SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, onz is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon. Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.
......quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:00 schreef Discombobulate het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met mondkapjes in de auto? Vriendin was staande gehouden en politie zei dat ze als ze met z'n 2en waren (geen zelfde woonsituatie) je dan kruislings moet zitten en allebei een mondkapje op. Klopt dit?
Lijkt me wel de beste manier om zoveel mogelijk afstand te houden, dus als advies prima.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:00 schreef Discombobulate het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met mondkapjes in de auto? Vriendin was staande gehouden en politie zei dat ze als ze met z'n 2en waren (geen zelfde woonsituatie) je dan kruislings moet zitten en allebei een mondkapje op. Klopt dit?
Nee, mij ook niet. Gewoon adviseren, prima. Maar moeten? Nu is het sowieso niet een direct vriendin van mij, maar een vriendin van een vriend. Ik denk echt dat ze uit haar nek liep te lullen.quote:
Daar ben ik ook bang voor, helemaal als je de berichten leest dat ze 8 januari kleinschalig gaan beginnen met het vaccinerenquote:Op zaterdag 19 december 2020 16:09 schreef Discombobulate het volgende:
Nou, het wordt nog een fijne winter. Lockdowns werken ook maar tot op zekere hoogte; en ik denk dat veel mensen er al klaar mee zijn. Ik vond die bovengrens waarop we stagneerden met de vorige maatregelen echt best wel hoog nog. Zullen we veel lager gaan? Ik ben pessimistisch. Daar komt nog bij dat we nu allemaal euforisch zijn door het toverwoord 'vaccin', maar dat duurt echt nog wel even voordat we daar het effect van gaan zien.
19 januari zal sowieso verlengd worden ben ik bang.
Ik heb er wel vertrouwen in dat de huidige lockdown per 19 januari ten einde komt. Eventuele effecten van de Kerst en jaarwisseling zijn dan wel gepasseerd. Ik vermoed dat de periode tot 19 januari hier in Nederland het zwaartepunt van deze gehele coronacrisis vormt, waarna een begin wordt gemaakt met een geleidelijk evolutie richting een normale situatie.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:09 schreef Discombobulate het volgende:
Nou, het wordt nog een fijne winter. Lockdowns werken ook maar tot op zekere hoogte; en ik denk dat veel mensen er al klaar mee zijn. Ik vond die bovengrens waarop we stagneerden met de vorige maatregelen echt best wel hoog nog. Zullen we veel lager gaan? Ik ben pessimistisch. Daar komt nog bij dat we nu allemaal euforisch zijn door het toverwoord 'vaccin', maar dat duurt echt nog wel even voordat we daar het effect van gaan zien.
19 januari zal sowieso verlengd worden ben ik bang.
Ik denk het ook.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:11 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nee, mij ook niet. Gewoon adviseren, prima. Maar moeten? Nu is het sowieso niet een direct vriendin van mij, maar een vriendin van een vriend. Ik denk echt dat ze uit haar nek liep te lullen.
4 personen in de auto mag sowieso niet, 3 weet ik niet zeker meer. Maar 2 is gewoon toegestaan dacht ik, ook zonder mondkapje en gewoon naast elkaar.
Ja, dat kan toch veel sneller? Dat moet veel sneller... Het is ons verdorie gelukt om in no time een vaccin erdoorheen te jagen, een medische opgave van Bijbelse proporties zo ff in een jaar, maar we kunnen niet grootschalig vaccineren? Like... hoezo dat dan niet?quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:11 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Daar ben ik ook bang voor, helemaal als je de berichten leest dat ze 8 januari kleinschalig gaan beginnen met het vaccinerenInplaats van alle beschikbare doses er in een paar dagen doorheen jagen.
Verbod incoming om meer boodschappen of (online) bestelingen te doen voor meer personen dan ingeschreven op het (af)leveradres. Dat zal ze leren om te duiken.quote:Op zaterdag 19 december 2020 15:28 schreef Predator40 het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/koken-e(...)die-mensen~a34521c2/
cateraars krijgen nog steeds aanvragen binnen voor meer dan 10 man .....
koekkoek![]()
![]()
Helemaal omdat we zo'n 2 miljoen doses van Pfizer in het eerste kwartaal verwachten en 400.000 van Moderna. Dat staat dan nog los van AstraZeneca die misschien ook in het eerste kwartaal geleverd gaat worden. Er zou veel meer vaart achter moeten staan, maar helaas.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ja, dat kan toch veel sneller? Dat moet veel sneller... Het is ons verdorie gelukt om in no time een vaccin erdoorheen te jagen, een medische opgave van Bijbelse proporties zo ff in een jaar, maar we kunnen niet grootschalig vaccineren? Like... hoezo dat dan niet?
Iets met logistiek, procedures en capaciteit van beschikbaarheid.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ja, dat kan toch veel sneller? Dat moet veel sneller... Het is ons verdorie gelukt om in no time een vaccin erdoorheen te jagen, een medische opgave van Bijbelse proporties zo ff in een jaar, maar we kunnen niet grootschalig vaccineren? Like... hoezo dat dan niet?
quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:13 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Ik heb er wel vertrouwen in dat de huidige lockdown per 19 januari ten einde komt. Eventuele effecten van de Kerst en jaarwisseling zijn dan wel gepasseerd. Ik vermoed dat de periode tot 19 januari hier in Nederland het zwaartepunt van deze gehele coronacrisis vormt, waarna een begin wordt gemaakt met een geleidelijk evolutie richting een normale situatie.
als je een cateraar vraagt om voor 10-15 man in 1 huis eten te laten maken dan begrijp je het allemaal echt nietquote:Op zaterdag 19 december 2020 16:15 schreef Vallon het volgende:
[..]
Verbod incoming om meer boodschappen of (online) bestelingen te doen voor meer personen dan ingeschreven op het (af)leveradres. Dat zal ze leren om te duiken.
Terzijde: de huiselijke resto's schieten ook uit de grond als paddenstoelen.
Fijn romantisch uit eten met veel aandacht en zorg om later op een verwarmd tuinterras lekker na te kunnen genieten van een wijntje. Dit zal (voor) velen steken dat het voor sommigen gewoon wel kan.
Opnieuw pleit ik voor vrijheid zelf te beslissen wat je iemand in omstandigheden doet en dat mensen die dat nodig hebben concreet mogelijkheden (ver)krijgen zich te beschermen.
mag niet zomaar je pand in....en zeker je niet er zomaar uitzetten.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:17 schreef Noek het volgende:
Och Jezus en nu las ik net weer een verhaal van een collega die in zn gym een online training gaf. Moest zn pand uit want de zaak is dicht. Dan wil je dus online service blijven verlenen, komt er zo'n overijverige handhaver zo het pand in. Waarbij ik me afvraag of die zo je pand in mag maar dit terzijde.
Echt, wat een achterlijkheid is dit aan het worden.
Maar dat gaat echt nog wel even duren. Die man van de GGD zei eind juli als ik me niet vergis. Eerst nog kommer en kwel denk ik. Maar goed, het beeld zal iig sterk veranderen als alle ouderen, zorgmedewerkers en mensen met een verhoogd risico gevaccineerd zijn.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:13 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Ik heb er wel vertrouwen in dat de huidige lockdown per 19 januari ten einde komt. Eventuele effecten van de Kerst en jaarwisseling zijn dan wel gepasseerd. Ik vermoed dat de periode tot 19 januari hier in Nederland het zwaartepunt van deze gehele coronacrisis vormt, waarna een begin wordt gemaakt met een geleidelijk evolutie richting een normale situatie.
Daarentegen vond ik het niet erg om te lezen dat the Yorkshire ripper (netflix, aanrader!) Onlamgs ook daardoor het loodje heeft gelegd.quote:Op zaterdag 19 december 2020 15:59 schreef Elan het volgende:
Prima cijfers voor de zaterdag![]()
RIP Bram trouwens, klote corona. Treffend wel dit fragment van 2 weken geleden waarin hij het nog heeft over zijn coronarietje.
https://www.mediacourant.(...)n-geleden-nog-op-tv/
Ik denk als we iets beter ons best deden dat dat ook wel gewoon mogelijk was. Ik weet het niet hoor.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:18 schreef Vallon het volgende:
[..]
Iets met logistiek, procedures en capaciteit van beschikbaarheid.
We kunnen alles in een jaar maar totaal niets in een maand.
Ik las gisteren dat er bij post ophaal punten zoals de Primera boa's voor de deur stonden om klanten te ondervragen of ze niks anders gekocht hadden dan een postzegel of post wegbrengen en ophalen.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:17 schreef Noek het volgende:
Och Jezus en nu las ik net weer een verhaal van een collega die in zn gym een online training gaf. Moest zn pand uit want de zaak is dicht. Dan wil je dus online service blijven verlenen, komt er zo'n overijverige handhaver zo het pand in. Waarbij ik me afvraag of die zo je pand in mag maar dit terzijde.
Echt, wat een achterlijkheid is dit aan het worden.
Sneu.....quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:22 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik las gisteren dat er bij post ophaal punten zoals de Primera boa's voor de deur stonden om klanten te ondervragen of ze niks anders gekocht hadden dan een postzegel of post wegbrengen en ophalen.
Dit type maatregelen haalt wel het beste in sommige mensen naar boven, ja.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:22 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik las gisteren dat er bij post ophaal punten zoals de Primera boa's voor de deur stonden om klanten te ondervragen of ze niks anders gekocht hadden dan een postzegel of post wegbrengen en ophalen.
Ik heb zo'n hekel aan die playmobielpolitiequote:Op zaterdag 19 december 2020 16:22 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik las gisteren dat er bij post ophaal punten zoals de Primera boa's voor de deur stonden om klanten te ondervragen of ze niks anders gekocht hadden dan een postzegel of post wegbrengen en ophalen.
RIP bram. Tja sterven van ouderdom (86) kan en mag kennelijk niet dus moet er iets oorzaak zijn en zal gezien zijn hoge leeftijd sws niet in aanmerking zijn gekomen om op de IC in leven te worden gehouden.quote:Op zaterdag 19 december 2020 15:59 schreef Elan het volgende:
Prima cijfers voor de zaterdag![]()
RIP Bram trouwens, klote corona. Treffend wel dit fragment van 2 weken geleden waarin hij het nog heeft over zijn coronarietje.
https://www.mediacourant.(...)n-geleden-nog-op-tv/
Daarom is het overigens een enorm probleem dat we zo een gigantisch ambtenarenapparaat hebben in dit land. Dat volk gaat hier heerlijk op.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:22 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik las gisteren dat er bij post ophaal punten zoals de Primera boa's voor de deur stonden om klanten te ondervragen of ze niks anders gekocht hadden dan een postzegel of post wegbrengen en ophalen.
Teveel van deze voorbeelden zorgen natuurlijk alleen maar voor minder draagkracht en meewerking.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:22 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik las gisteren dat er bij post ophaal punten zoals de Primera boa's voor de deur stonden om klanten te ondervragen of ze niks anders gekocht hadden dan een postzegel of post wegbrengen en ophalen.
Drie jaar boven de gemiddelde levensverwachting.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:26 schreef Vallon het volgende:
[..]
RIP bram. Tja sterven van ouderdom (86) kan en mag kennelijk niet dus moet er iets oorzaak zijn en zal gezien zijn hoge leeftijd sws niet in aanmerking zijn gekomen om op de IC in leven te worden gehouden.
Klopt daarom gaan de meeste ook na het weekend dicht omdat het irritatie opwekt bij klanten en zelf verdienen ze niks aan. De kosten zijn hoger dan wat het oplevert. Dus je weet nu al wat er gaat gebeuren het wordt weer drukker in de supermarkten omdat die ook vaak een post punt hebben.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:23 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dit type maatregelen haalt wel het beste in sommige mensen naar boven, ja.
Medisch ethicus Erwin Kompanje zei dat die mensen sowieso wel binnen 1 - 3 jaar zouden overlijden. "Oh, hij had nog wel 10 jaar kunnen leven." vond hij onzin, want als dat zo was dan zou die ook niet aan corona gestoven zijn.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:26 schreef Vallon het volgende:
[..]
RIP bram. Tja sterven van ouderdom (86) kan en mag kennelijk niet dus moet er iets oorzaak zijn en zal gezien zijn hoge leeftijd sws niet in aanmerking zijn gekomen om op de IC in leven te worden gehouden.
7 politieauto'squote:Zeven politieauto's werden ingezet om het feest aan Hoog Geldrop te beëindigen. Iedereen kreeg een boete. Er zouden ongeveer vijftien feestgangers binnen geweest zijn.
Welk land?quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:00 schreef Discombobulate het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met mondkapjes in de auto? Vriendin was staande gehouden en politie zei dat ze als ze met z'n 2en waren (geen zelfde woonsituatie) je dan kruislings moet zitten en allebei een mondkapje op. Klopt dit?
Klopt je zag het in België waar de ene burgermeester nog gekkere regels bedacht dan de andere. Het gevolg was dat aan het eind van de zomer nog maar rond de 35 procent van de bevolking de maatregelen steunde.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:27 schreef Noek het volgende:
[..]
Teveel van deze voorbeelden zorgen natuurlijk alleen maar voor minder draagkracht en meewerking.
Werkt enkel averechts.
Beter gaan we gewoon normaal en logisch doen. We houden ons aan de maatregelen maar gaan daarbij wel logisch te werk. Een online training geven is niet eens een grijs gebied. Je vormt GEEN gevaar, sterker nog, je houdt mensen fit op afstand. Ik had de handhaver echt letterlijk mijn pand uitgezet, bij kop en kont, ophoeren en snel ook.
Gewoon in Nederland.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:29 schreef Vallon het volgende:
[..]
Welk land?
In taxi's en werk gerelateerde settings kan dat zo handhaafbaar zijn (bedrijfsauto bv).
Fantastisch (en intriest) hoe men aan het doorslaan is op dit (sws mondkapjes) thema.
Er is geen doel als er maar wel een regel is.
juist, en dit mag ook gewoon......quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:27 schreef Noek het volgende:
[..]
Teveel van deze voorbeelden zorgen natuurlijk alleen maar voor minder draagkracht en meewerking.
Werkt enkel averechts.
Beter gaan we gewoon normaal en logisch doen. We houden ons aan de maatregelen maar gaan daarbij wel logisch te werk. Een online training geven is niet eens een grijs gebied. Je vormt GEEN gevaar, sterker nog, je houdt mensen fit op afstand. Ik had de handhaver echt letterlijk mijn pand uitgezet, bij kop en kont, ophoeren en snel ook.
Als hij COVID had en fysiek ziek was, dubbele virale longontsteking en wat nog meer, dan is hij ook overleden aan COVID en niet aan ouderdom. Het feit dat iemand oud(er) is betekent ook niet dar hij dus niet kan overlijden aan COVID-19.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:26 schreef Vallon het volgende:
[..]
RIP bram. Tja sterven van ouderdom (86) kan en mag kennelijk niet dus moet er iets oorzaak zijn en zal gezien zijn hoge leeftijd sws niet in aanmerking zijn gekomen om op de IC in leven te worden gehouden.
Als hij online service verleend dan is het toch juist goed?quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:17 schreef Noek het volgende:
Och Jezus en nu las ik net weer een verhaal van een collega die in zn gym een online training gaf. Moest zn pand uit want de zaak is dicht. Dan wil je dus online service blijven verlenen, komt er zo'n overijverige handhaver zo het pand in. Waarbij ik me afvraag of die zo je pand in mag maar dit terzijde.
Echt, wat een achterlijkheid is dit aan het worden.
We hebben helemaal geen gigantisch ambtenaren apparaat.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:26 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Daarom is het overigens een enorm probleem dat we zo een gigantisch ambtenarenapparaat hebben in dit land. Dat volk gaat hier heerlijk op.
daar gaat de vaccinatiebereidheid.....quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:33 schreef Twinkle20 het volgende:
De geruchten gaan dat een verpleegster die gisteren flauw viel na het zetten van het vaccin,, is overleden.
Nog geen echt goede bron gevonden, alleen vage.
Maar o boy ik hoop dat dit geen warheid is. Misschien dat het daarom nog niet wereldkundig is gemaakt. Al ga je het denk ik niet stil houden als het wel zo is..
dat was gister al debunked dat ze alleen flauw viel omdat ze dat sowieso wel vaker hadquote:Op zaterdag 19 december 2020 16:33 schreef Twinkle20 het volgende:
De geruchten gaan dat een verpleegster die gisteren flauw viel na het zetten van het vaccin,, is overleden.
Nog geen echt goede bron gevonden, alleen vage.
Maar o boy ik hoop dat dit geen warheid is. Misschien dat het daarom nog niet wereldkundig is gemaakt. Al ga je het denk ik niet stil houden als het wel zo is..
Prima, dan doen ze het lekker niet en blijven ze in lockdowns zitten. Mag van mij, hoor, mensen die op basis van zo'n filmpje dat soort beslissingen nemen mogen in permanente lockdown wat mij betreft.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:34 schreef Predator40 het volgende:
[..]
daar gaat de vaccinatiebereidheid.....
Waarom plaatst je het dan hier als er geen bron te vinden is? Dit noem ik nou onnodig angst zaaien..quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:33 schreef Twinkle20 het volgende:
De geruchten gaan dat een verpleegster die gisteren flauw viel na het zetten van het vaccin,, is overleden.
Nog geen echt goede bron gevonden, alleen vage.
Maar o boy ik hoop dat dit geen warheid is. Misschien dat het daarom nog niet wereldkundig is gemaakt. Al ga je het denk ik niet stil houden als het wel zo is..
Er zijn bronnen, maar vage. Die worden hier sowieso al weg gewuifd. Dus ik ben aan het eachten tot een bron die wat dichter bij de msm zit, deze publiceert. Die heb ik nog niet kunnen vinden. Maar dat zou slechts een kwestie van uren/dagen moeten zijn als het echt zo is.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:37 schreef Momo het volgende:
[..]
Waarom plaatst je het dan hier als er geen bron te vinden is? Dit noem ik nou onnodig angst zaaien..
Sporscholen zijn gesloten.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:33 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als hij online service verleend dan is het toch juist goed?![]()
Moet ie daarom zijn pand uit? Dat is idioot dan...
https://www.reuters.com/a(...)accine-idUSKBN28S2FPquote:Op zaterdag 19 december 2020 16:38 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Er zijn bronnen, maar vage. Die worden hier sowieso al weg gewuifd. Dus ik ben aan het eachten tot een bron die wat dichter bij de msm zit, deze publiceert. Die heb ik nog niet kunnen vinden. Maar dat zou slechts een kwestie van uren/dagen moeten zijn als het echt zo is.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:33 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als hij online service verleend dan is het toch juist goed?![]()
Moet ie daarom zijn pand uit? Dat is idioot dan...
ah ik had had niet álles gelezen...quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:27 schreef Noek het volgende:
Beter gaan we gewoon normaal en logisch doen. We houden ons aan de maatregelen maar gaan daarbij wel logisch te werk. Een online training geven is niet eens een grijs gebied. Je vormt GEEN gevaar, sterker nog, je houdt mensen fit op afstand. Ik had de handhaver echt letterlijk mijn pand uitgezet, bij kop en kont, ophoeren en snel ook.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:38 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Er zijn bronnen, maar vage. Die worden hier sowieso al weg gewuifd. Dus ik ben aan het eachten tot een bron die wat dichter bij de msm zit, deze publiceert. Die heb ik nog niet kunnen vinden. Maar dat zou slechts een kwestie van uren/dagen moeten zijn als het echt zo is.
Ik weet overigens niet welk vaccin het was, maar dat zou niet moeilijk te qchterhalen zijn. Maar omdat we aan de vooravond staan van een heel grote vaccinatieoperatie ..
Zie hierquote:Op zaterdag 19 december 2020 16:39 schreef Predator40 het volgende:
[..]
https://www.reuters.com/a(...)accine-idUSKBN28S2FP
Een tweet waarin de beelden staan van het flauwvallen was hier ongewenst omdat de twitteraar die deze beelden delen 'vaag' was dus de lat ligt hier ook wel tamelijk hoog.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:37 schreef Momo het volgende:
[..]
Waarom plaatst je het dan hier als er geen bron te vinden is? Dit noem ik nou onnodig angst zaaien..
Hoe zou een lockdown op dit moment werkzaam kunnen zijn, kijkende naar de verspreidingquote:Op zaterdag 19 december 2020 15:25 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik denk dat we pas in de loop van volgende week dalende cijfers mogen verwachten.
Dat niet weten (nofi) is dat vooral dan zo onthouden.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:22 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik denk als we iets beter ons best deden dat dat ook wel gewoon mogelijk was. Ik weet het niet hoor.
Heb je met je verhuurder gesproken over de huur? Er worden nu wel heel veel afspraken daarover gemaakt en huur opgeschort of huurkorting gegeven. 100% betalen in deze tijd is echt niet normaal.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:39 schreef Noek het volgende:
[ afbeelding ] Op zaterdag 19 december 2020 16:33 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als hij online service verleend dan is het toch juist goed?![]()
Moet ie daarom zijn pand uit? Dat is idioot dan...
[quote]
Sporscholen zijn gesloten.
Dan nemen sommige gemeentes en/of handhavers dat heel letterlijk.
Het is al zuur genoeg dat je maanden huur betaalt voor niks maar als je dan ook nog eens eist dat je het pand niet in mag. Ik zou het aanvechten tot aan mn dood. Uit principe.
Veel maatregelen zijn noodzakelijk. Ik snap mijn sluiting echt wel maar je kunt ook echt te ver gaan met zulke regels en voor het moraal is het helemaal funest. Dan krijg je veel sneller dreigingen dat zaken toch open willen etc. Als je het gevoel krijgt dat je echt tegengewerkt wordt in de mogelijkheden die de beperkingen met zich meebrengen.. dat is funest.
Ik kan gelukkig wel goed overleggen met de gemeente, hoor maar er zijn echt gemeentes bij die steeds gekker doen.
No, echt?quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:40 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Een tweet waarin de beelden staan van het flauwvallen waren hier ongewenst omdat de twitteraar die deze beelden delen 'vaag' was dus de lat ligt hier ook wel tamelijk hoog.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:38 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Er zijn bronnen, maar vage. Die worden hier sowieso al weg gewuifd. Dus ik ben aan het eachten tot een bron die wat dichter bij de msm zit, deze publiceert. Die heb ik nog niet kunnen vinden. Maar dat zou slechts een kwestie van uren/dagen moeten zijn als het echt zo is.
Ik weet overigens niet welk vaccin het was, maar dat zou niet moeilijk te qchterhalen zijn. Maar omdat we aan de vooravond staan van een heel grote vaccinatieoperatie ..
Lijkt mij wel terecht, of niet?quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:40 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Een tweet waarin de beelden staan van het flauwvallen was hier ongewenst omdat de twitteraar die deze beelden delen 'vaag' was dus de lat ligt hier ook wel tamelijk hoog.
7 auto’s laten uitrukken voor 15 man. Dat noem ik nou doorschieten.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:29 schreef leolinedance het volgende:
Politie grijpt in bij kerstborrel in Geldrop, boete voor alle aanwezigen
https://www.omroepbrabant(...)voor-alle-aanwezigen
[..]
7 politieauto's![]()
feestgangers![]()
Wat een drama allemaal
Bron?quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:32 schreef Predator40 het volgende:
[..]
juist, en dit mag ook gewoon......
Ze kozen voor de PR van het vaccin een chick met een geschiedenis van om elk pijntje flauwvallen uit?quote:
Dat het allemaal onnodig lang zou gaan duren zag ik al wel van mijlenver aankomen.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:17 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Helemaal omdat we zo'n 2 miljoen doses van Pfizer in het eerste kwartaal verwachten en 400.000 van Moderna. Dat staat dan nog los van AstraZeneca die misschien ook in het eerste kwartaal geleverd gaat worden. Er zou veel meer vaart achter moeten staan, maar helaas.
Ja .. zéker zuur.. en onterecht ...quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:39 schreef Noek het volgende:
Sporscholen zijn gesloten.
Dan nemen sommige gemeentes en/of handhavers dat heel letterlijk.
Het is al zuur genoeg dat je maanden huur betaalt voor niks maar als je dan ook nog eens eist dat je het pand niet in mag. Ik zou het aanvechten tot aan mn dood. Uit principe.
Veel maatregelen zijn noodzakelijk. Ik snap mijn sluiting echt wel maar je kunt ook echt te ver gaan met zulke regels en voor het moraal is het helemaal funest. Dan krijg je veel sneller dreigingen dat zaken toch open willen etc. Als je het gevoel krijgt dat je echt tegengewerkt wordt in de mogelijkheden die de beperkingen met zich meebrengen.. dat is funest.
Ik kan gelukkig wel goed overleggen met de gemeente, hoor maar er zijn echt gemeentes bij die steeds gekker doen.
Nee, totaal niet.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:42 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Lijkt mij wel terecht, of niet?
Ja en ik betaal volle pond. Ik ga dat deze lockdown nog wel redden maar perspectief zou wel helpen.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:41 schreef miss_sly het volgende:
Heb je met je verhuurder gesproken over de huur? Er worden nu wel heel veel afspraken daarover gemaakt en huur opgeschort of huurkorting gegeven. 100% betalen in deze tijd is echt niet normaal.
Uiteraard: Nee.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:44 schreef Complotwappie het volgende:
Ze kozen voor de PR van het vaccin een chick met een geschiedenis van om elk pijntje flauwvallen uit?
En leuk dat ze dit vinden.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:43 schreef trein2000 het volgende:
7 auto’s laten uitrukken voor 15 man. Dat noem ik nou doorschieten.
Goh, je zou denken dat mensen die in complotten geloven juist voorstander zijn van hoge standaarden.quote:
De politie mag niet zomaar een woning binnentreden. Voor het binnentreden van een woning gelden bijzondere regels die zijn neergelegd in de Algemene wet op het binnentreden (Awbi). De politie moet deze regels strikt naleven.quote:
Misschien ben ik in staat om de beelden op zichzelf tot me te nemen zonder me bezig te houden met wie de twitteraar is. Voorzichtig zijn met de interpretatie van beelden is namelijk een tweede natuur geworden na decennia van ervaring met (beeld)manipulatie in de reguliere media. Overigens is het me niet helemaal duidelijk in welk complot ik precies geloof, maar dat zal jij mij ongetwijfeld kunnen vertellen.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Goh, je zou denken dat mensen die in complotten geloven juist voorstander zijn van hoge standaarden.
O ja, dat geloof ik! Wat ontzettend rot dat je verhuurder niet mee wil denken en werken. Doen wij echt wel. Tof dat je zo lekker bezig bent. Zou willen dat mijn sportschool ook zulke leuke dingen deed.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:45 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja en ik betaal volle pond. Ik ga dat deze lockdown nog wel redden maar perspectief zou wel helpen.
Heb gelukkig wel hele trouwe sporters die blijven supporten omdat als ze dat niet doen dan is er straks niks meer. Alleen daarom is perspectief handig want dat helpt dat mensen je bljiven "helpen"
Het vraagt enorm veel creativiteit maar we doen elke dag workouts, we stippelen routes uit met hardlopen met challenges tussendoor, verstoppen kaarten in het bos etc.
Ben kei druk!Een gesloten zaak kost enorm veel tijd.
Een sportschool is geen woning, echter. En als de deur open staat al helemaal niet, denkelijk. Maar dat zou @trein2000 beter kunnen toelichten dan ikquote:Op zaterdag 19 december 2020 16:48 schreef Predator40 het volgende:
[..]
De politie mag niet zomaar een woning binnentreden. Voor het binnentreden van een woning gelden bijzondere regels die zijn neergelegd in de Algemene wet op het binnentreden (Awbi). De politie moet deze regels strikt naleven.
Hetzelfde geld voor een BOA.
als ze deze regels niet hebben opgevolgd moeten ze je pand verlaten als je daarom vraagd, anders hebben ze een probleem.
Er is een gangbare "regel" dat iemand een niet medisch masker draagt als afstandhouden tot anderen dan die van het eigen gezin niet (goed) mogelijk is.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:32 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Gewoon in Nederland.![]()
Ja, ik vond het ook bizar toen ik het hoorde. Maar ik ga er van uit dat het gewoon een advies was tijdens een verkeerscontrole. Mensen maken een verhaaltje altijd iets mooier dan dat het is. Verder helemaal met je eens met dat laatste.
woning/pand, het maakt niet uit, zelfs niet als de deur open is.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:49 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Een sportschool is geen woning, echter. En als de deur open staat al helemaal niet, denkelijk. Maar dat zou @:trein2000 beter kunnen toelichten dan ik
Vraagdquote:Op zaterdag 19 december 2020 16:48 schreef Predator40 het volgende:
[..]
De politie mag niet zomaar een woning binnentreden. Voor het binnentreden van een woning gelden bijzondere regels die zijn neergelegd in de Algemene wet op het binnentreden (Awbi). De politie moet deze regels strikt naleven.
Hetzelfde geld voor een BOA.
als ze deze regels niet hebben opgevolgd moeten ze je pand verlaten als je daarom vraagd, anders hebben ze een probleem.
zelfs bij het vermoeden van een hennepkwekerij:
https://www.kennemeradvoc(...)-hennepkwekerij-heb/
Jawel, dat maakt wel uit.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:50 schreef Predator40 het volgende:
[..]
woning/pand, het maakt niet uit, zelfs niet als de deur open is.
ja ik zag het al toen ik op invoeren klikte......een spelfoutquote:
Betredingsbevoegdheden staan niet in de awbi.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:48 schreef Predator40 het volgende:
[..]
De politie mag niet zomaar een woning binnentreden. Voor het binnentreden van een woning gelden bijzondere regels die zijn neergelegd in de Algemene wet op het binnentreden (Awbi). De politie moet deze regels strikt naleven.
Hetzelfde geld voor een BOA.
als ze deze regels niet hebben opgevolgd moeten ze je pand verlaten als je daarom vraagd, anders hebben ze een probleem.
zelfs bij het vermoeden van een hennepkwekerij:
https://www.kennemeradvoc(...)-hennepkwekerij-heb/
quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:45 schreef Noek het volgende:
Heb gelukkig wel hele trouwe sporters die blijven supporten omdat als ze dat niet doen dan is er straks niks meer. Alleen daarom is perspectief handig want dat helpt dat mensen je bljiven "helpen"
Het vraagt enorm veel creativiteit maar we doen elke dag workouts, we stippelen routes uit met hardlopen met challenges tussendoor, verstoppen kaarten in het bos etc.
Ben kei druk! Een gesloten zaak kost enorm veel tijd.
Gesloten betekent in deze letterlijk de voordeur op het slot en niet 'gesloten voor klanten'? En maakt het daarbij nog uit of er iemand zich in het gesloten (variant 1 of 2) pand bevindt? Als dat wel zo is, zal dat dan gericht zijn om ook het aantal werknemers dat bij elkaar komt in gesloten bedrijven te minimaliseren?quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:52 schreef Janneke141 het volgende:
De relevante vraag in dit geval is of in het in dit geval de sportscholen verboden is om klanten te ontvangen, of dat hun pand gesloten moet zijn. Om even het vergelijk te trekken met een restaurant: daar mag het personeel gewoon binnen zijn om bijvoorbeeld afhaalmaaltijden te bereiden. Ik zou zeggen dat je dan in een sportschool ook digitale lessen moet kunnen geven.
De politie/BOA mag niet zomaar even een pand binnen zonder toestemming.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:52 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Betredingsbevoegdheden staan niet in de awbi.
Dat probleem valt nog wel mee.
En ik dacht dat dit om een bedrijfspand ging?
En dan mag je je pand dus ook niet meer in voor bijvoorbeeld onderhoud of kluswerk.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:52 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Jawel, dat maakt wel uit.
De relevante vraag in dit geval is of in het in dit geval de sportscholen verboden is om klanten te ontvangen, of dat hun pand gesloten moet zijn. Om even het vergelijk te trekken met een restaurant: daar mag het personeel gewoon binnen zijn om bijvoorbeeld afhaalmaaltijden te bereiden. Ik zou zeggen dat je dan in een sportschool ook digitale lessen moet kunnen geven.
Ik ben het zo beu dit allemaal.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:55 schreef mijntjexx het volgende:
14:28
De Britse premier Boris Johnson houdt later vandaag een persconferentie, nu het aantal nieuwe besmettingen mede dankzij de nieuwe mutatie van het coronavirus in rap tempo toeneemt.
Je kunt het op een gegeven moment niet meer maken ten opzichte van de maatschappij om alles maar on hold te blijven zetten voor Corona. Als ze dat weer gaan doen net als dit voorjaar met alles weer met drie weken verlengen en tegelijkertijd 115000 mensen per 3 weken inenten... ben ik me op een gegeven moment niet meer bereid mijn eigen leven on hold te blijven zetten zonder uitzicht op beter...quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:44 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat het allemaal onnodig lang zou gaan duren zag ik al wel van mijlenver aankomen.
En die lockdown gaat inderdaad gewoon verlengd worden na 19 januari. Ze zullen denk ik alleen de scholen wel weer openen, want die zijn te belangrijk; ongeacht het aantal besmettingen.
Maar wie weet dalen we wel super snel, gedragen mensen zich rond de feestdagen en komt het helemaal goed met het vaccin. En gaat dat super vlot. Wie weet.
complete onzin is het, jouw pand, geen klanten binnen, niks aan de hand en de BOA moet gewoon jouw pand verlaten.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:58 schreef Chia het volgende:
[..]
En dan mag je je pand dus ook niet meer in voor bijvoorbeeld onderhoud of kluswerk.
Je zal maar in het VK wonen waar Johnson nog geen week geleden vol trots verkondigd dat de regering kerst natuurlijk niet gaat af lasten en dan nu al weer 500 doden per dag bijschrijven.quote:
hetzelfde gebeurde in NL....begin december wilden ze nog kijken naar versoepelingen voor kerstquote:Op zaterdag 19 december 2020 17:01 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je zal maar in het VK wonen waar Johnson nog geen week geleden vol trotst verkondigd dat de regering kerst natuurlijk niet gaat af lasten en dan nu al weer 500 doden per dag bijschrijven.
Bron? Ik meen te herinneren dat ze er stonden omdat klanten agressief werden omdat ze naast het ophalen van een pakketje niet ook even een, bijv., kaartje mochten halen.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:22 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik las gisteren dat er bij post ophaal punten zoals de Primera boa's voor de deur stonden om klanten te ondervragen of ze niks anders gekocht hadden dan een postzegel of post wegbrengen en ophalen.
Het kan nog erger, je zal maar in Florida wonenquote:Op zaterdag 19 december 2020 17:01 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je zal maar in het VK wonen waar Johnson nog geen week geleden vol trotst verkondigd dat de regering kerst natuurlijk niet gaat af lasten en dan nu al weer 500 doden per dag bijschrijven.
wat is daar aan de hand dan ?quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:03 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Het kan nog erger, je zal maar in Florida wonen
Er zit een groot verschil tussen een pand en een woning in deze.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:57 schreef Predator40 het volgende:
[..]
De politie/BOA mag niet zomaar even een pand binnen zonder toestemming.
Schijnt zo'n virusje rond te gaan maar dat zijn maar geruchten hequote:Op zaterdag 19 december 2020 17:04 schreef Predator40 het volgende:
[..]
wat is daar aan de hand dan ?
Punt is dat iemand niet meer een natuurlijke dood kan mag hebben en er altijd een oorzakelijk label opgeplakt moet worden. Dat "met Covid19" overleden zijn, is oorzakelijks niets toevoegend en om de onafwendbare dood extra opmerkelijk te maken.quote:Op zaterdag 19 december 2020 16:32 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Als hij COVID had en fysiek ziek was, dubbele virale longontsteking en wat nog meer, dan is hij ook overleden aan COVID en niet aan ouderdom. Het feit dat iemand oud(er) is betekent ook niet dar hij dus niet kan overlijden aan COVID-19.
https://nos.nl/artikel/23(...)ng-pakketpunten.htmlquote:Op zaterdag 19 december 2020 17:03 schreef wpor het volgende:
[..]
Bron? Ik meen te herinneren dat ze er stonden omdat klanten agressief werden omdat ze naast het ophalen van een pakketje niet ook even een, bijv., kaartje mochten halen.
Oftewel, dat maakt dit verhaal heel anders.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:05 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Er zit een groot verschil tussen een pand en een woning in deze.
En ja de boa is toezichthouder in deze: https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stcrt-2020-66366.htmlquote:Artikel 5:15 1. Een toezichthouder is bevoegd, met medeneming van de benodigde apparatuur, elke plaats te betreden met uitzondering van een woning zonder toestemming van de bewoner.
2. Zo nodig verschaft hij zich toegang met behulp van de sterke arm.
3. Hij is bevoegd zich te doen vergezellen door personen die daartoe door hem zijn aangewezen.
Ik ook, benieuwd naar welke mutaties daar oorzaak van zijn.quote:
Nee, beiden mogen ze niet zomaar betreden zonder toestemming of een bevel tot binnentredingquote:Op zaterdag 19 december 2020 17:05 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Er zit een groot verschil tussen een pand en een woning in deze.
Vast niet. Er moet natuurlijk wel weer een mooi doemscenario ontstaan zodat de media ons weer met dikgedrukte letters kan vertellen dat het NOOIT MEER GOEDKOMT!quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:09 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik ook, benieuwd naar welke mutaties daar oorzaak van zijn.
En vooral of vaccins daartegen (ook) zullen beschermen.
Meer infecties geeft meer kansen op mutatie, vziw.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:07 schreef Complotwappie het volgende:
Is het toeval dat er nu op meerdere plekken (mogelijk) ergere mutaties ontspruiten? Of is dat een gevolg van een groter aantal geïnfecteerde binnen dezelfde periode op die locaties, eventueel ten opzichte van plekken waar die hoeveelheid/stijging niet het geval is?
Als vaccins maar niet de oorzaak van de mutaties zijn...quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:09 schreef Vallon het volgende:
Ik ook, benieuwd naar welke mutaties daar oorzaak van zijn.
En vooral of vaccins daartegen (ook) zullen beschermen.
Sneller besmet wil ook zeggen dat het sneller ziek maakt en het afweer systeem misschien dan niet snel genoeg een effectieve afweer heeft.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:14 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Als vaccins maar niet de oorzaak van de mutaties zijn...
Punt is dat er mensen zijn die van mening zijn dat als ouderen sterven aan COVID dit vooral níet mag worden benoemd, ómdat ze oud zijn. Dat is net zo verkeerd als dat alle doden ongeacht of ze aan COVID zijn overleden sowieso op COVID te schuiven.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:06 schreef Vallon het volgende:
[..]
Punt is dat iemand niet meer een natuurlijke dood kan mag hebben en er altijd een oorzakelijk label opgeplakt moet worden. Dat "met Covid19" overleden zijn, is oorzakelijks niets toevoegend en om de onafwendbare dood extra opmerkelijk te maken.
Het imo kortzichtige is dat Covid19 als de oorzaak is dat volledig voorbij gaat aan wat de aandoening is en daarmee mogelijk maakt. Ik ga verder niet de medische onderbouwing uitleggen, die mag ik hier als welbekend. beschouwen.
Het verward de discussie dat men Covid19 überhaupt ziet als enige doodsoorzaak wil/blijft zien.
Als ik gordelroos hebt, wat dodelijk kan zijn, wil niet zeggen dat ik daardoor sterf als ik een hartaanval krijg.
Het is is ook extra lastig omdat de discussie scheef gaat met "wat zou hebben kunnen zijn als dat"
Covid19 is een besmetting die iemand over de rand van afweer kan drukken waarmee men dan met en zonder; vooral vanwege andere grondoorzaken of gevolgen overlijdt.
Je doet je naam eer aanquote:Op zaterdag 19 december 2020 17:14 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Als vaccins maar niet de oorzaak van de mutaties zijn...
Onzin. Zie vorige post.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:11 schreef Predator40 het volgende:
[..]
Nee, beiden mogen ze niet zomaar betreden zonder toestemming of een bevel tot binnentreding
Het cabaretuurtje is begonnen?quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:14 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Als vaccins maar niet de oorzaak van de mutaties zijn...
Hmmm.. een daartoe aangestelde ambtenaar mag zich desnoods toegang verschaffen als daar voldoende reden voor is. In een bedrijfspand ben je zelfs verplicht om daartoe aangestelde (controlerend) ambtenaren toe te laten.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:11 schreef Predator40 het volgende:
[..]
Nee, beiden mogen ze niet zomaar betreden zonder toestemming of een bevel tot binnentreding
Dat kan gewoon hoor. Zo'n virus stopt niet met muteren en als mensen volop gevaccineerd zijn kan het juist mis gaan met die mutaties omdat je een sterker virus creëert. Of jij weet het, gezien je reactie, ook wel te onderbouwen dus? Nou, kom maar op!quote:
Ok dan heb ik niks gezegd, best triest dan ja!quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:06 schreef ipa84 het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/23(...)ng-pakketpunten.html
Dan het even het interview van de beste man bekijken. Een quote staat onder het filmpje al.
'We hebben twee fanatieke boa's voor de deur die onze klanten ondervragen'
Primaquote:
Nou, vertel, noem er eens een die "sterker" geworden is doordat er een vaccin kwam. Ik wacht wel even.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:17 schreef n__n het volgende:
[..]
Dat kan gewoon hoor. Zo'n virus stopt niet met muteren en als mensen volop gevaccineerd zijn kan het juist mis gaan met die mutaties omdat je een sterker virus creëert. Of jij weet het, gezien je reactie, ook wel te onderbouwen dus? Nou, kom maar op!
Ik vraag het (enigszins gekscherend) omdat ik gisteren toevallig het volgende bericht tegenkwam:quote:
https://www.npr.org/secti(...)ysis-than-wild-polioquote:Mutant Strains Of Polio Vaccine Now Cause More Paralysis Than Wild Polio
Andino studies how viruses mutate. In a study published in March, he and his colleagues found that the laboratory-weakened virus used in the oral polio vaccine can very rapidly regain its strength if it starts spreading on its own.
Ja, een kier van 10-30%.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:21 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Ik vraag het (enigszins gekscherend) omdat ik gisteren toevallig het volgende bericht tegenkwam:
Mutant Strains Of Polio Vaccine Now Cause More Paralysis Than Wild Polio
https://www.npr.org/secti(...)ysis-than-wild-polio
Ik weet, ander virus en ander soort vaccin. Maar ik heb tegelijkertijd ook nog nooit gelezen dat het geen mogelijkheid is. Zit er niet sowieso een kier in de 70-90% dekkingsgraad?
Denk je dat ik dat ga vinden in die censuurmolen? Een vriend van mij had een krantenartikel van 20 jaar geleden waar het ging over een coronavirus bij dieren wat gemuteerd is na de vaccinatie. Ik zal hem echt even moeten vragen welke krant dat was, want online vind ik het niet.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nou, vertel, noem er eens een die "sterker" geworden is doordat er een vaccin kwam. Ik wacht wel even.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:22 schreef n__n het volgende:
[..]
Denk je dat ik dat ga vinden in die censuurmolen? Een vriend van mij had een krantenartikel van 20 jaar geleden waar het ging over een coronavirus bij dieren wat gemuteerd is na de vaccinatie. Ik zal hem echt even moeten vragen welke krant dat was, want online vind ik het niet.
Wat heeft autisme hier überhaupt mee te maken? Wat praat je slap man.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:22 schreef Tijger_m het volgende:
[..]![]()
En weet je wat het ook doet? Het veroorzaakt autisme in autisten.
En wat denk je van het via het vaccin gemuteerde virus?quote:
quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:23 schreef n__n het volgende:
[..]
Wat heeft autisme hier überhaupt mee te maken? Wat praat je slap man.
Dat moeten we afwachten en is naast onwaarschijnlijk nog niets van te zeggen.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:14 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Als vaccins maar niet de oorzaak van de mutaties zijn...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
Inderdaad, maar je snapt het dus nog steeds niet terwijl iemand het zelfs voor je uitgetekend heeft.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:27 schreef n__n het volgende:
[..]
Lekker er omheen draaien zodat we vooral niet hoeven na te denken.
Nederlanders hebben geld zat nu ze niet op vakantie en uit zijn geweestquote:Op zaterdag 19 december 2020 17:29 schreef leolinedance het volgende:
Godverdomme wat was het druk vandaag in mijn winkelcentrumpje! Het leek wel voor niks
Iedereen druk met essentiële spullen shoppen?quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:29 schreef leolinedance het volgende:
Godverdomme wat was het druk vandaag in mijn winkelcentrumpje! Het leek wel voor niks
Ik vind autisme erbij halen gewoon totaal afwijken van de discussie, maar joh is goed man.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Inderdaad, maar je snapt het dus nog steeds niet terwijl iemand het zelfs voor je uitgetekend heeft.
Bizar dit. Net als met 7 politieauto's naar een kerstborrel van 15 personen gaanquote:Op zaterdag 19 december 2020 17:06 schreef ipa84 het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/23(...)ng-pakketpunten.html
Dan het even het interview van de beste man bekijken. Een quote staat onder het filmpje al.
'We hebben twee fanatieke boa's voor de deur die onze klanten ondervragen'
Met de lockdown kan bijna iedereen wel thuis de pakketjes ontvangen toch?quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:06 schreef ipa84 het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/23(...)ng-pakketpunten.html
Dan het even het interview van de beste man bekijken. Een quote staat onder het filmpje al.
'We hebben twee fanatieke boa's voor de deur die onze klanten ondervragen'
Maar, hoe danquote:Op zaterdag 19 december 2020 17:29 schreef leolinedance het volgende:
Godverdomme wat was het druk vandaag in mijn winkelcentrumpje! Het leek wel voor niks
Mensen hebben gewoon de behoefte om niet de hele dag thuis te zitten en grijpen elke kans om er met z'n allen op uit te gaan. Niet zo vreemd, indien je mensen al 9 maanden lang fors beperkt in hun vrijheid.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:40 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Maar, hoe danWat valt er nu nog te zoeken in een winkelcentrum behalve simpelweg boodschappen doen of naar een drogist gaan ofzo .
yup net is amazon (DHL) weer langs geweest met een grootverpakking keukenreinigerquote:Op zaterdag 19 december 2020 17:39 schreef Perrin het volgende:
[..]
Met de lockdown kan bijna iedereen wel thuis de pakketjes ontvangen toch?
ach wat zielig hee.....quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:41 schreef n__n het volgende:
[..]
Mensen hebben gewoon de behoefte om niet de hele dag thuis te zitten en grijpen elke kans om er met z'n allen op uit te gaan. Niet zo vreemd, indien je mensen al 9 maanden lang fors beperkt in hun vrijheid.
Kijk in je eigen spiegel en vertel mij niet wat je denkt te zien.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:15 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Punt is dat er mensen zijn die van mening zijn dat als ouderen sterven aan COVID dit vooral níet mag worden benoemd, ómdat ze oud zijn. Dat is net zo verkeerd als dat alle doden ongeacht of ze aan COVID zijn overleden sowieso op COVID te schuiven.
Het vergt enige zelfreflectie om dit te zien en toe te geven
Niemand heeft natuurlijk überhaupt behoefte aan die hele pandemie. Ik hoop desalniettemin dat iedereen wel op z'n minst hun best doet om de situatie niet erger te maken dan-ie al is.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:41 schreef n__n het volgende:
[..]
Mensen hebben gewoon de behoefte om niet de hele dag thuis te zitten
Naar de kruidvat met zijn allen!!quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:40 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Maar, hoe danWat valt er nu nog te zoeken in een winkelcentrum behalve simpelweg boodschappen doen of naar een drogist gaan ofzo .
Een term als (in)direct maakt het al snel semantisch dingetje. Voor het individu dat zich laat injecteren met een verzwakt virus (vaccin) is het vaccin wel met rede een directe oorzaak van de mutatie te noemen, maar uiteraard is het verschil in de betreding van het lichaam natuurlijk niet relevant op het analyseniveau waar opgemerkt wordt dat aanwezigheid virus + imumuumsysteem = mutatie hét directe verband is.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:28 schreef Vallon het volgende:
Vaccins zijn dus zelf geen directe oorzaak van/voor mutaties, wel dat dat mensen het virus effectiever zullen afweren er daardoor vanzelf sterkere virusvarianten ontstaat waartegen mensen dan minder goed bestand zijn.
Ik zie wat je in suggestie wil doen aanstichten door vaccins direct te relateren aan gevolgen, maar laten we dat pad maar vooral niet hier betreden. Er valt in verbanden wat voor te zeggen maar niet op deze 1:1 manier.
Goed om te horen dat dat ondernemende radartje blijft draaienquote:Op zaterdag 19 december 2020 16:45 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja en ik betaal volle pond. Ik ga dat deze lockdown nog wel redden maar perspectief zou wel helpen.
Heb gelukkig wel hele trouwe sporters die blijven supporten omdat als ze dat niet doen dan is er straks niks meer. Alleen daarom is perspectief handig want dat helpt dat mensen je bljiven "helpen"
Het vraagt enorm veel creativiteit maar we doen elke dag workouts, we stippelen routes uit met hardlopen met challenges tussendoor, verstoppen kaarten in het bos etc.
Ben kei druk!Een gesloten zaak kost enorm veel tijd.
Dat jij dat niet ervaart is een ander verhaal. Momenteel bestaat mijn leven uit werk, gamen en in mijn eentje muziek maken. Die laatste 2 doen me echter al vrij weinig meer.quote:
Normaal doen had je in maart al uit je hoofd kunnen zetten. Deze pandemie is voor de meeste mensen de grootste ramp die ze in hun leven hebben meegemaakt.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:44 schreef n__n het volgende:
[..]
Normaal is dit beleid in ieder geval zéker niet.
Bij de Kruidvat hier was het teringdruk voor zover ik van buiten kan zien.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:40 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Maar, hoe danWat valt er nu nog te zoeken in een winkelcentrum behalve simpelweg boodschappen doen of naar een drogist gaan ofzo .
Of men heeft de perceptie verloren van wat daadwerkelijk druk is.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:40 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Maar, hoe danWat valt er nu nog te zoeken in een winkelcentrum behalve simpelweg boodschappen doen of naar een drogist gaan ofzo .
Ja dat helpt ook niet.quote:Op zaterdag 19 december 2020 17:50 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Of men heeft de perceptie verloren van wat daadwerkelijk druk is.
het is voor iedereen kut....dat weten we nu welquote:Op zaterdag 19 december 2020 17:45 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat jij dat niet ervaart is een ander verhaal. Momenteel bestaat mijn leven uit werk, gamen en in mijn eentje muziek maken. Die laatste 2 doen me echter al vrij weinig meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |