Er zijn inderdaad veel overeenkomsten. Een verschil is echter wel dat de Dolkstootlegende een zeer racistische ondertoon had, ook direct tegen de Joden werd gebruikt, en de Lost Cause juist racisme en slavernij probeerde te minimaliseren als geen onderdeel zijnde van deze strijd maar de oorlog en strijd probeerde te vergoedelijken, een soort nobele ondertoon probeerde te vinden, interessant.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 12:40 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat hele Lost Cause is gewoon de Amerikaanse variant van de Dolkstootlegende.
Kijk eens in een geschiedenisboek voor je met dit soort quatsch aan komt kakken.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 12:42 schreef DeParo het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad veel overeenkomsten. Een verschil is echter wel dat de Dolkstootlegende een zeer racistische ondertoon had, ook direct tegen de Joden werd gebruikt, en de Lost Cause juist racisme en slavernij probeerde te minimaliseren als geen onderdeel zijnde van deze strijd.
Ze vonden bijvoorbeeld dat linkse mensen ('gutmensch') hun land ten grabbel hadden gegeven. Hmmm waar heb ik dat meer gehoord.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 12:42 schreef DeParo het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad veel overeenkomsten. Een verschil is echter wel dat de Dolkstootlegende een zeer racistische ondertoon had, ook direct tegen de Joden werd gebruikt, en de Lost Cause juist racisme en slavernij probeerde te minimaliseren als geen onderdeel zijnde van deze strijd.
Wat zeg ik verkeerd dan.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 12:43 schreef Ulx het volgende:
[..]
Kijk eens in een geschiedenisboek voor je met dit soort quatsch aan komt kakken.
Het is eng inderdaad. Veel herkenbaar wat er nu gebeurt, alhoewel we nog niet een echte strijd hebben gehad zoals WOI of de Burgeroorlog, maar 9/11 is ook wel eens in die context geplaatst zou je kunnen zeggen.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 12:44 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ze vonden bijvoorbeeld dat linkse mensen ('gutmensch') hun land ten grabbel hadden gegeven. Hmmm waar heb ik dat meer gehoord.
Je bent pas een echte patriot als je een racist bent, tenslotte.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 12:44 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ze vonden bijvoorbeeld dat linkse mensen ('gutmensch') hun land ten grabbel hadden gegeven. Hmmm waar heb ik dat meer gehoord.
Niet de enige, de Daily Stormer steunt hem actief en pleit daar ook voor tenslotte.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 12:47 schreef Ulx het volgende:
En dat terwijl Trump de enige is die terreur vergoeilijkt.
Nou, ik heb anders al dagen geen nieuws meer van hen ontvangen!quote:Op woensdag 16 augustus 2017 12:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Niet de enige, de Daily Stormer steunt hem actief en pleit daar ook voor tenslotte.
Je hebt nog steeds niet uitgelegd wat ik nu verkeerd heb gezegd over de Dolkstootlegende of de Lost Cause. Ik ben benieuwd in deze.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:08 schreef Ulx het volgende:
Ik dacht dat dreigen een nucleaire oorlog te starten het stomste was wat Trump de afgelopen week heeft gedaan.
Nee dus.
Many jobs being lost! Nou, dat ligt wel wat genuanceerder.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 12:15 schreef Nintex het volgende:
Good Morning USA!twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 16-08-2017 om 12:12:45Amazon is doing great damage to tax paying retailers. Towns, cities and states throughout the U.S. are being hurt - many jobs being lost! reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het zijn wel voornamelijk shit banen helaas.
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:13 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Many jobs being lost! Nou, dat ligt wel wat genuanceerder.Hij zegt, of bedoelt, dat het traditionele retail [supermarkten bijvoorbeeld en andere winkels] banen kost.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het zijn wel voornamelijk shit banen helaas.
Nou, dit:quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:11 schreef DeParo het volgende:
[..]
Je hebt nog steeds niet uitgelegd wat ik nu verkeerd heb gezegd over de Dolkstootlegende of de Lost Cause. Ik ben benieuwd in deze.
Romantiseren is iets anders dan minimaliseren.quote:Lost Cause juist racisme en slavernij probeerde te minimaliseren
Ze probeerden het juist te minimaliseren, de hele Lost Cause beweging is gebaseerd op het minimaliseren of zelfs ontkennen van de rol van slavernij in de burgeroorlog en het romantiseren (inderdaad) van diezelfde oorlog door andere, meer nobele, redenen te zoeken, heb je hier uberhaupt zelf ooit iets over gelezen.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:17 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nou, dit:
[..]
Romantiseren is iets anders dan minimaliseren.
quote:Beleggers reageren geschrokken op kritiek van de Amerikaanse president Donald Trump op Amazon. In de handel voorbeurs ging het aandeel Amazon omlaag.
Trump heeft woensdag in een tweet fel uitgehaald naar het bedrijf. Volgens Trump richt Amazon ''enorme schade aan onder belastingbetalende winkelbedrijven'' in de Verenigde Staten.
Trump stelt dat Amazon ''veel pijn aanricht in steden, dorpen en staten in de gehele VS, met groot banenverlies tot gevolg''. Veel Amerikaanse winkelbedrijven hebben het moeilijk vanwege de steeds sterkere concurrentie van online verkopers en zijn daarom gedwongen winkels te sluiten en banen te schrappen.
De president haalde in juni al uit naar oprichter en topman Jeff Bezos van Amazon, omdat het bedrijf geen ''internetbelastingen'' zou betalen
Wel interessant want de Amazon topman zou zijn economische adviesraad niet hebben verlaten. Of zou die intern hebben laten weten toch houdoe Trump te zeggen?quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:20 schreef Mryc het volgende:
http://www.nu.nl/economie(...)ek-donald-trump.html
[..]
Mogelijk. Daar kan ik helaas geen data over vinden.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:16 schreef DeParo het volgende:
[..]
Hij zegt, of bedoelt, dat het traditionele retail [supermarkten bijvoorbeeld en andere winkels] banen kost.
Wat ze probeerden te minimaliseren was dat slavernij een reden was voor de burgeroorlog. Slavernij en racisme werd wel degelijk geromantiseerd, werd zowat gepropageerd is een soort goddelijke rechtvaardigheid.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:20 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ze probeerden het juist te minimaliseren, de hele Lost Cause beweging is gebaseerd op het minimaliseren of zelfs ontkennen van de rol van slavernij in de burgeroorlog en het romantiseren (inderdaad) van diezelfde oorlog door andere, meer nobele, redenen te zoeken, heb je hier uberhaupt zelf ooit iets over gelezen.
Je Dolkstootlegende was net zo'n onzin. We verloren de oorlog door politici vs We verloren doordat we met eer vochten tegen een overmacht.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:20 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ze probeerden het juist te minimaliseren, de hele Lost Cause beweging is gebaseerd op het minimaliseren of zelfs ontkennen van de rol van slavernij in de burgeroorlog en het romantiseren (inderdaad) van diezelfde oorlog door andere, meer nobele, redenen te zoeken, heb je hier uberhaupt zelf ooit iets over gelezen.
Slavernij was de oorzaak van de afscheiding. De oorlog werd gestart om de afscheiding ongedaan te maken. Een rebellie neer te slaan dus. Pas later om een einde te maken aan slavernij. Daar komt het excuus dat de zuidelijke staten vochten voor hun Way of Life vandaan.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:24 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Wat ze probeerden te minimaliseren was dat slavernij een reden was voor de burgeroorlog. Slavernij en racisme werd wel degelijk geromantiseerd, werd zowat gepropageerd is een soort goddelijke rechtvaardigheid.
De hele Lost Cause Beweging had juist als doel om een het Zuiden los van Slavernij te laten zien, hoe prachtig het daar wel niet was, hoe mooi, het doel was niet het verheerlijken van Slavernij, het probeerde juist alle aandacht van slavernij af te leiden en een Zuidelijk Amerika los van slavernij te laten zien.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:24 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Wat ze probeerden te minimaliseren was dat slavernij een reden was voor de burgeroorlog. Slavernij en racisme werd wel degelijk geromantiseerd, werd zowat gepropageerd is een soort goddelijke rechtvaardigheid.
Nogmaals. Wat zei ik nu verkeerd volgens jou want je blijft die vraag maar negeren.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:24 schreef Ulx het volgende:
[..]
Je Dolkstootlegende was net zo'n onzin. We verloren de oorlog door politici vs We verloren doordat we met eer vochten tegen een overmacht.
Lee was een goede tacticus op het slagveld maar had het strategisch inzicht van een nijlpaard met diarree. Overrated. Pickett's Charge was zijn blunder.
Ik blijf erbij dat het romantiseren ipv minimaliseren is, die Lost Cause mythe. Helaas leeft die nog steeds enorm daar.quote:... the Lost Cause legacy to history is a caricature of the truth. The caricature wholly misrepresents and distorts the facts of the matter. Surely it is time to start again in our understanding of this decisive element of our past and to do so from the premises of history unadulterated by the distortions, falsehoods, and romantic sentimentality of the Myth of the Lost Cause.[64]
quote:Three federal judges have ordered Texas to redraw congressional district boundary lines after ruling the Republican-led state legislature intended to discriminate against minority voters in crafting the original boundaries.
The decision is almost certain to be appealed to the U.S. Supreme Court, setting up another battle on the eve of the decennial reapportionment and redistricting process that could determine how far parties may go to tilt the political scales in their favor.
The federal judges said, in an opinion issued late Tuesday, that congressional districts held by Reps. Blake Farenthold (R) and Lloyd Doggett (D) were drawn with the intent to diminish the political power of minority voters.
The two districts were drawn in 2013, two years after the initial round of new maps came under scrutiny by federal judges. The court ruled Tuesday that the new lines continued the discriminatory intent first demonstrated under the initial 2011 lines.
"[T]he Court concludes that the racially discriminatory intent and effects that it previously found in the 2011 plans carry over into the 2013 plans where ... district lines remain unchanged," the judges wrote in a unanimous opinion. "The Legislature in 2013 intentionally furthered and continued the existing discrimination in the plans."[...]
Gaan we nu een Supreme Court uitspraak over gerrymandering krijgen?quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:56 schreef Ulx het volgende:
http://thehill.com/homene(...)e-against-minorities
[..]
Beide kanten stonden aan de verkeerde kant van de geschiedenis. De een marginaal meer dan de ander.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 05:14 schreef DeParo het volgende:
[..]
Maar slavernij was een belangrijk onderdeel van de oorlog. De Confederates vanuit het 21e-eeuwse perspectief stonden nu eenmaal aan de verkeerde kant van de Geschiedenis.
Misschien even lezen waar ik op reageerde voordat je dezelfde reactie maakt als andere anti-Trump clowns.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 07:57 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Feitelijk kan je dan ook niet claimen dat Trump een democratische president is, natuurlijk.
'Dat is anders!!'.
Dan kan je ook niet claimen dat de verkiezing van Trump een democratisch besluit van de bevolking is, natuurlijk.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:07 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Misschien even lezen waar ik op reageerde voordat je dezelfde reactie maakt als andere anti-Trump clowns.
Ik claim niet dat besluiten van Trump democratische besluiten van de bevolking zijn.
Zou tijd worden.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:58 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Gaan we nu een Supreme Court uitspraak over gerrymandering krijgen?
Holy shitballs!
Waarom niet? Dat hangt helemaal af van wat je onder democratie verstaat en welke kiessystemen je democratisch acht.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:08 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dan kan je ook niet claimen dat de verkiezing van Trump een democratisch besluit van de bevolking is, natuurlijk.
Lul argument, was het gisteren al en dat is het vandaag nog. Washington en Jefferson voerden geen oorlog voor behoud van slavernij. Lee en Jackson wel.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:03 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Beide kanten stonden aan de verkeerde kant van de geschiedenis. De een marginaal meer dan de ander.
Zoals gezegd: bijna iedereen voor ~1900 stond aan de verkeerde kant van de geschiedenis vanuit het 21-eeuwse perspectief. En over een paar honderd jaar zal weer bijna iedereen die nu leeft aan de verkeerde kant van de geschiedenis staan (zie bijvoorbeeld hoe we met flora en fauna omgaan). Wil je dan telkens de complete geschiedenis verwijderen?
Wees consequent. Jefferson had honderden slaven. Stond dus heel erg aan de verkeerde kant van de geschiedenis. Verwijder hem dan ook. Idem voor Washington.
Dit heeft hij talloze keren gedaan. Zie je nu hoe oneerlijk de media is? Hij heeft meerdere keren de nazi's en ''white nationalists'' evil genoemd, slechte mensen, enzovoort.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 08:06 schreef DeParo het volgende:
[..]
De demonstratie was niet veel anders dan een Nazi-mars, extreem rechts van het ergste soort, dat had hij moeten veroordelen, direct, en het is altijd Goed om in het verweer te gaan tegen Nazi's.
Alleen wel ruim te laat en in 1 adem met alle andere partijen die daar waren.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:12 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit heeft hij talloze keren gedaan. Zie je nu hoe oneerlijk de media is? Hij heeft meerdere keren de nazi's en ''white nationalists'' evil genoemd, slechte mensen, enzovoort.
Al zijn uitspraken worden gepubliceerd door de oneerlijke media, anders. Leg eens uit?quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:12 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit heeft hij talloze keren gedaan. Zie je nu hoe oneerlijk de media is? Hij heeft meerdere keren de nazi's en ''white nationalists'' evil genoemd, slechte mensen, enzovoort.
Ah, dat is dus exact het verschil waar het om te doen is? Of men al dan niet oorlog gevoerd heeft over deze kwestie? Dus het maakt niet uit dat je dan honderden slaven hebt gehad en een white supremacist bent geweest?quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:12 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Lul argument, was het gisteren al en dat is het vandaag nog. Washington en Jefferson voerden geen oorlog voor behoud van slavernij. Lee en Jackson wel.
Waarom alleen standbeelden? Als ik de voorstanders van standbeeldverwijdering hoor gaat het ze erom dat ze zich ''onprettig'' voelen als ze een standbeeld zien van iemand als Lee, maar blijkbaar niet bij iemand als Washington en Jefferson die ook beide white supremacists waren.quote:De geschiedenis word niet verwijderd maar slechts hun standbeeld maar je bent blijkbaar niet slim genoeg om dat verschil te zien.
Waar en wat is er dan zoal niet gepubliceerd of in de media terecht gekomen?quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:12 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit heeft hij talloze keren gedaan. Zie je nu hoe oneerlijk de media is? Hij heeft meerdere keren de nazi's en ''white nationalists'' evil genoemd, slechte mensen, enzovoort.
Hoezo? Moeten presidenten nu direct na elke dode iets gaan roepen op nationale televisie?quote:
Nee. De eerste reactie was vrijwel uitsluitend het verklaren dat nazi's slecht waren. De tweede keer zei hij dat we ook vaak geweld van links zien. Wat 100% klopt.quote:en in 1 adem met alle andere partijen die daar waren.
Nee. De eerste reactie was vrijwel uitsluitend het verklaren dat nazi's slecht waren. De tweede keer zei hij dat we ook vaak geweld van links zien. Wat 100% klopt.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:27 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Hoezo? Moeten presidenten nu direct na elke dode iets gaan roepen op nationale televisie?
en in 1 adem met alle andere partijen die daar waren.
Je bent een reactie vergeten. Dit was namelijk de eerste:quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:27 schreef KrappeAuto het volgende:
Nee. De eerste reactie was vrijwel uitsluitend het verklaren dat nazi's slecht waren. De tweede keer zei hij dat we ook vaak geweld van links zien. Wat 100% klopt.
Nazi's kwamen pas in zijn tweede statement naar voren nadat zowel democraten als republikeinen over dit statement vielen, waarna hij een dag later maar weer riep dat we toch ook vooral de gemene linksen niet mogen vergeten.quote:"We condemn in the strongest possible terms this egregious display of hatred, bigotry and violence, on many sides. On many sides. It's been going on for a long time in our country. Not Donald Trump, not Barack Obama. This has been going on for a long, long time."
Er wordt ook geromantiseerd maar het hele Zuiden en het leven aldaar, en minimaliseren betekent niet dat de slavernij helemaal nooit sprake komt, indien deze ter sprake komt word deze ook geromantiseerd, maar wel op een manier dat impliciet wordt erkend dat slavernij fout is maar het Zuiden er toch nog een moreel verantwoorde draai aan wist te geven. Het doel was echter om de Zuidelijke staten als authentiek mooi en nobel af te schilderen.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:49 schreef Barbusse het volgende:
Historian Allan Nolan writes:
[..]
Ik blijf erbij dat het romantiseren ipv minimaliseren is, die Lost Cause mythe. Helaas leeft die nog steeds enorm daar.
Kan zijn, maar in deze oorlog staat slavernij nu eenmaal centraal, in pakweg de Amerikaanse Revolutie niet om maar een voorbeeld te noemen.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:03 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Beide kanten stonden aan de verkeerde kant van de geschiedenis. De een marginaal meer dan de ander.
Zoals gezegd: bijna iedereen voor ~1900 stond aan de verkeerde kant van de geschiedenis vanuit het 21-eeuwse perspectief. En over een paar honderd jaar zal weer bijna iedereen die nu leeft aan de verkeerde kant van de geschiedenis staan (zie bijvoorbeeld hoe we met flora en fauna omgaan). Wil je dan telkens de complete geschiedenis verwijderen?
Wees consequent. Jefferson had honderden slaven. Stond dus heel erg aan de verkeerde kant van de geschiedenis. Verwijder hem dan ook. Idem voor Washington.
Maar niet hier, niet toen hij het moest doen, en dat is verwerpelijk dus.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:12 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit heeft hij talloze keren gedaan. Zie je nu hoe oneerlijk de media is? Hij heeft meerdere keren de nazi's en ''white nationalists'' evil genoemd, slechte mensen, enzovoort.
twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 16-08-2017 om 14:39:07MAKE AMERICA GREAT AGAIN! reageer retweet
Maar je bent niet consequent. Je wilt dus standbeelden verwijderen van mensen die heel, heel slecht waren als we die beoordelen met de maatstaven van vandaag. Vervolgens noem ik een aantal mensen die heel, heel slecht waren naar de maatstaven van vandaag (Washington en Jefferson) omdat ze heel veel slaven hadden. Waarom wil je hun dan niet verwijderen?quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:27 schreef Tijger_m het volgende:
Waar het mij om te doen is? Neuh, die beelden staan niet in mijn land of stad. Ik geef slechts de realiteit weer en die is dat deze beelden landverraders afbeelden die voor slavernij hun landgenoten doodden.
En de beelden zijn pas tientallen jaren later opgericht als onderdeel van de ondrukking van de gesegregeerde zwarte bevolking.
Er is nooit een proces geweest, niemand is ooit echt ter verantwoording geroepen en ook geen "heling", ja, voor blanke zuiderlingen was men aardig want ja, losers, daar moet je policor mee omgaan.
Die kerel in dit filmpje met zijn rode #maga-petje is het helemaal met hem eens.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:41 schreef Reya het volgende:
twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 16-08-2017 om 14:39:07MAKE AMERICA GREAT AGAIN! reageer retweet
twitter:ShaunKing twitterde op dinsdag 15-08-2017 om 06:16:29WARNING.Criminal evidence. The vicious criminal assault of Deandre Harris by white supremacists. The clearest v… https://t.co/mT6KLrKwAk reageer retweet
Je mist het punt volkomen....quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:44 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Maar je bent niet consequent. Je wilt dus standbeelden verwijderen van mensen die heel, heel slecht waren als we die beoordelen met de maatstaven van vandaag. Vervolgens noem ik een aantal mensen die heel, heel slecht waren naar de maatstaven van vandaag (Washington en Jefferson) omdat ze heel veel slaven hadden. Waarom wil je hun dan niet verwijderen?
Ligt de grens echt bij ''anderen doden om slavernij een aantal jaren langer te behouden''?
Dat vind je echt zodanig slechter dan iemand die honderden slaven heeft gehad, ook met het in acht nemen van het feit dat aan welke kant je vocht in veel gevallen niet zozeer was vanwege een diepe ideologische overtuiging maar waar je was geboren en opgegroeid en woonde (Lee bijvoorbeeld in Virginia), dat je diegene zijn naam wilt verwijderen uit allerlei zaken?
En wat van andere historische figuren en gebouwen? Moeten de pyramides in Egypte afgebroken worden omdat ze door slaven zijn gebouwd? Moet Mohammed/islam niet toegestaan zijn omdat slavernij gepropageerd wordt en is verspreid middels het zwaard? Enzovoort.
Ja, dag. Het gaat momenteel over een protestmars van nazis.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:49 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit forum is echt dood aan het gaan, zeg. Onmogelijk om hier debat te voeren.
Inhoudsloze reacties als deze hebben de nek omgedraaid van dit topic. Eind 2015/begin 2016 was het nog goed te doen. Met de instroom van lieden als Barbusse, Tijger_m, enzovoort met hun blinde Trump haat is het niet meer te doen. Succes nog.
quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:41 schreef Reya het volgende:
twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 16-08-2017 om 14:39:07MAKE AMERICA GREAT AGAIN! reageer retweet
Dat is dus een totaal onzinnige conclusie en geeft alleen maar aan dat je totaal niet op de hoogte bent van wat er nu speelt. Het gaat er om hoe die beelden nu gebruikt worden door extreemrechtse idioten, vergelijkbaar met de fasces en hakenkruis.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:23 schreef KrappeAuto het volgende:
Conclusie: alles wat ook maar hint naar het prijzen van Zuiderlijke leiders moet vernietigd worden en alles wat hint naar prijzen van Noordelijke leiders is prima.
Die vieze antifa's hebben destijds een enorme troep gemaakt in Normandiëquote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:08 schreef Puddington het volgende:
Hij heeft gelijk, het geweld komt van beide kanten tussen antifacisten en nazi's. Is altijd zo geweest. Deze mensen hadden ook geen vergunning om te demonstreren:
[ afbeelding ]
Ruined a lot of pretty beaches, folks. Sad!quote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Die vieze antifa's hebben destijds een enorme troep gemaakt in Normandië
Is toch typisch Amerikaans? De American Dream, het Wilde Westen, 95% van de "historische" filmen die uit Hollywood komen...quote:Op woensdag 16 augustus 2017 13:49 schreef Barbusse het volgende:
Historian Allan Nolan writes:
[..]
Ik blijf erbij dat het romantiseren ipv minimaliseren is, die Lost Cause mythe. Helaas leeft die nog steeds enorm daar.
Vernielden de hele Atlantikwall! Antifa zijn terroristen!!!1!quote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Die vieze antifa's hebben destijds een enorme troep gemaakt in Normandië
Zijn dat bootvluchtelingen?quote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:08 schreef Puddington het volgende:
Hij heeft gelijk, het geweld komt van beide kanten tussen antifacisten en nazi's. Is altijd zo geweest. Deze mensen hadden ook geen vergunning om te demonstreren:
[ afbeelding ]
Dat is het ook. Onbegrijpelijk. Als een Rutte of May zoiets had gedaan was het exit geweest. En nog lopen mensen Trump te verdedigen inzake deze blamage.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:07 schreef KoosVogels het volgende:
Toch onvoorstelbaar dat een president zich op deze manier uitspreekt over een nazi-bijeenkomst?
Ja, maar dat is dus juist het grote probleem. Geen enkele maatschappij is perfect. Maar de VS heeft met name inzake binnenlandse geschiedenis nog niet echt de mogelijkheid aangegrepen om met zichzelf in het reine te komen.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:10 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Is toch typisch Amerikaans? De American Dream, het Wilde Westen, 95% van de "historische" filmen die uit Hollywood komen...
Om dat te bewerkstelligen moet ie aftreden.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:41 schreef Reya het volgende:
twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 16-08-2017 om 14:39:07MAKE AMERICA GREAT AGAIN! reageer retweet
quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:58 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dat is dus een totaal onzinnige conclusie en geeft alleen maar aan dat je totaal niet op de hoogte bent van wat er nu speelt. Het gaat er om hoe die beelden nu gebruikt worden door extreemrechtse idioten, vergelijkbaar met de fasces en hakenkruis.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
quote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:33 schreef Ulx het volgende:
Ivanka heeft trouwens een nieuwe schoenenlijn gelanceerd.Made in een goedkoop Aziatisch land?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Bringing jobs back to the Unite Dhaka of course.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Made in een goedkoop Aziatisch land?
Dan mag Mueller hem nog steeds pakken op andere zaken. Hoezo?quote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:38 schreef Refragmental het volgende:
Salon begint al af te wijken van de Rusland hack hoax narrative vanwege een onlangs uitgebracht rapport.
https://www.salon.com/201(...)would-rather-ignore/
Salonquote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:38 schreef Refragmental het volgende:
Salon begint al af te wijken van de Rusland hack hoax narrative vanwege een onlangs uitgebracht rapport.
https://www.salon.com/201(...)would-rather-ignore/
Welke?quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:42 schreef xpompompomx het volgende:
Meteen maar weer eens wat boekjes besteld bij Amazon.
VIPS? Verrek, die herinner ik me nog van dit verhaalquote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:55 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Salon.
Je weet dat deze onzin gebaseerd is op een rapport van Intelligence Professionals for Sanity (VIPS), een welbekende crackpot organisatie?
quote:VIPS insists its detailed account of the attack came from “a growing body of evidence from numerous sources in the Middle East.” These have confirmed, they say, that the “chemical incident was a pre-planned provocation by the Syrian opposition and its Saudi and Turkish supporters." Based on “some reports,” they allege, “canisters containing chemical agent were brought into a suburb of Damascus, where they were then opened." They forcefully reject the notion that “a Syrian military rocket capable of carrying a chemical agent was fired into the area."
I asked three of the signatories about their sources. They proved curiously evasive. But one VIPS member, Philip Giraldi, has since published an article in The American Conservative—and the reason for their hesitation has become obvious. The sources for VIPS' most sensational claims, it turns out, are Canadian eccentric Michel Chossudovsky’s conspiracy site Global Research and far-right shock-jock Alex Jones’s Infowars.
Hoezo crackpot?quote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:55 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Salon.
Je weet dat deze onzin gebaseerd is op een rapport van Intelligence Professionals for Sanity (VIPS), een welbekende crackpot organisatie?
Oh ja, dat het te snel ging voor downloaden dus moest het met een USB stick zijn gegaan. Dat verhaal.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 15:55 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Salon.
Je weet dat deze onzin gebaseerd is op een rapport van Intelligence Professionals for Sanity (VIPS), een welbekende crackpot organisatie?
quote:[code]If you want to get to the actual claims being made, you'll have to skip the first 1,000 or so words, which mostly consist of breathtakingly elaborate throat-clearing. ("[H]ouses built on sand and made of cards are bound to collapse, and there can be no surprise that the one resting atop the 'hack theory,' as we can call the prevailing wisdom on the DNC events, appears to be in the process of doing so.") About halfway through, you get to the crux of the article: A report, made by an anonymous analyst calling himself "Forensicator," on the "metadata" of "locked files" leaked by the hacker Guccifer 2.0.
This should, already, set off alarm bells: An anonymous analyst is claiming to have analyzed the "metadata" of "locked files" that only this analyst had access to? Still, if I'm understanding it correctly, Lawrence's central argument (which, again, rests on the belief that Forensicator's claims about "metadata" are meaningful and correct) is that the initial data transfer from the DNC occurred at speeds impossible via the internet. Instead, he and a few retired intel-community members and some pseudonymous bloggers believe the data was transferred to a USB stick, making the infiltration a leak from someone inside the DNC, not a hack.
The crux of the whole thing -- the opening argument -- rests on the fact that, according to "metadata," the data was transferred at about 22 megabytes per second, which Lawrence and Forensicator claim is much too fast to have been undertaken over an internet connection. (Most connection speeds are measured at megabits per second, not megabytes; 22 megabytes per second is 176 megabits per second.) Most households don't get internet speeds that high, but enterprise operations, like the DNC -- or, uh, the FSB -- would have access to a higher but certainly not unattainable speed like that.
If that's your strongest evidence, your argument is already in trouble. But the real problem isn't that there's a bizarre claim about internet speed that doesn't hold up to scrutiny. It's that Lawrence is writing in techno-gibberish that falls apart under even the slightest scrutiny. You could try to go on, but to what end? As an example: Lawrence writes that "researchers penetrated what Folden calls Guccifer's top layer of metadata and analyzed what was in the layers beneath." What on earth is that supposed to mean? We don't know what "metadata" we're talking about, or why it comes in "layers," and all I'm left with is the distinct impression that Lawrence doesn't either. Even if you wanted to take this seriously enough to engage with, you can't, because it only intermittently makes sense. There may be evidence out there, somewhere, that a vast conspiracy theory has taken place to cover up a leak and blame Russia. But it's going to need to be at least comprehensible.
Zie post boven je.quote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Mooi stukje uit jouw artikel.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:02 schreef Ulx het volgende:
[..]
Oh ja, dat het te snel ging voor downloaden dus moest het met een USB stick zijn gegaan. Dat verhaal.
http://nymag.com/selectal(...)k-is-incoherent.html
[..]
Beetje zoals de FBI niet zelf bij de servers mocht komen, maar het onderzoek zelf gedaan was door een bedrijf aangewezen door de DNC.quote:This should, already, set off alarm bells: An anonymous analyst is claiming to have analyzed the “metadata” of “locked files” that only this analyst had access to?
quote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:04 schreef xpompompomx het volgende:
[..]Goede keuzes.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sterk staaltje deflectie weer hoor.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:05 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Mooi stukje uit jouw artikel.
[..]
Beetje zoals de FBI niet zelf bij de servers mocht komen, maar het onderzoek zelf gedaan was door een bedrijf aangewezen door de DNC.
Dat is dan echter wel gewoon prima
Alsof het nu nog wat uitmaakt.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:07 schreef Hexagon het volgende:
https://www.bnr.nl/nieuws(...)elijk-ontslag-bannon
Nooit gedacht nog eens blij te zijn met de politieke activiteiten van Rupert Murdoch
Ach, ik wacht ook nog steeds op dit balletje dat gaat rollen:quote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:07 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Sterk staaltje deflectie weer hoor.
Ondertussen zeg jij gewoon keihard "Rusland hack hoax narrative", waar jij al helemaal niets van af kan weten. Dus bek dicht over bewijsvoering.
Dat argument is inmiddels al zo'n 10x besproken en weerlegd...quote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:05 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Mooi stukje uit jouw artikel.
[..]
Beetje zoals de FBI niet zelf bij de servers mocht komen, maar het onderzoek zelf gedaan was door een bedrijf aangewezen door de DNC.
Dat is dan echter wel gewoon prima
Misschien niet meegekregen. Maar er lopen intussen onderzoeken naar Lynch, Clinton, Comey en nog wat anderen.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:11 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ach, ik wacht ook nog steeds op dit balletje dat gaat rollen:
POL / [AMV] Amerikaanse politiek #348 A very interesting day for HealthCare
Ah, een onderzoek naar Lynch, dat klinkt volledig gerelateerd aan dat onderwerp.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:19 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Misschien niet meegekregen. Maar er lopen intussen onderzoeken naar Lynch, Clinton, Comey en nog wat anderen.
Onlangs ook een paar honderd mails naar boven komen drijven met duidelijke collusion tussen Hillary/DNC en DoJ. En nog meer van dat soort leuke zaken.
Goed, het is dus weer wachten tot je weer een keer komt verklaren dat je het allemaal verkeerd begrepen hebt.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:19 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Misschien niet meegekregen. Maar er lopen intussen onderzoeken naar Lynch, Clinton, Comey en nog wat anderen.
Onlangs ook een paar honderd mails naar boven komen drijven met duidelijke collusion tussen Hillary/DNC en DoJ. En nog meer van dat soort leuke zaken.
En zelfs al hebben ze het niet gedaan mag Mueller gewoon andere strafbare zaken onderzoeken. Dat mandaat heeft hij.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:19 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Zelfs als het zo zou zijn dat de mails niet via een hack verkregen zouden zijn dan nog hebben de Russen op talloze andere manieren zich bemoeid met de verkiezingen en zijn er naar het zich doet aanzien ook nog hacks geweest op onder andere voter rolls.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |