Wat is er zo erg aan mijn opmerking dan?quote:Op zaterdag 27 februari 2016 19:03 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
En
NWS / Nederlanders vermist in Noorwegen
En dan wordt mijn posting wel weggetyft.
Iemand de dood gunnen gaat wel meer-dan-iets verder dan de post van Perrin.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 19:09 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
[..]
Vrij weinig lijkt me, de PI is duidelijk.
Máár mijn posting die wel iets verder gaat wordt natuurlijk wel weggetyft en in het Noorwegen topic staat nauwelijks een ander geluid. Selectieve onzin weer
Het is ook maar net wat de mods toevallig wel en niet op tijd zien.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 19:09 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
[..]
Vrij weinig lijkt me, de PI is duidelijk.
Máár mijn posting die wel iets verder gaat wordt natuurlijk wel weggetyft en in het Noorwegen topic staat nauwelijks een ander geluid. Selectieve onzin weer
Het had geen bal met "niet leuk vinden te maken", ten eerste kon een groot deel van het topic genote worden, ten tweede was het gros van het gros van het topic off-topic.quote:Op zondag 28 februari 2016 08:25 schreef Jigzoz het volgende:
Op verzoek hier:
Kan er iets terughoudender gemodereerd worden? Topics sluiten omdat een mod ze niet leuk vindt schiet niet echt op en kost na verloop van tijd behoorlijk wat aan totale forumactiviteit.
Ik bedoel niet eens zo zeer dat topic en wat je wil noten moet je vooral noten. De moderatiestijl van 'dit is niet leuk meer, dus dicht' schiet niet op. Modereren is iets anders dan simpelweg topics sluiten omdat een gesprek uit de klauwen loopt.quote:Op zondag 28 februari 2016 08:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het had geen bal met "niet leuk vinden te maken", ten eerste kon een groot deel van het topic genote worden, ten tweede was het gros van het gros van het topic off-topic.
Ik sluit geen topic omdat het niet "leuk" meer is, er was amper een on-topic post te vinden tussen het persoonlijk geneuzel.quote:Op zondag 28 februari 2016 08:35 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ik bedoel niet eens zo zeer dat topic en wat je wil noten moet je vooral noten. De moderatiestijl van 'dit is niet leuk meer, dus dicht' schiet niet op. Modereren is iets anders dan simpelweg topics sluiten omdat een gesprek uit de klauwen loopt.
En als ik dan toch op de klaagstoel zit: vergeet niet dat je ook maar gewoon een user bent.
Tuurlijk. Als mensen lijfstraffen voor (a)theïsme al in de eerste paar posts gaan toejuichen, dan kun je een fatsoenlijk gesprek daarna wel vergeten.quote:Op zondag 28 februari 2016 08:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik sluit geen topic omdat het niet "leuk" meer is, er was amper een on-topic post te vinden tussen het persoonlijk geneuzel.
Zwarte Piet 2014/2015, dat werd op een gegeven moment gesloten omdat "het welletjes was geweest".quote:Op zondag 28 februari 2016 15:05 schreef sp3c het volgende:
nee 'ik vind het niet leuk' is op FOK! en in NWS nooit een reden om een topic te sluiten
dat klopt gewoon niet
nu zeg je letterlijk en figuurlijk wat andersquote:Op maandag 29 februari 2016 14:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Zwarte Piet 2014/2015, dat werd op een gegeven moment gesloten omdat "het welletjes was geweest".
En het bijvoeglijk naamwoord is 'Nederlandse'...quote:Op maandag 29 februari 2016 18:08 schreef 99.999 het volgende:
Wellicht is het goed om hier even te gaan vegen. Het gaat echt helemaal nergens meer over NWS / Acht Nederlanders terroristen geëxecuteerd door IS
Wel een mooo topicje, niks mis mee.quote:Op maandag 29 februari 2016 18:08 schreef 99.999 het volgende:
Wellicht is het goed om hier even te gaan vegen. Het gaat echt helemaal nergens meer over NWS / Acht Nederlandse terroristen geëxecuteerd door IS
Aangepast.quote:Op maandag 29 februari 2016 20:02 schreef Elfletterig het volgende:
NWS / Hema verkoopt al jaren verstopeieren #2
Kan een lief NWS-modje deze TT even aanpassen?
En kan de dienstdoende FA dergelijk gedrag even toetsen aan deze richtlijnen? MED / Een beter FOK! begint bij jezelf - gedrag en moderatie
Bedankt alvast.
quote:Op maandag 29 februari 2016 20:02 schreef Elfletterig het volgende:
NWS / Hema verkoopt al jaren verstopeieren #2
Kan een lief NWS-modje deze TT even aanpassen?
En kan de dienstdoende FA dergelijk gedrag even toetsen aan deze richtlijnen? MED / Een beter FOK! begint bij jezelf - gedrag en moderatie
Bedankt alvast.
Lees het nog eens naquote:Dat alles omdat wij - de FOK!kers én de crew - vinden dat FOK! te veel een plek is waar flamen, trollen, zuigen, drammen, zeuren en het verzieken van topics inmiddels gemeengoed is geworden en verre van stimulerend werkt.
Dit betekent dat het ongewenst is om offtopic op een openingspost te reageren, met name in serieuze forums. Een reactie als "tl;dr", "TS is een homo", "rot eens op met die baggertopics", "wat zei X toe je belde", "1988 belde" of "" zal veelal ongewenst zijn. Dergelijke posts zullen door de mods verwijderd en genote worden en de kans dat je een ban oploopt is aanzienlijk.
Hetzelfde geldt voor het doelbewust flamen in topics of forums die niet jouw interesse hebben. Ga niet in een forum over haken roepen dat haken voor mietjes is. Gun ieder z'n eigen interesse en verziek het niet doelbewust voor anderen.
Ook het doelbewust openen van onzintopics - waarbij de beoordeling ligt bij onze crewleden - is natuurlijk ongewenst in serieuze forums. Voor onzin hebben we een specifiek forum en net zoals mensen daar hun gang kunnen gaan moeten mensen in alle andere forums dat ook kunnen.
Dan is er nog het flamen.
Persoonlijke aanvallen, het belachelijk maken van anderen, namecalling e.d. is natuurlijk niet de bedoeling. Een discussie kun je voeren op argumenten, niet door de ander verrot te schelden.
Het zou ook beter zijn dit soort users te bannen om het verstorende gedrag, bannen om iemand mening heb ik nooit zo goed begrepen.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 12:34 schreef yvonne het volgende:
NWS / Begeleiding jonge vreemdeling kost fortuin
Hierin flink geruimd,
het zal best dat users constant hetzelfde onderwerp posten.
Dan laat je het gewoon links ( no pun intended) liggen en houdt je het leuk voor crew en user.
Dank jullie
[..]
Lees het nog eens na
MED / Een beter FOK! begint bij jezelf - gedrag en moderatie
Je wordt hier niet zo snel gebanned om een mening hoor.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:53 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Het zou ook beter zijn dit soort users te bannen om het verstorende gedrag, bannen om iemand mening heb ik nooit zo goed begrepen.
Ik was serieus. Het langst lopende topic is nu dicht, onder verwijzing naar datzelfde dichte topic.quote:
Zoals gewoonlijkquote:Op dinsdag 1 maart 2016 20:34 schreef sp3c het volgende:
volgens mij ook, ik was te druk met lachen om mijn eigen hilariteiten
Ja, het navrante is dan weer dat Palestijnen ongeveer hetzelfde is voor de gemiddelde Arabier als joden waren voor de gemiddelde nazi, minderwaardig ras. Maar ja, om ze dan weer te gebruiken als symbool van hun woede tav het westen, dat kan weer wel.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 23:00 schreef Mani89 het volgende:
Het zijn wel aardige jongens hoor, die moslims, maar zodra het over "joden" of "zionisme" gaat krijgen ze allemaal een waas voor hun ogen en kunnen ze niks zinnigs meer uitbrengen.
Staat hierboven ook ergens.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 23:34 schreef Hathor het volgende:
Word er helemaal niks maar gedaan aan topics met alleen een link en een copy/paste bericht zonder dat de TS er een eigen mening over heeft? Ik dacht dat dat soort linkdumps niet gewaardeerd werden hier?
Ik heb anders topics wel eens op slot zien gaan onder het simpele mom van "linkdump".quote:Op woensdag 2 maart 2016 11:08 schreef Specularium het volgende:
[..]
Staat hierboven ook ergens.
Eigen mening erbij zetten is niet verplicht maar geeft een topic wel meer kans van slagen.
Gebeurt ook soms.quote:Op woensdag 2 maart 2016 11:58 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik heb anders topics wel eens op slot zien gaan onder het simpele mom van "linkdump".
Dan modereer je daar toch op? Dus andere bron gebruiken, anders slotje.quote:Op woensdag 2 maart 2016 12:08 schreef Leandra het volgende:
Het vervelende is natuurlijk wel dat je bij een artikel uit Trouw of Volkskrant dan letterlijk alleen een linkdump krijgt, en dat maakt het allemaal niet aantrekkelijker.
TS moet dan misschien maar een ouderwetsch uittreksel van het artikel schrijven om het nog een beetje leuk te makenquote:Op woensdag 2 maart 2016 12:10 schreef sp3c het volgende:
of TS moet er zelf een heel goed verhaal bij verzinnen, dan kan het open blijven
zou wat zijn als dat verplicht isquote:Op woensdag 2 maart 2016 11:08 schreef Specularium het volgende:
[..]
Staat hierboven ook ergens.
Eigen mening erbij zetten is niet verplicht maar geeft een topic wel meer kans van slagen.
Er is natuurlijk wel verschil tussen dat soort nieuws en een topic over het doorvoeren van een regel over de registratie van je religie bij de gemeente bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 2 maart 2016 12:29 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
zou wat zijn als dat verplicht is![]()
als er nieuws is dat er een gebouw instort en je post dat,
moet je er dan meteen een mening over hebben ?
blijft toch uitkijkenquote:Op woensdag 2 maart 2016 12:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Er is natuurlijk wel verschil tussen dat soort nieuws en een topic over het doorvoeren van een regel over de registratie van je religie bij de gemeente bijvoorbeeld.
Ik snap je redenering welquote:Op woensdag 2 maart 2016 12:52 schreef Leandra het volgende:
Ik bedoelde vooral qua eigen mening geven.... dat je bij een ingestort gebouw, wat breaking news is, geen mening geeft lijkt me wat anders dan bij nieuws dat niet breaking is.
Bij een topic over bijvoorbeeld de registratie van je religie door de gemeente mag je wat mij betreft best de moeite nemen je mening in de OP te zetten ipv alleen maar een linkdump, want kennelijk heb je er voldoende mening over om er een topic over te openen.
Dan wacht je even met het openen van een topic tot je er een mening over hebt?quote:Op woensdag 2 maart 2016 13:07 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Ik snap je redenering wel
Maar soms kom je iets tegen wat op zich wel nieuws is of lijkt en dan heb je er pas na enige tijd een mening over.
Er bestaan mensen die zich eerst willen verdiepen in bepaalde zaken voordat ze een mening in het openbaar willen ventileren.
Ik ben voor meer regionaal nieuws
Specularium :quote:Op woensdag 2 maart 2016 13:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan wacht je even met het openen van een topic tot je er een mening over hebt?
Waarom moet er anders direct een topic over geopend worden?
Prima, maar als het topic dan niet loopt is het ook weinig zinvol om er nog 36 tweets en opiniestukjes van nobodies in te gaan posten om het maar vol te krijgen.quote:Op woensdag 2 maart 2016 13:14 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Specularium :
Eigen mening erbij zetten is niet verplicht maar geeft een topic wel meer kans van slagen.
Eh... Half NWS staat vol met AD-artikelen. Meestal zelfs niet eens ingekort. Moet daar niet heel stevig gestofkamd worden voor het AD er zelf achterkomt?quote:Op woensdag 2 maart 2016 12:42 schreef StaceySinger het volgende:
Je mag dus maximaal 50 woorden uit hun artikelen citeren en een volledige bronvermelding is noodzakelijk.
Uit het nieuwsbericht van RTL valt op te maken dat een zelfde regel geldt voor de artikelen van uitgeverij de Persgroep (AD, de Volkskrant, Trouw en Het Parool).
Ik heb "je reet kom likken" idd uit je post verwijderd, en al die reacties daarop ook.quote:Op woensdag 2 maart 2016 14:11 schreef Drinky het volgende:
Wtf is dit nou weer. Nu wordt de term 'tokkie' uit mijn post gecensureerd?? En 'reet lukken' ook? Enerzijds wordt er van alles toegestaan van extreemrechtse stormfront gastjes die zich hier aanmelden en met termen strooien maar dit wordt dan weer gecensureerd in een onderbouwde post?
Ik ben klaar met NWS. Aan de ene kant willen jullie dat fok niet met bepaalde dingen geassocieerd wordt maar aan de andere kant werken jullie daar zelf net zo hard aan mee![]()
NWS / Huis asielzoekers beklad.
Die werkt bij Bruynzeel wrs.quote:Op woensdag 2 maart 2016 15:02 schreef ..-._---_-.- het volgende:
NWS / Onrust over opvang na potloodventer in duinen.
Had gewoon hierin gekund:
NWS / Asielzoeker Duinrell aangehouden voor schennispleging.
(N.B.: zelfde TS)
Danny heeft geld zatquote:Op woensdag 2 maart 2016 13:19 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Eh... Half NWS staat vol met AD-artikelen. Meestal zelfs niet eens ingekort. Moet daar niet heel stevig gestofkamd worden voor het AD er zelf achterkomt?
Ik zat er al bovenop, en het nieuwste topic heeft dus het loodje gelegdquote:Op woensdag 2 maart 2016 15:02 schreef ..-._---_-.- het volgende:
NWS / Onrust over opvang na potloodventer in duinen.
Had gewoon hierin gekund:
NWS / Asielzoeker Duinrell aangehouden voor schennispleging.
(N.B.: zelfde TS)
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |