Eerste deel: R&P / Sociaal uitgedaagde maagden op zoek naar de heilige graalquote:Het lijkt wel een plaag te zijn de laatste tijd in R&P, seksueel onervaren jongemannen voor wie ‘een vriendin’ de heilige graal lijkt te zijn.
Ik vind het niet raar als men onzeker is over beperkte ervaring of als het maar niet lijkt te vlotten bij de vrouwen. Helemaal als het al je vrienden wel makkelijk af lijkt te gaan. Wat is er dan mis met jou? Alleen het rare is, deze jongemannen hebben vaak geen vrienden, of andere contacten die in de buurt van een sociaal leven komen. Toch is dat niet waar ze het meest mee zitten. Een vriendin, dat is wat hun leven compleet zal maken.
Dit topic open ik, omdat dit patroon zich telkens lijkt te herhalen en er steeds nieuwe users met een vergelijkbaar verhaal aankloppen. Of is de vriendin telkens het veilige probleem waar op gefocust wordt terwijl er meer aan de hand is? Wat voor advies kunnen andere users het beste geven bij dit fenomeen? Zijn er ook succesverhalen bekend van users die dit patroon bij zichzelf hebben weten te doorbreken?
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 14:31 schreef ludovico het volgende:
[..]
Tis gewoon een basisbehoefte, als mensen in een spiraal komen waarin ze nauwelijks nieuwe prikkels ervaren en dus bijna nooit met iets bezig zijn waarin ze interesseren, dan nog blijft "de vrouw" mega aantrekkelijk en iets wat je wilt hebben.
Ik zie het niet echt als een patroon doorbreken, ik zie het gewoon als een basisbehoefte die blijft hangen als je in een bepaalde situatie zit. Bepaalde gedachten etc kun je uiteraard wel in perspectief gaan zetten en eventueel met een gezondere oplossing komen om je leven te verbeteren.
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 15:26 schreef Cerebrum het volgende:
Online dating is de grootste funest voor sociaal uitgedaagde mensen dat er is, je zou denken dat het de oplossing was, maar vrouwen hebben zoveel aandacht dat meeste al verwachten dat je meer moeite doet, dat ze hogere eisen stellen, en tja sommige zitten er gewoon voor de flirt op zonder het te zeggen.
Denk dat de sportschool niet de beste locatie is.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 06:43 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Bij offline daten heb je het probleem dat je moet zoeken. Daar zit de kracht van online daten: Je hebt één plek waar iedereen maaar voor één reden zit, namelijk het zoeken naar een partner. Zo op straat moet je eerst vragen of iemand überhaupt interesse in je hebt, als ze al niet bezet is. Een blauwtje is zo gemaakt.
Aan de andere kant, van blauwtjes leer je een hoop. Het sterkt zeker in je gevoel dat je het "in ieder geval hebt geprobeerd"
Dus irl daten is zeker te doen, maar je moet gelegenheid hebben, zekerheid uitstralen en niet bang zijn. Daarom kan een sociale invulling (zie vorige post) ook handig zijn. Een sportschool zou een prima startpunt zijn. Je krijgt een beetje lijf, wat ook je zelfvertrouwen goed doet, en het staat leuk bij een gesprek "Ik sport bij Tatjana, of tegenwoordig bij die Amerikaan met die baard" (Gevatte opmerking, krijg je cadeau.)
Als je doel is om gewoon een griet op te pikken niet nee. Als je doel is om zowel fysiek als mentaal aan jezelf te werken, sociale skills en kennissen opdoen om daarmee je zelfvertrouwen en eigenwaarde wat op te krikken, om daarná op 'vrouwenjacht' te gaan, dan is de sportschool wel dergelijk een goed startpunt.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 15:47 schreef syndroom het volgende:
[..]
Denk dat de sportschool niet de beste locatie is.Doet me denken aan een andere user hier die daar ook geen succes had.
Ja, je zegt het goed.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:58 schreef Cerebrum het volgende:
Ik herken wel veel uit je verhaal eigenlijk, en op het moment heb ik eigenlijk ook dat ik gewoon het gevoel heb dat ik achterloop op het date gedeelte, en dat mensen om me heen net konijnen zijn en dan denk ik, wat doe ik verkeerd? ik wist niet dat een rustige en vriendelijke jongen zo ongewenst kon zijn op vrouwelijk gebied, maar ik ben inmiddels achter gekomen dat zo'n jongen een beetje als een sukkeltje overkomt die geen pit heeft. terwijl ik vaak genoeg krijg te horen van mensen die me beter kennen en waarbij ik me gewoon op mijn gemak voel, dat ze me heel graag mogen en dat ze me heel sterk vinden en dat ze eigenlijk niet echt snappen dat ik in deze positie zit.
Inmiddels heb ik besloten om meer op mezelf te gaan concentreren en andere prioriteiten te stellen, een meid komt wel op m'n pad en mocht ik echt gevoelens krijgen voor een meid dan weet ik dat ik er echt voor moet gaan, maar ik zal meiden niet zo snel meer benaderen met het idee om ze te daten.
Met daten is de eerste indruk het belangrijkste en als je terughoudend bent dan maak je minder indruk dan iemand die vol voor een meid gaat.
Als je met de instelling gaat daten dat een vriendin je leven goed zal maken, dat vind ik geen reden om te gaan daten, dat is een reden om aan je zelf te werken want dan heb je geen eigenwaarde meer.
Dat is nou net je probleem, dat je het als verloren tijd ziet. Niet als sociale interactie en oefening, een mogelijkheid om iets over jezelf en je omgang met andere mensen te leren.quote:zaterdag 9 januari 2016 @ 15:20 • 299
Deezertje
En hoe komt dat denk je?
Deels door het overaanbod op zulke apps. Maar ik heb vaak genoeg gesprekken en daar komt dan na een paar dagen niks uit. Verloren tijd uiteindelijk want mijn doel is een date. En dat bereik je door iemand het vertrouwen te geven dat je leuk bent om beter te leren kennen.
Is dan niet de les dat men zich niet zo moet vergelijken met anderen?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:03 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja, je zegt het goed.
Maar vooral dat stuk over iedereen die neukt als een konijn. Het feit is, zeker als je onder de 25 bent, dat dat reuze meevalt. Het lijkt gewoon zo, omdat de stoere jongens stoer praten en tegelijkertijd aandacht krijgen van sommige meisjes.
Maar een groot deel van die groep jongens zijn gewoon maagd of in ieder geval hebben ze weinig ervaring. De meiden ook. Alleen jij als rustige jongen die maar 1 goede vriend heeft op school denkt dat hij buiten de boot valt, terwijl dat niet zo is.
Jazeker.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Is dan niet de les dat men zich niet zo moet vergelijken met anderen?
Mensen die in een relatie zitten op die leeftijd neuken echt welquote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:03 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja, je zegt het goed.
Maar vooral dat stuk over iedereen die neukt als een konijn. Het feit is, zeker als je onder de 25 bent, dat dat reuze meevalt. Het lijkt gewoon zo, omdat de stoere jongens stoer praten en tegelijkertijd aandacht krijgen van sommige meisjes.
Maar een groot deel van die groep jongens zijn gewoon maagd of in ieder geval hebben ze weinig ervaring. De meiden ook. Alleen jij als rustige jongen die maar 1 goede vriend heeft op school denkt dat hij buiten de boot valt, terwijl dat niet zo is.
Ja, die pech heb je dan. Moet je dan maar mee leren omgaan. Maar zo krampachtig zijn als jij gaat je niks brengen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:38 schreef syndroom het volgende:
Heb je niet het gevoel als je pas zo laat begint met het ontwikkelen van een seks/liefdesleven, achterloopt op de rest en je deze achterstand in wil halen? Dan is het nog maar de vraag of het in te halen valt, iemand die op 25-jarige leeftijd al meerdere relaties heeft gehad zit op een ander niveau dan iemand die daar nog aan moet beginnen.
Dat verschil in ontwikkeling kan voor spanningen zorgen.
Ja, tuurlijk is er een groep die veel neukt. Maar de grootste groep niet, toch? Of zie ik dat verkeerd?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:39 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Mensen die in een relatie zitten op die leeftijd neuken echt welOok de wat meer socialere types op studentenfeestjes e.d. Daarnaast een grote groep niet. Maar als je een beetje sociaal bent (wat wij dus niet zijn) is het allemaal niet zo lastig.
De meest recente statistieken van Rutgers laten wat anders zien.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:52 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk is er een groep die veel neukt. Maar de grootste groep niet, toch? Of zie ik dat verkeerd?
Kan je die bijpakken?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:54 schreef syndroom het volgende:
[..]
De meest recente statistieken van Rutgers laten wat anders zien.
Ik had ooit een pdf van het onderzoek uit 2012 maar die ben ik kwijt. Moet je voor betalen.quote:
Oh? Nogmaals deezer, hou op met al die vooringenomen ideeën van je.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:39 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Mensen die in een relatie zitten op die leeftijd neuken echt welOok de wat meer socialere types op studentenfeestjes e.d. Daarnaast een grote groep niet. Maar als je een beetje sociaal bent (wat wij dus niet zijn) is het allemaal niet zo lastig.
Je hebt wel een lager libido dan de rest van Nederland. Ik kan me voorstellen dat als je van nature een hoog libido hebt dit extra frustrerend kan zijn. Jij kan er mee leven omdat je lichaam niet schreeuwt om seks.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:06 schreef yats het volgende:
[..]
Oh? Nogmaals deezer, hou op met al die vooringenomen ideeën van je.
Om even te verduidelijken wat ik bedoel neem ik mezelf even als voorbeeld om deze post te ontkrachten. Vrijwel iedereen hier op fok die mij persoonlijk kent of gemeet heeft zal mij als een erg sociale, gezellige en leuke jongen die makkelijk contact maakt omschrijven. En toch sta ik nu meer dan een jaar droog, ben ik drie jaar vrijgezel en ben ik pas sinds 1,5 jaar enigszins succesvol in het vinden van dates. En ja, ik date nu regelmatig, maar ben ook echt nog niet zoals jij het hierboven omschrijft. Dat terwijl ik echt geen ander persoon ben dan toen ik 16 was en mijn eerste relatie had of 20 was, net op kamers woonde en een erg actief lid was van een studentenvereniging.
Hoe komt dan het halve web vol met ondeugende filmpjes van 18-jarigen? Die experimenten er op los. En tegenwoordig gaat er ook van alles rond op snapchat e.d. en dan al vanaf 15 jaar van lokale klasgenoten..quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:52 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk is er een groep die veel neukt. Maar de grootste groep niet, toch? Of zie ik dat verkeerd?
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:11 schreef syndroom het volgende:
[..]
Je hebt wel een lager libido dan de rest van Nederland. Ik kan me voorstellen dat als je van nature een hoog libido hebt dit extra frustrerend kan zijn. Jij kan er mee leven omdat je lichaam niet schreeuwt om seks.
Ben je jaloers, of baal je ervan dat je toen niet met meiden hebt zitten friemelen? Dat idee krijg ik steeds van je. Helaas moet je accepteren dat die tijd voorbij is en dat je al 25 bent. Boot gemist, helaas pindakaas.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:21 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hoe komt dan het halve web vol met ondeugende filmpjes van 18-jarigen? Die experimenten er op los. En tegenwoordig gaat er ook van alles rond op snapchat e.d. en dan al vanaf 15 jaar van lokale klasgenoten..
Ik merk tussen mij en mijn vriend geen spanningen of verschil in ontwikkeling. Hij is 25 en voordat we iets kregen had ie zelfs nog nooit gezoend.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:38 schreef syndroom het volgende:
Heb je niet het gevoel als je pas zo laat begint met het ontwikkelen van een seks/liefdesleven, achterloopt op de rest en je deze achterstand in wil halen? Dan is het nog maar de vraag of het in te halen valt, iemand die op 25-jarige leeftijd al meerdere relaties heeft gehad zit op een ander niveau dan iemand die daar nog aan moet beginnen.
Dat verschil in ontwikkeling kan voor spanningen zorgen.
Komt door de ruige filmpjes op internet van amateurs.. (Nee, geen acteurs) chaturbate e.d. die hun studie daarmee betalen. Eerst maar eens zo'n vriendin vinden anders heb je gewone seks. Sowieso lijkt alles op internet en films mooier, maar hier over echte amateurs.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:28 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Ik merk tussen mij en mijn vriend geen spanningen of verschil in ontwikkeling. Hij is 25 en voordat we iets kregen had ie zelfs nog nooit gezoend.
Ja, natuurlijk merkte ik bij de eerste keer wel dat ie 0,0 ervaring had, maar dat ging snel over.
Jullie maken seks echt zo verschrikkelijk veel groter dan het is.
Uhhh whut?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:31 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Komt door de ruige filmpjes op internet van amateurs.. (Nee, geen acteurs) chaturbate e.d. die hun studie daarmee betalen. Eerst maar eens zo'n vriendin vinden anders heb je gewone seks.
Goddomme he. Als wel iemand hier groen ziet van jaloezie ben jij het wel.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:28 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ben je jaloers, of baal je ervan dat je toen niet met meiden hebt zitten friemelen? Dat idee krijg ik steeds van je. Helaas moet je accepteren dat die tijd voorbij is en dat je al 25 bent. Boot gemist, helaas pindakaas.
Wat probeer je te zeggen???quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:31 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Komt door de ruige filmpjes op internet van amateurs.. (Nee, geen acteurs) chaturbate e.d. die hun studie daarmee betalen. Eerst maar eens zo'n vriendin vinden anders heb je gewone seks. Sowieso lijkt alles op internet en films mooier, maar hier over echte amateurs.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.
Daardoor zie je wat je mist. Gewoon van die amateurs die een filmpje opnemen als ze geil zijn. Tumblr enzo. En dat zijn vaak studenten van een jaar of 18quote:
Dit.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:34 schreef Elvi het volgende:
Het punt is dat de maagden denken dat hun leven compleet is met vriendin. Maar daar is een relatie niet voor. Je leven moet al compleet zijn en de relatie een aanvuling. Als je leven nu al niet op orde is, waarom zou iemand zo'n enorme taak op zich willen nemen? Dat is nogal wat om te vragen: maak mijn leven compleet en maak mij gelukkig met mn leven. Dat is geen gelijkwaardige relatie...
Verklaar dan even waarom er zoveel mensen ongelukkig zijn in een relatie of niet bij elkaar passen. Hoe krijgen die uberhaupt samen een relatie dan? Check viva.nl voor de probleempjes van vreemdgaande mannen, vrouwen die zijn uitgekeken op hun partner of problemen met exen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:34 schreef Elvi het volgende:
Het punt is dat de maagden denken dat hun leven compleet is met vriendin. Maar daar is een relatie niet voor. Je leven moet al compleet zijn en de relatie een aanvuling. Als je leven nu al niet op orde is, waarom zou iemand zo'n enorme taak op zich willen nemen? Dat is nogal wat om te vragen: maak mijn leven compleet en maak mij gelukkig met mn leven. Dat is geen gelijkwaardige relatie...
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:35 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Wat probeer je te zeggen???Dat je zelf niet die filmpjes kan maken of meemaken als je geen vriendin hebt. En iedere keer dat je het ziet het als gemis ziet want je mist dus iets omdat je ziet hoe het wel kan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien zie je het soms als gemis. Maar niet iedere keer, dat is ongezond. Een relatie is trouwens wel veel meer dan alleen seks.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:39 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat je zelf niet die filmpjes kan maken of meemaken als je geen vriendin hebt. En iedere keer dat je het ziet het als gemis ziet.
Krijg je dat cliche weer...quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:34 schreef Elvi het volgende:
Het punt is dat de maagden denken dat hun leven compleet is met vriendin. Maar daar is een relatie niet voor. Je leven moet al compleet zijn en de relatie een aanvuling. Als je leven nu al niet op orde is, waarom zou iemand zo'n enorme taak op zich willen nemen? Dat is nogal wat om te vragen: maak mijn leven compleet en maak mij gelukkig met mn leven. Dat is geen gelijkwaardige relatie...
Spreek voor jezelfquote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:45 schreef Elvi het volgende:
[..]
Het is gewoon waarheid. Dat mensen niet met de waarheid om kunnen gaan is hun probleem.
Heb je SLM haar post wel gelezen? Dat gaat over de realiteit, niks filmpjes.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:31 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Komt door de ruige filmpjes op internet van amateurs.. (Nee, geen acteurs) chaturbate e.d. die hun studie daarmee betalen. Eerst maar eens zo'n vriendin vinden anders heb je gewone seks. Sowieso lijkt alles op internet en films mooier, maar hier over echte amateurs.
Waarom een cliché?quote:
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:36 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daardoor zie je wat je mist. Gewoon van die amateurs die een filmpje opnemen als ze geil zijn. Tumblr enzo. En dat zijn vaak studenten van een jaar of 18
Die filmpjes zijn toch helemaal niet boeiend?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:39 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat je zelf niet die filmpjes kan maken of meemaken als je geen vriendin hebt. En iedere keer dat je het ziet het als gemis ziet want je mist dus iets omdat je ziet hoe het wel kan.
Omdat het een verzinsel is van mensen die relaties als iets vanzelfsprekend zijn gaan beschouwen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:49 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom een cliché?
Ik kijk er echt van op als gasten op FOK! lopen te janken dat ze al 21 zijn en nog niet geneukt hebben. En dan soms zelfs overwegen om naar een hoer te gaan, want ze missen iets. Als geen enkele vrouw je aandacht geeft doe je gewoon iets enorm fout, easy as that. Dat ligt niet aan het gebrek aan seks an sich.
Dit is de meest open deur in de geschiedenis der open deuren. Hele volksstammen worden verkouden door de tocht die jij met deze opmerking veroorzaakt.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:53 schreef syndroom het volgende:
Sowieso is zelfbevrediging niets vergeleken met het ervaren van echte seks.
Daar heb je gelijk in, maar veel FOK!kers lijken uit te gaan van het andere uiterste, namelijk dat als je eenmaal seks hebt gehad alles ineens op zijn plek valt.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:55 schreef Faxie het volgende:
[..]
Omdat het een verzinsel is van mensen die relaties als iets vanzelfsprekend zijn gaan beschouwen.
Hoeveel voorbeelden ken jij van mensen die hun leven compleet omgooiden en opeens een relatie kregen? Nou ik ken er geen een. Ik ken er maar wel zat van mensen die amper iets deden en dom geluk kregen vroeg of laat. En die zijn behoorlijk opgeknapt van het hebben van een relatie.
Nou nee... maar het haalt wel een sociaal stigma weg, en dat kan veel uitmaken voor je gemoedstoestand...quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:56 schreef Tchock het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in, maar veel FOK!kers lijken uit te gaan van het andere uiterste, namelijk dat als je eenmaal seks hebt gehad alles ineens op zijn plek valt.
En aan de andere kant zijn de rest als vogels die maar niet kunnen begrijpen dat een struisvogel niet kan vliegen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:26 schreef Bonkers. het volgende:
Iets wat me opvalt is dat er zoveel ingevuld wordt door 'deze maagden' wat gewoon simpelweg niet klopt. Beelden over hoe relaties verlopen, seksualiteit, de gedachten van het andere geslacht, etc., alles is in hun hoofden staat al vast en niets kan dit veranderen, een verwrongen wereldbeeld denk ik zelfs soms.
Ze gedragen zich als Don Quichot, heilig overtuigd van hun eigen gelijk, wat niet overeenstemd met de werkelijkheid. Dat is het grootste probleem.
Waarom denkt iederen dit? Ik weet dat mijn leven niet compleet zou zijn als ik een vriendin zou hebben. Dit verandert er echter niets aan het feit dat ik heel graag een vriendin zou hebben. En ik zie dat veel mensen hier zeggen dat deze 'maagden' onrealistische verwachtingen hebben van een relatie en of seks, maar wat verwacht je als je nog nooit een relatie of seks hebt gehad. Dat is hetzelfde als het voor het eerst in een achtbaan gaan, je kan veel nadenken over hoe het zal voelen maar als je er dan eenmaal inzit voelt het compleet anders dan je had verwacht.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:34 schreef Elvi het volgende:
Het punt is dat de maagden denken dat hun leven compleet is met vriendin. Maar daar is een relatie niet voor. Je leven moet al compleet zijn en de relatie een aanvuling. Als je leven nu al niet op orde is, waarom zou iemand zo'n enorme taak op zich willen nemen? Dat is nogal wat om te vragen: maak mijn leven compleet en maak mij gelukkig met mn leven. Dat is geen gelijkwaardige relatie...
En dat is dus precies de reden dat je niet naar dit soort filmpjes moet kijken, ik snap het gevoel want ik heb dit zelf ook. Maar als je iedere dag naar iets gaat kijken dat je pijn doet of depressief maakt dan schiet je er dus niets mee op.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:39 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat je zelf niet die filmpjes kan maken of meemaken als je geen vriendin hebt. En iedere keer dat je het ziet het als gemis ziet want je mist dus iets omdat je ziet hoe het wel kan.
Je hebt beschikking tot een netwerk van een universiteit als student of medewerker? Zo niet, stuur dan even de titel of link, dan kan ik 'm mogelijk gratis downloaden.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:02 schreef syndroom het volgende:
Ik had ooit een pdf van het onderzoek uit 2012 maar die ben ik kwijt. Moet je voor betalen.
Ik spreek nu een meisje op een datingsite die aangeeft op haar profiel dat ze op zoek is naar losse seks en niet naar een relatie. Ondanks dat ik een maagdelijke klungel ben, heb ik gewoon goede gesprekken met haar en daarbij komt het hele onderwerp seks of maagd-zijn niet aan de orde. Weliswaar laat ze al een tijdje (2 dagenquote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:38 schreef syndroom het volgende:
Heb je niet het gevoel als je pas zo laat begint met het ontwikkelen van een seks/liefdesleven, achterloopt op de rest en je deze achterstand in wil halen? Dan is het nog maar de vraag of het in te halen valt, iemand die op 25-jarige leeftijd al meerdere relaties heeft gehad zit op een ander niveau dan iemand die daar nog aan moet beginnen.
Dat verschil in ontwikkeling kan voor spanningen zorgen.
Dat is ook echt informatie waar je niks mee kunt.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 20:42 schreef krulbrul het volgende:
[..]
Je hebt beschikking tot een netwerk van een universiteit als student of medewerker? Zo niet, stuur dan even de titel of link, dan kan ik 'm mogelijk gratis downloaden.
[..]
Ik spreek nu een meisje op een datingsite die aangeeft op haar profiel dat ze op zoek is naar losse seks en niet naar een relatie. Ondanks dat ik een maagdelijke klungel ben, heb ik gewoon goede gesprekken met haar en daarbij komt het hele onderwerp seks of maagd-zijn niet aan de orde. Weliswaar laat ze al een tijdje (2 dagen![]()
) niets meer van zich horen, dat knaagt dan wel aan me. Ik ben dus persoonlijk ook niet geïnteresseerd in dat onderzoek om te weten hoeveel ik "achter lig op schema".
Daar kan ik inderdaad niks mee, want wat zegt mij nou dat als blijkt dat ik twee standaardafwijkingen afwijk van het gemiddelde?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 20:45 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat is ook echt informatie waar je niks mee kunt.
Oh ik zie nu dat het om een Nederlands kenniscentrum voor seksualiteit gaat. Ik dacht dat het ging om een onderzoek dat uitgevoerd was door Rutgers University uit New Jersey, USA. Daar kon ik wel gratis aankomen, maar niet met wat jij bedoelt.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:54 schreef syndroom het volgende:
[..]
De meest recente statistieken van Rutgers laten wat anders zien.
Doe je toch lekker niks. Gaat er ook niks veranderen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:54 schreef syndroom het volgende:
Waar je woont speelt ook een grote rol. Hier op het platteland nauwelijks openbaar vervoer en het is wel dik 2 uur rijden naar een studentenstad. Hier in de buurt wonen weinig jongeren, zijn allemaal weggetrokken naar de grote steden. Ik ben achtergebleven.
Dus de mensen die zaniken dat ik maar geen pogingen onderneem moeten ook snappen dat er een fors kostenplaatje aan zit als ik telkens het halve land door moet reizen en dan ook nog die belachelijke hoge parkeertarieven moet ophoesten.
Hou eens op met die smoesjes altijd. Je bent gewoon totaal niet bereid je huidige leven aan te passen met allerlei tips die mensen geven dus vergeet het tot die tijd ook maar gewoon, gaat niks worden.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:54 schreef syndroom het volgende:
Waar je woont speelt ook een grote rol. Hier op het platteland nauwelijks openbaar vervoer en het is wel dik 2 uur rijden naar een studentenstad. Hier in de buurt wonen weinig jongeren, zijn allemaal weggetrokken naar de grote steden. Ik ben achtergebleven.
Dus de mensen die zaniken dat ik maar geen pogingen onderneem moeten ook snappen dat er een fors kostenplaatje aan zit als ik telkens het halve land door moet reizen en dan ook nog die belachelijke hoge parkeertarieven moet ophoesten.
Hier ben ik het niet mee eens. Contact via internet is gratisquote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:54 schreef syndroom het volgende:
Waar je woont speelt ook een grote rol. Hier op het platteland nauwelijks openbaar vervoer en het is wel dik 2 uur rijden naar een studentenstad. Hier in de buurt wonen weinig jongeren, zijn allemaal weggetrokken naar de grote steden. Ik ben achtergebleven.
Dus de mensen die zaniken dat ik maar geen pogingen onderneem moeten ook snappen dat er een fors kostenplaatje aan zit als ik telkens het halve land door moet reizen en dan ook nog die belachelijke hoge parkeertarieven moet ophoesten.
Er wordt door jongens veel opgeschept met hoeveel meisjes ze wel niet geneukt hebben. Vooral in de studententijd. Maar dat valt flink tegen, de gemiddelde Nederlandse man heeft in heel zijn leven met 8 verschillende vrouwen seks gehad.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:18 schreef Keep_Walking het volgende:
Ik denk dat de openers van maagdentopics het idee hebben dat ze 1 van de weinigen zijn die nog nooit een vriendin heeft gehad of weinig ervaring hebben. Terwijl dat eigenlijk redelijk normaal is, alleen iedereen probeert krampachtig te doen alsof zij WEL heel stoer zijn en heel veel ervaring hebben.
Herkennen anderen dit verhaal?
Benzine, parkeerkosten, hotel, maaltijden. Bij elkaar opgeteld kost zo'n tripje naar de grote stad best wel wat geld. Naast dat kost dat reizen ook erg veel energie wat ik liever in andere dingen steek.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 23:28 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Doe je toch lekker niks. Gaat er ook niks veranderen.
Hoe je het nu zegt klinkt het net alsof je op een of andere godvergeten ranch in Amerika woont.
Hoe verklaar je de verhalen dat veel studenten die op kamers (in het centrum gaan) wonen, veel vaker gaan stappen? Als je tussen de jongeren zit ben je eerder geneigd om verder te gaan met experimenteren dan wanneer je bij je ouders blijft wonen.quote:
Dat is toch wezenlijk anders dan wanneer je een dame in een studentenkroeg ontmoet. Met online daten mis ik een beetje de actie en spontaniteit. Daarnaast heb je nog andere nadelen van online daten die we eerder al een keer besproken hebben.quote:Contact via internet is gratis
Ik denk dat die meiden toch liever in de grote stad blijven. Ook tijdens weekenden en vakanties zie ik ze hier niet.quote:En ik woon wel dicht bij een studentenstad maar hier gaat het echt niet makkelijker hoor. Bovendien wonen er hier veel op kamers en dan zit je zoals bij de vorige dates met de weekenden die ze graag thuis willen doorbrengen, ja bij jou op het platteland... heb ik niks aan.
Dat ze vaker gaan stappen is omdat ze vaak met huisgenoten wonen. En als die de stad ingaan ga je sneller mee. Wij zijn bij onze ouders blijven wonen en dat is echt een wereld van verschil. Ik heb hele lieve ouders, maar ze remmen me ongewild wel af. Daarom ga ik dit jaar denk ik ook op mezelf en als ik die baan krijg wel sneller dan gedachtquote:Op zondag 10 januari 2016 00:05 schreef syndroom het volgende:
[..]
Benzine, parkeerkosten, hotel, maaltijden. Bij elkaar opgeteld kost zo'n tripje naar de grote stad best wel wat geld. Naast dat kost dat reizen ook erg veel energie wat ik liever in andere dingen steek.
[..]
Hoe verklaar je de verhalen dat veel studenten die op kamers (in het centrum gaan) wonen, veel vaker gaan stappen? Als je tussen de jongeren zit ben je eerder geneigd om verder te gaan met experimenteren dan wanneer je bij je ouders blijft wonen.
Voor mij iets moeilijker als je met drank op eerst nog dik 2 uur moet rijden.
[..]
Dat is toch wezenlijk anders dan wanneer je een dame in een studentenkroeg ontmoet. Met online daten mis ik een beetje de actie en spontaniteit. Daarnaast heb je nog andere nadelen van online daten die we eerder al een keer besproken hebben.
[..]
Ik denk dat die meiden toch liever in de grote stad blijven. Ook tijdens weekenden en vakanties zie ik ze hier niet.
Al zouden ze dan voor het weekend even terugkeren leg je moeilijker contact in een setting waar ze serieus haar ouders bezoekt dan wanneer je in een studentenstad met alle privacy in een kroeg een dame ontmoet.
Exact, dat probeerde ik je ook uit te leggen. Je ziet ook vaak dat wanneer een jongere voor het eerst op kamers gaat, uit hun vertrouwde omgeving met alle sociale controle van dien worden gehaald, ze helemaal opbloeien. Huisgenoten die in de zelfde leeftijdscategorie zitten, actieve omgeving, dus dat zorgt zoals je zegt voor een totaal andere atmosfeer. Als je onder elkaar bent ga je ook makkelijker uit, schept ook wel een band samen, en dan is het ook wat makkelijker om contact met een vreemde te leggen als je al gewend bent om 24/7 met leeftijdsgenoten om te gaan.quote:Op zondag 10 januari 2016 00:09 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat ze vaker gaan stappen is omdat ze vaak met huisgenoten wonen. En als die de stad ingaan ga je sneller mee. Wij zijn bij onze ouders blijven wonen en dat is echt een wereld van verschil. Ik heb hele lieve ouders, maar ze remmen me ongewild wel af. Daarom ga ik dit jaar denk ik ook op mezelf en als ik die baan krijg wel sneller dan gedacht
je leven hoeft echt niet 'compleet' te zijn om een relatie te vinden/aan te gaan.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:45 schreef Elvi het volgende:
[..]
Het is gewoon waarheid. Dat mensen niet met de waarheid om kunnen gaan is hun probleem.
ik ken wel mensen die hun leven drastisch omgooiden en daarna een stuk gelukkiger waren?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:55 schreef Faxie het volgende:
[..]
Omdat het een verzinsel is van mensen die relaties als iets vanzelfsprekend zijn gaan beschouwen.
Hoeveel voorbeelden ken jij van mensen die hun leven compleet omgooiden en opeens een relatie kregen? Nou ik ken er geen een. Ik ken er maar wel zat van mensen die amper iets deden en dom geluk kregen vroeg of laat. En die zijn behoorlijk opgeknapt van het hebben van een relatie.
Nog zo'n cliché: waar was je al die tijd?quote:Op zondag 10 januari 2016 00:19 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
je leven hoeft echt niet 'compleet' te zijn om een relatie te vinden/aan te gaan.
Je hoeft niet eens gelukkig te zijn met jezelf.
Gebeurt vaak genoeg dat mensen die van voren niet weten dat ze van achteren leven een partner vinden.
Het is echter wél zo dat je mensen moet tegenkomen/spreken/ontmoeten om een relatie te kunnen vinden.
En daar gaat hetbij sommige mensen al mis.
Ik ken mensen die een heel leuk leven hebben en toch niet aan de bak komen. Uitzonderingen blijf je houdenquote:Op zondag 10 januari 2016 00:22 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ik ken wel mensen die hun leven drastisch omgooiden en daarna een stuk gelukkiger waren?
Verandering is voor veel mensen eng, maar het kan wel gewoon echt goed zijn.
Dan is het gewoon toeval. Ik had de meeste dates met iemand wanneer ik absurd druk en moe was in mijn leven... maar ik heb haar ontmoet vóórdat ik dat was. Maar je zult net zien, straks nieuwe baan en 2 weken later een leuke meid tegenkomen. Komt dat dan doordat ik een nieuwe baan/doel heb of was ik haar anders zonder baan ook wel 2 weken later tegengekomen??quote:Op zondag 10 januari 2016 00:22 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ik ken wel mensen die hun leven drastisch omgooiden en daarna een stuk gelukkiger waren?
Verandering is voor veel mensen eng, maar het kan wel gewoon echt goed zijn.
Ja, het kost geld, maar of je het kan en wil betalen heeft oko te maken met je prioriteiten.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:54 schreef syndroom het volgende:
Waar je woont speelt ook een grote rol. Hier op het platteland nauwelijks openbaar vervoer en het is wel dik 2 uur rijden naar een studentenstad. Hier in de buurt wonen weinig jongeren, zijn allemaal weggetrokken naar de grote steden. Ik ben achtergebleven.
Dus de mensen die zaniken dat ik maar geen pogingen onderneem moeten ook snappen dat er een fors kostenplaatje aan zit als ik telkens het halve land door moet reizen en dan ook nog die belachelijke hoge parkeertarieven moet ophoesten.
ik zeg nergens dat je een leuk leven moet hebben om een vriendin te krijgen, wat ik zeg is dat verandering vaak niet verkeerd is. dat was meer in het algemeen gezegd dan over relaties.quote:Op zondag 10 januari 2016 00:23 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ik ken mensen die een heel leuk leven hebben en toch niet aan de bak komen. Uitzonderingen blijf je houden
Ik heb ook op kamers gezeten. Jarenlang zelfs. Maar je moet nog wel de klink omdraaien en zelf de beslissing maken om te gaan stappen. Weten jullie van jezelf dat je een uitgaanstype bent? Want als dat niet zo is, zoals bij mij, dan is op kamers gaan niet een voordeel om te gaan stappen. Wel voor een heleboel andere aspecten is op kamers gaan een voordeel, dat dan weer wel.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 23:34 schreef Deezertje het volgende:
En ik woon wel dicht bij een studentenstad maar hier gaat het echt niet makkelijker hoor.
quote:Op zondag 10 januari 2016 00:09 schreef Deezertje het volgende:
Dat ze vaker gaan stappen is omdat ze vaak met huisgenoten wonen. En als die de stad ingaan ga je sneller mee.
Klopt op zich wel, ik ging in mijn 1e en vooral 2e jaar meer uit dan voordat ik op kamers zat. Maar het bleek niet mijn ding te zijn, het was meer peer pressure en uit nieuwsgierigheid en verveling. Dus op kamers gaan was voor mij een manier om te testen of je van uitgaan houdt waarmee je aan de vrouw kan komen. Vergis je ook niet in de hectiek van een studentenafdeling/huis en het hele studentenleven als je dit niet gewend bent. Het was voor mij niet altijd even prettig. Als je zoals ik een rustig iemand bent, dan is een studentenafdeling/huis niet de weg naar ontmaagding, althans niet voor mij zo is gebleken.quote:Op zondag 10 januari 2016 00:05 schreef syndroom het volgende:
Hoe verklaar je de verhalen dat veel studenten die op kamers (in het centrum gaan) wonen, veel vaker gaan stappen? Als je tussen de jongeren zit ben je eerder geneigd om verder te gaan met experimenteren dan wanneer je bij je ouders blijft wonen.
Ik denk niet dat je de juiste persoon tegenkomt als je leven al niet compleet is. Je bent dan nog geen 'compleet' persoon. Maar goed, dat is mijn filosofiequote:Op zondag 10 januari 2016 00:19 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
je leven hoeft echt niet 'compleet' te zijn om een relatie te vinden/aan te gaan.
Je hoeft niet eens gelukkig te zijn met jezelf.
Gebeurt vaak genoeg dat mensen die van voren niet weten dat ze van achteren leven een partner vinden.
Het is echter wél zo dat je mensen moet tegenkomen/spreken/ontmoeten om een relatie te kunnen vinden.
En daar gaat hetbij sommige mensen al mis.
We hebben het hier (volgens mij) niet over studenten van 20, maar over bijna afgestudeerden.quote:Op zondag 10 januari 2016 09:56 schreef miss_sly het volgende:
Dat blind staren op studeren en het idealiseren van op kamers wonen en mooie, vrouwelijke studenten die voor het oprapen liggen is ook weer zo typerend. Zijn jullie je er van bewust dat er ook heel veel op kamers wonende studenten zijn die juist erg eenzaam zijn? Dat er ook veel zijn die dus alsnog geen aansluiting vinden en daardoor nog eenzamer worden. Die zelfs weer terug gaan naar huis en met hun studie moeten stoppen omdat ze het niet trekken? De kans dat deze studenten net die mensen zijn die, net als jullie, sociaal niet zo vaardig zijn, is best groot.
quote:Op zondag 10 januari 2016 00:05 schreef Cerebrum het volgende:
De reden waarom ik denk dat sociaal uitgedaagde jongeren meer naar de ''heilige graal'' zoeken is dat ze meer met afwijzing te maken hebben gehad en eenzaamheid.
Zoals het al gezegd word, deze jongeren hebben de neiging om zichzelf te isoleren en door minder contact te hebben met de buitenwereld zullen ze die praatjes over seks sneller geloven.
Die 2 in combinatie brengt veel frustratie, afkeer en verkeerde vooroordelen met zich mee, waardoor ze sneller naar een bepaalde doelgroep een afkeer zullen hebben.
En tja de meiden die ze altijd leuk vonden gingen altijd met de pestkoppen.
Het gaat in een combinatie van een wrok en extra voorzichtig zijn.
Klopt, maar een aantal aast alsnog op studentes en op het studentenleven, omdat dat zo geweldig is.quote:Op zondag 10 januari 2016 11:25 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
We hebben het hier (volgens mij) niet over studenten van 20, maar over bijna afgestudeerden.
Of je mist de aansluiting en vereenzaamt helemaal.. Je beeld is een beetje te rooskleurig.quote:Op zondag 10 januari 2016 00:14 schreef syndroom het volgende:
[..]
Exact, dat probeerde ik je ook uit te leggen. Je ziet ook vaak dat wanneer een jongere voor het eerst op kamers gaat, uit hun vertrouwde omgeving met alle sociale controle van dien worden gehaald, ze helemaal opbloeien. Huisgenoten die in de zelfde leeftijdscategorie zitten, actieve omgeving, dus dat zorgt zoals je zegt voor een totaal andere atmosfeer. Als je onder elkaar bent ga je ook makkelijker uit, schept ook wel een band samen, en dan is het ook wat makkelijker om contact met een vreemde te leggen als je al gewend bent om 24/7 met leeftijdsgenoten om te gaan.
Je bent gewoon te gierig om überhaupt in een positie te komen waarin je kans zou maken op een meisje.quote:Op zondag 10 januari 2016 00:05 schreef syndroom het volgende:
[..]
Benzine, parkeerkosten, hotel, maaltijden. Bij elkaar opgeteld kost zo'n tripje naar de grote stad best wel wat geld. Naast dat kost dat reizen ook erg veel energie wat ik liever in andere dingen steek.
Inderdaad. In een relatie doe je, als het goed is, wel eens leuke dingen samen en dat kost vaak geld. Uit eten, bioscoopje pakken, weekendje Londen etc. En dat hoeft natuurlijk niet elke week, maar iemand die altijd alleen wil bankhangen met een film (wel my prime, want dat is gratisquote:Op zondag 10 januari 2016 14:54 schreef GOLDFIN9ER het volgende:
[..]
Je bent gewoon te gierig om überhaupt in een positie te komen waarin je kans zou maken op een meisje.
Als ik jou was zou ik ook maar niet gaan daten, het is niet vreemd als je de rekening in een restaurant betaald voor je date en jou.
Of straks krijg je een vriendin die geen werk heeft/studeert en kan je heel vaak alles betalen. Oei oei ik denk dat je maar beter vrijgezel kan blijven. Een relatie is veel te duur.
en onrealistischquote:Op zondag 10 januari 2016 16:50 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Inderdaad. In een relatie doe je, als het goed is, wel eens leuke dingen samen en dat kost vaak geld. Uit eten, bioscoopje pakken, weekendje Londen etc. En dat hoeft natuurlijk niet elke week, maar iemand die altijd alleen wil bankhangen met een film (wel my prime, want dat is gratis) omdat alles geld kost wordt ook snel oersaai.
Dat zou ook kunnen, je moet wel een beetje bij dat volk passen, anders wordt je alsnog genegeerd.quote:Op zondag 10 januari 2016 14:40 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Of je mist de aansluiting en vereenzaamt helemaal.. Je beeld is een beetje te rooskleurig.
Omdat je niet beseft hoe het voor iemand voelt die sociaal uitgedaagd is, en zeker vrouwen stappen niet op mannen af. (Zeker niet eentje die onzeker in een hoekje staat)quote:Op zondag 10 januari 2016 15:42 schreef LLgetikt het volgende:
een voorbeeld geven, ik was gister uit, kwam er iemand naar me toe '' ja blablaba jij komt toch altijd daar, ik herken jou ergens van'' dus ik weer op reageren en liep weer weg naar de wc en later liep ik weer door die toko en sprak hij me we
Nee dat begrijp ik heel goed, ik kan best empathie opbrengen voor mensen die deze problemen hebben, ik was vroeger ook heel verlegen, maar heb me zelf sociaal gemaakt, niemand anders doet het, JIJZELF heb de macht over je eigen leven. En dan vind ik zwak dat het aan allemaal andere dingen liggen, behalve eigen gedrag (waar is de zelfreflectie?) En maar blijven hangen in een negatief denkpatroon, en daar maar vast aan blijven houden. Dat is het gewoon negatief geladen, als je alles al zo negatief ziet.quote:Op zondag 10 januari 2016 17:10 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Omdat je niet beseft hoe het voor iemand voelt die sociaal uitgedaagd is, en zeker vrouwen stappen niet op mannen af. (Zeker niet eentje die onzeker in een hoekje staat)
Als het allemaal zo simpel was zouden mensen met dit soort problemen, niet naar een forum komen voor hulp of steun.
Maar het is heel erg belangrijk dat je jezelf niet naar beneden praat en het gaat bekijken op een manier dat jij nog een onbekend persoon voor hun bent, en dat je jezelf vertrouwen inpraat en jezelf goed representeert tegen over hun, en dan maak je net zoveel kans al ieder ander.
Ik bedoel met dat verlegenheid te zeggen, dat het ook iets was ''wat me tegenhield''.. ik ben ook een denker, kan me goed inleven in wat mensen hier zeggen. Wat het veranderde is dat het niet werkte, het hield me tegen om te genieten. En dan moet je gewoon pro-actief handelen anders veranderd er niks.quote:Op zondag 10 januari 2016 17:44 schreef Cerebrum het volgende:
Verlegenheid heeft er heel vaak niks mee te maken, het is gewoon dat je veel meer problemen ziet.
Als denker denk je veel meer over de emoties na, wat bij een doener pas later komt.
Ik zal een paar gedachtes noemen die ik vaak heb gehad in mijn jongeren jaren.
1. Ze kan een jaloerse vriend hebben waardoor ik dan in problemen kom.
2. Ze moet me niet, wijst me af en gaat slechte roddels verspreiden waardoor ik een slechte reputatie krijg.
3. Als dit meisje me afwijst dan betekend het, dat het respectloos is om verder te jagen.
4. Ik bent toch een last voor haar.
Dat zijn er nog een paar, Heeft niks met verlegenheid te maken.
En dan de keren dat je toch dat patroon doorbreekt en dan alsnog word afgewezen komt veel harder aan.
Voor jou is het simpel, voor een sociaal uitgedaagd iemand niet.
En ik wil het niet goed praten, maar het ligt heel wat moeilijker en dat moet even iedereen beseffen.
Haha kwaliteit van leven.. ik weet het niet, het is denk meer een kwestie van de gras is groener aan de overkant, Je moet je eigen leven waarde geven met je eigen interesses en dat is niet bij iedereen bijvoorbeeld in de kroeg staan, wat de grote menigte je ook probeert wijs te maken wat normaal is.
En op meer plekken zijn mensen te vinden en zijn minder rustig.
Gebruik dat denken is voor iets anders dan al dat negatieve.
Je moet gewoon accepteren hoe je bent, zelfverzekerdheid is alles en als je het uitgaansleven nooit leuk hebt gevonden dan kan je het zelf niet forceren.
'En dan de keren dat je toch dat patroon doorbreekt en dan alsnog word afgewezen komt veel harder aan.'quote:Op zondag 10 januari 2016 17:44 schreef Cerebrum het volgende:
Verlegenheid heeft er heel vaak niks mee te maken, het is gewoon dat je veel meer problemen ziet.
Als denker denk je veel meer over de emoties na, wat bij een doener pas later komt.
Ik zal een paar gedachtes noemen die ik vaak heb gehad in mijn jongeren jaren.
1. Ze kan een jaloerse vriend hebben waardoor ik dan in problemen kom.
2. Ze moet me niet, wijst me af en gaat slechte roddels verspreiden waardoor ik een slechte reputatie krijg.
3. Als dit meisje me afwijst dan betekend het, dat het respectloos is om verder te jagen.
4. Ik bent toch een last voor haar.
Dat zijn er nog een paar, Heeft niks met verlegenheid te maken.
En dan de keren dat je toch dat patroon doorbreekt en dan alsnog word afgewezen komt veel harder aan.
Voor jou is het simpel, voor een sociaal uitgedaagd iemand niet.
En ik wil het niet goed praten, maar het ligt heel wat moeilijker en dat moet even iedereen beseffen.
Haha kwaliteit van leven.. ik weet het niet, het is denk meer een kwestie van de gras is groener aan de overkant, Je moet je eigen leven waarde geven met je eigen interesses en dat is niet bij iedereen bijvoorbeeld in de kroeg staan, wat de grote menigte je ook probeert wijs te maken wat normaal is.
En op meer plekken zijn mensen te vinden en zijn minder rustig.
Gebruik dat denken is voor iets anders dan al dat negatieve.
Je moet gewoon accepteren hoe je bent, zelfverzekerdheid is alles en als je het uitgaansleven nooit leuk hebt gevonden dan kan je het zelf niet forceren.
Ja, en meeste mensen begrijpen gewoon niet dat je hier cynisch van word.quote:Op zondag 10 januari 2016 17:58 schreef jr32 het volgende:
[..]
'En dan de keren dat je toch dat patroon doorbreekt en dan alsnog word afgewezen komt veel harder aan.'
Dit is echt precies wat er bij mij gebeurd is eigenlijk. Ik heb heel veel moeite met nog normaal praten als ik tegen een meisje moet praten, ga stotteren en heel erg blozen en zweten. Dit weerhoud mij er eigenlijk wel van om met een meisje te praten en de keren dat ik het toch heb geprobeerd werd ik direct afgewezen (vaak doordat ik echt gewoon niet meer kon praten en helemaal dichtsloeg). Hierdoor durf ik eigenlijk tegenwoordig helemaal geen meisjes meer aan te spreken.
Juist.quote:Op zondag 10 januari 2016 16:50 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Inderdaad. In een relatie doe je, als het goed is, wel eens leuke dingen samen en dat kost vaak geld. Uit eten, bioscoopje pakken, weekendje Londen etc. En dat hoeft natuurlijk niet elke week, maar iemand die altijd alleen wil bankhangen met een film (wel my prime, want dat is gratis) omdat alles geld kost wordt ook snel oersaai.
Ik heb me interesses nog nooit aangepast voor de sociale gemeenschap, ik ben alleen opener geworden en steek er meer energie in, en het lukt me redelijk goed om met andere mensen om te gaan.quote:Op zondag 10 januari 2016 18:43 schreef Elvi het volgende:
Tsja ik weet het niet hoor... maar mij lijkt dat je vrij weinig mensen tegenkomt als je alleen achter je pc hangt. En via datingsites aan de bak probeert te komen. Wat ga je dan vertellen wat je hobbies zijn? "beetje gamen, beetje computeren..." Nee daar worden we warm van...
Kijk ik denk zelf ook wel eens "waaah waarom kan ik geen leuke man vinden" maar dan bedenk ik me "oja ik doe er geen fuck aan
". En dan verander ik er wat aan. Of niet.
Als iets je dwars zit en je hebt er last van: doe er wat aan. Heb je er geen last van en vind je het single leven blijkbaar prima? Nou dan blijf je toch lekker op je zolderkamer zitten. Maar dan moet je ook niet zeuren
Je hebt wel een beetje gelijk maar het is niet alsof je er altijd iets aan kan doen. Ik heb in het verleden ook geprobeerd om toch iets socialer te zijn proberen om toch een keer mee te gaan naar een feest, geprobeerd met meisjes te praten etc etc. Maar ik word gewoon door sommige situaties lichamelijk ziek. Als ik bijvoorbeeld naar een club ga word ik daar echt niet blij van ik krijg buikpijn, hartkloppingen en het lijkt wel alsof ik net uit de douche kom zo hard zweet ik dan. En probeer maar eens in die toestand in de smaak te vallen bij vrouwenquote:Op zondag 10 januari 2016 18:43 schreef Elvi het volgende:
Tsja ik weet het niet hoor... maar mij lijkt dat je vrij weinig mensen tegenkomt als je alleen achter je pc hangt. En via datingsites aan de bak probeert te komen. Wat ga je dan vertellen wat je hobbies zijn? "beetje gamen, beetje computeren..." Nee daar worden we warm van...
Kijk ik denk zelf ook wel eens "waaah waarom kan ik geen leuke man vinden" maar dan bedenk ik me "oja ik doe er geen fuck aan
". En dan verander ik er wat aan. Of niet.
Als iets je dwars zit en je hebt er last van: doe er wat aan. Heb je er geen last van en vind je het single leven blijkbaar prima? Nou dan blijf je toch lekker op je zolderkamer zitten. Maar dan moet je ook niet zeuren
Ik zie dat veel mensen het in verband brengen met gamen. Denk je dat dit er iets mee te maken heeft? ik vraag dit aangezien ik lange tijd op 'hoog niveau' gamede en er ook mijn geld mee verdiende. Ik weet dat veel van de mensen waar ik in die tijd mee speelde ongeveer in dezelfde situatie beland zijn als ik en sommige eigenlijk helemaal niet buiten komen behalve om boodschappen te doen. Denk je dat je door gamen en dus lange tijd alleen zijn en bijna niet buiten komen Sociale angst kan ontwikkelen?quote:Op zondag 10 januari 2016 19:21 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Ik heb me interesses nog nooit aangepast voor de sociale gemeenschap, ik ben alleen opener geworden en steek er meer energie in, en het lukt me redelijk goed om met andere mensen om te gaan.
Ik vind het zo raar om je persoonlijkheid te veranderen voor anderen, en hiermee wil ik niet zeggen dat ik liever op mijn zolder zit te gamen hoor, dat word ik ook zat, ik ga ook graag sporten, en ik wil uiteindelijk een wereldreis maken enz.
Alleen ik zie er niks in om ieder weekend tussen allemaal bezopen mensen te staan, waar je tegen moet schreeuwen om een gesprek mee te hebben.
En ja misschien kom je hierdoor minder mensen tegen, maar kwaliteit over kwantiteit hoor, ik heb liever dat ik door via mijn interesses te blijven doen uiteindelijk de meid tegen te komen die echt bij me past dan dat ik mezelf helemaal aanpast en dan dat ik later besef dat ik eigenlijk helemaal niet blij ben met me leven.
Ik zeur ook niet meer hoor, ik wil gewoon duidelijk maken hoe de gedachtepatroon ongeveer is van een sociaal uitgedaagde.
Nah, denk eerder dat je door sociale fobie sneller een hobby als gamen oppakt dan een ander hobby waar fysieke sociale interacties van pas komen.quote:Op zondag 10 januari 2016 19:31 schreef jr32 het volgende:
Denk je dat je door gamen en dus lange tijd alleen zijn en bijna niet buiten komen Sociale angst kan ontwikkelen?
Das toch gewoon e-sport? Is gewoon een full time baan waar je weldegelijk met mensen in aanraking komt als je als prof aan de slag gaat.quote:Op zondag 10 januari 2016 19:31 schreef jr32 het volgende:
Ik weet dat veel van de mensen waar ik in die tijd mee speelde ongeveer in dezelfde situatie beland zijn als ik en sommige eigenlijk helemaal niet buiten komen behalve om boodschappen te doen.
Ik heb er even over nagedacht en denk inderdaad ook dat mensen met sociale fobie meer tijd zullen steken in iets als gamen en je dus uiteindelijk allemaal bij elkaar terecht komt in de 'top' en ja er zijn meerdere manieren om geld te verdienen met gamen waarvan esports de meest gangbare weg. Maar aangezien het voor mij winstgevender was om andere mensen hun accounts hogere ranking te geven tegen betaling heb ik uiteindelijk nooit meegedaan aan dat soort events waar je daadwerkelijk moet reizen en mensen tegenkomt etc. De keuze was voor mij vrij simpel ik verdiende makkelijk 80-100 euro op een dag door andere mensen hun accounts hogere rankings te geven, in tegenstelling tot echt een toernooi moeten spelen waar je dus op een bepaalde plaats moet eindigen om een geldprijs te winnen bood dit meer zekerheid voor mij.quote:Op zondag 10 januari 2016 19:35 schreef wiskundenoob het volgende:
[..]
Nah, denk eerder dat je door sociale fobie sneller een hobby als gamen oppakt dan een ander hobby waar fysieke sociale interacties van pas komen.
[..]
Das toch gewoon e-sport? Is gewoon een full time baan waar je weldegelijk met mensen in aanraking komt als je als prof aan de slag gaat.
Op aan kamers gaan zit ik ook al 1,5 jaar aan te denken en tegenwoordig zelfs aan een studentenvereniging (dat terwijl ik niet drink) om zo meer in contact te komen met meiden, maar door die posts van jou en krulbrul ben ik toch gaan twijfelen of dat de juiste oplossing is. Ik ga niet zo vaak uit en voel me niet gemakkelijk in grote mensenmassa‘s (daarom ga ik aanstaande Koningsdag een dag naar Duitsland).quote:Op zondag 10 januari 2016 09:56 schreef miss_sly het volgende:
Dat blind staren op studeren en het idealiseren van op kamers wonen en mooie, vrouwelijke studenten die voor het oprapen liggen is ook weer zo typerend. Zijn jullie je er van bewust dat er ook heel veel op kamers wonende studenten zijn die juist erg eenzaam zijn? Dat er ook veel zijn die dus alsnog geen aansluiting vinden en daardoor nog eenzamer worden. Die zelfs weer terug gaan naar huis en met hun studie moeten stoppen omdat ze het niet trekken? De kans dat deze studenten net die mensen zijn die, net als jullie, sociaal niet zo vaardig zijn, is best groot.
Zie mijn post op de eerste pagina van dit topic. Vertel ik over mijn eigen ervaring (dat ik geen verschil in ontwikkeling merk tussen mijn vriend, die zelfs nooit gezoend had voordat we een relatie kregen), krijg ik van Deezer een reactie over amateur seksfilmpjes.quote:Op zondag 10 januari 2016 18:40 schreef GOLDFIN9ER het volgende:
[..]
Juist.
De malloot reageert er weer niet op zoals gewoonlijk. Ik vraag me af of we hier nou voornamelijk dingen voor onszelf typen.
quote:Op zondag 10 januari 2016 19:21 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Ik heb me interesses nog nooit aangepast voor de sociale gemeenschap, ik ben alleen opener geworden en steek er meer energie in, en het lukt me redelijk goed om met andere mensen om te gaan.
Ik vind het zo raar om je persoonlijkheid te veranderen voor anderen, en hiermee wil ik niet zeggen dat ik liever op mijn zolder zit te gamen hoor, dat word ik ook zat, ik ga ook graag sporten, en ik wil uiteindelijk een wereldreis maken enz.
Alleen ik zie er niks in om ieder weekend tussen allemaal bezopen mensen te staan, waar je tegen moet schreeuwen om een gesprek mee te hebben.
En ja misschien kom je hierdoor minder mensen tegen, maar kwaliteit over kwantiteit hoor, ik heb liever dat ik door via mijn interesses te blijven doen uiteindelijk de meid tegen te komen die echt bij me past dan dat ik mezelf helemaal aanpast en dan dat ik later besef dat ik eigenlijk helemaal niet blij ben met me leven.
Ik zeur ook niet meer hoor, ik wil gewoon duidelijk maken hoe de gedachtepatroon ongeveer is van een sociaal uitgedaagde.
Ik quote jullie even allebeiquote:Op zondag 10 januari 2016 19:26 schreef jr32 het volgende:
[..]
Je hebt wel een beetje gelijk maar het is niet alsof je er altijd iets aan kan doen. Ik heb in het verleden ook geprobeerd om toch iets socialer te zijn proberen om toch een keer mee te gaan naar een feest, geprobeerd met meisjes te praten etc etc. Maar ik word gewoon door sommige situaties lichamelijk ziek. Als ik bijvoorbeeld naar een club ga word ik daar echt niet blij van ik krijg buikpijn, hartkloppingen en het lijkt wel alsof ik net uit de douche kom zo hard zweet ik dan. En probeer maar eens in die toestand in de smaak te vallen bij vrouwen. Ik begrijp ook echt wel dat als je helemaal niets doet en alleen maar thuiszit dat je de kans om een leuk meisje tegen te komen sterk verkleint. Maar in sommige gevallen is het alleen thuiszitten geen keuze, ik zou ook graag uitgaan en lol hebben etc maar dit werkt voor mij gewoon niet. Ik ben er dankzij dit forum achter gekomen dat ik hoogstwaarschijnlijk Sociale angststoornis heb en ga deze week langs mijn huisarts om te kijken of hier iets aan te doen is.
Ja, ze hebben een soort beeld van een relatie wat nergens op gebaseerd aangezien ze nog nooit een relatie hebben gehad, maar daar houden ze wel aan vast.quote:Op zondag 10 januari 2016 19:55 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Zie mijn post op de eerste pagina van dit topic. Vertel ik over mijn eigen ervaring (dat ik geen verschil in ontwikkeling merk tussen mijn vriend, die zelfs nooit gezoend had voordat we een relatie kregen), krijg ik van Deezer een reactie over amateur seksfilmpjes.![]()
![]()
Wellicht kun je dan actief worden in de studievereniging?quote:Op zondag 10 januari 2016 19:47 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Op aan kamers gaan zit ik ook al 1,5 jaar aan te denken en tegenwoordig zelfs aan een studentenvereniging (dat terwijl ik niet drink) om zo meer in contact te komen met meiden, maar door die posts van jou en krulbrul ben ik toch gaan twijfelen of dat de juiste oplossing is. Ik ga niet zo vaak uit en voel me niet gemakkelijk in grote mensenmassa‘s (daarom ga ik aanstaande Koningsdag een dag naar Duitsland).
Mja, zij zijn volgens mij de aanleiding van de verschillende reeksen maagden topics die we hebben gehad. En ook allemaal weer zijn gesloten doordat ze maar door bleven jengelen.quote:Op zondag 10 januari 2016 19:59 schreef Elvi het volgende:
Je moet Deezertje en Syndroom ook gewoon negeren. Die zitten te diep in de slachtofferrol om wat te doen met de tips.
Er is morgen een ledenvergadering van de studievereniging. Ik twijfel of ik daar naar toe zou gaan, aangezien ik normaal op maandag vrij benquote:Op zondag 10 januari 2016 19:59 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wellicht kun je dan actief worden in de studievereniging?
Zoiets is juist een goede gelegenheid, lijkt me. Gaan, proberen wat gesprekjes aan te knopen, misschien zoeken ze nog wat mensen voor een commissie of zo.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:03 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Er is morgen een ledenvergadering van de studievereniging. Ik twijfel of ik daar naar toe zou gaan, aangezien ik normaal op maandag vrij ben
Ik hoef ook niet direct een vriendin maar zou het al heel wat vinden als ik een normaal gesprek zou kunnen hebben met een meisje zonder mijzelf helemaal gek te maken en raar te gedragen, als dit eenmaal lukt ga ik denk ik pas beginnen met het zoeken naar een vriendin. Het zou namelijk heel raar zijn als ik een vriendin zou hebben maar niet eens normaal met haar kan praten. Verder sport ik heel vaak (gemiddeld 6 dagen per week) en toch heb ik hier ook niet echt contact met mensen. Ik ga de sportschool in, doe mijn training en ga vervolgens weer naar huis zonder ook maar iets tegen iemand te zeggen. Ik denk dat het pas helpt als je een groepssport doet waar je wel moet communiceren met de rest.quote:Op zondag 10 januari 2016 19:56 schreef Elvi het volgende:
[..]
[..]
Ik quote jullie even allebei
Ik zeg ook niet dat je je hele persoonlijkheid moet veranderen. Ik sta zelf ook niet elke week in een club of kroeg. Nooit gedaan ook en ik zie dat ook niet zitten. Ik ga mezelf niet pesten door heel ongemakkelijk te doen of ik het wel leuk vind.
Je kan wel dingen zoeken die jij leuk vind (en je bij voorkeur uit huis halen dus). Dan ontmoet je ook mensen met dezelfde interesses en dan loopt het contact toch ook wat soepeler?
Ik ben bijvoorbeeld ander vrijwilligerswerk gaan doen. Nou meteen een paar kennissen erbij die ik nog aardig vind ookBinnenkort start ik met een sport, daar zal ik ook weer mensen tegenkomen met wie het (hopelijk) klikt.
Ik richt mn leven zo in dat ik een leuke tijd heb. Dat is mijn doel. En ik heb niet het doel om een vent te vinden. Zou leuk zijn, maar het kan (voor mij) nooit een doel op zich zijn. Dan wordt het krampachtig, je straalt uit dat je het niet leuk hebt, en dan zal je ook niet makkelijk contact hebben met een ander.
Ik ga ook niet naar een sportschoolquote:Op zondag 10 januari 2016 20:05 schreef jr32 het volgende:
[..]
Ik hoef ook niet direct een vriendin maar zou het al heel wat vinden als ik een normaal gesprek zou kunnen hebben met een meisje zonder mijzelf helemaal gek te maken en raar te gedragen, als dit eenmaal lukt ga ik denk ik pas beginnen met het zoeken naar een vriendin. Het zou namelijk heel raar zijn als ik een vriendin zou hebben maar niet eens normaal met haar kan praten. Verder sport ik heel vaak (gemiddeld 6 dagen per week) en toch heb ik hier ook niet echt contact met mensen. Ik ga de sportschool in, doe mijn training en ga vervolgens weer naar huis zonder ook maar iets tegen iemand te zeggen. Ik denk dat het pas helpt als je een groepssport doet waar je wel moet communiceren met de rest.
Ik moet dan voor waarschijnlijk 1 uurtje wel 3 uur reizen, maar ik heb tot morgen 15 uur de tijd om er over na te denken. Anders maar een leerboek meenemen die ik in de trein kan lezen.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:05 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zoiets is juist een goede gelegenheid, lijkt me. Gaan, proberen wat gesprekjes aan te knopen, misschien zoeken ze nog wat mensen voor een commissie of zo.
"geprobeerd met meisjes te praten etc etc. Maar ik word gewoon door sommige situaties lichamelijk ziek. " zoals ik in mijn vorige posts al aangaf word ik van sommige situaties gewoon 'ziek' en een van die situaties is praten met meisjes. Ik ga stotteren, heel erg blozen , buikpijn etc. Het is dus gewoon onmogelijk om contact te krijgen zonder dat ze denken dat ik een sukkel ben. En hoe hard ik ook probeer normaal te doen het werkt gewoon niet.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:07 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ik ga ook niet naar een sportschoolNaja, ik ga niet aan apparaten hangen in ieder geval... (het is een vechtsport
)
Maar waarom zou je geen normaal gesprek met een meisje/ vrouw kunnen hebben dan? Ben je dan onbewust toch bezig met haar te versieren?
wat maakt je zo, dat je zo in paniek raakt? Leg je ook niet teveel druk op jezelf?quote:Op zondag 10 januari 2016 20:12 schreef jr32 het volgende:
[..]
"geprobeerd met meisjes te praten etc etc. Maar ik word gewoon door sommige situaties lichamelijk ziek. " zoals ik in mijn vorige posts al aangaf word ik van sommige situaties gewoon 'ziek' en een van die situaties is praten met meisjes. Ik ga stotteren, heel erg blozen , buikpijn etc. Het is dus gewoon onmogelijk om contact te krijgen zonder dat ze denken dat ik een sukkel ben. En hoe hard ik ook probeer normaal te doen het werkt gewoon niet.
Misschien leg ik veel druk op mijzelf maar ik doe dit niet bewust ik gaf net in een van mijn eerder posts aan dat ik hoogstwaarschijnlijk Sociale angststoornis heb een paar symptomen hiervan zijn:quote:Op zondag 10 januari 2016 20:15 schreef LLgetikt het volgende:
[..]
wat maakt je zo, dat je zo in paniek raakt? Leg je ook niet teveel druk op jezelf?
Ik hoop voor je dat het gaat helpen, en bedenk je ook van.. wat is er negatief aan, als je gewoon met iemand praat? NIKS, die denkt echt niet.. o wat een vreselijke gast... en is meer dat jij gelijk al invult terwijl dat totaal niet zo hoeft te zijn.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:19 schreef jr32 het volgende:
[..]
Misschien leg ik veel druk op mijzelf maar ik doe dit niet bewust ik gaf net in een van mijn eerder posts aan dat ik hoogstwaarschijnlijk Sociale angststoornis heb een paar symptomen hiervan zijn:
Lichamelijke kenmerken waarvan je last kunt hebben bij een sociale fobie zijn heel uiteenlopend. Voorbeelden hiervan zijn:
Hartkloppingen.
Overmatig zweten.
Koude rillingen.
Duizeligheid, flauwvallen.
Trillen.
Benauwdheid.
Vervelend gevoel in de borst.
Droge mond.
Stotteren.
Misselijkheid, maagpijn, braken.
Tintelingen of een doof gevoel in handen en/of voeten.
Rood worden, blozen.
Hoofdpijn.
Geen controle hebben.
Onrustigheid.
Spiertrekkingen.
Veranderende ademhaling.
Een paniekaanval.
Ik kan hier vrij weinig aan doen en vandaar dat ik dus ook professionele hulp ga zoeken. Ik ben het namelijk zat om alleen te zijn en bijna niets te doen behalve sporten en werken. Maar tegelijkertijd weet ik dat als ik uit mijn comfortzone stap dit zelden positief uitpakt.
Omdat mensen die daarvan houden daar gaan wonen? Als je genoeg hebt aan de plaatselijke dancing in het weekend ga je eerder voor een goedkopere kamer buiten het centrum.quote:Op zondag 10 januari 2016 00:05 schreef syndroom het volgende:
[..]
Hoe verklaar je de verhalen dat veel studenten die op kamers (in het centrum gaan) wonen, veel vaker gaan stappen? Als je tussen de jongeren zit ben je eerder geneigd om verder te gaan met experimenteren dan wanneer je bij je ouders blijft wonen.
Voor mij iets moeilijker als je met drank op eerst nog dik 2 uur moet rijden.
Maar ik denk wel dat de kans groter wordt als je een tevreden persoon bent. En ook als je nog vele wensen te vervullen hebt kun je tevreden zijn.quote:Op zondag 10 januari 2016 11:00 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je de juiste persoon tegenkomt als je leven al niet compleet is. Je bent dan nog geen 'compleet' persoon. Maar goed, dat is mijn filosofie
Of het feit dat je vol met aannames zit? Net als jouw visie op uitgaan: tussen de bezopen mensen staan. Alsof dat de enige vorm van uitgaan is.quote:Op zondag 10 januari 2016 18:24 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Ja, en meeste mensen begrijpen gewoon niet dat je hier cynisch van word.
En het feit dat op terughoudende mannen word neergekeken werkt ook al niet mee.
Meeste sociaal uitgedaagde mensen hebben het gevoel dat ze oneerlijk zijn behandeld en dat ze niet respectvol zijn behandeld.
In het sociale gemeenschap zit gewoon een verschil tussen man en vrouw en waar je aan moet voldoen en als vrouw mag je stil en terughoudend zijn, maar als man dan word je dan al veel sneller als raar gezien.
Hij kan alleen associaties maken die hem uitkomen. De hoofdgedachte van jouw post gaat tegen al zijn smoezen en aannames in, dus daar gaat hij volledig aan voorbij.quote:Op zondag 10 januari 2016 19:55 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Zie mijn post op de eerste pagina van dit topic. Vertel ik over mijn eigen ervaring (dat ik geen verschil in ontwikkeling merk tussen mijn vriend, die zelfs nooit gezoend had voordat we een relatie kregen), krijg ik van Deezer een reactie over amateur seksfilmpjes.![]()
![]()
Voor mij persoonlijk heb ik het vooral bij vrouwen, maar niet alleen maar bij vrouwen. Ik voel mij eerlijk gezegd meestal wel iets comfortabeler rondom mannen omdat ik vrij goed in kan schatten wat ze denken en hoe ze over mij zullen denken. Maar toch als ik in bijvoorbeeld een situatie kom waar ik met meerdere mannen aan het 'chillen' ben , ben ik eigenlijk alleen maar opzoek naar een manier om daar weg te komen omdat ik me dan gewoon heel erg slecht voel. Ik heb dit probleem minder als de groep kleiner is en als ik de mensen ken.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:19 schreef Elvi het volgende:
Maar bij een sociale fobie zou je dat bij iedereen hebben, en niet alleen bij vrouwen toch?
Ja dit is dus het ergste, ik weet zelf ook wel dat er niets raars is aan gewoon een praatje maken met bijvoorbeeld een meisje. Maar als ik dat dan doe dan is mijn lichaam het daar niet mee eens en ga ik mezelf heel raar gedragen, het lijkt wel alsof ik de controle dan compleet verlies. En dan kan ik daarna (soms dagenlang) alleen nog maar denken aan hoe slecht het verliep. En als dit vaker gebeurd dan heb j eigenlijk niet eens meer zin om jezelf in die situatie te plaatsen omdat je in je achterhoofd al weet wat er gaat gebeuren en hoe lang je er spijt van zal hebben.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:21 schreef LLgetikt het volgende:
[..]
Ik hoop voor je dat het gaat helpen, en bedenk je ook van.. wat is er negatief aan, als je gewoon met iemand praat? NIKS, die denkt echt niet.. o wat een vreselijke gast... en is meer dat jij gelijk al invult terwijl dat totaal niet zo hoeft te zijn.
Onzin. Dit soort generalisaties worden alleen geroepen om een soort wrok of cynisme zoals je het zelf noemt te rechtvaardigen. "De maatschappij moet me toch niet als introverte man dus ik ben zielig en hoor er niet bij!"quote:Op zondag 10 januari 2016 18:24 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Ja, en meeste mensen begrijpen gewoon niet dat je hier cynisch van word.
En het feit dat op terughoudende mannen word neergekeken werkt ook al niet mee.
Meeste sociaal uitgedaagde mensen hebben het gevoel dat ze oneerlijk zijn behandeld en dat ze niet respectvol zijn behandeld.
In het sociale gemeenschap zit gewoon een verschil tussen man en vrouw en waar je aan moet voldoen en als vrouw mag je stil en terughoudend zijn, maar als man dan word je dan al veel sneller als raar gezien.
Idd, datquote:Op zondag 10 januari 2016 20:29 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Onzin. Dit soort generalisaties worden alleen geroepen om een soort wrok of cynisme zoals je het zelf noemt te rechtvaardigen. "De maatschappij moet me toch niet als introverte man dus ik ben zielig en hoor er niet bij!"
Ja, je kan dat moeilijk loslaten en dan blijf je malen erover.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:28 schreef jr32 het volgende:
[..]
Ja dit is dus het ergste, ik weet zelf ook wel dat er niets raars is aan gewoon een praatje maken met bijvoorbeeld een meisje. Maar als ik dat dan doe dan is mijn lichaam het daar niet mee eens en ga ik mezelf heel raar gedragen, het lijkt wel alsof ik de controle dan compleet verlies. En dan kan ik daarna (soms dagenlang) alleen nog maar denken aan hoe slecht het verliep. En als dit vaker gebeurd dan heb j eigenlijk niet eens meer zin om jezelf in die situatie te plaatsen omdat je in je achterhoofd al weet wat er gaat gebeuren en hoe lang je er spijt van zal hebben.
niemand zegt dat het een fout is, het zijn goed bedoelde adviezenquote:Op zondag 10 januari 2016 20:44 schreef Cerebrum het volgende:
Oke, misschien kwam me cynisme een beetje naar boven.
Maar jullie doen alsof alle fouten bij de sociaal uitgedaagde liggen, en dat is gewoon niet zo.
De oplossing ligt er sowieso. Waar de fouten liggen doet er per saldo niet zoveel toe. Het heeft ook niet zoveel zin om de maatschappij of je omgeving iets te verwijten, daarmee blijf je zelf in een bepaalde negativiteit hangen en dat straal je uit.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:44 schreef Cerebrum het volgende:
Oke, misschien kwam me cynisme een beetje naar boven.
Maar jullie doen alsof alle fouten bij de sociaal uitgedaagde liggen, en dat is gewoon niet zo.
Waar liggen de 'fouten' dan wel?quote:Op zondag 10 januari 2016 20:44 schreef Cerebrum het volgende:
Oke, misschien kwam me cynisme een beetje naar boven.
Maar jullie doen alsof alle fouten bij de sociaal uitgedaagde liggen, en dat is gewoon niet zo.
ik denk dat je de maatsschappij helemaal niets moet verwijten. De maatschappij gaat niet veranderen. Maar je kan zelf wel veranderen, en lukt dat niet dan heb je gewoon heel veel pech en zul je een manier moeten vinden om daar mee om te gaan.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:46 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
De oplossing ligt er sowieso. Waar de fouten liggen doet er per saldo niet zoveel toe. Het heeft ook niet zoveel zin om de maatschappij of je omgeving iets te verwijten, daarmee blijf je zelf in een bepaalde negativiteit hangen en dat straal je uit.
Dus?quote:Op zondag 10 januari 2016 20:54 schreef Cerebrum het volgende:
Het feit dat er mensen zijn, die hun normen en waarden op andere forceren en eigenlijk de mening van andere onderdrukken, zulke dingen zie je iedere dag. Dit hele sociale structuur is corrupt. Bij de ene groep is het de sterkste en bij het andere is het diegene met de meeste geld enz.
Het is een systeem wat groei tegenwerkt, en we hadden veel verder kunnen zijn in een systeem wat elkaar support.
Veel moeilijke woorden, maar begrijp niet wat je zegt. Praten om het praten.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:54 schreef Cerebrum het volgende:
Het feit dat er mensen zijn, die hun normen en waarden op andere forceren en eigenlijk de mening van andere onderdrukken, zulke dingen zie je iedere dag. Dit hele sociale structuur is corrupt. Bij de ene groep is het de sterkste en bij het andere is het diegene met de meeste geld enz.
Het is een systeem wat groei tegenwerkt, en we hadden veel verder kunnen zijn in een systeem wat elkaar support.
Maar hier kun je niets aan doen je kan jezelf alleen maar aanpassen. Werkt precies hetzelfde in de natuur, de individuen die zichzelf het best aan kunnen passen aan het milieu hebben een grotere kans op overleving en voortplanting.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:54 schreef Cerebrum het volgende:
Het feit dat er mensen zijn, die hun normen en waarden op andere forceren en eigenlijk de mening van andere onderdrukken, zulke dingen zie je iedere dag. Dit hele sociale structuur is corrupt. Bij de ene groep is het de sterkste en bij het andere is het diegene met de meeste geld enz.
Het is een systeem wat groei tegenwerkt, en we hadden veel verder kunnen zijn in een systeem wat elkaar support.
Zelf nog nooit geweest. Je had binnen mijn studievereniging die ALV en nog zo'n financiële bijeenkomst geloof ik. Dit laatste gaat echt over huishouding van de vereniging, heeft weinig van doen met het eigenlijke doel van de vereniging zelf.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:03 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Er is morgen een ledenvergadering van de studievereniging. Ik twijfel of ik daar naar toe zou gaan, aangezien ik normaal op maandag vrij ben
Moet je dat echt, daar deel van zijn? Of kun jij je eigen plek vinden, tussen mensen die er meer instaan zoals jij?quote:Op zondag 10 januari 2016 21:05 schreef Cerebrum het volgende:
Mijn problemen liggen niet geheel bij de vrouwenvolk, het ligt bij het systeem en waar ik geen deel van wil zijn, maar het moet helaas wel.
Ik had in de vorige topic dat ik op het moment meer op mezelf concentreer en niet op zoek ben naar een meid, omdat ik naar mijn idee op het moment niet toe was aan een relatie.
Ik nam eigenlijk deel om de gedachten patroon uit te leggen.
Maar iemand begon het weer verlegenheid te noemen en dat maakte me een beetje cynisch en dat had effect op mijn manier van reageren.
Ik zou daar iets mee doen. Het dwingt je om onder gelijkgestemden te komen en misschien sla je een groupie aan de haak.quote:Op zondag 10 januari 2016 19:41 schreef jr32 het volgende:
Maar aangezien het voor mij winstgevender was om andere mensen hun accounts hogere ranking te geven tegen betaling heb ik uiteindelijk nooit meegedaan aan dat soort events waar je daadwerkelijk moet reizen en mensen tegenkomt etc.
En met dit soort posts kan ik niks, Je kan veel beter vertelen over of hij onzeker was en hoe jij daar mee omging en wat jij daarvan vond en hoe jullie in contact zijn gekomen, ik nam je berichtje eigenlijk geen eens serieus, daarom had ik in eerste instantie genegeerd.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:28 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Ik merk tussen mij en mijn vriend geen spanningen of verschil in ontwikkeling. Hij is 25 en voordat we iets kregen had ie zelfs nog nooit gezoend.
Ja, natuurlijk merkte ik bij de eerste keer wel dat ie 0,0 ervaring had, maar dat ging snel over.
Jullie maken seks echt zo verschrikkelijk veel groter dan het is.
mijn ervaring zegt wat andersquote:Op zondag 10 januari 2016 17:10 schreef Cerebrum het volgende:
zeker vrouwen stappen niet op mannen af. (Zeker niet eentje die onzeker in een hoekje staat)
Ik denk dat je het beste toch weer langzaam in sociale gelegenheden moet gaat met andere mensen die je minder goed kent, hoeft niet per se drukken gelegenheden, gewoon dat je je zelfvertrouwen terug krijgt over lichamelijke toestand en dat je er meer over leert kennen, je hebt toch mensen die je kennen die je kunnen opvangen als er iets gebeurt?quote:Op zondag 10 januari 2016 22:14 schreef McG33 het volgende:
open in en mensen die me kennen weten dit ook en proberen ook wel te helpen alleen de minste waar je inzit is vrij lastig aan te passen.
De niet-uitgaanstypes vallen minder op en zijn moeilijker te vinden, maar er zijn wel verenigingen oid waar ze wel te vinden zijn. Misschien idee om je ergens bij aan te sluiten.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:14 schreef McG33 het volgende:
Zal ook maar is reageren.
Ben zelf 26 nooit een vriendin gehad. (Nooit gekust)
Ben af en toe wel naar feestjes gegaan maar ik vermaak me daar helemaal niet, vind het allemaal te druk en gaan schreeuwen om elkaar te verstaan is niet echt mijn ding.
Een aantal jaar geleden ben ik publiekelijk bijna van me stokje gegaan waarbij de ambulance te pas kwam. Allemaal onderzoeken geweest maar het moest een paniekaanval zijn geweest.
Sindsdien doe ik niet echt meer publieke dingen want je weet maar nooit of het weer gebeurd.(Ik weet het, het is dom)
Nou kan ik prima met iedereen praten mannen/vrouwen alleen ik zoek het niet op en kan het eigenlijk alleen oppervlakkig houden dit ook om de druk op mijzelf laag te houden als ik bijvoorbeeld een dame leuk vind.
Dit omdat ik bang ben dat ik bij teveel druk weer onderuit ga.
Nou heb ik zelf ook niet de meest boeiende hobby's (Games, Films & Series) dus vind van mezelf dat ik vrij weinig zal inbrengen mocht ik ooit in een relatie komen.
Daarbij komt dat ik dus 26 ben en 0 ervaring heb met niks en van mezelf vind dat het eigenlijk al te laat is.
Ben er vrij open in en mensen die me kennen weten dit ook en proberen ook wel te helpen alleen de minste waar je inzit is vrij lastig aan te passen.
Dus nu probeer ik er niet al teveel over na te denken en stort me eigenlijk helemaal in de games en films.
Sorry als dit een beetje lang en onsamenhangend verhaal is geworden maar wou het er even uittypen.
Jij stond toch langs mij in de fitness van de week? Woon je daar niet dan?quote:Op zondag 10 januari 2016 20:09 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Ik moet dan voor waarschijnlijk 1 uurtje wel 3 uur reizen, maar ik heb tot morgen 15 uur de tijd om er over na te denken. Anders maar een leerboek meenemen die ik in de trein kan lezen.
Nee, ik ging daar alleen heen omdat ik naar buiten wou.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:11 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Jij stond toch langs mij in de fitness van de week? Woon je daar niet dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En daarnaast Deezer:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zoek een sport uit die je leuk vindt en meld je aan voor een cursus/proeftraining, wellicht kost het niets.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Dat wij op onze leeftijd lastig in contact komen met dames geeft toch aan dat wij serieus zijn? Gewoon voor één echte relatie willen gaan in plaats van leuk contact maken met dames en kijken hoe lang het leuk blijft en anders hop naar de volgende. Wij gaan het vrouwelijk contact dus met een meer respectvolle manier aan. Iets wat misschien niet echt mannelijk is en onbewust een hoop misgelopen vrouwelijke lol heeft gekost. Ik roep ook zeker niet dat ik ieder weekend met een andere meid in bed wil flikflooien. Een stabiele relatie is wat ik hoop te vinden straks![]()
![]()
quote:Op zondag 10 januari 2016 23:19 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Nee, ik ging daar alleen heen omdat ik naar buiten wou.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En daarnaast Deezer:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zoek een sport uit die je leuk vindt en meld je aan voor een cursus/proeftraining, wellicht kost het niets.Thanks. Ik weet 'tSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen toevallig in mijn groepje geen leeftijdsgenoten
Die cursussen kosten inderdaad niks extra's.
![]()
En weer een excuusquote:Op zondag 10 januari 2016 23:20 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Thanks. Ik weet 'tAlleen toevallig in mijn groepje geen leeftijdsgenoten
Die cursussen kosten inderdaad niks extra's.
Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Nee, ik had het toen wel geprobeerd hoor een paar keerquote:Toen alleen met die sport gestopt omdat er allemaal 40+-ers waren, daar had ik qua sociaal contact niks aan. Ik heb behoefte aan contact met leeftijdsgenoten.
![]()
Maak jezelf vooral niet wijs dat jouw manier van "de vrouw" benaderen respectvol is...I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors![]()
Via die mensen kan je ook altijd weer contacten krijgen he.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:24 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee, ik had het toen wel geprobeerd hoor een paar keerToen alleen met die sport gestopt omdat er allemaal 40+-ers waren, daar had ik qua sociaal contact niks aan. Ik heb behoefte aan contact met leeftijdsgenoten.
En het is oefening.
maar wat Phoebe zegt, het is aan een vrouw zelf wat ze wel en niet respecteert.Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Oh, toch wel? Ik dacht dat jij alleen contact wilde met vrijgezelle knappe vrouwen? Uitnodigingen van mensen om je uit jouw sociale isolement te halen wees je immers steeds af...quote:Op zondag 10 januari 2016 23:24 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee, ik had het toen wel geprobeerd hoor een paar keerToen alleen met die sport gestopt omdat er allemaal 40+-ers waren, daar had ik qua sociaal contact niks aan. Ik heb behoefte aan contact met leeftijdsgenoten.
Many persons have a wrong idea of what constitutes true happiness. It is not attained through self-gratification but through fidelity to a worthy purpose.
[ Bericht 0% gewijzigd door yats op 11-11-2011 11:22 ]![]()
Hoezo meer respectvoller?quote:Op zondag 10 januari 2016 23:19 schreef Deezertje het volgende:
Dat wij op onze leeftijd lastig in contact komen met dames geeft toch aan dat wij serieus zijn? Gewoon voor één echte relatie willen gaan in plaats van leuk contact maken met dames en kijken hoe lang het leuk blijft en anders hop naar de volgende. Wij gaan het vrouwelijk contact dus met een meer respectvolle manier aan. Iets wat misschien niet echt mannelijk is en onbewust een hoop misgelopen vrouwelijke lol heeft gekost. Ik roep ook zeker niet dat ik ieder weekend met een andere meid in bed wil flikflooien. Een stabiele relatie is wat ik hoop te vinden straks
Ook als de insteek wat minder serieus is (losse contacten, fwb, etc.), gebeurt dit nog altijd met evenveel respect richting de partner. Ik heb nu een vriendin, maar in mijn 'losse' periode benaderde ik ieder meisje met evenveel respect als mijn vriendin nu. Het staat los van elkaar.
En een geheimpje: vrouwen zoeken ook gewoon losse contacten.![]()
Als ik zelf wel op zoek ben naar losse contacten zou ik iedere week uitgaan. Maar ik ben op zoek naar een stabiele relatie. Dus mijn manier van benaderen is niet 'hey, vanavond eindig ik langs jou in bed'. maar 'hey, dat lijkt me een leuk meisje die wil ik wel beter leren kennen'.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:41 schreef Bonkers. het volgende:
[..]
Hoezo meer respectvoller?
Ook als de insteek wat minder serieus is (losse contacten, fwb, etc.), gebeurt dit nog altijd met evenveel respect richting de partner. Ik heb nu een vriendin, maar in mijn 'losse' periode benaderde ik ieder meisje met evenveel respect als mijn vriendin nu. Het staat los van elkaar.
En een geheimpje: vrouwen zoeken ook gewoon losse contacten.![]()
"ik wil ik wil ik wil" geen enkele interesse in wie of wat de ander is. Je wil de ander ook niet beter leren kennen, je wil kijken wat zij voor jou kan en wil betekenen.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als ik zelf wel op zoek ben naar losse contacten zou ik iedere week uitgaan. Maar ik ben op zoek naar een stabiele relatie. Dus mijn manier van benaderen is niet 'hey, vanavond eindig ik langs jou in bed'. maar 'hey, dat lijkt me een leuk meisje die wil ik wel beter leren kennen'.I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors![]()
Je doet nu alsof beide totaal verschillende werelden zijn maar vaak is het zo dat losse contacten vaak wel eindigen in een relatie.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als ik zelf wel op zoek ben naar losse contacten zou ik iedere week uitgaan. Maar ik ben op zoek naar een stabiele relatie. Dus mijn manier van benaderen is niet 'hey, vanavond eindig ik langs jou in bed'. maar 'hey, dat lijkt me een leuk meisje die wil ik wel beter leren kennen'.![]()
Ik was hier een verhaaltje aan het typen, maar door die laatste zin heb ik eigenlijk geen zin meer om hier op in te gaan.quote:Op zondag 10 januari 2016 21:51 schreef Cerebrum het volgende:
En met dit soort posts kan ik niks, Je kan veel beter vertelen over of hij onzeker was en hoe jij daar mee omging en wat jij daarvan vond en hoe jullie in contact zijn gekomen, ik nam je berichtje eigenlijk geen eens serieus, daarom had ik in eerste instantie genegeerd.![]()
![]()
Ja, maar dat heeft niets met respect te maken, wat je benoemt in je eerste post. Je kan een vrouw respecteren en er ook een ONS mee hebben, of wat dan ook.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als ik zelf wel op zoek ben naar losse contacten zou ik iedere week uitgaan. Maar ik ben op zoek naar een stabiele relatie. Dus mijn manier van benaderen is niet 'hey, vanavond eindig ik langs jou in bed'. maar 'hey, dat lijkt me een leuk meisje die wil ik wel beter leren kennen'.![]()
Wat heeft dat met respect te maken?quote:Op zondag 10 januari 2016 23:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als ik zelf wel op zoek ben naar losse contacten zou ik iedere week uitgaan. Maar ik ben op zoek naar een stabiele relatie. Dus mijn manier van benaderen is niet 'hey, vanavond eindig ik langs jou in bed'. maar 'hey, dat lijkt me een leuk meisje die wil ik wel beter leren kennen'.![]()
Voor een ONS moet je wel lef hebben, heb het zelf nog nooit gedaan maar het lijkt me niet gemakkelijk omdat veel meiden niet voor slet of hoer aangezien willen worden.![]()
Precies. Wat verder geen fuck met respect te maken heeft, integendeel.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:47 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
"ik wil ik wil ik wil" geen enkele interesse in wie of wat de ander is. Je wil de ander ook niet beter leren kennen, je wil kijken wat zij voor jou kan en wil betekenen.![]()
Dit is ook zeker waar. Naar mijn inzicht zijn er bijna geen relaties in onze leeftijdsgroep (hell, bijna in alle leeftijden) die niet ontstaan door een fase van flikflooien vooraf. Zo is het nu eenmaal nu.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:48 schreef syndroom het volgende:
[..]
Je doet nu alsof beide totaal verschillende werelden zijn maar vaak is het zo dat losse contacten vaak wel eindigen in een relatie.![]()
Ik zie ze niet per se als sletquote:Op zondag 10 januari 2016 23:49 schreef Bonkers. het volgende:
[..]
Ja, maar dat heeft niets met respect te maken, wat je benoemt in je eerste post. Je kan een vrouw respecteren en er ook een ONS mee hebben, of wat dan ook.Tuurlijk kan je in een relatie lekker intiem zijn, maar dat is niet mijn insteek.
![]()
In je eerste post benoem je dat jij vrouwen op een meer respectvollere manier benadert, dan iemand die ze met een andere insteek (los contact, etc.) benaderd. Kun je dit goed uitleggen waarom, want ik vind het grote onzin. Mijn benadering voor een ONS of whatever was/is even respectvol als voor een relatie.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:51 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik zie ze niet per se als sletTuurlijk kan je in een relatie lekker intiem zijn, maar dat is niet mijn insteek.
![]()
Voor ons zat er niet echt bruikbare informatie in, alleen hoe jij met je vriend succes had... en toen ging je een beetje de lotgenoten van je vriend afzeiken, kreeg het idee dat je het niet helemaal begreep, als ik dat mis had dan bij deze sorry.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:48 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Ik was hier een verhaaltje aan het typen, maar door die laatste zin heb ik eigenlijk geen zin meer om hier op in te gaan.
Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Dat je benadert wordt als liefdesrelatierealdoll is kennelijk respectvol.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:47 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
"ik wil ik wil ik wil" geen enkele interesse in wie of wat de ander is. Je wil de ander ook niet beter leren kennen, je wil kijken wat zij voor jou kan en wil betekenen.![]()
Maar wel voor altijd!quote:Op maandag 11 januari 2016 00:13 schreef Chai het volgende:
[..]
Dat je benadert wordt als liefdesrelatierealdoll is kennelijk respectvol.
Anders moet hij nl weer van voor af aan beginnen en dat is niet de bedoeling...I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors![]()
quote:Op maandag 11 januari 2016 00:13 schreef Chai het volgende:
[..]
Dat je benadert wordt als liefdesrelatierealdoll is kennelijk respectvol.![]()
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Je moet het positief bekijken.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:13 schreef Chai het volgende:
[..]
Dat je benadert wordt als liefdesrelatierealdoll is kennelijk respectvol.
Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Je autisme hoeft echt geen blokkade te zijn hoor. Zoveel mensen, zoveel wensen. Maar idd, als je happy bent is het sowieso goed!quote:Op zondag 10 januari 2016 22:12 schreef Aiciu het volgende:
Zolang niemand mij kan accepteren omdat ik autisme heb, zal ik vrijgezel blijven.
Ik wil mezelf ook de stress besparen of ik wel goed genoeg ben of dingen vergeet en ik wil mezelf ook niet meer aanpassen want dit gebeurt andersom ook niet.
Dan maar forever alone and happy![]()
Kan mij iemand het begrip (?) sociaal uitgedaagde maad eens verklaren.
Dit is een combinatie van die 3 woorden waar ik mij niets bij kan voorstellen.
Op de genoemde problemen / fobie-en reagerend: doen, oefenen. oefening baart kunst. Indien nodig een veilige beschermde oefenomgeving zoeken voordat je in het wild gaat proberen. Snuffel eens bij praatgroepen over dit soort problemen, maatschappelijk werk, GGZ of zo.Mijn bijdrage aan dit forum is ter lering en ter vermaak.
Laat je niet gek maken, en maak vooral jezelf niet gek
Count your blessings . LeesFoknl a.k.a.vrouwen(f)luisteraar!
Wat gij wilt dat U geschiedt, doet dat ook een ander!![]()
Tja... ze weten niet beter en probeerde op mijn best mogelijk uitleg te geven, met mijn ervaringen met sociaal ontwijkende persoonlijkheid stoornis, ik had het gevoel dat ik het een voor deze jongens moest opnemen want het klonk zo kleinerend.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:46 schreef LeesFoknl het volgende:
Kan mij iemand het begrip (?) sociaal uitgedaagde maad eens verklaren.
Dit is een combinatie van die 3 woorden waar ik mij niets bij kan voorstellen.Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Amen!quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:40 schreef Faxie het volgende:
[..]
En aan de andere kant zijn de rest als vogels die maar niet kunnen begrijpen dat een struisvogel niet kan vliegen.Your life is your life: go all the way
https://youtu.be/2lK4LrD8Ii4![]()
quote:Op zondag 10 januari 2016 22:12 schreef Aiciu het volgende:
Zolang niemand mij kan accepteren omdat ik autisme heb, zal ik vrijgezel blijven.
Ik wil mezelf ook de stress besparen of ik wel goed genoeg ben of dingen vergeet en ik wil mezelf ook niet meer aanpassen want dit gebeurt andersom ook niet.
Dan maar forever alone and happy
Your life is your life: go all the way
https://youtu.be/2lK4LrD8Ii4![]()
Genoeg vrouwen (mannen ook) die in een bepaalde fase van hun leven die bezig zijn zichzelf sexueel te ontdekken. Genoen mensen die niet wakker liggen wat een ander van ze denkt. Een ONS hoeft ook totaal niet sletterig of hoerig te zijn. Soms heb je gewoon zo'n klik met iemand dat het spontaan gebeurd terwijl duidelijk is dat een relatie geen optie is voor het moment.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:50 schreef syndroom het volgende:
Voor een ONS moet je wel lef hebben, heb het zelf nog nooit gedaan maar het lijkt me niet gemakkelijk omdat veel meiden niet voor slet of hoer aangezien willen worden.Your life is your life: go all the way
https://youtu.be/2lK4LrD8Ii4![]()
Alhoewel vele zaken met perceptie te maken heeft, vind ik beide citaten gewoon slecht. Nooit een casa nova tegengekomen die 'hey, vanavond eindig ik langs jou in bed' hoefde te zeggen. Verder klinkt 'hey, dat lijkt me een leuk meisje die wil ik wel beter leren kennen' afstotelijk.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als ik zelf wel op zoek ben naar losse contacten zou ik iedere week uitgaan. Maar ik ben op zoek naar een stabiele relatie. Dus mijn manier van benaderen is niet 'hey, vanavond eindig ik langs jou in bed'. maar 'hey, dat lijkt me een leuk meisje die wil ik wel beter leren kennen'.![]()
Mee eens dat verbetering te behalen is.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:46 schreef LeesFoknl het volgende:
Op de genoemde problemen / fobie-en reagerend: doen, oefenen. oefening baart kunst.
-----------------------------------------------------------------------
In deel 1 bracht ik naar voren dat een deel waarschijnlijk baat zal hebben bij meer doen en minder denken. Dat referentiepunten verschoven kunnen worden door nieuwe dingen te doen of huidige zaken anders te doen. Het kan al klein beginnen met anders eten, anders reizen, etc. Dat mensen over een periode gewoon meer durven dan voorheen.
In zelfvertrouwen herkent men zekerheid, de accumulatie van succesvolle ervaringen in het verleden. Het zelfvertrouwen dat het goed komt, ondanks dat hier en daar onverwachte zaken kunnen voordoen. Dat je overtuigd bent dat je gelijk hebt. Ik heb mensen meer rustig zien worden bij simpele concrete tips, zoals:
- arriveer als één van de eersten op kleine tot middelgrote casual feestjes, zodat je met meesten bij binnenkomst rustig kunt kennismaken. Later kan je rustiger door het pand lopen, omdat het geen ''vreemden'' meer zijn. Als je bijv. te laat komt, hebben velen al een kliekje gevormd. Het kan bijv. ook oncomfortabel zijn als je zig zag door iedereen moet heenwurmen naar de wc.
- sta goed. Niet precies tegenover onbekenden (teveel energie), al helemaal niet met armen gekruist. Het liefst naast elkaar kijkend naar hetzelfde waar je eventueel over kunt hebben. Draai je lichaam naar de mensen, maar niet helemaal naar je gesprekspartner. Er moet ruimte zijn voor normaal oogcontact met anderen, dat mensen naar jullie toe kunnen komen, dat ze de ruimte hebben om erbij te staan, etc. Ga niet op hele moeilijke plekken bevinden, zodat mensen zig zag door de hele ruimte naar je moeten wurmen. Blijf uit de weg van hoeken, bijv. bij het eten aan tafel, daar heb je aan één kant al minder mensen. Minder mensen die iets kunnen inbrengen, waar je een klik mee kan vormen, etc. Daar kan het sneller drooglopen van gesprekken, ook eentoniger.
- als je vertrouwt dat de ander een degelijk persoon is wat gebaseerd is op (onbewuste) waarnemingen van haar gedrag/persoonlijkheid, dan denk je ook niet zo snel dat het fout kan gaan. Het kan bij vele punten ook niet fout gaan, want iemand die bijv. mensen niet uitlacht bij benadering gaat dat ook niet doen. Gebruik je leven- en mensen kennis. Mensen met slecht gedrag zal slecht gedrag vertonen. Als je geen zin hebt in slecht gedrag, kan je beter ook niet opzoeken.
- je vriend(in), daar heb je ook een vriendschap mee net als bij anderen. Alleen zie je ze vaker en doe je meer met ze. Dus de algemene moeite die je voor vrienden moet doen, ga je ook voor je geliefde moeten doen. Bijv. felicitatie voor de verjaardag. Wees niet lui, veel mensen zien niet in dat ze lui zijn.
De punten waren om te illustreren dat kennis en vaardigheid hand in hand gaan. Als je niet veel kennis hebt, ga bijleren. Met nieuwe kennis kunnen mensen ook rustiger van worden.![]()
Waarom praat je zo in wij/zij?quote:Op maandag 11 januari 2016 00:54 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Tja... ze weten niet beter en probeerde op mijn best mogelijk uitleg te geven, met mijn ervaringen met sociaal ontwijkende persoonlijkheid stoornis, ik had het gevoel dat ik het een voor deze jongens moest opnemen want het klonk zo kleinerend.In het geval van alle andere users, eens.quote:In dit geval ben ik gewoon heel realistisch.
![]()
Er is geen "wij", althans zo zie ik het niet. Ik snap dat je overeenkomsten probeert te zoeken en zoals ik de topics nu doorlees zijn er inderdaad een heleboel overeenkomsten tussen maagden onderling. Maar de maagden op dit forum vormen lang niet altijd een homogene groep: sommige maagden hebben op kamers gezeten zoals ik, andere maagden waaronder jij niet; ik vind een gesprek en losse contacten met vrouwen leuk, jij gaat voor één echte en serieuze relatie etc etc.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:19 schreef Deezertje het volgende:
Dat wij op onze leeftijd lastig in contact komen met dames geeft toch aan dat wij serieus zijn? Gewoon voor één echte relatie willen gaan in plaats van leuk contact maken met dames en kijken hoe lang het leuk blijft en anders hop naar de volgende. Wij gaan het vrouwelijk contact dus met een meer respectvolle manier aan.
Meer respectvol ten opzichte van wie? Ik weet niet, en hoef ook niet te weten, of relaties van niet-maagden op een meer of minder respectvolle manier tot stand zijn gekomen.
[ Bericht 2% gewijzigd door krulbrul op 11-01-2016 11:40:04 ]![]()
Precies. Ter illustrering:quote:Op maandag 11 januari 2016 04:21 schreef Yiwei het volgende:
[..]
Mee eens dat verbetering te behalen is.
-----------------------------------------------------------------------
In deel 1 bracht ik naar voren dat een deel waarschijnlijk baat zal hebben bij meer doen en minder denken. Dat referentiepunten verschoven kunnen worden door nieuwe dingen te doen of huidige zaken anders te doen. Het kan al klein beginnen met anders eten, anders reizen, etc. Dat mensen over een periode gewoon meer durven dan voorheen.
In zelfvertrouwen herkent men zekerheid, de accumulatie van succesvolle ervaringen in het verleden. Het zelfvertrouwen dat het goed komt, ondanks dat hier en daar onverwachte zaken kunnen voordoen. Dat je overtuigd bent dat je gelijk hebt. Ik heb mensen meer rustig zien worden bij simpele concrete tips, zoals:
- arriveer als één van de eersten op kleine tot middelgrote casual feestjes, zodat je met meesten bij binnenkomst rustig kunt kennismaken. Later kan je rustiger door het pand lopen, omdat het geen ''vreemden'' meer zijn. Als je bijv. te laat komt, hebben velen al een kliekje gevormd. Het kan bijv. ook oncomfortabel zijn als je zig zag door iedereen moet heenwurmen naar de wc.
- sta goed. Niet precies tegenover onbekenden (teveel energie), al helemaal niet met armen gekruist. Het liefst naast elkaar kijkend naar hetzelfde waar je eventueel over kunt hebben. Draai je lichaam naar de mensen, maar niet helemaal naar je gesprekspartner. Er moet ruimte zijn voor normaal oogcontact met anderen, dat mensen naar jullie toe kunnen komen, dat ze de ruimte hebben om erbij te staan, etc. Ga niet op hele moeilijke plekken bevinden, zodat mensen zig zag door de hele ruimte naar je moeten wurmen. Blijf uit de weg van hoeken, bijv. bij het eten aan tafel, daar heb je aan één kant al minder mensen. Minder mensen die iets kunnen inbrengen, waar je een klik mee kan vormen, etc. Daar kan het sneller drooglopen van gesprekken, ook eentoniger.
- als je vertrouwt dat de ander een degelijk persoon is wat gebaseerd is op (onbewuste) waarnemingen van haar gedrag/persoonlijkheid, dan denk je ook niet zo snel dat het fout kan gaan. Het kan bij vele punten ook niet fout gaan, want iemand die bijv. mensen niet uitlacht bij benadering gaat dat ook niet doen. Gebruik je leven- en mensen kennis. Mensen met slecht gedrag zal slecht gedrag vertonen. Als je geen zin hebt in slecht gedrag, kan je beter ook niet opzoeken.
- je vriend(in), daar heb je ook een vriendschap mee net als bij anderen. Alleen zie je ze vaker en doe je meer met ze. Dus de algemene moeite die je voor vrienden moet doen, ga je ook voor je geliefde moeten doen. Bijv. felicitatie voor de verjaardag. Wees niet lui, veel mensen zien niet in dat ze lui zijn.
De punten waren om te illustreren dat kennis en vaardigheid hand in hand gaan. Als je niet veel kennis hebt, ga bijleren. Met nieuwe kennis kunnen mensen ook rustiger van worden.
Punt is alleen dat uit hun handelen blijkt dat ze denken het beter te weten. Ondanks dat hun manier van doen al jaren niet tot het gewenste resultaat leidt, hebben ze toch elke keer hun weerwoord weer paraat. Daarmee proberen ze dingen voor zichzelf begrijpelijk te maken en als ze eenmaal in dat stadium zijn is het automatisch ook acceptabel. Dat andere mensen advies geven vanuit hun succesvolle ervaring wordt voor het gemak maar even buiten beschouwing gelaten.Your life is your life: go all the way
https://youtu.be/2lK4LrD8Ii4![]()
Omdat ik altijd alleen heb geleefd, zonder hulp.quote:
Ik heb eigenlijk altijd moeite gehad met mensen te vertrouwen, dus ik zie het altijd die persoon en diegene z'n aanhang die iets tegen me kan hebben waar ik tegen aan moet boksen om erkenning te krijgen.
En hoewel dat nu wel minder begint te worden, komt het in situaties met veel druk of emoties nog wel naar boven.Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Het is ook trots, ik heb gewoon het gevoel dat ik al die tijd onredelijk ben behandeld, want er waren genoeg meiden die klaagde over dat ze weer een foute man hadden.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:42 schreef Koral het volgende:
[..]
Precies. Ter illustrering:
[ afbeelding ]
Punt is alleen dat uit hun handelen blijkt dat ze denken het beter te weten. Ondanks dat hun manier van doen al jaren niet tot het gewenste resultaat leidt, hebben ze toch elke keer hun weerwoord weer paraat. Daarmee proberen ze dingen voor zichzelf begrijpelijk te maken en als ze eenmaal in dat stadium zijn is het automatisch ook acceptabel. Dat andere mensen advies geven vanuit hun succesvolle ervaring wordt voor het gemak maar even buiten beschouwing gelaten.
Ik zou me niet zo graag willen aanpassen aan mensen die me nooit eerlijk in mijn ogen hebben behandeld.Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Ik las: "Sociaal uitgedaagde maagden op zoek naar de heilige paal"
Maar het blijft een knaapjes topic te zijn in plaats van een maagden topic"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen![]()
Misschien dat ik het niet goed begrijp maar hoe kan een vrouw die voor een foute man heeft gekozen jouw onredelijk hebben behandeld? Dat is toch hun goed recht om daarvoor te kiezen?quote:Op maandag 11 januari 2016 14:02 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Het is ook trots, ik heb gewoon het gevoel dat ik al die tijd onredelijk ben behandeld, want er waren genoeg meiden die klaagde over dat ze weer een foute man hadden.
Ik zou me niet zo graag willen aanpassen aan mensen die me nooit eerlijk in mijn ogen hebben behandeld.
Als je het mij vraagt is/ kan dat zelfs een oer-drift zijn. Kijk maar hoe een mannetjes leeuw met een leeuwin omgaat. Onbewust doet men aan natuurlijke selectie. Verdiep je eens in dit begrip. Uiteraard kun je er een andere mening over hebben (van achtelijk tot slim) maar het is ergens een waarheid waar je mee moet leren omgaan. Je mening veranderd dat niet.
Het klinkt misschien raar, maar zo'n programma als "the dog wispherer", daar kun je van leren. Die man gaat nooit honden proberen te temmen voordat hij ze "vatbaar" heeft gemaakt. Iets soortgelijks heb je met mensen ook. Je moet eerst 'onbewust' een aantal stoplichten op groen zetten voordat men zich opent en vertrouwt.
Hoevaak hoor je een vrouw niet zeggen "ik loop zo over hem heen", "hij kan mij niet aan", etc? Blijkbaar vinden veel vrouwen dominantie tot op bepaalde hoogte prettig, en gaan ze ervan uit (soms ten onrechte) dat dat niet tegen ze wordt gebruikt (of schatten ze in dat ze voldoende invloed op de persoon kunnen uitoefenen). Met aardig zijn alleen kom je er niet, dat vervult niet alle behoeftes.
Nu ik een paar jaar vader ben merk ik precies hetzelfde, mijn kind is bang voor honden. 3 maal raden wie zijn hand gegrepen wordt als we een hond tegen komen tijdens een wandeling3 maal raden wie tussen de hond en de kinderwagen kon springen toen mijn kind nog geen jaar oud was en een grote hond op centimeters van mijn kinds' hoofd stond te blaffen. Stond denk ik 100 meter verder dan de moeder die er naast stond maar ze versteende van de schrik.
Daarom: kom a.u.b. op voor jezelf! Zorg dat je verbaal (gecontroleerd) je mannetje staat. Gedraag je dusdanig dat vrouwen zich kunnen verbeelden dat ze wat aan je hebben. Dat komt jezelf ook ten goede.Your life is your life: go all the way
https://youtu.be/2lK4LrD8Ii4![]()
Dat begrijp ik op psychologisch gebied heel goed.quote:Op maandag 11 januari 2016 15:29 schreef Koral het volgende:
[..]
Misschien dat ik het niet goed begrijp maar hoe kan een vrouw die voor een foute man heeft gekozen jouw onredelijk hebben behandeld? Dat is toch hun goed recht om daarvoor te kiezen?
Als je het mij vraagt is/ kan dat zelfs een oer-drift zijn. Kijk maar hoe een mannetjes leeuw met een leeuwin omgaat. Onbewust doet men aan natuurlijke selectie. Verdiep je eens in dit begrip. Uiteraard kun je er een andere mening over hebben (van achtelijk tot slim) maar het is ergens een waarheid waar je mee moet leren omgaan. Je mening veranderd dat niet.
Het klinkt misschien raar, maar zo'n programma als "the dog wispherer", daar kun je van leren. Die man gaat nooit honden proberen te temmen voordat hij ze "vatbaar" heeft gemaakt. Iets soortgelijks heb je met mensen ook. Je moet eerst 'onbewust' een aantal stoplichten op groen zetten voordat men zich opent en vertrouwt.
Hoevaak hoor je een vrouw niet zeggen "ik loop zo over hem heen", "hij kan mij niet aan", etc? Blijkbaar vinden veel vrouwen dominantie tot op bepaalde hoogte prettig, en gaan ze ervan uit (soms ten onrechte) dat dat niet tegen ze wordt gebruikt (of schatten ze in dat ze voldoende invloed op de persoon kunnen uitoefenen). Met aardig zijn alleen kom je er niet, dat vervult niet alle behoeftes.
Nu ik een paar jaar vader ben merk ik precies hetzelfde, mijn kind is bang voor honden. 3 maal raden wie zijn hand gegrepen wordt als we een hond tegen komen tijdens een wandeling3 maal raden wie tussen de hond en de kinderwagen kon springen toen mijn kind nog geen jaar oud was en een grote hond op centimeters van mijn kinds' hoofd stond te blaffen. Stond denk ik 100 meter verder dan de moeder die er naast stond maar ze versteende van de schrik.
Daarom: kom a.u.b. op voor jezelf! Zorg dat je verbaal (gecontroleerd) je mannetje staat. Gedraag je dusdanig dat vrouwen zich kunnen verbeelden dat ze wat aan je hebben. Dat komt jezelf ook ten goede.
Maar waar ik op doelde was van dat ik een verleden heb, van dat meiden me niet zagen staan vanwege mijn interesses en hoewel ik gewoon trots was, op wie ik was merkte ik al snel dat het vrouwen cultuur was om te gaan roddelen over wie hot en not was.
En ik was in die tijd nog best wel naief, het was de eerste jaar middelbare school en ik dacht WTF?! ik blijf uit iedereens weg en ineens werd ik bestempeld als een nerdje. Ik wou gewoon een gezellige tijd met mijn klas hebben net zoals ik op de basisschool had, en toen begon ik me al meer terug te trekken, toen ik zag dat ze de gasten leuk vonden die hun pesten. toen dacht ik echt flikker toch op met dit zooitje.
Dus na jaren eigenlijk in een depressie te zijn geweest en later er nog ook is wat andere problemen erbij te krijgen, ben ik wel bitter geworden nadat maar weinig mensen zich om mij bekommert hebben en dus dan ben je met weinig hulp uit die dal gekomen en dan heb je heel erg die trots van vrouwen moesten mij op mijn slechts niet, ze zullen me nu dat het beter met mij gaat echt niet zo maar krijgen.
En ik weet het is een oneerlijke en onredelijke mindset want veel van de vrouwen die ik nu nog zal tegenkomen hebben niks ermee te maken.
Maar soms komt gewoon nog die oude woede naar boven en dat is gewoon iets waar nog steeds aan gewerkt moet worden.
PS: er zijn wel meer dingen gebeurt hoor waardoor ik zo weinig vertrouwen heb.Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Ik zit nu in de trein dus ik ga er wel naar toequote:Op zondag 10 januari 2016 20:05 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zoiets is juist een goede gelegenheid, lijkt me. Gaan, proberen wat gesprekjes aan te knopen, misschien zoeken ze nog wat mensen voor een commissie of zo.Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Ik zit nog steeds met: leuke meid maar ze toont niet heel erg/geen interesse in mij dus ik spreek haar niet aan. Helemaal als ze wegloopt en een telefoontje krijgt, zal wel d'r vriend wezenen het uiterlijk van de dames is niet eens het probleem dat ik niks durf. Puur dat ze geen interesse in mij lijken te hebben ( zonder ze dus gesproken te hebben
)
![]()
quote:Op maandag 11 januari 2016 16:20 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Ik zit nu in de trein dus ik ga er wel naar toe![]()
Ik hoop dat het een goede ervaring wordt!And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Als je ze niet aanspreekt kunnen ze moeilijk interesse in je krijgen, op je uiterlijk kan je niet alleen teren, Er zijn gewoon bepaalde uitstralingen die minder snel opvallen, en dat betekend niet dat je lelijk bent maar als je niet groot en breed bent, zal je toch minder snel opvallen.quote:Op maandag 11 januari 2016 16:46 schreef Deezertje het volgende:
steeds met: leuke meid maar ze toont niet heel erg/geen interesse in mij dus ik spreek haar niet aan. Helemaal als ze wegloopt en een telefoontje krijgt, zal wel d'r vriend wezen en het uiterlijk van de dames is niet eens het probleem dat ik niks durf. Puur dat ze geen interesse in mij lijken te hebben ( zonder ze dus gesproken te hebben )Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Maar wat doe je dan? Je bent in dezelfde ruimte aanwezig als een bepaald meisje.quote:Op maandag 11 januari 2016 16:46 schreef Deezertje het volgende:
Ik zit nog steeds met: leuke meid maar ze toont niet heel erg/geen interesse in mij dus ik spreek haar niet aan. Helemaal als ze wegloopt en een telefoontje krijgt, zal wel d'r vriend wezenen het uiterlijk van de dames is niet eens het probleem dat ik niks durf. Puur dat ze geen interesse in mij lijken te hebben ( zonder ze dus gesproken te hebben
)
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Ik maak sowieso altijd oogcontact als ik interesse in een meisje heb. Daarna is het afwachten of ze dus ook oogcontact terug maakt. Aanspreken doe ik niet zo snel zonder 'goede' reden. Maar mocht ik weer voorbij lopen maak ik opnieuw oogcontact.quote:Op maandag 11 januari 2016 17:13 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Maar wat doe je dan? Je bent in dezelfde ruimte aanwezig als een bepaald meisje.![]()
Dan lijkt het net alsof je ze in de gaten houd, ik ken het gevoel ik zelf ook nog steeds moeilijk om die stap te zetten, maar je kan jezelf niet altijd beschermen.quote:Op maandag 11 januari 2016 17:29 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik maak sowieso altijd oogcontact als ik interesse in een meisje heb. Daarna is het afwachten of ze dus ook oogcontact terug maakt. Aanspreken doe ik niet zo snel zonder 'goede' reden. Maar mocht ik weer voorbij lopen maak ik opnieuw oogcontact.Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Ik snap je gevoel. Maar zou je überhaupt met zulke vrouwen te maken willen hebben. Misschien moet je juist deze vrouwen met hun foute mannen loslaten, want je hebt dan rest van de vrouwen zonder foute mannen.quote:Op maandag 11 januari 2016 14:02 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Het is ook trots, ik heb gewoon het gevoel dat ik al die tijd onredelijk ben behandeld, want er waren genoeg meiden die klaagde over dat ze weer een foute man hadden.
Ik zou me niet zo graag willen aanpassen aan mensen die me nooit eerlijk in mijn ogen hebben behandeld.Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.![]()
Is het ook stiekem natuurlijk, maar iedereen kijkt de hele dag naar elkaar op de uni hoorquote:Op maandag 11 januari 2016 17:33 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Dan lijkt het net alsof je ze in de gaten houd, ik ken het gevoel ik zelf ook nog steeds moeilijk om die stap te zetten, maar je kan jezelf niet altijd beschermen.alleen die stap van praten..
![]()
Nee, heb het ook voor een groot deel losgelaten, maar als het in mijn ogen erop lijkt dat het niet gaat lukken met iemand, dan heb ik al snel het gevoel dat het dezelfde soort types zijn als de vrouwen uit mijn verleden en dan haak ik al snel af omdat ik er geen toekomst in zie.quote:Op maandag 11 januari 2016 17:33 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Ik snap je gevoel. Maar zou je überhaupt met zulke vrouwen te maken willen hebben. Misschien moet je juist deze vrouwen met hun foute mannen loslaten, want je hebt dan rest van de vrouwen zonder foute mannen.Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
oogcontact heb je als je elkaar aankijkt. Je maakt dus geen oogcontact, je kijkt naar haar. Dat is iets anders. En de manier dan kijken bepaalt denk ik voor een groot deel of een meisje ook zal kijken en er oogcontact ontstaat.quote:Op maandag 11 januari 2016 17:29 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik maak sowieso altijd oogcontact als ik interesse in een meisje heb. Daarna is het afwachten of ze dus ook oogcontact terug maakt. Aanspreken doe ik niet zo snel zonder 'goede' reden. Maar mocht ik weer voorbij lopen maak ik opnieuw oogcontact.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Dat is naarquote:Op maandag 11 januari 2016 17:42 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Nee, heb het ook voor een groot deel losgelaten, maar als het in mijn ogen erop lijkt dat het niet gaat lukken met iemand, dan heb ik al snel het gevoel dat het dezelfde soort types zijn als de vrouwen uit mijn verleden en dan haak ik al snel af omdat ik er geen toekomst in zie.Heb je ooit therapie overwogen? Er bestaat heel erg efficiënte therapie hiervoor.
Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.![]()
Je moet zwoel leren kijken dan. Oogcontact kun je heel intiem maken, als je weet hoe.quote:Op maandag 11 januari 2016 17:29 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik maak sowieso altijd oogcontact als ik interesse in een meisje heb. Daarna is het afwachten of ze dus ook oogcontact terug maakt. Aanspreken doe ik niet zo snel zonder 'goede' reden. Maar mocht ik weer voorbij lopen maak ik opnieuw oogcontact.Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.![]()
Hoe zou jij doorhebben dat een man met je probeert te flirten met oogcontact?quote:Op maandag 11 januari 2016 17:50 schreef miss_sly het volgende:
[..]
oogcontact heb je als je elkaar aankijkt. Je maakt dus geen oogcontact, je kijkt naar haar. Dat is iets anders. En de manier dan kijken bepaalt denk ik voor een groot deel of een meisje ook zal kijken en er oogcontact ontstaat.Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.![]()
Zat er als enigste lid tegenover 6 man bestuurquote:Op maandag 11 januari 2016 16:58 schreef miss_sly het volgende:
[..]![]()
Ik hoop dat het een goede ervaring wordt!
Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Ik zit al in therapie, en ben met mezelf aan het werk.
Maar heb nog niet echt vertrouwen erin dat mensen buiten mijn therapie positief zullen reageren als ik probeer mijn plek terug te krijgen in de sociale gemeenschap.Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Dat doe je goedquote:Op maandag 11 januari 2016 18:03 schreef Cerebrum het volgende:
Ik zit al in therapie, en ben met mezelf aan het werk.Ik moet hoogstwaarschijnlijk ook in therapie voor wantrouwigheid.
Vind je het belangrijk dat iedereen positief reageert? En denk je dat er een nuance (spectrum) zit tussen positief, neutraal en negatief? En van wie dat zou kunnen komen?quote:Maar heb nog niet echt vertrouwen erin dat mensen buiten mijn therapie positief zullen reageren als ik probeer mijn plek terug te krijgen in de sociale gemeenschap.Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.![]()
Het is me uiteindelijk 3x overkomen, het is nu ongeveer meer dan een jaar geleden dat het voor laatst gebeurde.quote:Op zondag 10 januari 2016 22:36 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Ik denk dat je het beste toch weer langzaam in sociale gelegenheden moet gaat met andere mensen die je minder goed kent, hoeft niet per se drukken gelegenheden, gewoon dat je je zelfvertrouwen terug krijgt over lichamelijke toestand en dat je er meer over leert kennen, je hebt toch mensen die je kennen die je kunnen opvangen als er iets gebeurt?
Je moet er mee leren leven en kijken of het nog terugkomt, ik heb een soortgelijke situatie met epilepsie waar ik mee heb leren moeten leven en heb meerdere aanvallen in mijn leven gehad, maar mensen zullen echt niet minder over je denken hoor, en ze zullen alleen maar meer respect voor je hebben als je door blijft vechten.
En er is kans dat je misschien nog een aanval krijgt, maar als je er goed op let is die kans minimaal.
En al een paar meiden in deze topic hebben gezegd dat ervaring snel word bijgewerkt en dat het geen probleem is.
Wel gebruik ik het telkens als excuus als ik naar een sociale gelegenheid moet waar ik echt geen zin in heb.
Nu probeer ik telkens weer een licht stapje verder te gaan en gaat telkens beter.Ben niet echt van de verenigingen (ben niet zo van de grote groepen) en ben eigenlijk ook niet op zoek.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:03 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
De niet-uitgaanstypes vallen minder op en zijn moeilijker te vinden, maar er zijn wel verenigingen oid waar ze wel te vinden zijn. Misschien idee om je ergens bij aan te sluiten.
Zoals ik al zei heb mezelf al aangepraat dat het toch niet meer gaat gebeuren.![]()
Goed dat je er iets aan doet, succes!quote:Op maandag 11 januari 2016 18:08 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Dat doe je goedIk moet hoogstwaarschijnlijk ook in therapie voor wantrouwigheid.
Het is onmogelijk dat iedereen positief reageert, Maar er is altijd zo'n stempel op psychische ziektes geweest wat nu wel minder word, maar ik ben bang dat het mijn kansen zal verminderen als iemand erachter komt, bijvoorbeeld een vrouw die dan denkt dat ik te veel bagage hebt of misschien een werkgever, en dat ik daardoor minder toegankelijk ben.quote:Op maandag 11 januari 2016 18:08 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Vind je het belangrijk dat iedereen positief reageert? En denk je dat er een nuance (spectrum) zit tussen positief, neutraal en negatief? En van wie dat zou kunnen komen?
En het beste is om gewoon zelfverzekerd daar te staan maar met al die gedachtes die door hoofd spoken, word jezelf zelfverzekerd representeren een stuk moeilijker.
Maar het zou fijn zijn als het leven je is een keer iets teruggeeft voor de werk dat je er in hebt gestopt.Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Ik heb een vriend die een boel medicijnen elke dag drinkt (en vaak is opgenomen) en uiteindelijk aan een relatie is gekomen. Heeft wel 10 jaren geduurd. Dus er is hoopquote:Op maandag 11 januari 2016 18:26 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Goed dat je er iets aan doet, succes!
[..]
Het is onmogelijk dat iedereen positief reageert, Maar er is altijd zo'n stempel op psychische ziektes geweest wat nu wel minder word, maar ik ben bang dat het mijn kansen zal verminderen als iemand erachter komt, bijvoorbeeld een vrouw die dan denkt dat ik te veel bagage hebt of misschien een werkgever, en dat ik daardoor minder toegankelijk ben.
En het beste is om gewoon zelfverzekerd daar te staan maar met al die gedachtes die door hoofd spoken, word jezelf zelfverzekerd representeren een stuk moeilijker.
Maar het zou fijn zijn als het leven je is een keer iets teruggeeft voor de werk dat je er in hebt gestopt.
Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.![]()
Als je eenmaal een relatie hebt denk je: och, dat was niet zo moeilijk... maar wij hebben de hoop al een beetje opgegevenquote:Op maandag 11 januari 2016 19:08 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Ik heb een vriend die een boel medicijnen elke dag drinkt (en vaak is opgenomen) en uiteindelijk aan een relatie is gekomen. Heeft wel 10 jaren geduurd. Dus er is hoop![]()
Al 25 jaar alleen, gelukkig voel ik mij jonger
![]()
![]()
Scherp opgemerkt. Is er al iets constructiefs uit het topic gekomen? Of succesverhalen?quote:Het lijkt wel een plaag te zijn de laatste tijd in R&P, seksueel onervaren jongemannen voor wie ‘een vriendin’ de heilige graal lijkt te zijn.
Ik vind het niet raar als men onzeker is over beperkte ervaring of als het maar niet lijkt te vlotten bij de vrouwen. Helemaal als het al je vrienden wel makkelijk af lijkt te gaan. Wat is er dan mis met jou? Alleen het rare is, deze jongemannen hebben vaak geen vrienden, of andere contacten die in de buurt van een sociaal leven komen. Toch is dat niet waar ze het meest mee zitten. Een vriendin, dat is wat hun leven compleet zal maken.
Dit topic open ik, omdat dit patroon zich telkens lijkt te herhalen en er steeds nieuwe users met een vergelijkbaar verhaal aankloppen. Of is de vriendin telkens het veilige probleem waar op gefocust wordt terwijl er meer aan de hand is? Wat voor advies kunnen andere users het beste geven bij dit fenomeen? Zijn er ook succesverhalen bekend van users die dit patroon bij zichzelf hebben weten te doorbreken?
Waar het probleem naar mijn mening vooral zit is dat mensen niet willen veranderen. Ze zeggen dat ze het willen, maar ze willen er niets voor doen. Een soort accumulatie van al die keren dat ze de makkelijke beslissing gemaakt hebben in plaats van de juiste. Die neuropaden zijn op een gegeven moment zo sterk geworden dat je niet 1,2,3 je leven om gaat gooien.
Dat is echter wel wat mensen verwachten. Niets doen, wel het resultaat krijgen. Daarbovenop zitten nog talloze limiterende overtuigingen, die er voor zullen zorgen dat ze waarschijnlijk nooit actie zullen gaan ondernemen.
Het doel van zo'n topic openen voor hun is geen oplossing vinden voor hun probleem, maar sympathie en aandacht krijgen van andere mensen. Even horen dat ze niet de enige zijn. Het grappige is dat het mes aan twee kanten snijdt, want er zijn ook talloze mensen die maar al te graag advies er op geven. De validatie die je krijgt van de rol van leraar aannemen op dit gebied voelt namelijk best goed. Zo is iedereen blij en blijven de topics komen en gaan
''Even if he fails again and again to accomplish his purpose (as he necessarily must until weakness is overcome), the strength of character gained will be the measure of his true succes''![]()
Jij hebt misschien de hoop opgegeven, ik ben op het moment gewoon van plan om mijn teen te blijven stoten want met iedere ervaring kom je toch verder.quote:Op maandag 11 januari 2016 19:11 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als je eenmaal een relatie hebt denk je: och, dat was niet zo moeilijk... maar wij hebben de hoop al een beetje opgegevenAl 25 jaar alleen, gelukkig voel ik mij jonger
Goed dat je het toch nog probeert, probeer het vol te houden, paniekaanvallen is ook iets mentaal waar je mee om moet leren gaan.quote:Op maandag 11 januari 2016 18:08 schreef McG33 het volgende:
[..]
Het is me uiteindelijk 3x overkomen, het is nu ongeveer meer dan een jaar geleden dat het voor laatst gebeurde.
Wel gebruik ik het telkens als excuus als ik naar een sociale gelegenheid moet waar ik echt geen zin in heb.
Nu probeer ik telkens weer een licht stapje verder te gaan en gaat telkens beter.
Misschien een idee om iets met meditatie te doen?Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Ik had juist een dm-gesprek met een andere Fokker! en mijn conclusie hieruit is dat ik eigenlijk helemaal niet sociaal wil zijn, alleen heel af en toe. Ironisch genoeg was dat ook niet het opzet van het dm-gesprek, maar onbewust en onbedoeld concludeerde ik dat daaruit. Dit klinkt behoorlijk verkeerd als je als mens eigenlijk sociaal hoort te zijn, maar ik voel me niet mezelf als ik mezelf de norm opleg om sociaal te zijn.
Ik vraag me eigenlijk af of er maagden zijn zichzelf sociaal hebben uitgedaagd om zo een relatie en/of vriendenkring op te bouwen, om daarna of al tijdens dit proces tot de conclusie te komen dat het oude leventje eigenlijk aangenamer was en het nieuwe, meer sociale leventje eigenlijk helemaal niet hun ding is.
Ik wil wel af en toe met iemand iets gaan doen, of dat nu piano spelen is of mountainbiken, maar ik heb zoveel behoefte aan rust, dat ik daardoor niemand er voor ga vinden. Aan mijn uni, maar ook op een datingsite lijkt het me not done om te zeggen: "Hey, zullen we 1x in de maand wat leuks gaan doen, maar voor de rest van de maand heb ik mijn rust nodig hè". Ik weet niet of er soortgelijke mensen zijn, vermoed het niet of ze zijn moeilijk te vinden tot nu toe. Mensen die veel sociale activiteiten ondernemen, kan ik gewoon niet bijbenen en ik raak er van in de war.![]()
Je kunt ze misschien in de autisme topic vinden. Dit is namelijk inherent aan autisme, dat je rust nodig hebt door alle sociale hectiek.quote:Op maandag 11 januari 2016 22:34 schreef krulbrul het volgende:
Ik had juist een dm-gesprek met een andere Fokker! en mijn conclusie hieruit is dat ik eigenlijk helemaal niet sociaal wil zijn, alleen heel af en toe. Ironisch genoeg was dat ook niet het opzet van het dm-gesprek, maar onbewust en onbedoeld concludeerde ik dat daaruit. Dit klinkt behoorlijk verkeerd als je als mens eigenlijk sociaal hoort te zijn, maar ik voel me niet mezelf als ik mezelf de norm opleg om sociaal te zijn.
Ik vraag me eigenlijk af of er maagden zijn zichzelf sociaal hebben uitgedaagd om zo een relatie en/of vriendenkring op te bouwen, om daarna of al tijdens dit proces tot de conclusie te komen dat het oude leventje eigenlijk aangenamer was en het nieuwe, meer sociale leventje eigenlijk helemaal niet hun ding is.
Ik wil wel af en toe met iemand iets gaan doen, of dat nu piano spelen is of mountainbiken, maar ik heb zoveel behoefte aan rust, dat ik daardoor niemand er voor ga vinden. Aan mijn uni, maar ook op een datingsite lijkt het me not done om te zeggen: "Hey, zullen we 1x in de maand wat leuks gaan doen, maar voor de rest van de maand heb ik mijn rust nodig hè". Ik weet niet of er soortgelijke mensen zijn, vermoed het niet of ze zijn moeilijk te vinden tot nu toe. Mensen die veel sociale activiteiten ondernemen, kan ik gewoon niet bijbenen en ik raak er van in de war.Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.![]()
Niet per se, hoor. Het is meer een teken van een introverte persoonlijkheid. Tenminste, zoals ik eens een artikel gelezen heb, halen extraverte mensen energie uit sociale activiteiten met andere mensen, en introverte mensen kost dit juist veel energie. Even heel kort gezegd.
Ik denk dat het helemaal niet uitzonderlijk is om zo te zijn. Ik denk wel dat veel mensen denken dat het not done is en er dus niet open over zijn.
Ik kan zelf best genieten van interactie met andere mensen, maar ik hij ook zeker van mijn rust. Onze agenda's zijn dan ook nooit overvol, zodat we ook kunnen opladen, gewoon thuis, zonder andere mensen.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Ik heb hetzelfde. Ik ben ook iemand die liever een diepere band met 1 iemand opbouwt dan dat ik een hele groep oppervlakkige vrienden heb. Vandaar ook dat ik wel behoefte heb aan een relatie, maar niet aan een heel uitgebreid sociaal leven.quote:Op maandag 11 januari 2016 22:34 schreef krulbrul het volgende:
Ik had juist een dm-gesprek met een andere Fokker! en mijn conclusie hieruit is dat ik eigenlijk helemaal niet sociaal wil zijn, alleen heel af en toe. Ironisch genoeg was dat ook niet het opzet van het dm-gesprek, maar onbewust en onbedoeld concludeerde ik dat daaruit. Dit klinkt behoorlijk verkeerd als je als mens eigenlijk sociaal hoort te zijn, maar ik voel me niet mezelf als ik mezelf de norm opleg om sociaal te zijn.
Ik vraag me eigenlijk af of er maagden zijn zichzelf sociaal hebben uitgedaagd om zo een relatie en/of vriendenkring op te bouwen, om daarna of al tijdens dit proces tot de conclusie te komen dat het oude leventje eigenlijk aangenamer was en het nieuwe, meer sociale leventje eigenlijk helemaal niet hun ding is.
Ik wil wel af en toe met iemand iets gaan doen, of dat nu piano spelen is of mountainbiken, maar ik heb zoveel behoefte aan rust, dat ik daardoor niemand er voor ga vinden. Aan mijn uni, maar ook op een datingsite lijkt het me not done om te zeggen: "Hey, zullen we 1x in de maand wat leuks gaan doen, maar voor de rest van de maand heb ik mijn rust nodig hè". Ik weet niet of er soortgelijke mensen zijn, vermoed het niet of ze zijn moeilijk te vinden tot nu toe. Mensen die veel sociale activiteiten ondernemen, kan ik gewoon niet bijbenen en ik raak er van in de war.![]()
![]()
Nooit helemaal opgeven, maar ik had de afgelopen 3 jaar wel serieus verwacht nu een relatie te hebben... Helaas.quote:Op maandag 11 januari 2016 20:00 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Jij hebt misschien de hoop opgegeven, ik ben op het moment gewoon van plan om mijn teen te blijven stoten want met iedere ervaring kom je toch verder.
[..]
Goed dat je het toch nog probeert, probeer het vol te houden, paniekaanvallen is ook iets mentaal waar je mee om moet leren gaan.
Misschien een idee om iets met meditatie te doen?
Probleem ligt ook deels bij mezelf. Ik durf nog steeds niet echt mezelf te zijn... Ik heb iedere dag dat ik nog steeds vrijgezel ben, het gevoel dat ik mij moet bewijzen naar de buitenwereld... Perfect uiterlijk, haar altijd goed, leuke kleren... maar dan ben je dus niet jezelf. Ook denk ik over álles na. Als ik een meid zie lopen met een rokje aan terwijl het buiten 3 graden is of ze loopt in een spijkerbroek met gaten, wil ik prima een opmerking maken ala: ''hey, jij vind het nog niet koud genoeg' etc. maar in plaats van dat ik die dan maak denk ik meteen: kut, wat denkt ze daar van? Moet ze erom lachen of juist niet? Zelfde als ik iemand zie met groen of blauw haar. Hartstikke stoer, maar ik zou het niet durven. Denk meteen: hoe kom ik dan over bij mijn familie en de buitenwereld? Wat voor indruk laat ik achter op sollicitaties met zo'n kapsel? En uiteindelijk maakt het toch bar weinig uit: heb je eenmaal die baan of vriendin, dan mag je ineens wél van kapsel veranderen omdat ze je al kennen![]()
Anyway, ik moet gewoon durven mezelf te zijn én op mijn bek te gaan. Al blijf ik erbij dat de hele dag tussen studenten zitten niet echt handig is... ben er zelf ook een.. maar veel zijn al bezet (mag niet mijn intentie zijn!!!) en gaan toch op uiterlijk/sociale status af juist omdat er zoveel studenten zijn waar ze keuze uit hebben
En dat ik ondanks tussen de studenten zitten en overvolle datingapps, ik bijna geen matches krijg daar. Ook niet echt lekker voor je zelfvertrouwen, maar die apps werken ook veelal op uiterlijk... (ik ben zeker niet lelijk, maar niet echt ruig mannelijk uiterlijk).![]()
Voel je je nu bevrijdt nu je deze conclusie heb gemaakt? Geeft het rust? Soms moet je het even los laten om het goed te kunnen pakken.quote:Op maandag 11 januari 2016 22:34 schreef krulbrul het volgende:
Ik had juist een dm-gesprek met een andere Fokker! en mijn conclusie hieruit is dat ik eigenlijk helemaal niet sociaal wil zijn, alleen heel af en toe. Ironisch genoeg was dat ook niet het opzet van het dm-gesprek, maar onbewust en onbedoeld concludeerde ik dat daaruit. Dit klinkt behoorlijk verkeerd als je als mens eigenlijk sociaal hoort te zijn, maar ik voel me niet mezelf als ik mezelf de norm opleg om sociaal te zijn.
Ik vraag me eigenlijk af of er maagden zijn zichzelf sociaal hebben uitgedaagd om zo een relatie en/of vriendenkring op te bouwen, om daarna of al tijdens dit proces tot de conclusie te komen dat het oude leventje eigenlijk aangenamer was en het nieuwe, meer sociale leventje eigenlijk helemaal niet hun ding is.
Ik wil wel af en toe met iemand iets gaan doen, of dat nu piano spelen is of mountainbiken, maar ik heb zoveel behoefte aan rust, dat ik daardoor niemand er voor ga vinden. Aan mijn uni, maar ook op een datingsite lijkt het me not done om te zeggen: "Hey, zullen we 1x in de maand wat leuks gaan doen, maar voor de rest van de maand heb ik mijn rust nodig hè". Ik weet niet of er soortgelijke mensen zijn, vermoed het niet of ze zijn moeilijk te vinden tot nu toe. Mensen die veel sociale activiteiten ondernemen, kan ik gewoon niet bijbenen en ik raak er van in de war.
Wat ik niet snap is dat je nu al weet dat je dan geen relatie zult krijgen? Zijn genoeg vrouwen die dezelfde behoefte als jij hebben. Inderdaad, introverte vrouwen. Jij voelt bij die persoon van nature aan waar de grens van haar comfortzone ligt, en andersom. Hoef je helemaal niets voor te doen, en als je eenmaal in contact komt met zo'n persoon beseffen jullie het beide gelijk. Geen wederzijdse verplichtingen, wel exclusiviteit.Your life is your life: go all the way
https://youtu.be/2lK4LrD8Ii4![]()
Yep.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:19 schreef Deezertje het volgende:
Anyway, ik moet gewoon durven mezelf te zijn én op mijn bek te gaan.En nee... Je kon er niet verder naast zitten.quote:Al blijf ik erbij dat de hele dag tussen studenten zitten niet echt handig is...![]()
Ja, dat klopt. Alleen hij maakt ook het punt dat hij er in de war van kan raken en de verhouding 29 rustdagen tegen 1 dag met sociale activiteit is best groot.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:09 schreef miss_sly het volgende:
Niet per se, hoor. Het is meer een teken van een introverte persoonlijkheid. Tenminste, zoals ik eens een artikel gelezen heb, halen extraverte mensen energie uit sociale activiteiten met andere mensen, en introverte mensen kost dit juist veel energie. Even heel kort gezegd.
Ik denk dat het helemaal niet uitzonderlijk is om zo te zijn. Ik denk wel dat veel mensen denken dat het not done is en er dus niet open over zijn.
Ik kan zelf best genieten van interactie met andere mensen, maar ik hij ook zeker van mijn rust. Onze agenda's zijn dan ook nooit overvol, zodat we ook kunnen opladen, gewoon thuis, zonder andere mensen.Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.![]()
Ja, het geeft rust. Om even mijn eigen vraag te beantwoorden of mensen zich zelf sociaal hebben uitgedaagd en hoe ze dat hebben ondervonden. Ik kan dat zelf deels beantwoorden doordat ik op kamers ben gegaan (niet zozeer om sociaal te zijn, maar meer vanuit praktisch oogpunt). Daar werd ik geconfronteerd met allerlei sociale mensen, nu ik op datingapps zit ook weer en zojuist in de dm over Facebook gehad waar ik ook met een soort jaloezie en onbegrip naar kijk. Maar als ik mezelf afvraag of ik dat daadwerkelijk zou aankunnen, dan moet ik stellen dat ik beter af ben zonder al te veel sociale contacten. En dat besef ik nu dus weer, dus dat geeft wel een soort rust. Het probleem is dat sociaal zijn de norm is en dat we sociale wezens e.d. zijn. Dan ga ik weer twijfelen aan mezelf wat ik voorstel naar anderen toe.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:25 schreef Koral het volgende:
[..]
Voel je je nu bevrijdt nu je deze conclusie heb gemaakt? Geeft het rust? Soms moet je het even los laten om het goed te kunnen pakken.Dat klinkt ideaal en sluit ik niet uit, maar die introverte vrouwen zijn net als ik niet erg zichtbaar aanwezig. Moeilijk te vinden dus en ze moet er maar net voor uit komen. Ik merk dat ik moeite heb om hier open over te zijn, wat aansluit op wat hier is gezegd:quote:Wat ik niet snap is dat je nu al weet dat je dan geen relatie zult krijgen? Zijn genoeg vrouwen die dezelfde behoefte als jij hebben. Inderdaad, introverte vrouwen. Jij voelt bij die persoon van nature aan waar de grens van haar comfortzone ligt, en andersom. Hoef je helemaal niets voor te doen, en als je eenmaal in contact komt met zo'n persoon beseffen jullie het beide gelijk. Geen wederzijdse verplichtingen, wel exclusiviteit.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:09 schreef miss_sly het volgende:
Ik denk dat het helemaal niet uitzonderlijk is om zo te zijn. Ik denk wel dat veel mensen denken dat het not done is en er dus niet open over zijn.
[ Bericht 8% gewijzigd door krulbrul op 11-01-2016 23:49:25 ]![]()
Excursies aan de uni bijvoorbeeld vond ik een enerverend. De inhoud was leuk, maar ik keek er zo tegenop dat ik een excursie zelfs twee keer heb uitgesteld om aan deel te nemen en dus studievertraging heb opgelopen. Achteraf viel het best mee en ik raak meer in de war voor dat het aanvangt. De ratio 1:30 is wat overdreven, maar ik heb wel bepaalde tijd nodig om even bij te komen.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:34 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Ja, dat klopt. Alleen hij maakt ook het punt dat hij er in de war van kan raken en de verhouding 29 rustdagen tegen 1 dag met sociale activiteit is best groot.![]()
quote:Op maandag 11 januari 2016 23:19 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nooit helemaal opgeven, maar ik had de afgelopen 3 jaar wel serieus verwacht nu een relatie te hebben... Helaas.
Probleem ligt ook deels bij mezelf. Ik durf nog steeds niet echt mezelf te zijn... Ik heb iedere dag dat ik nog steeds vrijgezel ben, het gevoel dat ik mij moet bewijzen naar de buitenwereld... Perfect uiterlijk, haar altijd goed, leuke kleren... maar dan ben je dus niet jezelf. Ook denk ik over álles na. Als ik een meid zie lopen met een rokje aan terwijl het buiten 3 graden is of ze loopt in een spijkerbroek met gaten, wil ik prima een opmerking maken ala: ''hey, jij vind het nog niet koud genoeg' etc. maar in plaats van dat ik die dan maak denk ik meteen: kut, wat denkt ze daar van? Moet ze erom lachen of juist niet? Zelfde als ik iemand zie met groen of blauw haar. Hartstikke stoer, maar ik zou het niet durven. Denk meteen: hoe kom ik dan over bij mijn familie en de buitenwereld? Wat voor indruk laat ik achter op sollicitaties met zo'n kapsel? En uiteindelijk maakt het toch bar weinig uit: heb je eenmaal die baan of vriendin, dan mag je ineens wél van kapsel veranderen omdat ze je al kennen![]()
Anyway, ik moet gewoon durven mezelf te zijn én op mijn bek te gaan. Al blijf ik erbij dat de hele dag tussen studenten zitten niet echt handig is... ben er zelf ook een.. maar veel zijn al bezet (mag niet mijn intentie zijn!!!) en gaan toch op uiterlijk/sociale status af juist omdat er zoveel studenten zijn waar ze keuze uit hebben
En dat ik ondanks tussen de studenten zitten en overvolle datingapps, ik bijna geen matches krijg daar. Ook niet echt lekker voor je zelfvertrouwen, maar die apps werken ook veelal op uiterlijk... (ik ben zeker niet lelijk, maar niet echt ruig mannelijk uiterlijk).
Your life is your life: go all the way
https://youtu.be/2lK4LrD8Ii4![]()
Het is zelfs zo erg dat ik verliefd ben geweest op twee meisjes die ik welgeteld één keer heb gesproken, beide afzonderlijk van elkaar. Aangezien zij mij aanspraken en zomaar uit het niets (dus niet omwille van een vak dat we samen volgen of om een andere verplicht zakelijke reden), vond ik dit zo mooi dat ik het nooit meer vergeet. Ze waren ook heel aardig en mooi, veel aardiger dan mensen waarmee je moet samenwerken voor een vak.
Nu kreeg ik daarnet een berichtje terug van een meisje dat ik via een datingapp spreek. Er was al een lange tijd tussen en was dus al bedroefd dat het niks meer zou worden. Ik ben erg opgelucht nu.
Maar het gekke is, ik kan het niet plaatsen dat de meisjes waar ik verliefd op werd, ook veel vrienden hebben. Van een weet ik haar FB account, van de ander niet. Op de een of andere manier ben ik blij voor ze dat ze sociaal zijn (daarom waren ze ook niet bang om mij aan te spreken waarschijnlijk), maar van de andere kant kan ik dit niet plaatsen. Stel dat ze wisten dat ik een zonderling ben die geen vrienden heeft? Zouden ze me dan ook nog spreken? Ik was voor haar slechts een van de velen waarschijnlijk?
Ik weet het nu nog niet, maar ik hoop ook dat het meisje op de datingapp een beetje op mij lijkt als loner zodat ze me accepteert zoals ik ben, maar van de andere kant wil ik ook niet dat ze helemaal loner is als ik. Dat is ook weer zo raar. Kortom een dilemma waar geen eenduidige oplossing voor is.![]()
Je maakt problemen waar ze niet zijn. In een relatie doe je dingen samen maar heb je ook momenten voor jezelf. Hoe jij dat invult en hoe je toekomstig vriendin dat doet is lekker aan een ieder zelf.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:58 schreef krulbrul het volgende:
Het is zelfs zo erg dat ik verliefd ben geweest op twee meisjes die ik welgeteld één keer heb gesproken, beide afzonderlijk van elkaar. Aangezien zij mij aanspraken en zomaar uit het niets (dus niet omwille van een vak dat we samen volgen of om een andere verplicht zakelijke reden), vond ik dit zo mooi dat ik het nooit meer vergeet. Ze waren ook heel aardig en mooi, veel aardiger dan mensen waarmee je moet samenwerken voor een vak.
Nu kreeg ik daarnet een berichtje terug van een meisje dat ik via een datingapp spreek. Er was al een lange tijd tussen en was dus al bedroefd dat het niks meer zou worden. Ik ben erg opgelucht nu.
Maar het gekke is, ik kan het niet plaatsen dat de meisjes waar ik verliefd op werd, ook veel vrienden hebben. Van een weet ik haar FB account, van de ander niet. Op de een of andere manier ben ik blij voor ze dat ze sociaal zijn (daarom waren ze ook niet bang om mij aan te spreken waarschijnlijk), maar van de andere kant kan ik dit niet plaatsen. Stel dat ze wisten dat ik een zonderling ben die geen vrienden heeft? Zouden ze me dan ook nog spreken? Ik was voor haar slechts een van de velen waarschijnlijk?
Ik weet het nu nog niet, maar ik hoop ook dat het meisje op de datingapp een beetje op mij lijkt als loner zodat ze me accepteert zoals ik ben, maar van de andere kant wil ik ook niet dat ze helemaal loner is als ik. Dat is ook weer zo raar. Kortom een dilemma waar geen eenduidige oplossing voor is.
Sowieso heb ik de indruk dat vrouwen vaker wat socialere zijn aangelegd dat de gemiddelde man.
Vraagje? Waarom hecht je zo'n mening aan wat de samenleving van je denkt? Als de samenleving je zoveel prikkels geeft, dan is het toch ook niet de moeite waard je daar druk over te maken? Het komt op mij nu net over als de loner de niet eenzaam (onverbonden) wil zijn?
Trouwens, het fijne van daten is dat je een ander aandacht kunt geven? Kost je wellicht meer energie maar is wel eens goed als afwisseling van met jezelf bezig zijn?Your life is your life: go all the way
https://youtu.be/2lK4LrD8Ii4![]()
Dat hoef je niet uit te spreken, is ook helemaal niet nodig. Het is misschien dat studenten meer tijd kunnen hebben dan wanneer ze full-time gaan werken. Dat je daarom de indruk krijgt dat ze te veel sociaal activiteiten dan wat je kan bijhouden.quote:Op maandag 11 januari 2016 22:34 schreef krulbrul het volgende:
Ik wil wel af en toe met iemand iets gaan doen, of dat nu piano spelen is of mountainbiken, maar ik heb zoveel behoefte aan rust, dat ik daardoor niemand er voor ga vinden. Aan mijn uni, maar ook op een datingsite lijkt het me not done om te zeggen: "Hey, zullen we 1x in de maand wat leuks gaan doen, maar voor de rest van de maand heb ik mijn rust nodig hè". Ik weet niet of er soortgelijke mensen zijn, vermoed het niet of ze zijn moeilijk te vinden tot nu toe. Mensen die veel sociale activiteiten ondernemen, kan ik gewoon niet bijbenen en ik raak er van in de war.
Mensen worden gewoon moe van 9 tot 6 werken. Afhankelijk waar je woont, staan velen om half 7 op om te werken en zijn thuis tegen 8 uur in de avond. Nog boodschappen, koken, eten, afwassen, even ontspannen en uitrusten, sommigen daarna nog naar sportschool, anderen hebben avondonderwijs etc. Mensen zijn moe en willen slapen. Het is gebruikelijker dat mensen afspreken in het weekend. Maar mensen hebben ook meerdere vrienden. Met wie ze afspreken, hangt natuurlijk af van de type en diepgang van de connectie. Hoe lang/kort geleden ze die gezien hebben, het is gebruikelijk dat ze rouleren met wie ze afspreken. In weekend moet ook gewinkeld worden, de wasmachine aan, huis opruimen, administratie doen, activiteiten met geliefden etc.
Het is heus niet zo dat het vanzelfsprekend is dat je ze elke week ziet. En als je elkaar een (paar keer) nee hebt moeten verkopen omdat je zegt dat je even bezig bent/dat het even niet uitkomt, dan weten ze ook wel dat je even rust nodig hebt.
Sommige van mijn vrienden zie ik elke week even kort, anderen 1x in de maand, weer anderen 1x in het kwartaal etc. Natuurlijk stuur je in de tussentijd ook wat berichten. Een voorbeeld hoe het bij anderen gaat.Gewoon accepteren wat op je pad komtquote:Op maandag 11 januari 2016 23:58 schreef krulbrul het volgende:
Ik weet het nu nog niet, maar ik hoop ook dat het meisje op de datingapp een beetje op mij lijkt als loner zodat ze me accepteert zoals ik ben, maar van de andere kant wil ik ook niet dat ze helemaal loner is als ik. Dat is ook weer zo raar. Kortom een dilemma waar geen eenduidige oplossing voor is.Het zal je verbazen hoeveel mensen kunnen accepteren, vooral bij 30+ mensen die al enige levenservaring hebben. Ze weten dat bepaalde zaken voor kunnen komen en dat dat helemaal niet erg is
Bevrijd jezelf, leef en geniet in het moment i.p.v. gevangen zitten door onzekerheden. Meer kennismaking over de onderwerpen waar je onzeker over bent, maakt het doen vervagen
[ Bericht 0% gewijzigd door Yiwei op 12-01-2016 03:40:29 ]![]()
Sommige reacties geven mij steeds de indruk van een onderbelicht iets, het realistisch zijn van wat het leven met een relatie is.
Het leven met een relatie blijft nog steeds het leven. Er zullen zaken plaatsvinden die kunnen plaatsvinden in het leven, bijv. iets onaangenaam horen van je geliefde, verkeerde grap van je geliefde, jouw belangrijke zaken vergeten etc.
Je geliefde zal iemand zijn die dicht bij je staat en daarom zal je vatbaar zijn voor extra kwetsing en extra pijn. Hoe je ermee om kan gaan, wat je doet en hoe je zaken opvat, hangt niet alleen af van je ervaringen en kijk op de wereld. Maar ook aan je emoties en vaardigheden. Als je gelukkig bent in het leven, zullen de stoten van een andere orde kunnen zijn of tot een andere orde gemaakt kunnen worden. En de stoten zullen komen, want zo is het realistisch leven.
Maak wat van je leven, ga dingen doen waar je vrolijk van wordtGelukkigere mensen zijn weerbaarder in relaties voor stoten. Natuurlijk is gelukkig zijn goed voor eigen welzijn, niet dat ik dit wil promoten om mensen aan de relatie te krijgen. Maar ik vind dat mensen niet beseffen dat je geliefde je ook onbedoeld kan kwetsen en dat je het heel/extra moeilijk kan krijgen als je niet gelukkig bent in het leven. Dat als je jezelf helemaal zo afhankelijk maakt van iemand die de positie heeft je ernstig te kwetsen, dat het gewoon eng en gevaarlijk kan zijn. En o.a. daarom willen mensen niks te maken hebben met de optimistische (tevens luie) gedachtes dat een relatie alles zou oplossen.
![]()
Goede post.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 03:51 schreef Yiwei het volgende:
Sommige reacties geven mij steeds de indruk van een onderbelicht iets, het realistisch zijn van wat het leven met een relatie is.
Het leven met een relatie blijft nog steeds het leven. Er zullen zaken plaatsvinden die kunnen plaatsvinden in het leven, bijv. iets onaangenaam horen van je geliefde, verkeerde grap van je geliefde, jouw belangrijke zaken vergeten etc.
Je geliefde zal iemand zijn die dicht bij je staat en daarom zal je vatbaar zijn voor extra kwetsing en extra pijn. Hoe je ermee om kan gaan, wat je doet en hoe je zaken opvat, hangt niet alleen af van je ervaringen en kijk op de wereld. Maar ook aan je emoties en vaardigheden. Als je gelukkig bent in het leven, zullen de stoten van een andere orde kunnen zijn of tot een andere orde gemaakt kunnen worden. En de stoten zullen komen, want zo is het realistisch leven.
Maak wat van je leven, ga dingen doen waar je vrolijk van wordtGelukkigere mensen zijn weerbaarder in relaties voor stoten. Natuurlijk is gelukkig zijn goed voor eigen welzijn, niet dat ik dit wil promoten om mensen aan de relatie te krijgen. Maar ik vind dat mensen niet beseffen dat je geliefde je ook onbedoeld kan kwetsen en dat je het heel/extra moeilijk kan krijgen als je niet gelukkig bent in het leven. Dat als je jezelf helemaal zo afhankelijk maakt van iemand die de positie heeft je ernstig te kwetsen, dat het gewoon eng en gevaarlijk kan zijn. En o.a. daarom willen mensen niks te maken hebben met de optimistische (tevens luie) gedachtes dat een relatie alles zou oplossen.
En wat het ook is, relatie is met 2 mensen, jij en de desbetreffende persoon.. Rekening houden met elkaar, dat is niet altijd rozengeur en maneschijn.
Als je in je leven al moeite hebt om je aan te passen (of je denkt dat) en je daardoor geen vriendin kunt krijgen, dan heb je al vertekent beeld van hoe een relatie is. Dat is geven en nemen..
Juist single leven is veel makkelijker, dan een relatie, vanwege de rollercoaster van emoties die het kan opwekken..'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Maar waarom moet zoiets per sé met een vrouw zijn, een goede vriend is dan toch ook de oplossing? Dat is juist de essentie van deze reeks.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:17 schreef CRW het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde. Ik ben ook iemand die liever een diepere band met 1 iemand opbouwt dan dat ik een hele groep oppervlakkige vrienden heb. Vandaar ook dat ik wel behoefte heb aan een relatie, maar niet aan een heel uitgebreid sociaal leven.Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Dit is een terugkerend advies. Gelukkig zijn met je eigen leven. Ik vind het zo'n onbegrijpend, oneerlijk rot advies. De paar dates die ik heb gehad, waren de gelukkigste momenten van mijn leven. Eerder was de wereld zwart, grijs en wit, ik was moe, mijn hoofd was een mist en alles wat ik deed was going through the motions. Maar wetende dat er ergens een meisje op de wereld is die je graag ziet, maakte dat ik plotseling uitgerust wakker werd en de grauwste dagen kleur kregen. In mijn hoofd klaarde wereld op, zoals de lente na de winter en allerlei schijnbaar onoverkomelijke problemen werden opeens handelbaar.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 03:51 schreef Yiwei het volgende:
Sommige reacties geven mij steeds de indruk van een onderbelicht iets, het realistisch zijn van wat het leven met een relatie is.
Het leven met een relatie blijft nog steeds het leven. Er zullen zaken plaatsvinden die kunnen plaatsvinden in het leven, bijv. iets onaangenaam horen van je geliefde, verkeerde grap van je geliefde, jouw belangrijke zaken vergeten etc.
Je geliefde zal iemand zijn die dicht bij je staat en daarom zal je vatbaar zijn voor extra kwetsing en extra pijn. Hoe je ermee om kan gaan, wat je doet en hoe je zaken opvat, hangt niet alleen af van je ervaringen en kijk op de wereld. Maar ook aan je emoties en vaardigheden. Als je gelukkig bent in het leven, zullen de stoten van een andere orde kunnen zijn of tot een andere orde gemaakt kunnen worden. En de stoten zullen komen, want zo is het realistisch leven.
Maak wat van je leven, ga dingen doen waar je vrolijk van wordtGelukkigere mensen zijn weerbaarder in relaties voor stoten. Natuurlijk is gelukkig zijn goed voor eigen welzijn, niet dat ik dit wil promoten om mensen aan de relatie te krijgen. Maar ik vind dat mensen niet beseffen dat je geliefde je ook onbedoeld kan kwetsen en dat je het heel/extra moeilijk kan krijgen als je niet gelukkig bent in het leven. Dat als je jezelf helemaal zo afhankelijk maakt van iemand die de positie heeft je ernstig te kwetsen, dat het gewoon eng en gevaarlijk kan zijn. En o.a. daarom willen mensen niks te maken hebben met de optimistische (tevens luie) gedachtes dat een relatie alles zou oplossen.
Dat alles terwijl ik nauwelijks tijd met haar doorbracht. Ik was in die zin niet afhankelijk van haar voor mijn geluk. Mijn eigen leven bleef zoals het was, ik had dezelfde problemen, maar de beleving en de kwaliteit ervan was enorm toegenomen, alleen maar omdat ze in mijn leven was.
Mensen hebben andere mensen gewoon nodig.![]()
Veel denken hier dat het '' de oplossing '' is tegen eenzaamheid. Ik ben zelf van mening dat je eerst aan je zelf moet werken, voordat je echt liefde kunt geven (want het ligt aan allemaal andere dingen behalve dat volgens vele hier). Als je al zo negatief in het leven staat, en niet tevreden bent met hoe het is.. dus concent zijn met jezelf, en die negatieve ondertoon/bijna bitterheid, zo kom je dan ook over, en dan werkt en dat is gewoon zo.. averechts.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 08:51 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Maar waarom moet zoiets per sé met een vrouw zijn, een goede vriend is dan toch ook de oplossing? Dat is juist de essentie van deze reeks.
Pas als je dat zelf inziet, denk je er anders over.. is je energie anders.. je houding.. en minder geforceerd, dan dat je ernaar ''zoekt''. Dat komt het op je pad.'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Mensen spreken hier allemaal uit ervaring, en ik denk dat vele het ook jammer vinden (ik kan je wel snappen maar het is een houding) dat sommige mensen hier het zichzelf zo moeilijk maken.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 08:57 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Dit is een terugkerend advies. Gelukkig zijn met je eigen leven. Ik vind het zo'n onbegrijpend, oneerlijk rot advies. De paar dates die ik heb gehad, waren de gelukkigste momenten van mijn leven. Eerder was de wereld zwart, grijs en wit, ik was moe, mijn hoofd was een mist en alles wat ik deed was going through the motions. Maar wetende dat er ergens een meisje op de wereld is die je graag ziet, maakte dat ik plotseling uitgerust wakker werd en de grauwste dagen kleur kregen. In mijn hoofd klaarde wereld op, zoals de lente na de winter en allerlei schijnbaar onoverkomelijke problemen werden opeens handelbaar.
Dat alles terwijl ik nauwelijks tijd met haar doorbracht. Ik was in die zin niet afhankelijk van haar voor mijn geluk. Mijn eigen leven bleef zoals het was, ik had dezelfde problemen, maar de beleving en de kwaliteit ervan was enorm toegenomen, alleen maar omdat ze in mijn leven was.
Mensen hebben andere mensen gewoon nodig.
Niemand zegt dat je een loner moet zijn, maar ik heb zelf geleerd, je hebt niemand nodig om gelukkig te zijn. Mensen kunnen je gelukkiger maken, maar het geluk zit in jezelf
'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
In de huidige tijd wordt er door social media steeds gepropageerd om sociaal te zijn, veel vrienden te hebben, veel naar feesten te gaan. Een jongeman die veel jonge vrouwen op Facebook heeft wordt als succesvol gezien, waar anderen zoals ik met jaloezie naar kijken.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:42 schreef krulbrul het volgende:
[..]
Ja, het geeft rust. Om even mijn eigen vraag te beantwoorden of mensen zich zelf sociaal hebben uitgedaagd en hoe ze dat hebben ondervonden. Ik kan dat zelf deels beantwoorden doordat ik op kamers ben gegaan (niet zozeer om sociaal te zijn, maar meer vanuit praktisch oogpunt). Daar werd ik geconfronteerd met allerlei sociale mensen, nu ik op datingapps zit ook weer en zojuist in de dm over Facebook gehad waar ik ook met een soort jaloezie en onbegrip naar kijk. Maar als ik mezelf afvraag of ik dat daadwerkelijk zou aankunnen, dan moet ik stellen dat ik beter af ben zonder al te veel sociale contacten. En dat besef ik nu dus weer, dus dat geeft wel een soort rust. Het probleem is dat sociaal zijn de norm is en dat we sociale wezens e.d. zijn. Dan ga ik weer twijfelen aan mezelf wat ik voorstel naar anderen toe.
[..]
Dat klinkt ideaal en sluit ik niet uit, maar die introverte vrouwen zijn net als ik niet erg zichtbaar aanwezig. Moeilijk te vinden dus en ze moet er maar net voor uit komen. Ik merk dat ik moeite heb om hier open over te zijn, wat aansluit op wat hier is gezegd:
[..]
Sommigen hebben de middelen en/of mogelijkheden niet om ook succesvol te zijn, om minstens 50 jonge knappe vrouwen als vriend op Facebook te hebben zeg het maar.
Ook ik wordt steeds met het onbereikbare geconfronteerd. Weliswaar heb ik afgelopen mei haast iedereen van Facebook verwijderd, maar bijv. Vanochtend zag ik weer hordes studentes naar de uni fietsen, daar waar ik alleen kwijlend naar kan kijken.
Opsluiten op je zolderkamer lukt ook niet echt, want dat gaat op den duur vervelen.Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Misschien moeten jullie daar eens mee stoppen? Je constant vergelijken met anderen? En dan zeker als het gaat om media als Facebook. Kom op, dat gebruiken veel mensen toch alleen om te laten zien wat een geweldig leven ze hebben, zonder te raken aan wat hun leven moeilijk maakt. Ik heb veel vriendinnen met kinderen, en ik heb zelf ook een dochter. Wat komt er op Facebook te staan? Juist, de mooie plaatjes, lieve opmerkingen, de dingen waar men trots op is. Als ik me dan met hen ga vergelijken, kom ik er altijd bekaaid vanaf, want ik heb met mijn dochter echt niet alleen maar leuke momenten. Maar ja, zij natuurlijk ook niet met hun kind(eren).quote:Op dinsdag 12 januari 2016 09:02 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
In de huidige tijd wordt er door social media steeds gepropageerd om sociaal te zijn, veel vrienden te hebben, veel naar feesten te gaan. Een jongeman die veel jonge vrouwen op Facebook heeft wordt als succesvol gezien, waar anderen zoals ik met jaloezie naar kijken.
Sommigen hebben de middelen en/of mogelijkheden niet om ook succesvol te zijn, om minstens 50 jonge knappe vrouwen als vriend op Facebook te hebben zeg het maar.
.
Stop met vergelijken, daar doe je jezelf altijd mee tekort.
En bedenk je eens: wat zegt het hebben van 50 knappe meisjes als 'vriend' op Facebook nou helemaal? Misschien is die gast er zo een die altijd een meisje probeert toe te voegen en dit zijn de naieve op aandacht beluste meisjes die hem hebben toegevoegd. Zegt niets over die gast.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Dus jij laat je leven beïnvloeden door wat je ziet op fb, wat eigenlijk niet zo veel voorstelt.. klinkt toch een beetje dom?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 09:02 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
In de huidige tijd wordt er door social media steeds gepropageerd om sociaal te zijn, veel vrienden te hebben, veel naar feesten te gaan. Een jongeman die veel jonge vrouwen op Facebook heeft wordt als succesvol gezien, waar anderen zoals ik met jaloezie naar kijken.
Sommigen hebben de middelen en/of mogelijkheden niet om ook succesvol te zijn, om minstens 50 jonge knappe vrouwen als vriend op Facebook te hebben zeg het maar.
Ook ik wordt steeds met het onbereikbare geconfronteerd. Weliswaar heb ik afgelopen mei haast iedereen van Facebook verwijderd, maar bijv. Vanochtend zag ik weer hordes studentes naar de uni fietsen, daar waar ik alleen kwijlend naar kan kijken.
Opsluiten op je zolderkamer lukt ook niet echt, want dat gaat op den duur vervelen.
Wat stelt fb nou voor, is dat een graadmeter voor hoe leuk iemand is![]()
Absoluut niet.'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Een vriendschap zal nooit zo intiem worden als een relatie, normaal gesproken ga je niet samenwonen met een vriend, en last but not least, met een vriend heb je geen seks. Dus daar zit nog wel even verschil in.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 08:51 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Maar waarom moet zoiets per sé met een vrouw zijn, een goede vriend is dan toch ook de oplossing? Dat is juist de essentie van deze reeks.![]()
Nee, maar het is wel een manier om de isolatie en vervreemding tegen te gaan die sommigen ervaren. Ze willen behalve seks, ook erkenning en gezelschap. Iemand die er voor je is. Dat kan een vriend natuurlijk ook voor je zijn. Maar ja, als de behoefte er niet is dan kan je ook niets forceren. Denk alleen dat dat meer voortkomt uit onkunde dan onwil.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 09:28 schreef CRW het volgende:
[..]
Een vriendschap zal nooit zo intiem worden als een relatie, normaal gesproken ga je niet samenwonen met een vriend, en last but not least, met een vriend heb je geen seks. Dus daar zit nog wel even verschil in.![]()
Ik zou eerder gaan samenwonen met een vriend dan met m'n vriendin.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 09:28 schreef CRW het volgende:
[..]
Een vriendschap zal nooit zo intiem worden als een relatie, normaal gesproken ga je niet samenwonen met een vriend, en last but not least, met een vriend heb je geen seks. Dus daar zit nog wel even verschil in.![]()
Heel onze generatie zit tegenwoordig op FB. Het voegt inderdaad weinig toe... maar als je contact hebt met een meisje weet je gegarandeerd dat ze je gaat opzoeken op FB en dan kijkt ze naar je foto's, vrienden etc. En als je dan geen profiel hebt of maar 30 vrienden dan sta je al met 3-0 achter bij haar. Belachelijk, maar zo werkt de wereld helaasquote:Op dinsdag 12 januari 2016 09:22 schreef LLgetikt het volgende:
[..]
Dus jij laat je leven beïnvloeden door wat je ziet op fb, wat eigenlijk niet zo veel voorstelt.. klinkt toch een beetje dom?
Wat stelt fb nou voor, is dat een graadmeter voor hoe leuk iemand is![]()
Absoluut niet.Heb het vaak zien gebeuren in de klas. En dan niet ff leuk 'jongens checken' op FB maar gewoon echt afkraken en afraden van... Aaah die gast is toch helemaal niet populair?! Wat moet je daar nou mee? Blablabla. Je profiel is als het ware je sociale status tegenwoordig. Maar goed, ook dit zegt niks want iemand met 1000 vrienden kan er in de 'echte' wereld maar 1 of 2 hebben
En ja, mensen posten voornamelijk positieve dingen op FB. Als ik in de bios zit zijn er ook altijd van die mensen die dan selfies gaan maken dat ze bij de film zitten. Wat boeit je vrienden het nou dat jij de nieuwste film aan het kijken bent?![]()
Wow, dit is precies hoe het voor mij voelt!! Alleen zelf had ik het niet zo mooi kunnen omschrijven.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 08:57 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Dit is een terugkerend advies. Gelukkig zijn met je eigen leven. Ik vind het zo'n onbegrijpend, oneerlijk rot advies. De paar dates die ik heb gehad, waren de gelukkigste momenten van mijn leven. Eerder was de wereld zwart, grijs en wit, ik was moe, mijn hoofd was een mist en alles wat ik deed was going through the motions. Maar wetende dat er ergens een meisje op de wereld is die je graag ziet, maakte dat ik plotseling uitgerust wakker werd en de grauwste dagen kleur kregen. In mijn hoofd klaarde wereld op, zoals de lente na de winter en allerlei schijnbaar onoverkomelijke problemen werden opeens handelbaar.
Dat alles terwijl ik nauwelijks tijd met haar doorbracht. Ik was in die zin niet afhankelijk van haar voor mijn geluk. Mijn eigen leven bleef zoals het was, ik had dezelfde problemen, maar de beleving en de kwaliteit ervan was enorm toegenomen, alleen maar omdat ze in mijn leven was.
Mensen hebben andere mensen gewoon nodig.![]()
Dat heb ik ook. Maar dat is toch ook een deel nieuwe mensen ontmoeten? Dat is altijd leuk, extra leuk als ze jou ook 'leuk leuk' vinden. Maar op vriendschappen an sich zit ik dan weer niet echt te wachten. Ik hecht veel aan mijn vrijheid, maar gewoon een leuke meid waar ik samen dingen mee kan doen en mijn hart luchten is een goede aanvulling op mijn leven.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 10:08 schreef CRW het volgende:
[..]
Wow, dit is precies hoe het voor mij voelt!! Alleen zelf had ik het niet zo mooi kunnen omschrijven.![]()
Fb is indoctrinatiequote:Op dinsdag 12 januari 2016 10:07 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Heel onze generatie zit tegenwoordig op FB. Het voegt inderdaad weinig toe... maar als je contact hebt met een meisje weet je gegarandeerd dat ze je gaat opzoeken op FB en dan kijkt ze naar je foto's, vrienden etc. En als je dan geen profiel hebt of maar 30 vrienden dan sta je al met 3-0 achter bij haar. Belachelijk, maar zo werkt de wereld helaasHeb het vaak zien gebeuren in de klas. En dan niet ff leuk 'jongens checken' op FB maar gewoon echt afkraken en afraden van... Aaah die gast is toch helemaal niet populair?! Wat moet je daar nou mee? Blablabla. Je profiel is als het ware je sociale status tegenwoordig. Maar goed, ook dit zegt niks want iemand met 1000 vrienden kan er in de 'echte' wereld maar 1 of 2 hebben
En ja, mensen posten voornamelijk positieve dingen op FB. Als ik in de bios zit zijn er ook altijd van die mensen die dan selfies gaan maken dat ze bij de film zitten. Wat boeit je vrienden het nou dat jij de nieuwste film aan het kijken bent?
Echt het stelt geen reet voor, ik was een actieve fb-fanaat met +400 vrienden, en op gegeven moment dacht ik wat doe ik? Ik spreek de helft van die mensen niet eens, het is geen ''echt leven'' maar gewoon.. je kan alles erop zetten en dan lijkt het of je wat doet maar in werkelijkheid zit je gewoon thuis en doe je niksEen beetje elkaar in de gaten te houden, ook een vreemd iets eigenlijk.
FB is echt geen graadmeter.
ik heb nu verwijderd, en bevalt me prima, ga niet mee in het schapengedrag. Maar dat terzijde. Doe wat je zelf wilt, gelukkig maakt, vergelijk je niet met andere, jij bent de ander nieten zij zijn jou niet.
En moet je populair zijn om een leuk leven/mens te zijn? Nee.
[ Bericht 1% gewijzigd door LLgetikt op 12-01-2016 10:38:39 ]'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Facebook is niet de maat der dingen he, het is gewoon wat uiterlijk vertoon dat weinig waarde heeft. En ik heb geen idee hoeveel vrouwen ik op facebook heb, maar ik voeg bijv. ook zelden iemand die ik date toe op facebook. Om maar even aan te geven hoe nietszeggend facebook wat dat betreft is.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 09:02 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
In de huidige tijd wordt er door social media steeds gepropageerd om sociaal te zijn, veel vrienden te hebben, veel naar feesten te gaan. Een jongeman die veel jonge vrouwen op Facebook heeft wordt als succesvol gezien, waar anderen zoals ik met jaloezie naar kijken.
Sommigen hebben de middelen en/of mogelijkheden niet om ook succesvol te zijn, om minstens 50 jonge knappe vrouwen als vriend op Facebook te hebben zeg het maar.
Ook ik wordt steeds met het onbereikbare geconfronteerd. Weliswaar heb ik afgelopen mei haast iedereen van Facebook verwijderd, maar bijv. Vanochtend zag ik weer hordes studentes naar de uni fietsen, daar waar ik alleen kwijlend naar kan kijken.
Opsluiten op je zolderkamer lukt ook niet echt, want dat gaat op den duur vervelen.![]()
boeiend. Waarom wil je uberhaupt wat met zulke oppervlakkige mensen?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 10:07 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Heel onze generatie zit tegenwoordig op FB. Het voegt inderdaad weinig toe... maar als je contact hebt met een meisje weet je gegarandeerd dat ze je gaat opzoeken op FB en dan kijkt ze naar je foto's, vrienden etc. En als je dan geen profiel hebt of maar 30 vrienden dan sta je al met 3-0 achter bij haar. Belachelijk, maar zo werkt de wereld helaasHeb het vaak zien gebeuren in de klas. En dan niet ff leuk 'jongens checken' op FB maar gewoon echt afkraken en afraden van... Aaah die gast is toch helemaal niet populair?! Wat moet je daar nou mee? Blablabla. Je profiel is als het ware je sociale status tegenwoordig. Maar goed, ook dit zegt niks want iemand met 1000 vrienden kan er in de 'echte' wereld maar 1 of 2 hebben
En ja, mensen posten voornamelijk positieve dingen op FB. Als ik in de bios zit zijn er ook altijd van die mensen die dan selfies gaan maken dat ze bij de film zitten. Wat boeit je vrienden het nou dat jij de nieuwste film aan het kijken bent?It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Hoe weet je of ze niet zo oppervlakkig is? Zoals gezegd: tegenwoordig zoeken ze je standaard op op FB. Collega's onder elkaar ook, ook als je op sollicitatiegesprek komt e.d.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:35 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
boeiend. Waarom wil je uberhaupt wat met zulke oppervlakkige mensen?![]()
Je kunt je aantal vrienden op onzichtbaar zetten. Je kunt nagenoeg alles op onzichtbaar zetten
Maar dat is geen oplossing voor jouw problemen.I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors![]()
Tja...als je zo naar de wereld kijkt gaat het niet lukken.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 09:02 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
In de huidige tijd wordt er door social media steeds gepropageerd om sociaal te zijn, veel vrienden te hebben, veel naar feesten te gaan. Een jongeman die veel jonge vrouwen op Facebook heeft wordt als succesvol gezien, waar anderen zoals ik met jaloezie naar kijken.
Sommigen hebben de middelen en/of mogelijkheden niet om ook succesvol te zijn, om minstens 50 jonge knappe vrouwen als vriend op Facebook te hebben zeg het maar.
Ook ik wordt steeds met het onbereikbare geconfronteerd. Weliswaar heb ik afgelopen mei haast iedereen van Facebook verwijderd, maar bijv. Vanochtend zag ik weer hordes studentes naar de uni fietsen, daar waar ik alleen kwijlend naar kan kijken.
Opsluiten op je zolderkamer lukt ook niet echt, want dat gaat op den duur vervelen.
Als je nou eens zou beginnen met contact te maken met vrouwen. Als je iedere dag 1 vrouw aanspreekt dan garandeer ik je dat je aan het eind van het jaar minstens 20 jonge knappe vrouwen als vriend op Facebook hebt.
Het begint met kleine stapjes. Het maakt niet uit hoe klein die stapjes zijn als je maar vooruit gaat.![]()
Facebook gewoon eruit gooien. Is het nou echt nodig om erop te zitten?
Toen ik er nog op zat zag ik mensen met 1000+ vrienden. Net of ze die allemaal echt kennen.
Verder ook een aantal publieks geile zelfpromoters. En nog van dat volk wat constant erop zet wat ze aan het doen zijn: Ja ik zit nu op de wc en moet nogal hard persen. Hier is een selfie.
Nou ik ben daar al een paar jaar mee gestopt, want het voegt niks toe en mis er niks aan.![]()
Soms kom ik wel in contact met meisjes. Afgelopen zondag nog, ik werk in een bibliotheek en moet daar bij de opening aanwezig zijn, dus ik stond Samen met een meisje dat aan een project moest werken voor een dichte deur. Beetje mee gepraat.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:43 schreef Zure het volgende:
[..]
Tja...als je zo naar de wereld kijkt gaat het niet lukken.
Als je nou eens zou beginnen met contact te maken met vrouwen. Als je iedere dag 1 vrouw aanspreekt dan garandeer ik je dat je aan het eind van het jaar minstens 20 jonge knappe vrouwen als vriend op Facebook hebt.
Het begint met kleine stapjes. Het maakt niet uit hoe klein die stapjes zijn als je maar vooruit gaat.
Maar het probleem is dat ik niet durf een naam of nummer te vragen, omdat ik dan denk dat zij denkt dat ik iets van haar wil. Dan lukt contact via Facebook ook niet.Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Nee.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 10:07 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Je profiel is als het ware je sociale status tegenwoordig.
Alleen als puber is je instagram dat misschien.![]()
Iemand keuren aan de hand van facebook is behoorlijk oppervlakkig. Dat zijn mensen waar je echt niks mee van doen wilt hebben.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:37 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hoe weet je of ze niet zo oppervlakkig is? Zoals gezegd: tegenwoordig zoeken ze je standaard op op FB. Collega's onder elkaar ook, ook als je op sollicitatiegesprek komt e.d.
En dat laatste klopt echt niet. De meeste mensen zijn echt geen stalkers. En er zijn er erg veel die geen FB hebben. Dan zouden die volgens jou een sociaal nadeel hebben, wat echt niet zo is.
En op solicitaties word je echt niet opgezocht. Ik heb het anders nooit gezien. Het mag volgens mij nog niet eens.![]()
Je wordt echt wel opgezocht voor sollicitatiegesprekken.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:03 schreef droppus het volgende:
[..]
Iemand keuren aan de hand van facebook is behoorlijk oppervlakkig. Dat zijn mensen waar je echt niks mee van doen wilt hebben.
En dat laatste klopt echt niet. De meeste mensen zijn echt geen stalkers. En er zijn er erg veel die geen FB hebben. Dan zouden die volgens jou een sociaal nadeel hebben, wat echt niet zo is.
En op solicitaties word je echt niet opgezocht. Ik heb het anders nooit gezien. Het mag volgens mij nog niet eens.
De meeste mensen hebben wel Facebook, mensen zonder Facebook zijn vaak toch wel een beetje weird.![]()
Nou, bij een nieuwe klassenlijst of deelnemingslijst ga ik altijd via Facebook opzoeken wie de persoon is achter de naam. Ook als ik iemand IRL ontmoet en ik kom de naam te weten ga ik altijd via Facebook hem of haar profiel bekijken. Gewoon kijken wie hij of zij is. En ik denk dat dat meer mensen doen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:03 schreef droppus het volgende:
[..]
Iemand keuren aan de hand van facebook is behoorlijk oppervlakkig. Dat zijn mensen waar je echt niks mee van doen wilt hebben.
En dat laatste klopt echt niet. De meeste mensen zijn echt geen stalkers. En er zijn er erg veel die geen FB hebben. Dan zouden die volgens jou een sociaal nadeel hebben, wat echt niet zo is.
En op solicitaties word je echt niet opgezocht. Ik heb het anders nooit gezien. Het mag volgens mij nog niet eens.Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Je wilt toch ook iets van haar. Haar naam en nummer namelijk.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:56 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Soms kom ik wel in contact met meisjes. Afgelopen zondag nog, ik werk in een bibliotheek en moet daar bij de opening aanwezig zijn, dus ik stond Samen met een meisje dat aan een project moest werken voor een dichte deur. Beetje mee gepraat.
Maar het probleem is dat ik niet durf een naam of nummer te vragen, omdat ik dan denk dat zij denkt dat ik iets van haar wil. Dan lukt contact via Facebook ook niet.
Fb is ook geen datingsite. Het kan in principe wel, maar volgens mij niet vaak.![]()
En wat is daar slecht aan als ze denkt dat jij iets van haar wilt? Waar denk je dat de zin: "op vrouwen jagen" vandaan komt? Natuurlijk wil jij iets van haar, dat is ook helemaal niet erg om te laten merken. Dat vergroot juist je kansen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:56 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Soms kom ik wel in contact met meisjes. Afgelopen zondag nog, ik werk in een bibliotheek en moet daar bij de opening aanwezig zijn, dus ik stond Samen met een meisje dat aan een project moest werken voor een dichte deur. Beetje mee gepraat.
Maar het probleem is dat ik niet durf een naam of nummer te vragen, omdat ik dan denk dat zij denkt dat ik iets van haar wil. Dan lukt contact via Facebook ook niet.![]()
Komt creepy over en ik denk dat zij een vriendje heeft. Driekwart van de meiden tussen 18 en 20 hebben een vriendje.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:08 schreef droppus het volgende:
[..]
Je wilt toch ook iets van haar. Haar naam en nummer namelijk.
Fb is ook geen datingsite. Het kan in principe wel, maar volgens mij niet vaak.Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Dit is echt de grootste bullshit die ik vandaag heb gelezen. Je moet wel heel oppervlakkig zijn om een oordeel over iemand te vormen aan de hand van zijn of haar Facebookpagina. Natuurlijk, een profielfoto waarop je te zien bent op de Himalaya zal beter in de smaak vallen dan een wazige webcamfoto waarop een wit lijk te zien is. En ik ben het er ook zeker mee eens dat je je pagina als een soort van visitekaartje kunt gebruiken, mits een beetje interessante dingen meemaakt. Maar je verdrinkt echt in zelfmedelijden als je daadwerkelijk denkt dat Facebook allesbepalend is. En als je daar echt van overtuigt bent is het toch heel simpel? Ga op reis, bezoek feesten, post die foto's om je leven interessanter te maken.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 10:07 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Heel onze generatie zit tegenwoordig op FB. Het voegt inderdaad weinig toe... maar als je contact hebt met een meisje weet je gegarandeerd dat ze je gaat opzoeken op FB en dan kijkt ze naar je foto's, vrienden etc. En als je dan geen profiel hebt of maar 30 vrienden dan sta je al met 3-0 achter bij haar. Belachelijk, maar zo werkt de wereld helaasHeb het vaak zien gebeuren in de klas. En dan niet ff leuk 'jongens checken' op FB maar gewoon echt afkraken en afraden van... Aaah die gast is toch helemaal niet populair?! Wat moet je daar nou mee? Blablabla. Je profiel is als het ware je sociale status tegenwoordig. Maar goed, ook dit zegt niks want iemand met 1000 vrienden kan er in de 'echte' wereld maar 1 of 2 hebben
En ja, mensen posten voornamelijk positieve dingen op FB. Als ik in de bios zit zijn er ook altijd van die mensen die dan selfies gaan maken dat ze bij de film zitten. Wat boeit je vrienden het nou dat jij de nieuwste film aan het kijken bent?
Iedereen weet toch wel inmiddels dat Facebook wordt gebruikt om een ideaal levensbeeld te scheppen? Hoogtepunten worden eerder geplaatst dan dieptepunten. En mensen die dieptepunten plaatsen zijn voornamelijk bezig om troost te vragen, iets wat ze schijnbaar in hun echte omgeving niet krijgen.
En iedereen weet dat iemand met 1000+ vrienden echt niet zo populair zijn hoor..De mensen die ik ken met zoveel Facebookvrienden zijn vaak de mensen zonder échte vrienden.
![]()
Dit is iets wat jij jezelf hebt aangepraat. Hoe denk je mannen die wel daten vrouwen versieren? Die vragen gewoon haar nummer. Je trekt volgens mij ook zelf als de conclusie dat ze wel een vriend zou hebben. Daar moet je helemaal niet mee bezig zijn. Als ze een vriend heeft geeft ze dat zelf wel aan.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:10 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Komt creepy over en ik denk dat zij een vriendje heeft. Driekwart van de meiden tussen 18 en 20 hebben een vriendje.![]()
Vrouwen zitten niet te wachten op een onzekere kneus zoals ik. Bovendien ontstaan relaties meestal binnen een vriendenkring zoals een vereniging en niet zomaar bij een bushalte.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:15 schreef Zure het volgende:
[..]
Dit is iets wat jij jezelf hebt aangepraat. Hoe denk je mannen die wel daten vrouwen versieren? Die vragen gewoon haar nummer. Je trekt volgens mij ook zelf als de conclusie dat ze wel een vriend zou hebben. Daar moet je helemaal niet mee bezig zijn. Als ze een vriend heeft geeft ze dat zelf wel aan.Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Zolang jij je een kneus blijft voelen, blijf je dat uitstralen en dat is idd niet aantrekkelijk.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:19 schreef Berk-24 het volgende:
Vrouwen zitten niet te wachten op een onzekere kneus zoals ik. Bovendien ontstaan relaties meestal binnen een vriendenkring zoals een vereniging en niet zomaar bij een bushalte.
En persoonlijk heb ik mijn relaties altijd buiten vriendenclub gevonden, zonder vereniging of zo.Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Bij mij op het bedrijf niet gezien anders. Of ik heb gewoon een net afdelingshoofd.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:04 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Je wordt echt wel opgezocht voor sollicitatiegesprekken.
De meeste mensen hebben wel Facebook, mensen zonder Facebook zijn vaak toch wel een beetje weird.
En volgens jou ben ik dus weird. Nogal een statement als je iemand niet kent. Ik vind iedere scheet die je laat op facebook knallen echt weird.![]()
Mensen zonder Facebook zijn een beetje weird?
Ik zal het doorgeven.Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Hoeveel relaties ontstaan er bij een bushalte wachtend voor lijn 14 naar Nijmegen Centraal?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zolang jij je een kneus blijft voelen, blijf je dat uitstralen en dat is idd niet aantrekkelijk.
En persoonlijk heb ik mijn relaties altijd buiten vriendenclub gevonden, zonder vereniging of zo.Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Ik weet het niet, nooit onderzoek naar gedaan. Maar relaties kunnen overal ontstaan, mensen kunnen overal op iemand vallen. Dat is niet aan (bus-)hokjes gebonden.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:25 schreef Berk-24 het volgende:
Hoeveel relaties ontstaan er bij een bushalte wachtend voor lijn 14 naar Nijmegen Centraal?Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Je past precies in het rijtje van Deezer en Syndroom. Ook jij gaat het nooit leren zolang je bij ieder advies een reden verzint waarom het niet gaat lukken.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:19 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Vrouwen zitten niet te wachten op een onzekere kneus zoals ik. Bovendien ontstaan relaties meestal binnen een vriendenkring zoals een vereniging en niet zomaar bij een bushalte.![]()
Theoretisch kan het overal maar in de praktijk zitten mensen al bij elkaar in een netwerk. Ik heb al heel veel topics over vrouwen ontmoeten gelezen en dat eruit geconcludeerd.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:27 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik weet het niet, nooit onderzoek naar gedaan. Maar relaties kunnen overal ontstaan, mensen kunnen overal op iemand vallen. Dat is niet aan (bus-)hokjes gebonden.Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Hoe weet je nou of ze op jou zitten te wachten als je het nooit probeerd. Een blauwtje lopen is vervelend, maar je gaat er niet dood van en je hebt het wel gedaan.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:19 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Vrouwen zitten niet te wachten op een onzekere kneus zoals ik. Bovendien ontstaan relaties meestal binnen een vriendenkring zoals een vereniging en niet zomaar bij een bushalte.
In je vriendenkring moet je idd niet daten. Als de relatie uitgaat en zeker als dat heftig is dan kun je namelijk heel je vrienden club uit elkaar gooien.
Daarnaast is er een reden dat je vrienden bent en geen relatie hebt. Ooit ook een relatie begonnen met een vriendin, maar terwijl de vriendschap erg leuk was, viel de relatie erg tegen.![]()
Ah okay. Nee, jouw theoretische conclusie zal inderdaad waarheidsgetrouwer (en veiliger) zijn dan mijn praktijkervaring.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:29 schreef Berk-24 het volgende:
Theoretisch kan het overal maar in de praktijk zitten mensen al bij elkaar in een netwerk. Ik heb al heel veel topics over vrouwen ontmoeten gelezen en dat eruit geconcludeerd.
Of bekijk een bushokje ook als een netwerk ...Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Ja van die topics moet je ook echt uitgaan.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:29 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Theoretisch kan het overal maar in de praktijk zitten mensen al bij elkaar in een netwerk. Ik heb al heel veel topics over vrouwen ontmoeten gelezen en dat eruit geconcludeerd.
Met de houding die je nu hebt lukt het nooit nee.
Werk eerst aan die houding en de rest komt dan wel. Zoek er desnoods hulp voor.![]()
Een terugkerend probleem is het denken in onmogelijkheden "het is toch niet voor mij weggelegd" en het overdreven verheerlijken en romantiseren van "succes" gecombineerd met zelfmedelijden. Ik lees terug dat men denkt dat zodra ze een vriendin hebben alle problemen ineens de wereld uit zijn en dat mensen die een vriendin en/of kinderen hebben volmaakt zijn. Facebook als maatstaf zijn is al helemaal van de zotte natuurlijk. En denk je nu echt dat een meid je gaat afwijzen omdat je weinig vrienden op Facebook hebt? Onzin.
Men zoekt naar bevestiging van hun problemen, eenzaamheid, isolement, sociale onkunde of wat dan ook door zich te meten aan anderen die in hun ogen succesvol zijn en erger nog, een "zie je wel, dat heb ik ook precies!" reactie te geven op iemand die zij als lotgenoten zien waardoor ze bevestigt krijgen wat ze zelf al denken. Dat is makkelijk, want dat kan men in de comfortzone blijven want hoewel niet prettig, zijn die gevoelens een dusdanig patroon dat men zich daarin thuis voelt.
Dit patroon doorbreken is moeilijk maar het begint bij het stoppen met idealiseren van anderen en het kweken van eigenwaarde en zelfrespect. Het is niet voor niks dat velen zeggen dat je eerst zelf gelukkig moet zijn zodat je een ander ook wat te bieden hebt in een relatie want anders is deze voorbij voordat je het weet. Misschien is dat ook helemaal niet erg voor een 1e relatie want je moet ergens beginnen. Je moet uiteindelijk uit de comfortzone stappen en dan ben je nou eenmaal kwetsbaar. No nuts, no glory.![]()
Dit idd.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:31 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ah okay. Nee, jouw theoretische conclusie zal inderdaad waarheidsgetrouwer (en veiliger) zijn dan mijn praktijkervaring.
Of bekijk een bushokje ook als een netwerk ...![]()
Oh ja, VAAK zoals ik al zei, als ik nu kijk naar m'n klas ook. De enige gast die geen Facebook heeft is raar/nerdy. Dat is vaak zo.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:23 schreef Copycat het volgende:
Mensen zonder Facebook zijn een beetje weird?
Ik zal het doorgeven.![]()
Heus niet altijd, maar het komt zeker weten voor!quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:22 schreef droppus het volgende:
[..]
Bij mij op het bedrijf niet gezien anders. Of ik heb gewoon een net afdelingshoofd.
En volgens jou ben ik dus weird. Nogal een statement als je iemand niet kent. Ik vind iedere scheet die je laat op facebook knallen echt weird.
Dat zeg ik niet. Ik zeg dat mensen zonder Facebook (vaak met allerlei redenen waarom ze het niet hebben) vaak weird zijn. Vaak betekent niet altijd. Maar het zijn meestal toch wel nerdy types zonder echt een leuk sociaal leven of zonder vrienden in mijn ervaring.![]()
Dat FaceBook je privacy nog erger op straat flikkert dan wanneer je de sleutel van je huis onder de mat legt kan geen reden zijn?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:54 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Heus niet altijd, maar het komt zeker weten voor!
Dat zeg ik niet. Ik zeg dat mensen zonder Facebook (vaak met allerlei redenen waarom ze het niet hebben) vaak weird zijn. Vaak betekent niet altijd. Maar het zijn meestal toch wel nerdy types zonder echt een leuk sociaal leven of zonder vrienden in mijn ervaring.
Darn... Geen FB hebben al als maat nemen![]()
![]()
Je wordt steeds grappiger.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:54 schreef Wimperkruller het volgende:
Maar het zijn meestal toch wel nerdy types zonder echt een leuk sociaal leven of zonder vrienden in mijn ervaring.Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Oh jee, mijn facebook is niet vindbaar met een zoekmachine, omdat ik mijn lange achternaam niet volledig uitgeschreven heb.![]()
Omdat je toch afhankelijk bent van de samenleving, niet zo erg als mensen die hier stellen dat Facebook wordt gecheckt voor een sollicitatie, want daar waren ze gewoon geïnteresseerd in mijn thesis. Misschien dat dit op gaat voor frontoffice functies waarbij je echt representatief uit moet zien en gedragen. En met die laatste vraag vat je perfect samen wat ik hierboven al zei, want mijn issue is inderdaad een paradox / dilemma.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 00:09 schreef Koral het volgende:
Vraagje? Waarom hecht je zo'n mening aan wat de samenleving van je denkt? Als de samenleving je zoveel prikkels geeft, dan is het toch ook niet de moeite waard je daar druk over te maken? Het komt op mij nu net over als de loner de niet eenzaam (onverbonden) wil zijn?Zeker, ondanks dat ik weinig echt diepgaande gesprekken heb gehad, deed mij dit altijd goed. Even afgeleid van het met jezelf bezig zijn, was verfrissend.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 00:09 schreef Koral het volgende:
Trouwens, het fijne van daten is dat je een ander aandacht kunt geven? Kost je wellicht meer energie maar is wel eens goed als afwisseling van met jezelf bezig zijn?Dit merk ik nu ook naarmate ik ouder word, dus dat geeft hoop. Contacten met oudere studenten en mensen op datingsites ligt me beter dan de jongere mensen, die zich meer bezighouden met uitgaan en uiterlijk etc.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 03:34 schreef Yiwei het volgende:
Het zal je verbazen hoeveel mensen kunnen accepteren, vooral bij 30+ mensen die al enige levenservaring hebben. Ze weten dat bepaalde zaken voor kunnen komen en dat dat helemaal niet erg isDat zou op zich wel kunnen, maar naar een meisje toe kan ik meer mijn gevoelens uiten. Dan bedoel ik niet zozeer de gevoelens zoals in dit topic, want dat zou afstotelijk zijn en onnodig.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 08:51 schreef Berk-24 het volgende:
Maar waarom moet zoiets per sé met een vrouw zijn, een goede vriend is dan toch ook de oplossing? Dat is juist de essentie van deze reeks.
Maar dan bedoel ik gevoelens over dingen die je mooi vind in de natuur en in kunst bijvoorbeeld. Als je dat tegen een jongen zegt, zeker als je dit tegen een groep zegt op jongere leeftijd, dan word je uitgelachen want mannelijke zaken als voetbal en uitgaan zijn meer geschikte gespreksstof, zo is mijn ervaring. Zeker in de pubertijd was het alleen maar afzeiken onder elkaar, elkaar uitlachen, elkaar proberen te naaien met grappen, etc. Kortom, het leek allemaal lollig, maar het was rete-oppervlakkig kuddegedrag. Bij de jongere studenten aan de uni en in verenigingen zie je dit gedrag soms ook, iets waar ik me vanaf toen dan ook volledig van af heb gesloten.
Met een vrouw zijn gevoelens veel makkelijker te bespreken, ze uiten meer hun gevoelens en ze zijn meer empathisch (enkele vrouwen die ik leuk vond). Met een man gevoelens bespreken voelt daarentegen ongemakkelijk en gay. En ik val op vrouwen, niet op mannen.![]()
Nee, ik heb Facebook. Maar ook aardig wat sociale en succesvolle Facebookloze vrienden. Eigenlijk steeds meer, want veel stoppen ermee.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 13:10 schreef Leandra het volgende:
Ben jij ook zo'n vriendarm, sociaal zwak FaceBookloos persoon Cc?Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Je houd zeker van mensen in de gaten te houden?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:54 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Heus niet altijd, maar het komt zeker weten voor!
Dat zeg ik niet. Ik zeg dat mensen zonder Facebook (vaak met allerlei redenen waarom ze het niet hebben) vaak weird zijn. Vaak betekent niet altijd. Maar het zijn meestal toch wel nerdy types zonder echt een leuk sociaal leven of zonder vrienden in mijn ervaring.
Ik wou 1 keer me Facebook verwijderen, ging een chick me ineens berichten sturen, van dat het raar was. En dat het niet "gewoon" is.Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Wat moet Faceboook qua privacy delen? Je woonplaats? Je likes? De meeste jongeren staan daar echt niet bij stil.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat FaceBook je privacy nog erger op straat flikkert dan wanneer je de sleutel van je huis onder de mat legt kan geen reden zijn?
Darn... Geen FB hebben al als maat nemen![]()
Facebook heeft idd niets met privacy, maar degenen die daar wel bij stilstaan zijn volgens jou dus vage, weirde nerds...quote:Op dinsdag 12 januari 2016 13:26 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Wat moet Faceboook qua privacy delen? Je woonplaats? Je likes? De meeste jongeren staan daar echt niet bij stil.![]()
Hoezo zou ik daarvan moeten houden? Het maakt mij niet uit als mensen geen Facebook hebben of Facebook verwijderen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 13:17 schreef Cerebrum het volgende:
[..]
Je houd zeker van mensen in de gaten te houden?
Ik wou 1 keer me Facebook verwijderen, ging een chick me ineens berichten sturen, van dat het raar was. En dat het niet "gewoon" is.![]()
Het ligt er denk ik een beetje aan in wat voor categorie je valt. Ikzelf ben een 22-jarige student en vrijwel al mijn vrienden en studiegenoten doen aan Facebook. De mensen die er niet aan doen zijn een beetje loners of van die ontzettende hipsters. Ik zal ook niet zeggen dat als je geen Facebook hebt je meteen 'weird' bent, maar in mijn ervaring is dat wel vaak zo.Maar als ik verder kijk in mijn kennissenkring naar bijv. de dertigers zijn er weer genoeg die het niet hebben.
Ik denk trouwens niet dat er veel mensen zijn die afknappen op een leeg Facebookprofiel. Sterker nog, ik denk dat ik juist eerder zou afknappen op iemand met 1700 contacten en die haar hele leven op Facebook knalt.![]()
Uit je vorige berichten is te halen dat je al een duidelijk mening hebt over mensen zonder fb, en je lijkt ook in de gaten te houden wie wel en wie geen fb heeft in je omgeving en diegene zonder fb is dan een nerd.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 13:30 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Hoezo zou ik daarvan moeten houden? Het maakt mij niet uit als mensen geen Facebook hebben of Facebook verwijderen.
Lijkt wel een beetje frustratie wat er zit naar die ene persoon zonder facebook en dat moet toch ergens van komen toch?
Hard work betrays none, but dreams betray many.![]()
Hoe kom je aan die driekwart?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:10 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Komt creepy over en ik denk dat zij een vriendje heeft. Driekwart van de meiden tussen 18 en 20 hebben een vriendje.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Is dat ook echt zo, of denk je onderbewust dat ze geen leuk sociaal leven hebben omdat ze er niet over posten op facebook?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:54 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Maar het zijn meestal toch wel nerdy types zonder echt een leuk sociaal leven of zonder vrienden in mijn ervaring.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Aanname op basis van observaties, maar ja ik ben hbo'er dus ik mag nog aannames makenquote:Uitspraak van 2016, gedaan op donderdag 17 maart 2016 @ 22:35:23:
Ik kies nooit voor de makkelijkste oplossing. Ik wil de top bereiken en gaan voor de premium girls, elke vrouw kunnen krijgen die IK zou willen.![]()
Soms zorgt een relatie voor extra motivatie. Dat je wel ff beter je best doet voor een opdracht. Of een werkgever die zegt: je krijgt de baan als je dit diploma haalt.. Dan zorg je wel dat je m haalt. Je ziet wat je er voor terugkrijgt (liefde).![]()
De "probleem" gevallen hier zijn volgens mij op zoek naar "hun moeder" die af en toe ook de benen wijd doet. Tenminste dat is volgens hun de beste partner voor hun relatie.
Ten minste, dat is de theoretisch conclusie die ik trek uit de vele threads en posts.![]()
Je krijgt liefde terug voor het doen van je werk?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 14:15 schreef Deezertje het volgende:
Soms zorgt een relatie voor extra motivatie. Dat je wel ff beter je best doet voor een opdracht. Of een werkgever die zegt: je krijgt de baan als je dit diploma haalt.. Dan zorg je wel dat je m haalt. Je ziet wat je er voor terugkrijgt (liefde).And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Niet mee eens. Maar juist door de hele datingsite/apps opkomst weet je wat het aanbod is zeg maar. Zeker met locatie-apps weet je dat die profielen ook echt bestaan als je ze soms in het echt voorbij ziet komen. Je kansen zijn echter niet groter geworden. Geen interesse komt dan harder aan omdat ze zogenaamd bereikbaarder zijn dan ooit vanwege die apps. Sommige meiden kom ik al maanden tegen..quote:Op dinsdag 12 januari 2016 14:22 schreef j1nxnl het volgende:
De "probleem" gevallen hier zijn volgens mij op zoek naar "hun moeder" die af en toe ook de benen wijd doet. Tenminste dat is volgens hun de beste partner voor hun relatie.
Ten minste, dat is de theoretisch conclusie die ik trek uit de vele threads en posts.![]()
Nee daar bedoelde ik het eerste voorbeeld mee. Soms zet je net wat meer stappen als je iemand leuk vindt. Dat begint al bij een eerst date waar je leuk en verzorgd wilt overkomen. Je gaat niet 'zomaar' de deur uit dan..quote:Op dinsdag 12 januari 2016 14:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je krijgt liefde terug voor het doen van je werk?![]()
Je hebt toch geen relatie nodig om af en toe een schop onder je kont te krijgen? Blijf dan gewoon lekker bij je ouders wonen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 14:15 schreef Deezertje het volgende:
Soms zorgt een relatie voor extra motivatie. Dat je wel ff beter je best doet voor een opdracht. Of een werkgever die zegt: je krijgt de baan als je dit diploma haalt.. Dan zorg je wel dat je m haalt. Je ziet wat je er voor terugkrijgt (liefde).![]()
Wat als je geen fb hebt?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 13:50 schreef Bananenpap het volgende:
Het ligt er denk ik een beetje aan in wat voor categorie je valt. Ikzelf ben een 22-jarige student en vrijwel al mijn vrienden en studiegenoten doen aan Facebook. De mensen die er niet aan doen zijn een beetje loners of van die ontzettende hipsters. Ik zal ook niet zeggen dat als je geen Facebook hebt je meteen 'weird' bent, maar in mijn ervaring is dat wel vaak zo.Maar als ik verder kijk in mijn kennissenkring naar bijv. de dertigers zijn er weer genoeg die het niet hebben.
Ik denk trouwens niet dat er veel mensen zijn die afknappen op een leeg Facebookprofiel. Sterker nog, ik denk dat ik juist eerder zou afknappen op iemand met 1700 contacten en die haar hele leven op Facebook knalt.![]()
Wat heb je in die afgelopen maanden al bereikt? Wees eerlijk, die apps slurpen energie waardoor je alleen maar onnodig veel tijd en moeite kwijt bent. Het geeft je alleen maar een vals gevoel dat al die meiden binnen handbereik liggen maar in werkelijkheid is het verdomd lastig om een date te regelen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 14:43 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Niet mee eens. Maar juist door de hele datingsite/apps opkomst weet je wat het aanbod is zeg maar. Zeker met locatie-apps weet je dat die profielen ook echt bestaan als je ze soms in het echt voorbij ziet komen. Je kansen zijn echter niet groter geworden. Geen interesse komt dan harder aan omdat ze zogenaamd bereikbaarder zijn dan ooit vanwege die apps. Sommige meiden kom ik al maanden tegen..![]()
Dan heb je een rijkelijk sociaal leven of ben je een kansloos loser of heb je gewoon germ behoefte aan.quote:![]()
Behalve een paar (goede) gesprekken geen enkele date nee. Wel bewezen dat alles inderdaad binnen handbereik ligt... de profielen bestaan wel degelijk. Eerst dacht ik dat zulke apps nep waren maar de meiden bestaan echt! Zie ze dagelijks lopen...quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:10 schreef syndroom het volgende:
[..]
Wat heb je in die afgelopen maanden al bereikt? Wees eerlijk, die apps slurpen energie waardoor je alleen maar onnodig veel tijd en moeite kwijt bent. Het geeft je alleen maar een vals gevoel dat al die meiden binnen handbereik liggen maar in werkelijkheid is het verdomd lastig om een date te regelen.![]()
Dat profielen echt bestaan, met de personen erachter nog niet binnen handbereik.Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Ik snap je punt wel. Als iedereen het doet en jij niet ben je vreemd. Had ook zo iemand in de klas. Had geen mobiele telefoon. Was ie op tegen! Totaal onbereikbaar ook dus na school voor opdrachten e.d. 'Als het belangrijk is zeg je het maar op school'. Of je moet een heel verhaal kunnen uitleggen waarom je tegen FB bent (privacy e.d.) anders is het toch al snel: hmm dan heb je iets te verbergen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 13:30 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Hoezo zou ik daarvan moeten houden? Het maakt mij niet uit als mensen geen Facebook hebben of Facebook verwijderen.![]()
In theorie wel.. alleen net zoals een relatie zijn er twee personen nodigquote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:23 schreef Copycat het volgende:
Dat profielen echt bestaan, met de personen erachter nog niet binnen handbereik.Dus één like van mijn kant heb je niks aan. Zij moet ook liken.
![]()
quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:21 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Behalve een paar (goede) gesprekken geen enkele date nee. Wel bewezen dat alles inderdaad binnen handbereik ligt... de profielen bestaan wel degelijk. Eerst dacht ik dat zulke apps nep waren maar de meiden bestaan echt! Zie ze dagelijks lopen...Denk dat cc gelijk heeft. Als ik alle profielen van dames binnen handbereik zou hebben had ik dagelijks wel een date kunnen hebben.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:23 schreef Copycat het volgende:
Dat profielen echt bestaan, met de personen erachter nog niet binnen handbereik.
[ Bericht 10% gewijzigd door syndroom op 12-01-2016 15:32:52 ]![]()
Ik denk dat het gevolg dan is dat mensen je links laten liggen. Veel communicatie verloopt uitsluitend via fb en de chatdienst ervan. Moeilijk om er niet aan mee te doen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:24 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik snap je punt wel. Als iedereen het doet en jij niet ben je vreemd. Had ook zo iemand in de klas. Had geen mobiele telefoon. Was ie op tegen! Totaal onbereikbaar ook dus na school voor opdrachten e.d. 'Als het belangrijk is zeg je het maar op school'. Of je moet een heel verhaal kunnen uitleggen waarom je tegen FB bent (privacy e.d.) anders is het toch al snel: hmm dan heb je iets te verbergen.
Val je zonder fb tegenwoordig niet meer buiten de boot?![]()
Wat je niet gebruikt (hebt) kan niet gemist worden toch?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:38 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik denk dat het gevolg dan is dat mensen je links laten liggen. Veel communicatie verloopt uitsluitend via fb en de chatdienst ervan. Moeilijk om er niet aan mee te doen.
Val je zonder fb tegenwoordig niet meer buiten de boot?*ahum*
Maar ja, da's wel waar. Op WA heb je allemaal groepapps en als jij daar niet in zit mis je een hoop (onzin).![]()
Ligt eraan wat je vrienden gebruiken.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:38 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik denk dat het gevolg dan is dat mensen je links laten liggen. Veel communicatie verloopt uitsluitend via fb en de chatdienst ervan. Moeilijk om er niet aan mee te doen.
Val je zonder fb tegenwoordig niet meer buiten de boot?![]()
Welnee.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:38 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik denk dat het gevolg dan is dat mensen je links laten liggen. Veel communicatie verloopt uitsluitend via fb en de chatdienst ervan. Moeilijk om er niet aan mee te doen.
Val je zonder fb tegenwoordig niet meer buiten de boot?
Ik ken echt een aantal goede vrienden die geen Facebook hebben en die echt geenszins buiten de boot vallen. Een van die goede vrienden heeft zo'n beetje het drukste sociale leven van alle mensen die ik goed ken. En dan bedoel ik druk. Ik zou er gek van worden. Dat gaat heel prima zonder Facebook.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Het enige wat ik merk van al die profielen is dat mensen zich inderdaad graag beter willen voordoen. Leuke foto's die moeten suggereren dat je elk weekend feest, op reis bent en sociaal bent. Ook soms vanuit een andere hoek foto gemaakt. Natuurlijk wil je een goed beeld scheppen (want datingsite/app) maar je te goed voor doen is ook niet eerlijk.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: