Waar zeg ik dat? Ik benoem juist specifiek dat ik blij ben dat het voor MIJ niet zo werkt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:25 schreef Yummie-Yum het volgende:
Dat wat in jouw ''wereld'' gebeurt hoeft niet te betekenen dat het leidend is voor de rest van de populatie.
Nietquote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:34 schreef Copycat het volgende:
Mooi.
En wanneer heb je een date met die ander?
Oh my. Maar gelukkig gebruikt ook zij een smoes.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:35 schreef Deezertje het volgende:
Niet
Kan moeilijk zeggen: er komt geen date want ik vind je niet aantrekkelijk. Nou ja dit komt op 't zelfde neer dat ik dus niet voor haar kies, maar een iets subtielere manier..
Voor mij werkt het eigenlijk ook niet zo, maar zo gaat het nu eenmaalquote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:28 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat? Ik benoem juist specifiek dat ik blij ben dat het voor MIJ niet zo werkt.
Nop, zelf helaas ook in dat schuitje gezeten, maar ik zeg dus wel 'netjes' af. Van sommige hoor je niks meer op de dag zelf dat de date moet plaatsvinden of hebben ze 'ineens' toch nog een andere verplichting die ze echt niet zagen aankomen, en hoor je nooit meer wat als je een nieuwe datum stuurt....quote:
Wij zouden ook matchen zegt mijn radar maar goed dat geloof je toch nooit want sterke zelfstandige vrouw en ditdatquote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:37 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh my. Maar gelukkig gebruikt ook zij een smoes.
Was dus eigenlijk best een match.
Zal wel aan je omgeving liggen want ik ken bijna niemand waar het zo werkt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:38 schreef Yummie-Yum het volgende:
[..]
Voor mij werkt het eigenlijk ook niet zo, maar zo gaat het nu eenmaal
Dat ligt ook aan mijn omgeving, en waar ik op val.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:41 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Zal wel aan je omgeving liggen want ik ken bijna niemand waar het zo werkt.
Nou ik kreeg net een foto van haar been (zonder gezicht), dus ze neemt er iig wel wat moeite voor als het een smoes isquote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:37 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh my. Maar gelukkig gebruikt ook zij een smoes.
Was dus eigenlijk best een match.
Goffert, wat een armoede tochquote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:42 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nou ik kreeg net een foto van haar been (zonder gezicht), dus ze neemt er iig wel wat moeite voor als het een smoes is
quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:30 schreef UitStraling het volgende:
En nog even, ik heb ooit een date gehad met een erudiete nette jonge lerares Fins in Maastricht, ik zat eigenlijk achter haar extreem knappe studente uit Finland aan maar die verstond ik niet dus dat schoot niet op, die lerares was nogal van de directe dus die zei meteen, heeey jij bent mij type helemaal niet, dus ik zeg prima, lust je wat te drinken en we hebben daarna een spoor van chaos achter ons gelaten die avond, ontelbare marktkraampjes omver gegooid in het donker en gewoon pure jonge puberale lol beleefd, sloeg nergens op maar we hebben elkaar daarna urenlang verwend die late nacht, middag erna kreeg ik een berichtje, ik vond het fantastisch, ik zal me deze avond mijn hele leven lang herinneren, hier heb je het nummer van haar en als je hulp nodig hebt met Fins hoor ik het wel..........ik vind dat het leven toch wel
quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:31 schreef Deezertje het volgende:
Dammit. Wou net sturen dat de date er geen date komt omdat een andere date beter ging dan gepland en ik niet twee mensen wou daten, stuurt ze nu zelf dat ze een ongeluk heeft gehad en de komende weken 'm niet gaat worden ivm overal pijn. Geen idee of 't klopt of dat het haar manier van afwijzen is, maar lekker toevallig weerHeb d'r maar sterkte gewenst.
Ik word hier echt enorm depressief vanquote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:38 schreef Yummie-Yum het volgende:
[..]
Voor mij werkt het eigenlijk ook niet zo, maar zo gaat het nu eenmaal
Waarom dat dan?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:48 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
[..]
[..]
Ik word hier echt enorm depressief van
Dat dus. Ik ben zelf ook niet de knapste, maar dit kan je niet compenseren met gezamenlijke passie/interesses ofzo, want die hadden we ook al niet echtquote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:22 schreef BeeGees het volgende:
Ik vind dat meisje van Deezertje echt geen mooi meisje nee, snap best dat hij haar niet aantrekkelijk vindt. Als je haar sowieso niet aantrekkelijk vindt zou ik er echt niet mee daten.
Nee. Ik zie namelijk geen link naar een foto.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:51 schreef BeeGees het volgende:
Heb je gezien hoe ze eruitziet? Waarom in godsnaam oefendaten op dat meisje? Lulliger kan het niet. Bespaar haar die dates dan inderdaad lekker!
Als ik vooraf al merk dat het 'm niet is, waarom zou ik dan gaan? Ik heb nog wel een klein beetje zelfrespect gelukkig. Niet arrogant ofzo, maar zoals ze nu is zou ik ook niet naar haar omkijken as ze in real life voorbij loopt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:58 schreef K44S het volgende:
[..]
Nee. Ik zie namelijk geen link naar een foto.
Omdat deezer altijd zeikt dat hij nooit een date heeft... moeite met afspreken.. noem maar elke "ja maar.. " die je kan hebben om elke tip en hint te omzeilen.
IK vind dat je dan geen keuzes mag maken. En als je date hebt gehad.. dan zeg je heel simpel dat je het gezellig vond maar er verder niets achter zoekt... laatstaan wil.
Maar je hebt niet echt een realistisch beeld...quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:03 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als ik vooraf al merk dat het 'm niet is, waarom zou ik dan gaan? Ik heb nog wel een klein beetje zelfrespect gelukkig. Niet arrogant ofzo, maar zoals ze nu is zou ik ook niet naar haar omkijken as ze in real life voorbij loopt.
Hoezo verzinnen? Het is dat wat ik recentere foto's heb weten te vinden van haar, als ik puur op haar datefoto's een date plan en ze zou er dus uitzien als op de recente foto's zou ik me wel enigszins bekocht voelen. Uiterlijk is niet alles, maar als 't qua interesses al niet echt match en daarnaast een compleet ander plaatje is.. beetje mijn tijd voldoen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:07 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Maar je hebt niet echt een realistisch beeld...
Je verzint allerlei beren op de weg om nooit op date te hebben en valt alleen maar voor mensen die ver uit je league zijn
Beetje psychologie van de koude grond maar het lijkt allemaal nogal een defence mechanisme om maar nooit echt iets aan te hoeven gaan
Onzin. Jij hebt een studie(in deezer zijn geval kan je dat betrekken tot sociale omgeving) en dat bij baantje er dan voor de leuk bij(geld).quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:03 schreef BeeGees het volgende:
Ik vind dat je wel keuzes mag maken. Als je iemand echt niet aantrekkelijk vindt houdt het op. Of moet je eerlijk van tevoren zeggen dat je vriendschappelijk wil afspreken.
Ik heb ook een bijbaan waar ik niet 100% plezier in heb. Is omdat ik weiger om als een kansloze thuis te zitten naast m'n studie en ik vind het vrij gezond dat je werkt voor je geld. Ook als er ff niks beters is, maar dat vind ik echt niet te vergelijken met mensen en daten.
Dat je maar met iemand moet daten omdat er ff niemand leuker/knapper is.
Doe dan eens een spoiler met een foto van Google Images van een meid waarvan jij denkt dat zij de 'top of my haalbare league' is...quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:07 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Maar je hebt niet echt een realistisch beeld...
Je verzint allerlei beren op de weg om nooit op date te hebben en valt alleen maar voor mensen die ver uit je league zijn
Beetje psychologie van de koude grond maar het lijkt allemaal nogal een defence mechanisme om maar nooit echt iets aan te hoeven gaan
Net zoals de anderen in dit topic:quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:20 schreef Patoshik het volgende:
Ik word steeds nieuwsgieriger naar hoe Deezertje eruit ziet.
En maar zeiken dat t 'em niet lukt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:20 schreef rhubarbje het volgende:
Nee want dat gaat niet alleen op uiterlijk
Ik denk dat je al blij moet zijn met iemand die een gesprek met je gaande weet te houden en af wil spreken eerlijk gezegd
Was juist andersom.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:21 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Net zoals de anderen in dit topic:
''Mijn foto's zijn wat ongelukkig fgenomen, in het echt zie ik er veeeeeeeeeeeeeel beter uit''
En maar zeiken dat t 'em niet lukt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:20 schreef rhubarbje het volgende:
Nee want dat gaat niet alleen op uiterlijk
Ik denk dat je al blij moet zijn met iemand die een gesprek met je gaande weet te houden en af wil spreken eerlijk gezegd
Vind niet dat je maar genoegen moet nemen met alles als je iemand niet aantrekkelijk vindt. Is ook niet leuk voor degene waar je maar genoegen mee neemt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:12 schreef K44S het volgende:
[..]
Onzin. Jij hebt een studie(in deezer zijn geval kan je dat betrekken tot sociale omgeving) en dat bij baantje er dan voor de leuk bij(geld).
Deezer gaat in godsnaam eisen stellen aan zn date ?!
Deezer gaat met een lege bankrekening en 0,00 een baan eisen met het hoogste salaris.
Zo werkt de wereld simpelweg niet.
Laatst nog gedaan... foto's vond ik niet echt olijk.. maar ze is een super leuke chick!quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:24 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Vind niet dat je maar genoegen moet nemen met alles als je iemand niet aantrekkelijk vind. Is ook niet leuk voor degene waar je maar genoegen mee neemt.
oke leuk ja, zou het zelf ook nooit doen dus begrijp dat mensen ervoor kiezen om het niet te doen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:26 schreef K44S het volgende:
[..]
Laatst nog gedaan... foto's vond ik niet echt olijk.. maar ze is een super leuke chick!
Ik hoop binnenkort weer met dr af te spreken. Wie weet wat er van komt.
Ps: als je keuzen zat hebt ... DAN mag je kritisch zijn.
Vind het toch een rare mentaliteit hoor, je mag niet kritisch zijn en die vergelijking met werk..quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:26 schreef K44S het volgende:
[..]
Laatst nog gedaan... foto's vond ik niet echt olijk.. maar ze is een super leuke chick!
Ik hoop binnenkort weer met dr af te spreken. Wie weet wat er van komt.
Ps: als je keuzen zat hebt ... DAN mag je kritisch zijn.
Ik vind dat je gelijk hebt; je gaat niet met iemand daten terwijl je haar niks vindt en dat moet je ook echt niet doen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:36 schreef Deezertje het volgende:
Het is toch alleen maar goed dat ik niet ga daten om het daten? Anders zou ik hier morgen wss posten dat er geen klik was en het een beetje akward tijd vullen was. En met vrienden deel je toch voornamelijk dezelfde interesses/passies of voel je je fijn bij? Nou dat gevoel had ik vooraf al niet, dus... Door de periodes dat ik gedated heb weet ik wat ik wel en niet zoek. En omdat dates al best lastig te regelen zijn wil ik wel dat ze dan ook leuk zijn of althans de kans daarop aanwezig is. Mijn intentie is geen vriendschap met haar en ik weet echt wel hoe een date e.d. werkt dus oefenmateriaal niet nodig.
Ik ben benieuwd hoe lang jij zn verhalen al leest.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:29 schreef BeeGees het volgende:
[..]
oke leuk ja, zou het zelf ook nooit doen dus begrijp dat mensen ervoor kiezen om het niet te doen.
ach beetje zelfvertrouwen tanken dit datquote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:42 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Ik vind dat je gelijk hebt; je gaat niet met iemand daten terwijl je haar niks vindt en dat moet je ook echt niet doen.
Kun jij niet beter Lego gaan sparen i.p.v. proberen vrouwenharten te winnen?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:36 schreef Deezertje het volgende:
Het is toch alleen maar goed dat ik niet ga daten om het daten? Anders zou ik hier morgen wss posten dat er geen klik was en het een beetje akward tijd vullen was. En met vrienden deel je toch voornamelijk dezelfde interesses/passies of voel je je fijn bij? Nou dat gevoel had ik vooraf al niet, dus... Door de periodes dat ik gedated heb weet ik wat ik wel en niet zoek. En omdat dates al best lastig te regelen zijn wil ik wel dat ze dan ook leuk zijn of althans de kans daarop aanwezig is. Mijn intentie is geen vriendschap met haar en ik weet echt wel hoe een date e.d. werkt dus oefenmateriaal niet nodig.
Als je een baan hebt en in je beroep veel ervaring hebt. Jij wordt benaderd door 2 bedrijven wat je een mooi salaris geven .. dan!! Mag je kritisch zijn.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:30 schreef japiedevlugge het volgende:
[..]
Vind het toch een rare mentaliteit hoor, je mag niet kritisch zijn en die vergelijking met werk..
Daten is geen levensbehoefte als werk/inkomen. Tenzij je denkt dat Deezertjes inschattingsvermogen niet klopt en denkt dat hij wel een leuke tijd op die date zal hebben kun je adviseren toch te gaan, maar dit rare moralistische geneuzel gaat nergens over imo.
Dat soort vrouwen zijn toch helemaal niet voor jou weggelegd, je mag blij zijn met een Kniertje, je kijkt teveel porno, get realquote:
Sowieso het idee dat iedereen "zou moeten kunnen daten" is maar moralistisch geneuzel als je het mij vraagt..quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:30 schreef japiedevlugge het volgende:
[..]
Vind het toch een rare mentaliteit hoor, je mag niet kritisch zijn en die vergelijking met werk..
Daten is geen levensbehoefte als werk/inkomen. Tenzij je denkt dat Deezertjes inschattingsvermogen niet klopt en denkt dat hij wel een leuke tijd op die date zal hebben kun je adviseren toch te gaan, maar dit rare moralistische geneuzel gaat nergens over imo.
Wat hij van mij 'moet' is niet zeiken als hij ei-nde-lijk beet heeft... aantrekkelijk of niet.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:54 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Sowieso het idee dat iedereen "zou moeten kunnen daten" is maar moralistisch geneuzel als je het mij vraagt..
Dus er zijn mensen die voor altijd alleen blijven?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:54 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Sowieso het idee dat iedereen "zou moeten kunnen daten" is maar moralistisch geneuzel als je het mij vraagt..
Gvd...quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:42 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik bedoel veel van ons mannen zouden graag astronaut worden maar als het er niet inzit ben je een soort Eddy The Eagle
Die mensen zijn er ja.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:59 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dus er zijn mensen die voor altijd alleen blijven?
Geloof jij dan in het fabeltje dat op elk potje een dekseltje past?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:59 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dus er zijn mensen die voor altijd alleen blijven?
Dat is jouw mening. Ik zie dat echt anders.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 08:01 schreef fathank het volgende:
[..]
Een open relatie draait niet om seks maar om emotionele en persoonlijke ontwikkeling zonder je te beperken tot 1 partner. Mensen met een open relatie zijn op dat vlak veel verder ontwikkeld omdat zij zich geen beperkt speelveld opleggen.
Date maar eens iemand met een open relatie dan snap je wat ik bedoel. Die mensen zijn next-level.
Ja. Weet niet of ik nog wel een relatie wil hebben met de eisen die men erop.bij legt. Ieder weekend bij schoonouders zitten is niet wat ik wil. Bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:59 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dus er zijn mensen die voor altijd alleen blijven?
Laatste vriendinnetje wat betreft haar ouders stond ik ieder weekend feestend op de bar te dansen met mijn schoonouders, als je schoonouders saai zijn is hij/zij dat waarschijnlijk ook, ik heb de leukste ouders ter wereld bijvoorbeeld, geneticaquote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:18 schreef Yummie-Yum het volgende:
[..]
Ja. Weet niet of ik nog wel een relatie wil hebben met de eisen die men erop.bij legt. Ieder weekend bij schoonouders zitten is niet wat ik wil. Bijvoorbeeld.
Mijn laatste relatie was echt een ramp als ik eraan terugdenkquote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:27 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Laatste vriendinnetje wat betreft haar ouders stond ik ieder weekend feestend op de bar te dansen met mijn schoonouders, als je schoonouders saai zijn is hij/zij dat waarschijnlijk ook, ik heb de leukste ouders ter wereld bijvoorbeeld, genetica
hoezo? Het is toch geen meningsding? Vooral niet als je er zelf geen hebtquote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:11 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Dat is jouw mening. Ik zie dat echt anders.
Naar de ouders kijken, zijn die kut, wegrennen en verder dansen over de wereldquote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:30 schreef Yummie-Yum het volgende:
[..]
Mijn laatste relatie was echt een ramp als ik eraan terugdenk
Bij open relaties denkt men vooral aan swingers, schatquote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:31 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
hoezo? Het is toch geen meningsding? Vooral niet als je er zelf geen hebt
We zijn verschillende vormen. Sommige draaien om seks, een groot deel niet
Had er gewoon niet aan moeten beginnen, eng jong dat het was. Die heeft echt mijn leven goed verpestquote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:31 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Naar de ouders kijken, zijn die kut, wegrennen en verder dansen over de wereld
Zucht. Jij bent zo vermoeiend.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:31 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
hoezo? Het is toch geen meningsding? Vooral niet als je er zelf geen hebt
We zijn verschillende vormen. Sommige draaien om seks, een groot deel niet
Never stick your dick in crazy is een leermomentje voor ons allenquote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:39 schreef Yummie-Yum het volgende:
[..]
Had er gewoon niet aan moeten beginnen, eng jong dat het was. Die heeft echt mijn leven goed verpest
ik vind het ook heel vermoeiend als mensen hun vooroordelen projecteren op mijn relatiequote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:41 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Zucht. Jij bent zo vermoeiend.
On-topic maar weer.
Ik word een beetje moe van al die open relaties evangelisten op FOK! Overal moet het genoemd worden. We weten het nu wel.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:46 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik vind het ook heel vermoeiend als mensen hun vooroordelen projecteren op mijn relatie
Dat was mij nog nooit overkomen nu wel en ben dus wat voorzichtiger gewordenquote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:41 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Never stick your dick in crazy is een leermomentje voor ons allen
ik ben helemaal niet anti monogamie hoor. Ik ben jaren monogaam geweest en vermoed zelfs dat ik het ooit wel weer zal zijn (dit is toch wel vermoeiend)quote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:47 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Ik word een beetje moe van al die open relaties evangelisten op FOK! Overal moet het genoemd worden. We weten het nu wel.
Maar zal wel frusti zijn omdat ik niet eens een normale relatie heb
is bij beide kampen zo, dat minder openstaan voor andermans mening.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:56 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik ben helemaal niet anti monogamie hoor. Ik ben jaren monogaam geweest en vermoed zelfs dat ik het ooit wel weer zal zijn (dit is toch wel vermoeiend)
En ik snap dat open/poly niet voor iedereen is dus ik probeer het echt niet op te dringen of zo maar ik vind het oprecht vervelend dat mensen er zo'n smal beeld van hebben en daar dan ook conclusies op baseren
Ik denk dat het ook gewoon veel vaker voor komt. Ik ken in mijn omgeving echt meerdere mensen die niet monogaam zijn
En ik denk dat er een toename is de afgelopen jaren
Of met de emancipatie van vrouwen, onafhankelijkheid van beide geslachten.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 20:08 schreef perro. het volgende:
[..]
is bij beide kampen zo, dat minder openstaan voor andermans mening.
komt omdat het raakt aan persoonlijke waarden en normen, die voor iedereen anders zijn, maar wel persoonlijk. derhalve voelen mensen zich snel persoonlijk aangevallen.
dat het vaker voorkomt geloof ik wel. denk dat dat te maken heeft met de steeds individualistischer wordende consumptiemaatschappij, icm met de houding van 'ik doe wat ik wil en als het je niet bevalt rot je maar op'. gezien het aantal singles wat nog steeds stijgt.
bij emancipatie van vrouwen denk ik niet direct aan open relaties, maar meer aan gelijke behandeling tov de mannen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 20:14 schreef japiedevlugge het volgende:
[..]
Of met de emancipatie van vrouwen, onafhankelijkheid van beide geslachten.
snap niet waarom ze het zovaak moeten aangeven. Ja ok, je hebt een open relatie en je bent er blij mee. Nou helemaal top, schrijf je op nog meer datingsites in.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:47 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Ik word een beetje moe van al die open relaties evangelisten op FOK! Overal moet het genoemd worden. We weten het nu wel.
Maar zal wel frusti zijn omdat ik niet eens een normale relatie heb
lol. Ja best wel.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:09 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Geloof jij dan in het fabeltje dat op elk potje een dekseltje past?
Onafhankelijkheid heeft te maken met scholing en werk, voorzien in eigen inkomen. Vroeger was de vrouw afhankelijk van een man en was ze er voor het huishouden en de kinderen. In dat klassieke beeld op die manier past geen open relatie.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 20:16 schreef perro. het volgende:
[..]
bij emancipatie van vrouwen denk ik niet direct aan open relaties, maar meer aan gelijke behandeling tov de mannen.
onafhankelijkheid lijkt me een gevolg van toenemend individualisme.
dit dus!!quote:Op donderdag 15 oktober 2015 20:15 schreef Yummie-Yum het volgende:
Laat mensen lekker doen wat ze willen, zolang ze er geen anderen mee lastig vallen.
Ik zeg helemaal niet dat je ongelijk hebt hoor maar kan het niet een beetje meer zonder woorden, neuk, heb lief en bewonder het leven en leef zoals jezelf wenst want het is maar eenmaligquote:Op donderdag 15 oktober 2015 20:36 schreef japiedevlugge het volgende:
[..]
Onafhankelijkheid heeft te maken met scholing en werk, voorzien in eigen inkomen. Vroeger was de vrouw afhankelijk van een man en was ze er voor het huishouden en de kinderen. In dat klassieke beeld op die manier past geen open relatie.
Nu de maatschappij zich daar van los maakt kan ik me voorstellen dat open relaties daardoor gewoon meer voorkomen gewoon omdat het nu meer mogelijk is.
De individualisering lijkt mij meer een gevolg van de emancipatie en het algehele stijging van de welvaart: je bent niet meer afhankelijk van elkaar en je hóeft dus niet samen door het leven, maar het kan.
Op dit moment zitten we denk ik in een periode waar we ons nog los moeten maken van het feit dat de vrouw afhankelijk was van de man, en de man een vrouw zocht voor het gezin. Hoewel er al enige tijd niet meer zo gedacht wordt, zit het er nog wel dik in.
Daarmee wil ik niet zeggen dat monogamie slechts kan bestaan bij de gratie van afhankelijkheid, maar dat dat wel onze geschiedenis is. De vraag is als je los van cultuur zou kunnen bepalen waar een gemiddeld mens gelukkig van wordt. Maar daar heb je waarschijnlijk niets aan, omdat de cultuur zo diep zit, in alle films en om je heen is het normaal dat je met z'n 2en door het leven gaat, daar groei je mee op.
In Marokko of weet ik veel waar, zag laatst zo'n fragment in dwdd werd zo'n westerse dude uitgelachen omdat ie maar één vrouw had. Daar gaan mannen op zoek naar meerdere vrouwen en is dat de normaalste zaak van de wereld.
En het is over het algemeen gewoon zo dat wat er normaal is in een maatschappij, het merendeel zich daar ook op richt en prettig bij voelt. Wat niet wil zeggen dat wanneer iemand er vanaf wijkt meteen fout zit natuurlijk.
Kortom doe gewoon wat je zelf goed lijkt, simpel zat.
Kwestie van tijd voor er een definitief slot op komt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 23:16 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Haha dit klinkt nog best wanhopig voor strenge CC maatstaven
Maar daar moet iemand toch ook wel om kunnen lachen? Ik heb paardgereden en gekorfbalt. Daar heb je ook van die prachtige stereotypes bij die je er ook echt wel veel tegenkomt. Maar weet zelf ook wel beter.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 00:15 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Kwestie van tijd voor er een definitief slot op komt.
On-topic dan maar proberen te gaan. Wat is je grootste blunder geweest tijdens een date. Van elkaars fouten kan je leren!
Ik zelf ben het type, zeggen wat je denkt. Toen ik de vraag kreeg over hocky meisjes wat ik daar van vond ( we hadden het over verschillende sporten en wat voor type mensen daar bij hoorde ) was mijn antwoord.... Bekakt, voelen zich beter dan de rest maar gelukkig de grootste sletten die je makkelijk in bed kan krijgen. 3x raden welke sport zij deed![]()
Een hele wijze les om in het vervolg eerst 3x goed na te denken over wat je gaat zeggen. Ze flipte de pan uit
Jij bent vroeg wakker voor je stapdates ja...quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 08:22 schreef BeeGees het volgende:
Dates gezien, was leuk. Met geeneen gezoend.
Heb niet echt geslapen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 08:34 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Jij bent vroeg wakker voor je stapdates ja...Ga je er ooit nog wat horen denk je?
Dan is ze je nog niet vergeten!quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 08:42 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Heb niet echt geslapen.Ja! eentje stuurde uurtje geleden al wat.
Beegees is zelf een vrouw.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 09:02 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dan is ze je nog niet vergeten!Succes!
Omdat je als 'niet gespecificeerd' staat. Open je profiel en wijzig je geslacht naar vrouw, opgelost.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 09:15 schreef BeeGees het volgende:
[..]
he ja. Maar mensen blijven mij voor man aanzien, waarom weet ik niet.
Je moet in je profiel een geslacht instellen. De meerderheid hier is man, dus als ze geen kleur/icoontje zien gaat men daar vanuit.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 09:15 schreef BeeGees het volgende:
[..]
he ja. Maar mensen blijven mij voor man aanzien, waarom weet ik niet.
Je moet toch op de een of andere manier de wereld in helpen dat je beschikbaar bent om je af te laten kitten (met goedkeuring).quote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:47 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Ik word een beetje moe van al die open relaties evangelisten op FOK! Overal moet het genoemd worden. We weten het nu wel.
Maar zal wel frusti zijn omdat ik niet eens een normale relatie heb
Lekker oordelen achter je schermpje. Je hebt echt niet door hoe negatief je in het leven staat he?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 09:48 schreef Deezertje het volgende:
Een meid van 24 met 3 kinderen op een datingsite... niets is onmogelijk, maar ik denk dat 't nog best lang duurt voordat ze weer een relatie heeftSowieso zegt het al iets over best vroeg moeder zijn (maar hey, kan altijd nog vroeger) of ze heeft een iets te losbandig leven geleid (niet safe) of ze wou per se kinderen maar is die vent gaan rennen daarna. Of iets heel anders. Anyway 24 en 3 kinderen is een feit.
Valt mee, ik geef alleen mijn mening. Misschien zit ik er compleet naast en heeft ze volgende maand al de nieuwe liefde gevonden.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 09:49 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Lekker oordelen achter je schermpje. Je hebt echt niet door hoe negatief je in het leven staat he?
Jij denkt dat 3 kinderen het gevolg zijn van losbandigheid? Klinkt eerder als iemand die jong kinderen wilde krijgen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 09:48 schreef Deezertje het volgende:
Een meid van 24 met 3 kinderen op een datingsite... niets is onmogelijk, maar ik denk dat 't nog best lang duurt voordat ze weer een relatie heeftSowieso zegt het al iets over best vroeg moeder zijn (maar hey, kan altijd nog vroeger) of ze heeft een iets te losbandig leven geleid (niet safe) of ze wou per se kinderen maar is die vent gaan rennen daarna. Of iets heel anders. Anyway 24 en 3 kinderen is een feit.
Dat kan, maar ik sluit ook niet uit dat het onhandig zijn in bed meespeelt. Maar ik neem aan dat ze ze niet alle 3 in een keer heeft gekregen... dus misschien toch een andere reden. Maar feit is wel dat ze dus weer op zoek is, dus de vader (of misschien wel 3 vaders?) is weg/overleden/whateverquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 09:51 schreef Chai het volgende:
[..]
Jij denkt dat 3 kinderen het gevolg zijn van losbandigheid? Klinkt eerder als iemand die jong kinderen wilde krijgen.
Je eerste post van vandaag:quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 09:51 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Valt mee, ik geef alleen mijn mening. Misschien zit ik er compleet naast en heeft ze volgende maand al de nieuwe liefde gevonden.
Dit is negatief. In plaats te focussen op iets positiefs (welke was het leukst, hoe ging het, wat heb je gedaan) is het eerste wat je vraag 'Ga je ooit nog wat horen?'. Daarmee projecteer je direct je eigen negativiteit op iemand haar geslaagde dates.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 08:34 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Jij bent vroeg wakker voor je stapdates ja...Ga je er ooit nog wat horen denk je?
Of ze heeft iets meegemaakt waardoor ze zwanger is geraakt. Of of of.... Flikker eens een heel eind op met dit soort posts manquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 09:48 schreef Deezertje het volgende:
Een meid van 24 met 3 kinderen op een datingsite... niets is onmogelijk, maar ik denk dat 't nog best lang duurt voordat ze weer een relatie heeftSowieso zegt het al iets over best vroeg moeder zijn (maar hey, kan altijd nog vroeger) of ze heeft een iets te losbandig leven geleid (niet safe) of ze wou per se kinderen maar is die vent gaan rennen daarna. Of iets heel anders. Anyway 24 en 3 kinderen is een feit en ze zijn ook geen baby meer.
Die meid krijgt waarschijnlijk eerder een date dan jou. Echt serieus... Ik snap wel dat je lastig aan de vrouw komt, veroordelend én negatief...quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 09:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat kan, maar ik sluit ook niet uit dat het onhandig zijn in bed meespeelt. Maar ik neem aan dat ze ze niet alle 3 in een keer heeft gekregen... dus misschien toch een andere reden. Maar feit is wel dat ze dus weer op zoek is, dus de vader (of misschien wel 3 vaders?) is weg/overleden/whatever
Zonder foto stuur ik toch ook geen bericht hoor. Vaak is er een reden waarom geen foto (herkenning, gewoon niet knap, vreemdgaan etc.) dus dan hou ik de boot ook af. Ik sta er met foto's op dus verwacht ik dat van de ander ook.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 10:23 schreef rhubarbje het volgende:
Jeetje. Ik had nooit een foto op een datingsite staan en nu heb ik een stukje van mijn gezicht. Ik word meteen overspoeld met berichtjes
Ook echt van mensen die of mijn profiel niet lezen of een beetje moeite hebben met dingen inschatten
Ik ga echt even bedenken of ik die foto wel laat staan want dit is wel heel druk en onrustig. Als ik iedereen netjes te woord wil staat kost dat wel heel veel tijd
En nee dit is geen 'oeh kijk mij leuk zijn post' maar oprechte verbazing dat het zo veel verschil maakt en dat ik niet weet of ik het wel prettig vind
OKCupid? Want daar had ik het ook heel erg, ook met de raarste verzoeken gewoon..quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 10:23 schreef rhubarbje het volgende:
Jeetje. Ik had nooit een foto op een datingsite staan en nu heb ik een stukje van mijn gezicht. Ik word meteen overspoeld met berichtjes
Ook echt van mensen die of mijn profiel niet lezen of een beetje moeite hebben met dingen inschatten
Ik ga echt even bedenken of ik die foto wel laat staan want dit is wel heel druk en onrustig. Als ik iedereen netjes te woord wil staat kost dat wel heel veel tijd
En nee dit is geen 'oeh kijk mij leuk zijn post' maar oprechte verbazing dat het zo veel verschil maakt en dat ik niet weet of ik het wel prettig vind
Logisch, ik stuur zonder foto ook geen bericht. Je wil toch weten met wie je te maken hebt. Ik verwacht andersom ook dat een vrouw wil weten hoe ik eruit zie. Wel netjes dat je iedereen antwoord wil geven, dat is best uitzonderlijk.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 10:23 schreef rhubarbje het volgende:
Jeetje. Ik had nooit een foto op een datingsite staan en nu heb ik een stukje van mijn gezicht. Ik word meteen overspoeld met berichtjes
Ook echt van mensen die of mijn profiel niet lezen of een beetje moeite hebben met dingen inschatten
Ik ga echt even bedenken of ik die foto wel laat staan want dit is wel heel druk en onrustig. Als ik iedereen netjes te woord wil staat kost dat wel heel veel tijd
En nee dit is geen 'oeh kijk mij leuk zijn post' maar oprechte verbazing dat het zo veel verschil maakt en dat ik niet weet of ik het wel prettig vind
Dat had je ooit verteld. Ik verbaas me daar echt over. Denken die mannen echt dat dat werkt? Of zou het voor een op de zoveel gevallen toch werken?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 10:48 schreef Yesse het volgende:
[..]
OKCupid? Want daar had ik het ook heel erg, ook met de raarste verzoeken gewoon..
Verkapt 'kijk eens hoe lekker ik ben' postquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 10:23 schreef rhubarbje het volgende:
Jeetje. Ik had nooit een foto op een datingsite staan en nu heb ik een stukje van mijn gezicht. Ik word meteen overspoeld met berichtjes
Ook echt van mensen die of mijn profiel niet lezen of een beetje moeite hebben met dingen inschatten
Ik ga echt even bedenken of ik die foto wel laat staan want dit is wel heel druk en onrustig. Als ik iedereen netjes te woord wil staat kost dat wel heel veel tijd
En nee dit is geen 'oeh kijk mij leuk zijn post' maar oprechte verbazing dat het zo veel verschil maakt en dat ik niet weet of ik het wel prettig vind
jepquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 10:48 schreef Yesse het volgende:
[..]
OKCupid? Want daar had ik het ook heel erg, ook met de raarste verzoeken gewoon..
Ik zou de site gebruiken zoals jou voor jou het prettigst is.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 10:59 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
jep
Normaal wel mijn favoriete site maar dan krijg ik zo'n 10 bezoekers en 1 berichtje per week. En dan van mensen die echt hebben gelezen en ondanks het gebrek aan foto toch een bepaalde interesse hebben (en die dan ook op iets gemeenschappelijks of zo gebaseerd is)
En ik spreek zelf soms gericht iemand aan omdat die dan voldoet aan een basis 'lijstje' (afstand, gedeelde interesse etc)
Ik moet het nog even aankijken maar dat is dus wel een heel andere manier van die site gebruiken en ik weet niet wat fijner is
(En ik begrijp dat geen foto voor sommige mensen automatisch nee is (ook al zou ik er zo een sturen bij leuk contact) maar het zorgt dus voor een heel andere insteek op die site. En dan heb ik niet eens een foto waarop je mijn gezicht helemaal ziet of zo he dus wat is dan het verschil? Nu weet je ook niks behalve dat ik mijn wenkbrauwen epileer)
Dat komt omdat de vrouwen worden weggejaagd binnen 24 uur als ze een normale foto hebben. Echt alleen maar creeps die me overstelpten met berichtjes.quote:
Ze zegt toch ook niet dat ze het vervelend vond om weinig berichtjes te krijgen. Ze geeft alleen aan dat mét foto het aantal creeps omhoog is gegaan.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:03 schreef S95Sedan het volgende:
Dit is weer echt van die vrouwen logica, waarom zou je zonder gezicht op een datingsite staan, dan heb je daar niks te zoeken naar mijn inziens. Het is dan ook een logisch gevolg dat je geen berichten of minimaal berichten krijgt.
Dat hoor ik inderdaad vaker. M'n laatste date werd vanaf minuut één helemaal overspoelt met berichten. Ze had ook geen flauw idee wat ze er allemaal mee moest doen. Netjes beantwoorden kost teveel tijd, niets terugsturen voelde alsof ze een arrogante bitch was.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:05 schreef Yesse het volgende:
[..]
Dat komt omdat de vrouwen worden weggejaagd binnen 24 uur als ze een normale foto hebben. Echt alleen maar creeps die me overstelpten met berichtjes.
Probleem hiermee is vooral dat je niet meer weet wanneer iemand nou serieus is en wanneer niet. Dus die paar leuke normale mannen mis je daardoor heel snel. Of je bent heel lang bezig met energie steken in idioten.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:08 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dat hoor ik inderdaad vaker. M'n laatste date werd vanaf minuut één helemaal overspoelt met berichten. Ze had ook geen flauw idee wat ze er allemaal mee moest doen. Netjes beantwoorden kost teveel tijd, niets terugsturen voelde alsof ze een arrogante bitch was.
Ik kom ook regelmatig mensen tegen op OkCupid met een volle inbox.Veel vrouwen haken snel af of worden helemaal afgestompt door de hoeveelheid (positieve / negatieve) aandacht die ze krijgen.
Gewoon er snel bij zijn voor al die kanslozen het verprutsen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:16 schreef Yesse het volgende:
[..]
Probleem hiermee is vooral dat je niet meer weet wanneer iemand nou serieus is en wanneer niet. Dus die paar leuke normale mannen mis je daardoor heel snel. Of je bent heel lang bezig met energie steken in idioten.
dit dusquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:16 schreef Yesse het volgende:
[..]
Probleem hiermee is vooral dat je niet meer weet wanneer iemand nou serieus is en wanneer niet. Dus die paar leuke normale mannen mis je daardoor heel snel. Of je bent heel lang bezig met energie steken in idioten.
Daar ging het ook niet om, het is nogal een open deur om dan te zeggen dat dat aantal omhoog is gegaan. Ja logisch want mensen willen nu eenmaal zien met wie ze praten dus reageren ze sneller.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:05 schreef Yesse het volgende:
[..]
Dat komt omdat de vrouwen worden weggejaagd binnen 24 uur als ze een normale foto hebben. Echt alleen maar creeps die me overstelpten met berichtjes.
[..]
Ze zegt toch ook niet dat ze het vervelend vond om weinig berichtjes te krijgen. Ze geeft alleen aan dat mét foto het aantal creeps omhoog is gegaan.
ik zeg toch niet dat ik daar verbaasd over benquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:22 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Daar ging het ook niet om, het is nogal een open deur om dan te zeggen dat dat aantal omhoog is gegaan. Ja logisch want mensen willen nu eenmaal zien met wie ze praten dus reageren ze sneller.
Dat wil niet zeggen dat zonder foto dat aantal creeps meer of minder is.
Sorry, ik zal t niet meer doenquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:05 schreef Yesse het volgende:
[..]
Dat komt omdat de vrouwen worden weggejaagd binnen 24 uur als ze een normale foto hebben. Echt alleen maar creeps die me overstelpten met berichtjes.
[..]
Ze zegt toch ook niet dat ze het vervelend vond om weinig berichtjes te krijgen. Ze geeft alleen aan dat mét foto het aantal creeps omhoog is gegaan.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:08 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dat hoor ik inderdaad vaker. M'n laatste date werd vanaf minuut één helemaal overspoelt met berichten. Ze had ook geen flauw idee wat ze er allemaal mee moest doen. Netjes beantwoorden kost teveel tijd, niets terugsturen voelde alsof ze een arrogante bitch was.
Ik kom ook regelmatig mensen tegen op OkCupid met een volle inbox.Veel vrouwen haken snel af of worden helemaal afgestompt door de hoeveelheid (positieve / negatieve) aandacht die ze krijgen.
Dat heb ik ook van een aantal dates te horen gekregen. Dat maakt het als man overigens ook lastiger, probeer maar eens op te vallen tussen al die berichten.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:16 schreef Yesse het volgende:
[..]
Probleem hiermee is vooral dat je niet meer weet wanneer iemand nou serieus is en wanneer niet. Dus die paar leuke normale mannen mis je daardoor heel snel. Of je bent heel lang bezig met energie steken in idioten.
Dat verschil is toch logisch? Vrouwen krijgen over het algemeen zelf genoeg berichten,dus waarom zouden ze zelf berichten gaan sturen naar andere mannen?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:20 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
dit dus
Nu 'moet' ik al die profielen lezen en besluiten wat ik er mee wil, iets terug sturen, etc. Doe je dat met aandacht dan kost dat flink wat tijd
Zonder foto knappen mensen soms bij voorbaat af omdat je geen foto hebt
Dus het is gewoon een afweging en ik uit alleen mijn verbazing. Ik had wel iets van een verandering verwacht maar niet zo veel
Vooral niet als ik dat afzet tegenover het profiel van mijn vriend
Waarom zou je het niet doen?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:04 schreef Fripsel het volgende:
De portier van m'n coffeeshop is echt een super sexy man. Maar verder dan iets te lang oogcontact en grijnzen naar elkaar zijn we niet gekomen
Zal ik m'n eerste move oooooit proberen te maken?
Moet je aan jezelf vragen!quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:04 schreef Fripsel het volgende:
De portier van m'n coffeeshop is echt een super sexy man. Maar verder dan iets te lang oogcontact en grijnzen naar elkaar zijn we niet gekomen
Zal ik m'n eerste move oooooit proberen te maken?
Je hebt nog nooit een move gemaakt? Wow...Wat let je overigens?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:04 schreef Fripsel het volgende:
De portier van m'n coffeeshop is echt een super sexy man. Maar verder dan iets te lang oogcontact en grijnzen naar elkaar zijn we niet gekomen
Zal ik m'n eerste move oooooit proberen te maken?
Shit happensquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:06 schreef BeeGees het volgende:
OMG 1 date heeft al sinds gisteravond niet meer gereageerd maar is wel online!
Ik heb mezelf daar een keer heel erg verschut gezet.quote:
Ehm het is nooit nodig geweestquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:12 schreef yats het volgende:
[..]
Je hebt nog nooit een move gemaakt? Wow...Wat let je overigens?
[..]
Shit happens
En wat houdt je tegen om hem straks zelf nog een bericht te sturen? Of staan er al 5 gelezen berichten van je?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:14 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Het is nog geen 24 uur geleden. Maar wel kut gd!
Klunzigheid bij een vrouw is juist een leuke eigenschapquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:12 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik heb mezelf daar een keer heel erg verschut gezet.![]()
M'n scooter de stoep op willen rijden teveel gas geven en doorgeschoten tegen die van m'n buurvrouw opknallenheel de shop stond er op te kijken. En ging stuk van het lachen. Toen was ik zo zenuwachtig toen ik naar binnenliep dat ik tegen de kast omhoog liep
![]()
Dat houd me tegen dus, m'n klunzigheid next level
Niet heel verrassend eigenlijkquote:
Dikke doei! Er staan 4. Zo van:quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:15 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
En wat houdt je tegen om hem straks zelf nog een bericht te sturen? Of staan er al 5 gelezen berichten van je?
Voor alsnog wel. Maar niks mis met je horizon verbreden toch.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:13 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Maar je date toch enkel via internet?
Ja precies, dan zet je dus al de eerste stap/move door het op te zoeken. In mijn ogen dan he.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:20 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Voor alsnog wel. Maar niks mis met je horizon verbreden toch.
Ja maar hij is aan het werk. Kan me voorstellen dat het niet de bedoeling is dat hij moves maakt naar klanten.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:21 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Ja precies, dan zet je dus al de eerste stap/move door het op te zoeken. In mijn ogen dan he.
Pas op dat je hem niet ramt met je scooter.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:23 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ja maar hij is aan het werk. Kan me voorstellen dat het niet de bedoeling is dat hij moves maakt naar klanten.
Zul je zien dat hij er altijd staat.. Behalve vandaag
Gebeurt weleens, heb het ook weleens meegemaakt. Maar vind ze altijd vies.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 12:23 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ja maar hij is aan het werk. Kan me voorstellen dat het niet de bedoeling is dat hij moves maakt naar klanten.
Zul je zien dat hij er altijd staat.. Behalve vandaag
Negeren is de makkelijkste oplossing. Door te antwoorden krijg je inderdaad van die figuren die in discussie gaan.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:19 schreef rhubarbje het volgende:
Nou ik ben begonnen met berichtjes terug sturen. Ik heb nu alles van gisteren weg gewerkt
Alleen als ik dus een aardig (ik heb hem geknipt en geplakt) 'dankje maar nee dankje' berichtje stuurt dan krijg je daarna een 'waarom?'
Dus dat is ook niet ideaal
Luxe probleem ik weet het, maar ook die mogen toch? En ze zijn ontopic
Hoe doen de andere dames dit?
Maar dat vind ik oprecht heel erg onaardig en zo'n open eindequote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:21 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Negeren is de makkelijkste oplossing. Door te antwoorden krijg je inderdaad van die figuren die in discussie gaan.
Maar ben jij zo aantrekkelijk dan? Kan ik me eerlijk gezegd niet voorstellen ergensquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:19 schreef rhubarbje het volgende:
Nou ik ben begonnen met berichtjes terug sturen. Ik heb nu alles van gisteren weg gewerkt
Alleen als ik dus een aardig (ik heb hem geknipt en geplakt) 'dankje maar nee dankje' berichtje stuurt dan krijg je daarna een 'waarom?'
Dus dat is ook niet ideaal
Luxe probleem ik weet het, maar ook die mogen toch? En ze zijn ontopic
Hoe doen de andere dames dit?
Waarom een open einde? Je hebt ze nog nooit gesproken. Wellicht kan je de wat serieuzere berichten beantwoorden als dat je een beter gevoel geeft.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:22 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Maar dat vind ik oprecht heel erg onaardig en zo'n open einde
Andersom zou ik het ook fijner vinden als iemand de moeite die ik in een bericht stop op zijn minst erkent en beantwoord
Nee man, dit is standaard op datingsites. Vrouwen worden bedolven onder de berichten.. Daar hoeven ze geen fotomodel voor te zijn.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Maar ben jij zo aantrekkelijk dan? Kan ik me eerlijk gezegd niet voorstellen ergens
Nope, en zoals ik al zei: op mijn foto zie je ook praktisch niks, alleen een deel van mijn gezichtquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Maar ben jij zo aantrekkelijk dan? Kan ik me eerlijk gezegd niet voorstellen ergens
Nee klopt ook wel maar iemand heeft toch (daar ga ik dan vanuit) de moeite gedaan mijn profiel te lezen en na te denken over een bericht en zo. Dat 'verdient' een antwoord (jaja, ik weet dat ik zo niet overkom hier maar ik ben oprecht erg aardig en een tikje softquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:24 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Waarom een open einde? Je hebt ze nog nooit gesproken. Wellicht kan je de wat serieuzere berichten beantwoorden als dat je een beter gevoel geeft.
Nja, veel plezier dan met fulltime afwijzingen sturen de komende dagen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:27 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nee klopt ook wel maar iemand heeft toch (daar ga ik dan vanuit) de moeite gedaan mijn profiel te lezen en na te denken over een bericht en zo. Dat 'verdient' een antwoord (jaja, ik weet dat ik zo niet overkom hier maar ik ben oprecht erg aardig en een tikje soft)
Het probleem is dat het echt heel moeilijk onderscheid maken is tussen degene die dat wel hebben gedaan en degene die dat niet hebben gedaan.
Kun je niet een leeftijdsgrens aangeven in een profiel? Als er dan nog oude lui gaan reageren dan zou ik die negeren. Die hebben dan duidelijk niet gelezen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:25 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nope, en zoals ik al zei: op mijn foto zie je ook praktisch niks, alleen een deel van mijn gezicht
Mannen schrijven gewoon alles aan geloof ik. Ik ben nu serieus eind 50-ers aan het berichten dat ik het leeftijdsverschil een beetje groot vind
(nou ja, ik ben niet onaantrekkelijk of zo hoor, maar dat zou je aan de hand van die foto niet eens kunnen beslissen dus het is ook niet relevant voor het aantal berichten)
Mijn god, ik schaam me af en toe voor mijn mede piemeldragers, ik vind iemand pas een echte man als hij galant en erudiet weet door te dringen tot waar hij wil zijn, maar goed wie ben ikquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:25 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Nee man, dit is standaard op datingsites. Vrouwen worden bedolven onder de berichten.. Daar hoeven ze geen fotomodel voor te zijn.
Ja die staat er vast in bij Okcupidquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:28 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Kun je niet een leeftijdsgrens aangeven in een profiel? Als er dan nog oude lui gaan reageren dan zou ik die negeren. Die hebben dan duidelijk niet gelezen.
waar maak jij je allemaal druk om met kerels zegquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:29 schreef Fripsel het volgende:
Ik ben om die reden van okcupid gegaan.. Werd overspoelt.
Paiq is simpel, 90% van de fotoreacties accepteer ik gewoon niet![]()
Irl reageren op mannelijke aandacht vind ik veel lastiger.
Net tot 3x toe complimentjes en goedkeurend geknik gehad van groepjes mannen op straat. Voel me echt een kuiken dan.
Op RP heb je tenminste die "geen interesse" knop. Wel irritant als je dan ziet dat je bericht gelezen is en er helemaal geen reactie komt, zelfs niet zo'n standaard geen interesse bericht.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:29 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ja die staat er vast in bij Okcupid
(even om het vertrouwen in de mensheid weer een beetje op peil te brengen: Ik heb ook mijn eerste aardige reactie op mijn 'nee dankje' binnen)
Ik moet gewoon wennen aan de aandacht geloof ik.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:31 schreef BeeGees het volgende:
[..]
waar maak jij je allemaal druk om met kerels zegje zegt gewoon dankje en als ze vies zijn dan zeg je gewoon helemaal niks.
Men weet niet meer hoe het hoort, UitStraling. We zijn de laatste der mohicanenquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:28 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Mijn god, ik schaam me af en toe voor mijn mede piemeldragers, ik vind iemand pas een echte man als hij galant en erudiet weet door te dringen tot waar hij wil zijn, maar goed wie ben ik
Ja zoiets zou wel fijn zijn. Het gaat mij er ook meer om dat ik gewoon even laat weten dat ik het wel gezien heb en je niet negeer omdat ik een bitch ben of zoquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:32 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Op RP heb je tenminste die "geen interesse" knop. Wel irritant als je dan ziet dat je bericht gelezen is en er helemaal geen reactie komt, zelfs niet zo'n standaard geen interesse bericht.
Tja zonde eigenlijk, nu moet ik mijn meerdere wel erkennen in jouw galantheid en het heer zijn maar toch vind ik het eeuwig zonde dat de edele kunst van het minnespel verdwenen is en het allemaal zo platvloers is geworden....quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:33 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Men weet niet meer hoe het hoort, UitStraling. We zijn de laatste der mohicanen
Sinds wanneer maakt het jou uit was (online)-mensen van jou denken?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:35 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ja zoiets zou wel fijn zijn. Het gaat mij er ook meer om dat ik gewoon even laat weten dat ik het wel gezien heb en je niet negeer omdat ik een bitch ben of zo
Verder vind ik het qua praktischheid een prima site hoor!
Ja daf denk ik. Nooit gehad dan op straat? Ik vind dat juist vervelend omdat Nooit de types zijn waar ik op valquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:32 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik moet gewoon wennen aan de aandacht geloof ik.
Can of worms...has been opened.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:37 schreef K44S het volgende:
[..]
Sinds wanneer maakt het jou uit was (online)-mensen van jou denken?
Nee mannen schenken minder aandacht aan je als je dik bentquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:37 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Ja daf denk ik. Nooit gehad dan op straat? Ik vind dat juist vervelend omdat Nooit de types zijn waar ik op val
Dank uquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:36 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Tja zonde eigenlijk, nu moet ik mijn meerdere wel erkennen in jouw galantheid en het heer zijn maar toch vind ik het eeuwig zonde dat de edele kunst van het minnespel verdwenen is en het allemaal zo platvloers is geworden....
Sinds ik oprecht gewoon een aardig mens ben?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:37 schreef K44S het volgende:
[..]
Sinds wanneer maakt het jou uit was (online)-mensen van jou denken?
In het begin wees ik ze ook netjes af, maar dan kom je niet meer van die gasten af joh. Inderdaad "waarom!?" en dan gaan ze zielig doen "geen enkele vrouw hier zit me zitten!" en ik was zo'n ei dat ik ze dan in mn lijst hield omdat ik het sneu vond en voor je het weet ontpopt hij zich tot zo'n vent die kan constant klaagt over hoe oppervlakkig vrouwen zijn, dat ik minder make-up moet dragen (even voor de duidelijkheid: wenkbrauwpoeder, mascara en lipstick is wat ik draag als ik me echt op wil dirkenquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:19 schreef rhubarbje het volgende:
Nou ik ben begonnen met berichtjes terug sturen. Ik heb nu alles van gisteren weg gewerkt
Alleen als ik dus een aardig (ik heb hem geknipt en geplakt) 'dankje maar nee dankje' berichtje stuurt dan krijg je daarna een 'waarom?'
Dus dat is ook niet ideaal
Luxe probleem ik weet het, maar ook die mogen toch? En ze zijn ontopic
Hoe doen de andere dames dit?
Was het vroeger ook. Alleen toen vond die keuring in de kroeg plaats.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:39 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dank u
En eens. Het is een ordinaire vleeskeuring geworden.
mwneeh weet niet hoorquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:38 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Nee mannen schenken minder aandacht aan je als je dik bent
BWAHAHAHAquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:40 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Sinds ik oprecht gewoon een aardig mens ben?
Het is daar geen fok of zo he, ik ga er vanuit dat de mensen daar zitten met zuivere intenties en oprecht een partner zoeken. Ze hebben de moeite gedaan om iets over zichzelf te vertellen, persoonlijke vragen in te vullen, mijn profiel te lezen etc etc. Dan vind ik dat je dat best ook serieus mag nemen
Jaja geef me een paar dagen om ook daar cynisch en zuur te rakenquote:
ach nee, waarom zou je dat doen? Je bent ze echt niks verplichtquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:40 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Sinds ik oprecht gewoon een aardig mens ben?
Het is daar geen fok of zo he, ik ga er vanuit dat de mensen daar zitten met zuivere intenties en oprecht een partner zoeken. Ze hebben de moeite gedaan om iets over zichzelf te vertellen, persoonlijke vragen in te vullen, mijn profiel te lezen etc etc. Dan vind ik dat je dat best ook serieus mag nemen
Ik ben er het perfecte proefkonijn voor en we kunnen wel willen dat het niet zo is, maar helaas.quote:
Ik snap ook echt niet dat mensen denken dat dit werkt.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:40 schreef Elvi het volgende:
[..]
In het begin wees ik ze ook netjes af, maar dan kom je niet meer van die gasten af joh. Inderdaad "waarom!?" en dan gaan ze zielig doen "geen enkele vrouw hier zit me zitten!" en ik was zo'n ei dat ik ze dan in mn lijst hield omdat ik het sneu vond en voor je het weet ontpopt hij zich tot zo'n vent die kan constant klaagt over hoe oppervlakkig vrouwen zijn, dat ik minder make-up moet dragen (even voor de duidelijkheid: wenkbrauwpoeder, mascara en lipstick is wat ik draag als ik me echt op wil dirkenIk ben geen Kardashian met contouring-skills) en waarom wil ik echt echt echt niet wil meeten als hij echt echt echt zo aardig tegen me is
Klaag klaag klaag, afijn je kent de topics op Fok
![]()
De naïviteitquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:40 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Sinds ik oprecht gewoon een aardig mens ben?
Het is daar geen fok of zo he, ik ga er vanuit dat de mensen daar zitten met zuivere intenties en oprecht een partner zoeken. Ze hebben de moeite gedaan om iets over zichzelf te vertellen, persoonlijke vragen in te vullen, mijn profiel te lezen etc etc. Dan vind ik dat je dat best ook serieus mag nemen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The bearded man: “So many good tunes, I didn't have time to shave!”
Ik wil niks, vind zulke aandacht dus juist niet fijn. Maar denk dat vrouwen met overgewicht die aandacht ook wel krijgenquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:43 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik ben er het perfecte proefkonijn voor en we kunnen wel willen dat het niet zo is, maar helaas.
Bij mij duurde het 4 dagen op Paiq. Succes.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:43 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Jaja geef me een paar dagen om ook daar cynisch en zuur te raken
Maar je hebt vast gelijk (je vorige bericht) maar daar ben ik nog niet helemaal geloof ik
Misschien moeten we er hier geld op zetten hoe lang het duurt voor ik ook het vertrouwen in mankind kwijt ben
Wat? Dat je minder aandacht krijgt van mannen als je dik bent? Mwah valt mee.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:43 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik ben er het perfecte proefkonijn voor en we kunnen wel willen dat het niet zo is, maar helaas.
groep 3, walgelijkquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:47 schreef Elvi het volgende:
[..]
Bij mij duurde het 4 dagen op Paiq. Succes.
[..]
Wat? Dat je minder aandacht krijgt van mannen als je dik bent? Mwah valt mee.
- je hebt een groep die je meteen wegklikt als ze je foto zien (op Paiq, en ja zelfs na een leuk gesprek en ja dat is pijnlijk)
- je hebt een groep die meteen de relatie maakt van "dik? Oh dan heb je ook DIKKE TIETEHH!!!" (die mag je zelf wegklikken)
- dan is er een groep die ook meteen zegt "oeh ik heb het nog nooit met een dikke vrouw gedaan!" (ben heel benieuwd hoe die eerste ervaring gaat worden, ik ben er dan zelf niet bij
)
- een groep die het geen kut uitmaakt en je gewoon mooi vind.
De laatste groep is lastiger te vinden, maar groep 2 en 3 geven je in ieder geval wel aandacht
Je vergeet het dubieuze 'Ik val niet op dik maar voor een fattie ben je best knap'quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:47 schreef Elvi het volgende:
[..]
Bij mij duurde het 4 dagen op Paiq. Succes.
[..]
Wat? Dat je minder aandacht krijgt van mannen als je dik bent? Mwah valt mee.
- je hebt een groep die je meteen wegklikt als ze je foto zien (op Paiq, en ja zelfs na een leuk gesprek en ja dat is pijnlijk)
- je hebt een groep die meteen de relatie maakt van "dik? Oh dan heb je ook DIKKE TIETEHH!!!" (die mag je zelf wegklikken)
- dan is er een groep die ook meteen zegt "oeh ik heb het nog nooit met een dikke vrouw gedaan!" (ben heel benieuwd hoe die eerste ervaring gaat worden, ik ben er dan zelf niet bij
)
- een groep die het geen kut uitmaakt en je gewoon mooi vind.
De laatste groep is lastiger te vinden, maar groep 2 en 3 geven je in ieder geval wel aandacht
Ik bedoelde meer op straat. Verschil in aandacht en draaiende hoofden is stuk groter nu ik dunner ben.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:47 schreef Elvi het volgende:
[..]
Bij mij duurde het 4 dagen op Paiq. Succes.
[..]
Wat? Dat je minder aandacht krijgt van mannen als je dik bent? Mwah valt mee.
- je hebt een groep die je meteen wegklikt als ze je foto zien (op Paiq, en ja zelfs na een leuk gesprek en ja dat is pijnlijk)
- je hebt een groep die meteen de relatie maakt van "dik? Oh dan heb je ook DIKKE TIETEHH!!!" (die mag je zelf wegklikken)
- dan is er een groep die ook meteen zegt "oeh ik heb het nog nooit met een dikke vrouw gedaan!" (ben heel benieuwd hoe die eerste ervaring gaat worden, ik ben er dan zelf niet bij
)
- een groep die het geen kut uitmaakt en je gewoon mooi vind.
De laatste groep is lastiger te vinden, maar groep 2 en 3 geven je in ieder geval wel aandacht
Oja die was ik vergetenquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:49 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Je vergeet het dubieuze 'Ik val niet op dik maar voor een fattie ben je best knap'![]()
Hoe bedoel je?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:56 schreef UitStraling het volgende:
Mijn god wat een complete armoede lees ik hier zeg, ik snap ook niet dat vrouwen daar intrappen
misschien onder het motto "niks te verliezen"quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 17:03 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Hoe mannen plat en onaantrekkelijk reageren als ze op jacht zijn naar een grietje.
Gewoon jezelf zijn en schijt aan hebben.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 17:04 schreef K44S het volgende:
[..]
misschien onder het motto "niks te verliezen"
Het is redelijk lastig ( vind ik zelf ) om een tussenweg te vinden tussen: Te lief en Een klootzak.
Daar ben je niet de enige inquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:28 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Mijn god, ik schaam me af en toe voor mijn mede piemeldragers, ik vind iemand pas een echte man als hij galant en erudiet weet door te dringen tot waar hij wil zijn, maar goed wie ben ik
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:33 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Men weet niet meer hoe het hoort, UitStraling. We zijn de laatste der mohicanen
Doen die mannen blijkbaar ookquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 17:24 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gewoon jezelf zijn en schijt aan hebben.
Jij bent een dikkertje?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Many persons have a wrong idea of what constitutes true happiness. It is not attained through self-gratification but through fidelity to a worthy purpose.
[ Bericht 0% gewijzigd door yats op 11-11-2011 11:22 ]
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:56 schreef UitStraling het volgende:
Mijn god wat een complete armoede lees ik hier zeg, ik snap ook niet dat vrouwen daar intrappen
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 17:03 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Hoe mannen plat en onaantrekkelijk reageren als ze op jacht zijn naar een grietje.
Wat k44 zegt dus. Als ik bovenstaande reacties lees vind ik mijn reacties ineens erg normaal. Maar dat werkt ook niet altijdquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 17:04 schreef K44S het volgende:
[..]
misschien onder het motto "niks te verliezen"
Het is redelijk lastig ( vind ik zelf ) om een tussenweg te vinden tussen: Te lief en Een klootzak.
Blergh, die opmerkingquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 17:24 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gewoon jezelf zijn en schijt aan hebben.
Huh wat is daar mis mee dan?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 17:32 schreef yats het volgende:
[..]
[..]
[..]
Wat k44 zegt dus. Als ik bovenstaande reacties lees vind ik mijn reacties ineens erg normaal. Maar dat werkt ook niet altijd
[..]
Blergh, die opmerking
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 17:29 schreef yats het volgende:
[..]
Jij bent een dikkertje?'dikkerdje' Die benaming ook echt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maar nee, geen overgewicht en nooit gehad. Wel vind ik het sociaal ongepast om tegen iemand te zeggen: 'oh je bent dik, interessant want heb nog nooit seks gehad met een dikke vrouw'. Wellicht is het hier wel gepast, dat kan.
![]()
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 17:42 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Wat is er mis met jezelf zijn dan?
Met jezelf zijn is niets mis. Alleen die opmerking dat je gewoon jezelf moet zijn slaat nergens op.quote:
Tja, ik snap ook niet waarom je dat tegen iemand zegt en wat je verwacht te bereiken door zoiets te zeggen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 18:00 schreef BeeGees het volgende:
[..]
'dikkerdje' Die benaming ook echt.![]()
Maar nee, geen overgewicht en nooit gehad. Wel vind ik het sociaal ongepast om tegen iemand te zeggen: 'oh je bent dik, interessant want heb nog nooit seks gehad met een dikke vrouw'. Wellicht is het hier wel gepast, dat kan.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 18:18 schreef yats het volgende:
[..]
[..]
Met jezelf zijn is niets mis. Alleen die opmerking dat je gewoon jezelf moet zijn slaat nergens op.
Je hebt wel een punt. 'Gewoon jezelf zijn!' Dooddoener eerste klas.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 18:18 schreef yats het volgende:
[..]
[..]
Met jezelf zijn is niets mis. Alleen die opmerking dat je gewoon jezelf moet zijn slaat nergens op.
[..]
Tja, ik snap ook niet waarom je dat tegen iemand zegt en wat je verwacht te bereiken door zoiets te zeggen.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 19:36 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Je hebt wel een punt. 'Gewoon jezelf zijn!' Dooddoener eerste klas.
'Ik ben lekker mezelf gebleven'
Eerste MI die ik dan krijg is 53-jarige Roberta op de Libelle beurs, met een dikke vette aars, likkend aan een softijsje.
Waarom vind je dat eerste pijnlijk? Aantrekkingskracht is geen keuze. Je hebt een groep mannen die niet op vrouwen met overgewicht vallen. Dat moet je niet persoonlijk opvatten.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 16:47 schreef Elvi het volgende:
[..]
Bij mij duurde het 4 dagen op Paiq. Succes.
[..]
Wat? Dat je minder aandacht krijgt van mannen als je dik bent? Mwah valt mee.
- je hebt een groep die je meteen wegklikt als ze je foto zien (op Paiq, en ja zelfs na een leuk gesprek en ja dat is pijnlijk)
- je hebt een groep die meteen de relatie maakt van "dik? Oh dan heb je ook DIKKE TIETEHH!!!" (die mag je zelf wegklikken)
- dan is er een groep die ook meteen zegt "oeh ik heb het nog nooit met een dikke vrouw gedaan!" (ben heel benieuwd hoe die eerste ervaring gaat worden, ik ben er dan zelf niet bij
)
- een groep die het geen kut uitmaakt en je gewoon mooi vind.
De laatste groep is lastiger te vinden, maar groep 2 en 3 geven je in ieder geval wel aandacht
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 18:59 schreef UitStraling het volgende:
[..]![]()
Mijn lievelingskleur is rood, ik haat rood.
Wat sonic zegt dus.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 19:36 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Je hebt wel een punt. 'Gewoon jezelf zijn!' Dooddoener eerste klas.
'Ik ben lekker mezelf gebleven'
Eerste MI die ik dan krijg is 53-jarige Roberta op de Libelle beurs, met een dikke vette aars, likkend aan een softijsje.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:28 schreef BeeGees het volgende:
Pffff.Paar dagen in de datitngwereld en I'm done. Het kan de drank zijn, maar ik denk dat ik forever alone blijf. Jongens denken alleen maar aan seks overal waar ik kom. Het is wachten op de eerste dickpic inmiddels van mijn 1e date van vannacht
ellende.
Is Deezertje niet wat voor je?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:29 schreef BeeGees het volgende:
Nog even en ik ga me focussen op lelijke kerels met lang haar die niet goed in de markt liggen, of iets dergelijks.
Er zitten ook echt wel normale tussenquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:28 schreef BeeGees het volgende:
Pffff.Paar dagen in de datitngwereld en I'm done. Het kan de drank zijn, maar ik denk dat ik forever alone blijf. Jongens denken alleen maar aan seks overal waar ik kom. Het is wachten op de eerste dickpic inmiddels van mijn 1e date van vannacht
ellende.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:28 schreef BeeGees het volgende:
Pffff.Paar dagen in de datitngwereld en I'm done. Het kan de drank zijn, maar ik denk dat ik forever alone blijf. Jongens denken alleen maar aan seks overal waar ik kom. Het is wachten op de eerste dickpic inmiddels van mijn 1e date van vannacht
ellende.
Die zijn vaak niet lang vrijgezel?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:41 schreef the85mc het volgende:
[..]
Er zitten ook echt wel normale tussenMaar die zitten er vaak niet zo lang op
Niet dus, wordt wel eens tijd voor serieuze dates. Maar 99% van de bovengemiddelde kerels is op zoek naar seks. Aasgieren.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:37 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]. Je bent ook nog veel te jong om je hiermee bezig te houden.
Heb vannacht geen seks gehad met zo'n aasgier, moest er ook nog eens bijkomen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:09 schreef yats het volgende:
[..]![]()
Er staat me iets bij over dat er voorspelt werd dat jij nog met een dergelijke reactie zou gaan komen.
[..]
Die zijn vaak niet lang vrijgezel?
Dat zei ik ook niet toch? Ik zei alleen dat het voorspelbaar was dat het die date daarom ging op basis van wat je zelf postte.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:19 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Heb vannacht geen seks gehad met zo'n aasgier, moest er ook nog eens bijkomen.
Haha, ik zat inderdaad al te wachten op haar voorspelbare reactie.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:09 schreef yats het volgende:
[..]![]()
Er staat me iets bij over dat er voorspelt werd dat jij nog met een dergelijke reactie zou gaan komen.
[..]
Die zijn vaak niet lang vrijgezel?
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:28 schreef BeeGees het volgende:
Pffff.Paar dagen in de datitngwereld en I'm done. Het kan de drank zijn, maar ik denk dat ik forever alone blijf. Jongens denken alleen maar aan seks overal waar ik kom. Het is wachten op de eerste dickpic inmiddels van mijn 1e date van vannacht
ellende.
Ervaringsdeskundige?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:35 schreef Fripsel het volgende:
Niet snappen dat het niet zo zwart/wit hoeft te zijn
Dus jij wil een liefdesrelatie met een iemand die geen sex met je wil?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:11 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Niet dus, wordt wel eens tijd voor serieuze dates. Maar 99% van de bovengemiddelde kerels is op zoek naar seks. Aasgieren.
Klinkt alsof bij jou seks het enige doel is. En als vrouwen dat voelen ben je wel klaar, dan komt er niet eens een date waarschijnlijk. Het belangrijkste moet zijn dat je een leuke tijd samen hebt. En als je dat hebt komt seks daarna vanzelf wel.quote:
Whahahah kerel je hebt geen ideequote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:43 schreef the85mc het volgende:
[..]
Klinkt alsof bij jou seks het enige doel is. En als vrouwen dat voelen ben je wel klaar, dan komt er niet eens een date waarschijnlijk. Het belangrijkste moet zijn dat je een leuke tijd samen hebt. En als je dat hebt komt seks daarna vanzelf wel.
Nee klopt. Ik weet niet waar ik het over heb en hoe ik vrouwen moet versieren. Alsjeblieft, laat me meegenieten van al je wijsheid op dit gebied.quote:
Nou ik weet wel dat jouw verhaaltje niet klopt. Het is eerder het tegenovergestelde dat waar is.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:40 schreef the85mc het volgende:
[..]
Nee klopt. Ik weet niet waar ik het over heb en hoe ik vrouwen moet versieren. Alsjeblieft, laat me meegenieten van al je wijsheid op dit gebied.
Weet je wat, doe jij lekker wat jou goed lijkt. Doe ik wat mij goed lijkt. Waarom zou ik je willen overtuigen en tips geven. Je komt niet echt sympathiek over dus bekijk het lekker.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:44 schreef Faxie het volgende:
[..]
Nou ik weet wel dat jouw verhaaltje niet klopt. Het is eerder het tegenovergestelde dat waar is.
Rot dan lekker opquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 00:48 schreef the85mc het volgende:
[..]
Weet je wat, doe jij lekker wat jou goed lijkt. Doe ik wat mij goed lijkt. Waarom zou ik je willen overtuigen en tips geven. Je komt niet echt sympathiek over dus bekijk het lekker.
Een collega had me vandaag weer bijna overtuigd om tinder en britslr (soort tinder maar dan voor bebaarde mannen).quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 23:53 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
Ik lees nu al een aardig tijdje mee, en moet zeggen dat dit wel een vermakelijk topic is.
Ook sinds kort maar Tinder eens aan geslingerd en het is echt you-get-what-you-pay-for![]()
Dates zijn al niet meer op een hand te tellen en kan mij goed vinden in de opmerking 'te laagdrempelig' of 'niet serieus genoeg'.
Op aanraden even een kijkje genomen bij Paiq, maar snap het niet geheel...![]()
Kun je nu credits verdienen, maar hoe doe je dat?
wat voor ervaringquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 01:20 schreef K44S het volgende:
[..]
Een collega had me vandaag weer bijna overtuigd om tinder en britslr (soort tinder maar dan voor bebaarde mannen).
Maar na wat ervaring via tinder... ben ik er nog steeds op afgeknapt.
Stuk of 8/9 verschillende dates.quote:
Hoe ik het deed: origineel zijn met een tekst,dus geen: houdt van sporten.. uitgaan en heeft mbo 3 niveau.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 01:31 schreef Faxie het volgende:
Hoe the hell krijg je nou eigenlijk dates via Tinder?
Ik ben al blij als ik een match heb, vervolgens is het maar hopen dat ze iets terugzeggen, en dan moet het nog klikken natuurlijk![]()
Moeilijk moeilijk
Behaarde of bebaarde mannen? ;-) Same here, collega die Paiq aanraad.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 01:20 schreef K44S het volgende:
[..]
Een collega had me vandaag weer bijna overtuigd om tinder en britslr (soort tinder maar dan voor bebaarde mannen).
Maar na wat ervaring via tinder... ben ik er nog steeds op afgeknapt.
Valt wel mee, je hoef er niet eens goddelijk voor uit te zien (ok, wel beetje en uitstraling kennelijk)quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 01:31 schreef Faxie het volgende:
Hoe the hell krijg je nou eigenlijk dates via Tinder?
Ik ben al blij als ik een match heb, vervolgens is het maar hopen dat ze iets terugzeggen, en dan moet het nog klikken natuurlijk![]()
Moeilijk moeilijk
Waarom zat zij dan op Tinder? Wat hoopte ze te bereiken met jullie 'date'?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 09:45 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
V/D week met m'n laatste date nog even paar berichtjes heen en weer gestuurd een dag na de date en toen kwam de opmerking "als je iets serieuzer zoekt is serieuzere dating site misschien iets voor je".
Al sla je mij dood.... leuke mensen ontmoeten? Gratis koffie?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 09:58 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Waarom zat zij dan op Tinder? Wat hoopte ze te bereiken met jullie 'date'?
@BeeGees, waar woon je en hoe oud?
Tja wel gezellig maar geen klik... de verkapte 'ik vind je niet zo aantrekkelijk' reden helaas. Als je vriendschappelijk niks met haar wil hoor je denk ik nooit meer wat van d'r.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 10:12 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
[..]
Al sla je mij dood.... leuke mensen ontmoeten? Gratis koffie?
Kreeg dan wel weer een scherm lengte berichtje terug op mijn berichtje.
Ze had geen 'echte' klik gevoeld, wat ik mij enerzijds ook wel kan voorstellen (je weet het niet.., hoe de ander het ziet.. hè...). Maar ze vond het wel erg gezellig (tot 2x toe) en wenste mij een goede vakantie toe.
Nu moet ik zeggen dat ik wel een klik voelde maar meer vriendschappelijk.
Misschien is dat wel 'het probleem'?
Dat is ook niet het probleem... Want voor vriendschap zit je neem ik aan niet op tinder.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 10:18 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Tja wel gezellig maar geen klik... de verkapte 'ik vind je niet zo aantrekkelijk' reden helaas. Als je vriendschappelijk niks met haar wil hoor je denk ik nooit meer wat van d'r.
vertel over de vreselijke dat! Dat zijn de betere verhalenquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 09:45 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
[..]
Behaarde of bebaarde mannen? ;-) Same here, collega die Paiq aanraad.
Het is niet zo zeer dat ik alleen afgeknapt ben op Tinder als medium als wel de vrouwen die er op zitten. Nu ook 8 dates gehad met een korte pauze er tussen, maar telkens het feit 'gezellig, maar geen klik'.
Ik vraag mij ook serieus af hoe je iemand denkt te leren kennen in een avond?
V/D week met m'n laatste date nog even paar berichtjes heen en weer gestuurd een dag na de date en toen kwam de opmerking "als je iets serieuzer zoekt is serieuzere dating site misschien iets voor je".
Misschien zit ik ook wel in het verkeerde grasveld te maaien en moet ik gewoon voortaan voor de koffie gaan.Maar de drempel om te gaan betalen voor zo iets (Lexa, PS, RP) is mij toch iets te hoog (lees: kansloos gevoel van betalen voor relatie/date).
Momenteel ook eerlijk gezegd wel even klaar na één vreselijke date en een heel gezellige maar niet meer dan dat date.
Ik kon er achteraf met vrienden dan wel weer heel hard om lachenquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 10:34 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
vertel over de vreselijke dat! Dat zijn de betere verhalen
Ik vind paiq irritant en OKCupid veel fijner
Ik denk dat ik mogelijk de verachting bij haar anders heb gelegd via de chat. Uiteindelijk was ik meer extravert (normaal iets rustiger) en zij juist een stuk rustiger en meer ingetogen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 10:36 schreef ElDinosaur het volgende:
Ligt maar net aan de vrouw die je treft. Sommige verwachten op de eerste date dat de vonken er vanaf vliegen, andere gaan weer voor een tweede date om een beter beeld te krijgen.
En ja, soms is de 'klik' (wat een kut term) er niet, en dat kan van alles zijn. Anders dan op foto's, manier van praten / lachen, oogcontact, zenuwen. Zoveel dingen die op een eerste date reden kunnen zijn om niet verder te gaan met iemand.
Ik vind Paiq ook maar kut, geen zin om iedere keer een gesprek te voeren voordat foto's zichtbaar gemaakt worden. Tijdverspilling.![]()
Ik heb m'n twijfels of je dat na een eerste date al kunt beoordelen. Het is nogal een moment opname.. Ik ben op eerste dates geweest nadat ik twee dagen achter elkaar 5 uur reistijd + 10 urige werkdag heb gehad. Dan kan je er vanuit gaan dat de vonken er niet vanaf gaan vliegen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 10:51 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
[..]
Bij een date, echt onwijs gelachen samen, beide goed foto's maar qua karakter niet 'passend'.
Misschien is dit wel een té ideale verwachting van mijzelf?
Ja, was erg gezellig. Hadden gelachen en samen door de stad geslenterd op zoek naar goede koffie. Date van 2,5/3 uur gehad die voorbij vloog. En, toch, al was een 2de date ook meer vriendschappelijk, dan is het voor beide wel duidelijk dat er niet meer in zit en dan kun je beide verder kan gaan kijken?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 10:56 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ik heb m'n twijfels of je dat na een eerste date al kunt beoordelen. Het is nogal een moment opname.. Ik ben op eerste dates geweest nadat ik twee dagen achter elkaar 5 uur reistijd + 10 urige werkdag heb gehad. Dan kan je er vanuit gaan dat de vonken er niet vanaf gaan vliegen.![]()
Zelf vind ik het een goed idee om een tweede date te plannen als de eerste niet tegenvalt. Als je een leuke avond hebt, goed met elkaar overweg kan en er 'ineens' 3/4 uur voorbij is.. Dan is het het wel waard om nog een avondje iets te gaan drinken.
Dit is aardig herkenbaar. Ik heb het afgelopen jaar best wel wat gedate via diverse kanalen (tinder,paiq,FOK,via via of gewoon door irl iemand te treffen) maar heb eigenlijk maar twee keer iemand getroffen waarbij ik dacht 'hier kan meer dan een vriendschap in zitten' en eentje waar de timing belabberd was.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 10:12 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
[..]
Al sla je mij dood.... leuke mensen ontmoeten? Gratis koffie?
Kreeg dan wel weer een scherm lengte berichtje terug op mijn berichtje.
Ze had geen 'echte' klik gevoeld, wat ik mij enerzijds ook wel kan voorstellen (je weet het niet.., hoe de ander het ziet.. hè...). Maar ze vond het wel erg gezellig (tot 2x toe) en wenste mij een goede vakantie toe.
Nu moet ik zeggen dat ik wel een klik voelde maar meer vriendschappelijk.
Misschien is dat wel 'het probleem'?
ik weet ook nooit of iemand wat is na 1 date. Ik ben al blij als ik je niet stom vond. Meestal heb ik toch wel een date of 3 nodig voor ik die suffe klik voel (een 'nee' voel ik veel sneller)quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 10:56 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ik heb m'n twijfels of je dat na een eerste date al kunt beoordelen. Het is nogal een moment opname.. Ik ben op eerste dates geweest nadat ik twee dagen achter elkaar 5 uur reistijd + 10 urige werkdag heb gehad. Dan kan je er vanuit gaan dat de vonken er niet vanaf gaan vliegen.![]()
Zelf vind ik het een goed idee om een tweede date te plannen als de eerste niet tegenvalt. Als je een leuke avond hebt, goed met elkaar overweg kan en er 'ineens' 3/4 uur voorbij is.. Dan is het het wel waard om nog een avondje iets te gaan drinken.
Veel mensen hangen ook teveel waarde / verwachtingen aan een eerste / tweede date. Het is niet alsof m'n ouders om de hoek zitten te wachten en ik een ring op zak heb. Ga gewoon met een open blik / houding wat drinken de eerste paar dates. Gewoon luchtig wat drinken, beetje ouwehoeren en zien wat er uit komt.
Nee, in je tas niet. Maar op tafel of in je hand voor een/tijdens een date welquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:02 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik weet ook nooit of iemand wat is na 1 date. Ik ben al blij als ik je niet stom vond. Meestal heb ik toch wel een date of 3 nodig voor ik die suffe klik voel (een 'nee' voel ik veel sneller)
En ik heb ook altijd een boek in mijn tas voor als ik ergens moet wachtenis toch niet zo stom?
als ik er eerst was en ik moet op je wachten dan komt ie dus uit mijn tas, duhquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:03 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
[..]
Nee, in je tas niet. Maar op tafel of in je hand voor een/tijdens een date wel
Dat is wel het effect van internet dating. Als je ziet wat een stortvloed aan berichten / aandacht een leuke vrouw over zich heen gestort krijgt.. Dan is het makkelijk om bij één nadelig trekje al te denken "Oh, maar die andere die vanochtend een berichtje stuurde heeft dat niet".quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:01 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
[..]
Ik vraag mij sterk af of het bij mij aan het internet daten in het algemeen ligt of gewoon het feit dat vrouwen tegenwoordig sneller gevoel 'NEXT!' hebben
Duh... maar verdwijnt ie dan ook niet meer in je tas als je date gearriveerd is?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:04 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
als ik er eerst was en ik moet op je wachten dan komt ie dus uit mijn tas, duh
ik heb juist het tegenovergestelde. Zo veel slechte dates gehad dat ik al blij ben als we gewoon een normaal gesprek kunnen voeren en daarin wat raakvlakken hebbenquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:05 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dat is wel het effect van internet dating. Als je ziet wat een stortvloed aan berichten / aandacht een leuke vrouw over zich heen gestort krijgt.. Dan is het makkelijk om bij één nadelig trekje al te denken "Oh, maar die andere die vanochtend een berichtje stuurde heeft dat niet".
En dat heb ik zelf ook gemerkt wanneer ik meerdere vrouwen naast elkaar aan het daten was. Onbewust maak je toch een soort vergelijking en ben je sneller geneigd om het af te kappen.
Ja, ik heb ook een eerder moment meerdere naast elkaar gedate. En kan mij vinden in wat je zegt, je gaat meer afwegen..quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:05 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dat is wel het effect van internet dating. Als je ziet wat een stortvloed aan berichten / aandacht een leuke vrouw over zich heen gestort krijgt.. Dan is het makkelijk om bij één nadelig trekje al te denken "Oh, maar die andere die vanochtend een berichtje stuurde heeft dat niet".
En dat heb ik zelf ook gemerkt wanneer ik meerdere vrouwen naast elkaar aan het daten was. Onbewust maak je toch een soort vergelijking en ben je sneller geneigd om het af te kappen.
Oh man, mijn beeld van de gemiddelde man begint steeds treuriger te worden.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:07 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik heb juist het tegenovergestelde. Zo veel slechte dates gehad dat ik al blij ben als we gewoon een normaal gesprek kunnen voeren en daarin wat raakvlakken hebben
weet ik veelquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:06 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
[..]
Duh... maar verdwijnt ie dan ook niet meer in je tas als je date gearriveerd is?
Dat is waar... "wat lees jij" is dan snel een goed opening of gespreksonderwerp..quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:09 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
weet ik veelik laat hem vast ook wel eens op tafel liggen. Dat betekend toch niks?
Als ik net mijn mobiel vast had laat ik die ook gewoon liggen, of mijn sleutels
Ik zou het juist leuk vinden als iemand dan vraagt wat ik lees of zo. Goed aanknopingspunt toch?
Het komt denk ik ook door de geforceerdheid van internetdaten. Het is echt een medium waar je puur op zit om te daten. Met die intentie ga je elk gesprek aan, en als je dan op date gaat liggen de verwachtingen al enorm hoog misschien.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:05 schreef ElDinosaur het volgende:
Dat is wel het effect van internet dating. Als je ziet wat een stortvloed aan berichten / aandacht een leuke vrouw over zich heen gestort krijgt.. Dan is het makkelijk om bij één nadelig trekje al te denken "Oh, maar die andere die vanochtend een berichtje stuurde heeft dat niet".
Goed beschreven, dat is precies hoe het voelt.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:51 schreef -0- het volgende:
[..]
Het komt denk ik ook door de geforceerdheid van internetdaten. Het is echt een medium waar je puur op zit om te daten. Met die intentie ga je elk gesprek aan, en als je dan op date gaat liggen de verwachtingen al enorm hoog misschien.
In het echte leven is het toch vaak dat je iemand wat meer ongedwongen leert kennen en er dan interesse is. Daar kan die 'klik' natuurlijk groeien. Bij internetdaten wordt door de geforceerdheid verwacht dat die er direct moet zijn.
Zo slecht in boeiende gesprekken voeren?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 12:10 schreef Detroit het volgende:
Ik vind het uberhaupt knap om een date van langer dan een uur te hebben. Ik begin me dan in 99% van de gevallen alweer te vervelen..
Blijkbaar.. meestal is er zo twee uur voorbij voordat ik ook maar de behoefte heb om te zien hoe laat het is. Laatst nog op zondagavond iets gaan drinken met de gedachte dat het een uurtje zou zijn, voordat we het wisten was het 12 uur en ging de bar dicht.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 12:12 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Zo slecht in boeiende gesprekken voeren?
Zoals t er staat: bebaarde.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 09:45 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
[..]
Behaarde of bebaarde mannen? ;-) Same here, collega die Paiq aanraad.
Het is niet zo zeer dat ik alleen afgeknapt ben op Tinder als medium als wel de vrouwen die er op zitten. Nu ook 8 dates gehad met een korte pauze er tussen, maar telkens het feit 'gezellig, maar geen klik'.
Ik vraag mij ook serieus af hoe je iemand denkt te leren kennen in een avond?
V/D week met m'n laatste date nog even paar berichtjes heen en weer gestuurd een dag na de date en toen kwam de opmerking "als je iets serieuzer zoekt is serieuzere dating site misschien iets voor je".
Misschien zit ik ook wel in het verkeerde grasveld te maaien en moet ik gewoon voortaan voor de koffie gaan.Maar de drempel om te gaan betalen voor zo iets (Lexa, PS, RP) is mij toch iets te hoog (lees: kansloos gevoel van betalen voor relatie/date).
Momenteel ook eerlijk gezegd wel even klaar na één vreselijke date en een heel gezellige maar niet meer dan dat date.
Dan ben je een (positieve) uitzondering. Wat El dino en GVR al zeggen is best herkenbaar. Veel vrouwen verwachten meteen op date 1 die superklik waarbij ze letterlijk uit hun sokken geblazen worden worden terwijl die gewoon extreem zeldzaam is om te vinden. Andersom heb ik dat eigenlijk ook nooit en weet ik van mezelf dat zoiets bij mij kan/moet groeien.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:02 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik weet ook nooit of iemand wat is na 1 date. Ik ben al blij als ik je niet stom vond. Meestal heb ik toch wel een date of 3 nodig voor ik die suffe klik voel (een 'nee' voel ik veel sneller)
En ik heb ook altijd een boek in mijn tas voor als ik ergens moet wachtenis toch niet zo stom?
Als ik dat soort dingen hoor kan ik een glimlach eigenlijk niet onderdrukken. Dat scheelt normale mannen weer concurrentie toch? Ik heb afgelopen jaar eigenlijk maar twee echte 'rampdates' gehad, en dat zat niet zozeer in de gevoerde gesprekken maar meer dat het totaal niet het type is waar ik op val of überhaupt graag contact mee heb. Zo enorm kortzichtige types...pfffquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:08 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Oh man, mijn beeld van de gemiddelde man begint steeds treuriger te worden.Van al m'n dates in het laatste jaar heb ik er maar één gehad waarbij het gesprek gewoon niet liep. En dat was de eerste die ik had nadat ik weer terug in NL was, m'n Nederlands nogal verbasterd was en ik totaal geen idee had waar over te praten met een vrouw die een gewoon leven in NL had. Die date ben ik niet trots op.
Exact dit dus!quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:51 schreef -0- het volgende:
[..]
Het komt denk ik ook door de geforceerdheid van internetdaten. Het is echt een medium waar je puur op zit om te daten. Met die intentie ga je elk gesprek aan, en als je dan op date gaat liggen de verwachtingen al enorm hoog misschien.
In het echte leven is het toch vaak dat je iemand wat meer ongedwongen leert kennen en er dan interesse is. Daar kan die 'klik' natuurlijk groeien. Bij internetdaten wordt door de geforceerdheid verwacht dat die er direct moet zijn.
Ik ben zelf altijd wel van als het gezellig was en er waren wat raakvlakken kan een 2e date altijd want bij een eerste dat ga ik echt niet weten of het wat kan worden, alleen als het echt niks wordt. Meeste 1e dates zijn ook best prima, 1 keer 1 gehad waar ik na een kwartier al weg wilde rennen.
Wow, verveel je je zo snel dan? Mijn laatste eerste date duurde meteen zes uur en we hebben ons beide geen seconde verveeldquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 12:10 schreef Detroit het volgende:
Ik vind het uberhaupt knap om een date van langer dan een uur te hebben. Ik begin me dan in 99% van de gevallen alweer te vervelen..
Omdat iemand je misschien ook wel van je sokken blaast als hij wat langer de tijd krijgt?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 13:28 schreef SiIk het volgende:
Maar als je weet dat die dates waarbij je compleet van je sokken wordt geblazen bestaan, waarom zou je daar dan niet voor gaan?
Ik weet ook dat de staatsloterij hoofdprijs bijna iedere maand gewonnen wordt.. en toch speel ik niet mee.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 13:28 schreef SiIk het volgende:
Maar als je weet dat die dates waarbij je compleet van je sokken wordt geblazen bestaan, waarom zou je daar dan niet voor gaan?
Inderdaad goed beschreven, en zo is het ook wel.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:59 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Goed beschreven, dat is precies hoe het voelt.
Goed omschreven inddquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 11:51 schreef -0- het volgende:
[..]
Het komt denk ik ook door de geforceerdheid van internetdaten. Het is echt een medium waar je puur op zit om te daten. Met die intentie ga je elk gesprek aan, en als je dan op date gaat liggen de verwachtingen al enorm hoog misschien.
In het echte leven is het toch vaak dat je iemand wat meer ongedwongen leert kennen en er dan interesse is. Daar kan die 'klik' natuurlijk groeien. Bij internetdaten wordt door de geforceerdheid verwacht dat die er direct moet zijn.
Ik ben zelf altijd wel van als het gezellig was en er waren wat raakvlakken kan een 2e date altijd want bij een eerste dat ga ik echt niet weten of het wat kan worden, alleen als het echt niks wordt. Meeste 1e dates zijn ook best prima, 1 keer 1 gehad waar ik na een kwartier al weg wilde rennen.
Daarom noem ik de eerste keer afspreken ook geen date en al helemaal geen dingen plannen zoals sommige mensen wel eens doen. Afspreken in de stad om wat te drinken en dat is het.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 13:48 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
[..]
Inderdaad goed beschreven, en zo is het ook wel.
Had het er laatst nog met een vriend over, het hele daten en het geforceerdheid ervan en we kwamen tot dezelfde omschrijving.
Zelf kom ik genoeg leuke mensen tegen in het dagelijksleven, heb leuk huis/auto/werk maar toch mis ik iets. Iets wat je mist maar eigenlijk niet eens als gemis gezien kan worden.
Trouwens wel "fijn" om te merken dat ik niet de enige ben die dit gevoel heeft
Nouja, relaties kunnen groeien natuurlijk, dat is ook wel zo.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 13:29 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Omdat iemand je misschien ook wel van je sokken blaast als hij wat langer de tijd krijgt?
Dat is mijn ervaring in ieder geval
Mijn fijnste relaties zijn met mensen die ik wat langer de tijd heb gegeven zeg maar
En een fantastische eerste date betekend natuurlijk ook niet automatisch dat het een betere relatie gaat zijn
Dat zijn wel een beetje onvergelijkbare kansen natuurlijkquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 13:30 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ik weet ook dat de staatsloterij hoofdprijs bijna iedere maand gewonnen wordt.. en toch speel ik niet mee.
nogmaals: een open relatie staat niet gelijk aan alleen maar seks willen natuurlijk. Er zijn miljoenen vormenquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 13:59 schreef SiIk het volgende:
[..]
Nouja, relaties kunnen groeien natuurlijk, dat is ook wel zo.
Maar helemaal in het geval van een open relatie, waar het toch om de seks zal gaan, wil je toch gewoon van je stoel afglijden, en niet dat het 'wel gezellig' is?
[..]
Dat zijn wel een beetje onvergelijkbare kansen natuurlijk
Nee, ik ook niet. Meestal is het ook een kopje koffie drinken in een stad naar keuze.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 13:59 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Daarom noem ik de eerste keer afspreken ook geen date en al helemaal geen dingen plannen zoals sommige mensen wel eens doen. Afspreken in de stad om wat te drinken en dat is het.
Kopje koffie drinken is ook weer zo 'meh'. Liever elkaar leren kennen onder het genot van alcoholische versnaperingen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:04 schreef Grote_vriendelijke_reus het volgende:
[..]
Nee, ik ook niet. Meestal is het ook een kopje koffie drinken in een stad naar keuze.
Ik heb dan wel weer eens gehad dat iemand naar het strand wilde en daar allemaal dingen wilde plannen en ook nog even liet weten dat ze haar huis nog wel even schoon ging maken.
Tja.... die is, heel gek genoeg, niet doorgegaan
Welke vorm leef jij dan?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:03 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
nogmaals: een open relatie staat niet gelijk aan alleen maar seks willen natuurlijk. Er zijn miljoenen vormen
En het ging toch ook niet over mensen in een open relatie? Het ging over eerste dates en hoeveel 'klik' dan nodig is om het nog een kans te geven
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mee eensch.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:07 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Kopje koffie drinken is ook weer zo 'meh'. Liever elkaar leren kennen onder het genot van alcoholische versnaperingen.
Het liefste doe ik een activiteit.... iets van uurtje bowlen of zo. Aan de andere kant is dat weer beter voor een 2e date.The bearded man: “So many good tunes, I didn't have time to shave!”
Gisteren een spelletjes date gehad.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:03 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
nogmaals: een open relatie staat niet gelijk aan alleen maar seks willen natuurlijk. Er zijn miljoenen vormen
En het ging toch ook niet over mensen in een open relatie? Het ging over eerste dates en hoeveel 'klik' dan nodig is om het nog een kans te geven
True, ligt ook een beetje aan het tijdstip en waar. Maar met regen/koud is samen koffie in een gezellig koffie tentje wel zo leukquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:07 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Kopje koffie drinken is ook weer zo 'meh'. Liever elkaar leren kennen onder het genot van alcoholische versnaperingen.
quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:11 schreef K44S het volgende:
[..]
Welke vorm leef jij dan?Laten we rhu's posts gewoon los zien van open relaties en het er helemaal niet bij betrekken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Activiteiten is voor een 3e of latere date bij mij. Het geeft mij gelijk zo een 'entertainment' programma gevoel en drukt dik het stempel 'DATEN' erop. Lekker bieren en elkaar entertainen is genoeg voor een eerste date.quote:[..]
Mee eensch.
Het liefste doe ik een activiteit.... iets van uurtje bowlen of zo. Aan de andere kant is dat weer beter voor een 2e date.
Is dan ook wel weer zo fijn.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:14 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Laten we rhu's posts gewoon los zien van open relaties en het er helemaal niet bij betrekken.
[..]
Activiteiten is voor een 3e of latere date bij mij. Het geeft mij gelijk zo een 'entertainment' programma gevoel en drukt dik het stempel 'DATEN' erop. Lekker bieren en elkaar entertainen is genoeg voor een eerste date.
Graagquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:14 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Laten we rhu's posts gewoon los zien van open relaties en het er helemaal niet bij betrekken.
Dat is het enige wat ik mij dus afvroegquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:27 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Graag
Ik date oprecht niet anders dan de meesten hier hoor. Om er dan toch een beetje op in te gaan: Ik ben poly en dat wil zeggen dat je meerdere relaties hebt. Dus als ik date is de insteek gewoon het zelfde als bij een single persoon.
Hopelijk is het nu duidelijk genoeg om er verder niet steeds uitleg over te geven en kunnen jullie het hele open relatie ding inderdaad eindelijk een beetje los laten
Irritant is dat. Handiger om gewoon alle notificaties uit te zetten en eens in de zoveel tijd de app openen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:39 schreef K44S het volgende:
[..]
Goed, opeens weet ik weer waarom ik niet aan tinderen mee deed, ik zit onbewust te wachten op de matches.
En hoe is dit aan daten gerelateerd?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:46 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Irritant is dat. Handiger om gewoon alle notificaties uit te zetten en eens in de zoveel tijd de app openen.
En godverdetiefus wat is iTunes toch ook kut.Ik wil gewoon m'n muziek op iphone beheren, maar nee dat kan niet zomaar vanaf iedere willekeurige computer. Sterf.
Mijn welgemeende excuses dat er wel eens wat slowchat doorheen glipt.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:49 schreef Samzz het volgende:
[..]
En hoe is dit aan daten gerelateerd?
Eigenlijk wel een goede vraag... Ik heb wel eens een date gehad waar er echt een enorme klik was, maar dat was puur vriendschappelijk. Van beide kanten. Ook heb ik wel eens een date gehad dat ik totaal niks voelde verder, maar het toch een kans heb gegeven en daar is toch een fijne relatie uit gekomenquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:03 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
nogmaals: een open relatie staat niet gelijk aan alleen maar seks willen natuurlijk. Er zijn miljoenen vormen
En het ging toch ook niet over mensen in een open relatie? Het ging over eerste dates en hoeveel 'klik' dan nodig is om het nog een kans te geven
Net gedaan, de hele tijd toch nog even je standby-knop in klikken is bloed irritant.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:46 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Irritant is dat. Handiger om gewoon alle notificaties uit te zetten en eens in de zoveel tijd de app openen.
En godverdetiefus wat is iTunes toch ook kut.Ik wil gewoon m'n muziek op iphone beheren, maar nee dat kan niet zomaar vanaf iedere willekeurige computer. Sterf.
quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:51 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Mijn welgemeende excuses dat er wel eens wat slowchat doorheen glipt.
Kap ermee.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:51 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Mijn welgemeende excuses dat er wel eens wat slowchat doorheen glipt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |