Wat een idioten.quote:Jeugdspelers Ajax gaan agente te lijf
Amsterdam -
Drie jeugdspelers van Ajax zijn donderdagavond gearresteerd vanwege het mishandelen van een politieagente in burger. Het drietal versperde de agente op de Oudekerkerdijk de weg. Toen de politievrouw enkele malen claxonneerde, stormden de drie op haar af, trokken de agente uit de auto, smeten haar hardhandig tegen de grond en gingen ervandoor.
De politie sloeg meteen alarm en vroeg het publiek via Burgernet om hulp bij het zoeken naar de daders. Na een tip van een buurtbewoner kon het drietal in de buurt van de Van der Madeweg worden ingerekend. Het gaat om Ajax A1-aanvaller Zakaria El A., aanvoerder en ’talent van de toekomst’ Ashraf El M. en de 19-jarige spits Samet B. De agente liep een sleutelbeenbreuk en diverse schaafwonden en bloeduitstortingen op.
„Ajax is op de hoogte van het incident”, aldus een woordvoerder. „Het is een ernstige zaak, maar voor we een standpunt kunnen innemen, willen we weten wat er precies is gebeurd en wie wat heeft gedaan."
Marco Bakker daarentegen nietquote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:52 schreef aloa het volgende:
Zal wel meevallen.
kluivert heeft het ook gehaald.
Hoe achterlijk kun je zijn, ik vraag me echt af wat in die hoofden van die 3 mongolen om ging/gaat.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:52 schreef RedFever007 het volgende:
Dus het eeuwige argument "het ligt aan hun slechte jeugd" kan van tafel en hoeven we ook niet meer als excuus aan te horen. Kan mij namelijk niet voorstellen dat deze kanslozen een echt slechte jeugd hebben![]()
Precies.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:56 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Hoe achterlijk kun je zijn, ik vraag me echt af wat in die hoofden van die 3 mongolen om ging/gaat.
Heb je een ontzettende hoopvolle toekonst in het vizier waarbij je misschien na je 36ste nooit meer hoeft te werken, gooi je het weg doordat iemand op je toeterde. Godverdomme, wat een kneuzen.
Wellicht niet alle 3, maar een deel van dit trio zien we over een aantal jaar nog wel eens op Opsporing Verzocht, mark-my-words. Kwestie van logisch nadenken; toekomst naar de klote, toch snel geld proberen te maken, criminaliteit.
Ze denken niet na...tegenwoordig gaan ze meteen schoppen en slaan.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:56 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Hoe achterlijk kun je zijn, ik vraag me echt af wat in die hoofden van die 3 mongolen om ging/gaat.
Heb je een ontzettende hoopvolle toekonst in het vizier waarbij je misschien na je 36ste nooit meer hoeft te werken, gooi je het weg doordat iemand op je toeterde. Godverdomme, wat een kneuzen.
Wellicht niet alle 3, maar een deel van dit trio zien we over een aantal jaar nog wel eens op Opsporing Verzocht, mark-my-words. Kwestie van logisch nadenken; toekomst naar de klote, toch snel geld proberen te maken, criminaliteit.
Beetje incompleet lijkt me. De OP rept alleen over 'werd uit haar auto getrokken'.quote:
Ach, weet je wat, eigenlijk valt het best wel allemaal mee.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:01 schreef Re het volgende:
is een sleutelbeenbreuk tegenwoordig al zwaargewond? en wat schaafplakken...
zwaargewond is overdreven, maar een sleutelbeenbreuk vind ik vrij heftig.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:01 schreef Re het volgende:
is een sleutelbeenbreuk tegenwoordig al zwaargewond? en wat schaafplakken...
maar goed, apart verhaal om en beetje treurig van te worden
quote:Even voorstellen, Zakaria El Azzouzi, Ashraf El Mahdioui en Samet Bulut, van de Ajax-jeugdselectie. Geen onverdienstelijke spelers, met vooral een sterk staaltje verdediging in de benen. Zelfs een toeterende politieauto met een agente in burger komt niet door hun linie heen. Hun gepatenteerde verdedigingstechniek? Jank die trut van een chauffeur uit haar coureursstoel, zodat zij "diverse schaafwonden, meerdere bloeduitsortingen en een gebroken sleutelbeen" oploopt. Ja, en toen bleek het dus ineens een agente in burger, da's nou jammer. Haar collega's sloegen alarm via Burgernet, waarna het drietal gearresteerd werd na een tip van een buurtbewoner. Lollig van die vermelding 'Voornaam, Initiaal', want met de combinatie 'jeugdspeler Ajax' heeft Google de schoffelaars snel uit de selectie geplukt. Met de kwoot "Ajax is op de hoogte (...). Het is een ernstige zaak, maar voor we een standpunt kunnen innemen, willen we weten wat er precies is gebeurd en wie wat heeft gedaan", duikt de voetbalclub laf onder een onmiddellijke veroordeling van dit achterlijk agressieve gedrag van hun godenzoontjes. Maar veel verder dan het bankje van de rechter, en het bankje langs de zijlijn, zullen de drie delinquente hooligans toch voorlopig niet komen.
Hoezo niet? Omdat ze toevallig voetballen?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:52 schreef RedFever007 het volgende:
Dus het eeuwige argument "het ligt aan hun slechte jeugd" kan van tafel en hoeven we ook niet meer als excuus aan te horen. Kan mij namelijk niet voorstellen dat deze kanslozen een echt slechte jeugd hebben![]()
ik zeg nergens dat het wel meevalt of dat het normaal is, maar zwaargewond lijkt me een overstatement, en niemand weet nog wat er precies is gebeurd... of was iedereen er bij dan?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:05 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ach, weet je wat, eigenlijk valt het best wel allemaal mee.
Laten we dit gewoon normaal vinden.
Slotje !
Omdat een club als Ajax hun de faciliteiten bied om topsporter te worden, daarom.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:11 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Hoezo niet? Omdat ze toevallig voetballen?
Ja precies. Daar moet meer gebeurd zijn. Ik heb nog nooit gehoord dat iemand in elkaar geslagen is vanwege toeteren naar mensen die op de weg staan.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:04 schreef 2dope het volgende:
[..]
Beetje incompleet lijkt me. De OP rept alleen over 'werd uit haar auto getrokken'.
Daarvan raak je niet zwaargewond, of je moet wel heel ongelukkig terecht komen.
Dat heeft natuurlijk helemaal niets te maken met of je een goede jeugd hebt of niet. Je kan 5 dagen in de week trainen en dan nog elke avond door je alcoholistenpaps in elkaar getimmerd worden of nog elke avond seksueel misbruikt worden.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:13 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Omdat een club als Ajax hun de faciliteiten bied om topsporter te worden, daarom.
Nee, dat begrijp ik. Maar een club als Ajax zal vast ook wel persoonlijke begeleiders in huis hebben etc. Meestal zijn dit soort problemen ook bij de club wel bekend.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:16 schreef timmmmm het volgende:
Dat heeft natuurlijk helemaal niets te maken met of je een goede jeugd hebt of niet. Je kan 5 dagen in de week trainen en dan nog elke avond door je alcoholistenpaps in elkaar getimmerd worden of nog elke avond seksueel misbruikt worden.
Dat ze bij Ajax voetballen dús een goede jeugd hebben gehad, vind ik nogal een aanname
Je zou zelfs kunnen zeggen dat ze bij ajax voetballen, dús het wel heel kut moeten hebben![]()
Er word vaak gezegd dat Marokaanse jongeren geen kans krijgen in NL. En door dat ze geen goede uitzicht hebben naar de toekomst. Dat kunnen deze jongens toch niet zeggen...quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:16 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dat heeft natuurlijk helemaal niets te maken met of je een goede jeugd hebt of niet. Je kan 5 dagen in de week trainen en dan nog elke avond door je alcoholistenpaps in elkaar getimmerd worden of nog elke avond seksueel misbruikt worden.
Dat ze bij Ajax voetballen dús een goede jeugd hebben gehad, vind ik nogal een aanname
Je zou zelfs kunnen zeggen dat ze bij ajax voetballen, dús het wel heel kut moeten hebben![]()
Ik ben het ook helemaal met jullie eens dat dit soort wangedrag op geen enkele wijze goed te praten is. Berechten en opsluiten deze kereltjes.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:18 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Nee, dat begrijp ik. Maar een club als Ajax zal vast ook wel persoonlijke begeleiders in huis hebben etc. Meestal zijn dit soort problemen ook bij de club wel bekend.
Maar ze kunnen toch zelf ook wel logisch nadenken. Je hebt twee goede benen van je wellicht alcolistische pa en ma meegekregen, speelt misschien over 5 jaar in Ajax 1 en hoeft wellicht op je 36ste noooooooit meer te werken (dus alleen chillen, jeweet). En dan sla je maar even iemand een sleutelbeenbreuk omdat zij toeterde (notabene een vrouw). Dan kun je het wel altijd op de thuis situatie gooien, maar dit soort figuren zijn gewoon te dom om te poepen.
Hoe is dat in vredesnaam relevant?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:20 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Er word vaak gezegd dat Marokaanse jongeren geen kans krijgen in NL. En door dat ze geen goede uitzicht hebben naar de toekomst. Dat kunnen deze jongens toch niet zeggen...
Wat is jou goedpraatsmoes dan?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:21 schreef timmmmm het volgende:
Ik reageerde ook enkel op de stupiditeit dat ze bij Ajax voetballen dús een goede jeugd gehad hebben.
*jouw.quote:
quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:21 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik ben het ook helemaal met jullie eens dat dit soort wangedrag op geen enkele wijze goed te praten is. Berechten en opsluiten deze kereltjes.
Dit is hun Toekomst;quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:25 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Ze trainen notabene op de Toekomst![]()
Wat moet Samet Bulut overigens in Marokko. Of geldt hier:quote:Wilders bemoeit zich met Ajax-schandaal: "Uitzetten naar Marokko"
De ophef rondom Samet Bulut, Zakaria El Azzouzi en Ashraf El Mahdioui lijkt met de minuut groter te worden. De drie Ajax-talenten werden donderdag gearresteerd vanwege het mishandelen van een vrouw.
De vrouw, later bleek zij een agente in burger, liep onder andere een gebroken sleutelbeen op bij de mishandeling. Ook PVV-leider Geert Wilders heeft inmiddels gelezen over het incident en grijpt dit aan om op Twitter alvast een in zijn ogen passende straf voor te stellen. "Nederlandse nationaliteit afpakken en meteen uitzetten naar Marokko", is de rechts georiënteerde politicus van mening.
Bulut, El Azzouzi en El Mahdioui zullen vermoedelijk vandaag te horen krijgen wat Ajax van plan is qua straf. Zeker El Azzouzi en El Mahdioui gelden als grote talenten in Amsterdam.
Lees verder: http://www.soccernews.nl/(...)kko%22#ixzz3UFhou4F9
Ik heb het over je stelling dat het niet aan de jeugd gelegen kan hebben. Deze gasten hadden, mocht het waar zijn, hadden een fantastische toekomst voor ogen. Profvoetballer bij Ajax. Wereld aan je voeten. Mocht je het niet redden, kun je bij iedere club aan de gang als je je CV even laat zien. 'Jeugdspeler AFC Ajax', nog steeds hofleverancier van de Eredivisie.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:24 schreef timmmmm het volgende:
[..]
*jouw.
Waarom zou ik een goedpraatsmoes moeten hebben. Wellicht moet je het eerste deel van de door jou geciteerde post nog eens doorlezen.
[..]
Psst:quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:28 schreef Mutant01 het volgende:
Verkiezingstijds:
[..]
Wat moet Samet Bulut overigens in Marokko. Of geldt hier:
[ afbeelding ]
Waarom zou het niet aan de jeugd gelegen kunnen hebben. Wat een simpele redenering. Het zijn vaak straatjongeren die in het professionele circuit belanden.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:29 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik heb het over je stelling dat het niet aan de jeugd gelegen kan hebben. Deze gasten hadden, mocht het waar zijn, hadden een fantastische toekomst voor ogen. Profvoetballer bij Ajax. Wereld aan je voeten. Mocht je het niet redden, kun je bij iedere club aan de gang als je je CV even laat zien. 'Jeugdspeler AFC Ajax', nog steeds hofleverancier van de Eredivisie.
Nee, dat deel van de maatschappij heeft een ander probleem. Een respectprobleem tegen alles wat westers is. Of je nu kansloos of kansrijk bent maakt geen moer uit voor ze. Alweer een voorbeeld die de stelling 'het ligt aan hun maatschappelijke situatie blabla..' onderuit haalt.
Maar we lopen hier wel een beetje hard van stapel. Wacht even tot het gerucht bekrachtigd. of ontkracht wordt. En ook niet onbelangrijk, wat de clubleiding er mee gaat doen.
Nog steeds een geweldige sketch van ze.quote:
Roepen dat de mensen tot de AFA behoren is de laatste tijd weer helemaal hip in rechts radicale kringen.quote:
Het is niet op het voetbalveld gebeurd, dus de knvb kan hier niets mee.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:33 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Verder eis ik dat Ajax uit de competitie wordt genomen.
Er is niet geschopt of geslagen.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:58 schreef aloa het volgende:
[..]
Ze denken niet na...tegenwoordig gaan ze meteen schoppen en slaan.
Stenen door ruiten gooien en eigendommen bekladden is de laatste tijd weer helemaal hip in links radicale kringen.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:32 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Roepen dat de mensen tot de AFA behoren is de laatste tijd weer helemaal hip in rechts radicale kringen.
Ach, ze doen toch al voor spek en bonen mee, dus dat vind ik wat overdreven.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:33 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Verder eis ik dat Ajax uit de competitie wordt genomen.
quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:38 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ach, ze doen toch al voor spek en bonen mee, dus dat vind ik wat overdreven.
A-jeugd.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:39 schreef timmmmm het volgende:
Maar waar spelen deze gastjes? Al in de eerste divisie bij jong-ajax of nog een stapje daaronder?
Want AJAX zoekt weer KOORKNAAPJES of zo?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:37 schreef de_boswachter het volgende:
Van je huiskrant moet je het maar hebben.
Zeg maar DAG voetbalcarriere, HALLO kalashnikovs.
Die zouden heel hard weglopen inderdaad.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:53 schreef 10minuteman het volgende:
Geweldige namen weer. Echte Nederlanders maar weer.
Lichtgetinte straatterroristjes komen juist nooit ver in het voetbal, die gaan altijd ten onder aan hun eigen kutmentaliteit.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:46 schreef riazop het volgende:
[..]
Want AJAX zoekt weer KOORKNAAPJES of zo?
Deze gasten komen nu net juist héél ver. Lulletjes halen de eerste divisie niet eens.
Het kan aan mij liggen, maar ik snap je posts niet?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:59 schreef riazop het volgende:
[..]
Die zouden heel hard weglopen inderdaad.
Noem een Bakkali, een El-Hamdaoui, een Labyad etc. etc. etc.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:00 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Lichtgetinte straatterroristjes komen juist nooit ver in het voetbal, die gaan altijd ten onder aan hun eigen kutmentaliteit.
De lijst is oneindig lang.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:00 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Noem een Bakkali, een El-Hamdaoui, een Labyad etc. etc. etc.
Klopt. Ik heb het dan ook nog maar alleen over de gangbare namen die de meesten wel kennen.quote:
3 miljonairs?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:00 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Noem een Bakkali, een El-Hamdaoui, een Labyad etc. etc. etc.
Ik zou als ik jou was toch eens naar topvoetbal gaan kijken. Hoeveel autochtoontjes zie je daar nog?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:00 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Lichtgetinte straatterroristjes komen juist nooit ver in het voetbal, die gaan altijd ten onder aan hun eigen kutmentaliteit.
Ja so, dat ben ik ook.quote:
Ik maak een duidelijke nuance, lees het nog eens.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:17 schreef riazop het volgende:
[..]
Ik zou als ik jou was toch eens naar topvoetbal gaan kijken. Hoeveel autochtoontjes zie je daar nog?
Zwaar ondervertegenwoordigd.
Dan noem eens 5 Marokkaanse toppers in de Eredivisie.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:17 schreef riazop het volgende:
[..]
Ik zou als ik jou was toch eens naar topvoetbal gaan kijken. Hoeveel autochtoontjes zie je daar nog?
Zwaar ondervertegenwoordigd.
Kun je niet verwachten van iemand met een gouden tand.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:18 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik maak een duidelijke nuance, lees het nog eens.
Als je in de eredivisie speelt ben je geen topper. Wist je dat niet?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:18 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dan noem eens 5 Marokkaanse toppers in de Eredivisie.
Je bent nog te dom om te kakken.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:23 schreef riazop het volgende:
[..]
Als je in de eredivisie speelt ben je geen topper. Wist je dat niet?
Zozo, helemaal zelf bedacht?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:55 schreef pvdplanet het volgende:
Van Ajax de club naar Ajax het schoonmaakmiddel
Dat is hun toekomst
quote:
Goeie woordgrap wel.quote:
Waarom lezen ze fok niet even? Daar zijn alle relevante feiten al bekend.quote:„Ajax is op de hoogte van het incident”, aldus een woordvoerder. „Het is een ernstige zaak, maar voor we een standpunt kunnen innemen, willen we weten wat er precies is gebeurd en wie wat heeft gedaan."
Je bent een discussie aan het voeren met Metaan , de 'man' die geilt op Youtube views (hoe kansloos kun je zijnquote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:24 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Je bent nog te dom om te kakken.
Ik kende deze user serieus nietquote:Op vrijdag 13 maart 2015 11:50 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Je bent een discussie aan het voeren met Metaan , de 'man' die geilt op Youtube views (hoe kansloos kun je zijn![]()
) , alles wat 100% Nederlands is is minderwaardig in zijn ogen.
Dus zonde van je tijd
Kun jij even ophouden met trollen, feiten horen in dit topic overduidelijk niet thuis.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:36 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Er is niet geschopt of geslagen.
Hij vindt het wetenschappelijk bewezen dat Gers Pardoel de beste Nederlandse artiest ooit is omdat die de meeste youtube-hits heeftquote:Op vrijdag 13 maart 2015 12:20 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ik kende deze user serieus niet
Maar inderdaad wel een mongooltje.
Dat was al een gearriveerde speler, deze zullen dat nooit halen.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:52 schreef aloa het volgende:
Zal wel meevallen.
kluivert heeft het ook gehaald.
Zeg nooit nooit. Maar kleine kans dat ze Kluivert achterna gaan ja.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 12:45 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat was al een gearriveerde speler, deze zullen dat nooit halen.
Affelay is misschien nog wel het beste voorbeeld van iemand die niks met zijn talent doet. Goed genoeg bevonden worden door Barcelona en dan in een paar jaar tijd afglijden naar een niveau waarin je niet eens meer een basisplaats hebt in de Griekse competitie.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:18 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ja so, dat ben ik ook.
Dat wil toch niet zeggen dat ze alles uit hun carriere hebben gehaald? Door hun idiote instelling. En Bakkali is trouwens nog geen miljonair man gek.
Affelay is idd een serieuze stumperd. Maar of dat ook iets met deze jongens te maken heeft.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 12:52 schreef Hathor het volgende:
[..]
Affelay is misschien nog wel het beste voorbeeld van iemand die niks met zijn talent doet. Goed genoeg bevonden worden door Barcelona en dan in een paar jaar tijd afglijden naar een niveau waarin je niet eens meer een basisplaats hebt in de Griekse competitie.
Onderschat Zakaria Bakali niet. Qua talent komt hij vast in de buurt van Affelay, maar hij heeft nooit een toptransfer gemaakt. Dankzij allerlei familieleden die hun eigen zijn belangen 'behartigen' ziet hij al jaren uitzichtloos op de bank.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 12:52 schreef Hathor het volgende:
[..]
Affelay is misschien nog wel het beste voorbeeld van iemand die niks met zijn talent doet. Goed genoeg bevonden worden door Barcelona en dan in een paar jaar tijd afglijden naar een niveau waarin je niet eens meer een basisplaats hebt in de Griekse competitie.
quote:Ajax schorst jeugdspelers
Van onze Telesportredactie
Ajax heeft de drie jeugdspelers, die worden verdacht van mishandeling van een agente, geschorst.
"De club neemt dit zeer serieus en stelt alles in het werk om er zo snel mogelijk achter te komen wat er is gebeurd", luidt het officiële statement op de website van Ajax.
"Daarna zal Ajax bepalen of en welke passende maatregelen zullen volgen. Tot die tijd zullen de betrokken spelers geen voetbalactiviteiten voor de club verrichten."
Het gaat om Ajax A1-aanvaller Zakaria El A., aanvoerder en ’talent van de toekomst’ Ashraf El M. en de 19-jarige spits Samet B. De drie jeugdspelers mishandelden een politievrouw toen deze enkele malen had getoeterd.
Het drietal werd gisteren aangehouden voor een zware mishandeling van een agente in burger, worden vanmiddag voorgeleid. Dan zal ook besloten worden of het drietal nog in hechtenis blijft of op vrije voeten wordt gesteld.
Het slachtoffer liep een kneuzing aan haar sleutelbeen op en een aantal schaafwonden. Volgens een politiewoordvoerder moet de agente vandaag nog officieel aangifte doen.
Waarom in vredesnaam hun achternaam afkorten?quote:
quote:A1
Selectie:
Damil Dankerlui, Vince Gino Dekker, Philippe Sandler, Léon Bergsma, Nathan Leyder, Nabi Hakimzadeh, Zakaria El Azzouzi, Ashraf El Mahdioui, Samet Bulut, Donny van de Beek, Furkan Kurban
Hans Bijvank (secretaris jeugd), Danny Oudhuizen (leider A2), Rob Kalse (leider A1), Carel Eiting, Mauro Savastano, Teun van Zweeden, Ottar Karlsson, Indy Groothuizen, Mike Grim, Pelle Clement, Markus Bay, Vaclav Cerny, Abdelhak Nouri, Peter Teiwes (fysio A2), Robert Jan Ravensbergen (fysio A1), Ed Peereboom (grensrechter A2)
Noussair Mazraoui, Melvin Vissers, Jordy Bruijn, James Efmorfidis, Joost Meendering, Stan van Bladeren, Terry Lartey Sanniez, Shaquill Sno, Ezra Walian, Adham El Idrissi
Dan lijkt het een stuk ernstiger, net als met het balkje voor de ogen.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 14:05 schreef Monolith het volgende:
[..]
Waarom in vredesnaam hun achternaam afkorten?
met zn 'kijks'quote:Op vrijdag 13 maart 2015 11:50 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Je bent een discussie aan het voeren met Metaan , de 'man' die geilt op Youtube views (hoe kansloos kun je zijn![]()
) , alles wat 100% Nederlands is is minderwaardig in zijn ogen.
Dus zonde van je tijd
Is dit niet de selectie van Galatasaray A1 toevallig? Denk dat ze een verwisseling hebben gemaakt aan de namen te zien.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 14:05 schreef Monolith het volgende:
[..]
Waarom in vredesnaam hun achternaam afkorten?
[..]
Het weer natuurlijkquote:Op vrijdag 13 maart 2015 14:02 schreef topdeck het volgende:
Ik weet niet wat het is maar die mocros zijn vaak zo opgefokt. Hoe de neuk kan dat?
Ik zie slechts één Turks klinkende naam.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 14:17 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Is dit niet de selectie van Galatasaray A1 toevallig? Denk dat ze een verwisseling hebben gemaakt aan de namen te zien.
twitter:RTLnieuws twitterde op vrijdag 13-03-2015 om 14:33:05Jeugdspelers Ajax weer vrij - één van de spelers nog wel verdacht van mishandeling agente in burger http://t.co/2lki7BWL0K reageer retweet
quote:Op vrijdag 13 maart 2015 14:46 schreef GwaiLow het volgende:
DEN HAAG (ANP) - De drie jeugdspelers van Ajax die een agente in burger zouden hebben mishandeld, moeten het land worden uitgezet als ze de vrouw inderdaad mishandeld hebben. PVV-leider Geert Wilders zei dat vrijdag bij RTL Z. Het zou gaan om twee jongens van Marokkaanse afkomst en een van Turkse afkomst.
Wilders zei dat het helaas ,,geen toeval is dat het weer Marokkanen zijn''. Als bewezen wordt waar ze nu van verdacht worden, dan kan het niet anders dan dat onmiddellijk hun paspoort wordt afgepakt en ze naar Marokko of Turkije worden gestuurd, aldus Wilders. Hebben ze alleen een Nederlands paspoort en kunnen ze niet worden uitgezet, dan moeten ze wat Wilders betreft ,,een keiharde straf'' krijgen.
Vooralsnog lijkt het erop dat de gemiddelde PVV-volksvertegenwoordiger ernstiger feiten op zijn kerfstok heeft. Als de feiten er totaal niet meer toe doen en er hoe dan ook mensen het land uitgezet moeten worden komt er toch wel een punt in beeld dat je moet vaststellen dat er geen sprake meer van is dat hij zich. ongenuanceerd en dom weliswaar, uitlaat over de immigratiepolitiek, maar dat hij andere bedoelingen en motieven heeft.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 14:46 schreef GwaiLow het volgende:
DEN HAAG (ANP) - De drie jeugdspelers van Ajax die een agente in burger zouden hebben mishandeld, moeten het land worden uitgezet als ze de vrouw inderdaad mishandeld hebben. PVV-leider Geert Wilders zei dat vrijdag bij RTL Z. Het zou gaan om twee jongens van Marokkaanse afkomst en een van Turkse afkomst.
Wilders zei dat het helaas ,,geen toeval is dat het weer Marokkanen zijn''. Als bewezen wordt waar ze nu van verdacht worden, dan kan het niet anders dan dat onmiddellijk hun paspoort wordt afgepakt en ze naar Marokko of Turkije worden gestuurd, aldus Wilders. Hebben ze alleen een Nederlands paspoort en kunnen ze niet worden uitgezet, dan moeten ze wat Wilders betreft ,,een keiharde straf'' krijgen.
Dat is bijna een Godwin johquote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:00 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Vooralsnog lijkt het erop dat de gemiddelde PVV-volksvertegenwoordiger ernstiger feiten op zijn kerfstok heeft. Als de feiten er totaal niet meer toe doen en er hoe dan ook mensen het land uitgezet moeten worden komt er toch wel een punt in beeld dat je moet vaststellen dat er geen sprake meer van is dat hij zich. ongenuanceerd en dom weliswaar, uitlaat over de immigratiepolitiek, maar dat hij andere bedoelingen en motieven heeft.
Dan heb je daar vast wel een bron bij ?!quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:00 schreef Weltschmerz het volgende:
Vooralsnog lijkt het erop dat de gemiddelde PVV-volksvertegenwoordiger ernstiger feiten op zijn kerfstok heeft
Sterker nog, die heb jij ook.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:03 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Dan heb je daar vast wel een bron bij ?!
Misschien zie ik iets over het hoofd maar ik zou niet weten wat je bedoeld.quote:
Wat een onzin. Welke ergere feiten dan dit? Brievenbus pissen?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:00 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Vooralsnog lijkt het erop dat de gemiddelde PVV-volksvertegenwoordiger ernstiger feiten op zijn kerfstok heeft. Als de feiten er totaal niet meer toe doen en er hoe dan ook mensen het land uitgezet moeten worden komt er toch wel een punt in beeld dat je moet vaststellen dat er geen sprake meer van is dat hij zich. ongenuanceerd en dom weliswaar, uitlaat over de immigratiepolitiek, maar dat hij andere bedoelingen en motieven heeft.
Gutmenschen hoeven geen bron te geven bij hun onzinnige tirades: dat weet je onderhand toch wel?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:10 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Misschien zie ik iets over het hoofd maar ik zou niet weten wat je bedoeld.
Schep eens wat duidelijkheid.
Oh ja natuurlijk. Hoe kon ik dat vergetenquote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Gutmenschen hoeven geen bron te geven bij hun onzinnige tirades: dat weet je onderhand toch wel?
Het is ongenuanceerd en dom maar de halve waarheid is helaas dat deze groep nog steeds met kop en schouders boven andere groepen uitsteekt.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:00 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Vooralsnog lijkt het erop dat de gemiddelde PVV-volksvertegenwoordiger ernstiger feiten op zijn kerfstok heeft. Als de feiten er totaal niet meer toe doen en er hoe dan ook mensen het land uitgezet moeten worden komt er toch wel een punt in beeld dat je moet vaststellen dat er geen sprake meer van is dat hij zich. ongenuanceerd en dom weliswaar, uitlaat over de immigratiepolitiek, maar dat hij andere bedoelingen en motieven heeft.
je komt toch zo van kaarten af na een wedstrijd als je je excuses aanbiedt aan de scheidsquote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:40 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Moeten ze dit op het veld proberen. Gegarandeerd een rode kaart, alhoewel sommige scheidsrechters tolerant zijn en het bestraffen met een waarschuwing of een gele kaart max.
Het is ook maar net waar je de grenzen trekt.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:25 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Het is ongenuanceerd en dom maar de halve waarheid is helaas dat deze groep nog steeds met kop en schouders boven andere groepen uitsteekt.
Korte lontjes zijn vaak de oorzaak van dit soort gedrag.
Helaas maakt Wilders zich steeds meer belachelijk door constant hier op door te hameren.
En inderdaad, sommige van zijn partijgenoten zijn ook geen pareltjes.....
Maar komt dat omdat ze oneerlijker zijn of omdat politici en bankiers niet voor hun misdaden worden aangepakt?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 16:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is ook maar net waar je de grenzen trekt.
Laagopgeleiden zijn gemiddeld gezien ook crimineler. Mensen met een laag inkomen idem.
Deze twee groepen ook maar aan de schandpaal dan?
Achja, reed Kluivert nu 220 of toch 60 km/uur ? Werd het meisje nu verkracht of had ze achteraf spijt ?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 19:35 schreef Jihawti het volgende:
Ja wat is het nu? Zwaar gewond, een gebroken of een gekneusd sleutelbeen? Wel of niet uit de auto getrokken? Alledrie lopen kopschoppen of maar eentje? Zware mishandeling of een gewone mishandeling? Wat is dat, een "gewone" mishandeling? Een zeer beleefd afgehandelde schop in de nek zonder onvertogen woord?
Vragen, vragen...
En anders kopschop je die kk-kazen gewoon het mortuarium in.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 16:11 schreef topdeck het volgende:
[..]
je komt toch zo van kaarten af na een wedstrijd als je je excuses aanbiedt aan de scheids
Je kan moeilijk iemand veroordelen voor het mishandelen van een hulpverlener als diegene dat niet wist.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:00 schreef TLC het volgende:
Het schijnt dat die vrouw het niet verteld heeft tijdens het in elkaar slaan dat ze agente is.
Want misschien waren ze dan wel opgehouden
..
![]()
Ik denk dat de rechter dat wel zal laten meewegen
Och, als -wat was ie?- procureur-generaal kun je ook ongestraft minderjarige Turkse jongetjes neuken en ermee wegkomen.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:07 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Achja, reed Kluivert nu 220 of toch 60 km/uur ? Werd het meisje nu verkracht of had ze achteraf spijt ?
Hoe beter je voetbalt hoe minder ernstig het politierapport wordt.
Als iemand niet herkenbaar is als zijnde agent, moet je het gewoon behandelen als een mishandeling van een burger lijkt mij.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:00 schreef TLC het volgende:
Het schijnt dat die vrouw het niet verteld heeft tijdens het in elkaar slaan dat ze agente is.
Want misschien waren ze dan wel opgehouden
..
![]()
Ik denk dat de rechter dat wel zal laten meewegen
Welk soort gedrag? Twee zijn er alweer onschuldig en de derde is nog verdachte van eenvoudige mishandeling bij een verkeersruzietje waarbij niet duidelijk is wat er gebeurd is, en we hebben de hele ochtend allerlei figuren die om het hardst meeblaten met de door de Telegraaf gezette toon, met inbegrip van volksvertegenwoordigers en bewindslieden op verkiezingscampagne. Wie heeft er hier nou eigenlijk een kort lontje?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:25 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Het is ongenuanceerd en dom maar de halve waarheid is helaas dat deze groep nog steeds met kop en schouders boven andere groepen uitsteekt.
Korte lontjes zijn vaak de oorzaak van dit soort gedrag.
Helaas? Wilders is belachelijk.quote:Helaas maakt Wilders zich steeds meer belachelijk door constant hier op door te hameren.
En inderdaad, sommige van zijn partijgenoten zijn ook geen pareltjes.....
Welk in elkaar slaan? Het doet er ook geen reet toe dat ze agente is, al zou je kunnen stellen dat ze een voorbeeldfunctie heeft en dus niet claxonneert als er geen gevaar dreigt.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:00 schreef TLC het volgende:
Het schijnt dat die vrouw het niet verteld heeft tijdens het in elkaar slaan dat ze agente is.
Want misschien waren ze dan wel opgehouden
Valt wel meequote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:07 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Achja, reed Kluivert nu 220 of toch 60 km/uur ? Werd het meisje nu verkracht of had ze achteraf spijt ?
Hoe beter je voetbalt hoe minder ernstig het politierapport wordt.
Wel een mooi stukje over voetballende stukjes ongeluk in hun wereldjequote:Hij blijft mij in de rede vallen. Ik leg hem uit dat hij een bekeuring krijgt, omdat hij de maximum snelheid overschreed en dat ik daarom een origineel legitimatiebewijs van hem wil zien. Ik pak mijn boekje en vraag naar zijn naam. Kennelijk vraag ik iets raars, want vol ongeloof vraagt hij aan mij of ik hem niet herken. Ik antwoord ontkennend en vraag nogmaals naar zijn naam. Opnieuw vraagt hij of ik echt niet weet wie hij is. Ik begin me te irriteren en zeg tegen hem dat, als hij niet onmiddellijk zijn naam opgeeft, ik hem aanhoud en op het bureau wel uitzoek wie hij echt is.
Hij zegt: ‘Ik ben Bob de Man (gefingeerd), voetballer bij club X! Ken je mij niet?’ Ik kijk hem aan en zeg droog: ‘Ik ben Piet Kats van de politie, ken je mij niet?’ Hij kijkt me met een verbaasd gezicht aan, is even perplex en loopt vervolgens rood van kwaadheid aan. ‘Je doet gewoon of je me niet herkent!’ roept hij uit. Ik antwoord dat ik totaal niet van voetbal houd en hem dus ook niet herken.
FC Utrecht gaat er mee in zee , die houden wel van Marokkanen met losse handjesquote:Op zaterdag 14 maart 2015 00:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Het was weer een topshow vanavond bij Pauw![]()
http://www.npo.nl/pauw/13-03-2015/VARA_101372817
Johan Derksen gaf aan dat als er een veroordeling komt, dat Ajax dan geen enkele andere keus heeft dan deze speler direct te ontslaan. Verder waarschuwde hij andere clubs dat ook hun imago gevaar zou lopen als ze deze ontslagen speler een contract zouden aanbieden.
Einde carrière dus voor deze kansenparel.
Gewoon verkopen en lekker winst op makenquote:Op zaterdag 14 maart 2015 00:22 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
FC Utrecht gaat er mee in zee , die houden wel van Marokkanen met losse handjes
Iemand verkopen die je ontslaatquote:Op zaterdag 14 maart 2015 00:24 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Gewoon verkopen en lekker winst op maken
Kali is voor tonnen verkocht aan Al Arabi in Qatar. Als Ajax slim is dumpen ze deze jeugdspelers ook ergens in een rijke zandbak en cashen ze nog wat ze kunnen.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 00:25 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Iemand verkopen die je ontslaat
knap
Ajax en slim ? ik zie ze er nog voor aan dat ze die mongool houden ookquote:Op zaterdag 14 maart 2015 00:28 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Kali is voor tonnen verkocht aan Al Arabi in Qatar. Als Ajax slim is dumpen ze deze jeugdspelers ook ergens in een rijke zandbak en cashen ze nog wat ze kunnen.
Hoezo? Als het een allochtoon is , mag je toch toeteren?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:22 schreef Weltschmerz het volgende:
..., al zou je kunnen stellen dat ze een voorbeeldfunctie heeft en dus niet claxonneert als er geen gevaar dreigt.
heb je enig idee hoe lang iemand uit de roulatie is na zoiets? hoeveel ongemak die vrouw heeft?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:01 schreef Re het volgende:
is een sleutelbeenbreuk tegenwoordig al zwaargewond? en wat schaafplakken...
maar goed, apart verhaal om en beetje treurig van te worden
Hoezo?quote:Op zaterdag 14 maart 2015 01:20 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
heb je enig idee hoe lang iemand uit de roulatie is na zoiets?
oh zeker, ik vind ook dat er exemplarisch gestraft mag worden, maar er wordt gedaan alsof er een brute moord is begaan, inclusief uitzetting... dat lijkt me nou ook weer een hyperreactiequote:Op zaterdag 14 maart 2015 01:20 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
heb je enig idee hoe lang iemand uit de roulatie is na zoiets? hoeveel ongemak die vrouw heeft?
zat criminelen die hoogopgeleid zijn. Die zijn alleen wat slimmer en kost de gemeenschap ook meer geld.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 16:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is ook maar net waar je de grenzen trekt.
Laagopgeleiden zijn gemiddeld gezien ook crimineler. Mensen met een laag inkomen idem.
Deze twee groepen ook maar aan de schandpaal dan?
Omdat Derksen dat zegt?quote:Op zaterdag 14 maart 2015 00:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Het was weer een topshow vanavond bij Pauw![]()
http://www.npo.nl/pauw/13-03-2015/VARA_101372817
Johan Derksen gaf aan dat als er een veroordeling komt, dat Ajax dan geen enkele andere keus heeft dan deze speler direct te ontslaan. Verder waarschuwde hij andere clubs dat ook hun imago gevaar zou lopen als ze deze ontslagen speler een contract zouden aanbieden.
Einde carrière dus voor deze kansenparel.
Zonder respect geen voetbalquote:Op zaterdag 14 maart 2015 11:35 schreef Monolith het volgende:
[..]
Omdat Derksen dat zegt?
Het is nou niet bepaald alsof elke voetballer van onbesproken gedrag is. Wel minder erg dan in de NFL, lijkt het. Daar stikt het van de vrouwenmeppers en andersoortig tuig.
Jep. Alleen lijken de meesten zich dat nog niet echt te realiseren. Lastige om te bewijzen ook.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 12:33 schreef hpeopjes het volgende:
Sterk staaltje racistisch geweld weer. Dit keer door prachtjongeren van islamtische kunne die wel genoeg geld verdienen om hun hobby's te bekostigen.
Joh, desnoods gaat hij naar het buitenland.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 00:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Het was weer een topshow vanavond bij Pauw![]()
http://www.npo.nl/pauw/13-03-2015/VARA_101372817
Johan Derksen gaf aan dat als er een veroordeling komt, dat Ajax dan geen enkele andere keus heeft dan deze speler direct te ontslaan. Verder waarschuwde hij andere clubs dat ook hun imago gevaar zou lopen als ze deze ontslagen speler een contract zouden aanbieden.
Einde carrière dus voor deze kansenparel.
Heeft IS al een competitie?quote:Op zaterdag 14 maart 2015 12:33 schreef hpeopjes het volgende:
Sterk staaltje racistisch geweld weer. Dit keer door prachtjongeren van islamtische kunne die wel genoeg geld verdienen om hun hobby's te bekostigen.
Dat verdient iig beterquote:Op zaterdag 14 maart 2015 12:47 schreef DS4 het volgende:
[..]
Joh, desnoods gaat hij naar het buitenland.
Laat hem maar lekker gaan. Hij blij, wij blij.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 12:47 schreef DS4 het volgende:
[..]
Joh, desnoods gaat hij naar het buitenland.
De persoon die dit krantenartikeltje heeft geschreven is eveneens een idioot.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:37 schreef de_boswachter het volgende:
Van je huiskrant moet je het maar hebben.
[..]
Wat een idioten.
Dit zijn de verdachten trouwens;
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zeg maar DAG voetbalcarriere, HALLO kalashnikovs.
Precies mijn punt. De journalist is verre van volledig geweest. Ik vind het trouwens niet zo slim om zo confrontatiezoekend te zijn als je weet dat je het fysiek niet de baas kan, just saying (never pick a fight you can't win). Je mag het rusig confrontatiezoekend gedrag noemen als je meermaals toetert, die toeter dient daar helemaal niet voor en die mag hier niet voor worden gebruikt (wetgeving, deze agente heeft hiermee een overtreding gepleegd), ook niet als je een agente bent die al dan niet in dienst is. Een toeter mag je alleen gebruiken om op gevaar te wijzen, niet om je frustratie kenbaar te maken. Dit roept bij mijn vraagtekens op hoe geschikt dit meisje is voor het politiewerk.quote:
quote:Op zaterdag 14 maart 2015 17:17 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Precies mijn punt. De journalist is verre van volledig geweest. Ik vind het trouwens niet zo slim om zo confrontatiezoekend te zijn als je weet dat je het fysiek niet de baas kan, just saying (never pick a fight you can't win). Je mag het rusig confrontatiezoekend gedrag noemen als je meermaals toetert, die toeter dient daar helemaal niet voor en die mag hier niet voor worden gebruikt (wetgeving, deze agente heeft hiermee een overtreding gepleegd), ook niet als je een agente bent die al dan niet in dienst is. Een toeter mag je alleen gebruiken om op gevaar te wijzen, niet om je frustratie kenbaar te maken. Dit roept bij mijn vraagtekens op hoe geschikt dit meisje is voor het politiewerk.
Het is jouw recht om dat wereldvreemd te vinden, ik vind het wereldvreemd dat jij de essentie hiervan niet begrijpt: dat een politieagent zich ten allen tijde aan de wet moet houden en zich voorbeeldig moet gedragen. Je hebt een voorbeeldfunctie en aangezien je de bevoegdheid hebt om andere mensen te bestraffen voor het overtreden van de wet is het des te meer een vereiste dat je je zelf altijd aan de wet houdt en dat je je voorbeeldig gedraagt.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 17:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]![]()
Zo wereldvreemd jij. Je vind een agente serieus ongeschikt voor haar werk omdat ze toetert terwijl iemand haar de weg blokkeert?
Over wereldvreemd gesproken...quote:Op zaterdag 14 maart 2015 00:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Het was weer een topshow vanavond bij Pauw![]()
http://www.npo.nl/pauw/13-03-2015/VARA_101372817
Johan Derksen gaf aan dat als er een veroordeling komt, dat Ajax dan geen enkele andere keus heeft dan deze speler direct te ontslaan. Verder waarschuwde hij andere clubs dat ook hun imago gevaar zou lopen als ze deze ontslagen speler een contract zouden aanbieden.
Einde carrière dus voor deze kansenparel.
Je overtreed de wet niet door te toeteren als een stel idioten de weg blokkeren. Hoogstens een verkeersregel en dat is ook nogal dubieus.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 17:40 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het is jouw recht om dat wereldvreemd te vinden, ik vind het wereldvreemd dat jij de essentie hiervan niet begrijpt: dat een politieagent zich ten allen tijde aan de wet moet houden en zich voorbeeldig moet gedragen. Je hebt een voorbeeldfunctie en aangezien je de bevoegdheid hebt om andere mensen te bestraffen voor het overtreden van de wet is het des te meer een vereiste dat je je zelf altijd aan de wet houdt en dat je je voorbeeldig gedraagt.
Weet jij wat wereldvreemd is? De toeter als agressief middel gebruiken. Een agent hoort te weten dat de toeter enkel gebruikt mag worden om te wijzen op gevaar, niet omdat je gefrustreerd bent. Dus ja, ik stel dat dit vraagtekens oproept over haar geschiktheid voor deze baan.
Ik hoop dat wanneer er 1 van hun veroordeeld wordt dat die door de Nederlandse voetbalwereld uitgekotst wordt zoals met Anouar Kali gebeurt is. Dat zo iemand in het buitenland dan wel weer een contract krijgt, dat is logisch.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 17:42 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Over wereldvreemd gesproken...
Als je denkt dat die spelers nergens aan de bak komen dan begrijp je weinig van het voetbalwereldje. Is het niet binnen Nederland ("iedereen verdient een tweede kans" als smoes gebruiken om voor een prikkie een talent te krijgen) dan is het wel in een ander land. Dit afhankelijk van hoeveel talent ze hebben. JD deed moralistisch maar hij weet ook al te goed dat in het voetbalwereldje opportunisme heerst.
Dat buitenlands contract moet je ook met een korreltje zout nemen, per definitie is het gewoon einde carriere.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 17:45 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik hoop dat wanneer er 1 van hun veroordeeld wordt dat die door de Nederlandse voetbalwereld uitgekotst wordt zoals met Anouar Kali gebeurt is. Dat zo iemand in het buitenland dan wel weer een contract krijgt, dat is logisch.
Waarom ? Landen zat waar men het idee van een vrouw die een man terecht wijst zondig vindt. Desnoods gaat men meespelen in de IS Champions League.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 18:01 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat buitenlands contract moet je ook met een korreltje zout nemen, per definitie is het gewoon einde carriere.
Laat me niet lachen, als hij genoeg talent heeft dan komt hij wel aan de bak, desnoods via een omweg. Er hoeft maar 1 club te zijn die je een kans geeft van al die tientallen clubs, als je dan eenmaal een paar jaar lekker voetbalt dan is alles weer vergeten en vergeven. Kluivert ging trouwens naar FC Barcelona nadat hij iemand had doodgereden op het moment dat hij geïntoxiceerd achter het stuur zat (teveel gedronken, te hard gereden). Is dat minder ernstig dan wat deze jongens deden? Hij is assistent-bondscoach geworden. Het voetbalwereldje is extreem opportunistisch: misschien houden ze even de schone schijn op maar het interessert die clubs weinig.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 18:01 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat buitenlands contract moet je ook met een korreltje zout nemen, per definitie is het gewoon einde carriere.
Verkeersregels zijn toch echt wetten hoor. Van een wettelijke overtreding kan geen sprake zijn als er geen wet bij betrokken is. Jij zou niet bestraft kunnen worden als er geen wet bij betrokken is.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 17:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Je overtreed de wet niet door te toeteren als een stel idioten de weg blokkeren. Hoogstens een verkeersregel en dat is ook nogal dubieus.
Dat is natuurlijk onzin, het is maar net hoe hoog je de lat legt en als je weet dat 95% van de kandidaten bij de selectie afvalt op basis van uiterst discutabele psychologische testjes dan weet je dat er zelfs met de huidige arbeidsvoorwaarden flink wat speling is. Er zijn genoeg mensen die nooit een boete oplopen omdat ze zich wel aan de regels houden. Ook als ze autorijden.quote:En dat je niet ongeschikt bent als je als agent een verkeersovertreding maakt is niet mijn mening, maar gewoon een feit. Anders hadden we überhaupt geen enkele agent meer in Nederland.
Om eerlijk te zijn wordt dit tegenwoordig volgens mij vaker herhaald door mensen die klagen dat anderen het als excuus gebruiken dan dat het werkelijk als excuus gebruikt wordt.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:52 schreef RedFever007 het volgende:
Dus het eeuwige argument "het ligt aan hun slechte jeugd" kan van tafel en hoeven we ook niet meer als excuus aan te horen. Kan mij namelijk niet voorstellen dat deze kanslozen een echt slechte jeugd hebben![]()
Eindelijk weer wat verstandige taal in deze draad.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 18:53 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Laat me niet lachen, als hij genoeg talent heeft dan komt hij wel aan de bak, desnoods via een omweg. Er hoeft maar 1 club te zijn die je een kans geeft van al die tientallen clubs, als je dan eenmaal een paar jaar lekker voetbalt dan is alles weer vergeten en vergeven. Kluivert ging trouwens naar FC Barcelona nadat hij iemand had doodgereden op het moment dat hij geïntoxiceerd achter het stuur zat (teveel gedronken, te hard gereden). Is dat minder ernstig dan wat deze jongens deden? Hij is assistent-bondscoach geworden. Het voetbalwereldje is extreem opportunistisch: misschien houden ze even de schone schijn op maar het interessert die clubs weinig.
Persoonlijk hoop ik dat die jongens gewoon lekker blijven voetballen. Dit staat los van het al dan niet veroordeeld worden: ze worden dan al gestraft met die veroordeling, ze hoeven niet ook nog eens extra gestraft te worden door het werk af te pakken. Rehabilitatie en zo. Laat hen maar een 240 uur afval opruimen of zo en een forse boete betalen.
Nogmaals, van die agente is het niet erg snugger om de confrontatie te zoeken met 3 jongens die alle drie veel sterker zijn dan haar. Je gaat er niet van uit dat het tot een gevecht komt maar slim is het niet om het op te zoeken. Misschien wat beroepsdeformatie? Op het moment dat ze een uniform aan heeft is ze gewend dat mensen luisteren, dat wordt een gewoonte. Dat toeteren sloeg ook nergens op. 1 keer toeteren om de aandacht te trekken kan ik me nog voorstellen, al is dat een overtreding. Blijven toeteren heeft geen zin, dat zou zij moeten begrijpen gezien haar beroep. Ik verdedig geenszins die jongens (ik kreeg het zelf laatst in het verkeer aan de stok met übertokkies die nog veel vervelender zijn dan hen) maar ik vind dat er wel op gewezen mag worden.
Dat zeg ik...einde carriere.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 18:07 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Waarom ? Landen zat waar men het idee van een vrouw die een man terecht wijst zondig vindt. Desnoods gaat men meespelen in de IS Champions League.
Waar baseer jij op dat hij gedronken had?quote:Op zaterdag 14 maart 2015 18:53 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Kluivert ging trouwens naar FC Barcelona nadat hij iemand had doodgereden op het moment dat hij geïntoxiceerd achter het stuur zat (teveel gedronken, te hard gereden).
quote:Op zaterdag 14 maart 2015 18:53 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Laat me niet lachen, als hij genoeg talent heeft dan komt hij wel aan de bak, desnoods via een omweg. Er hoeft maar 1 club te zijn die je een kans geeft van al die tientallen clubs, als je dan eenmaal een paar jaar lekker voetbalt dan is alles weer vergeten en vergeven. Kluivert ging trouwens naar FC Barcelona nadat hij iemand had doodgereden op het moment dat hij geïntoxiceerd achter het stuur zat (teveel gedronken, te hard gereden). Is dat minder ernstig dan wat deze jongens deden? Hij is assistent-bondscoach geworden. Het voetbalwereldje is extreem opportunistisch: misschien houden ze even de schone schijn op maar het interessert die clubs weinig.
Persoonlijk hoop ik dat die jongens gewoon lekker blijven voetballen. Dit staat los van het al dan niet veroordeeld worden: ze worden dan al gestraft met die veroordeling, ze hoeven niet ook nog eens extra gestraft te worden door het werk af te pakken. Rehabilitatie en zo. Laat hen maar een 240 uur afval opruimen of zo en een forse boete betalen.
Nogmaals, van die agente is het niet erg snugger om de confrontatie te zoeken met 3 jongens die alle drie veel sterker zijn dan haar. Je gaat er niet van uit dat het tot een gevecht komt maar slim is het niet om het op te zoeken. Misschien wat beroepsdeformatie? Op het moment dat ze een uniform aan heeft is ze gewend dat mensen luisteren, dat wordt een gewoonte. Dat toeteren sloeg ook nergens op. 1 keer toeteren om de aandacht te trekken kan ik me nog voorstellen, al is dat een overtreding. Blijven toeteren heeft geen zin, dat zou zij moeten begrijpen gezien haar beroep. Ik verdedig geenszins die jongens (ik kreeg het zelf laatst in het verkeer aan de stok met übertokkies die nog veel vervelender zijn dan hen) maar ik vind dat er wel op gewezen mag worden.
Mwah, op de laatste alinea na heeft Bram wel een punt. Zoiets hoeft (en zal) niet zijn hele carrière te beëindigen.quote:
Wel als blijkt dat dit al het zoveelste geval in een lange reeks van incidenten was, zoals werd gemeld bij VI afgelopen vrijdag. Dan zou dit wel eens de laatste druppel kunnen zijn. Het zal zijn carriere wellicht niet beeindigen, maar zijn contract bij Ajax zou dan wel eens ontbonden kunnen worden, en dan is het nog maar afwachten welke club zijn vingers wil branden aan zo'n probleemgeval.quote:Op zondag 15 maart 2015 03:59 schreef NewHorizon het volgende:
[..]
Mwah, op de laatste alinea na heeft Bram wel een punt. Zoiets hoeft (en zal) niet zijn hele carrière te beëindigen.
Een Bellarabi (jaarsalaris 4 miljoen euro) en Benatia (jaarsalaris 4 miljoen euro) doen prima mee in de top van de Bundesliga en dat is van aanzienlijk hoger niveau dan de Eredivisie. Ik ben dan nog te zwak in mijn woorden want die Bellarabi is zelf een van de meest bepalende spelers van Leverkusen dat strijdt om een plek in de kwartfinale van de Champions League tegen Atletico Madrid (finalist CL 2013/2014). Het is dat die laatste net terug is van een blessure van 4 weken, maar de voorgaande 16 duels stond die altijd in de basis bij Bayern Munchen (nummer 1 van Duitsland/nummer 3/4 van Europa).quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:00 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Noem een Bakkali, een El-Hamdaoui, een Labyad etc. etc. etc.
Leuk en aardig maar met 18 jaar ben je al volwassen en ben je in staat om je consequenties in te zien.quote:Op zondag 15 maart 2015 05:39 schreef Obamamamamama het volgende:
[..]
Een Bellarabi (jaarsalaris 4 miljoen euro) en Benatia (jaarsalaris 4 miljoen euro) doen prima mee in de top van de Bundesliga en dat is van aanzienlijk hoger niveau dan de Eredivisie. Ik ben dan nog te zwak in mijn woorden want die Bellarabi is zelf een van de meest bepalende spelers van Leverkusen dat strijdt om een plek in de kwartfinale van de Champions League tegen Atletico Madrid (finalist CL 2013/2014). Het is dat die laatste net terug is van een blessure van 4 weken, maar de voorgaande 16 duels stond die altijd in de basis bij Bayern Munchen (nummer 1 van Duitsland/nummer 3/4 van Europa).
Een Labyad en Bakkali zijn nog veel te jong om af te schrijven. Die laatste is net 18 jaar geworden. Dan is het leven nog niet eens begonnen. De meeste van zijn leeftijdsgenoten werken als vakkenvullers in supermarkten. Uitzonderingen daargelaten.
Nee, hij doet precies hetzelfde als mensen die roepen dat meisjes met rokjes erom vragen om verkracht te worden. Dit is niet goed te praten, klaar. En met een taakstrafje van 200 uur doen we wat mij betreft de maatschappij tekort, zeker omdat deze jongens een voorbeeldfunctie hebben.quote:Op zondag 15 maart 2015 01:11 schreef riazop het volgende:
[..]
Kritiek op de popo is trollen?
WEER een Hollander die angsthaas is.
quote:Op zaterdag 14 maart 2015 19:29 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn wordt dit tegenwoordig volgens mij vaker herhaald door mensen die klagen dat anderen het als excuus gebruiken dan dat het werkelijk als excuus gebruikt wordt.
Hier ben ik het eens een keer niet met je eens, want ik heb dat zovaak gehoord van "goedpraters" dat het wel degelijk altijd werd gezien als oorzaak van geweld etc. door een bepaalde groep.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 19:29 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn wordt dit tegenwoordig volgens mij vaker herhaald door mensen die klagen dat anderen het als excuus gebruiken dan dat het werkelijk als excuus gebruikt wordt.
Als je een beetje kunt ballen zijn er genoeg clubs die dat geen reet uitmaakt.quote:Op zondag 15 maart 2015 04:29 schreef Hathor het volgende:
[..]
Wel als blijkt dat dit al het zoveelste geval in een lange reeks van incidenten was, zoals werd gemeld bij VI afgelopen vrijdag. Dan zou dit wel eens de laatste druppel kunnen zijn. Het zal zijn carriere wellicht niet beeindigen, maar zijn contract bij Ajax zou dan wel eens ontbonden kunnen worden, en dan is het nog maar afwachten welke club zijn vingers wil branden aan zo'n probleemgeval.
Het is niet de eerste keer dat dat voorbij komt. Als mensen zo graag iets lelijks over iemand willen zeggen doen de feiten er niet meer toe. Dat zien we ook in het onderwerp van dit topic.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 23:26 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Waar baseer jij op dat hij gedronken had?
Precies dat valt me ook op.quote:Op zondag 15 maart 2015 11:19 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het is niet de eerste keer dat dat voorbij komt. Als mensen zo graag iets lelijks over iemand willen zeggen doen de feiten er niet meer toe. Dat zien we ook in het onderwerp van dit topic.
Niet te vergeten dat er een wezenlijk verschil zit tussen de spits die de winnende goal in de CL maakte en inmiddels was uitgegroeid tot vaste waarde in Oranje, en een speler van de A1 die nog alles moet bewijzen.quote:Op zondag 15 maart 2015 09:45 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Nee, hij doet precies hetzelfde als mensen die roepen dat meisjes met rokjes erom vragen om verkracht te worden. Dit is niet goed te praten, klaar. En met een taakstrafje van 200 uur doen we wat mij betreft de maatschappij tekort, zeker omdat deze jongens een voorbeeldfunctie hebben.
En tuurlijk, we kunnen Kluivert erbij halen, maar dat was 20 jaar terug en dus irrelevant.
Hier op FOK! zie ik vaker de reacties van klagers over de vermeende goedpraters dan dat ik reacties van werkelijke goedpraters zie. Er zijn wel een paar goedpraters, maar vele malen minder dan de klagers over de goedpraters.quote:Op zondag 15 maart 2015 09:57 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Hier ben ik het eens een keer niet met je eens, want ik heb dat zovaak gehoord van "goedpraters" dat het wel degelijk altijd werd gezien als oorzaak van geweld etc. door een bepaalde groep.
Stellen dat tuig de criminaliteit in gaat door gebrek aan stageplaatsen is natuurlijk super kort door de bocht.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:51 schreef Houtenbeen het volgende:
Het kan dit keer niet aan de stageplaatsen hebben gelegen
Toeteren zonder dat daar noodzaak toe bestaat is gewoon een wetsovertreding. In een kort rokje lopen niet.quote:Op zondag 15 maart 2015 09:45 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Nee, hij doet precies hetzelfde als mensen die roepen dat meisjes met rokjes erom vragen om verkracht te worden. ...
Dan heb je andere problematiek. Meer fraude bv. Criminaliteit die de maatschappij veel meer kost. En nauwelijks bestraft wordt.quote:Op zondag 15 maart 2015 13:43 schreef KreKkeR het volgende:
Bij hoger opgeleide / meer welvarende ouders uit een vergelijkbaar land, zul je waarschijnlijk minder snel vergelijkbare problematiek zien, uitzonderingen daargelaten.
quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Gutmenschen hoeven geen bron te geven bij hun onzinnige tirades: dat weet je onderhand toch wel?
Moet hij dan serieus een lijstje posten over PVV'ers en begane misdaden, voordat jullie zoiets aan kunnen nemen?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:19 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Oh ja natuurlijk. Hoe kon ik dat vergeten
De media en de publieke opinie hebben al besloten.quote:Op zondag 15 maart 2015 14:50 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Advocaat aangehouden jeugdspeler: hij wilde juist bemiddelen bij de verkeersruzie.
Verdriet en boosheid bij een van de drie jeugdspelers van Ajax. Zijn advocaat zegt vandaag dat de middenvelder van de A1 zelfs nog heeft geprobeerd te bemiddelen tijdens de verkeersruzie afgelopen donderdag.
Ashraf wordt net als een andere speler niet meer verdacht en vervolgd voor de mishandeling van een agente in burger donderdagmiddag in Oost. 'Hij was in de eerste instantie blij dat alles was opgehelderd, maar al snel maakte dat plaats voor verdriet en ook wel boosheid toen hij zag wat er allemaal over hem in de media was verschenen', vertelt zijn advocaat tegen AT5.
De jeugdspeler werd vorig jaar uitgeroepen tot talent van de toekomst. 'Het is extra zuur als blijkt dat de verdenking onterecht is, want het kwaad is al geschied. Al die berichtgeving is er en juist met jongens met zulke mooie toekomst voor zich is het natuurlijk een ontzettende smet', vervolgt hij.
'Paspoorten afpakken'
Gisteren lieten de ministers van Sport en Veiligheid en Justitie zich over de zaak uit en PVV-leider Wilders vond zelfs dat de paspoorten van de drie spelers afgepakt moesten worden. 'In Nederland kennen we nog altijd de scheiding der machten', vindt de advocaat van Ashraf. 'Het zou ook chic zijn als politici zich niet uitlaten over zaken als nog niet duidelijk is wat er gebeurd is en als er nog geen gerechtelijke uitspraak is gedaan.'
Alleen de topscorer van de A1 is nog verdachte in de zaak. Ajax heeft besloten alle drie de spelers voorlopig niet te laten spelen tot er meer duidelijkheid over de zaak is.
http://www.at5.nl/artikel(...)bij-de-verkeersruzie
Of Ajacieden, dus schuldig.quote:Op zondag 15 maart 2015 14:52 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
De media en de publieke opinie hebben al besloten.
Allochtonen, dus schuldig.
Nou, die grap over de stageplekken had ik ook kunnen maken.quote:Op zondag 15 maart 2015 13:43 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Hier op FOK! zie ik vaker de reacties van klagers over de vermeende goedpraters dan dat ik reacties van werkelijke goedpraters zie. Er zijn wel een paar goedpraters, maar vele malen minder dan de klagers over de goedpraters.
Plus dat het proberen te verklaren van gedrag vaak ook verward wordt met goedpraten.
Plus dat zaken vaak niet zo zwart-wit liggen als dat sommigen het doen voorkomen. Zie bijv.
[..]
Stellen dat tuig de criminaliteit in gaat door gebrek aan stageplaatsen is natuurlijk super kort door de bocht.
Wanneer je het gedrag probeert te verklaren, spelen zaken als socio-economische factoren vaak wel degelijke en rol. Wanneer de ouders uit een of ander achtergesteld boerendorp komen met een totaal andere cultuur, de ouders kunnen zich niet goed aanpassen, weten hun kinderen niet goed op te voeden op basis van de nieuwe maatschappij waar ze wonen, dan zal dat wel degelijk invloed kunnen hebben op het gedrag v/d kinderen. Dit ongeacht of de kinderen wel/niet een goede stageplek vinden.
Bij hoger opgeleide / meer welvarende ouders uit een vergelijkbaar land, zul je waarschijnlijk minder snel vergelijkbare problematiek zien, uitzonderingen daargelaten.
Kijk de aflevering van Pauw eens terug. (vanaf 13 minuten)quote:Op zondag 15 maart 2015 13:43 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Hier op FOK! zie ik vaker de reacties van klagers over de vermeende goedpraters dan dat ik reacties van werkelijke goedpraters zie. Er zijn wel een paar goedpraters, maar vele malen minder dan de klagers over de goedpraters.
Plus dat het proberen te verklaren van gedrag vaak ook verward wordt met goedpraten.
Plus dat zaken vaak niet zo zwart-wit liggen als dat sommigen het doen voorkomen. Zie bijv.
[..]
Stellen dat tuig de criminaliteit in gaat door gebrek aan stageplaatsen is natuurlijk super kort door de bocht.
Wanneer je het gedrag probeert te verklaren, spelen zaken als socio-economische factoren vaak wel degelijke en rol. Wanneer de ouders uit een of ander achtergesteld boerendorp komen met een totaal andere cultuur, de ouders kunnen zich niet goed aanpassen, weten hun kinderen niet goed op te voeden op basis van de nieuwe maatschappij waar ze wonen, dan zal dat wel degelijk invloed kunnen hebben op het gedrag v/d kinderen. Dit ongeacht of de kinderen wel/niet een goede stageplek vinden.
Bij hoger opgeleide / meer welvarende ouders uit een vergelijkbaar land, zul je waarschijnlijk minder snel vergelijkbare problematiek zien, uitzonderingen daargelaten.
Ik zal dat filmpje later even bekijken. Maar hoezo staat op jonge leeftijd veel geld verdienen haaks op wat ik zeg?quote:Op zondag 15 maart 2015 17:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Kijk de aflevering van Pauw eens terug. (vanaf 13 minuten)
http://www.npo.nl/pauw/13-03-2015/VARA_101372817
Iedereen daar was het er direct over eens dat de cultuur in grote mate te maken heeft met zulk soort gebeurtenissen. En ze hadden het ook over de socio-economische achtergronden die jij noemt, maar dan op een heel andere manier. Ze krijgen op heel jonge leeftijd heel veel geld en kunnen niet met die status omgaan.
De combinatie cultuur en veel geld verdienen ineens zorgt vaak voor problemen. Dat verhaal staat haaks op wat jij nu noemt.
Ah, ok. Ik dacht dat je bedoelde vanwege hun financieel achtergestelde positie.quote:Op zondag 15 maart 2015 17:22 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ik zal dat filmpje later even bekijken. Maar hoezo staat op jonge leeftijd veel geld verdienen haaks op wat ik zeg?
Van huis uit qua opvoeding (m.b.t. de maatschappij waarin je leeft) weinig nuttigs meegekregen hebben kan in combinatie met het dan op jonge leeftijd opeens relatief veel geld verdienen, status krijgen, etc, naar mijn idee sneller leiden tot 'ik ben god, niemand kan mij wat maken'-probleemgedrag lijkt mij. Dit t.o.v. iemand die wel een toereikende opvoeding heeft gehad.
Of agressief tuig, dus schuldig.quote:Op zondag 15 maart 2015 14:52 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
De media en de publieke opinie hebben al besloten.
Allochtonen, dus schuldig.
Ah, de advocaat zegt het.quote:Op zondag 15 maart 2015 14:50 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Advocaat aangehouden jeugdspeler: hij wilde juist bemiddelen bij de verkeersruzie.
Verdriet en boosheid bij een van de drie jeugdspelers van Ajax. Zijn advocaat zegt vandaag dat de middenvelder van de A1 zelfs nog heeft geprobeerd te bemiddelen tijdens de verkeersruzie afgelopen donderdag.
Ashraf wordt net als een andere speler niet meer verdacht en vervolgd voor de mishandeling van een agente in burger donderdagmiddag in Oost. 'Hij was in de eerste instantie blij dat alles was opgehelderd, maar al snel maakte dat plaats voor verdriet en ook wel boosheid toen hij zag wat er allemaal over hem in de media was verschenen', vertelt zijn advocaat tegen AT5.
De jeugdspeler werd vorig jaar uitgeroepen tot talent van de toekomst. 'Het is extra zuur als blijkt dat de verdenking onterecht is, want het kwaad is al geschied. Al die berichtgeving is er en juist met jongens met zulke mooie toekomst voor zich is het natuurlijk een ontzettende smet', vervolgt hij.
'Paspoorten afpakken'
Gisteren lieten de ministers van Sport en Veiligheid en Justitie zich over de zaak uit en PVV-leider Wilders vond zelfs dat de paspoorten van de drie spelers afgepakt moesten worden. 'In Nederland kennen we nog altijd de scheiding der machten', vindt de advocaat van Ashraf. 'Het zou ook chic zijn als politici zich niet uitlaten over zaken als nog niet duidelijk is wat er gebeurd is en als er nog geen gerechtelijke uitspraak is gedaan.'
Alleen de topscorer van de A1 is nog verdachte in de zaak. Ajax heeft besloten alle drie de spelers voorlopig niet te laten spelen tot er meer duidelijkheid over de zaak is.
http://www.at5.nl/artikel(...)bij-de-verkeersruzie
Er stond net ook een man aan het einde van de straat met zijn auto de boel te blokkeren, dan mag ik zeker ook niet toeteren? En als ik het wel doe verdien ik het op klappen te krijgen?quote:Op zondag 15 maart 2015 13:50 schreef riazop het volgende:
[..]
Toeteren zonder dat daar noodzaak toe bestaat is gewoon een wetsovertreding. In een kort rokje lopen niet.
Dat kun je toch pas beoordelen wanneer je met zekerheid kunt weten wat er heeft plaatsgevonden?quote:
Het lijkt vooral op heksenverbrandingen, in die zin dat als ze eenmaal besloten hebben wie ze moeten hebben, de feiter er niet meer toe doen.quote:Op zondag 15 maart 2015 11:29 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Precies dat valt me ook op.
Te hard rijden mag niet maar in het geval Kluivert is er een nuance, de persoon die werd aangereden stond op een onoverzichtelijk punt zijn auto op de weg te draaien.
Ik denk dat diverse personen met weemoed terug denken aan de schandpaal, lijfstraffen e.d. dat zal ze leren
Jammer dat ze geen idee hebben over wat voor gebeurtenis ze het hebben.quote:Op zondag 15 maart 2015 17:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Kijk de aflevering van Pauw eens terug. (vanaf 13 minuten)
http://www.npo.nl/pauw/13-03-2015/VARA_101372817
Iedereen daar was het er direct over eens dat de cultuur in grote mate te maken heeft met zulk soort gebeurtenissen.
De straat was NIET geblokkeerd. Maar mevrouw vond dat de heren daar niet mochten stilstaan.quote:Op zondag 15 maart 2015 21:43 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Er stond net ook een man aan het einde van de straat met zijn auto de boel te blokkeren,
Een overtreding van de wet inderdaad. Wist je dat niet?quote:Op zondag 15 maart 2015 21:43 schreef maniack28 het volgende:
[..]
dan mag ik zeker ook niet toeteren?
Nee.quote:Op zondag 15 maart 2015 21:43 schreef maniack28 het volgende:
[..]
En als ik het wel doe verdien ik het op klappen te krijgen?
Iemand die in het verkeer, en op iedere andere plek, een vrouw slaat, is agressief tuig, ook al heeft ze getoeterd.quote:Op zondag 15 maart 2015 21:57 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Dat kun je toch pas beoordelen wanneer je met zekerheid kunt weten wat er heeft plaatsgevonden?
Misschien was het wel TERUGslaan. Dan is het gewoon zelfverdediging hoor. Of ben jij er zo één die hard wegrent als je klapjes krijgt?quote:Op maandag 16 maart 2015 12:21 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Iemand die in het verkeer, en op iedere andere plek, een vrouw slaat, is agressief tuig,
Wie heeft er geslagen dan?quote:Op maandag 16 maart 2015 12:21 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Iemand die in het verkeer, en op iedere andere plek, een vrouw slaat, is agressief tuig, ook al heeft ze getoeterd.
Moet dan eerst niet zijn vastgesteld dat de persoon in kwestie de vrouw heeft geslagen?quote:Op maandag 16 maart 2015 12:21 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Iemand die in het verkeer, en op iedere andere plek, een vrouw slaat, is agressief tuig, ook al heeft ze getoeterd.
Ja, daarom heb ik het ook over iemand die een vrouw slaat.quote:Op maandag 16 maart 2015 18:04 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Moet dan eerst niet zijn vastgesteld dat de persoon in kwestie de vrouw heeft geslagen?
Ja maar kijk nog eens waar de reacties aanvankelijk betrekking op hadden:quote:Op maandag 16 maart 2015 18:17 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Ja, daarom heb ik het ook over iemand die een vrouw slaat.
quote:Op zondag 15 maart 2015 14:52 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
De media en de publieke opinie hebben al besloten.
Allochtonen, dus schuldig.
quote:
Oftewel, voordat je kan stellen dat het allemaal agressief tuig is, moeten we eerst hebben vastgesteld wat er daadwerkelijk gebeurd is (wie er daadwerkelijk geslagen heeft en wat de rol v/d anderen hierbij was).quote:Op zondag 15 maart 2015 21:57 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Dat kun je toch pas beoordelen wanneer je met zekerheid kunt weten wat er heeft plaatsgevonden?
Ik heb er een slecht gevoel bij, maar als toch blijkt dat het verhaal totaal anders in elkaar zit, heb ik reden om me diep te schamen voor mijn te snelle veroordeling.quote:Op maandag 16 maart 2015 18:41 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ja maar kijk nog eens waar de reacties aanvankelijk betrekking op hadden:
[..]
[..]
[..]
Oftewel, voordat je kan stellen dat het allemaal agressief tuig is, moeten we eerst hebben vastgesteld wat er daadwerkelijk gebeurd is (wie er daadwerkelijk geslagen heeft en wat de rol v/d anderen hierbij was).
Siert je.quote:Op maandag 16 maart 2015 23:20 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Ik heb er een slecht gevoel bij, maar als toch blijkt dat het verhaal totaal anders in elkaar zit, heb ik reden om me diep te schamen voor mijn te snelle veroordeling.
Op zich is het ook weer niet zo heel gek om er vanuit te gaan dat de kern van het nieuwsbericht op waarheid berust.quote:Op maandag 16 maart 2015 23:26 schreef Straatcommando. het volgende:
En gaan hier een aantal mensen vies op hun bek zeg
Lol. .quote:Op vrijdag 13 maart 2015 08:52 schreef aloa het volgende:
Zal wel meevallen.
kluivert heeft het ook gehaald.
quote:Op maandag 16 maart 2015 12:21 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Iemand die in het verkeer, en op iedere andere plek, een vrouw slaat, is agressief tuig, ook al heeft ze getoeterd.
Veel mensen hebben in eerste instantie al moeite met onderkennen dat gewoon niet duidelijk is wat er gebeurd is, welke onjuiste weergave daar ook van mag worden gegeven, helemaal duidelijk was het zeker niet. Maar dan vullen ze het zelf wel in om toch te kunnen oordelen. Als dan vervolgens blijkt dat van die eerste weergave geen ene reet klopt, blijven veel figuren volharden in die 'feiten', blijven ze dezelfde aannames doen, en gaan ze allerlei ingewikkelde gedachtenconstructies maken om te kunnen blijven veroordelen.quote:Op maandag 16 maart 2015 23:36 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Op zich is het ook weer niet zo heel gek om er vanuit te gaan dat de kern van het nieuwsbericht op waarheid berust.
Tuurlijk zouden we uit ervaring nu wel beter moeten weten, maar als je continu bij elk nieuwsbericht zelfs de meest kernachtige punten van het bericht (bijv. de personen die de mishandeling hebben gepleegd) in twijfel moet trekken is dat ook vrij vermoeiend discussiëren.
Ik vind het in ieder geval minder kwalijk dan het continu details erbij bedenken (het was vast een buitenlander, het was vast dit dat, etc) alvorens daar ook maar wat over gerept is in het nieuwsbericht.
Aan de andere kant moeten we natuurlijk niet alleen geloven wat ons (of onze vooroordelen) uitkomt, want dat zie je ook vrij regelmatig gebeuren...
Hij is wat minder kleinzerig dan die agente. Daarom heeft hij ook een sportcarriere en zij een schijtloon.quote:
Soms is het beter om weg te rennen, dan stoer te blijven staan.quote:Op maandag 16 maart 2015 12:26 schreef riazop het volgende:
[..]
Misschien was het wel TERUGslaan. Dan is het gewoon zelfverdediging hoor. Of ben jij er zo één die hard wegrent als je klapjes krijgt?
http://www.nu.nl/binnenla(...)ke-mishandeling.htmlquote:Ajax heeft een jeugdspeler die van mishandeling wordt verdacht voor de rest van het seizoen geschorst. De club heeft hem de hoogst mogelijke boete opgelegd
Dat heeft Ajax dinsdag bekendgemaakt.
De man van achttien jaar heeft een offiële waarschuwing gekregen. Hij moet daarnaast een externe cursus conflictbeheersing volgen. Twee andere jeugdspelers die vermoedelijk bij het incident aanwezig waren, mogen een maand lang niet meer in actie komen bij wedstrijden van Ajax.
Hoewel zij geen verdachten meer zijn, vindt de clubleiding "dat deze spelers niet in deze situatie terecht hadden moeten komen".
De drie spelers zullen de komende twee weken apart trainen. Ook zullen ze de andere jeugdspelers van Ajax over de mishandeling vertellen en daarbij ook hun excuses aanbieden.
Daarnaast zullen de mannen op scholen in Amsterdam en omgeving voorlichting geven.
Mishandeling
De club neemt de maatregelen, omdat eerder deze maand een agente in burger werd mishandeld. De club heeft de drie jeugdspelers eerder al vanwege het incident geschorst.
De agente is op 12 maart aan de Jan Vroegopsingel in Amsterdam-Zuid mishandeld. De vrouw was op dat moment niet in functie. Ze liep bij het incident schouderletsel op.
De drie jeugdspelers konden door een actie van Burgernet in de buurt van de Van der Madeweg worden aangehouden.
Justitie en de club verdenken alleen een van de drie mannen. Deze verdachte moet zich voor de rechter verantwoorden. De andere twee mannen worden niet vervolgd.
Mishandeling
Het ging volgens het Openbaar Ministerie (OM) om mishandeling en niet om openlijke geweldpleging, omdat de vrouw niet uit haar auto is gesleurd en ze er geen botbreuken aan heeft overgehouden.
Ook heeft de vrouw zich niet als agente kenbaar gemaakt. Ook dat heeft gevolgen voor de strafmaat.
quote:Op dinsdag 17 maart 2015 16:30 schreef NewHorizon het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/binnenla(...)ke-mishandeling.html
twitter:MikeVerweij twitterde op dinsdag 17-03-2015 om 16:16:24Zakaria El Azzouzi rest van seizoen niet meer in actie voor #Ajax. Andere twee A-junioren een maand geschorst. Daarnaast extra sancties reageer retweet
Contractueel gezien krijgt El Azzouzi hoogst mogelijke boete. Ben benieuwd naar de daadwerkelijke hoogte v/h bedrag.twitter:MikeVerweij twitterde op dinsdag 17-03-2015 om 16:17:333 A-junioren moeten presentatie geven aan rest jeugdopleiding en uitleggen wat er is gebeurd. #Ajax reageer retweet
Aangezien hij pas een 5 jarig contract heeft getekend, zal hij waarschijnlijk lachen om die boete.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 16:35 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op dinsdag 17-03-2015 om 16:16:24Zakaria El Azzouzi rest van seizoen niet meer in actie voor #Ajax. Andere twee A-junioren een maand geschorst. Daarnaast extra sancties reageer retweet
Contractueel gezien krijgt El Azzouzi hoogst mogelijke boete. Ben benieuwd naar de daadwerkelijke hoogte v/h bedrag.twitter:MikeVerweij twitterde op dinsdag 17-03-2015 om 16:17:333 A-junioren moeten presentatie geven aan rest jeugdopleiding en uitleggen wat er is gebeurd. #Ajax reageer retweet
Het hele seizoen niet spelen is wel erger denk ik idd. Maar ja, ik snap Ajax ook wel, als je ze wegstuurt krijgen ze helemaal geen straf, dan spelen ze morgen bij PSV.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 16:37 schreef Hathor het volgende:
[..]
Aangezien hij pas een 5 jarig contract heeft getekend, zal hij waarschijnlijk lachen om die boete.
Ze konden niet anders denk ik. Als dit niet zoveel aandacht had gehad in de media hadden ze dit wellicht met de mantel der liefde bedekt.quote:
Alle agenten zijn kut en de dader had gelijk?quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:45 schreef riazop het volgende:
[..]
Hij is wat minder kleinzerig dan die agente. Daarom heeft hij ook een sportcarriere en zij een schijtloon.
Bij Ayoub en Tannane ging dat net even anders.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 16:40 schreef HeatWave het volgende:
Alleen als de KNVB ze een landelijk verbod hadden opgelegd oid was het mogelijk geweest om ze weg te sturen. Als Ajax dat nu doet is een investering weg qua tijd en geld en ontlopen ze dus gewoon een echte straf.
Dus ja, er zat weinig anders op dan dit.
Het past niet in mijn vooroordelen dat mensen roepen dat de vrouw niet had moeten toeteren en dat dit een excuus is om te slaan. Buiten het feit of het nieuwsbericht klopt of niet vind ik het kwalijk dat mensen in deze theoretische situatie wijzen naar de agente die beter had moeten weten.quote:Op maandag 16 maart 2015 11:28 schreef riazop het volgende:
[..]
De straat was NIET geblokkeerd. Maar mevrouw vond dat de heren daar niet mochten stilstaan.
[..]
Een overtreding van de wet inderdaad. Wist je dat niet?
[..]
Nee.
Maar hier weten we niet wie met het handgemeen is begonnen. Dus zullen we gewoon even het onderzoek afwachten? Of past dat niet in je vooroordelen?
De dader bleek de agente dus...quote:Op dinsdag 17 maart 2015 16:46 schreef Specularium het volgende:
[..]
Alle agenten zijn kut en de dader had gelijk?
...
quote:Op woensdag 18 maart 2015 16:21 schreef riazop het volgende:
[..]
De dader bleek de agente dus...
En dat is vaker het geval ja. Dat merk je vaak als een draad op het forum ineens héél rustig wordt.
Wat heeft dat er mee te maken?quote:Op woensdag 18 maart 2015 16:22 schreef HeatWave het volgende:
[..].
Ja, vandaar dat Ajax ze keihard straft.
Weinig aan toe te voegen. Anderzijds, de politie heeft zelf ook een handje van rare fratsen waar enige eerlijkheid verwacht mag worden... wellicht dat mensen daarom een aandrang voelen zo te reageren?quote:Op woensdag 18 maart 2015 15:16 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Het past niet in mijn vooroordelen dat mensen roepen dat de vrouw niet had moeten toeteren en dat dit een excuus is om te slaan. Buiten het feit of het nieuwsbericht klopt of niet vind ik het kwalijk dat mensen in deze theoretische situatie wijzen naar de agente die beter had moeten weten.
Samenvattend: als iemand toetert omdat die persoon vind dat mensen in de weg staan of de boel blokkeren is dat geenszins een reden om die persoon een tik te geven. Als je het daar niet mee eens bent heb je een tekort lontje, punt.
Je hebt geen idee hoe integer, geduldig, vriendelijk en nobel onze politieagenten zijn in vergelijking met de rest van Europa. Daar mag wel eens wat aan verandert worden. Onze agenten moeten veel harder worden en veel harder optreden. Als je als agent geslagen wordt, je wapen pakken en meteen knallen, de agent in kwestie zou dan vrijuit moeten gaan.quote:Op woensdag 18 maart 2015 16:58 schreef Jibberwism het volgende:
[..]
Weinig aan toe te voegen. Anderzijds, de politie heeft zelf ook een handje van rare fratsen waar enige eerlijkheid verwacht mag worden... wellicht dat mensen daarom een aandrang voelen zo te reageren?
Oh, dus er is geslagen? Dat wist ik nog niet.quote:Op woensdag 18 maart 2015 15:16 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Het past niet in mijn vooroordelen dat mensen roepen dat de vrouw niet had moeten toeteren en dat dit een excuus is om te slaan. Buiten het feit of het nieuwsbericht klopt of niet vind ik het kwalijk dat mensen in deze theoretische situatie wijzen naar de agente die beter had moeten weten.
Samenvattend: als iemand toetert omdat die persoon vind dat mensen in de weg staan of de boel blokkeren is dat geenszins een reden om die persoon een tik te geven. Als je het daar niet mee eens bent heb je een tekort lontje, punt.
Ze heeft zichzelf volgens jou mishandeld?quote:Op woensdag 18 maart 2015 16:21 schreef riazop het volgende:
[..]
De dader bleek de agente dus...
En dat is vaker het geval ja. Dat merk je vaak als een draad op het forum ineens héél rustig wordt.
Jawel. Ze heeft onnodig getoeterd en daarmee de wet overtreden. Verder lijkt het er ook op dat ze is uitgestapt en dreigend op de drie mannen is afgelopen.quote:Op woensdag 18 maart 2015 18:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Die agente wordt nergens van verdacht.
Welke "zware" straffen?quote:Op woensdag 18 maart 2015 18:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
En Ajax zou ook niet zulke zware straffen uitdelen aan alle 3 de spelers als er niets aan de hand is.
Dat verzin je allemaal. Volgens het OM is er nog maar 1 verdachte en dat is Zakaria.quote:Op woensdag 18 maart 2015 21:51 schreef riazop het volgende:
[..]
Jawel. Ze heeft onnodig getoeterd en daarmee de wet overtreden. Verder lijkt het er ook op dat ze is uitgestapt en dreigend op de drie mannen is afgelopen.
Ach gossie. Als er een bankdirecteurtje tegenover ze staat poepen ze al in hun broek. En jij wil dat die agentjes hard optreden? Grapjas.quote:Op woensdag 18 maart 2015 17:53 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Onze agenten moeten veel harder worden en veel harder optreden. .
Nee. Dat is wat de jongens aan hun omgeving hebben verteld. Of zij dat hebben verzonnen weet ik niet. Jij ook niet trouwens.quote:Op woensdag 18 maart 2015 21:53 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dat verzin je allemaal. ...
quote:Op woensdag 18 maart 2015 21:57 schreef riazop het volgende:
[..]
Nee. Dat is wat de jongens aan hun omgeving hebben verteld. Of zij dat hebben verzonnen weet ik niet. Jij ook niet trouwens.
Ik heb op allerlei media, van twitter tot fb tot fora, verhalen over mevrouw de agente tot me kunnen nemen.quote:Op woensdag 18 maart 2015 22:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
-Er is nergens in de media iets terug te vinden dat die agente ergens van verdacht wordt of ooit van verdacht is geweest. ...
Ik zei dat mevrouw de wet heeft overtreden, niet dat het OM de agente gaat vervolgen. Dat doet het OM namelijk zelden; een agent vervolgen. Dat ligt een beetje moeilijk geloof ik.quote:Op woensdag 18 maart 2015 22:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
....of dat zelfs het OM haar daar voor wil berispen/bestraffen is een verzinsel van jou.
Ze trainen gewoon door hoor. En worden doorbetaald.quote:Op woensdag 18 maart 2015 22:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
-Ajax heeft alle 3 de spelers geschorst, Azzouzi voor de rest van het seizoen en de andere 2 voor een maand. ...
Welnee. Onze voorstopper is net voor een jaar geschorst. Het voetbal staat bol van de schorsingen. Stelt allemaal weinig voor.quote:Op woensdag 18 maart 2015 22:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
maar in de Nederlandse voetbalwereld zijn deze straffen uitzonderlijk en behoorlijk pittig.
Nee hoor, toeteren in die omstandigheid is toch echt een overtreding en dus heeft ze de wet overtreden.quote:
quote:Op donderdag 19 maart 2015 01:15 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee hoor, toeteren in die omstandigheid is toch echt een overtreding en dus heeft ze de wet overtreden.
quote:Op donderdag 19 maart 2015 01:15 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee hoor, toeteren in die omstandigheid is toch echt een overtreding en dus heeft ze de wet overtreden.
Wat was hier onduidelijk aan?quote:Ongeoorloofd toeteren is overigens nog steeds een overtreding en geen misdrijf
Dus?quote:Op donderdag 19 maart 2015 01:15 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee hoor, toeteren in die omstandigheid is toch echt een overtreding en dus heeft ze de wet overtreden.
En daarmee kan alles goedgepraat worden?quote:Op donderdag 19 maart 2015 01:15 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee hoor, toeteren in die omstandigheid is toch echt een overtreding en dus heeft ze de wet overtreden.
Hij ontkent al de hele tijd dat het toeteren wanneer het niet gebeurt om op agressie te wijzen een wetsovertreding is.quote:
Het is een wetsovertreding, maar wat heeft het verder met de mishandeling te maken?quote:Op donderdag 19 maart 2015 15:54 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Hij ontkent al de hele tijd dat het toeteren wanneer het niet gebeurt om op agressie te wijzen een wetsovertreding is.
Wie heeft hier iets goedgepraat?quote:Op donderdag 19 maart 2015 08:37 schreef aloa het volgende:
[..]
En daarmee kan alles goedgepraat worden?
er verwijst natuurlijk naar deze agente haar ietwat hufterige en agressieve gedrag met dat getoeter en het uitstappen. Je mag van een politieagente slimmer en geduldiger gedrag verwachten. Dat je een keer toetert kan ik me nog voorstellen (doch verkeerd) maar ze zou moeten inzien dat het geen zin heeft om te doen wat zij deed. Waarom begin ik hierover? Omdat allerlei mensen hier maar al te gemakkelijk meegaan in het Telegraaf-toontje terwijl dat rioolkrantje veel te weinig feiten heeft gegeven.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 18:53 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ik verdedig geenszins die jongens (ik kreeg het zelf laatst in het verkeer aan de stok met übertokkies die nog veel vervelender zijn dan hen) maar ik vind dat er wel op gewezen mag worden.
als je toetert ben je hufterig en agressief? Misschien heeft ze het eerst wel netjes gevraagd en uiteindelijk een paar keer getoeterd omdat ze niet aan de kant gingen.quote:Op donderdag 19 maart 2015 16:00 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Wie heeft hier iets goedgepraat?![]()
Een ander begon ook over het goedpraten maar ik heb dat niemand hier zien doen. Over mij kan het sowieso niet gaan.
[..]
er verwijst natuurlijk naar deze agente haar ietwat hufterige en agressieve gedrag met dat getoeter en het uitstappen. Je mag van een politieagente slimmer en geduldiger gedrag verwachten. Dat je een keer toetert kan ik me nog voorstellen (doch verkeerd) maar ze zou moeten inzien dat het geen zin heeft om te doen wat zij deed. Waarom begin ik hierover? Omdat allerlei mensen hier maar al te gemakkelijk meegaan in het Telegraaf-toontje terwijl dat rioolkrantje veel te weinig feiten heeft gegeven.
quote:Op donderdag 19 maart 2015 15:56 schreef NewHorizon het volgende:
[..]
Het is een wetsovertreding, maar wat heeft het verder met de mishandeling te maken?
quote:Op woensdag 18 maart 2015 18:19 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Oh, dus er is geslagen? Dat wist ik nog niet.
Mevrouw de agent is in burger, maakt zich niet als politie-agent bekend en stapt zelf uit. Klinkt als iemand die zelf een aandeel heeft in het ontstaan van een verkeersruzie. Sterker nog, als je de confrontatie zoekt als een agent terwijl je je niet als zodanig kenbaar maakt, dan krijg je sneller ruzie. Dat is natuurlijk een reeele mogelijkheid.
We weten niet wat er is gebeurd, we weten niet eens of dat deze agente in burger was of dat ze überhaupt geen dienst had. Alles waar wij ons op baseren is een zeer kort knipseltje uit een rioolkrant. In dat knipseltje wordt gesproken over een agente in burger maar ik acht de kans groot dat die schrijver het verschil niet begrijpt tussen een agente in burger en een burger die agente is maar niet in dienst is. Uiteraard is er hier sprake van een conflict tussen burgers en niet tussen burgers en een agente aangezien dit meisje niet erop heeft gewezen dat ze een agente is. Indien ze dat wel had gedaan dan zouden we een andere juridische discussie krijgen (mag een agente in haar vrije tijd als agente optreden?) maar dat heeft ze niet gedaan dus die discussie ga ik in ieder geval niet voeren.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 13:54 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Veel mensen hebben in eerste instantie al moeite met onderkennen dat gewoon niet duidelijk is wat er gebeurd is, welke onjuiste weergave daar ook van mag worden gegeven, helemaal duidelijk was het zeker niet. Maar dan vullen ze het zelf wel in om toch te kunnen oordelen. Als dan vervolgens blijkt dat van die eerste weergave geen ene reet klopt, blijven veel figuren volharden in die 'feiten', blijven ze dezelfde aannames doen, en gaan ze allerlei ingewikkelde gedachtenconstructies maken om te kunnen blijven veroordelen.
Dat is gewoon kwalijk.
Die discussie hoeven we ook niet te voeren, wat een agent mag buiten dienst, in burger, politietaken verrichten waarvoor een opsporingsbevoegdheid noodzakelijk is (zoals aanhouden buiten heterdaad, bekeuringen uitdelen, etc).quote:Op donderdag 19 maart 2015 16:48 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
[..]
[..]
We weten niet wat er is gebeurd, we weten niet eens of dat deze agente in burger was of dat ze überhaupt geen dienst had. Alles waar wij ons op baseren is een zeer kort knipseltje uit een rioolkrant. In dat knipseltje wordt gesproken over een agente in burger maar ik acht de kans groot dat die schrijver het verschil niet begrijpt tussen een agente in burger en een burger die agente is maar niet in dienst is. Uiteraard is er hier sprake van een conflict tussen burgers en niet tussen burgers en een agente aangezien dit meisje niet erop heeft gewezen dat ze een agente is. Indien ze dat wel had gedaan dan zouden we een andere juridische discussie krijgen (mag een agente in haar vrije tijd als agente optreden?) maar dat heeft ze niet gedaan dus die discussie ga ik in ieder geval niet voeren.
Beter lezen kerel: "meermaals toeteren en vervolgens uitstappen".quote:Op donderdag 19 maart 2015 16:14 schreef aloa het volgende:
[..]
als je toetert ben je hufterig en agressief?
Indien er sprake is geweest van mishandeling dan is dat een probleem, zonder enige twijfel. Alleen weten wij niet wat er precies is gebeurd. Het lijkt er op - afgaande op wat wel bekend is geworden - dat het beperkt is gebleven tot wat duwen en trekken en dat slechts een van de drie jongens dit deed (de persoon die een jaar lang is geschorst), dat er dus geen stoten of schoppen zijn uitgedeeld. Dat zou verklaren waarom ze enkel schade aan haar schouder heeft, als er getrokken en geduwd wordt en de een is veel sterker dan de ander...quote:Op donderdag 19 maart 2015 16:55 schreef NewHorizon het volgende:
Wat je ze wel kwalijk kunt nemen is dat ze een burger mishandeld hebben. Of was het noodweer omdat ze zich zo bedreigd voelden door het getoeter?
Ik kan me de frustratie goed voorstellen. In alle eerlijkheid, ik zou het misschien ook proberen maar ik zou het dan wel beperken tot 1 keer en niet blijven herhalen aangezien dat geen zin heeft (wat dit meisje wel deed). Met de fiets haal ik wel eens langs rechts in als ik zo'n aso voor me heb die zijn telefoontje belangrijker vindt dan het verkeer die hierdoor links fietst (ik hoop dan altijd dat ze vroeg of laat hierdoor letterlijk op hun bek gaan), met de auto durf ik het niet, ik heb dan het gevoel minder controle te hebben.quote:Op donderdag 19 maart 2015 01:17 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zo'n zielige "wet" is dat. "Zinloos" toeteren. Als idioten op de middenbaan blijven rijden toeter ik ook, en als ze niet luisteren ga ik er rechts langs. Zie die pittige kapsel-wijven dan kijken, dom kutvolk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind het trouwens best een zware straf om een jaar lang geen wedstrijden te mogen spelen. Zie een jaar later maar weer aan te haken met zo weinig wedstrijdervaring.ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
kortom we weten het niet. De rechter zal vast uitkomst brengen.quote:Op donderdag 19 maart 2015 16:57 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Beter lezen kerel: "meermaals toeteren en vervolgens uitstappen".
Als je je toeter als wapen gebruikt om je ongenoegen te uiten en vervolgens kwaad uitstapt dan ben je hufterig en agressief aan het handelen ja. Een toeter mag slechts onder 1 omstandigheid worden gebruikt: om te wijzen op gevaar. Wij weten niet in welke mate het al dan niet te begrijpen is dat zij haar geduld verloor aangezien dat broddelstukje uit die rioolkrant (De Telegraaf) veel te weinig informatie geeft maar we weten wel dat zij gezien haar beroep beter zou moeten weten en beter zou moeten handelen. Daar mag rustig op worden gewezen. Het kan dat deze jongens wat naast hun schoenen liepen doordat ze op een te jonge leeftijd teveel geld hebben maar het kan ook zo zijn dat deze jongens haar er door hadden gelaten als ze het even beleefd had gevraagd. We weten het simpelweg niet.
Ik weet wel dat veel automobilisten erg weinig geduld hebben. Ik maak het zelf ook regelmatig mee dat een automobilist niet het geduld kan opbrengen om bijvoorbeeld even achter een fietser te blijven op het moment dat je gedurende enkele meters tot enkele honderden meters niet kan inhalen, er moet minimaal een meter ruimte zijn tussen jou als fietser en de automobilist: http://www.onlinetheorieles.nl/theorieboek/34.html
Ik ga als fietser niet speculeren dat de automobilist in staat is om met 10 centimeter ruimte in te halen en dan ga ik dus niet strak rechts fietsen als er zo weinig ruimte is. Ik kan me voorstellen dat er zoiets aan de hand was maar het zou ook kunnen dat deze jongens naast hun schoenen lopen. Op basis van dit broddelstukje van deze rioolkrant kunnen we er geen zinnig woord over zeggen.
Als dat nodeloos gebeurt, wel ja. Volgens de wetgever. Het mag namelijk gewoon niet.quote:Op donderdag 19 maart 2015 16:14 schreef aloa het volgende:
[..]
als je toetert ben je hufterig en agressief? ...
dat weet bijna iedereen...maar niet iedereen die deze wet negeert en toch toetert houd hier een gebroken sleutelbeen aan over.quote:Op donderdag 19 maart 2015 21:17 schreef riazop het volgende:
[..]
Als dat nodeloos gebeurt, wel ja. Volgens de wetgever. Het mag namelijk gewoon niet.
Die politieagente kan tijdelijk haar werk niet doen, wie weet hoe dit akkefietje haar verdere carrière beïnvloedt.quote:Op donderdag 19 maart 2015 17:10 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik vind het trouwens best een zware straf om een jaar lang geen wedstrijden te mogen spelen. Zie een jaar later maar weer aan te haken met zo weinig wedstrijdervaring.
Ja, je kan ook struikelen over een stoeptegel die iets hoger zit en hierdoor een ligament scheuren. Shit happens. Het is niet omdat je letsel hebt, in dit geval ogenschijnlijk relatief onschuldig letsel (iets waar ze geen last meer van zal hebben na die X weken), dat het door geweld komt. We weten het simpelweg niet. Heb jij enig idee wat voor kracht er op de structren in jouw schouder komen te staan als jij stoeit met iemand die twee keer zoveel kracht heeft? Raad eens wat er gebeurt op het moment dat de spieren het niet kunnen bolwerken.quote:Op donderdag 19 maart 2015 22:44 schreef aloa het volgende:
[..]
Die politieagente kan tijdelijk haar werk niet doen, wie weet hoe dit akkefietje haar verdere carrière beïnvloedt.
het kan allemaalquote:Op donderdag 19 maart 2015 23:21 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ja, je kan ook struikelen over een stoeptegel die iets hoger zit en hierdoor een ligament scheuren. Shit happens. Het is niet omdat je letsel hebt, in dit geval ogenschijnlijk relatief onschuldig letsel (iets waar ze geen last meer van zal hebben na die X weken), dat het door geweld komt. We weten het simpelweg niet. Heb jij enig idee wat voor kracht er op de structren in jouw schouder komen te staan als jij stoeit met iemand die twee keer zoveel kracht heeft? Raad eens wat er gebeurt op het moment dat de spieren het niet kunnen bolwerken.
Het is natuurlijk onzin om te stellen dat deze blessure of het een paar weken lang niet kunnen werken haar carrière negatief kan beïnvloeden. Zo werkt het niet. Hooguit zal het feit dat zij in haar vrije tijd in dit conflict geraakte haar carrière negatief beïnvloeden indien haar meerderen van mening zijn dat dit ook gedeeltelijk aan haar te wijten was maar in dat geval zou het aan haar liggen. Ik denk trouwens niet dat dit enige serieuze gevolgen voor haar zal hebben.
Dat gebroken sleutelbeen kan ook heel erg gemakkelijk gebeuren als er slechts geduwd en getrokken is, daarvoor hoeft er echt geen stoot uitgedeeld te worden. Een zwak meisje wat trekt en duwt aan/tegen een sterke jongeman => spieren die die kracht niet aankunnen => andere structuren waar teveel kracht op komt te staan => schade aan ligament, bindweefsel of bot. Niets ongebruikelijks, je ziet het bijvoorbeeld ook regelmatig in de judosport gebeuren wanneer de een veel sterker is dan de ander, wat hier overduidelijk het geval is (jongen die op de rand van profvoetbal staat vs meisje).quote:Op donderdag 19 maart 2015 22:40 schreef aloa het volgende:
[..]
dat weet bijna iedereen...maar niet iedereen die deze wet negeert en toch toetert houd hier een gebroken sleutelbeen aan over.
Dat lijkt me inderdaad het meest waarschijnlijke scenario. Het meisje was gefrustreerd omdat ze haast had en de weg versperd was, ze reageerde wat ongeduldig en agressief, de jongens - wellicht toch al niet met beide beentjes op de grond staande - raakten opgefokt en ze stookten met zijn allen verder het vuurtje op. Vervolgens een beetje duwen (machogedrag) en bij deze ongelijke strijd raakte het meisje geblesseerd. De relevante vraag is in welke mate ze er zelf aan meedeed. Als twee mensen ervoor kiezen om te ravotten en de zwakkere raakt gewond dan is dat niet een probleem, als het niet 1 tegen 1 is of een van de twee kiest er niet voor dan is het mishandeling.quote:Waarschijnlijk een samenloop van omstandigheden. De drie ajaxspelers gefrustreerd...de agente gefrustreerd en dan krijg je dit!
Dat struikelen over een stoeptegel is mij trouwens echt overkomen, tijdens het hardlopen nog wel. Dan schrik je wel even als je 12+ km/u jogt en hierdoor op je bek gaat. Ik had de pech dat mijn voet kort voor die tegel stond tijdens de fase dat je die optilt, niets aan te doen. Verder trouwens niet gevaarlijk als je weet hoe je moet vallen zolang je op steen valt (gravel is veel erger), je loopt dan enkel schaafwonden op. De scheve tegel was ongetwijfeld te danken aan een kabelboer die zelf de tegels terug moest leggen en die niet haar best doet om een goede kwaliteit van werk te leveren.quote:
quote:Op donderdag 19 maart 2015 16:57 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Beter lezen kerel: "meermaals toeteren en vervolgens uitstappen".
Als je je toeter als wapen gebruikt om je ongenoegen te uiten en vervolgens kwaad uitstapt dan ben je hufterig en agressief aan het handelen ja. Een toeter mag slechts onder 1 omstandigheid worden gebruikt: om te wijzen op gevaar. Wij weten niet in welke mate het al dan niet te begrijpen is dat zij haar geduld verloor aangezien dat broddelstukje uit die rioolkrant (De Telegraaf) veel te weinig informatie geeft maar we weten wel dat zij gezien haar beroep beter zou moeten weten en beter zou moeten handelen. Daar mag rustig op worden gewezen. Het kan dat deze jongens wat naast hun schoenen liepen doordat ze op een te jonge leeftijd teveel geld hebben maar het kan ook zo zijn dat deze jongens haar er door hadden gelaten als ze het even beleefd had gevraagd. We weten het simpelweg niet.
Ik weet wel dat veel automobilisten erg weinig geduld hebben. Ik maak het zelf ook regelmatig mee dat een automobilist niet het geduld kan opbrengen om bijvoorbeeld even achter een fietser te blijven op het moment dat je gedurende enkele meters tot enkele honderden meters niet kan inhalen, er moet minimaal een meter ruimte zijn tussen jou als fietser en de automobilist: http://www.onlinetheorieles.nl/theorieboek/34.html
Ik ga als fietser niet speculeren dat de automobilist in staat is om met 10 centimeter ruimte in te halen en dan ga ik dus niet strak rechts fietsen als er zo weinig ruimte is. Ik kan me voorstellen dat er zoiets aan de hand was maar het zou ook kunnen dat deze jongens naast hun schoenen lopen. Op basis van dit broddelstukje van deze rioolkrant kunnen we er geen zinnig woord over zeggen.
quote:Op donderdag 19 maart 2015 17:05 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Indien er sprake is geweest van mishandeling dan is dat een probleem, zonder enige twijfel. Alleen weten wij niet wat er precies is gebeurd. Het lijkt er op - afgaande op wat wel bekend is geworden - dat het beperkt is gebleven tot wat duwen en trekken en dat slechts een van de drie jongens dit deed (de persoon die een jaar lang is geschorst), dat er dus geen stoten of schoppen zijn uitgedeeld. Dat zou verklaren waarom ze enkel schade aan haar schouder heeft, als er getrokken en geduwd wordt en de een is veel sterker dan de ander...
Dat kan evengoed een probleem zijn maar het is een geheel andere vorm van mishandeling dan wanneer je met 3 man op 1 kwetsbaar iemand (meisje) gaat inbeuken. Indien dit het geval was dan is het vervolgens de vraag in welke mate het een 'gevecht' van twee partijen was. Indien beide partijen ervoor kiezen om te vechten en het blijft beperkt tot wat duw en trekwerk dan kan ik er eerlijk gezegd niet wakker van liggen. indien slechts 1 partij voor het gevecht kiest dan is het een geheel andere kwestie.
Bottomline: we hebben te weinig informatie om te oordelen. De Telegraaf plaatste dit stukje omdat het sensatiezoekend is en dat goed is voor de verkoop maar met journalistiek heeft het niets te maken. Als de Telegraaf nu een beetje onderzoeksjournalistiek zou doen. Hier is een gekke gedachte, ga met de 4 betrokkenen praten. Doe het desnoods off the record zodat je kan uitleggen wat de nuances waren.
quote:Op donderdag 19 maart 2015 23:21 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ja, je kan ook struikelen over een stoeptegel die iets hoger zit en hierdoor een ligament scheuren. Shit happens. Het is niet omdat je letsel hebt, in dit geval ogenschijnlijk relatief onschuldig letsel (iets waar ze geen last meer van zal hebben na die X weken), dat het door geweld komt. We weten het simpelweg niet. Heb jij enig idee wat voor kracht er op de structren in jouw schouder komen te staan als jij stoeit met iemand die twee keer zoveel kracht heeft? Raad eens wat er gebeurt op het moment dat de spieren het niet kunnen bolwerken.
Het is natuurlijk onzin om te stellen dat deze blessure of het een paar weken lang niet kunnen werken haar carrière negatief kan beïnvloeden. Zo werkt het niet. Hooguit zal het feit dat zij in haar vrije tijd in dit conflict geraakte haar carrière negatief beïnvloeden indien haar meerderen van mening zijn dat dit ook gedeeltelijk aan haar te wijten was maar in dat geval zou het aan haar liggen. Ik denk trouwens niet dat dit enige serieuze gevolgen voor haar zal hebben. Bovendien gaat promotie t/m de rang van hoofdagent volautomatisch op basis van aantal jaren dienst als er niet hele rare dingen gebeuren.
quote:Op donderdag 19 maart 2015 23:30 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat gebroken sleutelbeen kan ook heel erg gemakkelijk gebeuren als er slechts geduwd en getrokken is, daarvoor hoeft er echt geen stoot uitgedeeld te worden. Een zwak meisje wat trekt en duwt aan/tegen een sterke jongeman => spieren die die kracht niet aankunnen => andere structuren waar teveel kracht op komt te staan => schade aan ligament, bindweefsel of bot. Niets ongebruikelijks, je ziet het bijvoorbeeld ook regelmatig in de judosport gebeuren wanneer de een veel sterker is dan de ander, wat hier overduidelijk het geval is (jongen die op de rand van profvoetbal staat vs meisje).
Het kan natuurlijk ook dat hij wel een stoot heeft gegeven, het gaat er om dat we het simpelweg niet weten. Eerst maar even nuchter de feiten afwachten, daarna pas oordelen als je per se wil oordelen.
[..]
Dat lijkt me inderdaad het meest waarschijnlijke scenario. Het meisje was gefrustreerd omdat ze haast had en de weg versperd was, ze reageerde wat ongeduldig en agressief, de jongens - wellicht toch al niet met beide beentjes op de grond staande - raakten opgefokt en ze stookten met zijn allen verder het vuurtje op. Vervolgens een beetje duwen (machogedrag) en bij deze ongelijke strijd raakte het meisje geblesseerd. De relevante vraag is in welke mate ze er zelf aan meedeed. Als twee mensen ervoor kiezen om te ravotten en de zwakkere raakt gewond dan is dat niet een probleem, als het niet 1 tegen 1 is of een van de twee kiest er niet voor dan is het mishandeling.
Ik stel voor dat we de TT veranderen in "boek van Bram", vooral die één na laatste post.. What the fuckquote:Op donderdag 19 maart 2015 23:33 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat struikelen over een stoeptegel is mij trouwens echt overkomen, tijdens het hardlopen nog wel. Dan schrik je wel even als je 12+ km/u jogt en hierdoor op je bek gaat. Ik had de pech dat mijn voet kort voor die tegel stond tijdens de fase dat je die optilt, niets aan te doen. Verder trouwens niet gevaarlijk als je weet hoe je moet vallen zolang je op steen valt (gravel is veel erger), je loopt dan enkel schaafwonden op.
profvoetballer vs politieagente, met neem ik aan een gedegen opleiding.quote:Op donderdag 19 maart 2015 23:30 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat gebroken sleutelbeen kan ook heel erg gemakkelijk gebeuren als er slechts geduwd en getrokken is, daarvoor hoeft er echt geen stoot uitgedeeld te worden. Een zwak meisje wat trekt en duwt aan/tegen een sterke jongeman => spieren die die kracht niet aankunnen => andere structuren waar teveel kracht op komt te staan => schade aan ligament, bindweefsel of bot. Niets ongebruikelijks, je ziet het bijvoorbeeld ook regelmatig in de judosport gebeuren wanneer de een veel sterker is dan de ander, wat hier overduidelijk het geval is (jongen die op de rand van profvoetbal staat vs meisje).
Het kan natuurlijk ook dat hij wel een stoot heeft gegeven, het gaat er om dat we het simpelweg niet weten. Eerst maar even nuchter de feiten afwachten, daarna pas oordelen als je per se wil oordelen.
[..]
.
Algehele conditie van de politie is om te huilen (ligt niet aan de politie zelf, overheid dwingt ze zoveel mogelijk bonnen uit te schrijven en papierwerk te doen op kantoor).quote:Op vrijdag 20 maart 2015 08:34 schreef aloa het volgende:
[..]
profvoetballer vs politieagente, met neem ik aan een gedegen opleiding.
Ik neem aan dat zo'n vrouw zich weet te verweren.
Ik vraag me af wat haar functie is binnen de politie.quote:Op vrijdag 20 maart 2015 08:56 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Algehele conditie van de politie is om te huilen (ligt niet aan de politie zelf, overheid dwingt ze zoveel mogelijk bonnen uit te schrijven en papierwerk te doen op kantoor).
Vraag is eerder waarom een agent in burger cq agent buiten dienst zich in dit soort situaties dwingt zonder zichzelf kenbaar te maken. Jammer dat er geen beelden van zijn.
Ach welnee. Heb jij al eens naar de toelatingsvereisten voor de politieschool en de politieschool gekeken? Je moet een kettingroker zijn die zich alleen met motorvoertuigen verplaatst en die niets aan sport doet om op je conditie afgewezen te worden. Vervolgens krijgen ze 9 maanden lang een opleiding waarvan de fysieke training maar een kleine component is en als ze eenmaal aan het werk zijn dan hebben ze af en toe een sportdag, wat conditioneel gezien veel minder voorstelt dan wanneer bij een lokale amateurvereniging sport (tenzij je lid wordt van een AT of zo). Het belangrijkste van alles, ze kan trainen wat ze wil, ze blijft een vrouw en ze biljft dus een beperkt vermogen hebben om spierkracht te ontwikkelen. Op het fysieke vlak is het een kansloze strijd, een politiemeisje tegen een profvoetballer. Ze mag die aangaan maar kijk dan niet gek op als je je blesseert, ook als er geen opzet in het spel is.quote:Op vrijdag 20 maart 2015 08:34 schreef aloa het volgende:
[..]
profvoetballer vs politieagente, met neem ik aan een gedegen opleiding.
Ik neem aan dat zo'n vrouw zich weet te verweren.
Dat is zeker jammer. Nog spijtiger vind ik het dat de Televaag het niet kan laten om hier een stukje over te publiceren alvorens er fatsoenlijk onderzoek is gedaan. Het minste wat je kan doen is het spreken met alle betrokken personen en pas dan een verslagje schrijven, een wat groter is dan een paar regels. Als je er aandacht aan wil besteden en aan journalistiek wil doen, journalistiek is natuurlijk helemaal geen motief van de Telegraaf, ze wil sensationele koppen en emostukjes. Dat verkoopt beter dan journalistiek.quote:Op vrijdag 20 maart 2015 08:56 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Algehele conditie van de politie is om te huilen (ligt niet aan de politie zelf, overheid dwingt ze zoveel mogelijk bonnen uit te schrijven en papierwerk te doen op kantoor).
Vraag is eerder waarom een agent in burger cq agent buiten dienst zich in dit soort situaties dwingt zonder zichzelf kenbaar te maken. Jammer dat er geen beelden van zijn.
Nee, nooit naar gekeken! Als ik jouw moet geloven dan is geen enkele vrouw, die opgeleid is als politieagente eigenlijk geschikt.quote:Op vrijdag 20 maart 2015 21:56 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ach welnee. Heb jij al eens naar de toelatingsvereisten voor de politieschool en de politieschool gekeken? Je moet een kettingroker zijn die zich alleen met motorvoertuigen verplaatst en die niets aan sport doet om op je conditie afgewezen te worden. Vervolgens krijgen ze 9 maanden lang een opleiding waarvan de fysieke training maar een kleine component is en als ze eenmaal aan het werk zijn dan hebben ze af en toe een sportdag, wat conditioneel gezien veel minder voorstelt dan wanneer bij een lokale amateurvereniging sport (tenzij je lid wordt van een AT of zo). Het belangrijkste van alles, ze kan trainen wat ze wil, ze blijft een vrouw en ze biljft dus een beperkt vermogen hebben om spierkracht te ontwikkelen. Op het fysieke vlak is het een kansloze strijd, een politiemeisje tegen een profvoetballer. Ze mag die aangaan maar kijk dan niet gek op als je je blesseert, ook als er geen opzet in het spel is.
Jammer dat zoveel mensen de televaag als waarheid aannemen idd!quote:Op vrijdag 20 maart 2015 21:59 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat is zeker jammer. Nog spijtiger vind ik het dat de Televaag het niet kan laten om hier een stukje over te publiceren alvorens er fatsoenlijk onderzoek is gedaan. Het minste wat je kan doen is het spreken met alle betrokken personen en pas dan een verslagje schrijven, een wat groter is dan een paar regels. Als je er aandacht aan wil besteden en aan journalistiek wil doen, journalistiek is natuurlijk helemaal geen motief van de Telegraaf, ze wil sensationele koppen en emostukjes. Dat verkoopt beter dan journalistiek.
Ik ben wel eens bijna op mijn plaat gegaan doordat ik bijna op een overstekende pad trapte.. die pad had geluk anders had ik hem aangeklaagdquote:Op donderdag 19 maart 2015 23:33 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat struikelen over een stoeptegel is mij trouwens echt overkomen, tijdens het hardlopen nog wel.
Niet lullig bedoeld m'n beste maar ehm... Jij vind een botbreuk een lichte verwonding? Aan tevens het enige bot wat je schoudergordel verbindt met de rest van het lichaam?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:01 schreef Re het volgende:
is een sleutelbeenbreuk tegenwoordig al zwaargewond? en wat schaafplakken...
maar goed, apart verhaal om en beetje treurig van te worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |