SPOILER: Foto'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Press Conference Borodai and Strelkov in Donetsk 10 Jul 2014-Part 2Liveblogsquote:Tijdlijn van de ontwikkelingen in Oekraine
Reuters
Tijdlijn van de ontwikkelingen in Oekrane
Al Jazeera
Timeline: Ukraine's political crisis
Live UA Map
Liveblog Al Jazeera
Liveblog Kyiv Post
Liveblog RT
Liveblog The Guardian
Liveblog The Interpreter
Liveblog RFE/RL
Blogs
Pro-Oekraens
Dmitry Tymchuk / Information Resistance
Voices of Ukraine
Blogspot Ukraine at war
Pro-Russisch
Icorpus
Slavyangrad
Websites Oekraense Overheid
Crisis centrum Live
Information Analysis Centre NSDC of Ukraine
Officile website van de president
Staatsveiligheidsdienst (SBU)
Grenswacht (State Border Guard of Ukraine)
Kranten / Persbureaus / media
Kyiv Post
Ukrinform
Interfax Ukraine
Reuters
Itar-Tass
Vice News
Pro-Oekraens
https://twitter.com/NSDC_ua
https://twitter.com/Liveuamap
https://twitter.com/StateOfUkraine
https://twitter.com/EuromaidanPR
https://twitter.com/MiddleEast_BRK
https://twitter.com/lennutrajektoor
https://twitter.com/RutheniaRus
https://twitter.com/myroslavapetsa
Pro-Russisch
https://twitter.com/NovorossiaNews
https://www.youtube.com/user/newsanna1945
https://twitter.com/A_J_S_B
https://twitter.com/gbazov
https://twitter.com/Catherina_News
Putin is altijd zo onvoorspelbaar geweest. Gevaarlijker zijn die malle alu hoedjes die om hem heen lopen. Ik spotte gister ook weer zijn adviseur in de beelden uit Minsk, de adviseur die denkt dat een derde wereldoorlog onvermijdelijk is, omdat hij de toekomst kan voorspellen en de natuurlijke cyclus van de wereld heeft doorgrond o.i.d. . Op dit moment weet ik niet hoe het westen meer druk kan zetten. De economische sancties zijn al vrij fors, maar in tegenstelling tot voorheen wil Putin niet zijn hok zijn.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 10:19 schreef homme7 het volgende:
[..]
Meer als Stalin, hij wordt steeds gekker.
Ik vrees voor de baltische staten en ook Polen
http://tvzvezda.ru/news/v(...)01408271045-gg1v.htmquote:Lugansk Machine Works moved to Russia
Lugansk Machine Works brings its production in Russia. The company will stop its work in Ukraine and will resume in Chuvashia. Such measures, plant management decided after the shop had been almost completely destroyed by shelling, according Vesti.ru.
Currently, workers are dismantling the surviving equipment. Once it will be delivered to Russia, the production is fully operational at the new location. All employees of the plant as it was decided to evacuate to Russia. It is planned that Friday will be connected equipment for precision metalworking. Now Chuvashia equipped canteen for the workforce and prepare for their accommodations.
The last 12 years LuganskMash worked on the Russian market. Now Russian partners provide the necessary support to Ukrainian colleagues for settling in the new place.
Wie bedoel je dan? Toch niet Vladislav Soerkov, dat is juist een hele slimme man! Hij is de architect van het huidige Rusland. Verder is het logisch en voorspelbaar dat sancties niet werken. Ze werkten al niet tegen Iran, laat staan tegen Rusland. Sancties zijn contraproductief, hierdoor worden alleen de standpunten maar verhard. Het enige dat werkt is integratie,samenwerking en vooral tijd. Het polariseren van nu zet je alleen maar terug in die tijd.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 19:45 schreef Nintex het volgende:
[..]
Putin is altijd zo onvoorspelbaar geweest. Gevaarlijker zijn die malle alu hoedjes die om hem heen lopen. Ik spotte gister ook weer zijn adviseur in de beelden uit Minsk, de adviseur die denkt dat een derde wereldoorlog onvermijdelijk is, omdat hij de toekomst kan voorspellen en de natuurlijke cyclus van de wereld heeft doorgrond o.i.d. . Op dit moment weet ik niet hoe het westen meer druk kan zetten. De economische sancties zijn al vrij fors, maar in tegenstelling tot voorheen wil Putin niet zijn hok zijn.
Maar waarom zou Rusland het pikken om zijn hok in geblaft te worden? Het is een machtig land, dat is niet gekomen doordat het Westen dat heeft toegelaten ofzo, dat is gekomen omdat het de juiste keuzes heeft gemaakt. Net als de andere machtige landen in de wereld zo machtig zijn geworden omdat ze de juiste keuzes hebben gemaakt.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 19:45 schreef Nintex het volgende:
[..]
Putin is altijd zo onvoorspelbaar geweest. Gevaarlijker zijn die malle alu hoedjes die om hem heen lopen. Ik spotte gister ook weer zijn adviseur in de beelden uit Minsk, de adviseur die denkt dat een derde wereldoorlog onvermijdelijk is, omdat hij de toekomst kan voorspellen en de natuurlijke cyclus van de wereld heeft doorgrond o.i.d. . Op dit moment weet ik niet hoe het westen meer druk kan zetten. De economische sancties zijn al vrij fors, maar in tegenstelling tot voorheen wil Putin niet zijn hok zijn.
Hij geeft hier toch een (weliswaar kleine) opening. Het is natuurlijk aan Oekraine om die opening op te pakken. Het lijkt me echter uitgesloten dat Oekraine 1 land blijft. Ik zie mogelijkheden voor een oplossing in een soort Zuid Ossetie scenario waarin Oekraine weliswaar 1 land blijft ,maar in delen de-facto onafhankelijk zijn. Rusland kan dan garant staan voor de veiligheid in dat gebied.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 20:02 schreef deelnemer het volgende:
PM of self-proclaimed Donetsk Republic says DPR leaves Ukraine never to return
DONETSK, August 26. /ITAR-TASS/.
The prime minister of the self-proclaimed Donetsk People’s Republic (DPR), Alexander Zakharchenko, has vowed that the DPR will not remain a territory of Ukraine under any circumstance.
The Novorossiya news agency says he dropped the remark in view of the on-going negotiations in Minsk by the heads of state of the Customs Union countries, Ukraine and EU representatives. Ukraine’s President Petro Poroshenko said at the meeting the sovereignty and territorial integrity of Ukraine must be preserved.
“Federalization does not suit us,” Zakharchenko said.
He said the DPR now saw only one possible option — its total independence from Ukraine.
Zakharchenko speculated that armistice talks, even if they begin after the Minsk meeting, “will not change anything in principle.”
“Of course, negotiations may get underway and some kind of armistice may be achieved, but it will be fragile and not real. Novorossiya no longer agrees not only to federalization, but to the preservation of Ukraine as such,” Zakharchenko said.
Al die hernieuwde praat over God in ex-communistisch Rusland. En telkens van mensen verlangen dat ze op hun knieen gaan zitten. Gaf Rusland maar gas ipv tegengas.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 20:03 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
We mogen God op de blote knieen danken dat Rusland hier nog wat tegengas geeft.
Vertel dat even aan de Polen. En de Tsjechen. En de Hongaren. Die zijn het vast met je eensquote:Op woensdag 27 augustus 2014 20:03 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Wie bedoel je dan? Toch niet Vladislav Soerkov, dat is juist een hele slimme man! Hij is de architect van het huidige Rusland. Verder is het logisch en voorspelbaar dat sancties niet werken. Ze werkten al niet tegen Iran, laat staan tegen Rusland. Sancties zijn contraproductief, hierdoor worden alleen de standpunten maar verhard. Het enige dat werkt is integratie,samenwerking en vooral tijd. Het polariseren van nu zet je alleen maar terug in die tijd.
De Russen zijn de geallieerden uit WO2 , die misschien wel de meeste verliezen hebben geleden in de strijd voor onze vrijheid. Dat respect heeft men nooit gehad. In tegendeel, Rusland is altijd neergezet als de "bad guy" , terwijl het juist vaak de vredesduif is in de internationale politiek en in ieder geval het westerse geweten. Zonder Rusland (en soms China) zou het westerse machtsblok hun hele agenda van werelddominantie en onderdrukking zonder tegenstand kunnen doorvoeren. We mogen God op de blote knieen danken dat Rusland hier nog wat tegengas geeft.
twitter:StateOfUkraine twitterde op woensdag 27-08-2014 om 12:46:52Battalion Donbas cmdr: our men in #Ilovaisk have been abandoned by #Ukraine's mil leaders. We have no choice but to picket Defense Ministry reageer retweet
Onvoorspelbaar? Voor de realisten lijken de Russische acties helemaal niet zo onvoorspelbaar. Het is dit waanidee (of de voorstelling die men wegens politieke/propagandistische redenen verkiest) dat we met een onvoorspelbare dictator te doen hebben, ipv met een Kremlin, dat ervoor zorgt dat het Westen steeds weer de Russische reactie verkeerd inschat.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 19:42 schreef Nintex het volgende:
[..]
Putin is altijd zo onvoorspelbaar geweest. Gevaarlijker zijn die malle alu hoedjes die om hem heen lopen. Ik spotte gister ook weer zijn adviseur in de beelden uit Minsk, de adviseur die denkt dat een derde wereldoorlog onvermijdelijk is, omdat hij de toekomst kan voorspellen en de natuurlijke cyclus van de wereld heeft doorgrond o.i.d. . Op dit moment weet ik niet hoe het westen meer druk kan zetten. De economische sancties zijn al vrij fors, maar in tegenstelling tot voorheen wil Putin niet zijn hok zijn.
http://www.huffingtonpost(...)-a-pu_b_5718499.htmlquote:A Russia Problem, Not a Putin Problem
Thomas Graham, Kissinger Associates, August 2014
The Ukraine crisis has put an end to 25 years of U.S.-Russia relations. The swiftness with which they collapsed, and the absence of any influential forces in either country actively working for their repair, is evidence of how much pretension and frustration had infused relations in recent years. It also suggests a deep-seated anti-American bias in the Russian elite, mirroring a Russophobia of comparable depth on the American side.
It may remain true that there is much the two countries could do together, on WMD nonproliferation, counterterrorism, regional balances, energy security, and climate change, among other things, that would advance the interests of each country and benefit the world as a whole, particularly over the long term. But shared interests will not be enough to bring the two countries together again. For the problem in relations is grounded in each country's sense of itself and its role in the world -- in the American belief that it should be the global leader and in Russia's conviction that it should be a major independent actor. That reality creates major obstacles to cooperation even on shared interests.
Under these circumstances, there can be no new reset in relations. Seeking to repair them by returning to an earlier set of assumptions about them is a dead end. Those assumptions no longer hold. Rather, relations need to be rethought in light of the realities in both countries, including the huge divide in worldviews.
The first step in rethinking relations on the American side will require that we ask some fundamental questions, such as:
How important is Putin?
Putin is the dominant figure in Russia today, and he makes the final decisions on foreign policy. But we need to remember that he operates in a political context and does not have a free hand, as he must balance the competing factions around him to maintain his own position. Moreover, he is a product of the Russian elite, and he gives voice to its consensus on Russia's role in the world, which has deep roots in history and strategic tradition. His departure might lead to a change in style, but it will have little impact on the substance of Russian foreign policy. In short, we have a Russia problem, not a Putin problem.
How does the Russian elite think about world affairs?
Russian strategic thinking falls within the broad outlines of the realist school: Sovereign states are the central actors in world affairs; competition among states is inevitable; power, especially the hard variety, is the coin of the realm; and the goal of foreign policy is to create the optimal geopolitical balance for advancing one's interests. In such a world, only the great powers have the wherewithal to pursue genuinely independent policies; they are the few countries that determine the substance and structure of world affairs. Russian pride dictates that Russia must do all it can to sustain itself as a great power. The first task is guaranteeing Russian security.
What are the essential requirements of Russian security?
First, modern Russia has seen its security as dependent on creating strategic depth, as it emerged on the almost featureless great Eurasian plain. To that end, it has pushed its frontiers outward until it met the resistance of well-organized and powerful states. Over centuries, this dialectic of expansion and resistance came to define Russia's geopolitical zone of interest as the heart of Eurasia, which encompasses all of the former Soviet space (and most of the former Russian imperial space minus Finland and Poland). Today's Russia believes that Russian primacy in -- not necessarily control of -- this region is vital to its own security. Ukraine is critical in this regard, since it creates strategic depth against potential aggression from the West; in particular, it precludes Ukraine from becoming a member of NATO and bringing that organization's infrastructure within a few hundred miles of Moscow.
Second, the choice that faces countries in this region is not Russian domination or genuine independence; it is a choice among great powers vying for influence over them. Russians tirelessly point out that today's Ukraine is composed of disparate territories that were only united under Soviet rule. In their minds, much the same could be said of all the other former Soviet states, which assumed their current form in the Soviet period and most of which had no substantial history of independent statehood before the breakup of the Soviet Union. Such states can never be fully sovereign. If they are not in Russia's orbit, they will inevitably fall into that of another great power. As a matter of its own security, Moscow will always seek to limit the presence of other powers in the former Soviet space.
Third, Russian territorial ambitions beyond its traditional geopolitical zone have been quite limited historically. In this regard, the Soviet period stands out as an anomaly, born of the unique conditions of the mid to late twentieth century: the power vacuum in the center of Europe created by the total collapse of Nazi Germany and the subsequent bitter ideological divide and revolutionary upheaval that produced a global competition between the Soviet Union and the United States. Those conditions no longer prevail, and Russia has reverted to its historical policy of creating a suitable balance of power on the European continent that takes into account the interests of the other great European powers.
Is an ideological divide emerging?
Since he returned to the Kremlin in May 2012, Putin has advocated a form of Russian nationalism that sets itself against the West. But his anti-Westernism does not mark an absolute rejection of the West and its values; it does not mark a return to the existential Cold-War struggle between two political systems with diametrically opposed views of human character and the relationship between state and society. Rather, Putin has positioned himself as the defender of traditional Western values against their postmodern, and he would argue decadent, interpretation in much of the West today. In his mind, he is not seeking to export Russia's values, as the Soviet Union did, but rather to rally other societies that also oppose the West's interpretation of certain values to create an international system that is more representative of the differences within a shared value system.
Despite much overblown rhetoric in Washington, Russia in fact poses a limited challenge to the United States. The appropriate response is not to return to the Cold War. But neither is it to speak of a return to cooperation if Russia realizes the errors of its ways and begins to conduct itself in a way the West finds more compatible. Rather, we need to abandon hopes of transforming Russia and acknowledge that it is one of many major powers in the world today. In dealing with Russia, we need to think in terms of competition and accommodation, that is, of great power diplomacy, refashioned to take account of the differences between today's world and the last period of great power diplomacy in the nineteenth century. We might also remind ourselves, that period was one of relative peace and security, of prosperity and progress.
This article is part of Carnegie Corporation of New York's Carnegie Forum: Rebuilding U.S.-Russia Relations.
Merkel wil tekst en uitleg van Moskou:quote:The attacks outside this city and in an area to the north essentially have opened a new, third front in the war in eastern Ukraine between government forces and pro-Russian separatists, along with the fighting outside the cities of Donetsk and Luhansk.
Exhausted, filthy and dismayed, Ukrainian soldiers staggering out of Novoazovsk for safer territory said Tuesday they were cannon fodder for the forces coming from Russia. As they spoke, tank shells whistled in from the east and exploded nearby.
http://tvrain.ru/articles(...)olovnye_dela-374636/quote:Against detainees paratroopers opened a criminal case
According to him, the Department of Investigation of the SBU launched a pre-trial investigation of the two articles of the Criminal Code of Ukraine - "participation in a terrorist organization, promoting the activities of a terrorist organization" and "the illegal circulation of weapons, ammunition or explosives."
Head of the Investigation Department of the Security Service of Ukraine reported that illegal crossing of the state border of Ukraine is not a criminal offense. At the same time, for the organization of illegal crossing of the state border criminalized. The question of opening a criminal case on illegal smuggle persons across the state border, which may be instituted against the commanders of the paratroopers.
In accordance with the recently amended legislation, a person who is suspected of terrorist activity, but for which there is insufficient evidence, may be detained for a period of 30 days prior to the court decision. On this basis, the Donetsk prosecutor decided to arrest 10 Russian paratroopers.
Previously detained in Ukraine Russian paratroopers were taken to one of the detention centers in Kiev.
On the military detention 331st Regiment of the 98th Division Svir Airborne troops in the SBU reported on 24 August. Later appeared on the Internet of photos and videos of detainees paratroopers. In the Defense Ministry confirmed the findings of the Security Service of Ukraine on the detention of Russian troops of the 98th Division in the area Svir Donetsk region is correct. According to the Ministry of Defense, detainees in Ukraine Russian troops patrolled section of the border, and probably crossed it by accident.
Haha, hier moest ik wel even over lachen. Als de VS, Canada etc. niet snel genoeg naar het Oosten hadden kunnen oprukken had Nederland onder de USSR onder net zo veel (weinig) vrijheid geleefd als het oostblok na WOIIquote:Op woensdag 27 augustus 2014 20:03 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Wie bedoel je dan? Toch niet Vladislav Soerkov, dat is juist een hele slimme man! Hij is de architect van het huidige Rusland. Verder is het logisch en voorspelbaar dat sancties niet werken. Ze werkten al niet tegen Iran, laat staan tegen Rusland. Sancties zijn contraproductief, hierdoor worden alleen de standpunten maar verhard. Het enige dat werkt is integratie,samenwerking en vooral tijd. Het polariseren van nu zet je alleen maar terug in die tijd.
De Russen zijn de geallieerden uit WO2 , die misschien wel de meeste verliezen hebben geleden in de strijd voor onze vrijheid. Dat respect heeft men nooit gehad. In tegendeel, Rusland is altijd neergezet als de "bad guy" , terwijl het juist vaak de vredesduif is in de internationale politiek en in ieder geval het westerse geweten. Zonder Rusland (en soms China) zou het westerse machtsblok hun hele agenda van werelddominantie en onderdrukking zonder tegenstand kunnen doorvoeren. We mogen God op de blote knieen danken dat Rusland hier nog wat tegengas geeft.
Zonder de Russen waren de Duitsers nooit verslagen.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 21:43 schreef tfors het volgende:
[..]
Haha, hier moest ik wel even over lachen. Als de VS, Canada etc. niet snel genoeg naar het Oosten hadden kunnen oprukken had Nederland onder de USSR onder net zo veel (weinig) vrijheid geleefd als het oostblok na WOII
Nee, maar wat is beter de Duitsers of Rusland? Enige reden waarom ik liever onder de USSR had geleefd dan onder nazi-Duitsland is dat de Duitsers aan concentratiekampen voor Joden enzo deden.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 21:44 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Zonder de Russen waren de Duitsers nooit verslagen.
Het was een wedloop naar Berlijn, dat was de hoofdprijs, wat er direct na de oorlog is gebeurd lijkt minder relevant, behalve dat de Russen maar weinig erkenning hebben gehad voor hun offers.. Iedereen heeft zijn idealen en soms pakt het ene systeem beter uit als het andere, hoewel Stalin natuurlijk niet het meest fraaie heerschap was. Feit is dat het gelopen is zoals het gelopen is. Als je het over de geallieerden hebt, moet je ook de Russen noemen. Juist zij hebben grote offers gebracht in WO2 voor onze vrijheid dus.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 21:46 schreef tfors het volgende:
[..]
Nee, maar wat is beter de Duitsers of Rusland? Enige reden waarom ik liever onder de USSR had geleefd dan onder nazi-Duitsland is dat de Duitsers aan concentratiekampen voor Joden enzo deden.
http://www.bloomberg.com/(...)pmorgan-hacking.htmlquote:FBI Said to Be Probing Whether Russia Tied to JPMorgan Hacking
Russian hackers attacked the U.S. financial system in mid-August, infiltrating and stealing data from JPMorgan Chase & Co. (JPM) and at least one other bank, an incident the FBI is investigating as a possible retaliation for government-sponsored sanctions, according to two people familiar with the probe.
The attack, which occurred in mid-August, resulted in the loss of gigabytes of sensitive data, and authorities are investigating whether recent infiltrations of major European banks using a similar vulnerability are also linked to the attack, one of the people said.
In one case, the hackers used a zero-day vulnerability in one of the banks’ websites, then plowed through layers of elaborate security to steal the data, a feat several security experts said appeared far beyond the capability of ordinary criminal hackers. The incidents occurred at a low point in relations between Russia and the West, as Russian troops continue to mass on the Ukrainian border and the West tightens sanctions aimed at crippling Russian companies, including some of the country’s most important banks.
The sophistication of the attack and technical indicators extracted from the banks’ computers provide some evidence of a government link, but the trail is muddy enough that investigators are considering the possibility that it’s cyber criminals from Russia or even elsewhere in Eastern Europe. Other federal agencies, including the National Security Agency, are now aiding the investigation, a third person familiar with the probe said.
“The way the Russians do it, to the extent we can see into the process, is they encourage certain targets,” said James Lewis, director of the Strategic Technologies program at the Center for Strategic and International Studies in Washington. “The Russians typically keep open the options to do something more, and the question now is what would trigger that and what would our response be.”
Waaronder veel Oekrainers.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 21:51 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Als je het over de geallieerden hebt, moet je ook de Russen noemen. Juist zij hebben grote offers gebracht in WO2 voor onze vrijheid dus.
Ik denk dat het stilte voor de storm is.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 23:01 schreef Nintex het volgende:
Wel vreemd, Rusland is nu 'echt' Oekraine binnen gevallen in het Oosten, daar zijn de NAVO, US State dept. etc. het allemaal over eens, maar blijkbaar heeft dat geen impact meer.
Jij bent de nieuwe topic-troll?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 23:13 schreef mapampa het volgende:
[ afbeelding ]
Heerlijk die omsingeling van UKR troepen in Amvrosievka
twitter:Liveuamap twitterde op woensdag 27-08-2014 om 17:28:02Novoazovsk taken under full control of the ukrainian forces - NSDC via @rnbo_gov_ua http://t.co/SyPvXNDA5g reageer retweet
twitter:NatVasilyevaAP twitterde op woensdag 27-08-2014 om 18:03:51Novoazovsk mayor: Rebels enter key southeast Ukrainian town http://t.co/HWTKSZURDc reageer retweet
twitter:EuromaidanPress twitterde op woensdag 27-08-2014 om 20:41:12#Novoazovsk "in Russian hands".Info confirmed by local police, local people "prevented from leaving". reageer retweet
twitter:uatodaytv twitterde op woensdag 27-08-2014 om 20:56:47BRKNG: Ukrainian army has left Novoazovsk. At about 30 Russian tanks and 500 soldiers entered the city - TSN reageer retweet
quote:Op woensdag 27 augustus 2014 23:25 schreef deelnemer het volgende:
twitter:uatodaytv twitterde op woensdag 27-08-2014 om 20:56:47BRKNG: Ukrainian army has left Novoazovsk. At about 30 Russian tanks and 500 soldiers entered the city - TSN reageer retweet
twitter:EuromaidanPress twitterde op woensdag 27-08-2014 om 20:41:12#Novoazovsk "in Russian hands".Info confirmed by local police, local people "prevented from leaving". reageer retweet
Target zou volgens Twitter Mariupol zijn, 'Green men' zijn gespot, maar nog geen bevestiging.twitter:uatodaytv twitterde op woensdag 27-08-2014 om 22:53:44U.S. Department of State: Russian military forces moved about 40 kilometers into Ukraine reageer retweet
twitter:AletheiaLibya twitterde op woensdag 27-08-2014 om 22:47:31There may be known unknowns and unknown unknowns, but #Russia's invasion of #Ukraine is now a known known. reageer retweet
twitter:myroslavapetsa twitterde op woensdag 27-08-2014 om 22:43:12As Ukraine's afraid to go to bed tonight, the rest of the world watching it being invaded by Putin thinking it's safer to pretend all is fine reageer retweet
twitter:StateOfUkraine twitterde op woensdag 27-08-2014 om 21:28:51West did little/missed magnitude of impending catastrophe. Now that Putin's invasion of #Ukraine is no longer a secret, there's no way back. reageer retweet
twitter:StateOfUkraine twitterde op woensdag 27-08-2014 om 23:25:16Multiple reports coming in of the Russian army invading #Mariupol #Ukraine by land and sea. Trying to get more info. #RussiainvadedUkraine reageer retweet
twitter:ChristopherJM twitterde op woensdag 27-08-2014 om 22:21:55Little doubt likely goal of Rus forces in #Novoazovsk to create 3rd front forcing Ukr to divert forces, establish land connection to Crimea. reageer retweet
twitter:Liveuamap twitterde op woensdag 27-08-2014 om 22:32:42No more DNR and LNR fake states on http://t.co/LlkoJwbxFa Territories under control of Russia #RussiainvadedUkraine http://t.co/jAvYUCWDsd reageer retweet
Misschien vrezen voor een Russische reactie? Het Westen zit met problemen in het Midden Oosten, Rusland kan daar makkelijk de Amerikaanse plannen dwarsbomen, en Syri kan ervoor kiezen om z'n krachten op de gematigde milities te concentreren zodat IS vrij spel krijgt.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 23:01 schreef Nintex het volgende:
Wel vreemd, Rusland is nu 'echt' Oekraine binnen gevallen in het Oosten, daar zijn de NAVO, US State dept. etc. het allemaal over eens, maar blijkbaar heeft dat geen impact meer.
https://news.vice.com/art(...)-isnt-fighting-therequote:NATO Isn't Arming Ukraine, Just Like Russia Isn't Fighting There
By Ryan Faith
August 27, 2014 | 9:20 pm
A few events before the upcoming NATO Summit in Cardiff on September 4 all suggest that the West has finally decided that it would like to do a great deal (or more than absolutely nothing) but just doesn't want to be too tacky about it.
The first is a puzzling sale of 58 T-72 tanks to the Czech Republic by Hungary. Since the signing of the Conventional Armed Forces in Europe Treaty in 1990, the purchase, transfer, and stationing of European arms and troops has been tightly regulated. So a sale between two signatories (such as the Czech Republic and Hungary) is closely monitored. And something caught the eye of defense industry observers in this transaction. While the Czechs were buying the vehicles, it didn't appear that they would actually be using them.
It's not yet possible to tell where these tanks will be going, but the current speculation is that they're destined for the Ukrainian army. This makes sense, because Ukraine is desperate for new equipment that is completely compatible with the Soviet-style stuff already in their inventory; the army doesn't want to screw around with new training or parts in the middle of a war.
But Hungary borders Ukraine directly, so why not just drive them into Ukraine? Well, the Hungarian entity selling the tanks is their Ministry of Defense. The Czech buyer, however, is a private company. So as long as the Czechs keep in compliance with relevant treaty obligations and the like, the sale is legal, and the Hungarian government can be completely honest when they say they're not providing arms to the Ukrainian military.
Secondly, the Croatian Ministry of Defense has announced that this is the perfect time to upgrade its helicopters to something more in keeping with the country's position as a member of a US-led alliance. They're getting rid of 14 old Mil Mi-8 transport choppers and will replace them with 20 new UH-60 Blackhawk helicopters from the US. What about the old, non-NATO helicopters? Well, as it turns out, there's a country to Croatia's east — that starts with "U-K-R" and rhymes with "insane" — on the lookout for ready-to-use Soviet-compatible equipment.
Finally, NATO head Anders Fogh Rasmussen recently told the Guardian that the alliance may put some sort of bases in Eastern European nations that share a border with Russia. There's some division on this within NATO. Some longtime NATO members, like Spain and Italy, are opposed to new bases, but folks in the East are clamoring for a stronger, permanent NATO presence, and Germany is sitting on the fence. It appears that the closer you have to live to Russia, the more adamant you are about having a lot of armed backup.
To split the difference (and to limit how big a deal Russia can make out of this) NATO won't be setting up large permanent bases. Rather, the idea is that there are facilities, with some troops stationed there for as "long as necessary" and other NATO forces rotated through. The idea of higher rotation is that it acquaints all the other militaries with the environment and gives them practice deploying to the base without being stationed there permanently.
Het is steun aan de rebellen, geen invasie. Blijkbaar was Poroshenko niet bereid om toegevingen te doen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:13 schreef sonnyspek het volgende:
Is dit weer zo'n 'een konvooi rijdt Oekrane binnen invasie' of een echte?
LOL, heeft Poroshenko het weer gedaanquote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:16 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Het is steun aan de rebellen, geen invasie. Blijkbaar was Poroshenko niet bereid om toegevingen te doen.
twitter:StateOfUkraine twitterde op donderdag 28-08-2014 om 00:11:13Russian drones over #Mariupol #Ukraine have been confirmed by locals. Major fear is that Russian air force will attack #RussiainvadedUkraine reageer retweet
Tegenwoordig heeft iedereen een telefoon, ik zie ook nog niet veel foto's...quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:22 schreef SuicideErrorist het volgende:
Waarom zie ik hier zo weinig over op nieuwssites (aannemende dat het dit keer wel echt is)? In het verleden ontplofte het internet bij iedere scheet van Rusland en nu het echt gaande lijkt is het zo stil...
Putin wil meer dan Poroshenko kon geven, zo beter?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:17 schreef DSVM het volgende:
[..]
LOL, heeft Poroshenko het weer gedaan
twitter:HaraldDoornbos twitterde op donderdag 28-08-2014 om 00:24:21Niemand die het weet natuurlijk, maar persoonlijk denk ik dat door Russen gesteunde rebellen in Oekraine tot Transnistria zullen doorstoten> reageer retweet
Hier zat ik dus ook al aan te denken. Jullie?twitter:HaraldDoornbos twitterde op donderdag 28-08-2014 om 00:26:17> dan blijft er dus allemaal weinig van de Oekraine over. Maar goed, who knows. Wellicht is er morgen vrede. #kleinekans reageer retweet
Geen 'echte invasie'. Wel een nieuw front in het zuiden van Donbas.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:13 schreef sonnyspek het volgende:
Is dit weer zo'n 'een konvooi rijdt Oekrane binnen invasie' of een echte?
Realisme is een eufemisme voor machtspolitiek. Het klinkt beter.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:26 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Putin wil meer dan Poroshenko kon geven, zo beter?![]()
Ik denk niet in termen van schuld, maar van actie - reactie. Heb het eerder al gezegd, realisten zijn een uitstervend ras.
Rusland wil iets, krijgt het niet, oefent meer druk uit.
In Kiev zitten de "Nazi's" volgens de Russen onmogelijk voor Putin om een deel van Oekraine militair over te nemen zonder dat ze vervolgens in een Irak 2003/2004 scenario van burgeroorlog terecht komen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:27 schreef sonnyspek het volgende:
twitter:HaraldDoornbos twitterde op donderdag 28-08-2014 om 00:24:21Niemand die het weet natuurlijk, maar persoonlijk denk ik dat door Russen gesteunde rebellen in Oekraine tot Transnistria zullen doorstoten> reageer retweet
Hier zat ik dus ook al aan te denken. Jullie?twitter:HaraldDoornbos twitterde op donderdag 28-08-2014 om 00:26:17> dan blijft er dus allemaal weinig van de Oekraine over. Maar goed, who knows. Wellicht is er morgen vrede. #kleinekans reageer retweet
Realpolitikquote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:29 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Geen 'echte invasie'. Wel een nieuw front in het zuiden van Donbas.
[..]
Realisme is een eufemisme voor machtspolitiek. Het klinkt beter.
quote:Realpolitik is related to the philosophy of political realism, and both suggest working from the hypothesis that it is chiefly based on the pursuit, possession, and application of power. (See also power politics) Realpolitik, however, is a prescriptive guideline limited to policy-making (like foreign policy), while realism is a descriptive paradigm, a wider theoretical and methodological framework, aimed at describing, explaining and, eventually, predicting events in the international relations domains.
quote:Red Cross Representative In Ukraine Resigns
Interfax-Ukraine reports that Andre Loersch, the representative of the International Committee of the Red Cross (ICRC) in Ukraine, has resigned.
Loersch told Interfax-Ukraine of his resignation today and declined to comment on the reasons for his departure.
Het nieuws wordt op sxemy.com (in het Russisch) gemeld met de titel:quote:
twitter:StateOfUkraine twitterde op donderdag 28-08-2014 om 01:21:17#Ukraine denies it but appears to have retreated from Saur-Mogila, a key height overlooking corridor to Russian brdr #RussiainvadedUkraine reageer retweet
Realpolitik is eerder een pejoratief dan een eufemisme.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:39 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Realpolitik is veelgebruikt eufemisme voor agressie door de agressor.
Dat is goed nieuws.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 01:31 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Realpolitik is een pejoratief, geen eufemisme.
Tweets/retweets van Brad Cabana ("Rock Solid Politics"). bron voor militair nieuws vanuit het pro-Russische kamp.quote:Alexei Pushkov: Rapprochement with NATO means the end of neutrality in Finland and Sweden
28.08.2014, 01:41
During the NATO summit in Wales will be signed an agreement on military cooperation and support from Finland and Sweden. As the Minister of Defence of Finland Carl Haglund, Helsinki and Stockholm will review relations with the alliance in connection with the completion of the operation in Afghanistan and the crisis in Ukraine.
"This agreement means the end of neutrality between the two states - said" Izvestia "head of the International Committee of the State Duma Alexei Pushkov. - Until now, they have been partners in NATO, but now the level of cooperation will rise sharply. The logical next step after the signing of such an agreement - Direct entry of these countries into the alliance. "
According Propagation, for Russia, it may mean the approach of NATO right up to our borders. And although, for example, most of Finland's population opposes NATO membership, the accession of lobbying, the political leadership of the country, primarily military. And it will make efforts to mold public
opinion, bowing to its side.
"For Finland and Sweden signed an agreement and the subsequent possible NATO membership mean increase of budget expenditures for military purposes and to participate in international adventures United States,"
http://russian.rt.com/article/47288#ixzz3BdnHnW2F
twitter:arbetarsoli twitterde op donderdag 28-08-2014 om 01:14:17@BradCabana Mikael Skillt, swedish nazi, just reported that police cars have been stolen inside Mariupol and stuff happening inside. reageer retweet
twitter:BradCabana twitterde op donderdag 28-08-2014 om 00:58:30SIT REP: Serious fighting continues in a number of communities S.W.of Mariupol on the coastal highway area between NAF and #Ukraine #cdnpoli reageer retweet
twitter:BradCabana twitterde op donderdag 28-08-2014 om 00:35:43SIT REP: NAF have recaptured #Volnovakha - strategic town on #Donetsk - #Mariupol highway #cdnpoli #Ukraine reageer retweet
twitter:BradCabana twitterde op donderdag 28-08-2014 om 00:18:20BREAKING : NAF is assaulting the rear of #Mariupol - #Berdyansk looks to be the objective - town just west of Mariupol #cdnpoli #Ukraine reageer retweet
twitter:BradCabana twitterde op woensdag 27-08-2014 om 22:53:49UPDATE: The #Ukraine army is heavily shelling and also assaulting #Olenivka S.E. of #Gorlovka. #cdnpoli reageer retweet
twitter:BradCabana twitterde op woensdag 27-08-2014 om 22:46:25VIDEO TONIGHT #Ukraine army position at #Zhdanovka (#Donetsk Pocket) being shelled by the #NAF #cdnpoli http://t.co/ghKsPyvWtu via @YouTube reageer retweet
Je bent erg naef als je denkt dat ze dat voor onze vrijheid hebben gedaan.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 21:51 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Het was een wedloop naar Berlijn, dat was de hoofdprijs, wat er direct na de oorlog is gebeurd lijkt minder relevant, behalve dat de Russen maar weinig erkenning hebben gehad voor hun offers.. Iedereen heeft zijn idealen en soms pakt het ene systeem beter uit als het andere, hoewel Stalin natuurlijk niet het meest fraaie heerschap was. Feit is dat het gelopen is zoals het gelopen is. Als je het over de geallieerden hebt, moet je ook de Russen noemen. Juist zij hebben grote offers gebracht in WO2 voor onze vrijheid dus.
twitter:natomission_ru twitterde op woensdag 27-08-2014 om 12:31:56#Russia will react to #NATO moves eastwards with a view to ensure its security http://t.co/PNQoFg8woc reageer retweet
twitter:natomission_ru twitterde op woensdag 27-08-2014 om 12:33:00One should not be misled by the term rotation. What matters is permanence of #NATO presence in the East http://t.co/PNQoFg8woc reageer retweet
twitter:natomission_ru twitterde op woensdag 27-08-2014 om 12:33:44#Russia and #NATO have had different understanding of 'strategic partnership' http://t.co/PNQoFg8woc reageer retweet
http://tvrain.ru/articles(...)jskih_soldat-374625/quote:The Committee of soldiers' mothers has compiled a list of 400 killed and wounded Russian soldiers
http://www.nytimes.com/20(...)worries-in-kiev.htmlquote:Video of Combat in Eastern Ukraine Adds to Worries in Kiev
While the advance of pro-Russian separatists across a swath of southern Ukraine stirred alarm Wednesday, hundreds of protesters gathered outside the presidents office in Kiev to complain about the conduct of the war in the east of the country, where five battalions of volunteer fighters were reportedly cut off by a rebel counterattack.
Concern about the volunteers stranded in the town of Ilovaysk, outside Donetsk, was fueled by an angry Facebook post from the commander of one of the battalions, Semen Semenchenko, who accused the government of abandoning his men, and by new video uploaded to YouTube that gave a vivid sense of the intensity of the battle there.
Video of protesters in Kiev on Wednesday who demanded that reinforcements be sent to relieve volunteers fighting separatists in eastern Ukraine. Hromadske.tv, via YouTube
Putin is bezig om Rusland te scharen onder de Axes of Evil, samen met Kim il Un Castro., Assad, Chavez en de Iraanse kliekquote:Op woensdag 27 augustus 2014 19:42 schreef Nintex het volgende:
[..]
Putin is altijd zo onvoorspelbaar geweest. Gevaarlijker zijn die malle alu hoedjes die om hem heen lopen. Ik spotte gister ook weer zijn adviseur in de beelden uit Minsk, de adviseur die denkt dat een derde wereldoorlog onvermijdelijk is, omdat hij de toekomst kan voorspellen en de natuurlijke cyclus van de wereld heeft doorgrond o.i.d. . Op dit moment weet ik niet hoe het westen meer druk kan zetten. De economische sancties zijn al vrij fors, maar in tegenstelling tot voorheen wil Putin niet zijn hok zijn.
quote:'Duizenden Russen vechten mee met separatisten'
In totaal vechten zo'n drie- vierduizend Russische vrijwilligers mee met de separatisten van de eenzijdig uitgeroepen Volksrepubliek Donetsk in Oost-Oekrane.
Dat heeft de premier van die republiek Aleksandr Zachartsjenko gezegd, meldt het Russische persbureau ITAR-TASS donderdag.
"We hebben nooit verhuld dat veel Russen binnen onze gelederen strijden", aldus Zachartsjenko. "Zonder hun hulp zouden we nu in een veel lastigere situatie verkeren." Volgens de premier zijn de rebellen in staat het Oekraense leger te verslaan.
Volgens Zachartsjenko vechten zowel gepensioneerde als actieve Russische militairen aan de zijde van de opstandelingen. De NAVO beschuldigt Moskou er al langer van troepen in Oekrane te hebben gestationeerd.
Niemand hier geeft een fuck. Er is meer interesse voor een avondje Champions League voetbal.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:22 schreef SuicideErrorist het volgende:
Waarom zie ik hier zo weinig over op nieuwssites (aannemende dat het dit keer wel echt is)? In het verleden ontplofte het internet bij iedere scheet van Rusland en nu het echt gaande lijkt is het zo stil...
of wilde zich niet om laten kopenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:16 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Het is steun aan de rebellen, geen invasie. Blijkbaar was Poroshenko niet bereid om toegevingen te doen.
Dan koop je toch de telegraaf als je van vette koppen houdt die een paar uur later toch niet waar blijken te zijnquote:Op donderdag 28 augustus 2014 08:18 schreef firefly3 het volgende:
Weer veel propaganda spam van Meth. Liever lees ik over de invasie door rusland.
Natuurlijk wel, het Oekraense gas is al aan het Westen toegezegd.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 08:35 schreef homme7 het volgende:
[..]
of wilde zich niet om laten kopen
oekraine heeft geen gasquote:Op donderdag 28 augustus 2014 08:38 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, het Oekraense gas is al aan het Westen toegezegd.
Ukraine has natural gas reserves of 1.1 trillion cubic meters[2] and is ranked 26th among countries with proved reserves of natural gas.[3] Its total gas reserves have been estimated at 5.4 trillion cubic meters.quote:
moeten ze dat niet zelf gebruiken dan? Nu er geen russsich gas meer komtquote:Op donderdag 28 augustus 2014 08:43 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ukraine has natural gas reserves of 1.1 trillion cubic meters[2] and is ranked 26th among countries with proved reserves of natural gas.[3] Its total gas reserves have been estimated at 5.4 trillion cubic meters.
Wat denk je nu zelf?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 08:45 schreef homme7 het volgende:
[..]
moeten ze dat niet zelf gebruiken dan? Nu er geen russsich gas meer komt
nou de russen willen geen vrije verkiezingen ?/quote:Op donderdag 28 augustus 2014 08:58 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Wat denk je nu zelf?![]()
Lees je gewoon eens in waarom het conflict daar gaande is..
Vrij marginaal dus.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 08:43 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ukraine has natural gas reserves of 1.1 trillion cubic meters[2] and is ranked 26th among countries with proved reserves of natural gas.[3] Its total gas reserves have been estimated at 5.4 trillion cubic meters.
Russische soldaten zitten al maanden in Oekraine.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:13 schreef sonnyspek het volgende:
Is dit weer zo'n 'een konvooi rijdt Oekrane binnen invasie' of een echte?
Gast, er waren net verkiezingen geweest voordat de "rellen" uitbraken.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 08:59 schreef homme7 het volgende:
[..]
nou de russen willen geen vrije verkiezingen ?/
En Poetin wil er de baas blijven
Gaan ze verkopen...quote:Op donderdag 28 augustus 2014 08:45 schreef homme7 het volgende:
[..]
moeten ze dat niet zelf gebruiken dan? Nu er geen russsich gas meer komt
In dat verband een interessant bericht gisteren:quote:Ukraine’s Prime Minister announced an ambitious privatisation plan, saying that state-owned and holding companies are inefficient and are “stealing money received under the state guarantees.”
"We are going to announce the most ambitious privatization for all 20 years. State-owned companies, which are a subject of corruption rather than development, should be privatized," Ukrainian PM Arseniy Yatsenyuk said on Thursday, as reported by a note published on Thursday.
http://liveuamap.com/e/20(...)perty-fund-valentynaquote:Former head of the state property fund Valentyna Semeniuk-Samsonenko has shot herself in own house.
De CIA directeur was er al voor die tijd twee keer in korte tijd langsgegaan en de NAVO zelf is ook met het leger van Oekrane bezig.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:07 schreef Zith het volgende:
[..]
Russische soldaten zitten al maanden in Oekraine.
Snelle conclusie aangezien er natuurlijk veel meer motieven/belangen spelen rond haar persoon, maar het wordt hier netjes uit de media gehouden, net zoals de benoeming van Biden.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:09 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Gaan ze verkopen...
[..]
In dat verband een interessant bericht gisteren:
[..]
http://liveuamap.com/e/20(...)perty-fund-valentyna
Net nu Kiev gaat privatiseren pleegt een persoon die op de hoogte is van de bezittingen van de staat zelfmoord.
Ze werd in 2008 door Tymoshenko ontslagen: Semeniuk-Samsonenko says Tymoshenko's proposal that parliament dismiss her is illegal
Vrouwen die zelfmoord plegen met een vuurwapen zijn vrij zeldzaam... Vijanden van Kiev sterven wel vaker door "zelfmoord", Sashko Bilyi bvb, die na een vuurgevecht met de politie zichzelf in het hart zou geschoten hebben....
https://en.wikipedia.org/wiki/Oleksandr_Muzychko
Klopt, ene land verdedigt zijn grenzen en krijgt daarbij advies, het andere is een land aan het destabilizeren en aan het invallen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:12 schreef Smack10 het volgende:
[..]
De CIA directeur was er al voor die tijd twee keer in korte tijd langsgegaan en de NAVO zelf is ook met het leger van Oekrane bezig.
Advies in de zin van o.a. een gebouw in brand steken en mensen levend laten verbranden?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:28 schreef Zith het volgende:
[..]
Klopt, ene land verdedigt zijn grenzen en krijgt daarbij advies, het andere is een land aan het destabilizeren en aan het invallen.
Wat is zo bijzonder aan Biden benoeming? Doe alsjeblieft niet alsof jij de enige bent die het licht ziet.... dat soort ideeen passen beter in BNW.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:16 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Snelle conclusie aangezien er natuurlijk veel meer motieven/belangen spelen rond haar persoon, maar het wordt hier netjes uit de media gehouden, net zoals de benoeming van Biden.
Kijken of hier weer reacties op komen, maar dan met een onderbouwing..
Je bent echt ver heenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:29 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Advies in de zin van o.a. een gebouw in brand steken en mensen levend laten verbranden?
Laat je nakijken.
quote:On Tuesday, Russia's presidential human rights council said about 100 wounded servicemen had been airlifted to a military hospital in St Petersburg for treatment. Nine soldiers were killed at a training range in Rostov region, it said.
Over jezelf laten nakijken gesproken.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:37 schreef Zith het volgende:
Translation:
[Cameraman]: These guys are going to go on the attack to bring out those who have been left inside.
This whole host is going in to bring out all the dead and wounded.
You can't see the beginning and you can't see the end [of the column]. Yes, invisible.
We're ready to go in.
Allahu akbar...
Everything is in the hands of the Almighty. We will try to return home. And if we do not return forgive us. We are full of courage to go forward.
Allahu akbar...
These are Chechen lads here too.
These tankers are Chechens.
[Tank crewman]: The war is underway, we'll make the Ukrainians shit themselves.
And all these guys are ready to cross the Terek.
And we will rip apart those fascists.
Protect us Almighty from all evil.
[Cameraman]:Allahu akbar.
Volgens dit kwamen de russische lijken met eenzelfde witte vrachtwagen als die van het konvooi, ook qua datum (begravenis dag na terugkomst convoy) past het prima.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:34 schreef Zith het volgende:
http://www.bbc.com/news/world-europe-28949582
Additioneel in de text
[..]
Zeg maar als er fouten in de vertaling zittenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:42 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Over jezelf laten nakijken gesproken.![]()
Je hebt wel humor moet ik zeggen
Heel bizar inderdaad hoe mensen zo veel op proberen te hangen aan een dergelijke benoeming waar helemaal niet zoveel achter hoeft te zitten.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:31 schreef Zith het volgende:
[..]
Wat is zo bijzonder aan Biden benoeming? Doe alsjeblieft niet alsof jij de enige bent die het licht ziet.... dat soort ideeen passen beter in BNW.
Biden's zoon op die positie zorgt ervoor dat dit gasbedrijf de potentie heeft om de politieke kracht van Biden's vader te 'leveragen'. In hoeverre Joe Biden zijn politieke kracht gebruikt is nu te zien. Dat snapt iedereen, who cares?
ja met slechts een kandidaat net als in Wit Rusland en nu ook in Rusland zelfquote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:08 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Gast, er waren net verkiezingen geweest voordat de "rellen" uitbraken.
ja derussen viunden het niet leuk dat er echte verkiezingen waren, ik zie ze nu de baltische staten en Polen ook wel terug pakkenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:22 schreef Smack10 het volgende:
Het lijkt mij erop dat het een uitputtingsslag wordt die het leger van Oekrane alleen maar kan verliezen..
En Poetins schoonzoon Floris Faassen was niet voor niets op zn 30ste al vice-president van het grootste Russische bouwbedrijf. Het is voor een bedrijf gewoon fijn om iemand te hebben die wel eens aan tafel zit bij zo'n politiek machtig iemand.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:48 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Heel bizar inderdaad hoe mensen zo veel op proberen te hangen aan een dergelijke benoeming waar helemaal niet zoveel achter hoeft te zitten.
Russische hakbars? Dat zie je niet vaak.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:37 schreef Zith het volgende:
Translation:
[Cameraman]: These guys are going to go on the attack to bring out those who have been left inside.
This whole host is going in to bring out all the dead and wounded.
You can't see the beginning and you can't see the end [of the column]. Yes, invisible.
We're ready to go in.
Allahu akbar...
Everything is in the hands of the Almighty. We will try to return home. And if we do not return forgive us. We are full of courage to go forward.
Allahu akbar...
These are Chechen lads here too.
These tankers are Chechens.
[Tank crewman]: The war is underway, we'll make the Ukrainians shit themselves.
And all these guys are ready to cross the Terek.
And we will rip apart those fascists.
Protect us Almighty from all evil.
[Cameraman]:Allahu akbar.
Tanks tot aan de horizon volgens die kerel, toevallig meldt Oekraine later dat ~100 tanks een nieuwe frontline hebben geopend. Een rij van 100 tanks aaneengesloten is zo'n 1.6km langquote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:54 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Russische hakbars? Dat zie je niet vaak.
Flink leger trouwens.
Ik zie de koppen in de krant en op het nieuws al voor me:quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:00 schreef UpsideDown het volgende:
Het zijn Tsjetsjenen zie ik nu, ik dacht dat alle Tsjetsjeense strijders al in Syri zaten maar blijkbaar waren er nog een paar over. Kunnen ze mooi een tweede kalifaat stichten in zuidoost Oekrane.
Er zullen er nog bij komen, vergeet de diplomatieke oplossing, denk niet dat Rusland nu nog tevreden zal zijn met federalisering en beloftes van neutraliteit, Oekraine kan de NAVO danken voor de verliezen die ze nu lijden.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:58 schreef Zith het volgende:
[..]
Tanks tot aan de horizon volgens die kerel, toevallig meldt Oekraine later dat ~100 tanks een nieuwe frontline hebben geopend. Een rij van 100 tanks aaneengesloten is zo'n 1.6km lang
Connecties zijn alles in de wereldquote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:54 schreef Zith het volgende:
[..]
En Poetins schoonzoon Floris Faassen was niet voor niets op zn 30ste al vice-president van het grootste Russische bouwbedrijf. Het is voor een bedrijf gewoon fijn om iemand te hebben die wel eens aan tafel zit bij zo'n politiek machtig iemand.
Je vergeet weer dat Rusland gewoon een flink stuk Oekrane heeft geannexeerd? Daarna zijn ze ook nog eens actief rebellen in hun buurland gaan steunen en dat is allemaal de schuld van de NAVO en Oekrane zelf? Wat heb je gebruikt?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:09 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Er zullen er nog bij komen, vergeet de diplomatieke oplossing, denk niet dat Rusland nu nog tevreden zal zijn met federalisering en beloftes van neutraliteit, Oekraine kan de NAVO danken voor de verliezen die ze nu lijden.
In het M.O. zal het ook moeilijker worden.
Wellicht zijn het de Vostok of Zapad brigades van de GRU..quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:18 schreef speknek het volgende:
Niks zegt 'ik geef om de etnische Russen' dan er te proberen een tweede Grozny van te maken. Poetin is compleet psychopaat geworden
Wat heb jij gebruikt dat je niet ziet dat er twee partijen zijn, de EU en Rusland die beide steun leveren en daarmee een soort proxy oorlog voeren?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:21 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je vergeet weer dat Rusland gewoon een flink stuk Oekrane heeft geannexeerd? Daarna zijn ze ook nog eens actief rebellen in hun buurland gaan steunen en dat is allemaal de schuld van de NAVO en Oekrane zelf? Wat heb je gebruikt?
De steun en het ingrijpen van de EU in Oekrane zijn van een totaal andere orde dan het Russisch ingrijpen, dat zie je zelf toch ook wel?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:23 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Wat heb jij gebruikt dat je niet ziet dat er twee partijen zijn, de EU en Rusland die beide steun leveren en daarmee een soort proxy oorlog voeren?
Of last van selectief wegkijken?
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:21 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je vergeet weer dat Rusland gewoon een flink stuk Oekrane heeft geannexeerd? Daarna zijn ze ook nog eens actief rebellen in hun buurland gaan steunen en dat is allemaal de schuld van de NAVO en Oekrane zelf? Wat heb je gebruikt?
Ze gaan permanente bases plaatsen in de Baltische staten, maar omdat ze de troepen gaan roteren zijn ze technisch gezien niet permanent, en overtreden ze de gemaakte overeenkomsten niet.quote:In an interview with correspondents from six European newspapers, he said that while the proposal anticipated the prepositioning of supplies and equipment at new bases, it would not infringe on the alliance’s agreements with Russia, which have prevented substantial NATO buildups in the lands that joined the alliance after the collapse of the Soviet Union
Overal waar Europa zegt voor te staan, vrijheid en democratie, is schijnbaar niet belangrijk meer zodra het om grondstoffen en geld gaat.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:25 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De steun en het ingrijpen van de EU in Oekrane zijn van een totaal andere orde dan het Russisch ingrijpen, dat zie je zelf toch ook wel?
Ga je ook in op de vragen die ik je heb gesteld? Want dit is weer een totaal ander onderwerp.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:28 schreef meth1745 het volgende:
[..]
[..]
Ze gaan permanente bases plaatsen in de Baltische staten, maar omdat ze de troepen gaan roteren zijn ze technisch gezien niet permanent, en overtreden ze de gemaakte overeenkomsten niet.
Dat is al zo'n bullshit als nuclear sharing, waar de wapens bezit blijven van de VS tot het moment dat er oorlog uitbreekt, dan komen ze in handen van Nederlad, Belgi, Itali ... en technisch gezien is het geen overtreding van het non-proliferatieverrag omdat dat enkel geldt in vredestijd....
Ik had het over de huidige escalatie.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:31 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ga je ook in op de vragen die ik je heb gesteld? Want dit is weer een totaal ander onderwerp.
Wat doet de NAVO exact wat de grove schending van de soevereiniteit van Oekrane rechtvaardigt?
Hoe kom je hier exact bij?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:29 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Overal waar Europa zegt voor te staan, vrijheid en democratie, is schijnbaar niet belangrijk meer zodra het om grondstoffen en geld gaat.
Kan je ook in gaan op de vragen die ik je gesteld heb?quote:Lekker het vuurtje opstoken en aanwakkeren en dan zeggen dat de ander de schuld geven dat die ook erin stapt en er iets tegen doet.
Waarom zouden de Baltische staten hierom vragen denk je?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:28 schreef meth1745 het volgende:
[..]
[..]
Ze gaan permanente bases plaatsen in de Baltische staten, maar omdat ze de troepen gaan roteren zijn ze technisch gezien niet permanent, en overtreden ze de gemaakte overeenkomsten niet.
Dat is al zo'n bullshit als nuclear sharing, waar de wapens bezit blijven van de VS tot het moment dat er oorlog uitbreekt, dan komen ze in handen van Nederland, Belgi, Itali ... en technisch gezien is het geen overtreding van het non-proliferatieverdrag omdat dat enkel geldt in vredestijd....
hadden ze verwacht dat Rusland dat zou slikken? Dan zijn ze naief.
En wat heeft dat exact met de Baltische staten en kernbommen op vliegbasis Volkel te maken?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:32 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Ik had het over de huidige escalatie.
Regelmatige bezetting en verkrachting door hun Oosterburen door de eeuwen heen kan daarin niet meespelen, toch?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:33 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Waarom zouden de Baltische staten hierom vragen denk je?
De ene geeft steun aan een land die ingevallen is door Rusland, de ander geeft steun door een land in te vallen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:23 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Wat heb jij gebruikt dat je niet ziet dat er twee partijen zijn, de EU en Rusland die beide steun leveren en daarmee een soort proxy oorlog voeren?
Of last van selectief wegkijken?
Iets dergelijks lijkt het inderdaad op neer te komen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:35 schreef Zith het volgende:
[..]
De ene geeft steun aan een land die ingevallen is door Rusland, de ander geeft steun door een land in te vallen.
NAVO kondigt aan dat ze een afspraak met Rusland gaan omzeilen en geen dag later rijden de tanks openlijk Oekraine binnen. Denk je dat er geen verband is? En het voorbeeld van nuclear sharing was een eerder voorbeeld van NAVO omzeiling van internationale afspraken.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:33 schreef 99.999 het volgende:
[..]
En wat heeft dat exact met de Baltische staten en kernbommen op vliegbasis Volkel te maken?
Je probeert te draaien naar andere onderwerpen omdat je argumenten zeer zwak zijn.
Tja, ik snap gewoon echt niet hoe jij de acties van Rusland goed probeert te praten met gedrag wat zowel de NAVO als het Warschauwpact in de jaren '60 vertoonden.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:38 schreef meth1745 het volgende:
[..]
NAVO kondigt aan dat ze een afspraak met Rusland gaan omzeilen en geen dag later rijden de tanks openlijk Oekraine binnen. Denk je dat er geen verband is? En het voorbeeld van nuclear sharing was een eerder voorbeeld van NAVO omzeiling van internationale afspraken.
En ja, ik weet dat Rusland dat ook doet. Maar acties hebben consequenties, en de NAVO had kunnen weten dat zoiets aankondigen een weerslag zou hebben op wat er in Oekraine gebeurt.
Neuh, daar heeft niemand belang bij. Hoe graag men dat hier op fok ook wilquote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:39 schreef DustPuppy het volgende:
So now what? WWIII, here we come?
Dat werd al vanaf het begin geroepen, maar het enige wat we constant hebben zien gebeuren is escalatie, escalatie, escalatie...quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:41 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Neuh, daar heeft niemand belang bij. Hoe graag men dat hier op fok ook wil
Als er een compromis gevonden wordt tussen de belangen van Rusland en de EU waar ook de Oekrane mee kan leven.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:42 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dat werd al vanaf het begin geroepen, maar het enige wat we constant hebben zien gebeuren is escalatie, escalatie, escalatie...
Waar houdt het op?
Momenteel zie ik het gebeuren dat het tot een aanvaring tussen NAVO en Rusland komt. Letterlijk, in de lucht of op zee.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:39 schreef DustPuppy het volgende:
So now what? WWIII, here we come?
Dan nog zal dat niet tot WO3 leiden. Wel tot een hoop heisa in de pers.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:43 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Momenteel zie ik het gebeuren dat het tot een aanvaring tussen NAVO en Rusland komt. Letterlijk, in de lucht of op zee.
Maar dat kan dus eigenlijk niet. Rusland zal nooit het oosten of de Krim teruggeven en Oekrane zal ze nooit vrijwillig afstaan. Dit lijkt me een impasse.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Als er een compromis gevonden wordt tussen de belangen van Rusland en de EU waar ook de Oekrane mee kan leven.
Praktisch gezien zijn het nog altijd schermutselingen in een relatief klein gebied.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:42 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dat werd al vanaf het begin geroepen, maar het enige wat we constant hebben zien gebeuren is escalatie, escalatie, escalatie...
Waar houdt het op?
Nee hoor, Rusland zal vroeg of laat wel inbinden als ze zichzelf niet helemaal internationaal willen isoleren.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:45 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Maar dat kan dus eigenlijk niet. Rusland zal nooit het oosten of de Krim teruggeven en Oekrane zal ze nooit vrijwillig afstaan. Dit lijkt me een impasse.
Daar zit het probleem inderdaad. Zolang Rusland niet haar schending van de soevereiniteit van Oekrane terug wil draaien blijft er een conflict.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:45 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Maar dat kan dus eigenlijk niet. Rusland zal nooit het oosten of de Krim teruggeven en Oekrane zal ze nooit vrijwillig afstaan. Dit lijkt me een impasse.
Hou daar eens mee op. Zelfs al zou NATO die Russische tanks Oekraine uit schoppen dan zou er nog geen oorlog komen. Die komt er denk ik pas als we ook echt stukken rusland innemen (wat flauw is, want Rusland mag blijkbaar wel stukken Oekraine innemenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:39 schreef DustPuppy het volgende:
So now what? WWIII, here we come?
Oekraine valt uit elkaar door corruptie en schulden. Die hebben niet zo veel ruimte en zullen uiteindelijk wel moeten.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:45 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Maar dat kan dus eigenlijk niet. Rusland zal nooit het oosten of de Krim teruggeven en Oekrane zal ze nooit vrijwillig afstaan. Dit lijkt me een impasse.
Rusland wil het Oosten niet, het wil dat Oekraine neutraal blijft. Maar veel kans dat ze kiezen voor verschroeide aarde, het volledig ontmantelen van de infrastructuur. Ze zitten momenteel met bijna een miljoen Oekrainse vluchtelingen die waarschijnlijk niet terugkeren. Die kunnen ze vestigen in gebieden waar ethnische Russen momenteel de minderheid vormen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:45 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Maar dat kan dus eigenlijk niet. Rusland zal nooit het oosten of de Krim teruggeven en Oekrane zal ze nooit vrijwillig afstaan. Dit lijkt me een impasse.
net afgelopen?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:51 schreef Smack10 het volgende:
Paul Picard, the Acting Chief Observer of the OSCE Mission at the Russian Checkpoints Gukovo and Donetsk is giving a press conference.
http://rt.com/on-air/osce-press-conference-ukraine/
En niet te denken aan afspraken uit de jaren 90 waarbij Rusland Oekrane zou respecteren in ruil voor de nukes.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Regelmatige bezetting en verkrachting door hun Oosterburen door de eeuwen heen kan daarin niet meespelen, toch?
quote:Vermogensbeheerder Koen Bender van Mercurius Vermogensbeheer gaat uit van een verlies van 0,5 punt. "We zitten in een afwachtende fase. Er wordt gekeken naar de Europese Centrale Bank, maar het kan nog even duren voordat er uit die hoek iets concreets komt. Er wordt gekeken naar Oekraine en daar lijkt het nu stabiel. Blijven over macrodata", aldus Bender.
Ik ook, je kan niet spreken van de-escalatie van de NAVO.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:43 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Momenteel zie ik het gebeuren dat het tot een aanvaring tussen NAVO en Rusland komt. Letterlijk, in de lucht of op zee.
Tja, men probeert de diplomatieke weg te bewandelen maar als de Russen blijven escaleren houdt het ook een keer op.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:09 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik ook, je kan niet spreken van de-escalatie van de NAVO.
De U.S. was al voor Oekrane uit op wraak tegen Rusland wegens o.a. Syri en Snowden, ze zijn ook een beetje op hun pik getrapt.
Maar ze hebben makkelijk praten in de U.S. en trekken Europa mee in hun campagne tegen Rusland, maar om de onderminister van buitenlandse zaken van de U.S. te citeren: "Fuck the E.U."
Denken dat Europa geen schoothondje van de U.S. is.![]()
http://nos.nl/artikel/607348-onderminister-vs-fuck-de-eu.html
denken dat de EU het wel is is ziekelijk naief, dan had die onderminister geen fuck de EU geroepen, dat wijst op irritatie endat krijg je niet als men altijd doet wat je zegtquote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:09 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik ook, je kan niet spreken van de-escalatie van de NAVO.
De U.S. was al voor Oekrane uit op wraak tegen Rusland wegens o.a. Syri en Snowden, ze zijn ook een beetje op hun pik getrapt.
Maar ze hebben makkelijk praten in de U.S. en trekken Europa mee in hun campagne tegen Rusland, maar om de onderminister van buitenlandse zaken van de U.S. te citeren: "Fuck the E.U."
Denken dat Europa geen schoothondje van de U.S. is.![]()
http://nos.nl/artikel/607348-onderminister-vs-fuck-de-eu.html
Er steken ook andersom troepen de grens over, van Oekrane naar Rusland:quote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:24 schreef UpsideDown het volgende:
Russische militair was verdwaald en stak daarbij per ongeluk de Oekranse grens over en werd gedood door Oekranse fascistische troepen.
Dat was bewust de grens oversteken als ik het zo lees. Over de aanleiding waren de partijen het niet eens maar het is heel wat anders dan beweren dat je 'per ongeluk' de grens oversteekt.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:29 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Er steken ook andersom troepen de grens over, van Oekrane naar Rusland:
http://www.reuters.com/ar(...)dUSKBN0G40YI20140804
Eerste doden op negen augustus, dat was rond de tijd dat Oekraine ook zware verliezen begon te lijden.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:17 schreef Perrin het volgende:
Berichten in Russische kranten over omgekomen Russische soldaten in Oekraine:
https://translate.googleu(...)cgkLMasvx-p1xYW6cPJA
https://translate.google.(...)369.shtml&edit-text=
Ach, de Britten vielen ooit Spanje ipv Gibraltar binnen tijdens een oefening.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat was bewust de grens oversteken als ik het zo lees. Over de aanleiding waren de partijen het niet eens maar het is heel wat anders dan beweren dat je 'per ongeluk' de grens oversteekt.
De grens tussen beide landen zal goed gedocumenteerd zijn (en veelal voorzien van grensposten). 'Per ongeluk' is weinig geloofwaardig.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:37 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Ach, de Britten vielen ooit Spanje ipv Gibraltar binnen tijdens een oefening.
Jij denkt dat Rusland tegen het zere been schoppen grosso modo goed voor onze aanvoer van goedkope grondstoffen is?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:29 schreef Smack10 het volgende:
Overal waar Europa zegt voor te staan, vrijheid en democratie, is schijnbaar niet belangrijk meer zodra het om grondstoffen en geld gaat.
Ik zeg niet dat ik het geloof, ik zeg dat zulke voorvallen wel gebeurd zijn, in andere gebieden. En de grens is trouwens niet goed afgebakend. Al acht ik het niet uitgesloten dat ze verloren gereden of gelopen waren, anders zouden ze niet pardoes in de handen van de Oekrainse troepen zijn gevallen en zich zonder verzet hebben overgegeven. Dat klinkt alvst niet als troepen die wisten wat ze deden.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:40 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De grens tussen beide landen zal goed gedocumenteerd zijn (en veelal voorzien van grensposten). 'Per ongeluk' is weinig geloofwaardig.
Ja dat snap ik ook welquote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat was bewust de grens oversteken als ik het zo lees. Over de aanleiding waren de partijen het niet eens maar het is heel wat anders dan beweren dat je 'per ongeluk' de grens oversteekt.
ach zeur niet , daaar komt wel een oplossing voor he, De Chinezen eten onze peren al op.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:42 schreef speknek het volgende:
[..]
Jij denkt dat Rusland tegen het zere been schoppen grosso modo goed voor onze aanvoer van goedkope grondstoffen is?
[ afbeelding ]
Oekrane vraagt om een emergency meeting van de UNSC om de laatste escalatie te bespreken.quote:More from our news desk on Poroshenko's statement:
Ukrainian President Petro Poroshenko says a Russian military invasion of his country has occurred following reports that the southeastern border town of Novoazovsk has fallen to Russian troops.
Poroshenko canceled a planned trip to Turkey on August 28 and said he is convening an emergency meeting of the National Security and Defense Council to discuss the "sharp deterioration" of the situation in the Donetsk region.
The council said on Twitter on August 28 that Russian troops had seized control of Novoazovsk and several settlements in the Novoazovsk, Starobeshevskiy, and Amvrosiyivskiy districts.
The council said Ukrainian troops near Novoazovsk came under attack by Grad missile systems fired from Russian territory before being attacked by two convoys of Russian armor in Ukraine.
Western officials have accused the Russian military of directly intervening in eastern Ukraine.
Moscow has long denied arming the rebels or sending troops into Ukraine.
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:08 schreef homme7 het volgende:
[..]
ach zeur niet , daaar komt wel een oplossing voor he, De Chinezen eten onze peren al op.
En anders trek je toch een lekkere dikke trui aan, scheelt je in de gasrekening ook
twitter:danbbaer twitterde op donderdag 28-08-2014 om 11:52:56At emergency OSCE perm council right now--many condemning Russia's latest escalation. This is a man-made tragedy, directed by Kremlin. reageer retweet
twitter:danbbaer twitterde op donderdag 28-08-2014 om 12:08:59Russia just complained about "insulting wording" from US Amb (me)-- Russian MFA prefers that Kremlin crimes discussed in polite language. reageer retweet
OOK dat, import van gas daalt tegenwoordig , door schaliegas, zonne-energie, energieneutraal bouwen en steenkool die haast gratis isquote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:23 schreef Zith het volgende:
Verder wordt gas alleen maar goedkoper.
Het eerste plaatje is de henry hub spotprijs: http://www.eia.gov/dnav/ng/hist/rngwhhdd.htmquote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:23 schreef Zith het volgende:
Verder wordt gas alleen maar goedkoper.
O godquote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:09 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Oekraine kan de NAVO danken voor de verliezen die ze nu lijden.
quote:Separatisten nemen Novoazovsk in
donderdag 28 aug 2014, 11:42 (Update: 28-08-14, 12:45)
Separatisten hebben met steun van Russische militairen de Oost-Oekraense stad Novoazovsk ingenomen. Daarmee is een tweede front in Oost-Oekrane een feit.
Een Oekraense militair die bij de verdediging van Novoazovsk betrokken was, zegt dat de aanvallers separatistische vlaggen voeren, maar dat ze in werkelijkheid Russische militairen zijn.
Separatistenleider Zachartsjenko heeft dat min of meer bevestigd: hij zei dat duizenden Russische militairen die met verlof zijn vrijwillig aan de kant van de separatisten meevechten.
Marioepol
Correspondent Geert Groot Koerkamp zegt dat de Oekraense troepen zich nu tussen Marioepol en Novoazovsk hebben ingegraven. Ze klagen over gebrek aan manschappen en materieel.
Kiev zegt al een paar weken dat de Russen een verbinding over land naar de Krim proberen te maken. De Krim, op ruim 300 kilometer van Marioepol, werd in het voorjaar door Rusland geannexeerd.
Ook wordt er rekening mee gehouden dat het tweede front bedoeld is om Oekraense militairen weg te lokken bij Donetsk en Loegansk, separatistische enclaves die door Oekrane worden belegerd.
Oproep
De Oekraense regering heeft de VS, de EU en de G7-landen opgeroepen alle banktegoeden van Russen te bevriezen totdat Rusland zijn troepen uit Oekrane heeft teruggetrokken.
Ze kunnen beter de Russen bedanken daarvoor.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:09 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Er zullen er nog bij komen, vergeet de diplomatieke oplossing, denk niet dat Rusland nu nog tevreden zal zijn met federalisering en beloftes van neutraliteit, Oekraine kan de NAVO danken voor de verliezen die ze nu lijden.
In het M.O. zal het ook moeilijker worden.
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:11 schreef JimmyJames het volgende:
De Russen hopen natuurlijk dat Oekrane met een oorlogsverklaring komt. Dan kunnen ze zich weer voordoen als de slachtoffers van het hele gebeuren.
Overigens zijn de bewoordingen nog voorzichtig, het woordje 'invasie' is nog niet gevallen.
De Russen wordt feitelijk nog steeds de hand boven het hoofd gehouden, "ze krijgen nog een laatste kans!". En zo zal het waarschijnlijk gaan totdat er Russische militairen paraderen in Kiev..
U zei?twitter:danbbaer twitterde op donderdag 28-08-2014 om 12:19:34At emer OSCE session, Ukrainian Amb at OSCE decries "open military invasion" by Russia. "Challenge to democratic world, world order" reageer retweet
Ohquote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:25 schreef DustPuppy het volgende:
[..]U zei?twitter:danbbaer twitterde op donderdag 28-08-2014 om 12:19:34At emer OSCE session, Ukrainian Amb at OSCE decries "open military invasion" by Russia. "Challenge to democratic world, world order" reageer retweet
quote:"Vrijwilligers werven voor Russische jihad"
Een Franse tv-zender sprak in Rusland met vrijwilligers die zich melden voor de strijd in Oekrane. En met Russen die de vrijwilligers rekruteren.
VIDEO
Akelige man.quote:
Ik zie geen full-invasion komen, maar gewoon zoals het nu gaat. Beetje bij beetje. Dus wat betreft is het zeker aan. (Al maanden)quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:55 schreef Loveless85 het volgende:
Is het echt aan nu ja, of loopt dit weer met een sisser af?
Het ontbreekt de filmer niet aan stalen ballenquote:
Dat zijn die befaamde T-72Bs die alleen Rusland heeft, dus die onmogelijk veroverd kunnen zijn op het Oekrainse leger.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:00 schreef DSVM het volgende:
[..]
Het ontbreekt de filmer niet aan stalen ballen
Tegen die tijd hoop ik dat er nog iemand ballen krijgt daar in Kiev en een paar bommen op Moskou gooit, ook al is het maar om een punt te maken...quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:11 schreef JimmyJames het volgende:
De Russen hopen natuurlijk dat Oekrane met een oorlogsverklaring komt. Dan kunnen ze zich weer voordoen als de slachtoffers van het hele gebeuren.
Overigens zijn de bewoordingen nog voorzichtig, het woordje 'invasie' is nog niet gevallen.
De Russen wordt feitelijk nog steeds de hand boven het hoofd gehouden, "ze krijgen nog een laatste kans!". En zo zal het waarschijnlijk gaan totdat er Russische militairen paraderen in Kiev..
quote:NAVO: Russische invasie Oost-Oekrane
Er is sprake van een Russische invasie in het oosten van Oekrane. Dat zegt een anonieme NAVO-functionaris tegen persbureau Reuters.
De Organisatie voor Vrede en Samenwerking in Europa (OVSE) had eerder op de dag ook al gezegd dat Rusland bezig is met een inval. De Oekraense president Porosjenko sprak donderdag eveneens van een invasie, maar later kwam hij op zijn woorden terug en sprake van 'Russische troepenbewegingen'.
In principe niet zoveel, behalve dan dat ze zich verlagen tot Rusland. Het is jammer dat Oekraine niet zelf geinvesteerd heeft in tankbusters. Hadden ze meer aan dan aan tanks.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:43 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Wat is er op tegen wanneer de VS een bevriende natie helpt terroristen met tanks op te ruimen?
Gewoon met apaches de kolone vernietigen.
Volgens mij heb jij echt de balle verstand van deze zaken of wel?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 20:03 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
De Russen zijn de geallieerden uit WO2 , die misschien wel de meeste verliezen hebben geleden in de strijd voor onze vrijheid. Dat respect heeft men nooit gehad. In tegendeel, Rusland is altijd neergezet als de "bad guy" , terwijl het juist vaak de vredesduif is in de internationale politiek en in ieder geval het westerse geweten. Zonder Rusland (en soms China) zou het westerse machtsblok hun hele agenda van werelddominantie en onderdrukking zonder tegenstand kunnen doorvoeren. We mogen God op de blote knieen danken dat Rusland hier nog wat tegengas geeft.
Die 2 situaties verschillen wel hoor.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:16 schreef speknek het volgende:
In principe niet zoveel, behalve dan dat ze zich verlagen tot Rusland. Het is jammer dat Oekraine niet zelf geinvesteerd heeft in tankbusters. Hadden ze meer aan dan aan tanks.
Wat dacht je dan? Dat die groepen die de grens over gingen en betrapt worden zouden gaan terug vechten? Terwijl het schijnbaar overduidelijk Russen waren. Dan was het helemaal duidelijk geworden dat Rusland een invasie uitvoerde.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:47 schreef meth1745 het volgende:
Ik zeg niet dat ik het geloof, ik zeg dat zulke voorvallen wel gebeurd zijn, in andere gebieden. En de grens is trouwens niet goed afgebakend. Al acht ik het niet uitgesloten dat ze verloren gereden of gelopen waren, anders zouden ze niet pardoes in de handen van de Oekrainse troepen zijn gevallen en zich zonder verzet hebben overgegeven. Dat klinkt alvst niet als troepen die wisten wat ze deden.
Denk dat de meeste troepen die Rusland stuurt wel iets beter voorbereid zijn, zie hoe snel ze Mariupol hebben genomen.
http://www.bbc.com/news/world-europe-28961080quote:Joseph Dempsey, an IISS analyst, has studied video footage reportedly taken on 26 August in Sverdlovsk, Luhansk, in eastern Ukraine. The video shows a convoy of military vehicles.
Whilst date and location are unconfirmed, he says the operator of the convoy is apparent: flags associated with the separatist movement are clearly displayed and some vehicles feature bright green areas, a common feature of separatist armour.
The mixed convoy includes at least three T-72B1 Main Battle Tanks (MBTs) but it is the appearance of a lone, more modern T-72 variant (shown below) that is of particular significance.
This variant, distinguished by the prominent Kontakt-5 Explosive Reactive Armour (ERA) arrangement - the boxes on the turret front - is commonly referred to by Western sources as the T-72BM.
It is operated by the Russian Army in large numbers, but crucially it is not known to have been exported or operated outside of Russia.
Daar had janoekovitsj geen enkel belang bijquote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:16 schreef speknek het volgende:
[..]
In principe niet zoveel, behalve dan dat ze zich verlagen tot Rusland. Het is jammer dat Oekraine niet zelf geinvesteerd heeft in tankbusters. Hadden ze meer aan dan aan tanks.
Of beter hellfires en ander anti tank spul zoals javalins.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:24 schreef speknek het volgende:
Ik denk niet dat Obama er zin in heeft, maar een logische escalatie zou inderdaad zijn dat de VS haar Tomahawks 'te huur' aanbiedt.
Logisch. Oekrane maakt geen kans en het Westen geeft te weinig om een dysfunctioneel ex-Oostblokland. Dat Poetin zijn zin krijgt stond van tevoren al vast.quote:
Hopen op een hersenbloeding voor Poetin dan maar.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:27 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Logisch. Oekrane maakt geen kans en het Westen geeft te weinig om een dysfunctioneel ex-Oostblokland. Dat Poetin zijn zin krijgt stond van tevoren al vast.
Daarvoor moeten ze boven Oekraiene gaan vliegen, en dan kunnen ze per ongeluk uit de lucht geschoten worden door Rusland seperatisten.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:26 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Of beter hellfires en ander anti tank spul zoals javalins.
Oekraine zal wel zeggen hoe laag ze moeten vliegen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:29 schreef speknek het volgende:
[..]
Daarvoor moeten ze boven Oekraiene gaan vliegen, en dan kunnen ze per ongeluk uit de lucht geschoten worden door Rusland seperatisten.
Bronquote:Latvia FM: ’This is war’ as Russia sends troops in to Ukraine
Latvia's foreign minister Edgars Rinkevics has called on the United Nations to 'act accordingly' after Ukraine says Russia has sent troops in to its country.
The ministers comments come after Ukraine President Petro Poroshenko said Russia had deployed troops in the east of the country.
News reports say pro-Russia rebels took the coast town of Novoazovsk and threatened the strategic port city of Mariupol, in the region's south.
"Russian invasion in Ukraine must be considered by the UN Security Council as act of aggression, UN must react accordingly, this is war" said Rinkevics, posting on his twitter account.
But Russia says none of its military convoys had crossed the border.
Russian representative to the OSCE Andrey Kelin said:“We have said that no Russian involvement has been spotted, there are no soldiers or equipment.”
“Accusations relating to convoys of armored personnel carriers have been heard during the past week and the week before that,” he said. “All of them were proven false back then, and is being proven false again now.”
“There is no sense in these accusations,” he said, quoted by RT.
The Organization for Security and Co-operation in Europe (OSCE) is holding a special meeting in Vienna to discuss developments in Ukraine, the BBC reports.
The rebel successes constitute the opening of a new front in the conflict.
He added that Ukraine would initiate an emergency session of the United Nations Security Council to discuss the crisis,
"I have made a decision to cancel my working visit to the Republic of Turkey due to sharp aggravation of the situation in Donetsk region... as Russian troops were actually brought into Ukraine," Mr Poroshenko's statement said.
Government forces had made significant advances against the separatists in recent weeks, but these gains seem in doubt with rebels now operating in two distinct areas of Donetsk region.
33000 meter is hoog zatquote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:29 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Oekraine zal wel zeggen hoe laag ze moeten vliegen.
OH SNAPPPPPquote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:29 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Oekraine zal wel zeggen hoe laag ze moeten vliegen.
Dan heb je een fullscale oorlog dusquote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:30 schreef Karelnoord het volgende:
Waarom speelt het westen Putins spelletje niet gewoon mee en laat het wat 'vrijwilligers' en 'hulpgoederen' die halve Russen in elkaar timmeren?
Nee, want er zijn officieel geen mensen/oorlogsmaterieel aanwezig.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:31 schreef homme7 het volgende:
[..]
Dan heb je een fullscale oorlog dus
Wat een rare opmerking.... Of ben je een rus ofzo die alleen Russische media bekijkt?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:23 schreef Smack10 het volgende:
Wat heb jij gebruikt dat je niet ziet dat er twee partijen zijn, de EU en Rusland die beide steun leveren en daarmee een soort proxy oorlog voeren?
Of last van selectief wegkijken?
Dat is wat ik ook bedoelde. Waarom geen academi inhuren.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:31 schreef Karelnoord het volgende:
[..]
Nee, want er zijn officieel geen mensen/oorlogsmaterieel aanwezig.
Uhm heb je wel door dat die rampplek op een locatie was in handen van de rebellen?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:27 schreef Loekie1 het volgende:
Dacht je nu echt dat Europa en Amerika Oekraine gaan helpen na dat gedoe op de rampplek? Ze hebben het zelf verprutst.
Die tanks zullen zeker wel gestolen zijn door het Oekrainse leger en daardoor bij de rebellen gekomen zijn. Aldus de gekke Russen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:25 schreef speknek het volgende:
http://www.bbc.com/news/world-europe-28961080
Omdat die stuurloos zijn en al vaker hebben laten zien schijt te hebben aan alle vormen van regelsquote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:37 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dat is wat ik ook bedoelde. Waarom geen academi inhuren.
twitter:CanadaNATO twitterde op woensdag 27-08-2014 om 17:27:56Geography can be tough. Here’s a guide for Russian soldiers who keep getting lost & ‘accidentally’ entering #Ukraine
reageer retweet
Jammer dat ze Kaliningrad zijn vergetenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:38 schreef remlof het volgende:
twitter:CanadaNATO twitterde op woensdag 27-08-2014 om 17:27:56Geography can be tough. Here’s a guide for Russian soldiers who keep getting lost & ‘accidentally’ entering #Ukraine [ afbeelding ] reageer retweet
Precies wat je nodig hebt.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:38 schreef Romanus het volgende:
[..]
Omdat die stuurloos zijn en al vaker hebben laten zien schijt te hebben aan alle vormen van regels
Verrek jaquote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:39 schreef Romanus het volgende:
[..]
Jammer dat ze Kaliningrad zijn vergeten
nee het zijn vakantiegangers. hoorde ik netquote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:45 schreef remlof het volgende:
Het I-woord wordt nu steeds vaker genoemd, ook door de Washington Post:
Russian and Ukraine troops battle in south, prompting fears that invasion has begun
Je laat je kleur wel iets te opvallend zien hierquote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:29 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Advies in de zin van o.a. een gebouw in brand steken en mensen levend laten verbranden?
Laat je nakijken.
http://www.washingtonpost(...)=recommended_strip_1quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:46 schreef homme7 het volgende:
[..]
nee het zijn vakantiegangers. hoorde ik net
En de Krim.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:39 schreef Romanus het volgende:
[..]
Jammer dat ze Kaliningrad zijn vergeten
Omdat het westen dat soort zaken meestal vrij openbaar doet. Zie de steun aan koerden tegen IS momenteel.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:30 schreef Karelnoord het volgende:
Waarom speelt het westen Putins spelletje niet gewoon mee en laat het wat 'vrijwilligers' en 'hulpgoederen' die halve Russen in elkaar timmeren?
Zo te zien met heel veel Russische bots.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:57 schreef remlof het volgende:
Deze hashtag wordt ook steeds meer gebruikt: #russiainvadedukraine
Een hoop bagger inderdaad.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:03 schreef Happel het volgende:
[..]
Zo te zien met heel veel Russische bots.
Omdat niemand zit te wachten op een conflict met die Russen? Nobody cares om Oekraine, dat mogen de Russen hebben.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:30 schreef Karelnoord het volgende:
Waarom speelt het westen Putins spelletje niet gewoon mee en laat het wat 'vrijwilligers' en 'hulpgoederen' die halve Russen in elkaar timmeren?
Oh, oke.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:12 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Omdat niemand zit te wachten op een conflict met die Russen? Nobody cares om Oekraine, dat mogen de Russen hebben.
Mag toch hopen dat iedereen nu wel weet dat Poetin niet te vertrouwen is.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:12 schreef DSVM het volgende:
http://en.itar-tass.com/russia/747049
![]()
Zoiets komt mij bekend voor:
http://www.npr.org/blogs/(...)ian-forces-in-crimea
En dan een maand later:
http://uk.reuters.com/art(...)dUKL6N0N921H20140417
Zo ingewikkeld is het allemaal nietquote:
Er zijn nog steeds fokkers die volledig achter Poetin staanquote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:14 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
Mag toch hopen dat iedereen nu wel weet dat Poetin niet te vertrouwen is.
Wat mij betreft is het kiezen tussen twee kwaden. De bevolking daar is gewoon fucked en dat is het erge van deze situatie.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:15 schreef DSVM het volgende:
[..]
Er zijn nog steeds fokkers die volledig achter Poetin staan
Sommige mensen kun je niet helpen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:15 schreef DSVM het volgende:
[..]
Er zijn nog steeds fokkers die volledig achter Poetin staan
Dit dus.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Wat mij betreft is het kiezen tussen twee kwaden. De bevolking daar is gewoon fucked en dat is het erge van deze situatie.
Ja maar die worden door het Kremlin betaald om Russische propaganda te posten.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:15 schreef DSVM het volgende:
[..]
Er zijn nog steeds fokkers die volledig achter Poetin staan
Hoewel de Oekrainers natuurlijk ook niet volledig vrijuit gaan moge het toch duidelijk zijn dat Rusland het grootste kwaad is. De oorzaak van veel ellende en bloedvergieten.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:18 schreef Happel het volgende:
Wat mij betreft is het kiezen tussen twee kwaden. De bevolking daar is gewoon fucked en dat is het erge van deze situatie.
De foto's van de tanken laat in elk geval duidelijk zien dat er Russen aanwezig zijn of op zijn minst dat Rusland de rebellen steunt. (De tanken die alleen in Rusland gebruikt worden en aanwezig zijn)quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:28 schreef superworm het volgende:
Is er al foto- of videobewijs van de invasie van Rusland?
Dat snap ik maar dat is al maanden zo. Als ik dat CNN-artikel lees is de basic gist: volle invasie begonnen, meerdere fronten geopend. Maar is dat ook zo?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
De foto's van de tanken laat in elk geval duidelijk zien dat er Russen aanwezig zijn of op zijn minst dat Rusland de rebellen steunt. (De tanken die alleen in Rusland gebruikt worden en aanwezig zijn)
wel van russisch kanonnenvoer die om hun mammies roepenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:28 schreef superworm het volgende:
Is er al foto- of videobewijs van de invasie van Rusland?
Mass protest: one camequote:Op donderdag 28 augustus 2014 11:56 schreef meth1745 het volgende:
liveuamap:
Moscow. "Mass" protest against the war. One came. Was detained
[ afbeelding ]
Donetsk shelling:
Rally near General Staff in Kyiv
[ afbeelding ]
DNR flag over Saur-Mohyla
[ afbeelding ]
People require the introduction of martial law(State of war)
[ afbeelding ]
Crowd blocked the street near General Staff
[ afbeelding ]
Russian Media: "NATO chief Rasmussen poses greatest danger to international peace today"
Wat voor een bewijs zoek je?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:28 schreef superworm het volgende:
Is er al foto- of videobewijs van de invasie van Rusland?
Meerdere malen Russische soldaten gearresteerd in Oekraine, elke keer zogenaamd weer verdwaald.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:31 schreef superworm het volgende:
Dat snap ik maar dat is al maanden zo. Als ik dat CNN-artikel lees is de basic gist: volle invasie begonnen, meerdere fronten geopend. Maar is dat ook zo?
Nou ja, bijv. een NAVO-statement (en niet van een anonieme functionaris) zou genoeg zijn.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:33 schreef DSVM het volgende:
[..]
Wat voor een bewijs zoek je?
Russische tanks en troepen met de Russische vlag erop geschilderd , zo van ''kijk eens, wij zijn Russen''?
Dat ga je nooit krijgen.
Eerder achter het Nederlandse/Europese belang te staan.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:15 schreef DSVM het volgende:
[..]
Er zijn nog steeds fokkers die volledig achter Poetin staan
Eigen belang dus. En de normale burgers die daar wonen mogen gewoon wegrotten omdat die toch niks voor jou kunnen betekenen?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:36 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Eerder achter het Nederlandse/Europese belang te staan.
Leg mij eens uit waarom ik in godsnaam achter de Oekrane zou moeten gaan staan? Een half verrot land vol corruptie en oligarchen waar we niks aan hebben. Waar we nu alweer miljarden in gestoken hebben. Geld dat we ook voor de Europese economie hadden kunnen gebruiken. Geld wat straks verloren is als Poetin gewonnen heeft.
Uiteindelijk wint Poetin dit toch wel omdat zijn kaarten veel beter zijn. We hadden als Europa beter de invloed aan kunnen wenden om een deal te maken met de man. Over de rug van Oekrane inderdaad, maar voor mij zijn die mensen op de Maidan het niet waard. Het is geen Europa, er is geen vitaal belang daar voor ons.
De elite in Brussel heeft gewoon teveel expansionistische trekjes, dat zie je met Turkije en met Oekrane. Mede omdat de Amerikanen dit pushen. Het is echter niet in het belang van de Nederlandse/Europese bevolking. Daarom hoop ik dat het faalt en in dit geval dat Poetin wint.
Beter drijven we gewoon handel met Poetin en laten we hem de probleempjes in zijn achtertuin lekker zelf oplossen. Zonder de noodzaak voor weer miljardensubsidies.
Oekraine ligt gewoon in Europa hoor? Dus hoezo is het geen Europa?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:36 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
Eerder achter het Nederlandse/Europese belang te staan.
Leg mij eens uit waarom ik in godsnaam achter de Oekrane zou moeten gaan staan? Een half verrot land vol corruptie en oligarchen waar we niks aan hebben. Waar we nu alweer miljarden in gestoken hebben. Geld dat we ook voor de Europese economie hadden kunnen gebruiken. Geld wat straks verloren is als Poetin gewonnen heeft.
Uiteindelijk wint Poetin dit toch wel omdat zijn kaarten veel beter zijn. We hadden als Europa beter de invloed aan kunnen wenden om een deal te maken met de man. Over de rug van Oekrane inderdaad, maar voor mij zijn die mensen op de Maidan het niet waard. Het is geen Europa, er is geen vitaal belang daar voor ons.
De elite in Brussel heeft gewoon teveel expansionistische trekjes, dat zie je met Turkije en met Oekrane. Mede omdat de Amerikanen dit pushen. Het is echter niet in het belang van de Nederlandse/Europese bevolking. Daarom hoop ik dat het faalt en in dit geval dat Poetin wint.
Beter drijven we gewoon handel met Poetin en laten we hem de probleempjes in zijn achtertuin lekker zelf oplossen. Zonder de noodzaak voor weer miljardensubsidies.
Misschien heeft Rusland per ongeluk de tank?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:08 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dat zijn die befaamde T-72Bs die alleen Rusland heeft, dus die onmogelijk veroverd kunnen zijn op het Oekrainse leger.
Jij vindt een politiek van valse hoop bieden beter? Eerst op die Maidan die mensen ophitsen en steunen en ze vervolgens ten onder laten gaan tegen Poetin.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:39 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
Eigen belang dus. En de normale burgers die daar wonen mogen gewoon wegrotten omdat die toch niks voor jou kunnen betekenen?
Dat zal nu waarschijnlijk ook gaan gebeuren, dmv leningen waarmee ze westers militair materieel kunnen kopen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:44 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
Waarom steunen we Oekrane niet militair?
Geografisch Europa is geen politiek Europa. Er is nul toegevoegde waarde van Oekrane voor Europa.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:42 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Oekraine ligt gewoon in Europa hoor? Dus hoezo is het geen Europa?
Zelfs Rusland valt nog tot zeer ver over de grens bij Europa.
Daarnaast waar zit jij met je hersenen? Ook al zo verrot net als de politiek? Laten we lekker alles voor het geld doen en andere landen kapot makenLaten we er achter staan dat ze worden uitgemoord daar
![]()
Het gaat om het idee er achter. Sowieso dat je moet uitkijken met Rusland en hun niet zo even een land hoort te laten annexeren/overnemen. Daarnaast kun je zoiets in een land niet zo maar gaan toelaten toch.... Gebeuren vreselijke dingen daar, hele land wordt hierdoor nog meer verscheurd.
Dan kun je als Europa en VS toch niets anders doen dan aan kant van het slachtoffer (Oekraine) te gaan staan? Ipv aan de kant van het agressieve wezen Rusland.
Dan komen de Europese "leiders" zeker als nog een dansje doen als presentje.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:07 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ze kunnen beter de Russen bedanken daarvoor.
Och kerel, ik heb al 100 keer gehoord dat er invasie was.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:11 schreef JimmyJames het volgende:
De Russen hopen natuurlijk dat Oekrane met een oorlogsverklaring komt. Dan kunnen ze zich weer voordoen als de slachtoffers van het hele gebeuren.
Overigens zijn de bewoordingen nog voorzichtig, het woordje 'invasie' is nog niet gevallen.
De Russen wordt feitelijk nog steeds de hand boven het hoofd gehouden, "ze krijgen nog een laatste kans!". En zo zal het waarschijnlijk gaan totdat er Russische militairen paraderen in Kiev..
Weggegooid geld. Voordat die spullen er zijn heeft Poetin allang weer wat voorraden aan de rebellen gegeven. Maar leuk voor onze ouderen om te zien waar het bezuinigde geld heengegaan is.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat zal nu waarschijnlijk ook gaan gebeuren, dmv leningen waarmee ze westers militair materieel kunnen kopen.
Wat is het verschil tussen een demonstratie mogelijk gemaakt door het Westen of door Rusland?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:25 schreef Frutsel het volgende:
Genoeg tweets inmiddels die ook zeggen dat er grote groepen demonstranten op weg zou zijn naar het Presidentieel Paleis in Kiev.
Kan dit alleen niet bevestigd krijgen/vinden...
Dan valt straks alles samen.... leuk spelletje van de Russen...
Vaarwel Oekraine als onafhankelijke staat
Jij beseft kennelijk niet dat als we Poetin nu z'n gang laten gaan hij steeds meer land zal proberen te veroveren.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:53 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Weggegooid geld. Voordat die spullen er zijn heeft Poetin allang weer wat voorraden aan de rebellen gegeven. Maar leuk voor onze ouderen om te zien waar het bezuinigde geld heengegaan is.
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:29 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Oekraine zal wel zeggen hoe laag ze moeten vliegen.
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:35 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wat een rare opmerking.... Of ben je een rus ofzo die alleen Russische media bekijkt?
Rusland pleegt een invasie in een ander land en steunt volledig een opstand tegen een regering.
EU dan wel VS stuurt alleen wat wapens en weet ik het wat om die bloedige moorden en terroristische zaken te stoppen.
Zit nogal een groot verschil tussen. Rusland is zeer aanvallend bezig en de EU en VS totaal niet, hooguit doen ze iets ter bescherming van terroristen.
Poetin heeft minder dan 800.000 soldaten en een land dat economisch niet heel sterk staat. Ik zie echt niet hoe hij een bedreiging zou kunnen vormen voor lidstaten van de Europese Unie. Niet alleen hebben wij meer manschappen en betere wapens, maar ook een veel betere economie.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Jij beseft kennelijk niet dat als we Poetin nu z'n gang laten gaan hij steeds meer land zal proberen te veroveren.
Wat is er op tegen om het Geografische Europa naar een politiek blok te vormen? Toegegeven, we kunnen het nu al niet met elkaar eens zijn, maar zijn opstartprobleempjes..quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:51 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Geografisch Europa is geen politiek Europa. Er is nul toegevoegde waarde van Oekrane voor Europa.
Als er een (tegen)partij is die actief meedoet, dan zou je kunnen redeneren dat 'wij' ook iets moeten doen, want anders gooi je je belangen en eerdere investeringen weg.quote:Je verhaal van verontwaardiging deel ik niet. Er is geen genocide zoals dat in Irak wel het geval is. Daar ben ik dan wel een voorstander van militaire interventie. In de oorlog in Oekrane is er geen sprake van systematisch gericht geweld tegen burgers, en zo het wel het geval is komt het van beide partijen.
Ja dat is zeker jammer dat Oekrane aan haar lot lijkt overgelaten momenteel tegen Rusland. Waar ik voor ben is dat mensen voor hun eigen land mogen uitkomen zonder dat een externe partij ze intimideert en schoffeert. Het is te krankzinnig voor woorden dat Rusland zomaar een deel van Oekrane kan annexeren zonder al te veel tegenwerking.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:44 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Jij vindt een politiek van valse hoop bieden beter? Eerst op die Maidan die mensen ophitsen en steunen en ze vervolgens ten onder laten gaan tegen Poetin.
Waarom steunen we Oekrane niet militair? Eigenbelang. Uiteindelijk wint dat toch. Jammer dat jouw normale burgers eerst misleidt zijn door de voorstelling dat het anders was.
Westen zit nog iets positiefs achter. Rusland is alleen uit op oorlogen,land innemen en mensen oplichten en geeft geen ene bal om een mensenleven. Die vinden het wel prima met dat oorlogsgedoetje en al die doden overal.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:56 schreef Smack10 het volgende:
Wat is het verschil tussen een demonstratie mogelijk gemaakt door het Westen of door Rusland?
Canada, opeens hoor je ze hele tijd over Rusland omdat ze de baas willen zijn over The Artic.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:38 schreef remlof het volgende:
twitter:CanadaNATO twitterde op woensdag 27-08-2014 om 17:27:56Geography can be tough. Here’s a guide for Russian soldiers who keep getting lost & ‘accidentally’ entering #Ukraine [ afbeelding ] reageer retweet
Niet nodig, het gepeupel gelooft het toch wel.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:28 schreef superworm het volgende:
Is er al foto- of videobewijs van de invasie van Rusland?
Dit dus.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:36 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Eerder achter het Nederlandse/Europese belang te staan.
Leg mij eens uit waarom ik in godsnaam achter de Oekrane zou moeten gaan staan? Een half verrot land vol corruptie en oligarchen waar we niks aan hebben. Waar we nu alweer miljarden in gestoken hebben. Geld dat we ook voor de Europese economie hadden kunnen gebruiken. Geld wat straks verloren is als Poetin gewonnen heeft.
Uiteindelijk wint Poetin dit toch wel omdat zijn kaarten veel beter zijn. We hadden als Europa beter de invloed aan kunnen wenden om een deal te maken met de man. Over de rug van Oekrane inderdaad, maar voor mij zijn die mensen op de Maidan het niet waard. Het is geen Europa, er is geen vitaal belang daar voor ons.
De elite in Brussel heeft gewoon teveel expansionistische trekjes, dat zie je met Turkije en met Oekrane. Mede omdat de Amerikanen dit pushen. Het is echter niet in het belang van de Nederlandse/Europese bevolking. Daarom hoop ik dat het faalt en in dit geval dat Poetin wint.
Beter drijven we gewoon handel met Poetin en laten we hem de probleempjes in zijn achtertuin lekker zelf oplossen. Zonder de noodzaak voor weer miljardensubsidies.
Wat krijg je per troll post?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:04 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Westen zit nog iets positiefs achter. Rusland is alleen uit op oorlogen,land innemen en mensen oplichten en geeft geen ene bal om een mensenleven. Die vinden het wel prima met dat oorlogsgedoetje en al die doden overal.
Onzin.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Jij beseft kennelijk niet dat als we Poetin nu z'n gang laten gaan hij steeds meer land zal proberen te veroveren.
Wat is er op tegen? Het kost veel en levert niks of erg weinig op.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:03 schreef zuchtje het volgende:
[..]
Wat is er op tegen om het Geografische Europa naar een politiek blok te vormen? Toegegeven, we kunnen het nu al niet met elkaar eens zijn, maar zijn opstartprobleempjes..
Verder heeft Oekrane natuurlijk wel wat te bieden, maar dat zie je niet.
[..]
Als er een (tegen)partij is die actief meedoet, dan zou je kunnen redeneren dat 'wij' ook iets moeten doen, want anders gooi je je belangen en eerdere investeringen weg.
Wel grappig, aangezien ze het zelf ook doen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:23 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja maar die worden door het Kremlin betaald om Russische propaganda te posten.
http://www.forbes.com/sit(...)ed-ukrainian-crimes/
Ach meth zit zo diep in Putin's hol dat 'ie er bijna bij de keel weer uitkomt, dus zinloos een discussie aan te gaan.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat zeiden ze over Hitler ook nadat ie Sudetenland had bezet.
Zoiets als het communistische Polen vruuger? Misschien is Oekrane wel het Polen van de 21ste eeuw.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:10 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Wat is er op tegen? Het kost veel en levert niks of erg weinig op.
Nee, ik zie niet wat Oekrane te bieden heeft. Het is straatarm, veel armer dan Rusland zelf. Daarnaast zijn er de corruptie en de oligarchen. De economie in het oosten van het land is ook nog eens geheel op Rusland gericht en gaat instorten als die band doorgesneden wordt.
Ik denk dat Europa er beter in slaagt om corruptie aan te pakken dan Rusland.quote:Kortom, zelfs al zouden we er extreem veel geld instoppen, dan nog komt een deel bij de verkeerde mensen terecht.
Ach ja en het Westen, met de USA als opperhoofd, is zoo ontzettend lief voor de rest van de wereld.....quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:04 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Westen zit nog iets positiefs achter. Rusland is alleen uit op oorlogen,land innemen en mensen oplichten en geeft geen ene bal om een mensenleven. Die vinden het wel prima met dat oorlogsgedoetje en al die doden overal.
En ik maar denken dat jij betaald wordt door het Kremlin.quote:
En andersom; veel klagende moeders van in Oekrane gesneuvelde Russische militairen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:31 schreef Re het volgende:
[..]
wel van russisch kanonnenvoer die om hun mammies roepen
Ik zal dit nog maar eens posten:quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:13 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ach meth zit zo diep in Putin's hol dat 'ie er bijna bij de keel weer uitkomt, dus zinloos een discussie aan te gaan.
http://www.huffingtonpost(...)-a-pu_b_5718499.htmlquote:A Russia Problem, Not a Putin Problem
Thomas Graham, Kissinger Associates, August 2014
The Ukraine crisis has put an end to 25 years of U.S.-Russia relations. The swiftness with which they collapsed, and the absence of any influential forces in either country actively working for their repair, is evidence of how much pretension and frustration had infused relations in recent years. It also suggests a deep-seated anti-American bias in the Russian elite, mirroring a Russophobia of comparable depth on the American side.
It may remain true that there is much the two countries could do together, on WMD nonproliferation, counterterrorism, regional balances, energy security, and climate change, among other things, that would advance the interests of each country and benefit the world as a whole, particularly over the long term. But shared interests will not be enough to bring the two countries together again. For the problem in relations is grounded in each country's sense of itself and its role in the world -- in the American belief that it should be the global leader and in Russia's conviction that it should be a major independent actor. That reality creates major obstacles to cooperation even on shared interests.
Under these circumstances, there can be no new reset in relations. Seeking to repair them by returning to an earlier set of assumptions about them is a dead end. Those assumptions no longer hold. Rather, relations need to be rethought in light of the realities in both countries, including the huge divide in worldviews.
The first step in rethinking relations on the American side will require that we ask some fundamental questions, such as:
How important is Putin?
Putin is the dominant figure in Russia today, and he makes the final decisions on foreign policy. But we need to remember that he operates in a political context and does not have a free hand, as he must balance the competing factions around him to maintain his own position. Moreover, he is a product of the Russian elite, and he gives voice to its consensus on Russia's role in the world, which has deep roots in history and strategic tradition. His departure might lead to a change in style, but it will have little impact on the substance of Russian foreign policy. In short, we have a Russia problem, not a Putin problem.
How does the Russian elite think about world affairs?
Russian strategic thinking falls within the broad outlines of the realist school: Sovereign states are the central actors in world affairs; competition among states is inevitable; power, especially the hard variety, is the coin of the realm; and the goal of foreign policy is to create the optimal geopolitical balance for advancing one's interests. In such a world, only the great powers have the wherewithal to pursue genuinely independent policies; they are the few countries that determine the substance and structure of world affairs. Russian pride dictates that Russia must do all it can to sustain itself as a great power. The first task is guaranteeing Russian security.
What are the essential requirements of Russian security?
First, modern Russia has seen its security as dependent on creating strategic depth, as it emerged on the almost featureless great Eurasian plain. To that end, it has pushed its frontiers outward until it met the resistance of well-organized and powerful states. Over centuries, this dialectic of expansion and resistance came to define Russia's geopolitical zone of interest as the heart of Eurasia, which encompasses all of the former Soviet space (and most of the former Russian imperial space minus Finland and Poland). Today's Russia believes that Russian primacy in -- not necessarily control of -- this region is vital to its own security. Ukraine is critical in this regard, since it creates strategic depth against potential aggression from the West; in particular, it precludes Ukraine from becoming a member of NATO and bringing that organization's infrastructure within a few hundred miles of Moscow.
Second, the choice that faces countries in this region is not Russian domination or genuine independence; it is a choice among great powers vying for influence over them. Russians tirelessly point out that today's Ukraine is composed of disparate territories that were only united under Soviet rule. In their minds, much the same could be said of all the other former Soviet states, which assumed their current form in the Soviet period and most of which had no substantial history of independent statehood before the breakup of the Soviet Union. Such states can never be fully sovereign. If they are not in Russia's orbit, they will inevitably fall into that of another great power. As a matter of its own security, Moscow will always seek to limit the presence of other powers in the former Soviet space.
Third, Russian territorial ambitions beyond its traditional geopolitical zone have been quite limited historically. In this regard, the Soviet period stands out as an anomaly, born of the unique conditions of the mid to late twentieth century: the power vacuum in the center of Europe created by the total collapse of Nazi Germany and the subsequent bitter ideological divide and revolutionary upheaval that produced a global competition between the Soviet Union and the United States. Those conditions no longer prevail, and Russia has reverted to its historical policy of creating a suitable balance of power on the European continent that takes into account the interests of the other great European powers.
Is an ideological divide emerging?
Since he returned to the Kremlin in May 2012, Putin has advocated a form of Russian nationalism that sets itself against the West. But his anti-Westernism does not mark an absolute rejection of the West and its values; it does not mark a return to the existential Cold-War struggle between two political systems with diametrically opposed views of human character and the relationship between state and society. Rather, Putin has positioned himself as the defender of traditional Western values against their postmodern, and he would argue decadent, interpretation in much of the West today. In his mind, he is not seeking to export Russia's values, as the Soviet Union did, but rather to rally other societies that also oppose the West's interpretation of certain values to create an international system that is more representative of the differences within a shared value system.
Despite much overblown rhetoric in Washington, Russia in fact poses a limited challenge to the United States. The appropriate response is not to return to the Cold War. But neither is it to speak of a return to cooperation if Russia realizes the errors of its ways and begins to conduct itself in a way the West finds more compatible. Rather, we need to abandon hopes of transforming Russia and acknowledge that it is one of many major powers in the world today. In dealing with Russia, we need to think in terms of competition and accommodation, that is, of great power diplomacy, refashioned to take account of the differences between today's world and the last period of great power diplomacy in the nineteenth century. We might also remind ourselves, that period was one of relative peace and security, of prosperity and progress.
This article is part of Carnegie Corporation of New York's Carnegie Forum: Rebuilding U.S.-Russia Relations.
Dan moet je eens verder kijken dan je neus lang is want Italie, griekenland, bulgarije, roemenie, hongarije, tsjechie, slovenie, polen, spanje, portugal etc zijn echt pareltjes van corruptie en omkoping....waar liggen die landen ook al weer? ... oh ja...in de EU...quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:17 schreef zuchtje het volgende:
[..]
Zoiets als het communistische Polen vruuger? Misschien is Oekrane wel het Polen van de 21ste eeuw.
[..]
Ik denk dat Europa er beter in slaagt om corruptie aan te pakken dan Rusland.
Yes!quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:02 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Poetin heeft minder dan 800.000 soldaten en een land dat economisch niet heel sterk staat. Ik zie echt niet hoe hij een bedreiging zou kunnen vormen voor lidstaten van de Europese Unie. Niet alleen hebben wij meer manschappen en betere wapens, maar ook een veel betere economie.
Het enige dat Poetin kan is zijn territorium verdedigen en in de landen van de voormalige USSR ingrijpen. Dat kan ook handig zijn voor ons, zoals de strijd tegen radicale Islamisten in de Kaukasus en in Centraal Azi.
Kom kom, Duitsland toen was een stuk krachtiger ten opzichte van Frankrijk/Verenigd Koninkrijk/Sovjet-Unie dan Rusland tegenover de Europese Unie/NATO nu.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat zeiden ze over Hitler ook nadat ie Sudetenland had bezet.
Niet bepaald, de grap was dat Frankrijk in aantallen en qua materiaal een sterker leger had.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:23 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Kom kom, Duitsland toen was een stuk krachtiger ten opzichte van Frankrijk/Verenigd Koninkrijk/Sovjet-Unie dan Rusland tegenover de Europese Unie/NATO nu.
http://www.atlanticcounci(...)e-fighting-defendersquote:NATO Warns of 'Over One Thousand' Russian Troops In Ukraine Fighting Defenders
Russia has "well over 1,000 troops" operating inside Ukraine, Nato warned on Thursday, as Moscow faced an intensifying backlash over growing evidence of its direct military involvement in the former Soviet country's uprising in the east.
"Russia is trying to prevent a defeat of the separatists and want to hold on to this area," a senior Nato officer told reporters at its military headquarters in the Belgian town of Mons. He added that the estimate was "quite a conservative" one.
The official also said that there were about 20,000 Russian troops amassed at the border with Ukraine and that the troops were "far more capable than what we saw in March . . . an offensive army. . . ."
The Nato officer said the alliance believes the decision to send regular Russian troops with artillery into eastern Ukraine was a direct consequence of the downing of Malaysia Airlines flight MH17, saying it ensures skilled soldiers are operating the vehicles.
Among the assets Russia now has inside Ukraine are self-propelled artillery batteries, according to satellite imagery shown to reporters.
The officer said that in addition to training separatist units and manning artillery batteries, there is increasing intelligence that Russian forces are "taking the fight" against the Ukrainian military directly.
"It's no longer the hand from behind," the officer said. "There is clear evidence of contact between Ukrainian forces and Russian forces."
Ok, maar het ging een stuk meer gelijk op en het Duitse leger was dan ook het best presterende leger van alle legers uit de tweede wereldoorlog. Denk niet dat dit te vergelijken valt met het Russische leger nu.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:26 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Niet bepaald, de grap was dat Frankrijk in aantallen en qua materiaal een sterker leger had.
Goh en hoeveel "vrijwilligers" uit de EU en de USA vechten er aan Oekrainische zijde??quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:31 schreef meth1745 het volgende:
[..]
http://www.atlanticcounci(...)e-fighting-defenders
Het hebben van rotte appels wil niet zeggen dat je niet beter bent in de bestrijding daarvan.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:20 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Dan moet je eens verder kijken dan je neus lang is want Italie, griekenland, bulgarije, roemenie, hongarije, tsjechie, slovenie, polen, spanje, portugal etc zijn echt pareltjes van corruptie en omkoping....waar liggen die landen ook al weer? ... oh ja...in de EU...![]()
Vertel het ons maarquote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:35 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Goh en hoeveel "vrijwilligers" uit de EU en de USA vechten er aan Oekrainische zijde??
Ach ja....quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:36 schreef zuchtje het volgende:
[..]
Het hebben van rotte appels wil niet zeggen dat je niet beter bent in de bestrijding daarvan.
''We are at war with Ukraine. Send soldiers and equipment.'' - Khodorkovskytwitter:TViUaOfficial twitterde op donderdag 28-08-2014 om 14:11:37Ходорковський: Ми воюємо з Україною. Посилаємо туди солдатів і техніку http://t.co/GOJRTXpKy2 за допомогою @tviuaofficial reageer retweet
Die terroristen zijn freelancers en kunnen echt niet op tegen de NAVO nu.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:40 schreef KNAK het volgende:
Jammer
Rusland hebben we nodig tegen de islam
Wellicht dat over enige jaren betrekkingen weer goed zijn en we hand in hand de oprukkende islam tegen kunnen gaan
Die "islam" is veel te druk met het vechten tegen andere moslims.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:40 schreef KNAK het volgende:
Jammer
Rusland hebben we nodig tegen de islam
Wellicht dat over enige jaren betrekkingen weer goed zijn en we hand in hand de oprukkende islam tegen kunnen gaan
Toen de relaties met de USSR op een dieptepunt waren voerde Andropov de steun aan terroristen gevoelig op.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:40 schreef KNAK het volgende:
Jammer
Rusland hebben we nodig tegen de islam
Wellicht dat over enige jaren betrekkingen weer goed zijn en we hand in hand de oprukkende islam tegen kunnen gaan
http://www.eurasianet.org/node/69401quote:
Ow,...quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:44 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Toen de relaties met de USSR op een dieptepunt waren voerde Andropov de steun aan terroristen gevoelig op.
De meeting van NAVO volgende week zou over terrorismebestrijding gaan, dat is nu afgevoerd, men heeft Rusland niet uitgenodigd en het hoofd terrorismebestrijding staat op de sanctielijst. Die samenwerking kan je vergeten.
Nou en.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:44 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Toen de relaties met de USSR op een dieptepunt waren voerde Andropov de steun aan terroristen gevoelig op.
De meeting van NAVO volgende week zou over terrorismebestrijding gaan, dat is nu afgevoerd, men heeft Rusland niet uitgenodigd en het hoofd terrorismebestrijding staat op de sanctielijst. Die samenwerking kan je vergeten.
Dan neemt hij die rommelstaten in het ergste geval in. Verwacht je dat hij Duitsland binnenloopt? Of Polen?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Jij beseft kennelijk niet dat als we Poetin nu z'n gang laten gaan hij steeds meer land zal proberen te veroveren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |