Laatste updates Voor woensdag 23 juli is een Dag van Nationale Rouw afgekondigd. Door het land zullen kerkklokken luiden en op overheidsgebouwen hangen vlaggen halfstok. Er zullen herdenkingsdiensten in het hele land gehouden worden. Rond 16.00 Nederlandse tijd zullen de eerste lichamen arriveren in Eindhoven. De koning, koningin en Mark Rutte zullen daarbij aanwezig zijn. Ook zal op dat moment een minuut stilte gehouden worden.
De vliegtuigen met de eerste 40 lichamen zijn nu onderweg naar luchthaven Eindhoven. Op het moment liggen ze op schema om om 16:00 uur te landen. De vlucht kan hier gevolgd worden.
Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting Mogelijk bewijs van een raketinslag.
De separatisten overhandigen de zwarte dozen over aan de Maleisiërs:
Situatie vlucht MH17: Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraïense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.
Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende: Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken Commentaar in feedback. Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: De passagierslijst hierboven is met expliciete toestemming van Yvonne geplaatst, waarschuwing blijft verder van kracht. Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorieën kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.
Samenvatting:
• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid. • Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond • Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekraïne • Rusland legt de schuld bij de Oekraïense overheid • Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden. • Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng • Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers • Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald • De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn • Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Deze trein is momenteel onderweg naar Donetsk, zonder de OVSE en de andere experts. Verwacht wordt dat de trein hierna naar Kharkiv gaat. • Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad. • De zwarte dozen zijn door de separatisten aan de Maleisiërs overhandigd.
Overige feiten/speculaties
• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.
• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO
• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.
• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is één van de slachtoffers
Toespraak Minister Timmermans bij de VN Veiligheidsraad
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toespraak Koning Willem-Alexander
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Video's van lokale bewoners van de crashsite
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De sleutel naar deze ondertitel is kwijt. Probeer jij hem te vinden?
Op woensdag 23 juli 2014 19:16 schreef Snoepje5 het volgende: Spijtig dat die gast het weer moet verkloten. Had dan ff timmermans uitgenodigd om te chatten.
lijkt me praktisch heel lastig met een stoet van dit formaat of groter
DeLuna vindt me dik ;( Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende: pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
Op woensdag 23 juli 2014 19:16 schreef Snoepje5 het volgende: Spijtig dat die gast het weer moet verkloten. Had dan ff Timmermans uitgenodigd om te chatten.
Precies. Dat is tenminste een Nederlander op een functie waarbij je mag verwachten dat zo iemand vloeiend Engels spreekt. Jammer dat dat kennelijk voor burgemeesters niet geldt.
Ik zie het als een tekortkoming als mensen in belangrijke functies niet eens de Engelse taal machtig zijn.
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf" "Met dubbel s welteverstaan"
DeLuna vindt me dik ;( Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende: pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
Op woensdag 23 juli 2014 19:18 schreef FL_Freak het volgende: Een of andere manier is het fijner om de beelden en alles te volgen via CNN met amerikaanse stemmen....
Komt door hollywood
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice Moderator DIG Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher 🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
Net ff die broertjes teruggeluisterd na alle ophef, maar het is zwaar overtrokken. Gewoon een cynische opmerking. Niet slim natuurlijk als burgemeester, maar goed.
Wn eh Chevy ofzo. Hij was net bij NoS en toen werd hem gevraagd waarom hij die uitspraak deed. Toen zei hij dat het gewoon een 'oplossing' kon zijn (maar geen goede maatregel), dat hij boos was en dat het onverstandig was achteraf.
Kunnen de lui die het allemaal belachelijk vinden even een ander topic zoeken?!
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet. Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.
Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende: Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
Op woensdag 23 juli 2014 19:20 schreef Ronaldsen het volgende: Net ff die broertjes teruggeluisterd na alle ophef, maar het is zwaar overtrokken. Gewoon een cynische opmerking. Niet slim natuurlijk als burgemeester, maar goed.
You don't have to be CRAZY to be my friend............. But it sure helps! Op donderdag 8 december 2011 10:27 schreef MaleDuck het volgende: Ja, je bent een steunpilaar van GRTD :Y Ik word altijd dronken van 1 biertje...meestal het 16e Ik luister NL-Talig
Terug van een paar dagen weg, eerste wat mij opvalt is de sfeer op Schiphol, indrukwekkend. Groot respect voor hoe Nederland dit heeft georganiseerd. Zo hoor je om te gaan met deze slachtoffers.
Jammer dat er altijd weer figuren zijn die moeten klagen en zeiken. Kijk en luister even hoe CNN hierover praat, misschien dat je dan ziet hoe bijzonder dit is.
Op woensdag 23 juli 2014 19:20 schreef Jojoortje het volgende: Kan er ook bv. 1 ledemaat in een kist zitten? Ongepaste vraag, maar het kwam toch in me op.
Even met mijn X-Ray ogen naar de televisie kijken. Je krijgt het antwoord straks.
Op woensdag 23 juli 2014 19:20 schreef Jojoortje het volgende: Kan er ook bv. 1 ledemaat in een kist zitten? Ongepaste vraag, maar het kwam toch in me op.
Geen idee, het viel me wel op dat de kisten vrij klein waren. Misschien zijn het eerst 40 kinderen die over zijn gebracht.
Op woensdag 23 juli 2014 19:20 schreef Jojoortje het volgende: Kan er ook bv. 1 ledemaat in een kist zitten? Ongepaste vraag, maar het kwam toch in me op.
Ja of een kist met allemaal ledematen van wie dan ook.
Ik kan me gewoon niet voorstellen dat diegene die op de knop gedrukt niet enorm met zichzelf in de knoei is nu, daarom hoop ik ook -en wellicht is het ijdele hoop- dat hij naar zijn geweten luistert en zichzelf wilt aangeven om zn straf te ondergaan.
Op woensdag 23 juli 2014 19:20 schreef Jojoortje het volgende: Kan er ook bv. 1 ledemaat in een kist zitten? Ongepaste vraag, maar het kwam toch in me op.
Maar ok, RUS zou wapens hebben geleverd aan de seperatisten. Er is niet geschoten door Rusland. Dus volgens mij hoe je het went of keert, Rusland blijft indirect verantwoordelijk en de seperatisten direct verantwoordelijk.
Op woensdag 23 juli 2014 19:20 schreef Jojoortje het volgende: Kan er ook bv. 1 ledemaat in een kist zitten? Ongepaste vraag, maar het kwam toch in me op.
Op woensdag 23 juli 2014 19:22 schreef TLC het volgende: Ik kan me gewoon niet voorstellen dat diegene die op de knop gedrukt niet enorm met zichzelf in de knoei is nu, daarom hoop ik ook -en wellicht is het ijdele hoop- dat hij naar zijn geweten luistert en zichzelf wilt aangeven om zn straf te ondergaan.
3 voertuigen op de vluchtstrook, en 1 persoon op de meest linker rijbaan
You don't have to be CRAZY to be my friend............. But it sure helps! Op donderdag 8 december 2011 10:27 schreef MaleDuck het volgende: Ja, je bent een steunpilaar van GRTD :Y Ik word altijd dronken van 1 biertje...meestal het 16e Ik luister NL-Talig
Op woensdag 23 juli 2014 19:22 schreef Snoepje5 het volgende: Maar ok, RUS zou wapens hebben geleverd aan de seperatisten. Er is niet geschoten door Rusland. Dus volgens mij hoe je het went of keert, Rusland blijft indirect verantwoordelijk en de seperatisten direct verantwoordelijk.
Het is een zorgvuldig uitgedacht plan van Poetin, en hij geëist dat de separatisten de uitvoering zouden doen, voor wat hoort wat immers.
Op woensdag 23 juli 2014 19:22 schreef TLC het volgende: Ik kan me gewoon niet voorstellen dat diegene die op de knop gedrukt niet enorm met zichzelf in de knoei is nu, daarom hoop ik ook -en wellicht is het ijdele hoop- dat hij naar zijn geweten luistert en zichzelf wilt aangeven om zn straf te ondergaan.
Nou op mijn Facebook deelde iemand een bericht. En dat zou de dader zijn. Ik snap niet dat ze dat bericht überhaupt durft te delen. Kansloos.
Op woensdag 23 juli 2014 19:22 schreef TLC het volgende: Ik kan me gewoon niet voorstellen dat diegene die op de knop gedrukt niet enorm met zichzelf in de knoei is nu, daarom hoop ik ook -en wellicht is het ijdele hoop- dat hij naar zijn geweten luistert en zichzelf wilt aangeven om zn straf te ondergaan.
Toen hij die raket afschoot lagen er naast de raketinstallatie tientallen lege flessen wodka, lijkt me sterk dat hij zich iets herinnerd.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
DeLuna vindt me dik ;( Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende: pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
Op woensdag 23 juli 2014 19:23 schreef Jojoortje het volgende: Er blijven denk ik ook families over wiens zoon of dochter nooit geidentificeerd worden of niet? Dat er gewoon niks van over is?
Sorry ik denk heel morbide
jups
Hier schreef tong80 het volgende: Faux is een FOK!held, zoals dat vroeger Gellarboy en Brechtje waren. Users die je koestert.
Op woensdag 23 juli 2014 19:22 schreef Snoepje5 het volgende: Maar ok, RUS zou wapens hebben geleverd aan de seperatisten. Er is niet geschoten door Rusland. Dus volgens mij hoe je het went of keert, Rusland blijft indirect verantwoordelijk en de seperatisten direct verantwoordelijk.
het was iemand op oekraeens grondgebied dus de oekraiene is ook verantwoordelijk voor het in toom houden van de bevolking op hun grondgebied... (of is de krim al officieel rusland?)
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani) My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage Water: ijskoud de hardste - Gehenna
Op woensdag 23 juli 2014 19:23 schreef Jojoortje het volgende: Er blijven denk ik ook families over wiens zoon of dochter nooit geidentificeerd worden of niet? Dat er gewoon niks van over is?
Sorry ik denk heel morbide
Ja vast wel.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
Ik kan trouwens aanraden om CNN te kijken, die doen het toch stukken beter dan de Nederlandse TV. Beter commentaar, en uiten veel respect richting de organisatie en het volk.
[b]Op vrijdag 27 april 2012 23:21 schreef AldoTheApache het volgende:[/b] _O_ jij bent de grootste baas op FOK! Aller tijden :D _O_ _O_
Op woensdag 23 juli 2014 19:23 schreef Jojoortje het volgende: Er blijven denk ik ook families over wiens zoon of dochter nooit geidentificeerd worden of niet? Dat er gewoon niks van over is?
Sorry ik denk heel morbide
Mensen zonder familie zijn er maar heel weinig van. Iedereen mist mensen wel, en zal dus DNA-materiaal kunnen afstaan om op die manier iemand te identificeren.
Op woensdag 23 juli 2014 19:24 schreef Wootism het volgende: Ik kan trouwens aanraden om CNN te kijken, die doen het toch stukken beter dan de Nederlandse TV. Beter commentaar, en uiten veel respect richting de organisatie en het volk.
Op woensdag 23 juli 2014 19:24 schreef Wootism het volgende: Ik kan trouwens aanraden om CNN te kijken, die doen het toch stukken beter dan de Nederlandse TV. Beter commentaar, en uiten veel respect richting de organisatie en het volk.
Ik hou het toch maar op de NOS, waar ze de moeite hebben genomen de kisten te tellen.
Op woensdag 23 juli 2014 19:25 schreef Mani89 het volgende: Zou het een slow news day in Amerika zijn dat ze dit helemaal uitzenden?
Hier in Amerika wordt het niet uitgezonden op CNN
Live from Chicago Well behaved women rarely make history Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende: PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
Op woensdag 23 juli 2014 19:25 schreef Charlie_ het volgende: Vraag wat waarschijnlijk al gesteld is: Gaan ze met die andere slachtoffers ook alles afzetten en zo rijden?
het was iemand op oekraeens grondgebied dus de oekraiene is ook verantwoordelijk voor het in toom houden van de bevolking op hun grondgebied... (of is de krim al officieel rusland?)
Op woensdag 23 juli 2014 19:25 schreef Charlie_ het volgende: Vraag wat waarschijnlijk al gesteld is: Gaan ze met die andere slachtoffers ook alles afzetten en zo rijden?
Bedacht ik me ja. Die paarduizend euro voor huren heli, levert wereldwijd breaking news op. Gewoon omdat het verhaal bitter weinig beelden oplevert of nieuws uberhaupt, in de rest vd wereld.
Op woensdag 23 juli 2014 19:25 schreef Charlie_ het volgende: Vraag wat waarschijnlijk al gesteld is: Gaan ze met die andere slachtoffers ook alles afzetten en zo rijden?
Naar mijn weten wel, anders is het met zo'n stoet (of groter) niet te doen lijkt me
DeLuna vindt me dik ;( Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende: pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
Zit net te denken dat deze laatste maand Nederland aardig op de kaart is gezet in de wereld
Eerst met het voetbal en nu dit.
"Als mannen sneller als risico worden gezien en vrouwen overal mee wegkomen, dan verliezen we de nuance en rechtvaardigheid in het gesprek over grensoverschrijdend gedrag. Dat is geen bescherming meer. Dat is machtsmisbruik vermomd als moraal."
CNN kijkende Amerikanen vragen zich vast waarschijnlijk af waarom ze niet dichterbij Hilversum geland zijn, en vragen zich af hoe ver het op dit moment nog rijden is daarnaartoe.
RT (Russia Today) is ook lekker bezig. Denk, even kijken wat hierover in de Russische pers komt. Enige artikel dat gelijk in het oog springt is "Dutch pedophile society to appeal Supreme Court ban". Verder geen nieuws uit/over Nederland op hun front page.
Most people keep their brains Between their legs (Don't you find ?)
Live from Chicago Well behaved women rarely make history Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende: PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
Op woensdag 23 juli 2014 19:27 schreef PG18 het volgende: CNN kijkende Amerikanen vragen zich vast waarschijnlijk af waarom ze niet dichterbij Hilversum geland zijn, en vragen zich af hoe ver het op dit moment nog rijden is daarnaartoe.
afstand Eindhoven - Hilversum is voor Amerikanen echt niks
het was iemand op oekraeens dus de oekraiene is ook verantwoordelijk voor het in toom houden van de bevolking op hun grondgebied... (of is de krim al officieel rusland?)
Ja is Rusland nu. Maar in Ukraïne zelf schijnen ook wat russen rond te lopen die er eigenlijk niets te zoeken hebben.
jamaar bij de cnn zeggen ze veel vaker hoe goed wij zijn.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani) My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage Water: ijskoud de hardste - Gehenna
Dit soort dingen beluister ik nou nooit. Ik ben ook al dagen niet ingelogd op FB want dan zie ik weer allerlei tranentrekkende berichten waar ik van kan huilen terwijl ik niemand ken stom.
Op woensdag 23 juli 2014 19:27 schreef Eix het volgende: RT (Russia Today) is ook lekker bezig. Denk, even kijken wat hierover in de Russische pers komt. Enige artikel dat gelijk in het oog springt is "Dutch pedophile society to appeal Supreme Court ban". Verder geen nieuws uit/over Nederland op hun front page.
Russen zijn dan ook gewoon gewetenloze tokkies. Net zoals dat Poetin en z'n mafia vriendjes van de Fifa vandaag een feestje vierden vanwege de opening van een stadion ofzo.
CNN zond daarnet beelden uit met muziek uit de mis in Amersfoort. Ik had het niet meer zo breed toen. Je kunt van de zendet zeggen wat je wil, maar dit pakken ze erg mooi aan.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
Op woensdag 23 juli 2014 19:28 schreef superworm het volgende: Live vertaald Nederlands gebed in een kerk in m'n stadsie op CNN Heel raar dit. Hoort gewoon niet.
Dit ja Amersfoort op CNN en het word vertaald, ik ben onder de indruk
Op woensdag 23 juli 2014 19:27 schreef Eix het volgende: RT (Russia Today) is ook lekker bezig. Denk, even kijken wat hierover in de Russische pers komt. Enige artikel dat gelijk in het oog springt is "Dutch pedophile society to appeal Supreme Court ban". Verder geen nieuws uit/over Nederland op hun front page.
Op woensdag 23 juli 2014 19:29 schreef DeJori het volgende: CNN zond daarnet beelden uit met muziek uit de mis in Amersfoort. Ik had het niet meer zo breed toen. Je kunt van de zendet zeggen wat je wil, maar dit pakken ze erg mooi aan.
Ik heb dat applaudisseren nooit begrepen. ik begrijp dat het voor die mensen een vorm van eer betonen is maar persoonlijk vind ik het niet helemaal op zijn plaats.
Op woensdag 23 juli 2014 19:31 schreef Edensnator het volgende: Ik heb dat applaudisseren nooit begrepen. ik begrijp dat het voor die mensen een vorm van eer betonen is maar persoonlijk vind ik het niet helemaal op zijn plaats.
Op woensdag 23 juli 2014 19:31 schreef Edensnator het volgende: Ik heb dat applaudisseren nooit begrepen. ik begrijp dat het voor die mensen een vorm van eer betonen is maar persoonlijk vind ik het niet helemaal op zijn plaats.
Misschien een soort onhandigheid.. dat die mensen emotie voelen maar niet durven huilen en dan maar gaan klappen
Ik niet. Ik kan kan het hier beter. Nu zit ik gewoon achter mijn bureau thuis, maar voor een gast die thuis achter zijn bureau zit gelden niet dezelfde normen als iemand die voor CNN een dergelijke coverage moet verzorgen
DeLuna vindt me dik ;( Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende: pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
Ik niet. Ik kan kan het hier beter. Nu zit ik gewoon achter mijn bureau thuis, maar voor een gast die thuis achter zijn bureau zit gelden niet dezelfde normen als iemand die voor CNN een dergelijke coverage moet verzorgen
Zo hallo en zeggen dat Nederland niet vol is , dat zou je niet zeggen als je zo de beelden ziet
"Als mannen sneller als risico worden gezien en vrouwen overal mee wegkomen, dan verliezen we de nuance en rechtvaardigheid in het gesprek over grensoverschrijdend gedrag. Dat is geen bescherming meer. Dat is machtsmisbruik vermomd als moraal."
You don't have to be CRAZY to be my friend............. But it sure helps! Op donderdag 8 december 2011 10:27 schreef MaleDuck het volgende: Ja, je bent een steunpilaar van GRTD :Y Ik word altijd dronken van 1 biertje...meestal het 16e Ik luister NL-Talig
Onzin, meneer pastoor brabbelt echt niet uit zijn kop, de hele tekst is al uren van te voren opgesteld, uitgeprint en geoefend, de cnn weet dus precies wat hij gaat preken
Onzin, meneer pastoor brabbelt echt niet uit zijn kop, de hele tekst is al uren van te voren opgesteld, uitgeprint en geoefend, de cnn weet dus precies wat hij gaat preken
Onzin, meneer pastoor brabbelt echt niet uit zijn kop, de hele tekst is al uren van te voren opgesteld, uitgeprint en geoefend, de cnn weet dus precies wat hij gaat preken
Als je trouwens een kerkdienst gaat vertalen en je kunt het Onze Vader niet eens mee vertalen, gaat het ook echt mis.
Ook bekend als Leo (58), Vrachtwagenchauffeur uit Zaltbommel Do nothing.....and apply!
Ik vind het erg indrukwekkend om te zien en krijgt hier toch wel een brok in m'n keel van. Tegelijk ook heel erg mooi om te zien hoe netjes alles gaat en hoeveel mensen een laatste eer bewijzen.
ik zal wel weer een klootzak zijn, maar het is heel frustrerend om al die mensen tot een onzichtbaar wezen te zien smeken nadat hij net hun dood niet heeft voorkomen
Op woensdag 23 juli 2014 19:36 schreef Greys het volgende: CNN die op split screen zowel de stoet als de dienst laat zien en het er dwars doorheen ook nog even bij vertalen.
Op woensdag 23 juli 2014 19:36 schreef znarch het volgende: Waar is die kerkdienst op CNN te zien dan? Zie online alleen een filmpje over dat vliegtuig.
Op woensdag 23 juli 2014 19:35 schreef Facepalm het volgende: Ik vind het erg indrukwekkend om te zien en krijgt hier toch wel een brok in m'n keel van. Tegelijk ook heel erg mooi om te zien hoe netjes alles gaat en hoeveel mensen een laatste eer bewijzen.
Dit, maar alsnog schaam je af en toe voor de mensen met ipads en camera toestellen omdat je weet dat ze dit op facebook gaan zetten terwijl het ook live op tv is..
Op woensdag 23 juli 2014 19:36 schreef znarch het volgende: Waar is die kerkdienst op CNN te zien dan? Zie online alleen een filmpje over dat vliegtuig.
Op woensdag 23 juli 2014 19:36 schreef znarch het volgende: Waar is die kerkdienst op CNN te zien dan? Zie online alleen een filmpje over dat vliegtuig.
Op woensdag 23 juli 2014 19:36 schreef znarch het volgende: Waar is die kerkdienst op CNN te zien dan? Zie online alleen een filmpje over dat vliegtuig.