FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Vlucht MH17 uit Amsterdam neergeschoten boven Oekrane #98
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 11:53
Laatste updates

Persconferentie om 12:45 uur

De persconferentie van Rutte is om 12.45 uur. Te volgen via Nederland 1, Radio 1 en NPO Nieuws.
http://nos.nl/nieuws/live/journaal24/



De trein is inmiddels aangekomen in Charkov.

In New York is de resolutie, opgesteld door Australi, unaniem aangenomen. De resolutie roept op tot volledige samenwerking en openheid van zaken omtrent het onderzoek van alle landen. Minister Timmermans is aanwezig en hield een emotionele toespraak.
http://www.dumpert.nl/med(...)veiligheidsraad.html

Online_MH17day2_736606a.jpg

Samenvatting persconferentie Rutte op 21 juli 19:20:

• De trein met lichamen is inderdaad vertrokken, gaat eerst naar Donetsk, zal daarna hopelijk verder rijden naar Kharkiv (10-12 uur reistijd)
• Op de trein zijn ongeveer 200 lichamen
• Eenmaal in Kharkiv zullen de lichamen zo snel mogelijk naar Nederland gebracht worden voor onderzoek en identificatie

scale-300.png

_76388480_ukraine_malaysia_plane_624_latest_v2.jpg
Buk-missile-system-on-vid-009.jpg
Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting

157g54y.jpg

De separatisten overhandigen de zwarte dozen over aan de Maleisirs:

BtGbX3WIAAAsqOc.jpg:large
BtGeOpoCEAExBKm.jpg

Actueel:
Livestream NPO 1 (NOS): http://www.npo.nl/live

Journalisten ter plekke:
https://twitter.com/PaulSonne
https://twitter.com/obk
https://twitter.com/ChristopherJM
https://twitter.com/maxseddon
Overzicht van alle Twitteraccounts van journalisten ter plekke :
https://twitter.com/Bertine83/mh17-eyes-on-site/members

Situatie vlucht MH17:
Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.

Slachtoffers:
Nationaliteiten slachtoffers vlucht MH17
193 Nederland
43 Maleisi
27 Australi
12 Indonesi
10 Verenigd Koninkrijk
4 Belgi
4 Duitsland
3 Filippijnen
1 Canada
1 Nieuw-Zeeland
Totaal: 298

Officile passagierslijst

De slachtoffers krijgen een gezicht - Daily Mail
Profielen van de AIDSonderzoekers en enkele andere internationaal bekendere experts (Amnesty, etc.) - NY Times

Belangrijk LET OP!!!
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorien kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.

Samenvatting:

• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid.
• Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond
• Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekrane
• Rusland legt de schuld bij de Oekraense overheid
• Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden.
• Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng
• Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers
• Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald
• De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn
• Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Deze trein is momenteel onderweg naar Donetsk, zonder de OVSE en de andere experts. Verwacht wordt dat de trein hierna naar Kharkiv gaat.
• Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad.
• De zwarte dozen zijn door de separatisten aan de Maleisirs overhandigd.

Overige feiten/speculaties

• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.

• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO

• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.

• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is n van de slachtoffers

Verschillende persconferenties Mark Rutte
SPOILER
Video Persconferentie 20 juli 17.50 uur (geluid ontbreekt eerste paar sec.)

Toespraak Rutte rond 18.00 op 19 juli

Video Persconferentie 17 juli 22.30 uur
NOS Video Persco: Zeker 154 Nederlanders aan boord neergestort vliegtuig

Uitspraak Rutte in de middag van 18 juli
http://nos.nl/artikel/676517-rutte-onderste-steen-moet-boven.html

Rutte: onderste steen moet boven

Nederland zal niet rusten voor de daders van de mogelijke aanslag op het vliegtuig MH17 zijn opgespoord. Dit zei premier Rutte op een persconferentie over het neergestorte vliegtuig van Malaysia Airlines.

In de persconferentie gaven Rutte en minister Timmermans van Buitenlandse Zaken de laatste stand van zaken. Timmermans reist vanavond met een onderzoekersteam mee naar de regio.

Niet rusten

Het kabinet weet nog niet helemaal zeker of er sprake is van een aanslag. "Maar een ding moet glashelder zijn. De onderste steen moet boven. Als het een aanslag is moeten de daders worden opgespoord en hun gerechte straf krijgen. Eerder zullen we niet rusten. Daar hebben de slachtoffers en hun nabestaanden recht op," aldus Rutte.

Onafhankelijk onderzoek

Het kabinet eist een volledig onafhankelijk onderzoek. De premier heeft met de Russische president Poetin gesproken en die heeft Nederland beloofd dat er er zo'n onderzoek komt.

Rutte wil niet nu al zeggen dat hij er vertrouwen in heeft dat zo'n volledig onafhankelijk onderzoek er ook komt. "Dat vertrouwen moet groeien. Het moet blijken of de betrokken partijen in de regio mee gaan werken."

Niet speculeren

Hij weerspreekt dat Nederland te voorzichtig is. Andere landen, zoals Australi en de Verenigde Staten spreken nu al over de verantwoordelijkheid van Rusland. "Ik wil niet speculeren en vinger wijzen. Ik wil dat de feiten boven komen en zo is de kans groter dat zo'n onderzoek er komt.

Rutte zei verder dat het drama een "steeds tragischer verschijning" krijgt. "We horen steeds meer verhalen van individuele reizigers die niets vermoedend aan boord gingen, hun kansloze lot tegemoet". Hij zei dat heel Nederland intens meeleeft. "Nu blijkt weer hoe nauw een klein land verbonden is."
Toespraak Koning Willem-Alexander

Video speech Obama omtrent MH17

Video's VN Veiligheidsraad spoedbijeenkomst
SPOILER
Verklaringen Malaysia Airlines:
Friday, July 18, 08:20 PM GMT +0800 Media Statement 4 : MH17 Incident


Video van generaal buiten dienst Frans van Kappen waarom militair ingrijpen geen optie is

Video van persconferentie separatistenleider Alexander Borodai

Nieuwsberichten omtrent slachtoffers:
SPOILER
[quote]Dodental Nederlanders op 189

Het aantal Nederlandse slachtoffers bij de vliegramp met vlucht MH17 van Malaysia Airlines is weer naar boven bijgesteld. Er zijn ten minste 189 Nederlanders onder de passagiers van de vliegramp in Oekrane, meldt Malaysia Airlines op de website.

Van vier van de 298 mensen die aan boord waren, is de identiteit nog niet vastgesteld.

Behalve Nederland heeft ook Maleisi veel slachtoffers te betreuren. Volgens de laatste gegevens van Malaysia Airlines zijn er ten minste 44 Maleisische passagiers onder de doden. Dat is inclusief de bemanning van 15 personen. Verder kwamen de slachtoffers voornamelijk uit Australi (27) en Indonesi (12).

Berging
Op de plek waar gisteren vlucht MH17 neerstortte zijn tot nu toe 181 lichamen geborgen. Dat hebben de Oekraense autoriteiten bekendgemaakt tijdens een persconferentie. De berging verloopt moeizaam.

Lichamen en brokstukken liggen verspreid in een straal van 5 kilometer rond de plek van de crash. Lichamen liggen onder meer in tuinen van mensen. Mijnwerkers, hulpdiensten en burgers zoeken naar slachtoffers. De rampplek wordt bewaakt door bewapende separatisten.[/quote]

[q]Slachtoffers krijgen een gezicht

Heel langzaam wordt er iets meer duidelijk over de identiteit van de Nederlandse inzittenden van de verongelukte vlucht MH17 van Malaysia Airlines.

In diverse gemeenten doen namen de ronde van mensen die hoogstwaarschijnlijk aan boord waren.

De Amsterdamse aidsonderzoeker Joep Lange zat vrijwel zeker aan boord, samen met een aantal collega's. Ze waren op weg naar een conferentie in Australi.

"Een nachtmerrie"
De Naardense burgemeester heeft bevestigd dat een moeder met haar drie jonge kinderen in het verongelukte vliegtuig zat. "Het is een nachtmerrie", zegt burgemeester Joyce Sylvester.

De gemeente Cuijk maakt bekend dat waarschijnlijk een gezin van vier personen uit de gemeente aan boord zat. Burgemeester Wim Hillenaar schrijft: "Een gezin van vier, waarvan twee gewaardeerde medewerkers van de gemeente, zat ook aan boord van het toestel. Het nieuws is nauwelijks te bevatten en vervult ons, gemeentebestuur en alle collega's, met groot verdriet. Wij wensen alle familieleden, vrienden en andere naasten van dit gezin veel sterkte bij het verwerken van het verlies."

Vlaggen halfstok
In Neerkant hangen vlaggen halfstok. Het kleine dorp rouwt om het verlies van het gezin Wals. Vader, moeder en hun vier kinderen zaten donderdag in het neergestorte vliegtuig. Een beestje, een bloemetje, een kaart en een kaars bij de voordeur van hun woning bevestigen in stilte het trieste nieuws. De jongste van het gezin zat op de basisschool. De klasgenoten van het meisje worden op school opgevangen om samen te zijn.

Volendam rouwt om het overlijden van twee inwoners. Burgemeester Willem van Beek bevestigt het verlies op Twitter. Hij schrijft: "Ik heb even radiostilte (aandacht voor familie en collega's). Veel kracht gewenst."

Leerlingen
Ook in Woerden wordt getreurd. Drie leerlingen van het Minkema College zaten aan boord van MH17. Twee van hen zouden mogelijk in het gezelschap zijn van hun grootouders. Het Minkema College schrijft op Facebook: "Ouders hebben ons bevestigd dat drie van onze leerlingen aan boord zaten van vlucht MH17. Het betreft Robert-Jan en Frederique van Zijtveld (5 en 6 vwo) en Robin Hemelrijk (4 havo). Met grote verslagenheid hebben wij dit bericht ontvangen."

Op de website condoleance.nl zijn al ruim 5000 berichten binnengekomen waarin mensen hun medeleven betuigen aan nabestaanden van de slachtoffers van de vliegramp met vlucht MH17.[/q]

[quote][upd] PvdA onthutst door omkomen senator


Onder de 173 Nederlandse slachtoffers van de vliegramp in Oekrane, is ook een politicus.

Prof. dr. W.J. Witteveen, senator voor de PvdA in de Eerste Kamer, bleek n van de passagiers van vlucht MH17 te zijn, zo staat op de site van de Eerste Kamer te lezen.[/quote]
Video's van lokale bewoners van de crashsite
SPOILER


[ Bericht 0% gewijzigd door Frutsel op 22-07-2014 12:49:54 ]
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 11:53
om 12:30 Rutte met een verklaring.
superwormdinsdag 22 juli 2014 @ 11:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:51 schreef meth1745 het volgende:

[..]

Boze blikken kreeg ik ook toen ik op werk dagen na 9/11 iets vroeg. Keken wel op, maar antwoorden deed niemand. Was een consultancy job bij Price Waterhouse Cooper. Heb pas dagen later begrepen dat het waarschijnlijk drie minuten stilte was op dat moment. :')
Da's een foutje, kan gebeuren. Dit is gewoon expres afzetten tegen de samenleving.q
Isabeaudinsdag 22 juli 2014 @ 11:54
quote:
Ik kom niet zo ver bij het lezen van dat stuk. Te veel mensen om me heen en ik wil niet zitten grienen achter mijn pc :@
koekiidinsdag 22 juli 2014 @ 11:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:53 schreef superniger het volgende:
om 12:30 Rutte met een verklaring.
Een persco?
Partypoeperdinsdag 22 juli 2014 @ 11:55
Pareltje van een lapo door voetbalmanager2 :')
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 11:55
11:47 uur
Persconferentie om 12.30 uur

De persconferentie van Rutte is om 12.30 uur. Te volgen via Nederland 1, Radio 1 en NPO Nieuws.
http://nos.nl/nieuws/live/journaal24/

11:52 uur
Ook EP praat over Oekrane

Ook het Europese Parlement praat vanmiddag over de crash van MH17 en de situatie in Oekrane.

MarietjeSchaake twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 10:56:37 This afternoon 13:30-15:00 we will talk about the situation in #Ukraine and #MH17 in the Foreign Affairs Comm. live http://t.co/2BXnpwM1eD reageer retweet
http://nos.nl/liveblog/67(...)ekraine-dag-zes.html
MrTorturedinsdag 22 juli 2014 @ 11:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:53 schreef superworm het volgende:

[..]

Da's een foutje, kan gebeuren. Dit is gewoon expres afzetten tegen de samenleving.q
Ik denk dat die klaagwandelaar zich niet expres afzet, maar hooguit een gebrek aan inlevingsvermogen heeft, waardoor hij oprecht niet begrijpt waarom zijn plannen moeten wijken voor andere belangen.

Wel dom dat-ie zo publiekelijk z'n verhaal doet, je weet nooit wat online collectieve verontwaardiging voor acties oplevert.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 11:57
Ik heb even niet meegekregen of ik nog gequote was... (werd even gebeld)
Dus graag nog een keer.. ;)
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 11:57
quote:
3s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:55 schreef Snowballed het volgende:

11:52 uur
Ook EP praat over Oekrane

Ook het Europese Parlement praat vanmiddag over de crash van MH17 en de situatie in Oekrane.

MarietjeSchaake twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 10:56:37 This afternoon 13:30-15:00 we will talk about the situation in #Ukraine and #MH17 in the Foreign Affairs Comm. live http://t.co/2BXnpwM1eD reageer retweet
http://nos.nl/liveblog/67(...)ekraine-dag-zes.html
Tja, beter laat dan nooit I guess
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 11:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:55 schreef Partypoeper het volgende:
Pareltje van een lapo door voetbalmanager2 :')
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:52 schreef voetbalmanager2 het volgende:
-----------
_O-
Isabeaudinsdag 22 juli 2014 @ 11:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:56 schreef MrTorture het volgende:
Ik denk dat die klaagwandelaar zich niet expres afzet, maar hooguit een gebrek aan inlevingsvermogen heeft, waardoor hij oprecht niet begrijpt waarom zijn planning moeten wijken voor andere belangen.

Ik denk dat je daar gelijk in hebt.

Ook een reden waarom een officile dag van nationale rouw zou falen. Je kan er wel om roepen, maar er zouden heel veel mensen alleen maar boos en verontwaardigd zijn dat alles dicht is etc.
DeJoridinsdag 22 juli 2014 @ 11:58
Goeie timing:

cnni twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 11:47:06 BREAKING: UK Home Office to hold independent inquiry into 2006 death of Russian spy Alexander #Litvinenko in London: http://t.co/y8AQkHOANI reageer retweet
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 11:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:57 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Tja, beter laat dan nooit I guess
Idd.. (al was er natuurlijk al wel overleg..)
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 11:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:55 schreef Partypoeper het volgende:
Pareltje van een lapo door voetbalmanager2 :')
Ik wou wat toevoegen aan de OP, maar binnen 30 sec was er al een nieuw deeltje. Geeft niet, ik vraag TS wel om het toe te voegen.
DeJoridinsdag 22 juli 2014 @ 11:59
En weinig verrassend:

BBCBreaking twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 11:58:01 Parts of #MH17 wreckage changed since @OSCE officials last saw it - Michael Bociurkiw, spokesman, tells BBC http://t.co/bxI2XKdjep reageer retweet
homme7dinsdag 22 juli 2014 @ 12:00
Europa is nu helemaal klaar met het Rusland van Poetin

http://www.telegraaf.nl/b(...)spion_Rusland__.html

quote:
di 22 jul 2014, 11:47
Speciaal Brits onderzoek dood spion Rusland

LONDEN - Groot-Brittanni stelt een speciaal onderzoek in naar de dood van de voormalige Russische geheim agent Aleksander Litvinenko.
Litvinenko overleed in 2006 in een ziekenhuis in Londen op 43-jarige leeftijd. Hij was vergiftigd met een zeldzame radioactieve stof.

De voormalige Russische geheim agent Aleksander Litvinenko overleed in 2006 in een ziekenhuis in Londen op 43-jarige leeftijd.Foto: REUTERS

De Britse minister van van Binnenlandse Zaken, Theresa May, heeft dinsdag bekendgemaakt dat er alsnog een onderzoek komt naar zijn dood en een eventuele rol van de Russische staat in deze zaak. Nabestaanden hebben gezegd dat het Kremlin de ex-agent heeft vermoord.

Vorig jaar zag Londen van een speciaal onderzoek af om geen problemen te veroorzaken met het Kremlin dat elke betrokkenheid tegensprak.
Kingstowndinsdag 22 juli 2014 @ 12:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:57 schreef Isabeau het volgende:

Ook een reden waarom een officile dag van nationale rouw zou falen. Je kan er wel om roepen, maar er zouden heel veel mensen alleen maar boos en verontwaardigd zijn dat alles dicht is etc.
Gezamenlijk rouwen op een vastgesteld moment zit sowieso niet in onze cultuur verweven.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:52 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Tja, ik vind de rol van zowel het Westen als Rusland gewoon echt slecht en ten nadele van Oekrane...

Het westen besloot gewoon puur uit hebzucht en uit de gedachte 'we willen zoveel mogelijk landen bij de EU en het Westen, want dat is nu eenmaal heel goed voor die landen' de revolutie te steunen.

Rusland heeft het gewoon als principe kwestie ja, die willen zoveel mogelijk land en vinden het gewoon tof als ze zulke ruzietjes winnen van hun aarstvijand USA.

Het slachtoffer is in alle gevallen Oekrane. Maar beide partijen hebben de mening van 50% van Oekrane totaal genegeerd. De rol van het Westen vind ik echt niet netjes, maar door de slimme media hoor je er niemand over.
Het eind van het liedje is wel dat Rusland na een hoop oorlog en geweld en dood en verderf genoegen moet nemen met de Krim en afvallige deelrepubliekjes zoals Zuid-Osseti en evt. Donetsk en Luhansk, terwijl de relatie van Rusland met de rest van Oekrane en Georgi voor lange tijd verziekt is. De slag gewonnen maar de oorlog verloren, zo heet dat toch?

Misschien zou Poetin ook eens moeten proberen om e.e.a. via een charme-offensief op te lossen. Dat zou een hoop ellende schelen en uiteindelijk wel eens effectiever kunnen zijn.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Ik wou wat toevoegen aan de OP, maar binnen 30 sec was er al een nieuw deeltje. Geeft niet, ik vraag TS wel om het toe te voegen.
^O^

Het kan er ook altijd nog door een Mod ingezet worden... (overleg in feedback of dm)
beantheriodinsdag 22 juli 2014 @ 12:01
quote:
Voor de zoveelste keer: godverdomme ;(
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:02
Vers nieuws:

http://nos.nl/nieuws/live/journaal24/
Gloorbekdinsdag 22 juli 2014 @ 12:02
Ik weet niet of deze foto al gepost is, maar dit mag van mij de world press photo van 2014 worden,
miniatuur vliegtuig gevonden tussen de wrakstukken.

2nant4h.jpg
roos94dinsdag 22 juli 2014 @ 12:02
Ik snap het niet, gaan alle lijken nou naar nl? Ook buitenlandse lichamen?
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:02 schreef roos94 het volgende:
Ik snap het niet, gaan alle lijken nou naar nl? Ook buitenlandse lichamen?
Ja
DeJoridinsdag 22 juli 2014 @ 12:03
quote:
Top, satellietbeelden van gisteren, haha :9
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:02 schreef roos94 het volgende:
Ik snap het niet, gaan alle lijken nou naar nl? Ook buitenlandse lichamen?
Ja, want ze kunnen daar niet eerst uitzoeken wie NLer is.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:03 schreef DeJori het volgende:

[..]

Top, satellietbeelden van gisteren, haha :9
Nee er is even een geluidsprobleem met de verslaggever... dat word nu opgelost.. en ze proberen zo opnieuw ;)
DeJoridinsdag 22 juli 2014 @ 12:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:04 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Nee er is even een geluidsprobleem met de verslaggever... dat word nu opgelost.. en ze proberen zo opnieuw ;)
Ah, oke ^O^
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:03 schreef Fokker89 het volgende:

[..]

Ja, want ze kunnen daar niet eerst uitzoeken wie NLer is.
Wij hebben de leiding daarin gekregen... (en hebben ook de meeste expertise)
WhateverWhateverdinsdag 22 juli 2014 @ 12:06
quote:
Daar wordt je stil van...
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 12:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:02 schreef roos94 het volgende:
Ik snap het niet, gaan alle lijken nou naar nl? Ook buitenlandse lichamen?
Ze worden daarna na het land van herkomst gebracht.
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:00 schreef Igen het volgende:

[..]

Het eind van het liedje is wel dat Rusland na een hoop oorlog en geweld en dood en verderf genoegen moet nemen met de Krim en afvallige deelrepubliekjes zoals Zuid-Osseti en evt. Donetsk en Luhansk, terwijl de relatie van Rusland met de rest van Oekrane en Georgi voor lange tijd verziekt is. De slag gewonnen maar de oorlog verloren, zo heet dat toch?

Misschien zou Poetin ook eens moeten proberen om e.e.a. via een charme-offensief op te lossen. Dat zou een hoop ellende schelen en uiteindelijk wel eens effectiever kunnen zijn.
Eens, maar vooralsnog is er toch ook alleen sprake van het oosten? Daar is immers dat referendum op 11 mei gehouden.

En ja, ik zou ook graag zien dat Rusland gewoon eens normaal doet, maar ik besef mij ook dat zij niet kunnen opboksen tegen de mediamachine van het westen, incl allerlei NGO's en miljoenenfondsen.
Ik snap zelfs dat Rusland zichzelf een beetje machteloos voelt zo nu en dan. Dit is natuurlijk niet de eerste keer dat dit gebeurd, zie Servi (2000), Georgi (2003), Oekrane (2003) en Kirgizi (2005).
xzazdinsdag 22 juli 2014 @ 12:09
Timmermans spreekt trouwens perfect Engels. _O_
MrTorturedinsdag 22 juli 2014 @ 12:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:09 schreef xzaz het volgende:
Timmermans spreekt trouwens perfect Engels. _O_
En al die andere talen :o Zelfs beter dan Ivo Niehe! _O_
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:09 schreef xzaz het volgende:
Timmermans spreekt trouwens perfect Engels. _O_
Buiten dat is het ook een erg goede spreker... ^O^
meth1745dinsdag 22 juli 2014 @ 12:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:58 schreef DeJori het volgende:
Goeie timing:

cnni twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 11:47:06 BREAKING: UK Home Office to hold independent inquiry into 2006 death of Russian spy Alexander #Litvinenko in London: http://t.co/y8AQkHOANI reageer retweet
LOL!

Rusland reageert waarschijnlijk met onderzoek naar de dood van Jean Charles de Menezes...
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 12:11
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:10 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Buiten dat is het ook een erg goede spreker... ^O^
Echt he, die hele speech, ik had gisteren kippenvel op m'n armen staan, was gewoon perfect.
Redinsdag 22 juli 2014 @ 12:11
mooie speech van Timmermans gisteren ja, die ingetogen oprechte woede en dan toch sterk blijven
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:10 schreef MrTorture het volgende:

[..]

En al die andere talen :o Zelfs beter dan Ivo Niehe! _O_
Euh....
Dibbledinsdag 22 juli 2014 @ 12:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:00 schreef Igen het volgende:

[..]

?

Misschien zou Poetin ook eens moeten proberen om e.e.a. via een charme-offensief op te lossen. Dat zou een hoop ellende schelen en uiteindelijk wel eens effectiever kunnen zijn.
Een charme offensief werkt alleen als je met tegenstanders die menselijk besef hebben te maken hebt.

Dat heeft het westen niet en dat beseft Rusland maar al te goed. Ze zijn wakker geworden daar maar wel een beetje te laat.

Georgie was ook geen verlies. Toen de Russen zeiden dat de Navo zich binnen 6 uur moest terug trekken uit dat gebied werd dat netjes gedaan. Het westen weet dat de Russen achter hun woord staan.

Kiev is een bolwerk van corrupte oliarchen. Dat was het al maar nu nog erger. Oekraine is een gefaald deelstaat. Het kan niet functioneren zonder de USSR. Dat was al snel duidelijk naar de val.

Maar ik zal nu wel als pro worden bestempeld :')
xzazdinsdag 22 juli 2014 @ 12:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:11 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Echt he, die hele speech, ik had gisteren kippenvel op m'n armen staan, was gewoon perfect.
Inderdaad, ik zeik altijd op ministers die beroerd Engels spreken, maar Timmermans spreekt echt goed Engels. Mag dus ook gezegd worden.
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:13
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:11 schreef Dibble het volgende:

[..]

Maar ik zal nu wel als pro worden bestempeld :')
Haha ja, propganda werkt perfect.
Of nog erger, je wordt als conspiracy theorist bestempeld _O-

Open je ogen mensen. 90% van Oost-Oekrane wil bij Rusland horen, waarom moet het Westen dat per se stoppen? Wie zijn wij?
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 12:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:12 schreef xzaz het volgende:

[..]

Inderdaad, ik zeik altijd op ministers die beroerd Engels spreken, maar Timmermans spreekt echt goed Engels. Mag dus ook gezegd worden.
Maar ook wt hij zei, over die politieke spelletjes en hoe met de lichamen werd omgegaan, keihard.
xzazdinsdag 22 juli 2014 @ 12:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:13 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Haha ja, propganda werkt perfect.
Of nog erger, je wordt als conspiracy theorist bestempeld _O-

Open je ogen mensen. 90% van Oost-Oekrane wil bij Rusland horen, waarom moet het Westen dat per se stoppen? Wie zijn wij?
Europa?
MrTorturedinsdag 22 juli 2014 @ 12:13
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:11 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Euh....
O-)

:D
Worteltjestaartdinsdag 22 juli 2014 @ 12:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 11:57 schreef Isabeau het volgende:
Ook een reden waarom een officile dag van nationale rouw zou falen. Je kan er wel om roepen, maar er zouden heel veel mensen alleen maar boos en verontwaardigd zijn dat alles dicht is etc.
Of juist andersom, dat mensen vinden dat je niet genoeg rouw toont omdat je toch nog even naar de AH wil omdat je er achter komt dat de melk voor je baby eerder op is...
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:13 schreef xzaz het volgende:

[..]

Europa?
Wie is Europa om te beslissen dat heel Oekrane deel van de EU moet worden, terwijl ze dat niet willen?
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:15
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:11 schreef Dibble het volgende:
Oekraine is een gefaald deelstaat. Het kan niet functioneren zonder de USSR. Dat was al snel duidelijk naar de val.
Er word/werd de laatste tijd anders ook behoorlijk geinvesteerd door westerse grondbezitters.. ;)
Alleen is dat waarschijnlijk nog te weinig...

De oekraine heeft de meest vruchtbare landbouwgrond ter wereld
Worteltjestaartdinsdag 22 juli 2014 @ 12:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:09 schreef xzaz het volgende:
Timmermans spreekt trouwens perfect Engels. _O_
Ik vind dat hij het sowieso goed doet. Die toespraak van hem in de VN is hard line, petje af voor die man.
Partypoeperdinsdag 22 juli 2014 @ 12:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:02 schreef roos94 het volgende:
Ik snap het niet, gaan alle lijken nou naar nl? Ook buitenlandse lichamen?
Je hebt liever dat Nederland bekijkt welk lichaam uit welk land komt dan dat we dat overlaten aan de experts in Oekrane zelf. Dan kunnen we vervolgens gaan kwartetten met lichamen ;(
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:15 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Wie is Europa om te beslissen dat heel Oekrane deel van de EU moet worden, terwijl ze dat niet willen?
Ik geloof dat ze dat wel willen?
Redinsdag 22 juli 2014 @ 12:16
maar ik hoorde ook dat nederland de leiding heeft over het onderzoek op het vliegtuig zelf, of wie is daar nu eigenlijk, erg onduidelijk
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:16 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Ik geloof dat ze dat wel willen?
Dan moet je je eens beter inlezen. Waarom denk je dat er dikke rellen uitbraken?
Heb je wel door in wat voor een crisis Oekrane zich bevind?
xzazdinsdag 22 juli 2014 @ 12:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:15 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Wie is Europa om te beslissen dat heel Oekrane deel van de EU moet worden, terwijl ze dat niet willen?
Europa is een continent met grenzen. Wat als Den Haag of Zoetermeer of Groningen zich wilt afsplitsen van Nederland?
Red_85dinsdag 22 juli 2014 @ 12:18
quote:
Die dames hebben het ook moeilijk. Niet vergelijkbaar met de directe nabestaanden. Maar toch.

Je zal die deur maar dicht hebben gedaan en de slurf eraf. Niets vermoedend 'goodbye'.
Kom je thuis, zet je de tv aan...

Gewend zijn om passagiers toch nooit meer terug te zien, maar dit..
Dutchguydinsdag 22 juli 2014 @ 12:18
Beurswaarde Russische bedrijven verdampt:

http://www.rtlnieuws.nl/e(...)e-bedrijven-verdampt
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 12:19
quote:
3s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:16 schreef Re het volgende:
maar ik hoorde ook dat nederland de leiding heeft over het onderzoek op het vliegtuig zelf, of wie is daar nu eigenlijk, erg onduidelijk
Volgens de site van ICAO is een team van experts van hun kant in Oekrane aanwezig om samen met de experts ter plaatse het onderzoek te doen.

http://www.icao.int/Newsr(...)istance-mission.aspx
Dibbledinsdag 22 juli 2014 @ 12:19
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:15 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Er word/werd de laatste tijd anders ook behoorlijk geinvesteerd door westerse grondbezitters.. ;)
Alleen is dat waarschijnlijk nog te weinig...

De oekraine heeft de meest vruchtbare landbouwgrond ter wereld

Bijna heel London is van de Russen. Moeten ze dat ook maar opnemen in de Federatie dan? Er wordt immers geinvesteerd..
Partypoeperdinsdag 22 juli 2014 @ 12:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:18 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Die dames hebben het ook moeilijk. Niet vergelijkbaar met de directe nabestaanden. Maar toch.

Je zal die deur maar dicht hebben gedaan en de slurf eraf. Niets vermoedend 'goodbye'.
Kom je thuis, zet je de tv aan...

Gewend zijn om passagiers toch nooit meer terug te zien, maar dit..
Het zijn inderdaad de mensen die een groot deel van de passagiers heeft gezien.

Ik zou het ook niet trekken denk ik. Al die vrolijke gezichten, klaar om op vakantie te gaan of juist blij dat ze weer naar huis terugkeren. En dan dit..
Snoepje5dinsdag 22 juli 2014 @ 12:21
Als ik dit zo zie dan duurt het nog wel 20 jaar alvorens Oekrane lid van de EU kan zijn.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:19 schreef Dibble het volgende:

[..]

Bijna heel London is van de Russen. Moeten ze dat ook maar opnemen in de Federatie dan? Er wordt immers geinvesteerd..
Nee je had het over het al of niet kunnen bestaan van de Oekraine zonder de USSR
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:17 schreef xzaz het volgende:

[..]

Europa is een continent met grenzen. Wat als Den Haag of Zoetermeer of Groningen zich wilt afsplitsen van Nederland?
Zo moet je het niet zien.

Het was eerder zo dat het bestuur in Groningen democratisch was verkozen. Er was een minderheid (!) die echter vond dat Groningen zich moest afscheiden van Nederland en bij Duitsland moest horen. Zij regelden, met behulp van Duits geld, een staatsgreep waar zij de leiders van Groningen afzette en zichzelf als leiding van Groningen benoemde. Echter, het oosten van Groningen, wat helemaal niks met Duitsland had, hoorde liever bij Nederland. Zij besloten daarom om de Vrije Volksrepubliek Groningen uit te roepen om zich zo te distantiren van de Oost-Groningers die onregelmentair aan de macht zijn gekomen en zich bij Duitsland wilde voegen.
Felixadinsdag 22 juli 2014 @ 12:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:01 schreef beantherio het volgende:

[..]

Voor de zoveelste keer: godverdomme ;(
Inderdaad. ;(
homme7dinsdag 22 juli 2014 @ 12:21
Goede zaak, kom los van die smeerlappen


http://www.telegraaf.nl/b(...)50_opgeroepen__.html

quote:
di 22 jul 2014, 11:18


Oekrane mobiliseert mannen onder de 50

KIEV - Oekrane wil alle mannen tot 50 jaar die geschikt zijn voor militaire dienst mobiliseren. Het parlement stemde dinsdag in met een mobilisatiebevel van president Petro Porosjenko. Hij zegt zo de grenzen te willen verdedigen.

Eerder dit jaar riep de regering al reservisten op. Maar de nieuwe order gaat verder en roept alle mannen van weerbare leeftijd op.

In het parlement van 450 zetels ontstond rumoer en parlementarirs die eerder president Viktor Janoekovitsj steunden, raakten slaags met radicale nationalisten. De mobilisatie kreeg de steun van 232 parlementsleden. De pro-Russische Janoekovitsj werd in februari afgezet. Porosjenko is in mei gekozen.
Red_85dinsdag 22 juli 2014 @ 12:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:20 schreef Partypoeper het volgende:

[..]

Het zijn inderdaad de mensen die een groot deel van de passagiers heeft gezien.

Ik zou het ook niet trekken denk ik. Al die vrolijke gezichten, klaar om op vakantie te gaan of juist blij dat ze weer naar huis terugkeren. En dan dit..
Dat is juist hetgene wat leeft. Die vrolijkheid, die uitgelaten stemming, die gezinnen... Dat viel wel op.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:23
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:11 schreef Dibble het volgende:

[..]

Een charme offensief werkt alleen als je met tegenstanders die menselijk besef hebben te maken hebt.
Oekraeners en Georgirs hebben geen menselijk besef? :?

En zijn in jouw ogen tegenstanders van Rusland? :?

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 22-07-2014 12:23:24 ]
meth1745dinsdag 22 juli 2014 @ 12:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:21 schreef homme7 het volgende:
Goede zaak, kom los van die smeerlappen

http://www.telegraaf.nl/b(...)50_opgeroepen__.html

[..]

De traditionele vechtpartij in het parlement...
Redinsdag 22 juli 2014 @ 12:23
er is ook nog een Oekrane topic hier
Chernadinsdag 22 juli 2014 @ 12:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:08 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Eens, maar vooralsnog is er toch ook alleen sprake van het oosten? Daar is immers dat referendum op 11 mei gehouden.

En ja, ik zou ook graag zien dat Rusland gewoon eens normaal doet, maar ik besef mij ook dat zij niet kunnen opboksen tegen de mediamachine van het westen, incl allerlei NGO's en miljoenenfondsen.
Ik snap zelfs dat Rusland zichzelf een beetje machteloos voelt zo nu en dan. Dit is natuurlijk niet de eerste keer dat dit gebeurd, zie Servi (2000), Georgi (2003), Oekrane (2003) en Kirgizi (2005).
Het is een geopolitiek spel. Het westen huilt krokodillentranen om de Krim terwijl het westen allerlei opstanden steunt in het MO. De Uk wil harde sancties maar hoe zit het met de Falkland Islands. Enfin je kunt hier niet neutraal naar kijken zonder hier weggezet te worden als pro-Russisch
xzazdinsdag 22 juli 2014 @ 12:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:21 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Zo moet je het niet zien.

Het was eerder zo dat het bestuur in Groningen democratisch was verkozen. Er was een minderheid (!) die echter vond dat Groningen zich moest afscheiden van Nederland en bij Duitsland moest horen. Zij regelden, met behulp van Duits geld, een staatsgreep waar zij de leiders van Groningen afzette en zichzelf als leiding van Groningen benoemde. Echter, het oosten van Groningen, wat helemaal niks met Duitsland had, hoorde liever bij Nederland. Zij besloten daarom om de Vrije Volksrepubliek Groningen uit te roepen om zich zo te distantiren van de Oost-Groningers die onregelmentair aan de macht zijn gekomen en zich bij Duitsland wilde voegen.
Dus dan moet Nederland toch gewoon hard optreden tegen die minderheid separatisten en Duitsland op zijn vingers tikken?
firefly3dinsdag 22 juli 2014 @ 12:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:13 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Haha ja, propganda werkt perfect.
Of nog erger, je wordt als conspiracy theorist bestempeld _O-

Open je ogen mensen. 90% van Oost-Oekrane wil bij Rusland horen, waarom moet het Westen dat per se stoppen? Wie zijn wij?
90%? Ze zijn zwaar in de minderheid. Eerder zo'n 35%.
So_Surrealdinsdag 22 juli 2014 @ 12:24
Dat vliegtuig is toch gewoon neergeschoten door de Ukrane om Europa en de VS in het conflict te betrekken ?

http://rt.com/news/174412-malaysia-plane-russia-ukraine/
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:17 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Dan moet je je eens beter inlezen. Waarom denk je dat er dikke rellen uitbraken?
Heb je wel door in wat voor een crisis Oekrane zich bevind?
Waarom gelijk zo bijdehand? Doe eens niet alsof je tegen een achterlijke praat, want dat is niet zo. Ik ken de geschiedenis, ik ken het hele verhaal. Oekraine als land wou wel degelijk bij de EU, dat is mijn punt, en dat is een feit.
MouzurXdinsdag 22 juli 2014 @ 12:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:21 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Zo moet je het niet zien.

Het was eerder zo dat het bestuur in Groningen democratisch was verkozen. Er was een minderheid (!) die echter vond dat Groningen zich moest afscheiden van Nederland en bij Duitsland moest horen. Zij regelden, met behulp van Duits geld, een staatsgreep waar zij de leiders van Groningen afzette en zichzelf als leiding van Groningen benoemde. Echter, het oosten van Groningen, wat helemaal niks met Duitsland had, hoorde liever bij Nederland. Zij besloten daarom om de Vrije Volksrepubliek Groningen uit te roepen om zich zo te distantiren van de Oost-Groningers die onregelmentair aan de macht zijn gekomen en zich bij Duitsland wilde voegen.
Hierbij vergeet je de oorzaak van de rellen: het feit dat net voor het ondertekenen van een handelsverdrag met Duitsland.. de president van Groningen ineens daar van af zag.
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:23 schreef xzaz het volgende:

[..]

Dus dan moet Nederland toch gewoon hard optreden tegen die minderheid separatisten en Duitsland op zijn vingers tikken?
In mijn voorbeeld waren de mensen die bij Duitsland wilde horen de regering in Kiev.

Je maakt mijn punt dus duidelijk ;)
Ferrari_Tapedinsdag 22 juli 2014 @ 12:25
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:10 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Buiten dat is het ook een erg goede spreker... ^O^
Timmermans moet minister-president worden!
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:25
quote:
99s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:24 schreef So_Surreal het volgende:
Dat vliegtuig is toch gewoon neergeschoten door de Ukrane om Europa en de VS in het conflict te betrekken ?

http://rt.com/news/174412-malaysia-plane-russia-ukraine/
Zucht.....
Chernadinsdag 22 juli 2014 @ 12:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:24 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Waarom gelijk zo bijdehand? Doe eens niet alsof je tegen een achterlijke praat, want dat is niet zo. Ik ken de geschiedenis, ik ken het hele verhaal. Oekraine als land wou wel degelijk bij de EU, dat is mijn punt, en dat is een feit.
ook de Krim?
Snoepje5dinsdag 22 juli 2014 @ 12:25
BtEE2t1IQAEwHFJ.jpg

https://twitter.com/o_dum/status/491179212511145984/photo/1
xzazdinsdag 22 juli 2014 @ 12:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:24 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

In mijn voorbeeld waren de mensen die bij Duitsland wilde horen de regering in Kiev.

Je maakt mijn punt dus duidelijk ;)
Ah, ik ben het gewoon met je eens ;)
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:24 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Oekraine als land wou wel degelijk bij de EU, dat is mijn punt, en dat is een feit.
Dat is niet waar? Waarom stemde Oekrane dan in 2004 en 2010 op een pro-Russische president?

waaruit blijkt dat Oekrane als land bij de EU wilde horen?
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 12:26
quote:
99s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:24 schreef So_Surreal het volgende:
Dat vliegtuig is toch gewoon neergeschoten door de Ukrane om Europa en de VS in het conflict te betrekken ?

http://rt.com/news/174412-malaysia-plane-russia-ukraine/
Alle feiten wijzen op het tegendeel. Bovendien is RT een propaganda medium van het Kremlin, dus niet te vertrouwen.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:25 schreef Cherna het volgende:

[..]

ook de Krim?
Wat bedoel je?
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:25 schreef Ferrari_Tape het volgende:

[..]

Timmermans moet minister-president worden!
Wie moet er dan onderhandelen..?
MrTorturedinsdag 22 juli 2014 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:24 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Waarom gelijk zo bijdehand? Doe eens niet alsof je tegen een achterlijke praat, want dat is niet zo. Ik ken de geschiedenis, ik ken het hele verhaal. Oekraine als land wou wel degelijk bij de EU, dat is mijn punt, en dat is een feit.
Maar je ziet Oekrane wel als n onverdeeld land :{
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:26 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Wat bedoel je?
Na referendum bleek dat 95% van de Krim bij Rusland wilde horen.
Dan wil je niet bij de EU horen lijkt mij.
Isabeaudinsdag 22 juli 2014 @ 12:27
MH 17 seatmap
MouzurXdinsdag 22 juli 2014 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:25 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Dat is niet waar? Waarom stemde Oekrane dan in 2004 en 2010 op een pro-Russische president?

waaruit blijkt dat Oekrane als land bij de EU wilde horen?
Het associatie verdrag.
xzazdinsdag 22 juli 2014 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:26 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Na referendum bleek dat 95% van de Krim bij Rusland wilde horen.
Dan wil je niet bij de EU horen lijkt mij.
En de Chinese volkspartij krijg 99% van de stemmen.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:25 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Dat is niet waar? Waarom stemde Oekrane dan in 2004 en 2010 op een pro-Russische president?

waaruit blijkt dat Oekrane als land bij de EU wilde horen?
Nou, oa. dit: De meeste Oekraners steunen de toetreding tot de EU. Dit zal echter alleen mogelijk zijn nadat vele wetswijzigingen en offers zijn gemaakt aan de Oekraense kant."[6] Oekrane stemde op 18 september 2013 voor een associatieovereenkomst met de EU.[7] Oekrane zou eigenlijk op vrijdag 30 november van dat jaar een associatieakkoord met de EU ondertekenen.[7]

http://nl.wikipedia.org/wiki/Oekrane_en_de_Europese_Unie
So_Surrealdinsdag 22 juli 2014 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:25 schreef Fokker89 het volgende:

[..]

Zucht.....
Argumenten ?

Ik bedoel, Rusland komt tenminste met argumenten, het westen niet.
Het westen ontkracht de argumenten ook niet, wat ik vreemd vind.
En dan nog dat filmpje op youtube wat een dag van te voren gemaakt was ?
En direct die beschuldigingen zonder enig bewijs of wat dan ook.

Dat is toch vreemd ?
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:26 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Na referendum bleek dat 95% van de Krim bij Rusland wilde horen.
Dan wil je niet bij de EU horen lijkt mij.
Mja, lekker referendum met Rusland in je nek. Dat je dat nog gelooft...
So_Surrealdinsdag 22 juli 2014 @ 12:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:26 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Alle feiten wijzen op het tegendeel. Bovendien is RT een propaganda medium van het Kremlin, dus niet te vertrouwen.
Welke feiten doel jij precies dan op ?
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:28
Nu live op NPO1
onlogischdinsdag 22 juli 2014 @ 12:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:23 schreef xzaz het volgende:

[..]

Dus dan moet Nederland toch gewoon hard optreden tegen die minderheid separatisten en Duitsland op zijn vingers tikken?
Precies, en dan had de originele burgemeester (democratisch verkozen) er altijd nog gezeten :)
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:28
Persco Rutte live nu:

http://nos.nl/nieuws/live/journaal24/

Ook:

http://www.npo.nl/live
SecretStoryWousdinsdag 22 juli 2014 @ 12:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:28 schreef superniger het volgende:
Nu live op NPO1
:W
Dibbledinsdag 22 juli 2014 @ 12:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:23 schreef Igen het volgende:

[..]

Oekraeners en Georgirs hebben geen menselijk besef? :?

En zijn in jouw ogen tegenstanders van Rusland? :?
Heb ik dat gezegd? Ik doel alleen op het feit dat het westen bij elke onrust in die regio kans grijpt om nog wat zout op de
wond te gooien. En vooral Amerika heeft hier een handje van.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:29
12:25 uur
Oproep voor wapenembargo

Voorafgaand aan het overleg van de EU-ministers van Buitenlandse Zaken had de Litouwse minister Linkevicius de stevigste uitspraak tot nu toe. Hij noemde de 'republieken' Donetsk en Loegansk 'terroristische organisaties', die een wapensembargo moeten krijgen.

http://nos.nl/liveblog/67(...)ekraine-dag-zes.html
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:29
Nog een kwartier.
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 12:29
quote:
99s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:28 schreef So_Surreal het volgende:

[..]

Welke feiten doel jij precies dan op ?
Sorry, onzorgvuldige verwoording. Ik bedoel dat alles lijkt te wijzen op het tegendeel, je hebt in principe gelijk dat nog niet alles bewezen is, maar het is erg onwaarschijnlijk dat Oekrane de schuldige is.
onlogischdinsdag 22 juli 2014 @ 12:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:24 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Hierbij vergeet je de oorzaak van de rellen: het feit dat net voor het ondertekenen van een handelsverdrag met Duitsland.. de president van Groningen ineens daar van af zag.
Dat geeft je dan toch niet zomaar het recht om hem dan met kalasjnikovs boeren harken direct te verjagen?
beantheriodinsdag 22 juli 2014 @ 12:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:26 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Na referendum bleek dat 95% van de Krim bij Rusland wilde horen.
Dan wil je niet bij de EU horen lijkt mij.
Ik vermoed dat 100% van de republikeinen in Nederland willen dat we geen koningshuis hebben.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:29 schreef superniger het volgende:
Nog een kwartier.
12:45 :Y
Partypoeperdinsdag 22 juli 2014 @ 12:31
Echte bazen laten op zich wachten :Y
Chernadinsdag 22 juli 2014 @ 12:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:27 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Het associatie verdrag.
Die is goed. Je maakt ze lekker door export kortingen en allerlei propaganda dat het westen het land wel gaat opbouwen. De zak geld is onuitputtelijk van de EU.
MouzurXdinsdag 22 juli 2014 @ 12:31
quote:
7s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:29 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Dat geeft je dan toch niet zomaar het recht om hem dan met kalasjnikovs boeren harken direct te verjagen?
Hij werd dan ook afgezet door het parlement (wat niet geheel legaal is maar toch)
Red_85dinsdag 22 juli 2014 @ 12:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:31 schreef Partypoeper het volgende:
Echte bazen laten op zich wachten :Y
Echte bazen hebben respect en zijn op tijd.

Maar dat is mijn bescheiden mening.
So_Surrealdinsdag 22 juli 2014 @ 12:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:29 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Sorry, onzorgvuldige verwoording. Ik bedoel dat alles lijkt te wijzen op het tegendeel, je hebt in principe gelijk dat nog niet alles bewezen is, maar het is erg onwaarschijnlijk dat Oekrane de schuldige is.
Ik vind het gewoon lastig om beide kanten te geloven.
Er is de laatste tijd al zo gigantisch veel gelogen en gemanipuleerd.
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:27 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Mja, lekker referendum met Rusland in je nek. Dat je dat nog gelooft...
Dan kun je dat associatieakkoord ook met dit argument afknallen.. Dan blijf je bezig.

Wel opvallend weinig protesten in de Krim trouwens toen ze tegen hun wil werden geannexeerd. O wacht...
tralalaladinsdag 22 juli 2014 @ 12:32
Waarom tellen ze niet gewoon standaard 15 minuten bij de oorspronkelijke tijd van de persconferentie op :')
firefly3dinsdag 22 juli 2014 @ 12:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:23 schreef Cherna het volgende:

[..]

Het is een geopolitiek spel. Het westen huilt krokodillentranen om de Krim terwijl het westen allerlei opstanden steunt in het MO. De Uk wil harde sancties maar hoe zit het met de Falkland Islands. Enfin je kunt hier niet neutraal naar kijken zonder hier weggezet te worden als pro-Russisch
Waarom altijd dat appels met peren vergelijken. Dit gaat over oekraine.
Chernadinsdag 22 juli 2014 @ 12:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:27 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Mja, lekker referendum met Rusland in je nek. Dat je dat nog gelooft...
Tja jij gelooft wel de westerse propaganda. Ik kijk neutraal en merk dat die hele verschuiving ons geen goed gaat doen op de lange termijn.
Partypoeperdinsdag 22 juli 2014 @ 12:32
Haha, NOS: "Zelfbenoemd premier Borodai, 'volksrepubliek' Donetsk"
onlogischdinsdag 22 juli 2014 @ 12:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:31 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Hij werd dan ook afgezet door het parlement (wat niet geheel legaal is maar toch)
Inderdaad, die zijn slechts een weerspiegeling van het volk. Lood om oud ijzer dus.
Dibbledinsdag 22 juli 2014 @ 12:33
quote:
99s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:27 schreef So_Surreal het volgende:

[..]

Argumenten ?

Ik bedoel, Rusland komt tenminste met argumenten, het westen niet.
Het westen ontkracht de argumenten ook niet, wat ik vreemd vind.
En dan nog dat filmpje op youtube wat een dag van te voren gemaakt was ?
En direct die beschuldigingen zonder enig bewijs of wat dan ook.

Dat is toch vreemd ?
Nog zo een voorbeeld. Ik heb gisteren tot laat CNN gekeken. Bij de VN conferentie kwamen Amerika aan het woord, Nederland, Australie dit werd allemaal in beeld gebracht. Zodra Rusland aan het woord kwam werd het beeld weer geswitched naar de studio naar een schreeuwlelijk met een BUK plaatje op de achtergrond.
MouzurXdinsdag 22 juli 2014 @ 12:33
De krim is sowieso een ander verhaal dan Oost Oekrane. Aangezien de krim aan Oekrane gegeven is en Oost Oekrane al langer er bij hoort.
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:30 schreef beantherio het volgende:

[..]

Ik vermoed dat 100% van de republikeinen in Nederland willen dat we geen koningshuis hebben.
Jullie snappen niet dat dit komt omdat hun democratisch gekozen president is weggedreven h?
meth1745dinsdag 22 juli 2014 @ 12:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:32 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Dan kun je dat associatieakkoord ook met dit argument afknallen.. Dan blijf je bezig.

Wel opvallend weinig protesten in de Krim trouwens toen ze tegen hun wil werden geannexeerd. O wacht...
werd anders flink geschoten! Vuurwerk weliswaar, maar toch...
Tukker87dinsdag 22 juli 2014 @ 12:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:13 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Haha ja, propganda werkt perfect.
Of nog erger, je wordt als conspiracy theorist bestempeld _O-

Open je ogen mensen. 90% van Oost-Oekrane wil bij Rusland horen, waarom moet het Westen dat per se stoppen? Wie zijn wij?
90% nog wel, jij speelt graag met nummertjes :D.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 12:34
quote:
99s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:31 schreef So_Surreal het volgende:

[..]

Ik vind het gewoon lastig om beide kanten te geloven.
Er is de laatste tijd al zo gigantisch veel gelogen en gemanipuleerd.
Natuurlijk probeert Oekraine ook de opinie aan hun kant te krijgen, maar ze komen er heel wat betrouwbaarder over dan die seperatistis
Kikopuzdinsdag 22 juli 2014 @ 12:34
Can I haz an update? Een persconferentie? Wie, wat, waar, wanneer?
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:34
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:28 schreef Dibble het volgende:

[..]

Heb ik dat gezegd? Ik doel alleen op het feit dat het westen bij elke onrust in die regio kans grijpt om nog wat zout op de
wond te gooien. En vooral Amerika heeft hier een handje van.
Ik doel op het feit dat als Rusland het tegenoffensief met charme ipv. met wapens en chantage had gevoerd, dat dan n het vliegtuig MH17 niet was verongelukt n Rusland waarschijnlijk een goeie band met heel Oekrane en Georgi had kunnen behouden.
MouzurXdinsdag 22 juli 2014 @ 12:34
quote:
7s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:32 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Inderdaad, die zijn slechts een weerspiegeling van het volk. Lood om oud ijzer dus.
En blijkbaar wilde de meerderheid van de bevolking ee president niet meer.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:34
Mag dat gelul over de Krim even in het andere topic? ;) ^O^
Felixadinsdag 22 juli 2014 @ 12:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:34 schreef Kikopuz het volgende:
Can I haz an update? Een persconferentie? Wie, wat, waar, wanneer?
Rond 12.45u.

http://nos.nl/nieuws/live/journaal24/
So_Surrealdinsdag 22 juli 2014 @ 12:35
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:33 schreef Dibble het volgende:

[..]

Nog zo een voorbeeld. Ik heb gisteren tot laat CNN gekeken. Bij de VN conferentie kwamen Amerika aan het woord, Nederland, Australie dit werd allemaal in beeld gebracht. Zodra Rusland aan het woord kwam werd het beeld weer geswitched naar de studio naar een schreeuwlelijk met een BUK plaatje op de achtergrond.
Tja, en alle bewijzen van Rusland worden hier in het westen gewoon genegeerd.
Je zou verwachten dat ze zouden discusieren of dat bewijs klopt of niet, maar gewoon helemaal niks.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:34 schreef Kikopuz het volgende:
Can I haz an update? Een persconferentie? Wie, wat, waar, wanneer?
Om 12:45

http://nos.nl/nieuws/live/journaal24/

Ook:

http://www.npo.nl/live
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:35
Nog meer gezicht bij 2 van de slachtoffers:

http://instagram.com/p/qv_3BOzGPo/
xzazdinsdag 22 juli 2014 @ 12:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:32 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Dan kun je dat associatieakkoord ook met dit argument afknallen.. Dan blijf je bezig.

Wel opvallend weinig protesten in de Krim trouwens toen ze tegen hun wil werden geannexeerd. O wacht...
Gast, meen je dit nou?
HiZdinsdag 22 juli 2014 @ 12:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:32 schreef Cherna het volgende:

[..]

Tja jij gelooft wel de westerse propaganda. Ik kijk neutraal en merk dat die hele verschuiving ons geen goed gaat doen op de lange termijn.
Ok, en hoe dom je precies moet zijn om een KGB agent meer te vertrouwen of evenveel te vertrouwen als de eerste beste westerse politicus, daar heb ik geen woorden meer voor. Dat Putin niet deugt had ie al bewezen toen hij voor die misdadigers ging werken. Dat was lang voordat hij in de politiek ging.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:35
quote:
99s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:35 schreef So_Surreal het volgende:

[..]

Tja, en alle bewijzen van Rusland worden hier in het westen gewoon genegeerd.
Je zou verwachten dat ze zouden discusieren of dat bewijs klopt of niet, maar gewoon helemaal niks.
En terecht, tot nu toe.
Prof_Hoaxdinsdag 22 juli 2014 @ 12:35
Was er nog een persconferentie?
MouzurXdinsdag 22 juli 2014 @ 12:36
Oost Oekrane had ook gewoon kunnen gaan stemmen op de nieuwe president. Hadden ze gewoon een president gehad die hun representeerd.
Prof_Hoaxdinsdag 22 juli 2014 @ 12:36
ah 12:45
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:36
quote:
99s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:35 schreef Prof_Hoax het volgende:
Was er nog een persconferentie?
Ja

Zie post iets boven je..
MouzurXdinsdag 22 juli 2014 @ 12:36
quote:
99s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:35 schreef So_Surreal het volgende:

[..]

Tja, en alle bewijzen van Rusland worden hier in het westen gewoon genegeerd.
Je zou verwachten dat ze zouden discusieren of dat bewijs klopt of niet, maar gewoon helemaal niks.
Onzin, het is hier allemaal besproken.
Kikopuzdinsdag 22 juli 2014 @ 12:36
Dank voor de linkjes!
Prof_Hoaxdinsdag 22 juli 2014 @ 12:36
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:36 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Ja

Zie post iets boven je..
zag het al :D dankjewel
Dibbledinsdag 22 juli 2014 @ 12:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:34 schreef Igen het volgende:

[..]

Ik doel op het feit dat als Rusland het tegenoffensief met charme ipv. met wapens en chantage had gevoerd, dat dan n het vliegtuig MH17 niet was verongelukt n Rusland waarschijnlijk een goeie band met heel Oekrane en Georgi had kunnen behouden.
Als, als, als ja.....
So_Surrealdinsdag 22 juli 2014 @ 12:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:35 schreef Scrummie het volgende:

[..]

En terecht, tot nu toe.
Nee, je moet beide partijen hun woord laten doen vind ik.

Met welk bewijs is het westen nu al gekomen dan wat klopt volgens jou ?
Prof_Hoaxdinsdag 22 juli 2014 @ 12:37
NPO heeft ook een goede app (voor android dan in iedergeval)
Tukker87dinsdag 22 juli 2014 @ 12:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:36 schreef MouzurX het volgende:
Oost Oekrane had ook gewoon kunnen gaan stemmen op de nieuwe president. Hadden ze gewoon een president gehad die hun representeerd.
Burgers daar wilden wel gaan stemmen, maar die zijn bedreigd door de separatisten en verkiezingsgebouwen zijn aangevallen.
homme7dinsdag 22 juli 2014 @ 12:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:35 schreef HiZ het volgende:

[..]

Ok, en hoe dom je precies moet zijn om een KGB agent meer te vertrouwen of evenveel te vertrouwen als de eerste beste westerse politicus, daar heb ik geen woorden meer voor. Dat Putin niet deugt had ie al bewezen toen hij voor die misdadigers ging werken. Dat was lang voordat hij in de politiek ging.
Het ergste voor de |Russen is dat Poetin NOOIT meer weg gaat , net als Stalin , die blijft tot zijn dood
Chernadinsdag 22 juli 2014 @ 12:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:35 schreef HiZ het volgende:

[..]

Ok, en hoe dom je precies moet zijn om een KGB agent meer te vertrouwen of evenveel te vertrouwen als de eerste beste westerse politicus, daar heb ik geen woorden meer voor. Dat Putin niet deugt had ie al bewezen toen hij voor die misdadigers ging werken. Dat was lang voordat hij in de politiek ging.
Heb ik dat gezegd? Man ik vorm mijn eigen mening meer niet.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:36 schreef Kikopuz het volgende:
Dank voor de linkjes!
quote:
99s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:36 schreef Prof_Hoax het volgende:

[..]

zag het al :D dankjewel
^O^
beantheriodinsdag 22 juli 2014 @ 12:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:35 schreef Scrummie het volgende:
Nog meer gezicht bij 2 van de slachtoffers:

http://instagram.com/p/qv_3BOzGPo/
;(
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 12:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:37 schreef homme7 het volgende:

[..]

Het ergste voor de |Russen is dat Poetin NOOIT meer weg gaat , net als Stalin , die blijft tot zijn dood
Ik heb niet echt het idee dat de Russen dat kut vinden.
meth1745dinsdag 22 juli 2014 @ 12:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Natuurlijk probeert Oekraine ook de opinie aan hun kant te krijgen, maar ze komen er heel wat betrouwbaarder over dan die seperatistis
Omdat de Westerse politici geen verkeerd woord over Kiev durven uiten.

Ongelooflijk dat geen enkele Nederlandse politicus durft te vragen waarom het luchtruim nog open was.
onlogischdinsdag 22 juli 2014 @ 12:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:34 schreef MouzurX het volgende:

[..]

En blijkbaar wilde de meerderheid van de bevolking ee president niet meer.
We kunnen hier nog een uur over door bakkeleien, maar er had gewoon een legale afzettingsprocedure gestart moeten worden i.p.v. illegaal het heft in eigen handen te nemen en hem met kalasjnikovs te verjagen.
Arceedinsdag 22 juli 2014 @ 12:38
quote:
'Zo bizar is het niet dat we via-via slachtoffers van MH17 kennen'

media_xl_2382568.jpg
Die 193 Nederlanders hakken er zo in, omdat het mensen zijn die je had kunnen tegengekomen, schrijft columniste Ionica Smeets. Het is ongeveer n op de 90 duizend inwoners. Als je zelf een paar honderd mensen kent, en die kennen ook een paar honderd mensen, dan is het bijna onvermijdelijk dat je een link hebt met een van de slachtoffers.

Dit weekend hoorde ik steeds verhalen van mensen die iemand kennen die is omgekomen bij de vliegramp. Een buurmeisje van vroeger, oud-collega's, de moeder van een leerling. En vriendin vertelde dat er triest en bizar genoeg zowel vrienden van haar broer als de vriendin van een jeugdvriend in het neergeschoten vliegtuig zaten.

Helaas is het helemaal niet zo bizar dat we allemaal via-via mensen kennen die bij de vliegramp zijn overleden: 193 doden is erg veel voor een klein land. Het is ongeveer n op de 90 duizend inwoners. Als je zelf een paar honderd mensen kent, en die kennen ook een paar honderd mensen, dan is het bijna onvermijdelijk dat je een link hebt met een van de slachtoffers.

Gemopperd over de tranen
Daarom is de impact van deze ramp zo groot, het verdriet treft zoveel Nederlanders. Desondanks werd er dit weekend alweer gemopperd over de tranen van hen die zelf geen dierbaren verloren. Wilden zij ook even denken aan de andere, niet-Nederlandse inzittenden van het vliegtuig? Huilden ze nog om de vier Palestijnse jongens die vermoord werden tijdens het voetballen? Pakten ze elke avond de zakdoeken voor de kindersterfte in Mali? Of vonden ze dat alleen Hollandse doden meetellen?

Dit aapje ligt bovenop de spullen die de rebellen en lokale brandweermannen verzameld hebben. De aap die alles zag. pic.twitter.com/VylORZfuef

En natuurlijk zou je om elke zinloze dood waar dan ook ter wereld moeten huilen en beseffen dat het keer op keer een persoonlijke tragedie is. Maar als je dat doet, dan zit je de hele dag te snikken en gebeurt er verder niets. We moeten onze empathie en medeleven dus doseren.

Tegenkomen
Die 193 Nederlanders hakken er zo in, omdat het mensen zijn die je had kunnen tegengekomen. Sterker nog, je had zelf n van de slachtoffers kunnen zijn. Ik kan me gemakkelijk verplaatsen in de toeristen die zich verheugden op een tropische reis, of in de onderzoekers op weg naar een conferentie. Mijn hart breekt nog het meest als ik denk aan de ouders met kinderen. De spelletjes en boekjes die ze meenamen om de lange vlucht door te komen. Ik moet er steeds van huilen, omdat ik zo'n moeder had kunnen zijn.

Die herkenbaarheid is ook zo vreselijk pijnlijk in de verslagen van correspondent Olaf Koens. Tussen de lichamen en de brokstukken lagen de Linda, een Friese kruidkoekreep en een ANWB-reisgids. De knullige dingen die je zelf ook mee zou nemen op vakantie. En hypocriet of niet, de dood komt zo heel dichtbij.

Ik besef heel goed dat ik blij moet zijn dat ik in een land woon waar geen aanslagen op spelende kinderen worden gepleegd. En niet in een land waar ruim n op de zeven kinderen sterft voor de vijfde verjaardag. We hebben het enorm goed hier, ondanks al onze kleine gezeik.

Maar laat ons nu eerst even rouwen om onze eigen doden. Ik hoop voor de nabestaanden dat de lijken van hun geliefden zo waardig mogelijk terugkomen. Dat ze afscheid kunnen nemen zoals zij dat willen. Ik hoop dat duidelijk wordt wie er achter de aanslag zat en dat de daders worden gestraft. Maar ik hoop boven alles dat Nederland een land blijft waar 193 doden bij een aanslag een bizarre en uitzonderlijke gebeurtenis blijft.

Ionica Smeets is columniste van de Volkskrant

Bron: Volkskrant
homme7dinsdag 22 juli 2014 @ 12:38
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:37 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Ik heb niet echt het idee dat de Russen dat kut vinden.
Jawel , spreek maar eens met russen in je vakantie erover, die vinden dat NIET goed
CookieSlikkerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:37 schreef homme7 het volgende:

[..]

Het ergste voor de |Russen is dat Poetin NOOIT meer weg gaat , net als Stalin , die blijft tot zijn dood
Die verdwijnt nog wel eens een keer.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 12:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:38 schreef homme7 het volgende:

[..]

Jawel , spreek maar eens met russen in je vakantie erover, die vinden dat NIET goed
Die ben ik echt nog nooit tegen gekomen.
n0sferat2dinsdag 22 juli 2014 @ 12:39
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:37 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Ik heb niet echt het idee dat de Russen dat kut vinden.
Over het algemeen wel.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 12:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:39 schreef Voszje het volgende:

[..]

Over het algemeen wel.
Wat betekent dat?
Tukker87dinsdag 22 juli 2014 @ 12:40
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:37 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Ik heb niet echt het idee dat de Russen dat kut vinden.
Niet alle russen via Poetin reflecteren. Er zijn genoeg Russen die het niet met hem eens zijn.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 12:40
Even tussendoor he, iedereen die hier over de situatie in Oekraine als geheel aan het praten zijn. Dit topic gaat over de vliegtuigramp er is een topic speciaal voor Oekraine, kunnen jullie dat gewoon daarin doen?
Ik hoef hier niet te lezen hoe iedereen denkt te weten wat de politieke verhoudingen zijn in Oekraine vanachter hun PC.

Ik zal even de link geven Crisis in Oekrane #104 De bevrijding van Oost-Oekraine
n0sferat2dinsdag 22 juli 2014 @ 12:40
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:39 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Wat betekent dat?
Het merendeel van de Russen is simpelweg geen fan van Poetin.
meth1745dinsdag 22 juli 2014 @ 12:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:38 schreef homme7 het volgende:

[..]

Jawel , spreek maar eens met russen in je vakantie erover, die vinden dat NIET goed
De rijke elite vindt het niet leuk, nee. Maar dat is slechts een klein groepje.
Tweekdinsdag 22 juli 2014 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:35 schreef Scrummie het volgende:
Nog meer gezicht bij 2 van de slachtoffers:

http://instagram.com/p/qv_3BOzGPo/
De volkskrant heeft er al veel verzamelt:
http://www.volkskrant.nl/(...)an-vlucht-MH17.dhtml
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:40 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Niet alle russen via Poetin reflecteren. Er zijn genoeg Russen die het niet met hem eens zijn.
Ja, dat begrijp ik. En degene die fel tegen zijn zullen hun klep wel houden na het zien van die Pussy Riot-straffen.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:40 schreef BorusBulldog het volgende:
Even tussendoor he, iedereen die hier over de situatie in Oekraine als geheel aan het praten zijn. Dit topic gaat over de vliegtuigramp er is een topic speciaal voor Oekraine, kunnen jullie dat gewoon daarin doen?
Ik hoef hier niet te lezen hoe iedereen denkt te weten wat de politieke verhoudingen zijn in Oekraine vanachter hun PC.

Ik zal even de link geven Crisis in Oekrane #104 De bevrijding van Oost-Oekraine
^O^
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:40 schreef Voszje het volgende:

[..]

Het merendeel van de Russen is simpelweg geen fan van Poetin.
Hoe weet jij dat nou :D
Messinadinsdag 22 juli 2014 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:39 schreef Voszje het volgende:

[..]

Over het algemeen wel.
De Russen hebben het dankzij Poetin een stuk beter gekregen, vergeet dat niet.

Gooi een verhongerend mens een korst van een brood toe, en ze zijn je dankbaar alsof het een volledige maaltijd is.
onlogischdinsdag 22 juli 2014 @ 12:41
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:41 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Hoe weet jij dat nou :D
Hij is het gaan navragen.
HiZdinsdag 22 juli 2014 @ 12:42
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:36 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Onzin, het is hier allemaal besproken.
Helaas ja, verspilde adem en voornamelijk omdat je met het internet alle crazies van de wereld en hun opinies krijgt die je de echte echte echte waarheid die niemand anders heeft gezien willen gaan uitleggen.

Grappig genoeg betekent dat altijd dat alle anderen gek/dom/schapen zijn. Sheeple is een favoriet woord van deze redders van de mensheid. God beware me voor idealisten.
quote:
99s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:36 schreef So_Surreal het volgende:

[..]

Nee, je moet beide partijen hun woord laten doen vind ik.

Met welk bewijs is het westen nu al gekomen dan wat klopt volgens jou ?
Als de ene partij geleid wordt door een pathologisch liegende misdadiger is het niet zo zinvol om al zijn bewijzen serieus te nemen. Vooral niet als hij voor je ogen met het bewijs zit te rotzooien.
Goldenrushdinsdag 22 juli 2014 @ 12:42
Ondertussen zijn er tientallen doden gevallen bij gevechten in Donetsk tussen rebellen en het leger. En voorpaginanieuws is dat de trein is aangekomen in Charkov :')

Soms snap ik nieuwscriteria niet.

http://nos.nl/artikel/677419-gevechten-in-donetsk-laaien-op.html
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:35 schreef HiZ het volgende:

[..]

Ok, en hoe dom je precies moet zijn om een KGB agent meer te vertrouwen of evenveel te vertrouwen als de eerste beste westerse politicus, daar heb ik geen woorden meer voor. Dat Putin niet deugt had ie al bewezen toen hij voor die misdadigers ging werken. Dat was lang voordat hij in de politiek ging.
Dit is toch zo'n lomp argument dat ik van binnen een beetje moest huilen.
Tukker87dinsdag 22 juli 2014 @ 12:42
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:41 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Ja, dat begrijp ik. En degene die fel tegen zijn zullen hun klep wel houden na het zien van die Pussy Riot-straffen.
Ja klopt, dat is het grote probleem....Een verkeerd woord en je bent je leven niet meer zeker daar. Het is gewoon triest voor de gewone burgers daar.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 12:42
quote:
9s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:41 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Hij is het gaan navragen.
Afstudeerenquete. Toen op Fok! niemand wilde invullen.
n0sferat2dinsdag 22 juli 2014 @ 12:43
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:41 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Hoe weet jij dat nou :D
Omdat er gewoonweg niet massaal voor Poetin werd gestemd, ook al had hij door een 'rekenfoutje' natuurlijk meer dan 100% van de stemmen.
Isegrimdinsdag 22 juli 2014 @ 12:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:42 schreef Goldenrush het volgende:
Ondertussen zijn er tientallen doden gevallen bij gevechten in Donetsk tussen rebellen en het leger. En voorpaginanieuws is dat de trein is aangekomen in Charkov :')

Soms snap ik nieuwscriteria niet.

http://nos.nl/artikel/677419-gevechten-in-donetsk-laaien-op.html
Tja, die mensen zijn minder belangrijk. Net als mensen in Afrika, die zijn ook minder belangrijk. :{
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:42 schreef Goldenrush het volgende:
Ondertussen zijn er tientallen doden gevallen bij gevechten in Donetsk tussen rebellen en het leger. En voorpaginanieuws is dat de trein is aangekomen in Charkov :')

Soms snap ik nieuwscriteria niet.

http://nos.nl/artikel/677419-gevechten-in-donetsk-laaien-op.html
Honderden Nederlandse burgerslachtoffers zijn natuurlijk belangrijker dan tientallen Oekraense/Russische slachtoffers die voor een deel ook niet onschuldig zijn.
speknekdinsdag 22 juli 2014 @ 12:43
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 10:51:01 Australian PM: #MH17 crash site has seen "evidence tampering on an industrial scale" reageer retweet
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:19:30 OSCE to BBC: #MH17 parts "look different than when we first saw them. In other words they've been cut into," one part "almost split in half" reageer retweet
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:31:52 More OSCE to BBC on #MH17 wreck being disturbed: 2 days ago at cockpit "we observed uniformed men cutting into that with a diesel power saw" reageer retweet
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 12:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:43 schreef Voszje het volgende:

[..]

Omdat er gewoonweg niet massaal voor Poetin werd gestemd, ook al had hij door een 'rekenfoutje' natuurlijk meer dan 100% van de stemmen.
Hij is gekozen en herkozen. Je kunt het idee hebben dat er mee gesjoemeld is, maar meer dan dat ook niet.
HiZdinsdag 22 juli 2014 @ 12:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:42 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Dit is toch zo'n lomp argument dat ik van binnen een beetje moest huilen.
Tja, dat jij niet weet wat voor geteisem er bij de KGB werkte is niet mijn probleem.
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:45
Rutte. :')
n0sferat2dinsdag 22 juli 2014 @ 12:45
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:44 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Hij is gekozen en herkozen. Je kunt het idee hebben dat er mee gesjoemeld is, maar meer dan dat ook niet.
Er gebeurt zoveel in die Doema... Een kennis van mij heeft er stage gelopen, bracht het n en ander naar buiten en kon direct kappen met z'n stage.
SecretStoryWousdinsdag 22 juli 2014 @ 12:45
quote:
4s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:43 schreef speknek het volgende:
evidence tampering on an industrial scale
Goh niet verwacht
Dibbledinsdag 22 juli 2014 @ 12:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:40 schreef Voszje het volgende:

[..]

Het merendeel van de Russen is simpelweg geen fan van Poetin.
http://www.washingtonpost(...)t-hit-a-3-year-high/

quote:
Putin's popularity level in Russia has reached 71.6 percent. That's a 9.7 percent increase since mid-February, which seems quite obviously linked to the Russian president's handling of Ukraine and the Sochi Olympics. As Ria Novosti notes, it means that Putin's popularity levels are now at a three-year high.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 12:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:45 schreef Voszje het volgende:

[..]

Er gebeurt zoveel in die Doema... Een kennis van mij heeft er stage gelopen, bracht het n en ander naar buiten en kon direct kappen met z'n stage.
Als hij stage had gelopen in Den Haag of Washington was er exact hetzelfde gebeurd.
beantheriodinsdag 22 juli 2014 @ 12:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:35 schreef Scrummie het volgende:
Nog meer gezicht bij 2 van de slachtoffers:

http://instagram.com/p/qv_3BOzGPo/
Van de Volkskrant:

quote:
Peter Essers, Jolette Nuesink, Emma Essers en Valentijn Essers
Vader Peter, moeder Jolette en zoon Valentijn kwamen uit Den Haag, dochter Emma woonde inmiddels in Groningen, waar ze medicijnen studeerde. Het gezin was op weg naar Maleisi voor een vakantie, schrijft Den Haag FM. Kort na de crash tweette een Oekraner een foto van het paspoort van Jolette Nuesink, dat hij op de rampplek had gevonden.

Nuesink werkte als psychotherapeut voor Stichting Centrum'45 in Oegstgeest, als therapeut voor clinten die een posttraumatische stressstoornis hebben op gelopen in oorlogsgebieden, mailt een collega van Nuesink ons.

Broer en zus Emma en Valentijn hebben beide op het Christelijk Gymnasium Sorghvliet gezeten. Valentijn alleen het eerste jaar, Emma studeerde er vorig jaar af. De school memoreert aan de toespraak bij haar diploma-uitreiking: 'Alles wat jij doet, Emma, gaat met een hoop lawaai gepaard. Niet alleen lachen en praten, maar ook al het lokaal binnenkomen, die enorme tas op tafel gooien en zelfs zuchten. Maar als de docent daar dan wat van zei, begreep je daar eigenlijk niets van; zo was je gewoon, altijd nadrukkelijk aanwezig. Maar met al je lawaai vonden we je een getalenteerde, betrokken en lieve meid.'
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:45 schreef Voszje het volgende:

[..]

Er gebeurt zoveel in die Doema... Een kennis van mij heeft er stage gelopen, bracht het n en ander naar buiten en kon direct kappen met z'n stage.
Dat was niet zo slims van je kennis.
Kikopuzdinsdag 22 juli 2014 @ 12:46
quote:
4s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:43 schreef speknek het volgende:
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 10:51:01 Australian PM: #MH17 crash site has seen "evidence tampering on an industrial scale" reageer retweet
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:19:30 OSCE to BBC: #MH17 parts "look different than when we first saw them. In other words they've been cut into," one part "almost split in half" reageer retweet
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:31:52 More OSCE to BBC on #MH17 wreck being disturbed: 2 days ago at cockpit "we observed uniformed men cutting into that with a diesel power saw" reageer retweet
:r
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:46
12:43 uur
BBC: gezaag in wrakstukken

De BBC meldt op gezag van een OVSE-medewerker in het rampgebied dat er is gezaagd in wrakstukken van de MH17.
12:38 uur
Niet geknoeid

De Russische afgevaardigde in Maleisi zegt voor de Maleisische televisie dat er niet is geknoeid met de zwarte dozen.


12:34 uur
Misbruik

Op Twitter en Facebook wordt de ramp met de MH17 misbruikt door hackers. Gebruikers zien in hun tijdlijn een link naar videobeelden van de crash. Wie klikt, wordt doorgestuurd naar een website. Die installeert vervolgens kwaadaardige software op de computer.

De beelden worden razendsnel verspreid. Als iemand eenmaal heeft geklikt, krijgen ook alle vrienden het bericht te zien.

Het is niet voor het eerst dat hackers misbruik maken van de vliegramp. Ook met sommige herdenkingspagina’s van slachtoffers is een soortgelijke constructie opgezet.

http://nos.nl/liveblog/67(...)ekraine-dag-zes.html
Chernadinsdag 22 juli 2014 @ 12:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:44 schreef HiZ het volgende:

[..]

Tja, dat jij niet weet wat voor geteisem er bij de KGB werkte is niet mijn probleem.
Dat geteisem werkt ook bij de CIA. Oh wacht nee dat is het westen en dan is het goed.
WhateverWhateverdinsdag 22 juli 2014 @ 12:47
OVSE vermoedt gerommel met wrakstukken'

KIEV -
De Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (OVSE) vermoedt dat er wordt gerommeld met wrakstukken van het gecrashte toestel van Malaysia Airlines. De BBC meldt op basis van een OVSE-woordvoerder dat wrakstukken zijn 'veranderd' sinds de laatste keer dat ze er waren. In grote stukken is gesneden, zei de Canadees Michael Bociurkiw

Bron

Nee echt??? Dat zullen ze toch nooit doen..
n0sferat2dinsdag 22 juli 2014 @ 12:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:46 schreef superniger het volgende:

[..]

Dat was niet zo slims van je kennis.
Hij werkt nu in ieder geval niet meer in de journalistiek nee.
Dibbledinsdag 22 juli 2014 @ 12:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:37 schreef meth1745 het volgende:

[..]

Omdat de Westerse politici geen verkeerd woord over Kiev durven uiten.

Ongelooflijk dat geen enkele Nederlandse politicus durft te vragen waarom het luchtruim nog open was.
En wat te denken van de Oekrainse geheime dienst die de luchtverkeersleiding heeft bestorm en de Spaanse luchtverkeersleider die het vliegtuig begleidde enkeltje Spanje heeft gekregen.

Nogmaals ik ben niet pro russisch maar openheid hierover zou gewoon goed doen.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 12:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:47 schreef Voszje het volgende:

[..]

Hij werkt nu in ieder geval niet meer in de journalistiek nee.
Dat had hij ook niet gedaan als hij dat had geflikt in pakweg Washington.
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:44 schreef HiZ het volgende:

[..]

Tja, dat jij niet weet wat voor geteisem er bij de KGB werkte is niet mijn probleem.
Wat heeft de KGB er nou weer mee te maken? Iemand vormt gewoon zn mening op gebeurtenissen in Oekrane.
Tukker87dinsdag 22 juli 2014 @ 12:48
quote:
Dat is toch westerse propaganda?
balaverdedinsdag 22 juli 2014 @ 12:48
quote:
4s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:43 schreef speknek het volgende:
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 10:51:01 Australian PM: #MH17 crash site has seen "evidence tampering on an industrial scale" reageer retweet
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:19:30 OSCE to BBC: #MH17 parts "look different than when we first saw them. In other words they've been cut into," one part "almost split in half" reageer retweet
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:31:52 More OSCE to BBC on #MH17 wreck being disturbed: 2 days ago at cockpit "we observed uniformed men cutting into that with a diesel power saw" reageer retweet
Gadverdamme wat een stemmingmakerij. Heb ook de beelden op CNN gezien van twee mannen die met een slijptol het wrakstuk van de cockpit bewerkten. Echter was dit omdat ze vermoedden dat er nog lichamen onder lagen. Dit werd gezegd door de CNN-journalist die ernaast stond!

Abbot moet zich echt schamen, dit is gewoon puur het opzetten van de bevolking.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:40 schreef BorusBulldog het volgende:
Even tussendoor he, iedereen die hier over de situatie in Oekraine als geheel aan het praten zijn. Dit topic gaat over de vliegtuigramp er is een topic speciaal voor Oekraine, kunnen jullie dat gewoon daarin doen?
Ik hoef hier niet te lezen hoe iedereen denkt te weten wat de politieke verhoudingen zijn in Oekraine vanachter hun PC.

Ik zal even de link geven Crisis in Oekrane #104 De bevrijding van Oost-Oekraine
Dibbledinsdag 22 juli 2014 @ 12:49
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:41 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Hoe weet jij dat nou :D
Omdat ze met een paar dronken Russen in Alanya heeft gepraat _O-
n0sferat2dinsdag 22 juli 2014 @ 12:49
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:48 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Dat had hij ook niet gedaan als hij dat had geflikt in pakweg Washington.
Vast en zeker.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 12:49
quote:
4s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:43 schreef speknek het volgende:
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 10:51:01 Australian PM: #MH17 crash site has seen "evidence tampering on an industrial scale" reageer retweet
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:19:30 OSCE to BBC: #MH17 parts "look different than when we first saw them. In other words they've been cut into," one part "almost split in half" reageer retweet
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:31:52 More OSCE to BBC on #MH17 wreck being disturbed: 2 days ago at cockpit "we observed uniformed men cutting into that with a diesel power saw" reageer retweet
Tjah, het komt niet echt onverwacht, maar volgens sommige mensen hier moeten we die verklaringen niet geloven want ze stoppen alle rotzooi wel mooi op 1 locatie in een vrachtwagen zodat we het kunnen onderzoeken.
n0sferat2dinsdag 22 juli 2014 @ 12:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:49 schreef Dibble het volgende:

[..]

Omdat ze met een paar dronken Russen in Alanya heeft gepraat _O-
Ook nog.
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 12:49
Rutte nog later? :{
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 12:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:47 schreef Dibble het volgende:

[..]

En wat te denken van de Oekrainse geheime dienst die de luchtverkeersleiding heeft bestorm en de Spaanse luchtverkeersleider die het vliegtuig begleidde enkeltje Spanje heeft gekregen.

Nogmaals ik ben niet pro russisch maar openheid hierover zou gewoon goed doen.
Dat bleek allemaal verzonnen te zijn.
Chernadinsdag 22 juli 2014 @ 12:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:47 schreef Dibble het volgende:

[..]

En wat te denken van de Oekrainse geheime dienst die de luchtverkeersleiding heeft bestorm en de Spaanse luchtverkeersleider die het vliegtuig begleidde enkeltje Spanje heeft gekregen.

Nogmaals ik ben niet pro russisch maar openheid hierover zou gewoon goed doen.
De openheid wil men niet horen. Dat is het wrange. Zelfs als je neutraal tegen deze kwestie probeert aan te kijken word je als pro-Russisch neergezet. Wat een dwaasheid.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:49 schreef Inaithnir het volgende:
Rutte nog later? :{
Ja.. ik geef wel een gil... ;)
Messinadinsdag 22 juli 2014 @ 12:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:48 schreef balaverde het volgende:

[..]

Gadverdamme wat een stemmingmakerij. Heb ook de beelden op CNN gezien van twee mannen die met een slijptol het wrakstuk van de cockpit bewerkten. Echter was dit omdat ze vermoedden dat er nog lichamen onder lagen. Dit werd gezegd door de CNN-journalist die ernaast stond!

Abbot moet zich echt schamen, dit is gewoon puur het opzetten van de bevolking.
Zo gaat het tot nu toe met 75% van het nieuws. Stemmingmakerij.
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 12:50
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:50 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Ja.. ik geef wel een gil... ;)
Mwah, heb de stream aanstaan, maar toch dank :P
roos94dinsdag 22 juli 2014 @ 12:51
Toch bijzonder dat bij een ramp/ongeluk letterlijk alle slachtoffers lieve, sociaal betrokken, grappige en prachtige mensen waren. Bij zoiets zit er nou nooit een pestkop, vreemdgaander of klootzak. Blijft frappant. Dat veel mensen na je dood pas zo positief over je gaan praten.
balaverdedinsdag 22 juli 2014 @ 12:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:50 schreef Messina het volgende:

[..]

Zo gaat het tot nu toe met 75% van het nieuws. Stemmingmakerij.
Maar dit is de PM van Australie, hij weet hoe de vork in de steel zit. Maakt dus gewoon gebruik van de situatie om zijn bevolking op te zetten tegen de separatisten/Rusland.
HiZdinsdag 22 juli 2014 @ 12:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:47 schreef Cherna het volgende:

[..]

Dat geteisem werkt ook bij de CIA. Oh wacht nee dat is het westen en dan is het goed.
Jezus Christus, zo dom zie het niet vaak, de CIA vergelijken met de KGB. Het is maar beter dat ik niet meer ga reageren op jou. Verspilde energie.
Dibbledinsdag 22 juli 2014 @ 12:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:43 schreef Voszje het volgende:

[..]

Omdat er gewoonweg niet massaal voor Poetin werd gestemd, ook al had hij door een 'rekenfoutje' natuurlijk meer dan 100% van de stemmen.
Zuig je die 100% nou uit je duim?

quote:
Party United Russia
Popular vote 46,602,075
Percentage 63.6%
Wikipedia heeft het over 63% van de stemmen.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:50 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Mwah, heb de stream aanstaan, maar toch dank :P
Dan had je het ook gehoord... :P
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:51 schreef roos94 het volgende:
Toch bijzonder dat bij een ramp/ongeluk letterlijk alle slachtoffers lieve, sociaal betrokken, grappige en prachtige mensen waren. Bij zoiets zit er nou nooit een pestkop, vreemdgaander of klootzak. Blijft frappant.
:')

Oh tering.
LTVDKdinsdag 22 juli 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:51 schreef roos94 het volgende:
Toch bijzonder dat bij een ramp/ongeluk letterlijk alle slachtoffers lieve, sociaal betrokken, grappige en prachtige mensen waren. Bij zoiets zit er nou nooit een pestkop, vreemdgaander of klootzak. Blijft frappant.
Er is niet voor niks de uitdrukking "over de doden niks dan goeds" ;)
Kikopuzdinsdag 22 juli 2014 @ 12:52
Dont mind this...

-problemen met posten/FOK!-
n00b13dinsdag 22 juli 2014 @ 12:52
Your bets please. Wat gaat Rutte zeggen?
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 12:52
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:51 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Dan had je het ook gehoord... :P
Was net ff weg, afwas doen moet ook gebeuren!
n00b13dinsdag 22 juli 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:52 schreef Kikopuz het volgende:
Testbericht
Hij doet het niet.
Chernadinsdag 22 juli 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:51 schreef HiZ het volgende:

[..]

Jezus Christus, zo dom zie het niet vaak, de CIA vergelijken met de KGB. Het is maar beter dat ik niet meer ga reageren op jou. Verspilde energie.
Prima, doe dat dan ook niet. Jou wrange zure reacties zeggen meer dan genoeg.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:51 schreef balaverde het volgende:

[..]

Maar dit is de PM van Australie, hij weet hoe de vork in de steel zit. Maakt dus gewoon gebruik van de situatie om zijn bevolking op te zetten tegen de separatisten/Rusland.
Of hij heeft gewoon gelijk? Of moeten we de seperatisten wel gewoon op hun woord geloven?
Tukker87dinsdag 22 juli 2014 @ 12:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:52 schreef n00b13 het volgende:
Your bets please. Wat gaat Rutte zeggen?
Veel woorden maar weinig betekenis.
SecretStoryWousdinsdag 22 juli 2014 @ 12:53
Tijd vol lullen
Frutseldinsdag 22 juli 2014 @ 12:53
Zullen we het hier voornamelijk over de MH17 ramp hebben?
De andere discussie, zoals de Krim, kan in het Oekraine topic.
NWS / Crisis in Oekrane #104 De bevrijding van Oost-Oekraine
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:52 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Was net ff weg, afwas doen moet ook gebeuren!
Ik lig tussen hele bergen stront/eten/drinken joh... :{w :P
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:53
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:51 schreef roos94 het volgende:
Toch bijzonder dat bij een ramp/ongeluk letterlijk alle slachtoffers lieve, sociaal betrokken, grappige en prachtige mensen waren. Bij zoiets zit er nou nooit een pestkop, vreemdgaander of klootzak. Blijft frappant. Dat veel mensen na je dood pas zo positief over je gaan praten.
Over de doden niets dan goeds. :')
n00b13dinsdag 22 juli 2014 @ 12:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:53 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Veel woorden maar weinig betekenis.
Ik ben bang voor weer een nieuwsoverzicht van de Mark Rutte Staatsomroep.
roos94dinsdag 22 juli 2014 @ 12:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:52 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Er is niet voor niks de uitdrukking "over de doden niks dan goeds" ;)
toch vind ik dat raar. Als iemand zich zijn hele leven als een lulhannes heeft gedragen, moet je dan gaan liegen dat diegene zo een topgozer was?
zaiddinsdag 22 juli 2014 @ 12:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:52 schreef BorusBulldog het volgende:

[..]

Of hij heeft gewoon gelijk? Of moeten we de seperatisten wel gewoon op hun woord geloven?
die CNN journalist liegt ook al staat ze er naast?
ThePlaneteerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:51 schreef HiZ het volgende:

[..]

Jezus Christus, zo dom zie het niet vaak, de CIA vergelijken met de KGB. Het is maar beter dat ik niet meer ga reageren op jou. Verspilde energie.
Mooi, kunnen wij weer verder discussiren met normale mensen.
MrTorturedinsdag 22 juli 2014 @ 12:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:54 schreef roos94 het volgende:

[..]

toch vind ik dat raar. Als iemand zich zijn hele leven als een lulhannes heeft gedragen, moet je dan gaan liegen dat diegene zo een topgozer was?
De dood relativeert veel kleine ergernissen ;)
nummer_zoveeldinsdag 22 juli 2014 @ 12:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:54 schreef roos94 het volgende:

[..]

toch vind ik dat raar. Als iemand zich zijn hele leven als een lulhannes heeft gedragen, moet je dan gaan liegen dat diegene zo een topgozer was?
Denk dat niemand zich alleen maar als een lulhannes gedraagt. En mensen die wel eens slechte dingen doen hebben ook familie en vrienden die van ze houden. :)
HeatWavedinsdag 22 juli 2014 @ 12:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:54 schreef roos94 het volgende:

[..]

toch vind ik dat raar. Als iemand zich zijn hele leven als een lulhannes heeft gedragen, moet je dan gaan liegen dat diegene zo een topgozer was?
Nee, dat is gewoon een opvatting uit de tijd dat men nog in de hemel geloofde etc.

Een dooie lul is gewoon een dooie lul.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 12:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:54 schreef roos94 het volgende:

[..]

toch vind ik dat raar. Als iemand zich zijn hele leven als een lulhannes heeft gedragen, moet je dan gaan liegen dat diegene zo een topgozer was?
Statistisch gezien zijn er gewoon vreemdgangers omgekomen hoor, voel je je nu wat beter?
oompaloompadinsdag 22 juli 2014 @ 12:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:51 schreef roos94 het volgende:
Toch bijzonder dat bij een ramp/ongeluk letterlijk alle slachtoffers lieve, sociaal betrokken, grappige en prachtige mensen waren. Bij zoiets zit er nou nooit een pestkop, vreemdgaander of klootzak. Blijft frappant. Dat veel mensen na je dood pas zo positief over je gaan praten.
Het is bijna alsof mensen complexe wezens zijn met goede en slechte eigenschappen waarvan vooral de goede eigenschappen gemist gaan worden...
LTVDKdinsdag 22 juli 2014 @ 12:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:54 schreef roos94 het volgende:

[..]

toch vind ik dat raar. Als iemand zich zijn hele leven als een lulhannes heeft gedragen, moet je dan gaan liegen dat diegene zo een topgozer was?
Ja het is raar, maar zelfs de grootste klootzak heeft vast wel iets positiefs :)
n00b13dinsdag 22 juli 2014 @ 12:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:54 schreef zaid het volgende:

[..]

die CNN journalist liegt ook al staat ze er naast?
Die dacht ook dat er 10.000.000 NL'ers zijn.
Rijstdinsdag 22 juli 2014 @ 12:55
Hij zal wel aan het lunchen zijn
Messinadinsdag 22 juli 2014 @ 12:56
Bij rampen worden de slachtoffers vaak in van die simpele kistjes gestopt om te vervoeren. Nu vroeg ik me af, wie draagt de kosten daarvan?
speknekdinsdag 22 juli 2014 @ 12:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:48 schreef balaverde het volgende:

[..]

Gadverdamme wat een stemmingmakerij. Heb ook de beelden op CNN gezien van twee mannen die met een slijptol het wrakstuk van de cockpit bewerkten. Echter was dit omdat ze vermoedden dat er nog lichamen onder lagen. Dit werd gezegd door de CNN-journalist die ernaast stond!

Abbot moet zich echt schamen, dit is gewoon puur het opzetten van de bevolking.
Slachtoffers verstopt in het kielvlak?

BBCwestcott twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:18:41 #mh17 "We're observing that major pieces and I'm looking at the tail fin as I said and there's also the rear cone section of the aircraft... reageer retweet
Valerie.dinsdag 22 juli 2014 @ 12:56
Duuuuuuuuuuurt laaaaaaaaaaaaaaang.
n00b13dinsdag 22 juli 2014 @ 12:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:54 schreef roos94 het volgende:

[..]

toch vind ik dat raar. Als iemand zich zijn hele leven als een lulhannes heeft gedragen, moet je dan gaan liegen dat diegene zo een topgozer was?
Nee.

Hitler was een lul.
balaverdedinsdag 22 juli 2014 @ 12:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:52 schreef BorusBulldog het volgende:

[..]

Of hij heeft gewoon gelijk? Of moeten we de seperatisten wel gewoon op hun woord geloven?
Zoals ik eerder zei, in het live verslag op CNN werd het wrakstuk waaraan een gedeelte van de cockpit vastzat bewerkt met een slijptol omdat er mogelijk slachtoffers onder lagen. Dit werd ook zo uitgelegd door de verslaggever van CNN die ernaast stond en die ook dacht dat er nog slachtoffers konden liggen vanwege de geur die er om het wrakstuk heen hing.
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:56 schreef n00b13 het volgende:

[..]

Nee.

Hitler was een lul.
Hij was wel aardig tegen Eva.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:57
12:53 uur
Opluchting bij Weisglas

Oud-Kamervoorzitter Frans Weisglas is opgelucht dat de lichamen uit het gebied zijn dat wordt beheerst door de rebellen. Wel maakt hij zich nog steeds zorgen.

fransweisglas twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:49:49 Opluchting: lichamen op veilig gebied in veilige handen.Maar op crashsite kan iedereen bij brokstukken #MH17.vlg @djmoskou ongelofelijk reageer retweet
12:51 uur
OVSE-missie verlengd

De missie van de OVSE in Oekrane wordt verlengd. De missie zou stoppen op 20 september, maar wordt verlengd naar aanleiding van de ramp met de MH17.

http://nos.nl/liveblog/67(...)ekraine-dag-zes.html
onlogischdinsdag 22 juli 2014 @ 12:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:57 schreef superniger het volgende:

[..]

Hij was wel aardig tegen Eva.
Maar hij gaf haar lul :)
zaiddinsdag 22 juli 2014 @ 12:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:55 schreef n00b13 het volgende:

[..]

Die dacht ook dat er 10.000.000 NL'ers zijn.
goede vergelijking
nummer_zoveeldinsdag 22 juli 2014 @ 12:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:57 schreef superniger het volgende:

[..]

Hij was wel aardig tegen Eva.
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:57 schreef superniger het volgende:

[..]

Hij was wel aardig tegen Eva.
En hij was een groot dierenliefhebber. O+
En van blonde kindertjes.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:57
Persco Rutte live nu:
http://nos.nl/nieuws/live/journaal24/
Ook:
http://www.npo.nl/live
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 12:57
Rutte weer in de lift! :)
homme7dinsdag 22 juli 2014 @ 12:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:39 schreef CookieSlikker het volgende:

[..]

Die verdwijnt nog wel eens een keer.
Ja dat zeiden ze van Castro, Loekasjenko , Chavez en Mugabe ook
wiskundenoobdinsdag 22 juli 2014 @ 12:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:54 schreef roos94 het volgende:

[..]

toch vind ik dat raar. Als iemand zich zijn hele leven als een lulhannes heeft gedragen, moet je dan gaan liegen dat diegene zo een topgozer was?
Soort zoekt soort. Een lul heeft lullen als vrienden.
Breekfastdinsdag 22 juli 2014 @ 12:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:52 schreef n00b13 het volgende:
Your bets please. Wat gaat Rutte zeggen?
Hij gaat de oorlog verklaren aan Rusland, en zal vermelden dat er al Nederlandse troepen klaar staan vlakbij de Russische grens :Y
Tukker87dinsdag 22 juli 2014 @ 12:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:56 schreef n00b13 het volgende:

[..]

Nee.

Hitler was een lul.
Maar hij zorgde wel voor werkgelegenheid!
Valerie.dinsdag 22 juli 2014 @ 12:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:54 schreef roos94 het volgende:

[..]

toch vind ik dat raar. Als iemand zich zijn hele leven als een lulhannes heeft gedragen, moet je dan gaan liegen dat diegene zo een topgozer was?
Als een lul uit jouw leven doodgaat, ga jij dan bij de rouwberichten meteen gillen over wat voor lul het was?
balaverdedinsdag 22 juli 2014 @ 12:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:56 schreef speknek het volgende:

[..]

Slachtoffers verstopt in het kielvlak?

BBCwestcott twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:18:41 #mh17 "We're observing that major pieces and I'm looking at the tail fin as I said and there's also the rear cone section of the aircraft... reageer retweet
Lol ik reageerde op de tweets die gepost werden over de cockpit. Dus ik weet niet wat je hiermee bedoeld?
francoisdublancdinsdag 22 juli 2014 @ 12:58
De gang van Rutte
MouzurXdinsdag 22 juli 2014 @ 12:58
Lijkt me wel logisch ja, mensen zaten niet in de gordel -> knalt naar de achterkant van het vliegtuig.

Ook kwam de raket van voren dus waarom zouden ze aan de achterkant iets willen weghalen?
nummer_zoveeldinsdag 22 juli 2014 @ 12:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:58 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Maar hij zorgde wel voor werkgelegenheid!
Oh ja, en autobahnen, de volkswagen en vaccinatie van kinderen. O+
SecretStoryWousdinsdag 22 juli 2014 @ 12:58
Mooie beelden dit
n00b13dinsdag 22 juli 2014 @ 12:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:57 schreef zaid het volgende:

[..]

goede vergelijking
Ze hebben het wel eens mis dus ;)
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 12:58
'We kijken naar een gang' :')
onlogischdinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:58 schreef balaverde het volgende:

[..]

Lol ik reageerde op de tweets die gepost werden over de cockpit. Dus ik weet niet wat je hiermee bedoeld?
bedoelt
SecretStoryWousdinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
:)
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
Dus dit is de 'gang van zaken' nu? :D
Kikopuzdinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
We kijken naar een gang.. wow echt
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:58 schreef superniger het volgende:
'We kijken naar een gang' :')
Ook wel: een bende...
francoisdublancdinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:59 schreef Inaithnir het volgende:
Dus dit is de 'gang van zaken' nu? :D
:')
SecretStoryWousdinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
Mooie luxaflex!
ikbeneenkiwidinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:58 schreef MouzurX het volgende:
Lijkt me wel logisch ja, mensen zaten niet in de gordel -> knalt naar de achterkant van het vliegtuig.

Ook kwam de raket van voren dus waarom zouden ze aan de achterkant iets willen weghalen?
Er zitten twee black boxes in zo'n vliegtuig. Eentje voor, en eentje achterin.
PG18dinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
NOS, gaat het nou om die vliegramp, of om een Rutte die wat vertraagd is en over een minuut uit de lift stapt en door de gang gaat lopen? }:| Wat een sensatie om niets.
Partypoeperdinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
HEY MARKIE!

Vraag-aan-Mark.jpg

Nu live @ NPO1, NPO Nieuws en Radio 1 :7
Kikopuzdinsdag 22 juli 2014 @ 12:59
Kunnen ze niet gewoon stil zijn :9.. alsof dat zoveel erger is dan wat we nu te horen krijgen.
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 13:00
DAAR IS HIJ
Jason22dinsdag 22 juli 2014 @ 13:00
Daar is ie _O_
Dibbledinsdag 22 juli 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:57 schreef Breekfast het volgende:

[..]

Hij gaat de oorlog verklaren aan Rusland, en zal vermelden dat er al Nederlandse troepen klaar staan vlakbij de Russische grens :Y
Welke nederlandse troepen :P
francoisdublancdinsdag 22 juli 2014 @ 13:00
Daar is ie
ikbeneenkiwidinsdag 22 juli 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:58 schreef superniger het volgende:
'We kijken naar een gang' :')
:')
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 13:00
Doorrrr.
speknekdinsdag 22 juli 2014 @ 13:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:58 schreef balaverde het volgende:

[..]

Lol ik reageerde op de tweets die gepost werden over de cockpit. Dus ik weet niet wat je hiermee bedoeld?
Nou schijnbaar is er in een stuk meer gezaagd dan in de cockpit. De cockpit wordt zelfs niet eens specifiek genoemd. Dus misschien had Abbot toch gelijk.
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 13:01
Dit wisten we al.
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 13:01
Ze gaan naar Eindhoven.
PicoMMPdinsdag 22 juli 2014 @ 13:02
Morgen vliegen ze dus naar Eindhoven
marcodejdinsdag 22 juli 2014 @ 13:03
Leiding over het onderzoek ook naar Nederland.
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 13:03
Nederland krijgt leiding over het onderzoek.
sneakydesertdinsdag 22 juli 2014 @ 13:03
Nederland leiding over het onderzoek.
:)
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 13:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 13:01 schreef superniger het volgende:
Ze gaan naar Eindhoven.
En vanuit daar naar Hilversum
PG18dinsdag 22 juli 2014 @ 13:03
Ah daar zijn de zwarte dozen :)
marcodejdinsdag 22 juli 2014 @ 13:03
Vandaar dat de trein stopte in Donetsk: de zwarte dozen moesten mee.
Partypoeperdinsdag 22 juli 2014 @ 13:03
Collectieve liveblog dit. :')
Rabieluhdinsdag 22 juli 2014 @ 13:03
Ahaaaaaaaaa, vanwege de zwarte dozen dus die ook op de trein gingen.
jogydinsdag 22 juli 2014 @ 13:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 12:51 schreef roos94 het volgende:
Toch bijzonder dat bij een ramp/ongeluk letterlijk alle slachtoffers lieve, sociaal betrokken, grappige en prachtige mensen waren. Bij zoiets zit er nou nooit een pestkop, vreemdgaander of klootzak. Blijft frappant. Dat veel mensen na je dood pas zo positief over je gaan praten.
De klootzakken,vreemdgangers en pestkoppen hebben ook mensen die om hen geven en de rest heeft het niet over ze. Eventueel offline tegen goede vrienden. maar ik zou het niet op twitter gooien dat je Piet die plek bij het raam van vlucht MH17 wel gunde omdat het toch een eikel was.
Parzivaldinsdag 22 juli 2014 @ 13:03
zoo.. zomaar wat dozen in de trein mee laten gaan
Messinadinsdag 22 juli 2014 @ 13:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 13:03 schreef Partypoeper het volgende:
Collectieve liveblog dit. :')
Ik dacht het ook, ja :@
SecretStoryWousdinsdag 22 juli 2014 @ 13:04
Gaan we ooit nog de direct verantwoordelijke mensen vinden van deze ramp?
Tukker87dinsdag 22 juli 2014 @ 13:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 13:03 schreef Parzival het volgende:
zoo.. zomaar wat dozen in de trein mee laten gaan
Er zitten wel vaker wat dozen in de trein.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 13:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 13:03 schreef Partypoeper het volgende:
Collectieve liveblog dit. :')
Ja lekker onnodig dat iedereen hier roept, wat iedereen ook zelf kan horen :')
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 13:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 13:04 schreef SecretStoryWous het volgende:
Gaan we ooit nog de direct verantwoordelijke mensen vinden van deze ramp?
Nee.
PicoMMPdinsdag 22 juli 2014 @ 13:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 13:03 schreef marcodej het volgende:
Vandaar dat de trein stopte in Donetsk: de zwarte dozen moesten mee.
Dat verklaart dus ook dat de reis Torez > Donetsk lang duurde (al rijdend wachten op de zwarte dozen) en er ook nog een tijdje stil werd gestaan in Donetsk.

Nu hadden ze vanmorgen alle lichamen en spullen en hoppa, binnen een paar uur in Charkov.
Tukker87dinsdag 22 juli 2014 @ 13:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 13:04 schreef Fokker89 het volgende:

[..]

Ja lekker onnodig dat iedereen hier roept, wat iedereen ook zelf kan horen :')
Misschien dat niet iedereen hier luistert.
Zwitzalfcremetjedinsdag 22 juli 2014 @ 13:05
Dus nederland krijgt de dozen?
Parzivaldinsdag 22 juli 2014 @ 13:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 13:04 schreef Messina het volgende:

[..]

Ik dacht het ook, ja :@
maar wel al 98 topics!

Off topic.. welke topic heeft de meeste delen?
balaverdedinsdag 22 juli 2014 @ 13:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 13:01 schreef speknek het volgende:

[..]

Nou schijnbaar is er in een stuk meer gezaagd dan in de cockpit. De cockpit wordt zelfs niet eens specifiek genoemd. Dus misschien had Abbot toch gelijk.
KiritRadia twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 12:31:52 More OSCE to BBC on #MH17 wreck being disturbed: 2 days ago at cockpit "we observed uniformed men cutting into that with a diesel power saw" reageer retweet