abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 4 maart 2014 @ 18:50:39 #1
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137388591
ik zal er nog wel een "mooie" OP van maken, maar voorlopig dan maar zonder opmaak.
Rock on.....

Over Zwijndrecht
Zwijndrecht is een plaats en gemeente in de Nederlandse provincie Zuid-Holland.
De gemeente ligt in de Zwijndrechtse Waard (een deel van IJsselmonde) en grenst aan Barendrecht, Ridderkerk, Hendrik-Ido-Ambacht en de rivieren Noord en Oude Maas.
Het bekende 'Drierivierenpunt' ligt bij Zwijndrecht.
De rivieren 'de Noord', 'de Beneden-Merwede' en 'de Oude Maas' komen hier samen en het is het meest bevaren punt in Nederland. In 2003 werd de gemeente Heerjansdam aan Zwijndrecht toegevoegd.

Zwijndrecht fungeert al jaren als voorstad voor Dordrecht. Pogingen van die stad om via het Rijk een annexatie van Zwijndrecht gedaan te krijgen zijn echter steeds mislukt.

De gemeente telt 45.656 inwoners (1 januari 2006, bron: CBS) en heeft een oppervlakte van 22,77 km² (waarvan 2,28 km² water).

Geschiedenis
Zwijndrecht vanaf het Zwijndrechts Veerhoofd te Dordrecht. Het ontstaan van Zwijndrecht is nauw verbonden met de historie van de Zwijndrechtse Waard.
De naam 'Suindrecht' voor het gebied van de Zwijndrechtse Waard komt voor het eerst voor in 1006, in een giftbrief waarmee Bisschop Ansfrid goederen schenkt aan een klooster nabij Amersfoort.
De schenking omvatte onder meer de kerk van Zwijndrecht. Het afstaan van Suindrecht en zijn andere bezittingen door de Graaf van Leuven en Hui was een voorwaarde om Bisschop te worden.
De gift wordt in een acte uit 1028 bevestigd, hiermee wordt ook bewezen dat het gebied toen al bewoond werd. Zwijndrecht heeft in de 15e gebloeid als belangrijke locatie voor de zoutwinningindustrie.
Dit ging in de 17e eeuw over naar tuidersdorp om in de 19e eeuw weer meer industrie te krijgen.

Zwin en drecht
De naam Zwijndrecht is een samenvoeging van de West-Frankische woorden Suin (Zwin, Zwijn) en drecht. Zwin komt van 'Swinen' en kan worden vertaald als het weglopen van water als in het afnemen van diepte tijdens eb. Drecht betekent oversteekplaats, overvaart of veer.
Zwijndrecht betekent dus letterlijk 'getijdengeul waar kan worden overgestoken' Deze uitleg doet vermoeden dat Zwijndrecht vroeger bij laag water aan Dordrecht vastzat, tijdens hoog water waren beide nederzettingen gescheiden.
Een situatie die zou dateren van voor de twaalfde eeuw. Deze situatie zou hebben bestaan tot aan de Elisabethvloed in 1421.
De gelijknamige Vlaamse gemeente Zwijndrecht heeft de zelfde ligging ten opzichte van Antwerpen.

De benaming Zwijndrecht gold eerst voor de hele Zwijndrechtse Waard, die werd begrensd door de rivieren de Pelster, de Noord, de Oude Maas en het Waaltje, tussen Heerjansdam en Oostendam.
Bewoners van dat gebied moeten al in de vroege Middeleeuwen (900 - 1300) hun land (beperkt) hebben bedijkt, als bescherming tegen veelvuldige overstromingen.

Ambachtsheerlijkheden
In 1322 vond een watersnood plaats waarbij velen het leven verloren. Dat was voor graaf Willem III van Holland aanleiding om bedijkingsplannen te ontwikkelen. In een oorkonde van 14 januari 1331 bepaalde hij dat ‘degenen die delen van de Zwijndrechtse Waard bedijkten, ambachtsheer werden van dat deel van de Waard
Door die oorkonde ontstonden de ambachtsheerlijkheden, genoemd naar hun bedijkers. Schobbelands Ambacht, Heer Oudelands Ambacht, Groote en Kleine Lindt, Heerjansdam, Kijfhoek, Meerdervoort, Sandelingen Ambacht en Alewijns Ambacht.

In de periode na de bedijkingwerkzaamheden (na 1337), werden in de diverse ambachten woongemeenschappen gesticht. Inwoners van Rijsoord bouwden als eerste een kerk, rond 1395 volgden kerken in Heerjansdam, Hendrik-Ido-Ambacht, Kijfhoek en Heer Oudelands Ambacht.
Nog later kwam daar de kerk van Schobbelands Ambacht bij. In Kleine Lindt stond geen kerk.

Gemeentelijke status
De diverse woongemeenschappen, die onder bestuur stonden van ambachtsheren en erfgenamen, kregen in 1833 de officiële gemeentelijke status. In de tweede helft van de negentiende eeuw verenigden een vijftal dorpen zich tot het Zwijndrecht zoals dat tot eind 2002 bekend was. In 1855 werd Meerdervoort bij Zwijndrecht gevoegd, twee jaar later gingen Heer Oudelands Ambacht en Kijfhoek samen met Groote Lindt.
Pas in 1881 werd Groote Lindt bij Zwijndrecht ingelijfd. Sinds 1 januari 2003 behoort ook de kern Heerjansdam tot de gemeente.

Bestaansbronnen
Door de eeuwen heen creëerden de bewoners van de Zwijndrechtse Waard allerlei bestaansbronnen. Leefden ze in de periode voor de bedijking vooral van de visserij, na de bedijkingwerkzaamheden ontwikkelden de inwoners van Zwijndrecht en omgeving eerst land- en later tuinbouwactiviteiten.
Vanaf 1850 boden tuinders hun spullen aan op markten, begin twintigste eeuw verkochten ze hun producten op een veiling. Rond dezelfde tijd begon de export van groenten richting Duitsland en Engeland, per trein (vanaf 1872) en boot.

Inwoners van de Zwijndrechtse Waard verdienden daarnaast lange tijd een inkomen met zoutbereiding. In 1590 verleende de Dijkgraaf der Hoogheemraden een eerste vergunning voor het oprichten van een zoutkeet (ook wel zoutziederij genoemd), in de zeventiende en achttiende eeuw telde Zwijndrecht ruim veertig zoutketen.
Na zoutvondsten in Boekelo, liep de productie in Zwijndrecht langzaam terug. In 1958 werd de laatste Zwijndrechtse keet gesloopt.

Halverwege de negentiende eeuw vestigden de eerste industrieën zich in Zwijndrecht; een glasblazerij, vensterglasfirma, bierbrouwerij en chocoladefabriek.
Rond 1900 kwamen grotere productiebedrijven als rijstpellerij Euryza en chemische fabrieken als Hercules, Van de Bergh en Jurgens (het tegenwoordige Unimills) naar de gemeente. In de twintigste eeuw industrialiseerde Zwijndrecht gestaag.

Gemeentewapen
Het wapen van Zwijndrecht is volgens deskundigen een oud familiewapen, ooit gevoerd door een familie Van Zwijndrecht. Op 20 februari 1816 is bij besluit van de De Hooge Raad van Adel de gemeente Zwijndrecht in het bezit gesteld van dit wapen. Het bestaat het uit een gouden schild, beladen met drie zwarte vuurijzers (heugels). Kenmerkend voor het wapen is de eerste heugel met negen tanden, terwijl de tweede en de derde heugel acht tanden hebben.
Aanvankelijk werd aangenomen dat de heugels een symbool waren voor de vuurijzers waarmee zoutpannen boven het vuur werden gehangen in de vele zoutziederijen van Zwijndrecht.
Dit is echter onwaarschijnlijk, omdat het wapen al in 1453 werd gevoerd, terwijl de zoutindustrie pas ontstond aan het einde van de zestiende eeuw. De herkomst van de heugels en van de familie Van Zwijndrecht is onbekend.

Internationaal
De gemeente Zwijndrecht onderhoudt een aantal internationale contacten aan voor het onderhouden, stimuleren en ontwikkelen van (bestaande) vriendschapsrelaties op het gebied van jumelageovereenkomsten, het bevorderen van handelscontacten, het organiseren van internationale uitwisselingsprogramma's op het gebied van cultuur, sport, onderwijs, economie en handel, en het bevorderen van internationale betrokkenheid en verantwoordelijkheid.

Partnersteden
Zwijndrecht heeft drie partnersteden, namelijk:

- Zwijndrecht (Belgie) Website
- Poprad (Slovenie) Website
- Norderstedt (Duitsland) Website

Beroemde mensen die in Zwijndrecht wonen / gewoont hebben
Ellemieke Vermolen, model & presentatrice Filmpje over haar leven in Zwijndrecht
Anouk, zangeres
Remon Stotijn, Artiest (Anonymous Mis Postman)
Raymond Heijstek, honkballer
Ramona Stook, ritmisch gymnaste
Percy Isenia, honkballer
Arnold Vanderlijde, bokser
Sebastian Wulff, tv-presentator en cabaretier
Def Rhymz, rapper
Mohammed Benzakour, politicus
Andries 'De Ridder', Grootste dorpsgek van Nederland
Justine Pelmelay, zangeres
Kees Jansma, presentator

Handige links over Zwijndrecht
Gemeente site
Wikipedia
Geschiedenis Zwijndrecht
Internetlinks Zwijndrechtse bedrijven / winkels
Veerplein
Brandweer
Dierenambulance
Fotoclub

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rapsong over dé city
Swinstate - Zwijntje Zwijntje

Fokkers wonend in Zwijndrecht
- renz0r
- TheSorrow
- staticdata
- Ashavan
- geelkuikentje
- Gekke_sandra
- Esje-lief
- Robin2130
- Caesu
- Met-Yvana
- Thurtje
- Zaphod82
- karr-1
- Amigoow
- Sleki
- Lausteen
- truStie
- Harmen1984
- alpeko
- rpr8
- rollator_GSI
- OProg
- RIVDSL
- Maleduck
- Dulk
- Ploertendoder
- Luiaerdt
- Rowdie
- Patje1987

En nog vele andere. Wil je erbij? Meldt het a.u.b.

Oud Zwijndrechters, geboren, werkend, schoolgaand, regelmatig wonend
- Esto
- Beaver
- MissMSX
- denB
- methodmich
- MissBliss
- Ritchie
- ThaZone

En nog vele andere. Wil je erbij? Meldt het a.u.b.

STA / Zwijndrecht #13 Waar de verkiezingen weer voor de deur staan
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_137389002
Maar dan is het toch gewoon de verantwoordelijk van het zwembad zelf om te zorgen voor een nieuw zwembad? Ik snap niet zo goed waarom de gemeente daar aan moet bijdragen, aangezien ze genoeg mogelijkheden hebben om zelf geld te verdienen.

Mooi dat de Bruinelaan wordt aangepakt, hopelijk wordt hij dan wat minder akelig.
pi_137389280
quote:
Twee zwembaden in een kleine gemeente als deze is wat overdreven lijkt mij.
Een zwembad in Ambacht en Zwijndrecht ook. Je kunt je afvragen of een zwembad een taak vd gemeente is. Als er geen markt voor is, doe het dan ook niet. Zeker nu niet. Als ik het goed heb ik in Breda het zwembad, een sporthal e.d. ook gewoon in handen van een commercieel bedrijf als Optisport. Mogelijk wel met subsidie maar meer ook niet. Wat is daar mis mee?

De politici hier hebben nogal moeite met prioriteiten. De megalomane zelfverheerlijkende verbouwing van het gemeentehuis had ook nooit op die manier gedaan mogen worden.

[ Bericht 19% gewijzigd door alpeko op 04-03-2014 19:16:10 ]
pi_137389295
Hier in de wijk worden alle trottoirs herstraat, ziet er netjes uit!
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  dinsdag 4 maart 2014 @ 19:13:21 #5
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137389387
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 maart 2014 19:03 schreef Dot. het volgende:
Maar dan is het toch gewoon de verantwoordelijk van het zwembad zelf om te zorgen voor een nieuw zwembad? Ik snap niet zo goed waarom de gemeente daar aan moet bijdragen, aangezien ze genoeg mogelijkheden hebben om zelf geld te verdienen.

Mooi dat de Bruinelaan wordt aangepakt, hopelijk wordt hij dan wat minder akelig.
Een zwembad is net als bv een bibliotheek iets waar je vrijwel nooit geld aan gaat verdienen, het zal altijd subsidie ontvangen van de gemeente. Als dat niet zo is, worden de toegangsprijzen bv stukken hoger dan ze nu zijn.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
  dinsdag 4 maart 2014 @ 19:14:49 #6
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137389451
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 maart 2014 19:10 schreef alpeko het volgende:

[..]

Een zwembad in Ambacht en Zwijndrecht ook. Je kunt je afvragen of een zwembad een taak vd gemeente is. Als er geen markt voor is, doe het dan ook niet. Zeker nu niet. De politici hier hebben nogal moeite met prioriteiten. De megalomane zelfverheerlijkende verbouwing van het gemeentehuis had ook nooit op die manier gedaan mogen worden.
Het is de taak van een gemeente om voorzieningen voor burgers te hebben. Wat daar dan bij hoort kan verschillend zijn. Volgens mij gaan heel veel mensen uit Zwijndrecht sowieso al in omliggende gemeentes zwemmen, dus of we een eigen zwembad moeten hebben.....
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_137389680
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 maart 2014 19:14 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Het is de taak van een gemeente om voorzieningen voor burgers te hebben. Wat daar dan bij hoort kan verschillend zijn. Volgens mij gaan heel veel mensen uit Zwijndrecht sowieso al in omliggende gemeentes zwemmen, dus of we een eigen zwembad moeten hebben.....
Dat betekent niet dat de gemeente dit ook moet exploiteren of moet bouwen natuurlijk. In Breda (in Ambacht ook trouwens) doet Optisport dat als commerciële partij. Squashen in Breda is bovendien goedkoper dan hier. Dus hoeft niet te betekenen dat de kosten omhoog gaan. Zeker niet omdat de overheid nu niet echt bepaald bedreven is in efficiënt omgaan met middelen.
En waarom dan bijv. wel een zwembad en geen golfbaan, schaatsbaan of velodrome.

[ Bericht 4% gewijzigd door alpeko op 04-03-2014 19:33:58 ]
pi_137390585
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 maart 2014 19:13 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Een zwembad is net als bv een bibliotheek iets waar je vrijwel nooit geld aan gaat verdienen, het zal altijd subsidie ontvangen van de gemeente. Als dat niet zo is, worden de toegangsprijzen bv stukken hoger dan ze nu zijn.
Ik vind een bibliotheek wel wat anders dan een zwembad eigenlijk. Toegang tot kennis tegenover toegang tot vermaak. Of het schoolzwemmen moet weer worden ingevoerd, dan begrijp ik de wens voor een eigen zwembad idd, maar anders zou je met een openluchtbad bijvoorbeeld ook een heel eind komen en dat kost een heleboel minder.
  dinsdag 4 maart 2014 @ 23:47:36 #9
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137402062
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 maart 2014 19:43 schreef Dot. het volgende:

[..]

Ik vind een bibliotheek wel wat anders dan een zwembad eigenlijk. Toegang tot kennis tegenover toegang tot vermaak. Of het schoolzwemmen moet weer worden ingevoerd, dan begrijp ik de wens voor een eigen zwembad idd, maar anders zou je met een openluchtbad bijvoorbeeld ook een heel eind komen en dat kost een heleboel minder.
Schoolzwemmen is geen wens van de scholen in Zwijndrecht, de gemeente heeft in het verleden al aangedrongen om het weer in te voeren.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_137454527
Waarom staan er op de kieslijst van ABZ twee Dordtenaren? Mag dat wel? De enige partij met twee kandidaten van buiten de gemeente.

Als ik dan toch op een poppetje moet stemmen dan gun ik het De Oude wel. Nog maatschappijleer van gehad. Sympathieke man, maar 'enge' partij.
  zaterdag 8 maart 2014 @ 22:53:05 #11
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137529945
quote:
1s.gif Op donderdag 6 maart 2014 18:21 schreef alpeko het volgende:
Waarom staan er op de kieslijst van ABZ twee Dordtenaren? Mag dat wel? De enige partij met twee kandidaten van buiten de gemeente.

Als ik dan toch op een poppetje moet stemmen dan gun ik het De Oude wel. Nog maatschappijleer van gehad. Sympathieke man, maar 'enge' partij.
Ja dat mag, mits de kandidaten naar Zwijndrecht verhuizen op het moment dat ze gekozen worden. We hebben momenteel ook een wethouder uit Dordrecht, dus het is op zich niet ongewoon.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_137536775
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 maart 2014 22:53 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Ja dat mag, mits de kandidaten naar Zwijndrecht verhuizen op het moment dat ze gekozen worden.
Dan stem ik daar maar niet op. Dat wil ik ze niet aan doen ;)
  zondag 9 maart 2014 @ 12:07:41 #13
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137540075
quote:
1s.gif Op zondag 9 maart 2014 08:53 schreef alpeko het volgende:

[..]

Dan stem ik daar maar niet op. Dat wil ik ze niet aan doen ;)
Ha ha ha
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_137608125
Shit hee, kom ik net uit de Drechttunnel vanuit Dordrecht richting Rotterdam, bij Zwijndrecht net voor het Shell tankstation, zie ik allemaal glas/ijzer op de snelweg liggen, kon nog net een paar scherven ontwijken :( Het zou maar je strot doorsnijden. Enfin, er stonden al allemaal auto's op de vluchtstrook te kijken of zij schade hadden. Busje van het glaszetbedrijf zag ik ook staan.

Heb maar besloten om bij het Shell tankstation te stoppen om schade op te nemen, in plaats van op de vluchtstrook. Daar zag ik 2 stukken glas in m'n achterband, die heb ik er maar voorzichtig uit getrokken en hoop dat m'n band nu nu niet lekt.

Heb ook de naam van het glaszetbedrijf niet gezien, misschien iemand van hier wel?

Thanks _O_
pi_137608191
Het schijnt een volledig kozijn te zijn, meldt de ANWB. Ik had dat glas er in laten zitten trouwens.
pi_137608203
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 maart 2014 08:39 schreef alpeko het volgende:
Het schijnt een volledig kozijn te zijn, meldt de ANWB. Ik had dat glas er in laten zitten trouwens.
Ja, en dan je band nog verder kapot rijden op weg naar het werk. Ik was op de motor hè, niet in de auto. Dan ga je met dingen zoals je banden iets voorzichtiger om.
pi_137608217
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 maart 2014 08:40 schreef Bessensap het volgende:

[..]

Ja, en dan je band nog verder kapot rijden op weg naar het werk. Ik was op de motor hè, niet in de auto. Dan ga je met dingen zoals je banden iets voorzichtiger om.
Ik ben juist eerder bang dat het een lek veroorzaakt als je het eruit trekt, maar op een motor is het wel een ander verhaal ja. Ik neem aan dat de naam van de veroorzaker wel bekend zal zijn, kun je in ieder geval een achterband claimen... Duur geintje als die volledig vervangen moet worden.
pi_137608226
Valt wel mee, rond de 130 euro :P Maar het glas zat ook in de voorband. De naam van het bedrijf zal nog wel boven water komen,
pi_137608270
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 maart 2014 08:42 schreef Bessensap het volgende:
Valt wel mee, rond de 130 euro :P Maar het glas zat ook in de voorband. De naam van het bedrijf zal nog wel boven water komen,
Alvast dank voor het oppikken van wat glasscherven... Dat vermindert de kans op een lekke band voor mij als ik vanmiddag die kant op rijd. :P
Moet zeggen dat het in de andere richting ook niet geweldig is. Linker tunnelbuis vanuit Rotterdam richting Breda. Daar ligt nieuw asfalt maar ze hebben niet echt de moeite gedaan om het een beetje aan te vegen. Het is een ware regen van steentjes daar.
pi_137608323
Goed dat je het zegt, dan pak ik vanmiddag de rechterbuis..
pi_137608345
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 maart 2014 08:50 schreef Bessensap het volgende:
Goed dat je het zegt, dan pak ik vanmiddag de rechterbuis..
Ik weet niet zeker of alleen de linker buis is gedaan... ik denk het wel hoor. Maar ik kom niet vaak in de rechter. Maar ze sluiten normaliter niet beide buizen af. Wel mooi strak asfalt maar nog niet helemaal vrij van puin... op de motor is dat niet echt lekker.
pi_137608365
In de auto ook niet lijkt me, kost je weer een bezoekje aan Carglas, heb ik op de motor geen last van ;) Wel steenslagschade natuurlijk :(
pi_137657589
quote:
1s.gif Op donderdag 6 maart 2014 18:21 schreef alpeko het volgende:
Waarom staan er op de kieslijst van ABZ twee Dordtenaren? Mag dat wel? De enige partij met twee kandidaten van buiten de gemeente.

Als ik dan toch op een poppetje moet stemmen dan gun ik het De Oude wel. Nog maatschappijleer van gehad. Sympathieke man, maar 'enge' partij.
OMG!!! 22 jaar geleden les van hem gehad. Geweldig om een nu-foto van hem te zien O+
Dank voor deze trip down memory lane alpeko :D

Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_137657643
quote:
17s.gif Op woensdag 12 maart 2014 14:56 schreef MissMSX het volgende:

[..]

OMG!!! 22 jaar geleden les van hem gehad. Geweldig om een nu-foto van hem te zien O+
Dank voor deze trip down memory lane alpeko :D

[ afbeelding ]
Toevoeging: Constante factor: ballerige scheiding _O_
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
  woensdag 12 maart 2014 @ 15:55:49 #25
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_137659279
quote:
0s.gif Op maandag 3 maart 2014 18:43 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Jazeker is die er wel, kijk maar

http://www.destemvanzwijndrecht.nl

Ik stem wel op mezelf denk ik ;)
Thanks, mijn voornemen bevestigd, met 75% overeenkomsten ^O^
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
  woensdag 12 maart 2014 @ 22:00:16 #26
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137675273
quote:
2s.gif Op woensdag 12 maart 2014 15:55 schreef MaleDuck het volgende:

[..]

Thanks, mijn voornemen bevestigd, met 75% overeenkomsten ^O^
Goed zo !
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_137893795
Hm, ik vind die stemwijzer maar een beetje nep. Ik heb echt het idee d'r bijdragen helft van de stellingen alle partijen hetzelfde vinden in meer of mindere mate. Bijvoorbeeld bij het fuseren met Ambacht zijn alle partijen voor en ook bijna alle partijen zijn voor het zelf onderhouden van het groen in de wijk :{ Dat zijn toch geen keuzes dan?
pi_137894164
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 maart 2014 18:53 schreef Dot. het volgende:
Hm, ik vind die stemwijzer maar een beetje nep. Ik heb echt het idee d'r bijdragen helft van de stellingen alle partijen hetzelfde vinden in meer of mindere mate. Bijvoorbeeld bij het fuseren met Ambacht zijn alle partijen voor en ook bijna alle partijen zijn voor het zelf onderhouden van het groen in de wijk :{ Dat zijn toch geen keuzes dan?
Ze vinden op de meeste punten ook min of meer hetzelfde. Er zijn maar weinig punten waarop ze echt recht tegenover elkaar staan of het moet de zondagsrust zijn. Maar dat is geen breekpunt.

Daarom voegt stemmen mijns inziens niks toe hier. Ik twijfel nog altijd tussen blanco of een grappig initiatief als het Perengenootschap die zichzelf niet zo serieus nemen met als enige motief: een signaal geven aan de landelijke partijen dat ze weg moeten blijven van de lokale politiek.
  dinsdag 18 maart 2014 @ 19:13:44 #29
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137894637
Zeker op lokaal niveau zijn de verschillen over het algemeen ook niet zo groot. Zondagsrust zou er 1 kunnen zijn, maar ook bv het zwembad of zo.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_137894828
Ja, ik vind die fusie dus wel jammer, want volgens mij ben je altijd duurder uit met een fusie, maar daar kan ik dus niet tegen stemmen. Dat zwembad vind ik ook een non-keuze, want ik zou zeggen dat ze het huidige zwembad opknappen of een buitenbad moeten maken en proberen om het wat meer zelfvoorzienend te krijgen en dat is geen optie.

Ik zag idd dat de echte links-rechts standpunten vooral te zien zijn bij dingen als uitkeringen en bijdragen aan verenigingen.
  dinsdag 18 maart 2014 @ 20:48:06 #31
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137899031
Ik zie een, al dan niet afgedwongen, fusie in de toekomst nog wel gebeuren. Je bespaart dan in ieder geval op de gemeentelijke organisatie, het gemeentehuis en ambtenaren.

Het huidige zwembad opknappen is niet echt een optie, want te kostbaar en over een jaar of 10 is het zwembad definitief afgeschreven en kan dan alsnog sluiten. Er gaan nu al tonnen per jaar extra naar toe om het überhaupt draaiende te houden.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_137899459
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 maart 2014 20:48 schreef karr-1 het volgende:
Ik zie een, al dan niet afgedwongen, fusie in de toekomst nog wel gebeuren. Je bespaart dan in ieder geval op de gemeentelijke organisatie, het gemeentehuis en ambtenaren.

Het huidige zwembad opknappen is niet echt een optie, want te kostbaar en over een jaar of 10 is het zwembad definitief afgeschreven en kan dan alsnog sluiten. Er gaan nu al tonnen per jaar extra naar toe om het überhaupt draaiende te houden.
Ja, dat geloof ik dus niet echt. Mijn moeder werkt ook in een gefuseerde gemeente van ongeveer dezelfde grootte, maar dat is voornamelijk gewoon heel veel extra gedoe, werk en bureaucratie en veel dubbel personeel dat niet ontslagen wordt want dat is te duur. Er was toch laatst ook een onderzoek gedaan dat fuseren vaak duurder is op de lange termijn?

En als er tonnen naar een zwembad moet, dan is er toch iets mis bij iets waar mensen voor moeten betalen? Als mensen niet meer willen betalen voor de activiteit, moet je het dan wel willen bieden? Ik vind de bibliotheek bijvoorbeeld erg goedkoop, daar zou ik gerust meer voor willen betalen als dat zou betekenen dat er een vestiging open mag blijven of dat kinderen gratis lid kunnen worden.
  dinsdag 18 maart 2014 @ 22:33:01 #33
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137905419
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 maart 2014 20:55 schreef Dot. het volgende:

En als er tonnen naar een zwembad moet, dan is er toch iets mis bij iets waar mensen voor moeten betalen? Als mensen niet meer willen betalen voor de activiteit, moet je het dan wel willen bieden? Ik vind de bibliotheek bijvoorbeeld erg goedkoop, daar zou ik gerust meer voor willen betalen als dat zou betekenen dat er een vestiging open mag blijven of dat kinderen gratis lid kunnen worden.
Tsja iedereen wil een zwembad hebben, maar niemand wil er meer voor betalen. De laatste keer dat ik in het zwembad was vond ik de kaartjes al niet echt goedkoop voor wat ik ervoor terug kreeg. Het is een leuk zwembad, maar in de regio zijn zwembaden waar ik meer krijg voor hetzelfde geld.

Een zwembad kost ook een vermogen aan stroom, water en verwarming die je ook gebruikt als het zwembad niet gebruikt wordt.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_137911796
Ik snap écht niet wat ze bij de Burgemeester de Bruïnelaan aan het doen zijn. Ok, een reparatie, maar waarom komen er dan van die tering klinkers in het gat waar je heel je auto mee aan bonken rijdt? Asfalteer die hele weg gewoon opnieuw, dit gaat nergens over. Hetzelfde geld voor het nieuwe fietspad, wij betalen ons groen en geel aan de wegenbelasting en krijgen er geen fuck voor terug, ja, slechte wegen waar je auto de dupe van is! Als je van de brug af komt voor de rotonde is ook al zo'n schrijnend geval :r

om nog maar te zwijgen over hoe je wordt behandeld als keer op keer je straat vol met plastic ligt, opruimen hó maar... om te kotsen deze gemeente :N
† The 3 Kings †
pi_137912805
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 maart 2014 22:33 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Tsja iedereen wil een zwembad hebben, maar niemand wil er meer voor betalen. De laatste keer dat ik in het zwembad was vond ik de kaartjes al niet echt goedkoop voor wat ik ervoor terug kreeg. Het is een leuk zwembad, maar in de regio zijn zwembaden waar ik meer krijg voor hetzelfde geld.

Een zwembad kost ook een vermogen aan stroom, water en verwarming die je ook gebruikt als het zwembad niet gebruikt wordt.
Daarom, dan is er toch gewoon iets mis met de marktwerking? Als mensen niet willen betalen is er dus schijnbaar niet genoeg behoefte lijkt me.

En sowieso zou ik iets van herinrichting op de Bruinelaan toejuichen. Die straat is veel te gevaarlijk voor fietsers en 50 rijden kan eigenlijk nooit, maar mensen doen het toch. Er zijn ook teveel mensen die gewoon zonder te kijken de straat opfietsen, schrik me regelmatig kapot.
pi_137914770
quote:
1s.gif Op woensdag 19 maart 2014 07:38 schreef Dot. het volgende:

[..]

Daarom, dan is er toch gewoon iets mis met de marktwerking? Als mensen niet willen betalen is er dus schijnbaar niet genoeg behoefte lijkt me.
Er is juist niks mis met de marktwerking, alleen de gemeenteraad snapt het principe niet. Die willen iets in stand houden waar in feite geen markt voor is omdat er in de regio voldoende alternatieven zijn.

Als nu eens op dat soort punten naar de mening van bewoners wordt gevraagd, dan werkt democratie. Op deze manier totaal niet. Eens in de vier jaar een stem vragen, zonder enige relevant spelend thema (toekomst van het zwembad is bijv. al besloten) in ruil voor een balpen, ballon, roos of plantje is geen democratie! Dat is gewoon zielig.
pi_137916038
quote:
13s.gif Op woensdag 19 maart 2014 01:37 schreef TheSorrow het volgende:
Ik snap écht niet wat ze bij de Burgemeester de Bruïnelaan aan het doen zijn. Ok, een reparatie, maar waarom komen er dan van die tering klinkers in het gat waar je heel je auto mee aan bonken rijdt? Asfalteer die hele weg gewoon opnieuw, dit gaat nergens over. Hetzelfde geld voor het nieuwe fietspad, wij betalen ons groen en geel aan de wegenbelasting en krijgen er geen fuck voor terug, ja, slechte wegen waar je auto de dupe van is! Als je van de brug af komt voor de rotonde is ook al zo'n schrijnend geval :r

om nog maar te zwijgen over hoe je wordt behandeld als keer op keer je straat vol met plastic ligt, opruimen hó maar... om te kotsen deze gemeente :N
Das idd een hele gevaarlijke weg. Niet alleen fietsers die de weg op schieten zetten hun leven op het spel, maar automobilisten doen hetzelfde. Op zich ook niet zo vreemd, want wanneer je vanaf een zijweg die weg op wil kan je hem niet overzien zonder met je neus op de weg te zitten. Degene die heeft bedacht de parkeervakken zo dicht op de in- en uitritten te zetten die moeten ze ook maar eens kielhalen. Die weg moet wat mij betreft echt zo snel mogelijk aangepakt worden. Sowieso denk ik trouwens niet dat die weg gebouwd is op de huidige verkeersdruk.

Die bakstenen overigens, hebben ze neergelegd zodat ze er snel weer onder bij kunnen. Waarschijnlijk volgen er dus nog een paar werkzaamheden op die plek.
pi_137962400
Ongeldige/blanco stemmen:

183 (2010: 74)

_O_ Blanco is spectaculair gestegen. Wel jammer dat ze ongeldig en blanco op één hoop gooien. Zo leren ze het nooit. Blanco is een bewuste keuze, ongeldig is gewoon dom.

Coalitie van VVD, ABZ en CUSGP. Klaar met formeren.
pi_137969622
quote:
13s.gif Op woensdag 19 maart 2014 10:26 schreef DW457 het volgende:

[..]

Das idd een hele gevaarlijke weg. Niet alleen fietsers die de weg op schieten zetten hun leven op het spel, maar automobilisten doen hetzelfde. Op zich ook niet zo vreemd, want wanneer je vanaf een zijweg die weg op wil kan je hem niet overzien zonder met je neus op de weg te zitten. Degene die heeft bedacht de parkeervakken zo dicht op de in- en uitritten te zetten die moeten ze ook maar eens kielhalen. Die weg moet wat mij betreft echt zo snel mogelijk aangepakt worden. Sowieso denk ik trouwens niet dat die weg gebouwd is op de huidige verkeersdruk.

Die bakstenen overigens, hebben ze neergelegd zodat ze er snel weer onder bij kunnen. Waarschijnlijk volgen er dus nog een paar werkzaamheden op die plek.
Klopt, als ik vanuit de Emmastraat die weg op wil is het iedere keer maar een schietgebedje doen, parkeerplaats voor de kerk links en voor de kapper rechts ontnemen al het zicht.

Klopt, volgens mij om bij de riolering te kunnen, de plek voor de kerk heeft toen een hele tijd open gelegen en toen het eindelijk weer toegankelijk was, verzakte het binnen no-time.
† The 3 Kings †
  donderdag 20 maart 2014 @ 19:45:22 #40
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137976237
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 12:19 schreef alpeko het volgende:
Ongeldige/blanco stemmen:

183 (2010: 74)

_O_ Blanco is spectaculair gestegen. Wel jammer dat ze ongeldig en blanco op één hoop gooien. Zo leren ze het nooit. Blanco is een bewuste keuze, ongeldig is gewoon dom.

Coalitie van VVD, ABZ en CUSGP. Klaar met formeren.
Ik zat gisteren op een stembureau en heb minimaal 1 persoon gehad die bewust vroeg hoe ze het formulier ongeldig kon maken. Ze wilde niet blanco maar stemmen, maar echt ongeldig.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
  donderdag 20 maart 2014 @ 19:47:12 #41
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137976317
quote:
0s.gif Op woensdag 19 maart 2014 09:43 schreef alpeko het volgende:

[..]

Er is juist niks mis met de marktwerking, alleen de gemeenteraad snapt het principe niet. Die willen iets in stand houden waar in feite geen markt voor is omdat er in de regio voldoende alternatieven zijn.
Gemeenteraad gaat er vanuit dat burgers een zwembad willen, zonder te controleren of dat ook echt zo is. Als er duidelijk geen vraag naar is, kan de tent gewoon gesloten worden.

quote:
Als nu eens op dat soort punten naar de mening van bewoners wordt gevraagd, dan werkt democratie. Op deze manier totaal niet. Eens in de vier jaar een stem vragen, zonder enige relevant spelend thema (toekomst van het zwembad is bijv. al besloten) in ruil voor een balpen, ballon, roos of plantje is geen democratie! Dat is gewoon zielig.
Het lijkt mij een uitstekend plan om vaker dan eens per 4 jaar de bewoners om een mening te vragen, maar hoe ga je dat organiseren, zodanig dat het ook nog werkbaar is?
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
  donderdag 20 maart 2014 @ 19:49:34 #42
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_137976465
Voor zover ik weet gaat de Bruinelaan ook dit jaar volledig op de schop van voor naar achter. Inclusief nieuwe indeling etc. Heb al ergens tekeningen etc voorbij zien komen.

Hier dus http://www.zwijndrecht.nl(...)an_opnieuw_ingericht
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_138189566
http://www.zwijndrecht.nl(...)ngifte_tegen_Wilders

De gemeenteraad mag trots zijn. Hoe triest is dit. Vooropgesteld: ik vind Wilders een vreselijk figuur., een volksmenner. Maar hij mag nu eenmaal pleiten voor minder dit of dat. De hele vertoning was natuurlijk misselijkmakend en opruiend maar hij vertegenwoordigt nu eenmaal een deel van de kiezers. Daarom is aangifte het aller, allerdomste dat je kunt doen! Nog even los van het feit dat de gemeentepolitiek zich hiermee helemaal niet behoort te bemoeien! Ga of de dialoog of of negeer hem volledig. Dit zorgt alleen maar voor meer aandacht. Oer en oerdom. Niet de uitspraak van Wilders maar deze aangifte schaadt de democratie. De gemeenteraad heeft kennelijk geen enkel idee wat democratie is en moet zich diep, heel diep schamen!!! Schande dit. :N

[ Bericht 2% gewijzigd door alpeko op 26-03-2014 13:27:29 ]
pi_138189940
quote:
0s.gif Op woensdag 26 maart 2014 13:18 schreef alpeko het volgende:
http://www.zwijndrecht.nl(...)ngifte_tegen_Wilders

De gemeenteraad mag trots zijn. Hoe triest is dit. Vooropgesteld: ik vind Wilders een vreselijk figuur., een volksmenner. Maar hij mag nu eenmaal pleiten voor minder dit of dat. De hele vertoning was natuurlijk misselijkmakend en opruiend maar hij vertegenwoordigt nu eenmaal een deel van de kiezers. Daarom is aangifte het aller, allerdomste dat je kunt doen! Nog even los van het feit dat de gemeentepolitiek zich hiermee helemaal niet behoort te bemoeien! Ga of de dialoog of of negeer hem volledig. Dit zorgt alleen maar voor meer aandacht. Oer en oerdom. Niet de uitspraak van Wilders maar deze aangifte schaadt de democratie. De gemeenteraad heeft kennelijk geen enkel idee wat democratie is en moet zich diep, heel diep schamen!!! Schande dit. :N
jammer dat ik die enquete over de gemeente al heb ingevuld, dit maakt het wat mij betreft nog wat negatiever, ik sluit mij volledig aan bij alpeko :N
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  woensdag 26 maart 2014 @ 18:34:27 #45
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_138199502
ik denk ook niet dat ze de illusie hebben dat het iets uit gaat halen, het gaat meer om de symbolische waarde van het geheel. Als kinderen van 9 in de klas aangesproken worden hierop, de hele dag huilend op school zitten en 's avonds vragen aan hun moeder of ze dan nog wel in Nederland mogen blijven, dan ga je wat mij betreft een stap te ver.

Ik denk dat de gemeenteraad als geen ander weet wat democratie is, ze zijn tenslotte democratisch gekozen en geïnstalleerd.

Of het verschil gaat maken of niet, geen idee, maar ik kan het symbool wel waarderen.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_138206415
Als politici op deze manier met een andere politicus in debat willen gaan, dan weten ze niet wat democratie is. Punt. Laat de aangiftes over aan de burgers. Dit is goedkoop scoren. Bah. Misselijkmakend (maar uiteraard wel minder misselijkmakend dan de show van Wilders). Maar toch.
  woensdag 26 maart 2014 @ 22:20:26 #47
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_138209632
quote:
1s.gif Op woensdag 26 maart 2014 21:10 schreef alpeko het volgende:
Als politici op deze manier met een andere politicus in debat willen gaan, dan weten ze niet wat democratie is. Punt. Laat de aangiftes over aan de burgers. Dit is goedkoop scoren. Bah. Misselijkmakend (maar uiteraard wel minder misselijkmakend dan de show van Wilders). Maar toch.
En op welke manier zou de gemeenteraad van Zwijndrecht in debat moeten gaan met Wilders? Jij vind het misselijkmakend, ik vind het een symbolisch gebaar van waarde.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_138212477
Ugh, nee he, hier ook al de Wilders discussie?! :r

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-03-2014 23:20:09 ]
pi_138968002
SUPER GROTE BRAND IN DE H.A. LORENTZSTRAAT!!! Schijnt dat de Fit-For-Free al is ingestort?! Bizaaar. #needzbeeldmateriaal
† The 3 Kings †
pi_138968422
quote:
4s.gif Op donderdag 17 april 2014 01:28 schreef TheSorrow het volgende:
SUPER GROTE BRAND IN DE H.A. LORENTZSTRAAT!!! Schijnt dat de Fit-For-Free al is ingestort?! Bizaaar. #needzbeeldmateriaal
http://www.zhzactueel.nl/(...)-grote-brand-grip-1/

Brand slaat aan alle kanten uit het pand, brandweer probeert met man en macht te voorkomen dat het vuur overslaat naar andere panden.
† The 3 Kings †
pi_138969042
quote:
0s.gif Op donderdag 17 april 2014 07:37 schreef geelkuikentje het volgende:
Is wel een aardige fik :{
M'n oude werkgever (marketingsbedrijf DMDR) is ook afgefikt, hier was ik al bang voor.... Niet gek als er stapels pallets en papier liggen opgeslagen :{ Moeders werkt hier nog steeds, die gaat zo naar een vergadering over hoe en wat.

Bi-zar hoor, iets zegt me dat dit vuur niet zomaar uit zichzelf is ontstaan...
† The 3 Kings †
pi_138969700
Waplalux :'( Klote. Die mensen draag ik een warm hart toe.
pi_138974651
pfff net het verlossende bericht van easy box dat de schade alleen op lege boxen is (complete inboedel van mijn vader ligt er tijdelijk)
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_138974666
quote:
15s.gif Op donderdag 17 april 2014 07:43 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

M'n oude werkgever (marketingsbedrijf DMDR) is ook afgefikt, hier was ik al bang voor.... Niet gek als er stapels pallets en papier liggen opgeslagen :{ Moeders werkt hier nog steeds, die gaat zo naar een vergadering over hoe en wat.

Bi-zar hoor, iets zegt me dat dit vuur niet zomaar uit zichzelf is ontstaan...
KBR....
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_138987110
Reed er net op weg naar de winkel langs... Triest gezicht. Volledig weggevaagd.
  donderdag 17 april 2014 @ 20:36:49 #57
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_138989791
Totaal langs me heen gegaan tot ik vanmorgen op mijn werk het nieuws zag. Ik heb ooit nog een blauwe maandag gesport bij F4F. Schijnt een behoorlijke brand geweest te zijn. ik vraag me af wat de oorzaak is.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_139001740
quote:
0s.gif Op donderdag 17 april 2014 12:13 schreef Fukushima het volgende:
pfff net het verlossende bericht van easy box dat de schade alleen op lege boxen is (complete inboedel van mijn vader ligt er tijdelijk)
Zo dat is wel even een opluchting dan...

Bij DMDR hebben ze de server kunnen redden, net als wat andere belangrijke dingen. Het kamertje waar m'n moeder achter de pc werkt is ook flink aangetast, alle computers zijn weggefikt of gespoeld, maar een boek wat op de hoek van de kast stond uitgestald was nog geheel onaangetast :) heel apart
† The 3 Kings †
pi_139008923
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 april 2014 01:14 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Zo dat is wel even een opluchting dan...

Bij DMDR hebben ze de server kunnen redden, net als wat andere belangrijke dingen. Het kamertje waar m'n moeder achter de pc werkt is ook flink aangetast, alle computers zijn weggefikt of gespoeld, maar een boek wat op de hoek van de kast stond uitgestald was nog geheel onaangetast :) heel apart
dat is wel apart ja :)

ben gisteren toch even langs geweest om de box te controleren, maar het ziet er triest uit zeg, complete vorkheftruck weggesmolten en alle sportapparatuur op straat
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_139052331
Ja, het ziet er uit als een soort oorlogsgebied...indrukwekkend, maar tegelijkertijd ook ontzettend zonde en naar.
† The 3 Kings †
  zaterdag 19 april 2014 @ 20:56:27 #61
14505 OProg
A Life in Music
pi_139052508
Een vriendin van me werkt daar vlakbij. Ik begreep gister dat het inmiddels een soort Ground Zero is geworden met massa's mensen de hele dag 'die resten fik gaan kijken'. :')
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
  zaterdag 19 april 2014 @ 22:06:18 #62
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_139055482
quote:
10s.gif Op zaterdag 19 april 2014 20:56 schreef OProg het volgende:
Een vriendin van me werkt daar vlakbij. Ik begreep gister dat het inmiddels een soort Ground Zero is geworden met massa's mensen de hele dag 'die resten fik gaan kijken'. :')
tsja ramptoeristen heb je altijd natuurlijk
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_139058453
quote:
10s.gif Op zaterdag 19 april 2014 20:56 schreef OProg het volgende:
Een vriendin van me werkt daar vlakbij. Ik begreep gister dat het inmiddels een soort Ground Zero is geworden met massa's mensen de hele dag 'die resten fik gaan kijken'. :')
Ik stond er donderdag in een soort file. Irritant. Stap uit of rijd door.
  zondag 20 april 2014 @ 08:23:05 #64
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_139064733
Had de gemeente niet diverse straten afgezet er om heen? Of is dat al weer voorbij?
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_139376581
Hoe zit dat nou met die knallen van de treinen Die door de tunnel onder de oude maas doorgaan?
Kindness
pi_139400138
Is er al meer informatie over hoe de brand eigenlijk ontstaan is???
† The 3 Kings †
pi_139403872
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
30-04-14
09:50:19

[Prio 2] [TS402] BUITENBRAND AFVAL FIT FOR FREE W. SNELLIUSWEG 104 ZWIJNDRECHT

Adres tonen in Google Maps 

1405383 Brandweer Zwijndrechtse Waard(Post Zwijndrecht Blusgroep C Prio 1)

1405381 Brandweer Zwijndrechtse Waard(Post Zwijndrecht Blusgroep D Prio 1)

1405370 Brandweer Zwijndrechtse Waard(Post ZwijndrechtBevelvoerder van Dienst)

1403003 Brandweer Zuid-Holland Zuid (Lichtkrant/Monitorcode GMC) 

daar gaan we weer, maar ach veel is er nu niet meer te verbranden :')
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_139419939
Was dat een erge Brand?
Kindness
pi_139543903
Flinke brand weer vannacht, nu op winkelcentrum noord...
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  zondag 4 mei 2014 @ 11:17:00 #70
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_139545029
Dat is al de 2de grote brand in korte tijd. Hebben we een loslopende pyromaan in Zwijndrecht?
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
  zondag 4 mei 2014 @ 11:17:31 #71
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_139545039
Vanavond weer dodenherdenking hier. Ik ga naar de herdenking in Zwijndrecht toe bij het gemeentehuis.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_139575632
quote:
0s.gif Op zondag 4 mei 2014 11:17 schreef karr-1 het volgende:
Dat is al de 2de grote brand in korte tijd. Hebben we een loslopende pyromaan in Zwijndrecht?
Ik ben bang van wel, deze maakt er maar gelijk GRIP-fikkies van...
† The 3 Kings †
  maandag 5 mei 2014 @ 07:33:40 #73
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_139575854
quote:
2s.gif Op maandag 5 mei 2014 05:45 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Ik ben bang van wel, deze maakt er maar gelijk GRIP-fikkies van...
Hmm dan is het wachten op de volgende denk ik. Laten we maar hopen dat het niet zover komt.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_139576062
quote:
0s.gif Op zondag 4 mei 2014 11:17 schreef karr-1 het volgende:
Dat is al de 2de grote brand in korte tijd. Hebben we een loslopende pyromaan in Zwijndrecht?
Is het dan al bekend wat de oorzaak van de eerste brand was?
pi_139576246
Gisteren Brand in Ambacht?
Kindness
  maandag 5 mei 2014 @ 10:28:00 #76
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_139577775
quote:
0s.gif Op maandag 5 mei 2014 08:14 schreef alpeko het volgende:

[..]

Is het dan al bekend wat de oorzaak van de eerste brand was?
Ik heb er niets meer over gelezen, maar ging er vanuit dat het ook aangestoken was.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_139875525
Wat is er bij de kapitein dekkerflat aan de hand, krijg allemaal push berichten (grip1) brandweer en politie Inc persvoorlichter
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_139875726
Zeer grote brand op de bovenste verdieping lees ik nu
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_139875950
Ik zie niks terwijl ik aardig vrij uitzicht die kant op heb. Wel alle hulptroepen voorbij zien komen inclusief complete commando unit van de brandweer.

Edit: en die vertrekt ook al meteen weer.

[ Bericht 14% gewijzigd door alpeko op 12-05-2014 19:31:02 ]
pi_139878539
Ben er ook even langs gefietst, was erg hoog/zwaar ingeschaald, het viel gelukkig alles mee ondanks iets van 7 ambulance's, heli, crisiscentrum en veel brandweer.

Ze nemen natuurlijk geen enkel risico met twee grote branden in zeer korte tijd
:)
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_139882744
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2014 20:11 schreef Fukushima het volgende:
Ben er ook even langs gefietst, was erg hoog/zwaar ingeschaald, het viel gelukkig alles mee ondanks iets van 7 ambulance's, heli, crisiscentrum en veel brandweer.

Ze nemen natuurlijk geen enkel risico met twee grote branden in zeer korte tijd
:)
Ik fietste ook langs maar zag niet veel bijzonders. Ja veel brandweer/ambulance/politie. Stond aan de kant van de Griek.
pi_139893780
Gisternacht rond 02:30 is er een gozertje van 20 opgepakt na een container- en schuurbrandje in H.I. Ambacht, zou deze knaap meer op zijn kerfstok hebben? :?
† The 3 Kings †
  dinsdag 13 mei 2014 @ 18:56:06 #83
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_139914739
De krant suggereerde wel zoiets
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_140277589
Vanavond meteorenregen te zien:
http://www.scientias.nl/v(...)erm-op-24-mei/101339

Waar kan je in de buurt van Zwijndrecht het beste kijken zonder last te hebben van kunstlicht? Tussen middernacht en uurtje of 4 is de top. Komt vanuit het noorden.

iemand een idee? Hopelijk zit het weer mee!
pi_140278323
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2014 13:36 schreef geelkuikentje het volgende:
Vanavond meteorenregen te zien:
http://www.scientias.nl/v(...)erm-op-24-mei/101339

Waar kan je in de buurt van Zwijndrecht het beste kijken zonder last te hebben van kunstlicht? Tussen middernacht en uurtje of 4 is de top. Komt vanuit het noorden.
[ afbeelding ]
iemand een idee? Hopelijk zit het weer mee!
Biesbosch lijkt me?
pi_140287188
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2014 13:36 schreef geelkuikentje het volgende:
Vanavond meteorenregen te zien:
http://www.scientias.nl/v(...)erm-op-24-mei/101339

Waar kan je in de buurt van Zwijndrecht het beste kijken zonder last te hebben van kunstlicht?
Ik hoop in mijn bed met mijn ogen dicht ;) Succes vannacht!
pi_140289055
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 mei 2014 19:03 schreef alpeko het volgende:

[..]

Ik hoop in mijn bed met mijn ogen dicht ;) Succes vannacht!
Nog even kijken of het lukt. Onze kleine komt ook wel eens 's nachts.
pi_140298493
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 mei 2014 13:36 schreef geelkuikentje het volgende:
Vanavond meteorenregen te zien:
http://www.scientias.nl/v(...)erm-op-24-mei/101339

Waar kan je in de buurt van Zwijndrecht het beste kijken zonder last te hebben van kunstlicht? Tussen middernacht en uurtje of 4 is de top. Komt vanuit het noorden.
[ afbeelding ]
iemand een idee? Hopelijk zit het weer mee!
Veerplaat
† The 3 Kings †
pi_140305316
Ik keek rond 2 uur half 3 en het was bewolkt ;(
pi_140686079
Gewapende overval op een steenworp afstand van mijn huis gisteren. Heb er eigenlijk niets van meegekregen...

http://m.dichtbij.nl/drechtsteden/artikel/3560483/-
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  dinsdag 3 juni 2014 @ 22:39:04 #91
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_140687485
Ik las zoiets ja, wel heftig
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_140694980
Rond 10:00 kwam de politieheli een paar keer behoorlijk laag over en bleef om een bepaald gebied cirkelen, daarna leerde de p2000 mijn dat er een overval had plaatsgevonden. Gelukkig zijn ze niet kort daarna gepakt, hulde!

[ Bericht 30% gewijzigd door TheSorrow op 04-06-2014 01:47:42 (KUTZOOI :@) ]
† The 3 Kings †
pi_140694999
Mod delete plz

[ Bericht 97% gewijzigd door TheSorrow op 04-06-2014 01:48:15 (Wraaagh) ]
† The 3 Kings †
pi_140695010
Dubbelsjeis gvd!

[ Bericht 18% gewijzigd door TheSorrow op 04-06-2014 01:48:40 (WEG) ]
† The 3 Kings †
pi_140944799
flinke brand gisteren waarbij een rijtje bijna volledig verwoest is
http://www.zhzactueel.nl/(...)oningen-zwijndrecht/
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  woensdag 11 juni 2014 @ 19:27:23 #96
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_140963733
Het zijn wel een flink aantal branden in relatief korte tijd.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_140964529
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 19:27 schreef karr-1 het volgende:
Het zijn wel een flink aantal branden in relatief korte tijd.
dat viel mij ook al op, maar het lijkt er nu niet op dat het met elkaar te maken heeft
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_140965713
Schijnt dat kinders op zolder met lucifers hebben zitten spelen, lekker oplettende oma ook.
† The 3 Kings †
pi_140966065
quote:
13s.gif Op woensdag 11 juni 2014 20:21 schreef TheSorrow het volgende:
Schijnt dat kinders op zolder met lucifers hebben zitten spelen, lekker oplettende oma ook.
Kinderen zijn soms zo vlug als water...niet alles is te voorkomen...helaas.
pi_140968635
quote:
2s.gif Op woensdag 11 juni 2014 20:29 schreef DW457 het volgende:

[..]

Kinderen zijn soms zo vlug als water...niet alles is te voorkomen...helaas.
Inderdaad, laat dit een wijze les zijn ;) M'n moeder zat net tijdens het eten te vertellen dat een oud klasgenootje vroeger gek was op aanstekers, hij had er ergens een ontvreemd en zat er boven mee te spelen. Moeders ging de strijk doen en kon gelukkig net op tijd het gordijn doven, wat al in lichterlaaie stond.... gelukkig was ik nooit zo'n pyromaan haha.
† The 3 Kings †
pi_140969806
quote:
11s.gif Op woensdag 11 juni 2014 21:25 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Inderdaad, laat dit een wijze les zijn ;) M'n moeder zat net tijdens het eten te vertellen dat een oud klasgenootje vroeger gek was op aanstekers, hij had er ergens een ontvreemd en zat er boven mee te spelen. Moeders ging de strijk doen en kon gelukkig net op tijd het gordijn doven, wat al in lichterlaaie stond.... gelukkig was ik nooit zo'n pyromaan haha.
Tsja, zo snel kan het gaan. Het is in ieder geval één van die oorzaken voor brand die al zo oud is als brand zelf en in de toekomst altijd zal blijven...
  dinsdag 17 juni 2014 @ 20:27:12 #102
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_141216115
Krijgen we nog iets mee van het VNG congres dat momenteel in de Drechtsteden gaande is? Ik had ook kunnen gaan, maar heb er bewust voor gekozen om het niet te doen. Belachelijk duur en overbodig in mijn ogen.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_141233348
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juni 2014 20:27 schreef karr-1 het volgende:
Krijgen we nog iets mee van het VNG congres dat momenteel in de Drechtsteden gaande is? Ik had ook kunnen gaan, maar heb er bewust voor gekozen om het niet te doen. Belachelijk duur en overbodig in mijn ogen.
De borden zeiden eerst 19, daarna 18, op 16 is de weg bij de Karwei (hazenpad :9 ) al afgesloten, stieren poep als je het mij vraagt!
† The 3 Kings †
pi_141237550
Ik mag er zo weer naartoe om af te breken :+
Kindness
pi_141240783
er is toch ook nog een manifestatie aan de gang?
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  woensdag 18 juni 2014 @ 12:35:45 #106
428319 Treehut362
Brought to you by+TRht+
pi_141240794
hallo
andere browser🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
pi_141241127
quote:
19s.gif Op woensdag 18 juni 2014 12:35 schreef Treehut362 het volgende:
hallo
[ afbeelding ]
Goede foto! Lekker duidelijk ook.
  woensdag 18 juni 2014 @ 12:49:10 #108
428319 Treehut362
Brought to you by+TRht+
pi_141241184
quote:
12s.gif Op woensdag 18 juni 2014 12:47 schreef DW457 het volgende:

[..]

Goede foto! Lekker duidelijk ook.
graag gedaan
andere browser🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
pi_141272976
quote:
19s.gif Op woensdag 18 juni 2014 12:35 schreef Treehut362 het volgende:
hallo
[ afbeelding ]
J. Boschlaan?
† The 3 Kings †
  donderdag 19 juni 2014 @ 10:33:47 #110
428319 Treehut362
Brought to you by+TRht+
pi_141279789
quote:
12s.gif Op woensdag 18 juni 2014 23:58 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

J. Boschlaan?
bijna goed
andere browser🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
pi_141316937
quote:
19s.gif Op donderdag 19 juni 2014 10:33 schreef Treehut362 het volgende:

[..]

bijna goed
Sterrenbuurt :P
† The 3 Kings †
  vrijdag 20 juni 2014 @ 08:44:45 #112
428319 Treehut362
Brought to you by+TRht+
pi_141317894
quote:
99s.gif Op vrijdag 20 juni 2014 04:56 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Sterrenbuurt :P
the place to be
andere browser🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
  vrijdag 20 juni 2014 @ 08:50:27 #113
428319 Treehut362
Brought to you by+TRht+
pi_141317967
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juni 2014 12:35 schreef Fukushima het volgende:
er is toch ook nog een manifestatie aan de gang?
Gisteren Inner Circle Run (Sophiabrug).
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
https://www.facebook.com/innercirclerun
andere browser🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
pi_144518511
quote:
Ik snap écht niet wat ze bij de Burgemeester de Bruïnelaan aan het doen zijn. Ok, een reparatie, maar waarom komen er dan van die tering klinkers in het gat waar je heel je auto mee aan bonken rijdt? Asfalteer die hele weg gewoon opnieuw, dit gaat nergens over.
Die klinkers zijn daar gebruikt omdat de weg nog inklinkt omdat het vrij diep open is
geweest,zo kunnen ze makkelijk een aantal keer de boel ophogen.....na ongeveer een jaar is de grond wel gezet en kan er definitief asfalt op. :P
pi_144522742
quote:
0s.gif Op zondag 14 september 2014 16:58 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Die klinkers zijn daar gebruikt omdat de weg nog inklinkt omdat het vrij diep open is
geweest,zo kunnen ze makkelijk een aantal keer de boel ophogen.....na ongeveer een jaar is de grond wel gezet en kan er definitief asfalt op. :P
Laat ze er maar eens rap mee beginnen dan.
† The 3 Kings †
pi_144527034
quote:
Laat ze er maar eens rap mee beginnen dan.
Hahaha ja dat wordt onderhand wel tijd,de asfaltlaag is daar ook vrij dun en ligt over de oude gebakken klinkers heen,vandaar dat vaak de stukken eraf vliegen 8)7
pi_144540246
in de op staat user 'Rowdie'. Deze kan beter vervangen worden door 'Kwaliteit'
Account is echt al jaren niet meer welkom op FOK! :')
  maandag 15 september 2014 @ 19:01:32 #118
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_144558790
quote:
0s.gif Op maandag 15 september 2014 01:11 schreef Kwaliteit het volgende:
in de op staat user 'Rowdie'. Deze kan beter vervangen worden door 'Kwaliteit'
Account is echt al jaren niet meer welkom op FOK! :')
De OP is ondertussen te oud om nog aan te passen. Het lijstje klopt sowieso niet meer. Mocht er nog een nieuw deel komen dan passen we het tegen die tijd wel aan.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_144559573
quote:
0s.gif Op maandag 15 september 2014 19:01 schreef karr-1 het volgende:

[..]

De OP is ondertussen te oud om nog aan te passen. Het lijstje klopt sowieso niet meer. Mocht er nog een nieuw deel komen dan passen we het tegen die tijd wel aan.
In het huidige tempo kan dat wel eens een paar jaar gaan duren :P
Kans is aanwezig dat ik tegen die tijd geen inwoner van Zwijndrecht meer ben.
  maandag 15 september 2014 @ 21:52:43 #120
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_144567189
quote:
1s.gif Op maandag 15 september 2014 19:22 schreef alpeko het volgende:

[..]

In het huidige tempo kan dat wel eens een paar jaar gaan duren :P
Kans is aanwezig dat ik tegen die tijd geen inwoner van Zwijndrecht meer ben.
Tja dat zal voor niemand te garanderen zijn denk ik.... :P
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_144572079
quote:
0s.gif Op maandag 15 september 2014 21:52 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Tja dat zal voor niemand te garanderen zijn denk ik.... :P
* TheSorrow is hier geboren, getogen en gaat hier voor geen goud meer weg!
† The 3 Kings †
  woensdag 17 september 2014 @ 20:15:22 #122
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_144635225
quote:
6s.gif Op maandag 15 september 2014 23:24 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

* TheSorrow is hier geboren, getogen en gaat hier voor geen goud meer weg!
_O_

Ik ben hier niet geboren, woon er al bijna 14 jaar en ga voorlopig nog niet weg. Al sluit ik niet uit dat dat nooit gebeurt.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_144636474
Ik woon hier bijna een jaar. Puur voor werk. Wel weer spoedig terug naar Leeuwarden aub.
Kindness
pi_144643645
Zit in een koophuis wat flink onder water staat kan dus nergens heen, maar ach heb het ook wel naar mijn zin hier :)
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_144644990
quote:
0s.gif Op woensdag 17 september 2014 23:04 schreef Fukushima het volgende:
Zit in een koophuis wat flink onder water staat kan dus nergens heen, maar ach heb het ook wel naar mijn zin hier :)
Lekker spatteren in je nucleaire koelwatertje *O*

Ik wacht op de dag tot een van de huizen in onze straat instort door het bouwverkeer wat er iedere dag maar doorheen blijft denderen :{ misschien zal dat de dag zijn dat ik Zwijndrecht voor eens en altijd verlaat..
† The 3 Kings †
  donderdag 18 september 2014 @ 01:47:08 #126
14505 OProg
A Life in Music
pi_144648275
quote:
12s.gif Op woensdag 17 september 2014 23:34 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Lekker spatteren in je nucleaire koelwatertje *O*

Ik wacht op de dag tot een van de huizen in onze straat instort door het bouwverkeer wat er iedere dag maar doorheen blijft denderen :{ misschien zal dat de dag zijn dat ik Zwijndrecht voor eens en altijd verlaat..
Is er nog steeds bouwverkeer bij jullie in de straat? :?

Ik ben verder niet van plan hier ooit nog weg te gaan. Teveel gehecht aan de omgeving.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
pi_144649014
quote:
11s.gif Op donderdag 18 september 2014 01:47 schreef OProg het volgende:

[..]

Is er nog steeds bouwverkeer bij jullie in de straat? :?

Ik ben verder niet van plan hier ooit nog weg te gaan. Teveel gehecht aan de omgeving.
Tot onze verbazing jammergenoeg wel ja, die komen zware spullen halen en brengen bij Zwaluwe in de Anna Paulownastraat. Ik gok dat er toch minimaal zo'n 10 wagens per dag passeren, afgezonderd van het weekend. Sommige rijden echt super rustig, maar je hebt er bij die denderen met 30 door de straat waardoor alles begint te schudden/trillen. Bij de gemeente is het lik op stuk, geen waar, dat gebeurt niet! :? Achterlijk zooitje!
† The 3 Kings †
pi_144799493
Ik ruik momenteel een erge brandlucht van buiten. Iemand een idee waar dit vandaan komt? Ik woon in Kort-Ambacht :)
  maandag 22 september 2014 @ 20:07:03 #129
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_144800288
Geen idee, hier in het Centrum ruik ik niets in ieder geval
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_144806067
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 20:07 schreef karr-1 het volgende:
Geen idee, hier in het Centrum ruik ik niets in ieder geval
Welk centrum? Zwijndrecht heeft geen centrum.

[ Bericht 0% gewijzigd door alpeko op 22-09-2014 22:32:11 ]
  donderdag 25 september 2014 @ 19:55:23 #131
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_144901867
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 20:07 schreef karr-1 het volgende:
Geen idee, hier in het Centrum ruik ik niets in ieder geval
Oke oke, de wijk die Centrum heet dan :6
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_145068510
quote:
6s.gif Op maandag 15 september 2014 23:24 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

* TheSorrow is hier geboren, getogen en gaat hier voor geen goud meer weg!
Je ouders geen import? Dan is het goed ;-)

[ Bericht 99% gewijzigd door MissMSX op 30-09-2014 20:59:18 ]
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_145068550
Ik kan niet meer fokken :‘)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_145074208
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 september 2014 20:54 schreef MissMSX het volgende:
Ik kan niet meer fokken :‘)
Heb je een kennel en geen reuen?? :?
pi_145076417
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 september 2014 20:54 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Je ouders geen import? Dan is het goed ;-)
Volbloed Ariërs
† The 3 Kings †
  woensdag 1 oktober 2014 @ 20:00:23 #136
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_145102992
Sinds gisteren in premiere, de officiële Zwijndrecht reclame film

Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_145127452
quote:
0s.gif Op woensdag 1 oktober 2014 20:00 schreef karr-1 het volgende:
Sinds gisteren in premiere, de officiële Zwijndrecht reclame film

In het begin dacht ik toch echt naar een Volvo reclame te kijken ;)
En hij rijdt 103 waar 100 is toegestaan. Kamervragen! :P

Verder best een aardig filmpje. Leuk dat Ridder Andries een plekje heeft gekregen. Toch acht ik de kans groot dat, als ik eenmaal mijn woning heb verkocht, mijn volgende huis elders staat.

[ Bericht 3% gewijzigd door alpeko op 02-10-2014 15:51:48 ]
  donderdag 2 oktober 2014 @ 19:51:47 #138
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_145136364
Ow ik garandeer ook niet dat ik hier de rest van mijn leven woon, je weet nooit hoe het loopt. Maar voorlopig zit ik hier prima.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_145196408
quote:
0s.gif Op zondag 14 september 2014 16:58 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Die klinkers zijn daar gebruikt omdat de weg nog inklinkt omdat het vrij diep open is
geweest,zo kunnen ze makkelijk een aantal keer de boel ophogen.....na ongeveer een jaar is de grond wel gezet en kan er definitief asfalt op. :P
De boel is inmiddels voorzien van nieuw asfalt,althans de stukken die open zijn geweest ivm de werkzaamheden aan de riolering,scheelt tevens een bak herrie :Y)
pi_145198546
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 oktober 2014 21:11 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

De boel is inmiddels voorzien van nieuw asfalt,althans de stukken die open zijn geweest ivm de werkzaamheden aan de riolering,scheelt tevens een bak herrie :Y)
Vind het nog steeds een drama, vooral de putdeksels.
† The 3 Kings †
pi_145207728
quote:
13s.gif Op zaterdag 4 oktober 2014 22:09 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Vind het nog steeds een drama, vooral de putdeksels.
+1

Ik mis afgescheiden fietspaden en 30-borden. Die weg is levensgevaarlijk met de hoeveelheid fietsers en de snelheden die daar worden gereden. En die complete herinrichting van de gemeente is volgens mij ook ver te zoeken. De speciale pagina op de website is iig niet meer ge-update sinds vorig jaar.
pi_145209728
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 09:23 schreef Dot. het volgende:

[..]

+1

Ik mis afgescheiden fietspaden en 30-borden. Die weg is levensgevaarlijk met de hoeveelheid fietsers en de snelheden die daar worden gereden. En die complete herinrichting van de gemeente is volgens mij ook ver te zoeken. De speciale pagina op de website is iig niet meer ge-update sinds vorig jaar.
Ik heb het sterke vermoeden dat die herinrichting voorlopig niet doorgaat,wel jammer want soms is het gewoon wachten op de klap,vooral als die tokkie op die quad voorbij komt scheuren met zo veel mogelijk kabaal en bij de rotonde zo hard mogelijk gaat :r :r :r
pi_146701869
16-11-14 01:33:54 Politie Zuid-Holland Zuid Prio 2 aantreffen Wietplantage Burgemeester de Bruinelaan 83 Zwijndrecht
1433865 Politie Persinfo


Zou m'n buurman daar dan z'n hok hebben? :')

Edit @ 05:53;
Staat een bakwagen direct naast het pand, 2 milieuincident busjes aan de overkant en een politiebusje met een agent erin die de boel 'schijnbaar' vanaf zijn smartphone in de gaten houdt :P Zal aardig vol hebben gestaan als ze nu nog steeds bezig zijn met leegruimen?

[ Bericht 39% gewijzigd door TheSorrow op 16-11-2014 05:58:29 ]
† The 3 Kings †
  zondag 16 november 2014 @ 08:34:17 #144
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_146704003
Wow dat is redelijk dicht in de buurt. Ik meende vannacht ook al herrie te horen.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_146709535
Helemaal niks gehoord terwijl dat ook aardig dichtbij is hier.

Wel het zo ongeveer dagelijkse vuurwerk eens gezien.
pi_146753291
pi_146971205
quote:
Dit IS Zwijndrecht!
http://www.zhzactueel.nl/(...)oningen-zwijndrecht/

Je zou 'r maar voorbij fietsen met je peuk in je bakkes terwijl de boel opeens ontploft, hulde!
† The 3 Kings †
pi_146978496
quote:
6s.gif Op maandag 24 november 2014 21:54 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Dit IS Zwijndrecht!
http://www.zhzactueel.nl/(...)oningen-zwijndrecht/

Je zou 'r maar voorbij fietsen met je peuk in je bakkes terwijl de boel opeens ontploft, hulde!
Dat was dus bijna wel Zwijndrecht :W
pi_146978779
quote:
6s.gif Op maandag 24 november 2014 21:54 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Dit IS Zwijndrecht!
http://www.zhzactueel.nl/(...)oningen-zwijndrecht/

Je zou 'r maar voorbij fietsen met je peuk in je bakkes terwijl de boel opeens ontploft, hulde!
Als ik de Mythbusters moet geloven, gebeurt dat niet zo snel. Kan eigenlijk alleen in een gesloten ruimte.
pi_146997990
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 november 2014 07:46 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Dat was dus bijna wel Zwijndrecht :W
_O-!
† The 3 Kings †
pi_147018300
is er al iets bekend over die kansloze parkeerautomaten rondom walburg. aangezien alle chipknip oplaadpunten (bijna) overal weggehaald zijn?
Nu kan je eigenlijk alleen nog met muntgeld betalen en laat dat nu in de helft van de gevallen niet werken....
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_147019363
quote:
0s.gif Op woensdag 26 november 2014 12:45 schreef Fukushima het volgende:
is er al iets bekend over die kansloze parkeerautomaten rondom walburg. aangezien alle chipknip oplaadpunten (bijna) overal weggehaald zijn?
Nu kan je eigenlijk alleen nog met muntgeld betalen en laat dat nu in de helft van de gevallen niet werken....
Je kunt via je mobiel betalen. Ik zou alleen niet weten hoe. :@

http://www.zwijndrecht.nl(...)_uw_mobiele_telefoon
pi_147028365
Fietspaaltjes bij de dijk zijn weer aan de kant gezet :9 ideaal!
† The 3 Kings †
pi_147400800
quote:
17s.gif Op woensdag 26 november 2014 17:54 schreef TheSorrow het volgende:
Fietspaaltjes bij de dijk zijn weer aan de kant gezet :9 ideaal!
Welke fietspaaltjes?Op de Ringdijk ofzo?
pi_147403496
quote:
0s.gif Op woensdag 26 november 2014 13:15 schreef alpeko het volgende:

[..]

Je kunt via je mobiel betalen. Ik zou alleen niet weten hoe. :@

http://www.zwijndrecht.nl(...)_uw_mobiele_telefoon
http://vara.nl/media/301827

Ik heb Park-mobile net geïnstalleerd. Moet morgen toch naar de Walburg, kan ik testen hoe het werkt :)
pi_147403830
lol ligt vlakbij
kom weleens in dat ziekenhuis, meer niet :')

wel bijzonder dat er zoveel fokkers daar wonen! :o
pi_147429903
quote:
0s.gif Op maandag 8 december 2014 19:36 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Welke fietspaaltjes?Op de Ringdijk ofzo?
Bovenaan de Emmastraat en Lindenlaan
† The 3 Kings †
pi_147430547
quote:
7s.gif Op dinsdag 9 december 2014 19:10 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Bovenaan de Emmastraat en Lindenlaan
Oh die,ja die waren me al opgevallen,ik snapte de bedoeling er nooit van,in de oude situatie stonden ze er en na de vernieuwing waren ze teruggeplaatst.
Maar dan snap ik er nog niks van hahaaaa 8)7
pi_147438973
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 december 2014 19:30 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Oh die,ja die waren me al opgevallen,ik snapte de bedoeling er nooit van,in de oude situatie stonden ze er en na de vernieuwing waren ze teruggeplaatst.
Maar dan snap ik er nog niks van hahaaaa 8)7
Beetje nutteloos inderdaad, de politie zal ze wel verplaatst hebben omdat ze anders niet zo vlug achter de scootergangsters aan kunnen :')

Nu worden bewoners verplicht om via de Burgemeester de Bruïnegreppel de straat te enteren of te verlaten (waar het overzicht totaal niet overzichtelijk is en je je auto aan bonken rijdt door alle gaten en kuilen. Om maar te zwijgen over het feit dat het maar afwachten is wanneer de eerste de beste zich een keer in je zijkant boort omdat je geen fuck ziet als je de straat uit wilt.)

Vandaar dat ik dus mooi gebruik maak van het feit dat de paaltjes verplaatst zijn en via de goed geasfalteerde dijk mijn straat in rijdt :)
Er staan borden dat het een fietspad is en dat je voorrang van rechts hebt, er staat geen bord dat het verboden is om er met de auto in te rijden, dus ik neem aan dat je een mogelijke bekeuring aan zou moeten kunnen vechten?
Ze bekijken het maar, voor de fietsers is het een walhalla geworden en de automobilisten rijden hun auto's maar aan bonken! Dacht het dus ff niet!
† The 3 Kings †
  woensdag 10 december 2014 @ 09:10:34 #160
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_147444934
quote:
16s.gif Op dinsdag 9 december 2014 23:00 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Beetje nutteloos inderdaad, de politie zal ze wel verplaatst hebben omdat ze anders niet zo vlug achter de scootergangsters aan kunnen :')

Nu worden bewoners verplicht om via de Burgemeester de Bruïnegreppel de straat te enteren of te verlaten (waar het overzicht totaal niet overzichtelijk is en je je auto aan bonken rijdt door alle gaten en kuilen. Om maar te zwijgen over het feit dat het maar afwachten is wanneer de eerste de beste zich een keer in je zijkant boort omdat je geen fuck ziet als je de straat uit wilt.)

Vandaar dat ik dus mooi gebruik maak van het feit dat de paaltjes verplaatst zijn en via de goed geasfalteerde dijk mijn straat in rijdt :)
Er staan borden dat het een fietspad is en dat je voorrang van rechts hebt, er staat geen bord dat het verboden is om er met de auto in te rijden, dus ik neem aan dat je een mogelijke bekeuring aan zou moeten kunnen vechten?
Ze bekijken het maar, voor de fietsers is het een walhalla geworden en de automobilisten rijden hun auto's maar aan bonken! Dacht het dus ff niet!
Aan de andere kant hebben ze juist bij de Develweg paaltjes weggezet, wat ik wel een goede beslissing vind! Daar is het veel veiliger voor de fietsers die daar op het fietspad rijden.
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
pi_147458527
[quote]16s.gif Op dinsdag 9 december 2014 23:00 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Beetje nutteloos inderdaad, de politie zal ze wel verplaatst hebben omdat ze anders niet zo vlug achter de scootergangsters aan kunnen :')

Nu worden bewoners verplicht om via de Burgemeester de Bruïnegreppel de straat te enteren of te verlaten (waar het overzicht totaal niet overzichtelijk is en je je auto aan bonken rijdt door alle gaten en kuilen. Om maar te zwijgen over het feit dat het maar afwachten is wanneer de eerste de beste zich een keer in je zijkant boort omdat je geen fuck ziet als je de straat uit wilt.)

Vandaar dat ik dus mooi gebruik maak van het feit dat de paaltjes verplaatst zijn en via de goed geasfalteerde dijk mijn straat in rijdt :)
Er staan borden dat het een fietspad is en dat je voorrang van rechts hebt, er staat geen bord dat het verboden is om er met de auto in te rijden, dus ik neem aan dat je een mogelijke bekeuring aan zou moeten kunnen vechten?
Ze bekijken het maar, voor de fietsers is het een walhalla geworden en de automobilisten rijden hun auto's maar aan bonken! Dacht het dus ff niet!
[/quote

Ow hahaha misverstand,ik heb het over andere paaltjes,die stonden/staan op de dijk langs de weg,vanaf de rotonde gezien net voor het oude Euryza terrein aan de rechterkant.
Die paaltjes die jij bedoelt snap ik ook niet zo,vooral bij de Emmastraat,onbegrijpelijk dat ze die hebben afgesloten voor auto's. :?
pi_147458563
quote:
2s.gif Op woensdag 10 december 2014 09:10 schreef MaleDuck het volgende:

[..]

Aan de andere kant hebben ze juist bij de Develweg paaltjes weggezet, wat ik wel een goede beslissing vind! Daar is het veel veiliger voor de fietsers die daar op het fietspad rijden.
ja inderdaad,dat is een behoorlijk steil stuk en een overzichtelijke kruising,hadden ze naar mijn mening veel eerder moeten afsluiten voor auto's
  woensdag 10 december 2014 @ 21:04:55 #163
43615 RIVDSL
Impossible Mission
pi_147465338
Zal ook wel een stuk schelen als het straks weer glad wordt. Kwam bovengemiddeld vaak voor daar dat er auto's een tuin in reden.
pi_147541748
quote:
0s.gif Op woensdag 10 december 2014 21:04 schreef RIVDSL het volgende:
Zal ook wel een stuk schelen als het straks weer glad wordt. Kwam bovengemiddeld vaak voor daar dat er auto's een tuin in reden.
kan ik me wel iets bij voorstellen jaaaa 8)7
pi_147541778
Heeft iemand van jullie trouwens recentelijk nog de Ridder gezien?Vroeger (duh) zag ik hem nog weleens maar de laatste jaren niet.......
pi_147552179
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 14:20 schreef Dunnevandale het volgende:
Heeft iemand van jullie trouwens recentelijk nog de Ridder gezien?Vroeger (duh) zag ik hem nog weleens maar de laatste jaren niet.......
Zag hem een maand of 3 geleden nog vrolijk lachend voorbij komen rijden :)
† The 3 Kings †
pi_147565605
quote:
14s.gif Op zaterdag 13 december 2014 21:13 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Zag hem een maand of 3 geleden nog vrolijk lachend voorbij komen rijden :)
Owww gelukkig!!Ik was al een beetje ongerust,hoop ook dat iedereen die man in zijn waarde laat.
pi_147573800
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 12:19 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Owww gelukkig!!Ik was al een beetje ongerust,hoop ook dat iedereen die man in zijn waarde laat.
Ik hoop het ook, de Ridder doet echt geen vlieg kwaad, hij is de onschuld zelve!
† The 3 Kings †
pi_147574713
quote:
7s.gif Op zondag 14 december 2014 17:22 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Ik hoop het ook, de Ridder doet echt geen vlieg kwaad, hij is de onschuld zelve!
ja inderdaad,maar daardoor ook juist helaas een makkelijke "prooi" voor sommige mensen,dat karretje is ook al een keer gestolen van hem :'(
  vrijdag 19 december 2014 @ 04:59:12 #170
341667 tante_betje
Luistert goed kinders...
pi_147731740
quote:
16s.gif Op dinsdag 9 december 2014 23:00 schreef TheSorrow het volgende:
[..]Vandaar dat ik dus mooi gebruik maak van het feit dat de paaltjes verplaatst zijn en via de goed geasfalteerde dijk mijn straat in rijdt :)
Er staan borden dat het een fietspad is en dat je voorrang van rechts hebt, er staat geen bord dat het verboden is om er met de auto in te rijden, dus ik neem aan dat je een mogelijke bekeuring aan zou moeten kunnen vechten?
Kan het artikel zo snel niet vinden maar in 2013 was de boete om met de auto over een fietspad te rijden ¤130,-. Zal komend jaar dus wel een tientje of 5 hoger liggen ;)

Zullen we het nog maar niet over het aso gedrag hebben als je dit soort fratsen uithaalt ;)
pi_147732450
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 17:45 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

ja inderdaad,maar daardoor ook juist helaas een makkelijke "prooi" voor sommige mensen,dat karretje is ook al een keer gestolen van hem :'(
Even geleden zag ik hem rijden in z'n wagentje bij Walburg, dat was zo'n 3 weken geleden.
pi_147735649
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 07:51 schreef geelkuikentje het volgende:

[..]

Even geleden zag ik hem rijden in z'n wagentje bij Walburg, dat was zo'n 3 weken geleden.
Owww gelukkig!!
  vrijdag 19 december 2014 @ 11:06:10 #173
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_147735782
Andries _O_ Heerlijk figuur!
De beste achterbuurman die ik had toen ik nog in Noord woonde :)
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
pi_147736711
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 04:59 schreef tante_betje het volgende:

[..]

Kan het artikel zo snel niet vinden maar in 2013 was de boete om met de auto over een fietspad te rijden ¤130,-. Zal komend jaar dus wel een tientje of 5 hoger liggen ;)

Zullen we het nog maar niet over het aso gedrag hebben als je dit soort fratsen uithaalt ;)
Heel aso idd. met je richtingaanwijzer aan en 5km/h erop rijden.
† The 3 Kings †
  maandag 22 december 2014 @ 14:29:06 #175
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_147841786
quote:
0s.gif Op woensdag 26 november 2014 12:45 schreef Fukushima het volgende:
is er al iets bekend over die kansloze parkeerautomaten rondom walburg. aangezien alle chipknip oplaadpunten (bijna) overal weggehaald zijn?
Nu kan je eigenlijk alleen nog met muntgeld betalen en laat dat nu in de helft van de gevallen niet werken....
Over het parkeren bij walburg is het zo dat het nu gratis is.

Ik las dit net:
http://www.dichtbij.nl/dr(...)in-zwijndrecht-.aspx
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
  dinsdag 23 december 2014 @ 17:17:57 #176
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_147885402
Volgens mij is parkeren rondom Walburg elk jaar gratis rond de feestdagen. Dit jaar al vanaf 14 december.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
  donderdag 8 januari 2015 @ 16:10:08 #177
341667 tante_betje
Luistert goed kinders...
pi_148471530
Ze zijn veel te bang dat de automaten worden opgeblazen ;)
pi_148472790
en tegenwoordig accepteren de automaten alleen nog maar muntgeld, wat dus in de helft van de gevallen niet werkt :')
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  vrijdag 16 januari 2015 @ 15:45:13 #179
432025 politiekman
Doe zelf normaal
pi_148750184
quote:
17s.gif Op woensdag 12 maart 2014 14:56 schreef MissMSX het volgende:

[..]

OMG!!! 22 jaar geleden les van hem gehad. Geweldig om een nu-foto van hem te zien O+
Dank voor deze trip down memory lane alpeko :D

[ afbeelding ]
Hij is de grootste zak die er bestaat.
Nee, ik haat politiek.
pi_148752584
blerghdubbel
† The 3 Kings †
pi_148752588
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 17:09 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Rob de Oude, misselijkmakend mannetje was dat op Walburg.... Opstel van 250 woorden, ieder woord moest geschreven worden met een andere kleur pen :')
Nee, ik heb die nooit hoeven schrijven gelukkig :P
† The 3 Kings †
pi_148753927
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:45 schreef politiekman het volgende:

[..]

Hij is de grootste zak die er bestaat.
Weinig problemen mee gehad maar ook weinig les. Maatschappijleer _O- Er liepen op Walburg docenten waar ik een grote hekel aan had. Ik weet niet of ik namen moet noemen.
pi_148770265
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 18:01 schreef alpeko het volgende:

[..]

Weinig problemen mee gehad maar ook weinig les. Maatschappijleer _O- Er liepen op Walburg docenten waar ik een grote hekel aan had. Ik weet niet of ik namen moet noemen.
Je moet niks, maar het mag natuurlijk altijd O-)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_148771170
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 18:01 schreef alpeko het volgende:

[..]

Weinig problemen mee gehad maar ook weinig les. Maatschappijleer _O- Er liepen op Walburg docenten waar ik een grote hekel aan had. Ik weet niet of ik namen moet noemen.
Vaandrager? :') Janssen, techniek. de Graaf, Vos, und so weiter.
† The 3 Kings †
pi_148771878
quote:
12s.gif Op zaterdag 17 januari 2015 11:10 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Vaandrager? :') Janssen, techniek. de Graaf, Vos, und so weiter.
Vaandrager zegt me niks. Ik zat er van 1993-1999 VWO. Janssen gehad voor techniek. Was niet onaardig.

De Graaf, er waren er 2 voor Wiskunde, de oude mocht mij totaal niet terwijl ik een halve model leerling was. Altijd goede cijfers, nooit te laat. Geen trackrecord met er uit sturen. Geen idee waarom. Was te bijdehand denk ik. Dan had je ook nog Blesgraaf. Die spoorde gewoon niet maar vaak kon je daar nog wel om lachen.

Voor natuurkunde ook nog een gek gehad. Zo lekker onvoorspelbaar. Naam is me ontschoten. De grootste zak had ik voor Engels. Naam is me ook ontschoten. Iemand had iets op een tafel gekrast of een boek van iemand. Ik weet het niet precies. Gaf die lul mij openlijk de schuld. Terwijl ik op de dag dat het gebeurde ziek was. Die gast had ook echt serieus issues met drank en relaties volgens mij.
En was ook nog zo'n kommaneukende Aardrijkskunde leraar. Klein nietig mannetje, baard. Had je netjes je huiswerk gemaakt gaat ie zeiken dat het niet in een mapje zat. Echt.
Witjes... Brrrr. Had een hekel aan mijn zus dus ook aan mij. Groen (muziek), slappe zak. Was mijn mentor, zag hem 2 uur in de week en besloot om mij in jaar 4 als enige over te plaatsen naar de gymnasiumklas terwijl ik geen Grieks en Latijn had omdat ik volgens hem het brein was achter het clubje van lastige jongens. Ik? _O-

Castelein (Scheikunde), Edman (Economie), Vliegenthart (Nederlands), Leeflang (LO; slap ouwehoeren in de fitness ruimte) die mag ik wel. Vooral die eerste. Die snapte ons ook gewoon. We kregen een kleurboek van hem omdat de les voor sommige gewoon te langzaam ging. Ik heb hem nog een kleurplaat gegeven bij het afscheid. Westelaken was ook oké. Nog een hardloop uitdaging aangegaan tegen hem met wat klasgenoten. Die hij won. Met zijn vogelspotten. Quasi geïnteresseerd vragen stellen over de oehoe :D Bloeide hij helemaal op.

Oh ja en Buys, geschiedenis... mooie boer was dat. Uit Wouw. Met zijn klompen. Ketelaar en Schoonen-Slof voor tekenen. Lachen. Laken voor Frans (met haar Engelse uitdrukkingen)... wijn proeven tijdens de les! Toen kon dat nog. Briljant, Van der Tang was lief met haar Franse accent. En had je natuurlijk nog de Goffeau. Die kon je zo lekker goed nadoen. Streng maar best oke.

Al met al viel het best mee.

[ Bericht 4% gewijzigd door alpeko op 17-01-2015 12:39:20 ]
  maandag 19 januari 2015 @ 13:16:14 #186
432025 politiekman
Doe zelf normaal
pi_148837433
quote:
10s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 17:09 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

^O^
Nee, ik haat politiek.
  maandag 19 januari 2015 @ 13:16:44 #187
432025 politiekman
Doe zelf normaal
pi_148837448
-edit- hou het netjes ajb

[ Bericht 94% gewijzigd door Misstique op 20-01-2015 14:29:33 ]
Nee, ik haat politiek.
  maandag 19 januari 2015 @ 13:19:26 #188
432025 politiekman
Doe zelf normaal
pi_148837527
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 januari 2015 11:54 schreef alpeko het volgende:

[..]

Vaandrager zegt me niks. Ik zat er van 1993-1999 VWO. Janssen gehad voor techniek. Was niet onaardig.

De Graaf, er waren er 2 voor Wiskunde, de oude mocht mij totaal niet terwijl ik een halve model leerling was. Altijd goede cijfers, nooit te laat. Geen trackrecord met er uit sturen. Geen idee waarom. Was te bijdehand denk ik. Dan had je ook nog Blesgraaf. Die spoorde gewoon niet maar vaak kon je daar nog wel om lachen.

Voor natuurkunde ook nog een gek gehad. Zo lekker onvoorspelbaar. Naam is me ontschoten. De grootste zak had ik voor Engels. Naam is me ook ontschoten. Iemand had iets op een tafel gekrast of een boek van iemand. Ik weet het niet precies. Gaf die lul mij openlijk de schuld. Terwijl ik op de dag dat het gebeurde ziek was. Die gast had ook echt serieus issues met drank en relaties volgens mij.
En was ook nog zo'n kommaneukende Aardrijkskunde leraar. Klein nietig mannetje, baard. Had je netjes je huiswerk gemaakt gaat ie zeiken dat het niet in een mapje zat. Echt.
Witjes... Brrrr. Had een hekel aan mijn zus dus ook aan mij. Groen (muziek), slappe zak. Was mijn mentor, zag hem 2 uur in de week en besloot om mij in jaar 4 als enige over te plaatsen naar de gymnasiumklas terwijl ik geen Grieks en Latijn had omdat ik volgens hem het brein was achter het clubje van lastige jongens. Ik? _O-

Castelein (Scheikunde), Edman (Economie), Vliegenthart (Nederlands), Leeflang (LO; slap ouwehoeren in de fitness ruimte) die mag ik wel. Vooral die eerste. Die snapte ons ook gewoon. We kregen een kleurboek van hem omdat de les voor sommige gewoon te langzaam ging. Ik heb hem nog een kleurplaat gegeven bij het afscheid. Westelaken was ook oké. Nog een hardloop uitdaging aangegaan tegen hem met wat klasgenoten. Die hij won. Met zijn vogelspotten. Quasi geïnteresseerd vragen stellen over de oehoe :D Bloeide hij helemaal op.

Oh ja en Buys, geschiedenis... mooie boer was dat. Uit Wouw. Met zijn klompen. Ketelaar en Schoonen-Slof voor tekenen. Lachen. Laken voor Frans (met haar Engelse uitdrukkingen)... wijn proeven tijdens de les! Toen kon dat nog. Briljant, Van der Tang was lief met haar Franse accent. En had je natuurlijk nog de Goffeau. Die kon je zo lekker goed nadoen. Streng maar best oke.

Al met al viel het best mee.
Etman is een baas, de rest is denk ik allemaal voor mijn tijd.
Nee, ik haat politiek.
pi_149036506
Wanneer voeren ze trouwens eindelijk eens standaard elke zondag koopzondag in hier in dit pauperdorpje?
pi_149036836
quote:
0s.gif Op zondag 25 januari 2015 12:53 schreef DW457 het volgende:
Wanneer voeren ze trouwens eindelijk eens standaard elke zondag koopzondag in hier in dit pauperdorpje?
Is 6 dagen shoppen + donderdagavond niet genoeg?
  zondag 25 januari 2015 @ 13:07:15 #191
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149036854
quote:
0s.gif Op zondag 25 januari 2015 12:53 schreef DW457 het volgende:
Wanneer voeren ze trouwens eindelijk eens standaard elke zondag koopzondag in hier in dit pauperdorpje?
Ehm niet, denk ik. Wat heeft het voor meerwaarde met Rotterdam en sinds kort Dordrecht in de buurt waar elke zondag alles open is? Ook was het volgens mij een onderdeel van het raadsakkoord om de christelijke partijen tevreden te stellen. Zwijndrecht is gewoon te klein voor een koopzondag.

"Ten aanzien van een eventuele uitbreiding van koopzondagen neemt de raad de mening van winkeliers en burgers nadrukkelijk mee in elke heroverweging." Quote uit het raadsprogramma 2014-2018
http://www.raadzwijndrecht.nl/Raadsprogramma
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149042402
quote:
0s.gif Op zondag 25 januari 2015 13:06 schreef geelkuikentje het volgende:

[..]

Is 6 dagen shoppen + donderdagavond niet genoeg?
Nope. Eigenlijk is het ook gek dat winkels op zondag niet standaard open zijn. Wanneer je volgens kantooruren werkt heb je dus eigenlijk alleen donderdavond en zaterdag de tijd om naar de winkels te gaan. Omdat je naast je werk vaak ook nog een sociaal leven hebt (vaak, niet altijd, veel Fokkers zullen namelijk nu niet weten waar ik het over heb), zou een extra dag (zondag) erg fijn zijn. Het lijkt me ook dat de detailhandel omzet misloopt door op zondag dicht te blijven.
  zondag 25 januari 2015 @ 16:54:38 #193
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149045052
quote:
1s.gif Op zondag 25 januari 2015 15:30 schreef DW457 het volgende:

[..]

Nope. Eigenlijk is het ook gek dat winkels op zondag niet standaard open zijn. Wanneer je volgens kantooruren werkt heb je dus eigenlijk alleen donderdavond en zaterdag de tijd om naar de winkels te gaan. Omdat je naast je werk vaak ook nog een sociaal leven hebt (vaak, niet altijd, veel Fokkers zullen namelijk nu niet weten waar ik het over heb), zou een extra dag (zondag) erg fijn zijn. Het lijkt me ook dat de detailhandel omzet misloopt door op zondag dicht te blijven.
Of je gaat op zondag naar bv Dordrecht toe, probleem opgelost. Ik heb ook een sociaal leven, maar stoor me werkelijk nooit aan openingstijden. Ik kan me niet herinneren dat winkeliers in Zwijndrecht ooit hebben aangegeven op zondag open te willen gaan.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149046768
quote:
0s.gif Op zondag 25 januari 2015 16:54 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Of je gaat op zondag naar bv Dordrecht toe, probleem opgelost. Ik heb ook een sociaal leven, maar stoor me werkelijk nooit aan openingstijden. Ik kan me niet herinneren dat winkeliers in Zwijndrecht ooit hebben aangegeven op zondag open te willen gaan.
Er zullen er ook best wel op zondag open willen zijn. Ik snap niet dat de politiek zich hiermee bezig houdt. Verkeerde prioriteiten, lijkt me.
  zondag 25 januari 2015 @ 20:38:26 #195
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149053341
quote:
0s.gif Op zondag 25 januari 2015 17:46 schreef alpeko het volgende:

[..]

Er zullen er ook best wel op zondag open willen zijn. Ik snap niet dat de politiek zich hiermee bezig houdt. Verkeerde prioriteiten, lijkt me.
Politiek gaat over de winkeltijdenwet waar in o.a. staat wanneer winkels wel en niet open mogen zijn. Zoals het er nu staat staan we open voor verzoeken vanuit de winkeliers. Als een meerderheid op zondag open wil gaan, staat ze dat vrij. Maar blijkbaar is er geen interesse, bij mijn weten zijn er nooit verzoeken in die richting geweest, anders dan bv de kerstdagen etc.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149057865
quote:
0s.gif Op zondag 25 januari 2015 20:38 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Politiek gaat over de winkeltijdenwet waar in o.a. staat wanneer winkels wel en niet open mogen zijn. Zoals het er nu staat staan we open voor verzoeken vanuit de winkeliers. Als een meerderheid op zondag open wil gaan, staat ze dat vrij. Maar blijkbaar is er geen interesse, bij mijn weten zijn er nooit verzoeken in die richting geweest, anders dan bv de kerstdagen etc.
Politiek zou zich daar niet mee bezig moeten houden natuurlijk. Zeker niet met de gedachte die er nu achter zit. Het opleggen van principes die door een ongelovige meerderheid en zelfs deels door een gelovige minderheid als achterhaald en niet van deze tijd wordt gezien. Ze bepalen toch ook niet wanneer ik werk? Waarom dan wel wanneer een zelfstandig ondernemer wenst te werken. Ik zie echt niet in waarom je de vrijheid van het individu op deze wijze zou moeten willen beperken. Maar dat is kennelijk een kerntaak van de politiek. Het beperken van vrijheden. Met hun hypocriete: je suis Charlie :N
  maandag 26 januari 2015 @ 21:38:11 #197
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149087748
quote:
1s.gif Op zondag 25 januari 2015 22:26 schreef alpeko het volgende:

[..]

Politiek zou zich daar niet mee bezig moeten houden natuurlijk. Zeker niet met de gedachte die er nu achter zit. Het opleggen van principes die door een ongelovige meerderheid en zelfs deels door een gelovige minderheid als achterhaald en niet van deze tijd wordt gezien. Ze bepalen toch ook niet wanneer ik werk? Waarom dan wel wanneer een zelfstandig ondernemer wenst te werken. Ik zie echt niet in waarom je de vrijheid van het individu op deze wijze zou moeten willen beperken. Maar dat is kennelijk een kerntaak van de politiek. Het beperken van vrijheden. Met hun hypocriete: je suis Charlie :N
Als een winkelier in Zwijndrecht op zondag wil werken kan dat prima. Maar als je dan in Walburg zit is het wel handig als je niet de enige bent.

Zoals ik al eerder zei, bij mijn weten zijn er nooit verzoeken geweest in die richting van wie dan ook
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149096392
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 21:38 schreef karr-1 het volgende:
Zoals ik al eerder zei, bij mijn weten zijn er nooit verzoeken geweest in die richting van wie dan ook
En heeft dat niet ook een beetje te maken met het feit dat men het antwoord toch al weet? Je doet nu wel alsof de raad op dit punt heel liberaal is maar ze zitten natuurlijk volledig in de zak van de christelijke minderheid in de raad. Uitruilen heet dat. Als het geen probleem zou zijn, zou er geen wet gehandhaafd moeten worden die het tegenhoudt. Dan laat je het vrij.
pi_149117975
ZWIJNDRECHT – In een woning aan de Bosch in Zwijndrecht is dinsdagavond 27 januari het stoffelijk overschot van een vrouw aangetroffen. De politie viel na een melding omstreeks 19.15 uur de woning binnen en trof daar het lichaam aan. Agenten hielden een 37-jarige man uit Zwijndrecht aan. De vrouw is door geweld om het leven gekomen.

De politie meldt dat de aanleiding van de dood mogelijk in de relationele sfeer ligt. In de woning wordt onderzoek gedaan.

http://www.zhzactueel.nl/(...)cht-man-aangehouden/ :{
† The 3 Kings †
pi_149118342
quote:
13s.gif Op dinsdag 27 januari 2015 21:14 schreef TheSorrow het volgende:
ZWIJNDRECHT – In een woning aan de Bosch in Zwijndrecht is dinsdagavond 27 januari het stoffelijk overschot van een vrouw aangetroffen. De politie viel na een melding omstreeks 19.15 uur de woning binnen en trof daar het lichaam aan. Agenten hielden een 37-jarige man uit Zwijndrecht aan. De vrouw is door geweld om het leven gekomen.

De politie meldt dat de aanleiding van de dood mogelijk in de relationele sfeer ligt. In de woning wordt onderzoek gedaan.

http://www.zhzactueel.nl/(...)cht-man-aangehouden/ :{
Hopelijk is Ridder Andries niet de dader 8)7
Nee geintje,die doet geen vlieg kwaad *O*
  woensdag 28 januari 2015 @ 07:58:22 #201
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_149129260
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 januari 2015 21:23 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Hopelijk is Ridder Andries niet de dader 8)7
Nee geintje,die doet geen vlieg kwaad *O*
Het lijkt me stug, want als ik de foto's zie is het niet het blok waar Andries woont, aangezien het blok maar 2 hoog is en geen 4 hoog.
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
pi_149142654
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 januari 2015 21:23 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Hopelijk is Ridder Andries niet de dader 8)7
Nee geintje,die doet geen vlieg kwaad *O*
Ik heb niets gelezen over dat er een lans op de scene of the crime is gevonden :P
† The 3 Kings †
pi_149143030
Één of andere snuggere Harry(-in) heeft 3 dagen geleden plastic bakken bij de container neergelegd (terwijl dat morgen of overmorgen pas opgehaald wordt), maar zoals je het al raad; die rollen door de godganse straat heen of liggen middenop de weg!

Gemeentewerkers zijn er vandaag nou al tig keer voorbij gereden, maar geen van allen steekt even een klauw uit om die teringzooi van de weg te halen. Zelfs zo'n karretje met van die deurtjes achterop (waar ze rotzooi in flikkeren?!) laat het zooitje gewoon lekker liggen, maar een kwartier later staan ze wel met 5 busjes sterk weer verzameld bij hun keet op nog geen 50 meter afstand...
Zijn hun nou zo blind, zo lui, of is dat hun taak niet?

Ik kan wel weer een klacht indienen over zwerfafval, maar als ik dat vandaag om 13:00 doe, is de melding morgen om 16:24 pas verwerkt (en om 16:30 eindigt de werkdag voor deze 'oh zo harde werkers') en komen ze 2 dagen later pas eens kijken 'of er misschien wel rommel ligt' en mij dan verwittigen dat 'er geen rommel ligt, hoor!' Of ze schuiven het af op iemand anders omdat het een andere afdeling van de gemeente betreft.

Zo schijtziek van deze gang van zaken, je bent haast in staat om de godganse teringzooi bij de desbetreffende lozer (die nu dus op het kerkhof ligt) dwars door de voorruit heen te kachelen :r
† The 3 Kings †
pi_149143225
quote:
2s.gif Op woensdag 28 januari 2015 07:58 schreef MaleDuck het volgende:

[..]

Het lijkt me stug, want als ik de foto's zie is het niet het blok waar Andries woont, aangezien het blok maar 2 hoog is en geen 4 hoog.
Andries is ook iets ouder volgens mij :P
pi_149143247
quote:
12s.gif Op woensdag 28 januari 2015 16:51 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Ik heb niets gelezen over dat er een lans op de scene of the crime is gevonden :P
hahaha en een schoenafdruk met het profiel van een autoband :)
  woensdag 28 januari 2015 @ 20:45:16 #206
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149150703
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 januari 2015 08:25 schreef alpeko het volgende:

[..]

En heeft dat niet ook een beetje te maken met het feit dat men het antwoord toch al weet? Je doet nu wel alsof de raad op dit punt heel liberaal is maar ze zitten natuurlijk volledig in de zak van de christelijke minderheid in de raad. Uitruilen heet dat. Als het geen probleem zou zijn, zou er geen wet gehandhaafd moeten worden die het tegenhoudt. Dan laat je het vrij.
In politiek moet je nu eenmaal compromissen maken. Dit is er 1 van. Mij persoonlijk boeit het vrij weinig of een winkel wel of niet op zondag open is. We hebben in deze stad nu eenmaal een behoorlijke christelijke groep zitten, waar we rekening mee moeten houden.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149151011
quote:
8s.gif Op woensdag 28 januari 2015 17:05 schreef TheSorrow het volgende:
Één of andere snuggere Harry(-in) heeft 3 dagen geleden plastic bakken bij de container neergelegd (terwijl dat morgen of overmorgen pas opgehaald wordt), maar zoals je het al raad; die rollen door de godganse straat heen of liggen middenop de weg!

Gemeentewerkers zijn er vandaag nou al tig keer voorbij gereden, maar geen van allen steekt even een klauw uit om die teringzooi van de weg te halen. Zelfs zo'n karretje met van die deurtjes achterop (waar ze rotzooi in flikkeren?!) laat het zooitje gewoon lekker liggen, maar een kwartier later staan ze wel met 5 busjes sterk weer verzameld bij hun keet op nog geen 50 meter afstand...
Zijn hun nou zo blind, zo lui, of is dat hun taak niet?

Ik kan wel weer een klacht indienen over zwerfafval, maar als ik dat vandaag om 13:00 doe, is de melding morgen om 16:24 pas verwerkt (en om 16:30 eindigt de werkdag voor deze 'oh zo harde werkers') en komen ze 2 dagen later pas eens kijken 'of er misschien wel rommel ligt' en mij dan verwittigen dat 'er geen rommel ligt, hoor!' Of ze schuiven het af op iemand anders omdat het een andere afdeling van de gemeente betreft.

Zo schijtziek van deze gang van zaken, je bent haast in staat om de godganse teringzooi bij de desbetreffende lozer (die nu dus op het kerkhof ligt) dwars door de voorruit heen te kachelen :r
Dit meestal. Misschien hebben ze dat stukje 's morgens al gedaan. En je gaat het natuurlijk niet nog een keer doen :7
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149151137
Interesse hier voor foto's uit de oude doos om het topic wat op te fleuren? Misschien weet iemand leuke anekdotes erbij ofzo.

Zoals deze bijvoorbeeld:

Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149151346
Of deze:



Ik heb altijd gedacht dat dat zijspoor aan de andere kant van de bomen lag. Dus voor die huizen aan de linkerkant langs.

Over die huizen gesproken... Weten jullie nog dat daar ergens in het midden zo'n vreemde snuiter woonde? Toen ze een jaar of 15 terug al die huizen in dat rijtje opgeknapt hebben was zijn huis het enige dat niet gedaan was en er zo lullig uitstak :X
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
  woensdag 28 januari 2015 @ 21:34:48 #210
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149152772
Toen was ik er volgens mij nog niet, ik woon pas sinds 2001 in Zwijndrecht.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149162358
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 20:45 schreef karr-1 het volgende:

[..]

In politiek moet je nu eenmaal compromissen maken. Dit is er 1 van. Mij persoonlijk boeit het vrij weinig of een winkel wel of niet op zondag open is. We hebben in deze stad nu eenmaal een behoorlijke christelijke groep zitten, waar we rekening mee moeten houden.
Daar gaat het mis. Ten eerste kennen we een scheiding van kerk en staat. Ten tweede mag religie nooit een reden zijn om de vrijheid van een ander in te perken. Of leren we echt nog altijd niet van de fouten uit het verleden? In feite druist het in tegen artikel 6 van de grondwet. De ongelovige meerderheid pleit, mag ik hopen, ook niet voor het sluiten van kerken. Bij de AH verkopen ze toch ook gewoon varkensvlees ook al is er een groep die dat niet mag eten?

Als je niet inziet dat het fout is om iemand anders zijn vrijheden te ontnemen, zit je daar niet op je plek en ben je geen volksvertegenwoordiger maar vertegenwoordig van je eigen idealen en normen en waarden. Maar weinig politici realiseren zich dat ze ook de mensen vertegenwoordigen die NIET op ze hebben gestemd. En in Zwijndrecht vertegenwoordigen ze gelet op de opkomst bovendien nog geen eens 50% van de kiesgerechtigden. Dat op zich is al een teken dat het hoog tijd is voor een vorm van directe democratie.

Overigens gaat het in dit specifieke voorbeeld op landelijk niveau fout, die beperken de gemeentes in hun vrijheid als het om winkeltijden gaat. Onze vrijheid. Met dank aan de achterkamertjes politiek.

[ Bericht 3% gewijzigd door alpeko op 29-01-2015 10:48:39 ]
pi_149177617
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 09:03 schreef alpeko het volgende:

[..]

Daar gaat het mis. Ten eerste kennen we een scheiding van kerk en staat. Ten tweede mag religie nooit een reden zijn om de vrijheid van een ander in te perken. Of leren we echt nog altijd niet van de fouten uit het verleden? In feite druist het in tegen artikel 6 van de grondwet. De ongelovige meerderheid pleit, mag ik hopen, ook niet voor het sluiten van kerken. Bij de AH verkopen ze toch ook gewoon varkensvlees ook al is er een groep die dat niet mag eten?

Als je niet inziet dat het fout is om iemand anders zijn vrijheden te ontnemen, zit je daar niet op je plek en ben je geen volksvertegenwoordiger maar vertegenwoordig van je eigen idealen en normen en waarden. Maar weinig politici realiseren zich dat ze ook de mensen vertegenwoordigen die NIET op ze hebben gestemd. En in Zwijndrecht vertegenwoordigen ze gelet op de opkomst bovendien nog geen eens 50% van de kiesgerechtigden. Dat op zich is al een teken dat het hoog tijd is voor een vorm van directe democratie.

Overigens gaat het in dit specifieke voorbeeld op landelijk niveau fout, die beperken de gemeentes in hun vrijheid als het om winkeltijden gaat. Onze vrijheid. Met dank aan de achterkamertjes politiek.
Amen.

Burn the church of Chr¡s†
† The 3 Kings †
pi_149179482
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 20:54 schreef MissMSX het volgende:
Interesse hier voor foto's uit de oude doos om het topic wat op te fleuren? Misschien weet iemand leuke anekdotes erbij ofzo.

Zoals deze bijvoorbeeld:

[ afbeelding ]
Hee dat ken ik!! ^O^
pi_149179532
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 20:58 schreef MissMSX het volgende:
Of deze:

[ afbeelding ]

Ik heb altijd gedacht dat dat zijspoor aan de andere kant van de bomen lag. Dus voor die huizen aan de linkerkant langs.

Over die huizen gesproken... Weten jullie nog dat daar ergens in het midden zo'n vreemde snuiter woonde? Toen ze een jaar of 15 terug al die huizen in dat rijtje opgeknapt hebben was zijn huis het enige dat niet gedaan was en er zo lullig uitstak :X
Zijn dat die huizen met die kantelen bovenop?
pi_149182848
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 19:34 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Hee dat ken ik!! ^O^
Ik heb er gewoond *O*
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 19:36 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Zijn dat die huizen met die kantelen bovenop?
Ja :D Echt zo'n maf rijtje vond ik het altijd. Zo met dat prive-straatje voor de deur.
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149182883
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 21:34 schreef karr-1 het volgende:
Toen was ik er volgens mij nog niet, ik woon pas sinds 2001 in Zwijndrecht.
Nooit te laat om je te verdiepen in de historie O+
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
  donderdag 29 januari 2015 @ 20:54:29 #217
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149183390
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 20:47 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Nooit te laat om je te verdiepen in de historie O+
Correct en dat doe ik dan ook volop
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149183571
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 20:54 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Correct en dat doe ik dan ook volop
Zal ik je overhoren of ga je een voordracht geven? 8-)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
  donderdag 29 januari 2015 @ 20:58:18 #219
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149183599
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 20:57 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Zal ik je overhoren of ga je een voordracht geven? 8-)
Ha ha ha ik ben nog maar een beginner he....
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149183696
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 20:58 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Ha ha ha ik ben nog maar een beginner he....
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 20:58 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Ha ha ha ik ben nog maar een beginner he....
Ah, nu al terugkrabbelen? :P

Nou vooruit, een makkie om te beginnen: Waarom heet Zwijndrecht Zwijndrecht?
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
  donderdag 29 januari 2015 @ 21:01:24 #221
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149183827
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 20:59 schreef MissMSX het volgende:

[..]

[..]

Ah, nu al terugkrabbelen? :P

Nou vooruit, een makkie om te beginnen: Waarom heet Zwijndrecht Zwijndrecht?
Ehhhm even denken hoor, dat had iets met het water te maken....
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149183911
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 21:01 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Ehhhm even denken hoor, dat had iets met het water te maken....
:Y Maar wat ook alweer precies? :P
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
  donderdag 29 januari 2015 @ 21:12:11 #223
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149184727
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 21:02 schreef MissMSX het volgende:

[..]

:Y Maar wat ook alweer precies? :P
Ha ha ik kan heel flauw zijn en het opzoeken maar dat doe ik niet. Het Zwijn kwam volgens mij van Swin, het Drecht was het deel dat iets met water te maken had.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149185309
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 21:12 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Ha ha ik kan heel flauw zijn en het opzoeken maar dat doe ik niet. Het Zwijn kwam volgens mij van Swin, het Drecht was het deel dat iets met water te maken had.
Ik ook even uit m'n hoofd dan: Swin inderdaad, of Suin dat iets zegt over het getij. En drecht dat een oversteekplaats is. Voor de St. Elisabethsvloed kon je er schijnbaar bij laag water oversteken.

En dan nu lekker verder Googlen :Y :D
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
  vrijdag 30 januari 2015 @ 08:04:15 #225
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_149199990
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 09:03 schreef alpeko het volgende:
En in Zwijndrecht vertegenwoordigen ze gelet op de opkomst bovendien nog geen eens 50% van de kiesgerechtigden. Dat op zich is al een teken dat het hoog tijd is voor een vorm van directe democratie.
Tja, de mensen die niet stemmen, kiezen er zelf voor om geen vertegenwoordiging in de plaatselijke politiek te hebben.

En ik ben wel benieuwd hoe die directe democratie die je voorstelt zou werken, kan je me dat uitleggen?
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
pi_149200601
quote:
2s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 08:04 schreef MaleDuck het volgende:

[..]

Tja, de mensen die niet stemmen, kiezen er zelf voor om geen vertegenwoordiging in de plaatselijke politiek te hebben.
Of voelen zich niet vertegenwoordigd. Of serieus genomen. Of geloven niet meer in het systeem. Je weet het niet. Ik vind het te makkelijk om te stellen dat mensen die niet stemmen geen recht van spreken hebben. Ik heb lokaal vaak zat wel gestemd maar blanco omdat ik me niet vertegenwoordigd voel door de partijen waaruit ik kan kiezen.

quote:
En ik ben wel benieuwd hoe die directe democratie die je voorstelt zou werken, kan je me dat uitleggen?
Daar zijn verschillende vormen van. Zwitserland is een praktijkvoorbeeld. Daar moet elke grondwetswijziging door de bevolking worden goedgekeurd. En de bevolking kan een (bindend) referendum laten uitschrijven. Ik weet niet of dat op alle vlakken goed uitpakt maar het is een interessante ontwikkeling. Zoiets kan een goed begin zijn en dwingt politici om meer rekening te houden met de wensen van het volk.

Nu sneuvelen de verkiezingsbeloftes al op de eerste dag na de verkiezingen. Ik snap best dat er compromissen gesloten moeten worden maar het is natuurlijk van de zotte dat een marginale partij als de SGP invloed kan uitoefenen op het kabinet. Het is dan ook niet verrassend dat zij fel tegen directe democratie zijn. Evenals de VVD die liever naar lobbyisten en het kapitaal luistert dan naar het volk. Dat is pure minachting van de kiezer.

Op lokaal niveau zou je kunnen overwegen om burgers (deels) te laten bepalen waar hun gemeentebelasting naartoe gaat. Ik weet dan zeker dat er nooit iemand akkoord zou geven voor het plaatsen van dure onderhoudsgevoelige elektronische borden bij bushaltes (grotendeels geld van de Provincie) waar geen mens instapt en waar 1 of 2x per uur slechts 1 buslijn stopt. Pure geldverspilling!

[ Bericht 3% gewijzigd door alpeko op 30-01-2015 09:10:01 ]
  vrijdag 30 januari 2015 @ 10:09:40 #227
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_149201977
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 09:01 schreef alpeko het volgende:

[..]

Of voelen zich niet vertegenwoordigd. Of serieus genomen. Of geloven niet meer in het systeem. Je weet het niet. Ik vind het te makkelijk om te stellen dat mensen die niet stemmen geen recht van spreken hebben. Ik heb lokaal vaak zat wel gestemd maar blanco omdat ik me niet vertegenwoordigd voel door de partijen waaruit ik kan kiezen.

[..]

Daar zijn verschillende vormen van. Zwitserland is een praktijkvoorbeeld. Daar moet elke grondwetswijziging door de bevolking worden goedgekeurd. En de bevolking kan een (bindend) referendum laten uitschrijven. Ik weet niet of dat op alle vlakken goed uitpakt maar het is een interessante ontwikkeling. Zoiets kan een goed begin zijn en dwingt politici om meer rekening te houden met de wensen van het volk.

Nu sneuvelen de verkiezingsbeloftes al op de eerste dag na de verkiezingen. Ik snap best dat er compromissen gesloten moeten worden maar het is natuurlijk van de zotte dat een marginale partij als de SGP invloed kan uitoefenen op het kabinet. Het is dan ook niet verrassend dat zij fel tegen directe democratie zijn. Evenals de VVD die liever naar lobbyisten en het kapitaal luistert dan naar het volk. Dat is pure minachting van de kiezer.

Op lokaal niveau zou je kunnen overwegen om burgers (deels) te laten bepalen waar hun gemeentebelasting naartoe gaat. Ik weet dan zeker dat er nooit iemand akkoord zou geven voor het plaatsen van dure onderhoudsgevoelige elektronische borden bij bushaltes (grotendeels geld van de Provincie) waar geen mens instapt en waar 1 of 2x per uur slechts 1 buslijn stopt. Pure geldverspilling!
Opzich een mooie opzet, maar ik verwacht dat dezelfde mensen gaan stemmen bij dat soort zaken, dus krijg je in mijn ogen hetzelfde resultaat, alhoewel het door de tijd kan veranderen als er meer bewustzijn van invloed komt.
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
pi_149202932
quote:
2s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 10:09 schreef MaleDuck het volgende:

[..]

Op zich een mooie opzet, maar ik verwacht dat dezelfde mensen gaan stemmen bij dat soort zaken, dus krijg je in mijn ogen hetzelfde resultaat, alhoewel het door de tijd kan veranderen als er meer bewustzijn van invloed komt.
Ik denk dat je je daarin vergist. Ten eerste omdat we nu iedere 4 jaar niet stemmen op iets maar op iemands (loze) beloftes. Ik snap heel goed dat mensen er de brui aan geven. Je geeft iemand zo directe invloed op besluiten i.p.v. dat het via achterkamertjes gaat.
Ten tweede zal het bij iemand natuurlijk veel meer leven om te stemmen over iets concreets wat ook echt uitgevoerd gaat worden.

Je moet er wel voor waken dat je niet doorslaat. Maar zoals het in Zwitserland gebeurt, lijkt mij een prima manier. Correctief en bindend referendum en grondwetswijzigingen nooit zonder akkoord van het volk. Ik heb geen enkel vertrouwen meer in de Kamer (of in de gemeenteraad). Het feit dat het kabinet en B&W gecontroleerd wordt door partijgenoten, klopt van geen kant natuurlijk. De macht van de Kamer vervangen door technocraten i.p.v. het volk lijkt me ook een prima alternatief. Laat de Minister van EZ maar gecontroleerd worden door (desnoods gekozen) economen. De Minister van Justitie door juristen. En betrek bij besluitvorming van ICT-projecten eens mensen met vakkennis. Had miljoenen bespaard voor de OV-chip.

Misschien wil het 20u Journaal wel 10 minuten zendtijd afstaan om mij deze boodschap te laten verkondigen :P
  vrijdag 30 januari 2015 @ 10:49:51 #229
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_149203027
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 10:47 schreef alpeko het volgende:

[..]

Ik denk dat je je daarin vergist. Ten eerste omdat we nu iedere 4 jaar niet stemmen op iets maar op iemands (loze) beloftes.Ik snap heel goed dat mensen er de brui aan geven. Je geeft iemand zo directe invloed op besluiten i.p.v. dat het via achterkamertjes gaat.
Ten tweede zal het bij iemand natuurlijk veel meer leven om te stemmen over iets concreets wat ook echt uitgevoerd gaat worden.

Je moet er wel voor waken dat je niet doorslaat. Maar zoals het in Zwitserland gebeurt, lijkt mij een prima manier. Correctief en bindend referendum en grondwetswijzigingen nooit zonder akkoord van het volk. Ik heb geen enkel vertrouwen meer in de Kamer (of in de gemeenteraad). Het feit dat het kabinet en B&W gecontroleerd wordt door partijgenoten, klopt van geen kant natuurlijk. De macht van de Kamer vervangen door technocraten i.p.v. het volk lijkt me ook een prima alternatief. Laat de Minister van EZ maar gecontroleerd worden door (desnoods gekozen) economen. De Minister van Justitie door juristen. En betrek bij besluitvorming van ICT-projecten eens mensen met vakkennis. Had miljoenen bespaard voor de OV-chip.

Misschien wil het 20u Journaal wel 10 minuten zendtijd afstaan om mij deze boodschap te laten verkondigen :P
De meeste mensen die niet stemmen zullen dat niet principieel doen volgens mij, maar eerder door gebrek aan interesse of gebrek aan tijd. Heel veel mensen interesseert het niet heel erg veel waar de gemeentegelden aan besteed worden en in onze drukke agenda is het vaak toch zoeken naar een moment waarop je gaat stemmen op zo'n dag.
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
pi_149203643
quote:
2s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 10:49 schreef MaleDuck het volgende:

[..]

De meeste mensen die niet stemmen zullen dat niet principieel doen volgens mij, maar eerder door gebrek aan interesse of gebrek aan tijd. Heel veel mensen interesseert het niet heel erg veel waar de gemeentegelden aan besteed worden en in onze drukke agenda is het vaak toch zoeken naar een moment waarop je gaat stemmen op zo'n dag.
Die interesse zal op deze manier meer gewekt worden. Tijd mag geen excuus zijn en je zou stemmen natuurlijk ook veel laagdrempeliger kunnen maken.
  vrijdag 30 januari 2015 @ 11:23:22 #231
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_149203944
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 11:10 schreef alpeko het volgende:
Tijd mag geen excuus zijn
Dat ben ik met je eens, maar veel mensen hebben ietwat narcistische aanleg en denken in veel dingen alleen maar voor zichzelf en daardoor zien ze het stemmen als geen prioriteit.
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
pi_149204883
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 09:01 schreef alpeko het volgende:

[..]

Of voelen zich niet vertegenwoordigd. Of serieus genomen. Of geloven niet meer in het systeem. Je weet het niet. Ik vind het te makkelijk om te stellen dat mensen die niet stemmen geen recht van spreken hebben. Ik heb lokaal vaak zat wel gestemd maar blanco omdat ik me niet vertegenwoordigd voel door de partijen waaruit ik kan kiezen.

Ik ben voorstander van het laten meetellen van blanco stemmen. Lijkt me een aardig signaal, zo'n half lege kamer/zaal.
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149213944
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 20:54 schreef MissMSX het volgende:
Interesse hier voor foto's uit de oude doos om het topic wat op te fleuren? Misschien weet iemand leuke anekdotes erbij ofzo.

Zoals deze bijvoorbeeld:

[ afbeelding ]
Ik dacht in eerste instantie dat dit het oude veilingterrein was maar nu ik beter kijk zie ik dat ik met m'n neus keek -O-
Wie weet waar de foto wel is genomen ? :s)
pi_149215418
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 16:57 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Ik dacht in eerste instantie dat dit het oude veilingterrein was maar nu ik beter kijk zie ik dat ik met m'n neus keek -O-
Wie weet waar de foto wel is genomen ? :s)
Ik was al weer vergeten dat dat ook hier heeft gezeten. Niet dat ik het bewust heb meegemaakt (foto is van 1958), maar het historisch besef was er wel. Het gaat om het gebied waar nu Loc@ (naast) staat.

[ Bericht 1% gewijzigd door alpeko op 30-01-2015 18:11:46 ]
pi_149216530
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 18:01 schreef alpeko het volgende:

[..]

Ik was al weer vergeten dat dat ook hier heeft gezeten. Niet dat ik het bewust heb meegemaakt (foto is van 1958), maar het historisch besef was er wel. Het gaat om het gebied waar nu Loc@ (naast) staat.
De oude locatie van de LTS?Ik herken er niks in,als geboren en getogen Zwijndrechter
pi_149216632
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 18:59 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

De oude locatie van de LTS?Ik herken er niks in,als geboren en getogen Zwijndrechter
In die buurt ja. Rotterdamseweg, Laurensvliet, Prinses Irenestraat en de Prinses Margrietstraat. Maar het is een fabriek.
pi_149216653
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 19:03 schreef alpeko het volgende:

[..]

In die buurt ja. Rotterdamseweg, Laurensvliet, Prinses Irenestraat en de Prinses Margrietstraat. Maar het is een fabriek.
Owwww het kwartje valt,de oude Tomadofabriek :P
Daar kwam die verontreiniging onder het Irenepark vandaan .
pi_149216702
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 19:04 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Owwww het kwartje valt,de oude Tomadofabriek :P
Daar kwam die verontreiniging onder het Irenepark vandaan .
Juist. Ik dacht dat je wist waarvan de foto was.
pi_149217256
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 19:05 schreef alpeko het volgende:

[..]

Juist. Ik dacht dat je wist waarvan de foto was.
Nee ik reageerde te vroeg,ik dacht dat het het oude Veilingterrein was vanwege die grote gebouwen maar dat sloeg nergens op hahaha!
  zaterdag 31 januari 2015 @ 10:54:45 #240
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_149231542
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 21:18 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Ik ook even uit m'n hoofd dan: Swin inderdaad, of Suin dat iets zegt over het getij. En drecht dat een oversteekplaats is. Voor de St. Elisabethsvloed kon je er schijnbaar bij laag water oversteken.

En dan nu lekker verder Googlen :Y :D
Ha ha ha _O_
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_149795003
Ha allen, een nieuwe zwijndrecht bewoner hier!

Bewoner is mischien nog een groot woord, we zijn hard aan het verbouwen en hopen in juni ons huis te betrekken ^O^

Ik kwam dit topic eigenlijk tegen via google. Wel al actief in het klustopic :Y)

Wel moet ik nog even de tijd nemen om me in te lezen! Al is de begin informatie aan het topic al super leuk;) Oorspronkelijk kom ik uit Ridderkerk dus het is nog even wennen, en totaal geen kennis van de wijken en actualiteiten. Was al een beetje op zoek gegaan in het beeldarchief en het grote archief online! Heel leuk om te zien.

Natuurlijk komt nu de vraag hoe bevalt zwijndrecht voor jullie en zijn er nog tips?

Oh en even kort voorstellen, 23 jaar, samen met mijn vriend het huis gekocht, werkzaam als recruiter. :P


edit" Oh en weet iemand wat er met dat braakliggende terein op de onderdijkserijweg staat te gebeuren? Het ligt er al 10 jaar zo bij en sinds 2010 stopgezet vanwege de economische crisis.. Nieuw bestemmingsplan?

[ Bericht 9% gewijzigd door Marthinezruit op 18-02-2015 15:51:15 ]
pi_149795789
Even een vraag van mij als wekelijkse bezoeker van Zwijndrecht: waarom wonen jullie er en wat maakt Zwijndrecht zo mooi? Persoonlijk vind ik het 1 van de meest deprimerende steden die ik ooit bezocht heb...
pi_149796051
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 16:01 schreef DW457 het volgende:
Even een vraag van mij als wekelijkse bezoeker van Zwijndrecht: waarom wonen jullie er en wat maakt Zwijndrecht zo mooi? Persoonlijk vind ik het 1 van de meest deprimerende steden die ik ooit bezocht heb...
Ik heb er mijn jeugd doorgebracht, maar wil voor geen goud terug (om de reden die je noemt), maar het is wel ideaal qua uitvalswegen.
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149796136
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 15:34 schreef Marthinezruit het volgende:
Ha allen, een nieuwe zwijndrecht bewoner hier!

Bewoner is mischien nog een groot woord, we zijn hard aan het verbouwen en hopen in juni ons huis te betrekken ^O^

Ik kwam dit topic eigenlijk tegen via google. Wel al actief in het klustopic :Y)

Wel moet ik nog even de tijd nemen om me in te lezen! Al is de begin informatie aan het topic al super leuk;) Oorspronkelijk kom ik uit Ridderkerk dus het is nog even wennen, en totaal geen kennis van de wijken en actualiteiten. Was al een beetje op zoek gegaan in het beeldarchief en het grote archief online! Heel leuk om te zien.

Natuurlijk komt nu de vraag hoe bevalt zwijndrecht voor jullie en zijn er nog tips?

Oh en even kort voorstellen, 23 jaar, samen met mijn vriend het huis gekocht, werkzaam als recruiter. :P


edit" Oh en weet iemand wat er met dat braakliggende terein op de onderdijkserijweg staat te gebeuren? Het ligt er al 10 jaar zo bij en sinds 2010 stopgezet vanwege de economische crisis.. Nieuw bestemmingsplan?
Wat heeft jullie naar Zwijndrecht gebracht?
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149796188
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 16:11 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Ik heb er mijn jeugd doorgebracht, maar wil voor geen goud terug (om de reden die je noemt), maar het is wel ideaal qua uitvalswegen.
Evenals nog 50 andere steden, die nog minder last van de spits hebben ook.
pi_149796613
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 16:14 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Wat heeft jullie naar Zwijndrecht gebracht?
Leuk dorp, lekker rustig, dicht bij uitvalswegen, dicht bij de stad. Goedkope woningen en vooral een "enorme" tuin en vrijheid. Maar jij bent geen fan?
pi_149796696
Ik vind het wel prima wonen. Alles is in de buurt, betaalbaar huis met een fijne tuin, rustige omgeving. Beter dan Dordt Centrum of Utrecht waar ik vandaan kwam :)

Alleen wat ik wel wat jammer vind is dat er vrij weinig te doen is. Ik ken niemand in Zwijndrecht en er is ook vrijwel niks te ondernemen (behalve een groepssport, waar ik niet van hou) om mensen te leren kennen.

[ Bericht 1% gewijzigd door Dot. op 18-02-2015 16:38:46 ]
pi_149799054
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 16:15 schreef DW457 het volgende:

[..]

Evenals nog 50 andere steden, die nog minder last van de spits hebben ook.
Significant minder? In de Randstad?
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149799160
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 17:31 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Significant minder? In de Randstad?
Oh zeker, neem Utrecht e.o. als voorbeeld, die snelwegen zijn minder file gevoelig dan de A16 en A15 en A27 (al loopt die ook langs Utrecht).
pi_149799243
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 16:26 schreef Marthinezruit het volgende:

[..]

Leuk dorp, lekker rustig, dicht bij uitvalswegen, dicht bij de stad. Goedkope woningen en vooral een "enorme" tuin en vrijheid. Maar jij bent geen fan?
Nee, niet bepaald. Het is echt een klassieke slaapstad. Voor jonge mensen is er vrijwel niets te doen. Dordt heeft me (qua uitgaan) nooit getrokken.

Ik woon nu in Den Haag. In een relatief dorpse wijk. Goede buurtwinkels, zelfs echt leuke horeca. En als dat me verveelt ben ik in nog geen 20 minuten fietsen in het centrum. En als ik geen zin heb om te fietsen gaat er voldoende vaak OV. Maar goed, als je daar geen waarde aan hecht :Y)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149799346
quote:
2s.gif Op woensdag 18 februari 2015 17:35 schreef DW457 het volgende:

[..]

Oh zeker, neem Utrecht e.o. als voorbeeld, die snelwegen zijn minder file gevoelig dan de A16 en A15 en A27 (al loopt die ook langs Utrecht).
Ook daar stond ik altijd vast in de spits.

En de keuze voor een woonplaats is natuurlijk ook afhankelijk van waar je werkt. Als je in Rotterdam werkt kun je beter in Zwijndrecht wonen dan in Utrecht. Een kwartiertje met de trein ook maar.
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149799441
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 17:40 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Ook daar stond ik altijd vast in de spits.

En de keuze voor een woonplaats is natuurlijk ook afhankelijk van waar je werkt. Als je in Rotterdam werkt kun je beter in Zwijndrecht wonen dan in Utrecht. Een kwartiertje met de trein ook maar.
Dat is helemaal waar.
pi_149799549
quote:
2s.gif Op woensdag 18 februari 2015 17:44 schreef DW457 het volgende:

[..]

Dat is helemaal waar.
Ik denk ook niet dat uitvalswegen voor de meeste mensen het enige criterium is. Het is wel de enige positieve feature aan Zwijndrecht die ik kan bedenken. Maar ik zie dat andere mensen al hun toevoegingen hebben gedaan. Kun je daar iets mee met betrekking tot je vraag? :D
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149799838
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 17:48 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Ik denk ook niet dat uitvalswegen voor de meeste mensen het enige criterium is. Het is wel de enige positieve feature aan Zwijndrecht die ik kan bedenken. Maar ik zie dat andere mensen al hun toevoegingen hebben gedaan. Kun je daar iets mee met betrekking tot je vraag? :D
Nou, ze vallen nog een beetje in de categorie 'moeilijk te geloven'. De huizen zijn inderdaad goedkoop (omdat bijna niemand er vrijwillig wil wonen, denk ik) en verder las ik iets over een grote tuin: dat geloof ik ook wel, alleen door de zware industrie (die regelmatig voor dubieuze geurtjes zorgen) die er staat groeit er niets meer behalve onkruid...
pi_149799907
quote:
2s.gif Op woensdag 18 februari 2015 17:58 schreef DW457 het volgende:

[..]

Nou, ze vallen nog een beetje in de categorie 'moeilijk te geloven'. De huizen zijn inderdaad goedkoop (omdat bijna niemand er vrijwillig wil wonen, denk ik) en verder las ik iets over een grote tuin: dat geloof ik ook wel, alleen door de zware industrie (die regelmatig voor dubieuze geurtjes zorgen) die er staat groeit er niets meer behalve onkruid...
Nou, dat is nu ook weer wat overdreven... Wij hebben heel wat eetbaars in de tuin staan en we hebben een ruime oogst elk jaar.
pi_149799942
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:01 schreef Dot. het volgende:

[..]

Nou, dat is nu ook weer wat overdreven... Wij hebben heel wat eetbaars in de tuin staan en we hebben een ruime oogst elk jaar.
En die oogst, geeft die licht? Zijn de tomaten paars? De prei knal oranje? De worteltjes blauw?
pi_149800051
quote:
2s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:02 schreef DW457 het volgende:

[..]

En die oogst, geeft die licht? Zijn de tomaten paars? De prei knal oranje? De worteltjes blauw?
:Y En wij krijgen antennes na het eten. Zo gek altijd!
pi_149800068
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:07 schreef Dot. het volgende:

[..]

:Y En wij krijgen antennes na het eten. Zo gek altijd!
Ja, zie je, dus toch! :Y)
pi_149800170
quote:
2s.gif Op woensdag 18 februari 2015 17:58 schreef DW457 het volgende:

[..]

Nou, ze vallen nog een beetje in de categorie 'moeilijk te geloven'. De huizen zijn inderdaad goedkoop (omdat bijna niemand er vrijwillig wil wonen, denk ik) en verder las ik iets over een grote tuin: dat geloof ik ook wel, alleen door de zware industrie (die regelmatig voor dubieuze geurtjes zorgen) die er staat groeit er niets meer behalve onkruid...
Als ik de lucht van Chemproha ruikt voel ik me altijd net een beetje meer thuis :D
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149800405
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 16:01 schreef DW457 het volgende:
Even een vraag van mij als wekelijkse bezoeker van Zwijndrecht: waarom wonen jullie er en wat maakt Zwijndrecht zo mooi? Persoonlijk vind ik het 1 van de meest deprimerende steden die ik ooit bezocht heb...
Mijn wieg stond er. Afgezien van dat mijn ouders er nog wonen heb ik er geen binding meer mee. Ik trek waarschijnlijk richting Brabant. Daar waar zelfs dorpen nog een hart/kern hebben. Het is natuurlijk triest dat een dorp van 12.000 inwoners wel een centrum kent het horeca en terrasjes en een stad als Zwijndrecht het moet doen met Veerplein waar vandaan je in 2 minuten in Dordrecht bent waar je meer keus hebt.
pi_149800581
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:22 schreef alpeko het volgende:

[..]

Mijn wieg stond er. Afgezien van dat mijn ouders er nog wonen heb ik er geen binding meer mee. Ik trek waarschijnlijk richting Brabant. Daar waar zelfs dorpen nog een hart/kern hebben. Het is natuurlijk triest dat een dorp van 12.000 inwoners wel een centrum kent het horeca en terrasjes en een stad als Zwijndrecht het moet doen met Veerplein waar vandaan je in 2 minuten in Dordrecht bent waar je meer keus hebt.
Yup, das inderdaad een beetje sneu. T is sowieso bijzonder: Dordt is zoveel leuker, knusser en fijner dan Zwijndrecht. Zwijndrecht kent echt nul sfeer, nul gezelligheid en nul leefbaarheid. Beetje de verkeerde kant van het spoor water.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 18-02-2015 18:28:43 ]
pi_149800666
quote:
15s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:28 schreef DW457 het volgende:

[..]

Yup, das inderdaad een beetje sneu. T is sowieso bijzonder: Dordt is zoveel leuker, knusser en fijner dan Zwijndrecht. Zwijndrecht kent echt nul sfeer, nul gezelligheid en nul leefbaarheid. Beetje de verkeerde kant van het spoor water.
Ik zou dan alleen weer niet in Dordrecht willen wonen. Stadspolders, Sterrenburg. Vreselijk. Alles buiten de schil van het centrum is niks. En in het centrum heb je geen tuin en moet je geen auto hebben. Maar Dordrecht heeft in ieder geval nog een centrum :)
pi_149800728
quote:
15s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:28 schreef DW457 het volgende:

[..]

Yup, das inderdaad een beetje sneu. T is sowieso bijzonder: Dordt is zoveel leuker, knusser en fijner dan Zwijndrecht. Zwijndrecht kent echt nul sfeer, nul gezelligheid en nul leefbaarheid. Beetje de verkeerde kant van het spoor water.
Ik vind Dordt echt helemaal niks. Dat publiek... :X
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149800748
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:33 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Ik vind Dordt echt helemaal niks. Dat publiek... :X
En dat is in Zwijndrecht beter?
pi_149800902
quote:
Wat heeft jullie naar Zwijndrecht gebracht?
Ik ben er (niet liegen,in het Katholieke ziekenhuis in Dordt) geboren en ik zou hier niet weg willen,
hoewel ik niet aan een buitenstaander zou kunnen uitleggen wat Zwijndrecht zo leuk maakt :Y
pi_149800923
quote:
2s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:33 schreef DW457 het volgende:

[..]

En dat is in Zwijndrecht beter?
Haha, niet echt. Alleen maar om aan te geven dat ik Dordt geen fatsoenlijk alternatief vind.
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149801024
Blijft een vreemd idee dat we misschien wel buren van elkaar zijn *O* *O* *O*
pi_149801142
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:38 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Ik ben er (niet liegen,in het Katholieke ziekenhuis in Dordt) geboren en ik zou hier niet weg willen,
hoewel ik niet aan een buitenstaander zou kunnen uitleggen wat Zwijndrecht zo leuk maakt :Y
En aan een insider?
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149801212
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:46 schreef MissMSX het volgende:

[..]

En aan een insider?
Ridder Andries ^O^
pi_149801343
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:49 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Ridder Andries ^O^
Haha, die scoort wel wat punten ja, maar om daar nu mijn woonplaats door te laten bepalen... :D
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149801485
Hahaha Andries vind ik een held!!

Maar ik woon hier vrij rustig,in een grote stad zou ik absoluut niet kunnen/willen wonen.
pi_149802147
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 18:59 schreef Dunnevandale het volgende:
Hahaha Andries vind ik een held!!

Maar ik woon hier vrij rustig,in een grote stad zou ik absoluut niet kunnen/willen wonen.
Ik zou wel in een dorp willen wonen, maar dan ook echt een dorp. Heerjansdam ofzo :Y)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149802311
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 19:19 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Ik zou wel in een dorp willen wonen, maar dan ook echt een dorp. Heerjansdam ofzo :Y)
Dan zou ik kiezen voor een boerderijtje in Drenthe,aan de rand van een bos c_/
Limburg vind ik ook heel mooi maar door die heuvels is het totaal niet praktisch. 8)7
pi_149802551
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 19:22 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Dan zou ik kiezen voor een boerderijtje in Drenthe,aan de rand van een bos c_/
Limburg vind ik ook heel mooi maar door die heuvels is het totaal niet praktisch. 8)7
En minder werk te vinden he :Y)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149802598
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 19:28 schreef MissMSX het volgende:

[..]

En minder werk te vinden he :Y)
Dat plan gaat alleen door als ik multimiljonair ben,dan ben ik niet afhankelijk van werk :6
pi_149802700
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 19:29 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Dat plan gaat alleen door als ik multimiljonair ben,dan ben ik niet afhankelijk van werk :6
Hard werken dan maar :7
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149802795
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 19:31 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Hard werken dan maar :7
Hard werken word je niet rijk van,ik hoop op de jackpot in de loterij,maar aangezien die kans nulkommanihil is zal het wel Zwijndrecht als woonplaats blijven ):O
pi_149802973
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 19:33 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Hard werken word je niet rijk van,ik hoop op de jackpot in de loterij,maar aangezien die kans nulkommanihil is zal het wel Zwijndrecht als woonplaats blijven ):O
Ach, er zijn ergere plekken ter wereld :P
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149803135
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 19:38 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Ach, er zijn ergere plekken ter wereld :P
Uhuh, Donetsk bijvoorbeeld.
pi_149803153
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 19:38 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Ach, er zijn ergere plekken ter wereld :P
Ja dat klopt helemaal,ik heb wel praats maar zou toch niet weggaan hier.Vandaag was ik Rotterdam aan het werk en daar wil ik nog niet dood gevonden worden brrrrr en :r
pi_149803593
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 19:43 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Ja dat klopt helemaal,ik heb wel praats maar zou toch niet weggaan hier.Vandaag was ik Rotterdam aan het werk en daar wil ik nog niet dood gevonden worden brrrrr en :r
Ligt er erg aan waar natuurlijk. Alles onder de Maas: nee. Daarboven zijn er genoeg goede wijken.
  woensdag 18 februari 2015 @ 22:06:20 #282
43615 RIVDSL
Impossible Mission
pi_149810037
Leuk hoor, iemand kondigt aan in Zwijndrecht te komen wonen en heel het dorp wordt gelijk afgekraakt :). Laat ik dan de eerste zijn: Welkom in Zwijndrecht Marthinezruit.
pi_149811476
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 22:06 schreef RIVDSL het volgende:
Leuk hoor, iemand kondigt aan in Zwijndrecht te komen wonen en heel het dorp wordt gelijk afgekraakt :). Laat ik dan de eerste zijn: Welkom in Zwijndrecht Marthinezruit.
*grinnik* Ergens is dat wel een beetje cru.
pi_149817992
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 22:06 schreef RIVDSL het volgende:
Leuk hoor, iemand kondigt aan in Zwijndrecht te komen wonen en heel het dorp wordt gelijk afgekraakt :). Laat ik dan de eerste zijn: Welkom in Zwijndrecht Marthinezruit.
We vertellen gewoon het eerlijke verhaal.
pi_149818707
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 22:06 schreef RIVDSL het volgende:
Leuk hoor, iemand kondigt aan in Zwijndrecht te komen wonen en heel het dorp wordt gelijk afgekraakt :). Laat ik dan de eerste zijn: Welkom in Zwijndrecht Marthinezruit.
Onzin. Er werd ook verteld waarom mensen er wel willen wonen :)

En ik neem toch aan dat nieuwe inwoners wel voor zichzelf kunnen bepalen wat zij wel en niet belangrijk vinden in een woonplaats :)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149819743
quote:
0s.gif Op woensdag 18 februari 2015 15:34 schreef Marthinezruit het volgende:
Ha allen, een nieuwe zwijndrecht bewoner hier!

Bewoner is mischien nog een groot woord, we zijn hard aan het verbouwen en hopen in juni ons huis te betrekken ^O^

Ik kwam dit topic eigenlijk tegen via google. Wel al actief in het klustopic :Y)

Wel moet ik nog even de tijd nemen om me in te lezen! Al is de begin informatie aan het topic al super leuk;) Oorspronkelijk kom ik uit Ridderkerk dus het is nog even wennen, en totaal geen kennis van de wijken en actualiteiten. Was al een beetje op zoek gegaan in het beeldarchief en het grote archief online! Heel leuk om te zien.

Natuurlijk komt nu de vraag hoe bevalt zwijndrecht voor jullie en zijn er nog tips?

Oh en even kort voorstellen, 23 jaar, samen met mijn vriend het huis gekocht, werkzaam als recruiter. :P

edit" Oh en weet iemand wat er met dat braakliggende terein op de onderdijkserijweg staat te gebeuren? Het ligt er al 10 jaar zo bij en sinds 2010 stopgezet vanwege de economische crisis.. Nieuw bestemmingsplan?
Welke wijk zijn jullie eigenlijk gaan wonen? :)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149837571
quote:
1s.gif Op woensdag 18 februari 2015 19:53 schreef alpeko het volgende:

[..]

Ligt er erg aan waar natuurlijk. Alles onder de Maas: nee. Daarboven zijn er genoeg goede wijken.
Ik was er vandaag weer maar heb er echt niks aantrekkelijks aan kunnen ontdekken,gruwel ervan :{w
pi_149837997
quote:
0s.gif Op donderdag 19 februari 2015 20:13 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Ik was er vandaag weer maar heb er echt niks aantrekkelijks aan kunnen ontdekken,gruwel ervan :{w
Ik zou er zelf ook niet willen wonen, maar het stadsaanzicht vanaf de Brienenoordbrug vind ik wel erg mooi.
pi_149839940
quote:
0s.gif Op donderdag 19 februari 2015 20:13 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Ik was er vandaag weer maar heb er echt niks aantrekkelijks aan kunnen ontdekken,gruwel ervan :{w
Ah je bent in heel Rotterdam geweest? Kralingen, Hillegersberg, delen van Schiebroek.
  vrijdag 20 februari 2015 @ 08:30:57 #290
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_149849041
Zit ik hier in KLB? :P

Ik woon eigenlijk met veel plezier in Zwijndrecht :)
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
pi_149849817
quote:
2s.gif Op vrijdag 20 februari 2015 08:30 schreef MaleDuck het volgende:
Zit ik hier in KLB? :P

Ik woon eigenlijk met veel plezier in Zwijndrecht :)
Meer willen we weten! Waarom?! :Y)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149850604
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 februari 2015 09:26 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Meer willen we weten! Waarom?! :Y)
Zwijndrecht heeft in ieder geval het meest levendige topic op Fok! uit de regio. In die van Dordrecht gebeurt niks. Maar mss komt dat ook wel omdat we het vertier hier moeten zoeken :P
pi_149850765
heb het hier goed naar mijn zin, we wonen in een autoluwe wijk/straat en mijn kinderen kunnen dus heerlijk buiten spelen :)
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  vrijdag 20 februari 2015 @ 11:10:11 #294
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_149851956
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 februari 2015 09:26 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Meer willen we weten! Waarom?! :Y)
De wijk waarin ik woon is rustig, goed onderhouden en de ligging is ideaal, je bent zo in Rotterdam of in Brabant. In Zwijndrecht is het meeste wel te doen op de fiets. Qua winkels is er ook genoeg keus en heb ook een goede kerk gevonden en zo een leuk sociaal netwerk opgebouwd in Zwijndrecht en HI Ambacht. Daarnaast genoeg afwisselende plekken waar je zonder last te hebben van stoplichten goed kan hardlopen.
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
pi_149852123
quote:
2s.gif Op vrijdag 20 februari 2015 11:10 schreef MaleDuck het volgende:

[..]

De wijk waarin ik woon is rustig, goed onderhouden en de ligging is ideaal, je bent zo in Rotterdam of in Brabant. In Zwijndrecht is het meeste wel te doen op de fiets. Qua winkels is er ook genoeg keus en heb ook een goede kerk gevonden en zo een leuk sociaal netwerk opgebouwd in Zwijndrecht en HI Ambacht. Daarnaast genoeg afwisselende plekken waar je zonder last te hebben van stoplichten goed kan hardlopen.
:)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149863835
quote:
2s.gif Op donderdag 19 februari 2015 20:21 schreef DW457 het volgende:

[..]

Ik zou er zelf ook niet willen wonen, maar het stadsaanzicht vanaf de Brienenoordbrug vind ik wel erg mooi.
Ik heb niets met kolossale hoogbouw,maar ik snap wel wat je bedoelt :)
pi_149863879
quote:
1s.gif Op donderdag 19 februari 2015 20:59 schreef alpeko het volgende:

[..]

Ah je bent in heel Rotterdam geweest? Kralingen, Hillegersberg, delen van Schiebroek.
Schiebroek ,Delfshaven,Spangen.....de rest ken ik ook wel een beetje maar nee :N geen goede gevoelens bij...
pi_149881014
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 februari 2015 18:14 schreef Dunnevandale het volgende:

[..]

Schiebroek ,Delfshaven,Spangen.....de rest ken ik ook wel een beetje maar nee :N geen goede gevoelens bij...
Dat kan maar dat is subjectief. Je kunt moeilijk ontkennen dat als het om moderne architectuur gaat dat Rotterdam de interessantste stad van ons land is. Eigenlijk onze enige stad met internationale allure. Of je graag woont is wat anders.
pi_149881571
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 februari 2015 09:39 schreef alpeko het volgende:

[..]

Dat kan maar dat is subjectief. Je kunt moeilijk ontkennen dat als het om moderne architectuur gaat dat Rotterdam de interessantste stad van ons land is. Eigenlijk onze enige stad met internationale allure. Of je graag woont is wat anders.
Maar daar ging het in deze discussie nu juist om toch? Waarom wil je ergens wel/niet wonen? :)
Als je een architectuurliefhebber bent kun je dat nog als criterium aanvoeren, maar de meeste mensen zullen toch andere criteria hebben :)
Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
pi_149881992
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 februari 2015 10:20 schreef MissMSX het volgende:

[..]

Maar daar ging het in deze discussie nu juist om toch? Waarom wil je ergens wel/niet wonen? :)
Als je een architectuurliefhebber bent kun je dat nog als criterium aanvoeren, maar de meeste mensen zullen toch andere criteria hebben :)
Daarom noemde ik ook nette wijken buiten het centrum. Daar zal ik best kunnen wonen. Al heb ik niets met "de" Rotterdammer of met Rijnmonders in het bijzonder. Verkeerde mentaliteit. Over het algemeen.
pi_149882305
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 februari 2015 10:49 schreef alpeko het volgende:

[..]

Daarom noemde ik ook nette wijken buiten het centrum. Daar zal ik best kunnen wonen. Al heb ik niets met "de" Rotterdammer of met Rijnmonders in het bijzonder. Verkeerde mentaliteit. Over het algemeen.
Daar sluit ik me volledig bij aan,de "gemiddelde"Rotterdammer met bijbehorende grote mond en grootspraak :r .
Verder houd ik meer van oude gebouwen in stadscentra zoals in bijvoorbeeld Den Haag,Amsterdam,Dordrecht etc.....
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')