FOK!forum / Sport Algemeen / [Bodybuilding] #402 Shit before you squat
star_gazerwoensdag 23 oktober 2013 @ 01:52
QdWd1.png


"Keep your purpose in mind, simply go to the gym and do your workout. Do it well and don't worry what other people are doing. Confidence will grow as you achieve." - Arnold Schwarzenegger

SPOILER: Algemeen
Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grof gezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen :).

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

• Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding) • Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding) • Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)

Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen." :{

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in. :)
SPOILER: Trainingsmethoden
Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:

Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts

In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training. Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).

In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.

Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder. Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt :).

Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op "dual factor training" of "fitness fatigue model".
SPOILER: Oefeningen
"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"

Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).

Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.

Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:

[quote] MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54:

Yep.

1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet.

Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.

Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.

Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.

Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren. [/quote]

Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.
SPOILER: Sets & Reps
De instructeur op de sportschool zegt dat ik 20 herhaingen moet doen. Of dat klopt hangt van je doel af, maar waarschijnlijk heb je er niks aan.

Deze artikelen gaan in op het aantal sets en herhalingen:

Ironmagazine

How many sets and reps per exercise


SPOILER: Voeding
Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.

De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:

• (Complexe) Koolhydraten. Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je onder andere uit Brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc. • Eiwitten. Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc. • Vetten. Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren. Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.

Let vooral op je eiwitinname! Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.

Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.

Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme :P).

Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.

De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.

Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.

Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30gram dextrose en 50gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je caseïne (traag opneembaar) ook nog toevoegen.
SPOILER: Rust
Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.

Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.

Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)

Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.
SPOILER: Supplementatie
Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.

Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.

Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het een en ander. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.

Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo. :)

Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.
SPOILER: Vitamines en mineralen
"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.

Vitamines in grote hoeveelheden zoals Vitamine B en Vitamine C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ;) ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot Vitamine A en Vitamine D. Met vitamine A is overdosering snel mogelijk en gevaarlijk; Voor vitamine D zijn er steeds meer aanwijzingen dat suppletie (bij voorkeur in D3 vorm) de kans op allerlei ziekten en aandoeningen verkleint). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen. ZMA is hiervoor een veelgebruikt supplement.

Zeer uitgebreide info hierover: http://www.bodybuilding.com/fun/catvit1.htm http://www.bodybuilding.com/fun/catvit2.htm

Met diezelfde auteur heb ik onderstaand schema samengesteld: http://home.kpn.nl/geem0008//vitaminesmineralen.doc
SPOILER: Steroiden
Als iemand wilt gaan gebruiken doe dan de moeite jezelf goed in te lezen in de materie, het zijn namelijk medicijnen die je overgedoseerd gaat gebruiken ten behoeve van cosmetische doeleiden.

Hier op FOK is geen ruimte tot educatie op dit punt, ik raad iedereen dan ook aan in deze subsectie goed de sticky topics door te lezen. http://forum.dutchbodybuilding.com/f10/

Educate yourself before you medicate yourself!
SPOILER: Handige en informatieve linkjes
Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden. :P http://bodybuilding.pagina.nl

Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na. http://www.ifbb.com

Zeer groot en uitgebreid informatief forum: http://www.bodybuilding.com/forum

Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten! :7 http://forum.dutchbodybuilding.com

Deze mag niet ontbreken in dit rijtje. :) http://www.getbig.com

Specifieke voeding FAQ: http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm

Nog een voeding pagina: http://www.getbig.com/articles/bottom.htm

Site met oefeningen in animated .gif: http://exrx.net/Exercise.html

Uitleg type spiervezels: http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532

Vitamines en mineralen info: http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010

Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd: http://www.t-nation.com
SPOILER: FAQ
- Ik wil beginnen: hoe vind ik een goede sportschool? Let erop dat er een squat rack (niet alleen een Smith Machine), dumbbells tot minimaal 30kg (gevordenen hebben meer nodig) en losse barbells aanwezig zijn.

- Jullie zeggen dat ik ook moet squatten, bankdrukken en deadliften, maar bij mij op de sportschool kan/mag dat niet. Zeg je abonnement op en zoek een andere sportschool.

- Ik wil graag sneller sterker en breder worden: wat moet ik doen? Allereerst: leest de OP goed en helemaal door. Verder: post je eet- en trainingsschema, dan kunnen de ervaren mensen hier je persoonlijk advies geven.
SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2013
1. Phil Heath img_52071380427792.jpg

2. Kai Greene img_51021380427781.jpg

3. Dennis Wolf img_42631380424643.jpg

En 2 van (volgens kenners ;) ) de beste bodybuilder aller tijden; Arnold Schwarzenegger.

m7.jpg

m8.jpg

SPOILER: Versiebeheer
* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. :), na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.

08-10-2013: Headerfoto gecorrigeerd.Foto's Top 3 Mr. Olympia 2012 vervangen door die van 2013, funfoto onder de 2 Swarzenegger foto's verwijderd, spoiler voor versiebeheer toegevoegd (CarbonC / no1uknow)

De OP staat hier
star_gazerwoensdag 23 oktober 2013 @ 01:53
Posts laatste deel.

quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 01:30 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Mijn aan m'n ogen van dat kleurenschema, moet altijd de kleuren inverten als ik daar iets lees.

Mooie quote ook

[..]

quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 01:39 schreef Diabox het volgende:

[..]

Inderdaad, helemaal kut als je daarna weer switcht naar 'n site met lichte kleuren.
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 01:51 schreef star_gazer het volgende:
Godver zeg. Ik heb echt zware pijn in m'n onderarmen van 5x10 deadlifts eergister :') Double overhand grip FTW.
Yuri_Boykawoensdag 23 oktober 2013 @ 01:55
Goede TT.
star_gazerwoensdag 23 oktober 2013 @ 02:36
Godver zeg. De nummer 1 blessure die ik nooit wil is een gescheurde pec. Dat ziet er echt bizar pijnlijk uit.
star_gazerwoensdag 23 oktober 2013 @ 02:46
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 01:18 schreef Pulzzar het volgende:

[..]

Ik stond net op de weegschaal: ik weeg te zwaar. ;(

Ik denk dat ik eerst moet gaan afvallen (10 kilo). Maar ook belangrijk is dat ik leniger ga worden. Ik vold groepslessen op de sportschool (2x bootcamp) en ik merk dat mijn balans maar vooral mijn lenigheid erg slecht zijn. Ik moet mijn spieren en ik denk vooral die van mijn rug, langer maken. Doe ik er niks aan, heb ik er op latere leeftijd veel problemen aan.

Ik merk trouwens ook dat mijn gebrek aan lenigheid me beperkt bij mijn buikspieroefeningen.
Ik doe maar even net alsof je dat niet gezegd hebt :X Je spieren worden niet langer, ze worden flexibeler van stretchen. Beeld je even in: een spier zit met pezen vast aan je botten. De ruimte daartussen staat vast en wordt bepaald door je skelet. Dat gezegd hebbende, een goede stretch routine na het liften (niet ervoor!) hoort erbij en is belangrijk om blessures enz te voorkomen.

Ik zou eens een yoga klas pakken; yoga is een geweldige manier om functionele lenigheid terug te krijgen.

Als je gaat afvallen, doe dat dan wel op de juiste manier. Negeer de adviezen van je moeder, de buurman/vrouw, je collega's en volg de adviezen in de OP op. Eet genoeg, eet goed en blijf heel ver van onzin als 'shake dieten' en 'sapkuren' vandaan. Sterker nog: gooi het woord 'dieet' in de prullenbak en noem het je 'voeding'. Zie de website IIFYM voor een goed voorbeeld van hoe je je voeding kunt structureren.

[ Bericht 1% gewijzigd door star_gazer op 23-10-2013 02:56:04 ]
star_gazerwoensdag 23 oktober 2013 @ 03:13
Hier is trouwens de post waar Dave Tate met een nutrional coach over zijn dieet praat.
Questularwoensdag 23 oktober 2013 @ 08:06
Gisteren mn 1e push workout gehad.

Squats 3x10x60 kg (pas opnieuw begonnen met squaten)
Lunges 3x10 met dumbels van 12kg , is verdomme een lastige oefening :)
DB press 3x10 met dumbels van 12 kg
BP 3x8x70kg
Dips 3x6

en nog 20 min op de hometrainer gezeten (10km)

vooral met de dips ben ik aangenaam verrast én geen last van mn schouders waar ik dat eerst wel had en daadwerkelijk 3 setjes van 6 weten te doen :p
Pen en papier meegenomen en alles genoteerd zodat ik netjes mn progressie kan bijhouden.
star_gazerwoensdag 23 oktober 2013 @ 08:30
^O^

Lunges zijn inderdaad fijn ja.

Wel apart dat je 3x8x70kg pakt op de bench, maar met dumbbells maar 12kg drukt?
Questularwoensdag 23 oktober 2013 @ 08:34
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 08:30 schreef star_gazer het volgende:
^O^

Lunges zijn inderdaad fijn ja.

Wel apart dat je 3x8x70kg pakt op de bench, maar met dumbbells maar 12kg drukt?
Sorry DB shoulder press ;-)

http://exrx.net/WeightExe(...)DBShoulderPress.html
star_gazerwoensdag 23 oktober 2013 @ 08:47
quote:
My bad!
Snakeywoensdag 23 oktober 2013 @ 10:52
Man leeft maand op bier en worst

Dus, bier en worst in de cut. :P
ssebasswoensdag 23 oktober 2013 @ 11:13
Dan geen vitaminepillen nemen --> scheurbuik de manier om te cutten.
star_gazerwoensdag 23 oktober 2013 @ 11:47
quote:
10s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 10:52 schreef Snakey het volgende:
Man leeft maand op bier en worst
Wellicht iets meer worst en minder bier. IIFYM ^O^
Panzermauswoensdag 23 oktober 2013 @ 13:30
Tof hoor, sinds jullie hier zo op mijn vriendin hebben lopen inpraten, staat ze bij skullcrushers al na 20 seconden weer aan die bar te trekken omdat ik dan de volgende set moet doen. :') :D
THEFXRwoensdag 23 oktober 2013 @ 14:16
quote:
10s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 13:30 schreef Panzermaus het volgende:
Tof hoor, sinds jullie hier zo op mijn vriendin hebben lopen inpraten, staat ze bij skullcrushers al na 20 seconden weer aan die bar te trekken omdat ik dan de volgende set moet doen. :') :D
beter kan je niet hebben!
star_gazerwoensdag 23 oktober 2013 @ 14:33
En zo hoort het
Faeroerwoensdag 23 oktober 2013 @ 16:38
Zo jammer om te moeten wachten tussen Starting Strength dagen door. Ik wil meer OHP, meer powercleans en meer alles elke dag. :D
Beachwoensdag 23 oktober 2013 @ 16:54
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 16:38 schreef Faeroer het volgende:
Zo jammer om te moeten wachten tussen Starting Strength dagen door. Ik wil meer OHP, meer powercleans en meer alles elke dag. :D
Dan ga je toch een ander programma doen wat je elke dag kan doen?
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 19:31
Ik haal altijd om de 3 maanden fake converses bij scapino om in te liften , dit keer ben ik zwaar gegoofed.. 2 verschillende schoenen maar wel dezelfde maat :')

Ik trok ze aan en dacht..wtf.. er klopt iets niet. Zijn ook twee verschillende merken zie ik nu :D

1 super krappe schoen en 1 clownsschoen

2ebto8w.jpg

ik ga er gewoon in trainen zo lol
KolonelKhedaffiwoensdag 23 oktober 2013 @ 19:34
Wat is de inhoud van dat maatschepje van whey perfection? Hier lees ik 28g dan weer 40/50g. Heb geen weegschaal. :P
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 19:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:34 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Wat is de inhoud van dat maatschepje van whey perfection? Hier lees ik 28g dan weer 40/50g. Heb geen weegschaal. :P
28 gram
Klokovwoensdag 23 oktober 2013 @ 19:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:34 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Wat is de inhoud van dat maatschepje van whey perfection? Hier lees ik 28g dan weer 40/50g. Heb geen weegschaal. :P
Hangt ervanaf hoe hard je het aandrukt
KolonelKhedaffiwoensdag 23 oktober 2013 @ 19:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:35 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

28 gram
^O^
KolonelKhedaffiwoensdag 23 oktober 2013 @ 19:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:36 schreef Klokov het volgende:

[..]

Hangt ervanaf hoe hard je het aandrukt
Niet.
Yuri_Boykawoensdag 23 oktober 2013 @ 19:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:31 schreef dreamerbulk het volgende:
Ik haal altijd om de 3 maanden fake converses bij scapino om in te liften , dit keer ben ik zwaar gegoofed.. 2 verschillende schoenen maar wel dezelfde maat :')

Ik trok ze aan en dacht..wtf.. er klopt iets niet. Zijn ook twee verschillende merken zie ik nu :D

1 super krappe schoen en 1 clownsschoen

[ afbeelding ]

ik ga er gewoon in trainen zo lol
Hardop gelachen. _O-

quote:
1s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:36 schreef KolonelKhedaffi het volgende:

[..]

Niet.
Wel. We kwamen er destijds op een hilarische manier achter. Er staat op de pot 28 gr. maar ik kwam altijd uit op 40 gr. en waarschuwde de mensen in het topic. :') Bleek dat het gewoon 28 gr. is, maar omdat ik het tegen de wand aandruk is het 40 gr.
KolonelKhedaffiwoensdag 23 oktober 2013 @ 19:40
quote:
10s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:38 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Hardop gelachen. _O-

[..]

Wel. We kwamen er destijds op een hilarische manier achter. Er staat op de pot 28 gr. maar ik kwam altijd uit op 40 gr. en waarschuwde de mensen in het topic. :') Bleek dat het gewoon 28 gr. is, maar omdat ik het tegen de wand aandruk is het 40 gr.
Ik bedoel dat ik het niet aanstamp. :P
Ongeveer 28g dus. :)
Yuri_Boykawoensdag 23 oktober 2013 @ 19:44
quote:
1s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:40 schreef KolonelKhedaffi het volgende:

[..]

Ik bedoel dat ik het niet aanstamp. :P
Ongeveer 28g dus. :)
Ah. :') Alright.
Awesome_woensdag 23 oktober 2013 @ 19:47
Ik had vandaag ook ff afgewogen en als ik scoop - en het niet vacuüm duw zoals yuri - en gewoon met beleid rechtveeg met mijn vinger kom ik op 35gram.

Trouwens, brotip: chocolade karamel. Wat ben ik blij dat ik daar een 10lbs emmer van heb.
THEFXRwoensdag 23 oktober 2013 @ 19:50
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:44 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Ah. :') Alright.
jij stampertje :D
KolonelKhedaffiwoensdag 23 oktober 2013 @ 20:10
Moet je er eigenlijk ook rekening mee houden hoeveel kCal je binnen krikgt als je s' avonds flink gaat pilzen?
Sapstengelwoensdag 23 oktober 2013 @ 20:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 20:10 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Moet je er eigenlijk ook rekening mee houden hoeveel kCal je binnen krikgt als je s' avonds flink gaat pilzen?
Het zijn uiteindelijk wel calorieën ja. Maar eens in de twee weken boven je onderhoud komen tijdens een cut omdat je wat biertjes drinkt zal geen verschil maken als je de andere 13 dagen onder je maintenance zit. Gewoon een cheat day.
esv7woensdag 23 oktober 2013 @ 20:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 20:10 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Moet je er eigenlijk ook rekening mee houden hoeveel kCal je binnen krikgt als je s' avonds flink gaat pilzen?
Ik houd er zelf wel rekening mee als ik bier ga drinken, niet dat ik het dan ga lopen tellen als ik weg ben maar dan eet ik 500kcals minder ofzo.
Yuri_Boykawoensdag 23 oktober 2013 @ 20:22
Een flesje bier is volgens mij 180 kcal.
KolonelKhedaffiwoensdag 23 oktober 2013 @ 20:44
Wups. Uitgerekend vandaag al meer dan genoeg binnen gekregen. :') Nouja het is niet anders.
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 21:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 20:44 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Wups. Uitgerekend vandaag al meer dan genoeg binnen gekregen. :') Nouja het is niet anders.
goodnight sweet gaaaaains
D.woensdag 23 oktober 2013 @ 21:39
Zijn er mensen die zowel de whey van B&F als van XXL hebben geproefd?
En is er een aanzienlijk verschil?

Ik heb altijd de laatste, maar volgens mij heeft hier bijna iedereen B&F :Y
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 21:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:39 schreef D. het volgende:
Zijn er mensen die zowel de whey van B&F als van XXL hebben geproefd?
En is er een aanzienlijk verschil?

Ik heb altijd de laatste, maar volgens mij heeft hier bijna iedereen B&F :Y
Persoonlijk vind ik die van XXL het lekkerst...die delicious versie.. Maar die is ook duurder.

Zelf gebruik ik nu altijd b&f

vroeger ook tijdje bodylab gehad, was ook wel te doen.
Travel.woensdag 23 oktober 2013 @ 21:43
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:31 schreef dreamerbulk het volgende:
Ik haal altijd om de 3 maanden fake converses bij scapino om in te liften , dit keer ben ik zwaar gegoofed.. 2 verschillende schoenen maar wel dezelfde maat :')

Ik trok ze aan en dacht..wtf.. er klopt iets niet. Zijn ook twee verschillende merken zie ik nu :D

1 super krappe schoen en 1 clownsschoen

[ afbeelding ]

ik ga er gewoon in trainen zo lol
Bwhehe, hij lijkt ook een maat groter links?
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 21:44
quote:
9s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:43 schreef Travel. het volgende:

[..]

Bwhehe, hij lijkt ook een maat groter links?
allebei maat 44, twee verschillende merken ;( en twee verschillende hoogtes ook... sickening symmetry!

Morgen ga ik er weer heen en dan koop ik nog een keer zo'n potato combinatie, dan heb ik 2 normale paren hehe
slacker_nlwoensdag 23 oktober 2013 @ 21:45
Is deze al gepost? http://aasgaardco.com/sto(...)4&action=show_detail
Travel.woensdag 23 oktober 2013 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:44 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

allebei maat 44, twee verschillende merken ;( en twee verschillende hoogtes ook... sickening symmetry!

Morgen ga ik er weer heen en dan koop ik nog een keer zo'n potato combinatie, dan heb ik 2 normale paren hehe
En dan zegt die vrouw : He, dit zijn twee verschillende, die mag u niet meenemen _O-
D.woensdag 23 oktober 2013 @ 21:47
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:42 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Persoonlijk vind ik die van XXL het lekkerst...die delicious versie.. Maar die is ook duurder.

Zelf gebruik ik nu altijd b&f

vroeger ook tijdje bodylab gehad, was ook wel te doen.
De delicious heb ik, en is idd erg lekker :Y

Op sommige smaken na dan :X

En ik heb 10kg gekocht, dus dan in verhouding weer goedkoper :P
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 21:50
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:47 schreef D. het volgende:

[..]

De delicious heb ik, en is idd erg lekker :Y

Op sommige smaken na dan :X

En ik heb 10kg gekocht, dus dan in verhouding weer goedkoper :P
95050-1212%20-%20gif%20mark_henry%20wwe.gif

per kg betaal je dan 15,90


bij bodyfit per kg 13,11
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 21:53
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:39 schreef D. het volgende:
Zijn er mensen die zowel de whey van B&F als van XXL hebben geproefd?
En is er een aanzienlijk verschil?

Ik heb altijd de laatste, maar volgens mij heeft hier bijna iedereen B&F :Y
De meeste hebben B&F omdat die meestal het goedkoopst is en men nergens anders meer naar kijkt. Overigens koop ik al tijden een mix van whey en casseine, schijnt beter te zijn, ook voor na de training.
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 21:53
quote:
1s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 20:22 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Een flesje bier is volgens mij 180 kcal.
Ik krijg dat glas niet weg zonder een bloedende bek over te houden.
Yuri_Boykawoensdag 23 oktober 2013 @ 21:54
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:39 schreef D. het volgende:
Zijn er mensen die zowel de whey van B&F als van XXL hebben geproefd?
En is er een aanzienlijk verschil?

Ik heb altijd de laatste, maar volgens mij heeft hier bijna iedereen B&F :Y
SPT / [Bodybuilding] (#299) Happy New Gains!

quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:53 schreef CarbonC het volgende:

[..]

De meeste hebben B&F omdat die meestal het goedkoopst is en men nergens anders meer naar kijkt. Overigens koop ik al tijden een mix van whey en casseine, schijnt beter te zijn, ook voor na de training.
Yeah. Ik mix het altijd zelf.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23343671

quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:53 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Ik krijg dat glas niet weg zonder een bloedende bek over te houden.
Scherp (no pun). :D
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 21:55
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:34 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Wat is de inhoud van dat maatschepje van whey perfection? Hier lees ik 28g dan weer 40/50g. Heb geen weegschaal. :P
Een van de grootste misverstanden is dat bij whey zou gelden dat meer beter is.
D.woensdag 23 oktober 2013 @ 21:55
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:50 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

per kg betaal je dan 15,90

bij bodyfit per kg 13,11
Ow, miscalculatie in mijn hoofd :@
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 21:57
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 19:31 schreef dreamerbulk het volgende:
Ik haal altijd om de 3 maanden fake converses bij scapino om in te liften , dit keer ben ik zwaar gegoofed.. 2 verschillende schoenen maar wel dezelfde maat :')

Ik trok ze aan en dacht..wtf.. er klopt iets niet. Zijn ook twee verschillende merken zie ik nu :D

1 super krappe schoen en 1 clownsschoen

[ afbeelding ]

ik ga er gewoon in trainen zo lol
Dat is je straf voor het naar zo'n pauperzaak te gaan.
Daarnaast: geen idee wat deze meuk daar kost, maar: zijn een paar goede schoenen die langer meegaan niet uiteindelijk goedkoper?
(wel erg LOL uiteraard).
D.woensdag 23 oktober 2013 @ 21:58
quote:
^O^

Mijn favoriete smaak staat er niet bij trouwens: bosvruchten :P
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:54 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

[..]

Yeah. Ik mix het altijd zelf.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23343671

[..]

Die URL moet eigenlijk in de OP, samen met een halve zin uitleg dat je Whey en Casseine moet mixen.
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:01
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:55 schreef D. het volgende:

[..]

Ow, miscalculatie in mijn hoofd :@
Geen ramp (toch?).
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:57 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Dat is je straf voor het naar zo'n pauperzaak te gaan.
Daarnaast: geen idee wat deze meuk daar kost, maar: zijn een paar goede schoenen die langer meegaan niet uiteindelijk goedkoper?
(wel erg LOL uiteraard).
De reden waarom ik zulke goedkope nep converses haal(10 euro), is omdat na 3 maanden trainen in converses die dingen echt ruiken naar een dode hond. Dus iedere 3 maand een fresh paartjevind ik zelf persoonlijk fijn. Dat probleem heb ik niet met leren/suede schoenen, maar ik vind de platte zool van deze fake converses zeer fijn om in te liften.

40 euro op jaarbasis is niet slecht, beetje dure schoenen zijn al gauw 120 euro, daar kan ik 3 jaar lang iedere 3 maand verse nep converses voor halen. 3 jaar doe ik niet met 1 paar schoenen.. al zijn ze van Gucci(bij wijze van)
Yuri_Boykawoensdag 23 oktober 2013 @ 22:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:58 schreef D. het volgende:

[..]

^O^

Mijn favoriete smaak staat er niet bij trouwens: bosvruchten :P
Sinds die tijd zijn er een hoop smaken bijgekomen. :P

quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:00 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Die URL moet eigenlijk in de OP, samen met een halve zin uitleg dat je Whey en Casseine moet mixen.
Er kan nog wel meer in de OP.
D.woensdag 23 oktober 2013 @ 22:06
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:01 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Geen ramp (toch?).
Nee, kan de beste overkomen :P
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:06 schreef D. het volgende:

[..]

Nee, kan de beste overkomen :P
Dat is de prijs die je betaalt voor de meest lekkere shake :)
Snakeywoensdag 23 oktober 2013 @ 22:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:02 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

De reden waarom ik zulke goedkope nep converses haal(10 euro), is omdat na 3 maanden trainen in converses die dingen echt ruiken naar een dode hond. Dus iedere 3 maand een fresh paartjevind ik zelf persoonlijk fijn. Dat probleem heb ik niet met leren/suede schoenen, maar ik vind de platte zool van deze fake converses zeer fijn om in te liften.

40 euro op jaarbasis is niet slecht, beetje dure schoenen zijn al gauw 120 euro, daar kan ik 3 jaar lang iedere 3 maand verse nep converses voor halen. 3 jaar doe ik niet met 1 paar schoenen.. al zijn ze van Gucci(bij wijze van)
Ik heb deze.

box_hog_boots.jpg

Echt een fijne schoen die je voet niet afsluit, dus ook niet gaat stinken. Ik zie online zo snel even niet een goeie prijs. Ik koop ze in Spanje voor 45 euro.

https://www.google.nl/sea(...)10&es_sm=93&ie=UTF-8
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:08 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ik heb deze.

[ afbeelding ]

Echt een fijne schoen die je voet niet afsluit, dus ook niet gaat stinken. Ik zie online zo snel even niet een goeie prijs. Ik koop ze in Spanje voor 45 euro.

https://www.google.nl/sea(...)10&es_sm=93&ie=UTF-8
Zulke zat ik laatst ook al aan te denken ja, die lijken me dan wel weer heel relaxed zitten.. die zool lijkt me ook perfect.
D.woensdag 23 oktober 2013 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:03 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Sinds die tijd zijn er een hoop smaken bijgekomen. :P

Maakt het kiezen niet gemakkelijker :N

Ik heb van XXL het samplepack geprobeerd, maar de meeste smaken zijn 'leuk voor een keertje', maar niet om dagelijks naar binnen te gieten :N
Yuri_Boykawoensdag 23 oktober 2013 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:08 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ik heb deze.

[ afbeelding ]

Echt een fijne schoen die je voet niet afsluit, dus ook niet gaat stinken. Ik zie online zo snel even niet een goeie prijs. Ik koop ze in Spanje voor 45 euro.

https://www.google.nl/sea(...)10&es_sm=93&ie=UTF-8
Lol, boksschoenen, nice. Kai Greene draagt ze ook. :P
Yuri_Boykawoensdag 23 oktober 2013 @ 22:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:09 schreef D. het volgende:

[..]

Maakt het kiezen niet gemakkelijker :N

Ik heb van XXL het samplepack geprobeerd, maar de meeste smaken zijn 'leuk voor een keertje', maar niet om dagelijks naar binnen te gieten :N
Ben ik het mee eens inderdaad. B&F heeft een veel beter aanbod wat smaak betreft.
D.woensdag 23 oktober 2013 @ 22:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:07 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Dat is de prijs die je betaalt voor de meest lekkere shake :)
Ow, het prijsverschil doelde je op. Nee, da's geen ramp, ik betaal graag iets meer voor een lekkerder product :Y

Ik dacht dat je doelde op het feit dat ik mis calculeerde :P
Snakeywoensdag 23 oktober 2013 @ 22:12
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:09 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Zulke zat ik laatst ook al aan te denken ja, die lijken me dan wel weer heel relaxed zitten.. die zool lijkt me ook perfect.
Het is bijna alsof je op je sokken loopt.
D.woensdag 23 oktober 2013 @ 22:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Ben ik het mee eens inderdaad. B&F heeft een veel beter aanbod wat smaak betreft.
Ik zal ook eens een samplepack van B&F bestellen :Y
Hoeveel grams zakjes zijn dat?

Dat vond ik ook al raar bij XXL.
Op de grote verpakkingen staat dat je per shake 40 gram in je melk (of water) gooit.
En dan maken ze sample-zakjes van 30 gram, een net-niet shake dus :N
Snakeywoensdag 23 oktober 2013 @ 22:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:09 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Zulke zat ik laatst ook al aan te denken ja, die lijken me dan wel weer heel relaxed zitten.. die zool lijkt me ook perfect.
Ow, als je ze al wil kopen, betaal er ajb niet teveel voor. Online zie ik ze voor 50 GBP of bijna 80 USD.Dat is echt teveel. Ik kan altijd een paar uit Spanje meenemen voor je,
Faeroerwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:17
quote:
275 dollar voor een squatsessie van 4 uur? Als je het geld hebt...
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:18
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:15 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ow, als je ze al wil kopen, betaal er ajb niet teveel voor. Online zie ik ze voor 50 GBP of bijna 80 USD.Dat is echt teveel. Ik kan altijd een paar uit Spanje meenemen voor je,
Ok!

Ik ga eerst even in een winkel kijken en ze passen, gewoon voor het gevoel. Daarna kijk ik rond op ebay, en anders spreek ik jou aan.. thanks!
Snakeywoensdag 23 oktober 2013 @ 22:23
quote:
14s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:18 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Ok!

Ik ga eerst even in een winkel kijken en ze passen, gewoon voor het gevoel. Daarna kijk ik rond op ebay, en anders spreek ik jou aan.. thanks!
Neem je tijd. Ik ben begin volgend jaar pas weer in Spanje.
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:28
quote:
1. Het is me niet geheel duidelijk wat je nou precies voor 275 dollar krijgt.
2. Een NL-event met een prijs in dollars: :')
(daarnaast: wie wil er nou nog dollars? die koers gaat echt down the drain).
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:29
Verder binnenlands nieuws: in Best (NB) schijnt 1 november a.s. een nieuwe gym geopend te worden. Eigenaar: #3 van de sterkste man van NL. Input: allerlei hardcoremeuk, strongman meuk, plate-loaded meuk en dumbbells t/m 80kg :s)
Snakeywoensdag 23 oktober 2013 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:28 schreef CarbonC het volgende:

(daarnaast: wie wil er nou nog dollars? die koers gaat echt down the drain).
Het zijn amerikanen, dus het is dollar dollar, niet euro dollar.
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:36
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:23 schreef Snakey het volgende:

[..]

Neem je tijd. Ik ben begin volgend jaar pas weer in Spanje.
lekker aan het overwinteren in Nederland ;)
Snakeywoensdag 23 oktober 2013 @ 22:37
quote:
14s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:36 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

lekker aan het overwinteren in Nederland ;)
Neuh, eind november ga ik een maand naar Nieuw-Zeeland. :P
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:39
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:32 schreef Snakey het volgende:

[..]

Het zijn amerikanen, dus het is dollar dollar, niet euro dollar.
Alsof we Amerikanen nodig hebben in NL om het squatten uit te leggen.
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:40
quote:
10s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:37 schreef Snakey het volgende:

[..]

Neuh, eind november ga ik een maand naar Nieuw-Zeeland. :P
Heb je je gyms nu al geregeld?
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:43
quote:
10s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:37 schreef Snakey het volgende:

[..]

Neuh, eind november ga ik een maand naar Nieuw-Zeeland. :P
poeh, jaloers
Snakeywoensdag 23 oktober 2013 @ 22:47
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:40 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Heb je je gyms nu al geregeld?
Min of meer. Ik ben in ieder geval een week om en nabij Auckland. Daar woont m´n zwager waarvan ik een pas kan lenen voor zijn gym. Na die week blijf ik niet echt lang op 1 plek omdat we met een campervan het noord eiland rondreizen. Dus dan zal het een beetje van geluk afhangen, en een hoop BW werk. :P
CarbonCwoensdag 23 oktober 2013 @ 22:48
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:47 schreef Snakey het volgende:

[..]

Min of meer. Ik ben in ieder geval een week om en nabij Auckland. Daar woont m´n zwager waarvan ik een pas kan lenen voor zijn gym. Na die week blijf ik niet echt lang op 1 plek omdat we met een campervan het noord eiland rondreizen. Dus dan zal het een beetje van geluk afhangen, en een hoop BW werk. :P
Genoeg goede gyms daar, komt goed.
Snakeywoensdag 23 oktober 2013 @ 22:49
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:48 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Genoeg goede gyms daar, komt goed.
Precies. En wel lekker om wat rust te hebben om volgend jaar weer fris met een nieuw schema aan de slag te gaan.
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 23:01
quote:
14s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:49 schreef Snakey het volgende:

[..]

Precies. En wel lekker om wat rust te hebben om volgend jaar weer fris met een nieuw schema aan de slag te gaan.
Zal wel ff lekker zijn ja, frisse geest en fris lichaam
Snakeywoensdag 23 oktober 2013 @ 23:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 23:01 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Zal wel ff lekker zijn ja, frisse geest en fris lichaam
Om een paar redenen. Ik neem bijna nooit een week lift vrij of deload, het reset me goed om een nieuw (PL) schema te beginnen. En ik doe allerlei ander sporten. Duiken, wildwaterraften en kanoeen, branding en zee kanoeen. Ik ben druk genoeg met andere dingen. :P
dreamerbulkwoensdag 23 oktober 2013 @ 23:30
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 23:20 schreef Snakey het volgende:

[..]

Om een paar redenen. Ik neem bijna nooit een week lift vrij of deload, het reset me goed om een nieuw (PL) schema te beginnen. En ik doe allerlei ander sporten. Duiken, wildwaterraften en kanoeen, branding en zee kanoeen. Ik ben druk genoeg met andere dingen. :P
klinkt zeer goed, paradijsje!
stinkiewoensdag 23 oktober 2013 @ 23:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 23:20 schreef Snakey het volgende:

[..]

Om een paar redenen. Ik neem bijna nooit een week lift vrij of deload, het reset me goed om een nieuw (PL) schema te beginnen. En ik doe allerlei ander sporten. Duiken, wildwaterraften en kanoeen, branding en zee kanoeen. Ik ben druk genoeg met andere dingen. :P
gewoon een dubbel 18 pakken met duiken, meteen een goede workout :')
Yuri_Boykadonderdag 24 oktober 2013 @ 00:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:14 schreef D. het volgende:

[..]

Ik zal ook eens een samplepack van B&F bestellen :Y
Hoeveel grams zakjes zijn dat?

Dat vond ik ook al raar bij XXL.
Op de grote verpakkingen staat dat je per shake 40 gram in je melk (of water) gooit.
En dan maken ze sample-zakjes van 30 gram, een net-niet shake dus :N
Volgens mij 28. Het is sowieso niet verkeerde om een samplepack aan te schaffen.
#ANONIEMdonderdag 24 oktober 2013 @ 00:47
Ik kreeg net een mailtje van powersupplements:
Harddrug in supplementen

Harddrug gevonden in afslank- en preworkoutsupplementen
warnbig.png
Misschien heb je er al over gelezen via diverse fora of blogs op het internet: twee populaire Amerikaanse voedingssupplementen bevatten een stof die als harddrug aangemerkt kan worden.

Ook in Nederland en België zijn deze twee supplementen tot voor kort op grote schaal verkocht. Het gaat om een afslanksupplement en een pre-workoutsupplement. De supplementen zijn nu nog te vinden in internetshops maar zijn ‘tijdelijk niet leverbaar’ of ‘uitverkocht’. Het vermoeden bestaat echter dat nog veel meer supplementen de ‘harddrug’ bevatten.

De stof heet voluit N,alpha-di-ethylphenyl- ethylamine of kortweg N,a-DEPEA. Hij lijkt op amfetamine en neemt pijn en vermoeidheid weg. Dat klinkt goed, maar dit ingrediënt is zwaar verslavend en zeer waarschijnlijk een groot gevaar voor de gezondheid. N,a-DEPEA is sterker dan het al eerder van de markt gehaalde efedrine.
Niet de eerste keer en
helaas vast niet de laatste

N,a-DEPEA is slechts de meest recente affaire in een lange reeks incidenten. Overheden hebben vanaf 2000 al meerdere malen gevaarlijke supplementen van de markt gehaald. Het ging onder meer om DMAA/Geranamine, DNP en een hele reeks synthetische ‘pro-hormonen’.


In het geval van DMAA/Geranamine moesten eerder dit jaar 11 Nederlandse webshops op last van de Voedsel- en Warenautoriteit producten met dit ingrediënt uit hun assortiment halen. Die werden verkocht ondanks de soms alarmerende reviews die klanten erbij hadden geschreven. In het verleden kwam het overheidsingrijpen voor sommigen te laat. Sporters hebben er beschadigde organen aan overgehouden of zijn zelfs overleden.

Er zijn meerdere categorieën supplementen waarin het gevaar schuilt. Afslankmiddelen, pep-supplementen, potentieverhogende supplementen en spieropbouwende preparaten zijn de voornaamste. Lees onderaan deze nieuwsbrief onze tips voor het veilig kopen van supplementen.

Power Supplements heeft zich vanaf haar oprichting kritisch opblablabla..


Welk Pre-workout supplement had dit fijne stofje? iemand ervaring mee? Was het net zo goed als DMAA (RIP).

grin.gif

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 24-10-2013 00:48:11 ]
Sapstengeldonderdag 24 oktober 2013 @ 00:48
Craze was het toch?

http://thechart.blogs.cnn(...)-meth-like-chemical/
#ANONIEMdonderdag 24 oktober 2013 @ 00:52
quote:

Ja, jammer heb die kans op een echt goede pre-workout weer eens gemist.

Tigerfitness heeft het getest
http://getds.com/20130710(...)hetamines-part-three

SPOILER
patrick arnold heb jij dat gedaan?
alg-patrick-arnold-jpg.jpg


[ Bericht 12% gewijzigd door #ANONIEM op 24-10-2013 01:03:42 ]
THEFXRdonderdag 24 oktober 2013 @ 01:05
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 00:47 schreef ZetaOS het volgende:
Ik kreeg net een mailtje van powersupplements:
Harddrug in supplementen

Harddrug gevonden in afslank- en preworkoutsupplementen
[ afbeelding ]
Misschien heb je er al over gelezen via diverse fora of blogs op het internet: twee populaire Amerikaanse voedingssupplementen bevatten een stof die als harddrug aangemerkt kan worden.

Ook in Nederland en België zijn deze twee supplementen tot voor kort op grote schaal verkocht. Het gaat om een afslanksupplement en een pre-workoutsupplement. De supplementen zijn nu nog te vinden in internetshops maar zijn ‘tijdelijk niet leverbaar’ of ‘uitverkocht’. Het vermoeden bestaat echter dat nog veel meer supplementen de ‘harddrug’ bevatten.

De stof heet voluit N,alpha-di-ethylphenyl- ethylamine of kortweg N,a-DEPEA. Hij lijkt op amfetamine en neemt pijn en vermoeidheid weg. Dat klinkt goed, maar dit ingrediënt is zwaar verslavend en zeer waarschijnlijk een groot gevaar voor de gezondheid. N,a-DEPEA is sterker dan het al eerder van de markt gehaalde efedrine.
Niet de eerste keer en
helaas vast niet de laatste

N,a-DEPEA is slechts de meest recente affaire in een lange reeks incidenten. Overheden hebben vanaf 2000 al meerdere malen gevaarlijke supplementen van de markt gehaald. Het ging onder meer om DMAA/Geranamine, DNP en een hele reeks synthetische ‘pro-hormonen’.


In het geval van DMAA/Geranamine moesten eerder dit jaar 11 Nederlandse webshops op last van de Voedsel- en Warenautoriteit producten met dit ingrediënt uit hun assortiment halen. Die werden verkocht ondanks de soms alarmerende reviews die klanten erbij hadden geschreven. In het verleden kwam het overheidsingrijpen voor sommigen te laat. Sporters hebben er beschadigde organen aan overgehouden of zijn zelfs overleden.

Er zijn meerdere categorieën supplementen waarin het gevaar schuilt. Afslankmiddelen, pep-supplementen, potentieverhogende supplementen en spieropbouwende preparaten zijn de voornaamste. Lees onderaan deze nieuwsbrief onze tips voor het veilig kopen van supplementen.

Power Supplements heeft zich vanaf haar oprichting kritisch opblablabla..


Welk Pre-workout supplement had dit fijne stofje? iemand ervaring mee? Was het net zo goed als DMAA (RIP).

[ afbeelding ]
kijk, dat is het goede spul, waar is het nog te krijgen?
Faeroerdonderdag 24 oktober 2013 @ 01:06
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 01:05 schreef THEFXR het volgende:

[..]

kijk, dat is het goede spul, waar is het nog te krijgen?
Ebay 300 dollar.
#ANONIEMdonderdag 24 oktober 2013 @ 01:07
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 01:06 schreef Faeroer het volgende:

[..]

Ebay 300 dollar.
Sta er niet van te kijken haha.
Iemand een link waar nog verkrijgbaar.
http://www.ebay.co.uk/itm(...)out-DS-/300980783617
SPOILER
Lekker mixen met echte DMAA JACK3D en busje Agent Orange uit 1983!

Die kent Snakey nog wel!
(Voor de gene die het niet kennen, dit was de moeder van alle pre-workouts, sterker is er nooit meer gekomen)
Bron:http://www.bodybuildingdu(...)mate-orange-1-a.html
NextProteins_UltimateOrange_new.jpg

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 24-10-2013 01:28:31 ]
Yuri_Boykadonderdag 24 oktober 2013 @ 01:21
Craze: https://www.facebook.com/DrivenSports
#ANONIEMdonderdag 24 oktober 2013 @ 01:23
Net een mailtje naar Powersupplements verstuurd voor de Lulz.

Beste Powersupplements,

Bedankt voor uw productbeschrijving, ik en mijn trainingspartner zijn er dolenthousiast van geworden en willen het graag uit proberen.
Graag zou ik 1 potje Craze bij u bestellen. Tevens zou ik graag een busje Ultimate Orange mee bestellen (Cadeautje voor mijn zoon voor Sinterklaas)

Graag het totaalbedrag en rekeningnummer zodat ik de betaling rond kan maken,

Met vriendelijke groet,

Patrick Arnold


Stuur gerust ook een mailtje naar die lulletjesrozenwater onder de Supplementenwinkels
info@powersupplements.nl

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 24-10-2013 01:31:48 ]
Yuri_Boykadonderdag 24 oktober 2013 @ 01:37
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 01:23 schreef ZetaOS het volgende:
Net een mailtje naar Powersupplements verstuurd voor de Lulz.

Beste Powersupplements,

Bedankt voor uw productbeschrijving, ik en mijn trainingspartner zijn er dolenthousiast van geworden en willen het graag uit proberen.
Graag zou ik 1 potje Craze bij u bestellen. Tevens zou ik graag een busje Ultimate Orange mee bestellen (Cadeautje voor mijn zoon voor Sinterklaas)

Graag het totaalbedrag en rekeningnummer zodat ik de betaling rond kan maken,

Met vriendelijke groet,

Patrick Arnold


Stuur gerust ook een mailtje naar die lulletjesrozenwater onder de Supplementenwinkels
info@powersupplements.nl
Deze man. :')14.gif

Post de reactie ook even wil je.
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 02:19
Ik snap die paniek om Craze niet. Zelfde als met jack3d; als je het verstandig gebruikt (lees: cyclen en de dosering beperkt houden) is er niks mis mee. Ik heb zelf een tijd jack3d gebruikt en mijn hart klopt nog prima :{
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 07:19
quote:
9s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 21:45 schreef Travel. het volgende:

[..]

En dan zegt die vrouw : He, dit zijn twee verschillende, die mag u niet meenemen _O-
Ik heb thuis nog zo'n paar zeg je dan _O-
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 07:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:02 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

De reden waarom ik zulke goedkope nep converses haal(10 euro), is omdat na 3 maanden trainen in converses die dingen echt ruiken naar een dode hond. Dus iedere 3 maand een fresh paartjevind ik zelf persoonlijk fijn. Dat probleem heb ik niet met leren/suede schoenen, maar ik vind de platte zool van deze fake converses zeer fijn om in te liften.

40 euro op jaarbasis is niet slecht, beetje dure schoenen zijn al gauw 120 euro, daar kan ik 3 jaar lang iedere 3 maand verse nep converses voor halen. 3 jaar doe ik niet met 1 paar schoenen.. al zijn ze van Gucci(bij wijze van)
Dat dooie hond heb ik altijd bij m'n wrist wraps. Die zijn gedeeltelijk van rubber achterig materiaal, nou de aroma komt je soms tegemoed als ik ze af doe tussen sets om ff m'n handen door te laten stromen wooof :@

M'n Do-win's ruiken na maanden gebruik nog naar roosjes (srs) no smell @ all.

Denk dat je die stoffe elcheapo's wel mee kan wassen trouwens!

[ Bericht 1% gewijzigd door RaymondK op 24-10-2013 07:59:10 ]
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 07:25
Wereld glutte/hip strecher:

glute_stretch_202__1.jpg

't lijkt net alsof je heel verkeerd van je fiets gevallen bent, maar hij rekt echt goed aan je reet.

[ Bericht 0% gewijzigd door RaymondK op 24-10-2013 07:30:54 ]
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 07:45
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 01:23 schreef ZetaOS het volgende:
Net een mailtje naar Powersupplements verstuurd voor de Lulz.

Beste Powersupplements,

Bedankt voor uw productbeschrijving, ik en mijn trainingspartner zijn er dolenthousiast van geworden en willen het graag uit proberen.
Graag zou ik 1 potje Craze bij u bestellen. Tevens zou ik graag een busje Ultimate Orange mee bestellen (Cadeautje voor mijn zoon voor Sinterklaas)

Graag het totaalbedrag en rekeningnummer zodat ik de betaling rond kan maken,

Met vriendelijke groet,

Patrick Arnold


Stuur gerust ook een mailtje naar die lulletjesrozenwater onder de Supplementenwinkels
info@powersupplements.nl
_O- _O-
CarbonCdonderdag 24 oktober 2013 @ 11:00
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 07:25 schreef RaymondK het volgende:
Wereld glutte/hip strecher:

[ afbeelding ]

't lijkt net alsof je heel verkeerd van je fiets gevallen bent, maar hij rekt echt goed aan je reet.
Ik denk niet dat ik dat voor elkaar krijg.
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 11:08
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 11:00 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Ik denk niet dat ik dat voor elkaar krijg.
ja wel joh. Mij lukte het ook. Oke, ik lag met m'n bovenlichaam 25cm van de grond af, maar toch lol.
Snakeydonderdag 24 oktober 2013 @ 11:13
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 11:00 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Ik denk niet dat ik dat voor elkaar krijg.
Ik denk dat ik liever verkeerd van de fiets val...
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 11:18
quote:
12s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 11:13 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ik denk dat ik liever verkeerd van de fiets val...
haah ja nou ja,
'k kan niet zeggen dat ik geen schaafwonden had van deze les. Was weer een invalster.

Deed het wel heel oke dat wel. Maar dan is het zo ontzettend opletten geblazen t.o.v. je normale lessen. Normale lessen weet je wel een beetje wat er gaat gebeuren onderhand.
Hier zit je elke keer in de spiegel te kijken hoe of je wat zien kan het moet
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 11:47
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 07:25 schreef RaymondK het volgende:
Wereld glutte/hip strecher:

[ afbeelding ]

't lijkt net alsof je heel verkeerd van je fiets gevallen bent, maar hij rekt echt goed aan je reet.
Ja die doe ik ook altijd. Hele fijne stretch ^O^ Daarna even met je lichaam rechtop om de hip flexors nog extra aan te pakken. Wat ik wel moeilijk vind is om mijn onderbenen haaks op mijn bovenenbenen te houden; ik heb nogal de neiging ze 'naar binnen' te vouwen zegmaar. Er komt anders nogal wat spanning op mijn knieen te staan.
Questulardonderdag 24 oktober 2013 @ 11:55
pffff ik loop nog steeds alsof ik 2 nieuwe kunstheupen heb gekregen, squats + lunges = spierpijn :p
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 11:57
Doe er nog een leg press bij ;)
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 11:58
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 11:47 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Ja die doe ik ook altijd. Hele fijne stretch ^O^ Daarna even met je lichaam rechtop om de hip flexors nog extra aan te pakken. Wat ik wel moeilijk vind is om mijn onderbenen haaks op mijn bovenenbenen te houden; ik heb nogal de neiging ze 'naar binnen' te vouwen zegmaar. Er komt anders nogal wat spanning op mijn knieen te staan.
herkenbaar ja.

Wat dacht je van deze dan

webmd_photo_of_teen_girl_in_seated_twist_pose.jpg

ziet eruit alsof het dood simpel is, nah... lol. en dan die hand die ze op de grond heeft recht naar achter steken lol. No Shoulder ROM no

Bijna onmogelijk om die elleboog achter die knie te houden ook lol _O-
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:00
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 11:58 schreef RaymondK het volgende:

[..]

herkenbaar ja.

Wat dacht je van deze dan

[ afbeelding ]

ziet eruit alsof het dood simpel is, nah... lol. en dan die hand die ze op de grond heeft recht naar achter steken lol. No Shoulder ROM no

Bijna onmogelijk om die elleboog achter die knie te houden lol _O-
Probeer er eens een 'bind' van te maken als je het helemaal debiel wilt doen. Dus je rechterhand achterom je lijf wikkelen zegmaar :') Daar kan ik echt helemaal geen reet van. Dat doen ze ook staand; met een hand over de schouder achter de rug de andere hand vastpakken.
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:01
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:00 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Probeer er eens een 'bind' van te maken als je het helemaal debiel wilt doen. Dus met je rechterhand achterom zegmaar :') Daar kan ik echt helemaal geen reet van.
dan zit je ook nog eens met je armen gekruist bedoel je? haha.
Kunnen ze je uit de knoop komen halen met 3 man _O- (8>

oh wacht, achter je rug langs Yeah right> Not gona happen. Lukt al bijna niet als ik gewoon sta heheh
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:03
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:01 schreef RaymondK het volgende:

[..]

dan zit je ook nog eens met je armen gekruist bedoel je? haha.
Kunnen ze je uit de knoop komen halen met 3 man _O- (8>
Ik doe helaas al een tijdje geen yoga meer; ik ben behoorlijk zweterig en ik kan niet tegen die verhitte studio's. Heb al een paar keer een brandende uitslag gehad van het zweten, maar ze willen er niets aan doen. Ik kon mijn hemd na 5 minuten ongeveer uitwringen. Tja, laat dan maar zitten ;(
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:05
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:03 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Ik doe helaas al een tijdje geen yoga meer; ik ben behoorlijk zweterig en ik kan niet tegen die verhitte studio's. Heb al een paar keer een brandende uitslag gehad van het zweten, maar ze willen er niets aan doen. Ik kon mijn hemd na 5 minuten ongeveer uitwringen. Tja, laat dan maar zitten ;(
ik ga altijd op de koude grond liggen.
"ja moet je niet op een matje ?"

lekkere koude grond. Zo'n ge-gelcoate vloer.
Nat hempje maakt dan soms fart geluiden als je niet uit kijkt srs :'( :X
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:05
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:01 schreef RaymondK het volgende:

[..]

dan zit je ook nog eens met je armen gekruist bedoel je? haha.
Kunnen ze je uit de knoop komen halen met 3 man _O- (8>

oh wacht, achter je rug langs Yeah right> Not gona happen. Lukt al bijna niet als ik gewoon sta heheh
Moet je eens staand proberen. Een hand over je schouder en de ander onderlangs. En dan je handen achter je rug vastpakken. 'Binds' noemen ze dat hier. Ik pak dan meestal maar mn shirt vast ofzo :')
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:06
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:05 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Moet je eens staand proberen. Een hand over je schouder en de ander onderlangs. En dan je handen achter je rug vastpakken. 'Binds' noemen ze dat hier. Ik pak dan meestal maar mn shirt vast ofzo :')
alsof je in een restraint suite zit hehe.
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:06
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:05 schreef RaymondK het volgende:

[..]

ik ga altijd op de koude grond liggen.
"ja moet je niet op een matje ?"

lekkere koude grond. Zo'n ge-gelcoate vloer.
Nat hempje maakt dan soms fart geluiden als je niet uit kijkt srs :'( :X
Best link hoor, op de vloer. Als je geen grip hebt, kun je met yoga lelijk vallen. Zeker met zweten kan dat gebeuren. Een instructeur van ons heeft een keer buiten in de regen zijn linker quad afgescheurd op die manier :X
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:07
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:06 schreef RaymondK het volgende:

[..]

alsof je in een restraint suite zit hehe.
Precies. Dwangbuisje :')

Yoga is echt top hoor. Goed voor je postuur en overall mobility.
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:08
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:06 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Best link hoor, op de vloer. Als je geen grip hebt, kun je met yoga lelijk vallen. Zeker met zweten kan dat gebeuren. Een instructeur van ons heeft een keer buiten in de regen zijn linker quad afgescheurd op die manier :X
grip genoeg w.d.b.t. op die vloer

quad afgescheurt vind ik wel heel knap trouwens
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:09
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:08 schreef RaymondK het volgende:

[..]

grip genoeg w.d.b.t. op die vloer

quad afgescheurt vind ik wel heel knap trouwens
Geloof me, het zag er zwaar fucked up uit. De pees hing nog aan een draadje geloof ik. Moest chirurgisch gerepareerd worden.
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:10
Zoiets zegmaar.

IMG_3771.JPG
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:11
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:07 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Precies. Dwangbuisje :')

Yoga is echt top hoor. Goed voor je postuur en overall mobility.
ja. en het is zwaarder dan je denkt trouwens.
Gisteren kreeg ik ff een appelflauwte. had te weinig gegeten
Eerst keihard shoulder day, en toen ff uurtje yoga.
dan kan je echt je hempie uitwringen idd.
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:12
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:10 schreef star_gazer het volgende:
Zoiets zegmaar.

[ afbeelding ]
Holy crap. Dan zit i helemaal in je knie?? :o
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:14
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:12 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Holy crap. Dan zit i helemaal in je knie?? :o
Het gekke was dat hij nog redelijk normaal kon lopen. Squatten zat er in ieder geval even niet in voor hem :')
Sapstengeldonderdag 24 oktober 2013 @ 12:15
Over flexibiliteit gesproken, was gisteren aan het squatten met iemand hier uit de gym en hij moest echt moeite doen om net iets onder parallel te gaan. Had niet verwacht dat het voor sommige mensen echt lastig kan zijn om diep te squatten.
Beachdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:17
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:15 schreef Sapstengel het volgende:
Over flexibiliteit gesproken, was gisteren aan het squatten met iemand hier uit de gym en hij moest echt moeite doen om net iets onder parallel te gaan. Had niet verwacht dat het voor sommige mensen echt lastig kan zijn om diep te squatten.
Tja als je alleen een bureaustoel gewend bent :P
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:17
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:15 schreef Sapstengel het volgende:
Over flexibiliteit gesproken, was gisteren aan het squatten met iemand hier uit de gym en hij moest echt moeite doen om net iets onder parallel te gaan. Had niet verwacht dat het voor sommige mensen echt lastig kan zijn om diep te squatten.
Mini plate onder z'n hielen leggen en hip flexors stretchen. 90% kans dat z'n enkels en heupen niet genoeg flexibiliteit hebben.
RaymondKdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:17
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:14 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Het gekke was dat hij nog redelijk normaal kon lopen. Squatten zat er in ieder geval even niet in voor hem :')
leg extensions ook niet denk _O-
Sapstengeldonderdag 24 oktober 2013 @ 12:20
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:17 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Mini plate onder z'n hielen leggen en hip flexors stretchen. 90% kans dat z'n enkels en heupen niet genoeg flexibiliteit hebben.
Ja dat dacht ik ook, flexibiliteit van heupen. En gewoon elke keer iets dieper zakken helpt ook wel denk ik, voorzichtig beetje stretchen.

Ik ben gelukkig altijd al flexibel geweest. Zou anders ook wel iets van yoga gaan doen, merk dat flexibiliteit en het gemak van die bewegingen maken echt heel erg helpt. Als je ziet hoe houterig sommige mensen deadliften of squatten bijvoorbeeld, gaat het een stuk makkelijker als je flexibel bent.
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:27
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:20 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Ja dat dacht ik ook, flexibiliteit van heupen. En gewoon elke keer iets dieper zakken helpt ook wel denk ik, voorzichtig beetje stretchen.

Ik ben gelukkig altijd al flexibel geweest. Zou anders ook wel iets van yoga gaan doen, merk dat flexibiliteit en het gemak van die bewegingen maken echt heel erg helpt. Als je ziet hoe houterig sommige mensen deadliften of squatten bijvoorbeeld, gaat het een stuk makkelijker als je flexibel bent.
Het is niet alleen de heupen: enkels en achillespezen spelen ook een grote rol in je vermogen te squatten. Leer hem de third world squat aan.
CristinaYangdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:28
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:15 schreef Sapstengel het volgende:
Over flexibiliteit gesproken, was gisteren aan het squatten met iemand hier uit de gym en hij moest echt moeite doen om net iets onder parallel te gaan. Had niet verwacht dat het voor sommige mensen echt lastig kan zijn om diep te squatten.
Ik heb hier ook problemen mee! Ik kom maar net onder de 90 graden uit, daarna kukel ik gewoon om ;( Panz heeft wel eens geprobeerd te helpen, maar ik verlies gewoon m'n evenwicht en dan moet hij me overeind helpen, staat ook zo sneu :') Jullie tips hiervoor?
Sapstengeldonderdag 24 oktober 2013 @ 12:33
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:27 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Het is niet alleen de heupen: enkels en achillespezen spelen ook een grote rol in je vermogen te squatten. Leer hem de third world squat aan.
Hahaha blijkbaar doe ik dat best vaak. In de tuin peukje roken, gewoon zo zitten, veel fijner dan staan :P Helft van de mensen die ik ken krijgt dat ook niet voor elkaar.

CY denk dat het leren van die third world squat een goede manier is inderdaad, gewoon thuis oefenen.
#ANONIEMdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:37
quote:
10s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 01:37 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Deze man. :')[ afbeelding ]

Post de reactie ook even wil je.
Hallo Patrick Arnold,

Ik denk dat je ons verwart met een andere shop? Craze is inderdaad een van die supplementen waar N,a-DEPEA in zit.
Ook Agent Ultimate Orange is niet een product dat wij verkopen.

Wat wij wel verkopen is Natural Fat Control, een gezonde fatburner.

Vriendelijke groeten,

Jaap Kuiper

Power Supplements BV
Tel: +0031(0)481 707138
Fax: +0031(0)84 2250992
Mail: info@powersupplements.nl
Btw: NL 8151.63.538 B01


Als iedereen nou even een mailtje stuurt in gelijke strekking is de troll compleet :P
Beachdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:38
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:33 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Hahaha blijkbaar doe ik dat best vaak. In de tuin peukje roken, gewoon zo zitten, veel fijner dan staan :P Helft van de mensen die ik ken krijgt dat ook niet voor elkaar.

CY denk dat het leren van die third world squat een goede manier is inderdaad, gewoon thuis oefenen.
src_1327937334859.jpg
de slavsquat _O_
Awesome_donderdag 24 oktober 2013 @ 12:44
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:15 schreef Sapstengel het volgende:
Over flexibiliteit gesproken, was gisteren aan het squatten met iemand hier uit de gym en hij moest echt moeite doen om net iets onder parallel te gaan. Had niet verwacht dat het voor sommige mensen echt lastig kan zijn om diep te squatten.
Heb/had hetzelfde probleem. Lenigheid is echt ver te zoeken, kom net tot mijn knieën, met mijn handen als ik voorover buig. :N

Toen ik nog fysiotherapie deed had je een test voor lenigheid waarbij je met gestrekte benen tegen een kastje aan zat en een soort van liniaal op dat kastje vooruit moest duwen.
Ik haalde het kastje zelf niet eens..
Questulardonderdag 24 oktober 2013 @ 12:48
Ik heb beperkte beweging in mn linker heup en enkel waardoor mn linker knie ook nog eens last heeft omdat die alles moet opvangen....
#ANONIEMdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:48
Ik ga tot parallel en niet dieper omdat ik anders butt wink.
dreamerbulkdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:50
ik probeer altijd precies diep genoeg te gaan met mijn lowbar squat dat deze goedgekeurd zou worden in een competitie.

bovenste heup gedeelte net onder de knie, dus net iets verder dan parallel.

ATG lowbar is ook vrijwel onmogelijk lol.
Sapstengeldonderdag 24 oktober 2013 @ 12:51
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:50 schreef dreamerbulk het volgende:
ik probeer altijd precies diep genoeg te gaan met mijn lowbar squat dat deze goedgekeurd zou worden in een competitie.

bovenste heup gedeelte net onder de knie, dus net iets verder dan parallel
Die methode gebruik ik nu ook inderdaad. Gewoon doorzakken tot het punt waarop het een goedgekeurde lowbar squat zou zijn.
dreamerbulkdonderdag 24 oktober 2013 @ 12:53
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 12:51 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Die methode gebruik ik nu ook inderdaad. Gewoon doorzakken tot het punt waarop het een goedgekeurde lowbar squat zou zijn.
idd

squatc.jpg
Yuri_Boykadonderdag 24 oktober 2013 @ 13:02
Snakeydonderdag 24 oktober 2013 @ 13:08
quote:
Dan John. Ik ben in heel korte tijd fan geworden van die man. Simpele maar zeer intensieve workouts, een no nonsens benadering, en een goede dosis humor. ^O^

Hij zegt zelf over zijn workouts; this looks very simple on paper, but when you do it you wish you weren't born. :+
jeurse04donderdag 24 oktober 2013 @ 13:12
Weer een PR verbroken :D! Wist niet dat er zo veel verschil zat tussen een low bar squat en een high bar squat. Zat al maanden vas top 110kg, high bar. Gister low bar geprobeerd en uiteindelijk 120kgx3 en had t gevoel dat ik nog wel zwaarder kon. Vorige week ook al deadlift en benchpress PR's verbroken, gaat lekker zo in de bulk *O*
dreamerbulkdonderdag 24 oktober 2013 @ 13:13
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 13:12 schreef jeurse04 het volgende:
Weer een PR verbroken :D! Wist niet dat er zo veel verschil zat tussen een low bar squat en een high bar squat. Zat al maanden vas top 110kg, high bar. Gister low bar geprobeerd en uiteindelijk 120kgx3 en had t gevoel dat ik nog wel zwaarder kon. Vorige week ook al deadlift en benchpress PR's verbroken, gaat lekker zo in de bulk *O*
Congrats!

tot wanneer bulk je?
jeurse04donderdag 24 oktober 2013 @ 13:19
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 13:13 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Congrats!

tot wanneer bulk je?
Thanks! Het doel is om ongeveer tot eind januari te gaan bulken en vanaf dan te gaan cutten. Ik ben een meso/endo dus vandaar dat ik zo vroeg al wil gaan cutten, ik kom makkelijker aan dan dat ik afval :p
dreamerbulkdonderdag 24 oktober 2013 @ 13:20
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 13:19 schreef jeurse04 het volgende:

[..]

Thanks! Het doel is om ongeveer tot eind januari te gaan bulken en vanaf dan te gaan cutten. Ik ben een meso/endo dus vandaar dat ik zo vroeg al wil gaan cutten, ik kom makkelijker aan dan dat ik afval :p
Ok nice, slow cut is altijd beter .. voor iedere natty iig.

Moet je veel kracht inleveren tegen het einde van je cut?
jeurse04donderdag 24 oktober 2013 @ 13:25
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 13:20 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Ok nice, slow cut is altijd beter .. voor iedere natty iig.

Moet je veel kracht inleveren tegen het einde van je cut?
Nouja, vorig jaar ging de cut niet zo heel goed, uiteindelijk maar 4kg afgevallen maar wel een beduidend lager vetpercentage (veins op plekken waar ik ze nog nooit eerder gezien heb bijv.). Ik merkte geen krachtverlies maar ik ging ook nergens mee omhoog, dus bleef eigenlijk wel constant.
Deeltjesversnellerdonderdag 24 oktober 2013 @ 13:42
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 13:12 schreef jeurse04 het volgende:
Weer een PR verbroken :D! Wist niet dat er zo veel verschil zat tussen een low bar squat en een high bar squat. Zat al maanden vas top 110kg, high bar. Gister low bar geprobeerd en uiteindelijk 120kgx3 en had t gevoel dat ik nog wel zwaarder kon. Vorige week ook al deadlift en benchpress PR's verbroken, gaat lekker zo in de bulk *O*
scheelt veel ja. ik begon met high bar, toen een paar maanden low bar gedaan, maar nu toch weer high bar.
Yuri_Boykadonderdag 24 oktober 2013 @ 13:44
quote:
14s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 13:08 schreef Snakey het volgende:

[..]

Dan John. Ik ben in heel korte tijd fan geworden van die man. Simpele maar zeer intensieve workouts, een no nonsens benadering, en een goede dosis humor. ^O^

Hij zegt zelf over zijn workouts; this looks very simple on paper, but when you do it you wish you weren't born. :+
Haha nice. Ik heb verder niet zoveel over hem en zijn workouts gelezen. Linkjes zijn uiteraard welkom.
Snakeydonderdag 24 oktober 2013 @ 13:47
quote:
14s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 13:44 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Haha nice. Ik heb verder niet zoveel over hem en zijn workouts gelezen. Linkjes zijn uiteraard welkom.
http://www.t-nation.com/f(...)rself_with_complexes

Bijvoorbeeld.
Sapstengeldonderdag 24 oktober 2013 @ 13:47
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 13:25 schreef jeurse04 het volgende:

[..]

Ik merkte geen krachtverlies maar ik ging ook nergens mee omhoog, dus bleef eigenlijk wel constant.
Haha ik heb één keer gecut en merkte precies dat.

Stilstand = achteruitgang, dus ik ga voorlopig niet cutten :P . Misschien ooit korte recomp van 1-2 weken.
dreamerbulkdonderdag 24 oktober 2013 @ 13:50
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 13:47 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Haha ik heb één keer gecut en merkte precies dat.

Stilstand = achteruitgang, dus ik ga voorlopig niet cutten :P . Misschien ooit korte recomp van 1-2 weken.
Lol als ik nu tot sub 8% zou gaan cutten, dan zou ik zeker weten moeten inleveren op mijn maxes. Tenzij ik bepaalde "agents" gebruik.
Yuri_Boykadonderdag 24 oktober 2013 @ 13:55
quote:
Ziet er inderdaad simpel uit, maar kan mij wel voorstellen hoe zwaar het is. :+ Op zich is het wel leuk om zo af en toe een complex week te doen.

P.S. ik ervoer zojuist het 'T-Nation Effect' waarbij ik switchte van hun lay-out naar de FOK! lay-out; mijn ogen. ;(
kidkash19donderdag 24 oktober 2013 @ 14:12
Onze al goede sportschool gaat binnenkort verbouwen en word nog beter, de volgende dingen staan op de planning

Kunstgras
Kettingen
Landmines (we hebben er al 2)
Ringen
Glute ham raises
Battle ropes

Yes i am happy
dreamerbulkdonderdag 24 oktober 2013 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 14:12 schreef kidkash19 het volgende:
Onze al goede sportschool gaat binnenkort verbouwen en word nog beter, de volgende dingen staan op de planning

Kunstgras
Kettingen
Landmines (we hebben er al 2)
Ringen
Glute ham raises
Battle ropes

Yes i am happy
nomnomnomnom
jeurse04donderdag 24 oktober 2013 @ 14:17
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 13:47 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Haha ik heb één keer gecut en merkte precies dat.

Stilstand = achteruitgang, dus ik ga voorlopig niet cutten :P . Misschien ooit korte recomp van 1-2 weken.
Mm ja het ligt er aan wat je doel is hé. Ik probeer voor de zomer zo aestethic mogelijk te worden, dat ik daarbij wat kracht verlies, so be it. Ik ben geen powerlifter, maar je heb gelijk dat stilstand achteruitgang is als het om kracht gaat.
Yuri_Boykadonderdag 24 oktober 2013 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 14:12 schreef kidkash19 het volgende:
Onze al goede sportschool gaat binnenkort verbouwen en word nog beter, de volgende dingen staan op de planning

Kunstgras
Kettingen
Landmines (we hebben er al 2)
Ringen
Glute ham raises
Battle ropes

Yes i am happy
Welke sportschool is dat dan?
kidkash19donderdag 24 oktober 2013 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 14:20 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Welke sportschool is dat dan?
Fitnesscentrum Noord
Yuri_Boykadonderdag 24 oktober 2013 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 14:23 schreef kidkash19 het volgende:

[..]

Fitnesscentrum Noord
Wel nice man. Ik zie je er altijd lovend over praten.

Ze helpen je zelfs met het inspuiten van test, nice. :+

IMG_2189.jpg
kidkash19donderdag 24 oktober 2013 @ 14:29
quote:
10s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 14:27 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Wel nice man. Ik zie je er altijd lovend over praten.

Ze helpen je zelfs met het inspuiten van test, nice. :+

[ afbeelding ]
:D ja hebben we speciale kamers voor ;)

Ja voor mij (en mn teamgenoten die er trainen) is het een goede gym, veel rondlopende atleten, weinig mooiboys, veel mogelijkheden qua middelen zoals Foamrollers, sandbags, trap bar, Boxes etc en nu word er nog ff wat bij gegooid.
star_gazerdonderdag 24 oktober 2013 @ 15:23
Klinkt goed. Wij hebben ook battle ropes; daar ga je goed kapot van!

Ik dacht dat test altijd in de glutes ging? Zal niet veel uitmaken, maar daar heb je het minst last van lijkt me.

[ Bericht 25% gewijzigd door star_gazer op 24-10-2013 15:31:11 ]
Faeroerdonderdag 24 oktober 2013 @ 16:19
Werd vandaag wakker met een ontzettende fuckedup steek in mijn linkerknie toen ik op mijn benen stond. Elke 10-20 graden buiging doet veel zeer. Net even een paar stretches gedaan door voeten en benen gestrekt omhoog te gooien tegen de muur aan en daarna te squatten tegen de muur aan met voornamelijk zo wijd mogelijk met de knieën te liggen. Het is nu ineens weg. Geen idee wat nou het probleem was. Meniscus, botten of knieband? :(
THEFXRdonderdag 24 oktober 2013 @ 17:10
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 16:19 schreef Faeroer het volgende:
Werd vandaag wakker met een ontzettende fuckedup steek in mijn linkerknie toen ik op mijn benen stond. Elke 10-20 graden buiging doet veel zeer. Net even een paar stretches gedaan door voeten en benen gestrekt omhoog te gooien tegen de muur aan en daarna te squatten tegen de muur aan met voornamelijk zo wijd mogelijk met de knieën te liggen. Het is nu ineens weg. Geen idee wat nou het probleem was. Meniscus, botten of knieband? :(
gewoon een harde spier die even verkeerd lag.
SevDdonderdag 24 oktober 2013 @ 17:32
Boys, welke smaak Whey Perfection raden jullie aan? Heb laatst Ice Coffee gehad, die was wel te doen maar wil wel eens wat anders ^O^ :9
Snakeydonderdag 24 oktober 2013 @ 17:33
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 17:32 schreef SevD het volgende:
Boys, welke smaak Whey Perfection raden jullie aan? Heb laatst Ice Coffee gehad, die was wel te doen maar wil wel eens wat anders ^O^ :9
Smaken verschillen. Bestel een doos met verschillende smaken.
SevDdonderdag 24 oktober 2013 @ 17:34
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 17:33 schreef Snakey het volgende:

[..]

Smaken verschillen. Bestel een doos met verschillende smaken.
Oh, had nog helemaal niet gezien dat dat kon, ff doen dus! Thanks :) ^O^
Faeroerdonderdag 24 oktober 2013 @ 17:35
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 17:32 schreef SevD het volgende:
Boys, welke smaak Whey Perfection raden jullie aan? Heb laatst Ice Coffee gehad, die was wel te doen maar wil wel eens wat anders ^O^ :9
Bosvruchten/Berry Blast

Doe nou maar gewoon, yummy guaranteed.
SevDdonderdag 24 oktober 2013 @ 17:36
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 17:35 schreef Faeroer het volgende:

[..]

Bosvruchten/Berry Blast

Doe nou maar gewoon, yummy guaranteed.
Is die niet te zoet? Begreep namelijk van een maatje dat bv. die aardbei héél zoet is en dat hoeft nou ook weer niet :P
dreamerbulkdonderdag 24 oktober 2013 @ 17:37
lol alles is behoorlijk zoet :D
SevDdonderdag 24 oktober 2013 @ 17:37
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 17:37 schreef dreamerbulk het volgende:
lol alles is behoorlijk zoet :D
Ice Coffee vond ik behoorlijk meevallen :o
dreamerbulkdonderdag 24 oktober 2013 @ 17:38
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 17:37 schreef SevD het volgende:

[..]

Ice Coffee vond ik behoorlijk meevallen :o
ik heb nu chocolate bounty cocos

behoorlijk zoet, maar wel erg goed te doen.
Faeroerdonderdag 24 oktober 2013 @ 17:38
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 17:36 schreef SevD het volgende:

[..]

Is die niet te zoet? Begreep namelijk van een maatje dat bv. die aardbei héél zoet is en dat hoeft nou ook weer niet :P
Merk ik niets van bij bosvruchten, maar ik gooi relatief veel melk in de shake omdat ik lui ben in de ochtend en geen zin heb om te eten bij het ontbijt buiten havermout en whey om. :D
SevDdonderdag 24 oktober 2013 @ 17:39
Ik merk 't al, ik bestel wel ff zo'n doos met verschillende smaken :D

Anders zit ik dalijk met zo'n emmer die ik smerig vindt :')
Intentiiondonderdag 24 oktober 2013 @ 17:41
Dumbell op me vinger gekomen door niet goed uit te kijken... Enorme bloedbaar :')


No Pain No Gain :+

Wel goede squatsessie gehad ^O^
stinkiedonderdag 24 oktober 2013 @ 18:12
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 17:33 schreef Snakey het volgende:

[..]

Smaken verschillen. Bestel een doos met verschillende smaken.
meest gestelde vraag. Carbon kan dit in de OP?
THEFXRdonderdag 24 oktober 2013 @ 18:41
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 17:41 schreef Intentiion het volgende:
Dumbell op me vinger gekomen door niet goed uit te kijken... Enorme bloedbaar :')

No Pain No Gain :+

Wel goede squatsessie gehad ^O^
ff met de naald in prikken en dan komt het goed
Intentiiondonderdag 24 oktober 2013 @ 19:00
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 18:41 schreef THEFXR het volgende:

[..]

ff met de naald in prikken en dan komt het goed
heb dat gelijk na de training gedaan. Pijn is al weg alleen ziet het er goor uit :')
#ANONIEMdonderdag 24 oktober 2013 @ 19:24
quote:
10s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 01:37 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Deze man. :')[ afbeelding ]

Post de reactie ook even wil je.
Nog een reactie ^O^

Hallo,

Mijn collega miste de ironie in je mail, er waren vanochtend dan ook zoveel mails om door te spitten na de mailing van gisteren ;-)

Craze en Ultimate Orange zijn (waren) inderdaad niet de meest geschikte Sinterklaascadeaus. En met Agent Orange kun je zelfs complete bossen in Vietnam ontbladeren en tegelijkertijd tientallen jaren lang geboorteafwijkingen veroorzaken. Daar zal zelfs de meest gehaaide shop zich niet aan wagen.

Vriendelijke groet,
Maarten

Power Supplements

Haha, top reactie nu!
(De Collega van hem is echt een dombo)
Travel.donderdag 24 oktober 2013 @ 20:51
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 07:19 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Ik heb thuis nog zo'n paar zeg je dan _O-
Anders bedreigen.
Yuri_Boykadonderdag 24 oktober 2013 @ 23:45
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 19:24 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Nog een reactie ^O^

Hallo,

Mijn collega miste de ironie in je mail, er waren vanochtend dan ook zoveel mails om door te spitten na de mailing van gisteren ;-)

Craze en Ultimate Orange zijn (waren) inderdaad niet de meest geschikte Sinterklaascadeaus. En met Agent Orange kun je zelfs complete bossen in Vietnam ontbladeren en tegelijkertijd tientallen jaren lang geboorteafwijkingen veroorzaken. Daar zal zelfs de meest gehaaide shop zich niet aan wagen.

Vriendelijke groet,
Maarten

Power Supplements

Haha, top reactie nu!
(De Collega van hem is echt een dombo)

Haha, leuke reactie! :D
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 00:00
quote:
14s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 23:45 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Haha, leuke reactie! :D
Ach, het is bijna middernacht en Yuri is wakker.
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 00:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 00:00 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Ach, het is bijna middernacht en Yuri is wakker.
Integendeel. Net terug van een Chinees buffet waar ik weer de nodige gains heb kunnen maken. :9
#ANONIEMvrijdag 25 oktober 2013 @ 00:23
quote:
9s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 00:09 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Integendeel. Net terug van een Chinees buffet waar ik weer de nodige gains heb kunnen maken. :9
Ik ben ook wakken aangezien ik veel zaken doe met de Chinees.
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 00:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 00:23 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Ik ben ook wakken aangezien ik veel zaken doe met de Chinees.
Chinese goederen hosselen via AliBaba?
#ANONIEMvrijdag 25 oktober 2013 @ 00:31
quote:
10s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 00:24 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Chinese goederen hosselen via AliBaba?
Je weet togggg
star_gazervrijdag 25 oktober 2013 @ 00:43
Cut verloopt lekker. Zit op een tempo van ongeveer 300g/week. Lijkt langzaam, maar de vorige keer ben ik teveel spiermassa verloren, dus pak het rustig aan :)
star_gazervrijdag 25 oktober 2013 @ 00:44
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2013 17:41 schreef Intentiion het volgende:
Dumbell op me vinger gekomen door niet goed uit te kijken... Enorme bloedbaar :')

No Pain No Gain :+

Wel goede squatsessie gehad ^O^
Dikke gains op je vinger
Intentiionvrijdag 25 oktober 2013 @ 00:55
quote:
6s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 00:44 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Dikke gains op je vinger
zeker wel een paar cm omtrek erbij :7
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 00:56
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 00:43 schreef star_gazer het volgende:
Cut verloopt lekker. Zit op een tempo van ongeveer 300g/week. Lijkt langzaam, maar de vorige keer ben ik teveel spiermassa verloren, dus pak het rustig aan :)
Ah, daar is het zeker al bijna zomer, right. :D
#ANONIEMvrijdag 25 oktober 2013 @ 00:57
Zo weer 1.2Btc er bij dankzij mining in de cloud
star_gazervrijdag 25 oktober 2013 @ 01:02
quote:
8s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 00:56 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Ah, daar is het zeker al bijna zomer, right. :D
Ja :7

Gisteren 8x137.5kg deadlift gepakt. Mijn projected 1RM valt al boven de 160 :) Best tevreden mee @ 81kg BW.
Push.vrijdag 25 oktober 2013 @ 01:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 00:57 schreef ZetaOS het volgende:
Zo weer 1.2Btc er bij dankzij mining in de cloud
Bitcoins :')
esv7vrijdag 25 oktober 2013 @ 01:13
Ik heb zinds een aantal dagen last van een plek net onder mijn linker knie, als ik hierop zoek krijg ik dat het een springers knie kan zijn. Deze week al legg day geskipt, maar morgen staat deadlift op het programma. Kan ik de deadlift beter overslaan morgen of kan dit wel gewoon, vorige keer gewoon gedeadlift toen ik ook al last van mijn knie had en toen voelde ik er niks van.
star_gazervrijdag 25 oktober 2013 @ 01:19
Daar kunnen we hier weinig over zeggen denk ik. Luister naar je lichaam.

Wellicht licht gewicht met hogere reps proberen?
esv7vrijdag 25 oktober 2013 @ 01:24
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 01:19 schreef star_gazer het volgende:
Daar kunnen we hier weinig over zeggen denk ik. Luister naar je lichaam.

Wellicht licht gewicht met hogere reps proberen?
Hmmmmmm ja, jammer. Keertje overslaan dan maar.
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 01:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 00:57 schreef ZetaOS het volgende:
Zo weer 1.2Btc er bij dankzij mining in de cloud
Hoe lang was je daarmee bezig?
star_gazervrijdag 25 oktober 2013 @ 01:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 01:24 schreef esv7 het volgende:

[..]

Hmmmmmm ja, jammer. Keertje overslaan dan maar.
Better safe than sorry :)

Heb je knie wraps geprobeerd?
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 01:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 01:13 schreef esv7 het volgende:
Ik heb zinds een aantal dagen last van een plek net onder mijn linker knie, als ik hierop zoek krijg ik dat het een springers knie kan zijn. Deze week al legg day geskipt, maar morgen staat deadlift op het programma. Kan ik de deadlift beter overslaan morgen of kan dit wel gewoon, vorige keer gewoon gedeadlift toen ik ook al last van mijn knie had en toen voelde ik er niks van.
Als deadliften geen klachten veroorzaakt of verergert waarom zou je het dan laten?
#ANONIEMvrijdag 25 oktober 2013 @ 01:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 01:12 schreef Push. het volgende:

[..]

Bitcoins :')
Waarom :')
Ik koop er toch whey en creatine van?
#ANONIEMvrijdag 25 oktober 2013 @ 01:54
quote:
10s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 01:26 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Hoe lang was je daarmee bezig?
Ik maak ongeveer 0.1878BTC per dag.
Hashing is de cloud zeg maar, heb zelf alle miners hier zo beetje wel verkocht.
star_gazervrijdag 25 oktober 2013 @ 03:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 01:51 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Waarom :')
Ik koop er toch whey en creatine van?
Cell-tech misschien op BMR :P
star_gazervrijdag 25 oktober 2013 @ 03:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 01:54 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Ik maak ongeveer 0.1878BTC per dag.
Hashing is de cloud zeg maar, heb zelf alle miners hier zo beetje wel verkocht.
Hoe werkt dat? Heb jij zo'n ASIC ding ofzo?
star_gazervrijdag 25 oktober 2013 @ 03:46
Tsja...

Hier mogen wij als vlees grootverbruikers best wel eventjes bij stilstaan vind ik. Ik ben geen vega en zal het nooit worden, maar een beetje meer geld uitgeven voor scharrelvlees enz vind ik het wel waard als je dit zo ziet.
IrCutevrijdag 25 oktober 2013 @ 03:57
quote:
8s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 03:46 schreef star_gazer het volgende:
Tsja...

Hier mogen wij als vlees grootverbruikers best wel eventjes bij stilstaan vind ik. Ik ben geen vega en zal het nooit worden, maar een beetje meer geld uitgeven voor scharrelvlees enz vind ik het wel waard als je dit zo ziet.
Moest dat nou ? ;( brb cutting myself
star_gazervrijdag 25 oktober 2013 @ 05:24

PANG! Zegt z'n spier @ 02:43
fathankvrijdag 25 oktober 2013 @ 09:27
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 22:47 schreef Snakey het volgende:

[..]

Min of meer. Ik ben in ieder geval een week om en nabij Auckland. Daar woont m´n zwager waarvan ik een pas kan lenen voor zijn gym. Na die week blijf ik niet echt lang op 1 plek omdat we met een campervan het noord eiland rondreizen. Dus dan zal het een beetje van geluk afhangen, en een hoop BW werk. :P
Ik heb wel een TRX voor je die ik een maandje kan missen :P Voorlopig toch niet nodig :{

[ Bericht 6% gewijzigd door fathank op 25-10-2013 09:46:48 ]
Snakeyvrijdag 25 oktober 2013 @ 10:20
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 09:27 schreef fathank het volgende:

[..]

Ik heb wel een TRX voor je die ik een maandje kan missen :P Voorlopig toch niet nodig :{
Thanks. Maar m'n koffer is waarschijnlijk al vol genoeg. :)
Faeroervrijdag 25 oktober 2013 @ 11:48
quote:
8s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 03:46 schreef star_gazer het volgende:
Tsja...

Hier mogen wij als vlees grootverbruikers best wel eventjes bij stilstaan vind ik. Ik ben geen vega en zal het nooit worden, maar een beetje meer geld uitgeven voor scharrelvlees enz vind ik het wel waard als je dit zo ziet.
Arme kipjes. :(
esv7vrijdag 25 oktober 2013 @ 12:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 01:48 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Als deadliften geen klachten veroorzaakt of verergert waarom zou je het dan laten?
Ik dacht dat ik het beter wat rust kan geven.
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 12:44
quote:
11s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 05:24 schreef star_gazer het volgende:

PANG! Zegt z'n spier @ 02:43
dat soort shit kan ik echt niet kijken.. mentaal kruipt dat in mn hoofd dan.

gister al mijn hamstring getweaked, dus no thanks jeff lol
Snakeyvrijdag 25 oktober 2013 @ 12:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 12:44 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

dat soort shit kan ik echt niet kijken.. mentaal kruipt dat in mn hoofd dan.

gister al mijn hamstring getweaked, dus no thanks jeff lol
Ik kijk er ook expres niet naar. Zulke dingen wil ik niet in mijn hoofd hebben als ik een PR wil doen.
Ethanolicvrijdag 25 oktober 2013 @ 12:47
Die bakjes noten van de Plus zijn echt kapot lekker. Serieus lekkerder dan bij andere supermarkten. How come?
#ANONIEMvrijdag 25 oktober 2013 @ 12:49
quote:
7s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 03:44 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Cell-tech misschien op BMR :P
Cell-tech op BNR misschien?
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 12:54
1e week nieuwe schema gaat wel lekker trouwens

Gister moest ik met 70%(140kg) 1rm van squat 20 pause reps zien te halen in zo min mogelijk setjes.

2 setjes, 12 reps en 8 reps

voelde goed.

Daarna nog romanian deadlifts.

en met back extensions tweakte ik mijn rechterhammy :') Niks ernstigs gelukkig, minder dan graad 1..dus paar dagen rust(dinsdag hoef ik pas weer te deadliften).
Varkensbiefstukvrijdag 25 oktober 2013 @ 14:04
Iemand tips voor de front squat? Vind 't maar een verdomd moeilijke oefening,
hoe houd je de bar op de goede plek zonder je polsen pijn te doen?
-Menn0-vrijdag 25 oktober 2013 @ 14:15
Ik vind hem ook niet fijn met m'n polsen, dus ik gebruik straps.

image005.jpeg
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 14:16
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 12:16 schreef esv7 het volgende:

[..]

Ik dacht dat ik het beter wat rust kan geven.
Dat kan maar snap de logica niet. Als je alergisch bent voor pinda's ga je toch ook niet alle noten soorten vermijden? Want alleen pinda's zorgen voor de allergie...

But suit yourself.
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 14:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 14:04 schreef Varkensbiefstuk het volgende:
Iemand tips voor de front squat? Vind 't maar een verdomd moeilijke oefening,
hoe houd je de bar op de goede plek zonder je polsen pijn te doen?
Ellebogen hoog houden zodat het op de voorste deltoid rust. En de handeb er slap omheen houden. Je houdt het gewicht toch niet tegen met je handen.
esv7vrijdag 25 oktober 2013 @ 14:26
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 14:16 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Dat kan maar snap de logica niet. Als je alergisch bent voor pinda's ga je toch ook niet alle noten soorten vermijden? Want alleen pinda's zorgen voor de allergie...

But suit yourself.
Omdat je de knie toch ook zwaar belast met deadliften?
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 14:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 14:15 schreef -Menn0- het volgende:
Ik vind hem ook niet fijn met m'n polsen, dus ik gebruik straps.

[ afbeelding ]
1x geprobeerd met 120kg, toen verschoof de stang iets bij omhoog komen en leek het wel alsof mijn biceps bijna afscheurde...het is iig een hele awkward positie voor je armen met zware gewichten als je dat zo met die straps doet. Omdat je je biceps spant in een hammercurl movement. Met lichte gewichten wel te doen, maar met zware gewichten raad ik het af.

beter gewoon paar keer per dag je polsen/vingers stretchen en dan kan je het snel genoeg met een clean grip doen.
Klokovvrijdag 25 oktober 2013 @ 14:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 14:04 schreef Varkensbiefstuk het volgende:
Iemand tips voor de front squat? Vind 't maar een verdomd moeilijke oefening,
hoe houd je de bar op de goede plek zonder je polsen pijn te doen?
Zorg dat je goed rechtop blijft en dus niet voorover kanteld waardoor je het gewicht met je vingertoppen tegen moet houden. Probeer je polsen op termijn wat flexibeler te krijgen door ze te stretchen en gooi zover mogelijk je ellebogen omhoog.
Faeroervrijdag 25 oktober 2013 @ 14:55
Moet zeggen dat ik hetzelfde heb met power cleans. Mijn vingers/handen gaan krak doen als ze mijn schouders raken (tenzij ik ze meer buiten mijn lichaam plaats) bij de catch. Als ik niet uitkijk vangen mijn vingers het gewicht op in plaats van de body.
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 15:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 14:26 schreef esv7 het volgende:

[..]

Omdat je de knie toch ook zwaar belast met deadliften?
Ja, maar als de structuur die voor de pijn zorgt in geen geval nadelig wordt belast. Dan snap ik niet waarom je het zou laten. En als je een blessure hebt is het niet de bedoeling om op je luie reet te gaan zitten. Bewegen is een essentieel onderdeel van je fysieke gesteldheid.

Wanneer deadliften pijnlijk zou zijn of de volgende dag voor klachten zorgt dan zou ik het ook afraden. Maar dat is niet het geval bij jou.
esv7vrijdag 25 oktober 2013 @ 16:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 15:22 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Ja, maar als de structuur die voor de pijn zorgt in geen geval nadelig wordt belast. Dan snap ik niet waarom je het zou laten. En als je een blessure hebt is het niet de bedoeling om op je luie reet te gaan zitten. Bewegen is een essentieel onderdeel van je fysieke gesteldheid.

Wanneer deadliften pijnlijk zou zijn of de volgende dag voor klachten zorgt dan zou ik het ook afraden. Maar dat is niet het geval bij jou.
Ik heb niet op mijn luie reet gezeten hoor lol, gewoon lekker pull day. Deadlift geskipt maar dan weet ik dat voor de volgende keer, bedankt.
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 16:34
quote:
11s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 12:47 schreef Ethanolic het volgende:
Die bakjes noten van de Plus zijn echt kapot lekker. Serieus lekkerder dan bij andere supermarkten. How come?
Je zou deze eens moeten proberen:

694941917e6e29e2a94f1_.jpg

Te koop bij de LIDL. Echt zo fucking goddelijk en het verveeld niet.
stinkievrijdag 25 oktober 2013 @ 16:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Je zou deze eens moeten proberen:

[ afbeelding ]

Te koop bij de LIDL. Echt zo fucking goddelijk en het verveeld niet.
ongezouten cashews bij de Lidl. Zijn er helaas niet altijd. Meteen in bulk inslaan :Y
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 16:38
Ik ben trouwens een beetje aan het twijfelen betreft de reps op de good mornings. De good morning is uiteraard een hele goed assist voor je SQ. Ik moet mijn onderrug echt strong as fuck krijg omdat het een zwak punt is. In het begin deed ik 5 reps per set, gezien het feit dat je dan sterker wordt, terwijl Wendler aanraadt om light weight high reps te doen.

Als ik aan low reps denk dan denk ik aan de CNS, dus het zou toch inderdaad logischer zijn om voor hypertrofie (high reps) te gaan zodat de spieren in je onderrug groter en steviger worden?

Hopelijk is het duidelijk.
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 16:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:36 schreef stinkie het volgende:

[..]

ongezouten cashews bij de Lidl. Zijn er helaas niet altijd. Meteen in bulk inslaan :Y
Yeah, dat deed ik ook een tijdje maar dat wordt eenzijdig. Deze mix is ook gebraden en shit, wel met zout, maarja, ben niet zo bang voor zout. :9
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 16:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:38 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik ben trouwens een beetje aan het twijfelen betreft de reps op de good mornings. De good morning is uiteraard een hele goed assist voor je SQ. Ik moet mijn onderrug echt strong as fuck krijg omdat het een zwak punt is. In het begin deed ik 5 reps per set, gezien het feit dat je dan sterker wordt, terwijl Wendler aanraadt om light weight high reps te doen.

Als ik aan low reps denk dan denk ik aan de CNS, dus het zou toch inderdaad logischer zijn om voor hypertrofie (high reps) te gaan zodat de spieren in je onderrug groter en steviger worden?

Hopelijk is het duidelijk.
als je het als assistance exercise doet: hogere reps ... minimaal 8 tot 12+

Als je het als main exercise doet kan 5x5 of zelfs triples.
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 16:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:38 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik ben trouwens een beetje aan het twijfelen betreft de reps op de good mornings. De good morning is uiteraard een hele goed assist voor je SQ. Ik moet mijn onderrug echt strong as fuck krijg omdat het een zwak punt is. In het begin deed ik 5 reps per set, gezien het feit dat je dan sterker wordt, terwijl Wendler aanraadt om light weight high reps te doen.

Als ik aan low reps denk dan denk ik aan de CNS, dus het zou toch inderdaad logischer zijn om voor hypertrofie (high reps) te gaan zodat de spieren in je onderrug groter en steviger worden?

Hopelijk is het duidelijk.
8-12 reps. en heavy ass goodmornings gaan bijna niet. Gaat vaak ten koste van je form (bolle rug). Tenzij je strongman wilt worden is dit niet echt gunstig.
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 16:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:38 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Yeah, dat deed ik ook een tijdje maar dat wordt eenzijdig. Deze mix is ook gebraden en shit, wel met zout, maarja, ben niet zo bang voor zout. :9
daytime sodium bloat, nighttime pr's
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 16:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:48 schreef Verbosity het volgende:

[..]

8-12 reps. en heavy ass goodmornings gaan bijna niet. Gaat vaak ten koste van je form (bolle rug). Tenzij je strongman wilt worden is dit niet echt gunstig.
Ligt er maar net aan wat je definitie van heavy ass is lol

wanneer ik triples zou doen als main exercise zou ik rond de 140-160 zitten, wanneer ik 8-12 doe, rond de 100-110. Voor sommige is 100-110 heavy ass :P
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 16:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Je zou deze eens moeten proberen:

[ afbeelding ]

Te koop bij de LIDL. Echt zo fucking goddelijk en het verveeld niet.
Gebranden ongezouten noten mix van de markt/notenboer :9
Wel expensive as fuck vergeleken met ^^
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 16:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:50 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Ligt er maar net aan wat je definitie van heavy ass is lol

wanneer ik triples zou doen als main exercise zou ik rond de 140-160 zitten, wanneer ik 8-12 doe, rond de 100-110. Voor sommige is 100-110 heavy ass :P
Heavy ass is < 3 (En nee het is geen hartje maar kleiner dan 3)
Deeltjesversnellervrijdag 25 oktober 2013 @ 16:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:50 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Gebranden ongezouten noten mix van de markt/notenboer :9
Wel expensive as fuck vergeleken met ^^
vind je? 13 euro per kg hier, vind ik wel meevallen.

oh wacht ongebrande heb ik het over, weet niet hoeveel het prijsverschil is.
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 16:55
Yeah, alright. Ik deed vandaag dan ook high reps. Ga het dan omswitchen. Mijn onderrug moet echt van beton worden. Volgens mij zijn die diepere spieren in de onderrug ook een beetje fucked. Ik heb van Mr. J een goed deep tissue massage adresje gekregen. Wil dat ook eens doen. Een chiropractor lijkt mij ook wel nice voor een keer.

quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:49 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

daytime sodium bloat, nighttime pr's
Haha. 14.gif
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 16:57
Heeft iemand hier trouwens weightlifting shoes van Goodlift aangeschaft?
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 16:57
quote:
2s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:55 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Yeah, alright. Ik deed vandaag dan ook high reps. Ga het dan omswitchen. Mijn onderrug moet echt van beton worden. Volgens mij zijn die diepere spieren in de onderrug ook een beetje fucked. Ik heb van Mr. J een goed deep tissue massage adresje gekregen. Wil dat ook eens doen. Een chiropractor lijkt mij ook wel nice voor een keer.

[..]

Haha. [ afbeelding ]
onderrug van beton:
touch n go deadlift "high"(allemaal relatief) rep sets
romanian deadlift "high"(allemaal relatief) rep sets
weighted hyperextensions
idd goodmornings
paused lowbar squats
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 16:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:57 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Heeft iemand hier trouwens weightlifting shoes van Goodlift aangeschaft?
nee wel straps,wraps,belt,deadlift sokken
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:57 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

onderrug van beton:
touch n go deadlift "high"(allemaal relatief) rep sets
romanian deadlift "high"(allemaal relatief) rep sets
weighted hyperextensions
idd goodmornings
paused lowbar squats
Nice thanks. Hyperextensions is het eerste wat ik ga doen zodra ik bij de sportschool zit. Dat apparaat is echt fucking goed voor je onderrug inderdaad. Train nu thuis, dus dan gaat dat helaas niet echt. De rest uiteraard wel.

quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:57 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

nee wel straps,wraps,belt,deadlift sokken
Zijn die sokken nou nog speciaal, behalve dat ze langer zijn? Op een gegeven moment zijn die schaafwonden ook niet meer ideaal.
Varkensbiefstukvrijdag 25 oktober 2013 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 14:15 schreef -Menn0- het volgende:
Ik vind hem ook niet fijn met m'n polsen, dus ik gebruik straps.

[ afbeelding ]
Ik heb geen straps, en in m'n gym heb ik ze nergens zien liggen. Hoe duur zijn die dingen/waar haal je ze?

quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 14:31 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

1x geprobeerd met 120kg, toen verschoof de stang iets bij omhoog komen en leek het wel alsof mijn biceps bijna afscheurde...het is iig een hele awkward positie voor je armen met zware gewichten als je dat zo met die straps doet. Omdat je je biceps spant in een hammercurl movement. Met lichte gewichten wel te doen, maar met zware gewichten raad ik het af.

beter gewoon paar keer per dag je polsen/vingers stretchen en dan kan je het snel genoeg met een clean grip doen.
K krijg op dit moment m'n polsen met geen mogelijkheid onder m'n schouders..zal dan wel heel vaak stretchen worden, en nog een hele tijd duren voordat ik een frontsquat uit kan voeren?

Ik denk dat ik straps ga proberen, en werken aan m'n flexibiliteit. Als ik dan naar hoge gewichten kan ga ik dan weer oefenen op frontsquaten zonder straps..
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 17:02
Sommige stangen hebben precies waar je de benen neerzet gewoon een glad oppervlak, dus het schaven zal wel meevallen. Die van mij heeft dat niet, dus dat ruwe oppervlak gaat gewoon door de broek heen. :D
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 17:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:01 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Nice thanks. Hyperextensions is het eerste wat ik ga doen zodra ik bij de sportschool zit. Dat apparaat is echt fucking goed voor je onderrug inderdaad. Train nu thuis, dus dan gaat dat helaas niet echt. De rest uiteraard wel.

[..]

Zijn die sokken nou nog speciaal, behalve dat ze langer zijn? Op een gegeven moment zijn die schaafwonden ook niet meer ideaal.
Wel voorzichtig met hyperextensions/backextensions, gisteren daarmee met lightweight mijn hamstring gepulled lol!!!

Die sokken zijn gewoon langer idd. Ik bloed als een rund, dus vind het niet echt netjes voor andere mensen als ik bloed op de stang lol. Daarom zijn die sokken ideaal.
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 17:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:02 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Sommige stangen hebben precies waar je de benen neerzet gewoon een glad oppervlak, dus het schaven zal wel meevallen. Die van mij heeft dat niet, dus dat ruwe oppervlak gaat gewoon door de broek heen. :D
Klopt hebben de onze ook, maar als je goed kijkt in mijn fotoboek, zie je dat het ruwe gedeelte wel over mijn schenen gaat.
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 17:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:01 schreef Varkensbiefstuk het volgende:

[..]

Ik heb geen straps, en in m'n gym heb ik ze nergens zien liggen. Hoe duur zijn die dingen/waar haal je ze?

[..]

K krijg op dit moment m'n polsen met geen mogelijkheid onder m'n schouders..zal dan wel heel vaak stretchen worden, en nog een hele tijd duren voordat ik een frontsquat uit kan voeren?

Ik denk dat ik straps ga proberen, en werken aan m'n flexibiliteit. Als ik dan naar hoge gewichten kan ga ik dan weer oefenen op frontsquaten zonder straps..
of als de clean grip je geen fuck boeit



cross grip
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 17:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:03 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Wel voorzichtig met hyperextensions/backextensions, gisteren daarmee met lightweight mijn hamstring gepulled lol!!!

Die sokken zijn gewoon langer idd. Ik bloed als een rund, dus vind het niet echt netjes voor andere mensen als ik bloed op de stang lol. Daarom zijn die sokken ideaal.
Auw, pijnlijk. En nu? Als je ze weighted doet zou je ook bands kunnen gebruiken ipv platen. Kan wat handiger zijn.

quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:04 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Klopt hebben de onze ook, maar als je goed kijkt in mijn fotoboek, zie je dat het ruwe gedeelte wel over mijn schenen gaat.
Ahja ik zie het. Goede pic. Heb je daar nou hardloopschoenen aan? :P
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 17:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:06 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

of als de clean grip je geen fuck boeit



cross grip
Dan Green - Sumo Deadlift King. _O_
Ethanolicvrijdag 25 oktober 2013 @ 17:08
Over DL gesproken, gisteren voor het eerst sinds mijn rugknak 6 weken geleden weer 100 kg geDL. Ik ga nu 5kg per week opbouwen, ben nog steeds wat huiverig, maar ik heb absoluut geen last meer. _O_ Kan niet wachten om weer skyhigh te gaan.
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 17:10
quote:
10s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:06 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Auw, pijnlijk. En nu? Als je ze weighted doet zou je ook bands kunnen gebruiken ipv platen. Kan wat handiger zijn.

[..]

Ahja ik zie het. Goede pic. Heb je daar nou hardloopschoenen aan? :P
Ja stomme fout, was 3e oefening..licht gewicht ..maar ik ging veel te explosief naar beneden. Niets ernstigs.. minder dan graad 1.. wel eens eerder gehad. Ging vanochtend wel meteen kijken of mijn dijbeen niet blauw/zwart was ... door een partial tear ofzo lol.

Kan ook gewoon lopen, stretchen alles doen, maar beetje gevoellig als ik erop druk. Paar dagen niet belasten, dinsdag pas weer deadliften dus dat scheelt... voel dan met opwarmen meteen of het al goed is.

Bands is een goeie, die wil ik ook nog kopen om mee te nemen naar de gym

Haha nee nike blazers(waren mijn favoriete deadlifting/squat schoenen..soort van lucky shoes.. veel pr's op gezet, totdat ik over ging op sokken met deadlifts)
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 17:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:08 schreef Ethanolic het volgende:
Over DL gesproken, gisteren voor het eerst sinds mijn rugknak 6 weken geleden weer 100 kg geDL. Ik ga nu 5kg per week opbouwen, ben nog steeds wat huiverig, maar ik heb absoluut geen last meer. _O_ Kan niet wachten om weer skyhigh te gaan.
netjes!

Zelfvertrouwen bouw je weer op door rustig te linear te progressen zonder te overhaasten
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 17:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:10 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Ja stomme fout, was 3e oefening..licht gewicht ..maar ik ging veel te explosief naar beneden. Niets ernstigs.. minder dan graad 1.. wel eens eerder gehad. Ging vanochtend wel meteen kijken of mijn dijbeen niet blauw/zwart was ... door een partial tear ofzo lol.

Kan ook gewoon lopen, stretchen alles doen, maar beetje gevoellig als ik erop druk. Paar dagen niet belasten, dinsdag pas weer deadliften dus dat scheelt... voel dan met opwarmen meteen of het al goed is.

Bands is een goeie, die wil ik ook nog kopen om mee te nemen naar de gym

Haha nee nike blazers(waren mijn favoriete deadlifting/squat schoenen..soort van lucky shoes.. veel pr's op gezet, totdat ik over ging op sokken met deadlifts)
Gelukkig is het niet zo erg man. Ik hoop echt dat ik nooit iets scheur. Ik heb laatst wat filmpjes gekeken van gasten die competen en iets gescheurd hadden; echt fucked up. Elliot Hulse heeft toen zijn bicep gescheurd en heeft er ook een serie filmpjes aan toegewijd. Erg interessant om te horen wat zijn ervaringen daarmee geweest zijn.

Yeah, moet je zeker doen. Ik heb ze allemaal van Rogue Fitness, zijn erg ideaal. Vooral voor het verbeteren van je mobiliteit. :) Een ander voordeel voor mijzelf is dat ik ze kan gebruiken als bijv. een tricep pulldown omdat ik die machine niet heb.
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 17:24
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:18 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Gelukkig is het niet zo erg man. Ik hoop echt dat ik nooit iets scheur. Ik heb laatst wat filmpjes gekeken van gasten die competen en iets gescheurd hadden; echt fucked up. Elliot Hulse heeft toen zijn bicep gescheurd en heeft er ook een serie filmpjes aan toegewijd. Erg interessant om te horen wat zijn ervaringen daarmee geweest zijn.

Yeah, moet je zeker doen. Ik heb ze allemaal van Rogue Fitness, zijn erg ideaal. Vooral voor het verbeteren van je mobiliteit. :) Een ander voordeel voor mijzelf is dat ik ze kan gebruiken als bijv. een tricep pulldown omdat ik die machine niet heb.
Hehe, die muscle tear shit moet je niet kijken, kruipt in je onderbewuste ;)

Ja zelf hoop ik het ook niet, zelfde geld voor ziektes of ongelukken in het dagelijkse leven, gebeurt het wel;shit happens!

Zal eens gaan kijken voor die bands.
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 17:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:24 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

Hehe, die muscle tear shit moet je niet kijken, kruipt in je onderbewuste ;)

Ja zelf hoop ik het ook niet, zelfde geld voor ziektes of ongelukken in het dagelijkse leven, gebeurt het wel;shit happens!

Zal eens gaan kijken voor die bands.
Ik heb de filmpjes over hun ervaringen bekeken, niet de actual tear lol.

Let er even op dat sommige in pairs verkocht worden en de andere in singles. :P

http://www.rogueeurope.eu/rogue-monster-bands.php

Ik zie dat ik ze niet allemaal heb trouwens. Ik heb de oranje (paar), rode (paar), groene, zwarte en paarse. De overige heb je niet echt nodig. De oranje is ideaal voor een shoulder warm-up.
dreamerbulkvrijdag 25 oktober 2013 @ 17:38
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 17:28 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Ik heb de filmpjes over hun ervaringen bekeken, niet de actual tear lol.

Let er even op dat sommige in pairs verkocht worden en de andere in singles. :P

http://www.rogueeurope.eu/rogue-monster-bands.php

Ik zie dat ik ze niet allemaal heb trouwens. Ik heb de oranje (paar), rode (paar), groene, zwarte en paarse. De overige heb je niet echt nodig. De oranje is ideaal voor een shoulder warm-up.
nice, thanks voor de link.
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 18:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 16:52 schreef Deeltjesversneller het volgende:

[..]

vind je? 13 euro per kg hier, vind ik wel meevallen.

oh wacht ongebrande heb ik het over, weet niet hoeveel het prijsverschil is.
15 euro per kilo.
Deeltjesversnellervrijdag 25 oktober 2013 @ 18:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 18:47 schreef Verbosity het volgende:

[..]

15 euro per kilo.
in de supermarkt is het echt veel duurder toch? ook alleen maar kleine zakjes, hier dan. bij de lidl in duitsland kan je wel zelf scheppen maar die vind ik echt smerig, smaken naar zweetvoeten.
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 19:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 18:52 schreef Deeltjesversneller het volgende:

[..]

in de supermarkt is het echt veel duurder toch? ook alleen maar kleine zakjes, hier dan. bij de lidl in duitsland kan je wel zelf scheppen maar die vind ik echt smerig, smaken naar zweetvoeten.
Voor onder de 10 euro heb je al een kilo noten in de winkel. Maar is meestal gezouten/ongebrand of beide terwijl ik gebrand maar ongezouten wil.
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 22:15
Heb de eerste 3RM lifts erop zitten om 5/3/1 start gewicht te bepalen

DL:165x5
(Te laag ingeschat vorige was namelijk 160x3)

OHP: 60x3

Squat: 130x3
(Gaat nog omhoog aangezien ik vorige week pas op een echt werkgewicht kwam, verhoog hem 5kg per week vanaf 60kg want had een blessure aan een heupflexor.)

BP volgt nog. komt woensdag aan de beurt.
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 22:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 22:15 schreef Verbosity het volgende:
Heb de eerste 3RM lifts erop zitten om 5/3/1 start gewicht te bepalen

DL:165x5
(Te laag ingeschat vorige was namelijk 160x3)

OHP: 60x3

Squat: 130x3
(Gaat nog omhoog aangezien ik vorige week pas op een echt werkgewicht kwam, verhoog hem 5kg per week vanaf 60kg want had een blessure aan een heupflexor.)

BP volgt nog. komt woensdag aan de beurt.
Waarom 3RM ipv 1RM?
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 22:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 22:17 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Waarom 3RM ipv 1RM?
Ervoor gekozen vanwege de blessure bij de squat. En degene waarmee ik train heeft nogal wat technische schoonheidsfoutjes waar hij aan moet werken voor ik hem een 1RM laat doen. Vandaar de 3RM. Had op zich voor de deadlift/ohp zelf wel een 1RM kunnen proberen.
vitessearnhem1.026vrijdag 25 oktober 2013 @ 22:23
Ben aan het cutten en ben in 8 weken van 90 naar 81kg gegaan, alleen de blokjes komen nog steeds niet door zonder aan te spannen terwijl ik overal aders heb lopen :?
Is dit normaal? En hoeveel % BF zou ik ong. hebben?

Foto's zonder pomp gemaakt :P
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 22:25
Bij squatten gaat hij net niet diep genoeg, valsalva methode deed hij nooit bewust, duwt zijn knieën niet actief naar buiten.

Deadlift komt hij in de perfecte houding, maar zodra hij tilt bolt zijn rug direct (valsalva moet hij op letten). En de bar heeft hij vaak te ver van zijn schenen.

Benchpress, gaat hij niet diep genoeg en spant zijn rug niet goed aan voordat hij begint waardoor hij minder stabiel ligt.
Yuri_Boykavrijdag 25 oktober 2013 @ 22:30
In ieder geval nice dat hij een trainingsmaatje heeft die er veel verstand van heeft. Dus dat komt vanzelf wel.
Snakeyvrijdag 25 oktober 2013 @ 22:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 22:25 schreef Verbosity het volgende:
Bij squatten gaat hij net niet diep genoeg, valsalva methode deed hij nooit bewust, duwt zijn knieën niet actief naar buiten.

Deadlift komt hij in de perfecte houding, maar zodra hij tilt bolt zijn rug direct (valsalva moet hij op letten). En de bar heeft hij vaak te ver van zijn schenen.

Benchpress, gaat hij niet diep genoeg en spant zijn rug niet goed aan voordat hij begint waardoor hij minder stabiel ligt.
Valsava methode is je oren klaren bij duiken. :?

Voor de rest klinkt het alsof hij te zwaar wil. Daar komen al deze kleine onregelmatigheden meestal vandaan.
Snakeyvrijdag 25 oktober 2013 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 22:20 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Ervoor gekozen vanwege de blessure bij de squat. En degene waarmee ik train heeft nogal wat technische schoonheidsfoutjes waar hij aan moet werken voor ik hem een 1RM laat doen. Vandaar de 3RM. Had op zich voor de deadlift/ohp zelf wel een 1RM kunnen proberen.
Ik had op zeker voor jezelf voor de 1RM gekozen. Je 1RM bepalen voor 5/3/1 is al lastig genoeg, als je het dan ook nog afhankelijk gaat maken van een ander wordt het wel heel erg lastig.
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 22:52
quote:
5s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 22:39 schreef Snakey het volgende:

[..]

Valsava methode is je oren klaren bij duiken. :?

Voor de rest klinkt het alsof hij te zwaar wil. Daar komen al deze kleine onregelmatigheden meestal vandaan.
Valsava methode is van origine bij een dokter weggekomen welke druk weghaalt bij de oren. Echter is hij ook toe te passen vanaf de 'keel'. Hierbij haal je adem en hoe je vast in je buik. Als je de 'core' spieren aanspant samen met je adem vasthouden dan is het te gebruiken voor gewichtheffen.

quote:
A modified version is done by expiring against a closed glottis. This will elicit the cardiovascular responses described below but will not force air into the Eustachian tubes.
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 22:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 22:46 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ik had op zeker voor jezelf voor de 1RM gekozen. Je 1RM bepalen voor 5/3/1 is al lastig genoeg, als je het dan ook nog afhankelijk gaat maken van een ander wordt het wel heel erg lastig.
Op een 3RM is er niet heel veel marge, maar het klopt dat ik rekening heb gehouden met hem. Daardoor zal het niet mijn echte max zijn maar een benadering. Echter komt deze wel vrij nauwkeurig in de buurt.
Snakeyvrijdag 25 oktober 2013 @ 22:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 22:52 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Valsava methode is van origine bij een dokter weggekomen welke druk weghaalt bij de oren. Echter is hij ook toe te passen vanaf de 'keel'. Hierbij haal je adem en hoe je vast in je buik. Als je de 'core' spieren aanspant samen met je adem vasthouden dan is het te gebruiken voor gewichtheffen.
Okee. Ik ben die term voor liften nog nooit ergens tegengekomen. Maar google zegt dat het inderdaad wel zo genoemd kan worden. :P
Verbosityvrijdag 25 oktober 2013 @ 22:58
http://www.liftbigeatbig.com/2012/04/valsalva-maneuver.html
http://startingstrength.com/resources/forum/showthread.php?t=7738
http://www.wisegeek.org/what-is-a-valsalva-maneuver.htm

Staat onder andere in starting strength een stuk over ademen en valsalva als ik me niet vergis.
Snakeyvrijdag 25 oktober 2013 @ 23:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 22:55 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Op een 3RM is er niet heel veel marge, maar het klopt dat ik rekening heb gehouden met hem. Daardoor zal het niet mijn echte max zijn maar een benadering. Echter komt deze wel vrij nauwkeurig in de buurt.
De marge tussen een 3 en 1RM kan zo'n 8% zijn. Dat zou ik niet zomaar weg cijferen.
Snakeyvrijdag 25 oktober 2013 @ 23:03
quote:
Dat zal best. Ik had het nog nooit ergens gelezen. Dat betekent uiteraard niet dat het niet bestaat. :)

Bolton gebruikt vrij veel ademtechnieken van duiken voor liften, dus het verbaasd me niet.
#ANONIEMzaterdag 26 oktober 2013 @ 02:04
Net een potje nog kunnen bemachtigen... Crazemeth.http://m.youtube.com/watch?v=R8XzWOKAF8Y

Hoop morgen ook zulke epic dromen te hebben door Craze.

[ Bericht 64% gewijzigd door #ANONIEM op 26-10-2013 02:05:38 (videolink) ]
dreamerbulkzaterdag 26 oktober 2013 @ 02:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 22:20 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Ervoor gekozen vanwege de blessure bij de squat. En degene waarmee ik train heeft nogal wat technische schoonheidsfoutjes waar hij aan moet werken voor ik hem een 1RM laat doen. Vandaar de 3RM. Had op zich voor de deadlift/ohp zelf wel een 1RM kunnen proberen.
persoonlijk zou ik mijn eigen schema nooit op iemand anders zijn zwaktes gaan aanpassen lol :P

beter gewoon je eigen 1rm pakken en beuken, want je hebt mooie 3RM's!

wel barmhartig hoor.. begrijp me niet verkeerd :P

[ Bericht 4% gewijzigd door dreamerbulk op 26-10-2013 03:13:25 ]
koekwaussszaterdag 26 oktober 2013 @ 08:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 22:23 schreef vitessearnhem1.026 het volgende:
Ben aan het cutten en ben in 8 weken van 90 naar 81kg gegaan, alleen de blokjes komen nog steeds niet door zonder aan te spannen terwijl ik overal aders heb lopen :?
Is dit normaal? En hoeveel % BF zou ik ong. hebben?

Foto's zonder pomp gemaakt :P
12-13
terrorsjaakzaterdag 26 oktober 2013 @ 11:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2013 08:06 schreef Questular het volgende:
Gisteren mn 1e push workout gehad.

Squats 3x10x60 kg (pas opnieuw begonnen met squaten)
Lunges 3x10 met dumbels van 12kg , is verdomme een lastige oefening :)
DB press 3x10 met dumbels van 12 kg
BP 3x8x70kg
Dips 3x6

en nog 20 min op de hometrainer gezeten (10km)

vooral met de dips ben ik aangenaam verrast én geen last van mn schouders waar ik dat eerst wel had en daadwerkelijk 3 setjes van 6 weten te doen :p
Pen en papier meegenomen en alles genoteerd zodat ik netjes mn progressie kan bijhouden.
DB Press 12kg en BP 70kg?
WaikikiWimzaterdag 26 oktober 2013 @ 11:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 11:40 schreef terrorsjaak het volgende:

[..]

DB Press 12kg en BP 70kg?
Hebben jullie nog tips wat eten betreft? ik ben 1.97 en weeg 92 kilo. Ik heb overdag gigantische trek, maar weet eigenlijk niet meer zo goed wat ik moet eten. Eet veel brood en kipfilet en af en toe een bakje kwark, maar de kipfilet komt me nu de strot wel een keer uit eigenlijk..
Snakeyzaterdag 26 oktober 2013 @ 11:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 11:47 schreef nickhguitar het volgende:

[..]

Hebben jullie nog tips wat eten betreft? ik ben 1.97 en weeg 92 kilo. Ik heb overdag gigantische trek, maar weet eigenlijk niet meer zo goed wat ik moet eten. Eet veel brood en kipfilet en af en toe een bakje kwark, maar de kipfilet komt me nu de strot wel een keer uit eigenlijk..
Je kan behoorlijk wat varieeren met ei. Maaltijdsalades maken met een berg kip, reepjes biefstuk, tonijn of zalm ofzo.
WaikikiWimzaterdag 26 oktober 2013 @ 11:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 11:51 schreef Snakey het volgende:

[..]

Je kan behoorlijk wat varieeren met ei. Maaltijdsalades maken met een berg kip, reepjes biefstuk, tonijn of zalm ofzo.
En zijn er ook bepaalde 'snacks' die je wel mag eten? Of snackvervangers? ik merk dat ik steeds weer vaker wat chips pak 's avonds.
Snakeyzaterdag 26 oktober 2013 @ 12:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 11:59 schreef nickhguitar het volgende:

[..]

En zijn er ook bepaalde 'snacks' die je wel mag eten? Of snackvervangers? ik merk dat ik steeds weer vaker wat chips pak 's avonds.
Je kan beter een handje noten pakken. Die vullen goed en hebben een stuk betere macro´s. Chips moet je gewoon niet in huis halen, kan je je er ook niet aan vergrijpen.
Nic1zaterdag 26 oktober 2013 @ 13:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 11:59 schreef nickhguitar het volgende:

[..]

En zijn er ook bepaalde 'snacks' die je wel mag eten? Of snackvervangers? ik merk dat ik steeds weer vaker wat chips pak 's avonds.
Zoals gezegd kun je noten nemen, ik eet zelf vaak 's avonds cashew of macadamia noten. Pas er wel mee op (weeg dus wat je neemt), want er zitten erg veel calorieen in.
Faeroerzaterdag 26 oktober 2013 @ 13:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 13:31 schreef Nic1 het volgende:

[..]

Zoals gezegd kun je noten nemen, ik eet zelf vaak 's avonds cashew of macadamia noten. Pas er wel mee op (weeg dus wat je neemt), want er zitten erg veel calorieen in.
Macadamia moet je inderdaad mee oppassen. Daar eet ik zo een paar kilo van op als ik niet uitkijk. :D

quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 11:47 schreef nickhguitar het volgende:

[..]

Hebben jullie nog tips wat eten betreft? ik ben 1.97 en weeg 92 kilo. Ik heb overdag gigantische trek, maar weet eigenlijk niet meer zo goed wat ik moet eten. Eet veel brood en kipfilet en af en toe een bakje kwark, maar de kipfilet komt me nu de strot wel een keer uit eigenlijk..
Rijst vult goed, anders gewoon wat melk met havermout en whey drinken voor de vulling. Drink nu zelf een 1 liter melk, 50g havermout, 50g whey, 2 scheppen pindakaas en een banaan shake weg in de lunch met 100g kip en 150g rijst. Dat houdt je wel vol tot het avondeten. :D
KolonelKhedaffizaterdag 26 oktober 2013 @ 14:28
Vraag aan de deskundigen:

Ik heb vrij regelmatig spierpijn in mijn rug. Niet in de ruggengraat maar echt aan de zijkanten. Neem aan dat dit geen probleem is? Zodra ik ga trainen en warm wordt, doorbloeding, heb ik er ook geen last van. Ik voel er echter wel veel spanning op staan bij bijvoorbeeld de onelegged deadlift. Voer ik de oefening dan toch verkeerd uit misschien? Fysio voor de zekerheid aan te raden?
Questularzaterdag 26 oktober 2013 @ 14:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 11:40 schreef terrorsjaak het volgende:

[..]

DB Press 12kg en BP 70kg?
shoulder db pess ;)
Ethanoliczaterdag 26 oktober 2013 @ 14:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 14:32 schreef Questular het volgende:

[..]

shoulder db pess ;)
Dan zijn je stats echt extreem uit verhouding. Blessure gehad?
Atemnozaterdag 26 oktober 2013 @ 14:52
quote:
Op zaterdag 26 oktober 2013 14:35 het volgende:

Starting Strenght
Maandag
Training A
3×5 Squat
3×5 Bench press
1×5 Deadlift
3*8 Barbell curls

Woensdag
Training B
3×5 Squat
3×5 Press
5×3 Barbell over row
3*8 Dips

Vrijdag
Training A
3×5 Squat
3×5 Bench press
1×5 Deadlift
3*8 Barbell curls

Maandag 2
Training B
3×5 Squat
3×5 Press
5×3 Barbell over row
3*8 Dips

Woensdag 2
Training A
3×5 Squat
3×5 Bench press
1×5 Deadlift
3*8 Barbell curls

Vrijdag 2
Training B
3×5 Squat
3×5 Press
5×3 Barbell over row
3*8 Dips

Dit ga ik volgen. Ik train voor de armen op hypertrofie omdat die achterlopen. Verder doe ik wat fixes voor mijn postuur. Nu is mijn vraag

Welke warmingupsetjes moet ik doen bij de squat, dl, press en bor? Alvast bedankt!
BigSmurfzaterdag 26 oktober 2013 @ 15:07
Die tip (volgens mij van Sapstengel) om de herhalingen elke keer met één te verhogen tot op 3x8, dan 5 kilo erbij te doen en weer te beginnen op 3x5 werkt goed. OHP 3x8x30 naar 3x5x35 en ging nog vrij makkelijk ook, terwijl ik 2-3 weken geleden nog best moeite had met 3x5x30. :)
Verbosityzaterdag 26 oktober 2013 @ 15:08
Warming up volgens Rippetoe.

quote:
As a general rule, it is best to start with an empty bar ("45" lb/20 kg), determine the work set or sets, and then divide the difference between 45 pounds and the work-set weight into even increments. Some examples are provided in Table 8-1. Most people will need to select three to five warm-up sets, depending on the work-set weight; extremely heavy weights may require more increments for the trainee to get warm so that the jumps are not too big. If additional warm-up is desirable (as with a cold room, older trainees, or injured lifters), multiple sets can be done with the empty bar and the first loaded set. This approach provides the benefits of the warm-up without causing fatigue from doing too much work at heavier weight before the work sets.
dreamerbulkzaterdag 26 oktober 2013 @ 15:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 14:28 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Vraag aan de deskundigen:

Ik heb vrij regelmatig spierpijn in mijn rug. Niet in de ruggengraat maar echt aan de zijkanten. Neem aan dat dit geen probleem is? Zodra ik ga trainen en warm wordt, doorbloeding, heb ik er ook geen last van. Ik voel er echter wel veel spanning op staan bij bijvoorbeeld de onelegged deadlift. Voer ik de oefening dan toch verkeerd uit misschien? Fysio voor de zekerheid aan te raden?
hehe story of my life.

Dat zijn je spinal erectors, daar kan heel snel een "pomp" in terecht komen lol.

Ze zijn bij mij ook extreem ontwikkeld, hierdoor krijg ik zelfs zieke pomp tijdens het afwassen(staan) soms lol.

Spanning op die spieren hoor je te voelen bij die oefeningen. Zolang je geen scherpe steken in je ruggegraat voelt is er niks aan de hand.
jemappellefrikandellezaterdag 26 oktober 2013 @ 15:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 15:07 schreef BigSmurf het volgende:
Die tip (volgens mij van Sapstengel) om de herhalingen elke keer met één te verhogen tot op 3x8, dan 5 kilo erbij te doen en weer te beginnen op 3x5 werkt goed. OHP 3x8x30 naar 3x5x35 en ging nog vrij makkelijk ook, terwijl ik 2-3 weken geleden nog best moeite had met 3x5x30. :)
28lsvtx.jpg
terrorsjaakzaterdag 26 oktober 2013 @ 15:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 14:32 schreef Questular het volgende:

[..]

shoulder db pess ;)
O ik dacht al, anders trainde je zwaar onder je niveau en dat is zonde!
KolonelKhedaffizaterdag 26 oktober 2013 @ 15:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 15:18 schreef dreamerbulk het volgende:

[..]

hehe story of my life.

Dat zijn je spinal erectors, daar kan heel snel een "pomp" in terecht komen lol.

Ze zijn bij mij ook extreem ontwikkeld, hierdoor krijg ik zelfs zieke pomp tijdens het afwassen(staan) soms lol.

Spanning op die spieren hoor je te voelen bij die oefeningen. Zolang je geen scherpe steken in je ruggegraat voelt is er niks aan de hand.
Dat vermoedde en hoopte ik al.
Straks weer even los, thanks. ^O^
BigSmurfzaterdag 26 oktober 2013 @ 15:29
quote:
Die range weet ik wel, alleen omdat ik SS doe was ik te gefocused op die 3x5 en progress alleen met gewicht. Echter zijn de kleinste plates 2,5kg, dus dat werd een wat forse verhoging met OHP bijvoorbeeld. Die tip was toen wel handig.
Atemnozaterdag 26 oktober 2013 @ 15:58
De bor doe ik ook 3*5. Hoeveel gewicht moet ik daar per week toevoegen op kracht(ss)?
BigSmurfzaterdag 26 oktober 2013 @ 16:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 15:58 schreef Atemno het volgende:
De bor doe ik ook 3*5. Hoeveel gewicht moet ik daar per week toevoegen op kracht(ss)?
Ik doe elke keer 5 kilo tot ik voor het eerst ga stallen, begonnen met lege bar, zit nu op 60 kilo and counting. Zodra ik stall doe ik een deload en ga ik hetzelfde doen als met OHP, 3x5, dan 3x6, dan 3x7, dan 3x8, 5 kilo erbij, weer 3x5 beginnen.

Waarom doe je trouwens alleen barbell curls en geen chin/pullups? Ik doe ze meestal allebei (babylover's versie), maar chin/pullups vind ik wel essentieel eigenlijk binnen SS, die zou ik echt missen.
Atemnozaterdag 26 oktober 2013 @ 16:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 16:06 schreef BigSmurf het volgende:

[..]

Ik doe elke keer 5 kilo tot ik voor het eerst ga stallen, begonnen met lege bar, zit nu op 60 kilo and counting. Zodra ik stall doe ik een deload en ga ik hetzelfde doen als met OHP, 3x5, dan 3x6, dan 3x7, dan 3x8, 5 kilo erbij, weer 3x5 beginnen.

Waarom doe je trouwens alleen barbell curls en geen chin/pullups? Ik doe ze meestal allebei (babylover's versie), maar chin/pullups vind ik wel essentieel eigenlijk binnen SS, die zou ik echt missen.
Ah bedankt! Ja dat moet ik misschien ook wel doen, ik ben gelukkig deze week van gym gewisseld dus heb een squatrack. :) Maar ik voeg chins toe. :)
Verbosityzaterdag 26 oktober 2013 @ 16:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 15:58 schreef Atemno het volgende:
De bor doe ik ook 3*5. Hoeveel gewicht moet ik daar per week toevoegen op kracht(ss)?
Lees anders een SS. Dan weet je het antwoord op de meeste vragen. Want alles wat je net hebt gevraagd staat er in.
Faeroerzaterdag 26 oktober 2013 @ 17:02
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 15:29 schreef BigSmurf het volgende:

[..]

Die range weet ik wel, alleen omdat ik SS doe was ik te gefocused op die 3x5 en progress alleen met gewicht. Echter zijn de kleinste plates 2,5kg, dus dat werd een wat forse verhoging met OHP bijvoorbeeld. Die tip was toen wel handig.
Had ik ook. Koop gewoon zes 0,5 kg plates erbij. Ik neem ze altijd mee naar de gym voor OHP. Kleine investering, maar meer dan waard. :D
Snakeyzaterdag 26 oktober 2013 @ 17:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 16:16 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Lees anders een SS. Dan weet je het antwoord op de meeste vragen. Want alles wat je net hebt gevraagd staat er in.
Het is sowieso goed om te lezen voor basiskennis van liften.
Yuri_Boykazaterdag 26 oktober 2013 @ 17:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 17:02 schreef Faeroer het volgende:

[..]

Had ik ook. Koop gewoon zes 0,5 kg plates erbij. Ik neem ze altijd mee naar de gym voor OHP. Kleine investering, maar meer dan waard. :D
Waarom niet 2x 1,25 kg? :P
Snakeyzaterdag 26 oktober 2013 @ 17:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 17:02 schreef Faeroer het volgende:

[..]

Had ik ook. Koop gewoon zes 0,5 kg plates erbij. Ik neem ze altijd mee naar de gym voor OHP. Kleine investering, maar meer dan waard. :D
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 17:07 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Waarom niet 2x 1,25 kg? :P
Ik dacht precies hetzelfde. 1 kilo is niet echt een noemenswaardige verhoging.
robskemzaterdag 26 oktober 2013 @ 17:24
Bah healthcity Tilburg wordt ook een basicfit
THEFXRzaterdag 26 oktober 2013 @ 17:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 17:24 schreef robskem het volgende:
Bah healthcity Tilburg wordt ook een basicfit
lekker goedkoop.
Verbosityzaterdag 26 oktober 2013 @ 17:42
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 17:07 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Waarom niet 2x 1,25 kg? :P
Omdat kleinere stappen beter werken voor progressie. Vooral op oefeningen die op lagere gewichten zit zoals een OHP. Daarnaast is het voor vrouwen/ouderen/jongeren handig om minder zware stappen te maken.
robskemzaterdag 26 oktober 2013 @ 17:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 17:34 schreef THEFXR het volgende:

[..]

lekker goedkoop.
True maar kinderopvang verdwijnt ook....
THEFXRzaterdag 26 oktober 2013 @ 17:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 17:46 schreef robskem het volgende:

[..]

True maar kinderopvang verdwijnt ook....
das balen, ja