Die gewone, die je kunt vullen met kaas?quote:
oeeeh!!!!!quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:06 schreef Uccie het volgende:
[..]
Die gewone, die je kunt vullen met kaas?
Ja, lekkerquote:
Samen zijn we sterkquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:05 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Stuart en Karina, respectievelijk de meeste posts en de op 1 na meeste posts.
Jaquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:06 schreef Uccie het volgende:
[..]
Die gewone, die je kunt vullen met kaas?
Nah ik ben geen baas gek.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:06 schreef sp3c het volgende:
Karina is gewoon de baas van fok!
zo gaat dat
we zitten al in de nieuwe dudequote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:07 schreef Drugshond het volgende:
sp3c gooi maar plat. Ik mag geen TT openen.
zit niet te mietenquote:
OMGquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:08 schreef sp3c het volgende:
wat voor kaas?
gewoon een plakje kaas opgefrommelt of pak je gewoon een pakje geraspte kaas?
Karina gaf hier al eerder aan dat ze jou wil inhalen. Maar ja, die woordspelletjes van jou zijn moeilijk te overtreffen. Zelfs voor Karinaquote:
Karina kan mij nog wel inhalen dit jaar hoorquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:09 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Karina gaf hier al eerder aan dat ze jou wil inhalen. Maar ja, die woordspelletjes van jou zijn moeilijk te overtreffen. Zelfs voor Karina
Ik bedoelde smeerkaas in een tube, maar geraspte kaas zou kunnen.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:08 schreef sp3c het volgende:
wat voor kaas?
gewoon een plakje kaas opgefrommelt of pak je gewoon een pakje geraspte kaas?
zou je ze kunnen combineren met kaasfonduequote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:09 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ik bedoelde smeerkaas in een tube, maar geraspte kaas zou kunnen.
Misschien kun je ze dan nog in de oven doen, net zoals tacochips...maar ik weet niet of dat werkt.
Ohh dat is een goed idee!!!quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:10 schreef sp3c het volgende:
[..]
zou je ze kunnen combineren met kaasfondue?
volgens mij wel
Weet je hoeveel inkt me dit bespaart...ik hoef nooit meer een dagboek bij te houdenquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:12 schreef Drugshond het volgende:
Snap dat niet.....waarom zoveel non-info achter laten op Fok. En het grappige is, die gegevens zijn nog opzoekbaar.... jaren lang.. Ik ken zelfs mijn eigen topics van 10 jr terug en die zijn tip-top in orde om als het moet weer gekicked te worden.
Zullen we eens een test uitvoeren..... voor 30 min ff kloten.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:16 schreef sp3c het volgende:
denk het ook wel
als het niet goed is verwijderen de mods je berichtje, zakt het weer terug en niemand raakte gewond die dag
Moet je ook tissues bij de hand houden.quote:
Ik ben geen hagenees...maar heb ze wel als vrienden.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:23 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dus jij pist weleens op straat?
Lukte ook niet .... zat al te zoeken in de historie. Wel het topic gevonden maar geen reaktieknop meer.quote:
nee Drugshond is de blankequote:
Welke is dat? Ik nam ook weleens rum mee uit Spanje maar ik weet de naam niet meer.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:29 schreef Drugshond het volgende:
Ik tik nog ff een echte Cuba Libre aan... en ik ga plat.
Heb de Rum uit Spanje hier ook kunnen vinden... 20 euro per fles.
Kan wel kloppen trouwens dat hij niet kan posten. Ik heb ook weleens een oud topic voor iemand gekicked.quote:
Die naam komt me niet bekend voor dus ik denk dat het een andere was. Volgens mij iets met een X in de naam.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:32 schreef Drugshond het volgende:
Añejo Especial , de donkere versie.
How come? Moe of een druk programma morgenquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:06 schreef Karina het volgende:
MooiIk ga het denk ik vandaag ook niet zo laat maken.
Nah ik verveel me en wat dingetjes aan mijn hoofd.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:06 schreef Stuart het volgende:
[..]
How come? Moe of een druk programma morgen
Soort van dit was het nieuws.... nieuw style.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
DH is wel een droogkloot hoorMet zijn schildpadden.
Oooh, dat is wel rotquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:07 schreef Karina het volgende:
[..]
Nah ik verveel me en wat dingetjes aan mijn hoofd.
Kan toch, dat ze ergens naartoe zou gaanquote:
Hehe ja daar had het wel wat van wegquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:08 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Soort van dit was het nieuws.... nieuw style.
Ja, daarom hebben jullie ook de meeste posts op heel fok!quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:08 schreef Stuart het volgende:
[..]
Kan toch, dat ze ergens naartoe zou gaan
Niet weten dat je in een paar uurtjes zoveel kunt posten. Het dubbele kan zelfs worden gehaald manquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:09 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ja, daarom hebben jullie ook de meeste posts op heel fok!
Bij mij is het vooral van 's avonds. Dus het ZOU kunnen dat ik morgen overdag iets ging doen (wat niet zo isquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:09 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ja, daarom hebben jullie ook de meeste posts op heel fok!
Met elke SC gaat het hard ja.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:10 schreef Stuart het volgende:
[..]
Niet weten dat je in een paar uurtjes zoveel kunt posten. Het dubbele kan zelfs worden gehaald man
iboodhunt, dat gaat pas snel. Of Top2000 topic en Serious Request.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Met elke SC gaat het hard ja.
Precies, het is zo gebeurdquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Met elke SC gaat het hard ja.
Serieus Request doe ik niet aan mee en Top2000 ook nietquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:11 schreef Karina het volgende:
[..]
iboodhunt, dat gaat pas snel. Of Top2000 topic en Serious Request.
Ideetjes: hardlopen, koken, mooie muziekcompillatie samenstellen, goed boek etc. etc.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:10 schreef Karina het volgende:
[..]
Bij mij is het vooral van 's avonds. Dus het ZOU kunnen dat ik morgen overdag iets ging doen (wat niet zo is)
Hardlopen en koken sowieso nietquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:12 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ideetjes: hardlopen, koken, mooie muziekcompillatie samenstellen, goed boek etc. etc.
lekker eten, gezellige dingen doen...quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:12 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ideetjes: hardlopen, koken, mooie muziekcompillatie samenstellen, goed boek etc. etc.
Jij snapt hetquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:13 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
lekker eten, gezellige dingen doen...
quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:16 schreef Monitor het volgende:
Top 100 van zaterdag 12 oktober 2013
Plaats / aantal berichten / gebruiker
001. 336 Stuart
002. 234 Karina
003. 232 Dven
004. 229 rhubarbje
005. 185 arjan1112
006. 174 Insomnia_
007. 171 deadprez
008. 160 Fok-it
009. 157 LittleBrownie
010. 148 TjackaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Klik hier voor meer stats"If you see someone without a smile, give them one of yours.”
Was een verwijzing naar de datingsite profielen waar we het eerder over haddenquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:15 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Jij snapt het![]()
Koken vind ik al gezellig en daarna volgt voor mij meestal lekker eten, dus dat komt wel goed.
Was een zware week
Ow, was dus sarcasme over wat ik zeiquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:17 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Was een verwijzing naar de datingsite profielen waar we het eerder over hadden
Koken vind ik zelf niet zo gezellig, eerder stressvol. Als ik kook sta ik liefst alleen in de keuken
Doe dan joh gek!quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:13 schreef Karina het volgende:
[..]
Maar ik bedoelde meer: de deur uit. Niet zozeer binnen iets doen.
Beetje.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:18 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ow, was dus sarcasme over wat ik zei
Sang Lee Kruistraat? Wat betekent dat?quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:21 schreef Drugshond het volgende:
Kan best goed koken.
Sang Lee Kruistraat Eindhoven.
040-2464546
---------
Aan tafel.
quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:21 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik klaagde helemaal niet. Ik gaf een voorbeeld.
Ik geloof ook niet...en het is niet dat ik vandaag een leven had....morgen trouwens wel.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:22 schreef Njosnavelin het volgende:
Ik sta niet eens in de dag top 100 vandaag, wat een gekkigheid.
Als ik een profiel had op zo'n datingsite zou er staan: houdt van zwemmen, hardlopen, lezen, koken, muziek en games.quote:
Aha, dank voor de tip.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:28 schreef Drugshond het volgende:
Wat dat is Njos, ik zal het anders zeggen ik ken deze Chinees behoorlijk goed.
Dit is een zaak die er niet toppie-uitziet (vanuit de buitenkant) van wat je ervan verwacht. Maar deze scoort idioot hoog, qua kwaliteit. En hij is niet echt goedkoop. Leuke bij het afhalen is ook, er zitten ook niet veel Nederlanders binnen. Vaak een erg goed voorteken.
Ik zou wegklikken wegens de games. Niet dat ik ooit op datingsites komquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:24 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Als ik een profiel had op zo'n datingsite zou er staan: houdt van zwemmen, hardlopen, lezen, koken, muziek en games.
Ja, er zouden dan ongetwijfeld veel vrouwen direct wegklikken.
Ja net als hier in Den Haag, daar heb je restaurants met 2 menukaarten, eentje in het kantonees en eentje met plaatjesquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:28 schreef Drugshond het volgende:
Wat dat is Njos, ik zal het anders zeggen ik ken deze Chinees behoorlijk goed.
Dit is een zaak die er niet toppie-uitziet (vanuit de buitenkant) van wat je ervan verwacht. Maar deze scoort idioot hoog, qua kwaliteit. En hij is niet echt goedkoop. Leuke bij het afhalen is ook, er zitten ook niet veel Nederlanders binnen. Vaak een erg goed voorteken.
Als je daar om een doggiebag vraagt, krijg je een zakje met stukjes hond.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:31 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ja net als hier in Den Haag, daar heb je restaurants met 2 menukaarten, eentje in het kantonees en eentje met plaatjesen bij het weggaan, krijg je ongevraagd een bakje met leftovers
quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Als je daar om een doggiebag vraagt, krijg je een zakje met stukjes hond.
Nicequote:Op zondag 13 oktober 2013 00:31 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ja net als hier in Den Haag, daar heb je restaurants met 2 menukaarten, eentje in het kantonees en eentje met plaatjesen bij het weggaan, krijg je ongevraagd een bakje met leftovers
Ah bahquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:34 schreef Uccie het volgende:
[..]ik sluit niets uit.
Ik ging daar met chinese eten, en die hadden kippenpootjes besteld...en dan bedoel ik ook pootjes...met van die teentjes eraan.
Vrouwen die niet wegklikken weten gewoon niet wat de woorden 'mod' en 'FOK!' betekenen. De meest geschikte vrouwen dus.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:29 schreef Specularium het volgende:
In zo'n profiel zou ik zetten: Mod op FOK!.
Alsof iemand dat gaat wegklikken.
Ja dat dacht ik ook...rare luiquote:
In Singapore.. kwam ik ze ook al tegen. Schijnt normaal te zijn.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:34 schreef Uccie het volgende:
[..]ik sluit niets uit.
Ik ging daar met chinese eten, en die hadden kippenpootjes besteld...en dan bedoel ik ook pootjes...met van die teentjes eraan.
Waar Chinatown? Dat is in elke grote stad welquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:39 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Mijn beste chinese maal heb ik ooit in Chinatown gegeten, maar dat was wel te danken aan mijn gezelschap die voor mij de minst pittige maaltijd uitkozen. Alle hapjes die ik van hun genomen heb waren echt veels te scherp, terwijl ik normaal wel een fan ben van pittig eten.
Los Angelesquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:40 schreef Stuart het volgende:
[..]
Waar Chinatown? Dat is in elke grote stad wel
Oh, ik vind chinees eigelijk nooit scherp. Het scherpste wat ik ooit gegeten heb is Laotiaans eten, dat sloeg echt nergens op. Ik proefde er niets meer van en ik eet best pittig.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:39 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Mijn beste chinese maal heb ik ooit in Chinatown gegeten, maar dat was wel te danken aan mijn gezelschap die voor mij de minst pittige maaltijd uitkozen. Alle hapjes die ik van hun genomen heb waren echt veels te scherp, terwijl ik normaal wel een fan ben van pittig eten.
Bij jou kun je wel lekker indiaas eten...hier heb ik eigenlijk nog maar 1 echt goed restaurant gevonden in de buurt.quote:
Er is hier inderdaad veel keus en vaak erg lekkerquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:44 schreef Uccie het volgende:
[..]
Bij jou kun je wel lekker indiaas eten...hier heb ik eigenlijk nog maar 1 echt goed restaurant gevonden in de buurt.
Heb je hier op de Zeedijk bijvoorbeeld. Van die vage tentjes met Peking-eenden in de etalage.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:45 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Hier in Rotterdam zitten chinese tenten waar het tussen het superpittige eten in LA en het slappe Nederlandse ' chinees' inzit. Daar zie je zowel veel Chinezen als Nederlanders zitten.
Ik denk dat ik ook meestal dingen eet uit een bepaalde regio. Maar ik vergeet steeds waar die vriendin van mij vandaan komtquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:45 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Hier in Rotterdam zitten chinese tenten waar het tussen het superpittige eten in LA inzit en het slappe Nederlandse ' chinees' inzit. Daar zie je zowel veel Chinezen als Nederlanders zitten.
Dat is ook niet leuk meer danquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:45 schreef Karina het volgende:
Het heetst wat ik ooit heb gegeten was bij de Kooning van Siam hier op de wallen (Thais). Het voorgerecht was soep. OK nadat ik die soep had gegeten was mijn mond soort van verlamd en de rest van het eten heb ik niet meer geproefd. Echt niet normaal.
Moet je maar niet zo tof willen doen.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:45 schreef Karina het volgende:
Het heetst wat ik ooit heb gegeten was bij de Kooning van Siam hier op de wallen (Thais). Het voorgerecht was soep. OK nadat ik die soep had gegeten was mijn mond soort van verlamd en de rest van het eten heb ik niet meer geproefd. Echt niet normaal.
Heb in Amsterdam 2x chinees gegeten met mijn zus. Zal volgende keer wel vragen hoe die tentjes heten, maar het was volgens mij op de Zeedijk. Was best lekker en vooral erg goedkoop. Kan me wel heinneren dat het er armoedig uitzag.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:46 schreef Karina het volgende:
[..]
Heb je hier op de Zeedijk bijvoorbeeld. Van die vage tentjes met Peking-eenden in de etalage.
Ik wist het niet. Was met mijn werk. Mijn baas wilde grappig doenquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:48 schreef Specularium het volgende:
[..]
Moet je maar niet zo tof willen doen.
Ja klopt het zijn van die keukentafeltjes met plastic kleedjes, het ziet er niet uit. Maar wel heel goed eten.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:48 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Heb in Amsterdam 2x chinees gegeten met mijn zus. Zal volgende keer wel vragen hoe die tentjes heten, maar het was volgens mij op de Zeedijk. Was best lekker en vooral erg goedkoop. Kan me wel heinneren dat het er armoedig uitzag.
Ik zit nu net van die laffe nootjes weg te werken en daar schiet mijn neus al van openquote:
Ja, India en China zijn dan ook gigantisch en beide hebben meer inwoners als Europa. Dat zal dus best.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:46 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ik denk dat ik ook meestal dingen eet uit een bepaalde regio. Maar ik vergeet steeds waar die vriendin van mij vandaan komtnet als indiaas eten, dat is in het zuiden van India ook pittiger dan in het noorden.
Mensen vragen ook heel vaak aan mij of ik mijn biologische ouders niet wil gaan zoeken...ik kom uit Bombay/Mumbai en ik heb niet eens een naam, een speld in een hooiberg is makkelijker te vinden, dat kun je nog systematisch aanpakken.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:50 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ja, India en China zijn dan ook gigantisch en beide hebben meer inwoners als Europa. Dat zal dus best.
En je had je lengte al niet mee.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:52 schreef Uccie het volgende:
[..]
Mensen vragen ook heel vaak aan mij of ik mijn biologische ouders niet wil gaan zoeken...ik kom uit Bombay/Mumbai en ik heb niet eens een naam, een speld in een hooiberg is makkelijker te vinden, dat kun je nog systematisch aanpakken.
Juist wel, dan zit ik dichter bij die speld.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:53 schreef Specularium het volgende:
[..]
En je had je lengte al niet mee.
Ow, dit wist ik nietquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:52 schreef Uccie het volgende:
[..]
Mensen vragen ook heel vaak aan mij of ik mijn biologische ouders niet wil gaan zoeken...ik kom uit Bombay/Mumbai en ik heb niet eens een naam, een speld in een hooiberg is makkelijker te vinden, dat kun je nog systematisch aanpakken.
Welterustenquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:54 schreef Drugshond het volgende:
Poging 2.... ik ga slapen en dromen over een laffe pizza
quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:56 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Maar ik dacht lange tijd ook dat sp3c een neger was, terwijl hij slechts een halve neger is. Je leert veel op fok!
Big birdquote:
Dat is hoe het begint inderdaad. Brian en Stewiequote:Op zondag 13 oktober 2013 00:58 schreef Karina het volgende:
Nu zit ik alweer Family Guy te kijken, zometeen ga ik het nog leuk vinden ook.
Jouw undercover-identiteit is Leo. En die zie ik juist van een goed bord zuurkoolstamppot met een grote rookworst genietenquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:58 schreef Uccie het volgende:
[..]ja ik ben undercover...ik zie eruit alsof ik roti kan maken, maar stiekem maak ik zuurkoolstamppot.
quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Jouw undercover-identiteit is Leo. En die zie ik juist van een goed bord zuurkoolstamppot met een grote rookworst genieten
Trustenquote:Op zondag 13 oktober 2013 01:01 schreef Uccie het volgende:
Oeh al 1u ik ga maar eens slapen, morgen ga al vroeg op....nou ja vroeg, 8u voor zondag vind ik vroeg.
Fijne nacht![]()
Sweet dreamsquote:Op zondag 13 oktober 2013 01:01 schreef Uccie het volgende:
Oeh al 1u ik ga maar eens slapen, morgen ga al vroeg op....nou ja vroeg, 8u voor zondag vind ik vroeg.
Fijne nacht![]()
En ben je er nog?quote:Op zondag 13 oktober 2013 01:14 schreef Karina het volgende:
Volgens mij zou ik ook gaan slapen, maar ik kijk toch nog even deze SP af
Nee, die heeft al sinds 2000 niet meer gepost.quote:
Ik ben benieuwd hoe het nu met Lesley Timmer is.quote:Op zondag 13 oktober 2013 01:54 schreef Arcee het volgende:
[..]
Nee, die heeft al sinds 2000 niet meer gepost.
Ja, coole user-id, trouwens: 8004quote:Op zondag 13 oktober 2013 01:55 schreef Latert het volgende:
Ik ben benieuwd hoe het nu met Lesley Timmer is.
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
Niemand een leuke anekdote ofzo? Ik moet eerlijk bekennen, mijn hoofd is leeg.quote:
Heel eerlijk gezegd? Een beetje matig. Ik wil weer weg maar voor Barcelona moest ik ook sparen dus duurt nog wel een tijdje.quote:
Balen! Hoop dat je flink wat kunt sparen de komende tijdquote:Op zondag 13 oktober 2013 02:40 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Heel eerlijk gezegd? Een beetje matig. Ik wil weer weg maar voor Barcelona moest ik ook sparen dus duurt nog wel een tijdje.
Ik bedoel het positief hoor.quote:
Mja, het zal niet snel gaan denk ik. Maar ik wil heel graag meer reizen. Ik vond het leuk.quote:Op zondag 13 oktober 2013 02:42 schreef Stuart het volgende:
[..]
Balen! Hoop dat je flink wat kunt sparen de komende tijd
Uhuh.quote:
How come? Studeer je nog? Of veel vaste lastenquote:Op zondag 13 oktober 2013 02:49 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Mja, het zal niet snel gaan denk ik. Maar ik wil heel graag meer reizen. Ik vond het leuk.
[..]
Uhuh.!!!
Ik werk, maar op een nso dus weinig uren.quote:Op zondag 13 oktober 2013 02:51 schreef Stuart het volgende:
[..]
How come? Studeer je nog? Of veel vaste lasten
Dat is wel klotequote:Op zondag 13 oktober 2013 02:54 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik werk, maar op een nso dus weinig uren.
Geen mogelijkheid tot meer uren?quote:Op zondag 13 oktober 2013 02:54 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik werk, maar op een nso dus weinig uren.
quote:
\quote:Op zondag 13 oktober 2013 02:56 schreef OProg het volgende:
[..]
Geen mogelijkheid tot meer uren?
Is op dit moment misschien ook lastig.
Frustrerend zegquote:Op zondag 13 oktober 2013 03:00 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
[..]
\
Nope ik heb al meer uren dan ze me eigenlijk kunnen geven
Yup, de Spaanse (vakantie) griep.quote:Op zondag 13 oktober 2013 02:40 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Heel eerlijk gezegd? Een beetje matig. Ik wil weer weg maar voor Barcelona moest ik ook sparen dus duurt nog wel een tijdje.
Beter dat het zeikt van de regen dan dat het zeik regent.quote:Op zondag 13 oktober 2013 13:44 schreef Karina het volgende:
Goeiemiddag
Ik gooi er nog een Jericho in zometeen. Als ik al van plan was weg te gaan dan was dat plan nu de prullenbak in gegaan, het zeikt hier van de regen.
Dag kingtoppie,quote:Op zondag 13 oktober 2013 14:03 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Hallo liesje,
Naar welke winkel moet u heen?
Groetjes, kintoppie.
Zoiets.quote:
Lasagne, ik kook.quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:46 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Lekker! Ik moet nog steeds naar de winkel. Ook geen idee wat ik wil eten vanavond.
Als het niet van dat zaadweer zou zijn zou ik het serieus overwegen. Maar helaas, mijn AH is net wat dichterbij.quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Op een bord![]()
Ehh, somewhere in the north of this little town called Leiden.
Ik las Ranomi. Zal wel zijn omdat dat zo'n mooie vrouw is.quote:
Ja in mijn hoofd heet je soms zo. Alles goed met jou en de griek?quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:53 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Fanneke?![]()
Ik ben al een hele FANN heur
Heb je niet wat restjes in huis? Of voorraad waarmee je altijd wel wat lekkers kan samenstellen?quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:53 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Als het niet van dat zaadweer zou zijn zou ik het serieus overwegen. Maar helaas, mijn AH is net wat dichterbij.
Ja, en hoe gaat het met jou? Heppie verkering?quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:54 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja in mijn hoofd heet je soms zo. Alles goed met jou en de griek?
quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:53 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Als het niet van dat zaadweer zou zijn zou ik het serieus overwegen. Maar helaas, mijn AH is net wat dichterbij.
Oh dat heb ik toen gelijk uit gezet. Irritant man.quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:54 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Ik heb gisteren mijn kwootalarm afgezet dus als ik wordt gekwoot merk ik daar niks meer van![]()
Lekker rustig
Ik word nooit gequote, ik heb nergens last vanquote:Op zondag 13 oktober 2013 15:55 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Oh dat heb ik toen gelijk uit gezet. Irritant man.
Had ik veel eerder moeten doenquote:Op zondag 13 oktober 2013 15:55 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Oh dat heb ik toen gelijk uit gezet. Irritant man.
Wel maar geen kattenvoer. En ik overleef het wel denk ik hoor, het is maar 200 meter ofzo.quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:54 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Heb je niet wat restjes in huis? Of voorraad waarmee je altijd wel wat lekkers kan samenstellen?
Het gaat zijn gangetje. Ben op vakantie naar Barcelona geweest 2 weken terug. 4 nachten. Nee geen verkering of mannen in mijn leven.quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:54 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ja, en hoe gaat het met jou? Heppie verkering?
Je bent nooit te oud om lasagne te eten Fann.quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:55 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Loop je weer een blauwtje?![]()
Lies is toch te oud voor jou
In je eentje?quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:57 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Het gaat zijn gangetje. Ben op vakantie naar Barcelona geweest 2 weken terug. 4 nachten. Nee geen verkering of mannen in mijn leven.
Daar heb je helemaal gelijk in!quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:58 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Je bent nooit te oud om lasagne te eten Fann.
Ja was heel eng enzo, maar nu ben ik verslaafd en wil ik weer weg.quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:58 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
In je eentje?Spannend
![]()
Geen verkering?OOk wel eens lekker rustig toch?
Zelfs het treinen-subforum heeft een SCquote:Op zondag 13 oktober 2013 15:57 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Welke SC is dit. Nieuws???
ik wist niet eens dat die bestond geloof ik
Dat bedoelde ik ook eigenlijk niet zoquote:Op zondag 13 oktober 2013 16:00 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
"Ook wel eens" suggereert dat ik altijd maar vriendjes heb enzo, dat is niet helemaal terecht.
treinen-subforum?quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:01 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Zelfs het treinen-subforum heeft een SC![]()
Denk dat deze van NSW een van de betere bezochte is. En kwalitatief hoogwaardig uiteraard.
Dat valt me van je tegen.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:02 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
treinen-subforum?die ken ik helemaal niet
en nee ik hoef geen linkje
bedoel je deze ?quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:01 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Zelfs het treinen-subforum heeft een SC![]()
Denk dat deze van NSW een van de betere bezochte is. En kwalitatief hoogwaardig uiteraard.
Op zich wel een logische combi toch: fok!-users en mensen die treinen spotten/ met treintjes spelen.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:02 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
treinen-subforum?die ken ik helemaal niet
en nee ik hoef geen linkje
PTA idd.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:04 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
bedoel je deze ?
PTA / Treinentopic #640: Hannover Consulting Fahrplan-Auskunfts-System
quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:55 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Loop je weer een blauwtje?![]()
Lies is toch te oud voor jou
Als je niet zover weg had gewoond was ik een keer met je gaan stappenquote:Op zondag 13 oktober 2013 16:06 schreef kingtoppie het volgende:
[..]![]()
Nou zo snel denk ik nou ook weer niet aan een date Fann.
Eerlijk gezegd wil ik dat ook helemaal niet, ik heb meer zin in wat gezelligheidGeeft wat minder druk en wat meer inhoud.
Amsterdam-Leiden is nou ook niet echt een wereldreis.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:09 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als je niet zover weg had gewoond was ik een keer met je gaan stappen
Deze SC is al maanden/ jaren niet dagenlang dood geweest.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:10 schreef arjan1112 het volgende:
Deze SC is soms gewoon dagenlang dood
Die van POL loopt altijd wel
Kom niet haten. Pleintje, nuquote:Op zondag 13 oktober 2013 16:10 schreef arjan1112 het volgende:
Deze SC is soms gewoon dagenlang dood
Die van POL loopt altijd wel
Dan zou ik wel een paraplu meenemen.quote:
Niet iedereen is zo populair als jij.quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:54 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Ik heb gisteren mijn kwootalarm afgezet dus als ik wordt gekwoot merk ik daar niks meer van![]()
Lekker rustig
In Amerika lachen ze je uit om deze woorden.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:09 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als je niet zover weg had gewoond was ik een keer met je gaan stappen
Zaterdag ben ik in de paradiso.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:09 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als je niet zover weg had gewoond was ik een keer met je gaan stappen
Nu je het zegt, ik zag dat Socios ook weer gesignaleerd was.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:
En nu heb ik verdomme een treinentopic gelezen
Oeh! Socios!quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:18 schreef Karina het volgende:
[..]
Nu je het zegt, ik zag dat Socios ook weer gesignaleerd was.
/nutteloos feitje
Ah, wat komt er bij de ovenfriet?quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:18 schreef Karina het volgende:
[..]
Nu je het zegt, ik zag dat Socios ook weer gesignaleerd was.
/nutteloos feitje
Ben je daar nou nog steeds niet mee klaar?quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:19 schreef Karina het volgende:
Maar goed ik ben weer weg, Jericho stond even op pauze
Keb al een beetje getest van de lasagne, (paste niet in 1 ovenschaal)quote:
Nee ik kijk ook andere dingenquote:Op zondag 13 oktober 2013 16:20 schreef Latert het volgende:
[..]
Ben je daar nou nog steeds niet mee klaar?
Ik neem altijd meer gehakt en bladerdeeg en minder kaas dan het recept.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:20 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Keb al een beetje getest van de lasagne, (paste niet in 1 ovenschaal)
Iets teveel gehakt wel denk ik
En ik hou er wel van als die iets tomatiger is... Nu proeft de saus niet zo vol oid.
Ik denk dat er ruim 2x de hoeveelheid in zat qua gehakt.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:22 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik neem altijd meer gehakt en bladerdeeg en minder kaas dan het recept.
Heb je dan niet in verhouding gewoon hetzelfde, alleen dan een grotere portie?quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:24 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik denk dat er ruim 2x de hoeveelheid in zat qua gehakt.
Lasagne bladen heb ik ook altijd meer.. Minder vocht wel standaard.. Kaas vast ook meer dan normaal.
Haha, jij maakt gewoon 2x zoveel als het originele receptquote:Op zondag 13 oktober 2013 16:24 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik denk dat er ruim 2x de hoeveelheid in zat qua gehakt.
Lasagne bladen heb ik ook altijd meer.. Minder vocht wel standaard.. Kaas vast ook meer dan normaal.
Zit ook saus bij.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:25 schreef Latert het volgende:
[..]
Heb je dan niet in verhouding gewoon hetzelfde, alleen dan een grotere portie?
zal vast wel ok zijnquote:Op zondag 13 oktober 2013 16:34 schreef arjan1112 het volgende:
is kipdoner lekker
wist niet wat te nemen, dus toen nam ik die maar
Is wel lekker ja.quote:Op zondag 13 oktober 2013 16:34 schreef arjan1112 het volgende:
is kipdoner lekker
wist niet wat te nemen, dus toen nam ik die maar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |