Waarom moest 't ook allemaal zo snel dan.quote:Op zondag 11 augustus 2013 00:28 schreef Geralt het volgende:
Godver was wel mooi als ik die gemaakt had bij 100K
Hij wou mijn voorspelling te slim af zijn.quote:Op zondag 11 augustus 2013 00:30 schreef BBQSausage het volgende:
Waarom moest 't ook allemaal zo snel dan.
Je zat er toch een paar maanden naast; half november ofzo dacht ikquote:Op zondag 11 augustus 2013 00:32 schreef Arcee het volgende:
[..]
Hij wou mijn voorspelling te slim af zijn.
Ja, daar heb je hard je best voor moeten doen.quote:Op zondag 11 augustus 2013 00:34 schreef Geralt het volgende:
Je zat er toch een paar maanden naast; half november ofzo dacht ik
Nouja dat gemiddelde is ook een vertekend beeld geweest. Tenminste ik neem aan dat je dat meegeteld had in je berekening of niet? Ik ben er een paar jaar uitgeweest met dat account, dus eik is het meer zegmaar.quote:Op zondag 11 augustus 2013 00:34 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, daar heb je hard je best voor moeten doen.
Uiteraard niet, ik gebruik altijd een realistisch uitgangspunt.quote:Op zondag 11 augustus 2013 00:37 schreef Geralt het volgende:
Nouja dat gemiddelde is ook een vertekend beeld geweest. Tenminste ik neem aan dat je dat meegeteld had in je berekening of niet?
Er zo maar vanuit gaan dat ik alleen naar het postgemiddelde kijk.:')quote:Ik ben er een paar jaar uitgeweest met dat account, dus eik is het meer zegmaar.
Ja, als je gewoon was blijven posten zoals je in die tijd deed was het gewoon november geworden.quote:Op zondag 11 augustus 2013 00:40 schreef Geralt het volgende:
Ow dan heb ik het dus helemaal goed mn best moeten doen om een paar maanden eerder te zijn
Ik vind al die berekeningen en dergelijke en cijfertjestopics van je geweldig, maar ik moest gewoon winnenquote:Op zondag 11 augustus 2013 00:44 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, als je gewoon was blijven posten zoals je in die tijd deed was het gewoon november geworden.
Wat stond er?quote:Op zondag 11 augustus 2013 00:49 schreef plopkweker het volgende:
-godver, die mestgeur tast je hersenen aan-
Wanneer postnummer 130 miljoen waarschijnlijk zou vallenquote:
Hoeveel posts komen er ongeveer op een dag?quote:
Je ziet in de OP hoeveel dagen het kost voor elke mijlpaal van 1 miljoen posts. Deel het door elkaar en je hebt je antwoord.quote:Op zondag 11 augustus 2013 12:44 schreef Stuart het volgende:
[..]
Hoeveel posts komen er ongeveer op een dag?
Gemiddeld zo'n 40.000 posts per dag.quote:Op zondag 11 augustus 2013 12:44 schreef Stuart het volgende:
Hoeveel posts komen er ongeveer op een dag?
Precies.quote:Op zondag 11 augustus 2013 13:00 schreef Bart het volgende:
Je ziet in de OP hoeveel dagen het kost voor elke mijlpaal van 1 miljoen posts. Deel het door elkaar en je hebt je antwoord.
Thanks!quote:Op zondag 11 augustus 2013 13:01 schreef Arcee het volgende:
[..]
Gemiddeld zo'n 40.000 posts per dag.
Goed punt Bartquote:Op zondag 11 augustus 2013 13:00 schreef Bart het volgende:
[..]
Je ziet in de OP hoeveel dagen het kost voor elke mijlpaal van 1 miljoen posts. Deel het door elkaar en je hebt je antwoord.
quote:
Hoe doe je dat, precies op het juiste moment?quote:
Ongetwijfeld dat eerste.quote:Op maandag 12 augustus 2013 01:04 schreef Geralt het volgende:
Hoe doe je dat, precies op het juiste moment?
Puur geluk of een of ander scriptje of iets?
Scriptje of iets is niet mogelijk?quote:
Nooit geprobeerd, want valsspelen, maar ik denk het haast niet. Het valt niet te timen en ook met een scriptje ben je al te laat op het moment dat je het juiste moment hebt geconstateerd.quote:
Een beetje geluk, maar grotendeels timing.quote:Op maandag 12 augustus 2013 01:04 schreef Geralt het volgende:
[..]
Hoe doe je dat, precies op het juiste moment?
Puur geluk of een of ander scriptje of iets?
Fixedquote:Op maandag 12 augustus 2013 01:09 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Een beetje timing, maar grotendeels geluk.
't ligt er maar net aan hoeveel posts er per seconde gedaan worden over het gehele forum. Dat kun je niet inschatten, daar komt 't beetje geluk inderdaad bij kijken.quote:Op maandag 12 augustus 2013 01:11 schreef Arcee het volgende:
Het is timing, maar je kunt het nooit zo timen dat je zeker goed zit. Of je goed zit is uiteindelijk geluk.
Met wat timing lukt het wel hoorquote:Op maandag 12 augustus 2013 01:14 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
't ligt er maar net aan hoeveel posts er per seconde gedaan worden over het gehele forum. Dat kun je niet inschatten, daar komt 't beetje geluk inderdaad bij kijken.
Dat zal morgenavond wel net iets anders zijn, dan is 't wel grotendeels geluk, en een klein beetje timing.
Ook wel een beetje mazzel natuurlijk. Maar het is redelijk te timen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:15 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Jou wel ja, dat heb je al bewezen.
Klopt, vandaar mijn geslaagde poging op post 129.950.000 ook.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:24 schreef Karina het volgende:
[..]
Ook wel een beetje mazzel natuurlijk. Maar het is redelijk te timen.
Ah dat had ik niet eens gezien.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:30 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Klopt, vandaar mijn geslaagde poging op post 129.950.000 ook.
Daar ben ik ook bang voor ja, dat ik dat ga vergeten.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:33 schreef Karina het volgende:
[..]
Ah dat had ik niet eens gezien.
Kunst is sowieso om er aan te denken - ik ben het al een paar keer vergeten omdat ik net even iets anders aan het doen was.
Wekker zetten rond de verwachtte tijd is ook weer zo overdrevenquote:Op maandag 12 augustus 2013 10:36 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Daar ben ik ook bang voor ja, dat ik dat ga vergeten.
Wehe, zo ver ga ik dan inderdaad ook niet nee.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:37 schreef Karina het volgende:
[..]
Wekker zetten rond de verwachtte tijd is ook weer zo overdreven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |