Afijn Wat doet Hero?quote:Hero Brinkman stapt uit de fractie.Dat is het gevolg van de fractievergadering van vanochtend over de kritiek van de PVV'er op het Polenmeldpunt. De situatie is zodanig onhoudbaar geworden dat Brinkman uit de partij stapt, zo heeft Dagelijkse Standaard bevestigd gekregen bij bronnen rondom de fractie. Dat is een grote tegenvaller voor de coalitie. Zonder Brinkman is er geen meerderheid meer in de Tweede Kamer.
Brinkman is één van de PVV'ers die het loyaalst was aan het kabinet. Naar verwachting zal hij de coalitie als eenmansfractie blijven steunen. Het is niet bekend wat zijn beslissing voor gevolgen heeft voor zijn positie als fractievoorzitter namens de PVV in de Staten van Noord Holland. Om 13.00 uur houdt hij een persconferentie in Nieuwspoort.
Stond op NRC.nlquote:Aan het eind van de persconferentie zei Brinkman dat hij Wilders per sms op de hoogte heeft gebracht van zijn beslissing.
Het zou nog grappiger zijn geweest als dit via Twitter zou zijn gegaan. Dan zou Wilders er pas misschien dagen later erachter zijn gekomen.quote:
Dat is wel waar maar toch.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:24 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Da's het favoriete communicatiemiddel van Geert toch?
Thx.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:18 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Hier wat frasen uit de persconferentie.
Wie heeft er belang bij het vallen van het kabinet? Wellicht alleen de SP. Als de PvdA de boel op orde heeft en de VVD zich safe voelt, zal men aansturen op een val. Niet eerder.quote:
SP- PVDA- GL zullen het proberen. Alleen is de vraag of ze er veel aan gaan hebben.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:31 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Wie heeft er belang bij het vallen van het kabinet? Wellicht alleen de SP. Als de PvdA de boel op orde heeft en de VVD zich safe voelt, zal men aansturen op een val. Niet eerder.
Het aanbieden van ontslag bijvoorbeeld. Cohen had al aangekondigd de coalitie niet langer te steuen inzake de EU en de euro voor wanneer de PVV niet thuis gaf. Plasterk heeft iets dergelijks bevestigd. Samson wil waarschijnlijk de coalitie eerst met draconische maatregelen uit het Catshuis laten komen om ze dan pas pootje te haken.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:13 schreef Breekfast het volgende:
Daarnaast moet Rutte ook al rekening houden met de SGP in de eerste kamer. En waarschijnlijk zal Samsom zich harder opstellen en een keer wat terug gaan eisen voor de steun die de PvdA geeft voor het Europese beleid van dit kabinet.
GL staat er dramatisch voor in de peilingen dus nee.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:32 schreef Toekito het volgende:
[..]
SP- PVDA- GL zullen het proberen. Alleen is de vraag of ze er veel aan gaan hebben.
Tuurlijk, hij ruikt bloed (en ziet meteen een kans om zich eens goed te bewijzen als partijleider)quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:40 schreef themole het volgende:
En vanavond een debat over de stabiliteit van het kabinet.Natuurlijk aangevraagd door dhr. Samson.
SP als grootste partij zie ik niet zitten.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:32 schreef Toekito het volgende:
SP- PVDA- GL zullen het proberen. Alleen is de vraag of ze er veel aan gaan hebben.
Lijkt mij ook ja. Even de publieke opinie over zijn optreden afwachten. Daarnaast: bezuinigd moet er toch worden er is ook geen goede aanleiding.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:45 schreef Ritmo het volgende:
Kan Samson niet beter even wachten het kabinet te vloeren?
Precies. Aan de andere kant: als hij het consumentenvertrouwen weer snel op peil krijgt en aankondigt dat er minder bezuinigingen gedaan gaan worden (of verspreid over langere periode) dan gaat de consument weer meer uitgeven en zijn er daardoor weer minder bezuinigingen nodig.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:50 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Lijkt mij ook ja. Even de publieke opinie over zijn optreden afwachten. Daarnaast: bezuinigd moet er toch worden er is ook geen goede aanleiding.
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:24 schreef Roellie80 het volgende:
Een echte man maakt het altijd uit via sms toch
twitter:gjdeboer twitterde op dinsdag 20-03-2012 om 15:46:30Vraag me dan weer af wat daar instond: "Lieve Geert, het is uit. Het ligt niet aan mij maar aan jou. Groetjes Hero" #Brinkman reageer retweet
Kans tot profileren, als er over je gesproken wordt, probeer je het beeld erbij zo positief mogelijk te scheppen als politicus.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 16:04 schreef Sloggi het volgende:
Ook GW steunt het debat met de premier, opvallend.
Zijn bewoording was opvallender.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 16:04 schreef Sloggi het volgende:
Ook GW steunt het debat met de premier, opvallend.
Bedoel je dit fragment?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 16:08 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zijn bewoording was opvallender.
Niets, Of het duo "meer woorden" en "slissen" moeten nog een boertje laten.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:27 schreef Friek_ het volgende:
Wat me vooral interesseert is het CDA nu. Wat gaat zij doen?
De URL "wilders-een-triest-moment.html" laat wel weer zien dat de NOS tot de linkse media behoort.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 16:10 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Bedoel je dit fragment?
http://nos.nl/video/353574-wilders-een-triest-moment.html
Het is een complot!quote:Op dinsdag 20 maart 2012 16:14 schreef freako het volgende:
[..]
De URL "wilders-een-triest-moment.html" laat wel weer zien dat de NOS tot de linkse media behoort..
Is het niet een beetje eigenaardige timing? Wat heeft hij nu te winnen? Kijk, hij is geen groot denker maar hij is ook niet compleet achterlijk volgens mij.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 16:22 schreef Weltschmerz het volgende:
Brinkman lijkt een beetje zenuwachNtig te worden van het debat en wil graag van de daken schreeuwen dat hij het kabinet steunt. Zou hij gedacht hebben dat hij in de luwte rustig aan zijn eigen lijst voor de verkiezing kon werken?
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 16:14 schreef freako het volgende:
[..]
De URL "wilders-een-triest-moment.html" laat wel weer zien dat de NOS tot de linkse media behoort..
Vanavond dus Brinkman bij de Varaquote:Hero Brinkman stapt uit de PVV en gaat door als eenmansfractie, dit maakte hij vandaag bekend tijdens een persconferentie. De breuk is definitief geworden na een fractievergadering, die vanochtend gepland stond.
Vorige week lekte een e-mail van Brinkman aan PVV-leider Geert Wilders uit, waarin hij kritiek uitte op het PVV-meldpunt over Midden- en Oost-Europeanen. Vandaag beraadde de PVV zich in haar fractievergadering over deze kritiek.
Een vertrek van Brinkman betekent dat de coalitie van VVD, CDA en PVV geen meerderheid meer heeft in de Tweede Kamer. Tot nu toe heeft de coalitie 76 zetels, al kan er ook op steun worden gerekend van de SGP. Die fractie is goed voor twee zetels en helpt de coalitie ook in de senaat aan een meerderheid. Brinkman zegt dat hij het kabinet-Rutte blijft steunen. "Rutte en zijn team hebben mijn vertrouwen."
Brinkman is sinds 2006 Kamerlid voor de PVV. Vooral de laatste jaren heeft hij diverse keren voor problemen binnen de partij gezorgd, omdat hij vond dat die democratischer moest worden.
Vanavond verklaart Hero Brinkman zijn vertrek nader in Pauw & Witteman, wat zijn de plannen voor zijn eenmansfractie in de Tweede Kamer?
Moet daar geen livetopic over komen?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 16:59 schreef Ajacied422 het volgende:
http://nos.nl/nieuws/live/politiek24/
Om 17:15 het debat voor degenen die ontwetend zijn over de begintijd
Kan toch ook hier?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:02 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Moet daar geen livetopic over komen?
Maurice gaat meteen een peiling opzetten.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:04 schreef Toekito het volgende:
http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/Komende-Uitzending.2267.0.html
Marijnissen, De Hond en Van der Linden dus over het vertrek van Brinkman uit de PVV.
Het is natuurlijk niet het slimste jongetje van de klas. Meer iemand van het (on)gezonde boerenverstand. Dan kan hij best met een overtuigend verhaal komen, ik weet niet of strategisch kunnen denken daarmeee ook een gegeven is.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 16:26 schreef Tem het volgende:
[..]
Is het niet een beetje eigenaardige timing? Wat heeft hij nu te winnen? Kijk, hij is geen groot denker maar hij is ook niet compleet achterlijk volgens mij.
Dat zit er dik inquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:04 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Maurice gaat meteen een peiling opzetten.
Donderdagochtend zal de Telegraaf wel openen met: 'Volgens de peiling van Maurice de Hond verliest PVV ... zetels'quote:
1, in dit gevalquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Donderdagochtend zal de Telegraaf wel openen met: 'Volgens de peiling van Maurice de Hond verliest PVV ... zetels'
je bedoelt morgenochtend. Want er zal vanavond al voorzichtig een prognose genoemd gaan worden door Maurice de Hond.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Donderdagochtend zal de Telegraaf wel openen met: 'Volgens de peiling van Maurice de Hond verliest PVV ... zetels'
Zal hij zeker overuren maken vanavond als hij zijn zegje heeft gedaan bij Matthijs.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:10 schreef Toekito het volgende:
[..]
je bedoelt morgenochtend. Want er zal vanavond al voorzichtig een prognose genoemd gaan worden door Maurice de Hond.
Er komt een of andere motie (van afkeuring, vermoedelijk) en deze zal 74 stemmen voor krijgen. Noch de coalitie, noch Wilders, noch Brinkman hebben belang bij nieuwe verkiezingen dus het kabinet blijft waar het is. De rest is voor de bühne.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:16 schreef Jovatov het volgende:
Ik kan het debat niet helemaal volgen helaas. Maar ik vermoed niet dat er vandaag echt heftige dingen besloten zullen worden. Hoe denken jullie daarover?
Hij zegt nooit iets zinnigs.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:17 schreef MilaNL het volgende:
Nou Wilders doet mee hoor! Ben benieuwd of hij iets gaan melden.
72 stemmen voor, vd Staaij heeft al gezegd dat hij niet meedoet aan zulke moties.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:17 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Er komt een of andere motie (van afkeuring, vermoedelijk) en deze zal 74 stemmen voor krijgen. Noch de coalitie, noch Wilders, noch Brinkman hebben belang bij nieuwe verkiezingen dus het kabinet blijft waar het is. De rest is voor de bühne.
Ha, OK. Niet verrassend inderdaad.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:18 schreef levanteudtherevival het volgende:
[..]
72 stemmen voor, vd Staaij heeft al gezegd dat hij niet meedoet aan zulke moties.
ik vermoed minder, partijen als d66 en cu zullen niet "omdat het kan" tegen stemmen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:18 schreef levanteudtherevival het volgende:
[..]
72 stemmen voor, vd Staaij heeft al gezegd dat hij niet meedoet aan zulke moties.
Het CDA heeft natuurlijk niet zoveel zin om uit het Catshuisoverleg te komen met allerlei keiharde maatregelen, dan van de PvdA de kous op de kop te krijgen wat betreft de Euro en de EU, en dan met die keiharde Catshuismaatregelen de verkiezingen in te moeten.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:19 schreef Asphias het volgende:
hoewel er een grote kans is dat iedereen wel blaft maar niet bijt, denk ik dat er toch ook nog wel een kansje is dat het debat een onverwachte wending krijgt, en we bijvoorbeeld het resultaat krijgen dat de vvd en cda samen moeten overleggen zonder de pvv, of juist met pvv én hero brinkman.
ik zie er nog wel wat fout gaan voor het kabinet...
Cohen is ook typisch zo iemand.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:23 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Samson is al 10 keer feller dan Job Cohen.
Niet.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:24 schreef Jovatov het volgende:
Samsom ziet zijn kans schoon om een goede indruk te maken, en dat lukt hem.
dit kabinetquote:
Ik zie het ook niet gebeuren maar redenen voor een val zijn er wel degelijk. Je kunt dit amper nog een kamermeerderheid noemen, als het allemaal afhangt van een eenmans-fractie of de SGP. Zo kan niemand goed regeren.quote:
Jij denkt dat dit kabinet de crisis oplost?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:26 schreef sonnyspek het volgende:
[..], het is triest als je je idealen nu voorrang geeft dan aan het oplossen van de crisis.
Oplossen van de crisis wil iedereen, maar die manier die dit kabinet voorstelt is enigzins verwerpelijk.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:26 schreef sonnyspek het volgende:
[..], het is triest als je je idealen nu voorrang geeft dan aan het oplossen van de crisis.
Ja, beter dan 10 maanden lang gestengel!quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:27 schreef lezzer het volgende:
[..]
Jij denkt dat dit kabinet de crisis oplost?
Een faalkabinet dat de crisis kan oplossen? Zegt eerder wat over jouw argumenten. Ookal zal er 10 maanden gelapzwans komen. Dit kabinet zal echt geen flikker oplossenquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:27 schreef sonnyspek het volgende:
[..]
Ja, beter dan 10 maanden lang gestengel!
Vreemde redenatie, ieder weldenkend mens zag dit aankomen, maar Rutte wilde per se deze regering. Het is flauw om nu de oppositie te verwijten niet aan het 'landsbelang' te denken. Rutte en co. maken er een potje van en niet andersom. Als dit kabinet valt dan is de VVD en het CDA verantwoordelijk.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:26 schreef sonnyspek het volgende:
[..], het is triest als je je idealen nu voorrang geeft dan aan het oplossen van de crisis.
Ik heb daar ook een hard hoofd in.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Een faalkabinet dat de crisis kan oplossen? Zegt eerder wat over jouw argumenten. Ookal zal er 10 maanden gelapzwans komen. Dit kabinet zal echt geen flikker oplossen
Nee jij bent lekker principieel.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:26 schreef sonnyspek het volgende:
[..], het is triest als je je idealen nu voorrang geeft dan aan het oplossen van de crisis.
Doen we ook niet.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:30 schreef Voorschrift het volgende:
Niet op elkaar gaan lopen zeiken hier.
Dat vond je afgelopen nochtans nog geen enkel probleem.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:30 schreef Voorschrift het volgende:
Niet op elkaar gaan lopen zeiken hier.
Zie ik opzich wel zitten, maar Rutte moet wel afstand nemen van Wilders.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:30 schreef Asphias het volgende:
sowieso, kabinet valt -> vvd en cda moeten verder als rompkabinet. kunnen nu eindelijk met pvda, gl, d66 en cu de crisis met goede maatregelen oplossen.
Ik moet zeggen, dat is ook waar ik moeite mee heb, het is een minderheid die beslist.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:30 schreef rubbereend het volgende:
Sowieso is het van de de gekke dat dergelijke immense omvormingen als dit kabinet moet doen en nog gaat doen met de kleinst mogelijke meerderheid gebeurd. En ook nog eens via een ondoorzichtige constructie.
Inderdaad. Daarnaast zegt Rutte zelf dat die regering van CDA/VVD met zijn 52 zetels voor elk voorstel steun moet bevechten. Prima, dat zal alleen maar makkelijker gaan in demissionaire toestand.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:29 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
Vreemde redenatie, ieder weldenkend mens zag dit aankomen, maar Rutte wilde per se deze regering. Het is flauw om nu de oppositie te verwijten niet aan het 'landsbelang' te denken. Rutte en co. maken er een potje van en niet andersom. Als dit kabinet valt dan is de VVD en het CDA verantwoordelijk.
Hij is Verdonk nietquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:32 schreef MilaNL het volgende:
Rutte is niet weg te krijgen. Als er een motie van wantrouwen wordt aangenomen blijft Rutte denk ik nog lekker zitten
Jawel hoor, nadat dit kabinet is gevallen hoor je nooit meer iets van 'mquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:32 schreef MilaNL het volgende:
Rutte is niet weg te krijgen. Als er een motie van wantrouwen wordt aangenomen blijft Rutte denk ik nog lekker zitten
Ik denk het ook. Die loopt met een ontzettende plaat voor zijn kop.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:32 schreef MilaNL het volgende:
Rutte is niet weg te krijgen. Als er een motie van wantrouwen wordt aangenomen blijft Rutte denk ik nog lekker zitten
Ja rechts Nederland he.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:33 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Dit was toch een kabinet waarbij je vingers kon aflikken? Wat voor kabinet is het nu?
Inderdaad, en dan is die puur technisch geconstrueerde meerderheid er ook nog eens eentje die niet voortvloeide uit de verkiezingsuitslag, maar uit het zuiveren van de CDA-fractie en het intimideren van fractieleden.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:31 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ik moet zeggen, dat is ook waar ik moeite mee heb, het is een minderheid die beslist.
Kabinet waarvan de vingers gebroken zijnquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:33 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Dit was toch een kabinet waarbij je vingers kon aflikken? Wat voor kabinet is het nu?
Een kabinet waar de poten onderuit gezaagd zijn.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:33 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Dit was toch een kabinet waarbij je vingers kon aflikken? Wat voor kabinet is het nu?
Ik denk ook niet dat dit kabinet veel goeds gedaan heeft.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:34 schreef Strani het volgende:
Ik zeg niet dat ik een enorme fan ben van dit kabinet, maar een demissionair kabinet en nieuwe verkiezingen tijdens een crisis als deze lijkt me nou ook niet erg goed voor een land.
Dit kabinet is ook niet goed voor het land bleek uit de CBS-cijfers, dus dan maar snel verkiezingen en een zakenkabinet, net als in andere Euro-landen waar het niet goed gaat.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:34 schreef Strani het volgende:
Ik zeg niet dat ik een enorme fan ben van dit kabinet, maar een demissionair kabinet en nieuwe verkiezingen tijdens een crisis als deze lijkt me nou ook niet erg goed voor een land.
alsof dit kabinet goed is tijdens de crisis........quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:34 schreef Strani het volgende:
Ik zeg niet dat ik een enorme fan ben van dit kabinet, maar een demissionair kabinet en nieuwe verkiezingen tijdens een crisis als deze lijkt me nou ook niet erg goed voor een land.
dat. goed dat pechtold dat benadrukt.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:35 schreef naatje_1 het volgende:
Ik vind het ook prachtig dat nota bene Hero Brinkman afstand neemt van het meldpunt.
Je moet je afvragen hoe die man ooit bij de PVV is terechtgekomen. Hij kan het dan nooit echt eens zijn geweest met de standpunten van de PVV. Machtshonger, wellicht.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:35 schreef naatje_1 het volgende:
Ik vind het ook prachtig dat nota bene Hero Brinkman afstand neemt van het meldpunt.
weglachpremierquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:36 schreef Ajacied422 het volgende:
Plakbandcoalatie volgt na de wegwuifpremier
checkquote:
Waar heeft het CBS dat gezegd?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:35 schreef remlof het volgende:
[..]
Dit kabinet is ook niet goed voor het land bleek uit de CBS-cijfers, dus dan maar snel verkiezingen en een zakenkabinet, net als in andere Euro-landen waar het niet goed gaat.
Nu geen hervormingen, dan ook geen hervormingen. What's the difference?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:34 schreef Strani het volgende:
Ik zeg niet dat ik een enorme fan ben van dit kabinet, maar een demissionair kabinet en nieuwe verkiezingen tijdens een crisis als deze lijkt me nou ook niet erg goed voor een land.
Ze zeiden dat er geen vertrouwen is bij de bevolking dat het beter wordt. In tegenstelling tot bijvoorbeeld Duitsland.quote:
Klopt, maar dat verwijt had je Rutte na de verkiezingen moeten maken. Die wilde per se deze gammele constructie.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:34 schreef Strani het volgende:
Ik zeg niet dat ik een enorme fan ben van dit kabinet, maar een demissionair kabinet en nieuwe verkiezingen tijdens een crisis als deze lijkt me nou ook niet erg goed voor een land.
Met goed plakband kun je een hoop zaken anders heel stevig in elkaar zetten. Plakband is sterk, flexibel en hecht enorm goed.quote:
Een houtje-touwtje doorrolconstructie met een weglachpremier aan het hoofd van een plakbandcoalitiequote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:37 schreef remlof het volgende:
De plakbandcoalitie van de weglachpremier.
Oprecht eens geweest met standpunten en dan verstrikt raken in het web van Geert?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:36 schreef Strani het volgende:
[..]
Je moet je afvragen hoe die man ooit bij de PVV is terechtgekomen. Hij kan het dan nooit echt eens zijn geweest met de standpunten van de PVV. Machtshonger, wellicht.
Ik zie anders een grote blerende stekkerdoos.quote:
Dat was mijn vraag niet.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:38 schreef remlof het volgende:
[..]
Ze zeiden dat er geen vertrouwen is bij de bevolking dat het beter wordt. In tegenstelling tot bijvoorbeeld Duitsland.
Wellicht moeten we eerst eens de uitkomsten van het Catshuis-overleg afwachten.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:37 schreef MilaNL het volgende:
[..]
Nu geen hervormingen, dan ook geen hervormingen. What's the difference?
Dit,quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:34 schreef Strani het volgende:
Ik zeg niet dat ik een enorme fan ben van dit kabinet, maar een demissionair kabinet en nieuwe verkiezingen tijdens een crisis als deze lijkt me nou ook niet erg goed voor een land.
Je bent in de war met duct-tapequote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:38 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Met goed plakband kun je een hoop zaken anders heel stevig in elkaar zetten. Plakband is sterk, flexibel en hecht enorm goed.
ziet er lelijk uit, kan vaak slecht tegen vocht en als je goedkoop plakband hebt laat het ook zo los....quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:38 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Met goed plakband kun je een hoop zaken anders heel stevig in elkaar zetten. Plakband is sterk, flexibel en hecht enorm goed.
Dat is het 'm. Dit kabinet zit er ook vooral omdat er verder weinig goede (en terechte) mogelijkheden waren.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:39 schreef ZodiaX het volgende:
[..]
Dit,
Dan krijgen ook nog eens belgische toestanden want ik zou niet weten met de huidige peilingen en partijen die het onderling niet eens met elkaar kunnen worden.
Ik hoor wel veel "jaaa laten vallen, links regeren!!" Maar die denken geloof ik niet goed na.
En SP regeren? Die hebben nog nooit geregeerd en zitten liever in de oppositie bankje waar ze rustig tegen schenen aan kunnen schoppen zonder verantwoordelijkheid te hebben.
Wat Sap atm zegt, de economie zit op slot. Dat komt door bezuinigen. Mensen durven geen geld uit te geven.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:38 schreef Janneke141 het volgende:
Als het kabinet nu valt mag links het zich aanrekenen dat er de komende vier maanden weer niets gebeurt aan crisisbestrijding omdat we bezig zijn met campagnes en formeren.
Ik vind dat eigenlijk een heel aangenaam vooruitzicht, geen politiek die de economie denkt te moeten bestieren.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:38 schreef Janneke141 het volgende:
Als het kabinet nu valt mag links het zich aanrekenen dat er de komende vier maanden weer niets gebeurt aan crisisbestrijding omdat we bezig zijn met campagnes en formeren.
Ze zitten sowieso nog een hele tijd te onderhandelen en met snel verkiezingen kan een nieuwe regering net zo goed een begroting afleveren voor 2013.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:38 schreef Janneke141 het volgende:
Als het kabinet nu valt mag links het zich aanrekenen dat er de komende vier maanden weer niets gebeurt aan crisisbestrijding omdat we bezig zijn met campagnes en formeren.
Dat is een leuk praatje, maar de financiele positie van de overheid is dermate slecht dat er echt geen extra uitgaven meer vanaf kunnen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:40 schreef lezzer het volgende:
Wat Sap atm zegt, de economie zit op slot. Dat komt door bezuinigen. Mensen durven geen geld uit te geven.
Dus nog meer lenen?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:40 schreef lezzer het volgende:
[..]
Wat Sap atm zegt, de economie zit op slot. Dat komt door bezuinigen. Mensen durven geen geld uit te geven.
Volgens mij is de economische neergang in België veel lager. Bovendien lagen daar de staatsrechtelijke belangen vooral dwars in de onderhandelingen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:39 schreef ZodiaX het volgende:
[..]
Dit,
Dan krijgen we ook nog eens belgische toestanden want ik zou niet weten met de huidige peilingen en partijen die het onderling niet eens met elkaar kunnen worden, welke coalitie ooit zou kunnen werken.
Alleen in weer en wind wordt het niet alleen snel broos, maar ook bruin.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:38 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Met goed plakband kun je een hoop zaken anders heel stevig in elkaar zetten. Plakband is sterk, flexibel en hecht enorm goed.
Robessin, Zeeuws Statenlid voor een Provinciale Partij. Stemde op coalitie ipv OSF/50Plusquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:39 schreef sl44 het volgende:
Hoorde ik pechthold nu zeggen eendags gedoger? wie is dat dan?
Welke crisisbestrijding?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:38 schreef Janneke141 het volgende:
Als het kabinet nu valt mag links het zich aanrekenen dat er de komende vier maanden weer niets gebeurt aan crisisbestrijding omdat we bezig zijn met campagnes en formeren.
Ik zit mobiel, dus kort van stof. Ik bedoelde nog te zeggen dat dat niks te maken heeft met een links kabinet...quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:41 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dat is een leuk praatje, maar de financiele positie van de overheid is dermate slecht dat er echt geen extra uitgaven meer vanaf kunnen.
Ik moest er wel om glimlachenquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:43 schreef exile79 het volgende:
Godver Sap, daar ga je weer. Een cassis voor Hero. Bijna nog slechter dan de stekkerdoos.
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:43 schreef exile79 het volgende:
Godver Sap, daar ga je weer. Een cassis voor Hero. Bijna nog slechter dan de stekkerdoos.
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:44 schreef Strani het volgende:
Voor iemand die Sap heet maakt ze wel heel riskant gebruik van anderman's naam.
Ik verwacht altijd dat hij ineens een AK47 pakt en de hele boel neerschiet.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:44 schreef Voorschrift het volgende:
Eindelijk de wijze VVD.
Luistert en huiver.
Aanpakken van de arbeids-, woning- en zorgmarkt en het inkrimpen van de overheid en haar begroting. Iets dat door een demissionair kabinet zeker niet zal gebeuren en van een linksige regering hoeven we voor wat betreft het laatste punt ook niet veel te verwachten.quote:
Alsof Blok ooit iets zinnigs zegt. Het is een soort 3-voudquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:44 schreef Voorschrift het volgende:
Eindelijk de wijze VVD.
Luistert en huiver.
Feitelijk is dat natuurlijk ook zo.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:44 schreef venomsnake het volgende:
Haha, nu krijgen we de grote "niets aan de hand" show
Blok is heel zinnig, tijdens het vragenuurtje was hij ook geweldig.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Alsof Blok ooit iets zinnigs zegt. Het is een soort 3-voud
Ja, met een Oost-Europeaan.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:46 schreef exile79 het volgende:
Is Wilders trouwens getrouwd? Of is Agema zijn neukertje.
Je kan geen neukertje hebben als je getrouwd bent?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:46 schreef exile79 het volgende:
Is Wilders trouwens getrouwd? Of is Agema zijn neukertje.
Heb je ook een punt.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:46 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Je kan geen neukertje hebben als je getrouwd bent?
Als alles voor de wind ging zouden ze daar nog mee wegkomen ook. Maar Nederland presteert economisch verreweg het slechtste van de zogenaamde sterke Euro-landen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:45 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Feitelijk is dat natuurlijk ook zo.
Nou..de problemen zijn al iets ouder dan dat.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:47 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
Hahaha de VVD speelt de landsbelang-kaart weer.![]()
Dat eventueel het landsbelang op het spel staat komt door jullie.
Ik doel op de gedoog constructie, niet op de crisis an sich.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:48 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou..de problemen zijn al iets ouder dan dat.
Heel veel andere opties waren er ook niet.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:48 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
Ik doel op de gedoog constructie, niet op de crisis an sich.
tis vooral een hele lelijke stropdasquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:48 schreef exile79 het volgende:
Is dat een stropdas met PS3 controllers?
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:48 schreef exile79 het volgende:
Is dat een stropdas met PS3 controllers?
Past dus wel goed bij z'n neus.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:49 schreef rubbereend het volgende:
[..]
tis vooral een hele lelijke stropdas
PVDA-CDA-VVDquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:49 schreef Strani het volgende:
[..]
Heel veel andere opties waren er ook niet.
Bij dit soort dingen is Pechtold op zijn bestquote:
Moet je die kale proleet nu zien met z'n velours jasje, zonder das.quote:
Samsom is ook rustig.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:50 schreef Ajacied422 het volgende:
Blok praat wel erg rustig. Pechtold zo fel als wat.
Dat zijn niet heel realistische opties, vind ik. Zeker die eerste niet want PvdA en CDA konden even iets minder door één deur.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:50 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
PVDA-CDA-VVD
PVDA-GL-D66-VVD
GL-D66-CDA-VVD
En dat zijn alleen nog maar de kabinetten met de VVD.
Zo kan je het best met keffende hondjes om gaan, gewoon rustig blijven en proberen wat kalmering te brengen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:50 schreef Ajacied422 het volgende:
Blok praat wel erg rustig. Pechtold zo fel als wat.
Nou dat is leuk______!quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:50 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
PVDA-CDA-VVD
PVDA-GL-D66-VVD
GL-D66-CDA-VVD
En dat zijn alleen nog maar de kabinetten met de VVD.
Dat moge duidelijk zijn, overigens mag hij ook wel eens een maatpak halen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:50 schreef Reya het volgende:
[..]
Het is wel een weinig smaakvolle combinatie.
Onzin, man van het volk, niet van rechts Nederland.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:50 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Moet je die kale proleet nu zien met z'n velours jasje, zonder das.
De pauperr.
Ik zeg toch niet voor niets pauper?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:51 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Onzin, man van het volk, niet van rechts Nederland.
Ga jij eens heel snel de betekenis van pauper opzoeken, met de daarbij behorende afbeeldingen. Wel realistisch blijven hè.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:50 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Moet je die kale proleet nu zien met z'n velours jasje, zonder das.
De pauperr.
Paars+ kon prima (net als GL, D66, CDA en VVD), Rutte wilde dat niet. Prima, maar dan nu niet janken over het landsbelang.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:51 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat zijn niet heel realistische opties, vind ik. Zeker die eerste niet want PvdA en CDA konden even iets minder door één deur.
Hij past prima binnen 't plaatje hoor.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:52 schreef Strani het volgende:
[..]
Ga jij eens heel snel de betekenis van pauper opzoeken, met de daarbij behorende afbeeldingen. Wel realistisch blijven hè.
Brinkman had zijn zetel zelf verdient door middel van voorkeursstemmenquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:52 schreef DrDentz het volgende:
Waarom behouden opstappers hun zetel, nu ligt de toekomst van de regering in handen van een dronkenman? Zou je niet gewoon Hero kunnen laten opstappen en een ander voor hem in de plaats zetten en de zetel bij de PVV houden?
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:52 schreef Tem het volgende:
Straks gaat Samsom zich aan de microfoon ketenen.
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:52 schreef Tem het volgende:
Straks gaat Samsom zich aan de microfoon ketenen.
dan kan je net zo goed de hele 2e kamer weggooien en alleen de fractievoorzitters overhouden.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:52 schreef DrDentz het volgende:
Waarom behouden opstappers hun zetel, nu ligt de toekomst van de regering in handen van een dronkenman? Zou je niet gewoon Hero kunnen laten opstappen en een ander voor hem in de plaats zetten en de zetel bij de PVV houden?
Alleen als je niet weet wat een pauper is en alle realiteitszin bent verloren.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:52 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hij past prima binnen 't plaatje hoor.
Het gaat erom dat het kabinet een breed draagvlak heeft bij de bevolking. Het gaat bij deze crisis niet om partijbelang, maar om landsbelang. Een partij als de PVV denkt alleen maar aan het partijbelang en daarbij zijn de formaties die daar worden genoemd dus wenselijker dan deze formatie.quote:
Och, als ik hem daar zie staan zie ik weinig verschil met een trainingspak tokkie met gouden oorbellen en een blikje Aldi bier in de hand hoor.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:54 schreef Strani het volgende:
[..]
Alleen als je niet weet wat een pauper is en alle realiteitszin bent verloren.
Hij had echter minder voorkeursstemmen dan Rita Verdonk, die niet in de Kamer zetelt.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Brinkman had zijn zetel zelf verdient door middel van voorkeursstemmen
Paars+ kon theoretisch prima, maar denk je echt dat je de VVD en GL op belangrijke punten altijd op één lijn had kunnen rijgen?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:52 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
Paars+ kon prima (net als GL, D66, CDA en VVD), Rutte wilde dat niet. Prima, maar dan nu niet janken over het landsbelang.
Dat zijn ook geen paupers. Dat bedoel ikquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:54 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Och, als ik hem daar zie staan zie ik weinig verschil met een trainingspak tokkie met gouden oorbellen en een blikje Aldi bier in de hand hoor.
Nu zou het wel lukken want de noodzaak voor een breed gesteund meerderheidskabinet is veel groter.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:54 schreef Strani het volgende:
[..]
Paars+ kon theoretisch prima, maar denk je echt dat je de VVD en GL op belangrijke punten altijd op één lijn had kunnen rijgen?
Jawel, dat is armzalig.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:55 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat zijn ook geen paupers. Dat bedoel ik
Dan blijft het gewoon wachten tot de volgende kabinetscrisis, ik zie dat ook niet goedkomen hoor.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Nu zou het wel lukken want de noodzaak voor een breed gesteund meerderheidskabinet is veel groter.
Jij moet maar eens wat meer van de wereld gaan zien, en dan vooral buiten de luxe-resortsquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:56 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jawel, dat is armzalig.
Net als Samsom.
Hear hear.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:56 schreef Strani het volgende:
[..]
Jij moet maar eens wat meer van de wereld gaan zien, en dan vooral buiten de luxe-resorts
Heb genoeg gezien, daar baseer ik m'n mening dan ook op.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:56 schreef Strani het volgende:
[..]
Jij moet maar eens wat meer van de wereld gaan zien, en dan vooral buiten de luxe-resorts
Niets. Het is een debat voor de show.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:57 schreef RvLaak het volgende:
Ik kom nu het debat invallen... Wat heb ik gemist?
Pechtold met zijn plakbandcoalitie.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:57 schreef RvLaak het volgende:
Ik kom nu het debat invallen... Wat heb ik gemist?
Weglachpremier van Samsom en plakbandcoalitie van Pechtold.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:57 schreef RvLaak het volgende:
Ik kom nu het debat invallen... Wat heb ik gemist?
PvdA lijkt mij een groter probleem. Als je bijvoorbeeld ziet dat de PvdA een fundamenteel andere kijk hanteert op het begrip solide overheidsfinancieen, dan lijkt het mij geen geschikte partner voor de VVD.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:54 schreef Strani het volgende:
Paars+ kon theoretisch prima, maar denk je echt dat je de VVD en GL op belangrijke punten altijd op één lijn had kunnen rijgen?
Dacht ik al... Welke sprekers komen nog?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:57 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Niets. Het is een debat voor de show.
samsom, roemer en pechtold hielden goeie speeches, sap begon over cassis en heroquote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:57 schreef RvLaak het volgende:
Ik kom nu het debat invallen... Wat heb ik gemist?
Denk ik ook.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 17:58 schreef Bolkesteijn het volgende:
PvdA lijkt mij een groter probleem. Als je bijvoorbeeld ziet dat de PvdA een fundamenteel andere kijk hanteert op het begrip solide overheidsfinancieen, dan lijkt het mij geen geschikte partner voor de VVD.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |