abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 9 april 2011 @ 21:51:52 #1
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95277184
Het vorige deel: [Gezond Slank] #1426: ja hoi

De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden

• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!

Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport

Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!



Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 9 april 2011 @ 21:52:18 #2
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95277200
Weet niet of Kwak ziet dat zij hem sluit, dus ik ben maar even voorbarig geweest :+.

Wat ik nog wilde posten:

En 127 Hours was ongeveer 5 minuten niet om aan te zien. Toen heb ik m'n arm voor het scherm gehouden en tegen Mark gezegd dat 'ie 't moest zeggen als het afgelopen was :').
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 9 april 2011 @ 21:52:55 #3
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95277225
Oh suggestie voor TT-change: met een verloofde Uniek :P.
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 9 april 2011 @ 21:54:50 #4
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95277319
oh en congrats voor Uniekje!! O+ vind het echt leuk voor je! hebben jullie ook al een datum geprikt? :D
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  zaterdag 9 april 2011 @ 21:59:01 #5
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95277499
quote:
17s.gif Op zaterdag 9 april 2011 21:49 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Die is ook heel erg mooi! Eén van m'n favoriete films!

M'en allant promener
J'ai trouvé l'eau si belle
Que je m'y suis baigné

Il y a longtemps que je t'aime
Jamais je ne t'oublierai

O+.

Ik ga hem binnenkort ook maar weer eens zien, geloof ik :').
volgens mij heb ik hem ook een keer ehm binnengehaald ( :') ) nav een post van jou!
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_95277678
Hoi. Aardbeien :9
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_95277882
Wat tof uniek!
Over mooie films gesproken, we hebben net new kids turbo gekeken :')
Nu ik vertrek
pi_95277932
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 22:07 schreef MevrouwPuff het volgende:
Wat tof uniek!
Over mooie films gesproken, we hebben net new kids turbo gekeken :')
Nu ik vertrek
Ha! Die heb ik gisteren gezien :D
  zaterdag 9 april 2011 @ 22:09:34 #9
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95277951
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 22:09 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ha! Die heb ik gisteren gezien :D
Mark ook :P. En hij vond Scott Pilgrim vs. The World ook een geweldige film. Volgens mij mogen jullie elkaar wel :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_95278026
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 22:09 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Mark ook :P. En hij vond Scott Pilgrim vs. The World ook een geweldige film. Volgens mij mogen jullie elkaar wel :P.
Scott Pilgrim vs The World is ook win _O_

Vindt hij Sin City en Kill Bill toevallig ook goed? Want in dat geval: *;
pi_95278185
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 22:11 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Scott Pilgrim vs The World is ook win _O_
Idd :D
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_95278265
* MevrouwPuff smeert aftersun :{
  zaterdag 9 april 2011 @ 22:19:23 #13
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95278372
Gefeliciteerd uniekje! Eindelijk (toch?)
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  zaterdag 9 april 2011 @ 22:22:38 #14
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95278500
Eens even denken, daglijstje:
o. cracker jam en cracker appelstroop
t. appel
l. patatje met
t. halve zak chips }:|
d. 3 tequilla sunrise + zelfgebakken brood op de bbq + veel zaziki + bärlauchboter + hele gegrilde courgette (in plakken) + hele gegrile aubergine (in plakken) + tomaat + 3 gevulde wijnbladeren + halve gepofte aardappel met bärlauchboter + krautsalade
t. 3 paaseitjes + waterijsje

[ Bericht 0% gewijzigd door Tinkepink op 09-04-2011 22:28:26 ]
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_95278696
Uniek, wat leuk, gefeliciteerd!
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
pi_95278755
Mijn uiteindelijke lijstje
O: dubbele boterham witte chocopasta, koffie met melk, zachtgekookt eitje
L: 2 boterhammen met een hardgekookt ei en salade met balsamico
T: yoghurtbosvruchtenijs buiten
T: witbiertje in park
T: minisolero, 2 hapjes banaan
D: verse tagliatelle met gegrillde pangafilet, aubergine en courgette, olijftapenade
T: kokos panna cotta (niet excellent, wel oké)
pi_95279459
Uniek gefeli!

Lijstje.
O. geroosterd broodje, beker melk
L. 2 pistoletjes met knakworst, boterham pindakaas
S. 4,5 km hardlopen
D. broodje shoarma met paprika en sla
T. kop thee, beker melk, eierwafel, knäcker kaas
Turn the world into your dance floor.
pi_95279891
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 21:52 schreef Viking84 het volgende:
Oh suggestie voor TT-change: met een verloofde Uniek :P.
Ja?

Zit na mijn shoptrip nu bij de H&M te kijken, die jurkjes :o kan het er zelf niet eens voor maken O-)

Lijstje:
O: Yoghurt en vifit
T: niks dan shoptraining
L: pistolet filet AM
T: rauwe noten
D: Bbqen heb niet veel op wel frisdrank :@
T: Waterijsje, gemengd pak gekocht :9
S; heel veel getuinierd&geshopt
Morgen maar eens goed wat fruit en groente eten want de zaterdag is niet noemenswaardig :@
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_95281063
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 08:36 schreef Syrena het volgende:
Vulcanj, ik voel me vereerd 8-) Tis alleen dat ik t een rotnummer vind :@ Ik heb ook lang gedacht dat het een nummer was dat opriep tot sporten _O- tot ze het bij Glee zongen en ik de tekst las. Oh fireworks, niet fire burn! Oh, let your colours burst, niet let your callous burn!
Clip al gezien? :)
He who dies with the most toys
still dies
pi_95282630
lijstje van vandaag:

O: smoothie
T: shake
L: ijsje met pistache en snickerbolletje, bagel met filet americain en cappucino
T: loempia
D: bbq, brood met knoflookboter en rundvleessalade en 2 wijntjes.

Voor de mensen op staafmixerjacht, ik heb deze vandaag op de kop getikt en je krijgt met een tijdelijke actie, nog 20 euro terug. Hij is 700 watt O+
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_95283477
En ik word echt een beetje droevig van dat Alphen verhaal. ;( -O-
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  Vis een optie? zondag 10 april 2011 @ 00:19:54 #22
70532 loveli
N
pi_95284239
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 22:22 schreef Tinkepink het volgende:
t. halve zak chips }:|
Held, een halve!
crap in = crap out
  Vis een optie? zondag 10 april 2011 @ 00:27:55 #23
70532 loveli
N
pi_95284638
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 00:04 schreef _aurum_ het volgende:
En ik word echt een beetje droevig van dat Alphen verhaal. ;( -O-
Ik ook wel, maar moet je eens bedenken wat er in Libie gebeurt, dat trekt het in een ander perspectief. Denk dat we onze zegenignen mogen tellen.
crap in = crap out
  zondag 10 april 2011 @ 01:21:33 #24
215895 Sjaapje
Maar zeg Sjaap
pi_95286923
W000t voor Uniek! Genieten!

Juist terug van café: Cola light, thee (het koekje heb ik weggegeven), spuitwater met een handje paprikachips en een koffielepel chocolade mousse (die kregen we gratis...). Flink vind ik dus.

Morgen:
O-L: 2 broodjes met beleg, witloof of wortelsalade, appel
T: fruit of iets lekkers
S: wandelen in de zon en looptraining
D: lamsnieren met salade (frietjes voor de huisgenoten, niet voor mij)
T: worteltjes
Ik bijt!
(Zachtjes)
pi_95290225
Mogge.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_95290359
mogguh :O

ruzie met wederhelft over het dekbed en hij heeft gewonnen :X
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  zondag 10 april 2011 @ 07:57:45 #27
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95290418
Gelukkig heb ik een groot bed voor mij alleen :P. Janneke ligt wel naast me maar die eist geen dekbed op :P. Goeiemorgen, ga er zo maar eens uit.
Niet meer actief op Fok!
pi_95290493
we slapen niet in ons eigen bed, dan hebben we meestal dit soort taferelen :P

in het kader van we gaan de nieuwe staafmixer testen:

smoothie van kwark, lijnzaad, pindakaas, frambozen/blauwe bessen en rauwe spinazie. Klinkt vies, is het niet :P

Het ziet er alleen zo uit:


vage is wel dat ik helemaal niks van de spinazie proef :Y)
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  zondag 10 april 2011 @ 08:42:56 #29
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95290571
Waarom slapen jullie niet in je eigen bed?
Niet meer actief op Fok!
pi_95290655
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 08:25 schreef _aurum_ het volgende:
we slapen niet in ons eigen bed, dan hebben we meestal dit soort taferelen :P

in het kader van we gaan de nieuwe staafmixer testen:

smoothie van kwark, lijnzaad, pindakaas, frambozen/blauwe bessen en rauwe spinazie. Klinkt vies, is het niet :P

Het ziet er alleen zo uit:
[ afbeelding ]

vage is wel dat ik helemaal niks van de spinazie proef :Y)
Wat een rare staafmixer.
pi_95290716
Goeiemorgen :)
pi_95290719
quote:
Op zondag 10 april 2011 01:21 schreef Sjaapje het volgende:
W000t voor Uniek! Genieten!

Juist terug van café: Cola light, thee (het koekje heb ik weggegeven), spuitwater met een handje paprikachips en een koffielepel chocolade mousse (die kregen we gratis...). Flink vind ik dus.

Morgen:
O-L: 2 broodjes met beleg, witloof of wortelsalade, appel
T: fruit of iets lekkers
S: wandelen in de zon en looptraining
D: lamsnieren met salade (frietjes voor de huisgenoten, niet voor mij)
T: worteltjes
erg weinig, sjaapje..
  zondag 10 april 2011 @ 09:08:03 #33
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95290733
quote:
Op zondag 10 april 2011 08:58 schreef conleche het volgende:

[..]

Wat een rare staafmixer.
tis gewoon een blender idd :P.

ik lig mezelf weer eens heerlijk gek te maken dus ik ga er eens uit en zorgen dat ik deze week een baan binnensleep. Hard werken is de beste remedie tegen piekeren.
Niet meer actief op Fok!
pi_95290870
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 08:42 schreef Viking84 het volgende:
Waarom slapen jullie niet in je eigen bed?
we zijn bij familie in het oosten :)
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 08:58 schreef conleche het volgende:

[..]

Wat een rare staafmixer.
nieuw model O-)

da's dus gewoon een plaatje van het internet he ;)
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_95290917
Whoa. Foto's van m'n oude jeugdvriendinnetje met pasgeboren baby zijn raar.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_95290922
Ohja, jij had ook geen avocado!
Ben niet zo van de mixdingen, het meeste eet ik liever zo.
pi_95290951
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 09:27 schreef MevrouwPuff het volgende:
Ohja, jij had ook geen avocado!
Ben niet zo van de mixdingen, het meeste eet ik liever zo.
ik ontbijt doordeweeks in de auto om tijd te besparen, dus ik ben de laatste tijd op smoothie ontdekkingsreis aan het gaan.

Liefst ontbijt ik ook gewoon relaxed aan tafel en heb ik een wat meer kauwbaar ontbijt :P

But you can't always have your cake and eat it :')
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_95290985
Zo, mezelf maar eens uit bed.schoppen om een rondje te gaan hardlopen...
  zondag 10 april 2011 @ 09:35:42 #39
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95291006
Lijstje:

T: banaan
O: twee boterhammen met twee gekookte eitjes
L: bord havermout
T: twee sinaasappels
D: spinaziecurry met naanbrood

En als ik nog trek heb prop ik nog wel ergens een bth tussendoor.
Niet meer actief op Fok!
pi_95291045
7 km; 10,8 km/u
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_95291457
mogge :W
En hier ook nog een keer gefeli Uniek *O*
  zondag 10 april 2011 @ 10:16:41 #42
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95291572
goedemorgen!
ik wil eigenlijk ook weer eens hardlopen maar het staat me een beetje tegen om helemaal een route uit te puzzelen hier..
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_95291855
Oh Uniek, zie het nu pas: feli!! w/
pi_95292096
hahah, wat een verschil. Vrijdag met een kater 3.5 km gelopen met 8.4 km. per uur. Vandaag, goed uitgerust 5.5 km. gelopen met 9.5 km. per uur.

Planning voor vandaag:
T: beschuit met roomboter en hagelslag
B: 5.5 km hardlopen met 9.5 km. per uur
O: yoghurt met rabarber/appel compote
L: kom zalmchowder met prei, aardappelen en wortel
T: ?
D: biefstuk met brood en broccoli
T: ?
B: 30 minuten wandelen om de Duutser op te halen van het station! Helaas is hij er pas om middernacht ofzo..
als we de bus terug niet halen: B: 30 minuten terug naar huis wandelen.
pi_95292144
Morning!!

*O* Whieeee Uniek!! Leuk hoor O+

Sjaapje, ik vind dat jij slecht eet. Onregelmatig, de ene dag te vet, dan te weinig, dan niet genoeg groente... Maar kan je niet voorstellen dat je dik bent met die porties ;)

Mijn planning:

O: 2x speltbrood (1x kaas, halve jam halve chocopasta), beetje cornflakes met sojamelk
S: bodycombat, buikspieren
L: groot restje ovenschotel van gisteren
B: beetje wandelen
T: ijsje in de stad misschien?
D: salade met avocado en tomaat, misschien pasta erbij
pi_95292197
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 21:25 schreef uniekhoorn het volgende:
Nou net..
Zo van: Zal ik ' verloofd ' zetten met jou in feestboek?

Ja is goed, doe ik dat ook...

En nu weten zijn zoons, ex en de wereld het ook ineens :P
wàt een aanzoek _O_ :D gefeliciteerd! :*
Ja doei.
pi_95292521
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 10:40 schreef Perruche het volgende:
Morning!!

*O* Whieeee Uniek!! Leuk hoor O+

Sjaapje, ik vind dat jij slecht eet. Onregelmatig, de ene dag te vet, dan te weinig, dan niet genoeg groente... Maar kan je niet voorstellen dat je dik bent met die porties ;)

Mijn planning:

O: 2x speltbrood (1x kaas, halve jam halve chocopasta), beetje cornflakes met sojamelk
S: bodycombat, buikspieren
L: groot restje ovenschotel van gisteren
B: beetje wandelen
T: ijsje in de stad misschien?
D: salade met avocado en tomaat, misschien pasta erbij
ik ben het met je eens over sjaapje. Vandaag is het weer veel te weinig. Maar goed, volgens mij heeft ze ook een heel onregelmatig leven, dat maakt het ook lastiger!

Ik vind jouw lijstje best netjes, ik zou wel of pasta of brood ofzo eten bij je salade!
pi_95292523
Oh wow, dat werkt gewoon, een incasobureau op iets zetten. Dat ga ik vaker doen. *O*
  Vis een optie? zondag 10 april 2011 @ 11:11:42 #49
70532 loveli
N
pi_95292918
Mooie dag, saxay jurk, zon happen.
crap in = crap out
pi_95292982
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 11:11 schreef loveli het volgende:
Mooie dag, saxay jurk, zon happen.
Goede instelling. Ik heb ook alweer een mooie zomerjurk tevoorschijn gehaald met killer heels.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_95293112
Goedemorgen. Misschien ga ik ook maar op mn balkon zitten leren ipv binnen.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_95293122
Goedemorgen, vandaag op bezoek bij mijn schoonouders, mijn ouders zijn er dan ook. Heb er geloof ik niet echt zin in :@
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
pi_95293209
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 08:58 schreef conleche het volgende:

[..]

Wat een rare staafmixer.
Vertel over het concert!
Worry is a misuse of imagination
  Vis een optie? zondag 10 april 2011 @ 11:22:44 #54
70532 loveli
N
pi_95293260
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 11:21 schreef Probability het volgende:

[..]

Vertel over het concert!
Wat is de link tussen staafmixer en concert :?
crap in = crap out
  zondag 10 april 2011 @ 11:24:03 #55
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95293306
Uniek! :D *O* Gefelie mademoiselle *;
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_95293452
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 11:22 schreef loveli het volgende:

[..]

Wat is de link tussen staafmixer en concert :?
Dat was ook geen staafmixer :P!!
Worry is a misuse of imagination
pi_95293510
Uniek, gefeliciteerd!! Tof!
pi_95293609
Rokjesdag :P en smeren!!
Hoe was lykki li Co?
  zondag 10 april 2011 @ 11:34:33 #59
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95293615
Zo, proefopdracht is af. De dood of de gladiolen :X.
Niet meer actief op Fok!
pi_95293836
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 11:21 schreef Probability het volgende:

[..]

Vertel over het concert!
Dat concert was kut!! Het begon al veel te laat, anderhalf uur of zo, dat vond ik ook al ergerlijk. En haar stem was stom. En zij was zo neppig. En de liedjes die ik op you tube wel leuk vond, waren hier maar zozo en de rest was nog veel stommer. Dus we zijn halverwege weggegaan. Ik trok het echt niet meer. :')

Daarna nog wat wezen drinken en vivi was ook in de stad, daar ook nog wat mee gedronken, dus was uiteindelijk nog wel even gezellig.

Maar Lykke heeft voor mij afgedaan. :P Kan ook aan mij liggen hoor, A. vond het ook niet geweldig, maar was niet zo negatief als ik.
  zondag 10 april 2011 @ 11:45:47 #61
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95293947
Oh, ik dacht dat het over Adèle ging. Dat was toch ook afgelopen week? (Tofik Dibi was er wel en die twitterde er over, vandaar :P)
Niet meer actief op Fok!
pi_95293983
een lichte kater is vast niet de beste basis voor een dagje studeren :')
Ja doei.
pi_95294138
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 11:45 schreef Viking84 het volgende:
Oh, ik dacht dat het over Adèle ging. Dat was toch ook afgelopen week? (Tofik Dibi was er wel en die twitterde er over, vandaar :P)
Dat was vrijdag ja!! Maar dat was ontzettend uitverkocht binnen een paar minuten.....
pi_95294563
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 11:42 schreef conleche het volgende:

[..]

Dat concert was kut!! Het begon al veel te laat, anderhalf uur of zo, dat vond ik ook al ergerlijk. En haar stem was stom. En zij was zo neppig. En de liedjes die ik op you tube wel leuk vond, waren hier maar zozo en de rest was nog veel stommer. Dus we zijn halverwege weggegaan. Ik trok het echt niet meer. :')

Daarna nog wat wezen drinken en vivi was ook in de stad, daar ook nog wat mee gedronken, dus was uiteindelijk nog wel even gezellig.

Maar Lykke heeft voor mij afgedaan. :P Kan ook aan mij liggen hoor, A. vond het ook niet geweldig, maar was niet zo negatief als ik.
Daar was ik al bang voor :o Ben blij dat ik niet gegaan ben. O als je in de stad was had je een drankje bij mij kunnen doen :7!!!
Worry is a misuse of imagination
pi_95294593
Wel jammer. Vriendinnetjes vonden het wél geweldig..
Worry is a misuse of imagination
pi_95294878
Verse jus :9
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
pi_95294908
yoghurt met rabarbercompate, en het zonnetje in m'n nek..Langzaam wordt het het hier ook lente! Maar een klein beetje sneeuw ligt er nog, zag ik op m'n hardlooprondje vanmorgen...
  zondag 10 april 2011 @ 12:37:16 #68
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95295778
yess ik ben trots op mezelf, eindelijk weer eens hardgelopen 8-) (het was niet zo ver en best wel killing maar dat laten we even buiten beschouwing :') )
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_95295788
*O* yay for you!
Ja doei.
  zondag 10 april 2011 @ 12:50:08 #70
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_95296208
Heee Uniek wat leuk zeg!! Gefeliciteerd!!

Ik heb gisteren een HELE dag met het vriendje doorgebracht, eindelijk onze eerste officiele date gehad :7
overdag gewinkeld in Amersfoort (zijn idee he, niet dat van mij!) en ik ben vaak niet zo van het winkelen maar het was gezellig, ik heb VEEL kleren gekocht en afgesloten met witbier op zonnig terras.
Daarna in U-trecht uiteten geweest bij mijn lievelingsrestaurant, dat was ook heerlijk O+

Genieten jullie ook zo van dit heerlijke zonnige weekend??
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  zondag 10 april 2011 @ 12:50:22 #71
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_95296216
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 12:13 schreef Jagärtrut het volgende:
yoghurt met rabarbercompate, en het zonnetje in m'n nek..Langzaam wordt het het hier ook lente! Maar een klein beetje sneeuw ligt er nog, zag ik op m'n hardlooprondje vanmorgen...
Lekker zeg!
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_95296512
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 12:50 schreef _Calimero_ het volgende:
Heee Uniek wat leuk zeg!! Gefeliciteerd!!

Ik heb gisteren een HELE dag met het vriendje doorgebracht, eindelijk onze eerste officiele date gehad :7
overdag gewinkeld in Amersfoort (zijn idee he, niet dat van mij!) en ik ben vaak niet zo van het winkelen maar het was gezellig, ik heb VEEL kleren gekocht en afgesloten met witbier op zonnig terras.
Daarna in U-trecht uiteten geweest bij mijn lievelingsrestaurant, dat was ook heerlijk O+

Genieten jullie ook zo van dit heerlijke zonnige weekend??
U-trecht?
pi_95296545
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 12:50 schreef _Calimero_ het volgende:

Genieten jullie ook zo van dit heerlijke zonnige weekend??
Nee, want studeren :P tenminste, daar probeer ik al een uur lang mee te beginnen :X
Ja doei.
  zondag 10 april 2011 @ 13:10:01 #74
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95296853
Ik ben klaar met m'n voorbereidingen, dus ik ga straks even naar buiten! Misschien een eindje fietsen ofzo en dan een ijsje halen op het strand O+. Zal wel smoordruk zijn :P.

Weet iemand van jullie trouwens een oplossing voor dit probleem? Ik heb een voordeelurenkaart (40 % korting na 9 uur), maar ik leg een deel vd reis vóór 9 uur af. Moet ik dan het volle pond betalen of kan ik op de eoa manier aangeven dat ik vanaf Utrecht ofzo na 9 uur verder wil?
Niet meer actief op Fok!
  zondag 10 april 2011 @ 13:10:09 #75
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95296856
huh, mijn hardlooprondje was toch nog 4 km en gemiddeld (inclusief een paar stukjes stiekem wandelen :@) 9.5 km per uur. beter dan ik dacht 8-)

nu heb ik wel een lunch met gebakken ei en ham verdiend vind ik :9
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  zondag 10 april 2011 @ 13:13:01 #76
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95296943
@ vik volgens mij kun je dan twee kaartjes kopen, vanaf het eerste station dat je passeert na 9 uur een kaartje met 40% korting en voor het stuk dat je voor 9 uur reist dan een kaartje voor de volle prijs. al lijkt me dat best heel irritant als je dat iedere dag zou moeten doen..
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  zondag 10 april 2011 @ 13:16:25 #77
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95297040
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 13:13 schreef Blurred86 het volgende:
@ vik volgens mij kun je dan twee kaartjes kopen, vanaf het eerste station dat je passeert na 9 uur een kaartje met 40% korting en voor het stuk dat je voor 9 uur reist dan een kaartje voor de volle prijs. al lijkt me dat best heel irritant als je dat iedere dag zou moeten doen..
Ja, best irritant om elke dag te doen :P.

Ben om 9:01 in Utrecht, dus kan vanaf Utrecht een kortingskaartje kopen, thanks :) (dat kaartje kan ik ook al in Den Haag kopen hè?)
Niet meer actief op Fok!
pi_95297047
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 13:00 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Nee, want studeren :P tenminste, daar probeer ik al een uur lang mee te beginnen :X
+1 herkenbaar ;(

Ik overweeg nu zelfs om het vak te laten vallen zodat ik in de zon kan gaan zitten :@.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  zondag 10 april 2011 @ 13:17:40 #79
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95297090
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 13:16 schreef Chicolate het volgende:

[..]

+1 herkenbaar ;(

Ik overweeg nu zelfs om het vak te laten vallen zodat ik in de zon kan gaan zitten :@.
:o.
Niet meer actief op Fok!
  zondag 10 april 2011 @ 13:18:06 #80
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95297104
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 13:16 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja, best irritant om elke dag te doen :P.

Ben om 9:01 in Utrecht, dus kan vanaf Utrecht een kortingskaartje kopen, thanks :) (dat kaartje kan ik ook al in Den Haag kopen hè?)
jep volgens mij wel, je kunt op de automaat het vertrekstation aanpassen.
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_95297145
ik ga misschien wel buiten in de zon leren zo... even voelen hoe het op balkon is: wind kan nog wel fris zijn en als hij dan recht op 't balkon staat dan is het daar niet zo behaaglijk..

Maar tentamen moet ik wel even halen (is ook niet zo moeilijk), want scheelt weer herkansingen, uiteraard :P Wil in juni gewoon al mijn vakken gehaald hebben zodat ik vanaf eind juli weg kan richting Hull en eind augustus geen herkansingen meer heb. Dat is natuurlijk soberizo (jaja, die ben ik laatst tegengekomen) altijd fijn: geen herkansingen. Maar nu toch ook wel heel welkom :)
Ja doei.
pi_95297352
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 13:17 schreef Viking84 het volgende:

[..]

:o.
Het is een herkansing, ik heb van dit vak geen colleges gevolgd en doe het omdat ik 1 punt tekort kom (vak is 6 punten). Vak is ook nog eens een van de lastigste vakken van de hele bachelor ... ik wil het eigenlijk wel opgeven :@.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  zondag 10 april 2011 @ 13:27:43 #83
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95297402
Ja maar snij je jezelf niet in de vingers later, als je dit nu opgeeft? (aangezien je wel een punt tekort komt, moet je ook weer ergens inhalen). Bovendien: als je buiten kunt leren is dat toch win-win? :). Als je nou de hele tijd achter de computer moest zitten, dan kon ik het me nog voorstellen.

Maar goed, ik heb wel eens een heel vak opgegeven vanwege Zeestraet van Constantijn Huygens :'). Jaartje later het vak alsnog gedaan :+.
Niet meer actief op Fok!
pi_95297720
O+ ik heb weer een FOK! abo en de reclame is weer weg O+

en nu ga ik écht studeren :')
Ja doei.
pi_95298145
Vik, je kan ook gewoon op maandag kaartjes voor de hele week kopen. Dus 5x DH-UTR, 5x UTR-ADAM en 5x ADAM- DH. Deed ik ook toen ik met de trein naar werk ging :)
pi_95298598
Je kan ook kaartjes per internet kopen die je dan uitprint. Of is dat niet meer?
pi_95298812
Lijstje

O: gekookt eitje, 2 crackers met filet A. en ui.
T: koffie met slagroom en zoetstof
L: geroosterde boterham met gesmolten kaas, ham, ui en paprika.
T: wodka, nootjes
D: witlof met ham/kaas en een tartaartje met gebakken ui en ketchup
T: toetje van: volle kwark, geklopte slagroom, limoensap, aardbeien en zoetstof.
  zondag 10 april 2011 @ 14:18:12 #88
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95299312
Net m'n eerste Nederlandse freelance overeenkomst gemaakt! *geeft zichzelf klopje op de schouder* :P

Nu nog even aan de scriptie, dan rondje lopen in het park met het vriendje en boodschappen doen!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_95300358
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:00 schreef conleche het volgende:
Je kan ook kaartjes per internet kopen die je dan uitprint. Of is dat niet meer?
E-tickets O+ Maar als je elke dag moet reizen lijkt me het systeem van Perruche handiger.
Ze hebben nu trouwens ook nieuwe abonnementsvormen, kreeg er een mail van vanochtend.

Ik heb de bovenverdieping gepoetst 8-) en twee wassen gedaan en al twee uur in de tuin gelegen. Dit alles begeleidt door de dampen van twee buurtpyromanen. Eentje hield het al snel voor gezien, maar de overburen hebben hun afdakje afgebroken, dus die smoken nog door.

Ik sta om de 10 minuten aan mijn was te snuiven of het nog niet naar rook stinkt :') maar het valt wel mee geloof ik.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_95302160
Ik ga morgenavond op een balkonnetje BBQ'en O+.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  zondag 10 april 2011 @ 15:36:55 #91
331 Merel
Be here now.
pi_95302193
Zo, weer thuis. Heerlijk weekend gehad. Verstand op nul en genieten van de zon en het gezelschap. En vanaf morgen is dan alles weer normaal. Voel me er eigenlijk gewoon wel prima bij :) Nu eens bedenken wat ik met het namiddagzonnetje ga doen..
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  Vis een optie? zondag 10 april 2011 @ 16:20:13 #92
70532 loveli
N
pi_95304239
Ik heb een nieuwe andere ui.
crap in = crap out
pi_95304433
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 16:20 schreef loveli het volgende:
Ik heb een nieuwe andere ui.
gebakken ui?
  Vis een optie? zondag 10 april 2011 @ 16:27:41 #94
70532 loveli
N
pi_95304576
Schildersezel bij de lidl in de actie, ziet er wat mij betreft goed uit.
crap in = crap out
  zondag 10 april 2011 @ 16:38:24 #95
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95305034
Zo, lekker naar het strand geweest O+.
Niet meer actief op Fok!
  zondag 10 april 2011 @ 16:49:32 #96
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_95305422
De hele dag op het werk geweest samen met mijn aanstaande :P
Helemaal niet van het weer kunnen genieten helaas.

Thanks iedereen voor de felicitaties. Wanneer weten we nog niet, hopelijk dit jaar nog..
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  Vis een optie? zondag 10 april 2011 @ 16:51:56 #97
70532 loveli
N
pi_95305504
Uniek O+
crap in = crap out
  zondag 10 april 2011 @ 16:52:31 #98
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_95305538
Jaloers op Vik... lijkt me heerlijk om in DH te wonen!

Lijst:
O: 450 magere kwark met zoetstof
T's: 200 gr wortels, appel, peer, half gekookt eitje met plakjes tomaat
L: 4 x boterham grillworst, cup a soup kerrie, beker melk
T's: sinaasappel, blokje choco, handje chips
D: Zuurkoolschotel met puree, gehakt, rookworst, ananas en zuurkool
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  zondag 10 april 2011 @ 16:53:24 #99
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_95305574
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 16:51 schreef loveli het volgende:
Uniek O+
:*
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  zondag 10 april 2011 @ 16:56:00 #100
331 Merel
Be here now.
pi_95305676
quote:
Op zondag 10 april 2011 16:49 schreef uniekhoorn het volgende:
De hele dag op het werk geweest samen met mijn aanstaande :P
Ooooooh wat leuk!! :D En wat goed! O+
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  zondag 10 april 2011 @ 17:01:28 #101
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95305870
Jaaaaaaaaa, ik woon hier zo fijn! O+. Veel mensen gaan hier op vakantie en ik woon hier gewoon 15 minuten vandaan 8-). Lekker op het strand gelegen. Neem volgende keer een boek mee en wat eten + drinken, dan ga ik een hele middag O+.
Niet meer actief op Fok!
  zondag 10 april 2011 @ 17:08:24 #102
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95306150
Weer door het park gestruind, en toen langs de kinderboerderij gegaan, en daar hadden ze baby-geitjes!! O+ Hele kleine, met van die wiebelige wollige pootjes die gekke vier-poten-tegelijk-sprongetjes maakten en tegen elkaar aan botsten op weg naar mamma-geit! O+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  zondag 10 april 2011 @ 17:11:00 #103
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_95306273
baby geitjes O+

Ik heb 85 km gewielrend, lekkah rondje. Goed tempo ook erin: wind tegen 28-29 en wind mee 31-32 km/h :7
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_95306395
quote:
17s.gif Op zondag 10 april 2011 17:08 schreef MariaEtcetera het volgende:
Weer door het park gestruind, en toen langs de kinderboerderij gegaan, en daar hadden ze baby-geitjes!! O+ Hele kleine, met van die wiebelige wollige pootjes die gekke vier-poten-tegelijk-sprongetjes maakten en tegen elkaar aan botsten op weg naar mamma-geit! O+
Volgende week ga ik naar een geitenboerderij en dan ga ik ze ook zien O+. Als het zonnig is tenminste.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  zondag 10 april 2011 @ 17:16:02 #105
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95306469
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 17:14 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Volgende week ga ik naar een geitenboerderij en dan ga ik ze ook zien O+. Als het zonnig is tenminste.
Ja, ik neem volgende keer denk ik een camera mee, zoveel cuteness moet eigenlijk vastgelegd worden voor het nageslacht :+

quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 17:11 schreef _Calimero_ het volgende:
baby geitjes O+

Ik heb 85 km gewielrend, lekkah rondje. Goed tempo ook erin: wind tegen 28-29 en wind mee 31-32 km/h :7
Goed bezig! *O*
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_95306783
Weer onderweg! We hebben een klein stukje marathon meegepakt en verder op terras gezeten met biertjes en een ijsje op.
Was een hele fijne middag :)
  zondag 10 april 2011 @ 17:25:02 #107
236335 neen
schone schijn
pi_95306841
Heel goed Uniekhoorn, veel voorpret dan maar vast.

voor het eerst in 3 jaar ofzo schoenen gekocht :')
het lijkt niet wat het is
  zondag 10 april 2011 @ 17:32:43 #108
215895 Sjaapje
Maar zeg Sjaap
pi_95307153
Whoei volgens mij ben ik niet goed in lijstjes schrijven, want ik eet best wel veel en ook veel groenten (toch zeker 3 keer zoveel dan al mijn collega's op het werk)
Gisteren: 6 wortels en 2 volle borden ratatouille met beetje aardappelen. En vandaag toch 2 broodjes (een klein bruintje en een groot italiaans) met worteltjes. Vanavond salade met vanalles. Weekends zijn gewoon soms lastig, dan ben ik meestal thuis enzo...

Dus vandaag:
O-L: 2 broodjes (klein bruintje en groot italiaans) met jonge gouda kaas, mosterd en worteltjes en een half met camenbert met appelsienconfituur
T: appel, koffiekoek, peer en appelsien
D: salade met diverse groenten, schapenieren, beetje frietjes
T: ?

Dat valt toch goed mee, ik eet echt mega volle borden, heb wel constant en altijd honger...
Ik bijt!
(Zachtjes)
pi_95307925
Lijstje van vandaag:

T: beschuit met hagelslag
S: hardlopen
O: yoghurt met rabarber/appelcompote
L: kom zalmchowder met prei en wortel
T: 2 volkorenboterhammen met hagelslag
D: biefstuk, brood en broccoli
B: 30 minuten wandelen
pi_95308434
Gefeliciteerd uniek! * peper-en zoutstel inpakt

En hoewel ik helemaal geen lowcarb doe, heb ik wel de crackers uit co's lijstjes overgenomen: na de Wasa thin & crisp, zit ik nu aan de rosemary & salt. Maar die zijn veel te lekker! :o Dus hoe je dat bij 2 stuks kan houden, is mij een raadsel: het lijken wel chips, zo verslavend zijn ze.

Fijn op het strand hè Vik! Ik voel me ook altijd zo gelukkig als een miljonair als wij aan ons flesje wijn zitten, met zicht op de mini die als een jong hondje in de golven buitelt O+ Wat ik heel handig vind zijn van die stoffen koeltassen, daar blijft je drank en eten lekker koud in en die passen toch in een fietstas. Want als je straks iedere avond naar het strand gaat :P , scheelt het wel veel in gezondheid, lekkerheid en geld als je je eigen proviand mee kan nemen!
  zondag 10 april 2011 @ 18:08:45 #111
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95308749
We gaan waarschijnlijk naar Barcelona begin september :o Nu aan het oriënteren op hotels, hoeveel dagen, wat we willen zien, etc. :P Ik ben er vroeger wel eens geweest (toen ik 9 was :P), maar als er aanraders zijn hou ik me aanbevolen!

We willen iig naar Parc Güell, La Sagrada Familia, La Rambla, Zoo de Barcelona... En we gaan ook altijd graag natuur snuiven :P
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  zondag 10 april 2011 @ 18:18:27 #112
331 Merel
Be here now.
pi_95309266
Ik heb toen in Barcelona in een geweldig hostel gezeten: http://www.casabillybarcelona.com/

Is natuurlijk wel anders dan een hotel, en voor een vakantie met vriendje ook niet zo handig, maar wilde 'm toch even noemen want het was er echt super :)

En verder ben ik daar gewoon op zo'n hop on-hop off toeristenbus gesprongen en dat werkte prima om alle standaard hotspots te bezoeken 8-)
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  zondag 10 april 2011 @ 18:22:26 #113
236335 neen
schone schijn
pi_95309454
En je moet natuurlijk naar Camp Nou en het olympisch stadion (daar speelt Espanyol)

Ik kwam laatst m'n wegwerpcamera foto's tegen van Barcelona, op elke foto staat zo'n beetje een vinger _O-
het lijkt niet wat het is
  zondag 10 april 2011 @ 18:22:29 #114
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95309457
leuk Maria! ik ben een jaar of 6 geleden in Barcelona geweest maar naast de dingen die jij al genoemd hebt kan ik me niet echt nog dingen herinneren :P

ik wil denk ik tussen mijn stage en mijn echtegrotemensenbaan 8-) op vakantie, maar ik weet nog niet zo goed hoe/wat/waar.. op zich heb ik mijn spaargeld nu niet nodig om een werkeloze periode tussen afstuderen en baan te overbruggen dus ik kan wel een leuk reisje maken denk ik :7
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_95309511
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:22 schreef Blurred86 het volgende:
leuk Maria! ik ben een jaar of 6 geleden in Barcelona geweest maar naast de dingen die jij al genoemd hebt kan ik me niet echt nog dingen herinneren :P

ik wil denk ik tussen mijn stage en mijn echtegrotemensenbaan 8-) op vakantie, maar ik weet nog niet zo goed hoe/wat/waar.. op zich heb ik mijn spaargeld nu niet nodig om een werkeloze periode tussen afstuderen en baan te overbruggen dus ik kan wel een leuk reisje maken denk ik :7
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 10 april 2011 @ 18:26:26 #116
236335 neen
schone schijn
pi_95309639
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:22 schreef Blurred86 het volgende:
leuk Maria! ik ben een jaar of 6 geleden in Barcelona geweest maar naast de dingen die jij al genoemd hebt kan ik me niet echt nog dingen herinneren :P

ik wil denk ik tussen mijn stage en mijn echtegrotemensenbaan 8-) op vakantie, maar ik weet nog niet zo goed hoe/wat/waar.. op zich heb ik mijn spaargeld nu niet nodig om een werkeloze periode tussen afstuderen en baan te overbruggen dus ik kan wel een leuk reisje maken denk ik :7
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is ook gek om iets niet te doen terwijl je het wel leuk vind en het kan. Dus als het al gek is maakt het niet uit. Ben je gek.
het lijkt niet wat het is
  zondag 10 april 2011 @ 18:28:35 #117
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95309724
en ik eet prut al het hele weekend en heb net nog meer rotzooi gekocht in de supermarkt }:| waarom? :')

ter illustratie mijn lijstje van vandaag:
O: havermout met volle melk en banaan +koffie met v melk
S: 25 min hardlopen
L: 2x volkoren boterham, gebakken ei, plak ham, gebakken champ en tomaat +thee met v melk
T: volkoren pitabroodje met pindakaas en jam, diepvriesvruchtjes met yoghurt en een beetje muesli
T: 2 zakjes hula hoops (129 kcal per stuk)
T: nepcornetto (195 kcal)
D: stokbroodje met 2 worstjes en gebakken uitjes en tomaat en sla

en dan verder maar niks meer, of misschien nog ergens een bakje spruitjes om het nog een beetje goed te maken :')
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  zondag 10 april 2011 @ 18:29:25 #118
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95309761
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:26 schreef neen het volgende:

[..]

Het is ook gek om iets niet te doen terwijl je het wel leuk vind en het kan. Dus als het al gek is maakt het niet uit. Ben je gek.
ja stom is dat he, als we ons niets aan zouden trekken van wat anderen denken en vinden zou het allemaal een stuk makkelijker zijn.
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  zondag 10 april 2011 @ 18:32:14 #119
331 Merel
Be here now.
pi_95309872
quote:
Op zondag 10 april 2011 18:23 schreef conleche het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eens 8-)
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_95309924
Blurred, ik zou het gewoon doen hoor :) belangrijk wat andere mensen vinden...

Mij lijstje:

O: 2x speltbrood (1x kaas, halve jam halve chocopasta
S: buikspieren, bodycombat
L: couscoussalase: couscous, komkommer, tomaat, olijven, feta + 2 speltbrood chocopasta :')
B: beetje door amsterdam sjouwen
T: sunday ijsje (jaja sundea ofzo bij de mc)
D: keine anhung! denk bietjessalade met aardappels uit de oven?
  zondag 10 april 2011 @ 18:33:40 #121
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95309940
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:22 schreef neen het volgende:
En je moet natuurlijk naar Camp Nou en het olympisch stadion (daar speelt Espanyol)

Ik kwam laatst m'n wegwerpcamera foto's tegen van Barcelona, op elke foto staat zo'n beetje een vinger _O-
hehe :D

Nee Camp Nou gaan we niet doen, we houden allebei niet van voetbal :+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  zondag 10 april 2011 @ 18:34:28 #122
236335 neen
schone schijn
pi_95309976
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:33 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

hehe :D

Nee Camp Nou gaan we niet doen, we houden allebei niet van voetbal :+
Dat is cultuur hoor.
het lijkt niet wat het is
  zondag 10 april 2011 @ 18:35:25 #123
331 Merel
Be here now.
pi_95310016
quote:
Op zondag 10 april 2011 18:33 schreef Perruche het volgende:
belangrijk wat andere mensen vinden...
Tenzij ze stiekem gewoon gelijk hebben ;) Dat komt heel af en toe komt dat eens voor! Maar niet per se in dit geval hoor.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_95310055
Barcelona O+ ik zou ook zo weer kunnen kamperen daar :)
De berg daar is ook tof en de geweldig kitsche fontein met licht en muziek, de haven en het strand, de gekke huisjes ...
Ik weet nog geen zomervakantiebestemming... Met een auto kunnen we vast wel in frankrijk kamperen samen O+
pi_95310106
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:35 schreef Merel het volgende:

[..]

Tenzij ze stiekem gewoon gelijk hebben ;) Dat komt heel af en toe komt dat eens voor! Maar niet per se in dit geval hoor.
Ja tuurlijk moet je af en toe weleens naar ze luisteren. Maar ik denk niet dat je dingen moet laten alleen omdat andere mensen ze raar vinden. Zo heb ik net nog een dansje en buiging gedaan voor een langsvarende boot. En die mensen klappen, lachen man. Maar ja andere mensen vinden dat raar :D
  zondag 10 april 2011 @ 18:44:09 #126
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95310370
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:36 schreef MevrouwPuff het volgende:
Barcelona O+ ik zou ook zo weer kunnen kamperen daar :)
De berg daar is ook tof en de geweldig kitsche fontein met licht en muziek, de haven en het strand, de gekke huisjes ...
Ik weet nog geen zomervakantiebestemming... Met een auto kunnen we vast wel in frankrijk kamperen samen O+
Yay, klinkt leuk! O+ *zin* (ik kies trouwens voor september wegens: klaar met scriptie als het goed is, geen hoogseizoen, maar als het goed is tóch lekker weer daar! :+ )
Frankrijk is ook naais! :Y
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:37 schreef Perruche het volgende:

[..]

Ja tuurlijk moet je af en toe weleens naar ze luisteren. Maar ik denk niet dat je dingen moet laten alleen omdat andere mensen ze raar vinden. Zo heb ik net nog een dansje en buiging gedaan voor een langsvarende boot. En die mensen klappen, lachen man. Maar ja andere mensen vinden dat raar :D
:D O+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_95310472
Nu ga ik thee maken. Groene thee met meloen O+ lekker!!
pi_95310846
ohja, lijstje..

O: activia yoghurt met volvezel cruesli
T: appel
L: 2 broodjes 20+ kaas en komkommer
T: matze casselerib
D: nasi met veel roerbakgroentes en atjar tjampoer
T: activiayoghurtje appelmuesli
T: 2 kiwi's
pi_95310879
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:18 schreef Merel het volgende:
Ik heb toen in Barcelona in een geweldig hostel gezeten: http://www.casabillybarcelona.com/

Is natuurlijk wel anders dan een hotel, en voor een vakantie met vriendje ook niet zo handig, maar wilde 'm toch even noemen want het was er echt super :)

En verder ben ik daar gewoon op zo'n hop on-hop off toeristenbus gesprongen en dat werkte prima om alle standaard hotspots te bezoeken 8-)
O leuk ik heb een hostel!
Worry is a misuse of imagination
  zondag 10 april 2011 @ 18:57:41 #130
331 Merel
Be here now.
pi_95310904
quote:
Op zondag 10 april 2011 18:57 schreef Probability het volgende:

O leuk ik heb een hostel!
_O-
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  zondag 10 april 2011 @ 18:58:37 #131
236335 neen
schone schijn
pi_95310942
Zo maar even kijken of ik m'n beoogde zomerjasje pas :') en of het wat is. Zo nog even charmante foto's kijken en dan is het weer klaar voor dit weekeinde. Hopelijk wacht ons allen een mooie week.
het lijkt niet wat het is
pi_95310943
Daglijstje
O: 2 croissantjes met roomboter en hagelslag, koffie met melk
L: pizza met tomatensaus, paprika, zwarte olijf, salami en mozarella
T: 3 biertjes
T: after eight ijsje van de italiaan
D: fusilli met saus met gehakt, spekjes, paprika, zwarte olijf en tomaten
T: mininepsolero
Voor een weekend, wel prima. Vrienlief heeft alle koekjes opgegeten ^O^
  zondag 10 april 2011 @ 19:01:44 #133
331 Merel
Be here now.
pi_95311050
Ik denk constant "wat ruik ik nou voor vreemds in huis??" maar dat zijn de narcissen O+
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  zondag 10 april 2011 @ 19:02:22 #134
331 Merel
Be here now.
pi_95311077
quote:
Op zondag 10 april 2011 18:58 schreef neen het volgende:
Zo maar even kijken of ik m'n beoogde zomerjasje pas :')
Je weet dat dit om foto's vraagt hè 8-)
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_95311248
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:22 schreef Blurred86 het volgende:
leuk Maria! ik ben een jaar of 6 geleden in Barcelona geweest maar naast de dingen die jij al genoemd hebt kan ik me niet echt nog dingen herinneren :P

ik wil denk ik tussen mijn stage en mijn echtegrotemensenbaan 8-) op vakantie, maar ik weet nog niet zo goed hoe/wat/waar.. op zich heb ik mijn spaargeld nu niet nodig om een werkeloze periode tussen afstuderen en baan te overbruggen dus ik kan wel een leuk reisje maken denk ik :7
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou als jullie dat allebei willen en het dan het leukst is, wat let je :). Het is ook gek om met je broertje op vakantie te gaan ipv je vriend, maar het was wel mooi een hele toffe vakantie afgelopen jaar :P.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_95311418
grr, nog heel lang wachten voordat de Duutser hier is. Z'n vlucht is net vertrokken!
  zondag 10 april 2011 @ 19:14:31 #137
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_95311534
Kilocalorieën (omgerekend): Hoe wordt dit berekend? 2023 475 955 592 0
Verhouding: Wat is gezond? 100% 23% 47% 29% 0%
Totaal van zondag 10 april 2011 2030 118.89 238.87 65.83 0.00
:+
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  zondag 10 april 2011 @ 19:15:38 #138
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95311572
Ik ben superduf ineens. En ben toch nog een beetje verbrand vanmiddag, ook al heb ik niet lang met m'n snoet in de zon gezeten. Note to self: volgende keer toch echt even zonnemelk meenemen!
Niet meer actief op Fok!
pi_95311728
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:46 schreef Perruche het volgende:
Nu ga ik thee maken. Groene thee met meloen O+ lekker!!
Klinkt lekker, welk merk? Ik drink nu groene maté met sinaasappel, Duits merk, erg lekker met honing :9
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  zondag 10 april 2011 @ 19:23:03 #140
331 Merel
Be here now.
pi_95311853
Ik heb de laatste paar dagen geleefd op chai tea lattes van de Starbucks. Zo slecht maar zoooo lekker :9
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  zondag 10 april 2011 @ 19:26:09 #141
236335 neen
schone schijn
pi_95311970
quote:
Op zondag 10 april 2011 19:02 schreef Merel het volgende:

[..]

Je weet dat dit om foto's vraagt hè 8-)
Ik weet het inderdaad, dus ga je gang en leef je uit met foto's.

Te weinig licht ook dus alleen een donkere foto :') laat maar :')

[ Bericht 22% gewijzigd door neen op 10-04-2011 21:15:33 ]
het lijkt niet wat het is
  Vis een optie? zondag 10 april 2011 @ 19:27:35 #142
70532 loveli
N
pi_95312021
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:23 schreef Merel het volgende:
Ik heb de laatste paar dagen geleefd op chai tea lattes van de Starbucks. Zo slecht maar zoooo lekker :9
Is er eentje in onze regio? Heb nichtje te logeren en die vindt Starbucks stoer.
crap in = crap out
  zondag 10 april 2011 @ 19:28:39 #143
331 Merel
Be here now.
pi_95312058
quote:
Op zondag 10 april 2011 19:27 schreef loveli het volgende:

[..]

Is er eentje in onze regio? Heb nichtje te logeren en die vindt Starbucks stoer.
Ik was niet in de regio ;) Maar er zit er eentje in Leiden op het station, dat is volgens mij de meest dichtbijzijnde.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_95312423
Leiden, Schiphol, Utrecht of Amsterdam idd. :)
Allemaal op de stations, ook te combineren met andere zaken natuurlijk. Vliegtuigspotten bijvoorbeeld. :P
Nog maar 23 dagen!!! *O*
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
  zondag 10 april 2011 @ 19:43:18 #145
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95312545
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:26 schreef neen het volgende:

[..]

Ik weet het inderdaad, dus ga je gang en leef je uit met foto's.
_O-.

Ik heb zin in deze week, wordt een spannend weekje weer! Ben benieuwd of ik volgend weekend nog zo *O* ben :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_95312787
Ik heb ook zin in deze week. Nieuwe uitdaging, en de Duutser hier! *O* *O* *O*
pi_95313177
fijn! O+

hier ook zin in komende week. Nog 2 tentamens en een paper herschrijven en dan zitten de tentamens er weer op!

De triathloncursus gaat beginnen (gisteren voorlopig voor 't laatst 'wat teveel wijn gedronken' *)

Zondag komen familie en vrienden hier mijn verjaardag vieren O+ en gaan we lekker barbecueën *)
Oh, en zaterdag nog 'n meet *O*
Ja doei.
  zondag 10 april 2011 @ 20:00:20 #148
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95313235
Moet het wel mooi weer zijn!
Niet meer actief op Fok!
pi_95313313
overdekt balkon *) dus zelfs met niet ál te briljant weer komt dat goed *)
Ja doei.
pi_95313410
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:19 schreef Syrena het volgende:

[..]

Klinkt lekker, welk merk? Ik drink nu groene maté met sinaasappel, Duits merk, erg lekker met honing :9
Chamakara, bij de tuinen! Wel duur, 3 of 4 euro voor 18 zakjes. Maar ach :)
pi_95313426
Mijn D gaat zijn: aardappels uit de oven en bietensalade :9
  zondag 10 april 2011 @ 20:06:45 #152
171422 LadyBlack
paint it black
pi_95313510
:W

Uniek, gefeliciteerd!!! Is het je toch gelukt O+ Geniet van de voorpret!

Maria, naar Barcelona, naaaaaaais!! In september is het daar zeker nog lekker weer hoor! En ik zal mijn vriendin nog eens vragen naar wat adresjes, die heeft er een paar maanden gewoond.

Mijn alltime favorite herinnering aan Barcelona was de oude gotische kathedraal (dus niet de Sagrada Familia, maar die in het barrio gotico), een van de mooiste kerken die ik ken, en op zondag om 12 uur, na de dienst, gaat er een dweilorkestje op de trappen zitten buiten, en gaan de barcelonezen een soort grootschalige volksdans doen O+ in grote kringen, en iedereen mag meedoen, zo tof!

Oh, en ook lekker in het park gaan hangen, de Jardines de la Ciudadela, zo relaxte sfeer daar O+

* wegzwijmelt.....
pi_95313516
Lijst:

O: 3 afbakbroodjes
L: rest miehoen met paprika, ui en champignons met zwarte bonensaus
D: saffraanrijst met pittige boontjes, bloemkool/aardappelcurry en hete kokoseieren (heb 1 gekookt ei op)

Verder groot deel van de middag liggen slapen :@
Ja doei.
pi_95313646
ik heb zin in koekjes deeg. Niet voor handen, helaas, en ook geen zin om het te maken. Ik heb nog wat choco ijs in de vriezer, denk dat ik daar wat hagelslag doorheen gooi....
O+
pi_95313747
Lijstje:
O: appel met yoghurt, grapefruitsap
T: 2 cappuccino, 2 boterhammen filet americain met ei en ui
L: roggebrood met kaas, optimel appelkaneelkwark
T: crackers met ossenworst, mandarijn
D: tortilla met bacon, 2 kommen broccolisoep
T: weetnognie, misschien nog wat van die te lekkere crackers met ossenworst en kwark met vanilleyoghurt
  zondag 10 april 2011 @ 20:11:27 #156
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95313748
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:06 schreef LadyBlack het volgende:
:W

Uniek, gefeliciteerd!!! Is het je toch gelukt O+ Geniet van de voorpret!

Maria, naar Barcelona, naaaaaaais!! In september is het daar zeker nog lekker weer hoor! En ik zal mijn vriendin nog eens vragen naar wat adresjes, die heeft er een paar maanden gewoond.

Mijn alltime favorite herinnering aan Barcelona was de oude gotische kathedraal (dus niet de Sagrada Familia, maar die in het barrio gotico), een van de mooiste kerken die ik ken, en op zondag om 12 uur, na de dienst, gaat er een dweilorkestje op de trappen zitten buiten, en gaan de barcelonezen een soort grootschalige volksdans doen O+ in grote kringen, en iedereen mag meedoen, zo tof!

Oh, en ook lekker in het park gaan hangen, de Jardines de la Ciudadela, zo relaxte sfeer daar O+

* wegzwijmelt.....
Jaaa ik las net wat over dat dansje! :D Hoe leuk! _O_
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  zondag 10 april 2011 @ 20:13:39 #157
171422 LadyBlack
paint it black
pi_95313867
Whehehe, ik wist dat het in de smaak zou vallen oO<
  zondag 10 april 2011 @ 20:19:44 #158
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95314220
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:13 schreef LadyBlack het volgende:
Whehehe, ik wist dat het in de smaak zou vallen oO<
O-)
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_95317133
Vriend is weer naar huis, jammer hoor!
pi_95317524
Zien jullie elkaar alleen in de weekenden, Puff?
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  zondag 10 april 2011 @ 21:17:55 #161
283830 Rituals
Rediscovering the moment
pi_95317944
Ik ben ook weer thuis. Mijn vriendje is zo lief O+. Heerlijk weekend gehad. Hij had ook nog ineens een verrassing, we gaan begin mei weer een weekendje weg. Dit keer ergens in Nederland O+.
Your body. Your soul. Your rituals.
  zondag 10 april 2011 @ 21:25:05 #162
283830 Rituals
Rediscovering the moment
pi_95318478
Uniek, gefeliciteerd!
Your body. Your soul. Your rituals.
pi_95318490
quote:
Op zondag 10 april 2011 21:12 schreef DevilsAndDust het volgende:
Zien jullie elkaar alleen in de weekenden, Puff?
Ja helaas. En dat zal nog wel even zo blijven. Rotterdam utrecht is toch te ver om even doordeweeks samen te zijn, als je de volgende dag weer vroeg op moet.
pi_95320202
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 21:17 schreef Rituals het volgende:
Ik ben ook weer thuis. Mijn vriendje is zo lief O+. Heerlijk weekend gehad. Hij had ook nog ineens een verrassing, we gaan begin mei weer een weekendje weg. Dit keer ergens in Nederland O+.
wat leuk O+
Ja doei.
  zondag 10 april 2011 @ 21:59:23 #165
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95320748
Daglijstje
o. 3 plakken zelfgebakken brood met heel veel boter en suiker
s. uurtje fietsen (slakkentempo)
t. half patatje met
l. tomatensalade + zaziki (veel) + gepofte aardappel + krautsalade (in totaal 2 borden vol)
t. waterijsje
d. 2 gevulde pepers + 4 stukjes ciabatta met bärlauchboter + kipfilet tandoori van de grill + stukjes mexicaanse kip met paprika van de grill + tequilla sunrise + karnemelk + salade + gevuld wijnblad + groot stuk gorgonzola
t. tiramisu
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  zondag 10 april 2011 @ 22:00:11 #166
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95320797
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 21:25 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Ja helaas. En dat zal nog wel even zo blijven. Rotterdam utrecht is toch te ver om even doordeweeks samen te zijn, als je de volgende dag weer vroeg op moet.
Ik hoop toch zo dat je snel je rijbewijs hebt Puff. Dan is het maar 20 minuutjes rijden.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  zondag 10 april 2011 @ 22:05:00 #167
331 Merel
Be here now.
pi_95321064
Ligt er een beetje aan waar in Rotterdam en Utrecht je woont toch? Ik vind het van station tot station met de trein best te doen in ieder geval. Behalve vandaag dan, ritje duurde twee keer zo lang door een wisselstoring.

Mijn lijstje (moet het echt weer eens gaan bijhouden..)
O - paar plakjes kaas en vleesbeleg, gekookt eitje, bakje vruchtensalade, twee glaasjes appelsap
T - chai latte
L - kaasuienbol met filet americain
T - paar kleine matzes met philadelphia light
D - pizza en een blikje 7up
T - paar glazen grapefruitsap
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_95321662
Op zich zou het te doen kunnen zijn, er zijn best mensen die het forenzen, op mn nieuwe werk ook vanuit utrecht, nog een stukje verder.
Maar het lukt niet zo goed om dat te regelen, vriend heeft geen regelmatig rooster en kan niet goed elders studeren, dus we kunnen ook niet echt een vaste dag plannen.
Maar komt wel, het plan is om volgend jaar te solliciteren voor opleiding in utrecht, dan kunnen we samen wonen :)
  zondag 10 april 2011 @ 22:48:29 #169
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95323766
Bij mijn lijstje komt nog een waterijsje.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_95324365
:W truste!!
Ja doei.
  zondag 10 april 2011 @ 23:41:53 #171
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_95326456
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:06 schreef LadyBlack het volgende:
:W

Uniek, gefeliciteerd!!! Is het je toch gelukt O+ Geniet van de voorpret!

Maria, naar Barcelona, naaaaaaais!! In september is het daar zeker nog lekker weer hoor! En ik zal mijn vriendin nog eens vragen naar wat adresjes, die heeft er een paar maanden gewoond.

Mijn alltime favorite herinnering aan Barcelona was de oude gotische kathedraal (dus niet de Sagrada Familia, maar die in het barrio gotico), een van de mooiste kerken die ik ken, en op zondag om 12 uur, na de dienst, gaat er een dweilorkestje op de trappen zitten buiten, en gaan de barcelonezen een soort grootschalige volksdans doen O+ in grote kringen, en iedereen mag meedoen, zo tof!

Oh, en ook lekker in het park gaan hangen, de Jardines de la Ciudadela, zo relaxte sfeer daar O+

* wegzwijmelt.....
ja, dat vond ik ook t allerleukste! wij kwamen er per ongeluk terecht eigenlijk...

oh en hoi, ik had niet gezien dat ik m dichtgooide idd...

vandaag weer een paar uur aan mn proefschrift gezeten. zo jammer dat je van zoveel werk zo weinig resultaat ziet. t is echt millimeter werk... ook lekker van t zonnetje genoten. vanavond patat gegeten als avondeten en vanochtend een croissant. meteen buikpijn van t vet :') was vergeten dat ik daar meteen heel sterk op reageer als ik nog maar een paar dagen gezond eet.

morgen dus lekker weer gezonde hap!
Kwak
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 01:08:17 #172
70532 loveli
N
pi_95329400
Glaasje wijn op redelijk lege maag, dat was een goed idee.
crap in = crap out
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 05:24:00 #173
70532 loveli
N
pi_95330727
Wakker. Kutvogels :')
crap in = crap out
pi_95330749
quote:
Op maandag 11 april 2011 05:24 schreef loveli het volgende:
Wakker. Kutvogels :')
Beter dan wakker door hoofdpijn!
Nog maar een poging, voor een uurtje.
pi_95330920
Goeiemorgen dan maar!
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 06:57:52 #176
70532 loveli
N
pi_95330952
Ja ook goeie morgen :')
crap in = crap out
  maandag 11 april 2011 @ 07:33:43 #177
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95331149
Goeiemorgen!

Zo naar het sollicitatiegesprek :).
Niet meer actief op Fok!
pi_95331252
mogge :z :W
Ja doei.
  maandag 11 april 2011 @ 07:50:48 #179
103930 Ewelina
Ik ben ik
pi_95331267
Succes vik!

Mogge :z Zo naar 't werk.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_95331486
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 07:33 schreef Viking84 het volgende:
Goeiemorgen!

Zo naar het sollicitatiegesprek :).
Succes!
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_95331496
moet.... studeren..... wil.... slapen... :z
Ja doei.
pi_95331708
Goedemorgen!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_95331718
Succes Vik ^O^
  maandag 11 april 2011 @ 08:40:31 #184
229513 Blurred86
Live Positive
pi_95331748
succes vik!

Pff ik heb het idee dat ik misschien juist te veel slaap de laatste dagen.. Kan dat? Dat je daar juist moe van wordt? Gisteren en eergisteren veel overdag geslapen en gisteren rond 10 uur al gaan slapen en vind het nu (half 8 hier) toch wel erg moeilijk om op te staan.. Of misschien dat ik toch nog niet goed uitgeziekt ben.. Ik zou iig nog wel een paar uurtjes kunnen doorslapen nu :')
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_95331749
halfzachte gekookte eitjes zijn zó lekker O+
Ja doei.
pi_95331768
Planning:

O: speltbrood (1x 20+ kaas, 1x jam)
T: 2 pruimen, 1 gekookt ei
L: triangel broodje zalm, 200 gr rauwkost
T: banaan
B: 2x 20 min, fietsen
T: beetje bietensalade
S: RPM
D: zuurkoolstampot
pi_95331774
Ohja, succes vik! :)
  maandag 11 april 2011 @ 08:45:58 #188
331 Merel
Be here now.
pi_95331808
Succes vandaag Viking :)

Ben de dag vandaag goed begonnen met fietsen naar werk (uurtje), zit nu aan m'n ontbijtje. Het is lekker weer, heb een goed humeur, dus kom maar op met deze dag 8-)
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  maandag 11 april 2011 @ 09:03:46 #189
103930 Ewelina
Ik ben ik
pi_95332094
Hoi. Weer om 5 uur wakker. Wat is dat nou. :(
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 09:06:46 #190
70532 loveli
N
pi_95332145
quote:
13s.gif Op maandag 11 april 2011 09:03 schreef Ewelina het volgende:
Hoi. Weer om 5 uur wakker. Wat is dat nou. :(
Dan meld je je wel ff 4 uur te laat :')
crap in = crap out
  maandag 11 april 2011 @ 09:09:38 #191
103930 Ewelina
Ik ben ik
pi_95332188
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 09:06 schreef loveli het volgende:

[..]

Dan meld je je wel ff 4 uur te laat :')
Ik doe dan altijd nog een poging om te gaan slapen.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_95332452
Mogguh!

Gefeliciteerd uniekje! O+
Daar moet op gedronken worden! :D

Merel ook een leuk weekend gehad dus :)

Ik weet niet of ik nu pissig moet worden of blij van het resultaat maar m'n kont en benen passen niet meer in m'n spijkerbroek...
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  maandag 11 april 2011 @ 09:32:04 #193
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_95332695
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 08:40 schreef Blurred86 het volgende:
succes vik!

Pff ik heb het idee dat ik misschien juist te veel slaap de laatste dagen.. Kan dat? Dat je daar juist moe van wordt? Gisteren en eergisteren veel overdag geslapen en gisteren rond 10 uur al gaan slapen en vind het nu (half 8 hier) toch wel erg moeilijk om op te staan.. Of misschien dat ik toch nog niet goed uitgeziekt ben.. Ik zou iig nog wel een paar uurtjes kunnen doorslapen nu :')
dat kan heel goed. Ik heb altijd veel last van overdag slapen, en ben t fitst bij "uit mezelf" 8 uur slapen. maar misshcien ben je nog ziek...

je bioritme een oppepper geven door vandaag gewoon op te staan en niet overdag te slapen en vanavond op tijd erin zodat je vannacht weer 8 uur kan slapen wil wel eens helpen.
Kwak
  maandag 11 april 2011 @ 09:36:51 #194
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_95332807
oh en goeiemorgen!

de officiele score voor week 1 "normaal doen" is -1,9 kilo. das vooral vocht natuurlijk, maar toch wel een lekker gevoel.

lijstje vandaag (planning, ben net op)

O- cruesli zonder iets
T- cracker met pindakaas
L- 2 boterhammen met ham, 200 gram wortelsalade
T- 2 boterhammen met rauwe ham
T- stukje chocolade
D- rijst met kip smoor of kip paniki, grote zoete puntpaprika

ik gok 1500 kcal.

edit: goed gegokt! 1540! als ik nog honger heb neem ik nog wel wat extra's.

[ Bericht 8% gewijzigd door kwakz0r op 11-04-2011 09:47:46 ]
Kwak
  maandag 11 april 2011 @ 09:43:41 #195
331 Merel
Be here now.
pi_95332941
quote:
Op maandag 11 april 2011 09:21 schreef V1z0R het volgende:
Merel ook een leuk weekend gehad dus :)

Ik moest nog aan je denken zelfs :D Want ik ging in m'n eentje winkelen terwijl m'n reisgezelschap nog lag te slapen, dus we konden geen pashokje induiken :P
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  maandag 11 april 2011 @ 09:47:14 #196
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_95333033
ja ik moest edit niet quote... sorry
Kwak
pi_95333294
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 09:43 schreef Merel het volgende:

[..]

Ik moest nog aan je denken zelfs :D Want ik ging in m'n eentje winkelen terwijl m'n reisgezelschap nog lag te slapen, dus we konden geen pashokje induiken :P
:o

Tja, solo-acties in pashokjes zijn dan weer zo raar he. :') :P
Ik krijg nu wel het gevoel dat sommigen hier niet meer normaal naar een pashokje kunnen kijken, sorry daarvoor! :@
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_95333427
goedemorgen!

Succes Vik!
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
  maandag 11 april 2011 @ 10:09:33 #199
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_95333576
zo, ik ga aankleden en boodschappen doen. daarna nog even studeren en vanmiddag college. misschien skip ik t laatste college wel....
Kwak
  maandag 11 april 2011 @ 10:11:45 #200
283830 Rituals
Rediscovering the moment
pi_95333635
Ik heb dadelijk een snijzaal-practicum (zonder dat we mogen snijden). Stiekem geen zin in, veel te mooi weer buiten.
Your body. Your soul. Your rituals.
  maandag 11 april 2011 @ 10:42:10 #201
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95334507
Succes Vik! Zal wel te laat zijn omdat je al onderweg bent, maar toch.

Ik ben net terug van de kapper van een sessie van 2,5 uur (kleuren en knippen). Helemaal gaar nu :') En trillerig. Maar dat kan ook aan mijn ontbijt liggen: 2 eieren. Ik functioneer duidelijk niet goed zonder koolhydraten *gooit er een stuk chocolade in
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_95334557
Lijstje van gisteren

O: gekookt eitje, 2 crackers met filet A. en ui.
T: koffie met slagroom en zoetstof
L: geroosterde boterham met gesmolten kaas, ham, ui en paprika. 1 cracker met ei en een met filet americain
T: wodka, nootjes
D: witlof met ham/kaas en een tartaartje met gebakken ui en ketchup tartaartje met gewokte groenten en een eitje
T: toetje van: volle kwark, geklopte slagroom, limoensap, aardbeien en zoetstof.

Planning voor vandaag:

O: 2 crackers met filet américain en ui
T: koffie met slagroom
L: geroosterde boterham met mayo, sambal, tomaat, ui en basilicum
S: hardlopen
T: glas vers grapefruit/sinaasappelsap
T: wodka, gemengde nootjes
D: witlof ham/kaas en 2 chipolataworstjes met ketchup.
  maandag 11 april 2011 @ 10:48:39 #203
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95334722
Mooi geworden, Tink? *O* Ik weet wel beter dan bij jou om foto's te vragen :+

Ohaai! Gek iets: ik heb de afgelopen dagen zoveel zin in lezen voor mn scriptie dat ik geen zin heb om te werken :') _O-
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 10:48:54 #204
70532 loveli
N
pi_95334825
oh my :') _O-
Ja doei.
  maandag 11 april 2011 @ 10:52:46 #206
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95334860
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 10:48 schreef MariaEtcetera het volgende:
Mooi geworden, Tink? *O* Ik weet wel beter dan bij jou om foto's te vragen :+

:Y Ja, zeer tevreden. En gelukkig heeft de kapster me het muttertierkapsel uit mijn hoofd kunnen praten (ik wilde het eigenlijk korter knippen). Het is dus nog gewoon lang en blond.

En ga er voor met je scriptie! Werken kun je nog je hele leven.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_95335029
Leuk tink :)

co, ik vraag me af op hoeveel kcals dat je zit. Jij eet zo weinig :o (vind ik he :P )
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 10:58:17 #208
70532 loveli
N
pi_95335060
"muttertier frisur" levert dit op:
crap in = crap out
  maandag 11 april 2011 @ 10:59:36 #209
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95335107
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 10:52 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

:Y Ja, zeer tevreden. En gelukkig heeft de kapster me het muttertierkapsel uit mijn hoofd kunnen praten (ik wilde het eigenlijk korter knippen). Het is dus nog gewoon lang en blond.

En ga er voor met je scriptie! Werken kun je nog je hele leven.
Mooizo! Ik vind lang haar bij vrouwen ook toffer! Zelfs bij oude vrouwen dan vind ik het zo mooi als ze nog best wel veel haar hebben, en dan lang en wit/grijs O+

En ja, is zo, al is er wel het afgesproken aantal uurtjes per week wat ik moet maken :+ En er moeten centjes binnen komen he :P
Ik ben wel van ongeveer 24 uur per week naar 16 uur minimaal gegaan, anders vond ik het echt te druk :@ En voor Klant 2 hoef ik maar 10 per maand :Y
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 11 april 2011 @ 11:02:19 #210
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95335210
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 10:58 schreef loveli het volgende:
"muttertier frisur" levert dit op:
[ afbeelding ]
Ik overwoog zo'n Heidi Klum kapsel :') Of een boblijn.

Geen zorgen voor de dag van morgen.
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 11:10:08 #211
70532 loveli
N
pi_95335470
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 11:02 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ik overwoog zo'n Heidi Klum kapsel :') Of een boblijn.

[ afbeelding ]
}:|
crap in = crap out
  maandag 11 april 2011 @ 11:11:30 #212
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95335514
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 11:10 schreef loveli het volgende:

[..]

}:|
:D

Ik ga met mn boeken de tuin in!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 11 april 2011 @ 11:12:28 #213
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95335548
En ik zit weer in de trein. Ging wel goed voor mijn gevoel. De taaltoets bestond uit d's en t's, dus ik heb het groene boekje voor niks geleerd :'). Hij moest foutloos dus hopelijk laat een andere kandidaat een steek vallen. Hoor eind deze week of ik door ben naar de tweede ronde.
Niet meer actief op Fok!
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 11:13:46 #214
70532 loveli
N
pi_95335587
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 11:12 schreef Viking84 het volgende:
En ik zit weer in de trein. Ging wel goed voor mijn gevoel. De taaltoets bestond uit d's en t's, dus ik heb het groene boekje voor niks geleerd :'). Hij moest foutloos dus hopelijk laat een andere kandidaat een steek vallen. Hoor eind deze week of ik door ben naar de tweede ronde.
Wow, taaltoets?! Ik ben voor! Zouden ze bij alle sollicitaties moeten doen.
crap in = crap out
  maandag 11 april 2011 @ 11:17:04 #215
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95335686
quote:
Op maandag 11 april 2011 11:13 schreef loveli het volgende:

[..]

Wow, taaltoets?! Ik ben voor! Zouden ze bij alle sollicitaties moeten doen.
Ja, iedereen die daar solliciteert moet hem doen, dus ik rekende er al op dat ie niet erg moeilijk zou zijn :) voor mij iig :P
Niet meer actief op Fok!
pi_95336069
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 11:13 schreef loveli het volgende:

[..]

Wow, taaltoets?! Ik ben voor! Zouden ze bij alle sollicitaties moeten doen.
"Dus u wilt straatveger worden? Nou, dan gaan wij eerst eens bekijken wat uw niveau van taalbeheersing is!" :P
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 11:32:43 #217
70532 loveli
N
pi_95336095
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 11:31 schreef V1z0R het volgende:

[..]

"Dus u wilt straatveger worden? Nou, dan gaan wij eerst eens bekijken wat uw niveau van taalbeheersing is!" :P
Jij hebt toch al een baan, waar maak je je zorgen over?
(of is het zorgen maken om? ik weet het niet meer)
crap in = crap out
  maandag 11 april 2011 @ 11:34:39 #218
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95336147
quote:
Op maandag 11 april 2011 11:31 schreef V1z0R het volgende:

[..]

"Dus u wilt straatveger worden? Nou, dan gaan wij eerst eens bekijken wat uw niveau van taalbeheersing is!" :P
:P. Bij dit bedrijf komt ook veel schriftelijke communicatie kijken, vandaar. Maar ze geven de voorkeur aan een man, dus ik ben benieuwd. Iig wel spannend weekje dus weer :)
Niet meer actief op Fok!
pi_95336301
Nou Vik, volgende keer je snor opplakken :P
pi_95336400
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 11:34 schreef Viking84 het volgende:

[..]

:P. Bij dit bedrijf komt ook veel schriftelijke communicatie kijken, vandaar. Maar ze geven de voorkeur aan een man, dus ik ben benieuwd. Iig wel spannend weekje dus weer :)
Als ze een man zoeken omdat die man stukjes moet schrijven over hoe het is om op vrouwen te vallen.... Dan is die man niet nodig :7
Worry is a misuse of imagination
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 11:43:58 #221
70532 loveli
N
pi_95336445
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 11:42 schreef Probability het volgende:

[..]

Als ze een man zoeken omdat die man stukjes moet schrijven over hoe het is om op vrouwen te vallen.... Dan is die man niet nodig :7
Vacature: "Gevraagd, hetrosexuele man of lesbo..."
crap in = crap out
  maandag 11 april 2011 @ 11:48:31 #222
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95336583
quote:
Op maandag 11 april 2011 11:42 schreef Probability het volgende:

[..]

Als ze een man zoeken omdat die man stukjes moet schrijven over hoe het is om op vrouwen te vallen.... Dan is die man niet nodig :7
Nee ze zoeken een man omdat er al heel veel vrouwen werken. Wat ik niet erg vind natuurlijk :9.

En dit is geen schrijfbaan maar een redigeerbaan. Dus lekker mierenneuken over fouten van anderen :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_95336724
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 10:57 schreef Perruche het volgende:
Leuk tink :)

co, ik vraag me af op hoeveel kcals dat je zit. Jij eet zo weinig :o (vind ik he :P )
Gisteren iets van 1500 en vandaag is de planning iets minder denk ik, maar ja, ik en planning......ik heb nu mijn geroosterde boterham al op bijvoorbeeld. Als ik geen ei eet bij het ontbijt heb ik echt veel sneller weer trek. Dus bij mij moet je eigenlijk alleen naar lijstjes van gisteren kijken. :P
pi_95336768
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:23 schreef Merel het volgende:
Ik heb de laatste paar dagen geleefd op chai tea lattes van de Starbucks. Zo slecht maar zoooo lekker :9
:9
Worry is a misuse of imagination
pi_95336804
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 11:48 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nee ze zoeken een man omdat er al heel veel vrouwen werken. Wat ik niet erg vind natuurlijk :9.

En dit is geen schrijfbaan maar een redigeerbaan. Dus lekker mierenneuken over fouten van anderen :P.
O dan had je ons moeten opgeven als referentie :7!!
Worry is a misuse of imagination
  maandag 11 april 2011 @ 11:55:37 #226
103930 Ewelina
Ik ben ik
pi_95336827
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 11:55 schreef Probability het volgende:

[..]

O dan had je ons moeten opgeven als referentie :7!!
Scherp, heel scherp. *)
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 11:56:34 #227
70532 loveli
N
pi_95336857
Miereneuken of mierenneuken? Lijkt mij dat er toch aardig verschil is tussen groepssex en duosex.
crap in = crap out
pi_95337039
Ik ben een nieuwe levensstijl gestart. Nog zeker niet ideaal. Maar als ik t meteen te streng doe, hou ik t niet vol.

Dus, nu ontbijt ik. Met melk en cocopops. Zeker niet ideaal, maar ik ontbijt in ieder geval :)

En ik eet meer fruit tussendoor. Geen ideaal fruit, maar beter dan snoep, chocolade en koekjes :p

Lijstje:
O: melk met cocopops
T: rode druiven
T: banaan
L: broodje kipfilet, boterham pindakaas, verse jus d'orange
T: cashewnootjes
D: kip siam ofzo
T: gele meloen

Nogmaals: zeker niet perfect. Maar voor mij een verbetering :)
pi_95337108
quote:
Op maandag 11 april 2011 11:56 schreef loveli het volgende:
Miereneuken of mierenneuken? Lijkt mij dat er toch aardig verschil is tussen groepssex en duosex.
:D
pi_95337143
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 11:32 schreef loveli het volgende:

[..]

Jij hebt toch al een baan, waar maak je je zorgen over?
(of is het zorgen maken om? ik weet het niet meer)
M'n toekomstdroom als straatveger loopt zo dus op de klippen! }:|

Deze man heeft trouwens een perfecte taalbeheersing.
Waarom hij 'arbeit suchend' is, snap ik werkelijk niet. :')
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  maandag 11 april 2011 @ 12:15:12 #231
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_95337510
m'n moeder mailt net, ze zei op facebook dat een collega in t ziekenhuis lag (ze werkt in alphen) dus ik vroeg wie...

ze werkt op meerdere scholen daar in de buurt als ambulant rugzak begeleider.

"score":
- collega van 1 school, 4 schotwonden (bovenlichaam, heup, bovenbeen opgelost, kogel nog in knie) gaat redelijk goed.
- kind van andere school met schotwond in bil, gaat lichamelijk goed.
- ex-godsdienstjuf van weer andere school, is ook predikant in kerk daar in de buurt, is er slecht aan toe
- stagiaire van die school is alweer op straat gezien dus was alleen lichtgewond....

ik vind t nogal heftig veel eigenlijk. t is heel stil overal zegt mn moeder maar iedereen heeft t er wel steeds over. ze is benieuwd hoe het zal gaan op de dichtstbijzijnde school vanmiddag, veel kinderen doen daar de boodschappen dus t zal er wel ingehakt hebben, ook ooggetuigen waarschijnlijk.

-O-
Kwak
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 12:17:10 #232
70532 loveli
N
pi_95337585
Ken ook via via iemand die aan het winkelen was met een koter van 4, ze konden op tijd een andere winkel invluchten. Brrrrrr.
crap in = crap out
pi_95337943
goeiemiddag! Vanmorgen heerlijk uitgeslapen enzo met de Duutser, nu op het werk.

Maar eens proberen wat nuttigs te doen..
pi_95338105
ja gatver, je zult het maar meemaken...

Iets vrolijkers: planning voor vandaag

B: :7
O: yoghurt met banaan en allbran
L: ? nog even over nadenken, later vanmiddag pas
T: 2 knackebrod met roomkaas
D: of prei/kikkererwtenstoof met naan of sinaasappelcouscous met auberginestoof, denk ik.
T: iets lekkers?
  maandag 11 april 2011 @ 12:35:07 #235
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95338215
quote:
14s.gif Op maandag 11 april 2011 11:55 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Scherp, heel scherp. *)
Ik mierenneuk hier nooit hoor :{w :P.
Niet meer actief op Fok!
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 12:35:53 #236
70532 loveli
N
pi_95338244
Ook niet 1 klein miertje?
crap in = crap out
pi_95338445
Wat naar Kwak. :{
Het enge aan het hele voorval is dat het zo ongeveer bij iedereen in de wijk had kunnen gebeuren. Dat maakt het heel tastbaar en als je dan ook nog eens via via betrokkenen kent dan word je helemaal naar van binnen. :{
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
pi_95338582
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 12:27 schreef Jagärtrut het volgende:
goeiemiddag! Vanmorgen heerlijk uitgeslapen enzo met de Duutser, nu op het werk.

Maar eens proberen wat nuttigs te doen..
oeh, mag ik nog wat vragen over de sperzieboon/krieltjes/tonijnsalade?

Krieltjes: gekookt/gebakken/in schil/?

wat is aan te raden? :)
Ja doei.
pi_95338756
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 12:44 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

oeh, mag ik nog wat vragen over de sperzieboon/krieltjes/tonijnsalade?

Krieltjes: gekookt/gebakken/in schil/?

wat is aan te raden? :)
gekookt, en in schil of niet maakt niet zoveel uit, denk ik. Maar niet tot snot gekookt, met een bite!
  maandag 11 april 2011 @ 12:56:27 #240
103930 Ewelina
Ik ben ik
pi_95339016
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 12:44 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

oeh, mag ik nog wat vragen over de sperzieboon/krieltjes/tonijnsalade?

Krieltjes: gekookt/gebakken/in schil/?

wat is aan te raden? :)
Ik vind met schil altijd erg lekker.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_95339054
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 12:01 schreef Cocotrimonium het volgende:
*lijstje*
Ik ben serieus benieuwd naar wat jullie vinden. Is het een heel slecht lijstje of inderdaad (en dat gevoel heb ik echt) wel aardig.

Of mis ik nog essentiële voedingsmiddelen?
pi_95339074
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 12:44 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

oeh, mag ik nog wat vragen over de sperzieboon/krieltjes/tonijnsalade?

Krieltjes: gekookt/gebakken/in schil/?

wat is aan te raden? :)
Ik hou van gebakken, met een eitje er doorheen geroerd, zeg maar. Geen idee hoe (on)gezond dat is, though.
pi_95339146
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 12:58 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik ben serieus benieuwd naar wat jullie vinden. Is het een heel slecht lijstje of inderdaad (en dat gevoel heb ik echt) wel aardig.

Of mis ik nog essentiële voedingsmiddelen?
Die cocopufs! Dat is toch alleen maar suiker? :D
Volgens mij zijn er veel gezondere vervangers voor te vinden die ook lekker zijn. :)
Verder vind ik het vrij weinig, maar dat hangt natuurlijk ook van je hoeveelheden af bij je tussendoortjes en avondeten. :)
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
  maandag 11 april 2011 @ 13:02:37 #244
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95339223
https://twitter.com/#!/StoepPVV

_O- Die gozer was verloofd en werd gedumpt en daarna ging z'n vriendin naar bed met een PVV-medewerker. En die is vervolgens door hem ontslagen (of op non-actief gezet, dat is niet helemaal duidelijk).

Dat gebeurt alleen bij de PVV :'). En het mag niet eens :').
Niet meer actief op Fok!
pi_95339517
Schrok me zaterdag ook 'n hoedje. :{

Coco,
Wat je al zegt, O is niet echt super maar zodra je wat vaker ontbijt kan je dat vast naar een brinta of havermout verschuiven :)
En ik weet niet hoeveel groente in die kip siam zit, maar afgaande op plaatjes op 't internet is dat niet veel. Niet de minimale 200gr. die aan te raden is volgens mij.
Bij je laatste T zou ik ook wat van zuivel doen of iets met eiwitten in ieder geval zodat je minder snel weer zin in wat krijgt en dan naar een zak chips grijpt. :P
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_95339573
quote:
Op maandag 11 april 2011 12:49 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

gekookt, en in schil of niet maakt niet zoveel uit, denk ik. Maar niet tot snot gekookt, met een bite!
check :)

@ anderen: jagar had me een recept gegeven en wilde 't dus vooral even van haar horen, maar toch bedankt, ofzo :P
Ja doei.
pi_95339574
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:00 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Die cocopufs! Dat is toch alleen maar suiker? :D
Volgens mij zijn er veel gezondere vervangers voor te vinden die ook lekker zijn. :)
Verder vind ik het vrij weinig, maar dat hangt natuurlijk ook van je hoeveelheden af bij je tussendoortjes en avondeten. :)
Ja, die cocopufs zijn eigenlijk nasty :@ Maar verder hou ik alleen van gesuikerde cornflakes, die zijn net zo slecht, niet? En ik weet niet zeker of ik 's ochtends iets ander weg ga krijgen :/

Qua hoeveelheid had ik zelf totaal niet het idee dat het weinig is. Zal het voor de zekerheid eens door een caloriechecker heen gooien (niet zozeer vanwege de Kc, maar ik ben nu benieuwd of ik het zelf qua hoeveelheid zo verkeerd heb ingeschat).

Thx :) :P
pi_95339641
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:10 schreef V1z0R het volgende:
Schrok me zaterdag ook 'n hoedje. :{

Coco,
Wat je al zegt, O is niet echt super maar zodra je wat vaker ontbijt kan je dat vast naar een brinta of havermout verschuiven :)
En ik weet niet hoeveel groente in die kip siam zit, maar afgaande op plaatjes op 't internet is dat niet veel. Niet de minimale 200gr. die aan te raden is volgens mij.
Bij je laatste T zou ik ook wat van zuivel doen of iets met eiwitten in ieder geval zodat je minder snel weer zin in wat krijgt en dan naar een zak chips grijpt. :P
Extra glas melk naar binnen mikken, zou dat helpen? Of ik moet zo nog even iets van yoghurt gaan kopen.

En ja, die cocopufs zijn ook achterlijk :') Maar ik ben echt al blij dat ik überhaupt ontbijt. En dan wil ik 'straks' de minder goede dingen vervangen door gezondere dingen. Ben wel echt bang dat ik het niet volhoud als ik het nu ineens zo rigoreus omgooi.
pi_95339810
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:14 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Extra glas melk naar binnen mikken, zou dat helpen? Of ik moet zo nog even iets van yoghurt gaan kopen.

En ja, die cocopufs zijn ook achterlijk :') Maar ik ben echt al blij dat ik überhaupt ontbijt. En dan wil ik 'straks' de minder goede dingen vervangen door gezondere dingen. Ben wel echt bang dat ik het niet volhoud als ik het nu ineens zo rigoreus omgooi.
Liever kwark! Yoghurt komt dan en op de laatste plek eigenlijk melk omdat daar lactose in zit wat ook weer feitelijk suiker is.
Kwark met meloen is ook gewoon goed te doen!

En inderdaad, ineens omgooien van je eetpatroon vergt heel veel discipline dus is het beter om het stukje voor stukje te doen. Soort plan Jatje wat Maria doet zeg maar.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_95339969
Coco: ik vind het sws wat te veel suikers en te weinig groenten, of zitten er in kip Siam heel veel groenten? Dan heb ik daarover niks gezegd.
pi_95340078
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:23 schreef conleche het volgende:
Coco: ik vind het sws wat te veel suikers en te weinig groenten, of zitten er in kip Siam heel veel groenten? Dan heb ik daarover niks gezegd.
Nee, de groenten ontbreken inderdaad. Moet nog boodschappen doen, dus ga iets anders verzinnen. Gewoon aardappelen/groente/vlees dan maar, denk ik.

En ik ga zo nog wat makreel eten :)
pi_95340193
Makreel is prima!
pi_95340363
quote:
14s.gif Op maandag 11 april 2011 13:28 schreef conleche het volgende:
Makreel is prima!
En lekker :9~

Is wokken een beetje gezond? Of zijn dat ook niet het soort groenten waar ik voor zou moeten gaan? (Thaise wokgroente, bijvoorbeeld).
  maandag 11 april 2011 @ 13:37:24 #254
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95340447
Coco: i feel ya, ik ontbeet vroeger ook niet en toen ging ik van niks eerst naar special K! Niet geweldig, maar best te eten, en geen Ramp-Voedsel. Nu eet ik gewoon twee sneetjes brood, veelal :Y)

Brinta en zo vind ik nog steeds niet lekker :+

Ik heb net een tijdje in de tuin zitten lezen en kom nu weer afkoelen, staat er een hele streep op mn bovenarmen :o T-shirtje aan, hehe! Ik weet wel dat ik in principe snel bruin word, maar zo snel heb ik het in tijden niet zien gaan :') Helaas blijven m'n benen wittiger, dat dan wel :+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_95340451
Niet helemaal bij met lezen, maar eerst maar eens een lijstje:

o 2 volkoren boterhammen sandwichspread
t 2 kiwi's
l 4 volkoren boterhammen sandwichspread
t bakje kwark
d kleine hamburgers met heel veel broccoli

En de calorieën zijn geteld en wat aan de krappe kant in verband met ernstige misdragingen in 't weekend. :@

Iemand nog wat van XM gehoord trouwens, sinds haar -O- berichtje van afgelopen vrijdag?
  maandag 11 april 2011 @ 13:38:35 #256
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95340493
Wb XM: nope. Ze moest zaterdag ook nog op de beurs staan, had gisteren dus een vrije dag en is vandaag ook weer aan het werk als het goed is.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 11 april 2011 @ 13:39:28 #257
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95340528
Bizar: mijn lichaam heeft trek maar ik heb geen zin om te eten :?
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  Vis een optie? maandag 11 april 2011 @ 13:39:45 #258
70532 loveli
N
pi_95340542
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:39 schreef Tinkepink het volgende:
Bizar: mijn lichaam heeft trek maar ik heb geen zin om te eten :?
Boks ;)
crap in = crap out
pi_95340597
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:39 schreef Tinkepink het volgende:
Bizar: mijn lichaam heeft trek maar ik heb geen zin om te eten :?
mijn lichaam heeft trek maar ik heb geen zin om naar de supermarkt te lopen en lunch te kopen, telt dat ook?
  maandag 11 april 2011 @ 13:43:25 #260
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95340677
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:41 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

mijn lichaam heeft trek maar ik heb geen zin om naar de supermarkt te lopen en lunch te kopen, telt dat ook?
Nee! o|O .

Maar mijn maag heeft net drie kwartier zitten rammelen omdat ik geen zin had om op te staan om eitjes in de pan te gooien :').
Niet meer actief op Fok!
pi_95340696
ik eet kwark *)

en heb XM net even gesmst.. ik zat daarnet ook te bedenken dat we al een tijdje niets van haar gezien hebben -O-
Ja doei.
pi_95340699
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:34 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

En lekker :9~

Is wokken een beetje gezond? Of zijn dat ook niet het soort groenten waar ik voor zou moeten gaan? (Thaise wokgroente, bijvoorbeeld).
Ik zou niet weten wat er in zit :o
Maar niet kant-en-klaar kun je ook wokken, broccoli, wortels, prei en ui in stukjes doe daar wat champignons en kip bij, sojasaus, worstershire saus of ketjap erover en klaar :)
Met ansjovis er doorheen nog lekkerderder...
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_95340718
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:34 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

En lekker :9~

Is wokken een beetje gezond? Of zijn dat ook niet het soort groenten waar ik voor zou moeten gaan? (Thaise wokgroente, bijvoorbeeld).
Ja! Wokgroenten zijn prima! En lekker! Ik vind groenten zo uit het water ook niks aan eerlijk gezegd. :@ Maar door het te wokken of door er soep of iets ovenachtigs van te maken, vind ik het echt heel lekker!
  maandag 11 april 2011 @ 13:44:21 #264
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95340724
*bote-bote-boot bij Tink, Loveli en Jätje*

Ik heb ook geen trek, maar ik ga maar eens iets lunchigs naar binnen schuiven!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_95340820
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:43 schreef motorbloempje het volgende:

en heb XM net even gesmst.. ik zat daarnet ook te bedenken dat we al een tijdje niets van haar gezien hebben -O-
Fijn om te horen, hopelijk is er niets (al te) vervelends aan de hand!
pi_95341437
Hoi!
Vandaag mn haar los, de oude dametjes vinden het prachtig :s)
  maandag 11 april 2011 @ 14:05:21 #267
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95341459
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 14:04 schreef MevrouwPuff het volgende:
Hoi!
Vandaag mn haar los, de oude dametjes vinden het prachtig :s)
Dat is het ook. :P
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_95342213
oei, ik word best snel rood zo op 't balkon...

* motorbloempje vlucht naar binnen :X
Ja doei.
  maandag 11 april 2011 @ 14:29:50 #269
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95342254
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 14:28 schreef motorbloempje het volgende:
oei, ik word best snel rood zo op 't balkon...

* motorbloempje vlucht naar binnen :X
Ik bén al rood :').

Ik denk dat ik er maar een gewoonte van ga maken om in de lente / de zomer altijd een fles zonnemelk bij me te hebben als ik ergens naartoe ga.
Niet meer actief op Fok!
pi_95342310
Als het mooi weer wordt gewoon altijd factor 30 op je gezicht smeren.
Ook ter voorkoming van rimpels enzo.
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
  maandag 11 april 2011 @ 14:32:35 #271
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95342343
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 14:31 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Als het mooi weer wordt gewoon altijd factor 30 op je gezicht smeren.
Ook ter voorkoming van rimpels enzo.
Ik heb vanochtend Dove opgesmeerd (geen grappen aub :P) en toen ik naar het station fietste, gutste het echt over m'n gezicht. Lekker hoor :{. En m'n wangen plakken nog steeds. Dat zal met zonnemelk ook gebeuren, dus ik smeer het liefst niks op m'n gezicht, ook al ziet m'n huid er beter uit mét iets erop.
Niet meer actief op Fok!
pi_95342487
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 14:32 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik heb vanochtend Dove opgesmeerd (geen grappen aub :P) en toen ik naar het station fietste, gutste het echt over m'n gezicht. Lekker hoor :{. En m'n wangen plakken nog steeds. Dat zal met zonnemelk ook gebeuren, dus ik smeer het liefst niks op m'n gezicht, ook al ziet m'n huid er beter uit mét iets erop.
Gewoon zonnebrand voor op je gezicht kopen en niet al te belachelijk veel smeren. :) Owja, en rustig fietsen. :P
Geloof dat de Etos deze week Ambre Solaire in de aanbieding heeft met 2e gratis.
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
  maandag 11 april 2011 @ 14:37:19 #273
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95342502
Nog beter: gewoon binnenblijven :P
Soms heb ik trouwens het idee dat cremes meer kwaad dan goed doen :{ Bij mij iig wel.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_95342506
mm, ceasarsalad.

En nu wordt het hier ook echt lente, vanmorgen de eerste bloemetjes buiten gezien, en bijna alle sneeuw is weg, en ik ga m'n winterjas morgen NIET meer aandoen!
  maandag 11 april 2011 @ 14:38:10 #275
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_95342541
Ik zag allemaal lieve bloemetjes langs het fietspad op weg naar het station O+.
Niet meer actief op Fok!
pi_95342573
Nou ik smeer liever dan dat ik verbrand! Het hoeft toch niet dik erop!
  maandag 11 april 2011 @ 14:39:55 #277
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95342607
Ik verbrand niet in NL, dus ik smeer niet. :P

En ik weet, is alsnog beter ter bescherming enzo, maar ik ben lui en het voelt icky :')
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_95342843
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 14:36 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Gewoon zonnebrand voor op je gezicht kopen en niet al te belachelijk veel smeren. :) Owja, en rustig fietsen. :P
Geloof dat de Etos deze week Ambre Solaire in de aanbieding heeft met 2e gratis.
Ja dat is wel fijn :)
Of gewoon losse factor kopen zonder crème
Worry is a misuse of imagination
pi_95342896
ergens draaien buren 'Isla Bonita' op maximaal volume :')
Ja doei.
  maandag 11 april 2011 @ 14:48:19 #280
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95342931
Even een daglijstje posten
o. 2 eieren
t. stukje chocolade
l. gebakken vis + sla + ravigottesaus + komkommer
t. 100 gram gemengde aardbeien + frambozen
t. nog iets
d. gehaktbal met chinese kool

s. uurtje sport
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  maandag 11 april 2011 @ 14:51:53 #281
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95343038
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 14:47 schreef motorbloempje het volgende:
ergens draaien buren 'Isla Bonita' op maximaal volume :')
Ik hoorde net vanuit 1 huis Bob Marley en vanaf de bovenburen een of andere Nederlandse rappert die vast heul 'straat' is (teksten van het kaliber: "Ze kenne me niet, ze wete niet hoe het issss" :') ).
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 11 april 2011 @ 14:52:58 #282
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95343079
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 14:48 schreef Tinkepink het volgende:
Even een daglijstje posten
o. 2 eieren
t. stukje chocolade
l. gebakken vis + sla + ravigottesaus + komkommer
t. 100 gram gemengde aardbeien + frambozen
t. nog iets
d. gehaktbal met chinese kool

s. uurtje sport
Ulp? :o Da's weinig voor een Tinklijstje, vooral als je gaat sporten! Of is dit stiekem meer kcal dan het lijkt?
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 11 april 2011 @ 14:54:43 #283
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95343130
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 14:52 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ulp? :o Da's weinig voor een Tinklijstje, vooral als je gaat sporten! Of is dit stiekem meer kcal dan het lijkt?
't Is inderdaad niet veel. Maar afgelopen weekend heb ik iedere dag (3 dagen lang) gemiddeld 3000 kcal gegeten en niet gesport, dus het moet maar een keer :') Ga hier zeker geen gewoonte van maken hoor.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_95343445
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 13:44 schreef conleche het volgende:

[..]

Ja! Wokgroenten zijn prima! En lekker! Ik vind groenten zo uit het water ook niks aan eerlijk gezegd. :@ Maar door het te wokken of door er soep of iets ovenachtigs van te maken, vind ik het echt heel lekker!
Dan wordt 't wok :)

En V1z0R, misschien ga ik een volgende keer vanuit scratch wokken. Is voor nu misschien nog iets te hoog gegrepen :P
pi_95344089
Definitief lijstje:

O: melk & cocopops
T: druiven
T: banaan
L: broodje met pindakaas, makreel, just d'orange
D: wokken
T: meloen

Zonder D kom ik uit op 1384Kc. Dus met D zit ik qua Kc eigenlijk nog steeds te hoog ;(
pi_95344229
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 15:22 schreef Cocotrimonium het volgende:
Definitief lijstje:

O: melk & cocopops
T: druiven
T: banaan
L: broodje met pindakaas, makreel, just d'orange
D: wokken
T: meloen

Zonder D kom ik uit op 1384Kc. Dus met D zit ik qua Kc eigenlijk nog steeds te hoog ;(
Heb je dat wel goed gedaan? Of zijn die cocopops heel calorierijk? (geen idee wat dat zijn :') ) Ik zou dit lijstje zonder het wokken op 1000 schatten.
pi_95344500
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 15:26 schreef conleche het volgende:

[..]

Heb je dat wel goed gedaan? Of zijn die cocopops heel calorierijk? (geen idee wat dat zijn :') ) Ik zou dit lijstje zonder het wokken op 1000 schatten.
Volgens mij heb ik het wel goed ingeschat qua hoeveelheden.

De makreel doet veel (550Kc :o) --> Vis was 300g. Netto (dus minus kop, staart, vel, etc) houd je dan 200 gram over. Althans, dat heb ik geschat. Makreel dus met mate de volgende keer :')
(damn, ik had niet door dat dat zoveel was!)

Cocopops is niet veel. 20 gram ongeveer = 77Kc.

Hmm, en de pindakaas was wat enthousiast, zie ik nu. Heb beide helften van het broodje apart besmeerd. Dat was niet zo handig, geloof ik.
pi_95344527
En cocopops <3
pi_95344554
Ha! Coco <3 Cocopops :')
pi_95344589
En nu even beneden wat opruimen, dan nog wat rapporten nakijken in de tuin en boodschappen doen.

Tot later allemaal <3
  maandag 11 april 2011 @ 15:38:25 #291
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95344689
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 15:34 schreef Cocotrimonium het volgende:
Ha! Coco <3 Cocopops :')
Mascocot, u r!

Ik heb vandaag steeds wel/geen trek/honger en bijna alles smaakt gek :') M'n smaakpapillen zijn niet helemaal wakker geworden ofzo.

Nouja.

O: twee sneetjes met ham en kaas
T: glas rode-vruchten-sap
L: anderhalve snee roggebrood met pindakaas
T: paar stukjes meloen
T: anderhalve snee brood met 1 gebakken ei met wat geraspte kaas
D: zelfgemaakte hamburgertjes met paprika/ui en salade
S: Zumba
T: misschien nog wat zuiveligs.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 11 april 2011 @ 15:42:13 #292
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95344814
Jouw lijstje loopt ook niet over van kcal vandaag Maria :D
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  maandag 11 april 2011 @ 15:42:59 #293
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95344840
En ik ben zo blij met mijn haar! Het is weer een kapsel in plaats van een bosje stro O+
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  maandag 11 april 2011 @ 15:47:55 #294
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_95345026
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 15:42 schreef Tinkepink het volgende:
Jouw lijstje loopt ook niet over van kcal vandaag Maria :D
Nee het is een beetje een rare eetdag vandaag :') :P Al zullen de hamburgers wel aantikken :+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_95345794
Hoiz0rz! Baan niet gekregen en ik ben erg opgelucht :@ :') Maar er komt nog "iets" anders aan zei de meneer, dus ik wacht even af.

Vik, bij de Lidl ofzo idd gewoon een tube met hoge factor voor in je tas :Y Moet ik eigenlijk ook eens doen. Vorige jaar echt danig verfikt in mijn nek toen ik ergens stond te wachten op de bus.

En waarom heb ik altijd zin om te bewegen/sporten als het niet kan?? Zoals nu dus (zit op mijn werk en heb zin om een rondje te rennen. Als ik thuis ben is dat moment altijd meteen over oO< )
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  maandag 11 april 2011 @ 16:22:04 #296
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_95346428
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 16:06 schreef Syrena het volgende:
Hoiz0rz! Baan niet gekregen en ik ben erg opgelucht :@ :') .
Dat is goed nieuws dan! Gefeliciteerd.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_95347185
Hee allemaal, ben net terug van een tentamen en merk dat ik in tijden van stress
echt weer slecht (onregelmatig en te veel) ga eten, terwijl het net zo lekker ging...
Hoe doen jullie dat, als je gestresst bent?
pi_95348121
Weinig tot geen slecht eten in huis hebben, voldoende nachtrust nemen, omega's en vitamine D op peil proberen te houden.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  maandag 11 april 2011 @ 17:18:11 #299
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_95348874
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 16:39 schreef mango_cream het volgende:
Hee allemaal, ben net terug van een tentamen en merk dat ik in tijden van stress
echt weer slecht (onregelmatig en te veel) ga eten, terwijl het net zo lekker ging...
Hoe doen jullie dat, als je gestresst bent?
Ik eet heb een standaardlijst wat ik per dag eet, altijd, vrij, werk, druk, stress, verjaardagen noem maar op:
4 x boterham, 3 x fruit, min. 400 gr zuivel.
Avondeten met veel groente en weinig carbs

Elke dag overnieuw, ritme is heel belangrijk!
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 11 april 2011 @ 17:23:03 #300
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_95349058
Ow Tink ik ben zo benieuwd :D

Fijn Syrena, dat heb je inderdaad soms.

Lijst:
O: 450 magere kwark met zoetstof
T's: appel, peer, wortels, tomaatjes
L: 4 x boterham met grillworst en kaas, kom mosterdsoep met spekjes, beker melk
T's: sinaasappel, blokje choco, 2 cafe noir
D: witlof ham/kaas uit de oven met wat pasta carbonara

Ga mijn D in elkaar flansen, honger
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_95349140
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 16:59 schreef V1z0R het volgende:
Weinig tot geen slecht eten in huis hebben, voldoende nachtrust nemen, omega's en vitamine D op peil proberen te houden.
Waar zijn die omega's en vit D dan goed voor?

quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 17:18 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Ik eet heb een standaardlijst wat ik per dag eet, altijd, vrij, werk, druk, stress, verjaardagen noem maar op:
4 x boterham, 3 x fruit, min. 400 gr zuivel.
Avondeten met veel groente en weinig carbs

Elke dag overnieuw, ritme is heel belangrijk!
Raak je er niet op uitgekeken elke dag zo'n beetje hetzelfde te eten?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')