SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Let me clarify somethinf. We r not leaving tahrir square, we are adding TV building to the liberated zone #Jan25
quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:56 schreef BluesRebel het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)nd-verbijsterd.html#
Foto 5. Wat voor programma is dat, met al die zenders tegelijk?
'Liberated zone'.. ze gaan gewoon het hele land veroveren, stukje bij beetje..quote:
In theorie is het mogelijk, maar in praktijk zie ik het gelukkig niet gebeuren. Een normaal persoon kan die trekker toch nooit overhalen.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:07 schreef Drifter__ het volgende:
[..]
nee nee ik geloof niet dat ze het gaan doen. De hele wereld kijkt.....
Met pensioenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:11 schreef Oorlogsheld het volgende:
ik dacht dat dat een leger generaal was
Oud Egyptisch legercommandant.quote:
Het kan dat dit het plan is. Maar dat werkt natuurlijk alleen als de mensen daadwerkelijk aanvallen, en het leger dan ook gaat schieten. Tot nu toe hebben ze daar beide weinig zin in gehad. Ik hoop echt dat ze dit volhouden.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:10 schreef yavanna het volgende:
Leger eerst mensen blij maken, dan M speech -> mega woede _ leger : excuus geweld?
Zijn hier al grappen over verschenen dan?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:12 schreef yavanna het volgende:
deena_adel Deena
by AhmadFahmy
You know Egyptians are beyond furious when they can't even joke about the situation. #Jan25 #Egypt
Zo klinkt het nu wel, gelukkig. Ik hoop nog steeds dat het leger ook verrast is door Mubarak.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:12 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Het kan dat dit het plan is. Maar dat werkt natuurlijk alleen als de mensen daadwerkelijk aanvallen, en het leger dan ook gaat schieten. Tot nu toe hebben ze daar beide weinig zin in gehad. Ik hoop echt dat ze dit volhouden.
Precies wat ik zei. Tahrir altijd als centraal punt behouden, maar vanaf daar grotere stukken veroveren.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef BeSimple het volgende:
Let me clarify somethinf. We r not leaving tahrir square, we are adding TV building to the liberated zone #Jan25
1 minute ago via Twitter for BlackBerry®
Tijdens de gehele revolutie toch. Alleen nu dus niet.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Zijn hier al grappen over verschenen dan?
Grote belediging voor Mars.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef Drifter__ het volgende:
Op AJA net man: leeft deze man op Mars ofzo ?
quote:Reports on thousands are marching from Tahrir to the presidential palace in Heliopolis (Masr AlGadeeda). The march is in Ramses now. Egyptian bedouins in Sinai have started attacking state security forces in Sinai
Wat zou Amerika moeten doen dan? Een atoombom op Cairo gooien? Of met Special Forces het paleis van Mubarak bestormen?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef iwannabehigh het volgende:
Ik vraag 1 ding waar ik heel erg mee zit. Obama is de ''wereldleider'', hij zegt WORLDPEACE, waarom moet het dan zo ver gaan, dat hij nu pas ingrijpt. En kijk naar andere landen waar een dictatuur heerst, waar het er soms nog erger aan toe gaat dan in Egypte, waarom wordt daar nou niks aan gedaan? Is het nou echt vriendjespolitiek.. of ligt het gewoon moeilijk ofzo..
Dat is natuurlijk ook wel een punt. De legerleiding is misschien vriendjes met Mubarak, maar de soldaten op straat waarschijnlijk niet. Die waren toch al minder op de hand van Mubarak en zullen hier bepaald niet enthousiaster door geworden zijn.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef yavanna het volgende:
[..]
Zo klinkt het nu wel, gelukkig. Ik hoop nog steeds dat het leger ook verrast is door Mubarak.
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef shomila het volgende:
shadysamir Shady Samir
This was meant to be provoking. Dont fall for that. Remain peaceful
1 minute ago
Komende dagen zullen ook erg spannend worden. Ook daar er scheuren leken te zijn army->mubarak/suleiman, misschien plegen ze alsnog een coup.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:15 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk ook wel een punt. De legerleiding is misschien vriendjes met Mubarak, maar de soldaten op straat waarschijnlijk niet. Die waren toch al minder op de hand van Mubarak en zullen hier bepaald niet enthousiaster door geworden zijn.
Maar goed, dat zeggen we ook al een week langquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef Oorlogsheld het volgende:
als ze nu naar huis gaan is het momentum weg
Dat zeiden we in dit topic gelijk alquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef marcodej het volgende:
Die Wael Ghonim was ook behoorlijk voorbarig met zijn Mission Accomplished trouwens.
maar ik had vanmiddag zoiezo ook al mn twijfels bij de speech van het leger ...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:10 schreef yavanna het volgende:
Leger eerst mensen blij maken, dan M speech -> mega woede _ leger : excuus geweld?
Het is moeilijk. Je valt niet zomaar een ander land binnen. Irak en Afghanistan hebben maanden van voorbereiding, zowel militair als diplomatiek, gekost en zelfs daar ging het bepaald niet goed. Een land met een koppige leider die een maand geleden nog een van je grootste bondgenoten was zet je echt niet zomaar even onder druk.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef iwannabehigh het volgende:
Ik vraag 1 ding waar ik heel erg mee zit. Obama is de ''wereldleider'', hij zegt WORLDPEACE, waarom moet het dan zo ver gaan, dat hij nu pas ingrijpt. En kijk naar andere landen waar een dictatuur heerst, waar het er soms nog erger aan toe gaat dan in Egypte, waarom wordt daar nou niks aan gedaan? Is het nou echt vriendjespolitiek.. of ligt het gewoon moeilijk ofzo..
Dat zal wel meevallen. Morgen staan er miljoenen op straat.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef Oorlogsheld het volgende:
als ze nu naar huis gaan is het momentum weg
Als er al vanavond niks gebeurt, dan gaat er morgen zeker iets gebeuren. Kan gewoon niet andersquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef Oorlogsheld het volgende:
als ze nu naar huis gaan is het momentum weg
Die gaan echt niet naar huis hoor.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef Oorlogsheld het volgende:
als ze nu naar huis gaan is het momentum weg
Egypte ligt naast Israel. Er zitten heel veel machtige joodse mensen in de VS met belangen in bedrijven en politiek. In egypte moet dus een politiek persoon aan de macht zijn die geen gevaar vormt voor Israel. Dat is de reden waarom amerika er zich nu mee bemoeit. Als dit in mongolie afspeelde dan had je ze er niet over gehoord.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef iwannabehigh het volgende:
Ik vraag 1 ding waar ik heel erg mee zit. Obama is de ''wereldleider'', hij zegt WORLDPEACE, waarom moet het dan zo ver gaan, dat hij nu pas ingrijpt. En kijk naar andere landen waar een dictatuur heerst, waar het er soms nog erger aan toe gaat dan in Egypte, waarom wordt daar nou niks aan gedaan? Is het nou echt vriendjespolitiek.. of ligt het gewoon moeilijk ofzo..
ik vind het gewoon leuk om momentum te zeggenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef gehotseflotst het volgende:
[..]
Maar goed, dat zeggen we ook al een week lang
Beetje hoop vader van de gedachte verhaal denk ikquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef marcodej het volgende:
Die Wael Ghonim was ook behoorlijk voorbarig met zijn Mission Accomplished trouwens.
Doet één van de Arabische Al Jazeera's al vet lang in Egyptequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:17 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Heerlijk die "no comment" momenten van Euronews. Kunnen andere zenders nog wat van leren. Soms gewoon live-beelden en mond houden.
Als je daarmee Mubaraks aftreden bedoelt.... ja, daar wacht ik opquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:17 schreef Pinzon het volgende:
Laten we wel wezen, stiekem zitten we gewoon op ordinaire sensatie te wachten. Ik althans wel.
Men kan idd proberen het volk tot geweld aan te zetten.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:10 schreef yavanna het volgende:
Leger eerst mensen blij maken, dan M speech -> mega woede _ leger : excuus geweld?
van zaterdag tot maandag was dat ook zeker het geval. Maar toen Wael Ghonik vrijkwam wakkerde alles weer aan.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef gehotseflotst het volgende:
[..]
Maar goed, dat zeggen we ook al een week lang
Zeker. Ik hoop vooral dat de spanning niet in geweld omslaat..quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef yavanna het volgende:
[..]
Komende dagen zullen ook erg spannend worden. Ook daar er scheuren leken te zijn army->mubarak/suleiman, misschien plegen ze alsnog een coup.
Morgen vrijdag, iedereen dus tijd genoeg om mee te doen aan protesten e.d.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef Oorlogsheld het volgende:
als ze nu naar huis gaan is het momentum weg
ergens wel, maar ik ben bang dat er heel wat doden gaan vallen. Heel veel.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:17 schreef Pinzon het volgende:
Laten we wel wezen, stiekem zitten we gewoon op ordinaire sensatie te wachten. Ik althans wel.
Ik niet!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:17 schreef Pinzon het volgende:
Laten we wel wezen, stiekem zitten we gewoon op ordinaire sensatie te wachten. Ik althans wel.
Hij en zijn regime zijn helaas ook niet achterlijk.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:17 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
maar ik had vanmiddag zoiezo ook al mn twijfels bij de speech van het leger ...
al zijn zij indd. ook voorgelogen ( even in het midden latend ) zoiezo denk ik dat ie het erom doet .. ze bleven veel te vredig op het plein ( en kon lang duren aangezien ze alles voor elkaar hebben daar )
had ie geen zin in , dus er moest iets gebeuren , hij heeft iedereen nu xtra hard genaaid , boeit hem geen zak .. maar weet de mensen zijn het nu beu ---> frustratie-->woede---> razernarij .. reden om in te grijpen , en nogmaals leger zegt steeds ook dat ze de .. kut welke woorden gebruikten ze nou .. nou ja i.i.g. kwam het erop neer dat ze zeiden dat ze het "land en de goederen willen beschermen" (nog steeds niet letterlijk de prodemocracy ) .. en volk ja ( word erop gegoooid dat de rest die op dat moment niet mee demonstreerd beschermd moeten worden ..
ik ben benieuwd ... pfff, was eigenlijk doodmoe , maar denk niet dat ik snel in slaap kan vallen .. hoop echt dat ze het kunnen opbrengen niet uit te flippen ,maar wel doordacht gaan handelen , er moet ( nog steeds iets gebeuren ) maarja, die kwal maakt het ze zo moeiljik hij dwingt ze tot een bloedbad .....![]()
Als je daar een shoarmakraampje hebt draait het wel goed lijkt me zoquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:18 schreef gebrokenglas het volgende:
Hoor die herrie op dat plein.... Het lijkt wel een festival zo.
dat denk ik ook, hoe woedend ze zijn, ze moeten nu kalm blijven.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef shomila het volgende:
shadysamir Shady Samir
This was meant to be provoking. Dont fall for that. Remain peaceful
1 minute ago
Als het nu al lukt is dat iig erg knap en veelbelovendquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:18 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Zeker. Ik hoop vooral dat de spanning niet in geweld omslaat..
de Friet van Piet doet daar goede zaken.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:19 schreef TeringHenkie het volgende:
[..]
Als je daar een shoarmakraampje hebt draait het wel goed lijkt me zo
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:20 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
de Friet van Piet doet daar goede zaken.
Is de KFC ook alweer open op Tahrir?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:20 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
de Friet van Piet doet daar goede zaken.
Dat is waar. De eerste woede-aanval zal al voorbij zijn en plaats gemaakt hebben voor opperste verbazing. Dat kan al een hoop schelen.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:19 schreef yavanna het volgende:
[..]
Als het nu al lukt is dat iig erg knap en veelbelovend
Het hoeft ook geen massamoord te worden, maar een beetje rumoer kan geen kwaad.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:19 schreef DeZoektocht het volgende:
[..]
Ik niet!
Ik hoop dat de protesten vredig blijven.
Ik leef echt mee met die mensen.
McDonalds zet er snel een keet neer....quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:20 schreef RobertVH het volgende:
[..]
Is de KFC ook alweer open op Tahrir?
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:20 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
de Friet van Piet doet daar goede zaken.
Ze zijn al begonnen denk ik.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:21 schreef yavanna het volgende:
Morgen wordt een gekkenhuis met een enorme opkomst
Er zitten nog duizenden toeristen in die resortsquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:20 schreef Oorlogsheld het volgende:
toch maar goed dat al die toeristen weg zijn gehaald. Je weet nooit hoe dit gaat aflopen
Tuurlijk vind ik het allemaal hartstikke interessant.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:21 schreef Pinzon het volgende:
[..]
Het hoeft ook geen massamoord te worden, maar een beetje rumoer kan geen kwaad.
Zelfde bij 11 september. Allemaal heel erg enzo. Maar ik zat wel vol spanning voor de tv. Kan menig film niet aan tippen.
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:22 schreef -jos- het volgende:
ghazalairshad Dear President Obama, Denial is not a river in #Egypt--it's your foreign policy in Egypt. http://is.gd/2tEFER #Jan25
Ik ben minder makkelijk te vermaken. Ik ben een slecht mens.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:22 schreef DeZoektocht het volgende:
[..]
Tuurlijk vind ik het allemaal hartstikke interessant.
Maar er hoeven geen mensen gewond te raken of te sterven voor mijn vermaak zeg maar
Ja, is het eerste filmpje in de OPquote:
Dan komen de plannen en strategieen weer boven en neemt men langzaam maar zeker het land overquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:20 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Dat is waar. De eerste woede-aanval zal al voorbij zijn en plaats gemaakt hebben voor opperste verbazing. Dat kan al een hoop schelen.
Ok.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef -jos- het volgende:
[..]
Ja, is het eerste filmpje in de OP
Morgen is juist iedereen weer wakker, en ze zullen ook wakker worden met het gevoel van: we zijn weer bedondert.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:22 schreef mirved het volgende:
Het moet nu gebeuren, morgen zal de woede een beetje bekoeld zijn en vredig bereik je toch niets.
Hij is net gewisseld voor een extra verdedigerquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef MOSHterd het volgende:
En waarom mis ik die spits van Obama. Zend CNN dat niet uit??
quote:evanchill Evan Hill
A protester tells us there is a march heading to the presidential palace, a potentially dangerous move.
no commentquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef gebrokenglas het volgende:
Inderdaad, Euronews doet het goed. Gewoon live stream met geluid en bek dicht houden.
Heel goed om er de sfeer en de spanning te voelen.
Hoe oud ben je als ik vragen mag?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:22 schreef iwannabehigh het volgende:
En toch snap ik het niet.. denk eens aan al dat volk dat wordt onderdrukt.. En dan nog niks doen omdat men vriendjes wil blijven met elkaar. Ik hoop dat het ooit veranderd in elk land waar een dictatuur heerst.
Idd en met vrede bereiken ze juist veel meer.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:24 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Morgen is juist iedereen weer wakker, en ze zullen ook wakker worden met het gevoel van: we zijn weer bedondert.
En de planning was voor een grote demo alweer.
Die zal na vandaag morgen wel is heel groot kunnen gaan uitpakken.
Groter dan de afgelopen dagen.
Tenminste, dat is wat ik hoop met meerder met mij.
Denk dat er goed overleg is onder elkaar.Kijk na afgelopen dagen hoe georagniseerd en vredig alles verloopt.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:22 schreef mirved het volgende:
Het moet nu gebeuren, morgen zal de woede een beetje bekoeld zijn en vredig bereik je toch niets.
Nogmaals, omdat dat niet zo makkelijk is. Stond jij te juichen toen Amerika Irak binnenviel? Of Afghanistan? En dan hebben we het nog niet eens over Vietnam, het grote Amerikaanse trauma waar ze ook een oppressief regime weg wilden krijgen, en na vijf jaar en vele doden moesten opgeven..quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:22 schreef iwannabehigh het volgende:
En toch snap ik het niet.. denk eens aan al dat volk dat wordt onderdrukt.. En dan nog niks doen omdat men vriendjes wil blijven met elkaar. Ik hoop dat het ooit veranderd in elk land waar een dictatuur heerst.
20. Ben ik zo naief dan?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:24 schreef mirved het volgende:
[..]
Hoe oud ben je?
Die gasten en hun familie leven daar riant. Die Mubarak heeft blijkbaar 70miljard bij elkaar gesprokkeld. Dat willen ze echt niet opgeven. Zij vinden het wel prima zo.
24 minquote:
Idd.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:24 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Morgen is juist iedereen weer wakker, en ze zullen ook wakker worden met het gevoel van: we zijn weer bedondert.
En de planning was voor een grote demo alweer.
Die zal na vandaag morgen wel is heel groot kunnen gaan uitpakken.
Groter dan de afgelopen dagen.
Tenminste, dat is wat ik hoop met meerder met mij.
Het is natuurlijk wel interessant allemaal, maar ik ben eerder bang voor het geweld daar dan dat ik me er mee vermaak.. 9/11 vond ik overigens wel heel interessant, heb ook later nog verhalen opgezocht van overlevenden, gewoon omdat ik er nog niet helemaal klaar mee was na de hele media-hypequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef Pinzon het volgende:
[..]
Ik ben minder makkelijk te vermaken. Ik ben een slecht mens.
Zolang die gast daar zit bereiken ze niets en het is dus wel gebleken dat hij niet vredig uit zichzelf weggaat.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:25 schreef yavanna het volgende:
[..]
Idd en met vrede bereiken ze juist veel meer.
Dat dan weer wel ja... Voor een dictator, heeft hij wel stijl.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef Pinzon het volgende:
Dat die Mubarak gewoon blijft zitten en Obama pwnt maakt hem wel een eindbaas zeg
Precies. Daar zijn ze goed in, en daar kunnen ze op winnen. Met geweld niet.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:24 schreef yavanna het volgende:
[..]
Dan komen de plannen en strategieen weer boven en neemt men langzaam maar zeker het land over
Hmmm. Of dat de juiste reactie is.....quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef BobdeStreamer het volgende:
El Baradei:"Ik eis een onmiddellijke militaire interventie om Egypte te redden. De geloofwaardigheid van het leger staat op de proef."
1 minute ago
Dat zegt die al dagen...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef BobdeStreamer het volgende:
El Baradei:"Ik eis een onmiddellijke militaire interventie om Egypte te redden. De geloofwaardigheid van het leger staat op de proef."
1 minute ago
Het is een oude gedachte gang dat je met geweld meer zal bereikenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef mirved het volgende:
[..]
Zolang die gast daar zit bereiken ze niets en het is dus wel gebleken dat hij niet vredig uit zichzelf weggaat.
Wij in het westen geven jou niet de schuld hoor, Aymanquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef yavanna het volgende:
AymanM Ayman Mohyeldin
Can the Egyptian government please stop blaming satellite channels for the protests! Please! Just take a look at the real issues!
en oud is fout?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:27 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Het is een oude gedachte gang dat je met geweld meer zal bereiken
Nee maar ze hoeven toch ook niet binnen te vallen. Kan toch ook gewoon confronteren of een beetje dreigen. Ik bedoel in NK gebeuren vreselijke dingen, iedereen wordt daar onderdrukt.. Zo zijn er meerdere landen met een dictatuur waar het er erg aan toe gaat, erger dan in Egypte.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:25 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Nogmaals, omdat dat niet zo makkelijk is. Stond jij te juichen toen Amerika Irak binnenviel? Of Afghanistan? En dan hebben we het nog niet eens over Vietnam, het grote Amerikaanse trauma waar ze ook een oppressief regime weg wilden krijgen, en na vijf jaar en vele doden moesten opgeven..
U vraagt wij draaien.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:28 schreef quirigua het volgende:
Mubarak said : "I will die on the soil of Egypt".
Welnu : dat moet toch mogelijk zijn ?
Ze hebben al gedreigd, alleen klinkt dat in diplomatieke taal wat anders. Maar Mubarak heeft nu de dreiging van Amerika naast zich neer gelegd en een van de vragen is inderdaad hoe Amerika daarmee om zal gaan.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:28 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Nee maar ze hoeven toch ook niet binnen te vallen. Kan toch ook gewoon confronteren of een beetje dreigen. Ik bedoel in NK gebeuren vreselijke dingen, iedereen wordt daar onderdrukt.. Zo zijn er meerdere landen met een dictatuur waar het er erg aan toe gaat, erger dan in Egypte.
Wtf.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef shomila het volgende:
From Guardian blog : 9.51pm GMT: This is interesting: the BBC's Paul Adams reports that people in Cairo are receiving text messages from the high council of the army, saying that it is monitoring how events unfold and will decide how to act.
Nee, dat zeg ik niet per definitie.quote:
Weer zo VAAG. laat ze eens duidelijk zijnquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef shomila het volgende:
From Guardian blog : 9.51pm GMT: This is interesting: the BBC's Paul Adams reports that people in Cairo are receiving text messages from the high council of the army, saying that it is monitoring how events unfold and will decide how to act.
Dat vraag ik me dus ook al tijd af. Die soldaten zijn toch ook mensen en zullen toch ook hun familie zien protesteren. Zij moeten toch ook niet blij zijn met mubarak.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef yavanna het volgende:
leger niet zeker v.d loyaliteit van officieren en soldaten
USS enterprise was het verhaal.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:30 schreef Noelle06 het volgende:
Even een vraagje: Hoe wordt het Suez kanaal nu bewaakt door Amerika ?
Had ergens ruim een week geleden dat er een speciale boot naar toe ging om te bwaken maar kan er ff niet opkomen en was ff in discussie hier hoe of wat.
Ja en als je dan kijkt naar al die andere landen waar het er erger aan toe gaat.. maar waar het volk niet in opstand komt? Maar waar het dus wel erg is.. Waarom grijpt Amerika daar niet in, terwijl ze dus heel veel macht hebben. Ik snap het niet maar ja..quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ze hebben al gedreigd, alleen klinkt dat in diplomatieke taal wat anders. Maar Mubarak heeft nu de dreiging van Amerika naast zich neer gelegd en een van de vragen is inderdaad hoe Amerika daarmee om zal gaan.
Mubarak heb duidelijk aangegeven in zijn speech geen commentaar van buitenaf meer te accepteren.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ze hebben al gedreigd, alleen klinkt dat in diplomatieke taal wat anders. Maar Mubarak heeft nu de dreiging van Amerika naast zich neer gelegd en een van de vragen is inderdaad hoe Amerika daarmee om zal gaan.
Thanks!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:31 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
USS enterprise was het verhaal.
Schijnen een paar bootjes aanwezig te zijn i.d.d.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:31 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
USS enterprise was het verhaal.
Hij heeft de buit al 30 jaar binnen gehaald.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:31 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Mubarak heb duidelijk aangegeven in zijn speech geen commentaar van buitenaf meer te accepteren.
Niet schieten ! Hij valt vanzelf wel omquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef themole het volgende:
[..] Mubarak : "I will die and be buried in the soil of Egypt".
U vraagt wij draaien.
Wat valt voor amerika daar te halen. Jij denkt heel idealistisch. Helaas als de VS er baat bij zou hebben dat er miljoenen mensen leiden in een bepaald land dan laten ze dat gewoon toe. Heel veel andere landen trouwens ook.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:31 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Ja en als je dan kijkt naar al die andere landen waar het er erger aan toe gaat.. maar waar het volk niet in opstand komt? Maar waar het dus wel erg is.. Waarom grijpt Amerika daar niet in, terwijl ze dus heel veel macht hebben. Ik snap het niet maar ja..
Dan kunnen ze dreigen (zoals bij Iran en Noord-Korea, die vrijwel geïsoleerd zijn wereldwijd) maar als daar niet naar geluisterd wordt kun je vrij weinig. Hoe zie jij dat ingrijpen voor je? Veel verder dan militair ingrijpen kom ik niet, en bij beide kun je zo een nieuw Vietnam hebben. Of zelfs 'maar' een nieuw Irak of Afghanistan, en dat is al erg genoeg..quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:31 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Ja en als je dan kijkt naar al die andere landen waar het er erger aan toe gaat.. maar waar het volk niet in opstand komt? Maar waar het dus wel erg is.. Waarom grijpt Amerika daar niet in, terwijl ze dus heel veel macht hebben. Ik snap het niet maar ja..
je bent niet het enige met het gevoelquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef raistlin6 het volgende:
Hmm even een ongepaste reactie, heb de meest ernstige al ingehouden.
Ik vind dat een kogel de neus van Mubarak niet zou ontsieren.
waren ze maar net zo achterlijk als dat ze koppig zijn , maar helaas ,...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:19 schreef yavanna het volgende:
[..]
Hij en zijn regime zijn helaas ook niet achterlijk.
Hoop dat je zo toch lekker kunt slapen, morgen weer een dag met nieuwe kansen.
Ach, mij leek zo'n slaapprotest van Mubarak onder een tank wel gepast en dan met rijdende tank.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef raistlin6 het volgende:
Hmm even een ongepaste reactie, heb de meest ernstige al ingehouden.
Ik vind dat een kogel de neus van Mubarak niet zou ontsieren.
Ik zit me ook al zo op te vretenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef raistlin6 het volgende:
Hmm even een ongepaste reactie, heb de meest ernstige al ingehouden.
Ik vind dat een kogel de neus van Mubarak niet zou ontsieren.
slaap zequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
waren ze maar net zo achterlijk als dat ze koppig zijn , maar helaas ,...
maar goed indd. morgen weer een dag , en ik mag b.t.w. niet zeuren , ik zit hier achter mn pctjuh , maar damnz voel echt met ze mee ..
ga ik uitwaaien met de hondjes en morgen weer back @ fok
G'night Peopz! truzztuh
Dat zou zonde zijn!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef raistlin6 het volgende:
Hmm even een ongepaste reactie, heb de meest ernstige al ingehouden.
Ik vind dat een kogel de neus van Mubarak niet zou ontsieren.
Mee eensquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef raistlin6 het volgende:
Hmm even een ongepaste reactie, heb de meest ernstige al ingehouden.
Ik vind dat een kogel de neus van Mubarak niet zou ontsieren.
Tis dat ik ondertussen al wat rustiger ben geworden... Maar toen hij daadwerkelijk uitsprak niet te gaan... Geen idee wat ik had gedaan in die kamer, met een geladen pistoolquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
je bent niet het enige met het gevoel
Alleen het uitvoeren zou ik liever niet doen.
welke hersens gaan ze scannen danquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:34 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Dat zou zonde zijn!
Ik wil minstens een hersenscan zien eerst.
begrijp je gevoel!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
waren ze maar net zo achterlijk als dat ze koppig zijn , maar helaas ,...
maar goed indd. morgen weer een dag , en ik mag b.t.w. niet zeuren , ik zit hier achter mn pctjuh , maar damnz voel echt met ze mee ..
ga ik uitwaaien met de hondjes en morgen weer back @ fok
G'night Peopz! truzztuh
Doen.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:25 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
24 min
Ik zal het later kijken, even opgeslagen in tabladen
Morgen nog even posten als het een goed filmpje is
Trustequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
waren ze maar net zo achterlijk als dat ze koppig zijn , maar helaas ,...
maar goed indd. morgen weer een dag , en ik mag b.t.w. niet zeuren , ik zit hier achter mn pctjuh , maar damnz voel echt met ze mee ..
ga ik uitwaaien met de hondjes en morgen weer back @ fok
G'night Peopz! truzztuh
Nu op AJEquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:34 schreef superworm het volgende:
Is Mubaraks speech ergens terug te zien, nogmaals? Voor degenen die niet de distinctieve eer hebben mogen hebben, er live bij te zijn geweest in dit topic?
Zie DMquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:34 schreef superworm het volgende:
Is Mubaraks speech ergens terug te zien, nogmaals? Voor degenen die niet de distinctieve eer hebben mogen hebben, er live bij te zijn geweest in dit topic?
Van Mubarak.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:34 schreef DeZoektocht het volgende:
[..]
welke hersen gaan ze scannen dan
oh die wil ik nog wel ff lezen ..quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:25 schreef rakotto het volgende:
leger heeft SMS gestuurd net
inhoud wordt zo op internet gezet....
Ik heb het op USB,maar duurt te lang om te converteren en up te loaden en het is de rawquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:34 schreef superworm het volgende:
Is Mubaraks speech ergens terug te zien, nogmaals? Voor degenen die niet de distinctieve eer hebben mogen hebben, er live bij te zijn geweest in dit topic?
Trustequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:35 schreef Staal het volgende:
[..]
Doen..
Ik ga naar boven. Apart om ergens op een klein dorpje in Nederland al zo teleurgesteld te zijn. Hoe moeten die demonstranten zich wel niet voelen. Hoop dat ze blijven volhouden en het rustig houden zodat het leger niet hoeft in te grijpen.
Trusten mensen.
Trustequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:35 schreef Staal het volgende:
[..]
Doen..
Ik ga naar boven. Apart om ergens op een klein dorpje in Nederland al zo teleurgesteld te zijn. Hoe moeten die demonstranten zich wel niet voelen. Hoop dat ze blijven volhouden en het rustig houden zodat het leger niet hoeft in te grijpen.
Trusten mensen.
slaap welquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:35 schreef Staal het volgende:
[..]
Doen..
Ik ga naar boven. Apart om ergens op een klein dorpje in Nederland al zo teleurgesteld te zijn. Hoe moeten die demonstranten zich wel niet voelen. Hoop dat ze blijven volhouden en het rustig houden zodat het leger niet hoeft in te grijpen.
Trusten mensen.
Dan zien ze alleen, Ik, Ik, Ik, Ik, zand, zand, zand, zand, zelfmedelij, nep emotie en gedwongen emotie, alles is van mij, alles is van mij.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:35 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Van Mubarak.
Dat lijkt me wetenschappelijk gezien best interessant.
Ze blijven vredig demonstreren! Echt petje af voor het volkquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:36 schreef yavanna het volgende:
Alshaheeed Khaled Said
by monaeltahawy
#Egypt Protesters will only surround the palace and the TV building. No one will be violent #Jan25
Respect voor die mensen...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:37 schreef yavanna het volgende:
Hulde.![]()
Egyptocracy Egyptocracy
Protesters will not resort to violence, never had and never will. Do not underestimate this peaceful revolution. #Jan25 #Egypt #Tahrir
http://www.washingtonpost(...)AR2011021005290.htmlquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:34 schreef superworm het volgende:
Is Mubaraks speech ergens terug te zien, nogmaals? Voor degenen die niet de distinctieve eer hebben mogen hebben, er live bij te zijn geweest in dit topic?
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:35 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Van Mubarak.
Dat lijkt me wetenschappelijk gezien best interessant.
Mooi zo. Ben benieuwd hoe lang Mubarak stand houdt.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:37 schreef yavanna het volgende:
Egyptocracy Egyptocracy
Yes, protesters are angry now and they are allowed to vent out. But they will vent out peacefully. #Egypt #Jan25 #Tahrir
Hoorde net bij P&W dat het heel beledigend is als ze met schoenen staan te zwaaien!quote:
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Dan kunnen ze dreigen (zoals bij Iran en Noord-Korea, die vrijwel geïsoleerd zijn wereldwijd) maar als daar niet naar geluisterd wordt kun je vrij weinig. Hoe zie jij dat ingrijpen voor je? Veel verder dan militair ingrijpen kom ik niet, en bij beide kun je zo een nieuw Vietnam hebben. Of zelfs 'maar' een nieuw Irak of Afghanistan, en dat is al erg genoeg..
Ik denk niet idealistisch, ik vraag het me gewoon af. Ik heb zelf ook geen idee hoe dat opgelost kan worden maar omdat Amerika zoveel macht heeft dacht ik dat ze misschien iets konden betekenen voor zulke landen. Maar is er al een soort van gedreigd naar Iran en Noord Korea dan?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef mirved het volgende:
[..]
Wat valt voor amerika daar te halen. Jij denkt heel idealistisch. Helaas als de VS er baat bij zou hebben dat er miljoenen mensen leiden in een bepaald land dan laten ze dat gewoon toe. Heel veel andere landen trouwens ook.
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:39 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Hoorde net bij P&W dat het heel beledigend is als ze met schoenen staan te zwaaien!
quote:
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:35 schreef yavanna het volgende:
[..]
begrijp je gevoel!
Uitwaaise en tot morgen, uitgerust and well.![]()
Thnx iedereen ! right back @ ya!! maarrequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:35 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Trustedacht dat je al weg was, wilde je nog truste wensen maar hoppa weer een topic vol!
Dan kijk je welke gebieden actiever zijn dan bij een 'normaal' mens. Lijkt me best wel boeiend om het brein van een dictator in beeld te brengen.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:37 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Dan zien ze alleen, Ik, Ik, Ik, Ik, zand, zand, zand, zand, zelfmedelij, nep emotie en gedwongen emotie, alles is van mij, alles is van mij.
Dat wisten we toch al lang van de invasie in Irakquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:39 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Hoorde net bij P&W dat het heel beledigend is als ze met schoenen staan te zwaaien!
Echt he, het kan mij niet beledigend genoeg zijn!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:39 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Hoorde net bij P&W dat het heel beledigend is als ze met schoenen staan te zwaaien!
Las het net, wat een faler zeg. Die begrijpt er dus niets vanquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:39 schreef -jos- het volgende:
IvanCNN Too bad NONE of the protesters listening to Mubarak in Tahrir Square got that message. They are furious, think Mubarak isn't stepping down
CNN
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:37 schreef yavanna het volgende:
Egyptocracy Egyptocracy
Yes, protesters are angry now and they are allowed to vent out. But they will vent out peacefully. #Egypt #Jan25 #Tahrir
Blijf er gewoon nog ff bij, alleen al om het voor jezelf rustig af te sluiten voordat je naar bed gaat!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:39 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
[..]
[..]
Thnx iedereen ! right back @ ya!! maarre
hihi ( ja ik kan het ook niet bijhouden en zag net weer iets ( zoveelste x , en blijf ik weer hanguh) nu wil ik eigenlijk nog ff sms leger zien ....
Slaap lekker.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:40 schreef danilel het volgende:
Mensen, ik ben gaar.........
Ik ga naar bed en dromen over een vrij Egypte........
Hoop dat die droom over niet al te lange tijd zal uitkomen....
Oh, Tot morgenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:39 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
[..]
[..]
Thnx iedereen ! right back @ ya!! maarre
hihi ( ja ik kan het ook niet bijhouden en zag net weer iets ( zoveelste x , en blijf ik weer hanguh) nu wil ik eigenlijk nog ff sms leger zien ....
Een hond ? Hond luisterd nog maar deze hufter heb echt een betonnen plaat voor zijn bek net als de vice president Soleimanquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:40 schreef DeZoektocht het volgende:
[..]
Echt he, het kan mij niet beledigend genoeg zijn!
Wat een hond die mubarak!
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:39 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
[..]
[..]
Thnx iedereen ! right back @ ya!! maarre
hihi ( ja ik kan het ook niet bijhouden en zag net weer iets ( zoveelste x , en blijf ik weer hanguh) nu wil ik eigenlijk nog ff sms leger zien ....
mooi gezegd!!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:40 schreef danilel het volgende:
Mensen, ik ben gaar.........
Ik ga naar bed en dromen over een vrij Egypte........
Hoop dat die droom over niet al te lange tijd zal uitkomen....
Idd. Trustequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:40 schreef danilel het volgende:
Mensen, ik ben gaar.........
Ik ga naar bed en dromen over een vrij Egypte........
Hoop dat die droom over niet al te lange tijd zal uitkomen....
Inderdaad, ik twijfel tussen wachten op het leger, of toch naar bed... Of de gouden middenweg, slapen op mijn toetsenbord..quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:41 schreef deleriouz het volgende:
Nou soldaatjes, schiet eens op met communiqué #2...
ik ben ook nogquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:40 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Blijf er gewoon nog ff bij, alleen al om het voor jezelf rustig af te sluiten voordat je naar bed gaat!
quote:RawyaRageh Rawya Rageh
One #Tahrir sq protester in tears, screams after Mubarak speech: 'If we'd been talking to a wall, it would have understood us' #Jan25
Wat ik uit de tweets van de mensen die ik volg begrijp, blijven ze idd vredig & willen ze wel verder met marcherenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:43 schreef yavanna het volgende:
Jan25voices Jan25 Voices
LPC: I hope more and more people recognize the clear provocation in these actions. We need to remain peaceful. #Jan25 #Egypt
ze verwachten een nieuw (tegen)bericht? Ben nog niet zo lang binnen. Kon wel eerder op teletext checken dat Mubarak zei, ik treed niet af. Wat een wending alweer...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:41 schreef deleriouz het volgende:
Nou soldaatjes, schiet eens op met communiqué #2...
Ik sta op omvallen. Heb m'n bed al heel lang niet meer gezien... Maar aan de andere kant ben ik toch benieuwd naar dat communiqué. Kan wel eens de doorslag geven.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:42 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
[..]
Inderdaad, ik twijfel tussen wachten op het leger, of toch naar bed... Of de gouden middenweg, slapen op mijn toetsenbord..
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:43 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
ik ben ook nog.. hoop indd. dat die sms positief is , vandaar blijf ik ff ( en omdat het hier natuurlijk gezellie is
)
Yep, communiqué nummer twee komt eraanquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:44 schreef Axia het volgende:
Zouden we vanavond nog bericht krijgen van het leger?
ik hoop het anders word het een latertje hier wil nu die sms lezenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:44 schreef Axia het volgende:
Zouden we vanavond nog bericht krijgen van het leger?
Sullymanquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:43 schreef -jos- het volgende:
De Egyptische ambassadeur moet op CNN uitleggen wat de constitutionele status van Mubarak en Suleiman nu is, dat is toch wel heel erg triest. Niemand weet nu wie werkelijk de macht heeft.
Neem je pilletje eens... Ik heb nog wel reservequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:45 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Veel woede voelen we maar wat denk je dat ze daar voelen en dan nog kalm blijven
Ik als ADHD-er had gerend al was het 10 km om die man af te schieten in het paleis
Leger heb mensen in Cairo misleid en alle media ook vanmiddag. Dus denk het niet.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:44 schreef Axia het volgende:
Zouden we vanavond nog bericht krijgen van het leger?
Ook goed om nog even vol te houden.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:45 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Neem je pilletje eens... Ik heb nog wel reserve
Oeh.. Zelfs van je gapende smileys ga ik harder gapen!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:44 schreef deleriouz het volgende:
![]()
[..]
Ik sta op omvallen. Heb m'n bed al heel lang niet meer gezien... Maar aan de andere kant ben ik toch benieuwd naar dat communiqué. Kan wel eens de doorslag geven.![]()
Ai.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:46 schreef -jos- het volgende:
ArabVoicesSpeak El Baradei: Got sms on my phone that the Army will address the nation now #jan25 #Egypt I fear civil war
Free Ritalin for everyone.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:46 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ook goed om nog even vol te houden.![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:46 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ook goed om nog even vol te houden.![]()
indd. daarom zei ik al ik mag nieteens zeuren ik zou gek zijn geworden maarre leuk , meerdere adhdtjes !!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:45 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Veel woede voelen we maar wat denk je dat ze daar voelen en dan nog kalm blijven
Ik als ADHD-er had gerend al was het 10 km om die man af te schieten in het paleis
Dat is dus niet duidelijk.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:47 schreef iwannabehigh het volgende:
Hij is niet afgetreden maar heeft zijn volledige macht overgedragen aan iemand anders??
Concerta werkt langerquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:47 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Free Ritalin for everyone.
Ik Ritalin en Ritalin retard en Concerta 36 mg.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:47 schreef RvLaak het volgende:
[..]
, ik heb 18 & 54mg concerta in de aanbieding
Zonder pillentje voel ik nog de woedequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:45 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Neem je pilletje eens... Ik heb nog wel reserve
He didnt knowquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:46 schreef yavanna het volgende:
![]()
SultanAlQassemi Sultan Al Qassemi
CNN Wolf Blizter question to Egyptian Ambassador "If Mubarak decides in a few months to take back all the power from Omar Sulieman can he?"
Jij werkt nog met Revolutie 1.3?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:42 schreef Monidique het volgende:
Na rellen en demonstraties trad de tsaar af in februari 1917, in de tussenliggende periode was er een, duh, interimregering en een chaotische toestand, in oktober, na de verkiezingen, pleegden de communisten een staatsgreep en de burgeroorlog die daaruit voortvloeide duurde nog tot 1922.
Ergens heb ik het idee dat het allemaal nog moet beginnen. Morgen wordt de revolutie volwassen?
Succes met stuiteren, als je dat allemaal in 1 keer sliktquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:47 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ik Ritalin en Ritalin retard en Concerta 36 mg.
Presidentiële garde != legerquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:47 schreef shomila het volgende:
NadaAuf Nada Auf
Inside source: Tomorrow, there will be shooting in cold blood to whomever comes close to protesting near the Orouba palace. CONFIRMED.
19 seconds ago
??
Ik/wij 18 /27 /36 en 54 wat wil je hebben om de nacht door te komenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:47 schreef RvLaak het volgende:
[..]
, ik heb 18 & 54mg concerta in de aanbieding
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |