Samenvatting vorige topic: verjaardagen in een kringetje zijn theoretisch kansloos en typisch Nederlands, in de praktijk soms best leuk. De ware klacht is niet de kring, maar de suffe omgeving die het saai maakt. Veel mensen willen liever statafels zodat je makkelijk van stomme gesprekken weg kunt lopen. Ook is roken een optie, vaak ontstaat er een tweede feestje buiten, omdat ook niet-rokers er 'gezellig bij komen staan'.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:45 schreef boyv het volgende:
Ga je zo op verjaardag, is het echt zo'n typische verjaardag. Alle stoelen in een kringzodat iedereen lekker met elkaar kan kletsen en keuvelen over hun dagelijkse routine
Wat een ontzettende afgang is dat toch altijd. Typerend voor oma's en mensen die "een stukje gaan fietsen" zien als iets doen
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 04:28 schreef Skazminko het volgende:
Of van die feestjes waarbij alle mannen op het eind de sleutels in een grote schaal moet doen en dat alle vrouwen een voor een eentje mogen pakken.
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:04 schreef Staal het volgende:
Oef, wat herkenbaar. Ik heb het bij een ex meegemaakt. Hij jarig en toen werden werkelijk waar de tuinstoelen in de woonkamer gezet en ik kon zonder hulp de hele dag serveerster spelen. Koffie, taart, drankjes (vrouwen sinas, mannen bier, nootjes en kaas. "Wilt u nog wat drinken?" "Ja, want ik moet wel mijn verjaardagscadeau eruit halen.".
Twee van die verjaardagen meegemaakt, toen ging het gelukkig uit.
Nederlandse bruiloften zijn trouwens ook verschrikkelijk.
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 02:42 schreef StringsOfLife het volgende:
Of een oom die achterlijk hard gaat praten om er zeker van te zijn dat de slechthorende opa iets meekrijgt van het oninteressante verhaal dat hij wil vertellen.
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:07 schreef KevinMalone het volgende:
Een vriendin van mij had laatst een verjaardagsfeestje georganiseerd en toen waren de stoelen niet in een kring gezet. Maar nu komt het, die vriendin heeft ook een panisch vriendinnetje en die begon toch een partij raar te doen zeg, ze spartelde op de grond en schudde heel hard met haar hoofd, het slijm vloog in het rond. Wij 112 gebeld want wij dachten dat ze misschien iets verkeerds had geslikt of misschien had ze een epileptische aanval of wel een stiekeme pinda-allergie, maar wat bleek ze werd gewoon helemaal gek omdat de stoelen niet in een kring stonden. Tja gewoontes hè?
quote:Op maandag 24 januari 2011 18:17 schreef Papa-roach het volgende:
Vorig jaar ook he, was er dus ook een kringverjaardag. Mijn ouders dus om 1 uur er al heen, ik zou later komen. Kom ik dus met een paar maten met een aantal kratten bier en dozen frituursnacks![]()
De gastvrouw ging helemaal over de rooie, echt niet normaal, en eerst vond de rest van de visite het ook niks, maar na een paar biertjes en hapjes, kwamen ze toch tot de conclusie dat bitterballen en bier wel wat lekkerder is dan kaas en thee
En toen werd het gezellig, en de gastvrouw zat daar de hele dag maar een beetje aan de limonade
quote:Op maandag 24 januari 2011 13:35 schreef opastokvis het volgende:
[..]
en de gezellige niet-rokers komen dan ook langzamerhand buiten druppelen. tot het binnen over roken gaat en buiten een gezellig ouwehoerpraatje wordt gehouden met de kratten bier om op te zitten.![]()
tot de ongezellige truttenbende afdruipt en de kratten mee naar binnen gaan, waar dan veel te veel wordt gezopen, 'maar het was wel gezellig!'
Vorige deel: Verjaardagen in een kringquote:Op zondag 23 januari 2011 19:00 schreef Adelante het volgende:
Familie en overige ouderen zitten in de voorkamer in kring, vrienden en zulks hangen in de achterkamer aan statafels... Halverwege de avond schuift er dan ook hippe familie door naar achteren
Dat zal inderdaad de beste oplossing zijn.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:33 schreef Garisson72 het volgende:
We raken hier nooit over uitgepraat. Misschien moeten we in een kring gaan zitten.
Goed idee! Even wat hapjes pakken hoor.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:33 schreef Garisson72 het volgende:
We raken hier nooit over uitgepraat. Misschien moeten we in een kring gaan zitten.
Zul je zien dat ik weer tussen twee jonge moeders in kom te zitten.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:35 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Goed idee! Even wat hapjes pakken hoor.
[ afbeelding ]
Leuk toch! Ik zal het even gezellig maken trouwens.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:37 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Zul je zien dat ik weer tussen twee jonge moeders in kom te zitten.
Ik zoek ff HollandFM op de radio.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:38 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Leuk toch! Ik zal het even gezellig maken trouwens.
[ afbeelding ]
Moorkoppen zijn dan nog toffer om uit te delen.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:38 schreef Beach het volgende:
Of je krijgt een tompouce met alleen een klein vorkje, probeer dat maar eens netjes op te eten terwijl je het schoteltje beet moet houden
Henk is woensdag jarig, maar hij viert het zondag. Leuk dat je ook komt, vergeet je fotoboek met vakantiefoto's niet mee te nemen!quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:39 schreef Maanvis het volgende:
Wanneer is het volgende feestje? Kom ik weer langs.
Nu nog een kadootje. Ik twijfel nog tussen een fles badschuim en een plastic vingerplantquote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:40 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Henk is woensdag jarig, maar hij viert het zondag. Leuk dat je ook komt, vergeet je fotoboek met vakantiefoto's niet mee te nemen!
Dodelijke stiltes zul je bij mijn familie nooit zien, dat ratelt maar door aan 1 stukquote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:50 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Hahaha, herkenbare verhalen!!
Die dodelijke stiltes bij sommige familiesKan er niet tegen......
Wat ik ook een paar keer heb meegemaakt is dat van die mensen tegen mij zeggen:
' Zo jij drinkt ook wel veel he. ' terwijl ik nog maar 3 biertjes heb gehad...
Dat mensen echt erop gaan wijzen dat ik niet meer zoveel moet drinken![]()
![]()
bij ons ook, en hoe meer men drinkt, hoe harder men gaat praten. Wat ook altijd leuk is zijn dan die tantes die emotioneel worden als er een wijntje teveel in zit.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:52 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dodelijke stiltes zul je bij mijn familie nooit zien, dat ratelt maar door aan 1 stuk.
Hey die maak ik ook altijd voor mijn kringverjaardagen! Wel lekker! Verder moet je natuurlijk zoveel mensen uitnodigen dat het sowieso niet meer past als iedereen gaat zitten, ben je meteen van je kring af.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:37 schreef BasEnAad het volgende:
Het kutste vind ik nog de dadels met monchou. Vieze zoete meelhap.
De gastvrouw probeert origineel te doen, maar serveert een cliche.
[ afbeelding ]
Ik kom deze krengen juist op ieder feestje tegen;quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:37 schreef BasEnAad het volgende:
Het kutste vind ik nog de dadels met monchou. Vieze zoete meelhap.
De gastvrouw probeert origineel te doen, maar serveert een cliche.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:37 schreef BasEnAad het volgende:
Het kutste vind ik nog de dadels met monchou. Vieze zoete meelhap.
De gastvrouw probeert origineel te doen, maar serveert een cliche.
[ afbeelding ]
doe het dan goed en neem Bossche Bollenquote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:39 schreef Staal het volgende:
[..]
Moorkoppen zijn dan nog toffer om uit te delen.
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:52 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dodelijke stiltes zul je bij mijn familie nooit zien, dat ratelt maar door aan 1 stuk.
Dat is Maanvis.quote:
quote:
En die dude links met rode trui, die zijn kans schoon ziet om zijn schoonzus eens even gruwelijk bij de tiete te vatten. Die laat dat goed toe.quote:
quote:
quote:
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 13:40 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En die dude links met rode trui, die zijn kans schoon ziet om zijn schoonzus eens even gruwelijk bij de tiete te vatten. Die laat dat goed toe.
Verjaardagen, altijd goed voor jolijt.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 13:40 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En die dude links met rode trui, die zijn kans schoon ziet om zijn schoonzus eens even gruwelijk bij de tiete te vatten. Die laat dat goed toe.
Die zijn wel lekker.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 13:03 schreef fratsman het volgende:
[..]
Ik kom deze krengen juist op ieder feestje tegen;
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 13:03 schreef fratsman het volgende:
[..]
Ik kom deze krengen juist op ieder feestje tegen;
[ afbeelding ]
En wie er allemaal onlangs zijn overleden.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 14:36 schreef CasB het volgende:
Eén van de redenen waarom ik m'n verjaardag liever niet vier met m'n familie. Ik nodig liever wat vrienden uit om kansloos te zuipen, dan om die oninteressante gesprekken aan te horen van oude mensen met pijntjes en geneuzel.
Bij jou 'vrienden' club zitten Ze vast niet maar mensen hebben wel eens de neiging om veekering te hebbenquote:Op dinsdag 25 januari 2011 16:34 schreef najazeg het volgende:
maar waarom altijd eeuwige gesprekken? Een echt feestje is een krat bier leegdrinken, sterke verhalen vertellen, nog een krat bier leegdrinken, nog sterkere verhalen vertellen, nog een krat bier leegdrinken, schuine verhalen vertellen, NOG een krat bier leegdrinken, nog schuinere verhalen vertellen en bier drinken totdat op het eind iedereen van zijn stoel lazert.
het was een harrie jekkers quotequote:Op dinsdag 25 januari 2011 16:42 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Bij jou 'vrienden' club zitten Ze vast niet maar mensen hebben wel eens de neiging om veekering te hebben
gelijk heeft zequote:Op dinsdag 25 januari 2011 17:26 schreef Dastan het volgende:
[..]![]()
![]()
Dat gezicht van dat meisje linksbovenin.Echt alsof ze denkt: wat doe ik hier?
Dan haal ik er even wat lekkers te drinken bij!quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:35 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Goed idee! Even wat hapjes pakken hoor.
[ afbeelding ]
Is dat niet wat te harig?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:43 schreef Skazminko het volgende:
[..]
Dan haal ik er even wat lekkers te drinken bij!
[ afbeelding ]
quote:[code]De oorsprong van de verjaardagskring is onduidelijk. Mogelijk gaat hij terug op de calvinistische afkeer van dansen of andere vormen van intimiteit bij de staande receptie. Van oudsher vond in de verjaardagskring een scheiding plaats tussen mannen en vrouwen.[/code]
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:43 schreef Skazminko het volgende:
[..]
Dan haal ik er even wat lekkers te drinken bij!
[ afbeelding ]
Primaquote:Op dinsdag 25 januari 2011 21:06 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik was trouwens vorig jaar op zo'n doorlopende kringverjaardag van een tante en daar kwam de eerste visite in de ochtend en werd er al om 11 uur alcohol geschonken..
In Duitsland hoef je tenminste niet zo met je gebak op schoot te balanceren, daar zit je in een kring aan de eettafel en word je geacht minimaal twee keer Kuchen te nemen.
Of het is zo'n bierfeestje in de eigen Partykeller met een vaatje op de huisbar, op zo'n 20persoons hoekbank.
lekker!quote:
Jij woont ergens in de wildernis in een zelfgemaakte blokhut, jaagt op je eigen vlees en verzamelt je andere voedsel in het bos als eenlingquote:Op woensdag 26 januari 2011 01:14 schreef VeX- het volgende:
Ik zit zo goed als nooit in een kring bij een verjaardag. Gelukkig ken ik niet zoveel burgerlijke types.
quote:Op woensdag 26 januari 2011 01:23 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Als er iets nog Hollanders is dan een kringverjaardag, dan is het wel klagen over kringverjaardagen
Jij snapt het helemaal.quote:Op woensdag 26 januari 2011 01:23 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Als er iets nog Hollanders is dan een kringverjaardag, dan is het wel klagen over kringverjaardagen
69quote:Op woensdag 26 januari 2011 01:53 schreef Bolkesteijn het volgende:
Wat zijn andere mogelijke opstellingen die je zou kunnen hanteren voor het vieren van een verjaardag?
Jij geeft eckte bazenparties zie ik alquote:Op woensdag 26 januari 2011 01:43 schreef zomgmoz het volgende:
Vriend en ik hadden laatst samen ons verjaardagsfeestje geven, was tering gezellig![]()
gewoon zorgen dat je genoeg eten en drinken hebt. Fris en chips, en later op de avond frikandellen.
Goede relaxte muziek weer je heerlijk van kan genieten, maar die t ook gwn prima doet als achtergrond muziek. Triphop, jazz, blues, al die shit. Hadden toevallig ook ps2 met guitar hero staan, klein tournooitje gehouden, hehe![]()
Dan later op de avond als er wat mensen wegzijn, en de wat betere vrienden over blijven, beetje wiet erbij, en de beste tracks op. Awesome. Was echt een bazenparty, al zeg ik het zelf.![]()
En tja, wij hadden van tevoren wel een beetje nagedacht wie we uitnodigden, dus het maakte niet uit waar je zat, je kon gwn chill kletsen.
Misschien is ie 14?quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:09 schreef Neerlands_Trots het volgende:
[..]
Jij geeft eckte bazenparties zie ik al
Driehoeksverhoudingen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 01:53 schreef Bolkesteijn het volgende:
Wat zijn andere mogelijke opstellingen die je zou kunnen hanteren voor het vieren van een verjaardag?
iedereen komt met een bomgordel om?quote:
Ik zeg maar zo, beter een feestje in een kring, dan een feestje in je kringspierquote:Op woensdag 26 januari 2011 18:21 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Ik heb vanavond een kringverjaardag.![]()
Maar wel met leuke mensen dus dan maakt de vorm ook niet uit!
of hoe het op school is, terwijl je al 10 jaar afgestudeerd bentquote:Op woensdag 26 januari 2011 18:45 schreef najazeg het volgende:
elk jaar duizendmaal moeten vertellen aan mensen die het vorige keer ook vroegen, wat voor werk je doet. Ongeinspireerde meuk
Je bent psycholoog? Dan kan je vast door mij heenkijken?quote:Op woensdag 26 januari 2011 18:45 schreef najazeg het volgende:
elk jaar duizendmaal moeten vertellen aan mensen die het vorige keer ook vroegen, wat voor werk je doet. Ongeinspireerde meuk
Dat herken ik dan weer niet.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:44 schreef Sapstengel het volgende:
Ik ging een keer naar de verjaardag van een vriend. Op zaterdagavond. Dus ik dacht, even een beetje voorbereiden. Thuis al een aantal biertjes weggedronken en wat hasj gerookt. Kom ik daar enigzins beneveld aan, zitten zijn ooms, tantes, opa, oma etc allemaal in een kring. Zat ik daar met m'n gare kop.
Haha en zoals hierboven stond, die scheiding tussen mannen en vrouwen. Dat merk je soms ook bizar erg. Zitten de mannen met elkaar bier te zuipen en te praten over de zaak, voetbal of hun nieuwe auto. De vrouwen zitten dan iets verderop en hebben het over babies, kleding en de laatste tips uit de Libelle.
Mijn ouders gaven ook een keer een kringverjaardag. Mijn vriend kwam naast de übersnobistische buurvrouw te zitten. Vraagt ze ook naar zijn beroep. Hij was elektromonteur. Haar reactie: Oh... maar dat geeft niks hoor!quote:Op woensdag 26 januari 2011 18:53 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Je bent psycholoog? Dan kan je vast door mij heenkijken?
Je studeert informatica? Mijn PC doet de laatste tijd zo raar!
Je bent piloot? Dat is ook geen kunst aan tegenwoordig, je drukt op het knopje en het vliegtuig doet de rest!
Je bent medisch specialist? Hier een foto van mijn dochter, leuke meid, is nog vrijgezel!
Je bent stratenmaker? ah.. ja.. ook leuk.
Mijn eigen familie is gelukkig ook niet zo en meer van het door elkaar zitten inderdaad.quote:Op woensdag 26 januari 2011 19:02 schreef trovey het volgende:
[..]
Dat hertken ik dan weer niet.Wel in een kring maar allemaal door elkaar heen en iedereen praat met iedereen over van alles.
Een relatie hebben met een elektromonteurquote:Op woensdag 26 januari 2011 19:23 schreef MaLo het volgende:
[..]
Mijn ouders gaven ook een keer een kringverjaardag. Mijn vriend kwam naast de übersnobistische buurvrouw te zitten. Vraagt ze ook naar zijn beroep. Hij was elektromonteur. Haar reactie: Oh... maar dat geeft niks hoor!
Oh... maar dat geeft niks hoor!quote:Op woensdag 26 januari 2011 19:26 schreef luckass het volgende:
[..]
Een relatie hebben met een elektromonteur.
quote:Op woensdag 26 januari 2011 19:30 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Oh... maar dat geeft niks hoor!
quote:Op woensdag 26 januari 2011 19:23 schreef MaLo het volgende:
[..]
Mijn ouders gaven ook een keer een kringverjaardag. Mijn vriend kwam naast de übersnobistische buurvrouw te zitten. Vraagt ze ook naar zijn beroep. Hij was elektromonteur. Haar reactie: Oh... maar dat geeft niks hoor!
Hmm.. wat een transseksuele klusjesman?quote:Op woensdag 26 januari 2011 19:51 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
![]()
![]()
Mijn schoonouders zijn ook zo. Zus van mijn vriendin is een soort klusjesman. Mijn schoonouders roepen constant 'maar hij is een heel aardige jongen hoor'. Alsof hij iets goed moet maken..
De vriend van. Foutje.quote:Op woensdag 26 januari 2011 19:52 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Hmm.. wat een transseksuele klusjesman?
Tenzij je een relatie met die gast hebt, vind ik het nogal vreemd dat hij je op de zelfde dag heeft uitgenodigd als zijn familie.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:44 schreef Sapstengel het volgende:
Ik ging een keer naar de verjaardag van een vriend. Op zaterdagavond. Dus ik dacht, even een beetje voorbereiden. Thuis al een aantal biertjes weggedronken en wat hasj gerookt. Kom ik daar enigzins beneveld aan, zitten zijn ooms, tantes, opa, oma etc allemaal in een kring. Zat ik daar met m'n gare kop.
dadels, GADVERDAMME.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:37 schreef BasEnAad het volgende:
Het kutste vind ik nog de dadels met monchou. Vieze zoete meelhap.
De gastvrouw probeert origineel te doen, maar serveert een cliche.
[ afbeelding ]
oja, want chips en fris is alleen voor kinderen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:09 schreef Neerlands_Trots het volgende:
[..]
Jij geeft eckte bazenparties zie ik al
Sowieso moeten verjaardagen niet zo formeel gevierd worden.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:27 schreef On het volgende:
Vooral het begin van zo'n feest, als er maar een paar mensen zijn is ongemakkelijk. Dat iedereen deelnemer is aan hetzelfde gesprek en er soms dodelijke stiltes vallen. Vaak wordt het feest pas een beetje fatsoenlijk als er meerdere gesprekken ontstaan.
Dat is meer The Circle uit That 70's Showquote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:11 schreef RodeNek het volgende:
Tijdens een laatste verjaardag doemde er een schaal op met plus minus 30 joints![]()
ROFL! Hoeveel minuten of seconden?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:52 schreef On het volgende:
De gehele schaal met hartige hapjes kwestie is natuurlijk ook een wetenschap op zich. Ik zit in ieder geval altijd te berekenen wat de gemiddelde tijd is tussen elke keer dat ik een hapje kan pakken zonder als een aso over te komen, maar wel een zo hoog mogelijk rendement haal.
Een paar tips.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:54 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
ROFL! Hoeveel minuten of seconden?
Dat doe ik ook altijd, maar bij sommige heb je de vorige hap nog niet op of er komt alweer iemand aan met nog een schaal met shitquote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:52 schreef On het volgende:
De gehele schaal met hartige hapjes kwestie is natuurlijk ook een wetenschap op zich. Ik zit in ieder geval altijd te berekenen wat de gemiddelde tijd is tussen elke keer dat ik een hapje kan pakken zonder als een aso over te komen, maar wel een zo hoog mogelijk rendement haal.
Tijdens zo'n foodfest is het een heel ander verhaal, maar ik heb ook situaties gehad dat pas na een uur een klein bordje kaas werd neergezet. Dan veranderen mensen echt weer in primitieve roofdieren, constant azende op de hapjes. Snelle blikken en ogen vol afschuw als iemand de laatste pakt zonder te vragen of iemand anders deze wilde.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:12 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
Dat doe ik ook altijd, maar bij sommige heb je de vorige hap nog niet op of er komt alweer iemand aan met nog een schaal met shit
Oh heerlijk ditquote:Op woensdag 26 januari 2011 21:08 schreef RadioSlut het volgende:
Bij voorbaat sorry voor dit lange stuk hieronder.
-gezeik-
Nogmaals sorry voor dit lange stuk, maar ik moest dit gewoon kwijt
Vergeet het Aldi huismerk bier en frisdrank nietquote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:28 schreef cora4034 het volgende:
Goedkope taart, uit diepvries of supermarkt, dan huil ik zachtjes in mezelf. Of meld " doe maar niet last van mijn maag"
Heb ik ook weleens meegemaakt.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:54 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
Sowieso moeten verjaardagen niet zo formeel gevierd worden.
heb wel eens meegemaakt dat iedereen met de armen over elkaar zat en af en toe een slokje van hun glas drinken/snack op tafel durfden te pakken
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:52 schreef On het volgende:
De gehele schaal met hartige hapjes kwestie is natuurlijk ook een wetenschap op zich. Ik zit in ieder geval altijd te berekenen wat de gemiddelde tijd is tussen elke keer dat ik een hapje kan pakken zonder als een aso over te komen, maar wel een zo hoog mogelijk rendement haal.
Niks mis met een feestje waarbij de koelkast + extra koelkast stampvol halve liters liggenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:51 schreef Kwalberto het volgende:
[..]
Vergeet het Aldi huismerk bier en frisdrank niet
Als dit een koelkast vol halve liters bier van de Aldi is dan is de lol er snel vanafquote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:54 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Niks mis met een feestje waarbij de koelkast + extra koelkast stampvol halve liters liggen
Neuh, we zuipen mooi doorquote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:56 schreef Kwalberto het volgende:
[..]
Als dit een koelkast vol halve liters bier van de Aldi is dan is de lol er snel vanaf
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:11 schreef RodeNek het volgende:
Tijdens een laatste verjaardag doemde er een schaal op met plus minus 30 joints![]()
Vandaag er 2 meegemaakt, m'n pa was jarig. 1e kring was gezellig want familie die ik weinig heb gezien, 2e kring was saai (voor mij dan) maar toen was ik ergens andersquote:
Geweldig blijft dit.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 01:33 schreef DeHovenier het volgende:
De oerhollandse gezelligheid is zeer herkenbaar hier
dit. Aldi bier is niet te zuipen. Een koelkast vol Hertog jan of Grolsch is al een heel stuk beterquote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:56 schreef Kwalberto het volgende:
[..]
Als dit een koelkast vol halve liters bier van de Aldi is dan is de lol er snel vanaf
die zitten zeker in een vierkant?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 08:51 schreef Odrazi het volgende:
Überhaupt in een kring zitten bij welke gelegenheid ook.. Bij een vriendin van me komt elke zaterdagavond familie en gaan ze in een kring zitten met de tv aan en hapjes op tafel. Lijkt me echt een hel. En die vriendin van me maar heen en weer lopen om bier te halen voor anderen![]()
Gelukkig vieren mensen die ik ken hun verjaardagen niet in een kring.
in een kring gaan zitten met zijn allen en dan zingen "We maken een kringetje van sukkels en van mutsen"quote:Op zaterdag 19 februari 2011 08:39 schreef Toekito het volgende:
Kom maar op met de tips want ben volgende week jarig
Dat tikkende klokje ook op de achtergrond...quote:Op zaterdag 19 februari 2011 01:33 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Vandaag er 2 meegemaakt, m'n pa was jarig. 1e kring was gezellig want familie die ik weinig heb gezien, 2e kring was saai (voor mij dan) maar toen was ik ergens anders
De oerhollandse gezelligheid is zeer herkenbaar hier
Ik was blij tot ik het woord metal lasquote:Op zaterdag 19 februari 2011 01:03 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Neuh, we zuipen mooi door
Veel bier, frituurding dat overuren draait, kansloos geouwehoer en metal op de achtergrond = goed feest
En als de huisvrouw de jarige is, blijft ze nog steeds bediende spelen zodat ze over de hele dag misschien anderhalf uur bij de visite is.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 11:16 schreef vanBinsberge het volgende:
Hebben jullie ook altijd dat de huisvrouw de hele tijd heen en weer loopt naar de keuken om shit op te halen, maar toch nog mee wilt doen in het gesprek en dan vanuit de keuken begint te schreeuwen? En uit beleefdheid zeggen de andere huisvrouwen altijd "Zal ik even meehelpen?" "Nee hoeft niet hoor lukt zo wel"
klinkt als een gigantische kutverjaardag. Behalve voor de wii'ende kinderen wrsquote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:18 schreef egeltje1985 het volgende:
Laatste verjaardag waar ik bij was, vorige week zondag:
verjaardag van nichtje die 9 werd. Gevolg: schreeuwende kinderen door het huis, gelukkig zaten ze vooral in de kelder te wii-en ofzo.
Ok, ik ben dus gezonder aan het leven de laatste tijd. Meer sporten, minder eten, dat werk. Gevolg: bij ál het eten dat langskwam: "O nee, jij bent aan de lijn he?" "Hoeveel ben je nou al afgevallen?" Nu kon die smerige supermarkttaart me ook gestolen worden, maar toch. Grappig was wel mijn te dikke, aan diabetes lijdende oom, die vrolijk twee punten wegwerkte: "Ja, ik moet ook weer wat afvallen."
Sowieso had ik aan het eind van de avond ontzettende honger, want die kant van de familie kan gewoon niet koken. Zelfgemaakte gehaktballetjes die dreven in het vet en helemaal zompig waren i.p.v. lekker gebakken. En verder waren er schalen koude schotel. Lekkerste was gerookte zalm op een prikkertje met komkommer, maar daar mocht iedereen welgeteld 1 van. Gelukkig heb ik er later nog 1 te pakken gekregen, maar dat was het dus. Ow, en er was stokbrood, maar dan van de supermarkt van de dag ervoor. Dus...
Leukste was nog 's avonds studio sport kijken, al was iedereen verbaasd dat ik dat ook wilde kijken. Overige vrouwelijke familieleden zaten in de keuken of stonden tegen hun man te zeuren of het al was afgelopen.
Zeiden ze serieus dat je er maar 1 mocht pakkenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:18 schreef egeltje1985 het volgende:
Laatste verjaardag waar ik bij was, vorige week zondag:
verjaardag van nichtje die 9 werd. Gevolg: schreeuwende kinderen door het huis, gelukkig zaten ze vooral in de kelder te wii-en ofzo.
Ok, ik ben dus gezonder aan het leven de laatste tijd. Meer sporten, minder eten, dat werk. Gevolg: bij ál het eten dat langskwam: "O nee, jij bent aan de lijn he?" "Hoeveel ben je nou al afgevallen?" Nu kon die smerige supermarkttaart me ook gestolen worden, maar toch. Grappig was wel mijn te dikke, aan diabetes lijdende oom, die vrolijk twee punten wegwerkte: "Ja, ik moet ook weer wat afvallen."
Sowieso had ik aan het eind van de avond ontzettende honger, want die kant van de familie kan gewoon niet koken. Zelfgemaakte gehaktballetjes die dreven in het vet en helemaal zompig waren i.p.v. lekker gebakken. En verder waren er schalen koude schotel. Lekkerste was gerookte zalm op een prikkertje met komkommer, maar daar mocht iedereen welgeteld 1 van. Gelukkig heb ik er later nog 1 te pakken gekregen, maar dat was het dus. Ow, en er was stokbrood, maar dan van de supermarkt van de dag ervoor. Dus...
Leukste was nog 's avonds studio sport kijken, al was iedereen verbaasd dat ik dat ook wilde kijken. Overige vrouwelijke familieleden zaten in de keuken of stonden tegen hun man te zeuren of het al was afgelopen.
En je opa en oma kijken gezellig mee naar de porno wou je zeggenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:52 schreef Bartcoah het volgende:
Heen en weer lopen? Nee ik heb een tap staan kan je zelf doen lui kk jong.
Saai? Nee hoor niet als je 90 liter bier hebt.
Vrouwen die janken? Nee hoor we hebben een beamer die tegen de schuur staat zodat je porno kan kijken met 20 man (Y).
Mijn verjaardagen kijkt iedereen altijd naar uit :>. Mijne zijn nooit saai nooit vervelend gelukkig is mijn familie ook ontzettend gast vrij. Wat je bij de meeste hoog opgeleide mensen niet verwacht daar zijn die verjaardagen altijd zo stijfjes neu hoa bij BartCoah nietOma komt lekker bij het tuig zitten en Opa all2 amsterdammers Opa is een Jordaniër dus dat vindt iedereen prachtig.
Moraal van dit verhaal: jullie mogen niet komen
Die zijn wel wat gewend jaquote:Op zaterdag 19 februari 2011 14:26 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
En je opa en oma kijken gezellig mee naar de porno wou je zeggen
Mn nicht (moeder van dat meisje) stond de dingen uit te delen. 1 pp. Meer had ze er ook niet.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:57 schreef Fubupower het volgende:
[..]
Zeiden ze serieus dat je er maar 1 mocht pakken![]()
Als dat zo is, heb je echt een ongelooflijke kut familie.
Wel leuk was een potje tafelvoetbal met mn oom.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:49 schreef najazeg het volgende:
[..]
klinkt als een gigantische kutverjaardag. Behalve voor de wii'ende kinderen wrs
En maandag weer met z'n allen naar de sociale werkplaats, hiephoi.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:52 schreef Bartcoah het volgende:
Heen en weer lopen? Nee ik heb een tap staan kan je zelf doen lui kk jong.
Saai? Nee hoor niet als je 90 liter bier hebt.
Vrouwen die janken? Nee hoor we hebben een beamer die tegen de schuur staat zodat je porno kan kijken met 20 man (Y).
Mijn verjaardagen kijkt iedereen altijd naar uit :>. Mijne zijn nooit saai nooit vervelend gelukkig is mijn familie ook ontzettend gast vrij. Wat je bij de meeste hoog opgeleide mensen niet verwacht daar zijn die verjaardagen altijd zo stijfjes neu hoa bij BartCoah nietOma komt lekker bij het tuig zitten en Opa all2 amsterdammers Opa is een Jordaniër dus dat vindt iedereen prachtig.
Moraal van dit verhaal: jullie mogen niet komen
Dit is een serieus topic Chriz!quote:Op zaterdag 19 februari 2011 18:22 schreef Chriz2k het volgende:
Ik zet de stoelen altijd in hakenkruisformatie.
Kloptquote:Op zaterdag 19 februari 2011 18:36 schreef Adelante het volgende:
[..]
Dit is een serieus topic Chriz!
Het vorkje aan de kant leggen en gewoon met je handen op eten, eerst pak je de bovenkant eraf en daarna begin je aan de onderkant, probleem opgelost.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 12:38 schreef Beach het volgende:
Of je krijgt een tompouce met alleen een klein vorkje, probeer dat maar eens netjes op te eten terwijl je het schoteltje beet moet houden
Ahhhh....quote:Op zaterdag 19 februari 2011 19:15 schreef cvboer het volgende:
[..]
Het vorkje aan de kant leggen en gewoon met je handen op eten, eerst pak je de bovenkant eraf en daarna begin je aan de onderkant, probleem opgelost.
Bovenkant verwijderen, omdraaien en tegen de onderkant aanplakken, anders niet.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 19:15 schreef cvboer het volgende:
[..]
Het vorkje aan de kant leggen en gewoon met je handen op eten, eerst pak je de bovenkant eraf en daarna begin je aan de onderkant, probleem opgelost.
Als jij daar nou eens een filmpje van maaktquote:Op zaterdag 19 februari 2011 19:19 schreef Deckard het volgende:
De tompouce moet je schranzend opeten met een koekiemonster geluid er bij. Laat desnoods hier en daar wat stukjes tompouce in de lucht gooien voor het grotere effect van het schranzen.
Ja, hele serie, ook met een Bossche bol enzo.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 19:34 schreef cvboer het volgende:
[..]
Als jij daar nou eens een filmpje van maakt
en dat op youtube. Ik zou er zeker op abonnerenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 19:35 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ja, hele serie, ook met een Bossche bol enzo.
idd. voor mijn verjaardag geen supermarkttaartquote:Op zaterdag 19 februari 2011 20:48 schreef Adelante het volgende:
Of van die vies gore Maitre Paul slagroomtaarten uit de vriezerNiet te vreten dat gebak
En dan ook nog op plastic bordjes, want 'dat scheelt met de afwas'
Hollandse zuinigheid
Multivlaai FTWquote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:11 schreef najazeg het volgende:
[..]
idd. voor mijn verjaardag geen supermarkttaart
de zelfgemaakte blijven natuurlijk de bestequote:
Je moet op een verjaardag dan ook nooit een discussie gaan voeren die ook maar enigzins een inhoud of nog erger, een lading heeftquote:Op zondag 20 februari 2011 08:51 schreef n8n het volgende:
De ergste zijn nog met een eigenwijze conservatieve opa met een 'vroeger-was-alles-beter'-mentaliteit die overal dè mening over hebben die elke discussie zinloos maakt
Ben ik ook niet van plan, het gezanik doen mijn nekharen overeind staan waardoor mijn tong scherper wordtquote:Op zondag 20 februari 2011 13:49 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Je moet op een verjaardag dan ook nooit een discussie gaan voeren die ook maar enigzins een inhoud of nog erger, een lading heeft
Idem.quote:
Ga jij naar dezelfde als ikquote:Op zondag 20 februari 2011 14:06 schreef fratsman het volgende:
Idem.Maar het scheelt dat mijn tante altijd voldoende hapjes, bier, goede wijn, etc. heeft. Nu alleen nog mijn neef met zijn dom gelul zien te ontlopen.
En dan op achtergrond muziek van Heinoquote:Op zaterdag 19 februari 2011 18:22 schreef Chriz2k het volgende:
Ik zet de stoelen altijd in hakenkruisformatie.
Ja maar degene die hij kent die iets soortgelijks heeft gehad heeft het altijd net iets erger gehadquote:Op zondag 20 februari 2011 13:55 schreef Nielsch het volgende:
Het allerergste is nog wel die oom of kennis die werkelijk bij elke anekdote die iemand verteld iets soortgelijks heeft meegemaakt. Dan verteld iemand een verhaal en dan gaat die oom van: "ja, nou zo hadden wij eens iets soortgelijks..." en dan daarna een zelfde soort bullshit verhaal als daarvoor. Dan is die oom klaar met z'n verhaal, verteld iemand anders wat en gaat die fucking oom weer: "ja, nou zo had ik eens iets dergelijks..." enzovoorts en dat de fucking hele dag door.
Juist leuk om te zien hoe ver je het kan pushenquote:Op zondag 20 februari 2011 14:56 schreef Mopst3r het volgende:
[..]
Ja maar degene die hij kent die iets soortgelijks heeft gehad heeft het altijd net iets erger gehad
quote:Op zondag 20 februari 2011 14:57 schreef Mopst3r het volgende:
Of van die verjaardagen waar de hele middag gore troep op tafel staat (vieze goedkope zweetkaas en dat soort zooi) en dat je dan om 18 uur vraagt wat eten we? Ja nou uhm uhm we hebben toch de hele middag al gegeten en dan roept de gastvrouw uit de keuken nou ja ik heb echt geen trek hoor pfffff er staattoch genoeg :SL:S:S
En dan uiteraard op zondag met je brakke hoofdquote:Op zondag 20 februari 2011 14:58 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Maar zoberzo, verjaardagen overdag wtf
Hmm, dat is opzich wel goeiequote:Op zondag 20 februari 2011 14:59 schreef vanBinsberge het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]!!
Dat ken ik niet. Augurken in ham en gevulde eieren is meer het ding om te doen hierquote:Op zondag 20 februari 2011 15:00 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Hmm, dat is opzich wel goeie
En een dik stuk rijstevlaai naar binnen knallen
[ afbeelding ]
Ja maar ik woon dan ook in Limburg. Hier is het eigenlijk heel normaal dat je minimaal keuze hebt uit 2 stukken vlaai en een taartquote:Op zondag 20 februari 2011 15:01 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
Dat ken ik niet. Augurken in ham en gevulde eieren is meer het ding om te doen hier
quote:Op zondag 20 februari 2011 14:59 schreef vanBinsberge het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]!!
Hulde aan deze man. Zo hoort verjaardagsvoedsel uit te zien. Het liefste op een zonnige zaterdagmiddag in iemands gigantische achtertuin. En dan doorgaan tot diep in de nachtquote:Op zondag 20 februari 2011 15:03 schreef fratsman het volgende:
[..]![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Feesten van mensen met gigantische achtertuinen waar je doorheen kunt dwalen met je zatte kopquote:Op zondag 20 februari 2011 15:05 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Hulde aan deze man. Zo hoort verjaardagsvoedsel uit te zien. Het liefste op een zonnige zaterdagmiddag in iemands gigantische achtertuin. En dan doorgaan tot diep in de nacht
Of op het moment dat het op tafel wordt gezet al helemaal uitgedroogd. Nog erger.quote:Op zondag 20 februari 2011 14:57 schreef Mopst3r het volgende:
Of van die verjaardagen waar de hele middag gore troep op tafel staat (vieze goedkope zweetkaas en dat soort zooi)
dat is het moment dat je gewoon met een groep besluit dat die gastvrouw het heen en weer kan krijgen en je naar de kroeg gaat in combinatie met een kebab/shoarma zaakquote:Op zondag 20 februari 2011 14:57 schreef Mopst3r het volgende:
Of van die verjaardagen waar de hele middag gore troep op tafel staat (vieze goedkope zweetkaas en dat soort zooi) en dat je dan om 18 uur vraagt wat eten we? Ja nou uhm uhm we hebben toch de hele middag al gegeten en dan roept de gastvrouw uit de keuken nou ja ik heb echt geen trek hoor pfffff er staattoch genoeg :SL:S:S
Ja dat je gewoon ziet dat zet het aller allergoedkoopste hebben gekochtquote:Op zondag 20 februari 2011 15:27 schreef female81 het volgende:
[..]
Of op het moment dat het op tafel wordt gezet al helemaal uitgedroogd. Nog erger.
"Wil jij ook wat?" Nee, dank je.
...of de blokjes af hebben gesneden van een stuk wat al een week in de koelkast lag, en waarvan ze zelf al de helft op hun brood hadden gedaan.quote:Op zondag 20 februari 2011 16:06 schreef Mopst3r het volgende:
[..]
Ja dat je gewoon ziet dat zet het aller allergoedkoopste hebben gekocht
jij denkt zeker dat alleen arme mensen zo zijn?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 15:25 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En maandag weer met z'n allen naar de sociale werkplaats, hiephoi.
Dit is zo akelig herkenbaar.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:52 schreef On het volgende:
De gehele schaal met hartige hapjes kwestie is natuurlijk ook een wetenschap op zich. Ik zit in ieder geval altijd te berekenen wat de gemiddelde tijd is tussen elke keer dat ik een hapje kan pakken zonder als een aso over te komen, maar wel een zo hoog mogelijk rendement haal.
Je zegt het alsof je iets probeert goed te praten.quote:Op woensdag 26 januari 2011 19:42 schreef MaLo het volgende:
[..]
Overigens is hij nu geen elektromonteur meer en de buurvrouw komt niet meer bij mijn ouders (om allerlei andere redenen)
)
nee jij bent zeker hoog niveau met zoveel uitzaaiingen in je post... kom je soms uit Den Haag?quote:Op zondag 20 februari 2011 16:15 schreef Bartcoah het volgende:
[..]
jij denkt zeker dat alleen arme mensen zo zijn?
Dan heb je een heel erg kanker dom beeld over rijke mensen.
ouwe faalhaas
sociale werkplaats hahahaha kanker sukkel
quote:Op zondag 20 februari 2011 16:15 schreef Bartcoah het volgende:
[..]
jij denkt zeker dat alleen arme mensen zo zijn?
Dan heb je een heel erg kanker dom beeld over rijke mensen.
ouwe faalhaas
sociale werkplaats hahahaha kanker sukkel
Ik zou gewoon in de kelder gaan wii'en.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:18 schreef egeltje1985 het volgende:
Laatste verjaardag waar ik bij was, vorige week zondag:
verjaardag van nichtje die 9 werd. Gevolg: schreeuwende kinderen door het huis, gelukkig zaten ze vooral in de kelder te wii-en ofzo.
Ok, ik ben dus gezonder aan het leven de laatste tijd. Meer sporten, minder eten, dat werk. Gevolg: bij ál het eten dat langskwam: "O nee, jij bent aan de lijn he?" "Hoeveel ben je nou al afgevallen?" Nu kon die smerige supermarkttaart me ook gestolen worden, maar toch. Grappig was wel mijn te dikke, aan diabetes lijdende oom, die vrolijk twee punten wegwerkte: "Ja, ik moet ook weer wat afvallen."
Sowieso had ik aan het eind van de avond ontzettende honger, want die kant van de familie kan gewoon niet koken. Zelfgemaakte gehaktballetjes die dreven in het vet en helemaal zompig waren i.p.v. lekker gebakken. En verder waren er schalen koude schotel. Lekkerste was gerookte zalm op een prikkertje met komkommer, maar daar mocht iedereen welgeteld 1 van. Gelukkig heb ik er later nog 1 te pakken gekregen, maar dat was het dus. Ow, en er was stokbrood, maar dan van de supermarkt van de dag ervoor. Dus...
Leukste was nog 's avonds studio sport kijken, al was iedereen verbaasd dat ik dat ook wilde kijken. Overige vrouwelijke familieleden zaten in de keuken of stonden tegen hun man te zeuren of het al was afgelopen.
Héél herkenbaar...quote:Op zondag 20 februari 2011 13:55 schreef Nielsch het volgende:
Het allerergste is nog wel die oom of kennis die werkelijk bij elke anekdote die iemand verteld iets soortgelijks heeft meegemaakt. Dan verteld iemand een verhaal en dan gaat die oom van: "ja, nou zo hadden wij eens iets soortgelijks..." en dan daarna een zelfde soort bullshit verhaal als daarvoor. Dan is die oom klaar met z'n verhaal, verteld iemand anders wat en gaat die fucking oom weer: "ja, nou zo had ik eens iets dergelijks..." enzovoorts en dat de fucking hele dag door.
Dat is inderdaad het standaard smalltalk praatjequote:Op maandag 21 februari 2011 12:08 schreef Afhaalchinees het volgende:
Zoo vreselijk inderdaad, of dat je al die vage mensen die half familie zijn moet vertellen wat je doet
"hoe gaat je studie?"
"ja goed"
"wat doe je nu ookalweer?"
"[insert random kutstudie]"
"ooooh leuk, een buurjongen van de broer van m'n collega doe dat ook!"
"....."
en zo gaat het dan altijd
"hoe gaat je studie?"quote:Op maandag 21 februari 2011 12:08 schreef Afhaalchinees het volgende:
Zoo vreselijk inderdaad, of dat je al die vage mensen die half familie zijn moet vertellen wat je doet
"hoe gaat je studie?"
"ja goed"
"wat doe je nu ookalweer?"
"[insert random kutstudie]"
"ooooh leuk, een buurjongen van de broer van m'n collega doe dat ook!"
"....."
en zo gaat het dan altijd
Je hebt een vertekend beeld gekregen. In Afrika hebben ze alleen hout.quote:Op maandag 21 februari 2011 13:02 schreef Nevermind.. het volgende:
Verjaardagkringen![]()
Buitenlandse feesten (Antilliaanse, Surinaamse etc.) Met veel whiskey en BBQ. Veel snacks en natuurlijk een volledige maaltijd! Muziek hard aan!
En voor de vrouwen natuurlijk Baileys, Wijn en hardnekkige roddels.
... *knip*
![]()
![]()
![]()
Plan gedurende de hele maand augustus dan een vakantie.quote:Op maandag 21 februari 2011 12:37 schreef Saturos het volgende:
Vind zo'n verjaardagen altijd confronterend als de tering. Nu ben ik dus al 3 keer gezakt voor mijn rijbewijs, heb ik op het moment geen vriendin en gaat het met mijn studie niet zo best. Dus iedere keer als ik op zo'n verjaardag kom, vragen altijd dezelfde personen dezelfde vragen, en iedere keer geef ik dezelfde antwoorden, en iedere keer volgt er eenzelfde ongemakkelijke stilte van een onbepaalde tijd.
Drank zorgt ervoor dat ik geen zelfmoordneigingen krijg op zo'n verjaardag. Het ergste is dat ik in Augustus 5 verjaardagen heb waar ik naartoe moet
.
Neem anders nog een boterhamrol met een augurkje,quote:Op maandag 21 februari 2011 13:13 schreef Redskillz het volgende:
[..]
Je hebt een vertekend beeld gekregen. In Afrika hebben ze alleen hout.
Die surinamers en antillianen in Nederland zitten tegenwoordig ook gewoon met een jat leverworst en een blokkie kaas in een kringetje te kwebbelen hoorquote:Op maandag 21 februari 2011 13:02 schreef Nevermind.. het volgende:
Verjaardagkringen![]()
Buitenlandse feesten (Antilliaanse, Surinaamse etc.) Met veel whiskey en BBQ. Veel snacks en natuurlijk een volledige maaltijd! Muziek hard aan!
En voor de vrouwen natuurlijk Baileys, Wijn en hardnekkige roddels.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
Stoer man, mag ik je nu aanraken?quote:Op maandag 21 februari 2011 14:29 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Laatste x moesten er 1 politiebusje en 2 politie-auto's aan te pas komen om ons feest te eindigen!! Bazenfeest!!![]()
![]()
Dat mag! Maar niet op de manier waarop je vader jou aanraakt bittequote:Op maandag 21 februari 2011 14:35 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Stoer man, mag ik je nu aanraken?
Geen zorgen, komt in orde.quote:Op maandag 21 februari 2011 14:55 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Dat mag! Maar niet op de manier waarop mijn vader mij aanraakt bitte
Aha, de eeuwenoudequote:
nee, jouw grap was origineel. bovendien, ik heb nooit een vader gehad, dus waarschijnlijk ben je in de war.quote:Op maandag 21 februari 2011 15:17 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Aha, de eeuwenoude
verander-een-quote-in-iets-anders-zodat-het-lijkt-of-de-ander-dat-gezegd-heeft-grap
Een hele leuke is dat! Ook wel uitgevoerd, ik geef het een 8/10!
Nee uit Bloemendaalquote:Op zondag 20 februari 2011 16:58 schreef najazeg het volgende:
[..]
nee jij bent zeker hoog niveau met zoveel uitzaaiingen in je post... kom je soms uit Den Haag?
Idd _o_quote:Op maandag 21 februari 2011 12:08 schreef Afhaalchinees het volgende:
ooooh leuk, een buurjongen van de broer van m'n collega doe dat ook!"
Komt u maar ik zit nu in Floridaquote:Op woensdag 23 februari 2011 18:26 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
NOU KOMT IE JE OPZOEKEN!!! DOMMERIK!!
's Ochtends fok!en in Floridaquote:Op woensdag 23 februari 2011 18:27 schreef Bartcoah het volgende:
[..]
Komt u maar ik zit nu in Florida
quote:Op woensdag 23 februari 2011 18:28 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
's Ochtends fok!en in Florida
Ja inderdaad, hebben wij (mijn ouders) thuis ook. Een voor de incapabele mensen die niet kunnen staan hebben we ook lagere zitjes, maar gewoon meerdere. Het is ook niet heel erg als sommige mensen zitten, maar in kleinere groepjes kunnen die mensen tenminste ook nog een gesprekje voeren. In een grote kring hoort die ene halfdove oom natuurlijk geen zak.quote:Op woensdag 23 februari 2011 19:19 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik heb niet alles gelezen, maar wat goed helpt zijn een paar van die opklapbare statafels. Dit soort dingen:
[ afbeelding ]
Dat zorgt er meestal voor dat mensen iets meer door elkaar gaan lopen
quote:Op maandag 21 februari 2011 14:29 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Die surinamers en antillianen in Nederland zitten tegenwoordig ook gewoon met een jat leverworst en een blokkie kaas in een kringetje te kwebbelen hoor
Je moet niet zoveel films kijken
Volgens mij wordt een verjaardag met Raymann toch niet echt veel meer dan dat hoor.quote:
die viet ik van de week nog bij d'r tiete, da liet ze trouwens ok goed toe. Ja als de meer betaalt dan madde ok meerquote:Op dinsdag 25 januari 2011 13:40 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En die dude links met rode trui, die zijn kans schoon ziet om zijn schoonzus eens even gruwelijk bij de tiete te vatten. Die laat dat goed toe.
Jezus, wat een kutouders heb jij zeg. En wat ben je voor een mietje dat je er ook nog eens de hele tijd bij blijft. Toen ik nog thuis woonde dronk ik altijd een paar biertjes mee en daarna zei ik: tabee, ik ga de stad in!quote:Op woensdag 2 maart 2011 17:17 schreef vanBinsberge het volgende:
Iedereen zeikt dan wel om verjaardagen, maar die keren dat kennissen/familie zomaar eens over de vloer komen zijn ook niet leuk. Dan wordt er om 11:00 's ochtends afgesproken, vervolgens zeg je hoi tegen elkaar en als kind zit je daar dan gesandwicht tussen de babyboomers die het naar hun zin hebben.Meestal moet (degene die dat bedacht heeft mag echt dood) tot het einde blijven zitten.
En dan nog die tenenkrommende gesprekken over hoe geweldig internet wel niet is, en "Heb je mijn mailtje met die powerpoint gezien? grappig man!!! ik kwam niet meer bij!!"
Vervolgens zeggen ze omstreeks 16:00 "we moeten maar eens gaan". Dat is dan meestal een uitprobeerzinnetje van "heb je nog wel zin in ons" en als je ouders dan met "nee joh blijf lekker zitten misschien kun je nog mee-eten" antwoorden, ben je echt de lul. Ga er dan maar vanuit dat ze tot en met 23:00 blijven.![]()
Dat is dan gvd de 12 uur aan 1 stuk door geen reet kunnen doen
Meestal doe ik dat ook wel jaquote:Op woensdag 2 maart 2011 17:25 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Jezus, wat een kutouders heb jij zeg. En wat ben je voor een mietje dat je er ook nog eens de hele tijd bij blijft. Toen ik nog thuis woonde dronk ik altijd een paar biertjes mee en daarna zei ik: tabee, ik ga de stad in!
God allemachtig, wat moet jij een kutleven hebbenquote:Op woensdag 2 maart 2011 17:26 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
Meestal doe ik dat ook wel ja![]()
Maar soms ben je gewoon verplicht weet je![]()
Als er 'hoog' bezoek komt en je moet er bijblijven omdat je zo'n fantastische zoon bent
Waarom ben jij zo'n vreemd figuur die elk detail van mij onthoudtquote:Op woensdag 2 maart 2011 21:12 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
God allemachtig, wat moet jij een kutleven hebben!
Ik stalk jequote:Op woensdag 2 maart 2011 21:14 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
Waarom ben jij zo'n vreemd figuur die elk detail van mij onthoudt
Nee was gister ziekquote:Op woensdag 2 maart 2011 21:17 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
Counter-stalk: en nog lekker gegeten vandaag ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kaleidoscopiklimax
quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:03 schreef RadioSlut het volgende:
Ik heb ook heel vaak dat ik een stukje taart van 4 à 5 cm in de breedte krijg. Zodat er 2 keer zoveel mensen met één taart kunnen doenNa een koekje gaat de trommel dichtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:03 schreef RadioSlut het volgende:
Ik heb ook heel vaak dat ik een stukje taart van 4 à 5 cm in de breedte krijg. Zodat er 2 keer zoveel mensen met één taart kunnen doenEen taart of vlaai laat je toch gewoon voorsnijden bij de bakker/taartenzaak in 10 of 12 puntenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
Of nemen ze koekjes mee die bijna niemand lustquote:Op donderdag 3 maart 2011 17:05 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Na een koekje gaat de trommel dicht
Nee, zo'n maitre-paul dinges van de super.quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:06 schreef Adelante het volgende:
[..]
Een taart of vlaai laat je toch gewoon voorsnijden bij de bakker/taartenzaak in 10 of 12 punten
Gelukkig niet van dat Paul de Leeuw dikkerdjes volk hierquote:
gewoon net zo doen als ik eens heb geantwoord toen ik steeds weer diezelfde vragen zat was:quote:Op donderdag 3 maart 2011 22:33 schreef _Loki het volgende:
Mijn god zulke verjaardagen zijn zo kut.
Ik moet ook íedere verjaardag het standaard praatje houden over hoe goed het wel niet gaan met m'n studie en hoe makkelijk op kamers wonen wel niet is. Na bijna 2 jaar is het nog steeds leuk ja.
Bij mij ook. 'Woon je nog in Utrecht?' 'Ja, al vijf jaar' 'Is zo'n kamer nou duur/klein/whatever?'quote:Op donderdag 3 maart 2011 22:33 schreef _Loki het volgende:
Mijn god zulke verjaardagen zijn zo kut.
Ik moet ook íedere verjaardag het standaard praatje houden over hoe goed het wel niet gaan met m'n studie en hoe makkelijk op kamers wonen wel niet is. Na bijna 2 jaar is het nog steeds leuk ja.
hoezo ik moet praten? Er moet bier gezopen worden, verdorie!quote:Op vrijdag 4 maart 2011 09:41 schreef _Loki het volgende:
Meestal zijn ze gewoon zo desperate. "Ik moet praten maar alle onderwerpen zijn op. Dan begin ik maar gewoon overnieuw."
moa duur scherpmie hoor.... Als er mensen bij mij in mijn kamer komen en ze zeggen wat is dat voor ding?!quote:Op donderdag 17 maart 2011 17:21 schreef Adelante het volgende:
Toyota kent de Hollandse verjaardagen ook al aardig
ik niet xDquote:Op donderdag 17 maart 2011 22:15 schreef Bartcoah het volgende:
[..]
moa duur scherpmie hoor.... Als er mensen bij mij in mijn kamer komen en ze zeggen wat is dat voor ding?!
Dan zeg ik dat is me motherfucking computer I call him GOD \o/ YEAH YEAHWASSUP NOWWW?!?!?!?!??!?!! WASSSUUUUUPPPPPPPPPP
AAAAAARRRGHHHH
bij mij mag ie open op tafel blijven staan, ze staan er toch om opgegeten te worden?quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:05 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Na een koekje gaat de trommel dicht
Mensen? Waar danquote:Op vrijdag 18 maart 2011 10:52 schreef boskameel het volgende:
[..]
aaaargh. Wat een mensen zitten daar ook.
Jouw opa is een Grand Master Troll, en jij en je hele familie trapten daar 17 jaar lang in.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 12:28 schreef Kentekenplaat het volgende:
Wat een geweldig herkenbaar topic.
Verjaardagen met vrienden begonnen vroeger om 22.00u of zo, dat zoop stevig door tot een uur of half 1 om daarna richting de kroeg te vertrekken.
Maar dat was voordat ze kinderen kregen, toen ze die eenmaal hadden kwam ik op zo'n verjaardag om 21.30u binnen en hoorde ik:"Wat ben jij laat." Ik"Laat? Dit is toch normaal?" En nog voor middernacht was het afgelopen want morgen zouden de kinders weer vroeg wakker zijn.
Ik zat echt te twijfelen of dit dezelfde mensen waren.
Het toppunt van sleur echter was jarenlang de verjaardag van mijn opa.
De beste man heeft zijn verjaardag 17 jaar lang op exact dezelfde wijze gevierd.Hij is jarig op oudjaarsdag, maar dat belette hem niet om iedereen om 10.00u uit te nodigen. Daarna was het standaard koffie/thee met gebak, een paar glazen fris en dan naar de andere zaal voor het diner. En dat diner was elk jaar hetzelfde, echt elk jaar. Na dat diner nog wat koffie/thee en dan waren we rond 14.30u weer bevrijd. De kelners daar wisten gewoon zonder te vragen wat we wilden drinken, hoe erg is dat..
Enfin, de vlag is bij het gros van de familie nog net niet uitgehangen toen opa besloot dat hij te oud werd voor zulke massale verjaardagen.
Mijn beste vriend had, toen hij nog vrijgezel was, altijd de beste verjaardagen. Een hoop bier en vooral een hoop lol. Ook een verjaardag van mijn nichtje was geslaagd, ze had een biertap geregeld en dat was een vrolijke avond. De volgende dag werd het nog even dunnetjes over gedaan want het fust moest leeg.
quote:Op vrijdag 18 maart 2011 12:36 schreef Ezio het volgende:
[..]
Jouw opa is een Grand Master Troll, en jij en je hele familie trapten daar 17 jaar lang in.
Hangtafels in de achterkamer en daar de 'natte' bar met zelfservice scheelt heel veel in stijve kringverjaardagen. Mensen gaan vanzelf lopen bij dorst en blijven vaak hangen aan de tafels als het daar gezellig isquote:Op vrijdag 18 maart 2011 15:30 schreef Gripper het volgende:
Onze familie doet ook zulke verjaardagen. 1 tante heeft een verschrikkelijk klein huisje, een onstopbare verzameldrift, en daar worden toch elke verjaardag weer 20 man in een kring met 2 rijden gepropt.
Mn ouders doen hun verjaardagen ook wel in een kring, maar sinds ik ze wat tips gegeven heb hoe het minder stijfjes kan (1 keer rondje drinken aanbieden, daarna mensen wijzen waar de hapjes en drankjes staan. Dan gaan ze vanzelf lopen, en dan wordt het vanzelf een bewegend feestje) gaat het daar ook heel acceptabel.
Ik ben in de zomer jarig, dus mijn feestjes zijn altijd in de tuin, met zomerse hapjes en dranken, en een vuurkorf erbij. Prima.![]()
Sowieso zijn er maar 2 regels om kringverjaardagen te voorkomen:
-zet te weinig stoelen neer
-zet het eten en drinken ver weg van de zithoek, zodat ze wel moeten lopen.
quote:Op vrijdag 18 maart 2011 12:36 schreef Ezio het volgende:
[..]
Jouw opa is een Grand Master Troll, en jij en je hele familie trapten daar 17 jaar lang in.
En dan: Zonne grote vuurbal, jonge....quote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:14 schreef gebrokenglas het volgende:
Ook een goede sfeermakend iets is beginnen met barbecueuen met een bbq die het niet goed doet. Gewoon het ding roestig uit de schuur halen en tegen een willekeurige gast zeggen maak jij het ding even aan?
Heb je binnen 5 minuten alle 'experts' aan het kutten met de aanmaakhoutjes, spiritus en troep....
't Ging bij ons wel eens mis ja. Zwartgeroosterde worstjes waar de damp vanaf sloeg....quote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:42 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
En dan: Zonne grote vuurbal, jonge....
Kom je nooit meer naar Heerlen ofzoquote:Op vrijdag 18 maart 2011 21:41 schreef Maikuuul het volgende:
Kringverjaardagen
Nooit echt leuk gevonden.
Maar mee gestop, daarom zaterdag met vriendin lekker knallen in een discotheek ipv suf thus zitten
Ik was een maandje geleden nog in de Se7enquote:Op vrijdag 18 maart 2011 21:50 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Kom je nooit meer naar Heerlen ofzo
Ook hier zijn chille clubs gek. Die sjengen daar vind ik maar raar
Bowlen in Hoeve de Aar?quote:Op vrijdag 18 maart 2011 21:56 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Ik was een maandje geleden nog in de Se7envriend was jarig > waren we eerst gaan bowlen / steengrillen om vervolgens in heerlen wat te feesten.
Jaquote:Op vrijdag 18 maart 2011 21:57 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Bowlen in Hoeve de Aar?
Se7en ben ik nooit geweest... telkens ID enzo en ik wordt volgende week pas 21
Ooit in Naar Huis geweest? Chille tent
Ligt idd langs de snelwegquote:Op vrijdag 18 maart 2011 22:01 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Jadaar langs de snelweg toch ?
Wist niet eens dat dat een bowling was.
Naar Huis benk nog nooit geweest, jammer dat alles in heerlen om 3 uur dichtgaat, uiteraard gingen we in maastricht afterenwie gaat er nou om half 4 slapen als het zaterdag is
Platielstraat ( waar het altijd leuk is ) is open tot 3u, daarna kan je naar de markt gaan of naar de Allabeneur. Die zijn open tot 6 ongeveer.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 22:02 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ligt idd langs de snelwegchille bowlingsbaan is dat wel.
Ja, alles gaat om 3u dicht in Heerlen... Tot hoelaat blijft alles in Maastricht open dan?
Misschien toch maar eens een herkansing geven!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |