Jij woont ergens in de wildernis in een zelfgemaakte blokhut, jaagt op je eigen vlees en verzamelt je andere voedsel in het bos als eenlingquote:Op woensdag 26 januari 2011 01:14 schreef VeX- het volgende:
Ik zit zo goed als nooit in een kring bij een verjaardag. Gelukkig ken ik niet zoveel burgerlijke types.
quote:Op woensdag 26 januari 2011 01:23 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Als er iets nog Hollanders is dan een kringverjaardag, dan is het wel klagen over kringverjaardagen
Jij snapt het helemaal.quote:Op woensdag 26 januari 2011 01:23 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Als er iets nog Hollanders is dan een kringverjaardag, dan is het wel klagen over kringverjaardagen
69quote:Op woensdag 26 januari 2011 01:53 schreef Bolkesteijn het volgende:
Wat zijn andere mogelijke opstellingen die je zou kunnen hanteren voor het vieren van een verjaardag?
Jij geeft eckte bazenparties zie ik alquote:Op woensdag 26 januari 2011 01:43 schreef zomgmoz het volgende:
Vriend en ik hadden laatst samen ons verjaardagsfeestje geven, was tering gezellig![]()
gewoon zorgen dat je genoeg eten en drinken hebt. Fris en chips, en later op de avond frikandellen.
Goede relaxte muziek weer je heerlijk van kan genieten, maar die t ook gwn prima doet als achtergrond muziek. Triphop, jazz, blues, al die shit. Hadden toevallig ook ps2 met guitar hero staan, klein tournooitje gehouden, hehe![]()
Dan later op de avond als er wat mensen wegzijn, en de wat betere vrienden over blijven, beetje wiet erbij, en de beste tracks op. Awesome. Was echt een bazenparty, al zeg ik het zelf.![]()
En tja, wij hadden van tevoren wel een beetje nagedacht wie we uitnodigden, dus het maakte niet uit waar je zat, je kon gwn chill kletsen.
Misschien is ie 14?quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:09 schreef Neerlands_Trots het volgende:
[..]
Jij geeft eckte bazenparties zie ik al
Driehoeksverhoudingen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 01:53 schreef Bolkesteijn het volgende:
Wat zijn andere mogelijke opstellingen die je zou kunnen hanteren voor het vieren van een verjaardag?
iedereen komt met een bomgordel om?quote:
Ik zeg maar zo, beter een feestje in een kring, dan een feestje in je kringspierquote:Op woensdag 26 januari 2011 18:21 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Ik heb vanavond een kringverjaardag.![]()
Maar wel met leuke mensen dus dan maakt de vorm ook niet uit!
of hoe het op school is, terwijl je al 10 jaar afgestudeerd bentquote:Op woensdag 26 januari 2011 18:45 schreef najazeg het volgende:
elk jaar duizendmaal moeten vertellen aan mensen die het vorige keer ook vroegen, wat voor werk je doet. Ongeinspireerde meuk
Je bent psycholoog? Dan kan je vast door mij heenkijken?quote:Op woensdag 26 januari 2011 18:45 schreef najazeg het volgende:
elk jaar duizendmaal moeten vertellen aan mensen die het vorige keer ook vroegen, wat voor werk je doet. Ongeinspireerde meuk
Dat herken ik dan weer niet.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:44 schreef Sapstengel het volgende:
Ik ging een keer naar de verjaardag van een vriend. Op zaterdagavond. Dus ik dacht, even een beetje voorbereiden. Thuis al een aantal biertjes weggedronken en wat hasj gerookt. Kom ik daar enigzins beneveld aan, zitten zijn ooms, tantes, opa, oma etc allemaal in een kring. Zat ik daar met m'n gare kop.
Haha en zoals hierboven stond, die scheiding tussen mannen en vrouwen. Dat merk je soms ook bizar erg. Zitten de mannen met elkaar bier te zuipen en te praten over de zaak, voetbal of hun nieuwe auto. De vrouwen zitten dan iets verderop en hebben het over babies, kleding en de laatste tips uit de Libelle.
Mijn ouders gaven ook een keer een kringverjaardag. Mijn vriend kwam naast de übersnobistische buurvrouw te zitten. Vraagt ze ook naar zijn beroep. Hij was elektromonteur. Haar reactie: Oh... maar dat geeft niks hoor!quote:Op woensdag 26 januari 2011 18:53 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Je bent psycholoog? Dan kan je vast door mij heenkijken?
Je studeert informatica? Mijn PC doet de laatste tijd zo raar!
Je bent piloot? Dat is ook geen kunst aan tegenwoordig, je drukt op het knopje en het vliegtuig doet de rest!
Je bent medisch specialist? Hier een foto van mijn dochter, leuke meid, is nog vrijgezel!
Je bent stratenmaker? ah.. ja.. ook leuk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |