Ja dat je gewoon ziet dat zet het aller allergoedkoopste hebben gekochtquote:Op zondag 20 februari 2011 15:27 schreef female81 het volgende:
[..]
Of op het moment dat het op tafel wordt gezet al helemaal uitgedroogd. Nog erger.
"Wil jij ook wat?" Nee, dank je.
...of de blokjes af hebben gesneden van een stuk wat al een week in de koelkast lag, en waarvan ze zelf al de helft op hun brood hadden gedaan.quote:Op zondag 20 februari 2011 16:06 schreef Mopst3r het volgende:
[..]
Ja dat je gewoon ziet dat zet het aller allergoedkoopste hebben gekocht
jij denkt zeker dat alleen arme mensen zo zijn?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 15:25 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En maandag weer met z'n allen naar de sociale werkplaats, hiephoi.
Dit is zo akelig herkenbaar.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:52 schreef On het volgende:
De gehele schaal met hartige hapjes kwestie is natuurlijk ook een wetenschap op zich. Ik zit in ieder geval altijd te berekenen wat de gemiddelde tijd is tussen elke keer dat ik een hapje kan pakken zonder als een aso over te komen, maar wel een zo hoog mogelijk rendement haal.
Je zegt het alsof je iets probeert goed te praten.quote:Op woensdag 26 januari 2011 19:42 schreef MaLo het volgende:
[..]
Overigens is hij nu geen elektromonteur meer en de buurvrouw komt niet meer bij mijn ouders (om allerlei andere redenen)
)
nee jij bent zeker hoog niveau met zoveel uitzaaiingen in je post... kom je soms uit Den Haag?quote:Op zondag 20 februari 2011 16:15 schreef Bartcoah het volgende:
[..]
jij denkt zeker dat alleen arme mensen zo zijn?
Dan heb je een heel erg kanker dom beeld over rijke mensen.
ouwe faalhaas
sociale werkplaats hahahaha kanker sukkel
quote:Op zondag 20 februari 2011 16:15 schreef Bartcoah het volgende:
[..]
jij denkt zeker dat alleen arme mensen zo zijn?
Dan heb je een heel erg kanker dom beeld over rijke mensen.
ouwe faalhaas
sociale werkplaats hahahaha kanker sukkel
Ik zou gewoon in de kelder gaan wii'en.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:18 schreef egeltje1985 het volgende:
Laatste verjaardag waar ik bij was, vorige week zondag:
verjaardag van nichtje die 9 werd. Gevolg: schreeuwende kinderen door het huis, gelukkig zaten ze vooral in de kelder te wii-en ofzo.
Ok, ik ben dus gezonder aan het leven de laatste tijd. Meer sporten, minder eten, dat werk. Gevolg: bij ál het eten dat langskwam: "O nee, jij bent aan de lijn he?" "Hoeveel ben je nou al afgevallen?" Nu kon die smerige supermarkttaart me ook gestolen worden, maar toch. Grappig was wel mijn te dikke, aan diabetes lijdende oom, die vrolijk twee punten wegwerkte: "Ja, ik moet ook weer wat afvallen."
Sowieso had ik aan het eind van de avond ontzettende honger, want die kant van de familie kan gewoon niet koken. Zelfgemaakte gehaktballetjes die dreven in het vet en helemaal zompig waren i.p.v. lekker gebakken. En verder waren er schalen koude schotel. Lekkerste was gerookte zalm op een prikkertje met komkommer, maar daar mocht iedereen welgeteld 1 van. Gelukkig heb ik er later nog 1 te pakken gekregen, maar dat was het dus. Ow, en er was stokbrood, maar dan van de supermarkt van de dag ervoor. Dus...
Leukste was nog 's avonds studio sport kijken, al was iedereen verbaasd dat ik dat ook wilde kijken. Overige vrouwelijke familieleden zaten in de keuken of stonden tegen hun man te zeuren of het al was afgelopen.
Héél herkenbaar...quote:Op zondag 20 februari 2011 13:55 schreef Nielsch het volgende:
Het allerergste is nog wel die oom of kennis die werkelijk bij elke anekdote die iemand verteld iets soortgelijks heeft meegemaakt. Dan verteld iemand een verhaal en dan gaat die oom van: "ja, nou zo hadden wij eens iets soortgelijks..." en dan daarna een zelfde soort bullshit verhaal als daarvoor. Dan is die oom klaar met z'n verhaal, verteld iemand anders wat en gaat die fucking oom weer: "ja, nou zo had ik eens iets dergelijks..." enzovoorts en dat de fucking hele dag door.
Dat is inderdaad het standaard smalltalk praatjequote:Op maandag 21 februari 2011 12:08 schreef Afhaalchinees het volgende:
Zoo vreselijk inderdaad, of dat je al die vage mensen die half familie zijn moet vertellen wat je doet
"hoe gaat je studie?"
"ja goed"
"wat doe je nu ookalweer?"
"[insert random kutstudie]"
"ooooh leuk, een buurjongen van de broer van m'n collega doe dat ook!"
"....."
en zo gaat het dan altijd
"hoe gaat je studie?"quote:Op maandag 21 februari 2011 12:08 schreef Afhaalchinees het volgende:
Zoo vreselijk inderdaad, of dat je al die vage mensen die half familie zijn moet vertellen wat je doet
"hoe gaat je studie?"
"ja goed"
"wat doe je nu ookalweer?"
"[insert random kutstudie]"
"ooooh leuk, een buurjongen van de broer van m'n collega doe dat ook!"
"....."
en zo gaat het dan altijd
Je hebt een vertekend beeld gekregen. In Afrika hebben ze alleen hout.quote:Op maandag 21 februari 2011 13:02 schreef Nevermind.. het volgende:
Verjaardagkringen![]()
Buitenlandse feesten (Antilliaanse, Surinaamse etc.) Met veel whiskey en BBQ. Veel snacks en natuurlijk een volledige maaltijd! Muziek hard aan!
En voor de vrouwen natuurlijk Baileys, Wijn en hardnekkige roddels.
... *knip*
![]()
![]()
![]()
Plan gedurende de hele maand augustus dan een vakantie.quote:Op maandag 21 februari 2011 12:37 schreef Saturos het volgende:
Vind zo'n verjaardagen altijd confronterend als de tering. Nu ben ik dus al 3 keer gezakt voor mijn rijbewijs, heb ik op het moment geen vriendin en gaat het met mijn studie niet zo best. Dus iedere keer als ik op zo'n verjaardag kom, vragen altijd dezelfde personen dezelfde vragen, en iedere keer geef ik dezelfde antwoorden, en iedere keer volgt er eenzelfde ongemakkelijke stilte van een onbepaalde tijd.
Drank zorgt ervoor dat ik geen zelfmoordneigingen krijg op zo'n verjaardag. Het ergste is dat ik in Augustus 5 verjaardagen heb waar ik naartoe moet
.
Neem anders nog een boterhamrol met een augurkje,quote:Op maandag 21 februari 2011 13:13 schreef Redskillz het volgende:
[..]
Je hebt een vertekend beeld gekregen. In Afrika hebben ze alleen hout.
Die surinamers en antillianen in Nederland zitten tegenwoordig ook gewoon met een jat leverworst en een blokkie kaas in een kringetje te kwebbelen hoorquote:Op maandag 21 februari 2011 13:02 schreef Nevermind.. het volgende:
Verjaardagkringen![]()
Buitenlandse feesten (Antilliaanse, Surinaamse etc.) Met veel whiskey en BBQ. Veel snacks en natuurlijk een volledige maaltijd! Muziek hard aan!
En voor de vrouwen natuurlijk Baileys, Wijn en hardnekkige roddels.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
Stoer man, mag ik je nu aanraken?quote:Op maandag 21 februari 2011 14:29 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Laatste x moesten er 1 politiebusje en 2 politie-auto's aan te pas komen om ons feest te eindigen!! Bazenfeest!!![]()
![]()
Dat mag! Maar niet op de manier waarop je vader jou aanraakt bittequote:Op maandag 21 februari 2011 14:35 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Stoer man, mag ik je nu aanraken?
Geen zorgen, komt in orde.quote:Op maandag 21 februari 2011 14:55 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Dat mag! Maar niet op de manier waarop mijn vader mij aanraakt bitte
Aha, de eeuwenoudequote:
nee, jouw grap was origineel. bovendien, ik heb nooit een vader gehad, dus waarschijnlijk ben je in de war.quote:Op maandag 21 februari 2011 15:17 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Aha, de eeuwenoude
verander-een-quote-in-iets-anders-zodat-het-lijkt-of-de-ander-dat-gezegd-heeft-grap
Een hele leuke is dat! Ook wel uitgevoerd, ik geef het een 8/10!
Nee uit Bloemendaalquote:Op zondag 20 februari 2011 16:58 schreef najazeg het volgende:
[..]
nee jij bent zeker hoog niveau met zoveel uitzaaiingen in je post... kom je soms uit Den Haag?
Idd _o_quote:Op maandag 21 februari 2011 12:08 schreef Afhaalchinees het volgende:
ooooh leuk, een buurjongen van de broer van m'n collega doe dat ook!"
Komt u maar ik zit nu in Floridaquote:Op woensdag 23 februari 2011 18:26 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
NOU KOMT IE JE OPZOEKEN!!! DOMMERIK!!
's Ochtends fok!en in Floridaquote:Op woensdag 23 februari 2011 18:27 schreef Bartcoah het volgende:
[..]
Komt u maar ik zit nu in Florida
quote:Op woensdag 23 februari 2011 18:28 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
's Ochtends fok!en in Florida
Ja inderdaad, hebben wij (mijn ouders) thuis ook. Een voor de incapabele mensen die niet kunnen staan hebben we ook lagere zitjes, maar gewoon meerdere. Het is ook niet heel erg als sommige mensen zitten, maar in kleinere groepjes kunnen die mensen tenminste ook nog een gesprekje voeren. In een grote kring hoort die ene halfdove oom natuurlijk geen zak.quote:Op woensdag 23 februari 2011 19:19 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik heb niet alles gelezen, maar wat goed helpt zijn een paar van die opklapbare statafels. Dit soort dingen:
[ afbeelding ]
Dat zorgt er meestal voor dat mensen iets meer door elkaar gaan lopen
quote:Op maandag 21 februari 2011 14:29 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Die surinamers en antillianen in Nederland zitten tegenwoordig ook gewoon met een jat leverworst en een blokkie kaas in een kringetje te kwebbelen hoor
Je moet niet zoveel films kijken
Volgens mij wordt een verjaardag met Raymann toch niet echt veel meer dan dat hoor.quote:
die viet ik van de week nog bij d'r tiete, da liet ze trouwens ok goed toe. Ja als de meer betaalt dan madde ok meerquote:Op dinsdag 25 januari 2011 13:40 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En die dude links met rode trui, die zijn kans schoon ziet om zijn schoonzus eens even gruwelijk bij de tiete te vatten. Die laat dat goed toe.
Jezus, wat een kutouders heb jij zeg. En wat ben je voor een mietje dat je er ook nog eens de hele tijd bij blijft. Toen ik nog thuis woonde dronk ik altijd een paar biertjes mee en daarna zei ik: tabee, ik ga de stad in!quote:Op woensdag 2 maart 2011 17:17 schreef vanBinsberge het volgende:
Iedereen zeikt dan wel om verjaardagen, maar die keren dat kennissen/familie zomaar eens over de vloer komen zijn ook niet leuk. Dan wordt er om 11:00 's ochtends afgesproken, vervolgens zeg je hoi tegen elkaar en als kind zit je daar dan gesandwicht tussen de babyboomers die het naar hun zin hebben.Meestal moet (degene die dat bedacht heeft mag echt dood) tot het einde blijven zitten.
En dan nog die tenenkrommende gesprekken over hoe geweldig internet wel niet is, en "Heb je mijn mailtje met die powerpoint gezien? grappig man!!! ik kwam niet meer bij!!"
Vervolgens zeggen ze omstreeks 16:00 "we moeten maar eens gaan". Dat is dan meestal een uitprobeerzinnetje van "heb je nog wel zin in ons" en als je ouders dan met "nee joh blijf lekker zitten misschien kun je nog mee-eten" antwoorden, ben je echt de lul. Ga er dan maar vanuit dat ze tot en met 23:00 blijven.![]()
Dat is dan gvd de 12 uur aan 1 stuk door geen reet kunnen doen
Meestal doe ik dat ook wel jaquote:Op woensdag 2 maart 2011 17:25 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Jezus, wat een kutouders heb jij zeg. En wat ben je voor een mietje dat je er ook nog eens de hele tijd bij blijft. Toen ik nog thuis woonde dronk ik altijd een paar biertjes mee en daarna zei ik: tabee, ik ga de stad in!
God allemachtig, wat moet jij een kutleven hebbenquote:Op woensdag 2 maart 2011 17:26 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
Meestal doe ik dat ook wel ja![]()
Maar soms ben je gewoon verplicht weet je![]()
Als er 'hoog' bezoek komt en je moet er bijblijven omdat je zo'n fantastische zoon bent
Waarom ben jij zo'n vreemd figuur die elk detail van mij onthoudtquote:Op woensdag 2 maart 2011 21:12 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
God allemachtig, wat moet jij een kutleven hebben!
Ik stalk jequote:Op woensdag 2 maart 2011 21:14 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
Waarom ben jij zo'n vreemd figuur die elk detail van mij onthoudt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |