Bij "journalist" denk ik ook niet direct aan hem.quote:
Idd, zo'n serieus onderwerp en dan komen ze met hem aanzettenquote:Op dinsdag 14 december 2010 19:34 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Bij "journalist" denk ik ook niet direct aan hem.
Waarom zit-ie er dan eigenlijk in dit stadium?quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:36 schreef wdn het volgende:
Mathijs hou hier toch mee op. Die man kan en mag toch niks antwoorden op de vragen die belangrijk zijn.
Op heel erg glad ijs. Belachelijk dit.quote:Ze begeven zich wel op glad ijs met zulke insinuaties op televisie...
Geen idee. En het heeft totaal geen zin want dit is het resultaat ->quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:38 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Waarom zit-ie er dan eigenlijk in dit stadium?
quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:38 schreef InTrePidIvity het volgende:
Ze begeven zich wel op glad ijs met zulke insinuaties op televisie...
Ik vind van niet...quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:40 schreef henkde_j het volgende:
Moeten dit soort details nu echt in de media besproken worden..
quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:41 schreef Cynix ® het volgende:
Vraag Alberto straks meteen even hoever we zijn met koude kernfusie.
quote:
Die vent kun je toch niet serieus nemenquote:
Idd, en de advocaat deed er eigenlijk gewoon aan meequote:Op dinsdag 14 december 2010 19:41 schreef wdn het volgende:
[..]
Ik vind van niet...
Dit gaat me te ver. Insinuaties en roddels. Meer zijn het niet.
Ging niet over hem specifiek, was een andere zaak.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:44 schreef Djokotron het volgende:
Dat verhaal van gister dan. Dat zo'n gast een baby in een bak met piranha's had gehangen, je bent al fucking ziek als je op die manieren aan kinderen zit, maar dat ze ook dit soort achterlijke dingen deden![]()
Sorry?!?!quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:44 schreef Djokotron het volgende:
Dat verhaal van gister dan. Dat zo'n gast een baby in een bak met piranha's had gehangen, je bent al fucking ziek als je op die manieren aan kinderen zit, maar dat ze ook dit soort achterlijke dingen deden![]()
En een raar voorhoofd.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:43 schreef fespo het volgende:
dit is wel een goede advocaat, hij heeft alleen een vreemde mondq
Ja I know, maar het zijn allemaal achterlijke lui.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:45 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ging niet over hem specifiek, was een andere zaak.
Ik word zo moe van dat n00bgedrag van Matthijs.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:46 schreef wdn het volgende:
Mathijs heeft nog nooit van internet gehoord?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |