Nou, hij deed het niet alleen bij Jeroen Pauw. Ook bij Dione, terwijl die toch al niet zo lang aan het woord wasquote:Op vrijdag 25 januari 2008 20:28 schreef Dos37 het volgende:
Maar dan krijg je zo'n ellenlange response, zoals net bij Jeroen Pauw. Die alles omtrent van der Sloot nog een keer wou gaan uitleggen.
Dacht dat het aan mij lag, wordt Mathijs nu steeds sneller en onrustiger?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 20:24 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Laatste vrijdag van de maand blijft toch altijd erg leuk. Alleen mag Matthijs de gasten wel weer wat vaker laten uitspreken, soms erg irritant.
Ik vind het over het algemeen wat minder worden dan een half jaar/ jaar terug.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 20:55 schreef maril het volgende:
[..]
Dacht dat het aan mij lag, wordt Mathijs nu steeds sneller en onrustiger?
Ging alleen om de wereldbekerwedstrijden. Die scoren ook minder dan een WK of EK.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 22:18 schreef BVO het volgende:
Wat een onzin trouwens dat het schaatsen niet goed zou scoren.
Minder ja, maar niet dramatisch, zoals hij haast leek te impliceren. Niet eens veel minder dan een DWDD geloof ik.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 22:20 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Ging alleen om de wereldbekerwedstrijden. Die scoren ook minder dan een WK of EK.
Is ook wel logisch natuurlijk
Maar hij heeft volgens mij nauwlijks voor het schaatsen moeten wijken, meer voor voetbal.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 22:21 schreef BVO het volgende:
[..]
Minder ja, maar niet dramatisch, zoals hij haast leek te impliceren. Niet eens veel minder dan een DWDD geloof ik.
Mathijs klaagde dat ie ook voor het schaatsen moet wijken maar dat klopt niet, het is idd voor het voetbal !!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 23:10 schreef maril het volgende:
[..]
Maar hij heeft volgens mij nauwlijks voor het schaatsen moeten wijken, meer voor voetbal.
Ja, Joost sloeg de spijker op z'n kop.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 20:29 schreef Tomatenboer het volgende:
Was weer erg interessant.
Goed gesprek ook over dat wijn-incident, de gasten verwoorden eigenlijk precies hoe ik er ook over denk.
Joost slaat altijd de spijker op z'n kop, daarom zie ik hem ook zo graag praten.quote:Op zaterdag 26 januari 2008 11:04 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Ja, Joost sloeg de spijker op z'n kop.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |