FOK!forum / Lifestyle / Slank #1224 Willem-Alexander over de broccoli
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:01
5629924_661_1260867779271-oogst_boerenkool_06.jpg
Groooote boerenkooooooleeeeee!

Het vorige deel: Slank #1223 - 2 voor 12 voorbij

De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!
forum-img.png

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
AKnynkevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:01
fipo
Stereotomyvrijdag 22 oktober 2010 @ 20:02
sepo
lovelivrijdag 22 oktober 2010 @ 20:02
Over de boerenkool!
Duvelvrijdag 22 oktober 2010 @ 20:04
quatropo
AKnynkevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:06
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 20:02 schreef Stereotomy het volgende:
sepo
:9
AKnynkevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:06
boerekool lijkt trouwens wel wat op broccoli! in de verte dan..
sigmevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:07
Wij hadden vroeger zo eentje door de boerenkool hupsen. Een Hollander, die we Willem-Alexander gedoopt hebben.
SPOILER
hollander_gif_54972_150285b.jpg
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:08
Eindstand:
O: bak biogarde met scheut aardbeienyoghurt en beetje muesli
T: paar koekjes
L: sandwich geroosterde kip en een smoothie vd AH togo
T: 1/2 banaan
D: iets meer dan een halve pizza. Was verse pizza met veul groenten in het koelvak. Wel ok, maar een beetje flauw van smaak.

Morgen ga ik lekker nasi maken *O*.
Mini_rulezvrijdag 22 oktober 2010 @ 20:10
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 20:02 schreef loveli het volgende:
Over de boerenkool!
;(.

Ik weet het, het is mijn eigen dirty mind, maar toch...
Blurred86vrijdag 22 oktober 2010 @ 20:12
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 20:06 schreef AKnynke het volgende:
boerekool lijkt trouwens wel wat op broccoli! in de verte dan..
ja ik dacht in eerste instantie ook "wat een rare broccoli" :') !

dat krijg je er van als de supermarkt alleen voorgesneden boerenkool verkoopt!
sigmevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:12
De wekker van morgenochtend blijkt opnieuw om 2 uur te staan, dus ik ga zo maar eens naar bed.
motorbloempjevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:14
de kip was ver te zoeken in de ladingen groente, maar 't was wel lekker O+ :9
Viking84vrijdag 22 oktober 2010 @ 20:19
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 20:02 schreef loveli het volgende:
Over de boerenkool!
Ja eroverheen idd.

TT-faal :6.
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:19
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 20:19 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja eroverheen idd.

TT-faal :6.
Het is nog geen 23:30 :{w.
motorbloempjevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:21
TT fixed O-)
Daph_vrijdag 22 oktober 2010 @ 20:23
Zo, net thuis van een drukke (maar leuke O+ ) dag! Perspresentatie gehad, leuke nieuwe dingetjes bekeken en vervolgens winkelen + uit eten. Ikkes is moe!

O: twee beschuit met boter en hagelslag, beker optimel
T: cupcake, kop thee
L: klein bolletje met rookvlees en tuinkers
T: glas champagne :D, tijdens het winkelen een halve liter Aquarius
D: tricolorepasta met zalm en roomsaus, een flinke bups salade en een glas cassis. En twee frietjes :+ Toe een flensje met een bol ijs en een aardbei. Nom!

Niet achterlijk veel gegeten, vind het netjes! Heb van 15.00 - 17.15 door de stad gelopen dus ook niet op m'n kont gezeten :)
Swietjevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:31
Ik ben zo moe, brak en hoofdpijn dat ik niet op jullie kan reageren :') Tot morgen, ik ga naar bed! :@
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 20:33
Ik ook moe en brak en hoofdpijn, toevallig! :D Ga zo maar eens koken... *luiwammes-modus in pyjama* 8-)

En hoera, gemiste oproep van dudeface. Nouja ik heb geen zin om er duur beltegoed aan te verspillen.
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 20:33
Willem Alexander konijnemans O+
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:39
http://www.nu.nl/gezondhe(...)n-minder-bitter.html

*O*

Ben benieuwd of ik die wel lust!
Blurred86vrijdag 22 oktober 2010 @ 20:39
had hij verder niet meer op je smsje gereageerd Maria?
motorbloempjevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 20:33 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik ook moe en brak en hoofdpijn, toevallig! :D Ga zo maar eens koken... *luiwammes-modus in pyjama* 8-)

En hoera, gemiste oproep van dudeface. Nouja ik heb geen zin om er duur beltegoed aan te verspillen.
huh? waar heb ik overheen gelezen? :o
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 20:52
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 20:39 schreef Blurred86 het volgende:
had hij verder niet meer op je smsje gereageerd Maria?
Jawel, dat was gisteren. Iets van: 'bedankt voor het antwoorden, met mij gaat het goed, en met jou? Hoe was je dag? Geweldig, goed, dus je vriend mist je veel... he? Nou dan moet je idd met hem op MSN zijn. take care". Daarop had ik niet meer geantwoord. Maar goed vandaag belde ie maar 1x dus er zit al progressie in :+

Mo: volgens mij heb je niks gemist hoor! :P Ik ben gewoon een beetje te brak om aardig ende sociaal te zijn :@
motorbloempjevrijdag 22 oktober 2010 @ 20:59
owh, ik dacht dat dit over je vriendje ging! :o
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 21:09
Wat een KUTdag!
Moesten naar de rechtbank (lang verhaal)
SPOILER
Meneer werkte voor energiemaatschappij en ging de afgelopen 3 jaar langs deuren contracten verkopen. Parttime. Op een meeting heeft de hoogste baas afgelopen januari gezegd dat hij van de parttimers af wilde. Er kwam een puntensysteem, minimaal zoveel contracten per dag verkopen. Dit stond niet in meneers contract want hij had al en vast contract onbepaalde tijd. Het werd steeds moeilijker, doordat hij nieuwe werknemers moest meenemen, om de kneepjes van het vak te leren. Hij verkocht minder, moest 1 dag in de week met de nieuwkomers naar verweggistan om ze trainingen te laten volgen.
Afgelopen mei wilde zn baas hem dus ontslaan wegens te weinig verkoop. Ondertussen kregen 2 fulltimers, die nog minder verkochten (volgens de papieren) een baan als manager aangeboden en de ander mocht in Assen een nieuw kantoor opzetten.!!!!!!!
UWV stemde tegen. Die zeiden: het puntensysteem is eenzijdig opgelegd, staat niet in het contract is niet van toepassing om hem. Baas moet werksituatie verbeteren en training geven aan mijn meneer. Ontslag afgewezen.
Meneer moest dus doorwerken. Ondertussen mocht hij niet meer met teams mee (teams gaan provincie in en blijven 2-3 dagen in een gebied) Mijn meneer moest in Leeuwarden lopen, 5 maanden lang heeft hij dit moeten doen (!) Hij mocht niet bij meetings meer komen, mocht de kamer van de training niet in en werd niet uitgenodigd voor het bedrijfsfeest.
Vandaag in rechtbank (kantonrechter). Advocaat waarschuwde al dat de rechter pro werkgevers is.
En inderdaad: meneer moet neutraal beschikken (dus goed met baas uit elkaar gaan) en krijg 0 euro mee!! Vast contract zegt dus niets. Hij mag niet in hoger beroep en tekent hij geen beschikking, dan vervalt zijn recht op WW uitkering.
Een collega van hem zat in dezelfde situatie. We stonden daar met zn allen, incl advocaat, met open mond. Flabbergasted. HOE kan dit???
Hopelijk beetje duidelijk en te volgen. Meneer zit nu in zak en as en is werkloos. -O-

En ik heb vandaag alleen 2 broodjes een appel, chips en patat gegeten. Rotdag!
Perruchevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:11
Hoi!

Lijstje:

O: 4 boterhammen (kip, jam, pindakaas)
T: 4 speculaasjes
L: veel bloemkool en kaassaus, stoofpeertje
T: 2 handjes cashewnoten
D: rijsttafel: witte rijst, gestoofd vlees, groenten
T: 2 stoofpeertjes

Niet slecht m.u.v. de speculaasjes! Ik eet ze maar snel op :P
Perruchevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:14
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 21:09 schreef j.t het volgende:
Wat een KUTdag!
Moesten naar de rechtbank (lang verhaal)
SPOILER
Meneer werkte voor energiemaatschappij en ging de afgelopen 3 jaar langs deuren contracten verkopen. Parttime. Op een meeting heeft de hoogste baas afgelopen januari gezegd dat hij van de parttimers af wilde. Er kwam een puntensysteem, minimaal zoveel contracten per dag verkopen. Dit stond niet in meneers contract want hij had al en vast contract onbepaalde tijd. Het werd steeds moeilijker, doordat hij nieuwe werknemers moest meenemen, om de kneepjes van het vak te leren. Hij verkocht minder, moest 1 dag in de week met de nieuwkomers naar verweggistan om ze trainingen te laten volgen.
Afgelopen mei wilde zn baas hem dus ontslaan wegens te weinig verkoop. Ondertussen kregen 2 fulltimers, die nog minder verkochten (volgens de papieren) een baan als manager aangeboden en de ander mocht in Assen een nieuw kantoor opzetten.!!!!!!!
UWV stemde tegen. Die zeiden: het puntensysteem is eenzijdig opgelegd, staat niet in het contract is niet van toepassing om hem. Baas moet werksituatie verbeteren en training geven aan mijn meneer. Ontslag afgewezen.
Meneer moest dus doorwerken. Ondertussen mocht hij niet meer met teams mee (teams gaan provincie in en blijven 2-3 dagen in een gebied) Mijn meneer moest in Leeuwarden lopen, 5 maanden lang heeft hij dit moeten doen (!) Hij mocht niet bij meetings meer komen, mocht de kamer van de training niet in en werd niet uitgenodigd voor het bedrijfsfeest.
Vandaag in rechtbank (kantonrechter). Advocaat waarschuwde al dat de rechter pro werkgevers is.
En inderdaad: meneer moet neutraal beschikken (dus goed met baas uit elkaar gaan) en krijg 0 euro mee!! Vast contract zegt dus niets. Hij mag niet in hoger beroep en tekent hij geen beschikking, dan vervalt zijn recht op WW uitkering.
Een collega van hem zat in dezelfde situatie. We stonden daar met zn allen, incl advocaat, met open mond. Flabbergasted. HOE kan dit???
Hopelijk beetje duidelijk en te volgen. Meneer zit nu in zak en as en is werkloos. -O-

En ik heb vandaag alleen 2 broodjes een appel, chips en patat gegeten. Rotdag!
Jeetje JT wat een verhaal! En wat verschrikkelijk naar voor je vriend... bah wat een rot situatie. Is er een manier om aan te tonen dat die rechter partijdig is? Wat zegt het UWV? En ook echt kinderachtig hoe dat het bedrijf hem behandeld heeft....
:{
Mini_rulezvrijdag 22 oktober 2010 @ 21:16
Als de relatie tussen werkgever en werknemer eenmaal verstoord is (wat ook wel blijkt uit het verhaal, dat ze hem zo tegenwerken) zal de rechter volgens mij niet snel oordelen dat je er moet blijven werken, want er valt dan toch niet meer samen te werken. Da's het nadeel als zo'n zaak voor de rechter komt, dan is de verhouding alleen daardoor vaak al zo slecht dat je niks anders kunt dan opstappen.
Maar goed, dan hadden ze hem wel een leuke vergoeding kunnen meegeven ofzo. :{ Wat een rotsituatie, j.t!
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 21:17
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 21:14 schreef Perruche het volgende:

[..]

Jeetje JT wat een verhaal! En wat verschrikkelijk naar voor je vriend... bah wat een rot situatie. Is er een manier om aan te tonen dat die rechter partijdig is? Wat zegt het UWV? En ook echt kinderachtig hoe dat het bedrijf hem behandeld heeft....
:{
UWV nam partij voor mijn meneer en collega. Die vond dat de baas de werksituatie moest verbeteren.
Maar de rechter besloot ander, compleet anders!!!
Laurelinevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:17
Ja, dat klinkt heel erg rot, j.t. Veel sterkte voor jullie, hopelijk vindt hij snel iets waar hij wèl gewaardeerd wordt.
Perruchevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:19
Nou, even op adem komen en dan maar uitkijken naar een nieuwe baan inderdaad. Hopelijk krijgt hij ook wat hulp van het UWV daarbij. Sterkte :)
shinydiscoballvrijdag 22 oktober 2010 @ 21:25
Wat een verhaal j.t. :{
Sterkte iig voor jou en je vriend, begrijp dat je een niet zo fijne dag hebt!
Ewelinavrijdag 22 oktober 2010 @ 21:27
Wat een verhaal jt :{Kun je geen wrakingsverzoek doen? En waarom niet in hoger beroep?
motorbloempjevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:28
lekker biertje :9 genomen en zo een cracotte met port salut! O+
shinydiscoballvrijdag 22 oktober 2010 @ 21:30
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 21:28 schreef motorbloempje het volgende:
lekker biertje :9 genomen en zo een cracotte met port salut! O+
Is je essay nou ingeleverd?
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:31
J.t., onbegrijpelijk! :N Sterkte voor jou en je vriendje :*
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:31
Klinkt goed Mo! Top Gear begint *O*.
motorbloempjevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:32
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 21:30 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

Is je essay nou ingeleverd?
welke? :+

die voor American Literature wel ja :+ donderdag zelfs al! Deadline was vandaag.
Ging 'm gisteren inleveren en heb nog even met de docente staan praten. Wat een schat is dat, ben helemaal fan van haar _O_ en ze was bezorgd om me, dat ik er zo moe uitzag de laatste tijd en niet zovaak meer actief mee deed O+ Maar dat laatste was vooral vanwege het feit dat ik 't soms moe ben om de enige te zijn die wat zegt tijdens college als er vragen worden gesteld of een discussie wordt opgestart door de docent. En toen zei ze dat ik dat niet meer moest doen en dus weer meer moest gaan meedoen want wat ik zei was altijd zo nuttig en interessant en ze vond me altijd heel tof en gezellig enzo, en daar zou ik me vast ook minder moe van gaan voelen O+

*)

En maandag moet ik nog 'n andere invullen, die over in het buitenland studeren :+
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:35
Change of plans, ik ben uit eten geweest :P

quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 18:02 schreef Goodbye het volgende:
:W

Lijstje van vandaag, kan beter..

O: 2 crackers filet americain, yakult, mandarijntje
T: mandarijntje, plakje ontbijtkoek
L: bruin bolletje met ham, cracker kaas, cracker jam, kiwi, glaasje melk
T: mandarijntje, cappuccino, 2 koffiekoekjes, plakje ontbijtkoek
D: wraps met kip, guacamole en van alles en nog wat Brood met aioli, droge witte wijn, gamba's met gegrilde groenten en bami, cappuccino en een chocolaatje :9~

Maar met een onbeperkt luncbuffet (met vette happen) en onbeperk koekjes vind ik het nog best aardig :P
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 21:36
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 21:27 schreef Ewelina het volgende:
Wat een verhaal jt :{Kun je geen wrakingsverzoek doen? En waarom niet in hoger beroep?
dat werd ons gezegd. Maar ik lees nu dat je wel in beroep kunt gaan, alleen direct bij gerechtshof.
En dat wrakingsverzoek klinkt wel interessant, alleen moet je wel heel goede (bewijsbare!) redenen hebben. En een gevoel van partijdigheid, zal dat genoeg zijn??!
Mini_rulezvrijdag 22 oktober 2010 @ 21:47
Ligt het dan specifiek aan deze rechter, of zijn alle kantonrechters "voor de werkgever"? Want dan heeft dat wrakingsverzoek weinig zin. Heb je dat al met je advocaat besproken? Ik zou de juridische overwegingen eerlijk gezegd aan de expert overlaten.
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 21:49
Mo: nee uiteraard niet :D Mijn vriendje is ook geen dudeface, maar mijn vriendje, vriend, mister, etcetera :9 O+ Ging om eerdergenoemde dudeface waar het smsje heen was gegaan ;) Maar nu heeft ie maar 1x gebeld en ik hou mezelf voor dat ik in dit geval geen sociaal wenselijk gedrag hoef te vertonen door terug te bellen :@ :P

J.t :o wat ongelooflijk kut zeg! Sterkte voor jou en vriendlief, dat ie maar snel een leukere baan kan vinden waar er goed met hem wordt omgesprongen!
motorbloempjevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 21:49 schreef MariaEtcetera het volgende:
Mo: nee uiteraard niet :D Mijn vriendje is ook geen dudeface, maar mijn vriendje, vriend, mister, etcetera :9 O+ Ging om eerdergenoemde dudeface waar het smsje heen was gegaan ;) Maar nu heeft ie maar 1x gebeld en ik hou mezelf voor dat ik in dit geval geen sociaal wenselijk gedrag hoef te vertonen door terug te bellen :@ :P
Ja, ik dacht al :+ maar 't kwartje was inmiddels gevallen!

Oh, en ik ga 'n cadeautje voor je meenemen O+ *)
Ml-etjevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 21:36 schreef j.t het volgende:

[..]

dat werd ons gezegd. Maar ik lees nu dat je wel in beroep kunt gaan, alleen direct bij gerechtshof.
En dat wrakingsverzoek klinkt wel interessant, alleen moet je wel heel goede (bewijsbare!) redenen hebben. En een gevoel van partijdigheid, zal dat genoeg zijn??!
Ja zat het me net al af te vragen, wat is dat voor gekkigheid dat hij niet in beroep mag gaan?
Hoe kom je daarbij.
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 21:54
Het lullige is, zitting was eind vd middag vandaag en maandag moet meneer zn beslissing hebben door gegeven en meer de advocaat is nu op vakantie. Dus ... vragen wordt lastig, al lijkt me dat wel verstandiger. Ik heb er geen verstand van.
De advocaat bestempelde deze rechter als pro werkgever. Dus denk de rest niet.
Maar ja, misschien wil iemand van dat advocatenkantoor even gauw kijken of beroep of wraking zin heeft en mogelijk is.
En anders erbij neerleggen.
Denk alleen dat het vet lastig wordt voor meneer om werk te vinden. 4 jaar terug is hij vanwege een cyste in zijn knie (tijdelijk contract) ook losgelaten toen zijn contract vernieuwd moest worden. Toen is hij een jar werkeloos gebleven. Hij was te oud, geen relevante opleidingen etc. Dus toen besloot hij ook weer te gaan studeren, wat hij nu dus doet. En nu is hij nog ouder (bijna 34), nog steeds zonder relevante opleiding en de banen liggen nu nog minder voor het oprapen. Dus ik vrees het ergste -O-

@ MI-tje, net website gevonden met voorwaarden waaraan je moet voldoen om beroep te tekenen. Waaronder bv als een boete boven de 1750 euro ligt. En de andere 2 voorwaarden waren ook niet van toepassing. Dus ik denk daarom.
Siralvrijdag 22 oktober 2010 @ 21:57
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 19:50 schreef loveli het volgende:

[..]

Verhouding boterhammen/eiwitten + groente is te scheef.

En snelle jelle hoort in de kliko, maar dat leren we je nog wel ;)
Hoe bedoel je verhouding boterhammen/eiwitten?

En groente eet ik normaal meer, maar het was vandaag improviseren omdat de koelkast leeg is :P
Normaal neem ik ook altijd andere dingen mee maar er was gewoon niet meer zoveel keus, ik neem ook liever wat anders mee dan peperkoek, maar soms is het wel es lekker.

Na het fitnessen heb ik een stuk of 7 worteltjes opgegeten :9 Dus m'n groente heb ik al met al nog wel.
Cocotrimoniumvrijdag 22 oktober 2010 @ 21:58
Jee j.t., wat een klote situatie. Weet er niks zinnigs op te zeggen, maar vind het wel echt kut voor jullie ;(
:*
AKnynkevrijdag 22 oktober 2010 @ 21:58
gewoon in beroep gaan, JT. Dat mag altijd, en kan altijd.

Wraken komt echt maar heel sporadisch voor, dus daar zou ik m'n geld niet opzetten. Maar wat belachelijk van de rechter zeg! Als ik je vriend was zou ik niet meer voor deze organisatie willen werken, maar ik snap dat er geld nodig is. Vertelde je laatst niet dat hij de pabo deed?
AKnynkevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:00
check dit: Hoger beroep en dit Gerechtshof
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 22:01
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 21:58 schreef AKnynke het volgende:
gewoon in beroep gaan, JT. Dat mag altijd, en kan altijd.

Wraken komt echt maar heel sporadisch voor, dus daar zou ik m'n geld niet opzetten. Maar wat belachelijk van de rechter zeg! Als ik je vriend was zou ik niet meer voor deze organisatie willen werken, maar ik snap dat er geld nodig is. Vertelde je laatst niet dat hij de pabo deed?
Ja klopt hij doet de pabo, loopt beetje erg achter nu door al dat gestress en gekut met zn werk, UWV, advocaat rechter etc.
En ik werk ook in het basisonderwijs, helaas maar 3 dagen, met geen uitzicht op uitbreiding.
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 22:01
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 21:51 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


Ja, ik dacht al :+ maar 't kwartje was inmiddels gevallen!

Oh, en ik ga 'n cadeautje voor je meenemen O+ *)
Oh! :o Wat heul erg lief! O+ Maar waarom dan? :o

En jeetee: hij zoekt een bijbaantje neem ik aan? Dat is ook niet makkelijk te vinden, zeker niet als je wat ouder bent al, maar er zijn zeker wel werkgevers die hem vast wel willen met de kennis die hij nu opdoet bij zijn studie! :Y Zo werkte bij de uni-administratie waar ik werk(te) ook een wat oudere dude die nog studeerde. Houdt moed, er is vast wel ergens een plekje voor hem!
AKnynkevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:01
Hoe lang moet hij nog? En hoe groot is de kans dat hij direct een baan vind na zijn afstuderen?
Ml-etjevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 21:54 schreef j.t het volgende:
Het lullige is, zitting was eind vd middag vandaag en maandag moet meneer zn beslissing hebben door gegeven en meer de advocaat is nu op vakantie. Dus ... vragen wordt lastig, al lijkt me dat wel verstandiger. Ik heb er geen verstand van.
De advocaat bestempelde deze rechter als pro werkgever. Dus denk de rest niet.
Maar ja, misschien wil iemand van dat advocatenkantoor even gauw kijken of beroep of wraking zin heeft en mogelijk is.
En anders erbij neerleggen.
Denk alleen dat het vet lastig wordt voor meneer om werk te vinden. 4 jaar terug is hij vanwege een cyste in zijn knie (tijdelijk contract) ook losgelaten toen zijn contract vernieuwd moest worden. Toen is hij een jar werkeloos gebleven. Hij was te oud, geen relevante opleidingen etc. Dus toen besloot hij ook weer te gaan studeren, wat hij nu dus doet. En nu is hij nog ouder (bijna 34), nog steeds zonder relevante opleiding en de banen liggen nu nog minder voor het oprapen. Dus ik vrees het ergste -O-

@ MI-tje, net website gevonden met voorwaarden waaraan je moet voldoen om beroep te tekenen. Waaronder bv als een boete boven de 1750 euro ligt. En de andere 2 voorwaarden waren ook niet van toepassing. Dus ik denk daarom.
Het is een slimme zet van de werkgever om dit te doen en het is algemeen bekend dat sommige rechters inderdaad hun voorkeur hebben helaas.
Maar ga inderdaad maandagmorgen first thing het kantoor bellen en aangeven onze advocaat is op vakantie wie neemt hem waar en wij willen een advies.
Tijd afspreken voor het advies (niet het einde vd middag) en heb je dan nog niets meteen bellen.
Ml-etjevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 22:01 schreef j.t het volgende:

[..]

Ja klopt hij doet de pabo, loopt beetje erg achter nu door al dat gestress en gekut met zn werk, UWV, advocaat rechter etc.
En ik werk ook in het basisonderwijs, helaas maar 3 dagen, met geen uitzicht op uitbreiding.
Kan hij niet een baan zoeken alvast in het onderwijs?
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:07
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:01 schreef AKnynke het volgende:
Hoe lang moet hij nog? En hoe groot is de kans dat hij direct een baan vind na zijn afstuderen?
Volgens mij is dat best lastig in het basisonderwijs.
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 22:08
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:01 schreef AKnynke het volgende:
Hoe lang moet hij nog? En hoe groot is de kans dat hij direct een baan vind na zijn afstuderen?
Hij moet in principe dit jaar nog. Maar hij is beetje down laatste tijd en loopt al achter. Maar ik heb geëist dat hij alleen dit jaar nog zou doen. Want anders moet hij weer zoveel collegegeld betalen. En ik wil verhuizen richting mijn baan. Ik wordt echt letterlijk moe van het heen en weer reizen. Het kost me teveel energie.

In principe is de kans groot op een baan. Invalwerk is er altijd en in overvloed. Een vaste baan zal misschien iets langer op zich laten wachten. Maar dat lost de inval dus weer op, alleen moet hij dan eerst 2 mnd wachten, want in de zomervakantie kan je dus even niks! :)
lovelivrijdag 22 oktober 2010 @ 22:08
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 21:57 schreef Siral het volgende:

[..]



Hoe bedoel je verhouding boterhammen/eiwitten?

En groente eet ik normaal meer, maar het was vandaag improviseren omdat de koelkast leeg is :P
Normaal neem ik ook altijd andere dingen mee maar er was gewoon niet meer zoveel keus, ik neem ook liever wat anders mee dan peperkoek, maar soms is het wel es lekker.

Na het fitnessen heb ik een stuk of 7 worteltjes opgegeten :9 Dus m'n groente heb ik al met al nog wel.
Je hebt voornamelijk boterhammen en koolhydraten op, beetje soep erbij, weinig eiwitten en groente. Voor sport is eiwit goed om te eten (voor je spieren), erna wat langzame carbs. Wortels zijn op zich prima, btw. Ze hebben wel een iets hoge GI (glycemic index), maar een lage GL (glycemic load). Je moet een hoop wortels knagen voor je te veel suiker binnenkrijgt.

En ontbijtkoek en z'n vriendjes bevatten veel suiker en suiker, da's ideaal als je een bloedsuikerschommeling en vreetkick wilt.
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:09
En een baan zoeken in de buurt? Ik dacht dat in het onderwijs de werkgelegenheid wel redelijk tot goed was? :?
lovelivrijdag 22 oktober 2010 @ 22:10
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:08 schreef j.t het volgende:
Hij moet in principe dit jaar nog. Maar hij is beetje down laatste tijd en loopt al achter. Maar ik heb geëist dat hij alleen dit jaar nog zou doen.
Neem aan dat die eis na zo'n tegenslag geen keiharde eis is?
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 22:11
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
En een baan zoeken in de buurt? Ik dacht dat in het onderwijs de werkgelegenheid wel redelijk tot goed was? :?
Ik heb nu net een vaste baan en daar wil ik erg aan blijven hangen. Banen in het onderwijs liggen voor het oprapen:

- in de randstad
- in voortgezet onderwijs (iig meer dan primair onderwijs)

Ik ga never nooit niet naar de randstad. En hier in Friesland is het een drama met banen. Helemaal omdat ika l praktisch nergens terecht kan ivm taalbarriere.
Mn meneer is ooit van stage weggestuurd. Hij is Fries, verstaat het wel, maar spreekt het niet zo goed. Dat was dus de reden om hem weg te sturen :')
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 22:13
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:10 schreef loveli het volgende:

[..]

Neem aan dat die eis na zo'n tegenslag geen keiharde eis is?
Wel een beetje wel. Geld voor nog een college jaar is er niet, helemaal nu niet. En hoe eerder hij van de studie af is, hoe eerder de ellende ophoudt.

Vind het fijn dat iedereen even meedenkt trouwens O+
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:13
En jij hebt diezelfde taalbarrière?
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:13
In Friesland moet je natuurlijk ook Friese les geven aan de kinderen, enigszins logisch. Nouja, ik had in groep 8 ook een juf die slecht was in de uitspraak :D _O- Dus alléén daarom is wel een slechte reden, ja.
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 22:14
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
En jij hebt diezelfde taalbarrière?
Nog erger zelfs. Kom vers uit noord-holland. Spreek de taal niet en versta er ook geen donder van :D
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:16
Nou, dan is de prognose voor zijn carrière in het onderwijs ook niet al te ideaal en zou ik richting NH gaan inderdaad.
Ml-etjevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:17
Hmm dat is wel heel jammer ja want banen in het onderwijs zijn best goed te vinden normaal.
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 22:19
Woh, ik wist heul niet dat je nog Fries moest leren op de basisschool in Friesland! :o
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:21
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:19 schreef MariaEtcetera het volgende:
Woh, ik wist heul niet dat je nog Fries moest leren op de basisschool in Friesland! :o
Uurtje per week ofzo. En in de eerste klas krijg je het ook nog :D
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 22:27
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:21 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Uurtje per week ofzo. En in de eerste klas krijg je het ook nog :D
Wat tof!

I hold grudges. Ik vind dat mn ouders, omdat ze me niet ook Spaans wilden laten spreken, op zn minst naar Friesland hadden moeten verhuizen }:| Dan was ik toch nog bilingual geweest!
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:37
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:27 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Wat tof!

I hold grudges. Ik vind dat mn ouders, omdat ze me niet ook Spaans wilden laten spreken, op zn minst naar Friesland hadden moeten verhuizen }:| Dan was ik toch nog bilingual geweest!
:D :'( :D

Wel erg jammer dat je geen Spaans hebt leren spreken!
Ml-etjevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 22:37 schreef Goodbye het volgende:

[..]

:D :'( :D

Wel erg jammer dat je geen Spaans hebt leren spreken!
Jij ook al van oorsprong daarvandaan :D
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:39
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:38 schreef Ml-etje het volgende:

[..]



Jij ook al van oorsprong daarvandaan :D
Spanje? Jahaaaa B-)
Ml-etjevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:42
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 22:39 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Spanje? Jahaaaa B-)
BlonT
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:43
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:42 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

BlonT
:6
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 22:44
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:37 schreef Goodbye het volgende:

[..]

:D :'( :D

Wel erg jammer dat je geen Spaans hebt leren spreken!
Ja he! Ik wil het gaan opvijzelen, want basiskennis heb ik wel! Misschien ga ik als ik terug ben wel een cursus doen! w/

En jaaa jij bent stiekem mijn blonde tweelingzusje uit het Spaanse deel van Friesland O+
Ml-etjevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:47
quote:
10s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 22:43 schreef Goodbye het volgende:

[..]

:6
Gniffel
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:47
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:44 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ja he! Ik wil het gaan opvijzelen, want basiskennis heb ik wel! Misschien ga ik als ik terug ben wel een cursus doen! w/

En jaaa jij bent stiekem mijn blonde tweelingzusje uit het Spaanse deel van Friesland O+
Doen! *O*

Uhuh, ons haar lijkt wel een béétje op elkaar (qua kapsel/model dan :+ ) Allebei kleintjes! Zou zomaar kunnen :o
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 22:53
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:47 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Doen! *O*

Uhuh, ons haar lijkt wel een béétje op elkaar (qua kapsel/model dan :+ ) Allebei kleintjes! Zou zomaar kunnen :o
Teh plot thickens! :o

Ik heb heel veel blonde en roodharige familieleden dus hee, waarom niet *)
MevrouwPuffvrijdag 22 oktober 2010 @ 22:53
Klinkt rot jt, zeker als jullie het geld goed kunnen gebruiken!
Het is ook een lastige sollicitatietijd.
En het plaatst je ontevredenheid (jegens je vriend, maar misschien vooral in het algemeen) in een duidelijker kader, het is voor jullie allebei vast heel stressvol!
motorbloempjevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:54
Topgear van net hadden we al gezien in Wales tijdens de huwelijksreis :')

nu kijken of we die erna nog niet gezien hadden :')
lovelivrijdag 22 oktober 2010 @ 22:55
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:53 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Teh plot thickens! :o

Ik heb heel veel blonde en roodharige familieleden dus hee, waarom niet *)
*;
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 22:57
*mistroostig naar heul donkerbruin haar kijkt ;(
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 22:59
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:57 schreef XcUZ_Me het volgende:
*mistroostig naar heul donkerbruin haar kijkt ;(
En wat is daar mis mee? }:|

Toevallig zijn wij twee heul hete brunettes XMert, noks aan te doen! *) (spelfout intended)

loveli *; O+
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:02
Ik heb trouwens gegeten in stijl van de TT *)

Die Willem Alexander was goed te nassen :Y) </flauw> :')

Nee ik had broccoli-bloemkool uit de oven met kaas/room/mosterd gedoetje :9 Mjam mjam!
shinydiscoballvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:05
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 21:32 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


welke? :+

die voor American Literature wel ja :+ donderdag zelfs al! Deadline was vandaag.
Ging 'm gisteren inleveren en heb nog even met de docente staan praten. Wat een schat is dat, ben helemaal fan van haar _O_ en ze was bezorgd om me, dat ik er zo moe uitzag de laatste tijd en niet zovaak meer actief mee deed O+ Maar dat laatste was vooral vanwege het feit dat ik 't soms moe ben om de enige te zijn die wat zegt tijdens college als er vragen worden gesteld of een discussie wordt opgestart door de docent. En toen zei ze dat ik dat niet meer moest doen en dus weer meer moest gaan meedoen want wat ik zei was altijd zo nuttig en interessant en ze vond me altijd heel tof en gezellig enzo, en daar zou ik me vast ook minder moe van gaan voelen O+

*)

En maandag moet ik nog 'n andere invullen, die over in het buitenland studeren :+
Leuk!

Ik heb ook zo'n toffe docent voor Academic Reading. Soms vraagt hij iets en valt iedereen stil en laatst zei hij lachend: 'You must know it, you always do'. Grap is dat ik veel van de teksten pas in college zelf lees :+

Maar dat je enige bent die echt meedoet is juist prima. Want je leert daar heel veel van, merk ik!
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:05
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 22:59 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

En wat is daar mis mee? }:|

Toevallig zijn wij twee heul hete brunettes XMert, noks aan te doen! *) (spelfout intended)
So true *O*

Als je terug bent van dat eiland :P moeten we maar weer eens een Gek Dansje doen >:O .
shinydiscoballvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:08
Ik ben dik trouwens :{

Nee oke ik ben niet dik maar ik voel me vandaag een vies, vet varken. Ik heb een nieuw jurkje gekocht dat prima past alleen bij de boobz openschiet, en ik weet niet of dat komt omdat ik ineens een cupmaat groter heb of omdat die knoopjes niet goed dichtkunnen. Stom ;(
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:13
XM: eensch! *O* Twee hete brunettes die gekke dansjes doen, imagine de verwarring! *) :+

Shinyface: :o *los knuffels* is kut als je je zo voelt, maar laat het niet afhangen van 1 kledingstuk he! Vaak genoeg dat topjes/jurkjes niet gemaakt zijn voor teh boobs. Dan maar een topje eronder, problem solved! En je bent voor zover ik weet heul niet vies :P
:* for teh purty shiny.
lovelivrijdag 22 oktober 2010 @ 23:14
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:08 schreef shinydiscoball het volgende:
Ik ben dik trouwens :{

Nee oke ik ben niet dik maar ik voel me vandaag een vies, vet varken. Ik heb een nieuw jurkje gekocht dat prima past alleen bij de boobz openschiet, en ik weet niet of dat komt omdat ik ineens een cupmaat groter heb of omdat die knoopjes niet goed dichtkunnen. Stom ;(
Boobs hebben betekent niet dat je dik bent. Het betekent dat je boobs hebt.

If you've got it, flaunt it!
Ewelinavrijdag 22 oktober 2010 @ 23:15
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 22:57 schreef XcUZ_Me het volgende:
*mistroostig naar heul donkerbruin haar kijkt ;(
Niks mis mee, ik verf het niet voor niets regelmatig bruin :7
Tinkepinkvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:15
Waarom verhuizen jullie niet -terug?- naar de noord-kop jt? De huizen zijn goedkoop, ze spreken er geen Fries en werk is er volgens mij best te vinden: Alkmaar, Schagen, Hoorn, Den Helder en eventueel zelfs A'dam zijn prima bereikbaar. Ook met het openbaar vervoer. Waarom zou je in Friesland blijven als het zo lastig is een baan te vinden?
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:19
Hmm.. twijfel.. zal ik gaan sporten morgenochtend. Het is de Hoogste Tijd om weer eens te gaan, maar ben nog wel verkoudig... hmz hmz. Ga er zo maar eens een nachtje over slapen! :Y)
Duvelvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 22:54 schreef motorbloempje het volgende:
Topgear van net hadden we al gezien in Wales tijdens de huwelijksreis :')

nu kijken of we die erna nog niet gezien hadden :')
Wij kennen 'm al, maar blijven kijken omdat de wijn nog niet op is.
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:20
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:15 schreef Tinkepink het volgende:
Waarom verhuizen jullie niet -terug?- naar de noord-kop jt? De huizen zijn goedkoop, ze spreken er geen Fries en werk is er volgens mij best te vinden: Alkmaar, Schagen, Hoorn, Den Helder en eventueel zelfs A'dam zijn prima bereikbaar. Ook met het openbaar vervoer. Waarom zou je in Friesland blijven als het zo lastig is een baan te vinden?
Ik wil ook terug verhuizen. Maar ik werk in zo'n klein rotdorpje op een school. Ik wil niet in dat dorpje wonen i.v.m. privacy.
Dus dan heb ik een auto nodig om naar mn werk te komen. Mijn meneer zijn opleiding zit hier in Leeuwarden, zijn stage zelfs in Drachten. Dus dan heeft hij ook een auto nodig. Twee auto's kunnen we niet betalen.
We hebben nu een huurwoning en ik wil als ik verhuis naar een koopwoning. Maar ik werk maar 3 dagen, dus kan een hypotheek krijgen van rond de 97.000. Dat is weer te weinig om een huis te kopen (ga gen appartement kopen, dat vind ik zoo zonde van mn geld)
Dus als meneer klaar is met zn studie en ook weer werkt, dan kunnen we samen een hypotheek dragen, zodat we iets kunnen kopen waar we ook daadwerkelijk op vooruit gaan.
Het is allemaal stom, praktisch onmogelijk en ingewikkeld.
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:21
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hmm.. twijfel.. zal ik gaan sporten morgenochtend. Het is de Hoogste Tijd om weer eens te gaan, maar ben nog wel verkoudig... hmz hmz. Ga er zo maar eens een nachtje over slapen! :Y)
Eerst uitzieken, dan sporten! :Y

Ik word altijd hevig gedeprimeerd als ik ga sporten terwijl ik me niet 100% voel en er dan achter kom dat ik maar op halve kracht draai :')
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:21
Wat is er mis met een appartement :?.
AKnynkevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:23
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:20 schreef j.t het volgende:

[..]

Ik wil ook terug verhuizen. Maar ik werk in zo'n klein rotdorpje op een school. Ik wil niet in dat dorpje wonen i.v.m. privacy.
Dus dan heb ik een auto nodig om naar mn werk te komen. Mijn meneer zijn opleiding zit hier in Leeuwarden, zijn stage zelfs in Drachten. Dus dan heeft hij ook een auto nodig. Twee auto's kunnen we niet betalen.
We hebben nu een huurwoning en ik wil als ik verhuis naar een koopwoning. Maar ik werk maar 3 dagen, dus kan een hypotheek krijgen van rond de 97.000. Dat is weer te weinig om een huis te kopen (ga gen appartement kopen, dat vind ik zoo zonde van mn geld)
Dus als meneer klaar is met zn studie en ook weer werkt, dan kunnen we samen een hypotheek dragen, zodat we iets kunnen kopen waar we ook daadwerkelijk op vooruit gaan.
Het is allemaal stom, praktisch onmogelijk en ingewikkeld.
ga je dan elke dag de afsluitdijk over?
Ewelinavrijdag 22 oktober 2010 @ 23:23
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:21 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat is er mis met een appartement :?.
Dat dus. Als je verhuist zou je er waarschijnlijk ook op vooruit gaan. Omdat je meneer makkelijker een baan vindt. Heeft hij geen OV? Is overstappen van school een optie?
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:24
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:21 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat is er mis met een appartement :?.
Niks, zolang je huurt ofzo. Maar waar ik wil gaan wonen in NH heb je een bepaald gebied met koop appartementen. En daar staan er zo veel van te koop. Dat je er volgens mij nooit vanaf komt, zonder verlies te draaien.
Plus, die appartementen staan ook voor rond de 100d te koop. En dat vind ik belachelijk terwijl je voor 50d meer een vet (rijtjes)huis met grote tuin kan kopen in dat gebied.
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:25
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:23 schreef AKnynke het volgende:

[..]

ga je dan elke dag de afsluitdijk over?
Ja ik rijd al een jaar lang heen en weer elke dag. Maar ik merk dat het me echt veel energie kost.
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:26
Tjonge hee, zitten wij even verkeerd in ons gekochte appartement ;(.
Duvelvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:26
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:24 schreef j.t het volgende:

[..]

Niks, zolang je huurt ofzo. Maar waar ik wil gaan wonen in NH heb je een bepaald gebied met koop appartementen. En daar staan er zo veel van te koop. Dat je er volgens mij nooit vanaf komt, zonder verlies te draaien.
Plus, die appartementen staan ook voor rond de 100d te koop. En dat vind ik belachelijk terwijl je voor 50d meer een vet (rijtjes)huis met grote tuin kan kopen in dat gebied.
Ja, maar die 50k meer krijg je niet rond, dus...?
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:26
Kweenie. Ik woon in een koopappartementje in NH en volgens mij gingen die allemaal best rap, vooral de goedkopere.

Veel grote rijtjeshuizen voor een vergelijkbaar bedrag heb ik niet gezien, behalve als er grote nadelen aan zaten.

En ik O+ ons appartementje!
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:27
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Tjonge hee, zitten wij even verkeerd in ons gekochte appartement ;(.
Ik zeg ook niet dat ik de waarheid spreek hoor en bedoel het ook niet verkeerd. Maar persoonlijk vind ik dat niet echt een carrieremove op de huizenmarkt. :*
AKnynkevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:27
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:25 schreef j.t het volgende:

[..]

Ja ik rijd al een jaar lang heen en weer elke dag. Maar ik merk dat het me echt veel energie kost.
maar je werkt maar 3 dagen in de week? Kun je proberen om werk t evinden voor die andere 2 dagen? zodat jullie het financieel wat ruimer krijgen?
Ewelinavrijdag 22 oktober 2010 @ 23:27
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:27 schreef j.t het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat ik de waarheid spreek hoor en bedoel het ook niet verkeerd. Maar persoonlijk vind ik dat niet echt een carrieremove op de huizenmarkt. :*
Jawel, je bouwt vermogen op.
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:27
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:25 schreef j.t het volgende:

[..]

Ja ik rijd al een jaar lang heen en weer elke dag. Maar ik merk dat het me echt veel energie kost.
Ja, veel reizen voor werk kost idd bakken energie. Daarom zit ik er ook aan te denken om als ik terug ben op zoek te gaan naar een bijbaantje dichterbij! Nieuwe uitdaging enzo! :Y)
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:27
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:26 schreef Duvel het volgende:

[..]


Ja, maar die 50k meer krijg je niet rond, dus...?
Nee, maar daar hebben we dus nog een jaar de tijd voor. Zodra meneer werkt na zn studie, komt het allemaal wel goed. Dat denk ik echt.
AKnynkevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:28
quote:
9.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Tjonge hee, zitten wij even verkeerd in ons gekochte appartement ;(.
hee kom, je bent wel heel hard tegen jt, vind ik. Ik kan me voorstellen dat in sommige situaties en op sommige plekken een huis aanlokkelijker is dan een appartement. Dat hoeft niet op jou te slaan!
Duvelvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:28
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:27 schreef j.t het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat ik de waarheid spreek hoor en bedoel het ook niet verkeerd. Maar persoonlijk vind ik dat niet echt een carrieremove op de huizenmarkt. :*
Ik denk dat je een wat beperkt beeld hebt. :) Appartementen zijn niet allemaal kleine kutflatjes uit 1955.
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:28
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:27 schreef j.t het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat ik de waarheid spreek hoor en bedoel het ook niet verkeerd. Maar persoonlijk vind ik dat niet echt een carrieremove op de huizenmarkt. :*
Je kan hardly van een 'move' spreken als het je eerste koop'huis' is. Maar goed, ons appartement staat ook niet in NH. Voor het bedrag dat wij hiervoor betaald hebben, kopen we in Friesland een vrijstaand huis. Maar ja. Daar willen wij weer niet wonen :').
AKnynkevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:28
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:26 schreef MariaEtcetera het volgende:
Kweenie. Ik woon in een koopappartementje in NH en volgens mij gingen die allemaal best rap, vooral de goedkopere.

Veel grote rijtjeshuizen voor een vergelijkbaar bedrag heb ik niet gezien, behalve als er grote nadelen aan zaten.

En ik O+ ons appartementje!
nee, jij woont in engeland!
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:29
Mensenkinderen....
Duvelvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:27 schreef j.t het volgende:

[..]

Nee, maar daar hebben we dus nog een jaar de tijd voor. Zodra meneer werkt na zn studie, komt het allemaal wel goed. Dat denk ik echt.
Bedenk wel dat bij een eigen huis ook al het onderhoud voor eigen rekening is, en dat dat bij goedkope huizen nou juist het punt is dat het huis goedkoop maakt. Met een appartement kun je mazzel hebben met een goede vereniging van eigenaren die er voor hebben gezorgd dat de onderhoudstoestand goed is.
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:30
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:27 schreef AKnynke het volgende:

[..]

maar je werkt maar 3 dagen in de week? Kun je proberen om werk t evinden voor die andere 2 dagen? zodat jullie het financieel wat ruimer krijgen?
Ik heb de afgelopen 2 maanden extra gewerkt op de donderdagmiddag. En ik zou het niet erg vinden om meer te werken, maar dan wel op mijn eigen school. Heb in mijn tijd als invaller gemerkt, dat verschillende klassen draaien ook heul veul energie vergt.
En nu ben ik eindverantwoordelijk voor mn eigen groep, dus ga ik liever niet nog eens op andere school werken. Op mn eigen school pak ik alles met alle liefde aan, maar ja moet er wel wat beschikbaar komen. Ik ken alle kinderen en de werkwijzes in verschillende groepen.
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:32
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:29 schreef Duvel het volgende:

[..]


Bedenk wel dat bij een eigen huis ook al het onderhoud voor eigen rekening is, en dat dat bij goedkope huizen nou juist het punt is dat het huis goedkoop maakt. Met een appartement kun je mazzel hebben met een goede vereniging van eigenaren die er voor hebben gezorgd dat de onderhoudstoestand goed is.
Ik weet, maar ik hoef me gelukkig de komende tijd niet erg te gaan verdiepen in koophuizen en zulks. Dat gaat toch niet lukken :P pas over minimaal een jaartje. :s)
Mini_rulezvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:32
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:27 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Jawel, je bouwt vermogen op.
Als je het later niet kwijt komt zal het ook wel niet meer waard worden, of bedoel je dat niet?
Ik snap wel dat het niet de moeite loont om iets te kopen waar je eigenlijk niet al te lang wilt blijven wonen (als je eigenlijk een huis wilt), zeker als je reden hebt om bang te zijn dat je er niet makkelijk vanaf komt als je het weer kwijt wilt. Een huis kopen is een grote stap, en wat voor soort huis je wilt is toch heel persoonlijk.
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:32
Ach, zolang je niet koopt in Almere ofzo komt alles goed :P
Tinkepinkvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:33
Om heel eerlijk te zijn vind ik de argumenten van jt allemaal niet echt steekhoudend (maar goed, dat is mijn mening he, niet de waarheid). Wat is de echte reden waarom je niet tijdelijk op zoek wilt naar een huurwoning in de noordkop? Dan kan vriendje ook een (bij)baan vinden, jij kan meer werken en jullie gaan er waarschijnlijk financieel op vooruit, waardoor een tweede auto er ook in zit. En het is makkelijker zoeken naar een leuk koophuis als je al in de regio woont.
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:33
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:28 schreef AKnynke het volgende:

[..]

hee kom, je bent wel heel hard tegen jt, vind ik. Ik kan me voorstellen dat in sommige situaties en op sommige plekken een huis aanlokkelijker is dan een appartement. Dat hoeft niet op jou te slaan!
't Was ook niet hard bedoeld Nynke, maar ik vind het jammer van het vooroordeel over appartementen :). Ik zou ook het liefst in een vrijstaand huis met uitzicht over de Reeuwijkse plassen wonen, maar ja, dat kan ik niet betalen. Wat Duuf zegt, het zijn niet allemaal flutwoningen uit '55 :).
shinydiscoballvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:33
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:13 schreef MariaEtcetera het volgende:
XM: eensch! *O* Twee hete brunettes die gekke dansjes doen, imagine de verwarring! *) :+

Shinyface: :o *los knuffels* is kut als je je zo voelt, maar laat het niet afhangen van 1 kledingstuk he! Vaak genoeg dat topjes/jurkjes niet gemaakt zijn voor teh boobs. Dan maar een topje eronder, problem solved! En je bent voor zover ik weet heul niet vies :P
:* for teh purty shiny.
Nee ik heb alleen nooit problemen gehad in die area dus het was even verassend :+
Maar vandaag idd aangehad met een topje eronder.
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:34
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:28 schreef AKnynke het volgende:

[..]

nee, jij woont in engeland!
Jamaar das maar heel eventjes! :o :P Al weet ik intussen wel vrij goed mn weg te vinden hier, met werken, OV, studie, boodschappen, etc. 8-)

En hier heb ik een tijdelijk mini-kamertje en dat is ook wel prima :+ Al vind ik het niet erg om in december weer terug te gaan naar mijn appartementje met eigen keukentje en mn eigen alles O+
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:35
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:33 schreef Tinkepink het volgende:
Om heel eerlijk te zijn vind ik de argumenten van jt allemaal niet echt steekhoudend (maar goed, dat is mijn mening he, niet de waarheid). Wat is de echte reden waarom je niet tijdelijk op zoek wilt naar een huurwoning in de noordkop? Dan kan vriendje ook een (bij)baan vinden, jij kan meer werken en jullie gaan er waarschijnlijk financieel op vooruit, waardoor een tweede auto er ook in zit. En het is makkelijker zoeken naar een leuk koophuis als je al in de regio woont.
Omdat meneer nog 2-3 dagen hier in Friesland moet zitten. Dus hoe komt hij hier als ik mijn auto al gebruik voor mijn werk?
Openbaar vervoer is mega duur. Hij heeft dan in totaal op een enkele reis nodig:

bus naar DH > 2,50
bus naar DO > 2,50
bus naar Lwd > 11
bus naar Dr > 5
===================
tot 21 euro x retour = 42 per dag.

Ook niet echt te doen :')
motorbloempjevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:35
truste, mooie dromen! :) O+
Mini_rulezvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:36
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:35 schreef j.t het volgende:

[..]

Omdat meneer nog 2-3 dagen hier in Friesland moet zitten. Dus hoe komt hij hier als ik mijn auto al gebruik voor mijn werk?
Openbaar vervoer is mega duur. Hij heeft dan in totaal op een enkele reis nodig:

bus naar DH > 2,50
bus naar DO > 2,50
bus naar Lwd > 11
bus naar Dr > 5
===================
tot 21 euro x retour = 42 per dag.

Ook niet echt te doen :')
En jij met OV, in plaats van hij?
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:37
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:29 schreef Goodbye het volgende:
Mensenkinderen....
Ja, oh zusterlief?


En hee Mo, je had nog niet geantwoord op mijn vraag waarom je een dootje meeneemt! :D En op mn Pie toe da em! Maar dat heeft nog geen haast natuurlijk :+
En trusten!
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:38
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:36 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

En jij met OV, in plaats van hij?
In mijn werkdorp komt geen OV :')
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:41
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:38 schreef j.t het volgende:

[..]

In mijn werkdorp komt geen OV :')
Ook geen bushalte in de buurt waar je een fiets kan neergooien ofzo?
lovelivrijdag 22 oktober 2010 @ 23:42
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:35 schreef j.t het volgende:

[..]

Omdat meneer nog 2-3 dagen hier in Friesland moet zitten. Dus hoe komt hij hier als ik mijn auto al gebruik voor mijn werk?
Jij op een scooter naar je werk als het redelijk in de buurt is? Paar vrienden van me hebben zo'n ding en vergeleken met een auto kost het geen drol aan benzine en onderhoud.
Ml-etjevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:42
quote:
5s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:41 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ook geen bushalte in de buurt waar je een fiets kan neergooien ofzo?
Carpoolen? Brom/Scoot?
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:43
Met de scooter over de Afsluitdijk lijkt me nou ook weer niet zo'n puik plan :P
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:44
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:43 schreef Goodbye het volgende:
Met de scooter over de Afsluitdijk lijkt me nou ook weer niet zo'n puik plan :P
Nee, maar wel vanaf een naburig (bus)station o.i.d.
Ml-etjevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:43 schreef Goodbye het volgende:
Met de scooter over de Afsluitdijk lijkt me nou ook weer niet zo'n puik plan :P
Ah nee das niet handig.
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:45
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:43 schreef Goodbye het volgende:
Met de scooter over de Afsluitdijk lijkt me nou ook weer niet zo'n puik plan :P
Heb je meteen al je T's binnen!


Ik heb hier ook een stomme verbinding naar mn werk - moet eerst 30 minuten lopen (snelwandelen :+ ) en dan 15-20 minuten met de bus. Bright side: sterke achterpootjes en meteen wakker worden in de frisse ochtendlucht! :+
Maarja, ik hoef maar 2x per week natuurlijk en helaas is lang niet alles te lopen :P
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:45
quote:
10.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:45 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Heb je meteen al je T's binnen!
:D!
Ml-etjevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:45
quote:
10s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:45 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Heb je meteen al je T's binnen!
T's ?
Tussendoortjes?
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:46
Niet aan te raden voor vegetariërs :').
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:46
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:41 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ook geen bushalte in de buurt waar je een fiets kan neergooien ofzo?
Op 5 km afstand ofzo. Maar ja, we hebben geen eens geld om te verhuizen, want verhuizen is ook geld. Dus het is sowieso geen optie :P
En ik denk dat ik met OV nog eerder weg moet dan wanneer ik uit Lwd met de auto vertrek. En dan woon ik nu 80km verderop en dan 20 km verderop. Het is langs die dorpen natuurlijk heel omslachtig en niet frequent.
Maar goed lieve meedenkende slankies, het wordt gewoon nog even een jaartje volhouden. Als we niet weer zo'n verschrikkelijke winter krijgen, moet dat lukken met het reizen. Heb nu tenslotte ook een betrouwbaardere auto en dat is al heel fijn. En dan over een jaartje even rustig kijken wat onze koop mogelijkheden zijn. :)
Goodbyevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:47
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:44 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Nee, maar wel vanaf een naburig (bus)station o.i.d.
Zou jij een scooter daar 's nachts laten staan? Volgens mij heb je in die regio niet eens een 'echt' busstation.

Verhuizen lijkt me nog steeds de beste optie, dus :P
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:48
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:45 schreef Ml-etje het volgende:

[..]



T's ?
Tussendoortjes?
Mais oui, mademoiselle! Je hoeft er dan niet eens je stuur voor los te laten om het te pakken *O*
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:48
Of óp de Afsluitdijk gaan wonen :+. Caravan neerzetten ofzo :7.
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:49
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:48 schreef XcUZ_Me het volgende:
Of óp de Afsluitdijk gaan wonen :+. Caravan neerzetten ofzo :7.
Dat bestaat daar wel, Breezanddijk heet dat. Een caravan parkje :')
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:49
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:47 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Zou jij een scooter daar 's nachts laten staan? Volgens mij heb je in die regio niet eens een 'echt' busstation.

Verhuizen lijkt me nog steeds de beste optie, dus :P
Ja, een scooter zo naast een bushalte lijkt me niet alles! :P

Plus, als het gaat vriezen, huu.. Ik herinner me de keer dat mijn slot was vastgevroren nog levendig, sta je daar met je fiets aan een hek in de sneeuw te mokken :')
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:50
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:49 schreef j.t het volgende:

[..]

Dat bestaat daar wel, Breezanddijk heet dat. Een caravan parkje :')
Nou, problem solved oO<
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:50
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:49 schreef j.t het volgende:

[..]

Dat bestaat daar wel, Breezanddijk heet dat. Een caravan parkje :')
Ik las Breezah-dijk! _O-

Caravans zijn wel makkelijker te kopen dan appartementen of huisjes! :+

Oei ik moet zo maar gaan slapen, ik word megaflauw :')
XcUZ_Mevrijdag 22 oktober 2010 @ 23:51
quote:
1.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 23:50 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ik las Breezah-dijk! _O-

Caravans zijn wel makkelijker te kopen dan appartementen of huisjes! :+

Oei ik moet zo maar gaan slapen, ik word megaflauw :')
Ja, en als je je vuilnis buitenzet is het 'trailer trash' :') _O-
j.tvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:53
Hahaha :D
Ik ben wel ff blij dat ik nu vakantie heb!

Morgen uit eten met vrienden, zondag verjaardag zusje, woensdag op donderdag logeren met vriendinnen bij een vriendin op Texel en volgende week vrijdag vrijgezellenavond van mn zusje.

Dus er bestaan nog leuke dingen in mijn/ons leven :P
Cocotrimoniumvrijdag 22 oktober 2010 @ 23:55
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:51 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ja, en als je je vuilnis buitenzet is het 'trailer trash' :') _O-
:D!
MariaEtceteravrijdag 22 oktober 2010 @ 23:57
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:51 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ja, en als je je vuilnis buitenzet is het 'trailer trash' :') _O-
Harharhar! _O-

En jt: mooizo! Zie de zonneschijn! *O*
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:00
Oh man, ik had net de meest frustrerende ontmoeting met mijn collega. ;(

Maar, weekend! *)
Chicolatezaterdag 23 oktober 2010 @ 00:03
Wat rot jt -O-

quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:26 schreef MariaEtcetera het volgende:
Kweenie. Ik woon in een koopappartementje in NH en volgens mij gingen die allemaal best rap, vooral de goedkopere.

Veel grote rijtjeshuizen voor een vergelijkbaar bedrag heb ik niet gezien, behalve als er grote nadelen aan zaten.

En ik O+ ons appartementje!
Jouw appartement vind ik meer een huis dan een appartement eigenlijk. Want jullie hebben zelfs een tuin! Appartementen zijn vaak op een hogere verdieping, als je ze in Amsterdam zoekt tenminste. Ik zou de tuin wel missen :P.
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 00:05
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:03 schreef Chicolate het volgende:
Wat rot jt -O-
[..]

Jouw appartement vind ik meer een huis dan een appartement eigenlijk. Want jullie hebben zelfs een tuin! Appartementen zijn vaak op een hogere verdieping, als je ze in Amsterdam zoekt tenminste. Ik zou de tuin wel missen :P.
Dat is waar, we noemen het gewoon een minihuis! :D 8-)

Maar bij huizen denk ik stiekem wel eerder aan meer dan 1 verdieping, en meer kamers sowieso. Wij hebben slaapkamer-woonkamer en een berging/schuur/dinges!
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 00:06
Wij hebben woonkamer, keuken, gang, toilet - trap naar boven - hal, badkamer, twee slaapkamers - uitschuiftrap - Duvels hobbyzolder :+.
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 00:07
En een balcone!
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 00:10
mijn huis heet ook een flat parterre eigenlijk!

Maar ik noem het 'huisje' :7
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:11
Qua ruimte hebben wij praktisch een heel huis, het is alleen op één verdieping. Niet slecht. :) -edit- voor een appartement dus.
Al heb ik op dit moment maar 1 kamer van 9m2. :')
j.tzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:13
ik woon atm in een flat.

- ruime woonkamer 22 m2
- slaapkamer 12 m2
- sllaapkamer 9 m2
- keuken
- douche
- 2 balkons

Vind het hier prima wonen. Buren in portiek ook leuk en normaal.
AKnynkezaterdag 23 oktober 2010 @ 00:15
tss..ik heb een kamer waarin ik slaap, leef en kook. En een badkamer van 2m2.
Duvelzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 00:15 schreef AKnynke het volgende:
tss..ik heb een kamer waarin ik slaap, leef en kook. En een badkamer van 2m2.
Bikkel jij!
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 00:17
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:33 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

't Was ook niet hard bedoeld Nynke, maar ik vind het jammer van het vooroordeel over appartementen :). Ik zou ook het liefst in een vrijstaand huis met uitzicht over de Reeuwijkse plassen wonen, maar ja, dat kan ik niet betalen. Wat Duuf zegt, het zijn niet allemaal flutwoningen uit '55 :).
Het was toch gewoon de mening van Jt? ze zegt alleen dat zij liever in 1x in een huis gaan zitten, dan nu in een appartement, wat wellicht moeilijk is kwijt te raken daar, das dan toch verder helemaal geen oordeel over jullie appartement?

ik ken genoeg mensen met een geweldig appartement, maar als ik nu zou verhuizen (:') ) zou ik ook niet in een appartement gaan zitten waarschijnlijk... Ik vind bijvoorbeeld begane grond en tuin belangrijk (o.a. voor Floris).

Ik vind de hele redenering niet zo gek eigenlijk: ze hebben gewoon bepaalde wensen en in principe zijn die ook haalbaar, alleen moet jt dan nog 1 jaartje reizen. Dat weet je, daar zeur je dan ook niet over (doet ze ook niet?) en als dat niet meer haalbaar blijkt, moet je kijken naar andere oplossingen en dan zul je water bij de wijn moeten doen (bijv toch een appartement, of bijklussen op andere school of...)

w/

ik heb trouwens 2x flink verloren bij kolonisten.
Vroeger won ik áltijd.

zou t dan toch kloppen, geluk in het spel is geen geluk in de liefde en zulks :+
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 00:17
quote:
1.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 00:15 schreef AKnynke het volgende:
tss..ik heb een kamer waarin ik slaap, leef en kook. En een badkamer van 2m2.
Maar wel in O+ Zweden O+.
Ewelinazaterdag 23 oktober 2010 @ 00:19
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:15 schreef AKnynke het volgende:
tss..ik heb een kamer waarin ik slaap, leef en kook. En een badkamer van 2m2.
*boks* Hoeveel m2 heb je?

Al heb ik nog een bergingshok van wel 0,9m2 erbij! *D
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 00:19
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:13 schreef j.t het volgende:
ik woon atm in een flat.

- ruime woonkamer 2227 m2
- slaapkamer 12 m2
- sllaapkamer 9 m2- keuken
- douche
- 2 balkons 1 tuin,1 terrasje
Vind het hier prima wonen. Buren in portiek ook leuk en normaal.
w/
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 00:20
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:19 schreef Ewelina het volgende:

[..]

*boks* Hoeveel m2 heb je?

Al heb ik nog een bergingshok van wel 0,9m2 erbij! *D
ik boks mee, tot een goede maand geleden had ik dat ook oO<
AKnynkezaterdag 23 oktober 2010 @ 00:22
quote:
1.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 00:19 schreef Ewelina het volgende:

[..]

*boks* Hoeveel m2 heb je?

Al heb ik nog een bergingshok van wel 0,9m2 erbij! *D
ik heb geen idee. Ik weet wel dat ik hier nog 2 maand kan wonen, dan moet ik weer opzoek naar wat anders. onderhuur ftw.
-O-
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 00:22
Uiteraard heb ik ook een plee en dergelijke, maar officieel telt dat geloof ik niet mee voor de kamertelling :+

Hier heb ik in mn kamertje een bureau, bed, kast, nachtkastje en boekenplank! En verders deel ik de keuken/badkamer/wc met 5 personen.
Ik had hier al eens mn Leeds-kamertje geshowed toch? :Y
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 00:23
heb ik gemist Maria! Show maar nog een keer :7
alleen zie ik het dan pas morgen wnat ik ga slapen :Z

ciao slanke dennetjes!
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:24
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:20 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

ik boks mee, tot een goede maand geleden voordat ik hierheen kwam had ik dat ook oO<
Damn, is dat pas zo kort geleden?
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 00:27
nouuu oke, ruim anderhalve maand.
6 sept ging ik definitief over. Daarvoor was ik al wel aan het klussen :)
AKnynkezaterdag 23 oktober 2010 @ 00:27
ik kruip m'n bedje in jongelui! Lekker slapen allemaal! :W
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 00:28
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:00 schreef Mini_rulez het volgende:
Oh man, ik had net de meest frustrerende ontmoeting met mijn collega. ;(

Maar, weekend! *)
Had ik gemist! Whot happened? :o

Kuiken: ik post hem morgen wel denk ik! Ik ga nu ook zo maffen! :P
Stereotomyzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:28
Slaap lekker Nynke :W
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:33
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:27 schreef _Calimero_ het volgende:
nouuu oke, ruim anderhalve maand.
6 sept ging ik definitief over. Daarvoor was ik al wel aan het klussen :)
Ik bedoelde mijn eigen verhuizing, mijn hele besef van tijd gaat eraan hier. :o

Maria: oh niks belangrijks, stom eigenlijk. Leuke jongen, ik kwam hem tegen bij de lift, hij moest nog iets pakken maar in plaats van op hem wachten en een praatje maken heb ik "fijn weekend" gestameld en gemaakt dat ik weg kwam. :')
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:46
Oh nee, topickiller.
j.tzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:49
hoe zullen we het topic een nieuw leven in blazen?
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 00:50
Aw mini, ik heb ook vaak van die awkward dingen :') Joeeee ar nooooot eloooon!

Maar nu ga ik wel echt slapies doen! Trusten slankiefaces! O+
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:51
Broccoli dan maar?

funny-pictures-cat-stares-at-broccoli.jpg
j.tzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:53
hamster-enjoys-Broccoli.jpg
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:53
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:50 schreef MariaEtcetera het volgende:
Aw mini, ik heb ook vaak van die awkward dingen :') Joeeee ar nooooot eloooon!

Maar nu ga ik wel echt slapies doen! Trusten slankiefaces! O+
Fijn om te weten. O+ Ik voel me echt zo'n sukkel dan. :')

Ook fijn om te weten dat op mijn 24e nog net zo hard dichtsla in de buurt van een leuke jongen als op mijn 14e. Ach ja, vriendje zal er blij mee zijn.

Slaap lekker! :)
Ook voor de andere Slankies die gaan slapen trouwens!

[ Bericht 7% gewijzigd door Mini_rulez op 23-10-2010 01:03:57 ]
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:56
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:53 schreef j.t het volgende:
[ afbeelding ]
Aww! O+ Daar word je toch spontaan blij van.
j.tzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:58
ja vet liev toch? O+
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 01:09
Wat doe jij zo laat nog op eigenlijk, j.t?
j.tzaterdag 23 oktober 2010 @ 01:10
uhm, ik ben gewoon nog wakker enzo. Vakantie en dan wordt ik langzaamaan en nachtpersoon :P en jij?
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 01:12
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 01:10 schreef j.t het volgende:
uhm, ik ben gewoon nog wakker enzo. Vakantie en dan wordt ik langzaamaan en nachtpersoon :P en jij?
Oh ja, daar heb ik ook last van. Altijd leuk aan het eind van de vakantie...
Hier is het pas 7 uur. :)
j.tzaterdag 23 oktober 2010 @ 01:14
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 01:12 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Oh ja, daar heb ik ook last van. Altijd leuk aan het eind van de vakantie...
Hier is het pas 7 uur. :)
Haha ja, dat probleem op zondagavond is altijd een crime. Maar eigenlijk onontkoombaar. Want zonder echte reden, als in ik moet ergens heen, druk ik mn wekker uit en ga ik toch slapen. Dus ik wordt langzaamaan nocturnal.
Ow haha, ik raak altijd beetje de draad kwijt, wie nou precies waar woont en waarom enzo ... ben beetje vergeetachtig de laatste jaren :P drukte in mn hoofd past niet vel meer bij _O-
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 01:23
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 01:14 schreef j.t het volgende:

[..]

Haha ja, dat probleem op zondagavond is altijd een crime. Maar eigenlijk onontkoombaar. Want zonder echte reden, als in ik moet ergens heen, druk ik mn wekker uit en ga ik toch slapen. Dus ik wordt langzaamaan nocturnal.
Ow haha, ik raak altijd beetje de draad kwijt, wie nou precies waar woont en waarom enzo ... ben beetje vergeetachtig de laatste jaren :P drukte in mn hoofd past niet vel meer bij _O-
Same here, de eerste jaren dat ik studeerde ging ik maanden achter elkaar om 2 uur 's nachts slapen. Nu heb ik alleen nog een haat-liefdeverhouding met de snooze-knop. :@

Geeft niet, zo te horen heb je ook al genoeg aan je hoofd zonder te onthouden waar wij uithangen...

Anyway, ik ga eens eten maken enzo. Fijne avond/nacht nog! :)
j.tzaterdag 23 oktober 2010 @ 01:24
Eetse en fijna avond. Ik ga eens afsluiten en South Park af kijken ... meer dan dat is er nu niet echt op tv :P :W
Chicolatezaterdag 23 oktober 2010 @ 02:06
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:15 schreef AKnynke het volgende:
tss..ik heb een kamer waarin ik slaap, leef en kook. En een badkamer van 2m2.
Jeej ik ook. Alleen hebben ze de badkamer in het midden gezet waardoor het 2 kamers lijken.

Ik ga ook maar eens slapen :+. Maar heb nu wel mooi weer schoon bestek, een passpiegel op mn deur (scheef geplakt :') ), posters op de muren en mn H&M bestelling gepast! *trots*
Merelzaterdag 23 oktober 2010 @ 02:23
*hips*
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 02:28
Leuke avond gehad, Merel?
uniekhoornzaterdag 23 oktober 2010 @ 08:02
Mogge.. Moet nog tot half vier :O
Merel, leuke avond gehad?
J.t. Tijd zal het lrren er komt altijd wel iets, voorsl als je het niet verwacht.
Ml-etjezaterdag 23 oktober 2010 @ 08:22
Mogge, Uniek je stottert met schrijven :D
MevrouwPuffzaterdag 23 oktober 2010 @ 09:05
Mogge!
motorbloempjezaterdag 23 oktober 2010 @ 09:13
mogge!
Blurred86zaterdag 23 oktober 2010 @ 09:35
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:15 schreef AKnynke het volgende:
tss..ik heb een kamer waarin ik slaap, leef en kook. En een badkamer van 2m2.
ik ook! al heb ik wel een entresol dus toch een soort van aparte slaapkamer O+ mijn studiootje

dikke :* voor jt! ik heb de ballen verstand van juridische zaken en werk en recht en watdanook dus veel nuttigers dan dat heb ik ook niet toe te voegen, maar hoop dat jullie snel een oplossing vinden die werkt voor jullie.

ik heb vannacht weer eens met mijn ooglapjesding (hoe heet zo'n ding?) geslapen en was voor de verandering eens níet al om 7 uur wakker. Was zo blij toen ik wakker werd en op de klok zag dat het al half 10 was (dat is voor mij dus echt uitslapen :')).

Ben nu aan het twijfelen tussen havermout als ontbijt of toch wentelteefjes :9
Merelzaterdag 23 oktober 2010 @ 09:44
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 02:28 schreef Mini_rulez het volgende:
Leuke avond gehad, Merel?
Ja, was leuk feestje. In dirndl dus. Ben benieuwd naar de foto's :o
Merelzaterdag 23 oktober 2010 @ 09:46
Oh en jt, als het rechtbankverslag gepubliceerd wordt, ben ik wel nieuwsgierig.. Weet je het zaaknummer?
DevilsAndDustzaterdag 23 oktober 2010 @ 09:55
Goedemorgen! Blij. :s) .
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 10:01
Hola chica's!
Goodbyezaterdag 23 oktober 2010 @ 10:18
We hebben twee jehova's aan de deur atm _O-
Merelzaterdag 23 oktober 2010 @ 10:23
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 10:18 schreef Goodbye het volgende:
We hebben twee jehova's aan de deur atm _O-
Nodig ze binnen voor een kopje koffie :9

Ik lig op een bank in een slaapzak te wachten tot de rest hun roes heeft uitgeslapen en we gaan ontbijten :O
Goodbyezaterdag 23 oktober 2010 @ 10:26
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 10:23 schreef Merel het volgende:

[..]

Nodig ze binnen voor een kopje koffie :9

Ik lig op een bank in een slaapzak te wachten tot de rest hun roes heeft uitgeslapen en we gaan ontbijten :O
Ze waren in augustus of september ook een keer langs geweest en toen was mijn vriend in de tuin aan de gang (daar achter loopt wel meer volk langs als ze naar onze buren gaan ofzo). Dus ze waren al helemaal een praatje aan het maken en na vijf minuten was het ineens duidelijk :P Maar het zijn niet echt opdringerige mensen, gelukkig :D Ze zijn nu weer weg.
Merelzaterdag 23 oktober 2010 @ 10:43
-edit-

Oh ik dacht dat de foto die ik hier gepost had iets kleiner was :o
Duvelzaterdag 23 oktober 2010 @ 10:44
Wat zal dat lekker gezeten hebben! :P
AKnynkezaterdag 23 oktober 2010 @ 10:50
goeiemorgern...Ik werd om kwart voor 9 wakker, en toen zag ik dat het nog wel heel grauw was buiten, dus me maar even omgedraaid. nu ben ik net wakker. Zo even hardlopen, en dan maar even richting het werk....
MevrouwPuffzaterdag 23 oktober 2010 @ 10:51
We willen m nog steeds wel zien hoor Merel!
Jehova's lopen hier op straat stiekem een krantje in je handen te stoppen! Heel sneaky op je af lopen en dan heb je ineens een wachttoren!
motorbloempjezaterdag 23 oktober 2010 @ 10:52
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 10:43 schreef Merel het volgende:
-edit-

Oh ik dacht dat de foto die ik hier gepost had iets kleiner was :o
wel mooi! O+
vergeetmewelletjezaterdag 23 oktober 2010 @ 10:56
Wat een verhaal jt. :{

Maar je vriend moet met zijn verkoopervaring toch makkelijk bij een van de vele callcenters in Leeuwarden aan de slag kunnen?
Je hebt daar Cendris en Transcom met verschillende projecten, er zal toch wel iets bijzitten dat hij leuk vindt (eerlijk gezegd lijkt alles me leuker dan d2d-verkoop).
vergeetmewelletjezaterdag 23 oktober 2010 @ 10:58
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 10:51 schreef MevrouwPuff het volgende:
Jehova's lopen hier op straat stiekem een krantje in je handen te stoppen! Heel sneaky op je af lopen en dan heb je ineens een wachttoren!
Die kost toch een euro? :?
Duvelzaterdag 23 oktober 2010 @ 11:02
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 10:58 schreef vergeetmewelletje het volgende:

[..]

Die kost toch een euro? :?
Ik kreeg ze altijd gratis bij het metrostation in Rotterdam. Een wachttoren en nog zo'n krantje.
MevrouwPuffzaterdag 23 oktober 2010 @ 11:02
Vriendje maakt ontbijt op bed voor me O+ .
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 10:58 schreef vergeetmewelletje het volgende:

[..]

Die kost toch een euro? :?
Hoera, ze willen hem mij gratis geven! *O*
Oh en bij mn ouders kwamen ze vaak langs s ochtends, en als pa dan nachtdienst had gehad en ik deed de deur open stonden ze er ook weleens.
Oh en Mo, dat is misbruik maken van je moderator zijn :{
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 11:02
Hee ik wil die foto zien :o
progjezaterdag 23 oktober 2010 @ 11:10
beetje laat, maar J.T. wat een klote situatie... :(
progjezaterdag 23 oktober 2010 @ 11:16
en :W uit Groningen..

We zijn hier speciaal voor het Steve Vai festival.. gister avond al een optreden gehad en vanavond weer...
Het Noord Nederlands Symfonie orkest is ook echt geweldig O+

En Groningen blijft ook een geweldige stad O+
Blurred86zaterdag 23 oktober 2010 @ 11:18
ik wil ook de foto zien!

en ik krijg de wachttoren ook altijd gratis hoor? vaak wel een hele oude :')
Duvelzaterdag 23 oktober 2010 @ 11:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 11:18 schreef Blurred86 het volgende:
ik wil ook de foto zien!

en ik krijg de wachttoren ook altijd gratis hoor? vaak wel een hele oude :')
Ja maar dat maakt niet uit, de blijde boodschap is al 2000 jaar het zelfde.
motorbloempjezaterdag 23 oktober 2010 @ 11:25
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 11:02 schreef MevrouwPuff het volgende:
Oh en Mo, dat is misbruik maken van je moderator zijn :{
gebruik maken van de mogelijkheden :9
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 11:40
Idd een klotesituatie voor j.t.. En het klopt idd dat het moeilijk is om in Friesland aan een vaste baan te komen in het basisonderwijs. Mijn zus werkt in Leeuwarden, woont in Drachten en ze wil al jaren graag in Drachten aan de slag, maar dan zou ze weer moeten beginnen als invalster, terwijl ze al bijna 25 jaar in het onderwijs werkt.

Misschien loopt de vriend van j.t. wel stage op mijn oude basisschool (die is ook in Drachten) :P.

Goedemorgen trouwens. Ik sla het hardlopen even over vandaag, want na het bezoekje aan de tandarts is de duizeligheid weer terug. En daar heb ik al last van als ik gewoon in de stad loop - ook in de musea gisteren - dus zal het met hardlopen wel helemaal erg zijn. Hopelijk is het morgen over, want ik wil wel gewoon doorzetten. In plaats daarvan doe ik een beetje rustig aan vandaag. Lekker lezen O+.
motorbloempjezaterdag 23 oktober 2010 @ 11:43
ik ga wel zo hardlopen :@ en ik heb geen zin :@

maar ik ga wel!
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 11:47
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 11:16 schreef progje het volgende:
Het Noord Nederlands Symfonie orkest is ook echt geweldig O+

Geniet er nog even van want dat wordt ook wegbezuinigd :|W .

Ik ga me trouwens verdiepen in klassieke muziek :9. Nu nog even uitzoeken waar ik zal beginnen. Gelukkig zijn er beginnerswebsites :Y.
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 11:47
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 11:43 schreef motorbloempje het volgende:
ik ga wel zo hardlopen :@ en ik heb geen zin :@

maar ik ga wel!
Je moet dan ook een behoorlijk pittige les lopen! Les 20 toch, las ik in het hardlooptopic. 4 x 8 :o.
motorbloempjezaterdag 23 oktober 2010 @ 11:49
ja :+ zit in mn hardloopkleren nu, ontbijt is al gezakt gok ik zo..

Had eigenlijk gisteren moeten lopen, maar had toen écht geen zin :X
Blurred86zaterdag 23 oktober 2010 @ 11:50
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 11:47 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Geniet er nog even van want dat wordt ook wegbezuinigd :|W .

Ik ga me trouwens verdiepen in klassieke muziek :9. Nu nog even uitzoeken waar ik zal beginnen. Gelukkig zijn er beginnerswebsites :Y.
oh dat ben ik ook al tijden van plan.. heb je tips voor goede websites? als groot Stephen Fry fan wil ik ook dit boek nog kopen daarvoor: http://www.bookdepository(...)y-of-Classical-Music
MevrouwPuffzaterdag 23 oktober 2010 @ 11:52
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 11:47 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Geniet er nog even van want dat wordt ook wegbezuinigd :|W .

Ik ga me trouwens verdiepen in klassieke muziek :9. Nu nog even uitzoeken waar ik zal beginnen. Gelukkig zijn er beginnerswebsites :Y.
Spotify radio heeft ook fijne klassieke muziek in de roulatie staan ^O^ maar dat is wel de betaalde 5 euro versie.
Oh vanavond is er een bruiloft. In Goes. Maar ik ga toch wel, heb ik net besloten.
AKnynkezaterdag 23 oktober 2010 @ 11:53
zo, hardgelopen...

Ging niet zo fijn, ik kon m'n ritme niet zo vinden. Toch 35 minuten aan één stuk gelopen! Even wachten tot het ergste zweten gestopt is en onder de douche..
Merelzaterdag 23 oktober 2010 @ 12:03
Foto komt nog hoor, als ik 'm verkleind heb :)
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 12:44
Zo, dat was een nuttig bezoekje aan de stad. Ben een BH-toko ingelopen en heb me eens even goed op laten meten. Omvang 70-75 en cup B en dus niet A wat ik altijd dacht. En ik heb geleerd dat bij aanschaf push-up je een cupmaat groter moet hebben en dat klopte. De C ( :o!) zat veel beter! Dus 2 nieuwe bh's rijker in respectievelijk 70C en 75B ^O^ . En dat betekent dat ik 1 Marlies Dekkers heb in de goede maat. De rest is allemaal VEEL te groot en dan voornamelijk qua omvang. Dus, marktplaats here we come.

Verder een kappersbezoekje gedaan en heb weer enorme bos krullen :'). Misschien toch maar eens een föhn met een diffuser aanschaffen.

/egopost :@
motorbloempjezaterdag 23 oktober 2010 @ 12:49
:% we just died...
Evy les 20 gelopen.. en zo vanuit hang/gaap/bankpositie zonder enige vorm van activiteit eerder is dat toch net wat minder makkelijk :')!
Chicolatezaterdag 23 oktober 2010 @ 12:55
Ik word best wel blij van veel sporten O+ (ben afgelopen week van 1 naar 4 uur per week gegaan, en wil binnen een maand doorschakelen naar 7 uur :9. Dan sport ik dinsdag-woensdag-donderdag-vrijdag. Al zou een rustdag inplannen ook geen kwaad kunnen :+)

En nu maar eens tentamen gaan leren, heb wat opstartmoeilijkheden omdat ik de slides moet leren ipv uit een boek :@. Boek is veel fijner.
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 12:59
Lekker bezig Chico!

XM ook met BH en krullen! B-) *insert obvious fotovraag al dan niet van BH maar iig van krullen* :P

En Mo met rennen natuurlijk! *nog niet zo wakker* :')

Ik ga vanaaf weer naar York, naar de bios (despicable me) en morgen koken voor verjaardag vriendinnetje *O* Jammer alleen dat Engeland geen weekendretours heeft :') En twee singles zijn even duur als 1 normaal retourtje :')
motorbloempjezaterdag 23 oktober 2010 @ 13:06
OV in de UK is zo stom duur -O- nou ja, vooral treinen -O-
Daph_zaterdag 23 oktober 2010 @ 13:08
Helleu! :W

Rescept dat je toch bent gegaan Mo! Nu een luie dag? :P

Maria lijkt me zo tof he, wonen in de UK O+ Hoe bevalt het? (Ik weet dat je dit vast al 23823764734 keer verteld hebt...)

Ik was er vanmorgen redeijk op tijd uit en ben nu helemaal klaar met optutten om... Eh, thuis te blijven :') Planning wat betreft eten endezo:
O: kommetje optimel yoghurt met twee handjes rozijn/appel cruesli
T: glas cassis
L: twee bruine boterhammen met ?? (ik hoop dat er tonijnsalade is)
T: mandarijntjesssss
D: wat de pot schaft - zouden kip madras eten maar mijn zusje blijkt niet thuis te eten, dus t wordt iets anders :P
T: eventueel meer mandarijntjes

Mandarijntjes O+
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 13:09
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 13:06 schreef motorbloempje het volgende:
OV in de UK is zo stom duur -O- nou ja, vooral treinen -O-
Stimmt! 20.80 voor twee enkeltjes, terwijl je maar 25 minuten ofzo in de trein zit (samen dus 50 oids). En een dagretour is 10.40 _O- :')

Achjaaaa ik werk nu dus ik kan me extra's veroorloven B-)
motorbloempjezaterdag 23 oktober 2010 @ 13:10
Ik heb vanmiddag/-avond ene crewmeet, dus moest het bier en het avondeten er alvast even aflopen :@ :9 O-)
j.tzaterdag 23 oktober 2010 @ 13:18
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 09:46 schreef Merel het volgende:
Oh en jt, als het rechtbankverslag gepubliceerd wordt, ben ik wel nieuwsgierig.. Weet je het zaaknummer?
Uhm, nee. Zodra ik wat weet laat ik het je wel even weten!

En Viking: De Kameleon?

Morning trouwens! We zijn allebei op de bank in slaap gevallen vannacht. En werden half 7 wakker en toen maar naar bed gegaan. En om 12 uur wakker geworden. Heerlijk vakantie!
Strakjes boodschapjes doen, huis beetje opruimen en dan vanavond uit eten en wss even te stappen in Lwd! Even stress eraf schudden :P
Nogmaals, heel erg bedankt voor het meedenken en medeleven van iedereen. O+

Ik ga nu ontbijten met veel kwark en Special K
AKnynkezaterdag 23 oktober 2010 @ 13:19
ik zit op het werk. Niet om te werken voor werk, maar wel voor mezelf...phd proposal en andere sollicitaties. Eens kijken of ik hier meer effectief ben dan thuis..
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 13:30
Zo, mijn boek is uit, dus ik ga maar eens douchen en schoonmaken en even naar de super en daarna verder met een nieuw boek :') [/boekenwurm]

@ j.t., nee ik zat niet op De Kameleon :) (die ken ik niet eens, dus vast een ander deel van Drachten)
Blurred86zaterdag 23 oktober 2010 @ 13:32
net wentelteefjes geluncht O+ en daarna nog een bakje warme kersen met yoghurt, yum :9
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 13:33
Wentelteefjes :9. Ik ga vanavond ws appelbollen maken :9.
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 13:38
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 13:08 schreef Daph_ het volgende:

Maria lijkt me zo tof he, wonen in de UK O+ Hoe bevalt het? (Ik weet dat je dit vast al 23823764734 keer verteld hebt...)


No problemo, ik val van nature graag in herhaling! :+

Het bevalt best goed! Ik mis natuurlijk wel wat dingen van thuis, maar dat is allemaal niet zo erg omdat ik weet dat ik toch half december weer naar huis ga! Dus probeer vooral van al het leuks te genieten O+ Ik vind mn lessen erg tof en mn medestudenten en andere mensen die ik hier heb ontmoet veelal aardig en van al die internationale studenten leer je ook een boel! Dus ja, alles tof wel eigenlijk O+
kwakz0rzaterdag 23 oktober 2010 @ 14:16
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 11:47 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Geniet er nog even van want dat wordt ook wegbezuinigd :|W .

Ik ga me trouwens verdiepen in klassieke muziek :9. Nu nog even uitzoeken waar ik zal beginnen. Gelukkig zijn er beginnerswebsites :Y.
oeh leuk!

dingen die makkelijk in t gehoor liggen
-brahms
-mozart
-chopin
-sibelius (finlandia O+ swan of tuonela O+)
-tchaikovski notnekraker suite
-mussorgski schiolderijententoonstelling
-britten - the young people's guide to the orchestra
-peter en de wolf O+
-elgar
-dvorzak

spannende muziek die je misshcien twee keer moet horen maar die echt diepte heeft:
-mahler
-shostakovitsch
-rachmaninoff

moderne muziek, beetje meditatief:
-pärt
-williams
-glass

er is bij het RO in Den Haag een serie van 3 concerten voor dummies (met uitleg en een presentator, en ongedwongen sfeer) http://www.residentieorkest.nl/index.php?pageID=86 maar dat kost wel 60 euro.

ik zou als ik jou was gewoon naar een gewoon concert gaan, als je jonger dan 27 bent kun je altijd een kaartje voor 10 euro kopen! gewoon aan de kassa. of CJP korting als je dat hebt, dan kan t tot je 30e

bijvoorbeeld naar het familieconcert van Peter en de Wolf, voor 10 euro (wel bijna uitverkocht allemaal) http://www.residentieorkest.nl/index.php?pageID=9&concertID=17465

of bij de reguliere concerten
http://www.residentieorkest.nl/index.php?pageID=9&concertID=17470 deze. is klein ensemble in de nieuwe kerk. stravinsky is wel een uitdaging, maar dit is een leuk concert omdat er veel verschillende stijlen in dit stuk zitten.

http://www.residentieorkest.nl/index.php?pageID=9&concertID=17469 dit is een los concert uit de "dummie" serie, met de young person's guide to the orchestra. kaartje bestellen kan ook van te voren gewoon voor een tientje.

echt, het RO is heerlijk met zijn kaartjes voor jongeren. en er is geen betere manier om klassiek te ontdekken dan naar concerten te gaan :Y
kwakz0rzaterdag 23 oktober 2010 @ 14:19
goeiemiddag trouwens. ik ben net een uurtje wakker :') zo moe als gisteravodn ben ik nog nooit geweest. kon nog net mn bed bereiken en heb een 13,5 uur durende coma gehad :P

vakantie O+
kwakz0rzaterdag 23 oktober 2010 @ 14:25
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 11:50 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

oh dat ben ik ook al tijden van plan.. heb je tips voor goede websites? als groot Stephen Fry fan wil ik ook dit boek nog kopen daarvoor: http://www.bookdepository(...)y-of-Classical-Music
dat is echt een ge-ni-aal boek! O+
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 14:36
Het is ook echt weer om uit te slapen en te luieren :Y. Ik ben een game van Sokal aan het installeren en verheug me alweer op de prachtige graphics O+.
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 14:38
spinningles, deze:

Of deze:



[ Bericht 10% gewijzigd door _Calimero_ op 23-10-2010 14:50:22 ]
Daph_zaterdag 23 oktober 2010 @ 14:44
M'n zusje is chagrijnig omdat het regent. Ze moet naar haar werk over twee uur en zei tegen mij "je kunt me wel brengen toch" - dat doet ze iedere keer en irriteert me mateloos dat ze er maar gewoon vanuit gaat dat ik haar breng - dat ik heb gezegd dat ik haar niet ga brengen. Ik moet van te voren tanken dan en daar heb ik eigenlijk nu geen geld voor :{ En ik snap niet waarom ze niet gewoon de bus neemt - maar dat wil ze niet
Blurred86zaterdag 23 oktober 2010 @ 14:48
@ cali: het kan aan mij liggen maar ik hoor echt geen verschil tussen die twee nrs :?
nouja het is sowieso echt niet mijn ding dus aan mijn mening heb je toch niks :P
Chicolatezaterdag 23 oktober 2010 @ 14:49
quote:
1.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 14:44 schreef Daph_ het volgende:
M'n zusje is chagrijnig omdat het regent. Ze moet naar haar werk over twee uur en zei tegen mij "je kunt me wel brengen toch" - dat doet ze iedere keer en irriteert me mateloos dat ze er maar gewoon vanuit gaat dat ik haar breng - dat ik heb gezegd dat ik haar niet ga brengen. Ik moet van te voren tanken dan en daar heb ik eigenlijk nu geen geld voor :{ En ik snap niet waarom ze niet gewoon de bus neemt - maar dat wil ze niet
Ook lief dat het geen vraag is, maar een aanname die nog even bevestigd moet worden O+ }:| . Maar uhm, als jij haar niet wil brengen, is het verder toch gewoon haar probleem hoe ze op dr werk komt? Zeker als er ook gewoon een bus komt.

Mijn plannen om hele hoge cijfers te halen deze tentamenweek vallen een beetje in het water vrees ik :').
MevrouwPuffzaterdag 23 oktober 2010 @ 14:51
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 14:44 schreef Daph_ het volgende:
M'n zusje is chagrijnig omdat het regent. Ze moet naar haar werk over twee uur en zei tegen mij "je kunt me wel brengen toch" - dat doet ze iedere keer en irriteert me mateloos dat ze er maar gewoon vanuit gaat dat ik haar breng - dat ik heb gezegd dat ik haar niet ga brengen. Ik moet van te voren tanken dan en daar heb ik eigenlijk nu geen geld voor :{ En ik snap niet waarom ze niet gewoon de bus neemt - maar dat wil ze niet
Simpel. De bus kost haar geld en het kost haar meer tijd. Ze denkt er niet aan dat de auto je jouw tijd kost. Je zou een uurtarief kunnen rekenen :P
Hoe oud is ze?
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 14:51
lag niet aan jou blurred, was een foutje :)
Blurred86zaterdag 23 oktober 2010 @ 14:53
haha gelukkig, ik begon al een beetje aan mezelf te twijfelen :D
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 14:54
Ik hou nie zo van DJ Tiesto :@ Dus ik weet het ook niet!

Daph, argh _O- Tijd om volwassen te worden, niet waar? Als zij niet wil fietsen moet ze dus bus of trein nemen, tadaa. Niet echt eerlijk als jij anders voor de benzinekosten moet opdraaien en maar steeds moet komen opdraven :P

Chico: het kan nog! O+ Je hebt nu weekend! :P

Mjam, broodjes met philadelphia en ijsbergsla O+
Daph_zaterdag 23 oktober 2010 @ 14:56
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 14:49 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ook lief dat het geen vraag is, maar een aanname die nog even bevestigd moet worden O+ }:| . Maar uhm, als jij haar niet wil brengen, is het verder toch gewoon haar probleem hoe ze op dr werk komt? Zeker als er ook gewoon een bus komt.

Mijn plannen om hele hoge cijfers te halen deze tentamenweek vallen een beetje in het water vrees ik :').
Dat is ook voornamelijk mijn probleem, ze vraagt het (bijna) nooit, maar het is altijd een aanname. En als ik niet kan/wil, is er paniek in de tent - zoals nu. Nu heeft ze mijn vader overgehaald om haar te brengen, terwijl die arme man het al zo druk heeft.

quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 14:51 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Simpel. De bus kost haar geld en het kost haar meer tijd. Ze denkt er niet aan dat de auto je jouw tijd kost. Je zou een uurtarief kunnen rekenen :P
Hoe oud is ze?
Ja dat is wss haar gedachte.. Ik heb inmiddels al een halve tank leeggereden om haar naar haar werk te brengen en weer op te halen iedere keer, maar vaak is een bedankje nog teveel gevraagd :X

Ze wordt over twee weken 20, trouwens :')
LadyBlackzaterdag 23 oktober 2010 @ 14:58
:W

j.t., wat een klote situatie voor je vriend! En voor jullie samen trouwens ook.....
Ooit is het allemaal beter en ben je deze lastige tijd vergeten :Y (hou ik mezelf dan ook maar voor :') )

Oh, en jullie waren over huizen aan het praten, mag ik dan ook nog even pimpen?
Eengezinswoning met 5 kamers hier *O* supergrote woonkamer, studeerkamer en 3 slaapkamers O+
Sociale woningbouw FTW!
LadyBlackzaterdag 23 oktober 2010 @ 14:59
Ohja, ik zag Shiny weer voorbij komen, hoe is het daar? Nog leuke vriendjes-verhalen? :9
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:02
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 14:16 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

oeh leuk!

dingen die makkelijk in t gehoor liggen
-brahms
-mozart
-chopin
-sibelius (finlandia O+ swan of tuonela O+)
-tchaikovski notnekraker suite
-mussorgski schiolderijententoonstelling
-britten - the young people's guide to the orchestra
-peter en de wolf O+
-elgar
-dvorzak

spannende muziek die je misshcien twee keer moet horen maar die echt diepte heeft:
-mahler
-shostakovitsch
-rachmaninoff

moderne muziek, beetje meditatief:
-pärt
-williams
-glass

er is bij het RO in Den Haag een serie van 3 concerten voor dummies (met uitleg en een presentator, en ongedwongen sfeer) http://www.residentieorkest.nl/index.php?pageID=86 maar dat kost wel 60 euro.

ik zou als ik jou was gewoon naar een gewoon concert gaan, als je jonger dan 27 bent kun je altijd een kaartje voor 10 euro kopen! gewoon aan de kassa. of CJP korting als je dat hebt, dan kan t tot je 30e

bijvoorbeeld naar het familieconcert van Peter en de Wolf, voor 10 euro (wel bijna uitverkocht allemaal) http://www.residentieorkest.nl/index.php?pageID=9&concertID=17465

of bij de reguliere concerten
http://www.residentieorkest.nl/index.php?pageID=9&concertID=17470 deze. is klein ensemble in de nieuwe kerk. stravinsky is wel een uitdaging, maar dit is een leuk concert omdat er veel verschillende stijlen in dit stuk zitten.

http://www.residentieorkest.nl/index.php?pageID=9&concertID=17469 dit is een los concert uit de "dummie" serie, met de young person's guide to the orchestra. kaartje bestellen kan ook van te voren gewoon voor een tientje.

echt, het RO is heerlijk met zijn kaartjes voor jongeren. en er is geen betere manier om klassiek te ontdekken dan naar concerten te gaan :Y
Wat een uitgebreide post! O+. Dank je! :).

Ik ben chagrijnig, want :r schoonmaken :r.
kwakz0rzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:03
@ vik: vriendin van me doet stage bij de afdeling educatie van het RO / communicatie, dus vandaar dat ik er nu best wel inzit wat voor soort "beginners" concerten er zijn.

en ik O+ klassiek :P
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:04
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 14:58 schreef LadyBlack het volgende:
:W

j.t., wat een klote situatie voor je vriend! En voor jullie samen trouwens ook.....
Ooit is het allemaal beter en ben je deze lastige tijd vergeten :Y (hou ik mezelf dan ook maar voor :') )

Oh, en jullie waren over huizen aan het praten, mag ik dan ook nog even pimpen?
Eengezinswoning met 5 kamers hier *O* supergrote woonkamer, studeerkamer en 3 slaapkamers O+
Sociale woningbouw FTW!
+ wonen in Groningen ftw :P.

Das kut: goedkope huizen te over in het noorden, maar geen banen en hier is t andersom :').
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:04
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:03 schreef kwakz0r het volgende:
@ vik: vriendin van me doet stage bij de afdeling educatie van het RO / communicatie, dus vandaar dat ik er nu best wel inzit wat voor soort "beginners" concerten er zijn.

en ik O+ klassiek :P
Dat wisten we nog niet :P.
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 15:08
Daph, kan je haar niet uitleggen dat een auto niet op lucht rijdt en naast benzine ook verzekering, onderhoud en belasting betaald moeten worden? Ik vind dat als jij haar regelmatig rijdt, zij dan wel een keer op z'n minst een tank benzine zou mogen betalen. Ze werkt toch?
LadyBlackzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:09
quote:
1.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 15:04 schreef Viking84 het volgende:

[..]

+ wonen in Groningen ftw :P.

Das kut: goedkope huizen te over in het noorden, maar geen banen en hier is t andersom :').
So true.... naja misschien dat de sociale huurwoningen daar ook wel te betalen zijn, maar ja wachttijd he?

Leuk voornemen trouwens om klassiek te gaan verkennen :) ik zag je laatst al posten over een stuk. Van Purcell?

Eens met de post van Kwak trouwens, alleen vind ik Chopin dan weer niet om aan te horen en ook niet echt makkelijk in het oor :o
MevrouwPuffzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:09
Huis klinkt goed LB!
Ik hoop over een tijdje ook te kunnen pimpen met een huisje (appartementje) :) , maar nu moet ik het doen met 14m2 kamer met een kapotte verwarming.
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 14:56 schreef Daph_ het volgende:

[..]

Dat is ook voornamelijk mijn probleem, ze vraagt het (bijna) nooit, maar het is altijd een aanname. En als ik niet kan/wil, is er paniek in de tent - zoals nu. Nu heeft ze mijn vader overgehaald om haar te brengen, terwijl die arme man het al zo druk heeft.
[..]

Ja dat is wss haar gedachte.. Ik heb inmiddels al een halve tank leeggereden om haar naar haar werk te brengen en weer op te halen iedere keer, maar vaak is een bedankje nog teveel gevraagd :X

Ze wordt over twee weken 20, trouwens :')
Klinkt als de jongste! Mn broertje kan er ook veel meer van uitgaan dat ie van alles voor elkaar krijgt.
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 15:09
En ik ben ook chaggo, want het lukt niet om die game te installeren, blijkbaar is er een bestand op cd-2 rot en ik heb 'm natuurlijk al eeeuwen geleden gekocht, dus ruilen kan ook niet meer :(.
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:10
Er zat ineens een vreemde kat voor de deur net (gewoon binnen, in de gang). Die heeft natuurlijk de drollen geroken die in een zak op de gang staan :'). Snoepje gegeven en toen moest de deur weer dicht van Nachtwacht, want 'straks gaan ze vechten'. Noes! :'( :').
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:11
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:09 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

So true.... naja misschien dat de sociale huurwoningen daar ook wel te betalen zijn, maar ja wachttijd he?

Leuk voornemen trouwens om klassiek te gaan verkennen :) ik zag je laatst al posten over een stuk. Van Purcell?

Eens met de post van Kwak trouwens, alleen vind ik Chopin dan weer niet om aan te horen en ook niet echt makkelijk in het oor :o
Ja, maar Dido's lament was een hippe uitvoering, dan is de overstap naar het 'origineel' niet zo groot :+.

Nachtwacht wil de Funeral March van Chopin op z'n begrafenis.
LadyBlackzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:12
Wij zingen nu stukken van Morten Lauridsen, dat is best coole muziek :Y veel moderner dan ik normaalgesproken mooi vind, maar een beetje filmmuziek ofzo, en nog wel aardig toegankelijk ^O^
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 15:12
Welke game, XMert?

En ik ben een leek op gebied van klassieke muziek, ik hou van tekst :+ Dus het enige instrumentale wat ik nog wel eens luister is game-muziek of filmmuziek :@ :P
LadyBlackzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:13
quote:
1.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 15:11 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja, maar Dido's lament was een hippe uitvoering, dan is de overstap naar het 'origineel' niet zo groot :+.

Nachtwacht wil de Funeral March van Chopin op z'n begrafenis.
Bij mij mag het Deutsches requiem van Brahms of het Requiem van Mozart gedraaid worden, die zijn zoooo mooi ;( O+
LadyBlackzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:15
quote:
5.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 15:12 schreef MariaEtcetera het volgende:
Welke game, XMert?

En ik ben een leek op gebied van klassieke muziek, ik hou van tekst :+ Dus het enige instrumentale wat ik nog wel eens luister is game-muziek of filmmuziek :@ :P
Koormuziek ftw _O_ ;)

Ik luister ook zelden instrumentale muziek, maar koorwerken (liefst die ik zelf ook heb gezongen) zet ik dan wel weer graag op.

Oh trouwens, Kwak is Mendelssohn vergeten! :o
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 15:15
quote:
5.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 15:12 schreef MariaEtcetera het volgende:
Welke game, XMert?

En ik ben een leek op gebied van klassieke muziek, ik hou van tekst :+ Dus het enige instrumentale wat ik nog wel eens luister is game-muziek of filmmuziek :@ :P
Paradise, van Sokal dus.

lstppc012.jpg

Kijk, dat soort mooie plaatjes ga ik dus niet zien :'(.
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 15:16
En Maria, ik weet ook helemaal nada van klassieke muziek... en ik houd er ook niet zo van :@.
Daph_zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:18
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:08 schreef XcUZ_Me het volgende:
Daph, kan je haar niet uitleggen dat een auto niet op lucht rijdt en naast benzine ook verzekering, onderhoud en belasting betaald moeten worden? Ik vind dat als jij haar regelmatig rijdt, zij dan wel een keer op z'n minst een tank benzine zou mogen betalen. Ze werkt toch?
Ja dat doet ze dus niet. Ze is nogal een krent dus dat hoef ik ook nooit te verwachten. Ze werkt ja, maar ze klaagt altijd dat ze weinig geld heeft enzovoorts - maargoed ik zal niet teveel doorgaan met klagen want dan zit ik hier chagrijnig te zijn in dit topic :')

Ik vind het gewoon niet leuk dat nu iedereen chagrijnig is, mijn vader heeft toegezegd haar te brengen maar nu zit ze dus de hele tijd tegen mij "Ja papa was not amused dat ie me moest brengen hoor!" dan denk ik mens, hou je klep, je kunt ook met de bus :{ Ik haat het als mensen me proberen een schuldgevoel aan te praten

[/klaagzang]
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 15:19
Laat 'r lekker zelf haar rijbewijs halen :{w.
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:22
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:15 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Paradise, van Sokal dus.

[ afbeelding ]

Kijk, dat soort mooie plaatjes ga ik dus niet zien :'(.
Ziet er mooi uit :o.
Chicolatezaterdag 23 oktober 2010 @ 15:22
quote:
1.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 15:18 schreef Daph_ het volgende:

[..]

Ja dat doet ze dus niet. Ze is nogal een krent dus dat hoef ik ook nooit te verwachten. Ze werkt ja, maar ze klaagt altijd dat ze weinig geld heeft enzovoorts - maargoed ik zal niet teveel doorgaan met klagen want dan zit ik hier chagrijnig te zijn in dit topic :')

Ik vind het gewoon niet leuk dat nu iedereen chagrijnig is, mijn vader heeft toegezegd haar te brengen maar nu zit ze dus de hele tijd tegen mij "Ja papa was not amused dat ie me moest brengen hoor!" dan denk ik mens, hou je klep, je kunt ook met de bus :{ Ik haat het als mensen me proberen een schuldgevoel aan te praten

[/klaagzang]
Het zou dan typisch iets voor mij zijn om dat niet te denken, maar ook gewoon te zeggen. Maar ik ben dan ook een botte bijl als ik chagarijnig ben :@.
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 15:22
quote:
1.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 15:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ziet er mooi uit :o.
De games van Sokal zijn echt schitterend O+.

Syberia I en II en Sinking Island _O_
kwakz0rzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:24
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:09 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

So true.... naja misschien dat de sociale huurwoningen daar ook wel te betalen zijn, maar ja wachttijd he?

Leuk voornemen trouwens om klassiek te gaan verkennen :) ik zag je laatst al posten over een stuk. Van Purcell?

Eens met de post van Kwak trouwens, alleen vind ik Chopin dan weer niet om aan te horen en ook niet echt makkelijk in het oor :o
ik ook niet :@ maar ik ken veel klassiek-noobs die wel van chopin houden...

ik luister instumentaal en koor, ik kan niet werken als muziek tekst heeft (teveel afleiding) dus daarom ook vaak instrumentaal.

we gaan met t NSK-projectje brahms requiem doen in utrecht, das misschien wel een leuke kennismaking Vik ;)
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:25
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:22 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Het zou dan typisch iets voor mij zijn om dat niet te denken, maar ook gewoon te zeggen. Maar ik ben dan ook een botte bijl als ik chagarijnig ben :@.
Psies, gewoon zéggen.
kwakz0rzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:25
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:22 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Het zou dan typisch iets voor mij zijn om dat niet te denken, maar ook gewoon te zeggen. Maar ik ben dan ook een botte bijl als ik chagarijnig ben :@.
niks bot, duidelijk ^O^
kwakz0rzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:26
ik vind dit heel mooi / cool (leuk demootje om te doen, puzzelspelletje)

http://machinarium.net/demo/
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:26
Ik weet trouwens niet of klassieke muziek zonder headphones voor mij net zo klinkt als mét, dus dat moet ik nog wel even uitvinden. Tot nu toe is mijn ervaring dat muziek bij mij beter binnenkomt via de iPod dan 'gewoon', zeg maar.

En nu is het muziekkabeltje voor tussen mijn iPod en CI kapot en moet ik dus een grote hoofdtelefoon op en ik heb zoveel last van omgevingslawaai, bah :X. Ga volgende week meteen een nieuwe bestellen, want ik kan niet zonder iPod :').
Merelzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:27
Jeeeeeemig ik ben brak! En ik heb niet eens veel gedronken en we waren vrij vroeg weer thuis. Ik word gewoon oud!
LadyBlackzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:28
quote:
1.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 15:24 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

ik ook niet :@ maar ik ken veel klassiek-noobs die wel van chopin houden...

ik luister instumentaal en koor, ik kan niet werken als muziek tekst heeft (teveel afleiding) dus daarom ook vaak instrumentaal.

we gaan met t NSK-projectje brahms requiem doen in utrecht, das misschien wel een leuke kennismaking Vik ;)
Jaaaa ik zag het al, Vik da's echt een héél mooi stuk! En het NSK kennende zingen ze het ook prachtig O+

Ik heb overwogen om auditie te doen, maar ik wil het eigenlijk liever met orkest uitvoeren... en dat is natuurlijk te duur. Dus maar hopen dat een van de grotere en betere koren hier in de omgeving het nog een keer gaat doen :9
MevrouwPuffzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:29
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:26 schreef kwakz0r het volgende:
ik vind dit heel mooi / cool (leuk demootje om te doen, puzzelspelletje)

http://machinarium.net/demo/
Jaaa, die is leuk O+ !
En samarost van dezelfde makers.
www.amanita-design.net/samorost-1/ :)
XcUZ_Mezaterdag 23 oktober 2010 @ 15:30
Ziet er ook nice uit kwak!

valadilene.jpg

O+

Syberia... zo mooi :Y.
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 15:31
mooi xmert! O+

Kende ik nog nie!

Ik lees Whale Rider, wat een fijn boek O+
Viking84zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:39
Nachtwacht noemt jullie nerds. Zeg er wat van :P.
Duvelzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:40
quote:
10s.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 15:39 schreef Viking84 het volgende:
Nachtwacht noemt jullie nerds. Zeg er wat van :P.
"Er wat van."

*O*
MariaEtceterazaterdag 23 oktober 2010 @ 15:43
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:40 schreef Duvel het volgende:

[..]


"Er wat van."

*O*
Stokpaardje!

*nerd is* :Y 8-)
Chicolatezaterdag 23 oktober 2010 @ 15:48
Ik vind van die filmmuziek (zoals bij Pirates) echt heel erg mooi, maar valt dat ook nog onder het kopje klassiek? Want het is geen pop zegmaar. Of van die opzwepende muziek met grote koren O+. Van 'echt' klassiek vond ik het requiem van mozart wel mooi. Maar het is lang geleden dat ik dat gehoord heb, dus zou niet meer weten waarom ik dat ook alweer mooi vond.

quote:
1.gif Op zaterdag 23 oktober 2010 15:25 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

niks bot, duidelijk ^O^
Als ik chagarijnig ben is de woordkeuze meestal niet al te vriendelijk en zeg ik het soms op een zo bot mogelijke manier als ik echt van iemand af wil :P.
Daph_zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:51
Ik ben overgegaan op negeren nadat ze me via msn ( :') ) begon lastig te vallen.

Maar ze heeft mazzel, het is droog :+
kwakz0rzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:56
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:48 schreef Chicolate het volgende:
Ik vind van die filmmuziek (zoals bij Pirates) echt heel erg mooi, maar valt dat ook nog onder het kopje klassiek? Want het is geen pop zegmaar. Of van die opzwepende muziek met grote koren O+. Van 'echt' klassiek vond ik het requiem van mozart wel mooi. Maar het is lang geleden dat ik dat gehoord heb, dus zou niet meer weten waarom ik dat ook alweer mooi vond.
[..]

Als ik chagarijnig ben is de woordkeuze meestal niet al te vriendelijk en zeg ik het soms op een zo bot mogelijke manier als ik echt van iemand af wil :P.
dat is opzwepend met een groot koor :P
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:56
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 15:24 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

ik ook niet :@ maar ik ken veel klassiek-noobs die wel van chopin houden...

ik luister instumentaal en koor, ik kan niet werken als muziek tekst heeft (teveel afleiding) dus daarom ook vaak instrumentaal.

we gaan met t NSK-projectje brahms requiem doen in utrecht, das misschien wel een leuke kennismaking Vik ;)
Wanneer is dat? Ik O+ Brahms Requiem!
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:56
Daph: ik zou haar gewoon uitleggen wat je overwegingen zijn om het wel of niet te doen (je hebt t vaak ook wel gedaan, dus die zijn er schijnbaar ook genoeg, maar kosten/tijd etc aan de andere kant) en als ze daar geen begrip voor kan opbrengen zou ik d'r vriendelijk edoch zeer dringend verzoeken om maar eens volwassen en zelfstandig te worden en een taxibedrijf te bellen :@ :+
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 15:58
Chico, dan vind je het requiem van Verdi misschien ook wel mooi. Vooral het Dies Irae, da's de definitie van opzwepend met groot koor. :P
_Calimero_zaterdag 23 oktober 2010 @ 15:59
Zooowww ik ben eindelijk gedouched *O*
Nu lekker de regen in om boodschappen te doen.


Alleen maandag moet ik om half 6 van R'dam naar A'foort voor studiewerk, dinsdag heb ik supervisie en ben ik tussen 16.00 19.30 van huis, woensdag moet ik vanuit R'dam gelijk door naar de sportschool om spinningles te geven.

Koken/warm eten zit er dus niet in. kan ook niks opwarmen en moet alles in de trein eten (behalve dinsdag, dan kan ik wel later eten nog) :{
Tips, anyone?
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 16:03
Cali, misschien pastasalade of couscoussalade? Of koude wraps met zalm en roomkaas ofzo?
-edit- Oh, mijn Franse huisgenootje had van de week een soort hartige cake met groente gemaakt die je koud moest eten, dat was ook best lekker. Kun je natuurlijk ook gewoon met quiche ofzo doen, koud eten.

Oeh, die spellen ga ik ook eens opzoeken!
LadyBlackzaterdag 23 oktober 2010 @ 16:05
In Pirates of the Caribbean zat echt een hilarische scène, met name door de muziek die eronder zat :D die scène waar ze in grote kooien zijn opgehangen en gaan proberen om de overkant van het ravijn te halen door te schommelen. Bril-jant _O_

Kan m helaas niet vinden op youtube ;(
LadyBlackzaterdag 23 oktober 2010 @ 16:07
Carmina Burana was ook opzwepend om te zingen vooral :D

Ik was bij de slotnoot haast van mn stokje gegaan omdat ik echt álle lucht uit mn longen had gezongen _O_
En dan schiet er een stoot adrenaline door je lijf en barst het applaus los O+ O+ O+
Mini_rulezzaterdag 23 oktober 2010 @ 16:09
Goh, Jurk heeft een liedje in het Limburgs. :o

Ik krijg tegenwoordig al heimwee als ik dat hoor... Net als Hald mich es vas, van Neet Oet Lottum. O+
Ligt het aan mij of is Youtube stuk?