abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86710886
"Keep your purpose in mind, simply go to the gym and do your workout. Do it well and don't worry what other people are doing. Confidence will grow as you achieve." - Arnold Schwarzenegger


[Algemeen]

Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!!!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grofgezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen :).

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

* Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding)
* Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding)
* Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)


Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen." :{

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in. :)


[Trainingsmethoden]

Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:

Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout
Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts

In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training.
Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).

In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.

Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder.
Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt :).

Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op “dual factor training” of “fitness fatigue model”.


[Oefeningen]

"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"

Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).

Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.

Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:

quote:
[message=17645119,noline]MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54[/message]:
Yep.

1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet. :P

Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.

Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.

Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.

Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren.
Hier is bijv. mijn trainingsschema:

http://home.kpn.nl/geem0008//trainingsschema.doc

Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.


[Voeding]

Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.

De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:

* (Complexe) Koolhydraten.
Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je oa uit brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc.
* Eiwitten.
Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc.
* Vetten.
Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren.
Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.

Let vooral op je eiwitinname!
Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.

Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.

Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme :P).

Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.

De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.

Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.

Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30gram dextrose en 50gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je casseine (traag opneembaar) ook nog toevoegen.

Mijn voedingsschema ziet er als volgt uit:
http://home.kpn.nl/geem0008/voedingsschema.xls


[Rust]

Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.

Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.

Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)

Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.


[Supplementatie]

Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.

Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.

Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het eea. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.

Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo. :)

Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.


[Vitamines en mineralen]

"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.

Vitamines in grote hoeveelheden zoals vit B en C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ;) ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot vit A en D waar je welk mee moet uitkijken). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen.

Zeer uitgebreide info hierover:
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit1.htm
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit2.htm

Met diezelfde auteur heb ik onderstaand schematje samengesteld:
http://home.kpn.nl/geem0008//vitaminesmineralen.doc


[Steroiden]

Als iemand wilt gaan gebruiken doe dan de moeite jezelf goed in te lezen in de materie, het zijn namelijk medicijnen die je overgedoseerd gaat gebruiken ten behoeve van cosmetische doeleiden.

Hier op GoT is geen ruimte tot educatie op dit punt, ik raad iedereen dan ook aan in deze subsectie goed de sticky topics door te lezen. http://forum.dutchbodybuilding.com/f10/

Educate yourself before you medicate yourself!


[Handige en informatieve linkjes]

Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden. :P
http://bodybuilding.pagina.nl

Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na.
http://www.ifbb.com

Zeer groot en uitgebreid informatief forum.
http://www.bodybuilding.com/forum

Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten! :7
http://forum.dutchbodybuilding.com

Deze mag niet ontbreken in dit rijtje. :)
http://www.getbig.com

Specifieke voeding FAQ
http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm

Nog een voeding pagina.
http://www.getbig.com/articles/bottom.htm

Site met oefeningen in animated .gif
http://exrx.net/Exercise.html

Uitleg type spiervezels
http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532

Vitamines en mineralen info
http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010

Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd
http://www.t-nation.com


[Tot slot]

Zoals je ziet is er een overload aan informatie omtrent fitness en bodybuilding te vinden. Deze info is vaak ook tegenstrijdig, site A zegt X, terwijl site B over hetzelfde onderwerp weer Y zegt.

Het is zaak door middel van praktijkervaring erachter te komen wat voor jou van belang is. Dat kost tijd, maar trainen zoals jou lichaam het nodig heeft, is zoveel malen beter dan steeds maar weer klakkeloos alles wat je op de sites/ in de bladen leest over te nemen.

Combineer dus al die info en praktijkervaring tot het jouw ding is! :P

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby and grow like a weed!


Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2009.

#1 Jay pakt de titel weer terug!








#2 Branch Warren








#3 Dexter Jackson








En 2 van (volgens kenners ;) ) de beste bodybuilder aller tijden; Arnold Schwarzenegger.






* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. :) *

Link naar OP.

[ Bericht 1% gewijzigd door Diabox op 22-09-2010 15:04:14 ]
pi_86711080
tvpee
Geloof in Jezus, dan zal hij je belonen.
  woensdag 22 september 2010 @ 14:50:05 #3
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86711493
Roellie in de top 5! :P
Godfather Bodybuilding topic reeks
  woensdag 22 september 2010 @ 14:52:08 #4
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86711568
Tip, OP even aanpassen met pics van de O van 2009?

_____________

Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2009.

#1 Jay pakt de titel weer terug!








#2 Branch Warren








#3 Dexter Jackson





Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_86711874
quote:
Op woensdag 22 september 2010 14:38 schreef Alessandr0 het volgende:
tvpee
dito
pi_86711984
Thx Mr. J, aangepast ;)

Zou iemand het in de OP op die website kunnen zetten? :@
  woensdag 22 september 2010 @ 15:24:33 #7
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86712607
Zijn er ook mensen in dit topic die niet de ambitie hebben om er zoals mensen uit de OP er uit te zien?
pi_86713705
Denk dat er eigenlijk GEEN mensen zijn hier die die ambitie hebben. Omdat dat voor niemand hier haalbaar is.

[ Bericht 1% gewijzigd door 16meter op 22-09-2010 16:01:14 ]
pi_86713865
quote:
Op woensdag 22 september 2010 15:54 schreef 16meter het volgende:
Denk dat er eigenlijk GEEN mensen zijn hier die ambitie hebben. Omdat dat voor niemand hier haalbaar is.
Dit. :P
pi_86714338
quote:
Op woensdag 22 september 2010 15:24 schreef ukga het volgende:
Zijn er ook mensen in dit topic die niet de ambitie hebben om er zoals mensen uit de OP er uit te zien?
Kan denk ik beter vragen wie wel zulk ambitie heeft, is al bijna niemand.
En nog minder mensen die het halen :P
pi_86714826
quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:07 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Kan denk ik beter vragen wie wel zulk ambitie heeft, is al bijna niemand.
En nog minder mensen die het halen :P
Ondanks dat ik er geen ambitie voor heb, kom ik aardig in de buurt moet ik zeggen. :Y :Y :Y :Y :Y
  woensdag 22 september 2010 @ 16:53:52 #12
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86716417
quote:
Op woensdag 22 september 2010 15:04 schreef Diabox het volgende:
Thx Mr. J, aangepast ;)

Zou iemand het in de OP op die website kunnen zetten? :@
Is mijn webspace. Pas hem wel aan met de O. foto's van dit jaar.


Mensen nog interesse om hoofdstuk voor hoofdstuk de OP te herschrijven? Gewoon beginnend bij het stukje 'Algemeen'? Of kunnen we er een soort Fok wiki van maken?
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_86716713
Waarom herschrijven?
  woensdag 22 september 2010 @ 17:04:51 #14
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86716904
quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:53 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Is mijn webspace. Pas hem wel aan met de O. foto's van dit jaar.


Mensen nog interesse om hoofdstuk voor hoofdstuk de OP te herschrijven? Gewoon beginnend bij het stukje 'Algemeen'? Of kunnen we er een soort Fok wiki van maken?
Is het niet leuk om er userfotos in te zetten?
pi_86718269
quote:
Op woensdag 22 september 2010 17:04 schreef ukga het volgende:

[..]

Is het niet leuk om er userfotos in te zetten?
Ik pas niet in de OP.
pi_86720880
Die TT _O_
Ik wil ook zukke armen! :o :P

quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:53 schreef Mr.J het volgende:

Mensen nog interesse om hoofdstuk voor hoofdstuk de OP te herschrijven? Gewoon beginnend bij het stukje 'Algemeen'? Of kunnen we er een soort Fok wiki van maken?
Ik heb interesse. Mag ik wel vragen waarom? leesbaarheid? doelgroep?
Volgens mij heb ik daarvoor niet genoeg bodybuildkennis :@

btw; http://home.kpn.nl/geem0008//vitaminesmineralen.doc deze link werkt niet.

[ Bericht 16% gewijzigd door robuust89 op 22-09-2010 18:51:41 ]
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_86721782
quote:
Op woensdag 22 september 2010 15:24 schreef ukga het volgende:
Zijn er ook mensen in dit topic die niet de ambitie hebben om er zoals mensen uit de OP er uit te zien?
Ik.. wil zowel goede spierkracht als conditie hebben ter ondersteuning van m'n (veel) grotere liefde voetbal ;). Een lager vetpercentage gaat me daar ook wel bij helpen :D
pi_86724540
hallo allemaal ik heb even een vraag..

Ik ben sinds een maand aan het fitnessen beetje kracht trainingen in combi met cardio
Ik heb daarvoor een ful body schema gekregen voor beginners, daarnaast wil ik ook van mn buikje afkomen.
Maar hoe moet ik dat doen met het eten ? Want dankzij dat gesport eet ik nu 2 keer zoveel wel gezonder

Ik wil wel aankomen maar aan de andere kant ook van mn buik af ik ben trouwens 1m91 en weeg 87 kg
pi_86724908
Gewoon heel clean eten, licht onder onderhoud zitten, maar wel voluit gaan met krachttrainen en goed blijven cardio'en.

Edit:
En nieuw trainingsfilmpje van Roelly
http://clips.team-andro.c(...)ning-roelly-winklaar

[ Bericht 51% gewijzigd door Diabox op 22-09-2010 20:30:27 ]
  woensdag 22 september 2010 @ 20:59:45 #20
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_86726704
quote:
Op woensdag 22 september 2010 15:24 schreef ukga het volgende:
Zijn er ook mensen in dit topic die niet de ambitie hebben om er zoals mensen uit de OP er uit te zien?
Ik gok veruit de meesten :')

Haalbaar of niet... Het is geen porem. IMHO O-)
Intelligent, but fucked up.
pi_86727956
quote:
Op woensdag 22 september 2010 20:14 schreef michiel_merk het volgende:
hallo allemaal ik heb even een vraag..

Ik ben sinds een maand aan het fitnessen beetje kracht trainingen in combi met cardio
Ik heb daarvoor een ful body schema gekregen voor beginners, daarnaast wil ik ook van mn buikje afkomen.
Maar hoe moet ik dat doen met het eten ? Want dankzij dat gesport eet ik nu 2 keer zoveel wel gezonder

Ik wil wel aankomen maar aan de andere kant ook van mn buik af ik ben trouwens 1m91 en weeg 87 kg
In ieder geval 5 tot 6 keer per dag eten in zo gelijk mogelijk porties (ok, avondeten zal wellicht wat meer zijn). Zorg ervoor dat elke maaltijd iets van eiwitten bevat. Minimaal 10 gram, 20-30 gram is aanbevolen.

Oh ja.. en schrap cola en vruchtendrank e.d. uit je 'drinkschema'.
pi_86729679
quote:
Op woensdag 22 september 2010 20:22 schreef Diabox het volgende:
Gewoon heel clean eten, licht onder onderhoud zitten, maar wel voluit gaan met krachttrainen en goed blijven cardio'en.

Edit:
En nieuw trainingsfilmpje van Roelly
http://clips.team-andro.c(...)ning-roelly-winklaar
quote:
Op woensdag 22 september 2010 21:23 schreef VerrekteZakHooi het volgende:

[..]

In ieder geval 5 tot 6 keer per dag eten in zo gelijk mogelijk porties (ok, avondeten zal wellicht wat meer zijn). Zorg ervoor dat elke maaltijd iets van eiwitten bevat. Minimaal 10 gram, 20-30 gram is aanbevolen.

Oh ja.. en schrap cola en vruchtendrank e.d. uit je 'drinkschema'.
Ok tnx ^O^ dat eten doe ik inmiddels al 5 keer per dag
ik eet op werk verspreid over een dag brood 10 plakjes brood een banaan en een plak ontbijtkoek
savonds eet ik meest al aardappelen met groente en vlees of pasta/ rijst met kip
en later op de avond eet ik nog een bakje magere kwark met musselie of wat brood

is het trouwens zo dat koffie erg slecht is ? ik drink zo'n 10 bakjes kofie op werk per dag
pi_86730751
quote:
Op woensdag 22 september 2010 21:56 schreef michiel_merk het volgende:

[..]


[..]

Ok tnx ^O^ dat eten doe ik inmiddels al 5 keer per dag
ik eet op werk verspreid over een dag brood 10 plakjes brood een banaan en een plak ontbijtkoek
savonds eet ik meest al aardappelen met groente en vlees of pasta/ rijst met kip
en later op de avond eet ik nog een bakje magere kwark met musselie of wat brood

is het trouwens zo dat koffie erg slecht is ? ik drink zo'n 10 bakjes kofie op werk per dag
Ik zou het wel wat minderen... drink je het zwart?
Verder geen zoetigheid op je brood doen, maar vlees/kaas.
Oh ja.. ik bedoel 5 a 6 keer per dag eten, maar daarbij wel ongeveer 3 uur tussen de maaltijden aanhouden.
pi_86732750
Pindakaas.
full stops and exclamation marks
pi_86735664
quote:
Op woensdag 22 september 2010 22:57 schreef krioro het volgende:
Pindakaas.
Als hij niet snel in gewicht aankomt dan is het een optie om op enkele boterhammen pindakaas te gebruiken.
pi_86737866
quote:
Op woensdag 22 september 2010 22:18 schreef VerrekteZakHooi het volgende:

[..]

Ik zou het wel wat minderen... drink je het zwart?
Verder geen zoetigheid op je brood doen, maar vlees/kaas.
Oh ja.. ik bedoel 5 a 6 keer per dag eten, maar daarbij wel ongeveer 3 uur tussen de maaltijden aanhouden.
Bedankt voor de tips
ik drink mn koffie zwart met 1 klontje suiker

quote:
Op donderdag 23 september 2010 00:20 schreef VerrekteZakHooi het volgende:

[..]

Als hij niet snel in gewicht aankomt dan is het een optie om op enkele boterhammen pindakaas te gebruiken.
Ik ben sinds dat ik train en meer eet 4 kg aangekomen ;)

en ik maar altijd denken dat ik niet kan aankomen
  donderdag 23 september 2010 @ 10:30:06 #27
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86741280
quote:
Op woensdag 22 september 2010 17:00 schreef Diabox het volgende:
Waarom herschrijven?
OP is al errug oud.

quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:45 schreef robuust89 het volgende:
Die TT _O_
Ik wil ook zukke armen! :o :P
[..]

Ik heb interesse. Mag ik wel vragen waarom? leesbaarheid? doelgroep?
Volgens mij heb ik daarvoor niet genoeg bodybuildkennis :@

btw; http://home.kpn.nl/geem0008//vitaminesmineralen.doc deze link werkt niet.
Thanks!

Maar kennis hoeft niet alles te zijn. Ervaring met het opzetten van een Fok! wiki zodat iedereen kan helpen eea aan te passen?
Godfather Bodybuilding topic reeks
  donderdag 23 september 2010 @ 11:21:27 #28
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86742683
quote:
Op donderdag 23 september 2010 10:30 schreef Mr.J het volgende:

[..]

OP is al errug oud.
[..]

Thanks!

Maar kennis hoeft niet alles te zijn. Ervaring met het opzetten van een Fok! wiki zodat iedereen kan helpen eea aan te passen?
mssn supplementen iets uitbreiden m.b.t. eiwitten en creatine b.v.?
pi_86743631
Eerder in dit topic werd een vraag naar koffie gesteld.

Heeft koffie een slecht effect op het groeien oid ?
Ik heb wel eens gehoord dat koffie de werking van je creatinesupplement kan verminderen, maar dat is volgens mij wetenschappelijk nooit bewezen.
Heeft het andere slechte effecten icm krachttraining ?

Ik drink nl wel 6 zwarte kopjes op een dag.
  donderdag 23 september 2010 @ 12:38:04 #30
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86745277
quote:
Op donderdag 23 september 2010 11:21 schreef ukga het volgende:

[..]

mssn supplementen iets uitbreiden m.b.t. eiwitten en creatine b.v.?
Goed idee.

Maar eerst de OP in een wiki zetten?
Godfather Bodybuilding topic reeks
  donderdag 23 september 2010 @ 12:53:34 #31
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86745768
quote:
Op donderdag 23 september 2010 12:38 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Goed idee.

Maar eerst de OP in een wiki zetten?
Ja lijkt me een strak plan. heb alleen gene idee hoe :@
pi_86746056
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_86748395
http://bill.demonation.net/fok/bodybuilding.html

Heb een beetje de OP herschreven, ben nog lang niet klaar. Ik hou me echter al geruime tijd niet meer bezig met de basics als voeding/supplementen/training, dus als iemand een kijkje kan nemen? :)
  donderdag 23 september 2010 @ 14:12:17 #34
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86748567
Zullen we beginnen met de eerste alinea?

@ Diabox; wat zou je hiervan maken?

_______________

"Keep your purpose in mind, simply go to the gym and do your workout. Do it well and don't worry what other people are doing. Confidence will grow as you achieve." - Arnold Schwarzenegger


[Algemeen]

Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuis trainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!!!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grofgezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Natuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de katabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen :).

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding)
Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding)
Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)

Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen." :{

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in. :)
Godfather Bodybuilding topic reeks
  donderdag 23 september 2010 @ 14:15:32 #35
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86748702
Ik dacht trouwens zelf de kopje terug te brengen naar:

_________

[Algemeen]

[Training]

[Voeding]

[Supplementatie]

[Steroiden]

[Handige en informatieve linkjes]

[Tot slot]
______

@ Diabox:

Je supplemten stukje ziet er goed uit so far! Die wil ik zeker meenemen. :)
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_86748749
Steroiden heb ik ook nog 'n stuk over geschreven, echter in het engels:
https://sites.google.com/site/spuitelf11dbb1/faq-aas

Is meer een FAQ eigenlijk.

Ik zal kijken wat ik er van kan maken met die kopjes.

Ik neem aan dat het bij [training] niet de bedoeling is dat er 'n schala aan voorbeeldschema's komt?

Edit: Kopje training toegevoegd, verbeteringen zijn welkom. http://bill.demonation.net/fok/bodybuilding.html

[ Bericht 12% gewijzigd door Diabox op 23-09-2010 14:32:25 ]
pi_86750676
Mooi stukje!

Hoezo gebruik je de wiki niet btw?
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_86750990
quote:
Op donderdag 23 september 2010 11:50 schreef Xlarge het volgende:
Eerder in dit topic werd een vraag naar koffie gesteld.

Heeft koffie een slecht effect op het groeien oid ?
Ik heb wel eens gehoord dat koffie de werking van je creatinesupplement kan verminderen, maar dat is volgens mij wetenschappelijk nooit bewezen.
Heeft het andere slechte effecten icm krachttraining ?

Ik drink nl wel 6 zwarte kopjes op een dag.
Creatine opname die evt. vermindert wordt blijft een beetje een grijs gebied, daar bestaan tegenstrijdige studies over (althans op het eerste gezicht, heb ze nooit uitgepluisd).
Verder heeft het bij mijn weten niet echt een slecht effect. Misschien als het je slaap belemmert dan wel.

Hier misschien nog wat info erover: http://forum.dutchbodybuilding.com/f9/goed-slecht-koffie-195893/
http://forum.dutchbodybui(...)iet-ongezond-170047/
pi_86751077
Dat van 'koffie belemmert werking van creatinesupplementatie' komt neer op de gedachte dat caffeine een nadelige invloed erop heeft. Ik kan me een post van 3XL herinneren die dit tegensprak, en ik neem alles klakkeloos aan wat 3XL zegt. :P

quote:
Op donderdag 23 september 2010 15:10 schreef robuust89 het volgende:
Mooi stukje!

Hoezo gebruik je de wiki niet btw?
Wiki gebruik ik niet omdat ik niet gelijk alles wil wegediten, het komt er pas als het klaar is ;)
  donderdag 23 september 2010 @ 15:36:11 #40
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86751685
quote:
Op donderdag 23 september 2010 14:17 schreef Diabox het volgende:
Steroiden heb ik ook nog 'n stuk over geschreven, echter in het engels:
https://sites.google.com/site/spuitelf11dbb1/faq-aas

Is meer een FAQ eigenlijk.

Ik zal kijken wat ik er van kan maken met die kopjes.

Ik neem aan dat het bij [training] niet de bedoeling is dat er 'n schala aan voorbeeldschema's komt? Nope. Maybe een linkje naar een al bestaand verzameltopic op DBB?

Edit: Kopje training toegevoegd, verbeteringen zijn welkom. http://bill.demonation.net/fok/bodybuilding.html Vanavond ff kijken, thanks!
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_86752801
quote:
Op donderdag 23 september 2010 15:18 schreef VerrekteZakHooi het volgende:

[..]

Creatine opname die evt. vermindert wordt blijft een beetje een grijs gebied, daar bestaan tegenstrijdige studies over (althans op het eerste gezicht, heb ze nooit uitgepluisd).
Verder heeft het bij mijn weten niet echt een slecht effect. Misschien als het je slaap belemmert dan wel.

Hier misschien nog wat info erover: http://forum.dutchbodybuilding.com/f9/goed-slecht-koffie-195893/
http://forum.dutchbodybui(...)iet-ongezond-170047/
Dank je, ik heb het eens doorgelezen, en ik kan gewoon mijn koffie door blijven drinken.
pi_86777403
En, helemaal klaar voor Mr. Olympia 2010 guys? Nog maar 21 uurtjes, ik ga zeker live kijken op de livestream! (http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2010olympia/)

Mijn gok: Jay Cutler #1, Roelly op #5 of 6
pi_86779784
Het is aan te raden om zo veel mogelijk oefeningen uit te voeren met dumbbells, barbells en kabels. Hier en daar een oefening op 'n machine is oké. Oefeningen die je kan doen zijn:

Borst: Benchpress, dumbbell press, dumbbell fly's, cable fly's, cable crossovers, dumbbell pullovers, etc.
Rug: Deadlift, Bent over row, low row, lat pulldowns, wide-grip pull-ups, pull-ups, dumbbell row.
Benen: Squats, hacksquats, dumbbell lunges, leg press, leg extensions, barbell calve raises, hamstring curls
Biceps: Dumbbell curls, concentration curls, preacher curls, standing barbell curls, pull-ups, cable curls
Triceps: Dippen, overhead dumbbell triceps extensions, skull crushers, triceps extensions,
Schouders: Military press, dumbbell shoulder press, dumbbell side raises, dumbbell front raises, cable shoulder press, cable side/front raises
Trapezium: Dumbbell shrugs, Smith machine barbell shrugs, cable shrugs

Waarom leg extensions? Dit is toch meer isolatie?
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_86782036
Ik zie het probleem niet?
  vrijdag 24 september 2010 @ 11:30:23 #45
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86782607
De OP komt over een maand in boekvorm uit :P
pi_86782814
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 11:30 schreef ukga het volgende:
De OP komt over een maand in boekvorm uit :P
Een boek over Roelly? Pfff, ik kan geeneens lezen. :(
pi_86784844
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 06:47 schreef Levitas het volgende:
En, helemaal klaar voor Mr. Olympia 2010 guys? Nog maar 21 uurtjes, ik ga zeker live kijken op de livestream! (http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2010olympia/)

Mijn gok: Jay Cutler #1, Roelly op #5 of 6
1. Cutler
2. Heath
3. Greene
4. Martinez
5. Warren
6. WINKLAAR

Zoiets denk ik ook. Nummers 2 t/m 4 zitten dicht op elkaar. Warren bijv. kan ook zomaar een paar plaatsen hoger eindigen.

quote:
Op vrijdag 24 september 2010 09:56 schreef robuust89 het volgende:
Het is aan te raden om zo veel mogelijk oefeningen uit te voeren met dumbbells, barbells en kabels. Hier en daar een oefening op 'n machine is oké. Oefeningen die je kan doen zijn:

Borst: Benchpress, dumbbell press, dumbbell fly's, cable fly's, cable crossovers, dumbbell pullovers, etc.
Rug: Deadlift, Bent over row, low row, lat pulldowns, wide-grip pull-ups, pull-ups, dumbbell row.
Benen: Squats, hacksquats, dumbbell lunges, leg press, leg extensions, barbell calve raises, hamstring curls
Biceps: Dumbbell curls, concentration curls, preacher curls, standing barbell curls, pull-ups, cable curls
Triceps: Dippen, overhead dumbbell triceps extensions, skull crushers, triceps extensions,
Schouders: Military press, dumbbell shoulder press, dumbbell side raises, dumbbell front raises, cable shoulder press, cable side/front raises
Trapezium: Dumbbell shrugs, Smith machine barbell shrugs, cable shrugs

Waarom leg extensions? Dit is toch meer isolatie?
De helft van alle genoemde oefeningen zijn isolatie oefeningen. Wat is je punt?
pi_86784892
Zou me helemaal niks verbazen als Kai de O pakt trouwens..
pi_86784938
Zou niet mogen met zo'n gut, vind ik. Daarnaast heeft Cutler nog altijd meer massa.
pi_86801649
Iemand nog ideeen over welke supps er bij het supplementen kopje kunnen?
pi_86802064
aha, dat zie ik nu ook :P

mijn punt is: als beginner maak je veel meer winst met fullbody en compound oefeningen, dus misschien is het handiger om het lijstje in te korten. het advies an sich is goed (weinig machines, veel losse gewichten) :)

subvraag: over welke doelgroep hebben we het?
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_86802617
Sowieso moet je compound oefeningen in je schema hebben.

Dat beginners meer winst maken met full body ten opzichte van split lees ik geregeld, eigenlijk al sinds ik over BB begon te lezen. Ik ben alleen nog op zoek naar 'n wetenschappelijke onderbouwing eigenlijk..? Zelf heb ik nooit full body gedaan overigens.

Doelgroep: Beginners/mensen die wat serieuzer willen gaan doen. (lijkt mij)
  vrijdag 24 september 2010 @ 20:02:33 #53
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86802873
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:34 schreef Diabox het volgende:
Iemand nog ideeen over welke supps er bij het supplementen kopje kunnen?
testosteron-verhogende supps?
ben ook wel benieuwd naar ervaringen btw
pi_86803034
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:02 schreef ukga het volgende:

[..]

testosteron-verhogende supps?
ben ook wel benieuwd naar ervaringen btw
Legale testosteron verhogende supps zijn onzin. Zodra jouw testosteron boven de basale waarde komt krijgt jouw hypothalamus het signaal om minder GnRH te maken en zodoende jouw hypofyse om minder LH en FSH af te geven. Door deze daling van LH en FSH daalt je testosteron weer, wanneer deze weer daalt wordt jouw hypothalamus gestimuleerd om meer GnRH te maken -> meer LH en FSH -> testosteron. En zo is de cirkel weer compleet.

Je kan overigens iedere random endocrinoloog dit vragen en hij zal ook bevestigen dat ze onzin zijn.
pi_86803057
Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden.. Vreemde bewering eigenlijk. Een combinatie van ingredienten kan elkaars werking versterken, maar dit wordt vaak sterk overdreven.

Verder vond ik dit topic handig: http://forum.dutchbodybui(...)ementen-nodig-46503/

Alleen die opmaak ervan is nu verneukt ofzo?
pi_86803174
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:56 schreef Diabox het volgende:
Sowieso moet je compound oefeningen in je schema hebben.

Dat beginners meer winst maken met full body ten opzichte van split lees ik geregeld, eigenlijk al sinds ik over BB begon te lezen. Ik ben alleen nog op zoek naar 'n wetenschappelijke onderbouwing eigenlijk..? Zelf heb ik nooit full body gedaan overigens.

Doelgroep: Beginners/mensen die wat serieuzer willen gaan doen. (lijkt mij)
Het idee is vaak bij beginners om ze d.m.v. FB meerdere malen per week de techniek te leren van de belangrijkste compounds. Bij splits doe je deze minder frequent per week door de hogere intensiteit per spiergroep.
pi_86803324
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:09 schreef VerrekteZakHooi het volgende:

[..]

Het idee is vaak bij beginners om ze d.m.v. FB meerdere malen per week de techniek te leren van de belangrijkste compounds. Bij splits doe je deze minder frequent per week door de hogere intensiteit per spiergroep.
Ja dat snap ik, maar voor mijn gevoel krijg je sowieso een 'feeling' van hoe je oefeningen hoort uit te voeren door gewoon regelmatig te trainen, niet zo zeer door de compounds regelmatig te doen.
pi_86804287
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:13 schreef Diabox het volgende:

[..]

Ja dat snap ik, maar voor mijn gevoel krijg je sowieso een 'feeling' van hoe je oefeningen hoort uit te voeren door gewoon regelmatig te trainen, niet zo zeer door de compounds regelmatig te doen.
Omdat compounds belangrijke maar toch relatief moeilijk uit te voeren oefeningen zijn.
Je pakt met compound oefeningen ook meer spiergroepen aan.
In het begin gaat het vaak om massa pakken, en je groeit kwa massa en kracht toch erg snel dus maakt niet zoveel uit wat je eet of hoe je traint...
Dus dan beter techniek onder de knie krijgen, in het begin ben je toch zwak en kan je zo de techniek met weinig gewicht goed oefenen.

Ook pak je niet zo snel bepaalde spieren te veel aan waardoor je blessures krijgt enz, omdat je meerdere traint en niet bijv. alleen biceps.

Maargoed je kan ook best met isolatie oefeningen in t begin trainen, want je groeit toch wel... marja wel meer kans op blessures.
En lijkt me onnodig om bepaalde spiergroepen zo hard aan te pakken, want je hebt ze ervoor toch nooit gebruikt.
  vrijdag 24 september 2010 @ 21:38:23 #59
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86807334
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:34 schreef Diabox het volgende:
Iemand nog ideeen over welke supps er bij het supplementen kopje kunnen?
Gewoon de basis supps en die heb je al. :)


quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:06 schreef Diabox het volgende:

[..]

Legale testosteron verhogende supps zijn onzin. Zodra jouw testosteron boven de basale waarde komt krijgt jouw hypothalamus het signaal om minder GnRH te maken en zodoende jouw hypofyse om minder LH en FSH af te geven. Door deze daling van LH en FSH daalt je testosteron weer, wanneer deze weer daalt wordt jouw hypothalamus gestimuleerd om meer GnRH te maken -> meer LH en FSH -> testosteron. En zo is de cirkel weer compleet.

Je kan overigens iedere random endocrinoloog dit vragen en hij zal ook bevestigen dat ze onzin zijn.
Redelijk mee eens.

Test dmz supps op zo'n manier verhogen dat je er ook daadwerkelijk wat resultaat mee kan boeken is imo nagenoeg niet te doen.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_86808211
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:38 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Gewoon de basis supps en die heb je al. :)
[..]

Redelijk mee eens.

Test dmz supps op zo'n manier verhogen dat je er ook daadwerkelijk wat resultaat mee kan boeken is imo nagenoeg niet te doen.
Klopt, je kan er hoogstens nihile schommelingen mee bereiken, al schijnt Tribulus zelfs een negatieve invloed te hebben (wederom nihil :P). Maar goed, dat is ongeveer de samenvatting in een notendop en ook gelijk in een notendop waarom het niet werkt.

Update van Roelly:


[ Bericht 8% gewijzigd door Diabox op 24-09-2010 22:52:01 ]
pi_86819009
Nog mensen live de Mr. O aan het kijken??
  zaterdag 25 september 2010 @ 15:52:38 #62
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86830382
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 06:48 schreef Levitas het volgende:
Nog mensen live de Mr. O aan het kijken??
kut, helemaal vergeten :(

edit; ik ben ngo op tijd zo te zien ?
http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2010olympia/
pi_86831331
pi_86831540

Boooom!

Mr. Olympia 2010 zeg ik.
pi_86836058
Nog 'n brute pica van Roelly.
pi_86837679
Phil Heath was ook HEEL goed.. Denk dat het nog spannend word wie 1e wordt hoor..
Roelly viel toch wel een beetje tegen moet ik zeggen, maargoed, het is zijn 1e Olympia. Nog een paar jaartjes en dan kan ie lekker met de top5 meedraaien (hopelijk)
pi_86880874
Jay voor de 4e keer Mr. Olympia.
Roelly helaas een tegenvallende 14e plaats. Hij mistte gewoon echt teveel massa om mee te doen voor de top-6. Zoals Sibil al zei, was ie off en heel nerveus wat zijn posing niet ten goede kwam.

Ach, lekker een paar jaartjes meedraaien en dan misschien wel top-5!

[ Bericht 1% gewijzigd door Levitas op 26-09-2010 22:39:26 ]
pi_86881539
Ik had eerlijk gezegd Phil boven Jay geplaatst. Maar goed, gruwelijk sterke line-up dit jaar hoor!
pi_86888814
quote:
Op zondag 26 september 2010 22:46 schreef Diabox het volgende:
Ik had eerlijk gezegd Phil boven Jay geplaatst. Maar goed, gruwelijk sterke line-up dit jaar hoor!
Yep, ik ook.

Wat betreft Roelly, hij komt overall mass tekort tegenover de jongens die er al een aantal jaar staan. Komt echt wel goed met hem, over 2-3 jaar behoort ie tot de top-5!
  maandag 27 september 2010 @ 12:12:19 #70
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86895158
Die roelly trekt wel aparte bekken als ie aan het flexxen is :P
pi_86896648
Het is gewoon een currupte bende. Wie de meeste sponsors(geld geeft aan de organisatoren) die wint het. En niet alleen bij de olympia ook bij veel andere amateur bodybuilding wedstrijdjes
Geloof in Jezus, dan zal hij je belonen.
  maandag 27 september 2010 @ 12:58:59 #72
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86896658
quote:
Op maandag 27 september 2010 12:58 schreef Alessandr0 het volgende:
Het is gewoon een currupte bende. Wie de meeste sponsors(geld geeft aan de organisatoren) die wint het. En niet alleen bij de olympia ook bij veel andere amateur bodybuilding wedstrijdjes
bron?
  maandag 27 september 2010 @ 17:13:05 #73
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_86907034
Wie zijn hier allemaal op die manier bezig met trainen als ik vragen mag? Met de hormoontjes en de hele business? Om gewoon echt huge te worden?

Puur uit interesse.
Intelligent, but fucked up.
  maandag 27 september 2010 @ 17:21:07 #74
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86907350
quote:
Op maandag 27 september 2010 17:13 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Wie zijn hier allemaal op die manier bezig met trainen als ik vragen mag? Met de hormoontjes en de hele business? Om gewoon echt huge te worden?

Puur uit interesse.
gebruik momenteel allen eiwitpoeder.Na de training neem ik aminozuren om dat deze sneller worden opgenomen door het lichaam . Ik wil niet huge worden in de zin als de meneren uit de OP.
Meer Mens Health cover lichaam.

[ Bericht 5% gewijzigd door ukga op 27-09-2010 17:28:20 ]
pi_86909548
quote:
Op maandag 27 september 2010 17:13 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Wie zijn hier allemaal op die manier bezig met trainen als ik vragen mag? Met de hormoontjes en de hele business? Om gewoon echt huge te worden?

Puur uit interesse.
Bedoel je echt met HGH etc. of gewoon normale test kuurtjes?
  maandag 27 september 2010 @ 20:16:10 #76
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_86915075
quote:
Op maandag 27 september 2010 18:14 schreef Diabox het volgende:

[..]

Bedoel je echt met HGH etc. of gewoon normale test kuurtjes?
Kuurtjes, en voor mijn part bloeddoping ofzo :D

Alles wat buiten de sfeer van normale supplementatie valt zeg maar.
Intelligent, but fucked up.
pi_86916456
Oh mij niet gezien, life-time natural, true story.
  maandag 27 september 2010 @ 20:46:44 #78
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_86916721
quote:
Op maandag 27 september 2010 20:41 schreef Diabox het volgende:
Oh mij niet gezien, life-time natural, true story.
Hier ook hoor. Ben wel altijd benieuwd geweest naar testo, omdat mijn oom dat tot z'n 60e deed en er altijd enorm leuk over kon vertellen :D

Ik heb niet echt bijzondere doelen ofzo verder, al zou ik graag de 100 kilo passeren. Gewoon omdat ik dat grappig vind. Moet op zich wel lukken, als ik hard mn best doe dit jaar misschien zelfs wel.

En dan daarna meer een beetje gaan 'sculpten'. Niet dat ik nu dik ben ofzo, maar onder de borst wordt de definitie een heel stuk minder zeg maar :@
Intelligent, but fucked up.
pi_86918208
Heb nu al moeite om voldoende te eten. Kuurtjes hebben weinig zin denk ik :)
pi_86921946
quote:
Op maandag 27 september 2010 20:46 schreef Fortune_Cookie het volgende:

[..]

Hier ook hoor. Ben wel altijd benieuwd geweest naar testo, omdat mijn oom dat tot z'n 60e deed en er altijd enorm leuk over kon vertellen :D

Ik heb niet echt bijzondere doelen ofzo verder, al zou ik graag de 100 kilo passeren. Gewoon omdat ik dat grappig vind. Moet op zich wel lukken, als ik hard mn best doe dit jaar misschien zelfs wel.

En dan daarna meer een beetje gaan 'sculpten'. Niet dat ik nu dik ben ofzo, maar onder de borst wordt de definitie een heel stuk minder zeg maar :@
Naja anders gewoon standaard test kuurtje gaan doen toch? Weet niet hoe lang je bent, maar 100kg passeren is 'n uitdaging zonder kuur als je niet zo lang bent......
pi_86930193
Fysieken als Jay enzo zijn wel echt geweldig imo. Ik ben zelf best veel bezig met de sport, maar absoluut (nog) geen kuren! Eerst maar eens fatsoenlijk eten lang volhouden.

Opsich wel interesse in roids (in het algemeen), maar ga ik nog lang niet aan beginnen. Er valt nog HEEL veel natural te behalen. Dus dat ga ik maar eerst maar es even behalen: Het maximale uit mezelf. Dan zien we wel weer verder :)
pi_86932314
Een prohormonen kuurtje (epi/h-drol) vind ik op den duur wel het overwegen waard. Spuit zetten zou ik nooit doen.
  dinsdag 28 september 2010 @ 10:01:45 #83
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86932702
quote:
Op maandag 27 september 2010 17:13 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Wie zijn hier allemaal op die manier bezig met trainen als ik vragen mag? Met de hormoontjes en de hele business? Om gewoon echt huge te worden?

Puur uit interesse.
AAS hier. Nu even een off periode, straks weer on om te bouwen. Moeten nog een paar mooie kg's bij.

GH niet, veels te duur helaas. Wel prachtspul. :)
Godfather Bodybuilding topic reeks
  dinsdag 28 september 2010 @ 10:17:33 #84
153887 kidkash19
Woo Woo Woo..you know it
pi_86933081
Gebruik niks, niet eens eiwitpoeder of iets van die geest. Als je gewoon goed eet kan je meer dan genoeg eiwitten uit je voedsel halen, meeste eiwitpoeders zitten sowieso vol met crap die niet nodig is.

Caveman diet FTW!
Im a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers
pi_86938257
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 10:17 schreef kidkash19 het volgende:
Gebruik niks, niet eens eiwitpoeder of iets van die geest. Als je gewoon goed eet kan je meer dan genoeg eiwitten uit je voedsel halen, meeste eiwitpoeders zitten sowieso vol met crap die niet nodig is.

Caveman diet FTW!
Is zeker waar, maar als je een hekel hebt aan koken, boodschappen doen en weinig tijd hebt om goed te eten dan is whey wel een uitkomst.

Zou ook graag elke dag rijst met kip, vis etc.. eten, maar niemand die het voor me gaat koken. :')
pi_86939368
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 10:17 schreef kidkash19 het volgende:
Gebruik niks, niet eens eiwitpoeder of iets van die geest. Als je gewoon goed eet kan je meer dan genoeg eiwitten uit je voedsel halen, meeste eiwitpoeders zitten sowieso vol met crap die niet nodig is.

Caveman diet FTW!
Rondom een training verkies ik toch whey boven vast voedsel i.v.m. snelle opname. En dat laatste zet ik m'n vraagtekens bij???

quote:
Op dinsdag 28 september 2010 10:01 schreef Mr.J het volgende:

[..]

AAS hier. Nu even een off periode, straks weer on om te bouwen. Moeten nog een paar mooie kg's bij.

GH niet, veels te duur helaas. Wel prachtspul. :)
En zonder GH kan je ook gigantisch groot worden :P

quote:
Op dinsdag 28 september 2010 13:00 schreef 16meter het volgende:

[..]

Is zeker waar, maar als je een hekel hebt aan koken, boodschappen doen en weinig tijd hebt om goed te eten dan is whey wel een uitkomst.

Zou ook graag elke dag rijst met kip, vis etc.. eten, maar niemand die het voor me gaat koken. :')
Rijst kost je 'n half uur per week als je gewoon 'n grote pan maakt. Water aan de kook brengen, rijst erin, 15 min laten koken, daarna afgieten en nog ff 10 min in de pan laten zitten met de deksel erop. Daarna eten maar, en de rest in je koelkast gooien.

Kip bakken duurt <10 min, gewoon in kleine stukken snijden.
pi_86940547
En goedkoop/makkelijk vis klaar maken, hoe doen jullie dat?
pi_86940590
Tonijn eet je zo eet blik jonge.
Pangafiletje ff paar minuutjes in de pan.

M'n broer werkt in 'n viswinkel dus ik krijg vaak allemaal soorten vis gratis, dus ben me niet zo bewust van de prijzen van vis :P Maar haring is ook wel nice en van die kabeljouw stukken in zo'n ovenschaal :P
  dinsdag 28 september 2010 @ 14:34:05 #89
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_86941543
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:10 schreef Diabox het volgende:

[..]

Naja anders gewoon standaard test kuurtje gaan doen toch? Weet niet hoe lang je bent, maar 100kg passeren is 'n uitdaging zonder kuur als je niet zo lang bent......
Ik ben 1.82.

Zit nu op een nuchtere maag op 94 kg. Kan wel wat droger, dat wel. Maar dat is voor mij vrij makkelijk te lozen over het algemeen.
Intelligent, but fucked up.
pi_86941962
100kg droog @ 1m82 is een hele uitdaging zonder AAS :P
  dinsdag 28 september 2010 @ 14:48:13 #91
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86941999
Oke leuk allemaal wie wat vreet en wat gebruikt, foto's willen we zien :@ :P
  dinsdag 28 september 2010 @ 14:49:17 #92
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86942034
Cutten en geen spiermassa verliezen is lastiger dan je denkt. Vergis je daar niet in. :)
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_86942114
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:48 schreef ukga het volgende:
Oke leuk allemaal wie wat vreet en wat gebruikt, foto's willen we zien :@ :P
Ik pas niet op de foto, ben te groot.

quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:49 schreef Mr.J het volgende:
Cutten en geen spiermassa verliezen is lastiger dan je denkt. Vergis je daar niet in. :)
Naturel ja :P Gaat met AAS al wat makkelijker!
  dinsdag 28 september 2010 @ 14:54:01 #94
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86942189
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:51 schreef Diabox het volgende:

[..]

Ik pas niet op de foto, ben te groot.
:')
dan maak je er maar twee
pi_86942358
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:54 schreef ukga het volgende:

[..]

:')
dan maak je er maar twee
Te veel werk :P
  dinsdag 28 september 2010 @ 14:58:55 #96
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_86942376
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:47 schreef Diabox het volgende:
100kg droog @ 1m82 is een hele uitdaging zonder AAS :P
helemaal droog gaat het ook wel heel moeilijk worden denk ik hoor :D

Is in ieder geval een nobel streven O-)

quote:
Op dinsdag 28 september 2010 14:49 schreef Mr.J het volgende:
Cutten en geen spiermassa verliezen is lastiger dan je denkt. Vergis je daar niet in. :)
Duidelijk. Maar ik wil het dan ook heel rustig aan weg gaan werken. Langzaam aan schoner gaan eten e.d.

En ik hoef ook niet per se 100kg te wegen, maar het lijkt me wel leuk om erover heen te gaan en het zo lang mogelijk vast te houden terwijl ik langzaam aan wat droger word.

Ik zie dan wel waar ik uit kom :P
Intelligent, but fucked up.
pi_86962528
Hmm, hoor de laatste tijd wel heel vaak de term 'GH' voorbij komen. Eens opzoeken wat het nou precies is.. Ik hoor vooral dat daar die ubergrote buiken bij de profs door komen??
  dinsdag 28 september 2010 @ 23:57:47 #98
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86965611
GH info:
http://en.wikipedia.org/w(...)athletic_enhancement
http://forum.dutchbodybui(...)de-vragen-hgh-67147/

GH gut komt door de groei van organen door de combi GH/insuline in zeer hoge hoeveelheden.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_86968646
quote:
Op maandag 27 september 2010 20:41 schreef Diabox het volgende:
Oh mij niet gezien, life-time natural, true story.
full stops and exclamation marks
  woensdag 29 september 2010 @ 11:33:28 #100
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86973946
Ok, dit heb ik nu bij het stukje Algemeen voor de nieuwe OP:

___________

[Algemeen]
Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P

Al die leuke reclames van supplementen die je op tv en in blaadjes ziet ten spijt, je wordt geen gespierde knul in 4 weken door het slikken van MEGA GROW 3000 ULTRA oid. Je zult hier hard voor moeten trainen, goed voor moet eten en voldoende voor moeten rusten. Dit zijn namelijk de drie belangrijkste aspecten van het bodybuilden, je training, je voeding, je rust. Zorg dat deze drie optimaal zijn om resultaat te boeken.

Mensen starten doorgaans met 'fitnessen' vanuit twee redenen, óf vet verliezen, óf massa aanzetten.

Voor dat eerste zul je moeten krachttrainen en cardio'en. Zorg dat je met krachttraining al je spiergroepen pakt, dus niet alleen je armpjes en borst trainen! Je hebt ook een rug, schouders en benen. Alles moet dus minstens één keer per week aan bod komen. Verder hebben je spieren uiteraard ook rust nodig, zelf hou ik een rustperiode van 48h-72h per spiergroep aan, alvorens ik ze weer train. Zorg dat je ook laag blijft in herhalingen met krachttrainen, het is dus niet de bedoeling dat je 30 keer met je dumbbell gaat curlen. Pak een gewicht waar je het ongeveer 10 keer mee redt. De ene is voorstander van heel laag in reps (lees: 5), de andere weer wat hoger (lees: 15), persoonlijk vind ik dat je het zelf maar moet aanvoelen wat je lekker vindt werken. Zelf zit ik rond de 8 a 10 reps per setje. Gezien je wilt afvallen, zul je ook moeten cardio'en. Een half uurtje cardio'en na je krachttraining is prima. Doe dit met een hartslag van rond de 140~. Geen hartslagmeter bij de hand? Geen nood, als vuistregel kan je hanteren dat wanneer je nog net kan praten, je goed zit. En dan is er nog het voedingsaspect, het komt er op neer dat je een aantal kcal per dag verbruikt, en daar moet jij onder zitten. Je caloriebehoefte kan je berekenen op deze website:
http://www.giantpt.com/vo(...)caloriebehoefte.html

De Katch-McArdle formule geniet de voorkeur... Zodra je je onderhoud weet, ga je daar 300-500 kcal onderzitten en ga je kijken hoe goed je er op afvalt. Val je te weinig af, gooi nog 200kcal uit je voedingsschema.
Rondom deze hoeveelheid kcal ga je een voedingsschema opbouwen. Daar raad ik dit topic voor aan:
http://forum.dutchbodybui(...)oedingsschema-68557/

Dingen die je in een voedingsschema kan gooien zijn; brinta, kwark, muesli , havermout, eieren, kipfilet, kalkoenfilet, tonijn, zilvervliesrijst, pangafilet, etc. etc. Gezien je wilt afvallen is het aan te raden om te minderen met de koolhydraten, en je eiwitten 'hoog' te houden. Twee gram eiwit per kilo lichaamsgewicht is de vuistregel. Vind je gelijk een voedingsschema opstellen te veel werk van het goeie om te beginnen, kijk dan gewoon hoe ver je komt met krachttrainen en cardio, en gewoon wat beter op je voeding letten. Als resultaten uit blijven zul je helaas toch echt een voedingsschema moeten hanteren, en die zal je in mijn ogen sowieso vroeg of laat moeten hanteren!

En dan nu voor massa aanzetten, voor massa aanzetten verschilt het vrij weinig van afvallen, behalve dan dat je cardio eruit kan laten en je juist boven je onderhoud moet gaan eten. Zorg dat je een goed trainingsschema hebt, er zijn er genoeg te vinden op http://forum.dutchbodybuilding.com/f141/ Je kan er zelf uiteraard ook eentje maken. Zorg wel dat je je spiergroepen wat rust gunt, train nooit twee dagen achterelkaar dezelfde spiergroep, not done! En zorg ook dat je de synergisten voor een bepaalde spiergroep de dag ervoor al traint. Als jij op maandag je triceps traint vind ik het geen aanrader om op dinsdag je borst te trainen... Verder vind ik dat een goed trainingsschema compounds bevat (oefeningen waarbij je niet een spier isoleert), bijv: Bankdrukken, squatten, deadliften, bent over row, etc. Wederom is voeding heel belangrijk, dus niet alleen voor afvallen, maar ook aankomen! Zorg dat je om de 2 uur eet. Maak er een gewoonte van en je komt al een heel eind. En zorg dat je voldoende eiwitten op een dag binnenkrijgt, maar vergeet ook niet dat je ook vetten nodig hebt. Koolhydraten krijgen de meeste mensen toch wel genoeg binnen ;). Hier wederom een lijstje van lekkers wat je in een voedingsschema kan gooien :):
brinta, kwark, muesli , havermout, eieren, kipfilet, kalkoenfilet, tonijn, zilvervliesrijst, pasta, pangafilet, etc. etc.
__________________
Godfather Bodybuilding topic reeks
  woensdag 29 september 2010 @ 11:34:13 #101
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_86973972
Zelf denk ik dat er al iets teveel verwijzingen zijn naar voeding en training wat later aan de bak komt. Maybe een idee om onderstaand van de huidige OP te mergen?

___________________

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

* Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding)
* Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding)
* Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)


Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen."

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_86977845
quote:
Zelf denk ik dat er al iets teveel verwijzingen zijn naar voeding en training wat later aan de bak komt.
Eens. Kan inderdaad beter later terugkomen, i.p.v. gelijk al bij algemeen.

Ik heb overigens bewust de somatypes eruit gelaten, denk dat de meeste mensen wel weten wat ze ongeveer zijn, sowieso is iedereen een menging van somatypes. En ik zie er ook het voordeel niet van in om te weten wat je bent, veelal wordt het als excuus gebruikt door ecto's om te beargumenteren waarom ze zo traag gaan ;) Maar dat is mijn mening waarom ik vind dat het eruitgelaten kan worden :P

Rest kan inderdaad gemerged worden.
pi_86982198
quote:
* Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding)
* Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding)
* Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)
Wel lekker kort door de bocht, kan je een hele pagina over vullen...
pi_86982404
quote:
Op woensdag 29 september 2010 15:19 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Wel lekker kort door de bocht, kan je een hele pagina over vullen...
Je kan er ook 'n boek over schrijven, ik vind die hele somatypering echter van ondergeschikt belang bij bodybuilding. Lekker boeiend of je weet of je ecto/meso/endo bent. :P
pi_86982512
quote:
Op woensdag 29 september 2010 15:19 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Wel lekker kort door de bocht, kan je een hele pagina over vullen...
Ik vind deze link daarover erg interessant: http://web.archive.org/we(...).com/catpsy/t1c4.htm

Vond het bijna angstaanjagend om te lezen in hoeverre het geestelijke en lichamelijke bij mij verbonden is.. Zowel geestelijk als lichamelijk zit ik op ongeveer een 60/20/20 verdeling qua ecto/meso/endo.
pi_86983155
quote:
Op woensdag 29 september 2010 15:24 schreef Diabox het volgende:

[..]

Je kan er ook 'n boek over schrijven, ik vind die hele somatypering echter van ondergeschikt belang bij bodybuilding. Lekker boeiend of je weet of je ecto/meso/endo bent. :P
Ja ik vind het ook niet boeiend, maar als je het plaatst vind ik dit wel erg kort door de bocht.
Denk dat beginners nu gaan kiezen bijv. welke ze zijn terwijl je vaak mix hebt van 2 bij elkaar.
  woensdag 29 september 2010 @ 15:53:56 #107
97111 ukga
Siewosie baas
pi_86983876
quote:
Op woensdag 29 september 2010 15:19 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Wel lekker kort door de bocht, kan je een hele pagina over vullen...
als je de test bij doet via de link kom je er ook achter toch?
pi_86984203
quote:
Op woensdag 29 september 2010 15:24 schreef Diabox het volgende:

[..]

Je kan er ook 'n boek over schrijven, ik vind die hele somatypering echter van ondergeschikt belang bij bodybuilding. Lekker boeiend of je weet of je ecto/meso/endo bent. :P
Best wel boeiend... een ecto zal (veel) meer boven onderhoud moeten gaan eten dan een endo om te groeien om maar iets te noemen. BMR past zich van zo'n persoon op de een of andere manier meer aan dan die van de endo.
Hier zie je zo'n niet al te wetenschappenlijk filmpje erover, wat zoiets min of meer aangeeft:
pi_86984305
Maar wat als je ecto bent en weinig eet...(denkend dat je veel eet).
Ben je misschien van nature helemaal geen ecto, maar dat komt simpel weg omdat je teweinig of slecht at.
pi_86984377
@VerrekteZakhooi
Ecto of endo, als je niet aankomt moet je gewoon meer eten, daar heb ik geen somatypering voor nodig.
pi_86984478
quote:
Op woensdag 29 september 2010 16:05 schreef Diabox het volgende:
@VerrekteZakhooi
Ecto of endo, als je niet aankomt moet je gewoon meer eten, daar heb ik geen somatypering voor nodig.
Idd, ik zie niet waarom je het nodig hebt.
Je bepaalt via internet ongeveer je behoefte, je probeert het paar weken en dan kan je het aanpassen wanneer het teweinig of teveel is.
pi_86986208
quote:
Op woensdag 29 september 2010 16:05 schreef Diabox het volgende:
@VerrekteZakhooi
Ecto of endo, als je niet aankomt moet je gewoon meer eten, daar heb ik geen somatypering voor nodig.
Wanneer je je bewust bent van je somatypering ben je je hier ook sneller van bewust. Je somatypering helpt je gewoon bij het bewustzijn van de valkuilen m.b.t. BB. Een endo zal stricter moeten zijn m.b.t. clean eten dan een endo om maar iets te noemen en die endo dient extra te letten op zijn vetpercentage bij een bulk. Een ecto zal extra aandacht moeten geven aan veelvuldig eten. Natuurlijk doet een 'echte' BB'er dat sowieso al. Maar die OP is juist bedoeld voor beginners en dan is het wel handig om te weten waar je extra aandacht aan dient te besteden / extra op dient te letten.

Verder dient een endo meer cardio te doen dan een ecto (die dat juist moet minimaliseren over het algemeen), om de vetverbranding aan te wakkeren.
pi_87141232
Even een vraag, beste is natuurlijk om elke 2/3 uur te eten, maar dit schiet er overdag natuurlijk nog wel eens bij in. Heeft het nut om in een keer een grote hoeveelheid eten naar binnen te werken? Bijvoorbeeld 's avonds nog even 8 sneetjes brood icm shake, of doet je lichaam hier niks mee? Dus moet je verspreiden of is het niet geheel noodzakelijk?
pi_87141515
Heeft nut, het is echter beter om om de 2/3 uur te eten voor een constant hoog niveau van aminozuren.
pi_87142812
En om je verbranding aan de gang te houden, je suikerspiegel op peil te houden, etc. Moet gewoon eigenlijk.
full stops and exclamation marks
  maandag 4 oktober 2010 @ 13:55:20 #116
316558 koffok
Wilde speknek
pi_87167816
quote:
Op woensdag 22 september 2010 15:54 schreef 16meter het volgende:
Denk dat er eigenlijk GEEN mensen zijn hier die die ambitie hebben. Omdat dat voor niemand hier haalbaar is.
En waarom zou dit voor niemand hier dit haalbaar zijn?
pi_87168121
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 13:55 schreef koffok het volgende:

[..]

En waarom zou dit voor niemand hier dit haalbaar zijn?
Omdat de kans dat jij de genen ervoor hebt, en daarbij ook nog de oneindige discipline vrijwel nihil is. Hou er rekening mee dat het de absolute wereldtop, grotere kans dat je prof. voetballer wordt. Het kost ook nog eens ontzettend veel geld, echt ongelofelijk veel.
  maandag 4 oktober 2010 @ 14:20:47 #118
316558 koffok
Wilde speknek
pi_87168706
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 14:04 schreef Diabox het volgende:

[..]

Omdat de kans dat jij de genen ervoor hebt, en daarbij ook nog de oneindige discipline vrijwel nihil is. Hou er rekening mee dat het de absolute wereldtop, grotere kans dat je prof. voetballer wordt. Het kost ook nog eens ontzettend veel geld, echt ongelofelijk veel.
Dus nogsteeds niet onmogelijk, discipline kun je leren.
Je ziet daar de beste van de wereld, en ik denk niet dat er een verschil is in kansberekening tussen voetbal en bodybuilding. Ik denk dat de kans even groot is.
De beste voetballer van de wereld of de nummer 1 bodybuilder. Daarnaast verkracht je totaal je lichaam met bodybuilding en al die troep die je slikt.
pi_87168762
Er zijn veel meer prof. voetballers dan IFBB pro's, qua kansrekening schiet je dus de bal mis.
  maandag 4 oktober 2010 @ 14:27:24 #120
316558 koffok
Wilde speknek
pi_87168945
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 14:22 schreef Diabox het volgende:
Er zijn veel meer prof. voetballers dan IFBB pro's, qua kansrekening schiet je dus de bal mis.
Vanzelfsprekend, je kunt ongetwijfeld zelf bedenken dat hoe dat komt. Dat betekend dat je in Bodybuilding minder concurrentie hebt. Ik denk niet dat het verschil maakt welke sport je doet, als je de beste wilt zijn. Bij de een is er meer concurrentie, bij de andere moet je er meer voor doen.
pi_87172658
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 13:55 schreef koffok het volgende:

[..]

En waarom zou dit voor niemand hier dit haalbaar zijn?
Kom op man. :')

Dus jij denkt als een willekeurige ecto een paar jaar met dezelfde begeleiding als Cutler traint die ook wel even Mr. O. wordt?
  maandag 4 oktober 2010 @ 16:13:51 #122
316558 koffok
Wilde speknek
pi_87172781
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 16:10 schreef 16meter het volgende:

[..]

Kom op man. :')

Dus jij denkt als een willekeurige ecto een paar jaar met dezelfde begeleiding als Cutler traint die ook wel even Mr. O. wordt?
Nee, als je goed gelezen hebt, heb ik dat ook nooit gezegd, dus iedereen is Ecto hier?
pi_87174192
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 16:13 schreef koffok het volgende:

[..]

Nee, als je goed gelezen hebt, heb ik dat ook nooit gezegd, dus iedereen is Ecto hier?
Al ben je geen ecto, de kans dat jij dé genen hebt om een IFBB pro te worden is gewoon heel klein.
  maandag 4 oktober 2010 @ 16:52:59 #124
316558 koffok
Wilde speknek
pi_87174375
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 16:48 schreef Diabox het volgende:

[..]

Al ben je geen ecto, de kans dat jij dé genen hebt om een IFBB pro te worden is gewoon heel klein.
Je zegt het zelf al, heel klein is niet onmogelijk, point said i think.
pi_87175095
Niks is onmogelijk, zo blijf je aan de gang.
pi_87230582
Iemand nog tips voor een persoonlijke begeleider in de omgeving (Noord)Brabant-Noord, of dichtbij?
  woensdag 6 oktober 2010 @ 09:48:54 #127
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_87237081
Vandaag weer, na een week behoorlijke maagklachten te hebben gehad en nauwelijks te hebben kunnen eten. Zal wel een tegenvaller worden :P
Intelligent, but fucked up.
pi_87237466
quote:
Op dinsdag 5 oktober 2010 23:14 schreef Levitas het volgende:
Iemand nog tips voor een persoonlijke begeleider in de omgeving (Noord)Brabant-Noord, of dichtbij?
Zie PM. ;)
  woensdag 6 oktober 2010 @ 15:40:47 #129
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_87248739
Lekker getraind. Wel 2 kilo lichter...
Intelligent, but fucked up.
pi_87248937
Zit er zo weer aan.
  woensdag 6 oktober 2010 @ 16:04:09 #131
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_87249552
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 15:45 schreef Diabox het volgende:
Zit er zo weer aan.
Ben er mee bezig, as we speak :)

*nom*nom*nom* O-)
Intelligent, but fucked up.
pi_87249834
Ik zit er ook over te denken eens mijn 'hekel' aan een sportschool te overwinnen en te gaan kijken of ik dit kan gebruiken om toch wat beweging te doen. Zjin er nog mensen die in de omgeving van Leiden een goeie sportschool voor beginners weet? Ik wil voornamelijk afvallen, ben in negen maanden *niks* doen vrij veel aangekomen maar heb zelf het idee dat het er vrij goed weer af moet kunnen gaan.
pi_87251082
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 16:11 schreef Scorpie het volgende:
Ik zit er ook over te denken eens mijn 'hekel' aan een sportschool te overwinnen en te gaan kijken of ik dit kan gebruiken om toch wat beweging te doen. Zjin er nog mensen die in de omgeving van Leiden een goeie sportschool voor beginners weet? Ik wil voornamelijk afvallen, ben in negen maanden *niks* doen vrij veel aangekomen maar heb zelf het idee dat het er vrij goed weer af moet kunnen gaan.
Hahah toevallig ik woon en train in leiden ;)
Zit zelf op sportschool fysiek, vind ik zelf een goede maar het is gelijk mn enige dus vergelijken kan ik niet.
Maar hoor in de omgeving niet echt gyms wat beter zijn dan deze, zitten vrouwen/professionele bodybuilders/ beginners enz op... dus wel breed.
Maar over het algemeen wel meer grote gasten, maar dit is alleen maar goed... word je meer gemotiveerd en kan je beter advies krijgen.

Als je nou via mijn naam gaat inschrijven krijg ik ook nog korting :s) :s)
pi_87251124
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 16:41 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Hahah toevallig ik woon en train in leiden ;)
Zit zelf op sportschool fysiek, vind ik zelf een goede maar het is gelijk mn enige dus vergelijken kan ik niet.
Maar hoor in de omgeving niet echt gyms wat beter zijn dan deze, zitten vrouwen/professionele bodybuilders/ beginners enz op... dus wel breed.
Maar over het algemeen wel meer grote gasten, maar dit is alleen maar goed... word je meer gemotiveerd en kan je beter advies krijgen.

Als je nou via mijn naam gaat inschrijven krijg ik ook nog korting :s) :s)
Haha, ik zal het eens checken, thanks :)
pi_87251232
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 16:43 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Haha, ik zal het eens checken, thanks :)
Ja loop je gwn naarbinnen en vraag je voor rondleiding, heb t zo ook gedaan.. lijkt klein van buitenkant maar is mooi formaat binnen.
pi_87252892
Ik doe nu een kleine drie jaar krachttraining, weliswaar een beetje recreatief maar begin toch aardig sterk te worden. Toch vraag ik me af, wat is nou zo'n beetje de (tegen)werking van langdurig veel alcohol? Ik train iedere week toch minimaal drie keer maar ik ben ook vaak wel 2 keer per week flink dronken (student, borrel hier, feestje daar). Dat alcohol spieren afbreekt en groei tegengaat weet ik, maar in hoeverre drukt zoiets nou een stempel op wat je zou kunnen bereiken zonder alcohol? Er vanuit gaande dat je wel voldoende rust neemt en veel water drinkt (dus geen vochttekort).
  woensdag 6 oktober 2010 @ 17:31:06 #137
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_87253114
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 17:25 schreef El_Liberaliste het volgende:
Ik doe nu een kleine drie jaar krachttraining, weliswaar een beetje recreatief maar begin toch aardig sterk te worden. Toch vraag ik me af, wat is nou zo'n beetje de (tegen)werking van langdurig veel alcohol? Ik train iedere week toch minimaal drie keer maar ik ben ook vaak wel 2 keer per week flink dronken (student, borrel hier, feestje daar). Dat alcohol spieren afbreekt en groei tegengaat weet ik, maar in hoeverre drukt zoiets nou een stempel op wat je zou kunnen bereiken zonder alcohol? Er vanuit gaande dat je wel voldoende rust neemt en veel water drinkt (dus geen vochttekort).
Alcohol in ruime mate is vrij killing voor je spieropbouw. De proteinesynthese vindt niet plaats wanneer je een x hoeveelheid alcohol (niet bijster veel ook) in je systeem hebt. Normaal ben je een klein beetje alcohol ook wel weer snel kwijt, maar als je goed doorzuipt dan duurt dat uren, waarschijnlijk nog tijdens je slaap ook - de tijd waarin je juist het meest herstelt en op den duur groeit.

Ga er dus vanuit dat je sowieso 1/3e minder effectief bezig bent.
Intelligent, but fucked up.
pi_87253211
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 17:25 schreef El_Liberaliste het volgende:
Ik doe nu een kleine drie jaar krachttraining, weliswaar een beetje recreatief maar begin toch aardig sterk te worden. Toch vraag ik me af, wat is nou zo'n beetje de (tegen)werking van langdurig veel alcohol? Ik train iedere week toch minimaal drie keer maar ik ben ook vaak wel 2 keer per week flink dronken (student, borrel hier, feestje daar). Dat alcohol spieren afbreekt en groei tegengaat weet ik, maar in hoeverre drukt zoiets nou een stempel op wat je zou kunnen bereiken zonder alcohol? Er vanuit gaande dat je wel voldoende rust neemt en veel water drinkt (dus geen vochttekort).
Het werkt gewoon tegen, moet je zelf afwegen... liever drinken en minder resultaat en andersom.
Je hebt ook meerdere factoren waardoor je resultaat minder word, dus als dit het enige is...
Maar hoezo 2x per week dronken? ik drink wanneer ik uitga ook maar wel zo dat ik niet dronken word.
Gewoon lekker drinken, maar in beperke houden.
Sowieso ga ik niet elk weekend.

1. omdat ik er geen zin in heb en 2. omdat het nogal zonde is wanneer je hard voor werkt en dan alles kapot zuipt...
pi_87253255
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 17:31 schreef Fortune_Cookie het volgende:

[..]

Alcohol in ruime mate is vrij killing voor je spieropbouw. De proteinesynthese vindt niet plaats wanneer je een x hoeveelheid alcohol (niet bijster veel ook) in je systeem hebt. Normaal ben je een klein beetje alcohol ook wel weer snel kwijt, maar als je goed doorzuipt dan duurt dat uren, waarschijnlijk nog tijdens je slaap ook - de tijd waarin je juist het meest herstelt en op den duur groeit.

Ga er dus vanuit dat je sowieso 1/3e minder effectief bezig bent.
En nog de training na het drinken, is ook nog slechter.... omdat je helemaal brak bent en minder kracht hebt.
  woensdag 6 oktober 2010 @ 17:38:39 #140
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_87253389
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 17:34 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

En nog de training na het drinken, is ook nog slechter.... omdat je helemaal brak bent en minder kracht hebt.
Ook dat nog idd.

Ik drink als ik er zin in heb, maar ik probeer sowieso altijd 1 nacht rust te pakken tussen mijn laatste training en de dag waarop ik dan drink. En idd nooit trainen na een avondje doorzakken, moet er niet aan denken.

Maar er zijn ook momenten dat het me geen hol interesseert, en ik gewoon doe waar ik zin in heb O-)
Intelligent, but fucked up.
pi_87253396
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 17:31 schreef Fortune_Cookie het volgende:

[..]

Alcohol in ruime mate is vrij killing voor je spieropbouw. De proteinesynthese vindt niet plaats wanneer je een x hoeveelheid alcohol (niet bijster veel ook) in je systeem hebt. Normaal ben je een klein beetje alcohol ook wel weer snel kwijt, maar als je goed doorzuipt dan duurt dat uren, waarschijnlijk nog tijdens je slaap ook - de tijd waarin je juist het meest herstelt en op den duur groeit.

Ga er dus vanuit dat je sowieso 1/3e minder effectief bezig bent.
Ik train niet of zelden met restanten alcohol, sowieso train ik bijna altijd 's avonds laat. Klinkt een beetje sneu maar 1/3e minder effectief valt me eigenlijk mee :@
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 17:33 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Het werkt gewoon tegen, moet je zelf afwegen... liever drinken en minder resultaat en andersom.
Je hebt ook meerdere factoren waardoor je resultaat minder word, dus als dit het enige is...
Maar hoezo 2x per week dronken? ik drink wanneer ik uitga ook maar wel zo dat ik niet dronken word.
Gewoon lekker drinken, maar in beperke houden.
Sowieso ga ik niet elk weekend.

1. omdat ik er geen zin in heb en 2. omdat het nogal zonde is wanneer je hard voor werkt en dan alles kapot zuipt...
Wat minder effect vind ik niet erg, als het maar niet helemaal zinloos is, dat is het meer. Tja,hoezo 2 keer per week dronken, het is een beetje studentencultuur. Alle vrienden drinken en als je maandag bij vriend A bent en dinsdag bij vriend B, dan gebeurt dat. Veel vrienden drinken meerdere kratjes per week leeg. Onder dronken valt voor mij ook aangeschoten, maar heb ondertussen een redelijke resistentie. Anyway, wanneer ik klaar ben met studeren ben ik van plan drastisch te minderen.
pi_87253441
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 17:38 schreef Fortune_Cookie het volgende:

[..]

En idd nooit trainen na een avondje doorzakken, moet er niet aan denken.

Mits niet al te brak train ik de avond ná het doorzakken wel weer, kan je al die slechte stoffen er even lekker uitzweten. Zie het soms ook als een soort straftraining :')
pi_87253609
quote:
Wat minder effect vind ik niet erg, als het maar niet helemaal zinloos is, dat is het meer. Tja,hoezo 2 keer per week dronken, het is een beetje studentencultuur. Alle vrienden drinken en als je maandag bij vriend A bent en dinsdag bij vriend B, dan gebeurt dat. Veel vrienden drinken meerdere kratjes per week leeg. Onder dronken valt voor mij ook aangeschoten, maar heb ondertussen een redelijke resistentie. Anyway, wanneer ik klaar ben met studeren ben ik van plan drastisch te minderen.
Moet je zelf weten, ik ben zelf niet zon meeloper.
Heb/had vrienden die roken/drugs gebruiken/veel drinken enz... maar omdat zij het doen betekend nog niet dat ik het ook moet doen.
Roken en drugs sla ik sowieso af, ook wanneer de hele groep het wel gebruikt... ik respecteer dat en zij respecteren mij.
En drinken geef ik zelf aan wanneer ik niet meer hoef, bijv. na 5 biertjes... als zij dan doorgaan moeten ze dat zelf weten.
Mijn fun factor word er niet door vergroot, en volgende dag ben je nog beetje levend en verlies je dus geen dag.
En verder drink ik niet om stoer te zijn, dus kan ik gewoon stoppen wanneer ik wil.
Veel jongeren vinden het stoer als je veel drinkt of kan drinken, moeten ze zelf weten maar ik vind het niet stoer...
pi_87253648
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 17:40 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Mits niet al te brak train ik de avond ná het doorzakken wel weer, kan je al die slechte stoffen er even lekker uitzweten. Zie het soms ook als een soort straftraining :')
Prima, maar veel effect zal het niet hebben...
Alcohol in je lichaam en minder kracht... en vaak teweinig goed gegeten en geslapen...
pi_87253793
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 17:45 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Moet je zelf weten, ik ben zelf niet zon meeloper.
Heb/had vrienden die roken/drugs gebruiken/veel drinken enz... maar omdat zij het doen betekend nog niet dat ik het ook moet doen.
Roken en drugs sla ik sowieso af, ook wanneer de hele groep het wel gebruikt... ik respecteer dat en zij respecteren mij.
En drinken geef ik zelf aan wanneer ik niet meer hoef, bijv. na 5 biertjes... als zij dan doorgaan moeten ze dat zelf weten.
Mijn fun factor word er niet door vergroot, en volgende dag ben je nog beetje levend en verlies je dus geen dag.
En verder drink ik niet om stoer te zijn, dus kan ik gewoon stoppen wanneer ik wil.
Veel jongeren vinden het stoer als je veel drinkt of kan drinken, moeten ze zelf weten maar ik vind het niet stoer...
Ik gebruik geen drugs en rook niet tot nauwelijks, maar je maakt een fout door me meeloper te noemen. Hoewel ik misschien die schijn heb gewekt. Het is gewoon heerlijk om met je vrienden flink wat pils te drinken, er gebeurt altijd wel wat :)
De leeftijd dat het stoer is/was ben ik inmiddels wel gepasseerd ;)

Verder heb je gelijk, ik was meer benieuwd naar de fysieke gevolgen bij het fitnessen.
pi_87253986
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 17:50 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Ik gebruik geen drugs en rook niet tot nauwelijks, maar je maakt een fout door me meeloper te noemen. Hoewel ik misschien die schijn heb gewekt. Het is gewoon heerlijk om met je vrienden flink wat pils te drinken, er gebeurt altijd wel wat :)
De leeftijd dat het stoer is/was ben ik inmiddels wel gepasseerd ;)

Verder heb je gelijk, ik was meer benieuwd naar de fysieke gevolgen bij het fitnessen.
Ok dan leek het alleen maar zo ;)
pi_87254519
Ik heb prima gains gemaakt terwijl ik iedere vrijdag enkele biertjes nam en iedere zaterdag flink dronken ging, heb vrij weinig verschil gemerkt tussen de tijden van geen alcohol en wel ieder weekend alcohol om eerlijk te zijn.
  woensdag 6 oktober 2010 @ 21:59:30 #148
182728 honda1990
Laat gaan joh is toch heerlijk
pi_87264680
Ik ben de laatste tijd weer wat serieuzer gaan trainen en heb nu dus een schema gedownload. http://www.fitness-island.com/schema/schemakort_massa_3dagen.pdf
Nu is het zo dat er staat dat ik 10,8,6,6 moet doen, en dat 4 keer. Nu moet ik zeggen dat ik dat nogal veel vind eigenlijk, ik doe nu heel erg lang over alleen al 3 oefeningen waardoor ik de laatste oefeningen vaak niet meer goed volhoud. Is het misschien de bedoeling dat ik wat lichter train zodat ik sneller series kan maken?

Buitenom dat ik snel vermoeid ed. ben vind ik het ook gewoon erg vervelend dat ik enorm lang met 1 apparaat bezig ben zodat anderen erg lang op mij moeten wachten. Iemand misschien ideën?
Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
pi_87266573
Vergeet je binnenkantborst niet te trainen, staan op fitness-island handige tips hoe dat moet.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_87272942
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 22:39 schreef Diabox het volgende:
Vergeet je binnenkantborst niet te trainen, staan op fitness-island handige tips hoe dat moet.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wilde al net zeggen dat t niet kan, maar toen klikte ik de spoiler haha :D
  donderdag 7 oktober 2010 @ 18:44:55 #151
182728 honda1990
Laat gaan joh is toch heerlijk
pi_87294409
Erg fijn van die concrete tips :')
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
  donderdag 7 oktober 2010 @ 18:46:46 #153
182728 honda1990
Laat gaan joh is toch heerlijk
pi_87294505
Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
pi_87295192
_O- _O-
  donderdag 7 oktober 2010 @ 19:14:16 #155
182728 honda1990
Laat gaan joh is toch heerlijk
pi_87295744
:P
Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
pi_87308505
quote:
Er verscheen een lach op mijn gezicht :D
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 23:49:07 #157
182728 honda1990
Laat gaan joh is toch heerlijk
pi_87344256
Vandaag in de sportschool, een gast die het nodig vond halfverwege mijn serie mij wijs te maken hoe breed ik mijn stang vast moest houden. Flikker gewoon een eind op dorpsidioot, hou je is met jezelf bezig i.p.v. een ander. En nee het was geen instructeur, eerder zo'n gast die daar een beetje bruut liep te doen. Goed bedoelde adviezen vind ik meer dan prima, maar halverwege mijn set tegen me zeggen dat dit geen zin heeft (terwijl ik de oefening prima uitvoerde) daar kan ik echt op :r Zulk soort mensen mogen echt dood :')
Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
pi_87344359
Hoe breed je de stang vasthoudt is oefening afhankelijk en ook afhankelijk waar je het accent op wilt leggen. Sowieso is er dus geen ideale breedte van hoe je een stang vast moet houden. :P (Foute extremen daar gelaten).

Kan er zelf ook slecht tegen. :)
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 00:06:52 #159
97111 ukga
Siewosie baas
pi_87344862
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 23:49 schreef honda1990 het volgende:
Vandaag in de sportschool, een gast die het nodig vond halfverwege mijn serie mij wijs te maken hoe breed ik mijn stang vast moest houden. Flikker gewoon een eind op dorpsidioot, hou je is met jezelf bezig i.p.v. een ander. En nee het was geen instructeur, eerder zo'n gast die daar een beetje bruut liep te doen. Goed bedoelde adviezen vind ik meer dan prima, maar halverwege mijn set tegen me zeggen dat dit geen zin heeft (terwijl ik de oefening prima uitvoerde) daar kan ik echt op :r Zulk soort mensen mogen echt dood :')
terechte klacht idd. goede adviezen zijn altijd welkom, maar je hebt altijd van die gasten die een kansloze 'tip' willen geven om te laten zien dat ze het zogezegd denken beter te weten :')

Zo was ik laatst in de sportschool en een meisje die ik ken, wilde voor de lol ff zo een triceps oefening doen dus ik doe het voor, dat meisje doet het na. we zitten een beetje te geinen en te small talken, komt er zo een wannebe-beunhaas aan; AAH JE MOET HET ZO EN ZO DOEN. ( dan ook zelf de oefening uitvoeren). Een soort van verwaande; ik heb er verstand van en probeer indruk op jouw chick te maken. En dan niet doorhebben dat ie zich alleen voor lul zet :D

dude flikker een eind op man :') ga je eigen chicks regelen :')
pi_87345140
Hoax! Fokkers regelen geen chicks.
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 00:19:29 #161
97111 ukga
Siewosie baas
pi_87345295
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 00:14 schreef Diabox het volgende:
Hoax! Fokkers regelen geen chicks.
fokkers komen ook niet buiten, en fokkers zijn ook niet gespierd :P
pi_87345411
Ik vraag me af of hier ook "endo's" zijn (mensen die stevig/dikker gebouwd zijn) die serieus aan KT / bodybuilding doen en hierbij hun vet% laag proberen te houden. Ik kan me er ongelooflijk aan ergeren dat zo'n beetje elk bodybuildingprincipe uitgaat van skinny mensen van 60kg die niet aan kunnen komen :P.

Ben nu zelf al een tijdje bezig met een cut in combinatie met 5x5, het gaat alleen allemaal erg traag.
Weeg nu 92kg @ 186cm @ ~16-17%. In maart dit jaar woog ik 85kg @ dezelfde lengte met betere krachtstats, ben dus bezig met een soort van return als het ware :P.
pi_87345554
quote:
Ik kan me er ongelooflijk aan ergeren dat zo'n beetje elk bodybuildingprincipe uitgaat van skinny mensen van 60kg die niet aan kunnen komen :P.
Dat hangt volgens mij dan af waar je komt.
pi_87346346
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 00:19 schreef ukga het volgende:

[..]

fokkers komen ook niet buiten, en fokkers zijn ook niet gespierd :P
Inderdaad.
pi_87357415
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 00:22 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Ik vraag me af of hier ook "endo's" zijn (mensen die stevig/dikker gebouwd zijn) die serieus aan KT / bodybuilding doen en hierbij hun vet% laag proberen te houden. Ik kan me er ongelooflijk aan ergeren dat zo'n beetje elk bodybuildingprincipe uitgaat van skinny mensen van 60kg die niet aan kunnen komen :P.
Wat een onzin, dan kijk je niet goed. En om antwoord te geven op je vraag, ik ben geen endo. Ook geen ecto. 14.gif
full stops and exclamation marks
pi_87440174
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 00:22 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Ik vraag me af of hier ook "endo's" zijn (mensen die stevig/dikker gebouwd zijn) die serieus aan KT / bodybuilding doen en hierbij hun vet% laag proberen te houden. Ik kan me er ongelooflijk aan ergeren dat zo'n beetje elk bodybuildingprincipe uitgaat van skinny mensen van 60kg die niet aan kunnen komen :P.

Ben nu zelf al een tijdje bezig met een cut in combinatie met 5x5, het gaat alleen allemaal erg traag.
Weeg nu 92kg @ 186cm @ ~16-17%. In maart dit jaar woog ik 85kg @ dezelfde lengte met betere krachtstats, ben dus bezig met een soort van return als het ware :P.
* boskameel meldt :P.

Zit op 178, 72 kg denk op 16%. Maar kom van 94 af vanaf vorig jaar juni. Merk al dat ik erg geduldig moet zijn, maar ik ben niet meer zo gefocust op vetverlies op dit moment, meer op spieropbouw. Probeer dus zo schoon mogelijk te eten, zo blijven mijn vetgains minimaal.

Ga volgend jaar vlak voor de zomer wel leven op koolvis, kipfilet en broccoli :P.

Ben altijd jaloers op mensen die ecto zijn, lekker 3500+ kcals wegvreten en trainen lijkt me geweldig.
pi_87441046
quote:
Ben altijd jaloers op mensen die ecto zijn, lekker 3500+ kcals wegvreten en trainen lijkt me geweldig.
Zo geweldig is dat niet om groot te worden.
Want je hebt nooit honger maar toch moet je door blijven eten voor beetje resultaat in gewicht toename.
Heb liever dat ik minder hoef te eten en toch zelfde resultaat... :P
pi_87441553
Op 2700 kcal ga ik ook vooruit, 2 kg in 1,5 maand, gaat heel gestaag maar ben bijna geen vet bijgekomen. Als ik op 3500 ga zitten dan zit ik zo weer op 20%. En veel eten lijkt me heerlijk, ik kan echt blijven eten.
pi_87441611
quote:
Op maandag 11 oktober 2010 23:27 schreef boskameel het volgende:
Op 2700 kcal ga ik ook vooruit, 2 kg in 1,5 maand, gaat heel gestaag maar ben bijna geen vet bijgekomen. Als ik op 3500 ga zitten dan zit ik zo weer op 20%. En veel eten lijkt me heerlijk, ik kan echt blijven eten.
zullen we ruilen? :P
pi_87449558
Hoe gaat het met de OP, trouwens?
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_87497697
hoe heet de oefening waarbij je zit en je ellebogen op een kussen legt.
vervolgens pak je een halter met gestrekte handen en buigt je armen.
pi_87497932
Stretched Pillow Bending Curls.
  woensdag 13 oktober 2010 @ 15:58:41 #173
97111 ukga
Siewosie baas
pi_87498768
quote:
Op woensdag 13 oktober 2010 15:34 schreef Diabox het volgende:
Stretched Pillow Bending Curls.
hoe is het kapsel van je moeder geworden?
pi_87499162
quote:
Op woensdag 13 oktober 2010 15:58 schreef ukga het volgende:

[..]

hoe is het kapsel van je moeder geworden?
Was haar verven. :P
pi_87499323
quote:
Op woensdag 13 oktober 2010 15:28 schreef fespo het volgende:
hoe heet de oefening waarbij je zit en je ellebogen op een kussen legt.
vervolgens pak je een halter met gestrekte handen en buigt je armen.
Preacher Curls.

@boskameel: Dat heb ik dus precies ook idd :D. Wel tof dat je van 94k komt, en nu lekker focust op krachtgains :)
pi_87499683
quote:
Op woensdag 13 oktober 2010 16:15 schreef Jedi_Pimp het volgende:

[..]

Preacher Curls.

@boskameel: Dat heb ik dus precies ook idd :D. Wel tof dat je van 94k komt, en nu lekker focust op krachtgains :)
Dacht ik ook aan, maar goed, epic beschrijving ook.

pi_87503485
quote:
Op woensdag 13 oktober 2010 15:34 schreef Diabox het volgende:
Stretched Pillow Bending Curls.
:').
full stops and exclamation marks
  donderdag 14 oktober 2010 @ 09:43:58 #178
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_87524236
Ik kom hier maar even meelezen.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_87525141
quote:
Op woensdag 13 oktober 2010 16:15 schreef Jedi_Pimp het volgende:

[..]

Preacher Curls.

@boskameel: Dat heb ik dus precies ook idd :D. Wel tof dat je van 94k komt, en nu lekker focust op krachtgains :)
Inderdaad, krachttraining is eigenlijk veel lekker dan cardio :P. Al blijf ik wel 3 keer per week 20 minuutjes erbij hardlopen. Wil ook nog enige conditie hebben ;).
pi_87534743
Ik heb mezelf gisteren weer gewogen en zit nu op de 102 kilo, dat is een toename van 8 kilo in 8 maanden, en mijn vetpercentage is afgenomen naar 15 %, dus dat gaat de goede kant op.

Ik heb altijd een ecto bouw gehad, maar had toch een vetpercentage van 19%, ik denk het meeste rond mijn buik.
Na 8 maanden serieuzer trainen, + een goed eiwitrijk voedingsschema ben ik blij al zulke resultaten geboekt te hebben, alhoewel mijn buik nog een beetje achterblijft.

Als doel heb ik mijzelf voorlopig de 108 kilo voorgenomen.
  donderdag 14 oktober 2010 @ 15:20:14 #181
97111 ukga
Siewosie baas
pi_87534797
quote:
Op donderdag 14 oktober 2010 15:18 schreef Xlarge het volgende:
Ik heb mezelf gisteren weer gewogen en zit nu op de 102 kilo, dat is een toename van 8 kilo in 8 maanden, en mijn vetpercentage is afgenomen naar 15 %, dus dat gaat de goede kant op.

Ik heb altijd een ecto bouw gehad, maar had toch een vetpercentage van 19%, ik denk het meeste rond mijn buik.
Na 8 maanden serieuzer trainen, + een goed eiwitrijk voedingsschema ben ik blij al zulke resultaten geboekt te hebben, alhoewel mijn buik nog een beetje achterblijft.

Als doel heb ik mijzelf voorlopig de 108 kilo voorgenomen.
wat is je lengte?
pi_87535574
102kg @ 15% is beest.
pi_87536160
quote:
Op donderdag 14 oktober 2010 15:20 schreef ukga het volgende:

[..]

wat is je lengte?
Dat had ik er beter bij kunnen vermelden, ik ben 2.04 meter lang,

quote:
Op donderdag 14 oktober 2010 15:39 schreef Diabox het volgende:
102kg @ 15% is beest.
Was het maar zo, het wordt allemaal uitgerekt over 2.04 meter dus. :)
Maar met de 8 kilo massa erbij zit ik wel beter in mijn vel nu
  donderdag 14 oktober 2010 @ 15:58:46 #184
97111 ukga
Siewosie baas
pi_87536246
quote:
Op donderdag 14 oktober 2010 15:56 schreef Xlarge het volgende:

[..]

Dat had ik er beter bij kunnen vermelden, ik ben 2.04 meter lang,
[..]

Was het maar zo, het wordt allemaal uitgerekt over 2.04 meter dus. :)
Maar met de 8 kilo massa erbij zit ik wel beter in mijn vel nu
precies dat probleem heb ik ook een beetje, ben 1.93. dus al die spiermassa moet over een grotere lengte gespreidt worden dan al die vierkante gasten in de sportschool van 1.70 :P

maarja, geen stress. ik ga geduldig verder
pi_87536395
Ik ben maar 85kg met 1.95m.
Wel lage vet%..

Maargoed ik wil ook niet zo groot worden, meer beachboy met getrainde benen..
Ik ga nu voor de 90kg :)

In t begin woog ik 67kg.. haha dus al grote verbetering :')
  donderdag 14 oktober 2010 @ 16:05:53 #186
97111 ukga
Siewosie baas
pi_87536507
quote:
Op donderdag 14 oktober 2010 16:02 schreef DeRakker. het volgende:
Ik ben maar 85kg met 1.95m.
Wel lage vet%..

Maargoed ik wil ook niet zo groot worden, meer beachboy met getrainde benen..
Ik ga nu voor de 90kg :)

In t begin woog ik 67kg.. haha dus al grote verbetering :')
hoelang heb je getraind om van 67 naar 85 kilo te komen?
pi_87536615
quote:
Op donderdag 14 oktober 2010 16:05 schreef ukga het volgende:

[..]

hoelang heb je getraind om van 67 naar 85 kilo te komen?
Ik ben 1 jaar en 10 maanden bezig... hang nu tijdje op hetzelfde gewicht..84-85kg
pi_87569609
Zucht... 4 weken lang ietsje minder op eten gelet; 4 kg eraf :'( . Zal wel weer een maand of 6 duren voor dat er weer aan zit zonder al te veel vet.
pi_87577767
Hier 98kg @ 1.91, 15%

doel is 100 kg @ 12% ofzo.
pi_87581732
91kg @ 1m94, 10%, wacht tot m'n roa kuur voorbij is om weer flink te bulken.
pi_87584543
Ook gelijk dan even de leeftijden erbij zetten? :P
Ik ben 19.
pi_87584631
Ben ook 19.
pi_87584735
quote:
Op vrijdag 15 oktober 2010 20:35 schreef Diabox het volgende:
Ben ook 19.
Bijna zelfde stats... alleen je weegt meer dan ik.
Netjes :)
Hoelang bezig?

Ik doe het trouwens zonder kuren.
pi_87597381
quote:
Op vrijdag 15 oktober 2010 20:38 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Ik doe het trouwens zonder kuren.
roaccutane is geen anabole steroïde
pi_87602242
quote:
Op vrijdag 15 oktober 2010 20:33 schreef DeRakker. het volgende:
Ook gelijk dan even de leeftijden erbij zetten? :P
Ik ben 19.
ik ben 37
pi_87602292
quote:
Op vrijdag 15 oktober 2010 20:38 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Bijna zelfde stats... alleen je weegt meer dan ik.
Netjes :)
Hoelang bezig?

Ik doe het trouwens zonder kuren.
Ben bijna twee jaar bezig, begon op 69kg.

En een roaccutane kuur is alles behalve anabool. :P
pi_87604760
quote:
Op zaterdag 16 oktober 2010 12:55 schreef Diabox het volgende:

[..]

Ben bijna twee jaar bezig, begon op 69kg.

En een roaccutane kuur is alles behalve anabool. :P
Ooh ik, wist ik niet... weet helemaal niks van kuren... :P
Is het testosteron ofzo?

Ik ben ook bijna 2 jaar bezig, over 2 maanden.
Begon op 67kg.

Dan je wel lekker hard met spiermassa :)
pi_87604826
Testosteron is vrij anabool, was het maar testosteron :')
Is gewoon een kuur van de dermatoloog.
pi_87604977
quote:
Op zaterdag 16 oktober 2010 14:17 schreef Diabox het volgende:
Testosteron is vrij anabool, was het maar testosteron :')
Is gewoon een kuur van de dermatoloog.
Aha :P
Nooit van gehoord
pi_87663584
1.90 @ 81 kilo, 13 % vet (dat vet is een gokje)

Doel: 90 kilo @ 10% oid
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_87665206
zo na een tijdje dit topic te hebben gelezen zal ik mijn verhaal er eens zetten
tja ben joost ik fitness ,voetbal en hardlopen afentoe ben wel fanatiek (maar doe het rustig omdat ik 17 ben)
maar goed ik ben wel wat aan de zware kant want ik weeg tot mij zeer ongenoegen 87kg :N en ben 1,75
1,78 daar tussen weet het niet meer precies
maar goed maar het fitness ik ben best wel sterk als ik me zelf vergelijk met leeftijdgenoten stel doe ik dat nou dan ben ik soms wel 2 a 3 x sterker ,ergens waar ik het heel makkelijk kan zien is bij het bankdrukken
want zei doen top 45kilo met bankdrukken en mijn top is 92,5kilo *O* en verder met andere dingen gaat het precies het zelfde dan zou je wel denken dan gaat cardio wat minder omdat ik zwaar ben ,
maar cardio gaat gewoon goed heb ongeveer zelfde conditie soms wat minder soms wat meer
maar wat ik nu eigenlijk zou willen dat ik dat vet weg gaat want tja niemand word met vet mooier (behalve mensen met ondergewicht )
ken iemand tips waardoor dat vet eindelijke nou eens weg gaat ?
owja getrol heb ik geen zin in :X
pi_87669172
Cutten. In een notendop: 500~kcal onder onderhoud gaan eten, gewoon blijven krachttrainen en ook wat cardio erbij doen en sowieso goed op je voeding letten.

Zie;
http://forum.dutchbodybuilding.com/f9/cutten-begin-112937/
  maandag 18 oktober 2010 @ 15:04:22 #203
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_87673308
Meer hardlopen, minder eten en blijven fitnessen. Niet teveel zout eten (houdt vocht vast) en niet dagelijks in de snackbar hangen met je klasgenoten tijdens een tussenuur.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_87734764
Zaterdag 6 november as. tussen 14:00 en 16:00: Jay Cutler in Veldhoven bij Muscletotaal.
pi_87734970
Vrijdag 5 november tussen 20:00 en 22:00 houdt Jay Cutler een seminar @ Sport & Fitness in Almere. Ook kan je een dag trainen met hem winnen (zondag 7 november).
  donderdag 21 oktober 2010 @ 16:42:30 #206
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_87798359
Tip: Zaanse Hoeve magere aarbeienkwark. 8,5 gram eiwitten per 100 gram. Tikt lekker aan per bak.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_87798592
waar koop je die en hoe duur?
pi_87799193
Ik heb magere franse kwark van Konings, 59 cent ofzo, 500gr, 8.8 gr eiwit per 100gr. Had hiervoor Melkan, 450gr, 75 cent ofzo, 9.4gr eiwit per 100gr, maar die hebben ze uit de schappen gehaald hier. :(
  donderdag 21 oktober 2010 @ 17:04:37 #209
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_87799288
Zaanse Hoeve is een huismerk van de Albert Heijn. Kost iets van 92 cent ofzo. In ieder geval tussen de 90 cent en 1 euro in.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  donderdag 21 oktober 2010 @ 17:18:03 #210
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_87799833
Die konings waar koop je die? Heb ik ooit een keer gehad maar kan em nergens meer vinden.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_87800699
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 17:18 schreef fathank het volgende:
Die konings waar koop je die? Heb ik ooit een keer gehad maar kan em nergens meer vinden.
Deen, maar ook verkrijgbaar bij Dirk van den Broek.
  donderdag 21 oktober 2010 @ 18:11:59 #212
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_87801659
Hmm, hebben we hier allebei niet in de buurt. Zou de C1000 eens kunnen checken, daar kom ik namelijk nooit terwijl ie naast de AH zit.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_87802333
de magere franse kwark van de Jumbo is geloof ik 79 cent, en heeft 9.5 gram eiwit per 100 gram, het is degene met de groene letters

[ Bericht 0% gewijzigd door Xlarge op 21-10-2010 19:06:03 ]
  donderdag 21 oktober 2010 @ 18:37:08 #214
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_87802806
Is dit het boodschappenspel topic?

TVP dan.
Intelligent, but fucked up.
pi_87808086
Ben weer aanwezig op DBB.
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 08:57:07 #216
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_87820862
Ik heb de magere biogarde kwark van de AH, 10 gram eiwitten per 100gr.

Al blijft het ranzige zure zooi uiteraard. :{
Godfather Bodybuilding topic reeks
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 10:07:13 #217
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_87822493
Mjah, dat kun je wel stellen. Heb mezelf het leren eten als het ware O-)
Intelligent, but fucked up.
pi_87824256
Konings is nu C1000 basis, rond de 65 cent dacht ik.
pi_87831261
Doen jullie nog iets erbij, of verslind je het rauw?
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_87831506
Ik doe er altijd wat limonade bij.
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 17:38:02 #221
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_87838331
Kwark gewoon 'rauw' naar binnen stampen. Zo'n bakkie is met 5 happen leeg..
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 18:55:04 #222
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_87840698
gewoon naturel... ga niet helemaal lopen kutten met siroop enzo
Intelligent, but fucked up.
pi_87841935
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 17:38 schreef fathank het volgende:
Kwark gewoon 'rauw' naar binnen stampen. Zo'n bakkie is met 5 happen leeg..
idd ik heb hetzelfde, zo'n bak eet ik in 3 minuten leeg.
Het is niet lekker , maar het is niet anders, op sommige dagen eet ik er 1 in de ochtend en 1 ib de avond
pi_87843232
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 17:38 schreef fathank het volgende:
Kwark gewoon 'rauw' naar binnen stampen. Zo'n bakkie is met 5 happen leeg..
Dat ja.

Hebben jullie verder nog goedkope voeding tips?

Ik haal altijd C1000 basis muesli, 1kg muesli voor 1 euro. En van een Duits merk havermout, 500g voor 39 cent (ook C1000). Prima bulkvoer. De havermout kun je ook door je shake gooien bijv, omdat het fijne vlokken zijn.

Vandaag in de mr Smith gesquat... is het toch niet echt he. :N Normaal voel ik squats enorm in m'n onderrug en quads, nu totaal geen last van. Zondag voor straf maar een extra keertje echt squatten.
pi_87844401
quote:
Zondag voor straf maar een extra keertje echt squatten.
Nee dat zet zode aan de dijk.
pi_87845895
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 20:31 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Nee dat zet zode aan de dijk.
Wat?
pi_87850300
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 20:31 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

Nee dat zet zode aan de dijk.
Ga jij maar lekker gamen.
  vrijdag 22 oktober 2010 @ 23:01:53 #228
182728 honda1990
Laat gaan joh is toch heerlijk
pi_87852003
Hebben jullie ook dat als je 1/2 weken niet kan trainen dat het dan opeens lijkt alsof je alles voor niks hebt gedaan?
Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
pi_87852448
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:01 schreef honda1990 het volgende:
Hebben jullie ook dat als je 1/2 weken niet kan trainen dat het dan opeens lijkt alsof je alles voor niks hebt gedaan?
Nee. :P
pi_87853514
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 23:01 schreef honda1990 het volgende:
Hebben jullie ook dat als je 1/2 weken niet kan trainen dat het dan opeens lijkt alsof je alles voor niks hebt gedaan?
Kracht gaat snel achteruit.
Maar je massa blijft gewoon als je goed eet.

Weekje rust is trouwens prima eens in de paar maanden.
Kan je lichaam even herstellen, niks mis mee.
pi_87853889
quote:
Op vrijdag 22 oktober 2010 21:02 schreef 16meter het volgende:

[..]

Wat?
Nou dat 1 oefening wat minder ging, ga je nog een keer extra benen trainen.
Vaker is niet meteen beter.
En lijkt me niet dat je maar 1 oefening voor de benen hebt gedaan.

Ook staat groei en je benen 'voelen' apart van elkaar...
Heb ook wel is tijd geen of nauwelijks spierpijn maar ik groei wel.

Dus snap niet helemaal waarom je dan extra dag benen nog een keer gaat aanpakken... waardoor je rust ook weer is minder word.
pi_87854507
48 uur rust is voldoende

waar beweer ik dat spierpijn nodig is voor groei? :')
pi_87857032
DeRakker was progamer, uitkijken met hem. ;)
pi_87858291
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 00:00 schreef 16meter het volgende:
48 uur rust is voldoende

waar beweer ik dat spierpijn nodig is voor groei? :')
quote:
Normaal voel ik squats enorm in m'n onderrug en quads, nu totaal geen last van.
Voelen... wat bedoel je hiermee dan? na training?
pi_87858333
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 01:10 schreef Diabox het volgende:
DeRakker was progamer, uitkijken met hem. ;)
Waar de fck heb jij het allemaal over?
pi_87858530
Nee niks, zit toevallig een gozer op DBB met dezelfde avatar, dacht dus dat jij het was.
pi_87858580
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 02:26 schreef Diabox het volgende:
Nee niks, zit toevallig een gozer op DBB met dezelfde avatar, dacht dus dat jij het was.
dutchbodybuild forum bedoel je?

Ik zit op bodynet, dus ik ben het niet :P
pi_87860494
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 02:12 schreef DeRakker. het volgende:

[..]


[..]

Voelen... wat bedoel je hiermee dan? na training?
Ik zeg gewoon dat bar squats superieur zijn t.o.v. smith squats, snap je?
pi_87860755
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 10:12 schreef 16meter het volgende:

[..]

Ik zeg gewoon dat bar squats superieur zijn t.o.v. smith squats, snap je?
Maar dat is dan ook geen revolutionaire ontdekking :)
Quinn Dexter
pi_87861268
volgens hem wel blijkbaar
pi_87863687
quote:
Op zaterdag 23 oktober 2010 11:05 schreef 16meter het volgende:
volgens hem wel blijkbaar
Nee dat snap ik ook.
Maar dat is niet het punt.
Omdat je nu 1 oefening hebt gedaan wat minder ging, ga je een extra training doen.

Dat snap ik niet.
Marja zelf wete...
pi_87997285
is een bankje echt nodig bij wat beginners dumbell / halter press.
  woensdag 27 oktober 2010 @ 18:03:58 #243
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_88031166
Bankje is wel handig, tenzij je een bureaustoel of de bank van je moeder wil gebruiken.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_88033588
ik wilde eigenlijk gewoon op de grond gaan liggen.
pi_88034160
Haha succes, zullen je schouderbladen en ellebogen fijn vinden.
pi_88034648
En je kan ook niet diep genoeg.
pi_88041133
Ik heb een fullbody schema samengesteld wat ik ongeveer 3 a 4x per week thuis wil gaan doen. Doel is niet massa maar fit blijven, kracht kweken en ondersteuning voor hardlopen. Helaas heb ik niet meer dan 66kg op mijn barbell.

Ik heb de volgende oefeningen gekozen pull ups, bent over row, inverted row, upright row??, deadlift, hyperextensions, push ups, Military press, squads, pistols .
Graag wil ik een hamstring oefening verwerken in het schema maar een hamstring raise krijg ik niet voor elkaar (tips?).
Wat vinden jullie van het schema?
A revolution is a fundamental change in power or organizational structures that takes place in a relatively short period of time.
pi_88042005
quote:
Op woensdag 27 oktober 2010 21:33 schreef 1517 het volgende:
Ik heb een fullbody schema samengesteld wat ik ongeveer 3 a 4x per week thuis wil gaan doen. Doel is niet massa maar fit blijven, kracht kweken en ondersteuning voor hardlopen. Helaas heb ik niet meer dan 66kg op mijn barbell.

Ik heb de volgende oefeningen gekozen pull ups, bent over row, inverted row, upright row??, deadlift, hyperextensions, push ups, Military press, squads, pistols .
Graag wil ik een hamstring oefening verwerken in het schema maar een hamstring raise krijg ik niet voor elkaar (tips?).
Wat vinden jullie van het schema?
Je zou nog lunges kunnen doen voor je hamstrings.

Ik vind dat je nogal de nadruk legt op je rug, de eerste 6 oefeningen zijn allemaal voor de rug. je hebt alleen pushups voor borst en military press voor schouders. Ik zou wat meer balans aanbrengen in het schema als ik jou was.

Heb je ook dumbells?
pi_88043069
quote:
Op woensdag 27 oktober 2010 21:48 schreef Mithras82 het volgende:

[..]

Je zou nog lunges kunnen doen voor je hamstrings.

Ik vind dat je nogal de nadruk legt op je rug, de eerste 6 oefeningen zijn allemaal voor de rug. je hebt alleen pushups voor borst en military press voor schouders. Ik zou wat meer balans aanbrengen in het schema als ik jou was.

Heb je ook dumbells?
Nee heb helaas geen dumbells. Heb niet echt een bankje achtig iets dus weet niet hoe ik bench press zou kunnen doen. Rug: pull uo, bor en deadlift beter?
A revolution is a fundamental change in power or organizational structures that takes place in a relatively short period of time.
pi_88064348
quote:
1s.gif Op woensdag 27 oktober 2010 19:24 schreef DeRakker. het volgende:
En je kan ook niet diep genoeg.
Daar doelde ik ook voornamelijk op ;)
pi_88136278
Wie sport er 4x of meer keren per week en heeft soms een motivatie probleem?

Om de 3 maanden heb ik het wel 2 weken zwaar en moet ik mezelf naar de sportschool slepen op mijn tandvlees. Train zelf 4-5x per week, oh ja ik train alleen dus kan mezelf niet laten motiveren door een trainingspartner. Hoe houden jullie je motivatie??
pi_88138882
Ik hardloop 4 keer per week en kracht training 2/3 keer. Heb de laatste paar dagen ook een motivatie dip bij krachttraining heb ik dat meer dan bij hardlopen. Je moet zelf gewoon de deur uit trappen naar de gym of beetje youtube filmpjes kijken met betrekking tot de workout die je wil gaan doen
A revolution is a fundamental change in power or organizational structures that takes place in a relatively short period of time.
pi_88139147
Nooit motivatieproblemen gehad :P Train ook altijd alleen.
pi_88140129
Soms wel is een keer niet zo zin... maar ik denk er niet meer bij na of ik ga of niet.
Het is gewoon een standaard iets geworden.
pi_88152921
Ik verschuif de laatste tijd veel trainingen, waardoor ik bijv. vrij-za-zo achtereenvolgens moet gaan trainen. Verre van optimaal, maar ik probeer wel altijd netjes alle spiergroepen af te ronden.

Als ik eenmaal in de sportschool ben heb ik nooit last van een gebrek aan motivatie ofzo, gewoon gaan.
pi_88153459
Ik gok dat de mensen zonder motivatie problemen ook de mensen zijn met 40+ cm bovenarmen hier :)
pi_88153530
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 oktober 2010 13:30 schreef 1517 het volgende:
Ik hardloop 4 keer per week en kracht training 2/3 keer. Heb de laatste paar dagen ook een motivatie dip bij krachttraining heb ik dat meer dan bij hardlopen. Je moet zelf gewoon de deur uit trappen naar de gym of beetje youtube filmpjes kijken met betrekking tot de workout die je wil gaan doen
Apart, ik heb dat meer bij het hardlopen. Krachttraining blijft gewoon super om te doen, maar hardlopen doe ik meestal maar 3 keer per week, rond de 20 min. Ik vind het daarna vrij saai worden. Probeer in die 20 min wel helemaal dood te gaan qua intensiteit :P.
pi_88153835
Meerdere korte sessies (met hoge intensiteit) zijn ook beter dan 1 langere.
pi_88153857
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 oktober 2010 21:43 schreef 16meter het volgende:
Meerdere korte sessies (met hoge intensiteit) zijn ook beter dan 1 langere.
Hangt er van af wat je doel is denk ik.
  zaterdag 30 oktober 2010 @ 21:59:09 #260
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88154341
quote:
1.gif Op zaterdag 30 oktober 2010 11:59 schreef Mithras82 het volgende:
Wie sport er 4x of meer keren per week en heeft soms een motivatie probleem?

Om de 3 maanden heb ik het wel 2 weken zwaar en moet ik mezelf naar de sportschool slepen op mijn tandvlees. Train zelf 4-5x per week, oh ja ik train alleen dus kan mezelf niet laten motiveren door een trainingspartner. Hoe houden jullie je motivatie??
heel af en toe word ik wakker 's ochtends en denk ik; pff wat een klote dag gaat dit worden (waarom weet ik niet :P) en ik heb dan echt totaal geen zin om te trainen. Maarja, in de loop van de dag trekt dat weg en ga ik ´s avonds vol goede moed trainen.

Heb je btw na al die tijd trainen geen mensen gevonden met wie je afspreekt om te trainen?
pi_88154636
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 oktober 2010 21:59 schreef ukga het volgende:

[..]

heel af en toe word ik wakker 's ochtends en denk ik; pff wat een klote dag gaat dit worden (waarom weet ik niet :P) en ik heb dan echt totaal geen zin om te trainen. Maarja, in de loop van de dag trekt dat weg en ga ik ´s avonds vol goede moed trainen.

Heb je btw na al die tijd trainen geen mensen gevonden met wie je afspreekt om te trainen?
hmm nee eigenlijk niet, ben een tikje autistisch denk ik :) maar ik ben ook best veeleisend wat betreft mijn training veel jongens/mannen in mijn sportschool die vrij klein is, zijn voornamelijk bezig met biceps/triceps/borst. terwijl mijn training veel zware compounds bevat. Benen trainen doen de meeste daar niet, vind ik niet erg is het squat rek tenminste vrij.
  zaterdag 30 oktober 2010 @ 22:19:03 #262
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88155037
ja maar mensen met wie ik train doen ook meestal niet het zelfe qua training of oefeningen, maar soms helpen ze, of doen ze mee.
pi_88157660
quote:
Op zaterdag 30 oktober 2010 21:44 schreef Mithras82 het volgende:

[..]



Hangt er van af wat je doel is denk ik.
Ja ok, ik doelde op vetverbranding.
pi_88162083
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 oktober 2010 21:29 schreef Mithras82 het volgende:
Ik gok dat de mensen zonder motivatie problemen ook de mensen zijn met 40+ cm bovenarmen hier :)
Je punt :P? Ben ook heel skinny geweest hoor, had toen ook geen motivatieproblemen.

Ik train bewust zonder trainingspartner, wil geen ander die me probeert de les te wijzen met de meest onnuttige dingen die ze weer eens hebben opgepikt uit een of ander dom blaadje.
pi_88165314
Dat is voor mij ook de reden dat ik alleen train. Trainde eerst met een andere gozer, maar die kwam altijd met vage oefeningen en 'tips' die hij van een 'echte bodybuilder' had gekregen. Zoals draaien met je polsen tijdens de dumbbell press en weet ik wat voor gewrichts verneukende technieken hij nog meer had.
  zondag 31 oktober 2010 @ 11:46:34 #266
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88168115
straks weer trainen. ik heb zooooo geen zin!

:P
pi_88169440
Iemand ervaring met prohormonen zoals h-drol, m-drol, epistane?
  zondag 31 oktober 2010 @ 14:52:36 #268
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88173598
Vandaag heb ik erg last gekregen net na het dippen in mijn schouderkop. dus echt het gewricht. Heb daarna weinig meer gedaan aangezien ik er geen spanning op wilde zetten. iemand tips? denk zelf aan glucosamine slikken en rust geven
pi_88175568
quote:
1s.gif Op zondag 31 oktober 2010 12:33 schreef 16meter het volgende:
Iemand ervaring met prohormonen zoals h-drol, m-drol, epistane?
Ga dan liever gewoon direct aan de AAS, meer resultaat, en zijn de effecten op de lange termijn tenminste goed van gedocumenteerd.
  dinsdag 2 november 2010 @ 23:01:02 #270
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88270339
Ik weet dat de meeste van jullie niet fan zijn van Men's Health, sommige mischien wel. Ik ben m'n kamer aan het opruimen en wou jullie dit toch ff laten weten.
[TK] Men's Health tijdschriften
pi_88272874
wel leuk! maar ik ken de bladen niet, is het wat?

edit.
ik zie dat er genoeg interesse is, dan haak ik af.
  woensdag 3 november 2010 @ 00:07:07 #272
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88273070
quote:
1.gif Op woensdag 3 november 2010 00:02 schreef fespo het volgende:
wel leuk! maar ik ken de bladen niet, is het wat?

edit.
ik zie dat er genoeg interesse is, dan haak ik af.
ja het si wel oke. na 3 jaar heb ik het wel gezien alleen
pi_88293640
quote:
Op zondag 31 oktober 2010 09:17 schreef 16meter het volgende:
Dat is voor mij ook de reden dat ik alleen train. Trainde eerst met een andere gozer, maar die kwam altijd met vage oefeningen en 'tips' die hij van een 'echte bodybuilder' had gekregen. Zoals draaien met je polsen tijdens de dumbbell press en weet ik wat voor gewrichts verneukende technieken hij nog meer had.
Ik merk alleen wel dat ik daardoor op een zondag ofzo makkelijker thuis blijf. :')
pi_88293991
Doordat je alleen traint?
pi_88295568
5kg whey is weer binnen, kan weer 6maandjes vooruit :P :D
  woensdag 3 november 2010 @ 18:26:16 #277
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88295697
quote:
1.gif Op woensdag 3 november 2010 18:22 schreef DeRakker. het volgende:
5kg whey is weer binnen, kan weer 6maandjes vooruit :P :D
welk merk haal je eig? ik neem meestal 2.5 kilo whey isolaat voor 50 euro bij xxl
pi_88295994
body & fitshop whey perfection
crea haal ik ook daar van het eigen merk
  woensdag 3 november 2010 @ 19:23:57 #279
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88298022
quote:
1.gif Op woensdag 3 november 2010 18:33 schreef 16meter het volgende:
body & fitshop whey perfection
crea haal ik ook daar van het eigen merk
die is wel goedkoop, maar is wel maar 78% eiwit
pi_88298169
quote:
1s.gif Op woensdag 3 november 2010 18:26 schreef ukga het volgende:

[..]

welk merk haal je eig? ik neem meestal 2.5 kilo whey isolaat voor 50 euro bij xxl
http://www.xxlnutrition.nl/whey-delicious/xxl-nutrition

86 euro voor 5 kg
pi_88299994
Damn, nu al 2,5 week niet meer in de gym geweest. Voel me zo klote de laatste tijd. Echt totaal geen energie en daarnaast is de motivatie ook echt naar het 0-punt gedaald.. Uit het niets! :S
pi_88300235
quote:
14s.gif Op woensdag 3 november 2010 19:26 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

http://www.xxlnutrition.nl/whey-delicious/xxl-nutrition

86 euro voor 5 kg
Whut, whey met appeltaartsmaak?

Ik haal zelf GOLD STANDARD 100% WHEY PROTEIN Optimum Nutrition, is echt lekker gewoon! :9 Wel duur dus, ga een keer dat huismerk proberen :)
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_88300936
quote:
10s.gif Op woensdag 3 november 2010 20:12 schreef robuust89 het volgende:

[..]


Whut, whey met appeltaartsmaak?

Ik haal zelf GOLD STANDARD 100% WHEY PROTEIN Optimum Nutrition, is echt lekker gewoon! :9 Wel duur dus, ga een keer dat huismerk proberen :)
Haha maar die heb ik niet, je hebt verschillende smaken.
Ik vind zelf bosvruchten het lekkerste :)
Had eerst ook mango/perzik, ook lekker maar toch net wat minder :P

Had trouwens in t begin alle smaken sample gekocht, kan je mooi uitproberen wat lekker is.
pi_88306309
Ik heb altijd aardbei.
Behalve van de CCG, daarvan is de aardbei niet zo lekker en de banaan weer wel.
pi_88306503
Smaakloze whey voor mij, heb het niet zo op aspartaam en ik vind sucralose gewoon smerig.
  woensdag 3 november 2010 @ 22:38:09 #286
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88307945
quote:
1.gif Op woensdag 3 november 2010 22:14 schreef Mithras82 het volgende:
Smaakloze whey voor mij, heb het niet zo op aspartaam en ik vind sucralose gewoon smerig.
die van mij zijn altijd aspartaam-vrij. de meeste eiwitten emt smaken volgens mij
pi_88308121
Bijna alle whey is aspartaam vrij. Sowieso zie ik niet in wat er slecht is aan aspartaam.
pi_88309020
quote:
1s.gif Op woensdag 3 november 2010 22:41 schreef Diabox het volgende:
Bijna alle whey is aspartaam vrij. Sowieso zie ik niet in wat er slecht is aan aspartaam.
ik ook niet hoor, meer gevoelsmatig irrationeel enzo..
pi_88316014
quote:
Op woensdag 3 november 2010 22:41 schreef Diabox het volgende:
Bijna alle whey is aspartaam vrij. Sowieso zie ik niet in wat er slecht is aan aspartaam.
Ik weet niet of het ooit weteschappelijk is onderbouwd, maar het schijnt kankerverwekkend te kunnen zijn na veel en langdurig gebruik.

[ Bericht 0% gewijzigd door Xlarge op 04-11-2010 09:29:27 ]
pi_88316055
quote:
5s.gif Op donderdag 4 november 2010 09:21 schreef Xlarge het volgende:

[..]

Ik weet niet of het ooit weteschappelijk is onderbouwd, maar het schijnt kankerverwekkend te kunnen zijn n aveel en langdurig gebruik.
aspartaam zit in veel meer producten, wanneer je er niet teveel van binnen krijgt is er niks aan de hand.
Zoals kwark, yoghurt enz had ik ergens x gelezen.
pi_88320737
quote:
Op woensdag 3 november 2010 19:23 schreef ukga het volgende:

[..]

die is wel goedkoop, maar is wel maar 78% eiwit
Klopt.. maar per euro krijg je nog steeds goedkoop veel eiwitten. Heb nu zelf de Whey perfection met Berry blast smaak. Smaakt een beetje naar Yoghi drink :P
  donderdag 4 november 2010 @ 12:40:18 #292
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88322275
quote:
1.gif Op donderdag 4 november 2010 11:58 schreef VerrekteZakHooi het volgende:

[..]

Klopt.. maar per euro krijg je nog steeds goedkoop veel eiwitten. Heb nu zelf de Whey perfection met Berry blast smaak. Smaakt een beetje naar Yoghi drink :P
hm, zal hem eens proberen. Ik probeer vrienden wel eens te charteren om groot in te kopen (per persoon 5 kilo) maar dan gaat iedereen meeteen weer huilen omdat ze in 1 x 70 euro meoten leggen.
betje zonde, want als je groot inkoopt krijg je wel leuke kortingen.
pi_88322600
Dat iets hogere percentage eiwit, wat zal je dat merkbaar opleveren? Niks denk ik.. De geldbesparing merk ik wel direct. :P
pi_88322824
quote:
1s.gif Op donderdag 4 november 2010 12:48 schreef 16meter het volgende:
Dat iets hogere percentage eiwit, wat zal je dat merkbaar opleveren? Niks denk ik.. De geldbesparing merk ik wel direct. :P
Een whey shake geeft ook geen merkbaar verschil... zo kan ik t ook :P
pi_88322942
Dat is niet waar.
  donderdag 4 november 2010 @ 13:00:22 #296
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88323064
quote:
1.gif Op donderdag 4 november 2010 12:48 schreef 16meter het volgende:
Dat iets hogere percentage eiwit, wat zal je dat merkbaar opleveren? Niks denk ik.. De geldbesparing merk ik wel direct. :P
ja maar hoe meer eiwit percentage, hoe minder 'troep' er in zit. dus hoef je ook iets minder t gebruiken, dus zal het net zo duur zijn uiteindelijk
  donderdag 4 november 2010 @ 13:03:11 #297
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_88323181
ieuw... twee potten aminocell besteld bij xxl nutrition, maar niet op de smaak gelet (ze hadden er altijd maar 1 volgens mij)... gatverdamme.

Grape... Zelden zoiets chemisch gezien en geproefd. Maar het product an sich is super.
Intelligent, but fucked up.
  donderdag 4 november 2010 @ 13:04:12 #298
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88323218
quote:
1.gif Op donderdag 4 november 2010 13:03 schreef Fortune_Cookie het volgende:
ieuw... twee potten aminocell besteld bij xxl nutrition, maar niet op de smaak gelet (ze hadden er altijd maar 1 volgens mij)... gatverdamme.

Grape... Zelden zoiets chemisch gezien en geproefd. Maar het product an sich is super.
had ooit eens 2 flessen aminozuren bij de tuinen gehaald, rook lekker, maar accuzuur smaakt beter volgens mij :D
pi_88323454
quote:
5s.gif Op donderdag 4 november 2010 09:21 schreef Xlarge het volgende:

[..]

Ik weet niet of het ooit weteschappelijk is onderbouwd, maar het schijnt kankerverwekkend te kunnen zijn na veel en langdurig gebruik.
Vooralsnog alleen bij ratten. En zou je de dosis die die ratten namen extrapoleren naar mensen zou je echt op zeer extreme dosissen komen (lees meer dan 1% van de dagelijkse voeding bestaande uit aspartaam, nagenoeg onmogelijk). Nu mag je natuurlijk zoiets niet direct extrapoleren, maar het feit dat aspartaam zo gigantisch veel en uitgebreid is getest, en er nog niks de kop uit duikt, doet wel vermoeden dat het zeer safe is.
  donderdag 4 november 2010 @ 13:14:38 #300
97111 ukga
Siewosie baas
pi_88323589
ja alles werkt tegenwoordig kankerverwekkend bij overvloedig gebruik. het zal wel :{ ;(
pi_88334213
A revolution is a fundamental change in power or organizational structures that takes place in a relatively short period of time.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')