Documenten m.b.t. de afpersing van Beth Twittyquote:Op maandag 21 juni 2010 13:28 schreef sunny16947 het volgende:
Alles op een rijtje met correctie van receptiecamera 12 minuten.
5:32 aankomst Stephany en Joran bij receptie
5:33 aankomst bij de kamer
8:13 Joran rookt op de gang een sigaret met kamerdeur wagenwijd open.
8:14 Joran verlaat hotel voor koffie.
8:23 Joran met koffie bij receptie
8:24 Joran met koffie bij de kamer
Hier dus een gat van 11 minuten. Hij zou haar inderdaad betrapt kunnen hebben op de laptop. Ook kan er tijdens het koffiehalen iemand anders zijn geweest. Hij had nl. al die tijd al een schoon shirt aan.
8:35 Joran verlaat kamer met koffie
8:36 Joran klopt op kamerdeur
8:37 Joran kijkt naar camera met koffie in zijn hand.
8:38 Joran met koffie bij receptie
8:39 Jongen opent kamerdeur voor Joran
17 minuten om spullen te pakken
8:56 Joran verlaat kamer met rugzak en tas
8:57 Joran verlaat hotel
Ja, dat snap ik ook niet. Ik neem aan dat de rechter zich erover buigt, maar ze weten al vantevoren te vertellen wat de rechter zal beslissenquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:58 schreef Felixa het volgende:
Als het goed is wordt vandaag officieel bekend gemaakt of de bekentenis van Joran wordt ingetrokken.
Hart van Nederland meldde al dat dat niet het geval is, maar ja... toch maar even wachten op het officiele bericht uit Lima!
Het was blijkbaar al besloten, maar nog niet officieel meegedeeld:quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:06 schreef missziggy het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik ook niet. Ik neem aan dat de rechter zich erover buigt, maar ze weten al vantevoren te vertellen wat de rechter zal beslissen. Verder stinkt deze zaak echt niet, hoor.
Tja, denken, denken, speculeren, speculeren. Het zou kunnen, maar hoeft ook helemaal niet.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:34 schreef completestranger het volgende:
Ik zelf, denk dat Natalee, op het strand is overleden, ZONDER enige moord of wat dan ook er achter,
ik denk dat ze is gestruikeld, bij rotsen die nat waren of wat dan ook, drugs overdosis, bad trip. Iets in die richting.
En dat hij in paniek haar lichaam heeft weggewerkt.
( wat natuurlijk harststikke fout is, en ook dat hij er nog niks over heeft losgelaten tegenover de familie )
Ik vind Joran helemaal niet zo slim. En zijn leugens zijn ook vrij doorzichtig. Ik denk dat het puur toeval was dat het op 30 mei gebeurde. Óf Stephany moet hem daadwerkelijk toevallig op iets hebben betrapt. De kans dat het 30 mei was dat Joran Stephany vermoordde (gegeven dat hij de dader is, wat ik toch wel zeer waarschijnlijk acht) is net zo groot als de kans dat het 1 juni was (1/365) of eender elke andere datum van het jaar.quote:Maar zoals we allemaal weten is Joran slim genoeg om zich niet te laten pakken,
en is hij een master in liegen.
dus WAAROM, zou hij op dezelfde datum, een moord plegen ? ( dat zou heel dom zijn als je het vergelijkt met zijn slimme wegkomen van alle straffen )
Mensen die gokken hebben geld nodig. Dat hij die 250.000 dollar niet zou krijgen, wist hij ook wel, dan zou toch eerst het lichaam van Natalee moeten zijn gevonden. En hij wist dondersgoed dat dat niet zou gebeuren. Met sieraden kom je niet erg ver, die moet je nog maar zien kwijt te raken en dan nog voor een goede prijs. Cash is vele malen interessanter.quote:Hij zou haar ook hebben vermoord uit geldnood, enz, en roofmoord, nou alle sieraden zijn nog aanwezig, en ook had hij 25.000 van die moeder van Natalee afgeperst, en zou hij uiteindelijk intotaal 250.000 $ krijgen als hij het had gemeld, ( zij was in samenwerking met de FBI .. en wouden hem zo alsnog pakken omdat dat in Amerika zwaar bestraft word )
Omdat hij dat geld dus niet zou krijgen, en dan nog is roofmoord niet uitgesloten. Alhoewel ik niet denk dat hij haar daadwerkelijk heeft vermoord om het geld.quote:waarom zou die dan een meisje vermoorden als hij dat geld nog krijgt, zoieso is roofmoord dus al uitgesloten.
Dat is inderdaad de vraag. Maar aangezien er zo veel mensen met een wildvreemde mee gaan naar een hotelkamer, ja, ook tienermeiden of jonge twintigers, vind ik er weinig vreemds aan. Natalee wilde ook mee met Joran. Dat is ook gebeurd, zoals wij allemaal weten. Daarnaast was Stephany trouwens geen tiener meer. En Joran was helemaal niet beroemd/berucht in andere landen dan Nederland/Aruba of de VS. Sterker nog, bijvoorbeeld in Duitsland en Verenigd Koninkrijk kennen ze hem nu nóg niet (las ik laatst in een interview met Nederlandse pers aldaar).quote:- WAAROM, zou een meisje in hemelsnaam met hem meegaan?
een TIENER meisje, alle tienermeisjes weten van dit verhaal af, en zouden zoiets dus ook niet doen.
Ik denk dat ze in Peru wel tv kijken, zo niet.. Okay, dan ben ik fout
maar ik denk niet dat tienermeisjes daar iets COMPLEET anders doen dan wij hier in nl, of ergens anders op de wereld.
1. Zoals je zegt, horen zeggen. 2. Die zou dan wel zijn eigen opdracht hebben, die hij niet in gevaar kon/mocht brengen 3. Hij kon ook niet vermoeden dat er gevaar zou zijn 4. FBI is er voor de Verenigde Staten en burgers. Niet voor lokale burgers.quote:- Er was volgens horen en zeggen een fbi agent aan die poker tafel, waarom deed hij dan niks?
Ik bedoel, als fbi-politieagent-ma personeel moet je toch juist je volk/samenleving beschermen?
Waarschijnlijk wel. Er zijn ook berichten waaruit blijkt dat ze daarom na 3 dagen haar hebben gevonden.quote:- het is daar overdag warm, ( nacht weet ik niet maar las net koud )
een lijk gaat echt wel stinken hoor in hitte?
Hij heeft niet uitgecheckt, hij zou zelfs nog langer blijven, voor het pokertoernooi. Daarnaast liet hij het personeel weten dat zij zijn vriendin niet moesten storen.quote:- het is vrijwel normaal om een kamer te reinigen na het vertrek van een klant? ( hij heeft niet uitgecheckt I know, maar misschien had hij wel een bepaalde in en uit datum vermeld dat weten wij niet. Dus zo raar is het niet uitchecken niet, + misschien deed hij dat wel EERDER, dan dat filmpje, en heeft het hotel alleen dat filmpje vrijgegeven )
Ja, hij leek erg geschokt en angstig toen hij uit de kamer kwam lopenquote:- dat hij is gevlucht en hij haar niet heeft vermoord, is voor sommige mensen niet logisch.
Het lijkt mij juist wel logisch ?
Als je al eerder voor iets bent beschuldigd ( waarvan nog steeds niks is bewezen )
tuurlijk ga je dan weg.. Zelfde datum enz, het is te toevallig hij is daar te slim voor, maar hij wou natuurlijk niet associated zijn met deze zaak.
Onzin.quote:als hij het WEL gedaan zou hebben, waarom zou hij dan spullen daar laten,
karl kani gedoe, ( zag het op een foto : http://www.cbsnews.com/23(...)3.html?tag=page;next
foto 13 )
daar zit dna op, en aangezien hij als laatste was gezien met haar in een casino, zouden ze binnen notime contact hebben met Aruba, en kijken of het overeenkomt, want ik neem aan dat ze daar wel een dna sample hebben of wat dan ook, of dat ze dat zo zouden kunnen controleren, na zijn opsporing.[quote]Wat had hij dan moeten doen? De kamer stond al op zijn naam, zijn kleren zaten onder het bloed. Het had geen enkel nut om die kleren mee te nemen.
[quote]Hij is daar te slim voor,
Ik denk het niet. En zeker niet om de door jou genoemde redenen.quote:VOOR jullie mensen over mij gaan oordelen, nee ben geen persoon die hem huwelijksaanzoeken doet, nee dankjewel, als hij het heeft gedaan en het word bewezen zou ik het liefst elke dag toekijken via een camera in zijn ecl hoe hij langzaam wegrot.
MAAR, ik denk, dat hij er is in geluist.
Dat is iets waar je niet over kunt oordelen. Wat je ook niet weet.quote:opvallend :
-die vader heeft geen 1 traan gelaten om dat meisje.
Geen 1.
ze lieten de begravenis zelfs filmen en weet ik veel hoe veel andere dingen,
Aangezien hij heel veel pokerde en ook live toernooien speelden, blijkbaar meer dan zat. Misschien heeft het voor sommige mensen zelfs wel een bepaalde aantrekkingskracht.quote:-ik denk dat hij er heen is gelokt ( zoals er verteld is was hij uitgenodigd voor een poker toernooi )
WIE IN HEMELSNAAM, wil die jongen aan hun pokertafel?
Peru heeft zeker een groot belang bij de "goede afloop" van deze zaak. Al was het maar om de relatie met de VS.quote:-Het is 1 super grote media hype, en ik denk dat peru is betaald, via amerika of wat dan ook.
Als er niet gestoord mag worden, doet men dat over het algemeen ook niet. Of die camera's daar al lang hingen is nu onduidelijk. Maar de kans dat ze daar gehangen zijn om er een lijk neer te planten en Joran te betrappen op zijn domme en emotieloze reactie lijkt me toch vrij sterk.quote:-Er hing een camera recht voor zn kamer deur, dat heb je in het hilton hotel nog niet eens, en in peru in een of ander cheap hotel wel ?
( wat wel mogelijk is natuurlijk dat hij is geplaatst na zijn aankomst, ivm de samenwerking van peru en amerika wat ik denk, OF dat het personeel dat juist deed voor de media kan beide )
waarom zouden ze een camera wel neerhangen maar niet goed schoonhouden ( na 3 dagen pas gevonden en ze wisten heus wel dat hij weg was Joran, want als je iemand 3 dagen niet ziet gaan of staan op bewakingsbeelden weet je HEUS wel, dat hij weg is;) vooral na het zien van het beeld van weggaan neem aan dat dat word bekeken, dagelijks, OF dat er iemand achter zit en het in de gaten houd )
Dit is wel het meest vreemde argument dat ik ooit heb gehoordquote:-op oude foto's van Stephany, lijkt ze heel anders dan op de foto's die er nu worden vrijgegeven, daar was ze juist een heel spontaan mooi meisje, op die foto's die worden vrijgegeven, juist niet, heel verwaarloost en slonzig,
waarom zou dr familie, een foto kiezen waarop ze niet gelukkig lijkt, wereldwijd. ( kan aan mij liggen hoor )
Omdat die kneus zijn sleutels binnen had laten liggen in zijn kamer. Hij wist niet dat er camera's hingen. Hij móest wel.quote:- hoezo zou hij een schoonmaakster-werknemer van het hotel erbij halen, als er een " LIJK " ligt ?
Des te eerder word je gepakt lijkt me?
quote:Anyway, don't judge me, het is gewoon mijn instinct die zegt dat er iets niet klopt.
naja, iets, wel meerdere dingen.
en ik neem het niet voor hem op, nogmaals, ken hem niet, en zou denk wegrennen als ik hem zag aangezien die bijna 2 meter is en ik 1,73.
In Joran zijn verklaring staat dat hij op het internet zag dat hij gezocht werd en dat hij zich ging aangeven in een klein politiekantoortje in Chili maar dat ze hem weg stuurden wegens: hier weten we niets van... Dat daarna zijn taxi chauffeur zijn politiechef neef heeft opgebeld en dat die de taxi onderschept heeft wegens veiligheidsredenen. Volgens die verklaring heeft hij dus zichzelf aangegeven...quote:Op woensdag 23 juni 2010 16:03 schreef Knip het volgende:
Ik weet niet of ik het in eerdere topics gemist heb, maar is eigenlijk bekend hoe de arrestatie verlopen is? Het enige wat ik heb gelezen is dat hij in Chili in een taxi is gearresteerd. Hoe is dat precies in zijn werk gegaan? Heeft de taxichauffeur de politie ingelicht? Wist deze chauffeur via de media dat een Europeaan van 2 meter werdt gezocht? Reed de taxi toevallig in een verkeersfuik (alcoholcontrole of zo?) en zag de poitie Joran op de passagiersstoel zitten (en moest J. zich legitimeren en ging de agent de gegevens checken)? Viel Joran zo ontzettend op met zijn lange gestalte dat een wakkere agent (of burger) direct wist om wie het ging?
Kortom, hoe kon het dat ze Joran zo gemakkelijk te pakken kregen?
en nu gaat de hele wereld schrijven en arme Joran kan al die postzegels niet van zijn 30 euro per maand betalen. Dus gefrankeerde retourenveloppe bijsluiten hahaha!quote:
quote:Op woensdag 23 juni 2010 16:32 schreef MargrietV het volgende:
[..]
en nu gaat de hele wereld schrijven en arme Joran kan al die postzegels niet van zijn 30 euro per maand betalen. Dus gefrankeerde retourenveloppe bijsluiten hahaha!
Denk het niet.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:18 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Hoeft ook niet MargrietV, binnenkort is ie weer vrij man.
Alsof je niet op andere manieren aan een paspoort kan komenquote:Op woensdag 23 juni 2010 16:43 schreef MargrietV het volgende:
Nou Joran kan niet zomaar meer vluchten hahaha....
http://www.telegraaf.nl/b(...)aspoort__.html?p=2,1
Dat zou kunnen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:24 schreef thespindoctor het volgende:
[..]
Alsof je niet op andere manieren aan een paspoort kan komen
Waarom denk je dat?quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:18 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Hoeft ook niet MargrietV, binnenkort is ie weer vrij man.
Natuurlijk komt er een proces, hij komt hier niet zomaar mee weg. En het vooronderzoek kan al 2 tot 3 jaar duren. Voorlopig zit hij daar nog wel.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:36 schreef MargrietV het volgende:
Omdat ik denk, dat er zeker een proces komt.
Trouwens heb ook reacties gelezen bij de Peruviaanse kranten en ze zijn daar aardig over de plas, omdat Joran Wereldcup Voetbal mag kijken.
Joran zit zeker niet 'in de beperking', zoals we dat hier kennen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:36 schreef MargrietV het volgende:
Omdat ik denk, dat er zeker een proces komt.
Trouwens heb ook reacties gelezen bij de Peruviaanse kranten en ze zijn daar aardig over de plas, omdat Joran Wereldcup Voetbal mag kijken.
Dat heb je goed gehoord. Hij mag af en toe bellen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:49 schreef ThomasD het volgende:
[..]
Joran zit zeker niet 'in de beperking', zoals we dat hier kennen.
Hij kan vrij in- en uit zijn cel, praten met zijn buurman etc.
Hoorde ik het gisteren nou goed van JvdH, dat hij ook via via kan bellen?
Dat zou ik dus absurd vinden..
Yep, met het mobieltje van zijn buurman, de huurmoordenaar. Volkomen krankzinnig.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:49 schreef ThomasD het volgende:
Hoorde ik het gisteren nou goed van JvdH, dat hij ook via via kan bellen?
Dat zou ik dus absurd vinden..
Beperking komt er wel aanquote:Op woensdag 23 juni 2010 17:36 schreef MargrietV het volgende:
Omdat ik denk, dat er zeker een proces komt.
Trouwens heb ook reacties gelezen bij de Peruviaanse kranten en ze zijn daar aardig over de plas, omdat Joran Wereldcup Voetbal mag kijken.
Hij is toch alleen nog maar verdachte? Of al schuldig verklaard? Ik snap dat je iets milder met verdachten om gaat dan met schuldigenquote:Op woensdag 23 juni 2010 17:55 schreef zoefbust het volgende:
[..]
Beperking komt er wel aan
Faced with the versions that indicate that the Dutchman would have been World Cup matches, Aguilar says that this is not a privilege for processing.
http://www.generaccion.co(...)xime-responsabilidad
Hij zit nu al min of meer heel comfortabel in een Privé cel .quote:Op woensdag 23 juni 2010 18:07 schreef paddy het volgende:
[..]
Hij is toch alleen nog maar verdachte? Of al schuldig verklaard? Ik snap dat je iets milder met verdachten om gaat dan met schuldigen
Veel te grof, mag van mij de prullenbak in.quote:Op woensdag 23 juni 2010 19:22 schreef Maron het volgende:
Een gedicht van Max Lerou..het mot toch niet gekker worden met de bekendheid van dat mispunt..pff..
[En de bananenboot kwam van comacabana
onder ons gezegd en gezwogen
we roken een jonko - ze is skaffa man
we droppen nog een pintoe
ik vinger die puta een beetje en conjo
ineens doet ze het niet meer
natuurlijk hebben ze die motjo niet gevonden
met mij kan je niet fucken man
en die tjappie jongen die kiepert
haar zo zonder gewicht
geen moment was ik para
die longen lopen zo vol water
dan ga je echt niet drijven weet je
ik ben zo fucking weerie
hoe dichter je bij mij komt
hoe dichter bij de haaien..]
Gekkenhuis
Inderdaad, ik kan het ook niet zo appreciëren...quote:Op woensdag 23 juni 2010 19:30 schreef MargrietV het volgende:
[..]
Veel te grof, mag van mij de prullenbak in.
Ik heb het niet zelf geschreven hoor, ik vond het toevallig..van mij hoeft het ook niet... ik wilde alleen maar aangeven hoeveel mensen hier mee bezig zijn, van dit tot notabene huwelijksaanzoeken..zodadelijk krijgt hij nog een fanclub..kan het nog gekker ?quote:Op woensdag 23 juni 2010 19:30 schreef MargrietV het volgende:
[..]
Veel te grof, mag van mij de prullenbak in.
Ze gaan programma verkopen, Vanavond is herhaling op RTL.quote:Op woensdag 23 juni 2010 19:39 schreef Marie30 het volgende:
Ondertussen verdenk ik RTL4 ook van een complot... Ik woon niet in NL en kan dat dus niet ontvangen. Alle andere waardeloze crap vind je meteen terug op de gemist page maar die docu met mama Sloot niet.Zelfs op Youtube is hij nog altijd niet te vinden... Why???!!!!
Hmmz als ze Anita gaan dubben (of met zo'n voiceover) vind ik dat natuurlijk minder om naar te kijken, vooral omdat die Amerikanen altijd zo overdrijven (sorry voor het hokjes denken)... Aan die herhaling heb ik ook niets aan, woon vandaag ook nog altijd niet in NL...quote:Op woensdag 23 juni 2010 19:55 schreef Felixa het volgende:
Is inderdaad verkocht (in het Engels) aan ABC, in dat filmpje met die ex-FBI-agent kon je al wat stukjes zien.
Lees je email.quote:Op woensdag 23 juni 2010 20:00 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Hmmz als ze Anita gaan dubben (of met zo'n voiceover) vind ik dat natuurlijk minder om naar te kijken, vooral omdat die Amerikanen altijd zo overdrijven (sorry voor het hokjes denken)... Aan die herhaling heb ik ook niets aan, woon vandaag ook nog altijd niet in NL...![]()
Welk filmpje is dat met die ex-FBI agent? Bedankt al...
Nou vooruit dan maar!quote:Op woensdag 23 juni 2010 20:00 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Hmmz als ze Anita gaan dubben (of met zo'n voiceover) vind ik dat natuurlijk minder om naar te kijken, vooral omdat die Amerikanen altijd zo overdrijven (sorry voor het hokjes denken)... Aan die herhaling heb ik ook niets aan, woon vandaag ook nog altijd niet in NL...![]()
Welk filmpje is dat met die ex-FBI agent? Bedankt al...
Nou heb helemaal gelijk in, dat is precies wat ze aan het doen was.quote:Op woensdag 23 juni 2010 20:22 schreef MargrietV het volgende:
Gisteravond keek ik en op een moment dacht ik.... ze wil een bedelactie doen voor geld voor advocaten van Joran. Had iemand anders dat gevoel ook?
Volgens mij heeft MargrietV dat hier vanmiddag gepost.quote:Op woensdag 23 juni 2010 20:44 schreef Marie30 het volgende:
Had ergens gelezen, weet helaas niet meer waar, dat mama Sloot voor het interview maar liefst 200 000 euro kreeg... Zou dat waar zijn? Veel hé...
Je hebt gelijk, hier is het weer... Toch een smak geld hé...quote:Op woensdag 23 juni 2010 14:04 schreef MargrietV het volgende:
Moeder schijnt 200.000 euro gekregen te hebben voor interview.
In VS zijn ze al bereid om 1 miljoen te betalen voor een interview!
Lees commentaar van Angelina Wit
http://translate.google.nl/translate?hl=nl&sl=es&u=http://elcomercio.pe/noticia/499283/acusado-acusador-joran-van-der-sloot-denuncio-jefe-policial-dirincri-violar-sus-derechos&ei=IfchTLGwItObOP2H9Ec&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBgQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://elcomercio.pe/noticia/499283/acusado-acusador-joran-van-der-sloot-denuncio-jefe-policial-dirincri-violar-sus-derechos%26hl%3Dnl%26sa%3DG%26rlz%3D1G1GGLQ_NLNL385
Denk dat ze een goed percentage van de verkoop heeft geregeld. Plus de startbonus natuurlijk!quote:Op woensdag 23 juni 2010 20:52 schreef Felixa het volgende:
"Schijnt" staat er bij, dus of het echt zo is...
Misschien is het wel nog veel meer!
Zou geen interview geven al te veel publiciteit gehad,quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:12 schreef Vandaag... het volgende:
Nou ja, ze hoeft het ook niet weg te geven toch? Het is vrij normaal om te betalen voor interviews, ook om "exclusieve rechten" te verkrijgen.
Daarnaast heeft mevrouw geen echtgenoot meer met een inkomen, heeft ze 2 studerende kinderen in de VS en een zoon in de gevangenis waar ze wellicht een advocaat voor wil kunnen bekostigen.
Zou jij dan zeggen: " nee hoor, ik hoef er niks voor!"
Volgens de geruchten was ze platzak. Met die twee ton krijgt ze in ieder geval wat ademruimte.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:20 schreef MargrietV het volgende:
[..]
Zou geen interview geven al te veel publiciteit gehad,
Dat ze blut was, had ze dat zelf niet gezegd... dat ze daarom niet naar Peru kon vliegen?quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:50 schreef mazaru het volgende:
[..]
Volgens de geruchten was ze platzak. Met die twee ton krijgt ze in ieder geval wat ademruimte.
Er zullen vast wel wat vrouwelijke fokkers van hem gecharmeerd zijn, het aantal vrouwen wat in dit topic post is opvallend grootquote:Op woensdag 23 juni 2010 16:36 schreef zoefbust het volgende:
[..]
Why Would Any Woman Want to Marry van der Sloot?
CBS) Joran Van der Sloot may be behind bars, but he claims his popularity is on the rise.
The Dutchman, 22, is accused of killing Peruvian business student Stephany Flores, 21, in his Lima hotel room May 30. He's confessed, but claims the confession was coerced and he was tricked into giving it, and he wants it tossed out. He also remains the chief suspect in the 2005 disappearance in Aruba of Alabama teen Natallee Holloway.
Van der Sloot told a Dutch newspaper he's received dozens of marriage proposals from women sending him letters.
What are those women -- and others who've sought relationships with other criminals -- thinking?
It has little to do with the men, and more to do with the women themselves, Northeastern University criminologist Jack Levin explained on "The Early Show" Wednesday.
Men may be notorious killers but, says Levin, they have somehow become the new celebrity, showing up everywhere from magazine covers to T-shirts.
http://www.cbsnews.com/st(...)ow/main6609826.shtml
Bullshit, dit komt meer in de buurt:quote:Op woensdag 23 juni 2010 20:39 schreef Felixa het volgende:
Hier een stuk waar wordt ingegaan op de psyche van vrouwen die contact leggen of willen trouwen met iemand in de gevangenis.
Hier ben ik het dus helemaal mee eens!quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:12 schreef Vandaag... het volgende:
Nou ja, ze hoeft het ook niet weg te geven toch? Het is vrij normaal om te betalen voor interviews, ook om "exclusieve rechten" te verkrijgen.
Daarnaast heeft mevrouw geen echtgenoot meer met een inkomen, heeft ze 2 studerende kinderen in de VS en een zoon in de gevangenis waar ze wellicht een advocaat voor wil kunnen bekostigen.
Zou jij dan zeggen: " nee hoor, ik hoef er niks voor!"
Jij hebt blijkbaar geen kinderen Margriet, reactie is onder de maat vind ik.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:04 schreef MargrietV het volgende:
[..]
Denk dat ze een goed percentage van de verkoop heeft geregeld. Plus de startbonus natuurlijk!
is dit nu alweer een herhaling van gister?quote:
Makkelijk en goedkoop zo te reageren over iemand, die je totaal niet kent.quote:Op woensdag 23 juni 2010 23:43 schreef snappieniet het volgende:
[..]
Jij hebt blijkbaar geen kinderen Margriet, reactie is onder de maat vind ik.
Ik reageer op je reactie en deze laat niet zien dat je enige empathie hebt voor een moeder wiens kind waarschijnlijk verschrikkelijke dingen heeft gedaan.quote:Op woensdag 23 juni 2010 23:48 schreef MargrietV het volgende:
[..]
Makkelijk en goedkoop zo te reageren over iemand, die je totaal niet kent.
Nooit gehoord van Pro Deo Advokaten, die zijn ook goed! Moet het persé de advocaat zijn, die Michael Jackson heeft verdedigd. Leef naar je portemonnee, dat moeten we toch allemaal doen?quote:Op woensdag 23 juni 2010 23:52 schreef snappieniet het volgende:
[..]
Ik reageer op je reactie en deze laat niet zien dat je enige empathie hebt voor een moeder wiens kind waarschijnlijk verschrikkelijke dingen heeft gedaan.
Het is inderdaad een knap paleisjequote:Op woensdag 23 juni 2010 18:16 schreef zoefbust het volgende:
Hij zit nu al min of meer heel comfortabel in een Privé cel .
Ja, en hij schijnt ook gewoon te mogen poepenquote:Hij kan zo af en toe televisie kijken en bellen .
Maar als hij de rechter niet te woord wil staan die met een soort vooronderzoek bezig is ,
trekken ze zijn privileges in vermoed ik .
Ja, ik denk hetquote:Op woensdag 23 juni 2010 23:45 schreef Caesu het volgende:
[..]
is dit nu alweer een herhaling van gister?
Ja eh.... het is natuurlijk jouw goed recht om naar je portemonnee te leven, maar ik denk dat de meeste mensen in dit soort situaties wel zullen proberen een treetje hoger uit te komenquote:Op woensdag 23 juni 2010 23:55 schreef MargrietV het volgende:
[..]
Nooit gehoord van Pro Deo Advokaten, die zijn ook goed! Moet het persé de advocaat zijn, die Michael Jackson heeft verdedigd. Leef naar je portemonnee, dat moeten we toch allemaal doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |