Als de SGP erbij komt, in ieder geval niet op zondag.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:18 schreef phpmystyle het volgende:
Ik word geil bij die gedachten alleen al. Ik weet alleen niet als ik straks nog wel geil mag worden
En die andere 6 dagen 70 uur werken, net zoals vroegerquote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:19 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Als de SGP erbij komt, in ieder geval niet op zondag.
Nope. Er wordt hier gevraagd wat wij denken dat er zal gebeuren en wij reageren met de resultaten zoals door het NPB gepresenteerd.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:18 schreef Scorpie het volgende:
Iedereen die maar blijft roepen dat de sociale zekerheid uitgehold wordt
Worden jullie nou nooit eens moe van jezelf?
Frustrerend he, dat dit kabinet er nooit gaat komen. Ik lach me rot.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:18 schreef phpmystyle het volgende:
Ik word geil bij die gedachten alleen al. Ik weet alleen niet als ik straks nog wel geil mag worden
Paars plus is verder weg/quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:25 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Frustrerend he, dat dit kabinet er nooit gaat komen. Ik lach me rot.
Dat hoeft helemaal niet... Ze kunnen ook een andere informateur aanwijzen...quote:
Jij wil deze coalitie nietquote:
Nee. Ik vind de sociale zekerheid belangrijk. Het is een van de pijlers van ons land en onze samenleving. En een kabinet als in de OP genoemd zal dat zeker kapot maken.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:18 schreef Scorpie het volgende:
Iedereen die maar blijft roepen dat de sociale zekerheid uitgehold wordt
Worden jullie nou nooit eens moe van jezelf?
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:09 schreef phpmystyle het volgende:
Gaarne niet te bashen als je deze coalitie niet kan uitstaan, post dan liever niet.
Word jij nooit moe van jezelf? (Sorry, ik mag niet reageren van phpmystyle)quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:18 schreef Scorpie het volgende:
Iedereen die maar blijft roepen dat de sociale zekerheid uitgehold wordt
Worden jullie nou nooit eens moe van jezelf?
Jij wil regeren met de SGP? Jezus christus, hoe diep kan de rechtsstemmer zinken? Liberaal mijn ass met de klote-gristenen. Rechtsmensen helpen ons land naar de klote. Ik ben echt zsm weg als dit gebeurt.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:50 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Zeker welAl denk ik persoonlijk dat de kans klein is, maar we zullen zien.
quote:Gaarne niet te bashen als je deze coalitie niet kan uitstaan, post dan liever niet.
Dan snap je overduidelijk niet dat de PVV qua sociale zorgstelsel nog linkser is dan de SP, CDA geen ruggegraat heeft en de VVD geen prio heeft gelegd bij dat onderwerp.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:46 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Nee. Ik vind de sociale zekerheid belangrijk. Het is een van de pijlers van ons land en onze samenleving. En een kabinet als in de OP genoemd zal dat zeker kapot maken.
Deze neem ik als ondertitel!quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:11 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij wil regeren met de SGP? Jezus christus, hoe diep kan de rechtsstemmer zinken? Liberaal mijn ass met de klote-gristenen. Rechtsmensen helpen ons land naar de klote. Ik ben echt zsm weg als dit gebeurt.
Ga jij maar lekker juichen voor een kabinet met de SGP. Zelfs gemeenten zakken tegenwoordig niet meer zo diep.quote:
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ga jij maar lekker juichen voor een kabinet met de SGP. Zelfs gemeenten zakken tegenwoordig niet meer zo diep.
Eerder volslagen achterlijk en een schande voor een modern westers landquote:
Als je dat doet blijft dat emigreren van jou beperkt tot de Bijlmerbajesquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:10 schreef KoosVogels het volgende:
Hoe diep moet je zinken om te willen regeren met de SGP? Lekker affiche: PVV en SGP. Als dit kabinet er komt gooi ik eerst een steen door het raam van Rutte en emigreer dan naar een land dat niet zo debiel is.
Verder is het krankzinnig om de VVD te omringen door rechtse partijen. De VVD-plannen voor de huurmarkt en de HRA zijn in mijn ogen desastreus voor ons land. Daarnaast is gewoon gebleken dat enkel de hoge inkomens profiteren van VVD-beleid.
Boehoe we zijn bang voor de islam, maar omarmen fundamentalistische christenenquote:
Dan snap jij niet dat de PVV die dingen alleen maar heeft ingevuld om een compleet programma te krijgen. Dat zullen ze zo weer inleveren wanneer daar om gevraagd wordt. Zie verhoging AOW-leeftijd.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:13 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dan snap je overduidelijk niet dat de PVV qua sociale zorgstelsel nog linkser is dan de SP, CDA geen ruggegraat heeft en de VVD geen prio heeft gelegd bij dat onderwerp.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik meen het; alleen het idee al maakt mij enorm boos. En dat komt voornamelijk door de SGP.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:19 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Als je dat doet blijft dat emigreren van jou beperkt tot de Bijlmerbajes
Wat voor last heb jij toch van christenen?quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Boehoe we zijn bang voor de islam, maar omarmen fundamentalistische christenen
SGP is echt compleet achterlijk, ik woon vlak bij Staphorst en als je de politiek daar een beetje volgtquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik meen het; alleen het idee al maakt mij enorm boos. En dat komt voornamelijk door de SGP.
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Boehoe we zijn bang voor de islam, maar omarmen fundamentalistische christenen
SGP in een kabinet. Fuck yeah dat ik ga emigeren. Zoals du_ke als schrijft: een schande voor de moderne westerse wereld.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:21 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Joh, hij gaat echt niet emigreren hoor
Maar wat voor daadwerkelijke last heb je van ze? Bedreigen ze jou? Bedreigen ze je vrouw of schelden ze je dochter uit? Welke last?quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:22 schreef du_ke het volgende:
[..]
SGP is echt compleet achterlijk, ik woon vlak bij Staphorst en als je de politiek daar een beetje volgt
Ik heb geen last van christenen, net zo min dat ik last heb van de islam. Echter, kiezen voor de SGP is net zo krankzinnig als kiezen voor de sharia waar jullie allemaal zo bang voor zijn.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:22 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wat voor last heb jij toch van christenen?
http://www.pvv.nl/images/(...)ingsProgrammaPVV.pdfquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:18 schreef du_ke het volgende:
Omdat ze te kort zullen zitten om echt beleid uit te voeren zal er niet veel gebeuren.
Maar mochten ze het wat langer volhouden dan verwacht ik dat ze stevig gaan snijden in zaken als sociale zekerheid en cultuur.
In streng gelovige gemeenschappen hebben ongelovigen daar een hoop last van. Al was het maar omdat er geen geld uitgetrokken wordt voor bepaalde voorzieningen, op zondag echt niks mag (kroeg of disco zaterdagavond om half 1 dicht) geen voetbal of andere sport op zondag. Eigenlijk bij voorkeur helemaal geen sport met competitie-elementen daarin etc etc. Dat kan echt behoorlijk beperkend werken wanneer ze veel macht krijgen.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:22 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wat voor last heb jij toch van christenen?
Ik ken persoonlijk SGP-politici en weet hoe zij in het leven staan. Brrrrrr.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:22 schreef du_ke het volgende:
[..]
SGP is echt compleet achterlijk, ik woon vlak bij Staphorst en als je de politiek daar een beetje volgt
Het gaat om de hypocrisie Lavenderr... Dat snap je toch zelf ook wel hoop ik?quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:24 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar wat voor daadwerkelijke last heb je van ze? Bedreigen ze jou? Bedreigen ze je vrouw of schelden ze je dochter uit? Welke last?
Is jouw denkwereld echt zo beperkt? Het vormt enkel een probleem als mensen schelden of bedreigen. Ooit het programma van de SGP wel eens doorgebladerd?quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:24 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar wat voor daadwerkelijke last heb je van ze? Bedreigen ze jou? Bedreigen ze je vrouw of schelden ze je dochter uit? Welke last?
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:20 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Dan snap jij niet dat de PVV die dingen alleen maar heeft ingevuld om een compleet programma te krijgen. Dat zullen ze zo weer inleveren wanneer daar om gevraagd wordt. Zie verhoging AOW-leeftijd.Ten faveure van welke partij dan? Want ik ben er nou nog steeds niet achter welke van die partijen nou de doodsteek zou zijn voor die sociale zekerheid.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit dus. Maarja, zolang ze niemand bedreigen is er niks aan de handquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:24 schreef du_ke het volgende:
[..]
In streng gelovige gemeenschappen hebben ongelovigen daar een hoop last van. Al was het maar omdat er geen geld uitgetrokken wordt voor bepaalde voorzieningen, op zondag echt niks mag (kroeg of disco zaterdagavond om half 1 dicht) geen voetbal of andere sport op zondag. Eigenlijk bij voorkeur helemaal geen sport met competitie-elementen daarin etc etc. Dat kan echt behoorlijk beperkend werken wanneer ze veel macht krijgen.
Definieer 'we' in dit verhaal, tjapquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Boehoe we zijn bang voor de islam, maar omarmen fundamentalistische christenen
We is de PVV-stemmer. Althans, vanwege de AOW hoef je in ieder geval niet op Wilders te stemmen.quote:
Laten we het daar dan maar op houden Koos dat mijn denkwereld beperkt is als je dat graag wilt geloven.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Is jouw denkwereld echt zo beperkt? Het vormt enkel een probleem als mensen schelden of bedreigen. Ooit het programma van de SGP wel eens doorgebladerd?
Ligt er een beetje aan waar je door dat dorp komt op zondag met de autoquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dit dus. Maarja, zolang ze niemand bedreigen is er niks aan de hand
Ach, laat ook maar.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dit dus. Maarja, zolang ze niemand bedreigen is er niks aan de hand
JIj kent zeker geen gemeenten waar de SGP in de gemeenteraad zit. Als je ziet hoe die mensen redeneren en waarom zij tegen bepaalde voorstellen stemmen dan was jij net als ik fel tegen de SGP in een kabinet. SGP'ers zijn namelijk geen christenen, dat zijn gestoorden. Kunnen moslimextremisten de hand schudden.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:30 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Laten we het daar dan maar op houden Koos dat mijn denkwereld beperkt is als je dat graag wilt geloven.
Voor mij vormen bedreigingen op straat en lastigvallen door bepaalde types een groter gevaar voor de samenleving dan mensen die hun geloof beleiden in een kerk, synagoge of moskee.
Hypocrisie begrijp ik heel goed. Van allerlei partijen.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het gaat om de hypocrisie Lavenderr... Dat snap je toch zelf ook wel hoop ik?
En of je je plots bekeert tot het atheisme of iets anders.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:30 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan waar je door dat dorp komt op zondag met de auto
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:24 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar wat voor daadwerkelijke last heb je van ze? Bedreigen ze jou? Bedreigen ze je vrouw of schelden ze je dochter uit? Welke last?
Niet mee eens. Komt bij dat de SGP helemaal niet gaat regeren.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:37 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Kom toch even. Als de SGP het in Nederland voor het zeggen zou hebben, zou jij volgende verkiezing al niet meer mogen stemmen. Vergeleken met de SGP zijn ze bij de Christenunie tolerant voor homo's. Vrouwen zouden dromen van wat allochtonen te verduren krijgen onder Wilders, als ze in een land leven waar de SGP heerschappij heeft
De SGP is de enige partij die ik echt in staat acht de democratie te bedreigen, mochten ze een meerderhied krijgen.
Komt inderdaad wel vaker voorquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:33 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Hypocrisie begrijp ik heel goed. Van allerlei partijen.
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Niet mee eens. Komt bij dat de SGP helemaal niet gaat regeren.
Klopt, het gaat ook niet gebeuren. Godzijdank. Maar de SGP is een bemoeizuchtige kloteclub die het liefst zoveel mogelijk vrijheden wil inperken. Zoals timmm zegt: de SGP vormt echt een bedreiging voor de democratie. CU en CDA-christenen zijn doorgaans normale mensen maar dat geldt zeker niet voor de SGP-christenen.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Niet mee eens. Komt bij dat de SGP helemaal niet gaat regeren.
Met 2 zetelsquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:37 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Kom toch even. Als de SGP het in Nederland voor het zeggen zou hebben, zou jij volgende verkiezing al niet meer mogen stemmen. Vergeleken met de SGP zijn ze bij de Christenunie tolerant voor homo's. Vrouwen zouden dromen van wat allochtonen te verduren krijgen onder Wilders, als ze in een land leven waar de SGP heerschappij heeft
De SGP is de enige partij die ik echt in staat acht de democratie te bedreigen, mochten ze een meerderhied krijgen.
Het gaat meer om het idee, mn beste Klummie. Natuurlijk kan de SGP geen stempel drukken op een evt kabinet. Maar vind het al erg genoeg dat de optie SGP wordt overwogen door sommigen.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:41 schreef Klummie het volgende:
[..]
Met 2 zetels![]()
De prijs die de andere 3 zullen moeten betalen os veels te hoog om 2 zetels meer in de TK te hebben. Kortom dit hele gebeuren is onzin.
Wat, je wil toch niet zeggen dat je serieus denkt dat partijen als de SGP in een coalitie veel te vertellen hebben? Dat zou hetzelfde zijn als denken dat de PvdD bij regeringsdeelname ons allemaal verplicht vegetarisch zou maken; grappig idee, maar totaal onrealistisch.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het gaat meer om het idee, mn beste Klummie. Natuurlijk kan de SGP geen stempel drukken op een evt kabinet. Maar vind het al erg genoeg dat de optie SGP wordt overwogen door sommigen.
Maar het principe alleen al dat een partij als de VVD gelukkig is met de gedoogsteun van een club als de SGP, is toch te bizar voor woorden? Je zou zeggen dat ze daar zo ver mogelijk vandaan willen blijven.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat, je wil toch niet zeggen dat je serieus denkt dat partijen als de SGP in een coalitie veel te vertellen hebben? Dat zou hetzelfde zijn als denken dat de PvdD bij regeringsdeelname ons allemaal verplicht vegetarisch zou maken; grappig idee, maar totaal onrealistisch.
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat, je wil toch niet zeggen dat je serieus denkt dat partijen als de SGP in een coalitie veel te vertellen hebben? Dat zou hetzelfde zijn als denken dat de PvdD bij regeringsdeelname ons allemaal verplicht vegetarisch zou maken; grappig idee, maar totaal onrealistisch.
Dat zeg ik toch; de SGP zal nooit een stempel kunnen drukken. Maar je wilt toch geen Kees van der Staaij als minister?. Zo'n persoon moet zich ook presenteren op tal van plaatsen. Nee dankje.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat, je wil toch niet zeggen dat je serieus denkt dat partijen als de SGP in een coalitie veel te vertellen hebben? Dat zou hetzelfde zijn als denken dat de PvdD bij regeringsdeelname ons allemaal verplicht vegetarisch zou maken; grappig idee, maar totaal onrealistisch.
Dat is letterlijk bij elke partij zo; elke optie wordt verkend, zelfs met partijen die in eerste instantie de tegenpolen zijn.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:48 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maar het principe alleen al dat een partij als de VVD gelukkig is met de gedoogsteun van een club als de SGP, is toch te bizar voor woorden? Je zou zeggen dat ze daar zo ver mogelijk vandaan willen blijven.
Ach ja de nadelen van democratie.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het gaat meer om het idee, mn beste Klummie. Natuurlijk kan de SGP geen stempel drukken op een evt kabinet. Maar vind het al erg genoeg dat de optie SGP wordt overwogen door sommigen.
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is letterlijk bij elke partij zo; elke optie wordt verkend, zelfs met partijen die in eerste instantie de tegenpolen zijn.
Dat is met de PvdA, CDA, SP, CU, GL en alllllllllllll die andere partijen echt precies hetzelfde hoor, daar hoef je niet voor te emigreren.
SGP is echt van een andere orde. Ik kan het op zich prima vinden met de SGP-politici die ik ken, maar ik walg echt van hun opvattingen.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is letterlijk bij elke partij zo; elke optie wordt verkend, zelfs met partijen die in eerste instantie de tegenpolen zijn.
Dat is met de PvdA, CDA, SP, CU, GL en alllllllllllll die andere partijen echt precies hetzelfde hoor, daar hoef je niet voor te emigreren.
De SGP is echt niet te vergelijken met de andere politieke partijen in dit land.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is letterlijk bij elke partij zo; elke optie wordt verkend, zelfs met partijen die in eerste instantie de tegenpolen zijn.
Dat is met de PvdA, CDA, SP, CU, GL en alllllllllllll die andere partijen echt precies hetzelfde hoor, daar hoef je niet voor te emigreren.
Je moet de PVV-stemmer eens horen als een of andere moslimpartij tig zetels haalt en in aanmerking komt voor regeringsdeelname. Iets met hypocriet enzo. Ik zit op beide niet te wachten.quote:
O nee, wat dacht je van de eerstgenoemde PVDD dan? Die willen de 'intensieve' veehouderij afschaffen. Weet je wat dat betekent? Dat je stukje vlees 10x zo duur gaat worden, vind ik anders ook behoorlijk ingrijpend...quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:54 schreef Tijn het volgende:
[..]
De SGP is echt niet te vergelijken met de andere politieke partijen in dit land.
quote:De intensieve veehouderij wordt afgeschaft en maakt plaats voor een dier-, natuur-, milieu- en mensvriendelijke vorm van veehouderij.
http://www.partijvoordedi(...)/2-4-duurzaamvoedselquote:Om in de toekomst alle monden te kunnen voeden is een krimp van de veestapel en een omschakeling naar een meer plantaardig voedselpatroon noodzakelijk.
We hebben het nu goddomme toch niet over de PvdD? Als die partij in aanmerking komt voor een plaats in het kabinet mag je gaan zeiken, tot dan is het niet aan de orde. Overigens is de optie SGP ook niet realistisch, maar het wordt nou eenmaal besproken in dit topic.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
O nee, wat dacht je van de eerstgenoemde PVDD dan? Die willen de 'intensieve' veehouderij afschaffen. Weet je wat dat betekent? Dat je stukje vlees 10x zo duur gaat worden, vind ik anders ook behoorlijk ingrijpend...
De SGP wil het liefst de grondwet wijzigen inde 10 geboden, nee dank U. Koos heeft wel een punt hoor, zijn enige weliswaar maar toch.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
O nee, wat dacht je van de eerstgenoemde PVDD dan? Die willen de 'intensieve' veehouderij afschaffen. Weet je wat dat betekent? Dat je stukje vlees 10x zo duur gaat worden, vind ik anders ook behoorlijk ingrijpend...
quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
We hebben het nu goddomme toch niet over de PvdD? Als die partij in aanmerking komt voor een plaats in het kabinet mag je gaan zeiken, tot dan is het niet aan de orde. Overigens is de optie SGP ook niet realistisch, maar het wordt nou eenmaal besproken in dit topic.
Denk om je hart, bloeddriuk etc...quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
We hebben het nu goddomme toch niet over de PvdD? Als die partij in aanmerking komt voor een plaats in het kabinet mag je gaan zeiken, tot dan is het niet aan de orde. Overigens is de optie SGP ook niet realistisch, maar het wordt nou eenmaal besproken in dit topic.
Ja, maar Koos met zijn bolle hoofd begrijpt niet dat dat er nooit doorheen komt. Nee, liever verkiest hij om al schuimbekkend te ageren tegen hen die ook maar in hun botte harses de beginprincipes van de democratie te respecteren en begrip tonen voor het feit dat er gepraat wordt met een 2e Kamer partij. HOE DURVEN ZE!!!quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:02 schreef Klummie het volgende:
[..]
De SGP wil het liefst de grondwet wijzigen inde 10 geboden, nee dank U. Koos heeft wel een punt hoor, zijn enige weliswaar maar toch.
Ik zit niet te wachten op een coalitie met de PvdD. Nee, dankje. Dat overdreven gelul over dieren vind ik niks. Bovendien is Thieme een zevendagsadventist. Oftewel een verkapte SGP'er.quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:02 schreef Scorpie het volgende:
[..]![]()
Alsof ik jou ga horen miepen als de PVDD in beeld komt. Nee he, dacht het niet.
Ik vind het ontnemen van rechten van vrouwen, het strict in acht nemen van de zondagsrust en terugdraaien van al onze verworvenheden op het gebied van abortus, euthanasie, het homohuwelijk etc. iets belangrijker dan de prijs van een lapje vlees als je het niet erg vindtquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
O nee, wat dacht je van de eerstgenoemde PVDD dan? Die willen de 'intensieve' veehouderij afschaffen. Weet je wat dat betekent? Dat je stukje vlees 10x zo duur gaat worden, vind ik anders ook behoorlijk ingrijpend...
Er wordt niet gepraat met de SGP. TS oppert de mogelijkheid dat er gereheerd wordt met de SGP. Daar hebben we het over, niet over een evt onderhandelingsfase. En ja, daar ageer ik tegen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja, maar Koos met zijn bolle hoofd begrijpt niet dat dat er nooit doorheen komt. Nee, liever verkiest hij om al schuimbekkend te ageren die ook maar in hun botte harses de beginprincipes van de democratie te respecteren en begrip tonen voor het feit dat er gepraat wordt met een 2e Kamer partij. HOE DURVEN ZE!!!
Jongen, snap je wel iets van politiek? Wat wil de SGP in RUIL voor de steun?quote:Op woensdag 23 juni 2010 01:08 schreef phpmystyle het volgende:
SGP komt in bepaalde dingen best overeen met pvv en vvd, immigratie en economie. En met die 2 zetels als ze al mee gaan regeren kunnen ze echt niet veel hoor. Wees gerust. Dus in dat perspectief zie ik in de SGP best een goede edoch betrouwbare coalitie partner.
Echt geen theocratie hoorquote:Op woensdag 23 juni 2010 01:10 schreef Klummie het volgende:
[..]
Jongen, snap je wel iets van politiek? Wat wil de SGP in RUIL voor de steun?
Wat een frustratie toch allemaal weer.quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:05 schreef Tijn het volgende:
Ik vind het ontnemen van rechten van vrouwen, het strict in acht nemen van de zondagsrust en terugdraaien van al onze verworvenheden op het gebied van abortus, euthanasie, het homohuwelijk etc. iets belangrijker dan de prijs van een lapje vlees als je het niet erg vindt
De SGP is trouwens ook voor de doodstraf. Want het is natuurlijk niet Christelijk om mensen uit ondraaglijk en uitzichtloos lijden te verlossen of de foetus te ontnemen van een tienermoeder, maar als zo'n ongewenst kind dan later de criminaliteit in gaat, is hem bestraffen met de dood opeens geen probleem meer.
Zoals Van der Staaij al aan heeft gegeven valt met hen overal over te praten maar dat daar wel een prijs aan zit. E gereformeerde prijsjes...quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat, je wil toch niet zeggen dat je serieus denkt dat partijen als de SGP in een coalitie veel te vertellen hebben?
Ja tuurlijk gezellig met extreem-rechts en fundamentalistisch christelijk in onze regering, en dat alles om de PvdA er maar uit te houdenquote:Op woensdag 23 juni 2010 04:06 schreef Bolkesteijn het volgende:
Niet mijn favoriet, maar het kan er mee door.
Het enige wat de SGP dan nog net niet doet, is handen afhakken bij mensen die een snoepje bij de AH gestolen hebben, maar verder lijken ze verdacht veel op hun Moslimbroeders in Saudie-Arabië.quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik vind het ontnemen van rechten van vrouwen, het strict in acht nemen van de zondagsrust en terugdraaien van al onze verworvenheden op het gebied van abortus, euthanasie, het homohuwelijk etc. iets belangrijker dan de prijs van een lapje vlees als je het niet erg vindt
De SGP is trouwens ook voor de doodstraf. Want het is natuurlijk niet Christelijk om mensen uit ondraaglijk en uitzichtloos lijden te verlossen of de foetus te ontnemen van een tienermoeder, maar als zo'n ongewenst kind dan later de criminaliteit in gaat, is hem bestraffen met de dood opeens geen probleem meer.
Ik denk dat het homohuwelijk wordt teruggedraaid.quote:Op woensdag 23 juni 2010 01:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Echt geen theocratie hoor_!
Geen versoepeling op abortus, en geen uitbreiding koopzondagen. En als ze wel te ver gaan dan moeten cda vvd pvv maar de gok nemen met 76 zetels, kan ook.
Niet direct zo in je wiek schieten als je de naam SGP hoort. Het zijn maar republikeinen
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:18 schreef phpmystyle het volgende:
Ik word geil bij die gedachten alleen al. Ik weet alleen niet als ik straks nog wel geil mag worden
quote:Op woensdag 23 juni 2010 08:35 schreef ethiraseth het volgende:
Christenfundamentalisten en extreem-rechts in de regering om moslimfundamentalisten buiten de deur te houden. De ironie.
Ik had van jou eerlijk gezegd wel iets meer verwachtquote:Op woensdag 23 juni 2010 04:06 schreef Bolkesteijn het volgende:
Niet mijn favoriet, maar het kan er mee door.
Behalve dat ligt er ook een enorm twistpunt op het vlak van integratie. WIlders' zijn anti-moslim/islam-standpunten liggen érg slecht bij het CDA. En zouden bij de VVD ook slecht moeten liggen.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:14 schreef hooibaal het volgende:
De belangrijkste twistpunten gaan liggen op sociaal-economisch vlak, veel mensen lijken wel eens te vergeten dat de PVV op dat vlak bijna meer op de SP lijkt dan op de VVD.
Maar waarom in een coalitie gaan zitten die dergelijke rechten in het gezicht spuugt? Sowieso vraag ik mij af voor welke prijs de SGP haar huid wil verkopen. Overigens gaat het mij ook niet zozeer om de invloed die de SGP kan uitoefenen, maar om het principe. Het is volslagen krankzinnig om in een regering te gaan zitten met een fundigristen-partij.quote:Op woensdag 23 juni 2010 09:41 schreef phpmystyle het volgende:
SGP zal onder geen beding fundamentelen zaken wijzigen zoals het recht van de vrouw en homo. Daar zou ik als PVVD stemmer niet gelukkig mee zijn. Voor de rest is er prima te onderhandelen met de grefo's.
Geen alternatieven inderdaad.quote:Op woensdag 23 juni 2010 04:06 schreef Bolkesteijn het volgende:
Niet mijn favoriet, maar het kan er mee door.
Ik had uiteraard ook liever PVVD zonder het CDA nog. Maar er moet wat geformeerd worden en dan maar zo. Het land zal linksom of rechtsom geleid moeten worden. Ik heb ook al aangegeven dat als paars plus of rechts er niet komt dat er dan maar naar links gekeken moet worden. Dit: CDA-PvdA-GL-SP + evt D66 voor flinke meerderheid.quote:Op woensdag 23 juni 2010 09:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar waarom in een coalitie gaan zitten die dergelijke rechten in het gezicht spuugt? Sowieso vraag ik mij af voor welke prijs de SGP haar huid wil verkopen. Overigens gaat het mij ook niet zozeer om de invloed die de SGP kan uitoefenen, maar om het principe. Het is volslagen krankzinnig om in een regering te gaan zitten met een fundigristen-partij.
Ja, en de VVD legt de crisis neer bij de onderlaag. De staatsschuld moet inderdaad worden aangepakt maar wat mij betreft hoeft er niet asociaal te worden bezuinigd, zoals de VVD wil. Overigens kan ik er nog enigszins begrip voor opbrengen dat je pleit voor een kabinet de VVD en PVV (hoewel dat ook zwaar kut is). Maar dat zelfs de SGP wordt overwogen om zo maar een rechts kabinet te realiseren, is gewoon treurig.quote:Op woensdag 23 juni 2010 09:50 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik had uiteraard ook liever PVVD zonder het CDA nog. Maar er moet wat geformeerd worden en dan maar zo. Het land zal linksom of rechtsom geleid moeten worden. Ik heb ook al aangegeven dat als paars plus of rechts er niet komt dat er dan maar naar links gekeken moet worden. Dit: CDA-PvdA-GL-SP + evt D66 voor flinke meerderheid.
Die gaan dan maar flink belastingen verhogen en de rijken maar wat belasten. De staatschuld loopt exorbitant op en dat moet gestopt worden. Rechts kan dat, maar als dat echt niet kan dan moet links het maar doen. Dit is voor niemand goed.
Tuurlijk valt er te onderhandelen met grefo's, hun ideologie moet je dan wel liggen. Net als bij de Islam het geval wil, kun je bij grefo's wel spreken niet slechts van een religie, maar van een ideologie. Lijkt me niets voor een liberaal, die ideologie.quote:Op woensdag 23 juni 2010 09:41 schreef phpmystyle het volgende:
SGP zal onder geen beding fundamentelen zaken wijzigen zoals het recht van de vrouw en homo. Daar zou ik als PVVD stemmer niet gelukkig mee zijn. Voor de rest is er prima te onderhandelen met de grefo's.
Zoals ik al zei is het niet mijn ideaal, maar er moet wat komen, we leven in een coalitie-land waar je naar meerderheden moet zoeken.quote:Op woensdag 23 juni 2010 09:55 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Tuurlijk valt er te onderhandelen met grefo's, hun ideologie moet je dan wel liggen. Net als bij de Islam het geval wil, kun je bij grefo's wel spreken niet slechts van een religie, maar van een ideologie. Lijkt me niets voor een liberaal, die ideologie.
Ben je echt bang dat je WA uitkering drastisch wordt afgeschaft of beperkt?quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:07 schreef EchtGaaf het volgende:
Komt er gewoon. Wat zal het gezellig worden hier.
1 dubbele tweedeling: arm vs. rijk, moslim vs niet moslim.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:09 schreef phpmystyle het volgende:
Wat zal er allemaal veranderen als deze coalitie aantreedt? Kwa financien, sociaal economisch, cultureel.
Gaarne niet te bashen als je deze coalitie niet kan uitstaan, post dan liever niet.
Mephistoles.quote:Op woensdag 23 juni 2010 10:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Zoals ik al zei is het niet mijn ideaal, maar er moet wat komen, we leven in een coalitie-land waar je naar meerderheden moet zoeken.
Tuurlijk, tuurlijk.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:11 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
1 dubbele tweedeling: arm vs. rijk, moslim vs niet moslim.
2 grote verschillen. Heel arm en heel rijk.
3 Voedselbanken gaan het drukker krijgen dan ooit. Mensen kunnen hun huur niet meer betalen: zwervers.
4 Aanzien van Nederland in het buitenland zal onderuitgaan. : export neemt af. Diplomatieke betrekkingen onder druk
5 Keer op keer rellen, Wilders zal ontbetrouwbaar blijken te zijn en draait als geen ander.
6 Grote sociale onrust.
7 Amerikaanse toestanden: knetterharde maatschappij.
Dan ga je toch lekker ondergronds joh.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:11 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
1 dubbele tweedeling: arm vs. rijk, moslim vs niet moslim.
2 grote verschillen. Heel arm en heel rijk.
3 Voedselbanken gaan het drukker krijgen dan ooit. Mensen kunnen hun huur niet meer betalen: zwervers.
4 Aanzien van Nederland in het buitenland zal onderuitgaan. : export neemt af. Diplomatieke betrekkingen onder druk
5 Keer op keer rellen, Wilders zal ontbetrouwbaar blijken te zijn en draait als geen ander.
6 Grote sociale onrust.
7 Amerikaanse toestanden: knetterharde maatschappij.
Ik heb een SGP-politicus op internet zien schrijven dat 'onvoorwaardelijke steun aan Israël' een voorwaarde voor gedoogsteun van de SGP zou kunnen zijn...quote:
Het is een Wa-jonger he?quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dan ga je toch lekker ondergronds joh.
Hier ook alquote:Op woensdag 23 juni 2010 11:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dan ga je toch lekker ondergronds joh.
Autistisch volgensmij, en hij kan helemaal niets meer, zegt ie.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Echt waar?
Ik dacht dat hij een ir-ingenieur electro was.
Maar hij is gehandicapt?
Hij is ing., dat is wat anders.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Echt waar?
Ik dacht dat hij een ir-ingenieur electro was.
Maar hij is gehandicapt?
Tuurlijk, waarom niet, Appie geeft veel korting op bier hoor en Gall&Gall volgende week korting op rum, wodka en quarantaytres.quote:
Volgens mij was hij uni hoor. Dacht ik althans.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:26 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hij is ing., dat is wat anders.
Van zijn uitkering weet ik niet.
Het zou jammer zijn als dit topic naar BNW verplaatst zou wordenquote:
En daar ben ik het wel mee eens, even on topic zou wel leuk zijnquote:
Ik ben nog nooit sarcastisch geweest.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:29 schreef phpmystyle het volgende:
Ik neem aan dat dit sarcasme is van Ryan3
Maar EchtGaaf irquote:
Klopt idd, kon het alleen even niet laten om te rageren op wat wrs achterklap is.quote:
Wel gezellig dan, ik heb op zich nog wel een paar flessen whiskey (ja met een 'e', want schotse whisky is voor paupers die denken dat een asbak-peuken smaak stoer ende mannelijk is).quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:26 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Tuurlijk, waarom niet, Appie geeft veel korting op bier hoor en Gall&Gall volgende week korting op rum, wodka en quarantaytres.
Wat doe jij eigenlijk?quote:
Beam me up Scotty.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:33 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Wel gezellig dan, ik heb op zich nog wel een paar flessen whiskey (ja met een 'e', want schotse whisky is voor paupers die denken dat een asbak-peuken smaak stoer ende mannelijk is).
Grapje.quote:
Ik neem jou niks kwalijk. Ik vraag me af wat het toevoegt dat sommigen een discussie weer zo persoonlijk moet maken. Wat sommigen hier aanhalen/afvragen is totaal niet relevant.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Klopt idd, kon het alleen even niet laten om te rageren op wat wrs achterklap is..
Maar je bent gehandicapt?
Wist ik niet, jong.
Precies, en wie wordt daar ook alweer altijd van beschuldigd?quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:33 schreef eriksd het volgende:
Sowieso vind ik de redenatie van EG bezwaarlijk. We gaan er allemaal op achteruit, maar wat jij doet is een soort doemscenariocreeren. Angstzaaien.
Jep, iedereen even on topic nuquote:Op woensdag 23 juni 2010 11:35 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik vraag me af wat het toevoegt dat sommigen een discussie weer zo persoonlijk moet maken. Wat sommigen hier aanhalen is totaal niet relevant.
Ik vraag aan jou als jij bang bent dat jouw WA-jong in gevaar komt, en ja dat was een serieuse vraagquote:Op woensdag 23 juni 2010 11:35 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik neem jou niks kwalijk. Ik vraag me af wat het toevoegt dat sommigen een discussie weer zo persoonlijk moet maken. Wat sommigen hier aanhalen/afvragen is totaal niet relevant.
Hij heeft toch wel een leven naast fok!? Anders zou het zielug zijn hoor, en mag hij ook wel even langskomen ondergronds.quote:
Klopt wel, maar ik begrijp ook wel dat er soms wat contradictie ontstaat omtrent een user, waarmee je al jaren discussieert. In principe is het mooie natuurlijk van een parasociale omgeving zoals een internetforum dat je discussieert zonder de vooroordelen die ontstaan bij normaal contact.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:35 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik neem jou niks kwalijk. Ik vraag me af wat het toevoegt dat sommigen een discussie weer zo persoonlijk moet maken. Wat sommigen hier aanhalen is totaal niet relevant.
Mwoah. Je hoeft niet een waardeoordeel op zijn situatie te plakken, maar het feit dat hij continu de VVD en haar stemmers wegzet zijnde tuig en weet ik het wat, zou kunnen komen doordat met name die partij extra kritisch naar uitkeringen gaat kijken. Lijkt mij dus wel enigzins relevant.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:38 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Hij heeft toch wel een leven naast fok!? Anders zou het zielug zijn hoor, en mag hij ook wel even langskomen ondergronds.
Nee maar serieus, als het van belang is wat Echtgaaf doet kunnen we ook best bespreken wat de rest doet, toch?
Irrelevante vraag, al was het maar dat die niet heb. Het suggereert nl dat ik slechts uit opportunisme wordt gedreven. Je zou het haast niet geloven dat er nog mensen bestaan die verder kijken dan hun eigen neus lang is.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:38 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik vraag aan jou als jij bang bent dat jouw WA-jong in gevaar komt, en ja dat was een serieuse vraag
Hoe is dat dan te rijmen dat al jou haat tegen rechts alleen maar neerkomt op een door jou geschetst doemscenario? Jij schetst vooralsnog geen enkele visie die een ander licht op iets kan werpen. Je wijst alles af.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:41 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Irrelevante vraag, al was het maar dat die die niet heb. Het suggereert nl dat ik slechts uit opportunisme wordt gedreven. Je zou het haast niet geloven dat er nog mensen bestaan die verder kijken dan hun eigen neus lang is.
Wat zielig is, is eigenlijk niet relevant, discussierenderwijze. Ik heb heel wat Fok!kers gezien, vaak in de zomer of daaromtrent, en die waren niet zelden zo wit als een pas gewassen kussensloop. En toch discussieer ik hier bijna al zon 9 jaar door. En dat gaat langer door ook. Het is niet relevant toch.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:38 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Hij heeft toch wel een leven naast fok!? Anders zou het zielug zijn hoor, en mag hij ook wel even langskomen ondergronds.
Nee maar serieus, als het van belang is wat Echtgaaf doet kunnen we ook best bespreken wat de rest doet, toch?
Waar reageer je nou precies op?quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:43 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat zielig is, is eigenlijk niet relevant, discussierenderwijze. Ik heb heel wat Fok!kers gezien, vaak in de zomer of daaromtrent, en die waren niet zelden zo wit als een pas gewassen kussensloop. En toch discussieer ik hier bijna al zon 9 jaar door. En dat gaat langer door ook. Het is niet relevant toch.
Prima, maar hou de discussie dan algemeen ipv te lopen zuigen naar iemands persoonlijk situatie. Nogmaals die is niet relevant.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:40 schreef eriksd het volgende:
[..]
Mwoah. Je hoeft niet een waardeoordeel op zijn situatie te plakken, maar het feit dat hij continu de VVD en haar stemmers wegzet zijnde tuig en weet ik het wat, zou kunnen komen doordat met name die partij extra kritisch naar uitkeringen gaat kijken. Lijkt mij dus wel enigzins relevant.
Ik wijs niks af, sterker nog in pleit al jaren voor een systeem dat plek geeft aan iedereen. En nee, dat is geen oplossing in de sfeer van repressie waar rechts hun heil in zoekt. (zo van schop iedereen uit de uitkering dan ontstaat er vanzelf werkgelegenheid, even kort door de bocht.)quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:42 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hoe is dat dan te rijmen dat al jou haat tegen rechts alleen maar neerkomt op een door jou geschetst doemscenario? Jij schetst vooralsnog geen enkele visie die een ander licht op iets kan werpen. Je wijst alles af.
Communisme?quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:47 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik wijs niks af, sterker nog in pleit al jaren voor een systeem dat plek geeft aan iedereen. En nee, dat is geen oplossing in de sfeer van repressie waar rechts hun heil in zoekt. (zo van schop iedereen uit de uitkering dan ontstaat er vanzelf werkgelegenheid, even kort door de bocht.)
Expliceer.quote:
quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:51 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik voel me nu net Balkenende die zich afvroeg waar de VOC-mentaliteit is gebleven.
Hoe denk je dat het komt dat we hier in grote welvaart leven dat bijv zelfs Henk en Ingrid op vakantie naar Turkijje kunnen? Door eerlijk delen op de wereld?quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:47 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik wijs niks af, sterker nog in pleit al jaren voor een systeem dat plek geeft aan iedereen. En nee, dat is geen oplossing in de sfeer van repressie waar rechts hun heil in zoekt. (zo van schop iedereen uit de uitkering dan ontstaat er vanzelf werkgelegenheid, even kort door de bocht.)
Al zo vaak gedaan. Maar ik moet nu echt weg.quote:
Communisme in ultieme vorm werkt niet. Het zelfde met een pure kapitalisme. Ik combineer de voordelen liever van beide systemen en onderdruk de nadelen. De insteek dus van een hybride benadering.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:54 schreef Klummie het volgende:
[..]
Hoe denk je dat het komt dat we hier in grote welvaart leven dat bijv zelfs Henk en Ingrid op vakantie naar Turkijje kunnen? Door eerlijk delen op de wereld?
Ik vind dat altijd zo hypocriet, als je er geen deel van uit wilt maken dan ga je toch? Ow nee, ze laten zich niet wegjagen
baggerlayout doen de smileys 't niet, ik wil silver terug, snik.
Mooi, dan doen we toch maar kapitalisme, alleen dan niet puur. Gewoon neo-liberalisme.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:55 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Communisme in ultieme vorm werkt niet. Het zelfde met ene pure kapitalisme. Ik combineer de voordelen liever van beide systemen en onderdruk de nadelen.
Hmm ja, dat heeft slechts de grootste economische crisis sinds 100 jaar veroorzaakt. En het fucked alle niet-blanke mensen in de wereld heel hard. maar oke, dat maakt jou niet uit, want jij haat toch iedereen die niet roomblank is.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:56 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Mooi, dan doen we toch maar kapitalisme, alleen dan niet puur. Gewoon neo-liberalisme.
Wat voor systeem denk je dat we nu hebben dan?quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:55 schreef EchtGaaf het volgende:
Communisme in ultieme vorm werkt niet. Het zelfde met een pure kapitalisme. Ik combineer de voordelen liever van beide systemen en onderdruk de nadelen. De insteek dus van een hybride benadering.
Dat hebben we gedaan, maar het stelsel verschuift steeds meer in de richting van een pure kapitalisme. De overheid stoot steeds meer publieke/nutstaken naar de private sector. Dat het allemaal niet werkt zag je gisteren weer op het NOS journaal met de energie bedrijven. Consument is helemaal niet beter af. Nog los van het feit dat essentiële nutsvoorzieningen naar in buitenlandse handen komen en het land geen zeggenschap meer over heeft.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:56 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Mooi, dan doen we toch maar kapitalisme, alleen dan niet puur. Gewoon neo-liberalisme.
Dat met een terugtrekkende overheid steeds meer de scherpe kanten van een hard kapitalisme laat zien.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:58 schreef ViaRegnum het volgende:
[..]
Wat voor systeem denk je dat we nu hebben dan?
Tsja, als dat zo zou zijn, dan hebben veel kiezers daar blijkbaar voor gekozenquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:01 schreef EchtGaaf het volgende:
Dat met een terugtrekkende overheid steeds meer de scherpe kanten van een hard kapitalisme laat zien.
Inderdaad!quote:
Sinds 100 jaarquote:Op woensdag 23 juni 2010 11:58 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Hmm ja, dat heeft slechts de grootste economische crisis sinds 100 jaar veroorzaakt. En het fucked alle niet-blanke mensen in de wereld heel hard. maar oke, dat maakt jou niet uit, want jij haat toch iedereen die niet roomblank is.
Het is de toekomst juist, samen met het neo-conservatisme.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:11 schreef ethiraseth het volgende:
maar het hele idee achter neoliberalisme is dat je de overheid misbruikt voor het gewin van grote bedrijven. Amerika is sociaal gezien heel hard aan het falen dankzij neoliberalisme, wat alleen voor de bedrijven is, en werknemers ziet als wegwerproducten die zo hard mogelijk uitgeknepen moeten kunnen worden. Het is daar al zo erg dat de lonen voor de grootste groep mensen sinds ruwweg de jaren 70 beter effectief gezien niet meer zijn gestegen, ondanks een arbeidsproductiviteit die gigantisch is toegenomen. En ook de grootte van de overheid neemt onder het neoliberalisme niet af, eerder toe zelfs, maar de dienstverlening verslechtert wel met het jaar.
Neoliberalisme moet mee naar buiten worden genomen en afgeschoten. De wereld is beter af zonder die ideologie. Het is de ergste vorm van vermenging van staat en bedrijven.
Ik kan niet wachten tot jij in de goot ligt, uitgespuwd door het systeem wat je zo aanbidt. Want dat gaat ook jou gebeuren, want je bent totaal niet speciaal genoeg om ook maar iets waard te zijn. Je bent niks, een wegwerpartikel wat zo wordt ingeruild voor iemand die voor een cent minder werkt. Of weggegooid omdat je boven de 40 bent. Of omdat je een verkoudheid hebt. Dát is jouw geliefde beleid. Een beleid dat mensen als niks anders ziet dan criminelen die beheerst moeten worden ,die gebruikt kunnen worden voor commercie en verder geen enkele waarde hebben.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:14 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Het is de toekomst juist, samen met het neo-conservatisme.
De ad-hominem: voor als de inhoudelijke argumenten op zijnquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:16 schreef ethiraseth het volgende:
Ik kan niet wachten tot jij in de goot ligt, uitgespuwd door het systeem wat je zo aanbidt. Want dat gaat ook jou gebeuren, want je bent totaal niet speciaal genoeg om ook maar iets waard te zijn.
Jij laat wel weer eens mooi zien hoe links denktquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:16 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Ik kan niet wachten tot jij in de goot ligt, uitgespuwd door het systeem wat je zo aanbidt. Want dat gaat ook jou gebeuren, want je bent totaal niet speciaal genoeg om ook maar iets waard te zijn.
quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:16 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Ik kan niet wachten tot jij in de goot ligt, uitgespuwd door het systeem wat je zo aanbidt. Want dat gaat ook jou gebeuren, want je bent totaal niet speciaal genoeg om ook maar iets waard te zijn.
Op? Gewoonweg niet aanwezig zijn.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:17 schreef ViaRegnum het volgende:
[..]
De ad-hominem: voor als de inhoudelijke argumenten op zijn
Je snapt wat ik bedoeldequote:
Schattig hoor. Je bent zo verblind door je aanbidding van grote bedrijven dat je de fouten van dat systeem projecteert op iets anders, zodat je denkt dat je er niet door getroffen zult worden. Maar ach, je bent pas 12 jaar, dus als je in de echte wereld komt zal je wel merken dat je totaal niets waard bent.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:17 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jij laat wel weer eens mooi zien hoe links denkt
Lame! Daaronder staat juist dat dit juist de gevolgen zijn van een absoluut neo-liberaal systeem.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:17 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jij laat wel weer eens mooi zien hoe links denkt
Hoe is dat nou, in de spiegel kijken?quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:17 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Op? Gewoonweg niet aanwezig zijn.
Waarom kap je niet eens met al die ad-hominems en ga je niet gewoon inhoudelijk discussiëren? Lijkt mij interessanter.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:19 schreef ethiraseth het volgende:
Schattig hoor. Je bent zo verblind door je aanbidding van grote bedrijven dat je de fouten van dat systeem projecteert op iets anders, zodat je denkt dat je er niet door getroffen zult worden. Maar ach, je bent pas 12 jaar, dus als je in de echte wereld komt zal je wel merken dat je totaal niets waard bent.
Ik heb gelukkig niet zo'n minderwaardigheids complex als jouwquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:19 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Schattig hoor. Je bent zo verblind door je aanbidding van grote bedrijven dat je de fouten van dat systeem projecteert op iets anders, zodat je denkt dat je er niet door getroffen zult worden. Maar ach, je bent pas 12 jaar, dus als je in de echte wereld komt zal je wel merken dat je totaal niets waard bent.
Want dat is relevant voor de discussie?quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:21 schreef Compatibel het volgende:
Hoe oud is PHPsyleszjeweetzstoch eigenlijk?
Leuk dat je een mooi woord kent!quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:20 schreef ViaRegnum het volgende:
[..]
Waarom kap je niet eens met al die ad-hominems en ga je gewoon inhoudelijk discussiëren? Lijkt mij interessanter.
Bijna 18.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:21 schreef Compatibel het volgende:
Hoe oud is PHPsyleszjeweetzstoch eigenlijk?
Ik beschrijf precies wat het neoliberalisme vindt. Het is alleen zo'n verrot systeem dat elke beschrijving een ad hominem lijkt.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:20 schreef ViaRegnum het volgende:
[..]
Waarom kap je niet eens met al die ad-hominems en ga je niet gewoon inhoudelijk discussiëren? Lijkt mij interessanter.
Misschien wel, het ging net toch ook over Echtgaaf! (hullie doen het ook!quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:21 schreef ViaRegnum het volgende:
[..]
Want dat is relevant voor de discussie?
Leuk om te weten dat je het een mooi woord vindt, dat heeft m'n dag echt verrijktquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:21 schreef Compatibel het volgende:
Leuk dat je een mooi woord kent!
Verder is het gewoon een inhoudelijk argument hoor, wellicht wat persoonlijk gebracht maargoed.
Dan heb je net niet mogen stemmen, dat is ook niet leuk met zon uitgesproken politieke mening. Haal ik mn undersign wel weer weg trouwens.quote:
Ja, en dat was ook totaal irrelevant en userbash, bij EchtGaaf. En wat de opleiding van phpmystyle is doet er ook niet toe voor deze discussie lijkt mij.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:23 schreef Compatibel het volgende:
Misschien wel, het ging net toch ook over Echtgaaf! (hullie doen het ook!).
En wat voor opleiding doet PHPstilotoch ? Nu ik het van Echtgaaf weet, snak ik naar meer
quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:24 schreef ViaRegnum het volgende:
[..]
Leuk om te weten dat je het een mooi woord vindt, dat heeft m'n dag echt verrijkt![]()
Oh, maar ik heb geen minderwaardigheidscomplex hoor. Ik ben alleen echt niet zo naïef om te denken dat ik een uniek sneeuwvlokje ben waar de wereld niet zonder kan.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik heb gelukkig niet zo'n minderwaardigheids complex als jouw
Ik heb me ouders weten over te halen, daarbij mag ik straks in maart wel stemmenquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:24 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Dan heb je net niet mogen stemmen, dat is ook niet leuk met zon uitgesproken politieke mening. Haal ik mn undersign wel weer weg trouwens.
quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik heb me ouders weten over te halen, daarbij mag ik straks in maart wel stemmen
Oke, Blauw+. Als de PVV en de SGP in een kabinet gaan zitten dan vertrek ik ofwel naar het buitenland of ik sluit mij aan bij de ondergrondse van Ryan en ga proberen de huidige regering omver te schrijven.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:34 schreef ViaRegnum het volgende:
Topickill.
En nu weer even discussiëren over Blauw+?
Hopelijk leest de AIVD niet meequote:Op woensdag 23 juni 2010 12:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Oke, Blauw+. Als de PVV en de SGP in een kabinet gaan zitten dan vertrek ik ofwel naar het buitenland of ik sluit mij aan bij de ondergrondse van Ryan en ga proberen de huidige regering omver te schrijven.
Ik ga ook ondergronds, mits er voldoende drank is!quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Oke, Blauw+. Als de PVV en de SGP in een kabinet gaan zitten dan vertrek ik ofwel naar het buitenland of ik sluit mij aan bij de ondergrondse van Ryan en ga proberen de huidige regering omver te schrijven.
En het CDA wil zich dan nog christelijk noemen en de VVD liberaal?quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:40 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Hopelijk leest de AIVD niet mee![]()
Maar wat mij betreft gaan de VVD en PVV zo snel mogelijk inhoudelijk in gesprek en wil Verhagen snel aanschuiven
Met de SGP in de coalitie is dat waarschijnlijk nog de enige plek waar drank is.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:40 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Ik ga ook ondergronds, mits er voldoende drank is!
Geloof je het zelf?quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:45 schreef KoosVogels het volgende:
Met de SGP in de coalitie is dat waarschijnlijk nog de enige plek waar drank is.
Goede alternatieven zijn er verder niet en ik denk dat het best wel mee gaat vallen met die beperkingen, de grenzen zullen misschien wat dichter, maar de koran of hoofddoekjes zullen niet zomaar verboden wordenquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En het CDA wil zich dan nog christelijk noemen en de VVD liberaal?Ja, we zijn liberaal maar we leggen onze mosliminwoners graag allerlei beperkingen op. Ja, we zijn christelijk maar Jezus' woorden, daar hebben we schijt aan. Laat me niet lachen.
Dat denk ik ook. De VVD is liberaal, die gaan echt niet zonder slag of stoot dat soort verboden goedkeuren. Het CDA zie ik daar overigens ook niet snel mee instemmen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:45 schreef MrBadGuy het volgende:
en ik denk dat het best wel mee gaat vallen met die beperkingen, de grenzen zullen misschien wat dichter, maar de koran of hoofddoekjes zullen niet zomaar verboden worden
Daar ga ik ook niet vanuit, maar het is al treurig genoeg dat je gaat regeren met een partij die zulke shit bedenkt.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:45 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Goede alternatieven zijn er verder niet en ik denk dat het best wel mee gaat vallen met die beperkingen, de grenzen zullen misschien wat dichter, maar de koran of hoofddoekjes zullen niet zomaar verboden worden
Die grefo's lusten ook wel een abdijbiertje hoor !quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Met de SGP in de coalitie is dat waarschijnlijk nog de enige plek waar drank is.
Uiteraard, een tweede drooglegging. Plus dat alle kroegen en discotheken om twaalf uur dichtmoeten op zaterdagnacht.quote:
Discriminerende wetgeving, gehandicapten, ouderen en chronisch zieken worden nog meer dan ze nu al zijn het afval van de samenleving.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:09 schreef phpmystyle het volgende:
Wat zal er allemaal veranderen als deze coalitie aantreedt? Kwa financien, sociaal economisch, cultureel.
Gaarne niet te bashen als je deze coalitie niet kan uitstaan, post dan liever niet.
Door welke concrete maatregelen zal dit dan gebeuren, volgens jou?quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Discriminerende wetgeving, gehandicapten, ouderen en chronisch zieken worden nog meer dan ze nu al zijn het afval van de samenleving.
Vrouwenemancipatie zal een knauw krijgen.
Ik dacht al dat Verhagen zou bijdraaien. Maar inderdaad, Blauw+ zit eraan te komen. ^^quote:
Blauw is cda vvd pvv en blauw plus is cda vvd pvv sgp. Maar het zal sowieso 1 van die 2 worden. Maakt me niet uit, wat het meest rechtse isquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:58 schreef ViaRegnum het volgende:
[..]
Ik dacht al dat Verhagen zou bijdraaien. Maar inderdaad, Blauw+ zit eraan te komen.
Denk dat ze voor blauw met gedoogsteun van de SGP gaan, omdat 76 zetels echt heel breekbaar is.quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:03 schreef phpmystyle het volgende:
Blauw is cda vvd pvv en blauw plus is cda vvd pvv sgp. Maar het zal sowieso 1 van die 2 worden.
Natuurlijk gaat hij daar nu voor, in dat stadium zijn we nu beland, maar dat wordt 'm niet en het is ook vast niet Ruttes eerste keus.quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:06 schreef themauster het volgende:
Rutte gaat voor CDA en PVDA zei hij net bij binnenkomst bij de informateur over de toevoeging van GL en D66 valt te praten recht wordt moeilijk.
Bron?quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:06 schreef themauster het volgende:
Rutte gaat voor CDA en PVDA zei hij net bij binnenkomst bij de informateur over de toevoeging van GL en D66 valt te praten rechts wordt moeilijk.
En dit jaquote:
NOS verslaggevers op twitterquote:
Heb je linkje?quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:12 schreef themauster het volgende:
Rutte zegt trouwens wel dat rechts zijn voorkeur had
Ik ook niet. En op sociaal-economisch beleid is de PVV ongeveer net zo links als de PVDA.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:47 schreef ViaRegnum het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. De VVD is liberaal, die gaan echt niet zonder slag of stoot dat soort verboden goedkeuren. Het CDA zie ik daar overigens ook niet snel mee instemmen.
Niets. De PVV krijgt de punten waarmee zij het eens is met de VVD. Je krijgt een VVD-regeerakkoord, ondersteunt door de PVV.quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:52 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik ook niet. En op sociaal-economisch beleid is de PVV ongeveer net zo links als de PVDA.
Wat blijft er dan over van de PVV-standpunten in een kabinet?
Plus wat islam beleid erbij.quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Niets. De PVV krijgt de punten waarmee zij het eens is met de VVD. Je krijgt een VVD-regeerakkoord, ondersteunt door de PVV.
Haha, denk je dat? Doe eens noemen dan.quote:
Spijker op de kop!quote:Humberto Tan als staatssecretaris!
Max Pam
De volgende weergave van feiten is tot stand gekomen dankzij mijn goede contacten bij de VVD. Ook heb ik gesproken met vele anderen die bij de formatie zijn betrokken.
De volgende weergave van feiten is tot stand gekomen dankzij mijn goede contacten bij de VVD. Ook heb ik gesproken met vele anderen die bij de formatie zijn betrokken.
Ons verslag begint als informateur prof. dr. Uriël Rosenthal zich in zijn werkvertrek van de Eerste Kamer over de stukken buigt. Op dat moment wordt op de deur geklopt en stapt Mark Rutte binnen. Het zou zijn zoon kunnen zijn. Ze geven elkaar een hand en gaan tegenover elkaar zitten.
‘Is er nog nieuws, Uri?’
‘Een brief van Bolkestein. Hij vindt dat Nederland in het buitenland de risee wordt, als er een regering komt met Wilders. En een brief van Weisglas. Hij vindt dat Nederland in het binnenland de risee wordt, als er een regering komt met Wilders.’
‘Het bekende werk, was te verwachten. En heb je nog met Wilders zelf gesproken?’
‘Uitvoerig. Is zeer voorkomend. Hij informeerde hoe het met de kinderen ging en had koekjes voor mijn vrouw meegenomen. Hij is tot alles bereid.’
‘Hoe bedoel je?’
‘Hij wil ons in alles tegemoetkomen. Als hij maar mag meeregeren. Over de AOW als breekpunt wordt niet meer gesproken. Hij heeft ook beloofd het woord ‘massa-immigratie’ niet meer te gebruiken.’
‘En in de knieën schieten van Marokkaans tuig?’
‘Van tafel.’
‘Maar hij wil de Koran toch nog wel verbieden?’
‘Ik heb hem uitgelegd dat wij bij de VVD niet aan boekverbranding doen. Hij zal een verklaring uitgeven dat hij op dat punt verkeerd is begrepen.’
‘En gaat hij zijn excuses aanbieden voor de kopvoddentaks?’
‘Niet van harte, maar als wij erop staan, zal hij bekendmaken dat hijzelf ook niet gelukkig was met die vergelijking. Dat je in de hitte van een debat wel eens te ver kunt gaan.’
‘Maar die etnische registratie van bevolkingsgroepen, daar blijft hij toch wel achter staan?’
‘Heeft hij al teruggetrokken. Hij heeft zelfs voorgesteld om Umberto Tan staatssecretaris van Sport & Mode te maken.’
‘Jezus, Uri. Die man is schizofreen!’
‘Ja, hij heeft twee gezichten. Dat wisten we toch al toen hij bij onze partij wegliep. ‘Maar hij wil de Koran toch nog wel verbieden?’Hij is een geboren scheurmaker.’
‘Hoe ver kunnen we hem door de pomp laten gaan?’
‘Heel ver. Hij wil zelfs mijn voeten kussen. Daarom heb ik mijn sokken van gisteren aangehouden.’
‘In ernst, Uri, hoe komen wij van hem af?’
‘Dat is lastig. Hij is erg op zijn hoede. Hij beseft ook wel dat wij hem de zwartepiet willen toespelen. Hij zal tot het uiterste gaan om de indruk te wekken dat hij de redelijkheid zelve is. En tot op zekere hoogte is hij dat ook. Hij heeft er alles voor over om minister te worden, om na al die jaren eindelijk salonfähig te worden. Wat dacht je? Die man heeft er heus geen zin in om nog eens vier jaar te moeten schelden en tieren.’
‘Maar kun je hem niet provoceren? Zijn zwakke punt is dat hij altijd moet zeggen waar het op staat. Kun je hem niet de opdracht geven zijn mond te houden tijdens de formatie?’
‘Heb ik gedaan, maar daar stonk hij niet in. Hij liep naar buiten en zei tegen de heren van de pers: het was een goed gesprek en dat is alles. Wij moeten wachten tot hij ongeduldig wordt.’
‘En wat vindt Verhagen ervan?’
‘Maxime vindt niks. Die laat de bal het werk doen. Hij is al twee keer langs geweest om te zeggen dat hij niet komt. Een aardige kerel trouwens, maar hij wordt gekweld door opstand in zijn achterban. Als het CDA met de PVV in zee gaat, stemt zijn hele fractie in de Eerste Kamer tegen. Dat wordt trouwens nog een heel gedoe met die Eerste Kamer. Zo lang de PVV daar niet vertegenwoordigd is, komt er geen wet doorheen.’
‘En heb je met Wilders nog over Hero Brinkman gesproken?’
‘Hij zegt dat Hero voor zijn drankprobleem onder behandeling is en dat hij de medische rapporten daarover graag aan ons overhandigt. Het speet hem dat hij Brinkman niet voor de verkiezingen eruit heeft gegooid.’
‘O ja, en dan nog iets, Uri. Hoe zit het met Wilders’ opmerking dat de Turkse premier Erdogan ‘een totale freak’ is? Ik heb begrepen dat Buitenlandse Zaken excuses eist.’
‘Dat gaat hij doen, als hij in de regering komt.’
‘Alleen als hij in de regering komt?’
‘Natuurlijk. Anders blijft die opmerking, zoals al zijn andere opmerkingen, gewoon staan.’
Burka verbod, geen uitbreiding moskeeen, minaretten verbod. En misschien verbod op hoofddoekjes op scholen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 14:06 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Héél weinig. Want zowel VVD als CDA zijn geen discriminerende partijen.
quote:Op woensdag 23 juni 2010 14:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Burka verbod, geen uitbreiding moskeeen, minaretten verbod. En misschien verbod op hoofddoekjes op scholen.
Dat zijn volgens mij juist allemaal punten waar CDA en VVD niet snel mee akkoord gaan.quote:Op woensdag 23 juni 2010 14:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Burka verbod, geen uitbreiding moskeeen, minaretten verbod. En misschien verbod op hoofddoekjes op scholen.
Je denkt dat ik een glazen bol heb? Veel meer dan een algemene tendens kan ik niet geven natuurlijkquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:58 schreef ViaRegnum het volgende:
[..]
Door welke concrete maatregelen zal dit dan gebeuren, volgens jou?
Pfff coalitie Regenboog I dus een optie, ben benieuwd wat dat uit zal halen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:17 schreef themauster het volgende:
[..]
http://twitter.com/MargreethBoer
http://twitter.com/MBreedveld
Onderbuikgevoelens dus, oké, weten we dat ook weerquote:Op woensdag 23 juni 2010 14:56 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Je denkt dat ik een glazen bol heb? Veel meer dan een algemene tendens kan ik niet geven natuurlijk
Niks dus, is al weer van de baanquote:Op woensdag 23 juni 2010 14:59 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Pfff coalitie Regenboog I dus een optie, ben benieuwd wat dat uit zal halen.
Gelukkig welquote:
Intuïtie, opletten wat de betreffende partijen de afgelopen decennia voor koers hebben gevaren. Maar dat is niet voor iedereen weggelegdquote:Op woensdag 23 juni 2010 15:36 schreef ViaRegnum het volgende:
[..]
Onderbuikgevoelens dus, oké, weten we dat ook weer
De steun van de SGP komt met een prijs zo gaf Van der Staaij al aanquote:Op woensdag 23 juni 2010 09:41 schreef phpmystyle het volgende:
SGP zal onder geen beding fundamentelen zaken wijzigen zoals het recht van de vrouw en homo. Daar zou ik als PVVD stemmer niet gelukkig mee zijn. Voor de rest is er prima te onderhandelen met de grefo's.
Leuk onderhandelen op het scherpst van de snede over de kopvoddentaks en het uitsluiten van 1 geloof van het recht op bijzonder onderwijs. Topkabinetje wordt datquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:40 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Hopelijk leest de AIVD niet mee![]()
Maar wat mij betreft gaan de VVD en PVV zo snel mogelijk inhoudelijk in gesprek en wil Verhagen snel aanschuiven
PVVD?quote:Op woensdag 23 juni 2010 09:41 schreef phpmystyle het volgende:
SGP zal onder geen beding fundamentelen zaken wijzigen zoals het recht van de vrouw en homo. Daar zou ik als PVVD stemmer niet gelukkig mee zijn. Voor de rest is er prima te onderhandelen met de grefo's.
De koopzondag terug in zijn hok? Kroegen om twaalf uur dicht? Homohuwelijk? Abortus? Euthenasie? Ambstgebed? Vloekverbod? Homo-leraren op scholen?quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:49 schreef du_ke het volgende:
[..]
De steun van de SGP komt met een prijs zo gaf Van der Staaij al aan. En die prijs zal niet klein zijn
.
Een combinatie van PVV en VVD, bedoelt onze vriend. Alsof die twee partijen heel dichtbij elkaar staanquote:
Bij die Gristenen mag je weer wel met je zus, je dochter of je nicht naar bed.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De koopzondag terug in zijn hok? Kroegen om twaalf uur dicht? Homohuwelijk? Abortus? Euthenasie? Ambstgebed? Vloekverbod? Homo-leraren op scholen?
Het is altijd feest met de SGP
met jezus naar bedquote:Op woensdag 23 juni 2010 18:01 schreef Samson_en_Gert het volgende:
[..]
Bij die Gristenen mag je weer wel met je zus, je dochter of je nicht naar bed.![]()
Het zijn net Moslims.Alleen heet hun God anders.
quote:
quote:Op woensdag 23 juni 2010 14:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Burka verbod, geen uitbreiding moskeeen, minaretten verbod. En misschien verbod op hoofddoekjes op scholen.
Gezien de FOK-aanhang van die partijen kunnen ze inderdaad prima fuserenquote:
Dat snap ik. Maar je tweede zin was ook mijn verwondering.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Een combinatie van PVV en VVD, bedoelt onze vriend. Alsof die twee partijen heel dichtbij elkaar staan
quote:Op woensdag 23 juni 2010 18:14 schreef du_ke het volgende:
[..]
Gezien de FOK-aanhang van die partijen kunnen ze inderdaad prima fuseren
Ach, je moet de zaken niet zo op de spits drijven.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:54 schreef du_ke het volgende:
[..]
Leuk onderhandelen op het scherpst van de snede over de kopvoddentaks en het uitsluiten van 1 geloof van het recht op bijzonder onderwijs. Topkabinetje wordt dat.
Ik kan er gewoon echt met mijn kop niet bij dat mensen regeren met die extreem-rechtse dwazen zien zitten. Zo vaak bang gemaakt door een Moslim?
Dat zou toch geweldig zijn? Geen minaretten en burqa's meer. De zon gaat weer schijnen in ons land. Heb toch een beetje moeite met mensen die em hard krijgen van dergelijke maatregelen.quote:
Tja ook jij doet regelmatig iets te hard je best daarvoor.quote:
Nee regeren met een partij die boeken wil verbieden is een goed planquote:Op woensdag 23 juni 2010 18:17 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ach, je moet de zaken niet zo op de spits drijven.
Tja het is een bepaald slag volkquote:Op woensdag 23 juni 2010 18:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat zou toch geweldig zijn? Geen minaretten en burqa's meer. De zon gaat weer schijnen in ons land. Heb toch een beetje moeite met mensen die em hard krijgen van dergelijke maatregelen.
Als de VVD veel van zijn programma kan realiseren in een kabinet dat bestaat uit CDA-PVV, dan moet je die mogelijkheid gewoon serieus onderzoeken.quote:Op woensdag 23 juni 2010 18:32 schreef du_ke het volgende:
[..]
Nee regeren met een partij die boeken wil verbieden is een goed plan.
Boeken moeten in het beginsel niet verboden worden. Dat neemt niet weg dat het achterlijk is dat we Mein Kampf wel 'verbieden' (hoe je het wilt noemen, het komt er in ieder geval op neer dat de staat het wil bemoeilijken dat je Mein Kampf in het bezit krijgt), maar de Koran en het Oude-Testament niet.quote:Op woensdag 23 juni 2010 18:32 schreef du_ke het volgende:
[..]
Nee regeren met een partij die boeken wil verbieden is een goed plan.
Ja ik ken het idee. Samenwerken met extreem-rechts en dus aan hoofddoekjes belastingen en verdere segregatie boeit niet als de HRA maar veilig isquote:Op woensdag 23 juni 2010 18:35 schreef Morendo het volgende:
[..]
Als de VVD veel van zijn programma kan realiseren in een kabinet dat bestaat uit CDA-PVV, dan moet je die mogelijkheid gewoon serieus onderzoeken.
Mein Kampf mag van mij vandaag nog compleet vrijgegeven worden. Geen enkel boek zou verboden moeten worden, vrijheid van meningsuiting en dergelijke. Maar Wilders kiest nooit voor zo'n positieve redenatie maar voor de negatieve variant. Met daarbij een extra sneer naar de Moslims, immers over het Oude Testament rept hij niet...quote:Op woensdag 23 juni 2010 19:03 schreef Holograph het volgende:
[..]
Boeken moeten in het beginsel niet verboden worden. Dat neemt niet weg dat het achterlijk is dat we Mein Kampf wel 'verbieden' (hoe je het wilt noemen, het komt er in ieder geval op neer dat de staat het wil bemoeilijken dat je Mein Kampf in het bezit krijgt), maar de Koran en het Oude-Testament niet.
Overigens is Mein Kampf niet verboden in de traditionele zin van het woord. Het wordt alleen niet meer gedrukt omdat het auteursrecht bij de staat ligt.quote:Op woensdag 23 juni 2010 19:59 schreef du_ke het volgende:
[..]
Mein Kampf mag van mij vandaag nog compleet vrijgegeven worden. Geen enkel boek zou verboden moeten worden, vrijheid van meningsuiting en dergelijke. Maar Wilders kiest nooit voor zo'n positieve redenatie maar voor de negatieve variant. Met daarbij een extra sneer naar de Moslims, immers over het Oude Testament rept hij niet...
Dus vooralsnog is de PVV gewoon een foute beweging die een boek wil verbieden.
Vast nietquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:17 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Met de SGP...
Zou de poppenkast nu compleet zijn?
CU er nog bij.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:17 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Met de SGP...
Zou de poppenkast nu compleet zijn?
De PVV zit er bij, meer poppenkast heb je niet nodig.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:17 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Met de SGP...
Zou de poppenkast nu compleet zijn?
De PVV is wel veel, maar niet extreem rechts. En dat weet jij zelf ook.quote:Op woensdag 23 juni 2010 19:57 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ja ik ken het idee. Samenwerken met extreem-rechts en dus aan hoofddoekjes belastingen en verdere segregatie boeit niet als de HRA maar veilig is.
Wat is goed fatsoen nog deze dagen? GroenLinks wil een Holocaust op huizenbezitters, moet je dáár dan wel mee samenwerken als VVD zijnde?quote:Je hebt ook nog zoiets als goed fatsoen zou je zeggen...
Op welke terreinen moet ons kabinet zich volgens jou conservatief opstellen?quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:23 schreef phpmystyle het volgende:
Zolang het maar conservatief is met een flinke liberale rand, economisch gezien dan. Er moet natuurlijk wel flinke vrije markt zijn
Wat is dit nu weer voor vreemde gevolgtrekking?quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:15 schreef KoosVogels het volgende:
Het wordt alleen niet meer gedrukt omdat het auteursrecht bij de staat ligt.
Oh? Volgens mij is een partij die 1 bepaald geloof met wetgeving wil benadelen en die wil bepalen wat wel en niet gedragen mag worden of gelezen mag worden aardig aan de extreem-rechtse kant. Rechtsextremer hebben we het hier 60 jaar lang niet gehad in elk geval.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:24 schreef Morendo het volgende:
[..]
De PVV is wel veel, maar niet extreem rechts. En dat weet jij zelf ook.
[..]
quote:Wat is goed fatsoen nog deze dagen? GroenLinks wil een Holocaust op huizenbezitters, moet je dáár dan wel mee samenwerken als VVD zijnde?
Voornamelijk cultuur, het liefste zou ik een Verbod zien op Minaretten/hoofddoekjes op scholen (geen kopvoddentax dus)/verbod bouw op nieuwe moskeeen, verder wil ik meer camera's/meer politie/straat-terreur eenheid/JSF aanschaf/immigratie stop uit Moslim landen (belangrijke mensen uitgezonderd)/verder wil ik een download-verbod/verbod op halal-slachten/verbod op niqaab/verbod op burka. Etc.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:24 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Op welke terreinen moet ons kabinet zich volgens jou conservatief opstellen?
Jij hebt duidelijk geen idee van wat goed fatsoen is, dat is wel duidelijk.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:24 schreef Morendo het volgende:
[..]
De PVV is wel veel, maar niet extreem rechts. En dat weet jij zelf ook.
[..]
Wat is goed fatsoen nog deze dagen? GroenLinks wil een Holocaust op huizenbezitters, moet je dáár dan wel mee samenwerken als VVD zijnde?
Degene met het auteursrechts mag bepalen of een boek wel of geen heruitgave krijgt. Of denk je dat iedereen zomaar een eind weg mag drukken? Dat ik de LotR-trilogie ga drukken en op de rommelmarkt ga verkopen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:25 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wat is dit nu weer voor vreemde gevolgtrekking?
En GL komt uit het bolsjewisme van ome Stalin, die kunnen zo samen met ome Hitler op de baricade.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:28 schreef du_ke het volgende:
[..]
Oh? Volgens mij is een partij die 1 bepaald geloof met wetgeving wil benadelen en die wil bepalen wat wel en niet gedragen mag worden of gelezen mag worden aardig aan de extreem-rechtse kant. Rechtsextremer hebben we het hier 60 jaar lang niet gehad in elk geval.
[..]Een Holocaust zelfs? Kan je dat met goed fatsoen onderbouwen?
Er is bijvoorbeeld geen verbod op het bezit van het boek. En je mag het volgens mij ook best in het buitenland of tweedehands aanschaffen. En ook becommentarieerde versies mogen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:25 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wat is dit nu weer voor vreemde gevolgtrekking?
uit zijn program wel erg graag wil.quote:Verbied de boerka en de koran, belast hoofddoekjes
Geen gevolgtrekking. Dat is hoe het zit. Althans, hoe de NL Staat er over denkt..quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:25 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wat is dit nu weer voor vreemde gevolgtrekking?
Onzinquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:30 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
En GL komt uit het bolsjewisme van ome Stalin, die kunnen zo samen met ome Hitler op de baricade.
Lekker genaraliseren.
Dom trollen gaat hem echter wel aardig afquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:29 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Jij hebt duidelijk geen idee van wat goed fatsoen is, dat is wel duidelijk.
Ja en bij GL staat een jaloezie belasting van 60 procent waarvan jij zelf zegt dat dat ook niets voorsteld, Pvv voorstel idem dito.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:30 schreef du_ke het volgende:
[..]
Er is bijvoorbeeld geen verbod op het bezit van het boek. En je mag het volgens mij ook best in het buitenland of tweedehands aanschaffen. En ook becommentarieerde versies mogen.
Het is dus geen volledig verbod, wat Wilders gezien zijn
[..]
uit zijn program wel erg graag wil.
Aha, een verbodmaatschappij met een fleugje politiestaat. Een land waarin ik zegmaar nooit van mijn leven wil wonen. Duidelijk.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:28 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Voornamelijk cultuur, het liefste zou ik een Verbod zien op Minaretten/hoofddoekjes op scholen (geen kopvoddentax dus)/verbod bouw op nieuwe moskeeen, verder wil ik meer camera's/meer politie/straat-terreur eenheid/JSF aanschaf/immigratie stop uit Moslim landen (belangrijke mensen uitgezonderd)/verder wil ik een download-verbod/verbod op halal-slachten/verbod op niqaab/verbod op burka. Etc.
Klinkt mij ook niet erg aantrekkelijk in de orenquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Aha, een verbodmaatschappij met een vleugje politiestaat. Een land waarin ik zegmaar nooit van mijn leven wil wonen. Duidelijk.
Wordt op die manier heel gezellig, op die manier kunnen we de overheid flink inkrimpen en houden de grote bedrijven en ook de gewone man meer geld over, zodoende kunnen we meer consumeren.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Aha, een verbodmaatschappij met een fleugje politiestaat. Een land waarin ik zegmaar nooit van mijn leven wil wonen. Duidelijk.
Neuh. Zelden zo vaak het woordje 'verbod' teruggezien in een post. Phmpystyle keert graag terug naar de 19e eeuw. Niet mijn ding.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Klinkt mij ook niet erg aantrekkelijk in de oren
Nee.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:38 schreef du_ke het volgende:
php, nav verbod op halal-slachten, ook een verbod op koosjer-slachten (voor de koe, geit of schaap exact gelijk)?
Krl, alsof ik euthanasie wil terug draaien, homo's hun rechten wil afpakken, vrouwen emancipatie wil tegenhouden. Maar ik ben gewoon een conservatieve liberaal.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Neuh. Zelden zo vaak het woordje 'verbod' teruggezien in een post. Phmpystyle keert graag terug naar de 19e eeuw. Niet mijn ding.
GL is niet extreem.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:31 schreef du_ke het volgende:
[..]
Onzin.
Oh ja toon jij het extreme van GL nog eens aan op basis van hun programma.
Nee want anders is het antisemitisme, en zoals je weet wil ik me niet graag schuldig maken aan discriminatie.quote:
Mag het woord "hypocriet" weer van stal?quote:
Het leven behelst meer dan bedrijven zo goed mogelijk faciliteren en proberen zo rijk mogelijk te worden. Jij wil het leven van mensen inperken en de normale burger als klap op de vuurpijl ook nog een streng in de gaten houden. Ieder zn ding, maar ik voel daar helemaal niks voor. Sterker, dat is een nachtmerrie-maatschappij.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:38 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wordt op die manier heel gezellig, op die manier kunnen we de overheid flink inkrimpen en houden de grote bedrijven en ook de gewone man meer geld over, zodoende kunnen we meer consumeren.
Nee erik, GL is gewoon geen VVDquote:
Laat mij ook af en toe eens baggeren hier.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:42 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee erik, GL is gewoon geen VVD
Kunnen we weer terug naar de manier van posten van maandagavond of is het trollen je te lief?quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee want anders is het antisemitisme, en zoals je weet wil ik me niet graag schuldig maken aan discriminatie.
Maar dan kan ik alsnog wel walgen van hetgeen jij voorstaatquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Krl, alsof ik euthanasie wil terug draaien, homo's hun rechten wil afpakken, vrouwen emancipatie wil tegenhouden. Maar ik ben gewoon een conservatieve liberaal.
Moet je je afreageren? Gaan de tentamens niet zo soepel?quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:42 schreef eriksd het volgende:
[..]
Laat mij ook af en toe eens baggeren hier.
Ieder zijn visie. Maar jij doet net alsof ik jouw peuk en biertje en seks zou afpakken. Voor de rest is bij mij iedereen vrij, mits je natuurlijk met die vrijheid kan omgaan.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het leven behelst meer dan bedrijven zo goed mogelijk faciliteren en proberen zo rijk mogelijk te worden. Jij wil het leven van mensen inperken en de normale burger als klap op de vuurpijl ook nog een streng in de gaten houden. Ieder zn ding, maar ik voel daar helemaal niks voor. Sterker, dat is een nachtmerrie-maatschappij.
Ik troll dit keer echt nietquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Kunnen we weer terug naar de manier van posten van maandagavond of is het trollen je te lief?![]()
Ja en ik walg van het anarchistische socialisme waar we nu in leven, dat kan mij niet snel genoeg over zijn. Niks hoeft hier in dit land.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar dan kan ik alsnog wel walgen van hetgeen jij voorstaathet liberaal zijn houdt niet op bij euthanasie en vrouwenemancipatie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |