Wel mooie buik en onderbenen, jammer dat de rest allemaal te dun is.quote:Op donderdag 4 maart 2010 16:07 schreef Ripley het volgende:
[ afbeelding ]
oudje van nicole richie, die ziet er twee kinderen en een verloving later gelukkig weer beter uit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Intentionally left blank.
Ze ziet er prima uit op deze foto, ik wil dit geen anorexia noemen, integenstelling tot de laatste fotoquote:Op donderdag 4 maart 2010 16:07 schreef Ripley het volgende:
[ afbeelding ]
oudje van nicole richie, die ziet er twee kinderen en een verloving later gelukkig weer beter uit
Is toch dunner dan dan hoor.quote:Op donderdag 4 maart 2010 18:41 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
Ze ziet er prima uit op deze foto, ik wil dit geen anorexia noemen, integenstelling tot de laatste foto
quote:Op donderdag 4 maart 2010 18:27 schreef wwwever het volgende:
Victoria Beckham
Dit is geen Victoria Beckham.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voel me nu best dik na een Mars extra groot![]()
Omgquote:Op donderdag 4 maart 2010 17:14 schreef Xanteh het volgende:
Dit is anorexia
[ afbeelding ]
Weet niet wie dit is
quote:Op donderdag 4 maart 2010 18:27 schreef wwwever het volgende:
Victoria Beckham
Oke dit is niet echt toch? Toch?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Kom op hee, Renate, Nicole Richie ziet er hier toch niet uitquote:Op donderdag 4 maart 2010 18:41 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
Ze ziet er prima uit op deze foto, ik wil dit geen anorexia noemen, integenstelling tot de laatste foto
Nee joh. Dit is al een hele oude foto en waarschijnlijk photoshop.quote:Op donderdag 4 maart 2010 21:42 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
Oke dit is niet echt toch? Toch?
Nou, volgens mij is dit Photoshop.quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:14 schreef Xanteh het volgende:
Dit is anorexia
[ afbeelding ]
Weet niet wie dit is
Thanks for the update Captain Obviousquote:Op donderdag 4 maart 2010 19:27 schreef DesertRose het volgende:
[..]
Dit is geen Victoria Beckham.
Voel me nu best dik na een Mars extra groot
Ik denk het ook ja. Heb ooit eens iemand gezien in de supermarkt die anorexia had. Gewoon eng..quote:Op vrijdag 5 maart 2010 09:08 schreef patatmetfriet het volgende:
[..]
Nou, volgens mij is dit Photoshop.
jaa heel normaal, vandaar dat haar bikinietje net een pofbroek lijkt..quote:Op donderdag 4 maart 2010 18:41 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
Ze ziet er prima uit op deze foto, ik wil dit geen anorexia noemen, integenstelling tot de laatste foto
Dat lijkt inderdaad niet haar natuurlijke bouw te zijn, nee. Al staan er griezeliger foto's op deze pagina.quote:
Volgens mij is het Nadine Coyle op de foto van Deisyyquote:Op dinsdag 9 maart 2010 05:43 schreef female81 het volgende:
[..]
Dat lijkt inderdaad niet haar natuurlijke bouw te zijn, nee. Al staan er griezeliger foto's op deze pagina.
Maar toch zie ik liever deze versie van Cheryl Cole (rechter meisje op foto 1, linker meisje op foto 2):
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die foto's zijn uit 2002/2003. Dikke kans dat ze het zelf afdoet als 'ik ben m'n babyvet kwijt', dat zeggen namelijk heel veel artiesten die zoveel zijn afgevallen.
Echt zo'n lijf wat zichzelf aan het opvreten is.quote:
Volgens mij toch Cheryl, als ik naar die mond kijk. Overigens heb ik van béiden aardig wat foto's gezien waarbij er nogal een groot verschil is met die foto's uit 2002/2003 die ik postte.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 08:33 schreef DjinN het volgende:
[..]
Volgens mij is het Nadine Coyle op de foto van Deisyy
Wat een goede motivatie!quote:Op vrijdag 5 maart 2010 12:09 schreef Spunks het volgende:
Dat trouwens gesloten werd omdat SHO Feedback. Duiveltja en Copycat: hier!!!
Eens per jaar toch, om eens lekker wild te doen?quote:(Dat enorme afvallen was trouwens al vóór haar borstkanker gebeurd. Gelukkig schijnt ze wel de hoorntjes van haar softijsjes gewoon op te eten.)
Bij Sylvie Meis lijkt het imo net alsof haar hoofd te groot is voor haar lichaamquote:Op dinsdag 9 maart 2010 08:51 schreef female81 het volgende:
[..]
Volgens mij toch Cheryl, als ik naar die mond kijk. Overigens heb ik van béiden aardig wat foto's gezien waarbij er nogal een groot verschil is met die foto's uit 2002/2003 die ik postte.
--> Inclusief een opmerking van Cheryl zelf dat ze in de periode van die oude foto's, achteraf gezien, 'toch wel een beetje te dikkig was'.Doet me verder denken aan Sylvie Meis, die - onterecht - exact hetzelfde zei over hoe ze er een aantal jaren terug uit zag. Vroeger versus nu:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
(Dat enorme afvallen was trouwens al vóór haar borstkanker gebeurd. Gelukkig schijnt ze wel de hoorntjes van haar softijsjes gewoon op te eten.)
Het allerergste zijn misschien nog wel de enthousiaste kreten van mensen als haar styliste, couturiers, enzovoort, die zowat naar adem snakken bij het aanschouwen van Sylvie's zogenaamd prachtige lichaam ("zo mooi slank").quote:Op dinsdag 9 maart 2010 09:49 schreef DjinN het volgende:
[..]
Bij Sylvie Meis lijkt het imo net alsof haar hoofd te groot is voor haar lichaamNet een lollypop
Dikke botten?quote:Op dinsdag 9 maart 2010 10:25 schreef female81 het volgende:
Het ziet er zo onnatuurlijk uit. Lang niet elke vrouw is op haar best met maatje 34 of 36 (vooral als ze dikke botten hebben).
Klopt wel,als ik(grove botten) onder een bepaald gewicht kom ziet het er niet uit,botten zie je gewoon zitten,terwijl mijn beste vriendin die heel ielig is gebouwd met dat gewicht er prima uit ziet,zonder uitstekende botten,ach ben gewoon grof gebouwd en daar doe je niks aanquote:Op dinsdag 9 maart 2010 10:44 schreef patatmetfriet het volgende:
Ja, dat bestaat.
Sommige mensen hebben van die ielige polsjes, daar vliegen alle armbanden vanaf, terwijl anderen (zelfde lengte) hun hand nieteens door de armband krijgen. De een kan er bij maat 36 mollig uitzien, de ander uitgemergeld, omdat de grovere botten aan alle kanten uitsteken. Echt, vergelijk het maar eens bij mensen om je heen. Aan polsen en enkels kun je het heel goed zien.
damn...die zijn van touch my bum ofzoiets....if you can find it!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 18:32 schreef SEMTEX het volgende:
The Cheeky girls:
[ afbeelding ]
tegenwoordig:
[ afbeelding ]
Ja dat is ook waar.Keira knightley bijvoorbeeld ze is wel dun maar het is gewoon haar bouwquote:Op dinsdag 9 maart 2010 11:00 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
Klopt wel,als ik(grove botten) onder een bepaald gewicht kom ziet het er niet uit,botten zie je gewoon zitten,terwijl mijn beste vriendin die heel ielig is gebouwd met dat gewicht er prima uit ziet,zonder uitstekende botten,ach ben gewoon grof gebouwd en daar doe je niks aan
die ziet er niet uit als een opgewarmd lijk neequote:Op vrijdag 12 maart 2010 21:18 schreef kimikkuh het volgende:
[..]
Ja dat is ook waar.Keira knightley bijvoorbeeld ze is wel dun maar het is gewoon haar bouw
[ afbeelding ]
Dat op die foto is wel Nadine, ik heb een tijdje in Engeland gewoond en zoveel Cheryl gezien dat ik haar kan dromenquote:Op dinsdag 9 maart 2010 08:51 schreef female81 het volgende:
[..]
Volgens mij toch Cheryl, als ik naar die mond kijk. Overigens heb ik van béiden aardig wat foto's gezien waarbij er nogal een groot verschil is met die foto's uit 2002/2003 die ik postte.
--> Inclusief een opmerking van Cheryl zelf dat ze in de periode van die oude foto's, achteraf gezien, 'toch wel een beetje te dikkig was'.Doet me verder denken aan Sylvie
Meis, die - onterecht - exact hetzelfde zei over hoe ze er een aantal jaren terug uit zag. Vroeger versus nu:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
(Dat enorme afvallen was trouwens al vóór haar borstkanker gebeurd. Gelukkig schijnt ze wel de hoorntjes van haar
softijsjes gewoon op te eten.)
Dit is photoshopquote:Op donderdag 4 maart 2010 17:14 schreef Xanteh het volgende:
Dit is anorexia
[ afbeelding ]
Weet niet wie dit is
Ik wilde het nog even benadrukken. Want ik vind het vreselijk dat mensen denken dat die foto echt is en daardoor het figuurtje van Nicole Richie bestempelen als "niet zo heel dun"quote:
Haar ogen en haar mond zijn te groot voor het enigszins ingevallen gezichtjequote:Op vrijdag 12 maart 2010 18:49 schreef Moja het volgende:
Sylvie Meis wás leuk om te zien. Ik vind haar nu echt heel erg lelijk. Ze heeft sinds ze zo is afgevallen een paardenbek. Ik weet niet, het klopt gewoon niet meer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 41% gewijzigd door horned_reaper op 06-04-2010 01:38:03 ]
Een hele goede vriendin van me heeft al jaren Anorexia, en zei is net zo dun als een hoop van die "neppe" foto's uit je filmpje.quote:Op dinsdag 6 april 2010 03:29 schreef snakelady het volgende:
zeker de helft van die foto's je plaatst zijn dus wel geshopt, heb zelf de originele foto's ervan gezien.
Kan ze zo snel niet vinden maar zeker wel dat ze nep zijn!
Hier staan er al een aantal tussen.
Denk je dat ze er zelf blij mee zijn?quote:Op zondag 11 april 2010 03:08 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
WTF wat een ellende!
WHY dat is toch niet mooi meer trouwens die modellen op de catwalk zouden ze moeten verbieden jezus zeg!
Wow, dat beschrijf je mooi. En goed. Ik heb zelf anorexia. Wel aan de beterende hand, en ik ben ook nooit zo dun geweest als op die hele erge plaatjes, maar wel heel dun. Nu gewoon een gezond gewicht. Het gaat idd veel verder dan er mooi uit willen zien.quote:Op zondag 11 april 2010 03:18 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Denk je dat ze er zelf blij mee zijn?
Veel meiden met anorexia walgen van hun dunne lichaam... maar ze kunnen gewoon niet anders...
Ze kunnen alleen rust in hun hoofd hebben wanneer ze niets hebben gegeten, daar hangt alles van af.
Stel je voor dat jij moest leven met iedere dag chaos in je hoofd, gedreun, gekrijs en alle emoties en dingen die 24 uur per dag 7 dagen in de week door je hoofd heen razen! En de enige manier voor je om volledig tot rust te komen en al die stemmen het zwijgen te doen opleggen, is geen voedsel tot je nemen.
Dan is de keuze wel snel gemaakt......
Anorexia komt wel vaak voort uit een vertekend zelfbeeld, maar uiteindelijk is het een spiraal waar je in terecht komt en ook al vindt je jezelf veel en veel te dun en heb je een hekel aan meiden met anorexia... je komt er gewoon niet meer uit....
Wat modellen en filmsterren betreft gaat het er ook om wat ze aangepraat wordt door hun wereldje he, dat is meer het puntquote:Op zondag 11 april 2010 03:18 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Denk je dat ze er zelf blij mee zijn?
Veel meiden met anorexia walgen van hun dunne lichaam... maar ze kunnen gewoon niet anders...
Ze kunnen alleen rust in hun hoofd hebben wanneer ze niets hebben gegeten, daar hangt alles van af.
Stel je voor dat jij moest leven met iedere dag chaos in je hoofd, gedreun, gekrijs en alle emoties en dingen die 24 uur per dag 7 dagen in de week door je hoofd heen razen! En de enige manier voor je om volledig tot rust te komen en al die stemmen het zwijgen te doen opleggen, is geen voedsel tot je nemen.
Dan is de keuze wel snel gemaakt......
Anorexia komt wel vaak voort uit een vertekend zelfbeeld, maar uiteindelijk is het een spiraal waar je in terecht komt en ook al vindt je jezelf veel en veel te dun en heb je een hekel aan meiden met anorexia... je komt er gewoon niet meer uit....
Ja idd, gewoon eng om te zien, en zeker niet gezond!quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:44 schreef jeroen09 het volgende:
Ik vind die real foto's ook al behoorlijk eng.
Alsof de modellen zelf bepalen hoe ze eruitzien. De modewereld is zo hypocriet als de pest. Ze zeggen dat ze alleen 'gezonde' modellen willen, maar meisjes boven de 55 kilo worden niet geboekt tenzij ze drastisch afvallen.quote:Op zondag 11 april 2010 03:08 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
WTF wat een ellende!
WHY dat is toch niet mooi meer trouwens die modellen op de catwalk zouden ze moeten verbieden jezus zeg!
niet dus, dit is een vrouw die heeft geposeerd om de modewereld te laten zien dat ze wat vollere modellen moeten laten gebruiken. Volgensmij is ze ook al overleden, maar dat weet ik niet zekerquote:Op vrijdag 5 maart 2010 09:08 schreef patatmetfriet het volgende:
[..]
Nou, volgens mij is dit Photoshop.
het is ook niet mooi, dat je zover wilt gaan om een paar keer heen en weer te lopen op een catwalk.quote:Op zondag 11 april 2010 03:08 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
WTF wat een ellende!
WHY dat is toch niet mooi meer trouwens die modellen op de catwalk zouden ze moeten verbieden jezus zeg!
Het is wel photoshop, dit is het origineel nl:quote:Op maandag 19 april 2010 17:09 schreef aychelle het volgende:
[..]
niet dus, dit is een vrouw die heeft geposeerd om de modewereld te laten zien dat ze wat vollere modellen moeten laten gebruiken. Volgensmij is ze ook al overleden, maar dat weet ik niet zeker![]()
trouwens anorexia
dan nog vind ik afschuwelijk dun, bahquote:Op maandag 19 april 2010 20:29 schreef Peachcore het volgende:
[..]
Het is wel photoshop, dit is het origineel nl:
[ afbeelding ]
En ik denk dat je deze vrouw bedoelt:
[ afbeelding ]
Uhm, dit is Lindsay Lohan. En geloof me...dit is echt wel photoshop. Ze is wel wat aan de dunne kant geweest, maar lang niet zo dun en ik heb ook eerder het idee dat het door drugs kwam dan door anorexia. Als je al research doet, doe het dan goed.quote:Op dinsdag 6 april 2010 01:23 schreef horned_reaper het volgende:
De volgende foto's zijn geen photoshops, of jullie dit nu willen geloven of niet, maar dit zijn vrouwen die op het randje van de dood balanceren en ook niet veel langer dan een paar maanden te leven hebben.
Armen een beetje dikkig? Nou, ik zie een schouderblad uitsteken!quote:Op donderdag 22 april 2010 10:58 schreef ivetje het volgende:
Overigens vind ik Shenea Grimes uit 90210 niet echt dun hoor. Op deze pic zie je niet eens ribben en haar armen zijn normaal (zelfs tikje dikkig) :
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 22 april 2010 10:58 schreef ivetje het volgende:
haar armen zijn normaal (zelfs tikje dikkig) :
Ik had het meer over bij de elleboog en haar bovenarm. Dat is toch echt niet eng dun als je het mij vraagt. Maar goed, deze discussie mag hier nietquote:Op donderdag 22 april 2010 11:33 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Armen een beetje dikkig? Nou, ik zie een schouderblad uitsteken!
Dikkig.
Maar die zijn niet zozeer anorectisch, die zijn overmatig afgetraind. Moet je die spierballen van SJP zienquote:
Klopt, daar moet minstens 40 kg bij.quote:Op donderdag 22 april 2010 17:11 schreef Ole het volgende:
SJP schijnt nog maar 40 kg te wegen. Da's best weinig
Zie het niet echt. Als je dat dunne vel van haar borst bedoelt, dat heeft mijn moeder ook, maar die is ook niet overdreven dun.quote:
Wat zonde zeg, op die laatste foto, van vorig jaar, ziet ze er echt prachtig uit!quote:Op zaterdag 20 maart 2010 05:14 schreef female81 het volgende:
Ze kijkt er ook zo ongelukkig bij, en niet alleen op déze foto. Op oude foto´s was het altijd zo´n stralend type, met van die glimoogjes.
Wat mij betreft had ze vroeger niets te klagen. Misschien nét iets voller dan de standaardnorm (die sowieso op het randje van een gezond bmi zit, of zelfs eronder), maar dat vind ik juist mooi.
(Edit: Zie hier voor een hele lange reeks commentaren.)
[ afbeelding ]
Nog een edit: Die in het rode shirtje is van 2003, nogal oud dus. Maar die hieronder is van verleden jaar:
[ afbeelding ]
Sienna Miller heeft een slanke bouw, maar echt niet mager. Ze is juist mooi zoquote:
als je naar die benen kijkt vind ik dat echt wel te dun.quote:Op zondag 16 mei 2010 22:29 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Zie het niet echt. Als je dat dunne vel van haar borst bedoelt, dat heeft mijn moeder ook, maar die is ook niet overdreven dun.
Je ziet amper been en wat ik ervan zie, is welgevormd en slank. Niet zum kotzen dun. Verre van.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 08:28 schreef charmed_angel het volgende:
als je naar die benen kijkt vind ik dat echt wel te dun.
Wie zegt dat?quote:Op woensdag 19 mei 2010 22:12 schreef Markeerstift het volgende:
40 kilo maar! Ik ben 1.57 en weeg 52. Ik begin me haast dik te voelen
http://www.closeronline.c(...)-model-anorexic.aspxquote:"I went from hunky model to 6 stone anorexic"
Wednesday 20 January 2010
Jeremy Gillitzer was once a male model with stunning looks and a six-pack. But now his body is so ravaged by anorexia, he can barely stand without passing out.
Jeremy, 36, has battled the eating disorder for almost 25 years, since being bullied as a chubby schoolboy.
His gums are receding from vomiting and his once-fit body is now skeletal. Just a few months ago, 5ft 7 Jeremy weighed less than 6st.
But Jeremy, who’s unemployed, says he’s slowly beating the disorder after receiving help and support from other male anorexics – dubbed “manorexics” – who have followed his struggle on his internet blog.
Last year, Jeremy wrote: “My day is consumed by my disorder, which includes an average of four and a half hours of binge eating and vomiting, and two and a half hours of exercise. But I can’t seem to do anything about my situation.”
Jeremy – who’s currently receiving help at a specialist clinic and now weighs 6st 6lbs – began suffering from the eating disorder when he was 12. He weighed 9st, around 2st more than he should.
“I was bullied at school and called ‘Fatty,’” he explains. “I started eating a fraction of my meals, but my family didn’t mind because I needed to lose some weight.
“But I gradually ate less and less until I was having just a few tiny bites. My parents tried to get me to eat more, but I wouldn’t listen.”
(...)
Damn.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:03 schreef SEMTEX het volgende:
Jeremy gillitzer:
[ afbeelding ]
[..]
http://www.closeronline.c(...)-model-anorexic.aspx
quote:Op maandag 31 mei 2010 23:03 schreef SEMTEX het volgende:
Jeremy gillitzer:
[ afbeelding ]
[..]
http://www.closeronline.c(...)-model-anorexic.aspx
Tori wordt een beetje Victoria Beckhamish.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 06:35 schreef SEMTEX het volgende:
Tori Spelling
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
brrrrrrrquote:Op zondag 13 juni 2010 17:33 schreef Duderella het volgende:
[..]
Tori wordt een beetje Victoria Beckhamish.
Hij is deze maand overleden.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:03 schreef SEMTEX het volgende:
Jeremy gillitzer:
[ afbeelding ]
[..]
http://www.closeronline.c(...)-model-anorexic.aspx
Pfff net dat filmpje gezien, krijg er helemaal rillingen van..quote:Op zondag 27 juni 2010 01:29 schreef Fascination het volgende:
[..]
Hij is deze maand overleden.
http://blogs.citypages.com/blotter/2010/06/jeremy_gillitze.php
Dat zat er wel aan te komen, het was ook wel een aflopende zaak voor hemquote:Op zondag 27 juni 2010 01:29 schreef Fascination het volgende:
[..]
Hij is deze maand overleden.
http://blogs.citypages.com/blotter/2010/06/jeremy_gillitze.php
Zo triest.quote:Op zondag 27 juni 2010 01:29 schreef Fascination het volgende:
Hij is deze maand overleden.
http://blogs.citypages.com/blotter/2010/06/jeremy_gillitze.php
lekkahquote:Op donderdag 1 juli 2010 22:55 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Oh sorry, wat zei je? Ik was even afgeleid door de man die naast haar staat.
beetje bijbiijven hequote:
ben ik de enige die geen medelijden met hem heeft?quote:Op zondag 27 juni 2010 01:29 schreef Fascination het volgende:
[..]
Hij is deze maand overleden.
http://blogs.citypages.com/blotter/2010/06/jeremy_gillitze.php
Anorexia is meer dan gewoon 'doorschieten' met afvallen.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 20:08 schreef A-noniem het volgende:
[..]
ben ik de enige die geen medelijden met hem heeft?
ik bedoel, waarom zou ik medelijden moeten hebben met die man. hij zag er prima uit, iedereen vond ook dat hij er prima uitzag. de meeste mannen zouden willen dat ze zo'n lichaam hadden, en hij gaat zielig lopen doen dat hij te dik is. en dan zegt hij dat het moeilijk voor hem is als mensen tegen hem zeggen dat hij er zo goed uitzag op z'n oude foto's, en dat het hem dan pijn doet dat hij er zo niet meer uitziet. dan denk ik; in plaats van er zo over te zeuren, wat let je om gewoon te eten dan?
soms zijn er mensen die anorexia hebben als gevolg van dat ze werkelijk ooit echt dik waren, en dat ze dan doorschieten in hun angst om ooit weer zo te worden. dat is iets waar ik nog wel in kan komen. maar ik kan het probleem van deze man echt niet volgen, en kan dus ook echt geen medelijden voor hem opbrengen.
quote:Op zaterdag 10 juli 2010 20:08 schreef A-noniem het volgende:
[..]
ben ik de enige die geen medelijden met hem heeft?
ik bedoel, waarom zou ik medelijden moeten hebben met die man. hij zag er prima uit, iedereen vond ook dat hij er prima uitzag. de meeste mannen zouden willen dat ze zo'n lichaam hadden, en hij gaat zielig lopen doen dat hij te dik is. en dan zegt hij dat het moeilijk voor hem is als mensen tegen hem zeggen dat hij er zo goed uitzag op z'n oude foto's, en dat het hem dan pijn doet dat hij er zo niet meer uitziet. dan denk ik; in plaats van er zo over te zeuren, wat let je om gewoon te eten dan?
soms zijn er mensen die anorexia hebben als gevolg van dat ze werkelijk ooit echt dik waren, en dat ze dan doorschieten in hun angst om ooit weer zo te worden. dat is iets waar ik nog wel in kan komen. maar ik kan het probleem van deze man echt niet volgen, en kan dus ook echt geen medelijden voor hem opbrengen.
Daarom is het ook een ziekte. Anorexia komt voort uit verschillende factoren die zowel in het karakter van iemand zit (gevoelig voor commentaar, controle willen, perfectionisme) als externe factoren (laag zelfbeeld als gevolg door slechte relatie met ouders, pestverleden, etc.). Je zelfbeeld raakt helemaal verneukt en je praat jezelf allemaal dingen aan waardoor je verstrikt raakt in een vicieuze cirkel van ellende.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 20:08 schreef A-noniem het volgende:
[..]
ben ik de enige die geen medelijden met hem heeft?
ik bedoel, waarom zou ik medelijden moeten hebben met die man. hij zag er prima uit, iedereen vond ook dat hij er prima uitzag. de meeste mannen zouden willen dat ze zo'n lichaam hadden, en hij gaat zielig lopen doen dat hij te dik is. en dan zegt hij dat het moeilijk voor hem is als mensen tegen hem zeggen dat hij er zo goed uitzag op z'n oude foto's, en dat het hem dan pijn doet dat hij er zo niet meer uitziet. dan denk ik; in plaats van er zo over te zeuren, wat let je om gewoon te eten dan?
soms zijn er mensen die anorexia hebben als gevolg van dat ze werkelijk ooit echt dik waren, en dat ze dan doorschieten in hun angst om ooit weer zo te worden. dat is iets waar ik nog wel in kan komen. maar ik kan het probleem van deze man echt niet volgen, en kan dus ook echt geen medelijden voor hem opbrengen.
Van Girls aloud toch?quote:
Lees eerst het gehele verhaal voordat je een reactie instuurt. Het begon bij hem al op 12 jarige leeftijd omdat hij gepest werd door zn klasgenoten omdat hij te dik was. Al die tijd heeft hij (ook toen hij er goed uitzag) een eetstoornis gehad.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 20:08 schreef A-noniem het volgende:
[..]
ben ik de enige die geen medelijden met hem heeft?
ik bedoel, waarom zou ik medelijden moeten hebben met die man. hij zag er prima uit, iedereen vond ook dat hij er prima uitzag. de meeste mannen zouden willen dat ze zo'n lichaam hadden, en hij gaat zielig lopen doen dat hij te dik is. en dan zegt hij dat het moeilijk voor hem is als mensen tegen hem zeggen dat hij er zo goed uitzag op z'n oude foto's, en dat het hem dan pijn doet dat hij er zo niet meer uitziet. dan denk ik; in plaats van er zo over te zeuren, wat let je om gewoon te eten dan?
soms zijn er mensen die anorexia hebben als gevolg van dat ze werkelijk ooit echt dik waren, en dat ze dan doorschieten in hun angst om ooit weer zo te worden. dat is iets waar ik nog wel in kan komen. maar ik kan het probleem van deze man echt niet volgen, en kan dus ook echt geen medelijden voor hem opbrengen.
Wie is 'ze'?quote:Op vrijdag 24 december 2010 12:02 schreef snakelady het volgende:
Vind het wel goed dat ze niet meer zo'n graatmager model willen gebruiken.
kledinglabel Resolve , Allie is geschorst vanwege dat ze nu te dun is geworden.quote:
Ooh, dacht al dat je met 'ze' de modewereld bedoeldequote:Op vrijdag 24 december 2010 13:03 schreef snakelady het volgende:
[..]
kledinglabel Resolve , Allie is geschorst vanwege dat ze nu te dun is geworden.
staat in het linkje.
Dat hoofd! Net een lolly op een stokje!! Dude...quote:Op vrijdag 24 december 2010 10:38 schreef SEMTEX het volgende:
Allie uit ' The City' te mager:
http://www.grazia.nl/2010(...)t-the-city-te-mager/
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Gewoon die botten van zn schouders door zn trui heen...quote:
Post dan eens wat foto's!quote:Op zondag 26 december 2010 18:18 schreef rubje het volgende:
Hebben jullie de laatste foto's van Meghan Fox al gezien?(van wulps tot mager)
NEE Megan. wat doe je?!quote:Op zondag 26 december 2010 18:18 schreef rubje het volgende:
Hebben jullie de laatste foto's van Meghan Fox al gezien?(van wulps tot mager)
quote:
Hij is dood hèquote:Op zaterdag 25 december 2010 21:09 schreef Daniane het volgende:
[..]
Gewoon die botten van zn schouders door zn trui heen...![]()
makes me sad.
t was de magerste die ik kenquote:Op zondag 26 december 2010 20:57 schreef ChipsZak. het volgende:
Volgens mij is die foto al van een tijdje geleden? Bovendien vind ik dat echt niet al anorexia oid,.
quote:Anorexiamodel Isabelle Caro (28) dood
Het Franse model Isabelle Caro woog 31 kilo en was 1,64 meter toen zich in 2007 door de befaamde Italiaanse fotograaf Oliviero Toscani naakt liet fotograferen voor een shockcampagne tegen de ziekte anorexia. De website 20min.ch berichtte woensdag dat het 28-jarige model al op 17 november is overleden in een ziekenhuis in Tokio,
Over de campagne zei ze ooit: „Ik heb besloten mee te doen met deze campagne om jonge meisjes te waarschuwen voor de gevaren van de dwang, de opgedrongen voorwaarden van de mode-industrie en de verwoestingen van anorexia. Het doel is om te choqueren via de emotie.”
Caro leed al sinds haar dertiende aan anorexia. Twee jaar geleden kwam haar biografie uit getiteld Het kleine meisje dat niet dik wilde worden. Volgens Caro lag de oorzaak van haar ziekte in een moeilijke jeugd.
Toscani zei in een reactie op haar overlijden dat ze een zeer ziek meisje was maar „meer ziek in haar hoofd dan in haar lijf”, zoals alle mensen die aan deze ziekte lijden, aldus de fotograaf in Italiaanse media.
ik wou net zegge, die buik ...quote:Op donderdag 4 maart 2010 16:59 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Wel mooie buik en onderbenen, jammer dat de rest allemaal te dun is.
zijn geslachtsdeel op de rechterfoto lijkt wel groterquote:Op maandag 31 mei 2010 23:03 schreef SEMTEX het volgende:
Jeremy gillitzer:
[ afbeelding ]
[..]
http://www.closeronline.c(...)-model-anorexic.aspx
Wat is dit dan voor domme reactie?quote:Op donderdag 6 januari 2011 17:08 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
zijn geslachtsdeel op de rechterfoto lijkt wel groter
nee, natuurlijk niet, in een penis zit volgensmij nauwelijks vetquote:Op donderdag 6 januari 2011 17:46 schreef Cici het volgende:
[..]
Wat is dit dan voor domme reactie?
Zijn onderbroek was gewoon te groot..
Hierover nog ditquote:
bron.quote:Heartbreaking!
Marie Caro, the mother of anorexic model Isabelle Caro, has committed suicide.
According to reports Marie had been consumed with guilt after her daughter passed away in November.
So sad.
Dat proberen de meeste anorexia patiënten..... je gelooft toch niet dat een anorexia patiënt in eerste instantie ooit zo mager had willen worden.quote:Op donderdag 30 december 2010 10:09 schreef h0neybunnY het volgende:
Wat erg!
Ze probeerde juist beter te worden.
pff, vreselijk.quote:
Heb zelf ook al jaren een eetstoornis en ik had het beter anders kunnen verwoorden omdat ik weet hoe het is. Het is niet makkelijk om ertegen te vechten en ik vond het knap van haar dat ze haar gevecht liet zien op tv enz. Bedoelde er eigenlijk mee te zeggen dat ik het spijtig vind dat ze overleden is. Had erg gehoopt dat ze het zou redden.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 15:34 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Dat proberen de meeste anorexia patiënten..... je gelooft toch niet dat een anorexia patiënt in eerste instantie ooit zo mager had willen worden.
Daar heb je als anorect geen grip op.... dat is juist het probleem.
Op het moment dat ze zo dun zijn haten ze zichzelf alleen nog maar meer.... ze HATEN het om zo lelijk mager te zijn.
wtfquote:Op zondag 20 februari 2011 12:01 schreef SEMTEX het volgende:
Vera Wang:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vroeger:
[ afbeelding ]
Damn, wat erg.quote:Op zondag 20 februari 2011 12:01 schreef SEMTEX het volgende:
Vera Wang:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vroeger:
[ afbeelding ]
Ze kijkt zo ongelukkigquote:Op zondag 20 februari 2011 20:35 schreef Xantalien het volgende:
Ik ben echt de enige die dat stiekem best mooi vind, hè? (van Vera Wang)
Dat wel, maar dat lijf.quote:
Ik vind het ook wel mooi. Ik zou denken dat het grootste punt van zorg in haar leven is, dat ze het hoofd van een man heeft.quote:Op zondag 20 februari 2011 20:35 schreef Xantalien het volgende:
Ik ben echt de enige die dat stiekem best mooi vind, hè? (van Vera Wang)
Modeontwerper. Vooral bekend om trouwjurken die ze voor celebs maakt.quote:Op maandag 21 februari 2011 01:38 schreef Duderella het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel mooi. Ik zou denken dat het grootste punt van zorg in haar leven is, dat ze het hoofd van een man heeft.
(Wie IS het überhaupt?)
Ah, dank, dat wist ik niet.quote:Op maandag 21 februari 2011 01:44 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Modeontwerper. Vooral bekend om trouwjurken die ze voor celebs maakt.
ze is echt té dun, denk dat je de enige bentquote:Op zondag 20 februari 2011 20:35 schreef Xantalien het volgende:
Ik ben echt de enige die dat stiekem best mooi vind, hè? (van Vera Wang)
quote:Op maandag 21 februari 2011 09:29 schreef Flow3r het volgende:
[..]
ze is echt té dun, denk dat je de enige bent
quote:Op maandag 21 februari 2011 08:55 schreef Scorpie het volgende:
Mensen die het lijf van Vera Wang mooi vinden krijgen bij mij met stip een nominatie om eens opgenomen te worden.
quote:Op maandag 21 februari 2011 08:48 schreef Tsunade het volgende:
Ik hoop ook dat t om de jurk draait wat men mooi vindt? En idd niet het figuur
Ik weet genoeg.quote:Op maandag 21 februari 2011 07:00 schreef female81 het volgende:
Ik hoop toch niet dat degenen die zeggen dat ze het mooi vinden dit figuur nastreven.
Ik vond het ook hoor. Maar dat komt vooral omdat oosterse dames van nature vaak erg tenger gebouwd zijn. Bij nader inzien vind ik haar wel eng plat, haar borsten lijken totaal verdwenen. En haar figuur is niet heel goed te zien omdat die jurk niet strak zit.quote:Op maandag 21 februari 2011 10:31 schreef Xantalien het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Ik weet genoeg.Misschien ga ik toch wat verder dan dat ik zelf dacht.
Als het nu al een mager scharminkel is met een jurk die niet nauwsluitend is, hoe dun zal ze er dan uit zien als de jurk wel nauw aansluit? Ik vind het schrikbarend dunquote:Op maandag 21 februari 2011 14:04 schreef cinnamon_M het volgende:
[..]
Ik vond het ook hoor. Maar dat komt vooral omdat oosterse dames van nature vaak erg tenger gebouwd zijn. Bij nader inzien vind ik haar wel eng plat, haar borsten lijken totaal verdwenen. En haar figuur is niet heel goed te zien omdat die jurk niet strak zit.
wtfquote:Op zondag 20 februari 2011 12:01 schreef SEMTEX het volgende:
Vera Wang:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vroeger:
[ afbeelding ]
Vind ik ook; ze is wel dun/slank maar dat is ze altijd al geweest. Als je haar benen ziet dan zijn die niet eng dun. Alleen haar borsten zijn klein en bij de sleutelbeenderen ziet ze er misschien wat mager uit. Maar dat is denk ik haar bouw. En als je ouder wordt, dan ga je vaak de botten in dat gebied (als je slank bent) wat beter zien.quote:Op donderdag 24 februari 2011 21:23 schreef Copycat het volgende:
Die vind ik dan weer reuze meevallen. Ze heeft geen tieten, maar om haar nu vel over been te noemen?
Waarschijnlijk vind je alleen de jurk mooi.quote:
of het haar bouw is durf ik niet te zeggen...ik weet dat zij sport(te) met de fitness-instructice van Madonna (er is een beter woord voor, maar ik ben al heel lang aan het bedenken welke dat moet zijn). En ze volgt ook een dieet en ze eet macrobiotischquote:Op donderdag 24 februari 2011 21:50 schreef cinnamon_M het volgende:
[..]
Vind ik ook; ze is wel dun/slank maar dat is ze altijd al geweest. Als je haar benen ziet dan zijn die niet eng dun. Alleen haar borsten zijn klein en bij de sleutelbeenderen ziet ze er misschien wat mager uit. Maar dat is denk ik haar bouw. En als je ouder wordt, dan ga je vaak de botten in dat gebied (als je slank bent) wat beter zien.
Nee, ik vind dat superdunne om eerlijk te zijn écht heel mooi.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 09:04 schreef RianaLuna het volgende:
[..]
Waarschijnlijk vind je alleen de jurk mooi.
Ik kan me datniet voorstellen, voor mij ziet zo'n mager lichaam er ziek uit eigenlijk, maar dat komt denk ik omdat iedereen in mij omgeving die zo mager was ernstig ziek was en op sterven na dood....quote:Op vrijdag 25 februari 2011 10:34 schreef Xantalien het volgende:
[..]
Nee, ik vind dat superdunne om eerlijk te zijn écht heel mooi.
Ik geef ook wel toe, pro-ana sites trekken mij heel erg aan. Ik ben zelf heel ontevreden met m'n lichaam en sinds ik pro-ana sites bezoek, vind ik dit soort lijven steeds mooier, en eet ik zelf, soms bewust, soms onbewust, ook steeds minder. Ik probeer wel gewoon normaal te blijven eten, maar dat wil niet altijd lukken. Dus ik denk wel dat het daar ook weg komt.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 11:07 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ik kan me datniet voorstellen, voor mij ziet zo'n mager lichaam er ziek uit eigenlijk, maar dat komt denk ik omdat iedereen in mij omgeving die zo mager was ernstig ziek was en op sterven na dood....
Jij bent echt kankerdom hè...quote:Op donderdag 22 april 2010 11:33 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Armen een beetje dikkig? Nou, ik zie een schouderblad uitsteken!
Die meid is gewoon behoorlijk dun hoor. Nee, geen anorexia, maar wel tegen het enge aan.
Nou, dat borsten en billen totaal verdwijnen is wel 'jammer' ja, maar ik vind botten en ribben die uitsteken juist mooi. En ja, ik vind het zelf ook een beetje vreemd dat ik dat vind. Misschien maar proberen met stoppen met pro-ana sites te bezoeken.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:01 schreef mane het volgende:
Het is belangrijk dat je het verschil blijft zien tussen slank en mager. Als een vrouw mager is, verdwijnen al haar vormen: er blijft niets over van borsten, buik en billen. Botten steken uit en wangen zijn ingevallen. Als je dat als mooi ziet, haat je je eigen vrouwelijke vormen en haat je in feite wie jij bent: je bent nu eenmaal een vrouw en dus horen die vormen erbij. En dat niet alleen: het is juist datgene waardoor je aantrekkelijk bent (behalve dan voor pro-ana mensen maar die hebben een volkomen verstoord beeld van dit alles en zijn dus echt ziek). Als je ontevreden bent over je lichaam kun je beter activiteiten ontplooien die constructief zijn, want dit is destructief. Niet naar die sites gaan, want het is als vergif.
Dat zegt iemand die het woord "kankerdom" gebruikt....quote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:55 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Jij bent echt kankerdom hè...
Misschien wel jaquote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:00 schreef Xantalien het volgende:
[..]
Nou, dat borsten en billen totaal verdwijnen is wel 'jammer' ja, maar ik vind botten en ribben die uitsteken juist mooi. En ja, ik vind het zelf ook een beetje vreemd dat ik dat vind. Misschien maar proberen met stoppen met pro-ana sites te bezoeken.
Omdat het geen heteromannen zijn die dit soort meiden uitkiezen, maar nichten die logischerwijs niet van vrouwenvormen houden.quote:Op zondag 6 maart 2011 22:50 schreef LWD-Godius het volgende:
Waarom bestaan er eigenlijk nog klerenmakers die zo een anorexiamodel op de catwalk laten lopen?
Tja, maar dan nog. Er zijn ook veel homoseksuelen die zich weliswaar niet aangetrokken voelen tot vrouwen, maar vrouwen juist wel heel mooi vinden / er zelf als een vrouw uit willen zien. Vaak juíst diegenen die zich met mode bezighouden. Ik denk niet dat dit de enige reden is. Maar wat dan wel...?quote:Op zondag 6 maart 2011 23:01 schreef Chilled het volgende:
[..]
Omdat het geen heteromannen zijn die dit soort meiden uitkiezen, maar nichten die logischerwijs niet van vrouwenvormen houden.
True, maar het effect is wel dat veel van die kleding dus vooral mooi staat bij erg tengere dames. Minder afgestemd op het accentueren van de vrouwelijke vormen, zeg maar. Dat was bijv. de kleding van dior vlak na ww2 wel.quote:Op zondag 6 maart 2011 23:06 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Om zoveel mogelijk af te leiden van het lichaam van het model misschien? Zij staan volledig in dienst van het kledingstuk. Teveel boobies of ass zou misschien afleiden.
Jij wilt dus zeggen dat het anorexiamodel de boel niet afleidt? Zet er dan een etalagepop neer, dan weetje zeker dat alle aandacht op het kledingstuk is gevestigd.quote:Op zondag 6 maart 2011 23:06 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Om zoveel mogelijk af te leiden van het lichaam van het model misschien? Zij staan volledig in dienst van het kledingstuk. Teveel boobies of ass zou misschien afleiden.
Daar is dan ook een hele strenge policy, waarbij elk bericht wat ook maar een béétje hint naar 'ze zou weleens anorexia kunnen hebben' (en opmerkingen over gewicht in z'n algemeenheid) gelijk wordt verwijderd.quote:En op dit forum is iedereen aan het bejubelen hoe prachtig ze is:
http://forums.thefashions(...)isevic-81177-39.html
Die kleding van de runway is niet eens bedoelt voor de verkoop. Daarvoor komt een pret-a-porter lijn; ook dus in de maten voor de vollere/dikkere mens. En dat staat ook heus wel als je vrouwelijke vormen hebt. En net zoals kleding niet afgeleid van haute couture kan dat natuurlijk ook per persoon verschillen.quote:Op zondag 6 maart 2011 23:08 schreef cinnamon_M het volgende:
[..]
True, maar het effect is wel dat veel van die kleding dus vooral mooi staat bij erg tengere dames. Minder afgestemd op het accentueren van de vrouwelijke vormen, zeg maar. Dat was bijv. de kleding van dior vlak na ww2 wel.
Idd, dat scheelt ook. Maar die schouders en die armpjes... zien er toch ook wel engig uit. En Female81, er mogen meer modellen 59 cm tailleomvang hebben, zij is wel erg lang ook nog eens (1.83m). En sommige modellen hebben misschien een smaller frame, ik vind dat je bij haar de botten wel extreem ziet. Ze oogt gewoon absurd mager.quote:Op maandag 7 maart 2011 09:13 schreef Sushimonster het volgende:
@ChipsZak: Maar die catwalkfoto's hierboven zíjn de pret-a-porterlijn. Moet wel zeggen dat deze chick sowieso nog enger en dunner lijkt door haar rare kaak/apenbekkie.
Gatverdamme. Is deze foto niet geshopt?quote:Op maandag 7 maart 2011 18:05 schreef female81 het volgende:
Die blik ook, hè.
Geen idee waar ze nou eigenlijk naar kijkt, als ze zich uberhaupt nog van haar omgeving bewust is.
[ afbeelding ]
Ik denk dat het meer te maken heeft met dat je op de catwalk geen vrouwelijke vormen mag zien omdat het puur om de kleding moet gaan.quote:Op zondag 6 maart 2011 23:01 schreef Chilled het volgende:
[..]
Omdat het geen heteromannen zijn die dit soort meiden uitkiezen, maar nichten die logischerwijs niet van vrouwenvormen houden.
Dan rijden ze beter een kledingrek langsquote:Op dinsdag 8 maart 2011 03:13 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik denk dat het meer te maken heeft met dat je op de catwalk geen vrouwelijke vormen mag zien omdat het puur om de kleding moet gaan.
Het bizarre is dat ik bij zo'n model júist alleen maar naar het arme mens zélf kijk, en amper meer naar wat ze aan heeft.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 03:13 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik denk dat het meer te maken heeft met dat je op de catwalk geen vrouwelijke vormen mag zien omdat het puur om de kleding moet gaan.
En nog eenquote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:09 schreef SEMTEX het volgende:
Leann Rimes
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Voor:
[ afbeelding ]
Schijnt te willen afvallen voor haar aankomende huwelijk...
Omdat ze iemand niet dikkig vindt?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:55 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Jij bent echt kankerdom hè...
Dat hoeft niet, maar zulke mensen lopen wel meer risico om ook anorexia te ontwikkelen, ik zou dus wel opletten.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:34 schreef iwannabehigh het volgende:
Jullie zitten al die anorexia vrouwen wel af te kraken maar er ligt echt druk op zulke vrouwen (bij modellen dan). Ook wel bij normale vrouwen aangezien je gewoon doodgegooid wordt met het zogenaamde ''schoonheidsideaal''
Mijn zusje is ook een model, loopt catwalk, heeft tot nu toe twee keer in videoclips gespeeld en doet shoots en zij is ook heel erg dun, niet dat ze anorexia heeft (!!) Ze let gewoon heel erg op wat ze eet terwijl sommige mensen denken ook dat ze anorexia heeft. En ze past zo in dit topic qua figuur. Er ligt gewoon heel veel druk op haar, laatst was ze weer naar een casting en moest ze nog meer afvallen om een bepaalde show te lopen. Dus ook op die andere (catwalk) modellen, neem ik aan.
Wat ik duidelijk probeer te maken; zulke dunne mensen hoeven echt nog niet anorexia te hebben. Zoals die Chloe Memisevic.. ze kan van zichzelf heel erg dun zijn plus heel erg opletten met wat ze eet. Maar ik vind zo dun echt onaantrekkelijk en ik weet dat veel mannen deze mening met mij delen.
Dat kan wel zo zijn maar ik denk dat een labiel persoon de grenzen wel kent. En een castingbureau kan toch niet van je ''eisen'' dat je onder het normale gewicht komt te zitten. Lijkt mij.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:37 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat hoeft niet, maar zulke mensen lopen wel meer risico om ook anorexia te ontwikkelen, ik zou dus wel opletten.En ik heb ooit een programma gezien van een meisje dat van haarzelf heel dun was en dat iedereen haar ervan beschuldigde anorexia te hebben, terwijl dat dus echt niet zo was. Dat lijkt me heel naar. Maar zij zat niet in het modellenwereldje ofzo.
Volgensmij zitten de meeste modellen al onder een normaal gewicht wat gezondis, ook bij die castings.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:49 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dat kan wel zo zijn maar ik denk dat een labiel persoon de grenzen wel kent. En een castingbureau kan toch niet van je ''eisen'' dat je onder het normale gewicht komt te zitten. Lijkt mij.
Dat is ook zo. Mensen raken gewend aan de dunne skeletten op internet, vinden dat mooi en krijgen een vertekend beeld van wat nou echt slank is. Sinds ik veel op pro-ana sites heb gekeken, zoals eerder in dit topic staat, ben ik dat juist mooi gaan vinden. Ik heb nu sinds ik hier gepost heb niet meer gekeken, maar nog steeds vind ik modellen in lingerie folders mollig, en mezelf moddervet. Ondanks dat ik genoeg probeer te blijven eten, ben ik sinds de pro-ana sites al 5 kilo afgevallen. Gelukkig gaat het niet keihard in ieder geval.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:51 schreef iwannabehigh het volgende:
[ afbeelding ]
Ik vind dat het plaatje hierboven ook anorexia kan opwekken, of dat meisjes gaan afvallen aangezien het meisje in de spiegel blijkbaar als ''dik'' wordt gezien. Terwijl dat eigenlijk niet zo is.
Uhm. Ik zat op mijn hoogtepunt (of eigenlijk dieptepunt) bijna 6 uur per dag op zo'n site. Ik dwong mezelf er naar te kijken, en hoe meer je kijkt, hoe mooier je het vind. Hoe harder je er voor werkt.quote:Op dinsdag 5 april 2011 23:07 schreef missyB het volgende:
Ik raak er niet aan gewend die graatmagere mensen te zien en vind het echt niet mooi, ik snap ook werkelijk niet dat er mensen zijn die dit echt mooi vinden.
Een gewone maat 36-38 is voor mij slank genoeg.
Que?quote:Op dinsdag 5 april 2011 15:31 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Oprah is afgelopen? Neem anders nog een lekker stukje taart...
Nee, maar zo proberen die Viva-wijven hier hun eigen vadsige lichaam goed te praten. Want zij hebben een 'normaal' gewicht en de vrouwen die wél bezig zijn met hun lichaam (goede voeding en voldoende beweging) zijn lelijke domme anorexia-hoeren...quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:34 schreef iwannabehigh het volgende:
Wat ik duidelijk probeer te maken; zulke dunne mensen hoeven echt nog niet anorexia te hebben
quote:Op dinsdag 5 april 2011 23:12 schreef Xantalien het volgende:
Uhm. Ik zat op mijn hoogtepunt (of eigenlijk dieptepunt) bijna 6 uur per dag op zo'n site. Ik dwong mezelf er naar te kijken, en hoe meer je kijkt, hoe mooier je het vind.
Ik vond dat ook wel zorgelijk klinken eigenlijk.quote:Op woensdag 6 april 2011 09:08 schreef Kreator het volgende:
En dan die "maar gelukkig is het bij mij nooit uit de hand gelopen." erachteraan, die maakt het wel af.,
,
.
Ja, jammer dat jullie maar 1 grapje hebben dat uittentreure herhaald wordt..quote:
Een stoere Adonis zijn en dan nog humor ook? Dat is wel erg veel gevraagd.quote:Op woensdag 6 april 2011 09:09 schreef SEMTEX het volgende:
Ja, jammer dat jullie maar 1 grapje hebben dat uittentreure herhaald wordt..
Leugens!quote:Op woensdag 6 april 2011 09:10 schreef alexmeijer het volgende:
mannen vallen toch meestal op "zo slank mogelijk"
is het "zo slank mogelijk" is het nog niet goed
Lol!quote:Op woensdag 6 april 2011 09:21 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Leugens!
Mannen houden van dikke zweetwijven. Het irreële beeld van mooie slanke vrouwen wordt ons opgedrongen door de mode-industrie en de media!
quote:Op woensdag 6 april 2011 09:53 schreef Kreator het volgende:
Maar eh, Semtex. Hoe komt het eigenlijk dat jij zo bent afgegleden van de ultieme rebellerende diva naar SHO-snol?
Mijn fanclub is met 100% gegroeid.quote:Op woensdag 6 april 2011 09:56 schreef Copycat het volgende:
Wat schattig Krea, dat je zo'n bewonderend keffertje achter je aan hebt hijgen.
Sommige mensen willen wel volwassen worden, Krea.quote:Op woensdag 6 april 2011 09:53 schreef Kreator het volgende:
Maar eh, Semtex. Hoe komt het eigenlijk dat jij zo bent afgegleden van de ultieme rebellerende diva naar SHO-snol?
Ik zou uitkijken. Doe er even te aardig tegen en hij is 'your biggest fan'.quote:
Volwassen worden en de hele dag in SHO mensen op hun uiterlijk beoordelen zijn nou niet echt dingen die ik in verband zie, Semtex.quote:Op woensdag 6 april 2011 09:59 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Sommige mensen willen wel volwassen worden, Krea.
Alsof Semtex geen Celeb is.quote:Op woensdag 6 april 2011 10:29 schreef Ole het volgende:
Ok, mag nog even open mits ontopic
betekent:
Het is hier SHO, dit topic gaat over celebs, niet over users persoonlijk.
Dat was lang geleden. Nu rukt ze 100000 bonbons per week uit de verpakking...quote:Op woensdag 6 april 2011 10:31 schreef tong80 het volgende:
Er zijn 100000 users die op haar foto's hebben gerukt.
Die is erger gephotoshoptquote:Op woensdag 6 april 2011 10:35 schreef tong80 het volgende:
ole is oké
Maar dat wisten we al
[ [url=http://ts1.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=494386557672&id=863a55a49019865626ad93005ce9e2f8&url=http%3a%2f%2fwww.freakingnews.com%2fpictures%2f20500%2fLindsay-Lohan-Nicole-Richie-20949.jpg]afbeelding[/url] ]
Lindsay Lohan en Nicole Richie
Dat gaat niet. Ik ben lactose intolerantquote:Op woensdag 6 april 2011 10:36 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Dat was lang geleden. Nu rukt ze 100000 bonbons per week uit de verpakking...
Scheelt dat Nicole Richie inmiddels 10 kilo en 2 kinderen verder is, en Lindsay Lohan... 2 rechtszaken en 10 kiloquote:Op woensdag 6 april 2011 11:11 schreef missyB het volgende:
Word lichtelijk onpasselijk van die 2 zakken botten bah bah bah!
quote:Op woensdag 6 april 2011 11:11 schreef missyB het volgende:
Word lichtelijk onpasselijk van die 2 zakken botten bah bah bah!
Zijn inderdaad wel heel oude foto's.quote:Op woensdag 6 april 2011 11:15 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Scheelt dat Nicole Richie inmiddels 10 kilo en 2 kinderen verder is, en Lindsay Lohan... 2 rechtszaken en 10 kilo
- 1 danquote:Op woensdag 6 april 2011 11:21 schreef 100% Tukker het volgende:
Nou, kudo's voor mezelf en m'n 20 seconden Google-tijd...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |