quote:Op vrijdag 6 januari 2006 21:16 schreef Ratelslangetje het volgende:
Dit is Vlada,het bovenste model in de OP:
[afbeelding]
Een stok met schoenen.![]()
Brr.. dat's het dunste model dat ik ooit heb gezienquote:Op vrijdag 6 januari 2006 21:16 schreef Ratelslangetje het volgende:
Dit is Vlada,het bovenste model in de OP:
[afbeelding]
Een stok met schoenen.![]()
Wat dacht je van deze?quote:Op vrijdag 6 januari 2006 21:37 schreef Hypnose het volgende:
[..]
Brr.. dat's het dunste model dat ik ooit heb gezien![]()
Die bovenste lijkt wel ziek te zijnquote:Op vrijdag 6 januari 2006 21:45 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Wat dacht je van deze?
[afbeelding]
Heb geen idee of al deze afbeeldingen in voorbijgaande topics al geplaatst zijn hoor,maar ik voeg er nog eentje toe:
[afbeelding]
dat is geen meisje, dat is de háár van een meisjequote:Op vrijdag 6 januari 2006 22:00 schreef nummer_zoveel het volgende:
Wie is het meisje op de bovenste foto?
Haha ja op een bromvlieg.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 00:37 schreef bloodymary het volgende:
Nicole Richie lijkt steeds meer op een soort insekt met die grote zonnebrillen......
quote:Op vrijdag 6 januari 2006 21:45 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Wat dacht je van deze?
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 6 januari 2006 21:03 schreef Copycat het volgende:
Smart thinking om die waarschuwing in de OP te zetten!
En nee, dit is geen verkapte TVP.
Wat verschrikkelijk engquote:Op vrijdag 6 januari 2006 21:45 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Wat dacht je van deze?
[afbeelding]
Heb geen idee of al deze afbeeldingen in voorbijgaande topics al geplaatst zijn hoor,maar ik voeg er nog eentje toe:
[afbeelding]
Zo "iets"? Het blijft gewoon een mens hoor, misschien wel min of meer gedwongen door agents, ontwerpers en moordende concurrentie om zichzelf uit te hongeren. Om zo'n meisje "iets" te noemen vind ik echt onrespectvol.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 11:27 schreef Zo-is-dat het volgende:
Die designers die hun kleren door zo 'iets' laten showen hebben ze toch ook niet helemaal op een rijtje wel? Daar worden hun creaties ook bepaald niet mooier op, of licht dat aan mij...?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |