quote:Op woensdag 18 april 2012 18:51 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Beetje late reactie!En komen er bij Vencodark twee kale lieverds wonen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Sushi gehaald bij in Roosendaal. Bij mensen die al langere tijd met Sphynxen bezig zijn. Ze hadden er zelf ook een heleboel!
Sushi is een vrouwtje van inmiddels 12 weekjes. Inderdaad erg vroeg, Scampi mocht ik destijds pas met 15 weken halen. Maar ik werd gemaild dat Sushi al kon worden opgehaald omdat ze goed gesocialiseerd was, alleen maar natvoer/brokjes at (niet meer bij de moederpoes), zindelijk was en heel zelfstandig. Op zich gaat het ook heel goed met haar, maar ik vind 'r wel héél aanhankelijk. Bijna een soort van verlatingsangst als ik de kamer verlaat. Ik denk dat dat wel te maken heeft met het feit dat ze nog zo jong is en nu die 7 andere dieren daar in huis mist
Maar het gaat supergoed met Sushi, ze is héél vrolijk, superknuffelig, helemaal niet bang voor mensen, nieuwsgierig, ze eet goed en ga zo maar door! Het is echt een moppie. Nog héél klein.
Ik slaap wel al een paar nachten onrustig omdat Sushi steeds onder de deken kruipt en ik bang ben dat ik haar 'crush'als ik slaap. Maar dat loopt vast wel los, ze ligt nu voornamelijk in m'n nek.
En om 3 uur 's nachts sharp heeft ze superveel zin om te spelen, jeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!
Nog wat foto's! Wel veel van hetzelfde, maar achEn zelf laat ik mijn kale poesjes ook graag zienquote:Op vrijdag 13 april 2012 19:16 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik heb Wil 2 keer gemaild. Inmiddels hebben mijn vriend en ik ook aardig wat research gedaan. Zo weten we we die ouders en grootouders van beide kanten zijn. De vader komt uit goede lijnen die hcm vrij zijn. De moeder is wat onduidelijker. Zij is een mengelmoes van een zuivere sphynx (moeder) en een huiskater. Van de kater zijn geen gegevens, de moeder komt ook uit een hcm vrije lijnen. Ook hebben we nog andere dochters kunnen vinden van oma.![]()
Ik heb Wil de situatie ook uitgelegd over de niet-geteste moeder. Ze spreekt er schande van en dat begrijp ik wel.
Eigenlijk is nu het enige vraagteken of die onbekende huiskater waar moederpoes uit voortgekomen is, hcm draagt. Oma is namelijk wel vrij.
Vriend en ik hebben veel gelezen, veel gepraat, alles bekeken en overwogen en misschien is het tegen beter weten in maar we willen toch kiezen voor deze 2 poesjes of poes + kater. Ons gevoel zit goed en we zijn ons ook bewust dat het verstandig onze kittens in de toekomst te laten testen. Dit willen we ook zeker doen.
Onze fokker vind het veel gedoe voor de moederpoes omdat die ervan in de stress schiet, vandaar.
Moeder komt iig voor de helft uit een gezond nest, op die andere helft hopen we dat dat ook goed zit.
We hebben papieren van stambomen en het voelt goed.
Een kat kan altijd iets krijgen en gezondheid heb je helaas niet altijd controle. Misschien omdat we nu kunnen kiezen, worden we bang.
Bij mijn ouders hebben we 3 gewone katten en die doen het heel goed. Daarvan weet je ook niet wat je onder de leden hebt.
Je hebt zeker gelijk wat de redenering van de fokker betreft. Waarom zus en zo. Uiteraard valt daar iets over te zeggen. Misschien laat ze de poes ook niet meer testen omdat vorige nestjes ook goed waren of omdat moeder uit een goede lijn komt (ok, de helft). Of ze onderschat de waarde vd test.
Dat ze niet getest is recent, wil uiteraard ook niet zeggen dat ze het daarom heeft.
Btw, over de prijzen, misschien zit ze onder de prijs omdat moeder geen zuivere is.![]()
Dus: misschien naïef, maar we nemen de gok en we keep our fingers crossed.![]()
Oh en foto's komen er zeker.20 april gaan we kijken. De krabpaal staat er trouwens al.
En dan is er nog uh-oh met haar blote hond!quote:Op maandag 2 april 2012 22:29 schreef zoeperzazke het volgende:
Ennnnnnnnnnnnnn schop!
Tijdens mijn vakantie vorige maand heb ik nog wat foto's gemaakt van de mannen. Hun kleuren komen zo prachtig uit met het groene kleedje, de bosrijke achtergrond (centerparcs) en dan met die felgroene ogen met dat zonlicht.... Ik moet ze even delen, zo mooi! Op sommige foto's werkt de reflectie in het raam ook zo leuk mee!quote:Op maandag 26 september 2011 14:30 schreef oh-oh het volgende:
Sinds vorige week kennen wij een American Hairless Terrier.
Die hadden we nog niet in de vriendenkring, en hij werkt ook nog bij ons werk in de straat!
Heel grappig hondje is het
[ Bericht 46% gewijzigd door zoeperzazke op 18-04-2012 20:54:12 ]I had a signature once. It was awful.
Sorry, superlate reactie!quote:Op woensdag 18 april 2012 21:01 schreef zoeperzazke het volgende:
Flappe, van een shynx heb je nooit teveel van hetzelfde hoorZe is geweldig. En ze heeft tijgerpootjes, echt keicute
Die ca. 14-weken grens is trouwens niet gesteld ivm zelfstandigheid, maar ivm socialisatie door de moeder. Ze schijnen tot die leeftijd nog heel veel van hun mams te leren, wat ook effect heeft op het gedrag dat je noemt. Kwam ik ook achter hoor, Spot was net zo oud toen we hem ophaalden. Budgie was wel 14 weken. Onze HTK-meiden waren daarentegen net 7 wekenMaar die hebben nog wel het normaalste gedrag
En Budgie is het gekst haha!
Ik herken Budgie echt compleet in Sushi trouwens. Die kan ook als een gek gaan roepen als hij ons uit het oog verloren is (vooral mij). En soms issie dan ook heel stumperig, dan loopt hij zélf bij ons weg om vervolgens beneden om ons te gaan roepen. Gek beest![]()
En onder het dekbed, dat wilde Budgie ook al gelijk. Ik ben er nu aan gewend (en ben blij dat Budgie nu ook wat groter is, hij weegt 3,3 kilo en spot 5,3) en ik slaap sinds ik twee sphynxen heb dan ook altijd heel licht. Spot ligt altijd bij mijn knieën, Budgie bij mijn schouder. Vannacht werd ik wakker, deed mn ogen half open en keek recht naar Budgie, die als het ware in spiegelbeeld van mij lag.... Kopje op mijn kussen, op zijn zij met lijfje onder het dekbed, haha. Lieve kat!
Was eerst ook altijd heel bang om hem te pletten, maar weet inmiddels dat dat echt niet gebeurt.
Sushi is alleen he, krijgt ze nog een vriendje of vriendinnetje? Twee sphynxen zijn zo leuk
Rani heeft inderdaad een ander soort vachtje. De fokker zei ook dat we haar minder zullen moeten wassen dan de rest. Ze is iets 'behaarder', voor zover dat ze haar heeft.quote:Op donderdag 26 april 2012 19:48 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
WOW, supermooie beestjes, alledrie! Xena is superschattig en ook heel mooi! Rani ziet eruit alsof ze wat meer haartjes dan gemiddeld heeft, toch? Ik zie van die fluffy pootjes volgens mij. Had Scampi ook en die heeft inmiddels overal plukjes haar
En blauwe oogjes zijn idd supermooi! Zo te zien is hij inderdaad ruimschoots groot genoeg om vast te stellen dat de kleur oogjes niet meer veranderen. Sushi is ook zo groot ongeveer en haar oogjes zijn al naar groen veranderd.
Echt mooie katjes!![]()
![]()
Dat was het einde van een geeuwquote:Op zondag 6 mei 2012 16:35 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Die van Budgie met z'n bekkie open en één oog dicht is echt hilarisch
Ha stadsgenoot!quote:Op woensdag 16 mei 2012 17:18 schreef Turbomuis het volgende:
* Turbomuis meldt zich
Zondag ga ik way up north (Ik woon in Eindhoven, ik rijd ervoor naar Groningen) om Annabelle op te halen, een dame die een nieuw huisje zoekt.
Ik heb nog nooit een sphynx gehad, maar vind ze al jaren geweldig. En nu krijg ik er 1. Yay! Ben er erg blij mee.
En nu eerst ff flink inlezen, of ik alles wel weet wat ik over sphynxen moet weten
Dit is ze:
[ afbeelding ]
Na zondag veel meer fotospam denk ik zo
En de naam gaat veranderen dus...quote:Op woensdag 16 mei 2012 18:19 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
Ha stadsgenoot!
Leuk!!! Alvast heel veel plezier met Annabelle! Chique naam hoor!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |