Volgens mij durf ik niet te klikken.quote:
quote:
Gewoan even doen ju.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:37 schreef justmattie het volgende:
Ik moet nog stemmen. Maar heb helemaal geen zin om meer de deur uit te gaan
het offroad-deel of het deel dat daarna komt?quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:45 schreef Alexxxxx het volgende:
Pffrt ik ben ECHT toe aan zaterdag Ix......
beide, want beide zeer relaxend. Maar vooral de 'afteparty' jaquote:Op donderdag 4 maart 2010 21:14 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
het offroad-deel of het deel dat daarna komt?
had wel wat heuvels in de planning staan jaquote:Op donderdag 4 maart 2010 21:44 schreef neen het volgende:
Toch nog een "bumpy ride" voor de Niva van Alexxxxxx
Die afterparty kan ik ook wel gebruiken jaquote:Op donderdag 4 maart 2010 21:21 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
beide, want beide zeer relaxend. Maar vooral de 'afteparty' ja
Wanneer wil je?quote:
Maakt dat wat uit? Of je gaat brak of je neemt vrijquote:Op donderdag 4 maart 2010 22:24 schreef justmattie het volgende:
Waarom hebben alle HBO studenten WEL vrij op vrijdag
Nu ?quote:
Ik wil m'n opleiding in 2.5 jaar afronden. Dus ja het maakt wat uit en nee ik ga geen vrij nemenquote:Op donderdag 4 maart 2010 22:28 schreef neen het volgende:
[..]
Maakt dat wat uit? Of je gaat brak of je neemt vrij
Ik denk dat het Paddy wordtquote:Op donderdag 4 maart 2010 22:28 schreef Ensaf het volgende:
Misschien even in Noa kijken.
Misschine ook niet.
quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:32 schreef Socios het volgende:
Vanavond ook ff naar Noa. Studentenpas erbij.
Nah, ik duik zo m;n nest in, morgen om kwart over 5 gaat de wekker.quote:
En ik dacht dat ik vroeg was met mijn 6.00 op di/wo/do.quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:36 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Nah, ik duik zo m;n nest in, morgen om kwart over 5 gaat de wekker.
Ik ben elke dag van half 9 tot half 8 s'avonds in touw dus heb momenteel wel meer slaap nodig dan 4 uurtjes helaasquote:Op donderdag 4 maart 2010 22:34 schreef neen het volgende:
Oude was inderdaad stukken beter. En je kunt heus wel op stap, 4 uur slaap is meer dan genoeg zolang je het niet iedere dag doet.
Moet om kwart voor 7 op m;n werk zijn.quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:37 schreef Ensaf het volgende:
[..]
En ik dacht dat ik vroeg was met mijn 6.00 op di/wo/do.
Hoe dat zo?
Ik werk tenminste niet in de winkel.quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:38 schreef justmattie het volgende:
DW werkt bij de Hema
En waarom moet jij zo vroeg uit bed dan Ens?
Ik moet om kwart over 6 de deur uit.quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:40 schreef Ensaf het volgende:
Ah, op die manier.
Ik om 8.00, maar ben wel even onderweg.
Maar vrijdags niet!
Basisschool waar je stage loopt begint om kwart over 8quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:40 schreef Ensaf het volgende:
Ah, op die manier.
Ik om 8.00, maar ben wel even onderweg.
Maar vrijdags niet!
Ik ben zaterdag vrij. En dan de zaterdag erop pas weer.quote:
Zondag wel.quote:
Basisschool?quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:42 schreef justmattie het volgende:
[..]
Basisschool waar je stage loopt begint om kwart over 8??
Stel jezelf even voor juhquote:Op zaterdag 6 maart 2010 03:48 schreef Opdekop het volgende:
Owjajoh.
LOL@ ik ben su Oe ik ken de M niet meer sege.
GENOT ik hef zin in de zomerquote:Op zaterdag 6 maart 2010 09:03 schreef Ensaf het volgende:
Wat een weer trouwens!
Zometeen even met mijn krantje en het ontbijt op m'n balkon zitten.
Maar nu veilig in Marsum woont.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 11:12 schreef justmattie het volgende:
is dat die van die lullo die liwwadders afkraakt maar zelf in leeuwarden geboren is?
Dat is su lauw, ik ken de f niet meer segge!quote:
Moest wat naar mn oom en tante in Lekkum brengen weest welquote:Op zaterdag 6 maart 2010 12:51 schreef Ensaf het volgende:
Niets leuker dan op een zaterdagmiddag even door de Vrijheidswijk toeren.
Ik geef je groot gelijk!
Ja juh, eindelijk weer eens genot. Eerste keer dit jaar voor mij geloof ikquote:Op zaterdag 6 maart 2010 15:11 schreef justmattie het volgende:
Bist gister oek bij Cambuur weest, Neen ?
ADH/NHLquote:Op zaterdag 6 maart 2010 15:49 schreef Opdekop het volgende:
Ik vraag me echt af of ik sommigen van jullie ken, dat jullie bij me op school zitten/zaten ofzo..![]()
Allemaal van die gekke Liwadders.
Post je schoolverleden danquote:Op zaterdag 6 maart 2010 15:49 schreef Opdekop het volgende:
Ik vraag me echt af of ik sommigen van jullie ken, dat jullie bij me op school zitten/zaten ofzo..![]()
Allemaal van die gekke Liwadders.
Mooie wedstried inderdaadquote:Op zaterdag 6 maart 2010 15:52 schreef neen het volgende:
[..]
Ja juh, eindelijk weer eens genot. Eerste keer dit jaar voor mij geloof ik
Friesland College Triangel meldtquote:Op zaterdag 6 maart 2010 16:25 schreef Opdekop het volgende:
Ik heb wel op achter de hoven gezeten, maar alleen toen dat MAVO gedeelte erbij kwam. Nu Friesland College, waarschijnlijk straks naar Friese Poort. Misschien. Als het kan.
![]()
(HAHA wij hadden een mooi nieuw gebouw, jullie niet.)
Uitverkocht of ?quote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:22 schreef neen het volgende:
Ik bedoel kaartsies voor in het thuisvak he, wat denkte
Sabine Hquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:23 schreef Opdekop het volgende:
Ohja ! Ik ben al vet lang niet meer op school geweest, dus even nadenken hoe het er ook alweer uit ziet. Op C1 heb je ook de directeur toch. Sabine? Maar euh dan zit ik vast op 2. Jij doet zeker juridisch?
Vind je het gek danquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:27 schreef Opdekop het volgende:
Haha iedere jongen kwijlt op haar als ze langsloopt. Ook zo mooi te volgen met al die glazen 'muren'.
Maareh ja die opleiding ken ik niet. Gelukkig. Als ik je had gekend durfde ik hier nooit meer te poten.
Moet je een clubcard hebbenquote:
Haha ach ja ik houd me maar even stilquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:29 schreef justmattie het volgende:
[..]
Vindt je het gek danZe vraagt er ook altijd om. Tieten vooruit kont naar achter, strakke kleding aan
![]()
Maar dit wordt wel een keer meeten, met DevilsWhore erbij die zit ook (af en toe) bij ons op school
Trouwens, ik kreeg post van de BVO om mijn SK weer te verlengen. Als ze promoveren gaat een kaart voor west en oost ineens flink omhoog qua prijs, terwijl die van noord en zuid gelijk blijvenquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:29 schreef neen het volgende:
[..]
Moet je een clubcard hebben+ 17 euro de goedkoopste plaatsen
Misschien het zo'n superboer uit m'n klas wel een ding, even contacten
Foto's zijn er niet denk ikquote:
Verstandigquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:32 schreef Opdekop het volgende:
[..]
Haha ach ja ik houd me maar even stil.
Wie is DevilsWhore? Als ik weer een keer op school ben meld ik dat wel even.
Iddquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:32 schreef justmattie het volgende:
[..]
Trouwens, ik kreeg post van de BVO om mijn SK weer te verlengen. Als ze promoveren gaat een kaart voor west en oost ineens flink omhoog qua prijs, terwijl die van noord en zuid gelijk blijven
Nee ik zat ook al even na te denken, werd er net ook al om gevraagd. Heel misschien in een bepaald mapje op blackboard, maar geen idee meer hoe dat werkt. Fail @ mezelf.quote:
studienet.fcroc.nlquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:35 schreef Opdekop het volgende:
[..]
Nee ik zat ook al even na te denken, werd er net ook al om gevraagd. Heel misschien in een bepaald mapje op blackboard, maar geen idee meer hoe dat werkt. Fail @ mezelf.
In 2 jaar tijd is de prijs met 70 euro omhoog gegaan dacht ikquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:34 schreef neen het volgende:
[..]
Iddmaar sowieso zit ik het liefst op de lange zijde. Maar goed, nog maar even nadenken of ik uberhaupt ga verlengen... 20% duurder
Vorig seizoen kocht ik nog altijd los kaartjes, met jupiler fankaart 6 euro per stuk voor oostquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:39 schreef justmattie het volgende:
[..]
In 2 jaar tijd is de prijs met 70 euro omhoog gegaan dacht ik
wij gebruiken het voor de cijfers die erop gezet worden. Maar het werkt goed kutquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:46 schreef Opdekop het volgende:
Jeuj ingelogd. Ik weet ook direct weer waarom ik het nooit gebruik...
wij halen een tray voor de wedstrijd dan kom je de eerste helft door, in de rust weer zo. Maar ideaal is het nietquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:50 schreef neen het volgende:
Het wordt gvd steeds kutter, geen bier meer op de tribune, omlopen terwijl ik volgens het bordje bij de 1e opgang erin moet, prijsverhogingen, regen.
Post maar, die fotos van jezelf!quote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:04 schreef Opdekop het volgende:
Geen foto's van Sabine, wel van mezelf.
Gaat het in dit topic 9 van de 10 keer over Cambuur?
Waarom zijn jullie niet voor Heerenveen?
wtf wegflikkeren en toch een boetequote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:56 schreef neen het volgende:
Gisteren was er best wat politie op de been, een zo'n dude moest z'n blikje leeggieten en kreeg ook nog een boete voor drinken in het openbaar gok ik. Dat zou ik dus niet doen he, het is of opdrinken en een boete of niet drinken en geen boete.justitie
Volgende keer neem ik gewoon een tray halve liters in een tas mee, er wordt toch niet gecontroleerd daar
fotos van jezelf mag ookquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:04 schreef Opdekop het volgende:
Geen foto's van Sabine, wel van mezelf.
Gaat het in dit topic 9 van de 10 keer over Cambuur?
Waarom zijn jullie niet voor Heerenveen?
Er zijn meer hierquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:14 schreef Opdekop het volgende:
Waarom foto's, je zit bij me op school. Overbodig!
Maar ik verwachtte eigenlijk dat iedereen nu helemaal losging op dat Heerenveen gedeelte. Maar helaas.
Ja, hoi, ik zit al een paar jaar niet meer op school,posten die hap!quote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:14 schreef Opdekop het volgende:
Waarom foto's, je zit bij me op school. Overbodig!
Bist weer eil jungquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:17 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ja, hoi, ik zit al een paar jaar niet meer op school,posten die hap!
Je moest eens weten hoe ik irl benquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:17 schreef neen het volgende:
Wat een internethosselaar is die jm zeg.
Ik ben geen setje met DWquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:21 schreef Opdekop het volgende:
Binnenkort waarschijnlijk wel weer op school te vinden hoor.
Ik ken DevilsWhore trouwens wel, weet niet of ze mij nog kent. Zijn jullie een stelletje of wat?
Je rookt zeker! En dan denk je dat ik buiten bij je kom staan om te kijken hoe je rookt als we gaan meeten!
Mooi niet, veel te koud.
Ik ken meerquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:27 schreef Opdekop het volgende:
Bijna een unicum op FC, iemand die niet rookt.
Ik weet het, een drakenshirt dragende wow speler.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:19 schreef justmattie het volgende:
[..]
Je moest eens weten hoe ik irl ben
Ja man jij snapt hetquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:37 schreef neen het volgende:
[..]
Ik weet het, een drakenshirt dragende wow speler.
Jawel, op zaterdagmiddag offroad met Lexx.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 12:51 schreef Ensaf het volgende:
Niets leuker dan op een zaterdagmiddag even door de Vrijheidswijk toeren.
Ik geef je groot gelijk!
Hoi.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:29 schreef justmattie het volgende:
[..]
Vind je het gek danZe vraagt er ook altijd om. Tieten vooruit kont naar achter, strakke kleding aan
![]()
Maar dit wordt wel een keer meeten, met DevilsWhore erbij die zit ook (af en toe) bij ons op school
Wie ben jij en waarom ken jij mij?quote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:21 schreef Opdekop het volgende:
Binnenkort waarschijnlijk wel weer op school te vinden hoor.
Ik ken DevilsWhore trouwens wel, weet niet of ze mij nog kent. Zijn jullie een stelletje of wat?
Je rookt zeker! En dan denk je dat ik buiten bij je kom staan om te kijken hoe je rookt als we gaan meeten!
Mooi niet, veel te koud.
mits massage-afterpartyquote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:00 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Jawel, op zaterdagmiddag offroad met Lexx.
Knoflooksaus met shoarma.quote:
Niet?quote:
niks van gemerkt. Nou ja, wel toen je het atquote:Op zondag 7 maart 2010 00:48 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Niet?Verbaasd me, gezien die lading knoflooksaus die ik naar binnen heb gewerkt.
Tof.quote:Op zondag 7 maart 2010 00:50 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
niks van gemerkt. Nou ja, wel toen je het atMaar niet qua geur.
Kankergrappigquote:Op zondag 7 maart 2010 00:54 schreef Alexxxxx het volgende:
Ik ben su eil, ik kin GENOT niet meer segge!
met andere woorden, geen sletje mee naar huis genomen...quote:Op zondag 7 maart 2010 03:52 schreef Socios het volgende:
Nou, er waren weer sletjes genoeg in Noa.
Ik denk ik krujp meteen achter m´n computer om dat te vertellen.![]()
Oh crap, wie ben jij?quote:Op zondag 7 maart 2010 09:45 schreef Opdekop het volgende:
DevilsWhore, ik was ooit in Sneek(Bolwerk volgens mij), toen was jij daar ook geloof ik.(Via Leonie)
Goedemorgen Ljouwert![]()
Haha dat is ook niet aardig, ik pm wel even .quote:Op zondag 7 maart 2010 11:47 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Oh crap, wie ben jij?
Nu kunnen we over Leonie gaan roddelen.
ja, roddelen via de PM is veel aardiger natuurlijkquote:Op zondag 7 maart 2010 12:14 schreef Opdekop het volgende:
[..]
Haha dat is ook niet aardig, ik pm wel even .
Lul niet.quote:
Bist Leonie niet juhquote:
Neuk haar, zou ik zeggen.quote:
Dat beeld heeft iedereen, omdat die turken dat er naar gemaakt hebben helaasquote:
Eerst wel. In je rammelende eierstokkenbak.quote:
dat was een eenmalige actie, want toch te koopquote:Op zondag 7 maart 2010 15:25 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Eerst wel. In je rammelende eierstokkenbak.
Je plaatje failt.quote:
Dikke drainage heeft je E36 mang!quote:Op zondag 7 maart 2010 15:53 schreef justmattie het volgende:
[ afbeelding ]
Zo hoort een E36 gewoon te zijn. Origineel
De 4e van onderen is een in vermommingquote:Op zondag 7 maart 2010 15:40 schreef justmattie het volgende:
Die circuit E36's en de (waarchijnlijk die 2) M3 vind ik nog tot daar aan toe om op de foto te zetten, die anderen.....
Ja, helaas.quote:Op zondag 7 maart 2010 11:08 schreef Alexxxxx het volgende:
met andere woorden, geen sletje mee naar huis genomen...
SUKKEL!
Daar gaat je GENOT!
flesje breezer omhoog houden, die dingen zijn niet voor niets zo fel gekleurdquote:Op zondag 7 maart 2010 16:46 schreef Socios het volgende:
[..]
Ja, helaas.![]()
Alleen maar in een hoekje staan en rondkijken. Ze gunnen me ook geen blik!
Haha, nee. Ik ben juist vet nerderig.quote:Op zondag 7 maart 2010 16:49 schreef justmattie het volgende:
Ben jij zo'n stereotype Noa boi?
Skinnyjeans
Streepjesshirt
Sjaaltje
Zonnebril op
Bedankt voor de tip! Dus niet met een biertje aan de bar gaan hangen?quote:Op zondag 7 maart 2010 16:50 schreef Paladijn het volgende:
flesje breezer omhoog houden, die dingen zijn niet voor niets zo fel gekleurd
Je moet naar de Doelebar dusquote:Op zondag 7 maart 2010 16:52 schreef Socios het volgende:
[..]
Haha, nee. Ik ben juist vet nerderig.![]()
Normale spijkerbroek en standaard T-Shirt. Geen accessoires.![]()
Maar ja, vind clubmuziek wel chill, dus kom er wel graag. Ook al val ik niet op bij de sletjes.
ÚT een LIWWADDER KROEGIEquote:Op maandag 8 maart 2010 02:06 schreef Ensaf het volgende:
NIET SU ZEURE JU.
IK KOM NET WEER ÚT een LIWWADDER KROEG.
HARDSTIKKENE GESELLUG!
tidat jungquote:Op maandag 8 maart 2010 20:16 schreef justmattie het volgende:
Deze gast ging wel vaak met ons mee naar Cambuur, voordat hij een SV kreegwat een held
![]()
Een gast van Cambuur, in het Heerenveen vak, die PSV songs gaat zingen en zoals je kunnen die PSV-ers dat wel waarderenquote:
zonder geluid is het kutquote:Op maandag 8 maart 2010 20:30 schreef justmattie het volgende:
[..]
Een gast van Cambuur, in het Heerenveen vak, die PSV songs gaat zingen en zoals je kunnen die PSV-ers dat wel waarderen
Ik zat daar vlakbij!quote:Op maandag 8 maart 2010 20:16 schreef justmattie het volgende:
Deze gast ging wel vaak met ons mee naar Cambuur, voordat hij een SV kreegwat een held
![]()
Waarom ging je niet meezingen danquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |