Nee ik zat ook al even na te denken, werd er net ook al om gevraagd. Heel misschien in een bepaald mapje op blackboard, maar geen idee meer hoe dat werkt. Fail @ mezelf.quote:
studienet.fcroc.nlquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:35 schreef Opdekop het volgende:
[..]
Nee ik zat ook al even na te denken, werd er net ook al om gevraagd. Heel misschien in een bepaald mapje op blackboard, maar geen idee meer hoe dat werkt. Fail @ mezelf.
In 2 jaar tijd is de prijs met 70 euro omhoog gegaan dacht ikquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:34 schreef neen het volgende:
[..]
Iddmaar sowieso zit ik het liefst op de lange zijde. Maar goed, nog maar even nadenken of ik uberhaupt ga verlengen... 20% duurder
Vorig seizoen kocht ik nog altijd los kaartjes, met jupiler fankaart 6 euro per stuk voor oostquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:39 schreef justmattie het volgende:
[..]
In 2 jaar tijd is de prijs met 70 euro omhoog gegaan dacht ik
wij gebruiken het voor de cijfers die erop gezet worden. Maar het werkt goed kutquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:46 schreef Opdekop het volgende:
Jeuj ingelogd. Ik weet ook direct weer waarom ik het nooit gebruik...
wij halen een tray voor de wedstrijd dan kom je de eerste helft door, in de rust weer zo. Maar ideaal is het nietquote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:50 schreef neen het volgende:
Het wordt gvd steeds kutter, geen bier meer op de tribune, omlopen terwijl ik volgens het bordje bij de 1e opgang erin moet, prijsverhogingen, regen.
Post maar, die fotos van jezelf!quote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:04 schreef Opdekop het volgende:
Geen foto's van Sabine, wel van mezelf.
Gaat het in dit topic 9 van de 10 keer over Cambuur?
Waarom zijn jullie niet voor Heerenveen?
wtf wegflikkeren en toch een boetequote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:56 schreef neen het volgende:
Gisteren was er best wat politie op de been, een zo'n dude moest z'n blikje leeggieten en kreeg ook nog een boete voor drinken in het openbaar gok ik. Dat zou ik dus niet doen he, het is of opdrinken en een boete of niet drinken en geen boete.justitie
Volgende keer neem ik gewoon een tray halve liters in een tas mee, er wordt toch niet gecontroleerd daar
fotos van jezelf mag ookquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:04 schreef Opdekop het volgende:
Geen foto's van Sabine, wel van mezelf.
Gaat het in dit topic 9 van de 10 keer over Cambuur?
Waarom zijn jullie niet voor Heerenveen?
Er zijn meer hierquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:14 schreef Opdekop het volgende:
Waarom foto's, je zit bij me op school. Overbodig!
Maar ik verwachtte eigenlijk dat iedereen nu helemaal losging op dat Heerenveen gedeelte. Maar helaas.
Ja, hoi, ik zit al een paar jaar niet meer op school,posten die hap!quote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:14 schreef Opdekop het volgende:
Waarom foto's, je zit bij me op school. Overbodig!
Bist weer eil jungquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:17 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ja, hoi, ik zit al een paar jaar niet meer op school,posten die hap!
Je moest eens weten hoe ik irl benquote:Op zaterdag 6 maart 2010 18:17 schreef neen het volgende:
Wat een internethosselaar is die jm zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |