FOK!forum / Lifestyle / Slank met Sint # 315 wie zoet is krijgt lekker seks
conlechezondag 16 november 2008 @ 10:12

Het vorige deel: Slank de feestdagen in #314: Zonder Domino Day!

Voor wie is "Slank de herst in", ook wel bekend als "Slank <seizoen> in/door" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.


En sommige mensen mochten het al opgemerkt hebben, de regelmatige bezoekers van deze reeks zijn iets intiemer geworden dan we allemaal gedacht hadden, want we kennen elkaar vanaf nu bij de voornaam!
Mocht je een probleempje hebben met namen onthouden, dan wil dit misschien wel helpen:

Conleche = Colette
Miss_S = Saskia
Principessa = King
motorbloempje/Faithy = Gaby


Mocht je door de slowchat de afvaltips niet meer zien? Dan is dit jouw topic!


Momenteel is het SHE-dieet erg hot. Wil je weten wat het inhoudt, klik dan hier

Thuis trainen doe je zo:
klik

Eten doe je zo:

schema 1
schema 2
schema 3
schema 4


Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden.
vergeetmewelletjezondag 16 november 2008 @ 10:17
tvp voor vanavond.

Fijne dag allemaal!
En niet meer overal gaan rellen, hè.
SHEzondag 16 november 2008 @ 10:22
bluhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ik wil erwtensoep en een aai over mijn bolletje.
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 10:23
quote:
Op zondag 16 november 2008 09:56 schreef Vivi het volgende:
Opstaan!
jaja, ben al wakker. Beddegoed zit in de was, zodat m'n vader die morgen komt in een schoon bed kan slapen! Nu nog even stofzuigen den badkamer schoonmaken, en dan ben ik daar iig klaar voor. Oh, en even boodschappen doen.
Viking84zondag 16 november 2008 @ 10:31
tvp.
SHEzondag 16 november 2008 @ 10:38
SHEzondag 16 november 2008 @ 10:38
Ik wil ook seks eigenlijk
SHEzondag 16 november 2008 @ 10:39
quote:
Op zondag 16 november 2008 10:31 schreef Viking84 het volgende:
tvp.
wats met jou? moet ik iemand in elkaar slaan?
Viking84zondag 16 november 2008 @ 10:42
quote:
Op zondag 16 november 2008 10:39 schreef SHE het volgende:

[..]

wats met jou? moet ik iemand in elkaar slaan?
Ik ben woest. Op iemand die jij ws maar al te graag in elkaar wilt slaan. Ga gerust je gang. En verder wil ik er niks over zeggen.
Viking84zondag 16 november 2008 @ 10:42
quote:
Op zondag 16 november 2008 10:22 schreef SHE het volgende:
Ik wil erwtensoep en een aai over mijn bolletje.
Erwtensoep krijg je niet van me ( ), een aai over je bolletje wel .
conlechezondag 16 november 2008 @ 10:43
whahahah het had lekkers moeten zijn. Ow wacht, dat kan zeker niet in de TT!

Ik moet op de fiets, ben alweer laat. Aai over bol maar geen erwtensoep!
Laurelinezondag 16 november 2008 @ 10:43
Brak. Drank. Gisteren. Straks sociaal doen. En 3 kasten opbouwen, mijn stoffenvoorraad groeit de pan uit. Post verder na koffie en klussen. Zal wel heel lang duren.
Oja, Kwak = vertederend Leuke tijd, dat begin van een liefde.
SHEzondag 16 november 2008 @ 10:43
quote:
Op zondag 16 november 2008 10:42 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik ben woest. Op iemand die jij ws maar al te graag in elkaar wilt slaan. Ga gerust je gang. En verder wil ik er niks over zeggen.
Je bitch?

BIECHT OP!!!
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 10:43
hoi
cinnamongirlzondag 16 november 2008 @ 10:46
Ik hoef niet zoet te zijn om seks te krijgen
Hoef het alleen maar te zeggen, of dat eigenlijk niet eens. Hoef alleen maar op een bepaalde manier te kijken
Ook vermoeiend, soms.

Zo, en nu aan de Brinta. Kan me er echt op verheugen, heerlijk die warme pap in de morgen. Ik doe rozijnen en vloeibare zoetstof bij gewone Brinta. Stukken goedkoper dan Brinta Fruitvit.

@Vik: stop met boos zijn, kost teveel energie...
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 10:47
succes vanmiddag MoBlo! Ren ze d'ruit!
Viking84zondag 16 november 2008 @ 10:48
quote:
Op zondag 16 november 2008 10:43 schreef SHE het volgende:

[..]

Je bitch?

BIECHT OP!!!
Mja, even tussen spoilers dan, want het leidt toch nergens toe.
Edit: sorry, de lay-out is een beetje fucked-up .
SPOILER
Ik had haar vanochtend gemaild, want ze laat amper iets van zich horen:
quote:
Er moet me even iets van het hart: ik vind dat er wel érg weinig contact is tussen ons de laatste tijd. Als ik de chatlogs bekijk, dan hebben we sinds je terug bent uit Tunesië maar 3 keer live contact gehad, waarvan de laatste keer op maandag 3 november was. Bijna twee weken geleden dus! En dat terwijl we voorheen bijna dagelijks contact hadden, was het niet via MSN, dan wel via e-mail of sms. Ik heb er alle begrip voor als je het druk hebt, maar het is toch niet teveel gevraagd om even een sms'je te sturen? Elke keer moet het initiatief van mijn kant komen. Dat frustreert me. Voorheen hing je meteen in m'n mailbox als ik twee dagen niets van me liet horen. Dan miste je m'n enthousiaste mails. En nu lijk je niet eens te merken dat 'ons' in het slop dreigt te raken, zo druk ben je met je eigen dingetjes. Ik heb het al eerder gezegd: plantjes hebben wel water nodig om te kunnen overleven. Ik heb aandacht nodig. Ik moet geprikkeld worden. Ik probeer de relatieve stilte niet persoonlijk op te vatten, maar dat wordt nu toch wel verdomd moeilijk. Graag jouw visie hierop.
Mailt ze terug:
quote:
'soms vier keer in de week, dan weer maanden niet', moeten bij benadering mijn woorden ten opzichte van mijn ideale contact geweest zijn. Ik merk dat ik het heel rustig vind om even geen contact te hebben. Dat moet je dus niet opvatten als het afdwingen van initiatief van jouw kant, maar als gewoon dat: rust.
Verder vind ik het vervelend dat je impliceert dat waar ik kennelijk druk mee ben 'dingetjes' zijn. Ik ben verdomme niet aan mijn haakwerkjes en theekransjes bezig; je hebt geen idee.
Als je niet anders kunt dan het persoonlijk opvatten, voeg dan de daad bij het afwezige woord en break it up, of anders: doe lekker wat je doen wilt en laat je verrassen door mijn ongetwijfeld vanzelf weer komende mail.
Echt on-ge-loof-lijk hoe ze het presteert om elke mail over háár behoeften te laten gaan. Háár ideale contact is 'soms vier keer in de week, dan weer maanden niet', maar wat mijn behoeften zijn kan haar geen sodemieter schelen. En check eens hoe ze gaat lopen zeiken over één klein detail (dat ik haar bezigheden 'dingetjes' noem; daar bedoelde ik helemaal niks mee ).
Toen ik eind augustus één dag niet online was, hing ze 's avonds meteen in m'n mailbox van: "He, ik mis je mails, je hebt toch nog wel zin in vrijdag?" (we hadden toen die vrijdag een afspraak). Je snapt toch wel dat het argwaan wekt als je maandenlang vrijwel dagelijks contact met iemand hebt en dan ineens bijna niet meer?

Krijg toch de klere, kutwijf .

Zo, dat lucht op. Maar mijn zondag is nu wel verpest. Ik zit te twijfelen of ik zal terugmailen en wát ik dan zal terugmailen .
Viking84zondag 16 november 2008 @ 10:49
quote:
Op zondag 16 november 2008 10:43 schreef motorbloempje het volgende:
hoi
Heeeeeeeel veel succes, meis! .
SHEzondag 16 november 2008 @ 10:51
Ze wil wel heel graag rust.


mail haar terug dat ze die rust krijgt. 4 evvah.
En schrijf je in op lesbo.nl ofzo, of parship of elk ander medium en zoek een andere high. Deze is strontvervelend.
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 10:54
Vik!

Stop er nu 's mee, dit is niet gezond voor je

en dank allen voor de succeswensen!
Ik ga zodadelijk Evy in mn MP3speler laden, twee afleveringen van ongeveer 10km, zodat ik de hele tijd hoor dat er iemand fier op me is

Ben wel een beetje nerveus en bang enzo eigenlijk er staan de hele weg mensen langs de route en die zien mij dan zo ploeteren En als ik het niet haal dan heb ik alleen maar zelf schuld omdat ik niet genoeg getrained heb Maargoed, dat wijt ik ook weer aan mn niet zo denderende gezondheid

Ik ben gewoon bang maar ik ga wel! Net mn championchip aan mn schoen gemonteerd, zodadelijk even ontbijten (knackebrodjes osseworst!!)

bang!
cinnamongirlzondag 16 november 2008 @ 10:54
Nou, deze dame is duidelijk gewend om altijd haar zin te krijgen. Mannie laat haar d'r Goddelijke gang gaan, no wonder dat ze niet anders verwacht dan dat haar behoeften centraal staan.

Succes, motorbloempje!
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 10:56
quote:
Op zondag 16 november 2008 10:48 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Mja, even tussen spoilers dan, want het leidt toch nergens toe.
Edit: sorry, de lay-out is een beetje fucked-up .
SPOILER
Ik had haar vanochtend gemaild, want ze laat amper iets van zich horen:
[..]

Mailt ze terug:
[..]

Echt on-ge-loof-lijk hoe ze het presteert om elke mail over háár behoeften te laten gaan. Háár ideale contact is 'soms vier keer in de week, dan weer maanden niet', maar wat mijn behoeften zijn kan haar geen sodemieter schelen. En check eens hoe ze gaat lopen zeiken over één klein detail (dat ik haar bezigheden 'dingetjes' noem; daar bedoelde ik helemaal niks mee ).
Toen ik eind augustus één dag niet online was, hing ze 's avonds meteen in m'n mailbox van: "He, ik mis je mails, je hebt toch nog wel zin in vrijdag?" (we hadden toen die vrijdag een afspraak). Je snapt toch wel dat het argwaan wekt als je maandenlang vrijwel dagelijks contact met iemand hebt en dan ineens bijna niet meer?

Krijg toch de klere, kutwijf .

Zo, dat lucht op. Maar mijn zondag is nu wel verpest. Ik zit te twijfelen of ik zal terugmailen en wát ik dan zal terugmailen .
LOZEN, LOZEN Je zegt het zelf al Madam zegt het zelf al, óf je danst naar haar pijpen óf je gaat weg. Lijkt me een makkelijke keus in dit geval.

quote:
Op zondag 16 november 2008 02:01 schreef Vivi het volgende:
de roodgemijterde pedo-priester
Die ga ik erin houden!

Verder een ordinaire tvp en mag ik me vandaag gaan verheugen op het boek Eeuwen des Onderscheids (leerwerk tentamen Middeleeuwen a.s. donderdag) en dan nog schoonmaken O joy
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 10:59
O ja, en Kwak: fijn dat je date zo leuk was!
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 11:06
EN AKnynke: sta jij nu in de Glamour van deze maand?
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 11:07
4 op een rij
BlaatschaaPzondag 16 november 2008 @ 11:18
Ga je de Zevenheuvelenloop doen, motorbloempje? Zoja, succes!!
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 11:23
quote:
Op zondag 16 november 2008 11:18 schreef BlaatschaaP het volgende:
Ga je de Zevenheuvelenloop doen, motorbloempje? Zoja, succes!!
ja

dank je
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 11:23
Ook succes MoBlo!
SHEzondag 16 november 2008 @ 11:27
Waar is iedereen????

Succes Mo!
conlechezondag 16 november 2008 @ 11:28
Vik, je kan echt beter kappen met deze relatie. Zij ziet de relatie, zoals jij hem zou moeten zien: als een tussendoortje, no strings attached. Als jullie daar allebei vrede mee zouden hebben was er helemaal niets aan de hand. Maar jij wilt duidelijk meer, dus is het maar beter om helemaal op te houden, of het te zien zoals zij. Maar ik denk dat dat moeilijk wordt, want je voelt natuurlijk wat je voelt.....
DarkElfzondag 16 november 2008 @ 11:28
quote:
Op zondag 16 november 2008 11:23 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

ja

dank je
wow wat stoer van je!

Succes!
conlechezondag 16 november 2008 @ 11:28
quote:
Op zondag 16 november 2008 11:27 schreef SHE het volgende:
Waar is iedereen????

Succes Mo!
Ja ik was op de fiets remember en zit nu in de galerie, beetje duf te wezen.
conlechezondag 16 november 2008 @ 11:29
MoBlo: kick some ass!!!
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 11:31
ga me zo omkleden, zal wel even een piccie posten
mordradeadzondag 16 november 2008 @ 11:37
Ik ben hier, succes moblo. Ik heb een kater. Het is een goede zaak.
Viking84zondag 16 november 2008 @ 11:38
quote:
Op zondag 16 november 2008 11:28 schreef conleche het volgende:
Vik, je kan echt beter kappen met deze relatie. Zij ziet de relatie, zoals jij hem zou moeten zien: als een tussendoortje, no strings attached. Als jullie daar allebei vrede mee zouden hebben was er helemaal niets aan de hand. Maar jij wilt duidelijk meer, dus is het maar beter om helemaal op te houden, of het te zien zoals zij. Maar ik denk dat dat moeilijk wordt, want je voelt natuurlijk wat je voelt.....
Ja, maar dan nog is ze behoorlijk inconsequent geweest. De eerste maanden was ze vrijwel constant met mij bezig. Steeds mailen, sms'en, msn'en dat ze zin had me weer te zien, me miste etc. En nu gewoon helemaal niet meer. Toegegeven: in het begin zei ze idd dat ze op zoek was naar een onregelmatig contact, maar zij moet toch ook snappen dat ze mij niet maandenlang (en dan hebben we het toch zeker over een half jaar) het hoofd op hol kan jagen om dan vervolgens te zeggen: "Ho! We zouden onregelmatig contact hebben! Even een tandje terug hoor" Doe dat dan vanaf het begin. Ik vind het dus volkomen logisch dat ik de conclusie trek dat ze de belangstelling verloren heeft. En ik had ook niet verwacht dat ik nog zoveel van haar gezin zou merken. Ik dacht: "Als we bij elkaar zijn, merk ik er niks van en dat is goed", maar ze kan natuurlijk veel minder gemakkelijk afspreken dan ik en ook MSN-gesprekken worden regelmatig onderbroken, omdat ze een kindje dat niet slapen kan opnieuw moet instoppen. Nou ja, wat voor mij wel duidelijk is: Nooit meer een (getrouwde) vrouw met kinderen .
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 11:41
Meh.

En Vik, kappen daarmee. Zelfs een avond bij de Kleine Groote kan dit niet meer redden.
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 11:45




Ik ben echt goud waard met die advertentie ik loop zó langzaam dat iedereen het rustig kan lezen en noteren
Viking84zondag 16 november 2008 @ 11:47
quote:
Op zondag 16 november 2008 11:45 schreef motorbloempje het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Ik ben echt goud waard met die advertentie ik loop zó langzaam dat iedereen het rustig kan lezen en noteren
Sieht ja gut aus. Nog wel even met je slaapkoppie onder de koude kraan .
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 11:49
ben zo duf als 'n k'nijn
Isegrimzondag 16 november 2008 @ 11:49
Kan iemand even een link plaatsen naar het 'Ria-topic'? Ik wil even weten waar SHE zo pissig om was.
Viking84zondag 16 november 2008 @ 11:50
Dolly Dot Ria Brieffies ongeneeslijk ziek?
Isegrimzondag 16 november 2008 @ 11:52
Ik was eigenlijk van plan om een uur of negen op te staan maar ik werd pas om elf uur wakker. Ik moet nog van alles doen.
conlechezondag 16 november 2008 @ 11:54
quote:
Op zondag 16 november 2008 11:38 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja, maar dan nog is ze behoorlijk inconsequent geweest. De eerste maanden was ze vrijwel constant met mij bezig. Steeds mailen, sms'en, msn'en dat ze zin had me weer te zien, me miste etc. En nu gewoon helemaal niet meer. Toegegeven: in het begin zei ze idd dat ze op zoek was naar een onregelmatig contact, maar zij moet toch ook snappen dat ze mij niet maandenlang (en dan hebben we het toch zeker over een half jaar) het hoofd op hol kan jagen om dan vervolgens te zeggen: "Ho! We zouden onregelmatig contact hebben! Even een tandje terug hoor" Doe dat dan vanaf het begin. Ik vind het dus volkomen logisch dat ik de conclusie trek dat ze de belangstelling verloren heeft. En ik had ook niet verwacht dat ik nog zoveel van haar gezin zou merken. Ik dacht: "Als we bij elkaar zijn, merk ik er niks van en dat is goed", maar ze kan natuurlijk veel minder gemakkelijk afspreken dan ik en ook MSN-gesprekken worden regelmatig onderbroken, omdat ze een kindje dat niet slapen kan opnieuw moet instoppen. Nou ja, wat voor mij wel duidelijk is: Nooit meer een (getrouwde) vrouw met kinderen .
Waarschijnlijk is dat ook ten dele waar. Ze denkt een beetje als een vent zo te zien. In het begin was alles superspannend natuurlijk en dat is er nu een beetje af en zal ze misschien nog af en toe willen afspreken als het haar kriebelt tussen de benen.
vamperoticazondag 16 november 2008 @ 11:55
Vampje is net eens op de weegschaal gaan staan en dat ding bleef gewoon een stukkie onder de 70 steken!!
68 om pcies te zijn!!
Jippie en de Jee!!
Morgen wil ik weer beginnen met gewichtjes enzo en goed eten enzo!!
Oh ik ben écht superblij.... Had gedacht dat mn pootje er juist voor zou gaan zorgen dat ik straks weer als dik volgevreten varken van de bank af zou komen!!
vamperoticazondag 16 november 2008 @ 11:56
En nu teruglezen...
Isegrimzondag 16 november 2008 @ 11:59
quote:
Gaat helemaal nergens over.

Maar ik ben het met SHE eens dat MarMar irritant is.
kwakveensezondag 16 november 2008 @ 12:07
mogguh!!!

heeeeerlijk geslapen in mn nieuwe slaapkamer. t is nog een beetje kamperen in de badkamer en keuen vooral, maar de woonkamer is haast uitgepakt/ingericht...

ben vast te laat maar: moblo, heel veel succes!!

en een voor vik
Vivizondag 16 november 2008 @ 12:07
Sorry Co, ik had niet gezien dat ik hem dicht had gegooid!

@ Vik, het spijt me maar ik kan het echt niet aardiger inkleden; natuurlijk zocht ze in het begin nog meer contact, toen was ze verliefd of ze had een crush of whatever. Het nieuwtje is er nu duidelijk af en ze houdt je gewoon nog aan omdat ze te lui en self-absorbed is om je op een fatsoenlijke wijze de wacht aan te zeggen...tot mijn schaamte ken ik die tactiek, namelijk je zodanig te misdragen en spijkers op laag water te gaan zoeken ( "dingetjes") dat de ander niet anders meer kán dan er zelf een punt achter zetten zodat je daar ook lekker de verantwoordelijkheid voor kan afschuiven .

Helaas zijn er altijd onverhoeds types zoals jij die niet genoeg eigenwaarde hebben om dat ook daadwerkelijk te doen en zich vast blijven klampen aan een grasspriet en van ellende de schuld maar bij zichzelf gaan zoeken, twijfeltwijfel, terwijl het voor een lintworm nog SO f*KING OBVIOUS is dat die ander gewoon geen zin meer heeft. En ik klink nog behoorlijk kuttig, sorry dan, maar I've got the shirt, van beide kanten zal ik maar zeggen. Echt, niks meer terugmailen. Zelfs niet als ze jou mailt, gewoon kappen. Oeh, wat zou ik die snuit van dat mens graag zien als ze eens een lesje humbleness gaat krijgen zeg.

Vraag gewoon een nieuwe aan Snikkelaas.
Beessie-Jenzondag 16 november 2008 @ 12:08
@Viking een dikke knuf en wat een klotereacties.....

@MoBlo succes in je smashing hardloopoutfit stoeeeerrrrr

@Kwak, ik heb nog niet teruggelezen, maar ik las net hier dat je date geslaagd was! erg tof!

zal zo eens ff een topic terug lezen..

Gister zware dag met dat symposium, in totaal 6 uur in de auto gezeten en verder veel gezeten en geluisterd...

(en o ja lekkere dingen gegeten.... )
en nu heb ik flink geslapen en heb ik straks weer een late dienst....

en o ja 2, ik kon dus gister niet volleyballen... en mijn team heeft verloren (met 2 blessures....)
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 12:10
quote:
Op zondag 16 november 2008 11:06 schreef Ewelina het volgende:
EN AKnynke: sta jij nu in de Glamour van deze maand?
yup, thats me!
zo, ontbijten met broodjes met ham, gekookt ei en grano pardano. Best lekker!
Greyszondag 16 november 2008 @ 12:11
Mogguh schatties!

VIK! Kappen met dat wief! Serieus! Uit elke regel van haar mail blijkt dat zij rust wil en dat ze het klaarblijkelijk niet belangrijk vindt wat JIJ daarvan vindt. Je hebt het maar te nemen. Zij wil het zo. Net wat Concleche zegt... tot ze weer eens een keertje behoefte heeft aan jou, dan gaat ze weer slijmen en lief doen.
Je doet jezelf zó tekort joh, dat deed je al eerder met haar, maar je moet er zelf achter komen. Je staat in de wacht, tot mevrouw zin heeft. Ik vind haar mail ook zo enorm hooghartig en onaardig, zelfs een vent maakt er meestal voor de sier nog wel iets lievers van, terwijl hij eigenlijk hetzelfde bedoelt.

Eigenlijk moet je helemaal niet meer terugmailen. Maar als je dan toch wilt mailen zou ik doen wat SHE zei: "Je wilt rust? Hier heb je je rust. Tot nooit meer hoors en have a nice life. Met je dingetjes'.
Ik heb eigenlijk het idee dat ze daar ook op zit te wachten. Tot jij het uitmaakt, voorgoed. Want ze zit het letterlijk uit te lokken in haar mail.
Vivizondag 16 november 2008 @ 12:13
Greys strooit wat bloemetjes over mijn mening et voila, het ziet er een stuk aardiger uit
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 12:13
oh, en Viking: wat de rest zegt, eigenlijk. Maar kan me goed voorstellen dat dat ook flink lastig is..
Merelzondag 16 november 2008 @ 12:14
Oooh meisjes meisjes meisjes toch!

Vivi, gefeliciteerd met je seks!

Viking, eigenlijk is alles wat ik wilde zeggen al gezegd. Blijf maar lekker boos, in die emotie kun je er makkelijker een eind aan maken. Niet straks proberen te relativeren of het goed proberen te praten. Kappen ermee!

Moblo heel veel succes!

BJ heb jij eigenlijk wel eens 2 minuten rust of ren je altijd zo van hot naar her?

En ben ik nou nog iemand vergeten?

Offtopic: De weegschaal zei 67 kilo!! Ik moet me vaker zo misdragen als dit weekend, blijkbaar word ik er dun van
Viking84zondag 16 november 2008 @ 12:14
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:07 schreef Vivi het volgende:
@ Vik, het spijt me maar ik kan het echt niet aardiger inkleden; natuurlijk zocht ze in het begin nog meer contact, toen was ze verliefd of ze had een crush of whatever. Het nieuwtje is er nu duidelijk af en ze houdt je gewoon nog aan omdat ze te lui en self-absorbed is om je op een fatsoenlijke wijze de wacht aan te zeggen...tot mijn schaamte ken ik die tactiek, namelijk je zodanig te misdragen en spijkers op laag water te gaan zoeken ( "dingetjes") dat de ander niet anders meer kán dan er zelf een punt achter zetten zodat je daar ook lekker de verantwoordelijkheid voor kan afschuiven .
Dank je voor je reactie . Maar denk je dat ik dit zelf niet opgemerkt heb? Zeker wel. Sterker nog: ik heb meerdere keren tegen haar gezegd: "Het lijkt wel alsof je jezelf zo onaantrekkelijk mogelijk wilt presenteren, alsof je wilt dat ik er een punt achter zet." Nadat ik dat een paar keer gezegd had, zei ze dat ik daarmee moest ophouden: "Ik ben volwassen genoeg om er een punt achter te zetten als ik dat wil. Dus hou ermee op dat te insinueren."
quote:
Helaas zijn er altijd onverhoeds types zoals jij die niet genieg eigenwaarde hebben om dat ook daadwerkelijk te doen en zich vast blijven klampen aan een grasspriet en van ellende de schuld maar bij zichzelf gaan zoeken, twijfeltwijfel, terwijl het voor een lintworm nog SO f*KING OBVIOUS is dat die ander gewoon geen zin meer heeft. En ik klink nog behoorlijk kuttig, sorry dan, maar I've got the shirt, van beide kanten zal ik maar zeggen. Echt, niks meer terugmailen. Zelfs niet als ze jou mailt, gewoon kappen. Oeh, wat zou ik die snuit van dat mens graag zien als ze eens een lesje humbleness gaat krijgen zeg.
Ja, je hebt helemaal gelijk. Ik haat het, wat ze met me doet . Ik kook van binnen en je weet niet hoeveel zin ik heb om haar helemaal de huid vol te schelden . Ik krijg er gewoon moordneigingen van, serieus .
quote:
Vraag gewoon een nieuwe aan Snikkelaas.
.
Merelzondag 16 november 2008 @ 12:15
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:10 schreef AKnynke het volgende:


yup, thats me!
Wat dan?? Doe eens inscannen!
SHEzondag 16 november 2008 @ 12:15
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:13 schreef Vivi het volgende:
Greys strooit wat bloemetjes over mijn mening et voila, het ziet er een stuk aardiger uit
dat wijf is ook zoooooooooo vies smerig zoet he

Greysie is een soort fondatje. Een rolfondantje
Greyszondag 16 november 2008 @ 12:18
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:13 schreef Vivi het volgende:
Greys strooit wat bloemetjes over mijn mening et voila, het ziet er een stuk aardiger uit
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:15 schreef SHE het volgende:

[..]

dat wijf is ook zoooooooooo vies smerig zoet he

Greysie is een soort fondatje. Een rolfondantje
Kutwijven.
Ai laif joe. En jullie hebben het maar te nemen. There!

En voor MIJN doen was mijn post aan Vik helemaal niet zoet, allesbehalve zelfs.
Da's nog het erge
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 12:19
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:15 schreef Merel het volgende:

[..]

Wat dan?? Doe eens inscannen!
ik heb geen scanner! In een stukje over winterdepressies...
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 12:23
Ik maak wel even een foto
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 12:27
Au. Koppijn. Maar goeiemorgen enzo, want het was wel gezellig
Esse_estzondag 16 november 2008 @ 12:28
Goedemorgen, succes Moblo, kvind het echt superstoer dat je vandaag de 7heuvelenloop gaat halen!
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 12:29
Nynke in Glamour:

Links onderin, in het zwarte gedeelte:


Close-up:
Viking84zondag 16 november 2008 @ 12:30
Wat leuk! .
conlechezondag 16 november 2008 @ 12:31
Viev, wat ben je op dreef!! Met je snikkelhaas! Jij moet vaker seksen!!
conlechezondag 16 november 2008 @ 12:32
Wat een leuke foto erbij ook! Maar wat zie ik daar nu staan???? Sjokola?????
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 12:32
Nog even en ik kan een rijtje synoniemen voor Sint opschrijven als Vief zo doorgaat!
Merelzondag 16 november 2008 @ 12:35
Oh wat leuk Nynke! Hoe kwamen ze nou bij jou voor dat interviewtje? Leuke foto inderdaad ook
Beessie-Jenzondag 16 november 2008 @ 12:35
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:14 schreef Merel het volgende:


BJ heb jij eigenlijk wel eens 2 minuten rust of ren je altijd zo van hot naar her?


Offtopic: De weegschaal zei 67 kilo!! Ik moet me vaker zo misdragen als dit weekend, blijkbaar word ik er dun van
feli met je gewicht

en tja ik heb het wel vaak druk... maja dat krijg je al snel als je fulltime werkt, en daarnaast studeert (nog veel extra thuiswerk), daarnaast nog alle bijscholingen, symposia en klinische avonden en dan nog een teamsport ... tja ik heb dus best vaak druk...

een voordeel daarvan is, dat ik wel meer geniet van mijn vrije dagen en dat ik het mezelf dan ook echt gun om een dagje helemaal niets nuttigs te doen

en heb zo dus weer een late dienst
vamperoticazondag 16 november 2008 @ 12:35
Leuke foto Nynke...
Vik... Geef haar maar gewoon álle rust die ze nodig heeft!!Knapt ze vast van op en ga jij eens gewoon lekker feestvieren, genieten van het leven en alle lekkere wijven om je heen! Zit er écht wel eentje bij die gwoon hetzelfde wil als jij!!

Uhm... Moblo succes!!

Verder ben ik het even kwijt!
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 12:38
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:35 schreef vamperotica het volgende:
Leuke foto Nynke...
Vik... Geef haar maar gewoon álle rust die ze nodig heeft!!Knapt ze vast van op en ga jij eens gewoon lekker feestvieren, genieten van het leven en alle lekkere wijven om je heen! Zit er écht wel eentje bij die gwoon hetzelfde wil als jij!!

Vik, dat dus. Al verwoordt iedereen het tactischer dan ik Het is dat ik het emailadres van Mevrouw niet had, maar anders..
Viking84zondag 16 november 2008 @ 12:39
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:38 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Vik, dat dus. Al verwoordt iedereen het tactischer dan ik Het is dat ik het emailadres van Mevrouw niet had, maar anders..
Hier in huis is ook iemand die haar graag een dreun wil verkopen (Mark ).
Maar thx, jullie zijn lief . Maar mijn zondag is naar de knoppen . Godver.
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 12:41
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:39 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Hier in huis is ook iemand die haar graag een dreun wil verkopen (Mark ).
Maar thx, jullie zijn lief . Maar mijn zondag is naar de knoppen . Godver.
Dat was ook mijn 1e reactie, eerlijk gezegd. En laat haar je zondag niet verpesten. Als je het niet voor jezelf doet, doe het dan voor ons (of Mark). Dat is ze niet waard.
Vivizondag 16 november 2008 @ 12:43
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:15 schreef SHE het volgende:

[..]

dat wijf is ook zoooooooooo vies smerig zoet he

Greysie is een soort fondatje. Een rolfondantje
Ik wil d'r wel inhuren als tolk, misschien dat ik dan ook een keer vrienden krijg!
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 12:44
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:35 schreef Merel het volgende:
Oh wat leuk Nynke! Hoe kwamen ze nou bij jou voor dat interviewtje? Leuke foto inderdaad ook
thanks allemaal!

Een vriendin van me werkt voor Glamour, en die mailde me...
Esse_estzondag 16 november 2008 @ 12:45
Arme Viking. Bah!
Vivizondag 16 november 2008 @ 12:46
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:31 schreef conleche het volgende:
Viev, wat ben je op dreef!! Met je snikkelhaas! Jij moet vaker seksen!!
Ja, maar gisteren haattte ik hem al weer . Omdat ie nooit een boek leest en niet eens weet wie Ischa Meijer is . En omdat ik zelf een vent neer moest stompen die mij en onze larf onder de voet liep bij de Klaasintocht en hij er als een Jan Doedel naast stond, zo --> " ". Die man is altijd zo ááááárdig .

Wees es een vent zeg .

Wat grappig Nynke!!! (poging tot sociaal acceptabel gedrag).
SHEzondag 16 november 2008 @ 12:46
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:43 schreef Vivi het volgende:

[..]

Ik wil d'r wel inhuren als tolk, misschien dat ik dan ook een keer vrienden krijg!
me first.
Viking84zondag 16 november 2008 @ 12:48
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:46 schreef Vivi het volgende:

[..]

Ja, maar gisteren haattte ik hem al weer . Omdat ie nooit een boek leest en niet eens weet wie Ischa Meijer is . En omdat ik zelf een vent neer moest stompen die mij en onze larf onder de voet liep bij de Klaasintocht en hij er als een Jan Doedel naast stond, zo --> " ". Die man is altijd zo ááááárdig .

Wees es een vent zeg .
.

Haha, daar is warempel de eerste glimlach vanmorgen .
Vivizondag 16 november 2008 @ 12:48
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:46 schreef SHE het volgende:

[..]

me first.
Zie je ons als lopen met Greys in ons midden die het spoor van vernieling een beetje probeert te lijmen onderweg
SHEzondag 16 november 2008 @ 12:49
continu haar excuses aanbiedend aan argeloze voorbijgangers
Viking84zondag 16 november 2008 @ 12:49
Mark is ook altijd veel te aardig . Toen wij een huisgenoot hadden die nooit schoonmaakte enzo, liep ik meteen te mopperen van: "Sancties, sancties! Sluit zijn internet af!" en Mark zei: "Je bereikt veel meer als je er gewoon even over práát." En ik dan: "O ja ". Maar ik ben niet zo van het praten eigenlijk . Even goed boos worden en je bereikt veel sneller wat je wilt.
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 12:50
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:49 schreef Viking84 het volgende:
Mark is ook altijd veel te aardig . Toen wij een huisgenoot hadden die nooit schoonmaakte enzo, liep ik meteen te mopperen van: "Sancties, sancties! Sluit zijn internet af!" en Mark zei: "Je bereikt veel meer als je er gewoon even over práát." En ik dan: "O ja ". Maar ik ben niet zo van het praten eigenlijk . Even goed boos worden en je bereikt veel sneller wat je wilt.
Dat ligt ook maar net aan de persoon hoor
Merelzondag 16 november 2008 @ 12:53
Eh Vivi, ik wil natuurlijk niet nieuwsgierig zijn, maar als je hier iets over je vent vertelt dan is het eigenlijk nooit positief, wil dat wat zeggen..? Of heeft ie ook nog wel goeie punten?
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 12:54
Ja seks, ik wil verdulleme seks! Wilde ik vannacht eigenlijk al, maar toen mijn hoofd het kussen raakte lag ik meteen te slapen or so i heard from m'n vriendje die hevig teleurgesteld was . Nu maar hopen dat Ajax wint anders kan ik het vandaag ook vergeten i guess
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 12:55
Ohh Vikkie (hehe, hondennaampje ) Mag ik de dumpmail naar mevrouw schrijven? Of ga me alsjeblieft vertellen dat je haar iig gaat dumpen zegmaar
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 12:56
Oh en ik vond knocked up wel leuk trouwens Gister naar james bond geweest, die was maar zo-zo.
Merelzondag 16 november 2008 @ 12:56
Ik ben een lijstje met regels voor McSex aan het opstellen Zo van "Als jij hiermee door wilt gaan, dan zul je de volgende dingen moeten doen om me tevreden te houden, want anders kap ik ermee". En ik méén het ook nog
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 12:56
Joehoee, ik ben aan het SOGen, help me daar eens bij dan!!
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 12:57
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:56 schreef Merel het volgende:
Ik ben een lijstje met regels voor McSex aan het opstellen Zo van "Als jij hiermee door wilt gaan, dan zul je de volgende dingen moeten doen om me tevreden te houden, want anders kap ik ermee". En ik méén het ook nog


Wordt het lijstje ook gepubliceerd?
Merelzondag 16 november 2008 @ 12:57
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:56 schreef Goodbye het volgende:
Joehoee, ik ben aan het SOGen, help me daar eens bij dan!!
Ik wilde net season 1 van Greys af gaan kijken, maar nou voel ik me schuldig dat ik je dan in de steek laat
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 12:59
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:57 schreef Merel het volgende:

[..]

Ik wilde net season 1 van Greys af gaan kijken, maar nou voel ik me schuldig dat ik je dan in de steek laat
Ja hoe durf je Kan je niet multitasken?
Vivizondag 16 november 2008 @ 12:59
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:53 schreef Merel het volgende:
Eh Vivi, ik wil natuurlijk niet nieuwsgierig zijn, maar als je hier iets over je vent vertelt dan is het eigenlijk nooit positief, wil dat wat zeggen..? Of heeft ie ook nog wel goeie punten?
Dat valt wel mee toch? Volgens mij schrijf ik (bijna) nooit wat lulligs over hem hoor.
Beessie-Jenzondag 16 november 2008 @ 13:00
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:54 schreef Goodbye het volgende:
Ja seks, ik wil verdulleme seks! Wilde ik vannacht eigenlijk al, maar toen mijn hoofd het kussen raakte lag ik meteen te slapen or so i heard from m'n vriendje die hevig teleurgesteld was . Nu maar hopen dat Ajax wint anders kan ik het vandaag ook vergeten i guess
1-0

*hoorde vriendlief net beneden juichen*
SHEzondag 16 november 2008 @ 13:00
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:56 schreef Merel het volgende:
Ik ben een lijstje met regels voor McSex aan het opstellen Zo van "Als jij hiermee door wilt gaan, dan zul je de volgende dingen moeten doen om me tevreden te houden, want anders kap ik ermee". En ik méén het ook nog



How very SHE of you
Greyszondag 16 november 2008 @ 13:00
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:49 schreef SHE het volgende:
continu haar excuses aanbiedend aan argeloze voorbijgangers
Sorry. Ze zijn een dagje los. Ze weten niet beter.

Merelzondag 16 november 2008 @ 13:01
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:59 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ja hoe durf je Kan je niet multitasken?
Ik ben een vrouw hè, zou wel moeten kunnen! Als ik Greys nou op TV kon kijken kon ik het wel combineren, maar zo op de PC is wat lastiger
SPOILER
En het lijstje komt er gewoon op neer dat ie me goed moet behandelen en niet moet vergeten dat vrouwen seks en gevoel nou eenmaal wat lastiger kunnen scheiden en dat ik dus na de seks nog wat nazorg nodig heb
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 13:01
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:00 schreef Beessie-Jen het volgende:

[..]

1-0

*hoorde vriendlief net beneden juichen*
Ja, ik ook!!

Ik heb me ook maar boven teruggetrokken, stomme voetbalgeluid overheerst me teveel
Greyszondag 16 november 2008 @ 13:01
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:56 schreef Merel het volgende:
Ik ben een lijstje met regels voor McSex aan het opstellen Zo van "Als jij hiermee door wilt gaan, dan zul je de volgende dingen moeten doen om me tevreden te houden, want anders kap ik ermee". En ik méén het ook nog
En hoe en wanneer ga je dat lijstje overhandigen?
Gá je het uberhaupt overhandigen?
Merelzondag 16 november 2008 @ 13:02
quote:
Op zondag 16 november 2008 12:59 schreef Vivi het volgende:

[..]

Dat valt wel mee toch? Volgens mij schrijf ik (bijna) nooit wat lulligs over hem hoor.
Oh dan is het goed, dan onthou ik blijkbaar alleen de lullige dingen en de rest vergeet ik meteen
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 13:02
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:01 schreef Merel het volgende:

[..]

Ik ben een vrouw hè, zou wel moeten kunnen! Als ik Greys nou op TV kon kijken kon ik het wel combineren, maar zo op de PC is wat lastiger
SPOILER
En het lijstje komt er gewoon op neer dat ie me goed moet behandelen en niet moet vergeten dat vrouwen seks en gevoel nou eenmaal wat lastiger kunnen scheiden en dat ik dus na de seks nog wat nazorg nodig heb
Ga maar lekker kijken hoor
SPOILER
En denk je dat hij daar mee om kan gaan?
Vivizondag 16 november 2008 @ 13:04
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:02 schreef Merel het volgende:

[..]

Oh dan is het goed, dan onthou ik blijkbaar alleen de lullige dingen en de rest vergeet ik meteen
Was sich liebt das neckt sich, und so weiter .
Merelzondag 16 november 2008 @ 13:04
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:01 schreef Greys het volgende:

En hoe en wanneer ga je dat lijstje overhandigen?
Gá je het uberhaupt overhandigen?
Jahaa, ik sta wat sterker in m'n schoenen nu, dus hij krijg straks een mooi mailtje met daarin een aantal aandachtspunten
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:02 schreef Goodbye het volgende:
SPOILER
En denk je dat hij daar mee om kan gaan?
Hij zal wel moeten

En nu houden we erover op want ik ga ontbijten en Greys kijken
Vivizondag 16 november 2008 @ 13:07
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:00 schreef Greys het volgende:

[..]

Sorry. Ze zijn een dagje los. Ze weten niet beter.


En wij zo van:

"Jawel! We bedoelden het wél zo!!!"
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 13:12
Tering, ik zie er vandaag uit als een lijk
Greyszondag 16 november 2008 @ 13:13
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:12 schreef Ewelina het volgende:
Tering, ik zie er vandaag uit als een lijk
Ik heb dat eigenlijk ALTIJD op zondag
En niet alleen op zondag
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 13:13
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:12 schreef Ewelina het volgende:
Tering, ik zie er vandaag uit als een lijk
Troost je, same here. .
Viking84zondag 16 november 2008 @ 13:15
Ik zie eruit als een waanzinnige . Wat zal ik eens gaan doen vandaag?
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 13:15
Maar ik zie er vandaag zelfs met make-up op uit als een lijk. En ik ben niet eens uitgeweest gister,maar vroeg naar bed gegaan.
BlaatschaaPzondag 16 november 2008 @ 13:16
Ik moet nog een berg dingen doen, maar ik kan echt niet meer dan suf voor me uit kijken en internetten. Met koffie . Was ik maar wat meer gedisciplineerd .
ColdFeetzondag 16 november 2008 @ 13:16
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:12 schreef Ewelina het volgende:
Tering, ik zie er vandaag uit als een lijk
Ik ook, ik heb een puist en een schilferige huid vandaag

Nynke, toffe foto! Mooierd!

Viking, schouders eronder en dumpen. En aan je lange lijst van eisen toevoegen: niet getrouwd, geen kinderen. Oh zo.

Merel Ben benieuwd naar zijn reactie
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 13:17
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:15 schreef Viking84 het volgende:
Ik zie eruit als een waanzinnige . Wat zal ik eens gaan doen vandaag?
Het uitmaken met haar.
En heel veel plezier en lol maken
BlaatschaaPzondag 16 november 2008 @ 13:23
en ik hebben trouwens besloten om volgende zomer naar de USA te gaan! Gisteren heb ik de LP gekregen en die ben ik nu lekker door aan het bladeren op zoek naar de perfecte route. Lekker met de auto toeren door dat geweldige landschap. Lijkt me heerlijk!
Esse_estzondag 16 november 2008 @ 13:26
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:15 schreef Viking84 het volgende:
Ik zie eruit als een waanzinnige . Wat zal ik eens gaan doen vandaag?
Vieren dat je geen hartzeer meer gaat hebben om 'mevrouw'!
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 13:38
ik vind het zo leuk dat m'n vader morgen komt! Zo gek, twee werelden samen.
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 13:43
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:23 schreef BlaatschaaP het volgende:
en ik hebben trouwens besloten om volgende zomer naar de USA te gaan! Gisteren heb ik de LP gekregen en die ben ik nu lekker door aan het bladeren op zoek naar de perfecte route. Lekker met de auto toeren door dat geweldige landschap. Lijkt me heerlijk!
Je moet naar Alaska gaan! Zoooooo mooi!
Greyszondag 16 november 2008 @ 13:47
Vik, ik snap het wel hoor, dat je zondag verziekt is. En zie dan die knop maar weer eens om te zetten.
Op momenten dat je je verdrietig voelt, lees haar mail dan nog eens door. Dan word je weer boos en boos zijn maakt het afscheid makkelijker dan verdriet.
Op momenten dat je het niet meer trekt kom je gewoon lekker hier mekkeren, al doe je het 1000 keer, beter hier dan tegen haar. Trust me
Viking84zondag 16 november 2008 @ 13:56
quote:
Op zondag 16 november 2008 13:47 schreef Greys het volgende:
Vik, ik snap het wel hoor, dat je zondag verziekt is. En zie dan die knop maar weer eens om te zetten.
Op momenten dat je je verdrietig voelt, lees haar mail dan nog eens door. Dan word je weer boos en boos zijn maakt het afscheid makkelijker dan verdriet.
Op momenten dat je het niet meer trekt kom je gewoon lekker hier mekkeren, al doe je het 1000 keer, beter hier dan tegen haar. Trust me
.

Ik zit echt met tranen in m'n ogen hier . Ik ga zo maar eens een filmpje kijken, denk ik, ter afleiding...
Greyszondag 16 november 2008 @ 14:01
Je moet er 'even' doorheen. Maar al gaat ze op haar kop staan, ze is jou niet (meer) waard. Hoe DURFT ze, Vik!? Die arrogante klotehouding van haar, bah. Maak iets lekkers voor jezelf, ga een filmpje kijken inderdaad. Je zult merken dat je vanzelf ook meer rust in je lijf krijgt en in je hoofd. Ze speelde met je en behandelt je als lager dan laag. Dit is de eerste dag van de rest van je leven (cliché, maar waar). Jij gaat vanaf nu alleen nog maar voor iemand die minstens net zo hard voor jou gaat als andersom. [Andrelon]Because you're worth it![/Andrelon].
Viking84zondag 16 november 2008 @ 14:03
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:01 schreef Greys het volgende:
Je moet er 'even' doorheen. Maar al gaat ze op haar kop staan, ze is jou niet (meer) waard. Hoe DURFT ze, Vik!? Die arrogante klotehouding van haar, bah. Maak iets lekkers voor jezelf, ga een filmpje kijken inderdaad. Je zult merken dat je vanzelf ook meer rust in je lijf krijgt en in je hoofd. Ze speelde met je en behandelt je als lager dan laag. Dit is de eerste dag van de rest van je leven (cliché, maar waar). Jij gaat vanaf nu alleen nog maar voor iemand die minstens net zo hard voor jou gaat als andersom. [Andrelon]Because you're worth it![/Andrelon].
Dat is niet van Andrélon maar van L'Oréal .
vamperoticazondag 16 november 2008 @ 14:03
Grrrr..Ik wacht op een (mobiel) telefoontje uit Steenwijk.... Krijg ik steeds netwerk geweigerd als ik ze daar probeer te bellen!!
Isegrimzondag 16 november 2008 @ 14:03
Zo, het huis is weer schoongemaakt en opgeruimd. Nu nog even douchen en dan boodschappen doen.
MissBlisszondag 16 november 2008 @ 14:06
quote:
Op zondag 16 november 2008 @ 13:56 schreef Viking84 het volgende:

[..]

.

Ik zit echt met tranen in m'n ogen hier . Ik ga zo maar eens een filmpje kijken, denk ik, ter afleiding...
Oooh Vik Filmpje kijken is wel een goed plan denk ik. En als je toch aan de mevrouw moet denken, dan denken aan haar mail, zodat je weer lekker boos kan worden ipv verdrietig. Dat is ze toch niet waard, wat een bitch zeg! Er zijn echt heus wel leukere vrouwen te vinden hoor.
Nou ja, en verder wat Greys en Vivi zeggen, die verwoorden het wat beter dan ik
Greyszondag 16 november 2008 @ 14:08
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:03 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dat is niet van Andrélon maar van L'Oréal .
Oh!
Greyszondag 16 november 2008 @ 14:10
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:03 schreef vamperotica het volgende:
Grrrr..Ik wacht op een (mobiel) telefoontje uit Steenwijk.... Krijg ik steeds netwerk geweigerd als ik ze daar probeer te bellen!!
Lang leve de techniek Irritant is dat he?
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:03 schreef Isegrim het volgende:
Zo, het huis is weer schoongemaakt en opgeruimd. Nu nog even douchen en dan boodschappen doen.
Ben gewoon jaloers op je energie op zondag!
Ik kan mezelf er niet eens toe zetten om twee rekeningen te betalen
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 14:12
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:03 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dat is niet van Andrélon maar van L'Oréal .
Daar gáát het helemaal niet om. .
Viking84zondag 16 november 2008 @ 14:14
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:12 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Daar gáát het helemaal niet om. .
Jawel, want ik moest om haar lachen . En daar gaat het wel om, toch, dat ik weer kan lachen? .
SHEzondag 16 november 2008 @ 14:19
Vik, moet ik die kuthoer abboneren op de Tina?
Of 100 pizza's sturen?

Zeg het maar hoor!
vamperoticazondag 16 november 2008 @ 14:23
Jeuj!!!
Keb contact gehad...Ze zijn 3e geworden!!
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 14:26
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:19 schreef SHE het volgende:
Vik, moet ik die kuthoer abboneren op de Tina?
Of 100 pizza's sturen?

Zeg het maar hoor!
SHE

Ik zie het je nog doen ook.
Isegrimzondag 16 november 2008 @ 14:29
Vik, opsodemieteren met dat teringwijf. Het is genoeg geweest, ik wil haar hier niet meer zien.
Isegrimzondag 16 november 2008 @ 14:29
Er was ooit zo'n site waarvandaan je iemand een doos koeienstront kon sturen.
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 14:34
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:29 schreef Isegrim het volgende:
Er was ooit zo'n site waarvandaan je iemand een doos koeienstront kon sturen.
Google geeft helaas geen resultaten.
Merelzondag 16 november 2008 @ 14:37
Oh geweldig, ik zie het al helemaal voor me, de mevrouw heeft de toorn van de slankclub over zich afgeroepen en nu moet ze boeten
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 14:38
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:37 schreef Merel het volgende:
Oh geweldig, ik zie het al helemaal voor me, de mevrouw heeft de toorn van de slankclub over zich afgeroepen en nu moet ze boeten
Eigen schuld, dikke bult.
Viking84zondag 16 november 2008 @ 14:45
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:37 schreef Merel het volgende:
Oh geweldig, ik zie het al helemaal voor me, de mevrouw heeft de toorn van de slankclub over zich afgeroepen en nu moet ze boeten
.

Prachtig idd . Maar ik weet d'r adres niet eens (en als ik het wel wist, zou ik het niet geven natuurlijk).
kaasplankjezondag 16 november 2008 @ 14:46
Hoi babes alles goed met jullie?
Greyszondag 16 november 2008 @ 14:46
Meissies, doe nou niet, dan krijgt Vik straks spijt dat ze het hier heeft durven zeggen
Al verdient die graftak inderdaad WEL een doos koeienkak. And then some.
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 14:47
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:10 schreef Greys het volgende:

[..]

Lang leve de techniek Irritant is dat he?
[..]

Ben gewoon jaloers op je energie op zondag!
Ik kan mezelf er niet eens toe zetten om twee rekeningen te betalen
Ik was net helemaal trots op mezelf dat ik me fatsoenlijk had aangekleed om de (houdbare) boodschappen die we per ongeluk in de auto hadden laten liggen op te gaan halen
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 14:47
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:45 schreef Viking84 het volgende:

[..]

.

Prachtig idd . Maar ik weet d'r adres niet eens (en als ik het wel wist, zou ik het niet geven natuurlijk).
Ze woont toch in Hilversum? Ik woon daar aardig in de buurt, dus ik wel best even langs gaan heurrr
kaasplankjezondag 16 november 2008 @ 14:53
Zijn jullie al goddelijk slank intussen ofwa? als ik hier de weegschalen moet geloven, (ik ben nog in Asia en vlieg morgen weer terug) ben ik 5 kilo lichter in ruim 2 weken; van 75.5 kg naar 70.5 kg ik moet nog wel ff op mijn eigen weegschaal kieken natuurlijk.
Merelzondag 16 november 2008 @ 14:54
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:46 schreef kaasplankje het volgende:
Hoi babes alles goed met jullie?
Haha, de harem maakt het goed hoor
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 14:54
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:53 schreef kaasplankje het volgende:
Zijn jullie al goddelijk slank intussen ofwa? als ik hier de weegschalen moet geloven, (ik ben nog in Asia en vlieg morgen weer terug) ben ik 5 kilo lichter in ruim 2 weken; van 75.5 kg naar 70.5 kg ik moet nog wel ff op mijn eigen weegschaal kieken natuurlijk.
Azie is goed om af te vallen Ik ben daar blijvend 2 kilo afgevallen. Als ik niet met de lijn bezig was, was ik altijd rond de 59 kilo, nu rond de 57 kilo
Viking84zondag 16 november 2008 @ 14:56
Jullie zijn heul lief , maar dit is natuurlijk iets waar ik zelf uit moet zien te komen .
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 14:57
Volgens mij is je boosheid een eerste stap Viking!

M'n vriendje is geland zegt de website van het vliegveld. Dat betekend dat ik hem over niet al te lange tijd weer kan zien, maar ook de laptop weer kwijt ben...
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 14:57
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:56 schreef Viking84 het volgende:
Jullie zijn heul lief , maar dit is natuurlijk iets waar ik zelf uit moet zien te komen .
Duh, maar we willen je wel het gevoel geven dat we achter je staan natuurlijk Soms, als je het met niemand ergens over kan hebben ga je nog bijna denken dat diegene gelijk heeft. En dat is natuurlijk totaal niet waar in dit geval.
Viking84zondag 16 november 2008 @ 14:59
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:57 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Duh, maar we willen je wel het gevoel geven dat we achter je staan natuurlijk Soms, als je het met niemand ergens over kan hebben ga je nog bijna denken dat diegene gelijk heeft. En dat is natuurlijk totaal niet waar in dit geval.
Daar ben ik inmiddels ook achter en dat helpt . Voorheen was ik geneigd mezelf overal de schuld van te geven (o, wat is dat slecht voor je zelfvertrouwen!), maar ja, iedereen om me heen roept voortdurend heel hard dat zij gewoon een egocentrische bitch is, dus nu is er wel een lichtje opgegaan .
kaasplankjezondag 16 november 2008 @ 15:00
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:57 schreef AKnynke het volgende:
Volgens mij is je boosheid een eerste stap Viking!

M'n vriendje is geland zegt de website van het vliegveld. Dat betekend dat ik hem over niet al te lange tijd weer kan zien, maar ook de laptop weer kwijt ben...
Maar ook een lekkere avond in 't vooruitzicht
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 15:01
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:00 schreef kaasplankje het volgende:

[..]

Maar ook een lekkere avond in 't vooruitzicht
I hope so! Ben iig zoet geweest...
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 15:02
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:59 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Daar ben ik inmiddels ook achter en dat helpt . Voorheen was ik geneigd mezelf overal de schuld van te geven (o, wat is dat slecht voor je zelfvertrouwen!), maar ja, iedereen om me heen roept voortdurend heel hard dat zij gewoon een egocentrische bitch is, dus nu is er wel een lichtje opgegaan .
Nou en dáár gaat het om! Ik vind het echt super dat je er al zo in kan staan, dat is echt moeilijk.
kaasplankjezondag 16 november 2008 @ 15:02
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:56 schreef Viking84 het volgende:
Jullie zijn heul lief , maar dit is natuurlijk iets waar ik zelf uit moet zien te komen .
Naja je hebt gewoon gevoelens voor haar ondanks dat het mss een trut uit de hel is, en dat schakel je ni zomaar ff uit I know how it feels Vik, kan bij mij ook lang duren hoor
kaasplankjezondag 16 november 2008 @ 15:04
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:01 schreef AKnynke het volgende:

[..]

I hope so! Ben iig zoet geweest...
hmmm met de roe kan ook lekker zijn hoor
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 15:05
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:04 schreef kaasplankje het volgende:

[..]

hmmm met de roe kan ook lekker zijn hoor
zie TT..
conlechezondag 16 november 2008 @ 15:07
Ik wil hier even advocaat van de duivel spelen. Ja, je moet met deze relatie ophouden en ja, ze reageert niet echt aardig, máár, heeft ze je ooit meer beloofd dan dit? Om haar dan nu alle "schuld" te geven vind ik ook weer zo wat. Zij kan er ook niet veel aan doen dat je meer voor haar voelt dan andersom. Daarom is het ook zo belangrijk dat je ermee stopt, want dit soort relaties is funest voor je zelfvertrouwen en humeur. (wel eventueel goed voor de lijn...).

Het voelt zoveel beter als je iemand vindt waarbij je voelt dat diegene er helemaal voor je is, dat ze blij is om je te horen, ook al komt het niet zo goed uit, dat je het gevoel hebt dat je voor elkaar bent gemaakt en dat je het niet erg zou vinden om samen oud te worden. Dat moet je proberen na te streven en geen genoegen nemen met minder.
Merelzondag 16 november 2008 @ 15:08
uniekhoornzondag 16 november 2008 @ 15:08
Hey lieve Vik, dikke knuffel meid

Zeven heuvelenloop om half 5 geloof ik bij NOS op 1..

Slagerij van Kampen was gisteren echt super!! wow wat een denderend optreden.
We hadden een ontzettend leuk hotel, we zijn heerlijk wezen wokken (veel groentes, biefstuk en kipfilet en geen saus) en heerlijke seks gehad ook nog eens
Ik ben zo happy
Merelzondag 16 november 2008 @ 15:09
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:07 schreef conleche het volgende:
Ik wil hier even advocaat van de duivel spelen. Ja, je moet met deze relatie ophouden en ja, ze reageert niet echt aardig, máár, heeft ze je ooit meer beloofd dan dit? Om haar dan nu alle "schuld" te geven vind ik ook weer zo wat. Zij kan er ook niet veel aan doen dat je meer voor haar voelt dan andersom.
Maar dat kan ze dan wel een stuk aardiger formuleren dan ze nu doet!

En die " " ging dus over dat roe-gebeuren hè, niet over wat Co zei
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 15:10
blegh, sinterklaasgedichten..

Jammer dat m'n suprise uit alleen maar gedichten bestaat.
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 15:11
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:08 schreef uniekhoorn het volgende:
Hey lieve Vik, dikke knuffel meid

Zeven heuvelenloop om half 5 geloof ik bij NOS op 1..

Slagerij van Kampen was gisteren echt super!! wow wat een denderend optreden.
We hadden een ontzettend leuk hotel, we zijn heerlijk wezen wokken (veel groentes, biefstuk en kipfilet en geen saus) en heerlijke seks gehad ook nog eens
Ik ben zo happy
En hoe vond je Dokkum? Daar kom ik vandaan. .
Greyszondag 16 november 2008 @ 15:12
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:01 schreef AKnynke het volgende:

[..]

I hope so! Ben iig zoet geweest...
Dat wordt lekkers!
conlechezondag 16 november 2008 @ 15:14
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:09 schreef Merel het volgende:

[..]

Maar dat kan ze dan wel een stuk aardiger formuleren dan ze nu doet!

En die " " ging dus over dat roe-gebeuren hè, niet over wat Co zei

Ja dat sws. Maar vanuit haar standpunt bekeken. (dus gezien het feit dat zij het als tussendoortje ziet,) dan is ze waarschijnlijk geïrriteerd, omdat ze het gevoel krijgt geclaimd te worden. Helaas moet ik tot mijn schande toegeven dat ik net als vivi ook weleens zo'n gevoel heb gehad, dat krijg je nu eenmaal als jezelf niet zo in
een relatie zit, dan vind je al snel dat de ander zeurt.

[ Bericht 0% gewijzigd door conleche op 16-11-2008 15:21:39 ]
uniekhoornzondag 16 november 2008 @ 15:14
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:11 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

En hoe vond je Dokkum? Daar kom ik vandaan. .
Leuk, leuk!! En druk, want een oude stinkerd kwam gisteren met een paar negers met een boot aan
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 15:15
Ik krijg ook lekkers, want Ajax heeft gewonnen
vamperoticazondag 16 november 2008 @ 15:17
quote:
Op zondag 16 november 2008 14:23 schreef vamperotica het volgende:
Jeuj!!!
Keb contact gehad...Ze zijn 3e geworden!!
En dan horen jullie natuurlijk te vragen waar dit over gaat.....
conlechezondag 16 november 2008 @ 15:17
Ik ben haske zoet geweest, maar mijn lekkers zit 200 kilometer verderop
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 15:17
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:14 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Leuk, leuk!! En druk, want een oude stinkerd kwam gisteren met een paar negers met een boot aan
Haha ja natuurlijk, dan loopt heel Dokkum uit. Ik vind 't altijd weer fijn om in Dokkum te zijn. . Welk hotel had je dan?
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 15:18
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:17 schreef vamperotica het volgende:

[..]

En dan horen jullie natuurlijk te vragen waar dit over gaat.....
Ik heb die hele post gemist, sorry Maar waar gaat het over?
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 15:19
Zo, ik ga boodschappen doen, ipv de hele dag voor de PC zitten stinken.
kaasplankjezondag 16 november 2008 @ 15:19
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:08 schreef uniekhoorn het volgende:
Hey lieve Vik, dikke knuffel meid

Zeven heuvelenloop om half 5 geloof ik bij NOS op 1..

Slagerij van Kampen was gisteren echt super!! wow wat een denderend optreden.
We hadden een ontzettend leuk hotel, we zijn heerlijk wezen wokken (veel groentes, biefstuk en kipfilet en geen saus) en heerlijke seks gehad ook nog eens
Ik ben zo happy
Loopt MoBlo nog mee ofwa?

Verder heulemaal eens met met-melk
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 15:20
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:11 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

En hoe vond je Dokkum? Daar kom ik vandaan. .
M'n beppe komt ook uit Dokkum! Later naar de stad verhuisd. Daar is m'n moeder geboren, en ik ook. M'n vader komt uit Balk.
kaasplankjezondag 16 november 2008 @ 15:21
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:15 schreef Goodbye het volgende:
Ik krijg ook lekkers, want Ajax heeft gewonnen
amai u wordt alleen verwend als zijn klup wint?
vamperoticazondag 16 november 2008 @ 15:21
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:18 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ik heb die hele post gemist, sorry Maar waar gaat het over?
Daarom gooide ik 'm er ook nog maar even in

Trotse moeder enzo....
Dochterlief heeft met dr streetdance team meegedaan aan het (HAFF) NK STREETDANCE en ze zijn dus derde geworden!! ( van de 8)
Vinnik heul nie slecht als je bedenkt dat het programaatje wat ze gedraaid hebben pas 2 weken geleden helemaal af was en de muziek afgelopen zaterdag pas goed in elkaar zat en ze maar 3 uur in de week trainen!!

Zo..... Nou mag het weer over de zaken van vandaag gaan!!
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 15:22
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:20 schreef AKnynke het volgende:

[..]

M'n beppe komt ook uit Dokkum! Later naar de stad verhuisd. Daar is m'n moeder geboren, en ik ook. M'n vader komt uit Balk.
Wat leuk. . Heb je nog lang in Dokkum gewoond?
Merelzondag 16 november 2008 @ 15:23
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:17 schreef conleche het volgende:
Ik ben haske zoet geweest, maar mijn lekkers zit 200 kilometer verderop
Ik ben niet zoet geweest, maar 't was wel lekker
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 15:23
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:22 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Wat leuk. . Heb je nog lang in Dokkum gewoond?
ikke? Nee, met de stad bedoel ik eigenlijk Leeuwarden...imo de enige stad in Friesland. M'n oma heeft m'n opa voor de oorlog ontmoet, en in de oorlog zijn ze getrouwd en is m'n oma bij m'n opa en z'n vader in Leeuwarden ingetrokken....

Wat tof Vamp!
conlechezondag 16 november 2008 @ 15:24
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:21 schreef vamperotica het volgende:

[..]

Daarom gooide ik 'm er ook nog maar even in

Trotse moeder enzo....
Dochterlief heeft met dr streetdance team meegedaan aan het (HAFF) NK STREETDANCE en ze zijn dus derde geworden!! ( van de 8)
Vinnik heul nie slecht als je bedenkt dat het programaatje wat ze gedraaid hebben pas 2 weken geleden helemaal af was en de muziek afgelopen zaterdag pas goed in elkaar zat en ze maar 3 uur in de week trainen!!

Zo..... Nou mag het weer over de zaken van vandaag gaan!!
O das zelfs heel goed!!!


In iig veel beter dan toen kleine conleche met haar turnteam 4e werd bij het NK tafelspringen. Gezien het feit dat er toen maar 5 teams meededen
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 15:25
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:21 schreef kaasplankje het volgende:

[..]

amai u wordt alleen verwend als zijn klup wint?
Nou gelukkig niet Maar als ajax vandaag verloren had, zat hij nou enorm chagrijnig te zijn en was de kans enorm klein geweest dat het er nog van was gekomen vandaag
mordradeadzondag 16 november 2008 @ 15:26
Dat is ook de enige stad
Vivizondag 16 november 2008 @ 15:26
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:17 schreef conleche het volgende:
Ik ben haske zoet geweest, maar mijn lekkers zit 200 kilometer verderop
De Albert Heyn is toch gewoon open op zondag daar?
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 15:27
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:23 schreef AKnynke het volgende:

[..]

ikke? Nee, met de stad bedoel ik eigenlijk Leeuwarden...imo de enige stad in Friesland. M'n oma heeft m'n opa voor de oorlog ontmoet, en in de oorlog zijn ze getrouwd en is m'n oma bij m'n opa en z'n vader in Leeuwarden ingetrokken....

Wat tof Vamp!
Leeuwarden de enige stad in Friesland? . Nou ja zeg. Ik zou van m'n leven niet in Leeuwarden willen wonen. .
conlechezondag 16 november 2008 @ 15:28
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:26 schreef Vivi het volgende:

[..]

De Albert Heyn is toch gewoon open op zondag daar?
O ja!! Ik kan natuurlijk op zoek naar ander lekkers!!


hihihihhihoho
Greyszondag 16 november 2008 @ 15:28
Gefeli, Vamp, trotse moeder!

Kaasplankje, gezellig dat je je er ook weer mee komt bemoeien, dat hebben we graag

Ik heb hier vandaag een Borie Blèr. Die kat heeft 'buiten' ontdekt. Heb hem al drie keer in zijn buitenren gezet, maar als hij daar tien minuten in zit wil hij weer naar binnen. Ben goftedomme echt personeel geworden
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 15:28
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:27 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Leeuwarden de enige stad in Friesland? . Nou ja zeg. Ik zou van m'n leven niet in Leeuwarden willen wonen. .
ik ook niet. Maar je kunt Leeuwarden met moeite een stad noemen, en alle andere 10 steden zijn gewoon veredelde dorpen...

Maar goed, ik zou denk ik sowieso niet meer in Friesland willen wonen. Wellicht om de natuur, zeilen en schaatsen, maar voor de rest is het zover van de bewoonde wereld!
AKnynkezondag 16 november 2008 @ 15:31
Goed, vriendje is geland. Ik ga hem ophalen van het station, eens kijken wat de plannen zijn. Betekend iig dat ik de laptop kwijt ben. Fijne dag dus allemal, en tot woensdag ofzo (m'n vader komt morgen en blifjt tot woensdag. Hij neemt een laptop mee die ik mag gebruiken als ik geen nieuwe ga kopen, dus dat is heel fijn!)

Daag!
conlechezondag 16 november 2008 @ 15:35
Ik zit het makrokrantje door te bladeren en behalve dat ik daar sws gierende trek van krijg, zie ik daar iets staan wat mij erg fijn lijkt: chocolade truffels met Bailey's erin. Heeft iemand dat weleens geprobeerd en zo ja, was het wat??
Viking84zondag 16 november 2008 @ 15:36
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:07 schreef conleche het volgende:
Ik wil hier even advocaat van de duivel spelen. Ja, je moet met deze relatie ophouden en ja, ze reageert niet echt aardig, máár, heeft ze je ooit meer beloofd dan dit? Om haar dan nu alle "schuld" te geven vind ik ook weer zo wat. Zij kan er ook niet veel aan doen dat je meer voor haar voelt dan andersom.
Nee, dat heeft ze niet beloofd. Ze heeft vanaf het begin duidelijk gezegd dat ze op onregelmatige basis contact wilde. Maar vervolgens gebeurde er dit: élke dag contact, elke dag mail, MSN, sms en als ik even niets van me liet horen, miste ze me meteen. We waren helemaal hoteldebotel van elkaar. Toen vroeg ik me ook wel even af waar haar aanvankelijke intenties gebleven waren. En nu, na een lange periode van intensief contact, is ze helemaal de andere kant opgedraaid. Het klopt dat ik anders in de relatie sta dan zij en dat zij daar niks aan kan doen (al ben ik echt niet verliefd op haar, eerder verslaafd aan haar aandacht), maar je geeft wel een verkeerd signaal af als je zelf ook hoteldebotel gaat lopen doen.
En verder blijft het natuurlijk gewoon zo dat ze gewoon bar onaardig doet. Ik moet naar haar pijpen dansen en als ik dat niet wil, dan kan ik vertrekken, zoals Ewelina al zei.
En ze voelt zich idd geclaimd ja, maar goed, dat lijkt me niet zo gek als je iemand maandenlang het hoofd op hol jaagt en dan ineens niets meer van je laat horen. Dat verwart me.
conlechezondag 16 november 2008 @ 15:46
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:36 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nee, dat heeft ze niet beloofd. Ze heeft vanaf het begin duidelijk gezegd dat ze op onregelmatige basis contact wilde. Maar vervolgens gebeurde er dit: élke dag contact, elke dag mail, MSN, sms en als ik even niets van me liet horen, miste ze me meteen. We waren helemaal hoteldebotel van elkaar. Toen vroeg ik me ook wel even af waar haar aanvankelijke intenties gebleven waren. En nu, na een lange periode van intensief contact, is ze helemaal de andere kant opgedraaid. Het klopt dat ik anders in de relatie sta dan zij en dat zij daar niks aan kan doen (al ben ik echt niet verliefd op haar, eerder verslaafd aan haar aandacht), maar je geeft wel een verkeerd signaal af als je zelf ook hoteldebotel gaat lopen doen.
En verder blijft het natuurlijk gewoon zo dat ze gewoon bar onaardig doet. Ik moet naar haar pijpen dansen en als ik dat niet wil, dan kan ik vertrekken, zoals Ewelina al zei.
En ze voelt zich idd geclaimd ja, maar goed, dat lijkt me niet zo gek als je iemand maandenlang het hoofd op hol jaagt en dan ineens niets meer van je laat horen. Dat verwart me.
Mijn advocaatje spelen wil niet zeggen dat ik jou niet begrijp hoor!! Want dat doe ik wel! Al is het alleen maar omdat ik ook aan jouw kant meer dan eens heb gestaan! En het is energiezuigend! En niet goed voor je ego, want je gaat toch denken: wat is er mis met mij ? Waarom? etc.
kaasplankjezondag 16 november 2008 @ 16:11
naja sterkte Vik laat die biatch toch in de shit zakken

Ik ga maffen truste
SHEzondag 16 november 2008 @ 16:16
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:26 schreef Vivi het volgende:

[..]

De Albert Heyn is toch gewoon open op zondag daar?
Ik heb echt zitten schaterlachen
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 16:18
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:35 schreef conleche het volgende:
Ik zit het makrokrantje door te bladeren en behalve dat ik daar sws gierende trek van krijg, zie ik daar iets staan wat mij erg fijn lijkt: chocolade truffels met Bailey's erin. Heeft iemand dat weleens geprobeerd en zo ja, was het wat??
Dat klinkt goddelijk

Ik had geen chocoladereep moeten kopen. Die is nu op.
Vivizondag 16 november 2008 @ 16:21
quote:
Op zondag 16 november 2008 15:36 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nee, dat heeft ze niet beloofd. Ze heeft vanaf het begin duidelijk gezegd dat ze op onregelmatige basis contact wilde. Maar vervolgens gebeurde er dit: élke dag contact, elke dag mail, MSN, sms en als ik even niets van me liet horen, miste ze me meteen. We waren helemaal hoteldebotel van elkaar. Toen vroeg ik me ook wel even af waar haar aanvankelijke intenties gebleven waren. En nu, na een lange periode van intensief contact, is ze helemaal de andere kant opgedraaid. Het klopt dat ik anders in de relatie sta dan zij en dat zij daar niks aan kan doen (al ben ik echt niet verliefd op haar, eerder verslaafd aan haar aandacht)
Welke aandacht bedoel je?
quote:
maar je geeft wel een verkeerd signaal af als je zelf ook hoteldebotel gaat lopen doen.
Maar dat zal ze dan wel echt geweest zijn, toen .
quote:
En verder blijft het natuurlijk gewoon zo dat ze gewoon bar onaardig doet. Ik moet naar haar pijpen dansen en als ik dat niet wil, dan kan ik vertrekken, zoals Ewelina al zei.
Precies, dus waar ben je dan precies verslaafd aan? Zelfkastijding is zo oktober 2008.


En het verwart je? Laat het me ff uitleggen: Het nieuwtje is er af. Opgelost en een heullll groot slotje.
ColdFeetzondag 16 november 2008 @ 16:30
Als ik nu ga pilatessen, mag ik dan zo een appeltaart bakken?
Ik heb ook een lekker recept gevonden voor cinnamon buns Help, ik moet stoppen met al dat ge-bak

Viking, we hebben al drie eerdere relatiecrises meegemaakt en steeds gezegd dat je een punt moest zetten achter deze relatie. Wanneer valt het kwartje nou eens, mens
Viking84zondag 16 november 2008 @ 16:33
@ Vivi: ja maar ik heb dus meerdere keren gezegd: "Als je er mee wilt stoppen, zég dat dan gewoon ipv het voor mij zo aantrekkelijk te maken." En dan zegt zij: "Ik ben volwassen genoeg om het te zeggen als ik ermee wil stoppen." Tja, kennelijk niet dus? Maar als je iemand leuk vindt, dan wil je toch helemaal geen rust? . En die rust moet ik niet persoonlijk opvatten? Que? Natuurlijk doe ik dat wel! Duuuhhuuuh!!

Echt hè, ik wil dit nóóit meer. Ik dacht 9 maanden geleden hip en ruimdenkend te zijn door toch met haar aan te pappen, ondanks haar getrouwd- en moederzijn, maar ik vergat dat er ook nog een emotionele component aan verbonden is .

Nu wil ik 't er niet meer over hebben trouwens, want ik blijf me toch maar kut voelen.
SHEzondag 16 november 2008 @ 16:35
Lul het maar lekker recht Vik,

Je wordt behandeld zoals je je laat behandelen.
Viking84zondag 16 november 2008 @ 16:36
quote:
Op zondag 16 november 2008 16:35 schreef SHE het volgende:
Lul het maar lekker recht Vik,
Ik lul niks recht, hoor .
quote:
Je wordt behandeld zoals je je laat behandelen.
So true.
SHEzondag 16 november 2008 @ 16:38
Ik bedoel daarmee dat je je allerhande scenarios in de hoofd haalt terwijl er maar 1 is:

JIJ staat het toe!

Optiefen met die overspelige hoer en zoek in vredesnaam een volwassen relatie.

Sterker nog, als ik hoor dat je er weer in bent getrapt neem ik je NOOIT meer serieus.
Koekie?
conlechezondag 16 november 2008 @ 16:40
Woef!!
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 16:42
Ik ben trots op mezelf vandaag. Ik heb, ondanks kater, twee wassen gedraaid en toch nog nuttig bezig geweest voor m'n studie. Zometeen ga ik als beloning lekker mijn favo ovenschotel maken
ColdFeetzondag 16 november 2008 @ 16:43
Lekker Goodbye! Vertel, hoe ziet die schotel eruit?

Ik heb al drie dagen last van mn darmen. Wat op de weegschaal nogal positief uitpakt
Greyszondag 16 november 2008 @ 16:45
*Opzit en bedelt*
BlaatschaaPzondag 16 november 2008 @ 16:45
quote:
Op zondag 16 november 2008 16:30 schreef ColdFeet het volgende:
Als ik nu ga pilatessen, mag ik dan zo een appeltaart bakken?
Ik heb ook een lekker recept gevonden voor cinnamon buns Help, ik moet stoppen met al dat ge-bak
Klinkt lekker! . Ik heb het recept voor white chocolate cheesecake gekregen van mijn schoonmoeder.. Zit hevig te twijfelen om dat morgen te gaan maken. Maar iets zegt me dat dat vast niet goed is voor de lijn.. .
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 16:46
quote:
Op zondag 16 november 2008 16:43 schreef ColdFeet het volgende:
Lekker Goodbye! Vertel, hoe ziet die schotel eruit?

Ik heb al drie dagen last van mn darmen. Wat op de weegschaal nogal positief uitpakt
SPOILER
uitjes fijnsnijden en fruiten met héél véél kerrie. Gehakt er bij flikkeren en opbakken. Dat in een ingevette ovenschaal gooien, vervolgens (reeds gekookte) spinazie erop en boven op aardappelpuree. Die kerrieuitjes doen het hem
conlechezondag 16 november 2008 @ 16:52
quote:
Op zondag 16 november 2008 16:46 schreef Goodbye het volgende:

[..]

SPOILER
uitjes fijnsnijden en fruiten met héél véél kerrie. Gehakt er bij flikkeren en opbakken. Dat in een ingevette ovenschaal gooien, vervolgens (reeds gekookte) spinazie erop en boven op aardappelpuree. Die kerrieuitjes doen het hem
Nou wordt ie mooi!! Ga je on-topic dingen tussen spoilertags zetten!!
uniekhoornzondag 16 november 2008 @ 16:53
Was gisteren wezen wokken in Dokkum en toen ging meneer de chinees in perfect fries tegen me te praten.
Paar week geleden was ik in Ureterp en toen ging een hele zwarte meneer fries tegen me te praten, en dan ben ik gewoon in de war en van slag.
Geen idee waarom ik dit vertel
Oja, ik heb al 3 dagen slecht gegeten, sta volgende week vrijdag ofzo wel weer eens op de weegschaal
Gisteren was er in het hotel een enorme spiegel in de slaapkamer en toen zag ik toch zelf dat ik wat slanker was dan 20 kg geleden
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 16:54
quote:
Op zondag 16 november 2008 16:52 schreef conleche het volgende:

[..]

Nou wordt ie mooi!! Ga je on-topic dingen tussen spoilertags zetten!!

Nee joh, dit is eerder CUL. En het is ook niet zo'n dieettechnische ovenschotel

Bovendien is het zoooooo hip om te spoileren tegenwoordig.
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 16:59
hoi!

mn chip deed raar, dus heb geen goede tijd, vooralsnog, misschien wordt alles nog verwerkt

ik heb pijn, veel pijn...

De eerste 5km waren een eitje erg leuk en gezellig zo gehaald, eerste drinkpunt op 6km, was wel nodig, dag wel.
Daarna begon de weg naar de Zeven Heuvelenweg, tot aan 10km ging het ook best nog wel aardig eigenlijk! Maar daarna werd het een hél! Mén, wat een pijn in mn bovenbenen, wát een verzuurde spieren wow

De laatste 2km leken maar niet voorbij te gaan, echt, alsof ik niet meer vooruit kwam.

MAAR!!

ik heb 'm zonder te wandelen tussendoor (die drie stappen om mn water naar binnen te werken tel ik even niet mee) uitgelopen! In een tijd van ongeveer 1:40:00, gok ik zo

dus binnen de tijd, in mn eigen tempo en hélemaal dood en auw!

maar heb 'm uitgelopen! heb 'n medaille en een bos bloemen en een trotse vriend en een trotse zelf
Viking84zondag 16 november 2008 @ 17:02
Fantastisch MoBlo! Ik ben hartstikke trots op je! .
uniekhoornzondag 16 november 2008 @ 17:02
Wow MoBlo
*ernstig jaloers op je doorzettingsvermogen is*
Geweldig
ColdFeetzondag 16 november 2008 @ 17:03
MoBlo!

Succes met uit je bed komen morgen
Chicolatezondag 16 november 2008 @ 17:04
Ja joh, doe meteen dubbel
Chicolatezondag 16 november 2008 @ 17:04
Je hebt het gehaaaaaald . Goed zo Moblo!

@Viking: .

En gefeliciteerd Kwak, met je leuke date en nieuwe huisje enzo! Wanneer komt het vervolg?

Ik reageer selectief, wat ik onthouden heb. Moe enzo. En moet nog dingen doen waar ik geen zin in heb.
conlechezondag 16 november 2008 @ 17:04
Yeay baby!!! Diep respect!!
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 17:07
quote:
Op zondag 16 november 2008 17:03 schreef ColdFeet het volgende:
MoBlo!

Succes met uit je bed komen morgen
dank je

ik heb nu al zo'n spierpijn (wel eens gehad na een eerste hardlooptraining ofzo) dat ik me niet eens wil voorstellen hoe het morgenochtend is als ik nu nog niet eens op kan staan/kan lopen



en VIk en Uniekhoorn ook bedankt

ik ga zo maar 's een lange douche nemen en daarna een pizza bestellen want koken kan ik écht niet meer!
Greyszondag 16 november 2008 @ 17:07
MoBlo, jij held! Whoeiiiiiiiii!
BlaatschaaPzondag 16 november 2008 @ 17:08
Gefeliciteerd! Goed gedaan, zeg!
Greyszondag 16 november 2008 @ 17:13
BlaatschaaP, die white chocolate cheesecake klinkt echt goddelijk
Mag ik het recept ook alsjeblieft?
Vivizondag 16 november 2008 @ 17:13
Oh, vanavond komt K-Pax op TV, dat is zo'n mooie film (RTL8).
Greyszondag 16 november 2008 @ 17:14
quote:
Op zondag 16 november 2008 17:13 schreef Vivi het volgende:
Oh, vanavond komt K-Pax op TV, dat is zo'n mooie film (RTL8).
Ik hoop dat er niet voor de derde keer een herhaling van DominoDay komt, want dan wil mijn schoonmoeder dat vast zien vanavond

Maarrrrr, we gaan wel kapsalonnetjes bestellen zo
Vivizondag 16 november 2008 @ 17:15
Wow Moblo, wat goed zeg!
SHEzondag 16 november 2008 @ 17:16
Blaatschaap, hierrrrrrrrrr met dat recept!
Chicolatezondag 16 november 2008 @ 17:19
quote:
Op zondag 16 november 2008 16:45 schreef BlaatschaaP het volgende:

[..]

Klinkt lekker! . Ik heb het recept voor white chocolate cheesecake gekregen van mijn schoonmoeder.. Zit hevig te twijfelen om dat morgen te gaan maken. Maar iets zegt me dat dat vast niet goed is voor de lijn.. .
Die van de AH of een andere?
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 17:19
Jeetje wat knap, MoBlo! Ook al ging 't moeilijk, je hebt 't toch maar mooi gehaald. Je mag terecht trots zijn op jezelf.
vamperoticazondag 16 november 2008 @ 17:27
Goed gedaan Moblo!!
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 17:40
dank jullie

douchen is zó fijn

voel me meteen een stuk beter
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 17:41
MoBlo
Viking84zondag 16 november 2008 @ 17:42
quote:
Op zondag 16 november 2008 17:14 schreef Greys het volgende:

[..]

Ik hoop dat er niet voor de derde keer een herhaling van DominoDay komt, want dan wil mijn schoonmoeder dat vast zien vanavond

Maarrrrr, we gaan wel kapsalonnetjes bestellen zo
Ik zie niks over Domino Day op NU TV Gids, dus je hebt geluk .
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 17:43
23805 23358 Gaby Schaap Nijmegen VSR 23805 1935

5km: 33:32
10km:1:07:13
15km: 1:41:24

Merelzondag 16 november 2008 @ 17:57
Super gedaan Moblo

Ik ga zo spareribs bestellen, na die pizza van gisteren kan dat er ook nog wel bij. Ik loop nog steeds rond in de pyama waarin ik vannacht geslapen heb, ben de hele dag de deur niet uitgeweest en heb de gordijnen niet open gehad. Heerlijk
Isegrimzondag 16 november 2008 @ 17:59
Ik heb een lekker schapenstoofje in de pan.
MissBlisszondag 16 november 2008 @ 17:59
Moblo, wouw!
Kudo's voor jou!
Greyszondag 16 november 2008 @ 18:09
@Viking, over dat andere topic:
Bèn ik een keer vals ipv suikerzoet, is het weer niet goed!
Pandorahzondag 16 november 2008 @ 18:18
Goed hoor Moblo dat je hem uitgelopen!
Een paar collega's van mij deden ook mee, dus ik hoor morgen hoe ze het gedaan hebben .
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 18:34
Moblo, echt super!

Ik heb m'n heerlijke ovenschoteltje weer op Hij was gelukkig perfect
MariaEtceterazondag 16 november 2008 @ 18:39
Mobloooooooooo!!!!!!!! Zwaar awesome! Je doel bereikt!

En Vamp: gefelie met je dochter!

Kwak: yay voor de leuke date en goede verhuizing!

Viking: *grote aai* verder zeg ik maar niks, want alles is al gezegd en jij beslist. Je kan het! Je bent sterk, echt waar
Laurelinezondag 16 november 2008 @ 18:53
Zo, tweederde stellingkast opgebouwd op mijn asbest-zolderopslag, en 4000 stoffen opgevouwen en erin gelegd...toen had ik geen puf meer om gezond te eten, dus dat werd een excursie naar de Indonees waar ik vroeger had gewerkt. God wat was dat lekker!

Gefeliciteerd MoBlo! Goed man. Ik wist wel dat je het ging halen

En Viking, tsja, living well is the best revenge. En zoals ikzelf al dramatisch in mijn dagboekje schreef bij mijn ex: ik kan het nooit winnen, want het maakt hem niets uit mij te verliezen. Echt, als je gewoon die stap neemt, zul je zien dat het je waarschijnlijk belachelijk veel minder verdriet doet dan je altijd dacht!
conlechezondag 16 november 2008 @ 18:57
quote:
Op zondag 16 november 2008 18:53 schreef Laureline het volgende:
Ik kan het nooit winnen, want het maakt hem niets uit mij te verliezen.
Das er één voor op een tegeltje


In het geval van Vik, hem te veranderen in haar weliswaar!
Laurelinezondag 16 november 2008 @ 18:59
quote:
Op zondag 16 november 2008 16:53 schreef uniekhoorn het volgende:
Was gisteren wezen wokken in Dokkum en toen ging meneer de chinees in perfect fries tegen me te praten.
Paar week geleden was ik in Ureterp en toen ging een hele zwarte meneer fries tegen me te praten, en dan ben ik gewoon in de war en van slag.
Geen idee waarom ik dit vertel
Ik had vroeger een vriendinnetje, geadopteerd Vietnamees bootvluchtelingetje. Die sprak met een zwaar Brabants accent. Ze heette Fleur. Dat werd dus: Fleuaaahhh. Keileukh! Iedereen in Den Haag was altijd zwaar vertederd als ze kwam logeren. En ik heb ook nog steeds een zwak voor dit soort combinaties
Isegrimzondag 16 november 2008 @ 19:06
Dat vind ik ook altijd raar, negers die Fries spreken.
Viking84zondag 16 november 2008 @ 19:14
quote:
Op zondag 16 november 2008 19:06 schreef Isegrim het volgende:
Dat vind ik ook altijd raar, negers die Fries spreken.
Nooit gehoord, maar dat kan ik me goed voorstellen . Ik had wel een Koreaans vriendinnetje vroeger en die sprak ook Fries, maar dat vond ik helemaal niet gek, want ik wist niet beter (we zaten al sinds de kleuterklas bij elkaar in de klas).

Ik ga zo naar King Kong kijken . Met Naomi Watts. Ik vind haar zó tof in die film! Ik ga vast janken .
Laurelinezondag 16 november 2008 @ 19:27
quote:
Op zondag 16 november 2008 19:14 schreef Viking84 het volgende:

[..]
Ik ga zo naar King Kong kijken . Met Naomi Watts. Ik vind haar zó tof in die film! Ik ga vast janken .
Lekker janken! Daar knap je van op, echt
Viking84zondag 16 november 2008 @ 19:28
quote:
Op zondag 16 november 2008 19:27 schreef Laureline het volgende:

[..]

Lekker janken! Daar knap je van op, echt
Ik voel me niet echt kut meer, hoor . Eerder een soort van lamlendig. Morgen voel ik me weer helemaal top .
vergeetmewelletjezondag 16 november 2008 @ 19:31
Ik heb nog niet helemaal bijgelezen, maar

voor Vik, Dumpen die handel.
Of eigenlijk: afsluiten voor jezelf en laat haar maar vragen waarom.
En reageer vooral niet te snel.
Ze is niet goed voor jou.

@Moblo: well done!


Effe verder lezen en dan ga ik lekker roken en hangen nu het nog kan.
Tot morgen!
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 19:39
quote:
Op zondag 16 november 2008 19:28 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik voel me niet echt kut meer, hoor . Eerder een soort van lamlendig. Morgen voel ik me weer helemaal top .
Geef jezelf een peptalk. In het begin lijkt het belachelijk, maar het werkt wel.
cinnamongirlzondag 16 november 2008 @ 19:40
Als je wilt lachen, moet je vanavond naar Groundhog Day kijken!
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 19:43
quote:
Op zondag 16 november 2008 19:40 schreef cinnamongirl het volgende:
Als je wilt lachen, moet je vanavond naar Groundhog Day kijken!
Die vond ik helemaal niet zo grappig, en op het einde kon ik wel kotsen van dat liedje
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 19:49
Kut, kom er net achter dat alles wat ik vandaag voor mijn studie heb gedaan niet goed is opgeslagen. Leuk Morgen op m'n werk dan maar even overnieuw maken
SPOILER
maar ik ben wel zoet geweest
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 19:49
Onze bank is stuk. . Er is een balk gebroken of zo, waardoor me nu zo'n beetje op de grond zitten. . En 't stomme is nog wel, een paar weken geleden hadden we bijna een nieuwe bank gekocht en dat niet gedaan omdat deze nog goed was... .
cinnamongirlzondag 16 november 2008 @ 19:52
quote:
Op zondag 16 november 2008 19:43 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Die vond ik helemaal niet zo grappig, en op het einde kon ik wel kotsen van dat liedje
Ik heb hem eigenlijk ook nog nooit gezien, maar mijn lief zegt dat dit een van de leukste films ooit is
Viking84zondag 16 november 2008 @ 19:52
quote:
Op zondag 16 november 2008 19:49 schreef DevilsAndDust het volgende:
Onze bank is stuk. . Er is een balk gebroken of zo, waardoor me nu zo'n beetje op de grond zitten. . En 't stomme is nog wel, een paar weken geleden hadden we bijna een nieuwe bank gekocht en dat niet gedaan omdat deze nog goed was... .
Pics or it didn't happen .

Ik ben ook wel eens door de bank gezakt. Maar ik lag er alleen maar op, dus ik heb hem toen verschoven, zodat mijn voeten altijd op het doorgezakte gedeelte lagen en de rest van m'n lijf op het goeie gedeelte. Toen kon 'ie nog wel even mee .
ColdFeetzondag 16 november 2008 @ 19:56
quote:
Op zondag 16 november 2008 19:06 schreef Isegrim het volgende:
Dat vind ik ook altijd raar, negers die Fries spreken.
Ik vind Marokkanen die Vlaams spreken ook raar!

Getsie, ik ben een beetje verdrietig. Ineens zie ik hoe dik ik ben, het valt me nu meer op dan 10 kilo geleden Ik ging even tienerfoto's van mezelf kijken, zien hoe ik er toen uitzag. En nu voel ik me nog rotter. Sure, ik had echte 'fietsbenen', maar ik was echt wel slank met 65 kilo, geen bubbeltje vet te zien over mijn bikini, daar. En nu ben ik verdrietig, want ik weet nog hoe dik ik me toen al voelde. Een magere zus hebben en daarmee worden vergeleken sucks
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 19:56
Oh, en ik heb vandaag voor het eerst tortilla gemaakt die NIET uit elkaar valt!
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 19:57
Mijn vriend en ik zijn door zijn bed in het oudelijk huis gezakt
SPOILER
En nee, niet tijdens de seks.
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 19:59
quote:
Op zondag 16 november 2008 19:56 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ik vind Marokkanen die Vlaams spreken ook raar!

Getsie, ik ben een beetje verdrietig. Ineens zie ik hoe dik ik ben, het valt me nu meer op dan 10 kilo geleden Ik ging even tienerfoto's van mezelf kijken, zien hoe ik er toen uitzag. En nu voel ik me nog rotter. Sure, ik had echte 'fietsbenen', maar ik was echt wel slank met 65 kilo, geen bubbeltje vet te zien over mijn bikini, daar. En nu ben ik verdrietig, want ik weet nog hoe dik ik me toen al voelde. Een magere zus hebben en daarmee worden vergeleken sucks
Oh lieve schat Ik weet natuurlijk niet hoe je er in het echt uitziet qua figuur, maar volgensmij valt het allemaal best mee en heb je gewoon een nationale baaldag over je lijf. En dan kan ik nu wel van alles gaan zeggen, daar help ik je toch niet uit. Jij hebt gewoon een voorliefde voor (volgensmij) ontzettend lekker eten/koken. En als ik zo naar jouw lijstje kijk en zie hoe gemotiveerd je bent qua sport, doe je het hartstikke goed! en vergeleken worden met zussen is gewoon echt niet leuk en eerlijk
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 20:04
Ja, maar met zussen doen mensen het nogal snel, ik heb zelf die neiging ook wel hoor. Al doe ik het niet zozeer als in kijken waar welke zus beter in is, maar naar de erfelijke overeenkomsten.
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 20:06
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:04 schreef Ewelina het volgende:
Ja, maar met zussen doen mensen het nogal snel, ik heb zelf die neiging ook wel hoor. Al doe ik het niet zozeer als in kijken waar welke zus beter in is, maar naar de erfelijke overeenkomsten.
Ja, maar ik zou dan eerder zeggen van 'Wat leuk, jullie ogen/haar/whatever zijn precies hetzelfde!' Maar niet van 'Goh, jij bent kapper terwijl je zus aan de uni studeert, vind je dat niet erg?'

Of zoiets.
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 20:10
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:06 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ja, maar ik zou dan eerder zeggen van 'Wat leuk, jullie ogen/haar/whatever zijn precies hetzelfde!' Maar niet van 'Goh, jij bent kapper terwijl je zus aan de uni studeert, vind je dat niet erg?'

Of zoiets.
Ja, ik doe dus dat 1e, en dan bij bijna iedereen die familie is van elkaar. Overigens zeg ik het lang niet altijd en zeker niet als de vergelijking negatief uitvalt voor 1 persoon.

Ik denk trouwens wel dat mijn zus er wél heel veel last van heeft gehad. Ook al zijn we biologisch gezien niet verwant aan elkaar, mensen vergelijken wel.
cinnamongirlzondag 16 november 2008 @ 20:11
Moet je eens proberen een identieke tweeling te zijn. Kun je lachen
Mensen spelen áltijd 'zoek de verschillen' en maken áltijd dezelfde opmerkingen: 'ik zie dubbel'.
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 20:12
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:11 schreef cinnamongirl het volgende:
Moet je eens proberen een identieke tweeling te zijn. Kun je lachen
Mensen spelen áltijd 'zoek de verschillen' en maken áltijd dezelfde opmerkingen: 'ik zie dubbel'.
Die laatste is wel heel flauw.

Ben jij er 1 van een tweeling trouwens? Lees ik hier een kleine frustratie?
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 20:12
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:11 schreef cinnamongirl het volgende:
Moet je eens proberen een identieke tweeling te zijn. Kun je lachen
Mensen spelen áltijd 'zoek de verschillen' en maken áltijd dezelfde opmerkingen: 'ik zie dubbel'.
Dat laatste doen ze bij mij en m'n zusje ook. En we schelen drie jaar Echt frustrerend wanneer het voor de zoveelste keer gebeurd.
cinnamongirlzondag 16 november 2008 @ 20:14
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:12 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Die laatste is wel heel flauw.

Ben jij er 1 van een tweeling trouwens? Lees ik hier een kleine frustratie?
Valt het op?
Jup Aventura is mijn tweelingzus en ik was altijd 'de bolle'
En ja, het is altijd zo dat er eentje wat forser is dan de ander
Maar nu, voor het eerst in 30 jaar ben ik een paar kilo lichter omdat ik een tijdje ge-cambridged heb
MariaEtceterazondag 16 november 2008 @ 20:15
Aw, ColdFeet Zulke dagen zijn zo stom... Maar in dit topic is veel !

En ja, zuster-vergelijkingen (als in 'wie is beter', niet 'jullie hebben allebei bruin haar! ") zijn inderdaad stom. En nutteloos. Vooral als ouders dat doen... Grrrr. Onvoorwaardelijke liefde, verdorie.

Ik heb buikpijn
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 20:16
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:14 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Valt het op?
Jup Aventura is mijn zus en ik was altijd 'de bolle'
En ja, het is altijd zo dat er eentje wat forser is dan de ander
Maar nu, voor het eerst in 30 jaar ben ik een paar kilo lichter omdat ik een tijdje geCambridget heb
Haha, I was right

Och, ik doe het bij iedereen eigenlijk, ik vind nature/nurture kwesties sowieso interessant. Komt waarschijnlijk ook omdat het op mij zo van toepassing is- wat heb ik overgenomen van mijn adoptieouders en wat komt van mijn biologische ouders?
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 20:18
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:15 schreef MariaEtcetera het volgende:
Aw, ColdFeet Zulke dagen zijn zo stom... Maar in dit topic is veel !

En ja, zuster-vergelijkingen (als in 'wie is beter', niet 'jullie hebben allebei bruin haar! ") zijn inderdaad stom. En nutteloos. Vooral als ouders dat doen... Grrrr. Onvoorwaardelijke liefde, verdorie.

Ik heb buikpijn
Ik vermoed dat het bij mijn zus wel veel gedaan is, iig door haar vrienden. Of het ook door familie gedaan is weet ik niet. Maar alle vrienden van mijn zus herinneren mij zich als 'dat kleine meisje wat altijd in die moeilijke boeken zat te neuzen' En ik denk ook dat mijn zus heel erg jaloers is op mij wbt opleiding/talenten/intelligentie. Al heeft ze dat nooit gezegd. En ik zou willen dat dat niet zo was.
ColdFeetzondag 16 november 2008 @ 20:19
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:14 schreef cinnamongirl het volgende:

Maar nu, voor het eerst in 30 jaar ben ik een paar kilo lichter omdat ik een tijdje ge-cambridged heb


Nja, het gaat wel weer over. Maar ik vind het ergens wel verdrietig dat ik me eigenlijk mijn hele leven rot heb gevoeld over mijn lijf. Tegenwoordig gaat dat eigenlijk wel weer, terwijl ik nu relatief nog best dik ben

Met je zus worden vergeleken is idd rot. Mijn zus en ik hebben zeer verschillende talenten. Wel jammer dat je dan het gevoel aangepraat wordt dat je minder interessant/succesvol bent omdat je niet het talent van de ander hebt. En ook echt allebei he Mijn zus heeft net zulke trauma's van het vergeleken worden als ik ;')
MariaEtceterazondag 16 november 2008 @ 20:21
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:18 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Ik vermoed dat het bij mijn zus wel veel gedaan is, iig door haar vrienden. Of het ook door familie gedaan is weet ik niet. Maar alle vrienden van mijn zus herinneren mij zich als 'dat kleine meisje wat altijd in die moeilijke boeken zat te neuzen' En ik denk ook dat mijn zus heel erg jaloers is op mij wbt opleiding/talenten/intelligentie. Al heeft ze dat nooit gezegd. En ik zou willen dat dat niet zo was.
Oh, en je zus had juist moeite met leren of iets dergelijks? Dat dat daarom vervelend voor haar was?

Cinnamongirl: ik was ook de 'bollie' vroeger En ik ben geeneens tweeling (al dachten mensen dat altijd wel ) Op een gegeven moment gaat daar de lol ook van af! "Jaaa, ik weet het, ik ben bol "
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 20:22
Trauma's van het vergeleken worden met mijn zus heb ik niet echt, maar dat komt ook omdat die vergelijkingen bijna altijd in mijn voordeel waren. Al vond ik het nooit leuk als men ging praten in termen van 'beter'.
SHEzondag 16 november 2008 @ 20:23
Daar heb ik geen last van; ik was de leukste thuis. En de slimste. En de grappigste.

Nu is dat wel makkelijker met 2 broers natuurlijk Maar ik geloof gewoon maar dat ik idd de leukste, slimste en grappigste ben
Chicolatezondag 16 november 2008 @ 20:26
Zelfs ik word vergeleken met mn broertje (zelfde kledingstijl), maar vooral met mn vader. Aangezien mn vader dezelfde studie/richting enzo heeft gedaan als ik nu doe . Verder ben ik niet opvallend dun of grappig, dus daar houdt het wel mee op.
MariaEtceterazondag 16 november 2008 @ 20:29
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:23 schreef SHE het volgende:
Daar heb ik geen last van; ik was de leukste thuis. En de slimste. En de grappigste.

Nu is dat wel makkelijker met 2 broers natuurlijk Maar ik geloof gewoon maar dat ik idd de leukste, slimste en grappigste ben
That's the spirit! Awesome until proven otherwise!
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 20:30
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:21 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Oh, en je zus had juist moeite met leren of iets dergelijks? Dat dat daarom vervelend voor haar was?

Cinnamongirl: ik was ook de 'bollie' vroeger En ik ben geeneens tweeling (al dachten mensen dat altijd wel ) Op een gegeven moment gaat daar de lol ook van af! "Jaaa, ik weet het, ik ben bol "
Juist. Mijn zus heeft mavo gedaan, toen MBO. Veel meer zit er qua intelligentie ook niet in, verder heeft ze niet heel veel bijzondere talenten. Maar ze had en heeft bijvoorbeeld wel een enorme vriendenkring, was heel populair op de middelbare school en ze is een bijzonder charmante en ook een hele mooie vrouw

En dan kwam ik, als klein kind altijd de beste van de klas, enorm leergierig, 2 studies aan de universiteit. Ook nog talent voor o.a. muziek en schrijven (zowel gedichten als verhalen) en tja, dan valt de vergelijking nogal eens negatief uit. Zeker toen ik ouder werd (mijn zus en ik schelen 7 jaar) en men mij op een gegeven ogenblik even mooi vond als mijn zus.

Daar staat tegenover dat ik jarenlang jaloers ben geweest op haar vriendenkring en sociale leven (ik was niet bepaald populair op de middelbare school ). Maar ik merk bij haar dat ze bijvoorbeeld enorm kribbig doet over mijn opleiding, mijn hobby's, mijn muziek, en dat afkraakt, en dat ze zegt dat ik het toch niet kan. Terwijl ik nooit echt negatief ben geweest over haar opleiding, of over haar. Ik bedoel, hell, ze is mijn mooie grote zus, ik kan altijd bij haar terecht als er iets is en dat ze wat minder hoogopgeleid is boeit me niet. Ik vind haar gewoon tof

Noot bij dit verhaal: we zijn beiden geadopteerd en hebben dus niet dezelfde biologische ouders; zij komt uit de buurt van India en ik uit Oost-Europa, zij is donkerbruin en ik spierwit. We lijken dus echt voor geen meter op elkaar.
Chicolatezondag 16 november 2008 @ 20:31
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:30 schreef Ewelina het volgende:
Daar staat tegenover dat ik jarenlang jaloers ben geweest op haar vriendenkring en sociale leven (ik was niet bepaald populair op de middelbare school ). Maar ik merk bij haar dat ze bijvoorbeeld enorm kribbig doet over mijn opleiding, mijn hobby's, mijn muziek, en dat afkraakt, en dat ze zegt dat ik het toch niet kan. Terwijl ik nooit echt negatief ben geweest over haar opleiding, of over haar. Ik bedoel, hell, ze is mijn mooie grote zus, ik kan altijd bij haar terecht als er iets is en dat ze wat minder hoogopgeleid is boeit me niet. Ik vind haar gewoon tof
Ergens hoop ik dat ze dit ooit leest . Wat lief om je zo over je zus te horen!
MariaEtceterazondag 16 november 2008 @ 20:38
Ja, wat Chicolate zegt Aptitude om te leren zegt zo weinig. Maar helaas is dat vaak lastig te accepteren voor mensen die het juist níet makkelijk kunnen. Maar yay, wat tof zo'n zus he! Die van mij is ook <3!

En ja, ik kan me goed voorstellen dat je dan zo geïnteresseerd bent in het nature/nurture vraagstuk! Juist ook omdat je bijv. op gelijke manier bent opgevoed als je zus, maar zij uit een heel ander land komt en van heel andere bio-ouders.
Ik vind het nature/nurture gebeuren ook heel interessant, maar bij mij komt het meer uit het willen begrijpen van bepaalde hersenkronkels (m'n pa, al eerder kort over gehad dus zal het hier verder niet naar boven halen ). Waar komt het vandaan, is er een logica in of is het random, etc.
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 20:45
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:38 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ja, wat Chicolate zegt Aptitude om te leren zegt zo weinig. Maar helaas is dat vaak lastig te accepteren voor mensen die het juist níet makkelijk kunnen. Maar yay, wat tof zo'n zus he! Die van mij is ook <3!

En ja, ik kan me goed voorstellen dat je dan zo geïnteresseerd bent in het nature/nurture vraagstuk! Juist ook omdat je bijv. op gelijke manier bent opgevoed als je zus, maar zij uit een heel ander land komt en van heel andere bio-ouders.
Ik vind het nature/nurture gebeuren ook heel interessant, maar bij mij komt het meer uit het willen begrijpen van bepaalde hersenkronkels (m'n pa, al eerder kort over gehad dus zal het hier verder niet naar boven halen ). Waar komt het vandaan, is er een logica in of is het random, etc.
Mijn zus en ik zijn niet echt op dezelfde manier opgevoed denk ik. Mijn ouders zijn gescheiden toen zij al het huis uit was, later is mijn moeder hertrouwd.
SPOILER
En aangezien mijn moeder haar frustraties kwijt moet en dat op iemand moet afreageren, is dat aardig relevant. Voor de scheiding heeft mijn vader denk ik bijna alles opgevangen, na de scheiding niet meer en toen mocht ik het doen
Edit: spoiler graag niet quoten.
SHEzondag 16 november 2008 @ 20:46
OMG!!
Misschien ben ik ook wel geadopteerd !! Het is natuurlijk wel heel dubieus dat ik als enige thuis, grappig, leuk en slim ben

Shiiittttt...
Awesome by the milkman
vamperoticazondag 16 november 2008 @ 20:48
quote:
Op zondag 16 november 2008 18:39 schreef MariaEtcetera het volgende:
Mobloooooooooo!!!!!!!! Zwaar awesome! Je doel bereikt!

En Vamp: gefelie met je dochter!

Kwak: yay voor de leuke date en goede verhuizing!

Viking: *grote aai* verder zeg ik maar niks, want alles is al gezegd en jij beslist. Je kan het! Je bent sterk, echt waar
Dank!!
Ze vond het jammer dat alleen nr 1 doorging naar het EK....
Maar ze hebben het supergoed gedaan... Blijft altijd een risico... Zo vlak van te voren nog ff een nieuw programaatje in elkaar draaien enzo...
MariaEtceterazondag 16 november 2008 @ 20:48
Ewelina: oh joy, handig ouders die hun kiddies niet uit dat soort zaken kunnen houden Maar je bent goed terecht gekomen toch

SHE: Ineens is alles duidelijk! Is the milkman an exceedingly awesome guy with dashing good looks and a great personality to boot?

conlechezondag 16 november 2008 @ 20:49
SHE, je pappa is toch ook zo?
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 20:49
Ja, uiteindelijk wel.
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 20:58
En toen was het stil hier. Hallo????
SHEzondag 16 november 2008 @ 20:58
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:49 schreef conleche het volgende:
SHE, je pappa is toch ook zo?
Ssssttt..die gast heeft al genoeg kapsones!!
ColdFeetzondag 16 november 2008 @ 20:59
Ah, mijn zus en ik verschillen sowieso als dag en nacht En ik vind mezelf leuker
MariaEtceterazondag 16 november 2008 @ 21:05
SHE:
CF: dat vindt men hier vast allemaal

Oh Ontopicheid!
Vandaag was rampzalig qua eten. Ik ben gestraft met buikpijn en een mentale omvang van een planeet. Morgen ga ik weer gezond eten en opletten en en en! En dan komt alles goed. Ooit word ik slank, verdorie. *vuist op tafel*
Voordeel van buikpijn: geen lekkere trek
Isegrimzondag 16 november 2008 @ 21:06
Mijn zusje en ik zijn behoorlijke tegenpolen. Vroeger hadden we áltijd ruzie, tot fysiek geweld aan toe. Tegenwoordig kunnen we goed met elkaar overweg, maar we zouden niet samen in één huis kunnen wonen.
MariaEtceterazondag 16 november 2008 @ 21:10
Oh, ik vond net iets waar ik helemaal blij van werd Voor mijn 22e verjaardag kreeg ik van mijn oma een envelopje met geld. En ondanks dat schrijven etc. moeite kost, had ze erop geschreven "Jennÿ (ja met puntjes op de y ) 22 jaar gefeliciteerd van Oma" en dat dan met zo'n mooi weloverwogen oudere mensen handschrift en ondersteboven op de envelop Oma is lief.

Omg ik ben mushy vandaag En niet eens ongesteld.
Goodbyezondag 16 november 2008 @ 21:14
quote:
Op zondag 16 november 2008 21:10 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh, ik vond net iets waar ik helemaal blij van werd Voor mijn 22e verjaardag kreeg ik van mijn oma een envelopje met geld. En ondanks dat schrijven etc. moeite kost, had ze erop geschreven "Jennÿ (ja met puntjes op de y ) 22 jaar gefeliciteerd van Oma" en dat dan met zo'n mooi weloverwogen oudere mensen handschrift en ondersteboven op de envelop Oma is lief.

Omg ik ben mushy vandaag En niet eens ongesteld.
Mijn oma dan

"Een fijn 20008 gewenst"

MariaEtceterazondag 16 november 2008 @ 21:15
quote:
Op zondag 16 november 2008 21:14 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Mijn oma dan

"Een fijn 20008 gewenst"


! Ze is d'r tijd ver vooruit
Viking84zondag 16 november 2008 @ 21:18
quote:
Op zondag 16 november 2008 21:10 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh, ik vond net iets waar ik helemaal blij van werd Voor mijn 22e verjaardag kreeg ik van mijn oma een envelopje met geld. En ondanks dat schrijven etc. moeite kost, had ze erop geschreven "Jennÿ (ja met puntjes op de y ) 22 jaar gefeliciteerd van Oma" en dat dan met zo'n mooi weloverwogen oudere mensen handschrift en ondersteboven op de envelop Oma is lief.

Omg ik ben mushy vandaag En niet eens ongesteld.
Hey! Ben / was je jarig?
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 21:19
quote:
Op zondag 16 november 2008 20:59 schreef ColdFeet het volgende:
Ah, mijn zus en ik verschillen sowieso als dag en nacht En ik vind mezelf leuker
herkenbaar

maar kunnen jullie dan nagaan hoe erg mn zusje is?
ColdFeetzondag 16 november 2008 @ 21:22
Viking, voel je je weer wat beter?

MoBlo: mijn zus is, imho, extreem egocentrisch; ik heb weleens bij haar gegeten en toen heeft ze oprecht de hele avond gepraat over hoe goed ze het doet en hoe geweldig andere mensen haar vinden. Ik kreeg echt niet de mogelijkheid dan iets anders dan 'oh!' of 'jaja' te zeggen
MariaEtceterazondag 16 november 2008 @ 21:23
quote:
Op zondag 16 november 2008 21:18 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Hey! Ben / was je jarig?
Dat was 15 oktober Toen was ik hier volgens mij of nog niet of nog niet zo lang. Maar ik vond die envelop net weer op m'n bureau tussen wat andere papieren

edit: zinsfoutje nog niet of nog niet zo lang dus.

[ Bericht 11% gewijzigd door MariaEtcetera op 16-11-2008 21:34:47 ]
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 21:28
quote:
Op zondag 16 november 2008 21:22 schreef ColdFeet het volgende:
Viking, voel je je weer wat beter?

MoBlo: mijn zus is, imho, extreem egocentrisch; ik heb weleens bij haar gegeten en toen heeft ze oprecht de hele avond gepraat over hoe goed ze het doet en hoe geweldig andere mensen haar vinden. Ik kreeg echt niet de mogelijkheid dan iets anders dan 'oh!' of 'jaja' te zeggen
deels herkenbaar

alleen is die van mij gewoon een stuk chagerijn die geen ene flikker uitvoert thuis bij mn ouders, nergens mee helpt, wel d'r handje ophoudt en alleen in de zomervakantie max 3 weken wil werken Ben benieuwd hoe ze wordt als ze wat volwassener is.. ik hoop dat ze opdroogt, net als ik alleen was ik vroeger niet te beroerd om te werken en de tafel af te ruimen en zulks

Was ook meer de vergelijking van hoe erg mn zusje is in vergelijking met mij dan, zeg maar...
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 21:32
Ik heb enorm blij met m'n zus. .
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 21:35
ik ben jaloers op mensen die blij zijn met hun zus

ik hoop zo dat 't nog komt bij mij/ons... maargoed... we zijn erg verschillend.

Zij wilde bijvoorbeeld al niet naast mn moeder lopen als die een tasje van de Zeeman in d'r handen had.. Stel je voor dat iemand zou denken dat dat wat ze aanhad daarvandaan kwam alles moest/moet merk zijn, en hip en nieuw enzo
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 21:41
Ik ga voor het eerst een cake bakken. En ik had geen margarine en ik heb er toen maar roomboter ingegooid. En eigenlijk te weinig eieren (3 ipv 4, wel grote eieren) maar ik heb de verhoudingen in het recept er wel op aangepast. Ik ben benieuwd En ik zit nu onder het meel
cinnamongirlzondag 16 november 2008 @ 21:41
Kan ik me niet voorstellen, Moblo...mijn zus en ik lijken ook innerlijk erg op elkaar, in denken en in doen en we hebben dezelfde normen en waarden.
Daarnaast heb ik nóg een zusje en broertje, en ook daarmee is de band prima!

@Ewelina: roomboter is veel lekkerder! Goed dus dat de margarine op was.
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 21:43
quote:
Op zondag 16 november 2008 21:28 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

deels herkenbaar

alleen is die van mij gewoon een stuk chagerijn die geen ene flikker uitvoert thuis bij mn ouders, nergens mee helpt, wel d'r handje ophoudt en alleen in de zomervakantie max 3 weken wil werken Ben benieuwd hoe ze wordt als ze wat volwassener is.. ik hoop dat ze opdroogt, net als ik alleen was ik vroeger niet te beroerd om te werken en de tafel af te ruimen en zulks

Was ook meer de vergelijking van hoe erg mn zusje is in vergelijking met mij dan, zeg maar...
Klinkt vooral onvolwassen... ik denk dat ze gewoon een keertje goed haar hoofd moet stoten en moet leren dat niet alles vanzelf komt aanwaaien.
motorbloempjezondag 16 november 2008 @ 21:44
Nou, ze wordt 19 over twee weken, mag toch hopen dat 't ooit 's een keer aankomt bij d'r dat ze ook wel eens wat mag doen Is te hopen dat ze op kamers gaat als ze gaat studeren, dan wordt het misschien nog wat

Ik ga nu iig lekker slapen, want: moe!

welterusten allemaal!
Ewelinazondag 16 november 2008 @ 21:45
quote:
Op zondag 16 november 2008 21:41 schreef cinnamongirl het volgende:


@Ewelina: roomboter is veel lekkerder! Goed dus dat de margarine op was.
Ik had zo'n pakjes ding van Honig, en nu vraag ik me af of het wel echt goed is gegaan. De verhoudingen zouden nog wel redelijk moeten kloppen, maar op dat ding stond dat er margarine in moest en dat had ik niet...

het was wel vrij dik beslag, dat is toch goed??? *taartbakn00b is*
Chicolatezondag 16 november 2008 @ 21:53
Les 1 taart bakken: Margarine . Roomboter

Zo . Ik bak nooit volgens het recept, komt altijd wel wat lekkers uit .
DevilsAndDustzondag 16 november 2008 @ 21:58
Je doet me aan m'n huisgenootje denken, Ewelina. . Die ging laatst eens muffins bakken. Echt, óm de 5 minuten de oven open om te kijken of ze al goed waren. En er maar in prikken en het blik omdraaien en de muffins onderling verplaatsen enzovoorts. Tegen de tijd dat ze klaar waren waren ze compleet ingezakt. .