quote:Admiraal_Anaal, 27 jaar, Hagenees en houd me vooral bezig met werken, sport, computers, uitgaan, uit eten, bios en fok!
quote:Elegy, man 27 jaar, import bewoner van Den Haag. Doet werk waar hij niet voor opgeleid is maar heeft er wel een Polo'tje bij.Voor verder info zie signature en fotoboek
quote:jna. Man 20 jaar. Woon al heel m'n leven in Den Haag, verder studeer ik Media & Entertainment Management. Ik kan Woody Woodpecker nadoen en m'n hobby is punniken
quote:Chiquitina, 25 jaar, op en top vrouw, geimporteerde vlaming, werkt in ICT, trefwoorden zijn koken, reptielen, uitgaan (hoewel dat tijdelijk minder is), shoppen, en af en toe wat sport
quote:AirwiN, import Hagenaar die zich vooral thuis voelt op het zand!
quote:Atreidez, 30 jaar, rasechte Scheveninger, ICT'r werkend in Delft, gek op F1, dieren, (live)muziek, games, sitcoms en films
quote:Addict89, 19 , vrouw, woonachtig in een dorpje bij Hilversum. Student Rechten, houdt van shoppen en verslaafd aan series.
quote:CaLeX bijna 25 jaar pud mannetje, geboren en getogen Hagenees, werkzaam bij een op en top Haags bedrijf (HTM)
quote:RATMEN, 30, man, woont in zijn paleisje in Bezuidenhout, werkt als Inkoop Manager maar besteed het grootste deel van zijn tijd aan acteren. Speelt bij diverse gezelschappen, maar maakt ook onderdeel uit van een cabaretduo. Nog even en dan wordt acteren zijn fulltime vak.
quote:Jill-RMC, vrouw, 23 jaar, werkt en woont op Scheveningen, gaat graag naar concerten, kijkt redelijk veel series en is goed in het uitvoeren van foute ideeën die wonder boven wonder meestal goed uitpakken
quote:Zeemonster, ... jaar, ik woon in de zee en als je daar gaat zwemmen bijt ik in je billen
quote:m@x.....tja is gewoon m@x. Op en top een dame met feministische trekjes uit Rijswijk, waar ze natuurlijk ook niets aan kan doen
quote:Yoni: 28 jarige import Hagenaar, woonachtig in Bouwlust. De vrouw die de regel bevestigt: ofwel eentje die wel kan autorijden en verstand heeft van computers. Passies: fotografie en muziek, wat perfect gecombineerd wordt in haar vrijwilligerswerk voor 3voor12 Den Haag.
quote:4-elements: 24 jaar. Ze krijgen hem maar niet weg uit Moerwijk. Werkt in Rijswijk waar hij veel op een toetsenbord ramt. Kan het vijfde element maar niet vinden...
quote:Zotheid: Hagenaar aan het plein. Zo goed als 20 jaar. Houd van muziek en loopt vaak hard door onze mooie stad. Kijkt uit naar de CPC en is daarnaast dringend op zoek naar een baan...
quote:2Mini: Klein irritant Surinaams/ Javaans mannetje van een jaar of 20. Loopt rond in het Regentessekwartier en probeert nog steeds een papiertje te vangen.
quote:petre86 mannetje van 22 jaar oud, student met bijbaan, woont in het oude centrum/randje schilderswijk. Muziek, lezen, computeren, vrijwilligerswerk, discussiëren, FOK!ken en fotograferen zijn steekwoorden.
quote:Walter-Ego, 26-jarige man(netje), TU bouwkunde en werkzaam als assistent ontwerper bij een architectenbureau in A'dam. Daarnaast ernstig concertverslaafd (rock'n'roll, psychobilly, punk, ska), gek op oldtimers en rasechte speedfreak.
quote:tripack: Hagenees met plannen om te verhuizen, woont nu in Rustenburg-Oostbroek en studeert . Verdere hobby's lezen, muziek luisteren, fok!en. Heeft zijn soulmate gevonden
quote:Becky, vrouw, 29, import Hagenaar, ambtenaar, doe aan snowboarden, tennis en squash. Wijn, bier, klussen en fotografie zijn hobbies naast regelmatig in de kroeg hangen en soms cultureel doen.
quote:MissMSX: Import (oorspronkelijk Zwijndrechtenaar). Gezworen nooit in Den Haag te gaan wonen, maar dat doe ik ondertussen toch al bijna 2 jaar wel (liefde overwint alles) En nu moet toegeven dat ik het hier toch wel erg leuk vind
. Verder ben ik een enorme Japanofiel en rasluiaard (in willekeurige volgorde).
quote:Charismacreabea met sieraden en ook klus-vrouw ! nu BZH maar afkomstig van Scheveningen, daar 13 jaar gewoond en nog steeds verslaafd aan strand en zon...
zomers bakken op mijn ligbed in de achtertuin ...leeftijd ? mogen jullie raden
quote:HaagseHarrie 26 jaar, Geboren en getogen in Den Haag. Samenwonend met vriendin en twee kittensin de vruchtenbuurt. Werkzaam in IT en in het bezit van hobbies
quote:nectarientje na wat omzwervingen in Den Haag verdwaald en blijven hangen! Trotse eigenaresse van een waar paleis, twee katten en een stratenboekje
quote:El_Matador Hagenees van 29, geboren op het Kijkduinse strand en weer wonend in de Hofstad. Houdt zich bezig met het zoeken naar en vinden van olie. PM gerust voor comments. Chao.
quote:Koploperkopper Full-time luiaard, favoriete bezigheid; KLB bezoekjes brengen! Woont z'n hele leven al in Scheveningen. Gaat binnenkort werken bij een transportbedrijf! Hobbies/interesses; muziek, luchtvaart, theater (cabaret), koken, auto's en films
quote:Chiquitina 6 januari
Conekiller 8 januari
Becky27 16 januari
Airwin 10 februari
CaleX 27 februari
Admiraal_Anaal 13 maart
Charisma 1april
Atreidez 4 april
petre86 27 april
m@x 12 mei
Addict89 21 mei
Yoni 25 juni
XL 22 juli
jna 2 Augustus
Jill-RMC 6 augustus
ook_gek 22 augustus
2Mini 08 september
Ratmen 3 november
nectarientje 29 december
Elegy 31 december
Huiliequote:Op zondag 5 oktober 2008 21:00 schreef admiraal_anaal het volgende:geen PM ontvangen
Nieuw Den Haag topic
Elke juwelier tegenwoordig, toch?quote:Op maandag 6 oktober 2008 08:42 schreef Elegy het volgende:
Weet er iemand trouwens een juwelier waar ze ook titanium ringen maken/verkopen? Ik wil graag een nieuwe omdat ik mijn oude niet meer draagEn nu heb ik een klein zilveren ringetje met een spin, tijd voor wat nieuws dus.
Ik dacht dat niet elke dat kon/deed omdat het vrij specifiek materiaal is. Eigenlijk wil ik gewoon dezelfde titanium ring als dat ik nu heb, alleen weet ik niet waar die gemaakt/gekocht is. Heb ik namelijk van mijn ex gehadquote:
Ha bedankt, ga ik van het weekend even kijeken danquote:Op maandag 6 oktober 2008 12:13 schreef Qrious het volgende:
Ros Juweliers in de Driebergenstraat? Redelijk grote zaak met wel wat keus![]()
Albert ten Cate aan het Loosduinse Hoofdplein anders? Goeie juwelier van een homo-stelletje, leveren goeie kwaliteitZaak is alleen iets kleiner
No problemoquote:Op maandag 6 oktober 2008 12:29 schreef Elegy het volgende:
[..]
Ha bedankt, ga ik van het weekend even kijeken dan
Digin00bquote:Op maandag 6 oktober 2008 18:37 schreef zeemonster het volgende:
Shit ik heb zitten kloten met mijn mobieltje en toen de layout van fok veranderd. Nu heb ik geen smilies-overzicht meer bij mijn quickreply .
Wie weet hoe ik dat weer terugkrijg??
Verder is de kop er weer af wat werken betreft.
Gelukkig zijn er altijd mensen die hulp bieden in plaats van alleen het beestje bij de naam te noemenquote:
Ik help alleen als dat van de wal in de sloot isquote:Op maandag 6 oktober 2008 20:59 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Gelukkig zijn er altijd mensen die hulp bieden in plaats van alleen het beestje bij de naam te noemen
Het is :quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:18 schreef Elegy het volgende:
[..]
Ik help alleen als dat van de wal in de sloot is
Het is n00b, maar dat weet jij natuurlijk nog nietquote:Op maandag 6 oktober 2008 21:23 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Het is :
- Digibeet
-Tussen Wal en schip
Waarschijnlijk bedoelde je van de regen in de drup, maar het geeft niet hoor ..komt wel goed met je.
Eén eikel maakt nog geen herfst, hoewel ik, conform de topictitel, natuurlijk wel mooi ben als herfstquote:Op maandag 6 oktober 2008 21:32 schreef zeemonster het volgende:
Plaag.. iets met een eikel en een boom...![]()
Ok jij bent goed met letters.. ik met cijfers:P
Ik ben mentaal heel vaardig , en met cijfertjesquote:Op maandag 6 oktober 2008 22:20 schreef Elegy het volgende:
As always
Ik ben oraal best vaardig
En nu ga ik slapen, tabee!
en waar heb je de laptop heen gebracht danquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 16:57 schreef Qrious het volgende:
Bah, komende 2 weken me laptop kwijtDing krijgt in windhoos een zwart scherm, loopt helemaal vast en kan m dan afsluiten met de aan knop
Comp gereset/geformatteerd, helpt niks.. Mobo waarschijnlijk gaar
Ben nu een paar weken afhankelijk van een 5 jaar oud barrel waarop maar 3 progs verbinding met internet kunnen maken
![]()
Maar ik kan iig nog fokken
zeker de vrachtbrief a 5 kantjes door gemail gekregen?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 21:20 schreef Qrious het volgende:
Heb nog garantie, morgen komt de TNT hem ophalen in opdracht van ASUS
En is het al uit, ben je toch stiekem gegaanquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:01 schreef Jill-RMC het volgende:
Oeh er is fik in de Sleepnetstraat....mmm wil eigenlijk ramptoerist spelen, maar geen zin om met dit butweer naar buiten te gaan :S
Geen idee ben me aan het verdiepen in Tekenfilm jeugdsentiment. Echt de hoeveelheid tekenfilms die ik vroeger gekeken heb, het is echt bijna eng. Vraag me af of ik uberhaupt nog het huis uit kwam als kind of dat mn moeder me vastgebonden voor de tv had zittenquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:41 schreef RATMEN het volgende:
[..]
En is het al uit, ben je toch stiekem gegaan.
Heb ook digi van Ziggo. Volgens mij geen slechter beeld, maar sinds een paar dagen wel dat als ik de tv aanzet (kastje staat sowieso altijd aan) dat ie dan iedere keer aangeeft dat ie geen signaal kan vinden, moet ik het kastje even aan en uitzetten en dan doet ie het weer.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:42 schreef jna het volgende:
RATMEN jij hebt toch ook digitale tv van ziggo? Heb jij de laatste tijd ook slechter beeld dan normaal?
De laatste dagen niet veel gekeken, maar gisternacht was het opeens weg, was tie aan het zoeken naar signaal, vervolgens had ik ruis op veel zenders behalve op onder andere film1 enzo en daarna was het weer helemaal goed. Mijn internet komt er ook vandaan en dat doet ook wat raar sinds deze week.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:42 schreef jna het volgende:
RATMEN jij hebt toch ook digitale tv van ziggo? Heb jij de laatste tijd ook slechter beeld dan normaal?
Ik heb digitale tv van Ziggo. Ik krijg pixelneuk, vooral bij 101. Maar ook bij NL1quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:42 schreef jna het volgende:
RATMEN jij hebt toch ook digitale tv van ziggo? Heb jij de laatste tijd ook slechter beeld dan normaal?
Welk kastje heb jij?quote:Op woensdag 8 oktober 2008 00:01 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Heb ook digi van Ziggo. Volgens mij geen slechter beeld, maar sinds een paar dagen wel dat als ik de tv aanzet (kastje staat sowieso altijd aan) dat ie dan iedere keer aangeeft dat ie geen signaal kan vinden, moet ik het kastje even aan en uitzetten en dan doet ie het weer.
Idd en ik wil geen shared geheugen. Als ik dan ga kijken bij de gaming laptops hebben de grafische kaarten wel een eigen geheugen maar is de hdd 5400 rpmquote:Op woensdag 8 oktober 2008 12:11 schreef Atreidez het volgende:
Laptops zijn bijna allemaal met shared geheugen tegenwoordig (deel van je RAM is dan videogeheugen), en 7200rpm is de standaard..
TV via de ether is zowiezo poepquote:Op woensdag 8 oktober 2008 12:39 schreef Charisma het volgende:
is tele2 geen goede oplossing voor tv, bellen en internet? ik kan binnen 4 weken mijn Ziggo ( was wanadoo. orange, online.......) opzeggen als het niets is
De duurdere Asus laptops hebben wel die specs. Dan zit je wel in het segment van E1500,- en hoger.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 12:16 schreef Chiquitina het volgende:
[..]
Idd en ik wil geen shared geheugen. Als ik dan ga kijken bij de gaming laptops hebben de grafische kaarten wel een eigen geheugen maar is de hdd 5400 rpm
Daar doen ze hier niet zo aan. Wel heerlijk eten overigens!quote:
Heb een heerlijke gaming laptop van asus op zich (ok, had want hijs net 5 min geleden opgehaaldquote:Op woensdag 8 oktober 2008 13:04 schreef Elegy het volgende:
[..]
De duurdere Asus laptops hebben wel die specs. Dan zit je wel in het segment van E1500,- en hoger.
Ohja, in Japan eten ze sushi van naakte schoolmeisjesquote:Op woensdag 8 oktober 2008 13:42 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Daar doen ze hier niet zo aan. Wel heerlijk eten overigens!
Ach, van die 5400rpm merk je toch niet zo gek veel? Anders meer geheugen er in rammen, scheelt ook weer swappen.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:12 schreef Qrious het volgende:
[..]
Heb een heerlijke gaming laptop van asus op zich (ok, had want hijs net 5 min geleden opgehaald), idd 5400 rpm.. Verder perfecte specs op zich, zolang ie het doet tenminste
8600GT met 512 mb dedicated
Ik zie t nu ook ja, weird.. Zeker moeilijker om 7200rpm in een mini hd te krijgenquote:Op woensdag 8 oktober 2008 12:16 schreef Chiquitina het volgende:
Idd en ik wil geen shared geheugen. Als ik dan ga kijken bij de gaming laptops hebben de grafische kaarten wel een eigen geheugen maar is de hdd 5400 rpm
Misschien wel interessant. Low-power fileservertje....quote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:15 schreef admiraal_anaal het volgende:
[TK] Videokaart, Mobo, Memory, Geheugenreepjes, 479-adapter mocht er nog iemand interesse hebben
Wedden dat het gras bij de buren nog wel gewoon groen is?quote:Op woensdag 8 oktober 2008 18:29 schreef jna het volgende:
Ok dus meer mensen hebben last van het beeld bij ziggo. Ik merk het vooral bij voetbal dat het gras niet meer groen is maar een soort rood/groen achtige pixeltroep.
Die kastjes decoderen niet alleen, ze ontvangen ook het digitale signaal en zetten t om naar beeld voor je tv. Je hebt tv's wel met digitale ontvangers ook, dan heb je niet zo'n "pokke" kastje.. Maar decoderen moet nou eenmaal aangezien je ervoor moet betalen, en dat doet die kaart dan weer.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 20:52 schreef Qrious het volgende:
Ziggo is gewoon bagger.. verlies wel eens verbinding, ze resetten het waardoor ik andere IP's krijg en me IP moet registreren bij IPgebonden forums en uren moet wachten.. BAH
Krijg er nog een datalimiet van 50 gig ook als het officieel overgaat.. Dat haal ik nu per week al bijna![]()
Maja waar vind je een alles in 1 pakket waar je geen pokke decoder kastjes nodig hebt?
I know, maar heb 3 tv's in huis voor 2 mensen.. Heb geen trek om 100 euro per kastje neer te leggen, dat ding in het zicht te moeten houden omdat ie anders niet werkt en dan nog met een afstandsbediening meer te moeten werken ook, krijg teveel van die pokke dingenquote:Op woensdag 8 oktober 2008 22:39 schreef Atreidez het volgende:
Die kastjes decoderen niet alleen, ze ontvangen ook het digitale signaal en zetten t om naar beeld voor je tv. Je hebt tv's wel met digitale ontvangers ook, dan heb je niet zo'n "pokke" kastje.. Maar decoderen moet nou eenmaal aangezien je ervoor moet betalen, en dat doet die kaart dan weer.
Wattan?quote:Op woensdag 8 oktober 2008 23:08 schreef admiraal_anaal het volgende:
Zondag eindelijk een pret-echo laten maken
Thanxquote:Op woensdag 8 oktober 2008 23:47 schreef zeemonster het volgende:
Poe hee wat gaat dat hard , over de helft alweer.
Veel plezier A_A en vriendin
Geniet nu nog maar even van jullie rustquote:
quote:Op donderdag 9 oktober 2008 10:25 schreef zeemonster het volgende:
ik heb trouwens bij toeval al twee decoders van ziggo. Maar dan moet ik toch ook een extra smartcard hebben en activeren om op de tweede tv te kijken? Iemand die het weet hier?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |