^^^^quote:Op maandag 29 september 2008 11:56 schreef Remzz het volgende:
Niet te lang wachten, friends-zone enzo en natuurlijk de cliche's 'nee heb je, ja kun je krijgen'.
als een ander het niet merkt, geldt het dus ook verder niet voor de ander... de ander zal dus hooguit het idee hebben dat jij wél redelijk zeker en spontaan bent... dat dat misschien een fout idee is maakt eigenlijk ook weinig uit.quote:Op maandag 29 september 2008 11:52 schreef nicomart het volgende:
... terwijl ik zelf niet zo zeker ben van mezelf en daarom ook redelijk verlegen ben. Dat merk je niet echt als we praten ...
quote:Op maandag 29 september 2008 12:10 schreef fathank het volgende:
Vraag dr een keer mee uit eten ofzo. En dan niet via email
Mannen. Waarom moet het zo ingewikkeld?quote:Op maandag 29 september 2008 12:22 schreef VatosLoco het volgende:
Maak jezelf interessant genoeg voor haar, laat haar de stap zetten richting jou toe. Je kan idd voor de Nee heb je ja kun je krijgen tactiek gaan, maar zelf vind ik dat je dan iemand kan afschrikken. Je moet er een spel van maken, zorgen dat je haar interesse wekt en dan een beetje afstandelijk of geheimzinnig gaat doen, daar kunnen ze niet tegen.. althans deze tactiek werkt altijd voor mij
mèn, heb jij dan echt nog nooit gehoord van de friendzonequote:Op maandag 29 september 2008 12:55 schreef Xeanor het volgende:
Beetje simpele reacties hier. "Nooit geschoten is altijd mis" en "Nee heb je, ja kun je krijgen" zit allemaal wel een kern van waarheid in, maar volgens mij kan je er wel van uitgaan dat wanneer hij gewoon out of the blue op haar afstapt dat hij wordt afgewezen. Hij zal toch echt eerst meer met haar moeten praten, het over meer privé onderwerpen hebben, en een betere band krijgen. Dan moet hij pas een move maken.
Hij is de kluts kwijtquote:Op maandag 29 september 2008 12:55 schreef Kluts het volgende:
[..]
Mannen. Waarom moet het zo ingewikkeld?
Als een vent op mij afstapt met iets in de trant van: Hey, ik vind je een toffe meid, een keer wat drinken?
vind ik dat leuker dan een vent die eerst allerlei spelletjes speelt omdat ie natuurlijk wel cool moet zijn.
Vraag haar gewoon op zo'n manier mee uit, je vraagt dr niet ten huwelijk ofzo.
nee, sociaal milieu is het probleem niet. Het gaat inderdaad om die knapheid schaalquote:Op maandag 29 september 2008 11:57 schreef MLI het volgende:
Out of your league in welke zin? Is ze knapper dan jij of ander sociaal milieu?
Ik ben ook wel zo'n figuur die dat via email zou kunnenquote:Op maandag 29 september 2008 12:27 schreef Hydrogeny het volgende:
Hmmzzz denkt terug aan een ander topic van vrijdag (geen zin om te zoeken)
Stuur haar een e-mail
Het is wel noemenswaardig, hij moet dus wel een spanning tussenbeide in de gesprekken houden, niet de 'jongen op het werk die altijd naar me wil luisteren' zijn. Dan zit hij dus instantly in de friendszone.quote:Op maandag 29 september 2008 12:58 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
mèn, heb jij dan echt nog nooit gehoord van de friendzone![]()
( en ja, dit is een ironische post, want ik ben het met je eens)
Dat uitgerekend een vrouw dit moet zeggenquote:Op maandag 29 september 2008 12:55 schreef Kluts het volgende:
Mannen. Waarom moet het zo ingewikkeld?
Hoe hou je die spanning dan? Sommige onderwerpen vermijden of juist sommige "spannende" onderwerpen aansnijden?quote:Op maandag 29 september 2008 13:03 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Het is wel noemenswaardig, hij moet dus wel een spanning tussenbeide in de gesprekken houden, niet de 'jongen op het werk die altijd naar me wil luisteren' zijn. Dan zit hij dus instantly in de friendszone.
Nou ja.. we gaan dus samen roken tijdens het werk. Dat noemen we inmiddels (op een grappige manier) "rookdates".. Maar of dat nou echt wat te betekenen heeft..quote:Op maandag 29 september 2008 13:04 schreef kingmob het volgende:
pssst, bij iedere vrouw werkt dat anders...
Maarja, dat is teveel nuance natuurlijk 8)
Als je veel met d'r praat moet er altijd wel iets langs komen waarop je kan reageren met iets in de trant van "dan gaan we toch samen". Veilig, want ze zal waarschijnlijk ja zeggen en meestal is het een wederzijdse hobby oid. Het is dan alleen wel de vraag of zij het als een date gaat zien, maar dat kun je met wat grapjes etc. wel duidelijk maken.
Persoonlijk ben ik een paar keer op m'n bek moeten gaan voordat ik bovenstaande een beetje onder de knie kreeg overigens
Blijft uiteraard een lastig verhaal, maar ik zal ooit voor 1 van de methodes moeten gaan. Ongeacht het effect dat het dan heeft.quote:Op maandag 29 september 2008 13:07 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat uitgerekend een vrouw dit moet zeggen
Maarre...het zal bij iedereen anders werken dus mensen kunnen wel stellig beweren dat één iets gegarandeerd gaat werken maar dat kan net zogoed de doodsteek zijn. Blijft een lastig verhaal dus.
Vragen naar die vriend is denk ik een normale vraag. En als het pijnlijk is hoor je dat vanzelf, maar heb je wel je antwoord en het hoeft niet je hele gesprek te blokkeren ofzo.quote:Op maandag 29 september 2008 13:07 schreef nicomart het volgende:
Hoe hou je die spanning dan? Sommige onderwerpen vermijden of juist sommige "spannende" onderwerpen aansnijden?
Ik vind het moeilijk om te vragen of ze momenteel een vriend heeft. Omdat ik dus weet dat ze, toen we nog collega's waren, een vriend had. Vragen of ze nog met die persoon heeft, kan misschien te pijnlijk zijn..
Dat is waar. Alleen moet ik in datzelfde gesprek waarschijnlijk niet gaan beginnen over "iets drinken samen" of "ergens wat eten", omdat ze dan meteen mijn bedoelingen snap. Maar misschien is dat ook wel weer goed om die bedoelingen te laten blijken?quote:Op maandag 29 september 2008 13:10 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Vragen naar die vriend is denk ik een normale vraag. En als het pijnlijk is hoor je dat vanzelf, maar heb je wel je antwoord en het hoeft niet je hele gesprek te blokkeren ofzo.
Vraag of ze nog steeds samen met hem is. Gewoon in de trant van; Goh, jij had toch een vriend eerder, zijn jullie nog samen? Dat is heus niet te pijnlijk, en gelijk een ingang voor een gesprek wat wat verder gaat dan de gebruikelijke koetjes en kalfjes.quote:Op maandag 29 september 2008 13:07 schreef nicomart het volgende:
[..]
Hoe hou je die spanning dan? Sommige onderwerpen vermijden of juist sommige "spannende" onderwerpen aansnijden?
Ik vind het moeilijk om te vragen of ze momenteel een vriend heeft. Omdat ik dus weet dat ze, toen we nog collega's waren, een vriend had. Vragen of ze nog met die persoon heeft, kan misschien te pijnlijk zijn..
bestaat niet, dat moet je beseffenquote:Op maandag 29 september 2008 11:52 schreef nicomart het volgende:
out-of-my-league
Waarom niet? Dat zie je dan wel gewoon, nu niet over na gaan denken lijkt me. En anders gooi je het in de volgende rokersdate erinquote:Op maandag 29 september 2008 13:12 schreef nicomart het volgende:
Dat is waar. Alleen moet ik in datzelfde gesprek waarschijnlijk niet gaan beginnen over "iets drinken samen" of "ergens wat eten", omdat ze dan meteen mijn bedoelingen snap. Maar misschien is dat ook wel weer goed om die bedoelingen te laten blijken?
edit: en HEEEEEEEY Cue!! Wat fijn om jouw hier te treffen met je wijsheid
Grappen blijven maken, waarbij je sex-gerelateerde grappen ook zeker niet moet weglaten. Je moet er echter vrij voorzichtig mee zijn, want je kan zomaar iets fouts eruit floepen.quote:Op maandag 29 september 2008 13:07 schreef nicomart het volgende:
[..]
Hoe hou je die spanning dan? Sommige onderwerpen vermijden of juist sommige "spannende" onderwerpen aansnijden?
Ik vind het moeilijk om te vragen of ze momenteel een vriend heeft. Omdat ik dus weet dat ze, toen we nog collega's waren, een vriend had. Vragen of ze nog met die persoon heeft, kan misschien te pijnlijk zijn..
nee, het is ook gewoon zo dat ik gewoon erg leuk met d'r kan ouwehoeren. Knap is ze ook, maar ik kan ook leuk met d'r lachen enzo. Het probleem is alleen wat ik moet zeggen om het meer te laten worden dan alleen maar ouwehoeren in de pauze (klinkt wel erg basisschool zoquote:Op maandag 29 september 2008 13:15 schreef kingmob het volgende:
Als ik het zo bekijk stel je je wel heel afhankelijk op. Ik snap dat wel als ze heel knap is, maar je moet haar natuurlijk ook wel leuk vinden qua persoonlijkheid (tenzij je gewoon sex wil, kan ook natuurlijk). Dat betekent wat mij betreft dat je jezelf moet kunnen zijn en dus niet teveel hoeft na te denken wat je wel en niet kan zeggen. Je creeert echt een ongemakkelijke situatie als je over gespreksonderwerpen gaat nadenken in termen van dat kan wel en dat kan niet.
Om het maar eens R&P te benaderen
Dat was wel iets wat ik voor een volgende rookdate gepland had. Niet zozeer dat ik alle gesprekken plan natuurlijk, maar ik ben eigenlijk ook wel benieuwd hoe dat nou gelopen is. Omdat ik in die vorige periode met beide ook wel goed kon opschieten enzo..quote:Op maandag 29 september 2008 13:16 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Waarom niet? Dat zie je dan wel gewoon, nu niet over na gaan denken lijkt me. En anders gooi je het in de volgende rokersdate erinJe hoeft het toch ook niet in de trant van: 'he je hebt geen vriend, dus zullen we wat gaan drinken' te doen?
edit:ik doe m'n best
Volgens mij heb ik hier wel een expert te pakkenquote:Op maandag 29 september 2008 13:16 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Grappen blijven maken, waarbij je sex-gerelateerde grappen ook zeker niet moet weglaten. Je moet er echter vrij voorzichtig mee zijn, want je kan zomaar iets fouts eruit floepen.
Nog een leuke tip is: als je haar uitvraagt, doe dit dan op de manier waarop het lijkt alsof ze al ja heeft gezegd. Bijv:
"Wil je eens gaan lunchen?" - Zou een standaardvraag zijn. Hierbij staat de optie open voor haar of ze met jou gaat lunchen.
"Waar zou je eens willen gaan lunchen?" - Dit veronderstelt dat zij al interesse zou hebben om samen met jou te gaan lunchen, als ze het doorheeft zal ze reageren met "Met jou? Nee dank je." en als ze een plek noemt, zo van "Die ene tent op de hoek van de ....straat" dan kan je makkelijk doorgaan met "Morgenmiddag dan?"
Basic mindfuck.
Netjesquote:Op maandag 29 september 2008 13:16 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Grappen blijven maken, waarbij je sex-gerelateerde grappen ook zeker niet moet weglaten. Je moet er echter vrij voorzichtig mee zijn, want je kan zomaar iets fouts eruit floepen.
Nog een leuke tip is: als je haar uitvraagt, doe dit dan op de manier waarop het lijkt alsof ze al ja heeft gezegd. Bijv:
"Wil je eens gaan lunchen?" - Zou een standaardvraag zijn. Hierbij staat de optie open voor haar of ze met jou gaat lunchen.
"Waar zou je eens willen gaan lunchen?" - Dit veronderstelt dat zij al interesse zou hebben om samen met jou te gaan lunchen, als ze het doorheeft zal ze reageren met "Met jou? Nee dank je." en als ze een plek noemt, zo van "Die ene tent op de hoek van de ....straat" dan kan je makkelijk doorgaan met "Morgenmiddag dan?"
Basic mindfuck.
Laat gewoon een keer vallen dat je de babbeltjes met haar erg leuk vind, dat je een keer wil lunchen oid omdat je dat gewoon gezellig lijkt. Of ga over films/concerten praten, mooie ingang voor een 'zullen we samen naar film/concert gaan.quote:Op maandag 29 september 2008 13:17 schreef nicomart het volgende:
[..]
nee, het is ook gewoon zo dat ik gewoon erg leuk met d'r kan ouwehoeren. Knap is ze ook, maar ik kan ook leuk met d'r lachen enzo. Het probleem is alleen wat ik moet zeggen om het meer te laten worden dan alleen maar ouwehoeren in de pauze (klinkt wel erg basisschool zo).
Dat bedoelde ik dusquote:Op maandag 29 september 2008 13:23 schreef Kluts het volgende:
[..]
Je maakt het jezelf echt te ingewikkeld.
Dat ik het mezelf ingewikkeld maak weet ik ja.. Daarom kom ik ook hier voor adviesquote:Op maandag 29 september 2008 13:23 schreef Kluts het volgende:
[..]
Laat gewoon een keer vallen dat je de babbeltjes met haar erg leuk vind, dat je een keer wil lunchen oid omdat je dat gewoon gezellig lijkt. Of ga over films/concerten praten, mooie ingang voor een 'zullen we samen naar film/concert gaan.
Je maakt het jezelf echt te ingewikkeld.
Goed plan, just fuckin' go for it!quote:Op maandag 29 september 2008 13:26 schreef nicomart het volgende:
[..]
Dat ik het mezelf ingewikkeld maak weet ik ja.. Daarom kom ik ook hier voor advies
Als het goed is hebben we vanmiddag nog een momentje.. Dan zal ik wel eens proberen om de schroom van me af te slaan
Daar ga ik vanuit jaquote:Op maandag 29 september 2008 13:36 schreef nicomart het volgende:
thnx voor de adviezen in ieder geval.. Ik zal jullie op de hoogte houden
Ik zou je nogal vooringenomen vinden.quote:Op maandag 29 september 2008 13:16 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Nog een leuke tip is: als je haar uitvraagt, doe dit dan op de manier waarop het lijkt alsof ze al ja heeft gezegd. Bijv:
"Wil je eens gaan lunchen?" - Zou een standaardvraag zijn. Hierbij staat de optie open voor haar of ze met jou gaat lunchen.
"Waar zou je eens willen gaan lunchen?" - Dit veronderstelt dat zij al interesse zou hebben om samen met jou te gaan lunchen, als ze het doorheeft zal ze reageren met "Met jou? Nee dank je." en als ze een plek noemt, zo van "Die ene tent op de hoek van de ....straat" dan kan je makkelijk doorgaan met "Morgenmiddag dan?"
Basic mindfuck.
Lompste en meest achterlijke kutadvies ooit. Echt zo'n enorme dooddoener.quote:Op maandag 29 september 2008 13:46 schreef Canisfire het volgende:
Out of your league is sowieso een excuus voor verlegen autisten om zichzelf wijs te maken dat het toch nooit gaat lukken. Gewoon lekker jezelf zijn en maar zien wat er gebeurt.
Het is wel een goed advies, alleen niet in deze situatie.quote:Op maandag 29 september 2008 13:48 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Lompste en meest achterlijke kutadvies ooit. Echt zo'n enorme dooddoener.
TS IS zichzelf en daarmee lukt het niet.
"Ik durf niemand aan te spreken, wat moet ik doen?"
- gewoon jezelf zijn
Flikker op man
TS moet juist boven zichzelf stijgen.
En het wordt bijna alleen in deze situatie gegeven. Ruk dus. Moet je voor de grap R&P eens een weekje in de gaten houden. Komt deze "suggestie" 50x langs en allemaal in gevallen waarbij mensen juist NIET zichzelf zouden moeten zijn.quote:Op maandag 29 september 2008 13:51 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Het is wel een goed advies, alleen niet in deze situatie.
Nee kijk het probleem is vaak zelfvertrouwen bij dat soort gasten.quote:Op maandag 29 september 2008 13:48 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Lompste en meest achterlijke kutadvies ooit. Echt zo'n enorme dooddoener.
TS IS zichzelf en daarmee lukt het niet.
"Ik durf niemand aan te spreken, wat moet ik doen?"
- gewoon jezelf zijn
Flikker op man
TS moet juist boven zichzelf stijgen.
Juist...dus dat is de natuurlijk staat van TS. Dan is 'ie zichzelf.quote:Op maandag 29 september 2008 13:52 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Nee kijk het probleem is vaak zelfvertrouwen bij dat soort gasten.
Correct, dat is dus boven jezelf uitstijgen en NIET jezelf zijn. Of in ieder geval niet zoals je in de "probleemstatus" bent.quote:Nog al wiedes anders vraag je geen advies via een forum.
Maar daar zit het hem in want de adviesen die ze dan vervolgens veel krijgen is ja ga dit of dat doen en zus enzo.
Met als gevolg dat de vrouw in kwestie denkt huh wat doet hij opeens anders dan anders rare kwibus is het eigenlijk, Als het goed is word zelfs de meest verlegen persoon door te werken aan zijn zelfvertrouwen iemand waarbij het langzaam beter zou gaan.
En dat is natuurlijk helemaal een lompe uitspraakquote:En als je te verlegen bent om iemand ook maar aantespreken dan moet je misschien niet aan daten denken.
Zichzelf zijn wordt denk ik meer bedoeld als je niet heel anders voordoen dan je bent. Anders krijg je dat ze hele andere verwachtingen krijgt. Natuurlijk moet je meer lef tonen enzo dan dat je normaal doet, maar jem oet niet ineens van diepzeeduiken houden als je het niks vindtquote:Op maandag 29 september 2008 13:48 schreef Nembrionic het volgende:
TS IS zichzelf en daarmee lukt het niet.
TS moet juist boven zichzelf stijgen.
Inderdaad dat bedoel ik.quote:Op maandag 29 september 2008 13:58 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Zichzelf zijn wordt denk ik meer bedoeld als je niet heel anders voordoen dan je bent. Anders krijg je dat ze hele andere verwachtingen krijgt. Natuurlijk moet je meer lef tonen enzo dan dat je normaal doet, maar jem oet niet ineens van diepzeeduiken houden als je het niks vindt
maar daar gaat deze hele discussie natuurlijk niet over. Het gaat erom hoe ik een meisje (dat naar mijn gevoel te knap zou zijn voor mij) mee uit kan vragen. En daarvoor hoef ik mezelf niet anders voor te doen, maar blijkbaar dus wat meer lef tonenquote:Op maandag 29 september 2008 14:02 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Inderdaad dat bedoel ik.
Als ts zich namelijk wel helemaal anders gaat voordoen is de relatie natuurlijk gedoemt om binnen maximaal twee maanden te mislukken dat hou je gewoon niet vol en dan komt de aap uit de mouw . Dat heb ik zelf toen ik jonger was vaak genoeg meegemaakt.
Bovendien is jezelf helemaal willen veranderen voor een vrouw bijna altijd een garantie voor nog minder eigenwaarde als het eenmaal stuk gelopen is.
Iets meer lef inderdaad zolang je snapt dat je verder geen rare dingen moet gaan uithalen om toffer op haar overtekomen zit je goed. Ik gaf het relatie punt alleen maar aan omdat je haar natuurlijk mee uitvraagt voor meer je bent immers verliefdquote:Op maandag 29 september 2008 14:07 schreef nicomart het volgende:
[..]
maar daar gaat deze hele discussie natuurlijk niet over. Het gaat erom hoe ik een meisje (dat naar mijn gevoel te knap zou zijn voor mij) mee uit kan vragen. En daarvoor hoef ik mezelf niet anders voor te doen, maar blijkbaar dus wat meer lef tonen
Mooie flame.quote:Op maandag 29 september 2008 13:48 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Lompste en meest achterlijke kutadvies ooit. Echt zo'n enorme dooddoener.
TS IS zichzelf en daarmee lukt het niet.
"Ik durf niemand aan te spreken, wat moet ik doen?"
- gewoon jezelf zijn
Flikker op man
TS moet juist boven zichzelf stijgen.
goeie toevoegingquote:Op maandag 29 september 2008 14:08 schreef Cuegirllie het volgende:
Lef is natuurlijk altijd handig als je iemand mee uit wil vragen
En ook al is ze knap, genoeg mooie meiden die buiten rondlopen met een lelijke kerel (nee, ik zeg niet dat jij lelijk bent)
zolang je dit blijft denken kan je het vergeten!quote:Op maandag 29 september 2008 14:07 schreef nicomart het volgende:
dat naar mijn gevoel te knap zou zijn voor mij
Ik maakte alleen even een samenvatting van dit topicquote:Op maandag 29 september 2008 14:17 schreef rival het volgende:
[..]
zolang je dit blijft denken kan je het vergeten!
quote:Op maandag 29 september 2008 14:29 schreef misteriks het volgende:
Wees gewoon je "klunsachtig" overkomende zelf TS ! dan komt alles goed ! ze gaat niet me je ouwehoeren voor niets!
Ik heb hetzelfde meegemaakt vroeger. Op m'n toenmalige werk werd ik stapelverliefd op de vrouw vd baasZe was imo ook faaaaaaaar out of my league en tevens 5 jaar ouder. Ze was het type waar wel 99.5% vd mannen door aangetrokken werd... De aantrekkingskracht was zoooo sterk dat ik haast het bedrijf wou verlaten...
Wel, ze is gescheiden van haar vent, en ikzelf heb er 5 jaar mee samengewoond... waarom het uiteindelijk slecht is afgelopen is een ander verhaal....
Maar, wat ik toen wel geleerd heb ; is dat de hyperknappe most wanted vrouwen ook maar gewoon vrouw zijn en gevoelens hebben. Ik kan je zeggen dat deze vrouwen het vaak lastiger hebben ih leven dan de meer normale. Ze krijgen veel vooroordelen, jaloezie en ongewenste voorstellen naar het hoofd geslingerd; terwijl ze vaak maar even "normaal" zijn dan de rest ...
Dusss, TS, volg je gevoelens en leef op die wolk
Er zullen altijd nog genoeg mannen zijn dat niet hebben hoorquote:Op maandag 29 september 2008 14:37 schreef thumper het volgende:
helemaal goed
(Als iedere man denkt 'die vrouw is veel te knap voor me' dan blijft die vrouw ook maar alleen over)
Da's waarquote:Op maandag 29 september 2008 14:40 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Er zullen altijd nog genoeg mannen zijn dat niet hebben hoorin de zin van dat ze zichzelf knap genoeg vinden
ja, maar dat zijn vaak de macho's ; en sommige van die Uberknappe vrouwen vallen daar niet opquote:Op maandag 29 september 2008 14:40 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Er zullen altijd nog genoeg mannen zijn dat niet hebben hoorin de zin van dat ze zichzelf knap genoeg vinden
Als dat zo is, zal de vrouw idd alleen blijven of genoegen nemen met zo'n macho man OF ze zal zelf het touw in handen nemen om zo'n minder knappe man te krijgen. Probleem opgelostquote:Op maandag 29 september 2008 14:43 schreef misteriks het volgende:
ja, maar dat zijn vaak de macho's ; en sommige van die Uberknappe vrouwen vallen daar niet opdus , bovenstaande heeft min of meer gelijk in deze
nee daar heb je gelijk in.quote:Op maandag 29 september 2008 14:51 schreef Strani het volgende:
Ben ik erg controversiëel bezig als ik zeg dat TS eerst aan z'n zelfverzekerdheid moet werken voordat hij dat meisje probeert te strikken?
Neuh. Je kunt wel één keer lef tonen, maar als je dan de rest van de relatie onzeker bent (dat je haar niet waard bent o.i.d.) heeft het nog geen zin.quote:Op maandag 29 september 2008 14:51 schreef Strani het volgende:
Ben ik erg controversiëel bezig als ik zeg dat TS eerst aan z'n zelfverzekerdheid moet werken voordat hij dat meisje probeert te strikken?
ik weet nog dat ik een aantal jaren terug een meisje kreeg die VER "buiten mijn league lag...."quote:Op maandag 29 september 2008 15:02 schreef nicomart het volgende:
Ik ben verder helemaal niet jaloers aangelegd en het lijkt me dat mijn vertrouwen al genoeg geboost is als ik dit voor elkaar krijg..
dat klopt...quote:Op maandag 29 september 2008 15:19 schreef nicomart het volgende:
ach ja.. we zien wel hoe het loopt
Dan zijn we in ieder geval weer een ervaring rijker![]()
Vind er maar van wat je wil. Of het wel of niet werkt ligt ook helemaal aan wat voor een beeld de vrouw van de man heeft. Indien ze hem kent als een aardige jongen dan heeft ze niets door, als ze denkt dat je een of andere player bent en ze eigenlijk niets van je moet dan heeft ze wel een schild omhoog ja.quote:Op maandag 29 september 2008 13:44 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
Ik zou je nogal vooringenomen vinden.
Als iemand je leuk vindt gaat ze liever mee lunchen als je het gewoon vraagt op een manier alsof je het heel fijn zou vinden als ze met je gaat lunchen. Dan geef je namelijk aan dat je haar leuk vindt.
Op deze mindfuck manier doe je net alsof het vanzelfsprekend is dat iemand wel met jou wil lunchen. En wat je van haar vindt laat je dan niet zien. Lekker veilig.
Ik heb weinig zicht op wat voor een type zij is of jij bent, maar ik denk dat zoiets misschien net wat te wanhopig overkomt. Gewoon bij de volgende keer dat jullie samen staan te roken het weer naar boven brengen, dan komt alles vast wel goed.quote:Op maandag 29 september 2008 16:22 schreef nicomart het volgende:
Maar nu moet ik zeker niet te snel reageren met: "jaaaaa, drinken en zo snel mogelijk" natuurlijk? Want dat wil ik eigenlijk wel namelijk
Netjes hoor! Zo moeilijk was het nou, als zij het kan moet jij het toch ook kunnen de volgende keer?quote:Op maandag 29 september 2008 16:22 schreef nicomart het volgende:
uhm.. omdat ik jullie toch op de hoogte wil houden van de vorderingen, ga ik dat natuurlijk ook doen.
Maar aan de ene kant schaam ik me nu een beetje en aan de andere kant moet ik stiekem wel een beetje glunderen. Ik had een mailtje gestuurd (schaammomentje dus), dat het roken eigenlijk veel te kort was, maar dat het een leuke onderbreking was van mijn werk en mijn saaie mannelijke collega's.
Waarop ze liet weten dat ik altijd mocht mailen om te roken en dat we anders maar eens ergens wat moeten gaan drinken om bij te kletsen.![]()
Maar nu moet ik zeker niet te snel reageren met: "jaaaaa, drinken en zo snel mogelijk" natuurlijk? Want dat wil ik eigenlijk wel namelijk
Dussuh, jij was bang haar mee te vragen om wat te drinken en nu heeft ze eigenlijk jou gevraagdquote:Op maandag 29 september 2008 16:42 schreef nicomart het volgende:
Nou heb teruggestuurd en eerst ingegaan op het roken zelf en daarna even kort dat wat drinken wel een goed plan is. Volgende keer breng ik het wel ter sprake, zodat we wat kunnen plannen.
Ik heb nu dan opeens geen zin meer om te werken trouwens
Nu kom je in de fase dat je jezelf loopt op te vreten over wat haar reactie zal zijn... Elke keer dat je het geluidje van "nieuwe mail" krijgt slaat je hart een slag over en kijk je of zij het is. En dan die teleurstelling als blijkt dat het mailtje niet van haar is. En als het mailtje wel van haar is durf je hem eigenlijk niet te openen, want uiteraard ben als man toch nog altijd zo bang voor die afwijzingquote:Op maandag 29 september 2008 16:42 schreef nicomart het volgende:
Nou heb teruggestuurd en eerst ingegaan op het roken zelf en daarna even kort dat wat drinken wel een goed plan is. Volgende keer breng ik het wel ter sprake, zodat we wat kunnen plannen.
Ik heb nu dan opeens geen zin meer om te werken trouwens
Jij ligt al zo lang uit de markt, je weet niet waarover je praat.quote:Op maandag 29 september 2008 12:58 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
mèn, heb jij dan echt nog nooit gehoord van de friendzone![]()
( en ja, dit is een ironische post, want ik ben het met je eens)
quote:Op maandag 29 september 2008 16:45 schreef MarMar het volgende:
[..]
Dussuh, jij was bang haar mee te vragen om wat te drinken en nu heeft ze eigenlijk jou gevraagd
Als je nu nog gaat miepen over onzekerheidjes krijg je een klap van me!
Enjoy
nee, ze had al laten weten dat we wel het er nog wel over zouden hebben.quote:Op maandag 29 september 2008 16:46 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Nu kom je in de fase dat je jezelf loopt op te vreten over wat haar reactie zal zijn... Elke keer dat je het geluidje van "nieuwe mail" krijgt slaat je hart een slag over en kijk je of zij het is. En dan die teleurstelling als blijkt dat het mailtje niet van haar is. En als het mailtje wel van haar is durf je hem eigenlijk niet te openen, want uiteraard ben als man toch nog altijd zo bang voor die afwijzing
Het kan alle kanten op in elk geval, maar dat ze jou heeft gevraagd is natuurlijk prima.quote:Op maandag 29 september 2008 16:57 schreef nicomart het volgende:
[..]![]()
Maar het kan natuurlijk ook allemaal gewoon "als vrienden" bedoeld zijn![]()
Houd het topic wel levend svp, hoeveel van deze topics ik heb dood zien gaan zonder uiteindelijk resultaatquote:Op maandag 29 september 2008 19:10 schreef nicomart het volgende:
mja.. dat is waarschijnlijk ook het hele probleem. Zelfonderschatting en denken dat iemand te leuk/knap voor je is. Maar goed, we gaan gewoon zien hoe het gaat lopen
Je hebt een 99% een date, baas. Anders zou ze je niet uitnodigen om wat te gaan drinken.quote:Op maandag 29 september 2008 19:10 schreef nicomart het volgende:
mja.. dat is waarschijnlijk ook het hele probleem. Zelfonderschatting en denken dat iemand te leuk/knap voor je is. Maar goed, we gaan gewoon zien hoe het gaat lopen
quote:Op maandag 29 september 2008 19:23 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Je hebt een 99% een date, baas. Anders zou ze je niet uitnodigen om wat te gaan drinken.
Neem nou geen knuffelbeertjes of rozen mee, dan kom je er wel
ow... Dan zal ik die maar terugbrengen.quote:Op maandag 29 september 2008 19:23 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Je hebt een 99% een date, baas. Anders zou ze je niet uitnodigen om wat te gaan drinken.
Neem nou geen knuffelbeertjes of rozen mee, dan kom je er wel
-O_quote:Op maandag 29 september 2008 12:30 schreef DroogDok het volgende:
Hoe groter de sukkel hoe leuker het wijf.
Vandaar dat die van mij zo'n heks is dus.....
had je maar duidelijk maar moeten zijn. Het kan ook van 2 kanten komen hoor..quote:Op maandag 29 september 2008 17:34 schreef Blue-ray het volgende:
Dit hele out of my league gebeuren, ligt vooral aan jezelf.
Een ex van mij dacht ook tijdenlang dat ik out of his league zou zijn, had hij gvd nu maar eerder stappen ondernomen toendertijd, want ik snapt er ook geen bal meer van. Ik wist dat hij me leuk vond -dat merk je meestal toch wel-, maar hij ondernam maar niets, ook niet op het moment dat ik meer toenadering zocht. Uiteindelijk heeft hij in een vlaag van verstandsverbijstering toch actie ondernomen
Btw, het was bij mij in mijn hoofd echt nog nooit opgekomen dat ik voor iemand out of his league zou kunnen zijn.
wel een mega-neuspulk waar ik heel erg trots op ben!quote:Op maandag 29 september 2008 20:12 schreef kortsluiting87 het volgende:
Heb je ook al haarpoppetjes gemaakt? Misschien kun je die aan haar laten zien.
In deel 6 van dit topic gaan ze trouwenquote:Op dinsdag 30 september 2008 00:03 schreef Chuck_Norris het volgende:
Hé voor de verandering (tot nu toe) een succesverhaal![]()
lezen: "ook niet op het moment dat ik meer toenadering zocht."quote:Op maandag 29 september 2008 20:22 schreef fathank het volgende:
[..]
had je maar duidelijk maar moeten zijn. Het kan ook van 2 kanten komen hoor..
quote:Op maandag 29 september 2008 23:21 schreef sinadO het volgende:
Uiteindelijk bleek dat ze werkelijk zo gek als een draaideur was maar dat is niet zo relevant voor dit verhaal.
dan kan ik wel vertellen dat ik vannacht in een verkeerde houding heb geslapen en daarom last heb van mijn linkerelleboogquote:Op dinsdag 30 september 2008 00:35 schreef Xeanor het volgende:
Ik kom hier niet om succesverhalen te lezen. Tief een eind op.
Stiekem snap jij echt geen reet van mannen hè? Dit heeft niets met "cool doen" te maken, die jongen probeert erachter te komen of hij niet op zijn smoel gaat als hij haar mee op date vraagt. Het "toffe meid - drankje" verhaal is leuk als je op zoek bent naar een surrogaat zus en het leuk vind om naar emotioneel gemekker te luisteren zonder daar in natura iets voor terug te krijgen.quote:Op maandag 29 september 2008 12:55 schreef Kluts het volgende:
[..]
Mannen. Waarom moet het zo ingewikkeld?
Als een vent op mij afstapt met iets in de trant van: Hey, ik vind je een toffe meid, een keer wat drinken?
vind ik dat leuker dan een vent die eerst allerlei spelletjes speelt omdat ie natuurlijk wel cool moet zijn.
Mannen moeten dan ook niet zo schijterig zijn om op hun bek te gaan. Lekker boeiend als je op je bek gaat. Volgende keer beter. Of schaatste jij de eerste keer dat je op schaatsen stond de 400 meter onder de 30 seconden?quote:Op dinsdag 30 september 2008 09:20 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Stiekem snap jij echt geen reet van mannen hè? Dit heeft niets met "cool doen" te maken, die jongen probeert erachter te komen of hij niet op zijn smoel gaat als hij haar mee op date vraagt. Het "toffe meid - drankje" verhaal is leuk als je op zoek bent naar een surrogaat zus en het leuk vind om naar emotioneel gemekker te luisteren zonder daar in natura iets voor terug te krijgen.
Ach, to each his own. Niet iedereen heeft het vermeende zelfvertrouwen om recht door zee te zijn. Zoals TS zelf al aangeeft, hij heeft dat niet. Dan is misschien een tikkie omslachtig beter dan geforceerd iets doen waar je je geen houding bij weet te geven.quote:Op dinsdag 30 september 2008 10:11 schreef fathank het volgende:
[..]
Mannen moeten dan ook niet zo schijterig zijn om op hun bek te gaan. Lekker boeiend als je op je bek gaat. Volgende keer beter. Of schaatste jij de eerste keer dat je op schaatsen stond de 400 meter onder de 30 seconden?
Inderdaad, niet iedereen reageert even normaal. Zelf heb ik nog nooit iemand op een vernederende manier afgewezen en ik vind het ook leuk als iemand me schijnbaar leuk genoeg vind om uit te vragen. Maar er lopen genoeg gefrustreerde types rond, die iemand keihard uitlachen als afwijzingquote:Op dinsdag 30 september 2008 10:17 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Bovendien is het ook nog eens erg afhankelijk van de ontvanger of direct zijn een positieve reactie krijgt.
Lekker omslachtig erom heen draaien een paar weken lang, waardoor de tegenpartij haar eventuele interesse verliest. Nee dat schiet lekker op. Tuurlijk is het voor iedereen anders, maar die eindeloze draaikonterij wordt door niemand gewaardeerd.quote:Op dinsdag 30 september 2008 10:17 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Ach, to each his own. Niet iedereen heeft het vermeende zelfvertrouwen om recht door zee te zijn. Zoals TS zelf al aangeeft, hij heeft dat niet. Dan is misschien een tikkie omslachtig beter dan geforceerd iets doen waar je je geen houding bij weet te geven.
Bovendien is het ook nog eens erg afhankelijk van de ontvanger of direct zijn een positieve reactie krijgt.
Misschien dat wij elkaar verkeerd begrijpen. Ik spoor niemand aan weken maar wat aan te kutten en halfslachtige hints te geven in de hoop dat de "zij" in kwestie een bord voor haar hoofd hangt met daarop de parmante woorden "vraag me mee uit". We weten allemaal dat dat niet gaat gebeuren.quote:Op dinsdag 30 september 2008 10:58 schreef fathank het volgende:
[..]
Lekker omslachtig erom heen draaien een paar weken lang, waardoor de tegenpartij haar eventuele interesse verliest. Nee dat schiet lekker op. Tuurlijk is het voor iedereen anders, maar die eindeloze draaikonterij wordt door niemand gewaardeerd.
Wat ik vooral bedoelde is dat geforceerd situaties creeëren waarin je iets ingestudeerds zegt, niet werkt.quote:Op dinsdag 30 september 2008 09:20 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Stiekem snap jij echt geen reet van mannen hè? Dit heeft niets met "cool doen" te maken, die jongen probeert erachter te komen of hij niet op zijn smoel gaat als hij haar mee op date vraagt. Het "toffe meid - drankje" verhaal is leuk als je op zoek bent naar een surrogaat zus en het leuk vind om naar emotioneel gemekker te luisteren zonder daar in natura iets voor terug te krijgen.
Dat dus.quote:Op dinsdag 30 september 2008 10:11 schreef fathank het volgende:
[..]
Mannen moeten dan ook niet zo schijterig zijn om op hun bek te gaan. Lekker boeiend als je op je bek gaat. Volgende keer beter. Of schaatste jij de eerste keer dat je op schaatsen stond de 400 meter onder de 30 seconden?
Ja. Zolang hij zo'n mietje blijft en zijn mond niet open durft te trekken zal hij inderdaad niet hard op zijn bek gaan.quote:Op dinsdag 30 september 2008 09:20 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Stiekem snap jij echt geen reet van mannen hè? Dit heeft niets met "cool doen" te maken, die jongen probeert erachter te komen of hij niet op zijn smoel gaat als hij haar mee op date vraagt. Het "toffe meid - drankje" verhaal is leuk als je op zoek bent naar een surrogaat zus en het leuk vind om naar emotioneel gemekker te luisteren zonder daar in natura iets voor terug te krijgen.
* MarMar heeft wel gewone manvrienden.quote:Op dinsdag 30 september 2008 13:25 schreef Deetch het volgende:
Wanneer is jullie "date" nou. Oh jah, kleine tip, vrouwen zijn raar en misschien denk ze wel gewoon gezellig wat drinken met een vriend dus verwacht er nou niet te veel van.
Vrouwen denken nog steeds dat je met een niet homosexuele man "gewoon" vrienden kan zijn zonder een keer wat geprobeerd te hebben. Ik heb dat nog vrij weinig voorbij zien komen, tenzij je gewoon echt elkaars type niet bent. Er is heel vaak toch wel een soort sexuele spanning, totdat die uitgezocht is staat die spanning een normale vriendschap in de weg.
Als jongens een meisje leuk vinden willen ze vaak meer dan alleen vrienden zijn want die hebben ze al genoeg.
en dan is er geen reden om samen wat te gaan doenquote:Op dinsdag 30 september 2008 13:25 schreef Deetch het volgende:
tenzij je gewoon echt elkaars type niet bent.
Ik kan ook niet begrijpen dat vriendschappen tussen man/vrouw niet kan of lijkt te kunnen.quote:Op dinsdag 30 september 2008 13:41 schreef Kluts het volgende:
Mannen en vrouwen kunnen best vrienden samen zijn. Ik ga zelf liever met mannen om dan vrouwen, omdat ze een stuk minder gecompliceerd zijn.
Hoewel dit topic daar een slecht voorbeeld van is.
Natuurlijk kijk ik ook wel in elke kerel of ze potentiele sparringspartner kunnen zijn. Betekend niet dat ik ook gewoon een kerel mee de bios of de stad in kan vragen. (alleen schijnen ze het dan verkeerd te interpreterenquote:Op dinsdag 30 september 2008 13:44 schreef nicomart het volgende:
ik begrijp het ook niet, maar ik merk gewoon dat vrouwen opeens een stuk minder interessant zijn als ze niet potentiële paringspartners zijn
quote:Op dinsdag 30 september 2008 13:49 schreef nicomart het volgende:
inderdaad.. als je dat doet, dan hoort de man: "Neuken! Gadver!!". Vraag me ook niet waarom
Dat is omdat vrouwen ingewikkeld doen omdat ze denken dat dat bij vrouwzijn hoort.quote:Op dinsdag 30 september 2008 13:44 schreef nicomart het volgende:
ik begrijp het ook niet, maar ik merk gewoon dat vrouwen opeens een stuk minder interessant zijn als ze niet potentiële paringspartners zijn
there's one that understands!!!quote:Op dinsdag 30 september 2008 13:50 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dat is omdat vrouwen ingewikkeld doen omdat ze denken dat dat bij vrouwzijn hoort.
Daarbij zijn er maar weinig vrouwen echt grappig en leuk in de omgang, vind ik zelf. Het wordt binnen no-time onwijs gecompliceerd.
Daarom vind ik mannen een stuk leuker om mee om te gaan.
laat mij dan maar lekker compliceerd zijn (welcome to hell), maar vrouwen die "een van de jongens" willen zijnquote:Op dinsdag 30 september 2008 14:20 schreef Kluts het volgende:
En eerder in het topic werd nog wel gezegd dat ik niks van mannen begrijp!
Jij bent er zeker zo eentje:quote:Op dinsdag 30 september 2008 15:43 schreef Blue-ray het volgende:
[..]
laat mij dan maar lekker compliceerd zijn (welcome to hell), maar vrouwen die "een van de jongens" willen zijn
haha.. net terugquote:Op dinsdag 30 september 2008 15:34 schreef nelisb het volgende:
Hoest met de rookpauze van dinsdag 30 september?
nu kan je wellicht promoveren naar bodyfluids uitwisselenquote:Op dinsdag 30 september 2008 16:42 schreef nicomart het volgende:
betekend wel het einde van mijn photoswap carriere natuurlijk
oeh.. dat zou geen slechte ontwikkeling zijn natuurlijkquote:Op dinsdag 30 september 2008 16:59 schreef MarMar het volgende:
[..]
nu kan je wellicht promoveren naar bodyfluids uitwisselen
Ik wil niet eens een van de jongens zijn. Ik ben zelfs een echt meisje-meisje.quote:Op dinsdag 30 september 2008 15:43 schreef Blue-ray het volgende:
[..]
laat mij dan maar lekker compliceerd zijn (welcome to hell), maar vrouwen die "een van de jongens" willen zijn
Goedzoquote:Op dinsdag 30 september 2008 16:37 schreef nicomart het volgende:
[..]
haha.. net terug
Het drinken wordt na het werk wat drinken en eten in een restaurantje in de stad.
Kijk aanquote:Op dinsdag 30 september 2008 16:37 schreef nicomart het volgende:
[..]
haha.. net terug
Het drinken wordt na het werk wat drinken en eten in een restaurantje in de stad.
quote:Op dinsdag 30 september 2008 17:04 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik wil niet eens een van de jongens zijn. Ik ben zelfs een echt meisje-meisje.
Alleen dat jij je aangevallen voelt, geeft wel aan hoe gecompliceerd wij vrouwen (ook ik dus) kunnen zijn.
Check de PI die er bij stond.quote:
ik zit ook gewoon maar te grappen.... kusje erop en het is weer goedquote:
ja, dan heb je het gevoel dat je al vrouw niet geslaagd bent?quote:Op dinsdag 30 september 2008 18:02 schreef Blue-ray het volgende:
[..]
ik zit ook gewoon maar te grappen.... kusje erop en het is weer goed![]()
't is gewoon, zodra een man zegt : "jij begrijpt me tenminste"
....ach ja
Ik denk dat je gewoon geen gekke dingen in je hoofd moet halen en het gewoon hierbij moet laten. Waarom? Omdat je blijkens jouw reactie van mening bent dat ze out of your league is. Als je jezelf als minder ziet, haar boven jou verheft, en onzekere berichtjes hierover op fok plaatst; dan kan ik je verzekeren dat het tussen jullie niet gaat werken. En iemand die wél weet wat hij wil, en daar naar handelt; die gaat er met dat meisje vandoor.quote:
Prachtigquote:Op dinsdag 30 september 2008 10:05 schreef Verloren_onschuld het volgende:
Pure onzekerheid allemaal. Hoe kanslozer je bent, hoe meer kans je maakt.
Gelul.quote:Op dinsdag 30 september 2008 13:36 schreef MarMar het volgende:
[..]
* MarMar heeft wel gewone manvrienden.
Gelul.quote:Op dinsdag 30 september 2008 13:41 schreef Kluts het volgende:
Mannen en vrouwen kunnen best vrienden samen zijn.
Gelul.quote:Op dinsdag 30 september 2008 13:42 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Ik kan ook niet begrijpen dat vriendschappen tussen man/vrouw niet kan of lijkt te kunnen.
die was op mij gericht? het eten en drinken was niet vandaagquote:Op dinsdag 30 september 2008 20:32 schreef EggsTC het volgende:
OMG ben je al terug? wtf wanneer?ff reageren op de andere posts brb.
Oh.. zo kwam het wel over!quote:Op dinsdag 30 september 2008 21:42 schreef nicomart het volgende:
[..]
die was op mij gericht? het eten en drinken was niet vandaag
quote:Op dinsdag 30 september 2008 20:38 schreef EggsTC het volgende:
Die discussie hebben we hierrrrrrrrr al gevoerd. Voor een vrouw kan het vrij normaal zijn mannelijke vrienden te hebben, mannen doen dat niet zonder rede.
Ze zijn er wel, alleen ze zijn extreem schaars... daarnaast kan jij nog altijd als backup fungeren hoorquote:Op dinsdag 30 september 2008 22:54 schreef Deliah het volgende:
[..]
Maar, ik heb gewoon mannelijke vrienden die een vriendin hebben en geen dubbelzinnige intenties tonen naar mij toe.
Alvast veel plezierquote:Op dinsdag 30 september 2008 22:42 schreef nicomart het volgende:
de precieze datum moet nog geprikt worden, we zaten beide een beetje vol de komende dagen. Dus dat komt nog wel goed. Laat het wel weten hier in ieder geval
Ik zie nu waarom het misverstand is ontstaan. "Het wordt na het werk wat eten en drinken" was bedoeld als "we gaan binnenkort na het werk wat eten en drinken"
Moet ik ook alle katten kennen om te weten dat het jagers zijn?quote:Op dinsdag 30 september 2008 23:23 schreef MarMar het volgende:
[..]
Goh, ik wist niet dat jij al mijn vrienden kent
Ah oké, jij bent mensen gewend die zo primitief zijn?quote:Op woensdag 1 oktober 2008 07:46 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Moet ik ook alle katten kennen om te weten dat het jagers zijn?
Primitief? Nee dat hoeft nog niet zo zeer... instinct is een beter woord.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 08:57 schreef MarMar het volgende:
[..]
Ah oké, jij bent mensen gewend die zo primitief zijn?
Dat verklaart
Het belangrijkste is inderdaad jezelf blijven, dus als je van jezelf uit niet geheimzinnig bent, moet je dat ook niet gaan spelen.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 01:20 schreef mysterious_ het volgende:
Het belangrijkste is om altijd jezelf te blijven. Van daaruit kun je kijken of zij werkelijk jou als persoon interessant vindt(dus wees geheimzinnig en een gezellig persoon om mee te praten). Als je merkt dat je eenmaal de "click" met haar, moet je op dat moment haar uitvragen. Je moet hier niet te lang mee wachten anders kom je in de friends zone.
Ik zie mijn vrienden inderdaad wel als een bijzonder soort mensen die je niet zomaar overal tegenkomtquote:Op woensdag 1 oktober 2008 09:24 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Primitief? Nee dat hoeft nog niet zo zeer... instinct is een beter woord.
En ze zijn er wel zoals ik al zei. Maar vaak zijn het homo's. Dan heb je ook nog het fenomeen "man-wijven" die zich bij een groep betrekken.
Of je hebt schaarse vrienden, dat kan ookIk zie het iig in mn omgeving niet veel gebeuren afgezien van bovenstaande scenario's
Tja, ik ben geen 18 en geen 32 dus ik zou het niet weten.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 10:02 schreef MarMar het volgende:
[..]
Ik zie mijn vrienden inderdaad wel als een bijzonder soort mensen die je niet zomaar overal tegenkomt
Ik denk wel dat het verschilt per leeftijdsgroep, het lijkt me als je 18 bent moeilijker om gewoon vrienden te hebben van het andere geslacht dan als je 32 bent
Hoewel ik altijd wel manvrienden heb gehad eigenlijk.. waarbij ik van die mannen dan ook genoeg heb meegemaakt met hoe ze met vrouwen omgaan en blij was dat ik een gewone vriendin van ze was
Voor TS: gebruik dan niet het woord dineren. Noem het alsjeblieft gewoon eten; dat is altijd 's avonds, want 's ochtends heet het ontbijten en 's middags lunchen.quote:Op maandag 29 september 2008 12:10 schreef fathank het volgende:
Vraag dr een keer mee uit eten ofzo. En dan niet via email maar gewoon tijdens een van die leuke gesprekken. Stuur het een beetje met een vraag als "nog plannen voor het weekend" ofzo? En zodra ze geen plannen heeft vraag je of ze een keer met je wilt dineren ofzo.
Nooit geschoten is altijd mis.
Hehe ja dineren is een woord dat is voorbehouden aan 60+-ers in rokkostuum met hoge hoed.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:23 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Voor TS: gebruik dan niet het woord dineren. Noem het alsjeblieft gewoon eten; dat is altijd 's avonds, want 's ochtends heet het ontbijten en 's middags lunchen.
Ja, of met gestreken pantalon, sportief colbert en lange mantel, alle van een herenmodezaak.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:29 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Hehe ja dineren is een woord dat is voorbehouden aan 60+-ers in rokkostuum met hoge hoed.
Heb net ff je fobo gespiekt en jij lijkt me wel een goeie 'ervaringsdeskundige'quote:Op dinsdag 30 september 2008 12:00 schreef Kluts het volgende:
[..]
Wat ik vooral bedoelde is dat geforceerd situaties creeëren waarin je iets ingestudeerds zegt, niet werkt.
Je kan gewoon tegen een meid zeggen dat je haar leuk/tof/lekker/oid vind, dat hoeft helemaal niet om haar aandacht te trekken.
Voorbeeld: Mannen die iets roepen in de trant van: "Hey lekker wijf" krijgen een dodelijke blik. Mannen die op me afstappen met iets in de trant van:" Wow, wat ben jij een mooie meid.' Dat trekt aandacht.
Je moet als man gewoon oprecht zijn en duidelijk. Waarom veel te lang in katzwijm liggen voor een misschien wel een nooit beantwoordde liefde, terwijl het heel makkelijk is erachter te komen wat ze ongeveer van jou vindt?
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 09:16 schreef nicomart het volgende:
jeetje.. wat een volgelingen allemaal. Vraag me af of jullie nou aan het wachten zijn tot het misgaat of toch hopen dat het helemaal goedkomt
Laatste dagen geen spectaculaire ontwikkelingen overigens. Het is dus inderdaad wel uit met die vriend van toen ik haar een paar jaar geleden voor het eerst ontmoette. Verder is het even afwachten hoe het overwerk dat ze de komende week/weken gaat doen loopt. Dan kunnen we echt iets plannen
quote:Op maandag 6 oktober 2008 15:58 schreef nicomart het volgende:
4 november
Maar zal ik ook meteen de locatie geven, kunnen we er een R&P meeting van maken
Blijkbaar toch wat minder vertrouwen in mezelf. Hoewel dat nu dus wel weer wat gestegen isquote:Op maandag 6 oktober 2008 16:27 schreef RoterBerg het volgende:
Leuk topic, niet voor niets zoveel fans.
Alleen wat ik me afvraag, ben ik nu de enige die gewoon even op je hyves heeft gekeken en daarna tot de conclusie is gekomen dat ze helemaal niet zo "out-of-your-league" is?
Een leuke meid, maar jij lijkt me ook geen onaardig persoon...
Dus eh.. wat doe je moeilijk
haha.. Nou, in Rotterdam.. Succesquote:Op maandag 6 oktober 2008 16:35 schreef EggsTC het volgende:
Alblasserdam is overigens wel in de buurtDus ik ben ook wel beniewd waar ja
Want?quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 09:58 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Heb net ff je fobo gespiekt en jij lijkt me wel een goeie 'ervaringsdeskundige'
Oh je wil het nog echt horen ook, ok;quote:
quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:24 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Oh je wil het nog echt horen ook, ok;
omdat hij je graag ff op basis van je uiterlijk ff aan wil douwen.
Kijk, das tenminste duidelijk.quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:24 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Oh je wil het nog echt horen ook, ok;
omdat hij je graag ff op basis van je uiterlijk ff aan wil douwen.
Dat blijkt..quote:Op maandag 6 oktober 2008 18:32 schreef Federer-fan het volgende:
Die TT.... "Een meisje die [...]"
Tevens ben ik hier gestopt met lezen.
quote:Op maandag 6 oktober 2008 18:28 schreef MarMar het volgende:
4 november, dat ga ik onhouden
* MarMar heeft zelf dan een afpsraak van geheel andere aard.
Maarreh, dat volgelingen stukje: persoonlijk zou ik een successtory wel leuk vinden!
Lang leve de liefde enzo
vanwaar de hmm??quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:33 schreef Kluts het volgende:
[..]
Kijk, das tenminste duidelijk.
Maar 4 november pas een etentje? Hmm..
inderdaad.. achterstand op dr werk wegwerken en gewoon een beetje volgepland zelf.quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:39 schreef Kluts het volgende:
Duurt nog wel erg lang, 4 november, maar ik las ff terug en begreep dat ze vanwege overwerken niet kan?
Dat scheelt idd wel, hopen maar dat t snel 4 november is dan!quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:41 schreef nicomart het volgende:
[..]
inderdaad.. achterstand op dr werk wegwerken en gewoon een beetje volgepland zelf.
Maar we hebben nog wel onze dagelijkse gesprekken natuurlijk.
hmm, onzin..als je verliefd op iemand bent dan maak je tijd, wat zeg ik: dan heb je gewoon NU tijd.....ach ja.quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:39 schreef Kluts het volgende:
Duurt nog wel erg lang, 4 november, maar ik las ff terug en begreep dat ze vanwege overwerken niet kan?
De wereld veroveren gaat me ook niet op 1 dag lukken heb ik gepland, dus dan moet ik hier ook gewoon wat energie in stekenquote:Op maandag 6 oktober 2008 19:44 schreef Blue-ray het volgende:
[..]
hmm, onzin..als je verliefd op iemand bent dan maak je tijd, wat zeg ik: dan heb je gewoon NU tijd.....ach ja.
Ik vind 4 november erg ver weg ( 1 maand!) ook al heb je het nog zo druk met weet ik het allemaal wat. Ze moet toch elke avond eten enz.
Wil niet zeggen dat ze je wel leuk vind en misschien alsnog verliefd op je wordt, maar ze is het nu nog niet, das duidelijk.
Dat was ook de eerste gedachte die door mij heen schoot, Tijd == Prioriteit.quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:44 schreef Blue-ray het volgende:
[..]
hmm, onzin..als je verliefd op iemand bent dan maak je tijd, wat zeg ik: dan heb je gewoon NU tijd.....ach ja.
Ik vind 4 november erg ver weg ( 1 maand!) ook al heb je het nog zo druk met weet ik het allemaal wat. Ze moet toch elke avond eten enz.
Wil niet zeggen dat ze je wel leuk vind en misschien alsnog verliefd op je wordt, maar ze is het nu nog niet, das duidelijk.
Idd. Als ik iemand echt leuk vind,dan maak ik tijd.quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:52 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Dat was ook de eerste gedachte die door mij heen schoot, Tijd == Prioriteit.
Maargoed, ze kan zelf ook onzeker zijn he...
Volgende stap *kan zijn* dat ze jullie afspraak uitstelt... Dan komt er 'ineens' iets tussen enzo, en stelt ze voor deze te verplaatsen. Als dat zo is; run, as fast as jou can...quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:01 schreef nicomart het volgende:
tja.. ik vind dit al een hele prestatie van mezelf. Het is nu in ieder geval geregeld en dan kan ik vanzelf wel gaan bekijken of dit nou wel of niet een toekomst heeft.
quote:Op maandag 29 september 2008 11:52 schreef nicomart het volgende:
Pasgeleden ben ik een meisje tegengekomen op wie ik hopeloos verliefd aan het raken ben. Ik ken haar nog van vroeger toen we beide bij hetzelfde bedrijf werkte. Toen was ze bezet en voor zover ik weet nu niet meer.
Ze werkt nu in hetzelfde gebouw en spreken elkaar bijna elke werkdag. Ze is supergezellig en we ouwehoeren heel wat af, maar ik denk niet dat het wederzijds is. Voor mijn gevoel is ze echt way out-of-my-league, zeg maar. Het is een hele mooie spontane meid, terwijl ik zelf niet zo zeker ben van mezelf en daarom ook redelijk verlegen ben. Dat merk je niet echt als we praten, maar ik durf haar dus niet zomaar uit te vragen.
Hebben jullie misschien tips hoe ik dit aan moet pakken, of denken jullie dat ik gewoon geen gekke dingen in mijn hoofd moet halen en het gewoon hierbij moet laten?
Heb jij de rest van het topic al gelezen?? Nee hè?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 00:14 schreef Manono het volgende:
[..]
als je de ballen mist om haar mee uit te vragen kun je haar al helemaal niet bruut nemen natuurlijk
dus vergeet het dan maar
quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 00:15 schreef DumDaDum het volgende:
Heb jij de rest van het topic al gelezen?? Nee hè?![]()
Gaan we katten??quote:
ik vond hem wel grappigquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 00:32 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Gaan we katten??![]()
Het is zeker dat dit forum anoniem is hè? Want anders snap ik niet dat je die post als reactie op de OP kan posten. De meeste mensen willen graag slim overkomen.
Alleen het t-shirt? Dan heb ik al zo ongeveer een op maat gesneden 3-delig kostuum inclusief accesoiresquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 00:12 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Volgende stap *kan zijn* dat ze jullie afspraak uitstelt... Dan komt er 'ineens' iets tussen enzo, en stelt ze voor deze te verplaatsen. Als dat zo is; run, as fast as jou can...
Want dan is ze niet gek op jou, maar heeft ze je precies waar ze wil. Jij wordt hevig verliefd, terwijl zij alle touwtjes in handen heeft.
Been there, done that, got the t-shirt![]()
Nogmaals, she's just not that into him. Doh.quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:58 schreef Kluts het volgende:
[..]
Idd. Als ik iemand echt leuk vind,dan maak ik tijd.
Juistem. Nu actie ondernemen, je hebt geen prioriteit. Geef dat haar ook niet. Het leven is te kort voor maybesquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 00:12 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Volgende stap is dat ze jullie afspraak uitstelt... Dan komt er 'ineens' iets tussen enzo, en stelt ze voor deze te verplaatsen.
Je hebt haar nu al op een voetstuk staan, zo te lezen. Gaat niet werken dus. Vrouwen willen geen mietjes, onzekere jochies, of makke schapen die ja en amen knikken bij elk ding wat ze zeggen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 10:28 schreef nicomart het volgende:
inderdaad.. ik probeer mezelf "gewoon" niet teveel te verliezen in die wonderschone blauwe ogen...en dan zien we wel wat er gebeurd..
Dat zou ik dus al niet gaan doen, dat op scherp zetten. Als ze graag had gewild, had ze wel tijd gemaakt. De confrontatie op zoeken zorgt alleen voor negatieve energie en het gevoel bij haar dat jij zo graag wil. Kortom, je zet jezelf neer als afhankelijk schoothondje voor zover je dat al niet bent.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:10 schreef dawg het volgende:
Ik zou zeggen dat ze maar wat eerder tijd moet vrijmaken, dat je geen zin hebt om nog een maand te wachten. Graag of niet. En dan weet je meteen hoe zij er tegenover staat, jullie 'date'.
Je voelt je aangesproken?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:13 schreef fathank het volgende:
Alsof dat voor alle vrouwen geldt. Zijn genoeg vrouwen die een of andere slappe zak willen die altijd als een schoothondje achter dr reet aanloopt.
Idd, het kán namelijk altijd nog echt zo zijn dat ze geen tijd heeft, en dan is de ultieme afknapper wel dat iemand je aan je kopt zeikt.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:14 schreef Verloren_onschuld het volgende:
[..]
Dat zou ik dus al niet gaan doen, dat op scherp zetten. Als ze graag had gewild, had ze wel tijd gemaakt. De confrontatie op zoeken zorgt alleen voor negatieve energie en het gevoel bij haar dat jij zo graag wil. Kortom, je zet jezelf neer als afhankelijk schoothondje voor zover je dat al niet bent.
Op scherp? Ik zou gewoon geen maand wachten, kom op zeg. Ze wil duidelijk niet zo graag als hij, zoals het er nu uitziet wordt het toch niks. Denk ik dan.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:14 schreef Verloren_onschuld het volgende:
[..]
Dat zou ik dus al niet gaan doen, dat op scherp zetten. Als ze graag had gewild, had ze wel tijd gemaakt. De confrontatie op zoeken zorgt alleen voor negatieve energie en het gevoel bij haar dat jij zo graag wil. Kortom, je zet jezelf neer als afhankelijk schoothondje voor zover je dat al niet bent.
Nee, maar er wordt hier over vrouwen gesproken alsof het exacte natuurkunde is. Iedere vrouw is anders maar dat schijnen sommige mensen hier niet te snappen. En aangezien wij de dame in kwestie niet kennen is het verdomd moeilijk om te oordelen hoe ze in elkaar steekt.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:14 schreef Verloren_onschuld het volgende:
[..]
Je voelt je aangesproken?
True.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:17 schreef dawg het volgende:
[..]
Op scherp? Ik zou gewoon geen maand wachten, kom op zeg. Ze wil duidelijk niet zo graag als hij, zoals het er nu uitziet wordt het toch niks. Denk ik dan.
Hij zet zichzelf nu als een schoothondje neer, door af te wachten wat die meid wil. Ik heb het vermoeden dat hij zelfs nog een half jaar zou wachten, catch my drift?
Dat ze niet echt zit te springen is duidelijk. Ik bedoel, hoe druk kun je het hebben? Zeg dan gewoon dat je geen behoefte hebt.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:17 schreef dawg het volgende:
[..]
Op scherp? Ik zou gewoon geen maand wachten, kom op zeg. Ze wil duidelijk niet zo graag als hij, zoals het er nu uitziet wordt het toch niks. Denk ik dan.
Hij zet zichzelf nu als een schoothondje neer, door af te wachten wat die meid wil. Ik heb het vermoeden dat hij zelfs nog een half jaar zou wachten, catch my drift?
Dat dus.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:25 schreef Verloren_onschuld het volgende:
[..]
Hij moet dr gewoon lekker laten zitten en zn energie op andere dingen richten en die hele afspraak afzeggen.
same herequote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:21 schreef Kluts het volgende:
[..]
True.
Een vent die ik met gemak een maand op een etentje kan laten wachten, daar zou ik alleen maar misbruik van maken. Dat wordt dan zo'n sul die toch altijd wel doet waar je zin in hebt, en dat zou geen partner voor mij zijn.
Nee, haar gewoon laten zitten en/of die afspraak afzeggen noem je geen frustiegedrag?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:25 schreef Verloren_onschuld het volgende:
[..]
Dat ze niet zo wil als hem is wel duidelijk. Maar je moet vooral niet dwangmatig neurotisch gaan zeiken om een afspraak, hoe desperate kom je dan over? Nee, nee nee, ik moet je echt eerder zien. Relaxte date wordt dat dan uiteindelijk
Hij moet dr gewoon lekker laten zitten en zn energie op andere dingen richten en die hele afspraak afzeggen.
Ik zou best midden in de nacht voor een meisje naar de avondwinkel fietsen, maar dan moet er wel wat tegenover staan. Zo niet is het heel gauw afgelopen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:30 schreef Blue-ray het volgende:
[..]
same here
...hem midden in de nacht in de stromende regen naar de avondwinkel aan de andere kant van de stad laten fietsen en dan als hij doorweekt terugkomt gaan janken dat je die smaak niet lust.....zoiets.....this is going to be your life Nico!
deal fiets ik de volgende keer naar de avondwinkel voor je biertje en mag jij gaan janken dat je normaal altijd alcohol vrij bier drinktquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:31 schreef fathank het volgende:
[..]
Ik zou best midden in de nacht voor een meisje naar de avondwinkel fietsen, maar dan moet er wel wat tegenover staan. Zo niet is het heel gauw afgelopen.
Dat zou ik ook bij wijze van spreken voor een vent doen, dat heeft niks met schoothondjes te maken, maar met lief doen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:31 schreef fathank het volgende:
[..]
Ik zou best midden in de nacht voor een meisje naar de avondwinkel fietsen, maar dan moet er wel wat tegenover staan. Zo niet is het heel gauw afgelopen.
Sja je kunt aangeven dat je 4 weken heel lang vindt, maar je hoeft het niet te doen. Ze snapt dat zelf ook wel, daarom plant ze het ook over 4 weken.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:31 schreef dawg het volgende:
[..]
Nee, haar gewoon laten zitten en/of die afspraak afzeggen noem je geen frustiegedrag?
Aangeven dat je 4 weken/een maand gewoon lang vindt? Niks dwangmatigs aan. Ik ben het wel met je eens dat hij dat dan beter meteen had kunnen zeggen, met wat brutaliteit is niets mis. Maar TS is een schoothondje, hadden we al geconstateerd.
Je hebt ook helemaal gelijk en het kan ook gewoon nog helemaal goedkomen en misschien wordt ze nog helemaal hoteldebotel van Nicomart zo erg dat hij haar over een paar jaar de regen in jaagt naar de avondwinkel........naaahquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:50 schreef EggsTC het volgende:
HAHAwat denken jullie nou? Iemand hier is bijna verliefd op die meid en dan gaan ze zitten roepen "ja afzeggen die afspraak". Hoeveel kans zou er zijn denk je, dat de TS dat gaat doen? Ik gok dat dat even veel kans heeft als de loterij 12 keer achter elkaar winnen. Gewoon op die date gaan, wordt het wat dan is dat leuk, zoniet dan niet.
Zeker niet afzeggen en niet pushen. Je kan het ook omgekeerd zien; als je gaat pushen lijk je erachter aan te lopen en kom je nogal desperate over.... of je denkt oh een maand, wat interesseert mij het.
Wat een figuren hier joh
De kans is nul dat hij het afzegt, maar daarom zou hij het nog wel moeten doen. Je mag best een keer ruzie met jezelf hebben hoor. Die paar dagen is toch beter dan de hoop van minstens een maand dat het echt nog iets wordt.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:50 schreef EggsTC het volgende:
HAHAwat denken jullie nou? Iemand hier is bijna verliefd op die meid en dan gaan ze zitten roepen "ja afzeggen die afspraak". Hoeveel kans zou er zijn denk je, dat de TS dat gaat doen? Ik gok dat dat even veel kans heeft als de loterij 12 keer achter elkaar winnen. Gewoon op die date gaan, wordt het wat dan is dat leuk, zoniet dan niet.
Zeker niet afzeggen en niet pushen. Je kan het ook omgekeerd zien; als je gaat pushen lijk je erachter aan te lopen en kom je nogal desperate over.... of je denkt oh een maand, wat interesseert mij het.
Wat een figuren hier joh
Och ik begrijp die mensen wel, zij willen waarschijnlijk de TS behoeden voor een teleurstelling.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:50 schreef EggsTC het volgende:
HAHAwat denken jullie nou? Iemand hier is bijna verliefd op die meid en dan gaan ze zitten roepen "ja afzeggen die afspraak". Hoeveel kans zou er zijn denk je, dat de TS dat gaat doen? Ik gok dat dat even veel kans heeft als de loterij 12 keer achter elkaar winnen. Gewoon op die date gaan, wordt het wat dan is dat leuk, zoniet dan niet.
Zeker niet afzeggen en niet pushen. Je kan het ook omgekeerd zien; als je gaat pushen lijk je erachter aan te lopen en kom je nogal desperate over.... of je denkt oh een maand, wat interesseert mij het.
Wat een figuren hier joh
Ja, maar laten we eerlijk zijn, als iemand verliefd is dan houdt het op met "gaan zonder verwachtingen".quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:59 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Och ik begrijp die mensen wel, zij willen waarschijnlijk de TS behoeden voor een teleurstelling.
Als ik de TS was zou ik niet gaan pushen, en wel op die date gaan als het zover is, maar dan wel met de instelling : ‘’ik ga nu lekker eten met een collega/een vriendin, en meer niet’’
Mocht zij dan weldegelijk interesse hebben dan gebeurt het vanzelf, maar als zij dat niet heeft dan is het niet direct een anti-climax voor de TS.
Gaat de TS naar die date met in het achterhoofd dat er weleens wat zou kunnen gebeuren die avond, dan is de teleurstelling veel groter.
Sja, maar dan nog,...quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:01 schreef nicomart het volgende:
Mag ik nog even refereren aan het feit dat zij aanbood om wat af te spreken?
Een half jaar is zelfs in mijn ogen overdreven hoor..
Meerdere redenen inderdaad, maar de grootste reden is toch een lage prioriteit.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:59 schreef EggsTC het volgende:
Jamaar jullie gaan er al vanuit dat zij zo is, zonder haar te kennen. Een maand op een etentje wachten kan meerdere redenen hebben, geen voorbarige conclusies trekken.
Kan veel tijd in gaan zitten, hoor moet je niet onderschattenquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:03 schreef Verloren_onschuld het volgende:
[..]
Sja, maar dan nog,...
Moet ze zolang in de make-up zitten?
Ik zou toch zonder verwachtingen proberen te gaan, hoe moeilijk dat misschien ook is.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:01 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ja, maar laten we eerlijk zijn, als iemand verliefd is dan houdt het op met "gaan zonder verwachtingen".
Whoei.. die is sterk. Als dit niet over mezelf ging, had ik waarschijnlijk gezegd dat die rechtstreeks van Emiel Ratelband moest komenquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:05 schreef MarMar het volgende:
Ik zou het eerder omdraaien.
Ik zou niet met iemand afspreken over een paar weken als ik niet zeker zou weten dat ik dat wel wil.
Een lange termijn afspraak kan meerzeggend zijn dan een spurt of the moment.
@Nico,quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:11 schreef nicomart het volgende:
[..]
Whoei.. die is sterk. Als dit niet over mezelf ging, had ik waarschijnlijk gezegd dat die rechtstreeks van Emiel Ratelband moest komen
Die vergelijking had je nou net niet moeten maken, ik was tot op heden nog een sympatisant van je!quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:11 schreef nicomart het volgende:
[..]
Whoei.. die is sterk. Als dit niet over mezelf ging, had ik waarschijnlijk gezegd dat die rechtstreeks van Emiel Ratelband moest komen
Sorry.. het was een grapje. Ik probeer het voor mezelf gewoon zo luchtig mogelijk te houdenquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:24 schreef MarMar het volgende:
[..]
Die vergelijking had je nou net niet moeten maken, ik was tot op heden nog een sympatisant van je!
Dat is ook mijn plan.. Ik zie het gewoon als mogelijkheid en niet als een zekerheidje. Mocht er nu dan ook weer wat tussenkomen ofzo, is het van mijn kant gewoon over.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:25 schreef EggsTC het volgende:
Ik zou me pas terug trekken als ze hem nu probeert uit te gaan stellen.
Dat dus. Vroeger vaak genoeg gedaan in het kader van: "dat los ik later dan wel weer op, nu ben ik ff van het gezeik af".quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:21 schreef Blue-ray het volgende:
[..]
@Nico,
Serieus, een van de redenen dat ik bijvoorbeeld pas over een maand met iemand af zou spreken is dat ik geen zin in toestanden op dat moment( een man die zich wenend ter aarde stort en je smeekt of je echt niet met hem uit wilt enz) en dan denk... hmmm die date.. ojah die date... los ik later wel op.
Maar wie ben ik, het zegt niets over haar
ok, daten?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:35 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dat dus. Vroeger vaak genoeg gedaan in het kader van: "dat los ik later dan wel weer op, nu ben ik ff van het gezeik af".
Maar tegenwoordig zeg ik t maar gewoon gelijk als ik niks in iemand zie op dat vlak.
Ik zie niks in je op dat vlak.quote:
Aha, dus je bent nog wel game??quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 15:00 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik zie niks in je op dat vlak.
/flauw
Ja, en door het te zeggen weet ze meteen dat het nogal doorzichtig is, en geeft hij haar de kans hem gewoon eerlijk af te wijzen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:36 schreef Verloren_onschuld het volgende:
[..]
Sja je kunt aangeven dat je 4 weken heel lang vindt, maar je hoeft het niet te doen. Ze snapt dat zelf ook wel, daarom plant ze het ook over 4 weken.
Hahaha!quote:Een afspraak afzeggen, dan kun je het bij jezelf houden. Dat heeft niets met frustigedrag te maken, maar veel meer met voor jezelf opkomen. Zoniet, dan niet. Doei!![]()
De gouden tip bestaat niet. Iedereen is anders. Het is gewoon belangrijk (en logisch imo) dat je voor jezelf opkomt, je laat behandelen zoals je behandeld wilt worden, en zo niet, er iets van zeggen. Verder gewoon het aloude heerlijke cliche: jezelf zijn. Maskers zijn afknappers.quote:Ik heb dat in mijn vrijgezellentijd vaak genoeg gedaan, ook door ervaring wijzer geworden. Je moet niet teveel ruimte laten voor 'misschien', dat is de gouden tip.
Ik doe niet aan spelletjes spelen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 15:03 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Aha, dus je bent nog wel game??
Date?
This man speaks the truth !quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 15:40 schreef dawg het volgende:
De gouden tip bestaat niet. Iedereen is anders. Het is gewoon belangrijk (en logisch imo) dat je voor jezelf opkomt, je laat behandelen zoals je behandeld wilt worden, en zo niet, er iets van zeggen. Verder gewoon het aloude heerlijke cliche: jezelf zijn. Maskers zijn afknappers.
Wijze woorden, dawgie.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 15:40 schreef dawg het volgende:
[..]
Ja, en door het te zeggen weet ze meteen dat het nogal doorzichtig is, en geeft hij haar de kans hem gewoon eerlijk af te wijzen.
[..]
Hahaha!![]()
Hij: Zullen een keer iets gaan doen?
Zij: Ja is goed. Over een weekje of 4, 5 kan ik wel een keer.
Hij: Ok.
2 dagen en vele overpeinzingen later...
Hij: Er is iets tussengekomen, ik moet helaas onze afspraak afzeggen!
Geloof je het zelf, dat dat goed werkt? Als TS de vrouwen voor het uitkiezen had gehad was dit topic er nooit geweest.
[..]
De gouden tip bestaat niet. Iedereen is anders. Het is gewoon belangrijk (en logisch imo) dat je voor jezelf opkomt, je laat behandelen zoals je behandeld wilt worden, en zo niet, er iets van zeggen. Verder gewoon het aloude heerlijke cliche: jezelf zijn. Maskers zijn afknappers.
Haha, inderdaad. Ik heb de afgelopen +/- 50 reacties met opgetrokken wenkbrauwen zitten lezen. TS blijkt nu opeens slaafs te zijn, het object van zijn affectie is dominant en 'gebruikt' hem... seriously, what the fuck?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:05 schreef EggsTC het volgende:
Ja ik vind ook dat er een beetje teveel "voor haar gedacht" wordt hier. Je weet niet waarom ze het over een maand wilt. Iedereen gaat gelijk uit van het doemscenario "OH ZE VINDT JE NIETS, WANT ZE WIL PAS OVER EEN MAAND". Whehe.
Dat heeft niets te maken met spelletjes; game, dat zijn de figuurlijke hertjes waar op gejaagd wordtquote:
met andere woorden " she's playing games with you"quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:10 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Dat heeft niets te maken met spelletjes; game, dat zijn de figuurlijke hertjes waar op gejaagd wordt
En jij loopt nog vrij rond was mijn stelling...
[ afbeelding ]
Stelling twee is inmiddels dat jij een hertje bent met misleidende taktieken, want:
Je geeft geen antwoord op mijn vraag....
Weetiktochquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:24 schreef Blue-ray het volgende:
[..]
met andere woorden " she's playing games with you"
Het was een woordspeling. Vandaar ook mijn PI.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:10 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Dat heeft niets te maken met spelletjes; game, dat zijn de figuurlijke hertjes waar op gejaagd wordt
En jij loopt nog vrij rond was mijn stelling...
[ afbeelding ]
Stelling twee is inmiddels dat jij een hertje bent met misleidende taktieken, want:
Je geeft geen antwoord op mijn vraag....
Je wordt al gebatstquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:30 schreef Kluts het volgende:
[..]
Het was een woordspeling. Vandaar ook mijn PI.
Observatie is het keyword hier dus.
Of ik in de game ben?
Ik speel geen spelletjes, zei ik al, dus als je nou ff heeeeel goed nadenkt.
That's one way of putting it.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |