Lompste en meest achterlijke kutadvies ooit. Echt zo'n enorme dooddoener.quote:Op maandag 29 september 2008 13:46 schreef Canisfire het volgende:
Out of your league is sowieso een excuus voor verlegen autisten om zichzelf wijs te maken dat het toch nooit gaat lukken. Gewoon lekker jezelf zijn en maar zien wat er gebeurt.
Het is wel een goed advies, alleen niet in deze situatie.quote:Op maandag 29 september 2008 13:48 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Lompste en meest achterlijke kutadvies ooit. Echt zo'n enorme dooddoener.
TS IS zichzelf en daarmee lukt het niet.
"Ik durf niemand aan te spreken, wat moet ik doen?"
- gewoon jezelf zijn
Flikker op man
TS moet juist boven zichzelf stijgen.
En het wordt bijna alleen in deze situatie gegeven. Ruk dus. Moet je voor de grap R&P eens een weekje in de gaten houden. Komt deze "suggestie" 50x langs en allemaal in gevallen waarbij mensen juist NIET zichzelf zouden moeten zijn.quote:Op maandag 29 september 2008 13:51 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Het is wel een goed advies, alleen niet in deze situatie.
Nee kijk het probleem is vaak zelfvertrouwen bij dat soort gasten.quote:Op maandag 29 september 2008 13:48 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Lompste en meest achterlijke kutadvies ooit. Echt zo'n enorme dooddoener.
TS IS zichzelf en daarmee lukt het niet.
"Ik durf niemand aan te spreken, wat moet ik doen?"
- gewoon jezelf zijn
Flikker op man
TS moet juist boven zichzelf stijgen.
Juist...dus dat is de natuurlijk staat van TS. Dan is 'ie zichzelf.quote:Op maandag 29 september 2008 13:52 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Nee kijk het probleem is vaak zelfvertrouwen bij dat soort gasten.
Correct, dat is dus boven jezelf uitstijgen en NIET jezelf zijn. Of in ieder geval niet zoals je in de "probleemstatus" bent.quote:Nog al wiedes anders vraag je geen advies via een forum.
Maar daar zit het hem in want de adviesen die ze dan vervolgens veel krijgen is ja ga dit of dat doen en zus enzo.
Met als gevolg dat de vrouw in kwestie denkt huh wat doet hij opeens anders dan anders rare kwibus is het eigenlijk, Als het goed is word zelfs de meest verlegen persoon door te werken aan zijn zelfvertrouwen iemand waarbij het langzaam beter zou gaan.
En dat is natuurlijk helemaal een lompe uitspraakquote:En als je te verlegen bent om iemand ook maar aantespreken dan moet je misschien niet aan daten denken.
Zichzelf zijn wordt denk ik meer bedoeld als je niet heel anders voordoen dan je bent. Anders krijg je dat ze hele andere verwachtingen krijgt. Natuurlijk moet je meer lef tonen enzo dan dat je normaal doet, maar jem oet niet ineens van diepzeeduiken houden als je het niks vindtquote:Op maandag 29 september 2008 13:48 schreef Nembrionic het volgende:
TS IS zichzelf en daarmee lukt het niet.
TS moet juist boven zichzelf stijgen.
Inderdaad dat bedoel ik.quote:Op maandag 29 september 2008 13:58 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Zichzelf zijn wordt denk ik meer bedoeld als je niet heel anders voordoen dan je bent. Anders krijg je dat ze hele andere verwachtingen krijgt. Natuurlijk moet je meer lef tonen enzo dan dat je normaal doet, maar jem oet niet ineens van diepzeeduiken houden als je het niks vindt
maar daar gaat deze hele discussie natuurlijk niet over. Het gaat erom hoe ik een meisje (dat naar mijn gevoel te knap zou zijn voor mij) mee uit kan vragen. En daarvoor hoef ik mezelf niet anders voor te doen, maar blijkbaar dus wat meer lef tonenquote:Op maandag 29 september 2008 14:02 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Inderdaad dat bedoel ik.
Als ts zich namelijk wel helemaal anders gaat voordoen is de relatie natuurlijk gedoemt om binnen maximaal twee maanden te mislukken dat hou je gewoon niet vol en dan komt de aap uit de mouw . Dat heb ik zelf toen ik jonger was vaak genoeg meegemaakt.
Bovendien is jezelf helemaal willen veranderen voor een vrouw bijna altijd een garantie voor nog minder eigenwaarde als het eenmaal stuk gelopen is.
Iets meer lef inderdaad zolang je snapt dat je verder geen rare dingen moet gaan uithalen om toffer op haar overtekomen zit je goed. Ik gaf het relatie punt alleen maar aan omdat je haar natuurlijk mee uitvraagt voor meer je bent immers verliefdquote:Op maandag 29 september 2008 14:07 schreef nicomart het volgende:
[..]
maar daar gaat deze hele discussie natuurlijk niet over. Het gaat erom hoe ik een meisje (dat naar mijn gevoel te knap zou zijn voor mij) mee uit kan vragen. En daarvoor hoef ik mezelf niet anders voor te doen, maar blijkbaar dus wat meer lef tonen
Mooie flame.quote:Op maandag 29 september 2008 13:48 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Lompste en meest achterlijke kutadvies ooit. Echt zo'n enorme dooddoener.
TS IS zichzelf en daarmee lukt het niet.
"Ik durf niemand aan te spreken, wat moet ik doen?"
- gewoon jezelf zijn
Flikker op man
TS moet juist boven zichzelf stijgen.
goeie toevoegingquote:Op maandag 29 september 2008 14:08 schreef Cuegirllie het volgende:
Lef is natuurlijk altijd handig als je iemand mee uit wil vragen
En ook al is ze knap, genoeg mooie meiden die buiten rondlopen met een lelijke kerel (nee, ik zeg niet dat jij lelijk bent)
zolang je dit blijft denken kan je het vergeten!quote:Op maandag 29 september 2008 14:07 schreef nicomart het volgende:
dat naar mijn gevoel te knap zou zijn voor mij
Ik maakte alleen even een samenvatting van dit topicquote:Op maandag 29 september 2008 14:17 schreef rival het volgende:
[..]
zolang je dit blijft denken kan je het vergeten!
quote:Op maandag 29 september 2008 14:29 schreef misteriks het volgende:
Wees gewoon je "klunsachtig" overkomende zelf TS ! dan komt alles goed ! ze gaat niet me je ouwehoeren voor niets!
Ik heb hetzelfde meegemaakt vroeger. Op m'n toenmalige werk werd ik stapelverliefd op de vrouw vd baasZe was imo ook faaaaaaaar out of my league en tevens 5 jaar ouder. Ze was het type waar wel 99.5% vd mannen door aangetrokken werd... De aantrekkingskracht was zoooo sterk dat ik haast het bedrijf wou verlaten...
Wel, ze is gescheiden van haar vent, en ikzelf heb er 5 jaar mee samengewoond... waarom het uiteindelijk slecht is afgelopen is een ander verhaal....
Maar, wat ik toen wel geleerd heb ; is dat de hyperknappe most wanted vrouwen ook maar gewoon vrouw zijn en gevoelens hebben. Ik kan je zeggen dat deze vrouwen het vaak lastiger hebben ih leven dan de meer normale. Ze krijgen veel vooroordelen, jaloezie en ongewenste voorstellen naar het hoofd geslingerd; terwijl ze vaak maar even "normaal" zijn dan de rest ...
Dusss, TS, volg je gevoelens en leef op die wolk
Er zullen altijd nog genoeg mannen zijn dat niet hebben hoorquote:Op maandag 29 september 2008 14:37 schreef thumper het volgende:
helemaal goed
(Als iedere man denkt 'die vrouw is veel te knap voor me' dan blijft die vrouw ook maar alleen over)
Da's waarquote:Op maandag 29 september 2008 14:40 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Er zullen altijd nog genoeg mannen zijn dat niet hebben hoorin de zin van dat ze zichzelf knap genoeg vinden
ja, maar dat zijn vaak de macho's ; en sommige van die Uberknappe vrouwen vallen daar niet opquote:Op maandag 29 september 2008 14:40 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Er zullen altijd nog genoeg mannen zijn dat niet hebben hoorin de zin van dat ze zichzelf knap genoeg vinden
Als dat zo is, zal de vrouw idd alleen blijven of genoegen nemen met zo'n macho man OF ze zal zelf het touw in handen nemen om zo'n minder knappe man te krijgen. Probleem opgelostquote:Op maandag 29 september 2008 14:43 schreef misteriks het volgende:
ja, maar dat zijn vaak de macho's ; en sommige van die Uberknappe vrouwen vallen daar niet opdus , bovenstaande heeft min of meer gelijk in deze
nee daar heb je gelijk in.quote:Op maandag 29 september 2008 14:51 schreef Strani het volgende:
Ben ik erg controversiëel bezig als ik zeg dat TS eerst aan z'n zelfverzekerdheid moet werken voordat hij dat meisje probeert te strikken?
Neuh. Je kunt wel één keer lef tonen, maar als je dan de rest van de relatie onzeker bent (dat je haar niet waard bent o.i.d.) heeft het nog geen zin.quote:Op maandag 29 september 2008 14:51 schreef Strani het volgende:
Ben ik erg controversiëel bezig als ik zeg dat TS eerst aan z'n zelfverzekerdheid moet werken voordat hij dat meisje probeert te strikken?
ik weet nog dat ik een aantal jaren terug een meisje kreeg die VER "buiten mijn league lag...."quote:Op maandag 29 september 2008 15:02 schreef nicomart het volgende:
Ik ben verder helemaal niet jaloers aangelegd en het lijkt me dat mijn vertrouwen al genoeg geboost is als ik dit voor elkaar krijg..
dat klopt...quote:Op maandag 29 september 2008 15:19 schreef nicomart het volgende:
ach ja.. we zien wel hoe het loopt
Dan zijn we in ieder geval weer een ervaring rijker![]()
Vind er maar van wat je wil. Of het wel of niet werkt ligt ook helemaal aan wat voor een beeld de vrouw van de man heeft. Indien ze hem kent als een aardige jongen dan heeft ze niets door, als ze denkt dat je een of andere player bent en ze eigenlijk niets van je moet dan heeft ze wel een schild omhoog ja.quote:Op maandag 29 september 2008 13:44 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
Ik zou je nogal vooringenomen vinden.
Als iemand je leuk vindt gaat ze liever mee lunchen als je het gewoon vraagt op een manier alsof je het heel fijn zou vinden als ze met je gaat lunchen. Dan geef je namelijk aan dat je haar leuk vindt.
Op deze mindfuck manier doe je net alsof het vanzelfsprekend is dat iemand wel met jou wil lunchen. En wat je van haar vindt laat je dan niet zien. Lekker veilig.
Ik heb weinig zicht op wat voor een type zij is of jij bent, maar ik denk dat zoiets misschien net wat te wanhopig overkomt. Gewoon bij de volgende keer dat jullie samen staan te roken het weer naar boven brengen, dan komt alles vast wel goed.quote:Op maandag 29 september 2008 16:22 schreef nicomart het volgende:
Maar nu moet ik zeker niet te snel reageren met: "jaaaaa, drinken en zo snel mogelijk" natuurlijk? Want dat wil ik eigenlijk wel namelijk
Netjes hoor! Zo moeilijk was het nou, als zij het kan moet jij het toch ook kunnen de volgende keer?quote:Op maandag 29 september 2008 16:22 schreef nicomart het volgende:
uhm.. omdat ik jullie toch op de hoogte wil houden van de vorderingen, ga ik dat natuurlijk ook doen.
Maar aan de ene kant schaam ik me nu een beetje en aan de andere kant moet ik stiekem wel een beetje glunderen. Ik had een mailtje gestuurd (schaammomentje dus), dat het roken eigenlijk veel te kort was, maar dat het een leuke onderbreking was van mijn werk en mijn saaie mannelijke collega's.
Waarop ze liet weten dat ik altijd mocht mailen om te roken en dat we anders maar eens ergens wat moeten gaan drinken om bij te kletsen.![]()
Maar nu moet ik zeker niet te snel reageren met: "jaaaaa, drinken en zo snel mogelijk" natuurlijk? Want dat wil ik eigenlijk wel namelijk
Dussuh, jij was bang haar mee te vragen om wat te drinken en nu heeft ze eigenlijk jou gevraagdquote:Op maandag 29 september 2008 16:42 schreef nicomart het volgende:
Nou heb teruggestuurd en eerst ingegaan op het roken zelf en daarna even kort dat wat drinken wel een goed plan is. Volgende keer breng ik het wel ter sprake, zodat we wat kunnen plannen.
Ik heb nu dan opeens geen zin meer om te werken trouwens
Nu kom je in de fase dat je jezelf loopt op te vreten over wat haar reactie zal zijn... Elke keer dat je het geluidje van "nieuwe mail" krijgt slaat je hart een slag over en kijk je of zij het is. En dan die teleurstelling als blijkt dat het mailtje niet van haar is. En als het mailtje wel van haar is durf je hem eigenlijk niet te openen, want uiteraard ben als man toch nog altijd zo bang voor die afwijzingquote:Op maandag 29 september 2008 16:42 schreef nicomart het volgende:
Nou heb teruggestuurd en eerst ingegaan op het roken zelf en daarna even kort dat wat drinken wel een goed plan is. Volgende keer breng ik het wel ter sprake, zodat we wat kunnen plannen.
Ik heb nu dan opeens geen zin meer om te werken trouwens
Jij ligt al zo lang uit de markt, je weet niet waarover je praat.quote:Op maandag 29 september 2008 12:58 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
mèn, heb jij dan echt nog nooit gehoord van de friendzone![]()
( en ja, dit is een ironische post, want ik ben het met je eens)
quote:Op maandag 29 september 2008 16:45 schreef MarMar het volgende:
[..]
Dussuh, jij was bang haar mee te vragen om wat te drinken en nu heeft ze eigenlijk jou gevraagd
Als je nu nog gaat miepen over onzekerheidjes krijg je een klap van me!
Enjoy
nee, ze had al laten weten dat we wel het er nog wel over zouden hebben.quote:Op maandag 29 september 2008 16:46 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Nu kom je in de fase dat je jezelf loopt op te vreten over wat haar reactie zal zijn... Elke keer dat je het geluidje van "nieuwe mail" krijgt slaat je hart een slag over en kijk je of zij het is. En dan die teleurstelling als blijkt dat het mailtje niet van haar is. En als het mailtje wel van haar is durf je hem eigenlijk niet te openen, want uiteraard ben als man toch nog altijd zo bang voor die afwijzing
Het kan alle kanten op in elk geval, maar dat ze jou heeft gevraagd is natuurlijk prima.quote:Op maandag 29 september 2008 16:57 schreef nicomart het volgende:
[..]![]()
Maar het kan natuurlijk ook allemaal gewoon "als vrienden" bedoeld zijn![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |