Nee, nummer uit een set van Arman van Heldenquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 22:54 schreef Cocktailprikker het volgende:
you've kissed a girl and you liked it?
zag ik ook vanochtend pasquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 22:54 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik zie nu pas dat Muck in de OP staat.
das bijna hetzelfde inderdaadquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 22:55 schreef Houniet het volgende:
[..]
Nee, nummer uit een set van Arman van Helden.
Ik zag het al eerder, eigenlijk post ze hier nooit meerquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 22:54 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik zie nu pas dat Muck in de OP staat.
Moet ze 'm wel eerst gezien hebbenquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 22:55 schreef Houniet het volgende:
Die TT! Die vraagt om gewijzigd te worden!
En dan?quote:
Hebben we Grunn ingehaald en zijn we de koning van STAquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 23:02 schreef Houniet het volgende:
En dan?
Dat is dan weer een probleem. Vandaag nog een aanslag wegenbelasting ontvangen. En binnenkort nog die parkeerbon. En zeer waarschijnlijk ook nog geflitst in Duitslandquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 23:19 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ow en geld om te tellen natuurlijk dan he
October Roadquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 23:22 schreef Yashaaaaa het volgende:
[ afbeelding ]
Die vent is zo gangster he
Daarom: films kijken zonder ondertiteling, en als je het dan niet kan volgens met UK subs. NL subs is zo vaak ruk dat het niet meer te volgen is.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 23:25 schreef Yashaaaaa het volgende:
Soms is die ondertiteling wel om te huilen
Hij zegt: I am a sort of a renaissance man
vertaling: Ik ben een soort reincarnatie man
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |