Kom op, verre van origineel.quote:Op maandag 31 maart 2008 11:26 schreef DaMart het volgende:
[..]
En als Geert Greta had geheten, was het een docuvrouwtaire geweest, natuurlijk.
quote:Op maandag 31 maart 2008 19:32 schreef sander89 het volgende:
Bij de HSL zijn bijna geen machinisten bijvoegt om op het hele traject te rijden, dus die worden bij Brussel/Antwerpen afgewisseld.
quote:Op maandag 31 maart 2008 12:58 schreef DroogDok het volgende:
De taal van het land waat je verblijfdt spreken is de eerste en denk ik ook de belangrijkste stap op weg naar integratie.
Probeer eens om te zetten in een .txt-bestand.quote:Op maandag 31 maart 2008 22:22 schreef maartena het volgende:
[..]
Nog sterker: Mijn oom (katholiek van oorsprong) mocht alleen met mijn huidige tante (gereformeerd) trouwen van haar ouders als hij eerst converteerde
Dat zijn de betere scheuren.quote:Op dinsdag 1 april 2008 09:29 schreef Scorpie het volgende:
Beste is om te verkopen (hopelijk met winst) en dan de hypotheek aflossen.....hopelijk hou je hier niet teveel kleurscheuren aan over...
quote:Op maandag 31 maart 2008 18:46 schreef maril het volgende:
dat gegil van Gwen ging vrijdagavond ook tussen merg en been.
Het meest fascinerende vind ik die Dr.quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:31 schreef Bombshell het volgende:
Ik zou dr dumpen. Denk dat je meer voor de voelt als zei voor jou dus dumpen zal wel alstig worden haha
Of je moet zoveel afstand van dr kunnen nemen en dan kijken of je nog af en sex met dr kan hebben maar niet dat dr dan gevoelens bij komen kijken
Schrijven op een forum lijkt natuurlijk ook op een work-out.quote:Op woensdag 2 april 2008 18:31 schreef tonja het volgende:
[..]Wat weet je je altijd geestig uit elkaar te drukken
Ik vind het dan ook een erg geestige uitdrukking!!quote:Op woensdag 2 april 2008 21:28 schreef tonja het volgende:
Dat was expresHeb ik gejat van iemand, ik geloof van Koot en Bie.
Niet over de draden struikelen!quote:Op donderdag 3 april 2008 00:34 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Was helemaal afgekickd, maar met draadloop netwerk en een nieuwe laptop op mijn schoot op de bank is het wel weer een bietje verslavend merk ik...
Werkelijk?quote:Op donderdag 3 april 2008 08:39 schreef dimage het volgende:
Gevalletje pedofiel. Heeft 30.000 filmpjes/plaatjes in zijn bezit met de meest gruwelijke kinderporno. Kinderen van 3 tot een jaartje of 14. Meneer duikt in de rol van slachtoffer en krijgt daarna de eis van 1 jaar waarvan een half jaar voorwaarlijk.
Wanneer komen er eens wetten tegen dit soort smeerlappen waarin wordt geregeld dat ze gecastreerd worden. Laten ze het maar voelen wat ze aan het doen zijn.
Toch te zot voor woorden. Half jaartje cel.
Terechte smiley!quote:Op donderdag 3 april 2008 11:09 schreef Houniet het volgende:
Wij willen al jaren parachute springen op Texcel. Komt er alleen nooit van.
Handig zo'n forum.quote:Op donderdag 3 april 2008 11:23 schreef Paramnesia het volgende:
[..]
Hear, hear.
Ik was vroeger netzo als TS, en pas toen ik met wat mensen omgingen die me erop wezen dat je altijd je recht moet pakken en je niet moet laten naaien door onbekenden werd ik wat sterker.
Het kost even tijd, maar neem iemand mee die sterk in zn schoenen staat en schijt heeft. Observeer hoe hij het doet, en welke woorden en forumeleringen hij/zij gebruikt. En leer.![]()
geen fout, maar in deze zin klopt het niet...quote:Op donderdag 3 april 2008 15:51 schreef Underdoggy het volgende:
Tja ze komt echt uit zo'n hele "hechte" familie die meteen met het vingertje begint te zwaaien. Paps en mams moesten natuurlijk meteen komen toen het onheil geschied was en bemoeien zich er nu ook flink mee. Het was wel een redelijk extreem scherp mes en ze hadden het al niet op mij gemunt.
Eendagsvliegen.quote:Op donderdag 3 april 2008 18:58 schreef zwemmerseczeem het volgende:
Arabische cijfers.
Satesaus.
Boeddisme.
Overgeleverd werk van de Oude Grieken.
Speculaaskruiden.
Buskruit.
Thee.
Falafel.
Kalligrafie.
Cacaodranken.
Het oudste heldendicht ter wereld.
Baklava.
Vuurwerk.
Gelukskoekjes.
Wortels van de hedendagse popmuziek.
En maar schoppen met die tenen.quote:Op donderdag 3 april 2008 22:45 schreef Meki het volgende:
Dat is anders gegaan.. In de Islaam kennen wij geen haat en geen geweld. tenzij je wordt aangevallen door kruistochten met nadruk op christetenen etc. je mag je zelf verdedigen
quote:Op donderdag 3 april 2008 20:01 schreef Amadeo het volgende:
Het is pas de 3e dag na ontvangst, dus ik zou deze nog moeten kunnen retoureren, ook hoort de MP3-speler niet bij de uitzonderingen.
Aangezien alle winkeld in België het BW moeten volgen zou ik deze MP3-speler dus gewoon moeten kunnen retoureren, er staat niets in over het (al dan niet) openen van de verpakking van je aangekochte product.
Het meest logische lijkt me i.i.g. wel dat de algemene voorwaarden belangrijker zijn, maar ik ken genoeg mensen die een product konden ruilen/retoureren, zelfs na gebruik, laat staan het openen van de verpakking.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |