Topper, mijn favoriete modquote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:21 schreef -Vaduz- het volgende:
Dank je, slot hangt.
is al wat beter.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:19 schreef -Vaduz- het volgende:
Zoiets dan?
Zo heb ik het wel gezien ja, staat ook in linkjestopic bij Oost.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:55 schreef Grulez het volgende:
"jason oost" wat vinden jullie van hem
Of is dit nu het centrale jason oost topic?
(verkapte tvp)
Houd mij erbuiten jaquote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:57 schreef EnGCatjuh het volgende:
Mods hebben duidelijk weinig creativiteit meer...
Spreek me dan persoonlijk aan, beetje de creativiteit van Ray en venom in twijfel trekken.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:57 schreef EnGCatjuh het volgende:
Mods hebben duidelijk weinig creativiteit meer...
Die profiteren ook alleen maar van die creatieve acties van die voetballers. Weinig crea-bea aan.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 17:39 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Spreek me dan persoonlijk aan, beetje de creativiteit van Ray en venom in twijfel trekken.
Ik zeg nergens dat een directe reactie op een TT of OP offtopic is. Alleen rond het MvB-topic is het afgelopen en zijn wij het zat, die discussie loopt nu al bijna vijf maanden en dat gaan wij niet in den treure herhalen. Niet hier en niet in het MvB-topic. Dat is al hoevaak duidelijk gemaakt, maar je blijft maar steeds weer beginnen over de TT en OP. We houden het MvB-topic waarvoor het is; discussieren over Marco van Basten en alles wat daar omheen mee te maken heeft.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:09 schreef Tennessee het volgende:
Beste RayMania,
kan je me alsjeblieft uitleggen hoe een directe reactie op een TT of OP off-topic en dus verboden kan zijn?
hee, de Fok!-FB-huillie-van-het-jaar-2007!!!! Ik moet wel een beetje mijn best doen mijn titel te verdedigen. toch?quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:15 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Tennessee is weer terug zie ik
Dus zeg je wél dat in dát topic direct reageren op de OP en/of TT off-topic is... Waarom mag MONTANA zich wél op zijn borst kloppen dat hij zo'n "succesvolle" topicreeks in stand houdt als er niet op die TT en OP gereageerd mag worden? Waarom moet ik me elke keer wél ergeren aan die TT en OP?quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:16 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ik zeg nergens dat een directe reactie op een TT of OP offtopic is. Alleen rond het MvB-topic is het afgelopen en zijn wij het zat, die discussie loopt nu al bijna vijf maanden en dat gaan wij niet in den treure herhalen. Niet hier en niet in het MvB-topic. Dat is al hoevaak duidelijk gemaakt, maar je blijft maar steeds weer beginnen over de TT en OP. We houden het MvB-topic waarvoor het is; discussieren over Marco van Basten en alles wat daar omheen te maken heeft.
Moet ik het Jip en Janneke taal uitleggen? Ik weet het niet hoor.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:18 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Dus zeg je wél dat in dát topic direct reageren op de OP en/of TT off-topic is...
Jij zeurt omdat je de TT en OP aangepast wilt hebben, M0NTANA zeurt niet, maar wil het gewoon over Marco van Basten hebben. Elke keer begin jij er weer over en rakelt de discussie op. Die tijd is geweest, zie daarvoor mijn laatste zin van m'n post hierboven.quote:Waarom mag MONTANA zich wél op zijn borst kloppen dat hij zo'n "succesvolle" topicreeks in stand houdt als er niet op die TT en OP gereageerd mag worden?
Ik zou het in de persoonlijke hoek zoeken.quote:Waarom moet ik me elke keer wél ergeren aan die TT en OP?
Zie daarvoor mijn laatste zin van m'n post hierboven.quote:En waarom verwijs je me naar de FB als je me in de FB gaat vertellen dat ik mijn mond moet houden?
Ik had slechts een TVP nodigquote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:16 schreef Tennessee het volgende:
[..]
hee, de Fok!-FB-huillie-van-het-jaar-2007!!!! Ik moet wel een beetje mijn best doen mijn titel te verdedigen. toch?
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:30 schreef Tennessee het volgende:
RayMania; Dat jij het nou eens bent met de mening van MONTANA dat Van Basten ontslagen zou moeten worden, prima, dat moet jij weten,
quote:Op woensdag 9 januari 2008 11:38 schreef RayMania het volgende:
Ik ben het trouwens overal wel mee eens wat Tennesee zegt. Daar is geen speld tussen te krijgen; de beste kwalificatiereeks, twee keer gekwalificeerd, weinig tegengoals, beste WK-poule. Allemaal goede resultaten. Het zou bizar zijn als Van Basten weg moest, eerlijk is eerlijk.
Overdrijf niet zo en maak niet van een mug een olifant. Er wordt niet geprovoceerd. Wat is jouw post van die lange 'reserve-OP' dan wel niet. Ook maar verwijderen?quote:maar nu wordt die topic zelfs aan mij opgedragen... Dat is toch niets anders dan provoceren? Waarom mag er wél geprovoceert worden maar mag daar niet op gereageerd worden?
WIj passen niks aan, de OP en TT is keuze van de topicstarter (ik val in herhaling volgens mij). Net zoals jij straks gewoon een 'Marco van Basten wordt wereldkampioen #xx' kan openen, mits je de eerste bent (zoals altijd in VBL, ik val in herhaling), dan blijft-ie open. Als iemand dan klaagt over de TT of OP zeg ik exact hetzelfde als ik nu tegen jou hebt gezegd.quote:Als je écht puur discussie wil over Van Basten en geen gezeik over de TT en de OP, dan moet je de TT en OP aanpassen, dat doe je niet, prima, maar als je dan de TT en de OP toestaat, dan moet je toch ook discussie daarover toestaan? Anders is het toch gewoon niet eerlijk?
Ik vind niet dat ik overdrijf... En die post van mij is geen reserve OP maar de OP van één van de twéé door jullie gemergde topics, net zoals MONTANA elke keer dat er met mijn OP geopend wordt hij daar zijn OP onder zet doe ik dat bij de zijne omdat het twee topics in één zijn...dus twee OP's...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:40 schreef RayMania het volgende:
Overdrijf niet zo en maak niet van een mug een olifant. Er wordt niet geprovoceerd. Wat is jouw post van die lange 'reserve-OP' dan wel niet. Ook maar verwijderen?
Je valt in herhaling omdat je maar niet leest wat ik zeg... Ik vraag niet om het aanpassen van de TT of de OP, ik vraag waarom er niet op de OP en TT gereageerd mag worden, zéker nu hij aan mij is opgedragen...quote:WIj passen niks aan, de OP en TT is keuze van de topicstarter (ik val in herhaling volgens mij). Net zoals jij straks gewoon een 'Marco van Basten wordt wereldkampioen #xx' kan openen, mits je de eerste bent (zoals altijd in VBL, ik val in herhaling), dan blijft-ie open. Als iemand dan klaagt over de TT of OP zeg ik exact hetzelfde als ik nu tegen jou hebt gezegd.
En nu ben ik even weg.
Wij wel.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:45 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Ik vind niet dat ik overdrijf...
Prima hoor, ik zie geen probleem.quote:En die post van mij is geen reserve OP maar de OP van één van de twéé door jullie gemergde topics, net zoals MONTANA elke keer dat er met mijn OP geopend wordt hij daar zijn OP onder zet doe ik dat bij de zijne omdat het twee topics in één zijn...dus twee OP's...
Aanassen van de TT/OP, reageren op de TT/OP (ook al is-ie opgedragen), discussies over de TT/OP, allemaal detzelfde meuk. Geen zin meer in al die dingen in het MvB-topic; gewoon praten en discussieren over Marco van Basten en alles wat rond hem, Oranje, selecties, KNVB etc relevant is.quote:Je valt in herhaling omdat je maar niet leest wat ik zeg... Ik vraag niet om het aanpassen van de TT of de OP, ik vraag waarom er niet op de OP en TT gereageerd mag worden, zéker nu hij aan mij is opgedragen...
Wat wil je met deze uitspraken nou eigenlijk allemaal bereiken?quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:52 schreef Tennessee het volgende:
En ik vraag bij deze of ik een ban zou krijgen als ik jullie partijdig zou noemen?
Uhm, drink smakelijk!quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:52 schreef RayMania het volgende:
...
Aanassen van de TT/OP, reageren op de TT/OP (ook al is-ie opgedragen), discussies over de TT/OP, allemaal detzelfde meuk. Geen zin meer in al die dingen in het MvB-topic; gewoon praten en discussieren over Marco van Basten en alles wat rond hem, Oranje, selecties, KNVB etc relevant is.
Jammer trouwens dat je niet op mijn eerste quote ingaat, vond 'm wel aardig.
En nu echt weg, m'nwordt koud.
Wat ik hoop te bereiken is dat als mensen officieel het recht krijgen mij te provoceren ik daar tenminste iets op terug mag zeggen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:54 schreef sjimz het volgende:
[..]
Wat wil je met deze uitspraken nou eigenlijk allemaal bereiken?
De logica ontgaat me even.
Dat is in ieder geval een duidelijke reactie... Jammer dat hij wat minder inhoudelijk is...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:21 schreef dndiek het volgende:
Tennessee, gooi je account door de shredder of zo, niets word je opgedrongen. Jij kiest er zelf voor om op Fok! te reageren en daar gelden bepaalde regels.
Vaduz, dankjewel voor je reactie... Ik neem het inderdaad soms wel persoonlijk op, maar ik word zo nu en dan ook wel flink persoonlijk aangevallen. Ik had inderdaad inmiddels wel opa kunnen zijn en die knipoog is er bij mij best wel hoor, let maar op. Waar ik alleen wél boos om word is de ongelijke behandeling waar ik me slachtoffer van voel. Ik kom hier vooral om te discusseren omdat ik dat leuk en interessant vind, om te leren van anderen en soms ook anderen een beetje te helpen als dat kan. Als jullie mij gewoon laten reageren als ik geprovoceert word, óf tegen mensen die mij provoceren zeggen dat ze dat niet moeten doen, dan hebben jullie van mij ook geen last verder, maar als jullie komen met "je wordt helemaal niet geprovoceert en verder moet je je mond houden of je account door de shredder halen", ja, dat vind ik niet leuk.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:27 schreef -Vaduz- het volgende:
Tennessee, mijn hoofdpunt is: trek jij je alles niet te persoonlijk aan? Volgens mij ben je een volwassen kerel, voor zover ik het weet. Waarom wil je je telkens verdedigen, laat je je telkens uit de tent lokken, maak je zo'n heibel van alles en nog wat?
Fok heeft, forumwijd, een ondeugend randje waarbij grenzen zo af en toe opgezocht worden. Zaak is om daar met een knipoog mee om te gaan en te blijven gaan. En die knipoog is er te weinig bij jou, vind ik. Je hebt hier personen op het forum lopen die veel meer te verduren krijgen, maar er boven blijven staan. (provocaties, cynische opmerkingen enz)
Is Fok zo wel ontspanning voor je? Ik hoop het wel en ik hoop niet dat alles aankaarten hier die ontspanning voor je inhoud. Want blijf je in je denken volharden dan vallen we constant in herhaling. Het is hier zoals het is, probeer dat te aanvaarden.
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:19 schreef -Vaduz- het volgende:
...
Reageer je op een provocatie dan springen de vaste groep aan 'fans' van jou er bovenop en dan kom je weer terecht in iets waar je gewoon niet in wil zitten en gaat het topic een kant op die we niet willen.
Op straat ga ik die figuur aanhouden maar dat is niet omdat ik mezelf beledigd voel want ik heb een hele dikke huid hoorquote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:07 schreef Tennessee het volgende:
Sjimz, jij bent politieagent.... Als jij voor je werk op straat loopt en er gaat iemand voor je staan en die steekt twee middelvingers naar je op, wat doe jij dan? Of ander voorbeeld... Als ik van mijn ikoontje een politie logo met een grote rode streep erdoor en twee opgestoken middelvingers ernaast zou maken, hoe lang zou het dan duren tot ik gesommeert zou worden dat aan te passen? Of een topic met als titel "De Nederlandse politie moet ontslagen worden" en dan een foto van een agent met een rode streep erdoor en twee opgestoken middelvingers er naast als OP?
Dankjewel voor je reactie. Dan ben je het dus, als ik je goed begrijp, met me eens dat het in principe een provocatie of een belediging is, maar dat dat in de context van fok geen probleem zou hoeven te zijn? Maar wat heeft een goedbedoelde, vriendelijke en (hopelijk) leuke provocatie op fok voor zin als je er niet op mag reageren, soms serieus en soms met een knipoog?quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:31 schreef sjimz het volgende:
[..]
Op straat ga ik die figuur aanhouden maar dat is niet omdat ik mezelf beledigd voel want ik heb een hele dikke huid hoorDat zijn gewoon afspraken die we onderling met elkaar gemaakt hebben.
Op Fok kan ik er hartelijk om lachen![]()
Ik zal in ieder geval lekker in dat topic gaan posten met een knipoog en als laatste een FB topic openen om er voor te zorgen dat de TT verandert.
Eventjes eropop reageren is niet erg, dat accepteer ik van jou ook wel. Als er dan maar snel een punt achter gezet wordt en er weer serieus gediscussieerd wordt. Zoals je ook discussieert als je visite hebt ofzo.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:29 schreef Tennessee het volgende:
Als ik nou straks weer het volgende deel open, en in de OP montana of sjimz of zo provoceer, mogen zij daar dan óók niet op reageren van jullie en laten jullie die OP dan ook gewoon staan?
Ik ben het er mee eens dat het provocatie is en in de context van Fok heb ik daar zeker geen problemen mee. Ik hou altijd wel van een beetje scherpe humor. Maar dat is echt persoonlijk.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:34 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Dankjewel voor je reactie. Dan ben je het dus, als ik je goed begrijp, met me eens dat het in principe een provocatie of een belediging is, maar dat dat in de context van fok geen probleem zou moeten zijn? Maar wat heeft een goedbedoelde, vriendelijke en (hopelijk) leuke provocatie op fok voor zin als je er niet op mag reageren, soms serieus en soms met een knipoog?
dat zijn je collega's dan dus niet me je eens geloof ik...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:36 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Eventjes eropop reageren is niet erg, dat accepteer ik van jou ook wel. Als er dan maar snel een punt achter gezet wordt en er weer serieus gediscussieerd wordt. Zoals je ook discussieert als je visite hebt ofzo.
Ik denk eerder dat het een probleem is dat jij dingen over me aanneemt terwijl je me helemaal niet kent.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:37 schreef sjimz het volgende:
Het enige probleem denk ik is dat jij de verhoudingen tussen serieus en knipoog redelijk kwijt bent hier in VBL.
Dat is het niet. We praten hier nu over om tot iets te komen. Mijn collega's en ik constateerden dat reageren op provocaties constant leidt tot gedoe, keer op keer, zonder dat de spreekwoordelijke punt er snel achter werd gezet. Dan is het vroeg afkappen van de reacties op provocaties niet meer dan logisch.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:39 schreef Tennessee het volgende:
[..]
dat zijn je collega's dan dus niet me je eens geloof ik...
Wat voor gedoe dan? De discussie gaat wat mij betreft prima totdat er elke keer een van jullie tussendoor komt om me er even op te wijzen dat dáár niet over gepraat mag worden omdat het off-topic is, terwijl het juist een directe reactie op de TT of de OP is, en méér ON-topic kán niet volgens mij...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:44 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dat is het niet. We praten hier nu over om tot iets te komen. Mijn collega's en ik constateerden dat reageren op provocaties constant leidt tot gedoe, keer op keer, zonder dat de spreekwoordelijke punt er snel achter werd gezet. Dan is het vroeg afkappen van de reacties op provocaties niet meer dan logisch.
Gek hè ?quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:40 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat het een probleem is dat jij dingen over me aanneemt terwijl je me helemaal niet kent.
Dat slaat gewoon nergens op. En daar begint het allemaal, dat is de oorzaak dat dertig dagen na het openen van het topic weer gezeur komt van jouw kant. Jij begint dus met je eigen gezeur. En je gaat maar door om toch een reactie te krijgen:quote:Op woensdag 9 januari 2008 11:38 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Argumenten om zodra dit topic vol is te beginnen aan Marco van Basten moet ontslagen worden #36
quote:Op woensdag 9 januari 2008 12:16 schreef Tennessee het volgende:
[..]
waarom reageer je hier niet op Montana?
M0NTANA geeft een duidelijke reactie en heeft er gewoon geen zin in:quote:Op woensdag 9 januari 2008 12:36 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Ik wacht nog steeds op een reactie, of in ieder geval een uitleg waarom je er niét op reageert...
En welke draai krijgt het topic?quote:Op woensdag 9 januari 2008 12:40 schreef M0NTANA het volgende:
Het spijt me, maar ik weet niet hoe en op welke manier ik moet reageren?
Jij begint er mee, jij zeurt. M0NTANA wimpelt het af en negeert jou zoveel mogelijk. Waarom wil je zo graag die discussie beginnen, dertig dagen na het openen van het topic? Werd je ineens geprovoceerd door de OP dat je weer over de OP en TT moest beginnen?quote:Op woensdag 9 januari 2008 12:44 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Omdat het nergens op slaat?
Omdat het contraproductief is?
Omdat het niet over Van Basten maar over MONTANA gaat?
Omdat het kwetsend, storend, provocerend, onzinnig, enz, enz, enz is?
Omdat het een goede discussie in de weg staat?
Moet ik doorgaan?
En nou een kusjequote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:52 schreef Tennessee het volgende:
heeeee, kijk mij eens niet reageren!
dit is totaal uit de context RayMania, maar ik ga er graag inhoudelijk op in, tenminste, ik ga er vanuit dat dat nu dus even mag...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:52 schreef RayMania het volgende:
Tennessee, weet je wat ik niet snap. Het MvB-topic ging tot 09-01-08 gewoon prima. Leuke, inhoudelijke discussies over Marco van Basten en Nederland, maar ineens slaat het om. Waarom? Jij vraagt om argumenten waarom MvB ontslagen moet worden, okay, niks mis mee natuurlijk. M0NTANA vraagt waarvoor en jij reageert met dit:
[..]
Dat slaat gewoon nergens op. En daar begint het allemaal, dat is de oorzaak dat dertig dagen na het openen van het topic weer gezeur komt van jouw kant. Jij begint dus met je eigen gezeur. En je gaat maar door om toch een reactie te krijgen:
[..]
[..]
M0NTANA geeft een duidelijke reactie en heeft er gewoon geen zin in:
[..]
En welke draai krijgt het topic?
[..]
Jij begint er mee, jij zeurt. M0NTANA wimpelt het af en negeert jou zoveel mogelijk. Waarom wil je zo graag die discussie beginnen, dertig dagen na het openen van het topic? Werd je ineens geprovoceerd door de OP dat je weer over de OP en TT moest beginnen?
De OP en TT vinden wij niet provocerend, alleen jij vindt dat. Als jij de volgende keer een provocerende OP en TT opent in onze ogen, dan passen wij dat zonodig aan. Net zoals wij dat overal doen, als wij het provocerend achten.
onzin, zelfs sjimz zegt net dat het weldegelijk povocerend is... jij loopt dat nu weer te ontkennen.quote:De OP en TT vinden wij niet provocerend, alleen jij vindt dat.
Die discussie begon al veel eerder en kwam met een omweg weer even op een punt waar jij het nodig vond in te grijpen omdat die discussie jou niet aanstond. Je zegt dat het is omdat het off-topic is maar dat is ook onzin want een directe reactie op de OP of TT is het meest ON-topic dat je kan zijn, maar wat ik zeg bevalt jou niet dus mag het niet. En daar protesteer ik dus tegen want dat is gewoon censuur. Als je het in een discussie niet met iemand zijn mening eens ben kan je dat negeren of er tegen ingaan, je gaat het niet weg-editen en lopen dreigen met bans vind ik...quote:Waarom wil je zo graag die discussie beginnen, dertig dagen na het openen van het topic? Werd je ineens geprovoceerd door de OP dat je weer over de OP en TT moest beginnen?
Daar kan ik het natuurlijk alleen maar mee eens zijn...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:51 schreef -Vaduz- het volgende:
Zullen we met deze opgedane kennis, over en weer, eens kijken hoe het nu verder gaat? Hier kunnen alle partijen wat mee lijkt me.
Liever niet mijn woorden verdraaienquote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:55 schreef Tennessee het volgende:
onzin, zelfs sjimz zegt net dat het weldegelijk povocerend is... jij loopt dat nu weer te ontkennen.
sorry, dat was echt niet mijn bedoeling...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:05 schreef sjimz het volgende:
[..]
Liever niet mijn woorden verdraaien
En alsof mijn mening er toe doet![]()
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:37 schreef sjimz het volgende:
...
Ik ben het er mee eens dat het provocatie is en in de context van Fok heb ik daar zeker geen problemen mee....
Top!quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:03 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Daar kan ik het natuurlijk alleen maar mee eens zijn...![]()
Dat het provocatie is wil niet zeggen dat ik het provocerend vindquote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:07 schreef Tennessee het volgende:
[..]
sorry, dat was echt niet mijn bedoeling...
[..]
opnieuw, heeeelemaal mee eens!quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:09 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Top!
Hou ik het hierbij, een hele avond eraan wijden vind ik ook teveel van het goede, er is genoeg gezegd.
over draaien gesprokenquote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:10 schreef sjimz het volgende:
[..]
Dat het provocatie is wil niet zeggen dat ik het provocerend vind![]()
Ik bedoel, jij bent zo makkelijk te provoceren.
Dat bedoel ik dus met verdraai mijn woorden niet.
Had je bijna een arrestatie aan je broek.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:07 schreef Tennessee het volgende:
[..]
sorry, dat was echt niet mijn bedoeling...
[..]
Mijn mening:quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:30 schreef Tennessee het volgende:
RayMania; Dat jij het nou eens bent met de mening van MONTANA dat Van Basten ontslagen zou moeten worden, prima, dat moet jij weten, maar nu wordt die topic zelfs aan mij opgedragen... Dat is toch niets anders dan provoceren? Waarom mag er wél geprovoceert worden maar mag daar niet op gereageerd worden? Als je écht puur discussie wil over Van Basten en geen gezeik over de TT en de OP, dan moet je de TT en OP aanpassen, dat doe je niet, prima, maar als je dan de TT en de OP toestaat, dan moet je toch ook discussie daarover toestaan? Anders is het toch gewoon niet eerlijk?
en voor de duidelijkheid; Ik vraag dus niét om de TT en de OP te veranderen, ik vraag om discussie erover toe te staan omdat ik het belachelijk vindt dat je een provocerende TT en OP wél mag blijven herhalen maar dat je daar geen kritiek op mag geven... Het is hier toch een discussieforum en geen mee-eens-zijn-en-anders-je-bek-houden-forum?
Zal ik het zelf dan maar even aanpassenquote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:14 schreef Bos81 het volgende:
Ik zie een foutje in het overzicht van het jubileumtopic
Bij de mods staat bij dndiek als einddatum 3-1-2007. Dit moet natuurlijk 3-1-2008 zijn
Doe maar, ookal ben je hier geen mod meerquote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:15 schreef dndiek het volgende:
[..]
Zal ik het zelf dan maar even aanpassen
Soort Pavlov-reactie dit... wat er is uitgelegd is dat de titel niet aangepast gaat worden, dat is maaaaanden geleden en daar heb ik het helemaal niet meer over...quote:Op zaterdag 19 januari 2008 11:51 schreef Doc het volgende:
...
- jij moet eens ophouden over die titel - het is uitgelegd
hoe vaak moet ik nou nog zeggen dat ik het daar helemaal niet over heb!!quote:- als je zeurt waarom die titel mag is dat offtopic want gaat over moderatie
en nu weer voor de derde keer vandaag, daar gáát het niet over!!!!quote:- de discussie daarover is al heel lang gevoerd: de mods hebben hun redelijke mening gegeven en als je het daar niet mee eens bent stuur je een mailtje naar Danny of welke hotemetoot boven de mods dan ook - misschien geven ze je gelijk, maar ik geef je weiinig kans.
dus je begrijt het wél, dank je! Maar tot een paar dagen geleden was dat dus verboten, dus is er vooruitgang geboekt...quote:- als je het over het al dan niet ontslaan van MvB heb is dat ontopic
Zie jij hier ook enige tegenstrijdigheid?? Jij eist wel dat de mods het keer op keer uitleggen (waarbij die uitleg niet verandert), maar je bent niet geneigd zelf nog iets uit te leggen.quote:Op zondag 20 januari 2008 10:14 schreef Tennessee het volgende:
Soort Pavlov-reactie dit... wat er is uitgelegd is dat de titel niet aangepast gaat worden, dat is maaaaanden geleden en daar heb ik het helemaal niet meer over...
-----
hoe vaak moet ik nou nog zeggen dat ik het daar helemaal niet over heb!!
Als dit de derde keer is dan weet je blijkbaar niet echt helder over te brengen waar het danwel over gaat. Misschien ook iets om over na te denken.quote:Op zondag 20 januari 2008 10:14 schreef Tennessee het volgende:
en nu weer voor de derde keer vandaag, daar gáát het niet over!!!!
Het punt is echter dat jij (en MONTANA) het over het al dan niet gebruiken van deze titel hebt (hebben).quote:Op zondag 20 januari 2008 10:14 schreef Tennessee het volgende:
dus je begrijt het wél, dank je! Maar tot een paar dagen geleden was dat dus verboten, dus is er vooruitgang geboekt...
Jij hebt mail (ik heb PM niet ingeschakeld volgens mij)quote:
quote:Op zondag 20 januari 2008 10:42 schreef Doc het volgende:
Zie jij hier ook enige tegenstrijdigheid?? Jij eist wel dat de mods het keer op keer uitleggen (waarbij die uitleg niet verandert), maar je bent niet geneigd zelf nog iets uit te leggen.
Ok, nog één keer dan, zo helder mogelijk; De TT/OP wordt niét aangepast, goed, dat vind ik niet leuk maar daar leg ik me bij neer (al maanden geleden)... Ik vind dus wél dat er dan in de topic op gereageerd zou moeten mogen worden, dus als MONTANA de topic aan mij opdraagt, dat ik daar dan iets van mag zeggen, en als MONTANA roept dat MvB ontslagen moet worden, dat ik dan mag zeggen dat ik dat onzin vind en dat als MONTANA twee middelvingers op mag steken, dat ik dan minstens mijn tong uit mag steken. En dat mocht dus niet, en nu wél (als ik het tenminste goed heb begrepen). Is het nu duidelijker?quote:Als dit de derde keer is dan weet je blijkbaar niet echt helder over te brengen waar het danwel over gaat. Misschien ook iets om over na te denken.
Precies, MONTANA mag hem gebruiken en ik mag daar dan op reageren, dat is dus nieuw want tot voor een paar dagen mocht hij hem wél gebruiken maar mocht ik er niet op reageren.quote:Het punt is echter dat jij (en MONTANA) het over het al dan niet gebruiken van deze titel hebt (hebben).
quote:Lees deze post eens na: Marco van Basten moet ontslagen worden! #35 - hoeveel gaat daarin over MvB en zijn rol in het NLs elftal? En dan nog niet te vergeten de posts van 9 januari ...
Mooi, dan kappen we bij dezen gelijk met het gezeur om het MvB-topic, waar het ook over mag gaan (TT, OP, ontopic, offtopic, waarschuwing moderator etc).quote:Op zondag 20 januari 2008 10:55 schreef Tennessee het volgende:
want ik wil er niet wéér een hele dag aan besteden....
Deze hele discussie komt voort uit JOUW post RayMania... Als jij de discussie gewoon zijn gang had laten gaan was déze discussie helemaal niet weer opnieuw begonnen....quote:Op zondag 20 januari 2008 11:34 schreef RayMania het volgende:
Mooi, kan ik straks voetbal kijken en andere dingen doen.
Prima, mijn schuld. Toch is het gezeur afgelopen.quote:Op zondag 20 januari 2008 11:37 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Deze hele discussie komt voort uit JOUW post RayMania... Als jij de discussie gewoon zijn gang had laten gaan was déze discussie helemaal niet weer opnieuw begonnen....
Veel plezier met voetbal kijken allemaal!
Alstu.quote:Op zondag 20 januari 2008 17:26 schreef de_boswachter het volgende:
Ik ben op zoek naar hetBEZOCHTE STADIONS topic. Bestaat dit nog ? Kan me er nog iets van herinneren van vroeger. Lijstjes met stadions waar je geweest bent.
Neequote:Op zondag 20 januari 2008 14:49 schreef sjimz het volgende:
Kennedy Bakirçioglu topic #1: Kalende klasbak
Kan de TT niet veranderd worden in Falende glasbak?![]()
Als het een schwalbetopic is, dan kan het toch dicht en hier verder: "De Schwalbe": Wat vinden wij er eigenlijk van?quote:Op zondag 20 januari 2008 17:25 schreef RayMania het volgende:
Zullen we in dit topic wat meer de nadruk leggen op schwalbes etc dan hoe goed of slecht Gomes wel niet is?. Daarvoor is een apart topic, is handiger: Het grote Gomes topic #4: Gomes O Goleiro Grande
Heee.. kijk Ray, een medesmurf!!quote:Op zondag 20 januari 2008 17:26 schreef de_boswachter het volgende:
Ik ben op zoek naar hetBEZOCHTE STADIONS topic. Bestaat dit nog ? Kan me er nog iets van herinneren van vroeger. Lijstjes met stadions waar je geweest bent.
quote:Op zondag 20 januari 2008 18:16 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Als het een schwalbetopic is, dan kan het toch dicht en hier verder: "De Schwalbe": Wat vinden wij er eigenlijk van?
quote:Op zondag 20 januari 2008 18:18 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Heee.. kijk Ray, een medesmurf!!
Topics worden gemerged met jouwe als parent.quote:Op zondag 20 januari 2008 18:44 schreef RayMania het volgende:
[..]
[ afbeelding ], even bespreken met m'n medemods of het dicht gaat, gemerged wordt of dat er verder gegaan wordt.
Vandaar dat mijn post in het topic van sjimz opeens weg was, en ik met vernieuwen in het Schwalbe topic kwam.quote:Op zondag 20 januari 2008 19:42 schreef RayMania het volgende:
[..]
Topics worden gemerged met jouwe als parent.
Yup, de posts uit het sjimz topic worden samengevoegd met het topic van BS, in chronologische volgordequote:Op zondag 20 januari 2008 19:53 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Vandaar dat mijn post in het topic van sjimz opeens weg was, en ik met vernieuwen in het Schwalbe topic kwam.
Topic kan wel gelijk worden opgeschoond, sommigen menen weer alleen op elkaar en over elkaar te moeten reageren ipv mbt subject.quote:Op zondag 20 januari 2008 18:16 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Als het een schwalbetopic is, dan kan het toch dicht en hier verder: "De Schwalbe": Wat vinden wij er eigenlijk van?
Yup, dat was ook mijn bedoeling na de mergequote:Op zondag 20 januari 2008 20:32 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Topic kan wel gelijk worden opgeschoond, sommigen menen weer alleen op elkaar en over elkaar te moeten reageren ipv mbt subject.
Excuus, het was weer eens bloed onder mijn nagel haal tijd...quote:Op zondag 20 januari 2008 20:32 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Topic kan wel gelijk worden opgeschoond, sommigen menen weer alleen op elkaar en over elkaar te moeten reageren ipv mbt subject.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:15 schreef dndiek het volgende:
[..]
Zal ik het zelf dan maar even aanpassen
quote:Op maandag 21 januari 2008 10:37 schreef Blight het volgende:
Weet iemand dat topic van tong80 met 'de stelling van de week' nog te vinden? De search laat het af weten en de posthistory van tong zelf is me te groot..
Ik HAAT grote smurf.quote:Op zondag 20 januari 2008 18:46 schreef RayMania het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik haat medesmurfen.
Senksquote:Op zondag 20 januari 2008 17:28 schreef RayMania het volgende:
[..]
Alstu.
Het grote FOK! Groundhoppers-topic, deel 13
Yup, zal best zijn dat die al in MEN staat.quote:Op maandag 21 januari 2008 23:58 schreef rubbereend het volgende:
er was toch ooit al zo'n reeks in VBL?
ik ben je crew collegaquote:
Ik weet niet of de VBL mods aanwezig zijn, maar het is alvast gemeld achter de schermen.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 12:01 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Modjes!
Kan hier AFC Ajax topic #881: Met Uruguayaanse enclave ff wat aangedaan worden please
Dankje.. nogal irritant dat ie komt trollen..quote:Op dinsdag 22 januari 2008 12:13 schreef venomsnake het volgende:
Heb één reactie van hem weggehaald.
Voor de rest loopt het alweer los zie ik. Gaat weer over Ajax en hij is weg.
Ik hou het wel even in de gaten.
Ach, er zijn wel meer onderschriften waarvan ik denk: tja.....quote:Op dinsdag 22 januari 2008 12:31 schreef djnospinzone het volgende:
Zo'n onderschrift is ook een provocatie.
Ga buiten spelen manquote:Op dinsdag 22 januari 2008 12:31 schreef djnospinzone het volgende:
Zo'n onderschrift is ook een provocatie.
Bedankt voor uw hulp.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 12:55 schreef venomsnake het volgende:
Nou, zal ik maar op Ray wachten dan??
Leg het me eens uit dan. Het is wel leuk om te roepen dat ik het niet snap, maar leg dan eens uit wat precies de grap is die ik mis?quote:Op dinsdag 22 januari 2008 12:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ga buiten spelen man.
Wat je niet snapt is niet meteen fout hoor... Dat zou in jouw geval tot totaal afsluiten van de buitenwereld moeten leiden.
Beste pfaf,quote:Op dinsdag 22 januari 2008 12:53 schreef pfaf het volgende:
Hoi modjes,
ik heb zojuist een nieuw topic aangemaakt, maar in een vlaag van verstandsverbijstering heb ik prompt een grammaticale fout in de titel van het topic gezet. Zou een van u ( Raymania geniet mijn voorkeur) de spatie tussen terug en verlangen willen verwijderen, zodat het weer een normale Nederlandse zin wordt in plaats van een Neder-Engelse verbastering?
Ik zou uw hulp zeer op prijs stellen en hoop spoedig een antwoord van u te ontvangen.
Bij voorbaat dank en vriendelijke groeten mijnerzijds,
pfaf
Bijlage 1:
Topic: Uitzendrechten ECV #5: Terugverlangen naar Tien.
Was al ons plan.quote:Op woensdag 23 januari 2008 02:26 schreef rubbereend het volgende:
nu dreigt er een discussie dubbel te gaan lopen: Litmanen naar Fulham & Jari Litmanen
merge misschien? Dan loopt het wel weer door
Jazeker, dank je wel.quote:
Even aankijken wat de discussie oplevert in een apart topic, anders lijkt een merge met dit topic mij het beste: Voetbalclub kopen?quote:Op woensdag 23 januari 2008 18:37 schreef VoreG het volgende:
ADO Den Haag te koop
Hierover was toch nog geen topic? En om de discussie alvast voor te zijn, een club in de verkoop is niet niks lijkt mij, best een eigen topic waard.
Nee dan kan je het beter op slot gooien. Dat topic is over een leuk initiatief in Engeland waarbij supporters het voor het zeggen krijgen. Niet vergelijkbaar met dit, het roemruchte Den Haag op Marktplaats.quote:Op woensdag 23 januari 2008 18:42 schreef RayMania het volgende:
[..]
Even aankijken wat de discussie oplevert in een apart topic, anders lijkt een merge met dit topic mij het beste: Voetbalclub kopen?
Doe je nou sarcastisch?quote:Op woensdag 23 januari 2008 18:44 schreef VoreG het volgende:
[..]
Nee dan kan je het beter op slot gooien. Dat topic is over een leuk initiatief in Engeland waarbij supporters het voor het zeggen krijgen. Niet vergelijkbaar met dit, het roemruchte Den Haag op Marktplaats.
Ik bedoel dat mergen het topic niet beter maakt, dan kan je het beter op slot gooien of natuurlijk dit open houdenquote:Op woensdag 23 januari 2008 19:10 schreef RayMania het volgende:
[..]
Doe je nou sarcastisch?. Ik laat het open hoor.
Verwijderd uit het Ajax-topic.quote:Op woensdag 23 januari 2008 20:25 schreef BliksemSchigt het volgende:
Kunnen jullie weer eens wat actiever worden op het live-verslaan in clubtopics?
en wat vonden ze ervan?quote:Op dinsdag 22 januari 2008 00:27 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik denk dat hij snel richting MEN vertrekt, maar wil voor de zekerheid nog even m'n collega's raadplegen.
was?quote:
Is dit zulk groot nieuws dan?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 00:57 schreef -Vaduz- het volgende:
Blijft even open, morgen ziet de grote massa het nieuws en er komen er vast meer van die topics als ik deze nu sluit.
Je weet wel.... verleden tijd van zijnquote:
Ja, nog voordat jij het hier vroegquote:
Wat een nonsens, als er een nieuwe topic wordt geopend vóórdat de oude vol is, dan is het dus dubbel en zou de nieuwe een slotje moeten krijgen totdat de oude vol is... Anders kan ik net zo goed nu al de volgende nieuwe topic openen.... Jullie passen echt elke keer de regels weer aan om je gelijk te halen he!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 14:57 schreef -Vaduz- het volgende:
...
Maar inderdaad dubbel, iets eerder openen is niet erg.
Probeer het eens met begrijpend lezen.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:00 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Wat een nonsens, als er een nieuwe topic wordt geopend vóórdat de oude vol is, dan is het dus dubbel en zou de nieuwe een slotje moeten krijgen totdat de oude vol is... Anders kan ik net zo goed nu al de volgende nieuwe topic openen.... Jullie passen echt elke keer de regels weer aan om je gelijk te halen he!
Dat is dus niet iets eerder.quote:Anders kan ik net zo goed nu al de volgende nieuwe topic openen
de mijne was de eerste, die van Sjimz en MONTANA zouden gediskwalificeert moeten worden vanwege een valse start, dat je al vanaf post 299 of 298 een nieuwe mag openen ineens slaat echt helemaal nergens op... let maar op, dan doe ik het de volgende keer bij 299 en dan doen sjimz en montana het ineens bij 296 of zo.... jullie spelen gewoon hardstikke vals en genieten daar nog van ook, walgelijk...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:40 schreef RayMania het volgende:
...
WIj passen niks aan, de OP en TT is keuze van de topicstarter (ik val in herhaling volgens mij). Net zoals jij straks gewoon een 'Marco van Basten wordt wereldkampioen #xx' kan openen, mits je de eerste bent (zoals altijd in VBL, ik val in herhaling), dan blijft-ie open...
Gargamel is zelf vals!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:05 schreef Tennessee het volgende:
[..]
de mijne was de eerste, die van Sjimz en MONTANA zouden gediskwalificeert moeten worden vanwege een valse start, dat je al vanaf post 299 of 298 een nieuwe mag openen ineens slaat echt helemaal nergens op... let maar op, dan doe ik het de volgende keer bij 299 en dan doen sjimz en montana het ineens bij 296 of zo.... jullie spelen gewoon hardstikke vals en genieten daar nog van ook, walgelijk...
dat kan je wel zien, aan het postnummer namelijkquote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:12 schreef RayMania het volgende:
Wij kunnen niet zien dat M0NTANA misschien het nieuwe topic eerder heeft geopend dan het oude dicht was. De laatste post van sjimz werd in dezelfde minuut geplaatst als het geopende topic door M0NTANA, namelijk 14:35.
Of we moeten zeker continue F5-en welk topic de eerste was na het slotje?.
Gebeurt vaker, bijvoorbeeld bij Livetopics.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:00 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Wat een nonsens, als er een nieuwe topic wordt geopend vóórdat de oude vol is, dan is het dus dubbel en zou de nieuwe een slotje moeten krijgen totdat de oude vol is... Anders kan ik net zo goed nu al de volgende nieuwe topic openen.... Jullie passen echt elke keer de regels weer aan om je gelijk te halen he!
ik had al gereageerd in Sjimz zijn topic toen post 300 nog geplaatst moest worden, toén kwam de nieuwe topic van Montana, en toén werd pas post 300 geplaatst in het oude topic... je kan aan de nummers van de topics zien dat die van Sjimz eerder was dan die van Montana, maar toch is die van Montana open gebleven...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:12 schreef RayMania het volgende:
Wij kunnen niet zien dat M0NTANA misschien het nieuwe topic eerder heeft geopend dan het oude dicht was. De laatste post van sjimz werd in dezelfde minuut geplaatst als het geopende topic door M0NTANA, namelijk 14:35.
Of we moeten zeker continue F5-en welk topic de eerste was na het slotje?.
Oh, en wat Vaduz in dat topic zegt. Enkele posts voor een slotje een nieuw topic openen is geen probleem. Klaar, opgelost.
dankjewel!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:36 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat kan je wel zien, aan het postnummer namelijk
bullshit, wachttijden, pff, doe niet zo vreselijk schijnheilig, je weet best waar het over gaat en wat er aan de hand is...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:49 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Gebeurt vaker, bijvoorbeeld bij Livetopics.
Verkort de wachttijden wat betreft het wachten op een nieuw topic.
Mag dat dan ook niet meer?
Bovendien is het niet dubbel, want het # is anders.
Dit betekent niet dat je nu al het volgende nummer mag openen, want het duurt nog wel een paar dagen voor deze vol is. Maar rond post 298 ofzo kan er alvast een nieuwe geopend worden.
Nee, want dat is zo. Jij muggenzift, mierenneukt, of hoe je dat wil noemen.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:59 schreef Tennessee het volgende:
[..]
bullshit, wachttijden, pff, doe niet zo vreselijk schijnheilig, je weet best waar het over gaat en wat er aan de hand is...
nee, jij ziet alleen wat er in je straatje past... oostindisch blind noemen ze dat geloof ik... Maar je bent nu vast weer "het mannetje" bij je MSN-vriendjes, gefeliciteerd hoor!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:17 schreef RayMania het volgende:
En ik zie geen reden om hier verder over door te gaan...
quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:57 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Jullie passen gewoon elke keer de regels aan om maar voor elkaar te krijgen dat Montana zijn topic openblijft en die van mij een slotje krijgt. Geef dan gewoon eerlijk toe dat jullie partijdig zijn...
klasse justitie, dat is het!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:57 schreef Tennessee het volgende:
[..]
ik had al gereageerd in Sjimz zijn topic toen post 300 nog geplaatst moest worden, toén kwam de nieuwe topic van Montana, en toén werd pas post 300 geplaatst in het oude topic... je kan aan de nummers van de topics zien dat die van Sjimz eerder was dan die van Montana, maar toch is die van Montana open gebleven...
Jullie passen gewoon elke keer de regels aan om maar voor elkaar te krijgen dat Montana zijn topic openblijft en die van mij een slotje krijgt. Geef dan gewoon eerlijk toe dat jullie partijdig zijn...
Jullie hoeven niet continu te F5'en, dat doen Montana en Sjimz wel voor jullie... Wat ik van jullie wél verwacht is neutraliteit maar dat is blijkbaar te veel gevraagd...
Het is Oost Indisch doof, nu ook nog die lieve mensen voor blinden uitmaken gaat wel wat ver!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:00 schreef Tennessee het volgende:
[..]
nee, jij ziet alleen wat er in je straatje past... oostindisch blind noemen ze dat geloof ik... Maar je bent nu vast weer "het mannetje" bij je MSN-vriendjes, gefeliciteerd hoor!
nee, het is valsspelen met toestemming van de moderators en hier is het bewijs, met nogmaals mijn dank voor de tip;quote:
dat ligt eraan of de titel van het betreffende FOKtopic ter zijner tijd wel door de Tennessee beugel kanquote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:11 schreef EnGCatjuh het volgende:
Tennessee, als je je hier al zo druk over maakt... Hoe reageer je dan als er een meteoriet zich op de aarde gaat storten?
De meteoriet moet ontslagen worden topic #35.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:12 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat ligt eraan of de titel van het betreffende FOKtopic ter zijner tijd wel door de Tennessee beugel kan
En als de topicsluiter het vergeet/níet doet?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:13 schreef BliksemSchigt het volgende:
Je kan dit soort ongein natuurlijk tegengaan door de regel in te stellen dat elk topic de laatste die het sloot, een nieuwe opent. Dan heb je geen discussie meer. Mod er een twee weken consequent op, en je hebt geen gezeik meer. Ook minder dubbele topics.
Dat Tennessee nu weer volkomen compleet onnodig, debiel, ongefundeerd en met een rode lap voor zijn ogen achter zijn computer aan het posten geslagen is, daar kan geen regel tegenop.
PM je hem. Gooi er even een sticky topic tegenaan. Denk dat het in de vaste reeksen wel duidelijk is, (clubtopics, discussietopics). Wellicht alleen wat duidelijkere in de OP van bijv live verslagen topics of users die er wellicht problemen mee hebben de regel te begrijpen.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:13 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
En als de topicsluiter het vergeet/níet doet?
en mij voor debiel uitmaken is vast heel nuttig.... en wat is er nou ongefundeerd? jij begon er zelf ook over een maand geleden, en IK draag bewijs aan, dus wat nou onnodig en ongefundeerd?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:13 schreef BliksemSchigt het volgende:
Dat Tennessee nu weer volkomen compleet onnodig, debiel, ongefundeerd en met een rode lap voor zijn ogen achter zijn computer aan het posten geslagen is, daar kan geen regel tegenop.
nou komt me nog te vaak voor dat iemand van een andere club ineens het clubtopic van de concurent opentquote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:15 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
PM je hem. Gooi er even een sticky topic tegenaan. Denk dat het in de vaste reeksen wel duidelijk is, (clubtopics, discussietopics). Wellicht alleen wat duidelijkere in de OP van bijv live verslagen topics of users die er wellicht problemen mee hebben de regel te begrijpen.
Dan zal de Marco van Basten reeks niet ophouden hoorquote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:15 schreef rubbereend het volgende:
kunnen we de KNVB niet beter vragen Marco te ontslaan? Dan zijn we er ook vanaf
Hij noemt je geen debiel, hij zegt dat je je in deze als een debiel gedraagt.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:17 schreef Tennessee het volgende:
[..]
en mij voor debiel uitmaken is vast heel nuttig....
In tegenstelling tot jou, MONTANA en Sjimz natuurlijk, die zich heeel volwassen, eerlijk en sportief gedragen...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:18 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Hij noemt je geen debiel, hij zegt dat je je in deze als een debiel gedraagt.
Wij reageren alleen maar op jou.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:21 schreef Tennessee het volgende:
[..]
In tegenstelling tot jou, MONTANA en Sjimz natuurlijk, die zich heeel volwassen, eerlijk en sportief gedragen...
Ik niet meer op jou, valsspelen doe je maar lekker in je eentje...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:23 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Wij reageren alleen maar op jou.
Hoe(zo) speel ik vals?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:24 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Ik niet meer op jou, valsspelen doe je maar lekker in je eentje...
quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:21 schreef Tennessee het volgende:
[..]
In tegenstelling tot jou, MONTANA en Sjimz natuurlijk, die zich heeel volwassen, eerlijk en sportief gedragen...
jij bent voor de zoveelste keer terug op mijn ignore-lijst... en MONTANA bij deze ook...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:24 schreef sjimz het volgende:
[..]
![]()
Je kan je ook gewoon druk maken om het mileu!
Dan sluit je hem met 'laatste opent nieuwe'.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:17 schreef rubbereend het volgende:
[..]
nou komt me nog te vaak voor dat iemand van een andere club ineens het clubtopic van de concurent opent
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa betrapt jongen!quote:
och er is eigenlijk maar één reeks waar een probleem isquote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:27 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dan sluit je hem met 'laatste opent nieuwe'.
Ik denk, ondanks sommige momenten, de meeste er nog best volwassen mee om kunnen gaan.
Kut.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:27 schreef rubbereend het volgende:
[..]
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa betrapt jongen!
een stillequote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:29 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Kut.
Nu weet iedereen dat ik een zwarte ben met modknopjes
Doen we dat, degene die de laatste post plaatst mag het nieuwe deel openen, geldt enkel in die reeks. Als het zo moet.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:29 schreef rubbereend het volgende:
[..]
och er is eigenlijk maar één reeks waar een probleem isdan hoef je wat mij betreft geen betuttelende regel voor heel VBL in te stellen. Alleen voor de MvB reeks lijkt me voldoende
.
quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:23 schreef EnGCatjuh het volgende:
...
Ga de stukken maar lezen in het MvB-topic van toen je gebant was. Toen was er gewoon geen normale discussie.
dan hebben we dus regel nummer drie dit jaar voor een topic met maar twee delen, knap hoor! En als ik nou die laatste ben, krijgen we dan regel nummer vier?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:40 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Doen we dat, degene die de laatste post plaatst mag het nieuwe deel openen, geldt enkel in die reeks. Als het zo moet.
En verder wat Ray zegt, een prettig weekend en genoeg hierover.
zorg dat je op RayMania zijn MSN-lijstje komt, dat heb je nergens last meer van...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:43 schreef tgs. het volgende:
Hoi, ik zag net dat je mijn [url= ]http://forum.fok.nl/topic/1119472/1/25#56303336] pas geopende topic[/url] alweer hebt gesloten terwijl het een apart iets is en het gewoon maar dumpen in de Feyenoord-topic wel erg makkelijk is. Dit gaat over een boek!, tis een apart iets en geen algemene chat over en alles en nog wat van Feyenoord wat wel in de Feyenoord topic zou horen. Vind het een beetje flauw om iemands werk zo teniet te doen. Verplaats het dan op zijn minst naar de algemene topic als je toch bij je standpunt blijft anders pleur ik'm wel in de boekrecensie zone want dit is tenslotte een geschreven materiaal.[sub[ bedoel dan kan ik ook zo redeneren[/sub]
Is geen discussiewaardigmateriaal forumwijd, alleen Feyenoorders zullen hierin geïnteresseerd zijn. Dus Feyenoord-topic.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:43 schreef tgs. het volgende:
Hoi, ik zag net dat je mijn pas geopende topic alweer hebt gesloten terwijl het een apart iets is en het gewoon maar dumpen in de Feyenoord-topic wel erg makkelijk is. Dit gaat over een boek!, tis een apart iets en geen algemene chat over en alles en nog wat van Feyenoord wat wel in de Feyenoord topic zou horen. Vind het een beetje flauw om iemands werk zo teniet te doen. Verplaats het dan op zijn minst naar de algemene topic als je toch bij je standpunt blijft anders pleur ik'm wel in de boekrecensie zone want dit is tenslotte een geschreven materiaal.[sub[ bedoel dan kan ik ook zo redeneren[/sub]![]()
WiL JiJ oOk oP MiJn MsN LiJsTjUh?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:44 schreef Tennessee het volgende:
[..]
zorg dat je op RayMania zijn MSN-lijstje komt, dat heb je nergens last meer van...
Okee, dat verplaatsen had ik kunnen doen. Naar het recensie deel bijvoorbeeld. (excuses daarvoor) Maar een apart topic is veel teveel van het goede.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:43 schreef tgs. het volgende:
Hoi, ik zag net dat je mijn pas geopende topic alweer hebt gesloten terwijl het een apart iets is en het gewoon maar dumpen in de Feyenoord-topic wel erg makkelijk is. Dit gaat over een boek!, tis een apart iets en geen algemene chat over en alles en nog wat van Feyenoord wat wel in de Feyenoord topic zou horen. Vind het een beetje flauw om iemands werk zo teniet te doen. Verplaats het dan op zijn minst naar de algemene topic als je toch bij je standpunt blijft anders pleur ik'm wel in de boekrecensie zone want dit is tenslotte een geschreven materiaal.[sub[ bedoel dan kan ik ook zo redeneren[/sub]![]()
heee, RayMania heeft een nieuwe hulp-moderator.... ADO, let op, éérst op RayMania zijn MSN lijstje, dan mag jij misschien óók hulp-moderaten...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:45 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Is geen discussiewaardigmateriaal forumwijd, alleen Feyenoorders zullen hierin geïnteresseerd zijn. Dus Feyenoord-topic.
Ik speel vals, ik ben een undercover mod.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:48 schreef Tennessee het volgende:
[..]
heee, RayMania heeft een nieuwe hulp-moderator.... ADO, let op, éérst op RayMania zijn MSN lijstje, dan mag jij misschien óók hulp-moderaten...
tuuuurlijk, stuk of zes man is aan het zeiken en ik ben weer de enige die een waarschuwing krijgt... hoe voorspelbaar...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:49 schreef venomsnake het volgende:
Tennessee, kappen met dat gezever op RayMania en andere mensen nu!!
Je kent de regels op dit forum prima, je was te laat met je topic en gaat je nu als een klein kind gedragen om je zin te krijgen. Gewoon accepteren dat je te laat was.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:53 schreef Tennessee het volgende:
[..]
tuuuurlijk, stuk of zes man is aan het zeiken en ik ben weer de enige die een waarschuwing krijgt... hoe voorspelbaar...
Mwah klein kind, hij is al bijna 40 hoor!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:56 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Je kent de regels op dit forum prima, je was te laat met je topic en gaat je nu als een klein kind gedragen om je zin te krijgen. Gewoon accepteren dat je te laat was.
Niet bij te houden die regels, ze veranderen steeds (naderhand)quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:56 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Je kent de regels op dit forum prima
BULLSHIT, montana en sjimz waren te vroeg!quote:je was te laat met je topic
Ik volg de regels die jullie hebben bepaalt, montana en sjimz houden zich er niet aan en krijgen van jullie nog gelijk ook... wie is er nou kinderachtig?quote:en gaat je nu als een klein kind gedragen om je zin te krijgen.
Ik heb heel veel respect voor Ray en de andere moderators zolang ze zich aan hun eigen regels houden... Als jullie die regels gaan lopen veranderen om jullie MSN-vriendjes te vriend te houden heb ik daar géén respect voor.quote:Nu ga je erg kinderachtig Ray aanvallen. Je weet niet half hoeveel tijd en energie Ray in dit forum steekt om het jou en andere users naar de zin te maken. Dus je moet gewoon kappen met het persoonlijk aanvallen van Ray.
Nou, wat straalt er een respect af van deze post zeg!!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:00 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Ik heb heel veel respect voor Ray en de andere moderators zolang ze zich aan hun eigen regels houden... Als jullie die regels gaan lopen veranderen om jullie MSN-vriendjes te vriend te houden heb ik daar géén respect voor.
de mensen die ik daarmee bedoel hebben het wéér voor elkaar om me kwaad te krijgen, met hulp van de moderators... zien jullie nou écht niet wat er precies gebeurt? Hoe zou jij het vinden als je de hele tijd wordt aangevallen en belachelijk gemaakt en als dan de moderators daar nog een paar schepjes bovenop doen?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:06 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Nou, wat straalt er een respect af van deze post zeg!!![]()
Wat denk je nu te bereiken met dat soort stomzinnige opmerkingen?
Onzin... RayMania heeft wel 20 keer herhaald dat degene die als eerste een nieuwe topic opent als de oude vol is de TT mag bepalen en dan gaan Sjimz en Montana slim lopen doen door vlak vóór het oude topic vol is de nieuwe te openen en dan vinden jullie dat nog goed ook, dáár ben ik boos om!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:17 schreef venomsnake het volgende:
Neem nou maar van mij aan dat alles goed in de gaten gehouden wordt en dat OOK ANDEREN aagesproken worden op bepaald gedrag. Maar jij bent heel ergens anders boos om nu, je bent pissed dat je topic is gesloten en dat er nu één open is waarvan de TT je niet bevalt.
Ik geef feedback schmoopy, en ik hou me aan de regels... waarom zeg je niets tegen de mensen die zich niét aan de regels houden en de moderators die de regels vervolgens veranderen om die mensen dan nog gelijk te geven ook?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:23 schreef shmoopy het volgende:
Tennessee, hou op met zeuren.
Je moet je maar ergens druk om makenquote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:20 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Onzin... RayMania heeft wel 20 keer herhaald dat degene die als eerste een nieuwe topic opent als de oude vol is de TT mag bepalen en dan gaan Sjimz en Montana slim lopen doen door vlak vóór het oude topic vol is de nieuwe te openen en dan vinden jullie dat nog goed ook, dáár ben ik boos om!
Geef me een goede reden waarom jij uit je plaat gaat van wiens topic er wel of niet openblijft.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:25 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Ik geef feedback schmoopy, en ik hou me aan de regels... waarom zeg je niets tegen de mensen die zich niét aan de regels houden en de moderators die de regels vervolgens veranderen om die mensen dan nog gelijk te geven ook?
Tja, hij is niet de enige. De mensen die het topic eerder openen om maar de juiste TT te krijgen maken zich er dus ook druk genoeg omquote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:25 schreef dndiek het volgende:
[..]
Je moet je maar ergens druk om maken
uit mijn plaat gaan is nog wel een paar trapjes erger hoor...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:27 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Geef me een goede reden waarom jij uit je plaat gaat van wiens topic er wel of niet openblijft.
Valt wel mee hoor, die gaan gewoon rustig eten, maken af en toe een grapje of laten zich helemaal niet in FB zien.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:28 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Tja, hij is niet de enige. De mensen die het topic eerder openen om maar de juiste TT te krijgen maken zich er dus ook druk genoeg om
dank je wel!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:28 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Tja, hij is niet de enige. De mensen die het topic eerder openen om maar de juiste TT te krijgen maken zich er dus ook druk genoeg om
Ik vind het vermaakquote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:28 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Tja, hij is niet de enige. De mensen die het topic eerder openen om maar de juiste TT te krijgen maken zich er dus ook druk genoeg om
maar moet je eens kijken als ik een keer (terecht) gelijk zou krijgen!!!!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:34 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor, die gaan gewoon rustig eten, maken af en toe een grapje of laten zich helemaal niet in FB zien.
Maar ze hebben het niet gedaan om 'de wachttijd op het nieuwe topic korter te maken'.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:34 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor, die gaan gewoon rustig eten, maken af en toe een grapje of laten zich helemaal niet in FB zien.
Ik zit wel met een grote grijns te eten, maar niet omdat jij genaaid wordt - wat niet zo is - maar omdat je zo ongelofelijk paranoia achter je pc zit.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:37 schreef Tennessee het volgende:
[..]
maar moet je eens kijken als ik een keer (terecht) gelijk zou krijgen!!!!
en ik durf wel een paar kratjes bier te verwedden dat er paar met een grote grijns op hun gezicht zitten te eten omdat ze mij weer even mooi genaaid hebben...
Daar zijn in principe ook niet echt regels voor, hoor.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:32 schreef Tennessee het volgende:
[..]
uit mijn plaat gaan is nog wel een paar trapjes erger hoor...
Ik ben er boos om omdat er maandenlang door de moderators wordt herhaald dat degene die de nieuwe topic opent als de oude vol is de TT mag bepalen en dat er dan een paar mensen om mij te treiteren vlak vóórdat de oude topic vol is snel een nieuwe beginnen en dat dan ineens de regel veranderd wordt in "het mag ook wel vast bij post 298 of 299"...
Heel veel topicreeksen openen al een nieuw topic voordat de oude vol is. Dat is soms in Ajax zo, HOOLS, PSV en livetopics.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:38 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Maar ze hebben het niet gedaan om 'de wachttijd op het nieuwe topic korter te maken'.
Het is een leuk topic, met een opvallende TT en die strijd tussen Tennessee en M0NTANA hoeft toch niet bij ieder nieuw topic te worden uitgevochten? Het zou eigenlijk ook niet moeten uitmaken wie het topic opent, gewoon wie het topic sluit lijkt me.
jij stond op de lagere school zeker ook altijd te juichen als er weer een "loser" door een groepje klootzakken in elkaar werd gemept...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:35 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik vind het vermaak
En ik maak me er misschien wel druk om, maar in ieder geval op een positieve manier en kan er de humor van inzien
Wat moeten we dan doen? Tennessee reageert al 4 maanden niet op normale argumenten.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:39 schreef -Vaduz- het volgende:
Maar het komt wel treiterig en kinderachtig over hoe jullie, sjimz, MONTANA en EC om de belangrijkste 3 te noemen op Tennessee reageren. Okee, dat kun je als humor zien. Kan. Maar je maakt de situatie er hier niet makkelijk op.
schmoopy, dan ben je dus duidelijk niet goed op de hoogte van waar dit over gaat... heel specifiek over deze topic is door o.a. RayMania tientallen keren herhaald wat precies de regel is voor de MvB-topics... en dat was dus dat als de oude vol is er een nieuwe mag worden geopend en dat degene die die als eerste opent de TT mag bepalen... Sjimz en Montana houden zich vervolgens niet aan die regel en dan wordt gewoon de regel veranderd, dat slaat toch nergens op? Wanneer moet ik dan de volgende keer de nieuwe topic beginnen om "op tijd" te zijn? Bij post 297 of 296? Gegarandeerd dat de regel dan wéér wordt aangepast om Montana maar de TT te laten bepalen... Moet ik een paar voorbeelden van deze GESCHREVEN regel erbij zoeken?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:39 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Daar zijn in principe ook niet echt regels voor, hoor.
In sommige subfora geldt er bij een reeks dat degene die 'm dichtgooit de nieuwe opent, in andere subfora weer niet en staat er al een topic klaar als het oude nog niet vol is.
Daar gaan we niet echt regeltjes voor maken, dat heeft gewoon te maken met de mores van het betreffende forum/de betreffende reeks.
En dat treiteren, tja, dat kan ik niet bewijzen, ik kan niet in iemands hoofd kijken, maar ik weet wel dat als anderen weten dat jij je om dit soort dingen heel druk maakt, dat je dan een wandelend doelwit wordt en dat jij zelf dan je doel voorbij schiet, en dat is toch jammer?
Laat het gaan, en wees er de volgende keer dan maar wat sneller bij.
We hoeven echt geen uren met elkaar in de clinch om ongeschreven regels, lijkt me.
Maar daar is geen gezeur om de TT. Vind het zelf trouwens wel leuk, zo'n TT.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:39 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Heel veel topicreeksen openen al een nieuw topic voordat de oude vol is. Dat is soms in Ajax zo, HOOLS, PSV en livetopics.
Geen haan die er naar kraait.
Nee.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:39 schreef Tennessee het volgende:
[..]
jij stond op de lagere school zeker ook altijd te juichen als er weer een "loser" door een groepje klootzakken in elkaar werd gemept...
Dit gaat ook niet om de TT hoor. Van 'onze' kant iig niet.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:44 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Maar daar is geen gezeur om de TT. Vind het zelf trouwens wel leuk, zo'n TT.
Tja misschien wel kinderachtig, maar het is toch te gek voor woorden dat iemand helemaal over de zeik gaat om een discussie op Fok waarbij het begon om een TTquote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:39 schreef -Vaduz- het volgende:
Maar het komt wel treiterig en kinderachtig over hoe jullie, sjimz, MONTANA en EC om de belangrijkste 3 te noemen op Tennessee reageren. Okee, dat kun je als humor zien. Kan. Maar je maakt de situatie er hier niet makkelijk op. Kan dat niet anders van jullie kant?
Er is in deze discussie maar 1 partij die het niet over de topictitel eens is en ik dacht dat daar niet meer over gepraat zou worden.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:45 schreef -Vaduz- het volgende:
Hem niet belachelijk gaan maken, discussies over topictitels uit de weg gaan. Welke normale argumenten doel je nu op (ontopic of offtopic in het topic)?
Over de TT. Daar is in september/oktober meen ik al lang genoeg normaal over gepraat. Nu is het echter elke keer weer raak. Elk nieuw topic ziet Tennessee wel een nieuw paaltje om tegenaan te pissen en ziet hij achter elke boom een vijand.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:45 schreef -Vaduz- het volgende:
Hem niet belachelijk gaan maken, discussies over topictitels uit de weg gaan. Welke normale argumenten doel je nu op (ontopic of offtopic in het topic)?
ga toch fietsen, elk nieuw deel zitten jij, montana en sjimz klaar om maar de eerste te zijn, behalve deze keer want nu hadden sjimz en montana het briljante idee hem nét iets te vroeg te openen...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:45 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Dit gaat ook niet om de TT hoor. Van 'onze' kant iig niet.
dit is echt totale onzin, en ik kan alles bewijzen, zélfs dat jullie allemaal bij elkaar op de MSN-lijstjes staan...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:48 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Over de TT. Daar is in september/oktober meen ik al lang genoeg normaal over gepraat. Nu is het echter elke keer weer raak. Elk nieuw topic ziet Tennessee wel een nieuw paaltje om tegenaan te pissen en ziet hij achter elke boom een vijand.
Hij beroept zich op dingen die totaal niet waar zijn (MSN-vriendjes?) en andere complotten. Moeten we daar serieus op gaan reageren? Ok. Maar Tennessee leest het, het gaat het ene oor in, het andere oor uit. Hij slaat het niet op, en áls hij het opslaat (als het in zijn voordeel is), dan misbruikt hij dat keer op keer op keer. Van de tien laatste posts van Tennessee, zijn er minstens 7 hetzelfde. Moeten wij daar dan 7 keer hetzelfde op antwoorden? Nee, natuurlijk niet.
Ik zit niet klaar om het nieuwe topic te openen.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:49 schreef Tennessee het volgende:
[..]
ga toch fietsen, elk nieuw deel zitten jij, montana en sjimz klaar om maar de eerste te zijn, behalve deze keer want nu hadden sjimz en montana het briljante idee hem nét iets te vroeg te openen...
Ik heb sjimz en Ray op mn msn ja, Montana niet.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:50 schreef Tennessee het volgende:
[..]
dit is echt totale onzin, en ik kan alles bewijzen, zélfs dat jullie allemaal bij elkaar op de MSN-lijstjes staan...
En voordat jij kwam huilen hier in VBL was dat niet nodig want toen was er niemand die zich er druk om maakte!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:49 schreef Tennessee het volgende:
[..]
ga toch fietsen, elk nieuw deel zitten jij, montana en sjimz klaar om maar de eerste te zijn, behalve deze keer want nu hadden sjimz en montana het briljante idee hem nét iets te vroeg te openen...
ik vind mezelf geen loser maar ik zie mezelf hier wel als de underdog... Zal ik je het verschil even uitleggen?quote:
wat wil je nou zeggen, dat mensen die het niet met de massa eens zijn hun bek maar gewoon moeten houden?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:52 schreef sjimz het volgende:
[..]
En voordat jij kwam huilen hier in VBL was dat niet nodig want toen was er niemand die zich er druk om maakte!
Ik ben uitstekend op de hoogte, bovendien heb ik deze discussie al eerder met je gevoerd.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:43 schreef Tennessee het volgende:
[..]
schmoopy, dan ben je dus duidelijk niet goed op de hoogte van waar dit over gaat...
Wat je feitelijk beweert is dat de mods hier op de hand zijn van Montana en Sjimz, maar ik kan achter de schermen kijken en zie dat dat niet het geval is, zij hebben absoluut niet ter kwader trouw gehandeld.quote:heel specifiek over deze topic is door o.a. RayMania tientallen keren herhaald wat precies de regel is voor de MvB-topics... en dat was dus dat als de oude vol is er een nieuwe mag worden geopend en dat degene die die als eerste opent de TT mag bepalen... Sjimz en Montana houden zich vervolgens niet aan die regel en dan wordt gewoon de regel veranderd, dat slaat toch nergens op? Wanneer moet ik dan de volgende keer de nieuwe topic beginnen om "op tijd" te zijn? Bij post 297 of 296? Gegarandeerd dat de regel dan wéér wordt aangepast om Montana maar de TT te laten bepalen... Moet ik een paar voorbeelden van deze GESCHREVEN regel erbij zoeken?
Succes Speurneus!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:50 schreef Tennessee het volgende:
[..]
dit is echt totale onzin, en ik kan alles bewijzen, zélfs dat jullie allemaal bij elkaar op de MSN-lijstjes staan...
quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:50 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Ik zit niet klaar om het nieuwe topic te openen.
Ja hoor.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:55 schreef Tennessee het volgende:
[..]
zoals ik al zei; déze keer niet maar vorige keren wél! Moet ik dát bewijs er ook nog even bij zoeken?
Nee, ik wil zeggen dat een topic meer is dan een TT alleen.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:53 schreef Tennessee het volgende:
[..]
wat wil je nou zeggen, dat mensen die het niet met de massa eens zijn hun bek maar gewoon moeten houden?
Je bent zo goed in het verzamelen van bewijs, wil je geen collega van me worden?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:55 schreef Tennessee het volgende:
[..]
zoals ik al zei; déze keer niet maar vorige keren wél! Moet ik dát bewijs er ook nog even bij zoeken?
Dat kán niet want vandaag is voor het eerst dat er ineens vantevoren al een nieuwe topic mag worden geopend en dat de regel die al maanden door o.a. RayMania als dé regel wordt gehanteerd dus is veranderd.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:54 schreef shmoopy het volgende:
Ik ben uitstekend op de hoogte, bovendien heb ik deze discussie al eerder met je gevoerd.
Ik kan inderdaad niet zien wat er achter de schermen gebeurt maar ik zie wél wat er vóór de schermen gebeurt en daar klopt geen drol van... (met uitzondering van Vaduz die daarnet wél óók tegen Sjimz, montana en catjuh zei dat ze zich niet correct gedragen)quote:Wat je feitelijk beweert is dat de mods hier op de hand zijn van Montana en Sjimz, maar ik kan achter de schermen kijken en zie dat dat niet het geval is, zij hebben absoluut niet ter kwader trouw gehandeld.
Dat kun je wel of niet van me aannemen, dat is aan jou, maar daar ga ik verder niet over in discussie.
Nee schmoopy, daar gaat het dus niét om...quote:De TT bevalt je niet, dáárom is het een probleem, en die discussie hebben we ook al eens gevoerd.
Users die bewust gaan zitten kloten of uitlokken worden echt wel gezien, hoor, en ook gewaarschuwd, maar je maakt jezelf zo'n makkelijk doelwit.
Je gaat in herhaling door te zeggen dat die regel die maandenlang dé regel was nu ineens niet meer de regel is en dat je nu ineens vantevoren al een nieuwe topic mag beginnen... Wedden dat dat over een kleine 300 posts ineens weer veranderd is en dat wat ik ook doe Montana de TT mag bepalen?quote:Ik ga even in de herhaling: wees er de volgende keer wat vroeger bij, maak je eigen TT en voer 'm in, meer zit er nu echt even niet in.
probeer nou eens on-topic te reageren inplaats van alleen maar te zuigen... Of ben je bang dat je dan je ongelijk toe zou moeten geven?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:57 schreef sjimz het volgende:
[..]
Je bent zo goed in het verzamelen van bewijs, wil je geen collega van me worden?
Dan wil ik wel eens weten hoe jíj weet dat wij "complotten smeden tegen uw persoonlijkheid via msn".quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:00 schreef Tennessee het volgende:
Ik kan inderdaad niet zien wat er achter de schermen gebeurt maar ik zie wél wat er vóór de schermen gebeurt en daar klopt geen drol van... (met uitzondering van Vaduz die daarnet wél óók tegen Sjimz, montana en catjuh zei dat ze zich niet correct gedragen)
Waarom zou ik bang moeten zijn om mijn ongelijk toe te moeten geven?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:02 schreef Tennessee het volgende:
[..]
probeer nou eens on-topic te reageren inplaats van alleen maar te zuigen... Of ben je bang dat je dan je ongelijk toe zou moeten geven?
geef je dat nu niet zelf toe?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:04 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Dan wil ik wel eens weten hoe jíj weet dat wij "complotten smeden tegen uw persoonlijkheid via msn".
die vraag kan je alleen zelf beantwoordenquote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:04 schreef sjimz het volgende:
[..]
Waarom zou ik bang moeten zijn om mijn ongelijk toe te moeten geven?
je hebt alleen nooit ongelijk zeker?quote:Als ik ongelijk heb dan wil ik dat best toegeven hoor.
Nee, daarom staat het tussen haakjes.quote:
Jij insinueert het.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:06 schreef Tennessee het volgende:
[..]
die vraag kan je alleen zelf beantwoorden
[..]
Ik heb vaak genoeg ongelijk.quote:je hebt alleen nooit ongelijk zeker?
-Dat topic is al lang besproken. Er ís geen regel dat die topics niet (iets) eerder geopend mogen worden. Dat heeft Shmoopy, en ook de VBL-mods, al meerdere keren aangegeven. Bovendien krijg jij nergens de schuld van, want er is geen schuldige, want er is niks 'strafbaars' gebeurd. Je bent alleen de gebeten hond omdat je zeikt over iets waar je niet over kunt zeiken. En daar zo star in door blijft gaan.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:11 schreef Tennessee het volgende:
We dwalen af...
waar het om gaat is dat tót vandaag de regel was dat als de oude topic vol is degene die als eerste de nieuwe opent de TT mag bepalen en dat Sjimz en Montana zich niet aan die regel hebben gehouden, vervolgens dan gelijk krijgen van de mods die snel even de regels veranderen en dat ik tot slot zoals gewoonlijk weer overal de schuld van krijg.
Dit is een ongeschreven regel dus het staat nergens vast dat het zo moet.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:11 schreef Tennessee het volgende:
We dwalen af...
waar het om gaat is dat tót vandaag de regel was dat als de oude topic vol is degene die als eerste de nieuwe opent de TT mag bepalen
Als de regel niet geschreven is hoe kan je die dan verbreken?quote:en dat Sjimz en Montana zich niet aan die regel hebben gehouden, vervolgens dan tóch gelijk krijgen van de mods die snel even de regels veranderen
Ik heb helemaal geen FA gevraagd, ik heb zelfs nog nooit een FA over dit aangesproken in tegenstelling tot andere users Tennesseequote:(met hulp van een FA)
quote:en dat ik tot slot zoals gewoonlijk weer overal de schuld van krijg.
Zolang ik in de discussie betrokken wordt ga ik wel met jou in discussie.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:35 schreef Tennessee het volgende:
Ik ga hier graag verder over in discussie met de moderators of admins maar niet meer met sjimz en catjuh; die kunnen of willen het niet begrijpen...
Tellen undercover mods ook?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:35 schreef Tennessee het volgende:
Ik ga hier graag verder over in discussie met de moderators of admins maar niet meer met sjimz en catjuh; die kunnen of willen het niet begrijpen...
Maar de mods en admins dus niet meer.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:35 schreef Tennessee het volgende:
Ik ga hier graag verder over in discussie met de moderators of admins
Ik zal er een paar voorbeelden van opzoeken en dan zal je zien dat ik gelijk heb, dat wordt wel wat later vanavond want ik ben nu even ergens anders mee bezig...quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:45 schreef shmoopy het volgende:
...
Er is diverse keren een duidelijk antwoord gegeven, er is de mods niets bekend over zo'n regel, dus die wordt ook niet overtreden.
...
En als ze zo doorgaan mag dat enige ook wel weg.quote:Op zaterdag 26 januari 2008 17:04 schreef borisz het volgende:
Het eerste en enige Havant & Waterlooville topic
klein dingetje, kan het woordje 'en' tussen Havant en Waterlooville vervangen worden door een '&'. Dat staat wat beter.![]()
en is zo on-engels
Mij lijkt het geen goed idee. Het huidige Marco van Basten topic dekt de lading qua inhoud voldoende. Of hij nu bondscoach is of in de toekomst misschien een club gaat coachen; het kan allemaal besproken worden in het huidige topic. Het is het algemeen trainerstopic (in dit geval met Marco van Basten als onderwerp), niet specifiek een bondscoachtopicquote:Op zondag 27 januari 2008 19:59 schreef Tennessee het volgende:
wat vinden jullie van de "Marco van Basten als Clubcoach"-topic?
Ok, dank voor je uitleg... De reden dat ik het vraag is dat ik graag een vervolg wil geven aan de "MvB als bondscoach"-reeks ná het EK... Dit vooral in verband met de telling van de huidige reeks... Ik vind dat de telling van de "moet ontslagen worden"-reeks niet klopt... De "MvB als Bondscoach"-reeks liep al veel langer en ik heb er bezwaar tegen dat dat in de "moet ontslagen worden"-reeks wordt doodgezwegen/verborgen/ontkend/weggetoverd, hoe je het noemen wil...quote:Op zondag 27 januari 2008 20:12 schreef RayMania het volgende:
[..]
Mij lijkt het geen goed idee. Het huidige Marco van Basten topic dekt de lading qua inhoud voldoende. Of hij nu bondscoach is of in de toekomst misschien een club gaat coachen; het kan allemaal besproken worden in het huidige topic. Het is het algemeen trainerstopic (in dit geval met Marco van Basten als onderwerp), niet specifiek een bondscoachtopic.
En naast een trainerstopic en een spelerstopic nog een topic over Van Basten zou een overkill worden.
Volgens mij is iedereen gewoon te lui om het eigenlijke nummertje op te zoeken. Als je duidelijk zegt dat het volgende topic nummer 86 moet zijn, of dat dit nummer 85 moet zijn, dan kan een mod dat best veranderen.quote:Op zondag 27 januari 2008 20:29 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Ok, dank voor je uitleg... De reden dat ik het vraag is dat ik graag een vervolg wil geven aan de "MvB als bondscoach"-reeks ná het EK... Dit vooral in verband met de telling van de huidige reeks... Ik vind dat de telling van de "moet ontslagen worden"-reeks niet klopt... De "MvB als Bondscoach"-reeks liep al veel langer en ik heb er bezwaar tegen dat dat in de "moet ontslagen worden"-reeks wordt doodgezwegen/verborgen/ontkend/weggetoverd, hoe je het noemen wil...
dus ik moet gewoon even aan de mods vragen of ze de nummering van de Marco van Basten topic aan willen passen aan de werkeljkheid?quote:Op zondag 27 januari 2008 20:31 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Volgens mij is iedereen gewoon te lui om het eigenlijke nummertje op te zoeken. Als je duidelijk zegt dat het volgende topic nummer 86 moet zijn, of dat dit nummer 85 moet zijn, dan kan een mod dat best veranderen.
Tuurlijk. Als je je eigen telling even laat zien, denk ik dat ze dat wel doen.quote:Op zondag 27 januari 2008 20:34 schreef Tennessee het volgende:
[..]
dus ik moet gewoon even aan de mods vragen of ze de nummering van de Marco van Basten topic aan willen passen aan de werkeljkheid?
Mods! Are you free mods?
Tennessee mag ook weleens blij gemaakt worden hier in FBquote:Op zondag 27 januari 2008 20:35 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Tuurlijk. Als je je eigen telling even laat zien, denk ik dat ze dat wel doen.
Hoewel het natuurlijk helemaal nergens over gaat... Magoed, als jij er blij van wordt
nou, mijn telling staat al een flink aantal topics in de OP van die gemergde topic, maar op die telling was óók kritiek weet ik, al is die kritiek door de mods gedelete...quote:Op zondag 27 januari 2008 20:35 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Tuurlijk. Als je je eigen telling even laat zien, denk ik dat ze dat wel doen.
Hoewel het natuurlijk helemaal nergens over gaat... Magoed, als jij er blij van wordt
Ik weet niet precies hoe die telling gaat.. Topictelling wat betreft gemergede topics is sowieso discutabel.. Maar goed... Mods zullen het wel aanpassen naar wat jij zegt wat het zal zijn denk ik.quote:Op zondag 27 januari 2008 20:38 schreef Tennessee het volgende:
[..]
nou, mijn telling staat al een flink aantal topics in de OP van die gemergde topic, maar op die telling was óók kritiek weet ik, al is die kritiek door de mods gedelete...
en waarom denk je dat als ik vragen mag?quote:Op zondag 27 januari 2008 20:39 schreef EnGCatjuh het volgende:
... Mods zullen het wel aanpassen naar wat jij zegt wat het zal zijn denk ik.
Ik tel sowieso niet, want volgens mij heb ik ooit 1 MvB-topic geopend... En ik doe altijd gewoon vorige topic + 1.quote:Op zondag 27 januari 2008 20:42 schreef RayMania het volgende:
Wat EnGCatjuh zegt, het gaat nergens over, maar als jij wilt dat een bepaald topic een bepaald nummer wilt hebben, omdat jij vind dat dubbeltopics ook meetellen, dan vind ik het allemaal best. Jullie (M0NTANA/sjimz/EnGCatjuh en Tennessee) tellen beiden anders, dus een oplossing zal er niet komen.
Gaat er meer om dat er gewoon 1 topic tegelijk open mag zijn, wat de OP, TT of nummertje is, kan ons vrij weinig schelen.
En ik vind dat jij je energie moet steken in het krijgen van een leven op deze planeet.quote:Op zondag 27 januari 2008 20:29 schreef Tennessee het volgende:
ik heb er bezwaar tegen dat .........
Ik heb net even met EnGCatjuh op msn gebabbeld ja.quote:Op zondag 27 januari 2008 20:44 schreef Tennessee het volgende:
hoe zou ik toch aan die complottheorieën komen?!?!?!? Of is Catjuh nu officieel hulpmoderator?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |