Nouja, het was uit dat gesprek bij het bollen planten wel duidelijk dat ze al eerder over de "setting" gesproken hebben. Daarmee bedoeld ze dus het hele ontmoeten voor de camera mee. En dat werd haar gewoon te veel.quote:Op zondag 13 januari 2008 21:40 schreef roze-meisje het volgende:
[..]
vond trouwens de reden van klarijn vrij vaag, 'de setting' ??
als je de boer heel leuk vind dan zet je je daar toch overheen?
meer toelichting had wel gemogen
Eens.quote:Op zondag 13 januari 2008 21:45 schreef Djeez het volgende:
Ik hoop dat Henk nu voor Maartje gaat. Die andere is echt zo'n Amsterdamse kakmeid, die hoort niet op de boerderie
Henk heeft geen boerderij, er zijn geen koeien en varkens.quote:Op zondag 13 januari 2008 21:45 schreef Djeez het volgende:
Ik hoop dat Henk nu voor Maartje gaat. Die andere is echt zo'n Amsterdamse kakmeid, die hoort niet op de boerderie
Rustig rustig.. working on itquote:Op zondag 13 januari 2008 21:47 schreef Viking84 het volgende:
Hé waar is mijn mooie OP?.
Is eigenlijk niet meer nodig, we kennen de namen nu wel.
Het is echt geen kakkerig meisje hoor vind ik. Ik vind dat ze wel leuke opmerkingen maakt, maar jammer van dat pofferige gezicht en de eeuwige haarband.quote:Op zondag 13 januari 2008 21:45 schreef Djeez het volgende:
Ik hoop dat Henk nu voor Maartje gaat. Die andere is echt zo'n Amsterdamse kakmeid, die hoort niet op de boerderie
Klarijn.quote:Op zondag 13 januari 2008 21:47 schreef Viking84 het volgende:
Hé waar is mijn mooie OP?.
Is eigenlijk niet meer nodig, we kennen de namen nu wel. .
Haal je Klarijn er nog even uit, TS?.
Nou ja, ieder zijn eigen mening natuurlijkquote:Op zondag 13 januari 2008 21:39 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Ik vind dat ze zo'n gekke mond heeft. Die andere 2 vind ik leuker om te zien.
Da's waar.quote:Op zondag 13 januari 2008 21:51 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Nou ja, ieder zijn eigen mening natuurlijk.
Marlou vind ik dan juist weer de lelijkste, net Katrien Duck.quote:Op zondag 13 januari 2008 21:47 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Eens.
Ik vond Maartje wel de leukste van de drie. Die andere is nog wel even wat knapper, maar da's echt zo'n kutje.
Ik vind die Marlou weer een apart uiterlijk hebben, maar daarom zou ik haar niet wegstemmen. Het is wel een erg leuke meid volgens mijquote:
Het programma vind ik daardoor nu direct 50% minder leukquote:Op zondag 13 januari 2008 21:57 schreef Demon_Hunter het volgende:
Klarijn is lief en cool en dan is zij er net uit
Oh, je hebt geen account nodigquote:Op zondag 13 januari 2008 21:49 schreef DaFrenk het volgende:
Hm.. tja, haal hem zo van de Wiki af. Heb daar ook geen account.
Dat vind ik dus niet zo.quote:Op zondag 13 januari 2008 21:52 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Marlou vind ik dan juist weer de lelijkste, net Katrien Duck.
Een TU'er in hart en nierenquote:Op zondag 13 januari 2008 22:12 schreef The_S het volgende:
Was niet zo tactisch van Henk om met percentages te gaan strooien
Van de twee die nu over zijn (Maartje en Marlou), vind ik Maartje inderdaad het leukstequote:Op zondag 13 januari 2008 22:06 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Dat vind ik dus niet zo..
Maar we zijn het erover eens dat Maartje nu de leukste is van de twee!
Da's al wat.
Ik krijg bij Henk inderdaad steeds meer het gevoel dat het voor een groot deel volstrekte onhandigheid van zijn kant is...je ziet hem worstelen met woorden, meestal op de slechtst mogelijke formulering terecht komen, en er vervolgens een flauw grapje van proberen te maken uit een soort van wanhoop over wat hij nu weer uitkraamt...quote:
QFT... Maartje vind ik heel beter uitzien... is denk ik ook stuk leuker..quote:Op zondag 13 januari 2008 21:39 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Ik vind dat ze zo'n gekke mond heeft. Die andere 2 vind ik leuker om te zien.
Idd, hij komt erg houterig over voor de camera.quote:Op zondag 13 januari 2008 22:19 schreef Abbadon het volgende:
[..]
Ik krijg bij Henk inderdaad steeds meer het gevoel dat het voor een groot deel volstrekte onhandigheid van zijn kant is...je ziet hem worstelen met woorden, meestal op de slechtst mogelijke formulering terecht komen, en er vervolgens een flauw grapje van proberen te maken uit een soort van wanhoop over wat hij nu weer uitkraamt...
Dat was toch een grap??quote:Op zondag 13 januari 2008 22:31 schreef Ingetje79 het volgende:
Weer een lekkere aflevering.
Denk niet dat het na het vertrek van Klarijn nog gezellig was in Huize Henk.
Wat een flapdrol zeg... Elke avond om 21.00 een uitgeperst sinaasappeltje bij mams halen.
Watje
Ja dat hoop ik ook op Maartje ! wel gauw afgelopen was het vanavond..quote:Op zondag 13 januari 2008 21:45 schreef Djeez het volgende:
Ik hoop dat Henk nu voor Maartje gaat. Die andere is echt zo'n Amsterdamse kakmeid, die hoort niet op de boerderie
Just my thoughtsquote:Op maandag 14 januari 2008 00:55 schreef Silenus het volgende:
Ik vind Pauline een beetje 'eng' op de ene of andere manier, kan het niet zo goed plaatsen.
Waarheid?quote:Op zondag 13 januari 2008 21:42 schreef Memento-Mori het volgende:
dat zeg ik ook die percentages misschien niet slim maar t feit is hij had een voorkeur en die andere 2 wilden de waarheid wel horen maar niet deze waarheid blijkbaar
Denk niet dat hij dat van plan isquote:Op zondag 13 januari 2008 21:07 schreef MissX het volgende:
Was te verwachten, nu moet die maar voor maartje kiezen. Die Marlou is echt niets met haar haarbanden.
quote:Op maandag 14 januari 2008 09:28 schreef Ronaldsen het volgende:
en weer een stijging in kijkcijfers 3.777.000 gisteren
Wauw, bron?quote:Op maandag 14 januari 2008 09:28 schreef Ronaldsen het volgende:
en weer een stijging in kijkcijfers 3.777.000 gisteren
Tering! Zijn er nog mensen die niet kijken?quote:Op maandag 14 januari 2008 09:28 schreef Ronaldsen het volgende:
en weer een stijging in kijkcijfers 3.777.000 gisteren
Ik moet je zeggen, het leek me een dom programma, maar na een hele uitzending te hebben gezien...quote:Op maandag 14 januari 2008 09:42 schreef Q. het volgende:
[..]
Tering! Zijn er nog mensen die niet kijken?
Hehequote:Op maandag 14 januari 2008 09:42 schreef Q. het volgende:
[..]
Tering! Zijn er nog mensen die niet kijken?
Ze is gewoon niet zo saai als die andere miepen.quote:Op maandag 14 januari 2008 00:55 schreef Silenus het volgende:
Maartje is sowieso wel leuk, best een lekker figuurtje.
Ik vind Pauline een beetje 'eng' op de ene of andere manier, kan het niet zo goed plaatsen.
er moet nou eenmaal gewerkt wordenquote:Op maandag 14 januari 2008 10:47 schreef RedFever007 het volgende:
Ik vind die Agnes trouwens "op de boerderie" lang niet zo leuk als in de uitzendingen daarvoor![]()
Eigenlijk de minst intressante van de kandidaten atm. Er gebeurd daar ook vrij weinig tot niets dat het leuk maakt.
Dat is ook zo, maar ik vind haar ook niks aan.quote:Op maandag 14 januari 2008 12:51 schreef Etcetera het volgende:
[..]
er moet nou eenmaal gewerkt worden
ze is echt tof hoorquote:Op maandag 14 januari 2008 12:53 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat is ook zo, maar ik vind haar ook niks aan.
Nee BZV heeft nooit '' De Televierzierring'' gewonnen. Word wel tijd..quote:Op maandag 14 januari 2008 14:19 schreef peterfan het volgende:
Heeft dit programma ooit de televizierring gewonnen eigenlijk? Zo niet dan kan het niet missen dit jaar toch?![]()
Jij zou mee moeten doenquote:Op maandag 14 januari 2008 14:25 schreef CherryLips het volgende:
Ik kijk eigenlijk alleen vanwege Klaas.
Ze mag wel een keer een andere trui aandoen.quote:Op maandag 14 januari 2008 10:47 schreef RedFever007 het volgende:
Ik vind die Agnes trouwens "op de boerderie" lang niet zo leuk als in de uitzendingen daarvoor![]()
Eigenlijk de minst intressante van de kandidaten atm. Er gebeurd daar ook vrij weinig tot niets dat het leuk maakt.
Of een andere frutsel in d'r staart. Maar ik vind die boeren ook niet erg interessant, ik zou zelf nooit gereageerd hebbenquote:Op maandag 14 januari 2008 14:41 schreef Demon_Hunter het volgende:
[..]
Ze mag wel een keer een andere trui aandoen.
niet daarom johquote:Op maandag 14 januari 2008 14:41 schreef CherryLips het volgende:
[..]
M'n kamer is wel een varkensstal, maar ik ben geen boerin.
Idd, die heeft een beetje een vreemd hoofd.quote:Op zondag 13 januari 2008 21:52 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Marlou vind ik dan juist weer de lelijkste, net Katrien Duck.
Het zijn toch geen aantrekkelijke mannen ? Of heb ik het mis ?quote:Op maandag 14 januari 2008 14:42 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Of een andere frutsel in d'r staart. Maar ik vind die boeren ook niet erg interessant, ik zou zelf nooit gereageerd hebben.
Ik vind het een kneus eersteklas, omdat hij liep te miepen dat hij chagerijnig was door een paar uur slaapquote:Op maandag 14 januari 2008 10:33 schreef RedFever007 het volgende:
Overigens snap ik dat die politiegast bij Agnes het niet zo tof vindt daar. Hij is als enige onervaren, die andere 2 weten alles
quote:Op maandag 14 januari 2008 14:35 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nee BZV heeft nooit '' De Televierzierring'' gewonnen. Word wel tijd..
Iddquote:Op maandag 14 januari 2008 12:55 schreef floris.exe het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een schatje is het toch ook.
Zekersquote:Op maandag 14 januari 2008 12:55 schreef floris.exe het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een schatje is het toch ook.
Kijk, het programma heeft ook nog een educatieve waarde. Nooit geweten dat men koeien moest scheren! We zaten er met z'n allen echt van te kijken hierquote:Op maandag 14 januari 2008 15:41 schreef Mavro het volgende:
Zo, net even teruggekeken op uitzending gemist. Jurjen vind ik nog steeds (als enige in dit topic geloof ik) een leuke gast. Ik zou me ook kut voelen als je alles moet vragen en de rest veel meer ervaring heeft. Bovendien is vroeg opstaan klote!
Frans met z'n vlammenwerperEn op een gegeven moment stond hij in de stal te roken en te kijken naar hoe de meiden koeien aan het scheren waren. Slim!
Wij ook ja, haha, en ik heb nog wel een oom met een boerderij met toch wel duizend koeien.quote:Op maandag 14 januari 2008 17:45 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Kijk, het programma heeft ook nog een educatieve waarde. Nooit geweten dat men koeien moest scheren! We zaten er met z'n allen echt van te kijken hier
quote:Op maandag 14 januari 2008 17:49 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Wij ook ja, haha, en ik heb nog wel een oom met een boerderij met toch wel duizend koeien.
Arme oom.
Maar waarom moet dat eigenlijk? Kan hun haar echt lang groeien?
Bronquote:In november gaan de koeien op stal. Pas in het voorjaar mogen ze weer naar de wei.
Tijdens de periode dat de koeien op stal zijn worden ze snel vies. Op stal heeft de koe
minder ruimte dan buiten in de wei, hierdoor gaat ze eerder in haar eigen mest liggen.
Koeien die op stal staan kunnen flink zweten. Door veel te zweten wordt de kans op
longontsteking erg groot. Ook komt er snel veel stof in de vacht. Een vuile zweterige
vacht is een luilekkerland voor schurftmijten en luizen. Dit kan er weer voor zorgen dat
de koe onrustig wordt en zich gaat schuren en krabben. Door de koe te scheren
voorkom je deze problemen.
Het scheren gebeurt met een groot, elektrisch scheerapparaat. Aan de bovenkant van
het apparaat zit de kop, waarin twee messen passen. Het scheren doet de koeien
geen pijn, ze vinden het zelfs fijn.
Dit vind ik eerlijk gezegd eerder een slechte ontwikkeling. In de meeste Europese landen zijn het eerder quizzen die gigantische kijkcijfers halen. Lekker ontspannend voor de buis zitten en toch actief onzinnige feiten oprakelen.quote:Op maandag 14 januari 2008 09:59 schreef Freshthinking het volgende:
Zo dan, bijna vier miljoen mensen. Dat is écht veel. Maar goed, het is ook gewoon een leuk programma en duidelijk een succesformule. De KRO zet zichzelf daar wel mee op de kaart hoor
quote:Op maandag 14 januari 2008 18:09 schreef Djeez het volgende:
Ik vind Henk net zo eng als Jochem van BZV 2. Een creepy gast, echt het type seriemoordenaar.
Gelukkig zijn maar weinig mensen dat met jou eensquote:Op maandag 14 januari 2008 18:19 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dit vind ik eerlijk gezegd eerder een slechte ontwikkeling. In de meeste Europese landen zijn het eerder quizzen die gigantische kijkcijfers halen. Lekker ontspannend voor de buis zitten en toch actief onzinnige feiten oprakelen.
Boer Zoekt Vrouw is de zoveelste datingshow van het niveau lik-mijn-vestje.
quote:Op maandag 14 januari 2008 18:19 schreef Ofyles2 het volgende:
Boer Zoekt Vrouw is de zoveelste datingshow van het niveau lik-mijn-vestje.
Ja, wat kon Henk er aan doen? Als Klarijn weg wil, dan wil ze weg. Dan kan Yvon hem wel de waarheid zeggen, maar in dit specifieke geval wel wat misplaatst.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:47 schreef Lov1 het volgende:
Vond die blik van Henk ook boekdelen spreken nadat Yvonne hem eens ff de waarheid zei: 'je vindt het zeker wel makkelijk he, eentje weg? Waarom hou je haar niet tegen!?'
Nee, waarschijnlijk had hij haar ook niet kunnen stoppen, dat was wel duidelijk. Maar hij toonde ook niet dat hij het jammer vond, waarschijnlijk is hij gewoon zo dat hij zoiets niet zegt. En dan vind ik dat Yvon dat best mag aankaarten.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:52 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Ja, wat kon Henk er aan doen? Als Klarijn weg wil, dan wil ze weg. Dan kan Yvon hem wel de waarheid zeggen, maar in dit specifieke geval wel wat misplaatst.
Had het eerste seizoen moeten gebeuren, toen het nieuw en baanbrekend was (maar toen moest meneer Smit winnen van het Nederlandse publiek).quote:Op maandag 14 januari 2008 14:35 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nee BZV heeft nooit '' De Televierzierring'' gewonnen. Word wel tijd..
Gezien mijn huidige TV-gids: uitgesloten.quote:Op maandag 14 januari 2008 19:21 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Gelukkig zijn maar weinig mensen dat met jou eens. BzV is zoveel méér dan dat.
Ik zou zeggen: Kijk er gewoon eens een keertje naar.
quote:Op maandag 14 januari 2008 22:07 schreef DaFrenk het volgende:
Het gekke is, ik heb gewoon het idee dat Henk vól voor Klarijn wilde gaan. Maar dan is hij gewoon echt stom dat hij dat niet gezegd heeft, uiteraard niet in bijzijn van die anderen. Maar na het gesprek met Yvon had hij op z'n minst haar apart kunnen nemen.
Maar het kan idd zo zijn dat wat Lov1 zegt, dat hij dat gewoon niet kan/wil/durft.
anita witzier heeft er ook 7 nominaties over gedaan andersquote:Op maandag 14 januari 2008 22:38 schreef Mark het volgende:
[..]
Had het eerste seizoen moeten gebeuren, toen het nieuw en baanbrekend was (maar toen moest meneer Smit winnen van het Nederlandse publiek).
Nu is het eigenlijk mosterd na de maaltijd.
Ja precies.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:59 schreef Lov1 het volgende:
[..]
Nee, waarschijnlijk had hij haar ook niet kunnen stoppen, dat was wel duidelijk. Maar hij toonde ook niet dat hij het jammer vond, waarschijnlijk is hij gewoon zo dat hij zoiets niet zegt. En dan vind ik dat Yvon dat best mag aankaarten.
En kijk, als hij dat wél had gedaan, was er een grotere kans dat, mocht Henk bij de andere 2 niet de ware vinden, Klarijn na het programma evt. zou terugkomen... Gespeculeer hoor
quote:
Echt compleet mee eens!quote:Op dinsdag 15 januari 2008 09:25 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja precies.
Het probleem is ook: Als je Klarijn smeekt te blijven, dan is voor de andere dames ook duidelijk waar je voorkeur ligt. Nu zijn ze daar sowieso al achter gekomen, maar goed. Als ik echt een voorkeur had voor eentje, zou ik die voorkeur ook echt uitspreken. Kom op zeg, het gaat mogelijk wel om de liefde van je leven! Die laat je toch niet lopen!
Tuurlijk. Henk benadert het allemaal veel te rationeel. Merk ook dat de betrokkenen veel te veel vanuit een competitie-gedachte denken en redeneren. Even los van "direct verliefd zijn" merk ik maar bij weinigen (zowel boeren als boerzoekenden) dat men gevoelens koestert die het niveau 'leuk' te boven gaan. Henk is natuurlijk een enorme hork maar als hij echt voor Klarijn wilde gaan dan had hij dat gewoon uit moeten spreken. Schijt aan het programma. Het gaat om jouw leven.quote:Als ik echt een voorkeur had voor eentje, zou ik die voorkeur ook echt uitspreken. Kom op zeg, het gaat mogelijk wel om de liefde van je leven! Die laat je toch niet lopen!
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 10:54 schreef Schupi het volgende:
Snap niet wat deze vrouwen in Frans zien. Hij heeft tot nu toe de diepgang van een poffertje
Maar van Henk kreeg je in de eerste uitzending (als ik 't me goed herinner) het beeld dat hij juist geen stereotype boer was o.a. vanwege z'n studie, maar ook leek hij wat meer te melden te hebben dan de gemiddelde boer. Aangezien dat de uitzending was waarop de keuze van de dames is gebaseerd kan ik me voorstellen dat het juist dan tegenvalt als het toch een 'gewone' boer blijkt te zijn.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 10:14 schreef rashudo het volgende:
Wat me opvalt is dat een aantal deelnemers niet echt snappen wat een boer of een boerderij is. De vrouwen van Henk zijn allemaal verbaasd dat hij bot en weinig sociaal is, en dat hij niet echt kan koken. Dat is toch eigenlijk nu precies het stereotype beeld van een boer? Wat zijn het trouwens een stel verwende kakkers, die vrouwen van Henk.
Ze lopen Henk continu te vertellen wat hij fout doet en wat hij wel moet doen, maar positiever zou zijn als ze het zelf eens deden en het zelf gezellig maken. Henk zit de hele fucking dag tussen de bollen, hij zoekt juist een vrouw om dat gapende gat in zijn karakter in te vullen, niet om te horen te krijgen dat hij er niks van bakt.
Dat hele debacle met procenten bewijst dat er ook momenten zijn waar op je als man niet naar vrouwen moet luisteren. Je moet een persoon als Henk helpen met zichzelf uiten en hem niet in de val lokken. Ook Karlijn kon blijkbaar niet van te voren bedenken dat er camera's nodig zijn om een tv-programma te maken. Blijkbaar zijn Henk's vrouwen te egocentrisch om verder dan hun persoonlijk gewin te denken. Zelf aanpassen is er niet bij, als Henk zich maar aanpast, dan is het goed.
[KNIP]
Zie je geen vonk tussen Jan en Siepie?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:01 schreef bloodymary het volgende:
Op zich is dat eigenlijk wel frappant. Bij de voorflimpjes leek Henk echt een moderne vlotte vent, geen botte boer (en dan niet in de betekenis van agrarier) en leek juist iemand als Gerard echt het stereotype boer. Nu is het compleet andersom, Henk is een sociaalgestoord figuur en Gerard is een sociale vent, redelijk vlot in de omgang!
Ik zie trouwens nog nergens echt vonken overspringen, wat je bij sommige stelletjes in eerdere jaren wel zag!
Zij ziet er zelf ook hoogstens de helft vanquote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:11 schreef ivosnivo het volgende:
[..]
Zie je geen vonk tussen Jan en Siepie?
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:32 schreef Mark het volgende:
[..]
Zij ziet er zelf ook hoogstens de helft van
Foei!quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:32 schreef Mark het volgende:
[..]
Zij ziet er zelf ook hoogstens de helft van
De vraag is natuurlijk, is het wederzijds?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 20:13 schreef Viking84 het volgende:
Ik zit net even op de Boer zoekt Vrouw-site te kijken en wat blijkt? Frank is verliefd! (zie site voor filmpje).
Over de escapades van de andere afgevallen boeren is helaas nog niks bekend.
Hehehehehequote:Op dinsdag 15 januari 2008 20:01 schreef IV_Xample het volgende:
zitten hier allemaal vrijgezelle mannen die zo in contact proberen te komen met de afvallende vrouwen van BZV?
heheheheheh
Inderdaad, ze is bijna panisch...quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:45 schreef Lov1 het volgende:
Oja, Ronella die bang is voor koeienHello, je zit bij Boer zoekt Vrouw
![]()
Nu wil zij natuurlijk wel door met lesgeven, maar het zou misschien leuk zijn dat je ook feeling hebt voor het werk van je partner, vooral als het naast je huis is... En ik heb het idee dat Frans het zou waarderen als zijn vriendin het boerenleven met koeien toch ook ziet zitten
O, dès wel vreemd ja.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:00 schreef cora4034 het volgende:
Ik vond dat de vrouwen nu wel erg op de nek van Henk zaten. Hij kon nu ook niks meer goed doen.
Een stelletje ka's zijn het, bah.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:00 schreef cora4034 het volgende:
Ik vond dat de vrouwen nu wel erg op de nek van Henk zaten. Hij kon nu ook niks meer goed doen.
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 10:14 schreef rashudo het volgende:
Henk zit de hele fucking dag tussen de bollen, hij zoekt juist een vrouw om dat gapende gat in zijn karakter in te vullen
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 22:54 schreef jix het volgende:
ben ik trouwens de enige die vindt dat yvon de boeren bij tijd & wijle behandelt als verstandelijk gehandicapten?
Goed punt, ben benieuwd...quote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:46 schreef Andromache het volgende:
wat ook al op het bzv-forum werd gezegd: het is raar dat als Jurjen er inderdaad uit zou gaan, dat hij nu wel zo veel in beeld komt. Eerlijk gezegd zie ik nog minder chemie tussen Jurre en Agnes dan tussen haar en de politieagent. Ik denk dat volgende week toch Klaas (de briefschrijver dus) en Jurjen overblijven.
Bart uit Canada was toch ook veel in beeldquote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:46 schreef Andromache het volgende:
wat ook al op het bzv-forum werd gezegd: het is raar dat als Jurjen er inderdaad uit zou gaan, dat hij nu wel zo veel in beeld komt. Eerlijk gezegd zie ik nog minder chemie tussen Jurre en Agnes dan tussen haar en de politieagent. Ik denk dat volgende week toch Klaas (de briefschrijver dus) en Jurjen overblijven.
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 22:54 schreef jix het volgende:
ben ik trouwens de enige die vindt dat yvon de boeren bij tijd & wijle behandelt als verstandelijk gehandicapten?
Niet met mijquote:Op dinsdag 15 januari 2008 20:57 schreef Andromache het volgende:
Klaas (de boer uit de kop van Overijssel) schijnt druk aan het daten te zijn, maar met wie? In ieder geval wel een filmpje te zien van een avondje stappen met z'n maten.
dit is andere klaas CL die wil je niet daten een boer die niet genoeg brieven had om bij de 5 boeren te mogen:quote:
quote:Op woensdag 16 januari 2008 00:46 schreef Hi_flyer het volgende:
Haar stemmetje klinkt altijd of ze een beetje emotioneel is van alles.
oh phew, nevermind. ik heb het niet vanaf het begin gevolgdquote:Op woensdag 16 januari 2008 00:27 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
dit is andere klaas CL die wil je niet daten een boer die niet genoeg brieven had om bij de 5 boeren te mogen:
http://boerzoektvrouw.kro.nl/boeren/2007/klaas/default.aspx
Als ik Henk was zou ik vragen of ik 3 andere vrouwen mocht uitzoeken.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:00 schreef cora4034 het volgende:
Ik vond dat de vrouwen nu wel erg op de nek van Henk zaten. Hij kon nu ook niks meer goed doen.
dat waag ik te betwijfelenquote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:46 schreef Andromache het volgende:
wat ook al op het bzv-forum werd gezegd: het is raar dat als Jurjen er inderdaad uit zou gaan, dat hij nu wel zo veel in beeld komt. Eerlijk gezegd zie ik nog minder chemie tussen Jurre en Agnes dan tussen haar en de politieagent. Ik denk dat volgende week toch Klaas (de briefschrijver dus) en Jurjen overblijven.
Nee, ik zou zeggen: "Fok met dit programma, ik ga achter de schermen achter Klarijn aan!".quote:Op woensdag 16 januari 2008 08:44 schreef rashudo het volgende:
[..]
Als ik Henk was zou ik vragen of ik 3 andere vrouwen mocht uitzoeken.
dat willen we wel zien dan hequote:Op woensdag 16 januari 2008 09:30 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee, ik zou zeggen: "Fok met dit programma, ik ga achter de schermen achter Klarijn aan!".
Het zou niet mijn keuze zijn...quote:De buurman weet het zeker...
Boer Jan heeft gekozen voor Anita!
door onze redactie
AMSTERDAM - Boer zoekt Vrouw is nog in volle gang, maar deelnemer boer Jan zou zijn keuze al hebben gemaakt. Hij heeft, volgens de buurman, zijn hart verloren aan de Drentse Anita.
Boer Jan mag zelf mag nog niets zeggen over zijn definitieve keuze, maar de buurman zegt het zeker te weten. In weekblad Privé vertelt hij: "Anita die Drentse, daar scharrelt Jan nu mee."
De kijkers van Boer zoekt Vrouw stemmen massaal voor Siepie en zijn broers gaan voor Annet, maar Jan lijkt zich daar dus niets van aan te trekken. De rustige lerares Duits en Frans en 'haar' boer hebben veel gemeen. Ze is opgegroeid op een boerderij en houdt, net als Jan, van wandelen en lezen.
Binnenkort zullen de kijkers ontdekken of boer Jan zijn hart echt aan de verlegen Drentse verloren heeft. In de tussentijd moeten we het doen met de observaties van de buurman...
telegraaf.nl
Jan wat doe jequote:Op woensdag 16 januari 2008 13:02 schreef IkWilbert het volgende:
[..]
Het zou niet mijn keuze zijn...
Waaaat?? Zij is toch die refo??quote:Op woensdag 16 januari 2008 13:06 schreef Kiegie het volgende:
Anita is echt de leukste. Zou ik ook gekozen hebben (als ik Jan was dan, he).
eerst zien dan gelovenquote:Op woensdag 16 januari 2008 13:02 schreef IkWilbert het volgende:
[..]
Het zou niet mijn keuze zijn...
Niks mis met refo's. Seksueel dan, he (op levensbeschouwelijk gebied kan er nog wel wat aan verbeteren, uiteraard).quote:Op woensdag 16 januari 2008 13:46 schreef peterfan het volgende:
[..]
Waaaat?? Zij is toch die refo??![]()
![]()
Hij krijgt wel gegarandeerd een maagd, dat dan weer wel...
Ah nee, dat meen je niet!quote:Op woensdag 16 januari 2008 13:06 schreef Kiegie het volgende:
Anita is echt de leukste. Zou ik ook gekozen hebben (als ik Jan was dan, he).
...quote:Op woensdag 16 januari 2008 13:02 schreef IkWilbert het volgende:
[..]
Het zou niet mijn keuze zijn...
Volgens mij hebben jullie een andere Anita voor ogen, want eerder (in het vorige topic?) waren we het er juist over eens dat Anita met haar 38 jaar goed geconserveerd isquote:Op woensdag 16 januari 2008 14:37 schreef Beach het volgende:
Anita ziet eruit alsof ze tegen de 50 aanloopt
Haha, ouderwets ja dat ook. Maar ik had haar zeker wel 45 geschatquote:Op woensdag 16 januari 2008 14:54 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Volgens mij hebben jullie een andere Anita voor ogen, want eerder (in het vorige topic?) waren we het er juist over eens dat Anita met haar 38 jaar goed geconserveerd is.
Kom op zeg, die ziet er nog hartstikke jong uit!
door haar stijl bedoel ik dusquote:Op woensdag 16 januari 2008 14:54 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Volgens mij hebben jullie een andere Anita voor ogen, want eerder (in het vorige topic?) waren we het er juist over eens dat Anita met haar 38 jaar goed geconserveerd is.
Kom op zeg, die ziet er nog hartstikke jong uit!
Maar idd: Jan wat doe je!.
Pauline!quote:Op woensdag 16 januari 2008 15:55 schreef peterfan het volgende:
Mijn favoriet is een van de vrouwen van Gerard, die steeds verlekkerd naar de varkentjes zit te staren en in gedachten al een stukje vlees ziet rondhuppelen..
Brrr...quote:
Echt zo'n lerares die wordt weggepest iddquote:Op woensdag 16 januari 2008 15:55 schreef peterfan het volgende:
Ik schatte haar juist jonger! Verschrikkelijke (en) ouderwetse kleren, maar zo'n naief en jong gezichtje!Ze is trouwens lerares, ik kan me echt niet voorstellen dat zij een klas onder controle kan houden.... ze is dan ook werkzoekend..
![]()
Mijn favoriet is een van de vrouwen van Gerard, die steeds verlekkerd naar de varkentjes zit te staren en in gedachten al een stukje vlees ziet rondhuppelen..
quote:Op woensdag 16 januari 2008 13:06 schreef Kiegie het volgende:
Anita is echt de leukste. Zou ik ook gekozen hebben (als ik Jan was dan, he).
Ik vind dat die echt een kop heeft alsof ze al jaren aan de heroine zit.quote:Op woensdag 16 januari 2008 15:55 schreef peterfan het volgende:
Ik schatte haar juist jonger! Verschrikkelijke (en) ouderwetse kleren, maar zo'n naief en jong gezichtje!Ze is trouwens lerares, ik kan me echt niet voorstellen dat zij een klas onder controle kan houden.... ze is dan ook werkzoekend..
![]()
Mijn favoriet is een van de vrouwen van Gerard, die steeds verlekkerd naar de varkentjes zit te staren en in gedachten al een stukje vlees ziet rondhuppelen..
Exactly!quote:Op woensdag 16 januari 2008 18:56 schreef Andromache het volgende:
Ik vind het stom. Annet is veel leuker!
Ach welnee. Ze nuttigt al tientallen jaren weinig anders dan vlees en sigaretten. Dat is alles.quote:Op woensdag 16 januari 2008 16:33 schreef -0- het volgende:
Ik vind dat die echt een hoofd heeft alsof ze al jaren aan de heroine zit.
Duidelijk Drents, met een soort Hoogeveens accent. Persoonlijk vind ik dat het lelijkste accent van Nederland, maar verder is ze wel aardig, wel een beetje stil.quote:
Echt niet, Hoogeveens is het mooiste accent dat er bestaat! Ik woon er al vijf jaar niet meer, maar iedereen hoort zo dat ik daar wegkom! En Anita lult Fries, me dunkt dat ze richting Appelscha woont...quote:Op woensdag 16 januari 2008 21:35 schreef Hi_flyer het volgende:
[..]
Duidelijk Drents, met een soort Hoogeveens accent. Persoonlijk vind ik dat het lelijkste accent van Nederland, maar verder is ze wel aardig, wel een beetje stil.
Ze praat idd Fries en niet nep-Fries. Maar Appelscha lijkt me niet.quote:Op woensdag 16 januari 2008 21:42 schreef Djeez het volgende:
[..]
Echt niet, Hoogeveens is het mooiste accent dat er bestaat! Ik woon er al vijf jaar niet meer, maar iedereen hoort zo dat ik daar wegkom! En Anita lult Fries, me dunkt dat ze richting Appelscha woont...
De Telegraaf.quote:Boer Jan heeft gekozen voor Anita!
AMSTERDAM - Boer zoekt Vrouw is nog in volle gang, maar deelnemer boer Jan zou zijn keuze al hebben gemaakt. Hij heeft, volgens de buurman, zijn hart verloren aan de Drentse Anita.
Boer Jan mag zelf mag nog niets zeggen over zijn definitieve keuze, maar de buurman zegt het zeker te weten. In weekblad Privé vertelt hij: "Anita die Drentse, daar scharrelt Jan nu mee."
De kijkers van Boer zoekt Vrouw stemmen massaal voor Siepie en zijn broers gaan voor Annet, maar Jan lijkt zich daar dus niets van aan te trekken. De rustige lerares Duits en Frans en 'haar' boer hebben veel gemeen. Ze is opgegroeid op een boerderij en houdt, net als Jan, van wandelen en lezen.
Binnenkort zullen de kijkers ontdekken of boer Jan zijn hart echt aan de verlegen Drentse verloren heeft. In de tussentijd moeten we het doen met de observaties van de buurman...
Af! Mine!quote:Op donderdag 17 januari 2008 19:06 schreef Dark_Angelus het volgende:
Whehe, ik ga Klarijn eens even opzoeken
"Dit profiel is niet zichtbaar voor iedereen."quote:Op donderdag 17 januari 2008 19:10 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Dat was echt de enige die leuk was
En nu is ze d'r uit
http://klarijn.hyves.nl/
![]()
Je kunt 'r geen ongelijk gevenquote:Op donderdag 17 januari 2008 19:16 schreef Viking84 het volgende:
"Dit profiel is niet zichtbaar voor iedereen."
Bitch.
Cool, Nieuwlande ken ik wel goed, nog wel kameraden wonen. Ligt tussen Hoogeveen en Coevorden in eigenlijk. Maar toch blijft ze dan wel een nep-Drentquote:Op donderdag 17 januari 2008 22:06 schreef Beessie-Jen het volgende:
anita woont in nieuwlande trouwensen dat is idd in de buurt van Hoogeveen
en tja ze praat Fries maar dat wil niet zeggen dat ze nog in Friesland woont?
Mijn vriend is ook van Friese komaf, maar is nu ook een echte drent(spreek met zijn familie enzo wel gewoon fries)
Whehe, dan zat ik toch goed met dat accent. Persoonlijk vind ik het vreselijkquote:Op donderdag 17 januari 2008 22:06 schreef Beessie-Jen het volgende:
anita woont in nieuwlande trouwensen dat is idd in de buurt van Hoogeveen
en tja ze praat Fries maar dat wil niet zeggen dat ze nog in Friesland woont?
Mijn vriend is ook van Friese komaf, maar is nu ook een echte drent(spreek met zijn familie enzo wel gewoon fries)
Kim Holland was ook een refo, en ik ken er een van het leger des heils die in netkousen en rood rokje langs de deuren gingquote:Op woensdag 16 januari 2008 14:01 schreef Kiegie het volgende:
[..]
Niks mis met refo's. Seksueel dan, he (op levensbeschouwelijk gebied kan er nog wel wat aan verbeteren, uiteraard).
En Anita ziet er toch hartstikke lief uit?
Die komt zo met Hyves makkelijk wel aan een nieuwe leuke niet-boer manquote:Op donderdag 17 januari 2008 19:10 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Dat was echt de enige die leuk was
En nu is ze d'r uit
http://klarijn.hyves.nl/
![]()
Vind ik ook. Die Klaas en Jurre doen iets teveel hun best om het werkgedeelte goed te doen. Daarom vallen ze niet echt op. Ook niet bij Agnes denk ik. Jurjen daarentegen is veel vaker in beeld, al is dat de laatste keer een tikkeltje negatief geweest. Hij is wel echt grapig. Hoop dat hij nog even vol kan houden en dat hij Klaas en Jurre met zijn humor en interesse aftroeft.quote:Op woensdag 16 januari 2008 16:26 schreef Quoi het volgende:
Ook ik zit weer aan de buis gekluisterd (het zou een uitzondering zijn als ik zei van niet, WAT een kijkcijfers!!)
@Agnes: de twee "ervaren" boeren zijn nog iets te nietszeggend. Jurjen doet het niet echt beter, hij is een beetje teneergeslagen, ik had hem wel sterker in zijn schoenen verwacht. Hij voelt zich zelf buiten de boot vallen, maar in werkelijkheid is dat eerder door zijn eigen gedrag dan door Agnes en de twee andere heren. Agnes zelf vind ik trouwens nog niet echt sprankelen zoals ze in de intro filmpjes deed. Misschien komt het ook door paps en mams erbij.....Ik blijf dat raar vinden, ik weet dat het een familieboerderij is, maar toch: ik zou lekker mijn eigen gang willen gaan en niet telkens mijn ouders om me heen, vooral niet met die mannen erbij.
Dan heb jij wat anders gezien dan ik. Ik zag een vent die totaal niet op de boerderij past, die zat te miepen over slaapgebrek en die met een gezicht als een donderwolk voor Agnes en de anderen uit liep toen ze van het weiland af gingen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:12 schreef Scofield-Bauer het volgende:
Wat is een nogo? Hij is echt een leuke vent voor haar hoor.
checkquote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:20 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dan heb jij wat anders gezien dan ik. Ik zag een vent die totaal niet op de boerderij past, die zat te miepen over slaapgebrek en die met een gezicht als een donderwolk voor Agnes en de anderen uit liep toen ze van het weiland af gingen.
En ik denk dat Etcetera 'nono' bedoelt.
Hij hoeft toch ook geen boer te worden. dat is ook niet waar Agnes naar opzoek was toch?quote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:20 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dan heb jij wat anders gezien dan ik. Ik zag een vent die totaal niet op de boerderij past,
Kun jij het je voorstellen? een politieagent en 2 boeren. Ik had me ook depri gevoeld.quote:[b]die zat te miepen over slaapgebrek en die met een gezicht als een donderwolk voor Agnes en de anderen uit liep toen ze van het weiland af gingen.
Wel grappig dat ze een gladde rug zegt te hebben, maar het zich toch zo aantrekt dat ze zo'n brief schrijft.quote:Boer zoekt vrouw
'Léonie past het beste bij boer Gerard!' was de kop boven het verhaal over 'Boer zoekt vrouw'-deelnemer Gerard van Dongen uit Zeeland (BD 12/1). Die 'rare' Pauline en 'stijve' Marja zouden er volgens de mensen in Zeeland niet bij passen. Alleen omdat wij niet uit Brabant komen? En ik maar denken dat Brabanders altijd zo hartelijk zijn...
Ik heb als kind trouwens ook in Brabant gewoond. In Asten, om precies te zijn, ik heb nota bene op dezelfde school als Leonie gezeten!
Ach, echt erg vind ik het niet - ook geïmporteerde Rotterdammers hebben een gladde rug - maar ik wou 't tóch even kwijt!
Pauline van Rijsoort
Rotterdam
Agnes was ook lekker chagerijnig toen ze moest helpen met instructies, die heeft het geduld van niksquote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:39 schreef Etcetera het volgende:
maar hoe kun je nou een meid voor je winnen als je chagerijnig rondlooptserious, ik zou zo afknappen
Er is een verschil tussen een gladde rug hebben en over je heen laten lopen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 10:57 schreef Loohcs het volgende:
Etcetera, nogo kan best. Als iets niet gaat werken kan je dat best een "nogo" noemen. Dat stond zelfs beter dan nono. [/mierenneukmodus]
Hier in de krant heeft Pauline ('van' Gerard) gereageerd op een eerdere negatieve brief:
[..]
Wel grappig dat ze een gladde rug zegt te hebben, maar het zich toch zo aantrekt dat ze zo'n brief schrijft.
Nee, maar het is wel fijn als je wat feeling hebt met de boerderijquote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:35 schreef Scofield-Bauer het volgende:
[..]
Hij hoeft toch ook geen boer te worden. dat is ook niet waar Agnes naar opzoek was toch?
Waar is het misgegaan met die arme jongen vraag je je dan af dat ie politie agent is geworden.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 09:08 schreef Scofield-Bauer het volgende:
Grappig detail trouwens, misschien boeit het niet, maar Jurjen was vroeger mijn buurjongen. Vroeger was hij ook altijd al zo grappig met z'n droge opmerkingen.
Gebrek aan respectquote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:37 schreef ivosnivo het volgende:
[..]
Waar is het misgegaan met die arme jongen vraag je je dan af dat ie politie agent is geworden.
Yay, morgen!quote:Op zaterdag 19 januari 2008 10:07 schreef ivosnivo het volgende:
[..]
Dat zou heel goed mogelijk zijn.
Morgen weer nieuwe aflevering!
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 13:59 schreef pleeborstel het volgende:
Anita... oud lerares Duits van mijn nichtje die de klas niet onder controle kon houden en daarom weg moest
Nou en? Dus ze was niet echt geschikt als lerares op de middelbare school. Wat zegt dat nou?quote:
Nou, ik ken wel meer mensen die wel eens op TV zijn, maar Anita is toch wel een geval apart hoorquote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:43 schreef CherryLips het volgende:
Altijd leuk he, mensen dissen die je via via vaag 'kent' alleen maar omdat ze op tv zijn.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 13:59 schreef pleeborstel het volgende:
Anita... oud lerares Duits van mijn nichtje die de klas niet onder controle kon houden en daarom weg moest
Kindertjes die de leraar/lerares treiteren zijn pas sadquote:
Laten we het hopen!quote:Op zaterdag 19 januari 2008 18:19 schreef Lov1 het volgende:
Misschien is het alleen maar een publiciteitsstunt van AnitaOmdat ze jaloers is
![]()
Ik heb het toevallig gezien inderdaad. Kijk nooit man bijt hond amar zapte er toevallig langs.quote:Op donderdag 17 januari 2008 18:59 schreef Silenus het volgende:
Bij Man Bijt Hond zijn ze achter het Jan/Anita verhaal aan gegaan. Niemand in het dorp waar Anita woont wil er iets over zeggen.
Mysterieus verhaal jongens.
quote:Op zondag 20 januari 2008 16:35 schreef Rens_Wilders het volgende:
Kijken jullie dit programma nou omdat je het oprecht leuk vindt of om
Zie de openingspostquote:
Andersom, Jurjen wil Agnes onder vier ogen spreken.quote:Op zondag 20 januari 2008 17:59 schreef jix het volgende:
ik zag in de sportschool een flits van een voorstukje van vanavond: agnes die jurjen (? de plisieagent) apart neemt. ik dacht: oh jee, krijgt ie nou op zijn flikker voor zijn chagrijnige gedrag of zo?!![]()
ik vind die andere jongens knapper, maar voel altijd sympathie voor de underdog
, en heb een niet echt uit te leggen fascinatie voor politieagenten
dus vandaar dat ik hoop dat jurjen deze exitronde overleeft.
Er doet familie van me mee.quote:Op zondag 20 januari 2008 16:35 schreef Rens_Wilders het volgende:
Kijken jullie dit programma nou omdat je het oprecht leuk vindt of om stiekem een beetje te gniffelen om de boeren en hun vrouwen?
quote:Op zondag 20 januari 2008 18:08 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Andersom, Jurjen wil Agnes onder vier ogen spreken.
Mag het ook allebei? Uiteindelijk vind ik het wel erg leuk als ergens de vonk overspringt.quote:Op zondag 20 januari 2008 16:35 schreef Rens_Wilders het volgende:
Kijken jullie dit programma nou omdat je het oprecht leuk vindt of om stiekem een beetje te gniffelen om de boeren en hun vrouwen?
Ik lach me rot om die botte anti-sociale knuppels
quote:Op zondag 20 januari 2008 17:47 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Ik ben ook erg nieuwsgierig naar het keuzemoment!
ik ookquote:Op zondag 20 januari 2008 20:30 schreef Q. het volgende:
Volgens mij zijn de overgelbleven vrouwen van henk niet zo blij.En ik begin al bijna te geloven dat dat Anita-verhaal wel eens waar zou kunnen zijn!
Hee, Marco Bakker.quote:
Jessica wordt niets en Ronella al helemaal niet, die is veel te niet-Frans.quote:Op zondag 20 januari 2008 20:41 schreef Memento-Mori het volgende:
Frans & Joyce![]()
ik vind ze wel bijelkaar passen
Het is gewoon een lompe boer.quote:Op zondag 20 januari 2008 20:46 schreef Abbadon het volgende:
frans is zo onbeholpen...'t is ook wel aandoenlijk eigenlijk
Tja, dat krijg je met dat stoerdoenerige gedrag.quote:Op zondag 20 januari 2008 20:46 schreef snellejelle het volgende:
Frans heeft het leukste meisje afgeschrikt.....
Volgend jaar weer met dezelfde boeren. Wel handig voor de programmamakers.quote:Op zondag 20 januari 2008 20:47 schreef dwerg het volgende:
Iederéén gaat weg. Er blijft straks geen programma over. Kunnen die boeren alle brieven nog een keer doorlezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |