quote:Alves op weg naar Engeland
Door EDDY VAN DER LEY MAARTEN WIJFFELS
HEERENVEEN - Als het aan Afonso Alves ligt, verruilt hij SC Heerenveen niet voor AZ, maar voor Manchester City.
,,De onderhandelingen bevinden zich in een afrondend stadium, meldde Alves manager Roberto Tiburcio gisteravond telefonisch. Meer wil de manager die ook de vertrouwensman van de hele familie Alves is, nog niet kwijt.
Deze curieuze mededeling volgt op quotes van Afonso Alves zelf, die gisteren verschenen in Braziliaanse en Engelse media. De spits werd aldus geciteerd: ,,Het is een droom om in Engeland te kunnen spelen, bij deze ambitieuze club. We hebben al langer contact met Manchester City en nu lijkt het dan eindelijk zover. Ik hoop nu ook mijn plaats in het Braziliaanse elftal veilig te kunnen stellen.
Of het ook daadwerkelijk tot een transfer naar City komt, is echter maar de vraag. Nog maar zes weken geleden liep een poging van Alves en zijn management om bij die club binnen te komen stuk op de Engelse voetbalwetgeving.
In die regels is vastgelegd dat een aan te trekken speler uit een niet-EU-land in de laatste twee jaar in 75 procent van de interlands van zijn geboorteland moet hebben gespeeld. Dat percentage haalt Alves niet.
Er zijn voorbeelden van spelers die desondanks Engeland binnen zijn gekomen. Zij claimden bij een speciale commissie met succes een uitzonderingspositie. Dat lukte onder anderen Salomon Kalou bij zijn transfer van Feyenoord naar Chelsea.
Heerenveen-directeur Yme Kuiper wilde gisteravond officieel niets kwijt over de nieuwe stand van zaken rond de spits. Hij bevestigde noch ontkende dat naast AZ ook Manchester City zich opnieuw voor Alves heeft gemeld.
Bij AZ tastte men zelfs helemaal in het duister. Afgelopen vrijdag nog leek Alves definitief voor 4,5 jaar te kunnen worden vastgelegd. AZ-directeur Marcel Brands had daar alle vertrouwen in, maar moest vrijdagavond laat zwaar teleurgesteld laten weten dat er na lang onderhandelen géén akkoord was.
Heerenveen en AZ waren er op een aantal details na wel uitgekomen, maar tussen Heerenveen en het kamp-Alves bleef er onduidelijkheid bestaan over financiële afspraken in het Friese contract van de Braziliaanse spits.
Alves zou een clausule hebben die hem voor een bepaald percentage laat meedelen bij een toekomstige transfer.
Heerenveen-directeur Kuiper wilde gisteravond ook niet bevestigen dat een financieel geschil een transfer van Alves naar AZ verspert. Hij zei alleen: ,,Het probleem ligt in mijn beleving niet bij de zaakwaarnemers van Alves. Waar dan wel? Daar kan ik nu niets over zeggen. Binnenkort geven we uitleg, als de zaak achter de rug is.
Alves zelf verblijft nog in Brazilië. Hij hoeft vandaag niet te verschijnen op de eerste training van Heerenveen in 2008. De clubleiding heeft zijn sterspeler laten weten dat hij zelfs deze hele week weg mag blijven, óók bij de uitwedstrijd van zondag tegen FC Utrecht.
,,Een bewuste keuze, zegt directeur Kuiper. ,,De vele geruchten brengen een boel rumoer met zich mee en daar is niemand in Heerenveen bij gebaat, ook Alves zelf niet. Stel dat het woensdag tot een doorbraak komt en hij is in Heerenveen, dan zou dat de wedstrijdvoorbereiding verstoren. En alles draait nu eenmaal om een goed resultaat.
Dat doe je niet als Manchester City lonkt.quote:Op maandag 7 januari 2008 18:48 schreef DANILXL het volgende:
ik zie hem nu weer sneller bij AZ tekenen dan een paar maanden terug
Ik snap alleen niet waarom Alves naar AZ zou willen. Gezien zijn leeftijd is het slimmer om gewoon naar City te gaan, ook voor het geld. Maar vooral voor het in de kijker spelen van zichzelf. Scoort ie bij City 30 doelpunten per seizoen, is ie iig zeker van een plaats in de selectie voor het wk.quote:Op maandag 7 januari 2008 18:57 schreef xFriendx het volgende:
Voor hemzelf geldt natuurlijk ook dat hij wat water bij de wijn kan doen en die 9 ton kan laten vervallen. Volgens mij zou de transfer dan rond moeten zijn.
Met zijn leeftijd kan hij ook weer niet zo heel veel switchen. Manchester City is nu afgevallen en blijft AZ over. Dan moet hij zelf gaan bedenken of hij die overstap het sportief en financieel het waard vind.
Of zou die blijven hopen op een transfer naar Spanje, Engeland of iets dergelijks? Als hij daar nu heen gaat kan hij er 4-5 jaar spelen en dan lekker chillen.
quote:AZ is nog steeds in onderhandeling over Afonso Alves. Dat maakte Marcel Brands maandagmiddag bekend tijdens een presentatie exclusief voor sponsoren. Zolang alle betrokken partijen nog voldoende perspectief zien, zullen de pogingen om tot een akkoord te komen niet worden gestaakt.
Van een ‘Plan B’ is geen sprake, zo liet de technisch directeur weten. “Het is Alves of niks.” Daarmee verwees Brands de berichten over de mogelijke komst van Mateja Kezman en Lasse Nilsson naar het rijk der fabelen.
Juist. Als ze hem uitlachen om Dingsdag zullen ze Opdam ook wel lachen vinden.quote:Op maandag 7 januari 2008 19:22 schreef Jnk18 het volgende:
Alves heeft ambitie, en de nederlandse competitie is niet echt aantrekkelijk voor een braziliaan die door zn landgenoten wordt uitgelachen dat ie bij Heerenveen speelt.
Opdam is prima! Beter dan Urbyquote:Op maandag 7 januari 2008 19:26 schreef Triptamine het volgende:
[..]
Juist. Als ze hem uitlachen om Dingsdag zullen ze Opdam ook wel lachen vinden.
quote:Op maandag 7 januari 2008 19:22 schreef Jnk18 het volgende:
Zou het ook raar vinden als Alves naar AZ gaat, leuke club maar niet veel meer dan Heerenveen.. en dan loopt AZ niet echt super dit seizoen, waarom zou je in godsnaam naar een club gaan waarvan je bijna zeker weet geen prijzen te halen, of laat ik het zo zeggen"voor Alves geen prijzen te halen vallen"?
quote:Als het aan Marcel Brands ligt haalt AZ dit seizoen nog zijn doelstelling. Ondanks de lage plaats op de ranglijst en de uitschakeling in zowel het bekertoernooi als de Uefa Cup, is er volgens de technisch directeur nog voldoende kans op een geslaagd seizoen.
Afgelopen september maakte de clubleiding haar doelstelling bekend: meestrijden om de prijzen. Dat is nog steeds mogelijk, stelt Brands halverwege het seizoen. “Het winnen van de play-offs beschouwen wij ook als een prijs”, liet hij op de nieuwjaarsreceptie weten.
De winnaar van de play-offs verdient een ticket voor de voorronde van de Champions League. AZ zal in de competitie in ieder geval bij de eerste vijf moeten eindigen, wil het hier kans op maken.
Das ¤ 16,082,478 en wat centen. Ligt dus 2 mil onder het bod van AZ en 2,9 mil onder dat van Manchester City. Maar ook hier heb je dat gezeur dan met die werkvergunning.quote:Op maandag 7 januari 2008 21:46 schreef Hertog_Martin het volgende:
MIDDLESBROUGH have made a £12million bid to nab Heerenveen goal machine Afonso Alves.
SunSport can reveal the Teessiders have met the Brazilian hitman’s get-out clause at the Dutch club but now it is a case of convincing the striker to come to the Riverside.
A source close to Alves said: “Middlesbrough have made an offer and the player and Heerenveen are studying it.
http://www.thesun.co.uk/s(...)ll/article534907.ece
Alles behalve een goede bron, maar the soap continues.
31 januari 2008 is de laatste dag...en dan is er een zomerstop...en ergens in augustus gaan we weer verderquote:Op maandag 7 januari 2008 22:32 schreef Mar0988 het volgende:
Wanneer komt er een einde aan dit soap......![]()
![]()
quote:Voor alle duidelijkheid: Scheringa kan grote transfers niet financieren met geld vanuit zijn eigen DSB-bank, dat staat de Nederlandse wetgeving niet toe. Scheringa: ,,AZ heeft zijn eigen middelen. Het blijkt ook geen probleem om bij een andere bank krediet te krijgen.’’
http://www.ad.nl/sport/vo(...)nscategory=topStoryB
Oftewel, hij leent 20 mil bij de ING om maar iets te noemen, dokt Alves daarmee en maakt vervolgens weer 20 mil over vanuit de DSB naar de ING.quote:
quote:
quote:AZ: Afonso Alves of niks
door Fuckbuddy
ALKMAAR - De slingers konden worden opgeborgen, want voorlopig was er nog geen spoor van Afonso Alves in Alkmaar. AZ dacht hem bij de eerste training van 2008 en aansluitende nieuwjaarsreceptie te kunnen presenteren, maar verkeert nog altijd in onzekerheid. „Eerst schatte ik de kans in op 80 procent. Later werd het 20 procent. Nu weet ik eigenlijk zelf niet meer waar ik aan toe ben”, maakte Marcel Brands de diffuse situatie duidelijk. „We zien wel af van plan B om een alternatief voor hem te halen. Want dan kom je toch in een mindere categorie terecht. En we hebben daar al vier spitsen van lopen, met alle respect. Het is nu voor ons Alves of niks. En dat moet nog deze week, want we hebben deze maand nog zeven wedstrijden.”
Het was in Alkmaar toch al een bizarre start van 2008. Aanwinst Moreno zat nog in Mexico met visumproblemen en wordt op zijn vroegst op 14 januari verwacht. De tweede aankoop Simon Poulsen was ziek geweest en trainde apart. Met zijn gemillimeterde kapsel en donkere ogen voedde hij de geruchten dat de Braziliaanse verlosser in Alkmaar was gearriveerd. Veel mensen dachten in de Deen Alves te herkennen. „Nou, als ik er evenveel goals inschiet als hij, ben ik dik tevreden”, zag de lookalike er zelf de humor wel van in. De nieuwe verhalen, dat Alves weer met Manchester City praat, zijn bij AZ niet bekend. Voorlopig is SC Heerenveen zo slim geweest hem een extra week vakantie te gunnen in Brazilië, waardoor Alves zondag ook niet van de partij is tegen FC Utrecht. „Ik heb geen enkele indicatie dat hij in de slag is met City”, zei Brands.
Voorzitter Dirk Scheringa heeft de hoop nog niet opgegeven, maar brandde nergens zijn vingers aan. Hij wilde wel duidelijk maken, waarom hij de investering van 18 miljoen euro verantwoord vindt. „Zonder dat ik dat bedrag daarmee bevestig. Iemand uit de buitencategorie vergt een bepaalde investering. Misschien is hij over twee jaar wel evenveel waard, als hij er twee keer 40 inschiet. En als we bij de eerste vijf eindigen, doen we mee in de play-offs en kun je nog in de Champions League komen. Dan gaat de begroting ook met tientallen miljoenen omhoog. En speel je op dat niveau, dan worden je spelers ook meer waard. De huidige waarde van deze groep schat ik op 110 miljoen. Het kan zodoende, dat Alves zo in feite gratis wordt. Alleen heb je daarvoor geen garantie. Dat noemen ze ondernemersrisico. Waarvan je moet bepalen of het verantwoord is. Maar het is dus een investering die zichzelf terug kan verdienen.”
De voorzitter-eigenaar benadrukte dat AZ een club was zonder schulden, die op een begroting van 32 miljoen winst maakt en dus extern makkelijk een lening kan afsluiten voor het aantrekken van Alves, zoals de regels voorschrijven. ,,Dat ging makkelijk. Wil je de top halen, dan merkt iedere topclub in Nederland dat dat enorme investeringen vraagt. Tientallen miljoenen, áls ze al komen. Het is eigenlijk al uniek dát zo’n speler naar Alkmaar wil komen. Daarmee doorbreek je gelijk een psychologische barrière. En het is een verhaal dat je qua imago best uit kunt leggen naar je supporters toe. Daar maak ik me geen zorgen over.”
Totaal 11 goals. waarvan 7 tegen heracles. Maar heeft veel wedstrijd gemist door schorsingen/blessures.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 11:14 schreef Catch22- het volgende:
die gozer heeft buiten de wedstrijd tegen Heracles toch maar 3x gescoord deze seizoenshelft?
En dat hij zo vaak afwezig was getuigt wel van een slechte mentaliteit.
Waarvan ie tegen Feyenoord pas 2e helft kwam en andere wedstrijd ging ie geloof ik met last van een blessure het veld af. Maar idd, het is nog niet zoals vorig seizoen.... mooie toen was ook dat bijna alle doelpunten mooi waren, meeste tegen heracles waren lelijke intikkers, tegen AZ bal die van paal terugkomt en intikken voor leeg doel (ok je moet er wel staan).quote:Op dinsdag 8 januari 2008 11:18 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Totaal 11 goals. waarvan 7 tegen heracles. Maar heeft veel wedstrijd gemist door schorsingen/blessures.
8 wedstrijden. / 11 doelpunten....
quote:We zien wel af van plan B om een alternatief voor hem te halen. Want dan kom je toch in een mindere categorie terecht. En we hebben daar al vier spitsen van lopen, met alle respect.
Ari zat blij als een kind interviewer te spelen met z'n microfoon, maar als ie idd wist wat er gezegd werd had ie niet zo'n big grin gehadquote:Op dinsdag 8 januari 2008 11:50 schreef Harmen1984 het volgende:
[..]
Hopen dat Ari en Pelle nog geen Nederlands kunnen lezen.
quote:'Man City en Fener bieden twintig miljoen voor Alves'
Afonso Alves lijkt niet van plan zijn carrière voort te zetten in Nederland. De Braziliaanse spits van SC Heerenveen heeft zijn zinnen gezet op een transfer naar Engeland of Turkije, zo meldt hij op zijn eigen website. Van AZ wordt met geen woord gerept.
Alves bevestigt dat zowel Manchester City als Fenerbahçe twintig miljoen voor hem over heeft. 'Ik heb de afgelopen dagen bij familie en vrienden in Belo Horizonte doorgebracht en keer op 7 januari terug naar Nederland. Ik hoop mijn transfer naar een van de geïnteresseerde clubs dan af te ronden.'
Alves denkt dat het voor zijn toekomst als international beter is te verkassen naar een club buiten Nederland. 'Ik wil mijn werk voortzetten en in beeld blijven bij bondscoach Dunga. Ik wil me opwerken tot basisspeler in de Braziliaanse nationale ploeg.'
De woorden van Alves, of het ontbreken van AZ als serieuze gegadigde in zijn commentaar, zullen in Alkmaar hard aankomen. AZ-voorzitter Dirk Scheringa had het maandag op de nieuwjaarsreceptie nog over een ingewikkelde situatie, maar zei dat zijn club het nog niet had opgegeven.
Onzin, Alves was rond met AZ. En nu heeft hij nooit gesproken met AZ??quote:
Serieus? Wat slecht dan, zeg.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 12:18 schreef MaxPower het volgende:
oh wacht, VI vertaalt even een berichtje op 'zijn' website van 2007..
Bij Fener en Man City zit meer geld dan bij ome Dirk hoor.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 12:19 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Onzin, Alves was rond met AZ. En nu heeft hij nooit gesproken met AZ??
of 7 wedstrijden/4 goalsquote:Op dinsdag 8 januari 2008 11:18 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Totaal 11 goals. waarvan 7 tegen heracles. Maar heeft veel wedstrijd gemist door schorsingen/blessures.
8 wedstrijden. / 11 doelpunten....
Niet meer mee bezig houden tot het echt 110% bevestigd is allemaal... tijdverspillingquote:Op dinsdag 8 januari 2008 12:26 schreef fuckbuddy het volgende:
Sja wat moet je hier dan nog mee?!
dan geeft AZ gewoon nieuwe aandelen uit ter waarde van 18 miljoen en die koopt Scheringa dan. En dan zit het geld alsnog in de club.quote:
Het zou zo maar kunnen, kan ook dat wel met Alves kampioen worden...quote:Op dinsdag 8 januari 2008 12:29 schreef PyTh het volgende:
Heb een beetje het idee dat als deze transfer afketst en AZ de play offs niet wint van Gaal zomaar eens zou kunnen opstappen aan het einde van het seizoen.
Zal er sterk vanaf hangen hoe de huidige spitsen van AZ dit oppakken. Natuurlijk spreken die geen woord Nederland of alleen 'hoi' en 'doei', maar die snappen natuurlijk ook wel dat met de huidige uitspraken over Alves (Alves laatste hoop, met hem hadden we ruim bovenaan gestaan, het is Alves of niets etc etc) dit ook meteen betekent dat zij ondermaats hebben gepresteerd.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 12:29 schreef PyTh het volgende:
Heb een beetje het idee dat als deze transfer afketst en AZ de play offs niet wint van Gaal zomaar eens zou kunnen opstappen aan het einde van het seizoen.
JIj hebt verder geen informatie meer gekregen van je bron? Ik zou het wel begrijpen als az supporter, dat je dan genaaid zou voelen..quote:Op dinsdag 8 januari 2008 14:34 schreef fuckbuddy het volgende:
Eerst maar eens zien waar Alves heen gaat... daarna mogen we pas concluderen hoe en wat.
Feit is wel dat als het niet lukt ik me behoorlijk genaaid voel. Misschien wel net zoals de Ajax fans zich voelde na een "grote naam" toen Sneijder was verpatst en er niets kwam.
Een Koevermans verpatsen en niet de grote jangen binnenhalen was al fout één, nu hadden ze een herkansing en schijnt het er toch slecht uit te zien...
MAAR zet meteen een kanttekening bij Alves en zijn homey's die europa inrennen met de prijs van AZ. Als je interesse hebt, dan ga je. Heb je geen interesse zeg dan:" Fuck off Dirk" en zoek een andere club.
Vooralsnog Pellè die er 15 gaat maken dit seizoen venom!
Waarom voel je je als Az supporter genaaid? Alves is gewoon te goed voor jullie. Az zit inmiddels ver ver boven hun zogenaamde budget te bieden. En als ie dan niet komt voel je je genaaid? Denk jij dat je een seizoenskaart heb gekocht bij Chelsea ofzo?quote:Op dinsdag 8 januari 2008 14:34 schreef fuckbuddy het volgende:
Eerst maar eens zien waar Alves heen gaat... daarna mogen we pas concluderen hoe en wat.
Feit is wel dat als het niet lukt ik me behoorlijk genaaid voel. Misschien wel net zoals de Ajax fans zich voelde na een "grote naam" toen Sneijder was verpatst en er niets kwam.
Een Koevermans verpatsen en niet de grote jangen binnenhalen was al fout één, nu hadden ze een herkansing en schijnt het er toch slecht uit te zien...
MAAR zet meteen een kanttekening bij Alves en zijn homey's die europa inrennen met de prijs van AZ. Als je interesse hebt, dan ga je. Heb je geen interesse zeg dan:" Fuck off Dirk" en zoek een andere club.
Vooralsnog Pellè die er 15 gaat maken dit seizoen venom!
Over dat laatste. Best mogelijk dat men bij AZ wel aan het verder kijken is maar niets loslaat daarover. Alves kan niet in Engeland ballen ivm die vergunning. Rest alleen Italie en Spanje als grote landen. Wellicht Frankrijk of Duitsland nog, maar daar heeft ie volgens mij zelf weinig oren naar. Italiaanse en Spaanse clubs staan niet bepaald in de rij dus over Alves kan je gewoon openlijk praten.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 21:30 schreef Cyberia18 het volgende:
Ja ik hoef die oogkleppen met eurotekens van hem niet te zien dus dat verklaart een hoop.
Maar ik blijf bij mijn standpunt dat AZ voor 20 miljoen ook wel verder kan kijken op de markt. Blijf het opmerkelijk vinden dat AZ het zo snel er bij laat terwijl de transfermarkt pas volgende maand sluit.
Mijn god.... of je nou bij AZ, PSV of Cambuur supporter bent er vanuit kan/mag/moet gaan dat als je als supporter iets "beloofd" wordt, dit ook nagekomen word. Alles in verhouding tot elkaar natuurlijk. Das toch logisch? Of vind jij dat als PSV een spits verkoopt en roept dat ze er een bij halen, en dat niet doen onterecht is? En als een cambuur dit doet het wel terecht is? Dat suggereer je volgens mij.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 19:09 schreef dagizmo het volgende:
[..]
Waarom voel je je als Az supporter genaaid? Alves is gewoon te goed voor jullie. Az zit inmiddels ver ver boven hun zogenaamde budget te bieden. En als ie dan niet komt voel je je genaaid? Denk jij dat je een seizoenskaart heb gekocht bij Chelsea ofzo?
FOUT, de marktprijs moet je niet betalen, je betaald die prijs die gevraagd word en dat zou 18 miljoen zijn, DAT is de prijs die Heerenveen vroeg, alleen kwam Alves met zijn afspraak tussen Heerenveen en zichzelf en dat betrof die 5%, daar heeft AZ niets mee te maken. Alleen word die 5% nu richting Alkmaar gegooid en dat is niet de manier.quote:Jullie hebben zowel qua geld niet recht op Alves, maar ook gewoon qua contract. Alves' contract loopt af in ik geloof 2011, dan kan je hem overnemen. Wil je dat eerder moet je de marktprijs betalen.
Hoezo niet serieus? Budget is er wel anders word deze procedure toch niet gestart? Alleen weigerd Scheringa na de vraagprijs te willen betalen ook nog eens extra munten op tafel te moeten leggen. Dat is wat ik ervan begrepen heb.quote:Nog een lesje vraag-en aanbod, hoe schaarser het product, dan verkrijgt de meest betalende persoon. En dat AZ dat probeert is 1, maar dat is toch niet serieus? Maar de meeste mensen zijn het allemaal weer in Alkmaar vergeten; het budget is er niet en DS stopt de lieverds bij AZ weer een zakje geld toe.
Wederom? Hoezo ver ver ver? Kom eens met wat feitenquote:Dus genaaid zou ik me maar niet voelen. Er wordt wederom weer ver ver ver boven hun stand geleefd in Noord-Holland.
Dembélé en Koevermans?quote:Je mag trots zijn dat AZ het als enige in Nederland probeert, maar wees reeël, Alves is (ook) voor AZ niet te koop. Niet huilen, voortaan ook zelf proberen een goede spits te scouten!.
Nope, wat ik toen geroepen had is nog steeds aan de hand, die financiele kwestie tussen Heerenveen en Alves. Dus klopt hetgeen mij is verteld.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 16:45 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
JIj hebt verder geen informatie meer gekregen van je bron? Ik zou het wel begrijpen als az supporter, dat je dan genaaid zou voelen..
Alves komt (uiterlijk) zaterdag naar Alkmaar lees ik net.quote:geob81 schreef:
Dit mailtje kreeg ik net van RT Marketing (tiburcio)..op de vraag of we Alves zaterdag bij AZ kunnen verwachten:
Friends ventiladores.Contract of Afonso Alves very perfeict.cde negocieition Afonso has 5% of directio.Tiburcio not goes to leave AFONSO if to receive this money. AZ not has responsibility with 5% more has that to pay to Alfonso paid Alves.Se AZ Alves it is AZ perfecty.Not paid Afonso and of Heerenveen and finity.
Misschien dat jullie eruit kunnen komen wat ze nou precies bedoelen (nog steeds die 5% problemen?). Ze zullen het wel met een vertaalmachine hebben vertaald naar het Engels denk.
Ruwweg staat er het volgende:Hallo vriend. In het contract van Afonso Alves staat duidelijk dat Afonso recht heeft op 5% van de transfersom. Tilburcio zal Afonso niet laten vertrekken voordat dit bedrag is ontvangen. Het is niet de verantwoordelijkheid van AZ. De verhouding tussen AZ en Alves is perfect. Als dit bedrag is betaald zijn Heerenveen en Alves klaar. Het is trouwens een secretaresse van Tilburcio die dit beantwoord, niet hijzelf. We kunnen concluderen dat: -Fenerbahce en Man City idd als drukmiddelen gebruikt zijn en dus bullshit geruchten zijn. Immers, dit mailtje geeft aan dat het nog steeds alleen maar gaat om die 5%. -Heerenveen zich hoogstwaarschijnlijk tracht te onttrekken aan een contractuele verplichting. -Er nog niets rond is en dat deze soap waarschijnlijk pas vlak voor de 31e beeindigd zal gaan worden. Dan zullen partijen gedwongen zijn water bij de wijn te doen en dat zal wel gebeuren want hier heeft niemand anders wat aan.
quote:Op woensdag 9 januari 2008 11:23 schreef fuckbuddy het volgende:
Ik acht de kans dat ie komt 99% zeker!![]()
Je moet blijven dromen toch?quote:
Uiteraard. Daar is dit hele toneelstuk om te doen.quote:Op woensdag 9 januari 2008 11:45 schreef fuckbuddy het volgende:
Of verkoopt Heerenveen hem pas na de wedstrijd tegen AZ???
Zijn we eruit, Hij kan op slot hoor!quote:Op woensdag 9 januari 2008 11:46 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Uiteraard. Daar is dit hele toneelstuk om te doen.
quote:Op woensdag 9 januari 2008 14:40 schreef Hertog_Martin het volgende:
Ik hoor net van de chauffeur van de schoonmaker van AZ dat ie komt!
quote:'Afonso Alves is eruit met AZ'
Afonso Alves tekent voor het einde van deze week een contract bij AZ Alkmaar, dat meldt de Braziliaanse sportkrant Jornal dos Sports op haar website. Het medium zou dit hebben vernomen van personen die dichtbij de aanvaller staan.
Al geruime tijd deden de geruchten de ronde dat AZ, op aandringen van trainer Louis van Gaal, de Braziliaanse topschutter in deze winterstop wil contracteren. De transfer zou echter stuk zijn gelopen op een vergoeding die Alves vraagt bij een toptransfer. AZ weigerde vooralsnog om 900.000 tekengeld te geven aan Alves bovenop de transfersom van circa 18 miljoen euro die betaald moet worden aan SC Heerenveen.
De Braziliaanse krant meldt dat de aanvaller, die momenteel in Zweden bij zijn vriendin zou zijn, donderdag terugkeert naar Nederland om daar vervolgens zijn overgang naar Alkmaar af te ronden.
quote:
quote:Afonso será vendido por R$39 milhões
Jogador segue no futebol da Holanda
O atacante Afonso não é visto com muito bons olhos pelo torcedor brasileiro, mas na Europa está cada vez mais valorizado. O Middlesbrough e o Manchester City, ambos da Inglaterra, já sondaram o jogador, mas Afonso deverá permanecer no futebol holandês. No entanto, o atacante irá mudar de time.
De acordo com pessoas próximas ao jogador, o AZ Alkmaar deve fechar nas próximas semanas a contratação do atleta, artilheiro do último Campeonato Holandês com 34 gols em 31 jogos.
O valor aproximado que o Heerenveem, atual clube de Afonso, deve receber pelo jogador é de ¤ 15 milhões (R$ 39 milhões). O atacante, que estava de férias no Brasil, embarcou para a Holanda na última terça-feira e se reapresenta ao Heerenveen nesta quinta-feira.
Ik las even verkeerd, dacht dat je als grap dat bericht zelf in elkaar gezet had toen ik las dat een medium dat vernomen had van mensen dicht bij AZ.... Jomanda style dusquote:
Wel mooi die zgn. zelf bescherming van voetbalprimeur dat ze wel degelijk instaat zijn om onzin te posten...quote:Alves is er nu wel uit met AZ
Afonso Alves heeft toch gekozen voor AZ. Volgens de Braziliaanse sportkrant Jornal dos Sports tekent de Braziliaanse topschutter van sc Heerenveen nog deze week een contract bij de Alkmaarders.
De krant baseert zich op bronnen rondom Alves. Lange tijd zag het er niet naar uit dat de international nog naar Alkmaar ging, aangezien AZ weigerde 900.000 euro tekengeld aan Alves, bovenop de transfersom van 18 miljoen, te betalen. Nu zijn de beide partijen er echter wel uit.
Alves, die bij zijn vriendin in Zweden is, zou donderdag naar Nederland terugkeren om de overgang naar AZ af te ronden.
De berichten in de categorie Boulevard zijn vaak gebaseerd op geruchten of bronnen waarvan niet kan worden bepaald of ze betrouwbaar zijn. Toch meent VoetbalPrimeur dat dit nieuws dusdanig interessant is, dat we het onze bezoekers niet willen onthouden. Neem deze nieuwtjes echter wel met een korreltje zout.
http://www.abelenstra.com/site/index.php?option=com_content&view=article&id=163:alves-donderdag-terug-dan-naar-alkmaar&catid=34:laatste%20nieuws&Itemid=60quote:,,Alves donderdag terug, dan naar Alkmaar''
Het artikel in de Braziliaanse krant vind je hier. Geen idee hoe betrouwbaar dat ding is, eerlijk gezegd. Er staat dat AZ zo'n vijftien miljoen euro gaat betalen, een bedrag dat ons aan de lage kant lijkt. Dat de overgang naar Alkmaar eind deze week toch nog beklonken wordt, vernam de krant van bronnen rondom de speler. Die was voor een korte vakantie in Brazilië en zou nu in Zweden verblijven. Donderdag keert hij terug naar Nederland.
VI meldt in de papieren editie dat sc Heerenveen met (de zaakwaarnemers van) Alves een transfersom heeft vastgesteld en dat iedere club die dat wil betalen met de speler mag praten. Aan onderhandelingen over de prijs doet sc Heerenveen in principe niet. Dat is volgens VI nieuws, maar volgens ons valt dat nogal mee. Wij schreven het al op de dag dat VI berichtte dat alles al was afgerond.
De geruchten over Manchester City, Middlesbrough en Fenerbahce zijn inmiddels ook volkomen terecht op de achtergrond geraakt. Boro wist een dag voor de berichten over de belangstelling al dat het niets zou worden. Fenerbahce zou 20,2 Heerenveen miljoen bieden, maar ook dat leek ons al sterk. Waarom zou een club een paar miljoen bovenop de vraagprijs doen? Of betaal jij in het Abe Lenstra Stadion een biertje ook altijd met twee munten, terwijl je het voor eentje ook wel meekrijgt?
Als die Turken (of welke andere partij ook) nog iets willen, kunnen ze beter 18 miljoen aan sc Heerenveen geven en twee miljoen aan (de zaakwaarnemers van) Alves. Doen ze dat niet, dan staat hij volgens onze (tot nu toe steeds betrouwbare) informatie op 19 januari met AZ in het Abe Lenstra Stadion. Maar we kunnen het een keer mishebben, natuurlijk
Louis zet Dirkie ff onder druk...quote:AZ Move For Afonso Alves Back On?
With three weeks to go until the winter transfer window closes the protracted Afonso Alves saga goes on. But maybe not for long, as several Brazilian media insist that the 26-year-old will join AZ after all!
The Heerenveen star has made it clear in every possible way that he wants out. And this time he’s desperate, since his club’s negotiations with AZ last August failed in spectacular fashion.
After being linked with the likes of Manchester City, Tottenham, Middlesbrough and Fenerbahçe, to mention a few, at least two highly respected Brazilian media report today that Alves is set to complete a move which fell through a few days ago, when AZ refused to pay 900.000 euros in advance of a reported 18 million deal.
Three million cheaper
Brazil’s oldest sports daily Jornal dos Sports insists that the former Atlético Mineiro and Malmö FF striker will join AZ shortly after he returns to the Netherlands tomorrow, with Heerenveen finally cashing in 15 million.
And if that report wasn’t convincing enough, Rede Globo, the world’s fourth largest TV network, reports on its online version that Alves’s agent, Roberto Tibúrcio, is already in the Netherlands working out a deal with AZ president Dirk Scheringa, who’s been under pressure from Louis van Gaal to complete the transfer.
http://www.abelenstra.com/site/index.php?option=com_content&task=view&id=165quote:Dat zien of horen we niet vaak, dat sc Heerenveen zich in het openbaar uitlaat over transfers die nog moeten plaatsvinden. Het gebeurde woensdag. Yme Kuiper: ,,Een vertrek van Afonso is aanstaande. Momenteel wordt bekeken welke club de beste optie is.''
Kuiper sprak zijn woorden tijdens de nieuwjaarsreceptie van de zakenclub van sc Heerenveen. Het vertrek van Alves is nog niet definitief, maar de kans dat we hem niet meer terugzien in het shirt van Heerenveen wordt met de dag groter. Verschillende clubs uit binnen- en buitenland hebben belangstelling, stelt Kuiper nu. ,,De zaakwaarnemers zijn bezig met een soort van ‘Alves-elfstedentocht’. Momenteel wordt bekeken welke club de beste optie is’’, aldus Yme Kuiper.
AZ had lang de allerbeste papieren en was akkoord met zowel sc Heerenveen als Afonso Alves. Diens zaakwaarnemers zijn blijkbaar (tenminste, zo interpreteren wij de woorden van Kuiper) toch de boer opgegaan met het bod uit Alkmaar. Daardoor is nog steeds niet helemaal zeker waar Alves de komende tijd speelt. Kuiper: ,,Dat is voor ons niet helder.'' De verwachting is dat er eind deze week duidelijkheid is. Morgen of overmorgen, vermoeden we.
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa?quote:Op woensdag 9 januari 2008 23:31 schreef jorienvdherik het volgende:
Prachtig dat die naar az gaat
Hij is toch al zo lang bezig met az...quote:Op woensdag 9 januari 2008 23:24 schreef Cyberia18 het volgende:
Alves gaat niet naar AZ.
Een Braziliaan bedenkt zich niet in een dag.
Nou moet je niet vergeten, dat Downing nog niet eens verkocht is..quote:Alves-soap: Middlesbrough bijna rond
Afonso Alves lijkt na weken van commotie eindelijk een rustpunt te hebben gevonden. Volgens The Independent hoopt het Engelse Middlesbrough de Braziliaanse aanvaller vandaag aan publiek en pers te presenteren.
De Premier League-club schrijft naar verluidt zestien miljoen euro naar de bankrekening van sc Heerenveen. Middlesbrough, dat donderdag een bezoek brengt aan de Friezen, hoopt dat bedrag middels de verkoop van Stewart Downing op te kunnen hoesten.
Het blijft echter de vraag of ook Alves trek heeft in een transfer naar Boro. De Braziliaanse goaltjesdief heeft zelf zijn zinnen gezet op Manchester City of Fenerbahçe, terwijl zijn zaakwaarnemers azen op het meeste geld.
Straks zeker meer!quote:Verbeek is wispelturige Alves meer dan zat
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op donderdag, 10 januari om 08:06
Het transfer-feuilleton rondom Afonso Alves houdt half Nederland al maanden op het puntje van de stoel, maar voor Gertjan Verbeek is het schoon genoeg geweest. Onder zijn leiding komt de Braziliaanse topschutter niet meer in actie voor SC Heerenveen, stelt de coach vastberaden vast. “Zonder hem scoren we óók vaak”, verdedigt de vertrekkende coach zich in de donderdageditie van het Algemeen Dagblad. “Het boek is gesloten. Vanaf het moment dat hij kenbaar heeft gemaakt weg te willen, is het verhaal over. Dat hij nog geen contract heeft getekend bij AZ of een andere club? Dat interesseert me niet.”
“Ik werk alleen met jongens die met hoofd en hart bij SC Heerenveen zijn en dat geldt niet voor Alves”, stelt de oefenmeester. “Hij is er psychisch en fysiek ook niet klaar voor. Ik zou hem hem misschien nog wel vier wedstrijden kunnen opstellen, maar geen haar op mijn hoofd die daaraan denkt.”
Verbeek is het verleden niet vergeten. “Ik wil niet nog een keer overgeleverd zijn aan zijn wispelturige gedrag, zoals in augustus, toen hij plotseling verstek liet gaan voor de wedstrijd tegen Ajax. Dat zorgt alleen maar voor rumoer en ellende. Er is leven na Alves, dat hebben we al wel aangetoond. Zonder hem hebben we meer gewonnen dan met hem, al zegt dat niet alles, want hij blijft een fenomeen.”
Als hij zich er mentaal en fysiek voor de volle 100% voor geeft, dan mag die best weer meespelen hoor.. Het is en blijft een bijzonder kind (aldus Yme Kuiper). Feit is dat het elftal zonder Alves beter 'voetbalt', het is veel meer een team. En met alle heisa rondom Alves deze weken kun je wel wat rust in de spelersgroep gebruiken. Vandaar liever een voorbereiding zonder Alves dan met...quote:Op donderdag 10 januari 2008 11:46 schreef fuckbuddy het volgende:
Dus Alves staat met zijn rug tegen de muur. Zijn eigen club wilt hem niet meer (snap ik best) en hij MOET dus weg.
Tis pas zeker als het op az.nl staat... Maare ergens zegt mijn gevoel me dat het op vrijdag gaat gebeuren..quote:Op donderdag 10 januari 2008 11:49 schreef DANILXL het volgende:
jah en naar AZ dus. Al weet ik niet of hij daar ook gedijt
Je das het gekke met Alves weet je het gewoon niet.. Kan zo zijn dat ie er 3 inschiet.quote:Op donderdag 10 januari 2008 11:53 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Als hij zich er mentaal en fysiek voor de volle 100% voor geeft, dan mag die best weer meespelen hoor.. Het is en blijft een bijzonder kind (aldus Yme Kuiper). Feit is dat het elftal zonder Alves beter 'voetbalt', het is veel meer een team. En met alle heisa rondom Alves deze weken kun je wel wat rust in de spelersgroep gebruiken. Vandaar liever een voorbereiding zonder Alves dan met...
Ik kan me er wel wat bij voorstellen, hoe groot acht je zelf de kans dat Alves tegen FC Utrecht (mits hij nog niet zou zijn verkocht) 'fatsoenlijk' op het veld zou staan?
Sja en morgen is het weer FC Schuddekutteveen..quote:Op donderdag 10 januari 2008 12:15 schreef Theoden het volgende:
Heel veel berichten opeens dat hij vandaag mij M'borough gaat tekenen.
Ben bang dat dat niks wordt ivm werkvergunning enzo , of heb ik iets gemostquote:Op donderdag 10 januari 2008 12:15 schreef Theoden het volgende:
Heel veel berichten opeens dat hij vandaag mij M'borough gaat tekenen.
quote:Boro lead chase for Fred
EXCLUSIVE 21 DAY'S UNTIL THE TRANSFER WINDOW CLOSES
10/01/2008
Middlesbrough are in talks with Lyon's Brazilian striker Fred about a stunning £10million move to join Gareth Southgate's club.
Spurs are also interested in the unsettled samba star, whose agents have been to Teesside to speak to Boro ahead of talks with Tottenham today.
Fred has fallen out with the French giants after coming back late off a winter break to his homeland, on top of being in and out of their side this season.
He has been hotly tipped for a move to Paris St Germain and Lyon president Jean-Michel Aulas said: "If he wants to leave, he can do so.
"We'll take the time to discuss things with him. It's in his interest to find a club which will play him more and value him." Lyon want a huge fee but Boro hope to drop the price and pay in stages as they seek the missing link in their side - with chairman Steve Gibson's cash.
Fred - full name Frederico Chaves Guedes - was rated one of the best strikers in France when he first signed from Cruzeiro but he has only started two league games this season and wants out.
The 24-year-old hitman could be a big success at Boro who have a tradition of signing leading South American players dating back to Juninho and the legendary status he achieved.
Boro have also been talking to another Brazilian striker, Afonso Alves, but he would struggle to get a work permit and Dutch side Heerenveen want £12 million for him.
Boss Southgate had been looking to recruit a couple of domestic strikers in the transfer window. But after debate within the club they are now pursuing 'bigger' names - and Fred could be the surprise answer to their prayers..
quote:AZ en sc Heerenveen zijn het eens (update)
De transfersom is geen probleem meer. AZ is bereid de prijs te betalen die sc Heerenveen wil hebben. In andere woorden: de clubs zijn er wel uit. Omdat ook Alves er geen geheim van maakt dat hij graag naar Alkmaar wil en afgelopen zomer al akkoord was met AZ hoeft ook dat geen levensgroot probleem te zijn.
Wat de exacte hoogte van de transfersom is, is ons niet bekend. Wat er nog precies moet gebeuren om de transfer af te ronden, is ook enigszins vaag. Op AZ-sites circuleert het verhaal dat Alves al medisch gekeurd is, maar volgens onze informatie is de speler niet eens in Nederland. Hij zit voor een korte vakantie in Zweden of Zuid-Amerika. Wellicht dat de jakhalzen rondom de speler nog proberen hun eigen financiële toekomst veilig te stellen over de rug van Alves? Hoe het ook zij... Betrokkenen denken niet dat de laatste details nog grote problemen gaan opleveren.
Via de mail vroeg een aantal mensen waarom we zo lang wachtten met het plaatsen van het VI-bericht. De reden was vrij simpel: wij hadden andere informatie en die bleek achteraf (gelukkig) betrouwbaar. We hebben het VI-bericht zelfs helemaal niet geplaatst, wel een bericht dat daar wat inhoud betreft haaks op stond. De transfer was en is (!) nog niet helemaal afgerond. De kans dat Alves op 19 januari in het Abe Lenstra Stadion aantreedt in het AZ-shirt wordt echter met het uur groter.
UPDATE! Tsja! Voor het weekeinde zullen we van AZ of sc Heerenveen wel niets meer over Afonso Alves horen. Donderdag meldden we dat de clubs akkoord zijn over de transfersom. Daar blijven we bij.
Verschillende websites zijn inmiddels met het bericht aan de haal gegaan en geven er in sommige gevallen een eigen draai aan. Voor de duidelijkheid: de transfer is niet afgerond, maar dat hebben we ook nooit gezegd. In tegendeel. Het VI-bericht van die strekking spraken we als eerste tegen. We hebben wel gemeld dat de clubs het eens zijn en daar blijven we bij.
Wat er mis kan gaan? Afonso Alves schijnt nog ergens in het buitenland te blijven en het zou toch handig zijn wanneer hij de moeite neemt om zelf een handtekening onder het contract te zetten. Maar goed, Alves en op tijd terug… Dat is in het verleden niet altijd de meest gelukkige combinatie gebleken.
Op verschillende forums wordt gespeculeerd over de vraag waarom nieuws via de officiële kanalen uitblijft. Dirk Scheringa zou in termijnen willen betalen, Alves moet nog medisch gekeurd worden, AZ kiest inmiddels voor Lasse Nilsson en meer van dat soort dingen. Geen van die berichten kregen wij vijrdagavond bevestigd.
Ik hang je op aan je ballen op de kaasmarkt als dit niet klopt.quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:50 schreef fuckbuddy het volgende:
Kluivert verdient wel ff meer credits beste dan wat jij ervan maakt.
Die gast heeft het nederlandse voetbal en Ajax aardig wat gegeven.
Maar snap je gedachte wel.
Alves wordt morgen gepresenteerd bij AZ overigens...
according to my sources...
Als het niet klopt dan zal ik mijn signature aanpassen met een "ik lul maar wat" erin.quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:53 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Ik hang je op aan je ballen op de kaasmarkt als dit niet klopt.
Dan heeft ie een drukke dag. Eerst Turkije, dan presentatie bij Middlesborough en dan nog bij AZquote:Op donderdag 10 januari 2008 16:50 schreef fuckbuddy het volgende:
Alves wordt morgen gepresenteerd bij AZ overigens...
according to my sources...![]()
Heerenveen is klaar met Alves, in Engeland mag ie nog niet spelen... dus hij heeft getekend bij Middlesbrough en AZ mag 'm lenen voor de rest van dit seizoen voor 2 miljoen. Zo hebben ze die extra 2 miljoen gevonden bij Middlesbroughquote:Op donderdag 10 januari 2008 16:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan heeft ie een drukke dag. Eerst Turkije, dan presentatie bij Middlesborough en dan nog bij AZ
Boro en Turkije is allemaal misleiding en BS.quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan heeft ie een drukke dag. Eerst Turkije, dan presentatie bij Middlesborough en dan nog bij AZ
quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan heeft ie een drukke dag. Eerst Turkije, dan presentatie bij Middlesborough en dan nog bij AZ
Net als die ene keer dat je in het vorige Alves-topic verkondigde dat het al rond was zeker:quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:50 schreef fuckbuddy het volgende:
Alves wordt morgen gepresenteerd bij AZ overigens...
according to my sources...![]()
quote:Op vrijdag 4 januari 2008 16:11 schreef fuckbuddy het volgende:
Tis rond, en zeker ook!
quote:Op vrijdag 4 januari 2008 16:34 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Persoonlijke bron, scout van AZ.
Is de vader van een vrouwlijke "kennis" van me...
Hij was ook degene die mij vertelde dat Koevermans weg was en ik melde het hier op Fok! en het bleek 1 dag idd zo te zijn. Laat ik het zo zeggen, gaat dit niet door dan leg ik mijn ballen hier op Fok wel behoorlijk op het blok.
Dus eerder dan vi.nl of wie dan ook
Hier ga je nog spijt van krijgen.quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:56 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Als het niet klopt dan zal ik mijn signature aanpassen met een "ik lul maar wat" erin.
Wat als het wel klopt??
quote:Afonso Alves is nog wel degelijk welkom bij Heerenveen. In diverse media werd gemeld dat Gertjan Verbeek een terugkeer van de Braziliaan niet meer zag zitten, maar volgens de trainer zijn zijn woorden uit het verband gerukt. ,,Zo lang Alves bezig is om weg te komen zal ik geen beroep op hem doen, maar als hij geen andere club vindt, is hij op 1 februari weer van harte welkom. Het boek Alves is, zoals her en der gesuggereerd wordt, niet gesloten’’
Volgens Gertjan Verbeek heeft de club geleerd van de transferperikelen rondom Alves van afgelopen zomer. De onrust die ontstond over een eventueel vertrek van de aanvaller kwam de rust in het Heerenveen-kamp niet ten goede. ,,Die periode heeft veel energie gekost en dat gaat ten koste van de prestaties,’’ aldus de trainer.
Verbeek heeft daarom besloten om zo lang Alves bezig is een andere club te zoeken, geen beroep te doen op de Braziliaan. Mocht Alves op 1 februari nog steeds op de Friese loonlijst staan, dan ontstaat er een nieuwe situatie. Gertjan Verbeek: ,,Dan gaan we opnieuw om tafel, maar tot die tijd doe ik geen beroep op Alves. We moeten presteren en willen daarom rust rondom het team.’’
sc-heerenveen.nl
Allbäck is dan ook een wereldster..quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:11 schreef SCH het volgende:
Ik niet hoor, ik ben juist zo'n hondstrouwe supporter die Allback nog steeds een wereldster vindt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:17 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Allbäck is dan ook een wereldster..Ik was een enorme fan van die vorige Braziliaan die we ooit hadden, die lange, hoe heet ie ook alweer. Heeft volgens mij een keer in het eerste gespeeld, maar ik bleef in hem gelovenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wel een prachtige voetbalnaam.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:43 schreef MaxPower het volgende:
Rafael Pires Viera.
Die naam mag nooit weer in 1 topic met Alves genoemd worden.
In 1 ding kan je me geen ongelijk geven, AZ werd verteld dat het voor elkaar was.quote:Op donderdag 10 januari 2008 17:19 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Net als die ene keer dat je in het vorige Alves-topic verkondigde dat het al rond was zeker:
[..]
Met als bron:
[..]
Heb je het nieuws nu weer van diezelfde betrouwbare bron?
[..]
Hier ga je nog spijt van krijgen.
Inderdaad, Rafael was zelfs op het veld onzichtbaarquote:Op donderdag 10 januari 2008 18:45 schreef SCH het volgende:
Rafael
Hij was eigenlijk veel beter dan Alves
quote:Middlesbrough bood nog niet op Alves
Middlesbrough heeft volgens manager Gareth Southgate nog geen concreet bod uitgebracht op welke speler dan ook, dus ook niet op Afonso Alves. De Braziliaan van sc Heerenveen wordt al langer gelinkt aan de Engelse ploeg.
"Iedereen wordt aan ons gelinkt. Maar we hebben nog op niemand een bod uitgebracht", zegt Southgate op de website van zijn club. Volgens de site zouden ook Hakan Sükur, Fred, Jeremain Defoe, Peter Crouch en Cristiano Lucarelli op het lijstje van aanvallende versterkingen staan.
De manager gaf wel aan dat er bij enkele clubs navraag is gedaan voor spelers. Clubs of spelers wil hij niet noemen. Eerder verschenen nog berichten dat de 26-jarige Alves dicht bij een vertrek was naar Boro.
http://www.middlesbrough.vitalfootball.co.uk/article.asp?a=96051quote:Davies Deal Confirmed
The first transfer activity for Boro this month has turned out not to be the transfer-record-breaking purchase of Afonso Alves. Rather it is the sale of defender Andrew Davies.
Davies, who has been on loan all season with the Saints, has been signed for an undisclosed fee, believed to be in the region of £1m.
On Tuesday evening, we broke the story that Davies was on his way, and today confirmation that we were right has emerged.
The 23-year-old has signed a two-and-a-half year contract with the South Coast club, with manager George Burely remarking, 'Andrew is a very talented player and I am delighted he has signed for us.'
Hopefully, that brings to an end the January sales!
And a beginning to the January spending!!
En hier dan hoofdstuk #12487934:quote:Op donderdag 10 januari 2008 19:37 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Om maar weer verder te speculeren..
Bron: nu.nlquote:'Boro' pronkt al met Alves
Uitgegeven: 11 januari 2008 00:10
Laatst gewijzigd: 11 januari 2008 00:10
MIDDLESBROUGH - SC Heerenveen verkeert nog steeds in het onzekere, maar Middlesbrough maakte zijn fans donderdag alvast even lekker.
De Engelse club pronkt op zijn website pontificaal met een grote foto van Afonso Alves.
en dan kijk op de site:quote:Op vrijdag 11 januari 2008 03:56 schreef tha_dark het volgende:
[..]
En hier dan hoofdstuk #12487934:
[..]
Bron: nu.nl
Hoezo te laat??quote:Op vrijdag 11 januari 2008 06:23 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
en dan kijk op de site:
Alves, Fred, Crouch, Defoe,Suker als mogelijke transfer
Ik heb zo'n gevoel dat hij vandaag bij AZ tekent. Maar dan is hij te laat om tegen ajax te spelen, das dan wel weer jammer![]()
Tuurlijk staat het nu vast. Er zijn idioten in Alkmaar die hun been alvast laten tattoeren met het zgn kampioenschap. Dan is het voor mij ook geen verrassing dat er in Alkmaar ook een zwakzinnige bakker is die alvast een Alves taart maakt.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:59 schreef Hertog_Martin het volgende:
[ afbeelding ]
Hiermee staat het vast!
Van Gaal kenende zal hij dan niet gelijk spelen. Noem alleen maar de naam Donk, die te lang in de zon stond.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 08:35 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Hoezo te laat??
Zit er een minimaal aantal dagen aan?
Alleen omdat ze een spits halen?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 11:45 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Van Gaal kenende zal hij dan niet gelijk spelen. Noem alleen maar de naam Donk, die te lang in de zon stond.
Maar verwacht jij dat hij vandaag nog gaat tekenen?? Het maakt AZ wel titelkandidaat nummer 1 in mijn ogen.
Het 1 heeft invloed op het andere. Net zoals Davids ajax een stuk sterker maakt. NIet omdat hij zelf alleen goed speelt, maar laat de rest ook goed spelen.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 12:15 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Alleen omdat ze een spits halen?
Iedereen heeft het wel over het spitsenprobleem bij AZ, dat ze te weinig scoren. Maar de rest van het elftal is ook niet echt in topvorm hoor. Cziommer bijvoorbeeld is geen schim meer van vorig jaar en dat is toch een van de spelers die Alves van assists moet gaan voorzien. In mijn ogen is en blijft AZ niet meer of minder dan een gevaarlijke outsider maar zeker niet titelkandidaat nummer 1.
Waar zeg ik dan dat ze geen kwaliteiten hebben?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 12:29 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Het 1 heeft invloed op het andere. Net zoals Davids ajax een stuk sterker maakt. NIet omdat hij zelf alleen goed speelt, maar laat de rest ook goed spelen.
Schijnbaar kan ik als psv supporter wel de kwaliteiten van az inzien, en jij als ajax supporter niet....
Een aanval met:
...........Dembele..........
Alves.........Ari.........
is gewoon topkwaliteit.
Supporters zoals jij die denken dat Alves ooit nog in een shirt van Heerenveen speelt. Zijn jullie nou zo'n dom daar in het noorden?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 12:35 schreef SCH het volgende:
Ja hallo zeg, hij is nog steeds van ons - gaan ze hier een beetje AZ-opstellingen posten.
Opzouten jullie
Supporters zoals jij snappen het kennelijk niet helemaal en daar wil ik het in het belang van de orde en veiligheid hier op het forum maar bij laten.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 13:06 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Supporters zoals jij die denken dat Alves ooit nog in een shirt van Heerenveen speelt. Zijn jullie nou zo'n dom daar in het noorden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 13:06 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Supporters zoals jij die denken dat Alves ooit nog in een shirt van Heerenveen speelt. Zijn jullie nou zo'n dom daar in het noorden?
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 13:36 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Supporters zoals jij snappen het kennelijk niet helemaal en daar wil ik het in het belang van de orde en veiligheid hier op het forum maar bij laten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
Ik hoop dat ie gaat hoor, maar voorlopig drukt ie nog op onze begroting.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 13:06 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Supporters zoals jij die denken dat Alves ooit nog in een shirt van Heerenveen speelt. Zijn jullie nou zo'n dom daar in het noorden?
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:32 schreef Hertog_Martin het volgende:
Hij heeft getekend!
[ afbeelding ]
flauw van AZfanpage hoor
az.nlquote:Mededeling omtrent Afonso Alves
ALKMAAR- AZ heeft vrijdag 11 januari bij de KNVB een spoedarbitragezaak aangevraagd tegen sc Heerenveen inzake de overgang van Afonso Alves van sc Heerenveen naar AZ. Over de reden van de arbitragezaak geeft AZ in onderstaande tekst uitleg.
De stand van zaken is momenteel als volgt:
1. Er is een getekende transferovereenkomst tussen AZ en sc Heerenveen betreffende de overgang van Afonso Alves naar AZ. Ook over het aandeel in de transfersom, waar Alves volgens zijn contract bij Heerenveen recht op heeft, is door alle partijen overeenstemming bereikt.
2. Er is een getekende arbeidsovereenkomst tussen AZ en Afonso Alves per 1 januari 2008.
3. Er is een door AZ en Alves getekend overschrijvingsformulier bestemd voor de KNVB. Alleen Heerenveen weigert dit formulier te ondertekenen.
4. Om die reden heeft AZ vrijdag 11 januari een spoedarbitragezaak bij de KNVB aangevraagd om er voor te zorgen dat Heerenveen haar verplichtingen nakomt.
Woordvoerder namens AZ in deze zaak is Klaas Wilting.
AZ heeft het gevraagde bedrag geboden en dat zou genoeg moeten zijn, maar het gaat voorlopig niet door omdat Heerenveen zich niet aan het contract wil houden (die 5% of hoeveel is het). Vind het wel logisch dat ze daar zat van worden.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 15:33 schreef Stereotomy het volgende:
wtf, ik dacht dat AZ én SCH ruzie hadden met het management van Alves, niet met elkaar?
Hadden ze blijbaar toch gelijk bij VI dat er al getekend was, of iig een akkoord was.quote:AZ heeft contract met Alves en spant arbitrage aan
AZ spant een spoedarbitrage bij de KNVB aan tegen SC Heerenveen. De Alkmaarders willen dat de Friese club onmiddellijk de overschrijvingsformulieren van de Braziliaanse spits tekent, zodat Alves zo snel mogelijk voor AZ kan spelen.
'Alves is gewoon van AZ', zegt Klaas Wilting, woordvoerder van de Alkmaarders. 'We hebben getekende contracten en bewijzen.'
Eind december zette Alves zelf al zijn handtekening onder een contract met AZ, begin januari tekenden ook Henk Hoekstra en Yme Kuiper namens Heerenveen een contract, waarin beide clubs overeenstemming bereikten over de overgang van Alves.
Die papieren heeft Voetbal International vandaag ingezien in Alkmaar. Nadat alle partijen hadden getekend weigerde Heerenveen ineens de overgangsformulieren te ondertekenen. AZ heeft Heerenveen tot vrijdag twaalf uur de tijd gegeven dat alsnog te doen.
Nu dat niet is gebeurt wacht de clubs dus een spoedarbitrage. Die zal begin volgende week dienen in Zeist.
VI
Duidelijker kan het dus niet !quote:
Ja, en oud politiewoordvoerder in Amsterdam. Heeft ook nog meegedaan aan Sterren Dansen Op Het IJsquote:Op vrijdag 11 januari 2008 15:50 schreef Roellio het volgende:
Klaas Wilting!
Was hij niet lijstduwer bij die partij van Peter R. de Vries?
Nog een keer lezen:quote:Op vrijdag 11 januari 2008 15:44 schreef Stereotomy het volgende:
Denk dat ze bedoelen 12 uur 's nachts
Allemaal leuk en aardig, maar in de verdediging ontbreekt ook veel kwaliteit. En misschien wel het allerbelangrijkste voor het team: ervaring. Hetgene wat nog altijd ontbreekt bij AZ na het vertrek van Shota. Ajax (Edgar, Perez), Feyenoord (Gio, Makaay) en PSV (Simons, Gomes) hebben dat wel.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 12:29 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Het 1 heeft invloed op het andere. Net zoals Davids ajax een stuk sterker maakt. NIet omdat hij zelf alleen goed speelt, maar laat de rest ook goed spelen.
Schijnbaar kan ik als psv supporter wel de kwaliteiten van az inzien, en jij als ajax supporter niet....
Een aanval met:
...........Dembele..........
Alves.........Ari.........
is gewoon topkwaliteit.
Waarom moet je nou gelijk weer vol de aanval zoeken met die laatste zin? Misschien is dat ajaxcied eigenquote:Op vrijdag 11 januari 2008 15:55 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, maar in de verdediging ontbreekt ook veel kwaliteit. En misschien wel het allerbelangrijkste voor het team: ervaring. Hetgene wat nog altijd ontbreekt bij AZ na het vertrek van Shota. Ajax (Edgar, Perez), Feyenoord (Gio, Makaay) en PSV (Simons, Gomes) hebben dat wel.
AZ titelkandidaat? Donderstraal toch op
@The Dark
Dembele vind ik anders ook geen schim meer van vorig seizoen.
Perez en Davids moeten hun eerste competitiewedstrijd voor Ajax nog spelenquote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:03 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Tuurlijk is ervaring belangrijk. Maar AZ is wat stabieler geworden. En geef nou zelf toe.... Ajax, Feyenoord en PSV, alle 3 (inclusief die ervaring) morsen punten tegen iedereen.
AZ heeft enorm veel kwaliteit lopen, grotendeels was het ook gewoon pech hoor, ander deel was klap van einde vorig seizoen, nog een deel was dat de aankopen teveel tijd nodig hebben om hun draai te vinden en overall het door dit alles dalende zelfvertrouwen. Maar Ari heeft z'n draai redelijk gevonden vind ik, alleen was laatste tijd vooral pech. Dembele is, wat je ook zegt, ook dit seizoen weer fantastisch... ongelovelijk balvast en geweldig overzicht. De Zeeuw voetbalt al alsof ie al een jaren een doorgewinterde international is. De verdediging is echt niet slecht, hoe je daar bij komt??? 18 goals tegen in een seizoen dat niets lukt, hoeveel heeft ajax er tegen?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:07 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Perez en Davids moeten hun eerste competitiewedstrijd voor Ajax nog spelen![]()
Nee maar de titel zal gewoon tussen PSV, Ajax en (eventueel) Feyenoord gaan.
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:24 schreef patrickt37 het volgende:
Arbitrage zaak gaat ie niet winnen, gezien AZ geen sportieve verbetering is tov Heerenveen.
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:24 schreef patrickt37 het volgende:
Arbitrage zaak gaat ie niet winnen, gezien AZ geen sportieve verbetering is tov Heerenveen.
We missen al maanden lang twee vaste krachten in het team, met als gevolg dat een middenvelder plaats moeten nemen op die positie. Overigens mag je de tegendoelpunten gerust op de naam van Urby zetten. Hij heeft ons veel punten gekost.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:16 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
De verdediging is echt niet slecht, hoe je daar bij komt??? 18 goals tegen in een seizoen dat niets lukt, hoeveel heeft ajax er tegen?
Misschien is het nu de beurt aan Heerenveen om eens lekker dwars te zijn. Alves doet dit heel het seizoen al.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:05 schreef vingerplant het volgende:
Áls deze door AZ op tafel gelegde feiten inderdaad juist zijn vind ik het toch een beetje jammer van Heerenveen. Hebben ze zich zelf verkeken op hun eigen contract met Alves of hebben ze gewoon spijt...
Een arbitragezaak om weg te mogen bij je huidige club is wat anders dan een arbitragezaak vanwege getekende contracten en een overschrijvingsformulier.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:24 schreef patrickt37 het volgende:
Arbitrage zaak gaat ie niet winnen, gezien AZ geen sportieve verbetering is tov Heerenveen.
Heerenveen tekent niet, dus dat wil zeggen dat ze hem niet laten gaan.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:26 schreef Stpan het volgende:
[..]
Een arbitragezaak om weg te mogen bij je huidige club is wat anders dan een arbitragezaak vanwege getekende contracten en een overschrijvingsformulier.
nee, je snapt het niet.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:29 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Heerenveen tekent niet, dus dat wil zeggen dat ze hem niet laten gaan.
Dmv een arbitragezaak wil AZ dat forceren.
Het zit iets ingewikkelder in elkaar, maar komt op hetzelfde neer.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:31 schreef JeroenV het volgende:
Straks had Alves net zijn zinnen gezet op Manchester, komt ie nog in Alkmaar uit![]()
Je gaat niet voor de opening van de transferperiode al bespreken en tekenen op 2 januari dan als je daar rekening mee wilt houden, met de interesse die er al langer was uit het buitenland... als ie daar nu moeilijk over gaat doen heeft ie echt puur aan zichzelf te wijten idd.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:39 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Inderdaad.![]()
Ook wel aandoenlijk dat ze bij Az echt schijnen te denken dat Alves graag voor Az wilt spelen en dat ze hem een plezier doen met deze arbitragezaak.![]()
Volgens mij hoopt Alves de laatste week juist stiekum op een transfer naar Engeland en baalt hij als een stekker als hij straks toch nog vast zit aan Az. (Ookal heeft hij met z'n volle verstand getekend, maar waarschijnlijk was er destijds nog geen sprake van interesse uit Engeland, of nog niet concreet oid).
Mocht hij naar Az gaan / moeten dan zal hij komende zomer of in de winterstop volgend seizoen wel weer een vertrek proberen te forceren, maar dan wel meteen naar een droomclub in Engeland denk ik.
Alves zelf ontkent het dus weerquote:Heerenveen: Alves wil geen overschrijving naar AZ
HEERENVEEN (ANP) - SC Heerenveen ziet met vertrouwen de spoedarbitragezaak van AZ inzake de overgang van Afonso Alves tegemoet. Directeur algemene - en technische zaken Yme Kuiper was vrijdag niet onder de indruk van het nieuws uit Alkmaar. ,,Het klopt dat wij het overschrijvingsformulier richting de KNVB niet ondertekenen, zoals AZ graag wil. Alves en zijn zaakwaarnemers hebben Heerenveen laten weten dat de speler niet overgeschreven wil worden naar AZ. Alves zegt geen contract met AZ te hebben.''
Kuiper ziet Heerenveen in de hele soap rond de Braziliaan als de derde partij. ,,We hebben op 30 december een transferovereenkomst met AZ getekend, met een aantal voorwaarden daarin. Een ervan was dat er op 5 januari een schriftelijke overeenkomst zou zijn tussen Alves en Heerenveen over de beëindiging van zijn contract. Dat had onder meer betrekking op de vergoedingen voor Alves. Die schriftelijke overeenkomst was er niet op 5 januari en nu nog niet'', aldus Kuiper. Daarnaast heeft de speler dus aangegeven niet overgeschreven te willen worden. Daar houden we ons aan.''
Je denkt toch echt niet serieus dat welke club dan ook in Nederland denkt, dat Alves graag bij hun wil spelen vanwege 'de mooie club / clubliefde / attractieve speelstijl' etc. etc.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:39 schreef Tomatenboer het volgende:
Ook wel aandoenlijk dat ze bij Az echt schijnen te denken dat Alves graag voor Az wilt spelen en dat ze hem een plezier doen met deze arbitragezaak.![]()
Maar in de versie die jij aanhaalt hebben AZ en Heerenveen dus alle papieren ondertekend die zij kunnen ondertekenen, alleen heeft Alves nu het formulier tot beeindiging bij Heerenveen niet ondertekent en zit hij dan nog vast aan Heerenveen. Tevens wil hij nu ook niet tekenen bij AZ?quote:
Wow, jij hebt echt een rare bril gekocht onlangsquote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:55 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Je denkt toch echt niet serieus dat welke club dan ook in Nederland denkt, dat Alves graag bij hun wil spelen vanwege 'de mooie club / clubliefde / attractieve speelstijl' etc. etc.
Hoe naïef ben jij?
Alves wil gewoon $$$ en uiteindelijk een toptransfer naar het buitenland. Punt. En hij wil de kortste weg daarnaartoe. Dat leek AZ, nu lijkt dat weer iets anders, dus zit ie met wat contracten in z'n maag.
Zie je mij nog'ns manquote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:54 schreef Hertog_Martin het volgende:
Maar kan nog 20 dagen duren en das wel heul lang
quote:Spoedarbitragezaak AZ tegen Heerenveen
EREDIVISIE
N i e u w bericht, meer informatie
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft vrijdag bij de KNVB een spoedarbitragezaak aangevraagd inzake de overgang van Afonso Alves van SC Heerenveen naar Alkmaar.
AZ beschikt inmiddels over een getekende transferovereenkomst tussen AZ en de Friese eredivisieclub betreffende de overgang van de Braziliaanse spits. Ook over het aandeel in de transfersom waar Alves volgens zijn contract bij Heerenveen recht op heeft, is door alle partijen overeenstemming bereikt. Met de aanvaller is de Alkmaarse club ook persoonlijk akkoord. Alves zou AZ zo'n 18 miljoen euro kosten.
De problemen bij de transfer liggen volgens AZ bij Heerenveen, dat weigert een overschrijvingsformulier voor de KNVB te ondertekenen. Een datum voor de spoedarbitragezaak is nog niet bekend. Naar verwachting wordt dat begin volgende week.
Heerenveen bevestigde vrijdag dat het de overschrijvingspapieren niet tekent. ,,Alves en zijn zaakwaarnemers hebben aangegeven dat Alves niet wil worden overgeschreven naar AZ. Heerenveen en AZ bereikten op 30 december een akkoord over de transfer, met als één van de voorwaarden dat er op 5 januari een schriftelijke overeenkomst zou zijn tussen Alves en Heerenveen over de beëindiging van zijn contract. Die was er niet op 5 januari en nu nog niet. Daardoor is voor ons de transfer niet rechtsgeldig'', zegt directeur algemene - en technische zaken Yme Kuiper van de Friese club.
Kuiper: ,,We zijn in deze affaire slechts de derde partij. AZ en Alves moeten er maar zien uit te komen. We geven gehoor aan de wens van de speler.''
Woordvoerder Klaas Wilting van AZ was vrijdag duidelijk. ,,Alves is van AZ. Hij is in Alkmaar op bezoek geweest, met zijn familie en zaakwaarnemer. De contracten zijn getekend. Met Heerenveen waren we er ook helemaal uit, met een bevestiging van Heerenveen. Op 9 januari hebben we het door AZ en Alves ondertekende overschrijdingsformulier naar Heerenveen gestuurd. En vervolgens hoorden we niets van Heerenveen, tot de mededeling dat ze het overschrijdingsformulier richting KNVB niet ondertekenen'', aldus Wilting.
Trainer Louis van Gaal wacht met smart op de komst van de Braziliaan. Hij rekent er op dat Alves zich op korte termijn bij de Alkmaarse selectie aansluit. ,,Het ligt ook niet aan hem dat hij er niet is. Dat komt door andere personen. Ik vind het sowieso vervelend dat het bij ons nu alleen maar over Alves gaat. Zondag spelen we namelijk tegen Ajax. Die wedstrijd moeten wij winnen.''
Ik vrees dat jij deze keer het bericht opnieuw moet lezenquote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:58 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Wow, jij hebt echt een rare bril gekocht onlangsHij zegt hetzelfde als jij
Ik zie je wel in het live eredivisie verslagen topic. Waar Alves dan speelt boeit me niet, als het maar duidelijk is. Vanavond begint de compeitie alweer mênquote:
Uhm, nee.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 17:01 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik vrees dat jij deze keer het bericht opnieuw moet lezen
Scheringa lijkt mij wel zo ijdel, die ziet zijn club toch als een topclub (in wording).quote:Op vrijdag 11 januari 2008 17:01 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik vrees dat jij deze keer het bericht opnieuw moet lezen
Tomatenboer zegt dat ie het aandoenlijk vindt dat AZ denkt dat Alves graag naar Alkmaar komt.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 17:05 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Uhm, nee.
Laten we er een arbitragezaak van maken. Wat vind jij SCH ?
Ja precies, daar reageerde ik ook specifiek op. Scheringa is heus niet zo naïef. AZ is best realistisch, maar 't zijn alleen mensen die AZ van alles misgunnen die plakkaten als 'ze zeggen dat ze een topclub zijn' op AZ plakken.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 17:07 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Scheringa lijkt mij wel zo ijdel, die ziet zijn club toch als een topclub (in wording).
Zoals hierboven nu staat hadden ze de 9e het opgestuurd naar heerenveen, woensdag dus, en heerenveen tot vandaag 12:00 gegeven om het te ondertekeken.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 17:07 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Scheringa lijkt mij wel zo ijdel, die ziet zijn club toch als een topclub (in wording).
Maar verder zei ik niets anders dan dat je in je reactie ook al aangaf.![]()
Maar er lijkt mij iets niet pluis, waarom komt Az nú pas met dit nieuws, als de situatie zo zou zijn als Az aangeeft dan had het geen probleem moeten zijn om maandag (of nog eerder) al een arbitragezaak aan te spannen toch?
Ze kunnen in deze allebei gelijk hebben.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 17:05 schreef SCH het volgende:
Ik vertrouw eerlijk gezegd meer op de verhalen van Heerenveen dan van AZ, niet omdat het mijn club is maar omdat ik meer vertrouwen heb in Kuiper en Van de Velde dan in Scheringa/Wilting.
Mijn idee ookquote:Op vrijdag 11 januari 2008 17:10 schreef Stereotomy het volgende:
Het beste is dat ie oprot uit Nederland, en dan in de eerste wedstrijd buiten Nederland z'n been breekt zodat ie nooit meer kan voetballen, vuile geldhond.
Lijkt me heerlijk. Gaan we er samen naar toe?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 17:05 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Uhm, nee.
Laten we er een arbitragezaak van maken. Wat vind jij SCH ?
Je kunt Scheringa ook een vuile geldhond vinden, maar ik denk dat hij als voorzitter ECHT hart voor voetbal, de sport en zijn club heeft. In tegenstelling tot veel andere voorzitters van grote(re) clubs, die uit het bedrijfsleven komen, en totaal geen binding hebben met het voetbal.quote:
Alves voetbalt juist liever vandaag dan morgen. Nog steeds slachtoffer van al die inhalige partijen.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:55 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Je denkt toch echt niet serieus dat welke club dan ook in Nederland denkt, dat Alves graag bij hun wil spelen vanwege 'de mooie club / clubliefde / attractieve speelstijl' etc. etc.
Hoe naïef ben jij?
Alves wil gewoon $$$ en uiteindelijk een toptransfer naar het buitenland. Punt. En hij wil de kortste weg daarnaartoe. Dat leek AZ, nu lijkt dat weer iets anders, dus zit ie met wat contracten in z'n maag.
Inderdaad. Net als je denkt dat er een einde aan lijkt te komen, is er weer een nieuwe plotwending.quote:
Verbeek niet, maarja, die is idd weg aan het eind van het jaar.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 17:47 schreef MaxPower het volgende:
Alves dient zijn contract gewoon tot 2011 uit. Wie wil zo'n joker nog hebben?
Daarna wordt ie zaakwaarnemer?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 18:16 schreef koemleit het volgende:
Alves stopt na dit seizoen met voetballen.
Rot eens een keer op met dit soort vage kutteksten manquote:Op vrijdag 11 januari 2008 19:14 schreef okee6 het volgende:
Dat lijkt Heerenveen dan bij voorbaat te verliezen. Zijnde de club, die voortdurend het contact met de Braziliaan kwijt was. Hij werd van onrechtmatige vakantie in zijn vaderland "zigen aan een cocktail" en werkweigering "lui" beticht, waar hij voor dood lag in de woeste jungle en zijn laatste dagen leken geteld, daar deed Foppe er nog een schepje bovenop, nadat de Heerenveense fans deze arme spits al eerder bij verstek uithoonden
Nee van jou word ik blijquote:Op vrijdag 11 januari 2008 19:16 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Rot eens een keer op met dit soort vage kutteksten man
Dat zou kunnen maar ditquote:Op vrijdag 11 januari 2008 19:14 schreef okee6 het volgende:
Dat lijkt Heerenveen dan bij voorbaat te verliezen.
biedt geen enkel maar dan ook geen enkel argument.quote:Zijnde de club, die voortdurend het contact met de Braziliaan kwijt was. Hij werd van onrechtmatige vakantie in zijn vaderland "zuigen aan een cocktail" en werkweigering "lui" beticht, waar hij voor dood lag in de woeste jungle en zijn laatste dagen leken geteld, daar deed Foppe er nog een schepje bovenop, nadat de Heerenveense fans deze arme spits al eerder bij verstek uithoonden
zal ie wel niet willen hequote:Op vrijdag 11 januari 2008 19:17 schreef okee6 het volgende:
[..]
Nee van jou word ik blij![]()
Waarom laten ze Alves zelf niet eerst eens praten, in plaats van al die vage geruchten van zaakwaarnemers en clubs primair door het zogenaamde journalistieke stortgat te frotten
zal wel niet mogen
Heb je ergens, maar dan ook ergens, gelezen dat Alves denkt dat hij zich in Alkmaar kan verbeteren? Nee dus. Het is alleen wel heel scheef dat juist Heerenveen deze zaak voor hem moet winnen. Alsof zijn woorden niet voldoende zijn, als een slaaf.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 19:18 schreef SCH het volgende:
[..]
zal ie wel niet willen he
Jezus okee, ga iemand anders in de maling nemen
Ik snap weer geen ruk van je tekst, zoals gewoonlijk.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 19:21 schreef okee6 het volgende:
[..]
Heb je ergens, maar dan ook ergens, gelezen dat Alves denkt dat hj zich in Alkmaar kan verbeteren? Nee dus. Het is alleen wel heel scheef dat juist Heerenveen deze zaak voor hem moet winnen.
Zijn je pillen weer op voor deze week? Man man man WEES NOU EENS DUIDELIJK!!!!!!!!!!quote:Op vrijdag 11 januari 2008 19:21 schreef okee6 het volgende:
[..]
Heb je ergens, maar dan ook ergens, gelezen dat Alves denkt dat hij zich in Alkmaar kan verbeteren? Nee dus. Het is alleen wel heel scheef dat juist Heerenveen deze zaak voor hem moet winnen. Alsof zijn woorden niet voldoende zijn, als een slaaf.
Nou stel dat Alves zegt: verkoop mij aan de hoogst biedende!quote:Op vrijdag 11 januari 2008 19:21 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik snap weer geen ruk van je tekst, zoals gewoonlijk.
itt de anderen snapte ik je eerdere post zowaar wel, maar van deze snap ik ook weer nietsquote:Op vrijdag 11 januari 2008 19:24 schreef okee6 het volgende:
[..]
Nou stel dat Alves zegt: verkoop mij aan de hoogst biedende!
Dat wat 'iedereen' denkt.
Wat is dan de kans dat AZ eruit rolt als kopende club, erg klein. Dus zal Heerenveen daar een handje in hebben, het had nog steeds contact met AZ. En waarom is die hand nu dan pas teruggetrokken, nadat er al een deal lag? Zou dat de stem van Alves zelf zijn, hij leek toch weinig invloed te hebben.
Gelukkig heb je je punt verduidelijktquote:Op vrijdag 11 januari 2008 19:24 schreef okee6 het volgende:
[..]
Nou stel dat Alves zegt: verkoop mij aan de hoogst biedende!
Dat wat 'iedereen' denkt.
Wat is dan de kans dat AZ eruit rolt als kopende club, erg klein. Dus zal Heerenveen daar een handje in hebben, het had nog steeds contact met AZ. En waarom is die hand nu dan pas teruggetrokken, nadat er al een deal lag? Zou dat de stem van Alves zelf zijn, hij leek toch weinig invloed te hebben.
Tenzij Heerenveen intussen van gedachten is veranderd, en dan verandert Alves spontaan van gedachten mee. Itt tot anderen lijkt mij Alves van alle betrokken partijen degene die nog het minste inbrengt. De club lijkt hier te bepalen, niet Alves. En daar lijkt komend geschil ook uit voort te komen. Alves had geen reden om zelf de deal af te blazen. En andere kopers melden zich allereerst bij de club!quote:Op vrijdag 11 januari 2008 20:03 schreef Elvislives het volgende:
[..]
Gelukkig heb je je punt verduidelijkt![]()
Volgens mij is AZ tot nu toe de enige club geweest waarvan het zeker is dat ze hebben geboden op Alves, dus dan valt er weinig te kiezen voor Heerenveen. Het kan wel zijn dat andere clubs contact op hebben genomen met Alves zelf, waardoor hij nu niet meer naar AZ wil...
De gene die hier het hardst onderuit gaat is eigenlijks Alves. Mijn oprechte mening is dat die hele Alves bij zowel Heerenveen én AZ niet meer moet spelen. Ik snap AZ nu ook niet meer dat ze doorzetten, die hele Alves vertoont zich vóór een eventuele transfer al niet positief tov Az op. Anders had hij toch al gewoon lekker kunnen mee gaan trainen met AZ? Volgens mij wil hij zelf inderdaad niet meer en blijft ie stilletjes in Brazilië zitten.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:08 schreef Cyberia18 het volgende:
Heerlijk om AZ zo op hun bek te zien gaan
Na zijn goal tegen AZ had hij de rekening vereffend, op basis daarvan was er ook weer een gesprek mogelijk. Maar tegen de jaarwisseling zijn er duistere spelletjes gespeeld. De kwestie is nu: een speler die zijn handtekening heeft geplaatst, lijkt klaar voor een andere club. Heerenveen hield de zaak aan, ondertussen motiverende dat de hoogstbiedende zou kopen. Zou ik als AZ zijnde ook kriegelig van worden.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:35 schreef dagizmo het volgende:
[..]
De gene die hier het hardst onderuit gaat is eigenlijks Alves. Mijn oprechte mening is dat die hele Alves bij zowel Heerenveen én AZ niet meer moet spelen. Ik snap AZ nu ook niet meer dat ze doorzetten, die hele Alves vertoont zich vóór een eventuele transfer al niet positief tov Az op. Anders had hij toch al gewoon lekker kunnen mee gaan trainen met AZ? Volgens mij wil hij zelf inderdaad niet meer en blijft ie stilletjes in Brazilië zitten.
Je mag niet spreken van een clubhoer, maar het is wel de grootste clubnaaier van Nederland en misschien zelfs Europa?
Dit geloof jij, als man van de complottheorettes, toch zelf ook niet? Natuurlijk hebben de geinteresseerde clubs eerst contact met de Tiburcio-clan, en anders zoekt die clan wel contact met de clubs.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:10 schreef okee6 het volgende:
En andere kopers melden zich allereerst bij de club!
Iemand mag 'ik lul maar wat' boven zijn avatar toevoegen.quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:56 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Als het niet klopt dan zal ik mijn signature aanpassen met een "ik lul maar wat" erin.
Wat als het wel klopt??
Hij is al een flinke poos woordvoerder van DSB en Scheringa, niet van AZ.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:56 schreef Cyberia18 het volgende:
Sinds wanneer is die hapsnurk woordvoerder van AZ dan?![]()
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:58 schreef MaxPower het volgende:
Een woordvoerder die het steeds over Alfonso heeft.
@Fuckbuddy is geen velden of wegen te bespeuren.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:49 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Iemand mag 'ik lul maar wat' boven zijn avatar toevoegen.
Zeiden ze dat ie woordvoerder van AZ is?quote:
Jaquote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:02 schreef SCH het volgende:
[..]
Zeiden ze dat ie woordvoerder van AZ is?
Meerdere woordvoerders? Ja, Brands voor het technisch beleid, Van Gaal voor de opstelling en Scheringa voor de overige zaken? Zo'n cluppie heeft alleen een persvoorlichter nodig en zelfs die kan de halve dag mijnenveger spelen.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:02 schreef SCH het volgende:
[..]
Zeiden ze dat ie woordvoerder van AZ is?
Dat is ie zeker niet, hij is persoonlijk woordvoerder van Scheringa, regelt zijn mediacontacten en van DSB. Dat loopt in dat geval natuurljik wel een beetje door elkaar met AZ maar de club heeft geheel eigen woordvoerders uiteraard.
Dus in jouw ogen is Heerenveen de schuldige?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:16 schreef Mugger het volgende:
Het mooiste scenario en passend slot aan deze soap lijkt mij wanneer Alves morgen door Heerenveen voor een megabedrag aan een PL club verkocht wordt, waarna het getekende contract met AZ wel degelijk rechtsgeldig is, waardoor AZ de arbitragezaak wint, en Kuiper & Co. de verdiende miljoenen per direct naar de bankrekening van Dirk uit Alkmaar mogen overmaken. En dat AZ daarna gewoon zonder Alves met 0 – 3 wint in Heerenveen.
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:18 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Meerdere woordvoerders? Ja, Brands voor het technisch beleid, Van Gaal voor de opstelling en Scheringa voor de overige zaken? Zo'n cluppie heeft alleen een persvoorlichter nodig en zelfs die kan de halve dag mijnenveger spelen.
Bron: http://www.az.nl/index.php?module=news&articleID=22224quote:Mededeling omtrent Afonso Alves
ALKMAAR- AZ heeft vrijdag 11 januari bij de KNVB een spoedarbitragezaak aangevraagd tegen sc Heerenveen inzake de overgang van Afonso Alves van sc Heerenveen naar AZ. Over de reden van de arbitragezaak geeft AZ in onderstaande tekst uitleg.
De stand van zaken is momenteel als volgt:
1. Er is een getekende transferovereenkomst tussen AZ en sc Heerenveen betreffende de overgang van Afonso Alves naar AZ. Ook over het aandeel in de transfersom, waar Alves volgens zijn contract bij Heerenveen recht op heeft, is door alle partijen overeenstemming bereikt.
2. Er is een getekende arbeidsovereenkomst tussen AZ en Afonso Alves per 1 januari 2008.
3. Er is een door AZ en Alves getekend overschrijvingsformulier bestemd voor de KNVB. Alleen Heerenveen weigert dit formulier te ondertekenen.
4. Om die reden heeft AZ vrijdag 11 januari een spoedarbitragezaak bij de KNVB aangevraagd om er voor te zorgen dat Heerenveen haar verplichtingen nakomt.
Woordvoerder namens AZ in deze zaak is Klaas Wilting.
Alle partijen in deze soap zijn knettergek. Als gematigd Heerenveen supporter hoop ik alleen dat het 'greedy' bestuur een keertje genadeloos wordt afgestraft.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:18 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Dus in jouw ogen is Heerenveen de schuldige?
Ik hoop dat we em verliezen ondanks dat we dan de 'verliezer' zijn. Persoonlijk zie ik die hele Alves liever niet komen. Straks winnen we en hebben we er een ongemotiveerde speler bij voor 18 mil, dan pas zit je met de gebakken Braziliaan.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:26 schreef Hertog_Martin het volgende:
Woensdag dus de arbitragezaak...
Waarom zouden ze als ze nog geen rooie cent hebben ontvangen??? Verkoop jij je auto ook door eerst over te schrijven en dan pas je centen te beuren.. ???quote:Op vrijdag 11 januari 2008 16:18 schreef Mutsaers__78 het volgende:
De hamvraag is dus: waarom tekent Heerenveen het overschrijvingsformulier niet??
Weet je wat het hele kutte is .quote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:16 schreef Mugger het volgende:
Het mooiste scenario en passend slot aan deze soap lijkt mij wanneer Alves morgen door Heerenveen voor een megabedrag aan een PL club verkocht wordt, waarna het getekende contract met AZ wel degelijk rechtsgeldig is, waardoor AZ de arbitragezaak wint, en Kuiper & Partners BV de verdiende miljoenen per direct naar de bankrekening van Dirk uit Alkmaar mogen overmaken. En dat AZ daarna gewoon zonder Alves met 0 – 3 wint in Heerenveen.
Hij zou vandaag zelfs gepresenteerd worden.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:00 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
@Fuckbuddy is geen velden of wegen te bespeuren.
En ongeacht of Alves nu noch naar AZ gaat, "ik lul maar wat" moet een jaar boven zijn avatar staan.
De voorwaarde was dat het vandaag bekend zou worden gemaakt.
Nog 1 uur te gaan.![]()
Het maakt mij niet uit waar Alves is, maar ben wel benieuwd naar @fuckbuddyquote:Op zaterdag 12 januari 2008 00:13 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Hij zou vandaag zelfs gepresenteerd worden.![]()
Er is echter nog geen enkel schot in de zaak, want nadat Az met de bewijzen van de overeenkomst kwam, is Heerenveen net zo hard met een tegen-argument gekomen.
Voorlopig blijft het één groot schimmenspel.
quote:SPOEDARBITRAGE KNVB MOET EINDE MAKEN AAN TRIESTE TRANSFERSOAP AFONSO ALVES
Strijd om krabbel
ALKMAAR, zaterdag
De handtekeningen bij AZ in het dossier Afonso Alves zijn legio. Ze staan er zwart op wit van vertegenwoordigers van AZ, van SC Heerenveen en van de Braziliaanse spits zelf. Omdat er één krabbel ontbreekt, is Alves ondergedoken, moeten Louis van Gaal en Gertjan Verbeek het komende weekeinde doen met respectievelijk Ari en Gerald Sibon in de spits en staan AZ en Heerenveen volgende week in Zeist tegenover elkaar voor een spoedarbitragezaak.
AZ pikt het namelijk niet dat Heerenveen weigert het overschrijvingsformulier te ondertekenen terwijl de club de afgesproken 18 miljoen euro naar het Friese Haagje wil overmaken. Vermoed wordt dat de Friezen samen met de zaakwaarnemer van Alves in Europa zijn gaan shoppen met het bod van AZ in de hand. En in Turkije bij Fenerbahçe zijn geslaagd voor 20 miljoen euro en dat bod de voorkeur geniet.
AZ-woordvoerder Klaas Wilting liep gisteren met een berg paperassen door het DSB Stadion. Daarin was te zien dat AZ 18 miljoen euro aan Heerenveen betaalt voor de Braziliaan, AZ de Friezen een bonus betaalt als de Alkmaarders zich kwalificeren voor de Champions League en Alves iets minder dan 900.000 euro tekengeld krijgt, waaraan beide clubs meebetalen. Daarbij bevindt zich eveneens een door Alves ondertekend spelerscontract, wat hem voor 4,5 jaar aan AZ verbindt en wat bevestigingen per sms over mondelinge afspraken tussen AZ en Heerenveen. „Alleen weigert Heerenveen het overschrijvingsformulier te ondertekenen, dat wij op 9 januari hebben opgestuurd. Hoewel we akkoord zijn over alle voorwaarden”, zegt Wilting, die het woord voert omdat de directie (Marcel Brands en Toon Gerbrands) als getuigen kunnen worden opgeroepen.
Overigens wordt AZ vertegenwoordigd door Eric Vilé, advocaat en ex-voorzitter van het sectiebestuur betaald voetbal. Pikant is dat de raadsheer eerder in de week bakzeil haalde bij de FIFA en niet kon voorkomen dat zijn cliënt Co Adriaanse 1,15 miljoen euro boete aan FC Porto moet betalen wegens contractbreuk.
Een korte reconstructie hoe het volgens AZ zover heeft kunnen komen.
Na het klappen van de transfer van Afonso Alves van Heerenveen naar AZ in de zomer van 2007 ontstaat zo veel irritatie tussen beide clubs, dat AZ-directeur Gerbrands persoonlijk naar Heerenveen reist om met de Friese directie, bestaande uit Henk Hoekstra en Yme Kuiper, de verhoudingen te normaliseren. Hij vertelt daarbij dat AZ in januari 2008 Alves alsnog wil kopen en krijgt de verzekering dat Heerenveen de Alkmaarders zal inlichten als er andere kapers op de kust komen.
In oktober 2007 krijgen Brands en Gerbrands een belletje uit Heerenveen dat Manchester City zich heeft gemeld voor de Braziliaanse topschutter. AZ komt direct in actie en legt een bod neer in het Abe Lenstra Stadion voor Alves. Eind november volgen stevige onderhandelingen en half december bereiken beide partijen een akkoord over een transfersom van 18 miljoen euro.
Op 23 december, een dag na Heerenveen-FC Twente en de avond na AZ-Roda JC, is Afonso Alves op bezoek in Alkmaar samen met zijn moeder, z’n broer en zaakwaarnemer en na een gesprek met onder meer trainer Louis van Gaal tekent de Braziliaan voor 4,5 jaar.
Over twee details moeten AZ en Heerenveen alsnog overeenstemming bereiken. Op 27 december volgt een akkoord tussen AZ en Heerenveen over een bonus voor de Friezen als AZ zich kwalificeert voor de Champions League. 4 januari 2008 stuurt Gerbrands een sms naar de Heerenveen-directeur Henk Hoekstra met daarin de afgesproken verdeling van het tekengeld voor Alves. Even later volgt per sms de bevestiging van de Fries.
9 januari 2008 stuurt AZ het overschrijvingsformulier van de KNVB met de handtekeningen van AZ en Alves naar Heerenveen om de transfer af te ronden. Heerenveen reageert niet en laat op 10 januari aan AZ weten problemen te hebben met de verdeling van het tekengeld, wat als opschortende voorwaarde was opgenomen in het originele contract.
Voor AZ reden om op 11 januari Vilé in de arm te nemen en spoedarbitrage aan te vragen bij de KNVB. Woensdag buigt de arbitragecommissie van de KNVB zich over bovenstaande argumenten van AZ en die van Heerenveen, genoemd in bijgaand kader.
Trouwens, AZ zoekt al een week tevergeefs contact met Alves zelf. Het laatste levensteken dat in Alkmaar van de Braziliaanse schutter is vernomen, is een sms op 4 januari aan directeur Marcel Brands: ’Arriveer op dinsdag, happy 2008’.
De arbitragecommissie moet woensdagavond half acht – AZ speelt trouwens een half uur later de inhaalwedstrijd op De Vijverberg tegen De Graafschap – besluiten voor wie de transfersoap daadwerkelijk een ’happy end’ krijgt.
quote:HEERENVEEN: „GÉÉN DEAL; AZ OVERSCHREED DEADLINE”
door Mike Verweij
HEERENVEEN, zaterdag
Heerenveen-directeur Yme Kuiper ziet de spoedarbitrage die AZ heeft aangespannen om Afonso Alves binnen te halen vol vertrouwen tegemoet. „Vorige week zaterdag meldde AZ in diverse media dat de transfer van Afonso verder weg was dan ooit, dat de kans van slagen nog maar twintig procent was. Nu zegt men in Alkmaar op basis van precies hetzelfde feitencomplex dat er wél een akkoord is. Vreemd toch?”
De Fries legt uit waarom Heerenveen geen handtekening zet onder het overschrijvingsformulier. „Omdat wij niet op de stoel van de rechter willen zitten. Als wij tekenen, kan er mogelijk een latere transfer van Afonso geblokkeerd worden en zitten wij met een terecht boze Alves. Wij doen geen onomkeerbare dingen. AZ kiest in mijn ogen dan ook de verkeerde route. Laat men eerst eens aantonen dat er een overeenstemming is met Alves.”
Kuiper: „Een tweede complicatie is dat er geen deal meer is tussen AZ en Heerenveen. We hebben een overeenkomst gehad, met de nadruk op gehad. Die is getekend op 30 december, vlak voor Heerenveen-Feyenoord. In het contract stond 5 januari als deadline en een aantal opschortende voorwaarden. Als daar niet aan werd voldaan, was er géén akkoord. Eén opschortende voorwaarde was, dat er schriftelijke overeenstemming moest komen tussen Heerenveen en Afonso over de ontbinding van zijn contract. Dat klinkt eenvoudig, maar was het niet, omdat Afonso bij een transfer een aandeel van vijf procent had in de winst die Heerenveen daarbij maakte. Dat percentage werd echter geclaimd door een andere partij (Alves’ oud-zaakwaarnemer, red.), die zei de rechten overgedragen te hebben gekregen van Afonso.”
Dat AZ nu schermt met een sms’je waarin Kuipers mededirectielid Henk Hoekstra zou aangeven dat er een akkoord was over de opschortende voorwaarden, noemt Kuiper sluw. „Ze hebben één bericht uit een hele reeks gehaald. Ik was op dat moment met Henk in Noorwegen. Op 4 januari, om 23.45 uur, een kwartier voor het verstrijken van de deadline, schreef Toon Gerbrands: ’We moeten wachten tot Alves en zijn zaakwaarnemers het definitieve contract bevestigen. Er zijn nieuwe voorwaarden gesteld.’ Volgens Heerenveen betekent dit dat er géén akkoord was tussen Alves, AZ en Heerenveen en dat AZ de deadline in het contract niét heeft gehaald.”
quote:Alves zet trend
AMSTERDAM, zaterdag
Waarom heeft FC Groningen Bruno Silva niet geschorst of een boete opgelegd vanwege werkweigering?
En waarom heeft Ajax de verdediger niet laten weten dat bij nog één boycot van de training hij naar de transfer kan fluiten?
Maar beide clubs hielden zich koest en komt Afonso Alves de eer toe een heuse trend te hebben gezet. Want wanneer je als voetballer je zin niet krijgt, dan chanteer je gewoon de boel en komt het vanzelf goed.
Zo simpel is het.
Wat dat betreft, kan het geen kwaad als AZ na Heerenveen ook het kind van de rekening wordt. Gewoon een sms’je van Alves, dat hij bij nader inzien toch maar voor Fenerbahçe of zo heeft getekend. ’Happy 2008 and bye, bye!’
Want net als FC Groningen en Ajax lieten ook de Alkmaarders na een stakende voetballer te waarschuwen toen hij Heerenveen afgelopen zomer aan het uitroken was. De duidelijke boodschap aan Alves, dat als hij nog één keer niet bij de Friezen zou komen opdagen de transfer naar Alkmaar van de baan was. Omdat ze in Noord-Holland nu eenmaal niet van onfatsoenlijke spelers houden.
Dan nog iets. Heeft er nooit iemand bij AZ bij stilgestaan, dat als Alves & co in staat zijn om Heerenveen dit te flikken, het scenario ook moeiteloos op de Alkmaarders kan worden toegepast?
Laten we maar eerlijk zijn, Alves kiest voor AZ bij gebrek aan beter. Tenslotte was de Braziliaan begin november al kogelrond met Manchester City. Een transfersom van 20 miljoen euro, betaling van alle bonussen en nog veel meer. Voor de Thaise eigenaar van Manchester City, Thaksin Shinawatra, was het allemaal geen probleem.
Maar wie slecht doet, slecht ontmoet. Dus ook Alves. Die in die periode de pech had, dat Engeland zich niet wist te plaatsen voor EURO 2008, waardoor in het voetbalmaffe land de discussie losbarstte over de uitholling van het nationale elftal door de toenemende stroom aan buitenlanders.
Was met PSV’er Alex nog de hand gelicht, voor Alves besloot de Engelse voetbalbond de deur weer dicht te gooien. Een maand na het akkoord in Amsterdam moest Manchester City daarom laten weten dat de benodigde papieren voor de Braziliaan niet loskwamen en de transfer van de baan was.
Zo werd AZ weer een optie.
Zelden een transfer meegemaakt waarin zo respectloos met elkaar werd omgegaan. Alves en AZ die in augustus zonder medeweten van Heerenveen een principeakkoord bereiken, Alves die vervolgens bij de Friezen trainingen en wedstrijden gaat boycotten, dan buiten AZ om een akkoord bereikt met Manchester City, maar weer voor AZ kiest als Manchester City bij de Engelse autoriteiten bakzeil haalt, waarna AZ Heerenveen voor de arbitragecommissie sleept en Alves plotseling aan Heerenveen vraagt om het overschrijvingsformulier niet te ondertekenen.
Wat zou het toch lekker zijn als de affaire-Alves straks alleen maar verliezers kent. Verliezers die er allemaal om gevraagd hebben.
Waar is onze #1 insider ja?quote:Op zaterdag 12 januari 2008 13:20 schreef dagizmo het volgende:
Naast Alves is nu ook Fuckbuddy verdwenen?
4,5 miljoen van Malmö FF, Zweden.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 13:18 schreef Flawless2006 het volgende:
Voor hoeveel is Alves destijds gekocht door Heerenveen overigens en waar vandaan geplukt?
Volgens mij spoedoverleg met Van Gaal, over hoe hij het beste nu zich kan presenteren op Fok. Er is geen betere mediatrainer dan Van Gaalquote:
Rivaldo.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 13:36 schreef Flawless2006 het volgende:
Ik zie Alves en van Gaal eigenlijk ook niet echt samengaan, hoe heet die braziliaanse speler ook alweer bij Barcelona die hij aan de kant zette?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |