Wel mooi die zgn. zelf bescherming van voetbalprimeur dat ze wel degelijk instaat zijn om onzin te posten...quote:Alves is er nu wel uit met AZ
Afonso Alves heeft toch gekozen voor AZ. Volgens de Braziliaanse sportkrant Jornal dos Sports tekent de Braziliaanse topschutter van sc Heerenveen nog deze week een contract bij de Alkmaarders.
De krant baseert zich op bronnen rondom Alves. Lange tijd zag het er niet naar uit dat de international nog naar Alkmaar ging, aangezien AZ weigerde 900.000 euro tekengeld aan Alves, bovenop de transfersom van 18 miljoen, te betalen. Nu zijn de beide partijen er echter wel uit.
Alves, die bij zijn vriendin in Zweden is, zou donderdag naar Nederland terugkeren om de overgang naar AZ af te ronden.
De berichten in de categorie Boulevard zijn vaak gebaseerd op geruchten of bronnen waarvan niet kan worden bepaald of ze betrouwbaar zijn. Toch meent VoetbalPrimeur dat dit nieuws dusdanig interessant is, dat we het onze bezoekers niet willen onthouden. Neem deze nieuwtjes echter wel met een korreltje zout.
http://www.abelenstra.com/site/index.php?option=com_content&view=article&id=163:alves-donderdag-terug-dan-naar-alkmaar&catid=34:laatste%20nieuws&Itemid=60quote:,,Alves donderdag terug, dan naar Alkmaar''
Het artikel in de Braziliaanse krant vind je hier. Geen idee hoe betrouwbaar dat ding is, eerlijk gezegd. Er staat dat AZ zo'n vijftien miljoen euro gaat betalen, een bedrag dat ons aan de lage kant lijkt. Dat de overgang naar Alkmaar eind deze week toch nog beklonken wordt, vernam de krant van bronnen rondom de speler. Die was voor een korte vakantie in Brazilië en zou nu in Zweden verblijven. Donderdag keert hij terug naar Nederland.
VI meldt in de papieren editie dat sc Heerenveen met (de zaakwaarnemers van) Alves een transfersom heeft vastgesteld en dat iedere club die dat wil betalen met de speler mag praten. Aan onderhandelingen over de prijs doet sc Heerenveen in principe niet. Dat is volgens VI nieuws, maar volgens ons valt dat nogal mee. Wij schreven het al op de dag dat VI berichtte dat alles al was afgerond.
De geruchten over Manchester City, Middlesbrough en Fenerbahce zijn inmiddels ook volkomen terecht op de achtergrond geraakt. Boro wist een dag voor de berichten over de belangstelling al dat het niets zou worden. Fenerbahce zou 20,2 Heerenveen miljoen bieden, maar ook dat leek ons al sterk. Waarom zou een club een paar miljoen bovenop de vraagprijs doen? Of betaal jij in het Abe Lenstra Stadion een biertje ook altijd met twee munten, terwijl je het voor eentje ook wel meekrijgt?
Als die Turken (of welke andere partij ook) nog iets willen, kunnen ze beter 18 miljoen aan sc Heerenveen geven en twee miljoen aan (de zaakwaarnemers van) Alves. Doen ze dat niet, dan staat hij volgens onze (tot nu toe steeds betrouwbare) informatie op 19 januari met AZ in het Abe Lenstra Stadion. Maar we kunnen het een keer mishebben, natuurlijk
Louis zet Dirkie ff onder druk...quote:AZ Move For Afonso Alves Back On?
With three weeks to go until the winter transfer window closes the protracted Afonso Alves saga goes on. But maybe not for long, as several Brazilian media insist that the 26-year-old will join AZ after all!
The Heerenveen star has made it clear in every possible way that he wants out. And this time he’s desperate, since his club’s negotiations with AZ last August failed in spectacular fashion.
After being linked with the likes of Manchester City, Tottenham, Middlesbrough and Fenerbahçe, to mention a few, at least two highly respected Brazilian media report today that Alves is set to complete a move which fell through a few days ago, when AZ refused to pay 900.000 euros in advance of a reported 18 million deal.
Three million cheaper
Brazil’s oldest sports daily Jornal dos Sports insists that the former Atlético Mineiro and Malmö FF striker will join AZ shortly after he returns to the Netherlands tomorrow, with Heerenveen finally cashing in 15 million.
And if that report wasn’t convincing enough, Rede Globo, the world’s fourth largest TV network, reports on its online version that Alves’s agent, Roberto Tibúrcio, is already in the Netherlands working out a deal with AZ president Dirk Scheringa, who’s been under pressure from Louis van Gaal to complete the transfer.
http://www.abelenstra.com/site/index.php?option=com_content&task=view&id=165quote:Dat zien of horen we niet vaak, dat sc Heerenveen zich in het openbaar uitlaat over transfers die nog moeten plaatsvinden. Het gebeurde woensdag. Yme Kuiper: ,,Een vertrek van Afonso is aanstaande. Momenteel wordt bekeken welke club de beste optie is.''
Kuiper sprak zijn woorden tijdens de nieuwjaarsreceptie van de zakenclub van sc Heerenveen. Het vertrek van Alves is nog niet definitief, maar de kans dat we hem niet meer terugzien in het shirt van Heerenveen wordt met de dag groter. Verschillende clubs uit binnen- en buitenland hebben belangstelling, stelt Kuiper nu. ,,De zaakwaarnemers zijn bezig met een soort van ‘Alves-elfstedentocht’. Momenteel wordt bekeken welke club de beste optie is’’, aldus Yme Kuiper.
AZ had lang de allerbeste papieren en was akkoord met zowel sc Heerenveen als Afonso Alves. Diens zaakwaarnemers zijn blijkbaar (tenminste, zo interpreteren wij de woorden van Kuiper) toch de boer opgegaan met het bod uit Alkmaar. Daardoor is nog steeds niet helemaal zeker waar Alves de komende tijd speelt. Kuiper: ,,Dat is voor ons niet helder.'' De verwachting is dat er eind deze week duidelijkheid is. Morgen of overmorgen, vermoeden we.
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa?quote:Op woensdag 9 januari 2008 23:31 schreef jorienvdherik het volgende:
Prachtig dat die naar az gaat
Hij is toch al zo lang bezig met az...quote:Op woensdag 9 januari 2008 23:24 schreef Cyberia18 het volgende:
Alves gaat niet naar AZ.
Een Braziliaan bedenkt zich niet in een dag.
Nou moet je niet vergeten, dat Downing nog niet eens verkocht is..quote:Alves-soap: Middlesbrough bijna rond
Afonso Alves lijkt na weken van commotie eindelijk een rustpunt te hebben gevonden. Volgens The Independent hoopt het Engelse Middlesbrough de Braziliaanse aanvaller vandaag aan publiek en pers te presenteren.
De Premier League-club schrijft naar verluidt zestien miljoen euro naar de bankrekening van sc Heerenveen. Middlesbrough, dat donderdag een bezoek brengt aan de Friezen, hoopt dat bedrag middels de verkoop van Stewart Downing op te kunnen hoesten.
Het blijft echter de vraag of ook Alves trek heeft in een transfer naar Boro. De Braziliaanse goaltjesdief heeft zelf zijn zinnen gezet op Manchester City of Fenerbahçe, terwijl zijn zaakwaarnemers azen op het meeste geld.
Straks zeker meer!quote:Verbeek is wispelturige Alves meer dan zat
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op donderdag, 10 januari om 08:06
Het transfer-feuilleton rondom Afonso Alves houdt half Nederland al maanden op het puntje van de stoel, maar voor Gertjan Verbeek is het schoon genoeg geweest. Onder zijn leiding komt de Braziliaanse topschutter niet meer in actie voor SC Heerenveen, stelt de coach vastberaden vast. “Zonder hem scoren we óók vaak”, verdedigt de vertrekkende coach zich in de donderdageditie van het Algemeen Dagblad. “Het boek is gesloten. Vanaf het moment dat hij kenbaar heeft gemaakt weg te willen, is het verhaal over. Dat hij nog geen contract heeft getekend bij AZ of een andere club? Dat interesseert me niet.”
“Ik werk alleen met jongens die met hoofd en hart bij SC Heerenveen zijn en dat geldt niet voor Alves”, stelt de oefenmeester. “Hij is er psychisch en fysiek ook niet klaar voor. Ik zou hem hem misschien nog wel vier wedstrijden kunnen opstellen, maar geen haar op mijn hoofd die daaraan denkt.”
Verbeek is het verleden niet vergeten. “Ik wil niet nog een keer overgeleverd zijn aan zijn wispelturige gedrag, zoals in augustus, toen hij plotseling verstek liet gaan voor de wedstrijd tegen Ajax. Dat zorgt alleen maar voor rumoer en ellende. Er is leven na Alves, dat hebben we al wel aangetoond. Zonder hem hebben we meer gewonnen dan met hem, al zegt dat niet alles, want hij blijft een fenomeen.”
Als hij zich er mentaal en fysiek voor de volle 100% voor geeft, dan mag die best weer meespelen hoor.. Het is en blijft een bijzonder kind (aldus Yme Kuiper). Feit is dat het elftal zonder Alves beter 'voetbalt', het is veel meer een team. En met alle heisa rondom Alves deze weken kun je wel wat rust in de spelersgroep gebruiken. Vandaar liever een voorbereiding zonder Alves dan met...quote:Op donderdag 10 januari 2008 11:46 schreef fuckbuddy het volgende:
Dus Alves staat met zijn rug tegen de muur. Zijn eigen club wilt hem niet meer (snap ik best) en hij MOET dus weg.
Tis pas zeker als het op az.nl staat... Maare ergens zegt mijn gevoel me dat het op vrijdag gaat gebeuren..quote:Op donderdag 10 januari 2008 11:49 schreef DANILXL het volgende:
jah en naar AZ dus. Al weet ik niet of hij daar ook gedijt
Je das het gekke met Alves weet je het gewoon niet.. Kan zo zijn dat ie er 3 inschiet.quote:Op donderdag 10 januari 2008 11:53 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Als hij zich er mentaal en fysiek voor de volle 100% voor geeft, dan mag die best weer meespelen hoor.. Het is en blijft een bijzonder kind (aldus Yme Kuiper). Feit is dat het elftal zonder Alves beter 'voetbalt', het is veel meer een team. En met alle heisa rondom Alves deze weken kun je wel wat rust in de spelersgroep gebruiken. Vandaar liever een voorbereiding zonder Alves dan met...
Ik kan me er wel wat bij voorstellen, hoe groot acht je zelf de kans dat Alves tegen FC Utrecht (mits hij nog niet zou zijn verkocht) 'fatsoenlijk' op het veld zou staan?
Sja en morgen is het weer FC Schuddekutteveen..quote:Op donderdag 10 januari 2008 12:15 schreef Theoden het volgende:
Heel veel berichten opeens dat hij vandaag mij M'borough gaat tekenen.
Ben bang dat dat niks wordt ivm werkvergunning enzo , of heb ik iets gemostquote:Op donderdag 10 januari 2008 12:15 schreef Theoden het volgende:
Heel veel berichten opeens dat hij vandaag mij M'borough gaat tekenen.
quote:Boro lead chase for Fred
EXCLUSIVE 21 DAY'S UNTIL THE TRANSFER WINDOW CLOSES
10/01/2008
Middlesbrough are in talks with Lyon's Brazilian striker Fred about a stunning £10million move to join Gareth Southgate's club.
Spurs are also interested in the unsettled samba star, whose agents have been to Teesside to speak to Boro ahead of talks with Tottenham today.
Fred has fallen out with the French giants after coming back late off a winter break to his homeland, on top of being in and out of their side this season.
He has been hotly tipped for a move to Paris St Germain and Lyon president Jean-Michel Aulas said: "If he wants to leave, he can do so.
"We'll take the time to discuss things with him. It's in his interest to find a club which will play him more and value him." Lyon want a huge fee but Boro hope to drop the price and pay in stages as they seek the missing link in their side - with chairman Steve Gibson's cash.
Fred - full name Frederico Chaves Guedes - was rated one of the best strikers in France when he first signed from Cruzeiro but he has only started two league games this season and wants out.
The 24-year-old hitman could be a big success at Boro who have a tradition of signing leading South American players dating back to Juninho and the legendary status he achieved.
Boro have also been talking to another Brazilian striker, Afonso Alves, but he would struggle to get a work permit and Dutch side Heerenveen want £12 million for him.
Boss Southgate had been looking to recruit a couple of domestic strikers in the transfer window. But after debate within the club they are now pursuing 'bigger' names - and Fred could be the surprise answer to their prayers..
quote:AZ en sc Heerenveen zijn het eens (update)
De transfersom is geen probleem meer. AZ is bereid de prijs te betalen die sc Heerenveen wil hebben. In andere woorden: de clubs zijn er wel uit. Omdat ook Alves er geen geheim van maakt dat hij graag naar Alkmaar wil en afgelopen zomer al akkoord was met AZ hoeft ook dat geen levensgroot probleem te zijn.
Wat de exacte hoogte van de transfersom is, is ons niet bekend. Wat er nog precies moet gebeuren om de transfer af te ronden, is ook enigszins vaag. Op AZ-sites circuleert het verhaal dat Alves al medisch gekeurd is, maar volgens onze informatie is de speler niet eens in Nederland. Hij zit voor een korte vakantie in Zweden of Zuid-Amerika. Wellicht dat de jakhalzen rondom de speler nog proberen hun eigen financiële toekomst veilig te stellen over de rug van Alves? Hoe het ook zij... Betrokkenen denken niet dat de laatste details nog grote problemen gaan opleveren.
Via de mail vroeg een aantal mensen waarom we zo lang wachtten met het plaatsen van het VI-bericht. De reden was vrij simpel: wij hadden andere informatie en die bleek achteraf (gelukkig) betrouwbaar. We hebben het VI-bericht zelfs helemaal niet geplaatst, wel een bericht dat daar wat inhoud betreft haaks op stond. De transfer was en is (!) nog niet helemaal afgerond. De kans dat Alves op 19 januari in het Abe Lenstra Stadion aantreedt in het AZ-shirt wordt echter met het uur groter.
UPDATE! Tsja! Voor het weekeinde zullen we van AZ of sc Heerenveen wel niets meer over Afonso Alves horen. Donderdag meldden we dat de clubs akkoord zijn over de transfersom. Daar blijven we bij.
Verschillende websites zijn inmiddels met het bericht aan de haal gegaan en geven er in sommige gevallen een eigen draai aan. Voor de duidelijkheid: de transfer is niet afgerond, maar dat hebben we ook nooit gezegd. In tegendeel. Het VI-bericht van die strekking spraken we als eerste tegen. We hebben wel gemeld dat de clubs het eens zijn en daar blijven we bij.
Wat er mis kan gaan? Afonso Alves schijnt nog ergens in het buitenland te blijven en het zou toch handig zijn wanneer hij de moeite neemt om zelf een handtekening onder het contract te zetten. Maar goed, Alves en op tijd terug… Dat is in het verleden niet altijd de meest gelukkige combinatie gebleken.
Op verschillende forums wordt gespeculeerd over de vraag waarom nieuws via de officiële kanalen uitblijft. Dirk Scheringa zou in termijnen willen betalen, Alves moet nog medisch gekeurd worden, AZ kiest inmiddels voor Lasse Nilsson en meer van dat soort dingen. Geen van die berichten kregen wij vijrdagavond bevestigd.
Ik hang je op aan je ballen op de kaasmarkt als dit niet klopt.quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:50 schreef fuckbuddy het volgende:
Kluivert verdient wel ff meer credits beste dan wat jij ervan maakt.
Die gast heeft het nederlandse voetbal en Ajax aardig wat gegeven.
Maar snap je gedachte wel.
Alves wordt morgen gepresenteerd bij AZ overigens...
according to my sources...
Als het niet klopt dan zal ik mijn signature aanpassen met een "ik lul maar wat" erin.quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:53 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Ik hang je op aan je ballen op de kaasmarkt als dit niet klopt.
Dan heeft ie een drukke dag. Eerst Turkije, dan presentatie bij Middlesborough en dan nog bij AZquote:Op donderdag 10 januari 2008 16:50 schreef fuckbuddy het volgende:
Alves wordt morgen gepresenteerd bij AZ overigens...
according to my sources...![]()
Heerenveen is klaar met Alves, in Engeland mag ie nog niet spelen... dus hij heeft getekend bij Middlesbrough en AZ mag 'm lenen voor de rest van dit seizoen voor 2 miljoen. Zo hebben ze die extra 2 miljoen gevonden bij Middlesbroughquote:Op donderdag 10 januari 2008 16:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan heeft ie een drukke dag. Eerst Turkije, dan presentatie bij Middlesborough en dan nog bij AZ
Boro en Turkije is allemaal misleiding en BS.quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan heeft ie een drukke dag. Eerst Turkije, dan presentatie bij Middlesborough en dan nog bij AZ
quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan heeft ie een drukke dag. Eerst Turkije, dan presentatie bij Middlesborough en dan nog bij AZ
Net als die ene keer dat je in het vorige Alves-topic verkondigde dat het al rond was zeker:quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:50 schreef fuckbuddy het volgende:
Alves wordt morgen gepresenteerd bij AZ overigens...
according to my sources...![]()
quote:Op vrijdag 4 januari 2008 16:11 schreef fuckbuddy het volgende:
Tis rond, en zeker ook!
quote:Op vrijdag 4 januari 2008 16:34 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Persoonlijke bron, scout van AZ.
Is de vader van een vrouwlijke "kennis" van me...
Hij was ook degene die mij vertelde dat Koevermans weg was en ik melde het hier op Fok! en het bleek 1 dag idd zo te zijn. Laat ik het zo zeggen, gaat dit niet door dan leg ik mijn ballen hier op Fok wel behoorlijk op het blok.
Dus eerder dan vi.nl of wie dan ook
Hier ga je nog spijt van krijgen.quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:56 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Als het niet klopt dan zal ik mijn signature aanpassen met een "ik lul maar wat" erin.
Wat als het wel klopt??
quote:Afonso Alves is nog wel degelijk welkom bij Heerenveen. In diverse media werd gemeld dat Gertjan Verbeek een terugkeer van de Braziliaan niet meer zag zitten, maar volgens de trainer zijn zijn woorden uit het verband gerukt. ,,Zo lang Alves bezig is om weg te komen zal ik geen beroep op hem doen, maar als hij geen andere club vindt, is hij op 1 februari weer van harte welkom. Het boek Alves is, zoals her en der gesuggereerd wordt, niet gesloten’’
Volgens Gertjan Verbeek heeft de club geleerd van de transferperikelen rondom Alves van afgelopen zomer. De onrust die ontstond over een eventueel vertrek van de aanvaller kwam de rust in het Heerenveen-kamp niet ten goede. ,,Die periode heeft veel energie gekost en dat gaat ten koste van de prestaties,’’ aldus de trainer.
Verbeek heeft daarom besloten om zo lang Alves bezig is een andere club te zoeken, geen beroep te doen op de Braziliaan. Mocht Alves op 1 februari nog steeds op de Friese loonlijst staan, dan ontstaat er een nieuwe situatie. Gertjan Verbeek: ,,Dan gaan we opnieuw om tafel, maar tot die tijd doe ik geen beroep op Alves. We moeten presteren en willen daarom rust rondom het team.’’
sc-heerenveen.nl
Allbäck is dan ook een wereldster..quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:11 schreef SCH het volgende:
Ik niet hoor, ik ben juist zo'n hondstrouwe supporter die Allback nog steeds een wereldster vindt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:17 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Allbäck is dan ook een wereldster..Ik was een enorme fan van die vorige Braziliaan die we ooit hadden, die lange, hoe heet ie ook alweer. Heeft volgens mij een keer in het eerste gespeeld, maar ik bleef in hem gelovenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wel een prachtige voetbalnaam.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:43 schreef MaxPower het volgende:
Rafael Pires Viera.
Die naam mag nooit weer in 1 topic met Alves genoemd worden.
In 1 ding kan je me geen ongelijk geven, AZ werd verteld dat het voor elkaar was.quote:Op donderdag 10 januari 2008 17:19 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Net als die ene keer dat je in het vorige Alves-topic verkondigde dat het al rond was zeker:
[..]
Met als bron:
[..]
Heb je het nieuws nu weer van diezelfde betrouwbare bron?
[..]
Hier ga je nog spijt van krijgen.
Inderdaad, Rafael was zelfs op het veld onzichtbaarquote:Op donderdag 10 januari 2008 18:45 schreef SCH het volgende:
Rafael
Hij was eigenlijk veel beter dan Alves
quote:Middlesbrough bood nog niet op Alves
Middlesbrough heeft volgens manager Gareth Southgate nog geen concreet bod uitgebracht op welke speler dan ook, dus ook niet op Afonso Alves. De Braziliaan van sc Heerenveen wordt al langer gelinkt aan de Engelse ploeg.
"Iedereen wordt aan ons gelinkt. Maar we hebben nog op niemand een bod uitgebracht", zegt Southgate op de website van zijn club. Volgens de site zouden ook Hakan Sükur, Fred, Jeremain Defoe, Peter Crouch en Cristiano Lucarelli op het lijstje van aanvallende versterkingen staan.
De manager gaf wel aan dat er bij enkele clubs navraag is gedaan voor spelers. Clubs of spelers wil hij niet noemen. Eerder verschenen nog berichten dat de 26-jarige Alves dicht bij een vertrek was naar Boro.
http://www.middlesbrough.vitalfootball.co.uk/article.asp?a=96051quote:Davies Deal Confirmed
The first transfer activity for Boro this month has turned out not to be the transfer-record-breaking purchase of Afonso Alves. Rather it is the sale of defender Andrew Davies.
Davies, who has been on loan all season with the Saints, has been signed for an undisclosed fee, believed to be in the region of £1m.
On Tuesday evening, we broke the story that Davies was on his way, and today confirmation that we were right has emerged.
The 23-year-old has signed a two-and-a-half year contract with the South Coast club, with manager George Burely remarking, 'Andrew is a very talented player and I am delighted he has signed for us.'
Hopefully, that brings to an end the January sales!
And a beginning to the January spending!!
En hier dan hoofdstuk #12487934:quote:Op donderdag 10 januari 2008 19:37 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Om maar weer verder te speculeren..
Bron: nu.nlquote:'Boro' pronkt al met Alves
Uitgegeven: 11 januari 2008 00:10
Laatst gewijzigd: 11 januari 2008 00:10
MIDDLESBROUGH - SC Heerenveen verkeert nog steeds in het onzekere, maar Middlesbrough maakte zijn fans donderdag alvast even lekker.
De Engelse club pronkt op zijn website pontificaal met een grote foto van Afonso Alves.
en dan kijk op de site:quote:Op vrijdag 11 januari 2008 03:56 schreef tha_dark het volgende:
[..]
En hier dan hoofdstuk #12487934:
[..]
Bron: nu.nl
Hoezo te laat??quote:Op vrijdag 11 januari 2008 06:23 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
en dan kijk op de site:
Alves, Fred, Crouch, Defoe,Suker als mogelijke transfer
Ik heb zo'n gevoel dat hij vandaag bij AZ tekent. Maar dan is hij te laat om tegen ajax te spelen, das dan wel weer jammer![]()
Tuurlijk staat het nu vast. Er zijn idioten in Alkmaar die hun been alvast laten tattoeren met het zgn kampioenschap. Dan is het voor mij ook geen verrassing dat er in Alkmaar ook een zwakzinnige bakker is die alvast een Alves taart maakt.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:59 schreef Hertog_Martin het volgende:
[ afbeelding ]
Hiermee staat het vast!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |