Maarja....als we daarop moeten wachten...quote:Op donderdag 21 juni 2007 19:23 schreef BeeDee het volgende:
Zo...en nu mag Broekpaling eens een keer een nieuwe maken...![]()
Hehe...in een moment van onoplettendheid. Je had gewoon weer mazzel. Ik dacht ik geef je een gelegenheid om je sig eens te veranderen in "Nog maar één topic geopend, jeweets!!11!1!"quote:Op donderdag 21 juni 2007 21:15 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
![]()
Heb 'm anders al een paar keer bijna gehad.![]()
Hoi duiveltje...ik los je zo af..quote:Op donderdag 21 juni 2007 21:19 schreef Duuvelke het volgende:
Goedeavond....![]()
Zo centjes zijn weer verdiend voor vandaag.
Ah, een nieuw lid.quote:Op donderdag 21 juni 2007 21:24 schreef baskabel4 het volgende:
aaahhhh...lotgenoten
hier een camel-roker(25 per dag)
en de werkdag zit er gelukkig weer op.....ben alleen bekaf...meer mensen die dat hebben??
het weer of zo?
Ludo zal trots op je zijn..quote:
Is al !quote:Op donderdag 21 juni 2007 21:25 schreef Broekpaling het volgende:
PeZu, centraal schoppert, schop 'm is centraal.[afbeelding]
Helleuw...quote:Op donderdag 21 juni 2007 21:24 schreef baskabel4 het volgende:
aaahhhh...lotgenoten
hier een camel-roker(25 per dag)
en de werkdag zit er gelukkig weer op.....ben alleen bekaf...meer mensen die dat hebben??
het weer of zo?
Ja, maakt een hoop goed !quote:Op donderdag 21 juni 2007 21:33 schreef Duuvelke het volgende:
[..]
werk ze, laatste nacht en die 5 dagen weekend maken het dan wel weer goed toch?
quote:Op donderdag 21 juni 2007 21:57 schreef LudoSanders het volgende:
Wow vet lange post in het rokershoekje.
Angstig.quote:Op donderdag 21 juni 2007 21:57 schreef LudoSanders het volgende:
Wow vet lange post in het rokershoekje.
Ik dacht dat het vandaag vrijdag was, dat bleek dus morgen te zijn.quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:00 schreef LudoSanders het volgende:.
Zeg Broekpaling nog gesolliciteerd ?
Ze was blond Tezz.quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:06 schreef Tezz het volgende:
Heej Ludo, dat was een pretty boring day dus! Ik ken het, van die achtelijke bijeenkomsten (jajaja het heet tegenwoordig workshops) waar je met z'n allen braaf op moet zitten en pootjes moet geven. Blegh. Ik heb ook regelmatig zoiets. Heej! Misschien was ik de MILF wel waarmee je geborreld hebt!
Anyway. Druk heb ik het dus. Moet mijn tassen nog in gaan pakken want we gaan morgen op kamp met het voetbalteam van mijn man. Altijd leuk! Heb maar een extra trui ingepakt, brrr......En moet mijn bankzaken nog regelen en ik heb net nog gewerkt (ff snel de mail gedaan enzo).
Dus. Ja. Drukdrukdrukdruk.
En je punt om niet te solliciteren op vrijdag is?quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:08 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Ik dacht dat het vandaag vrijdag was, dat bleek dus morgen te zijn.![]()
Omdat ik op vrijdag verwacht wordt??quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:10 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
En je punt om niet te solliciteren op vrijdag is?
Oh bij die kennis van je pa? Dacht uit vorige rokershoekje op te maken dat je dat niet ging doen.quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:11 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Omdat ik op vrijdag verwacht wordt??
16:30
neeeee een kamp is een kamp he! Gewoon op slaapzalen, in stapelbedjes zelfs. Lekker meuren met z'n allen en vooral niet slapen. Eigenlijk gewoon doen of je 12 bentquote:Op donderdag 21 juni 2007 22:09 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ze was blond Tezz.
Wat voor kamp trouwens, toch wel een met huisjes neem ik aan hè? Niet in een of andere slaapzaal wat ik gewend ben van voetbalkampen, waar als je zou willen slapen dat sowieso niet gaat lukken.
Ik ga daar tot 3 juli werken, kijken of het wat is, ik krijg namelijk op 3 juli m'n diploma en 6 juli gaan we volgens mij op vakantie, als ik dat werk dan leuk vind blijf ik er de rest van de vakantie ook werken.quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:14 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Oh bij die kennis van je pa? Dacht uit vorige rokershoekje op te maken dat je dat niet ging doen.
Mooi zijn dat soort kampen altijd, wij gaan trouwens zonder aanhang altijd. Laatste keer in omgeving Deurne, één of andere boerderij met allemaal stepjes, kwamen we terug van stappen nog met een stuk of 15 man wezen steppen kwamen we om 7 uur weer aan. Volgende dag voetballen, dat was geen succes.quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:17 schreef Tezz het volgende:
[..]
neeeee een kamp is een kamp he! Gewoon op slaapzalen, in stapelbedjes zelfs. Lekker meuren met z'n allen en vooral niet slapen. Eigenlijk gewoon doen of je 12 bent.
Vorig jaar waren we ook in zo'n blokhut en toen was het 35 graden. Dan slaap je echt heerlijkop een zaal met zes stapelbedden en geen ramen.
...........
Maar.....er is bier. En mannen. En een paar leuke vrouwen (met de nadruk op een paar. De rest van de vrouwen hoort bij het thee-mutsen clubje).
Ookal is het niets gast, je moet op een gegeven moment toch wat gaan doen. Thuis zitten en de gehele zomer FOK!en gaat ook vervelen lijkt me.quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:24 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Ik ga daar tot 3 juli werken, kijken of het wat is, ik krijg namelijk op 3 juli m'n diploma en 6 juli gaan we volgens mij op vakantie, als ik dat werk dan leuk vind blijf ik er de rest van de vakantie ook werken.
Maar bij mijn man in het team hebben ze allemaal kleine kindertjes, dus dan is het ook wel weer leuk om met z'n allen te gaan. Lachen joh, die kinderen trekken nog net het weekend maar dan vallen ze allemaal om van de slaap. Tja wat wil je als er tot diep in de nacht gezopen en gefeest wordt, dan slaap je als vier-jarige niet echt lekker natuurlijk hihi.......quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:30 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Mooi zijn dat soort kampen altijd, wij gaan trouwens zonder aanhang altijd. Laatste keer in omgeving Deurne, één of andere boerderij met allemaal stepjes, kwamen we terug van stappen nog met een stuk of 15 man wezen steppen kwamen we om 7 uur weer aan. Volgende dag voetballen, dat was geen succes.
Ik ben ik geen jaren meer in bad geweest, pas er gewoonweg niet meer in, en heb been hekel als je dan van die kouwe poten/benen krijgt.quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:35 schreef Tezz het volgende:
En nu........laat Tezz zichzelf in een welverdiend badje zakken!
Niks op aan te merken.quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:32 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ookal is het niets gast, je moet op een gegeven moment toch wat gaan doen. Thuis zitten en de gehele zomer FOK!en gaat ook vervelen lijkt me.
Psst, roep ff dat 'ie weer centraal is.quote:Op donderdag 21 juni 2007 23:35 schreef PeZu het volgende:
vette tt man
quote:Op donderdag 21 juni 2007 23:37 schreef PeZu het volgende:
en centraal!
hoe krijg je ooit zoveel posts heequote:Op donderdag 21 juni 2007 23:38 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
![]()
Heb zojuist m'n 10000ste post in de deze reeks gezet.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |