Dat maakt het wel speciaal als jij er net live bij staatquote:Op woensdag 28 februari 2007 18:43 schreef Tackleberry het volgende:
Die kwam ik een tijdje terug ook tegen op YouTube inderdaad... Geweldige track, jammer dat ze hem zo weinig live spelen...
Ja vreselijk. Maarja, hij doet wat 'ie moet doenquote:Op woensdag 28 februari 2007 20:07 schreef mikezwet het volgende:
[..]
Vinden jullie GregK ook zo oninteressant ?
Gewoon van het vorige topic gejat hoorquote:Op donderdag 1 maart 2007 14:20 schreef Nitro_YE het volgende:
mooi openingspost!
Nee, ik ken meer, maar ik luister nu alleen Americana, Smash, Conspiracy of One alleen een paar nummertjes.quote:Op woensdag 28 februari 2007 15:22 schreef Nitro_YE het volgende:
[..]
Volgens mij ken je maar 1 album is het niet?
Je moet echt snel meer downloaden, dat album wordt nog als de minste van alle albums gezien, dus moet je nagaan hoe geniaal de rest is.![]()
Niet al te interessant dus. Alhoewel ze kunnen in augustus dus weer gaan touren, wat betekent dat voor de release datum van het nieuwe album, november 2007?quote:Summer Sonic Festival In Japan Confirmed
(03/14/07) The Offspring will be one of the performers at this year‘s Summer Sonic Festival in Japan.
8/11/07 Osaka, Japan – Summer Sonic Festival
8/12/07 Tokyo, Japan – Summer Sonic Festival
toch mooi om te lezenquote:Maui, HI (Dexter)
03/16/07
Hey guys,
We‘ve been pretty busy working on the new record. I‘m back in Maui now with Bob Rock – he lives here. We‘re in the studio recording a couple more songs for the record. So far we‘ve got 10 songs done, Noodles was here but just went back home for a bit. I‘m laying down vocals now. I don‘t want to tell you guys too much because the record is still taking shape.
Late,
Dexter
Mijn firewall/virusscanner zegt dat er adware in zitquote:Op vrijdag 16 maart 2007 22:04 schreef mikezwet het volgende:
Kickje: http://www.youtube.com/watch?v=8Pf6GSW1c9E
Goede bass in dat nummer eigenlijk als je zo die cover hoort
Inderdaadquote:Op zaterdag 17 maart 2007 11:22 schreef Nitro_YE het volgende:
En er is weer een update!
[..]
toch mooi om te lezen
Heyquote:
Van het eerste uurquote:
Ik heb dat altijd het slechtste nummer van Ixnay On The Hombre gevonden, maar de laatste tijd vind ik het eigenlijk best een geniaal nr.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 22:04 schreef mikezwet het volgende:
Kickje: http://www.youtube.com/watch?v=8Pf6GSW1c9E
Goede bass in dat nummer eigenlijk als je zo die cover hoort
Jammer dat je de beste cd (zie mijn username) niet luistert.quote:Op zondag 4 maart 2007 23:58 schreef Shrien het volgende:
[..]
Nee, ik ken meer, maar ik luister nu alleen Americana, Smash, Conspiracy of One alleen een paar nummertjes.
Pay The Man is best een goed live-nummer.quote:Op woensdag 28 februari 2007 15:50 schreef avw1982 het volgende:
Ow mn vorige post was de laatste. Ik plaats hem dan hier ook nog maar.
Pay The Man (live)
![]()
Deze wil ik jullie niet onthouden.
nouja wat is actief...quote:Op zaterdag 21 april 2007 20:13 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Pay The Man is best een goed live-nummer.
Wie volgt de band eigenlijk nog actief? Ik volg het de laatste tijd wat minder. Ben sinds het Smash-tijdperk een trouwe fan geweest, ook in de minder vruchtbare tijden (zoals nu).
Ik was ook naar die 2 optredens geweest. Op Pukkelpop stonden ze er echt bij van "Ok we spelen onze nummers wel maar meer ook niet". Maar Self Esteem klonk daar ook heerlijk, geweldig hoe heel dat veld stond te springen.quote:Op maandag 23 april 2007 21:00 schreef Ixnay het volgende:
Ik heb ze bij de Splinter Tour nog 2 keer kunnen zien.
In de HMH waren ze aardig goed. Op Pukkelpop stonden ze duidelijk met tegenzin op dat podium, zo kwam het over.
Terwijl ik ze toen bij Lowlands echt wel goed vond spelen.... en dat was vlak ernaquote:Op maandag 23 april 2007 21:00 schreef Ixnay het volgende:
Ik heb ze bij de Splinter Tour nog 2 keer kunnen zien.
In de HMH waren ze aardig goed. Op Pukkelpop stonden ze duidelijk met tegenzin op dat podium, zo kwam het over.
Yeah, daar was ik ook bij! Dat was inderdaad een erg goed optredenquote:Op maandag 23 april 2007 23:15 schreef Komakie het volgende:
[..]
Terwijl ik ze toen bij Lowlands echt wel goed vond spelen.... en dat was vlak erna
Alleen de opmerking dat Dexter Holland van achteren heet en dat ze in holland zijn vond ik nogal flauw. Beetje erg voor de hand liggend maar goed, dat vergeef ik ze welquote:Op dinsdag 24 april 2007 11:49 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Yeah, daar was ik ook bij! Dat was inderdaad een erg goed optreden.
Een dag erna volgens mij. Maar 1 dag Lowlands was niet mogelijk.quote:Op maandag 23 april 2007 23:15 schreef Komakie het volgende:
[..]
Terwijl ik ze toen bij Lowlands echt wel goed vond spelen.... en dat was vlak erna
Greatest Hits album met een daarbij aansluitende tour.... dat was nog maar anderhalf jaar geleden. Zo lang is het dus ook weer niet geleden.quote:Op woensdag 25 april 2007 11:32 schreef Ixnay het volgende:
Maar na dat gesplinter hoor je toch ook niks meer van die hele band?
GregKquote:Op woensdag 28 februari 2007 20:07 schreef mikezwet het volgende:
[..]
Vinden jullie GregK ook zo oninteressant ?
Zo dan heb je er ook lekker veel verstand vanquote:Op donderdag 26 april 2007 18:29 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Die horen inderdaad onboeiend te zijn.
quote:Op donderdag 26 april 2007 18:40 schreef VaderJacob het volgende:
[..]
Zo dan heb je er ook lekker veel verstand van![]()
en zanger das het verschilquote:Op donderdag 26 april 2007 18:36 schreef Ixnay het volgende:
Fat Mike is ook bassist!
ze zijn er al ver mee dus en hopelijk schrijven ze trouwens nog een paar nummers, want ik wil niet nog een kort albumpje.quote:Huntington Beach, CA (Dexter)
05/08/07
Well let‘s see what‘s new? Still working on the record over here. Most of
the music is recorded and we‘re working on vocals now. We counted up the
other day, we actually demo‘d 23 songs for this CD. Wow! That‘s a new
record for us. Of those we‘ve recorded 13. Will they all be on the album?
I don‘t know! We‘ll see how they turn out. Maybe we‘ll cut one, or maybe
we‘ll write a couple more. Because we‘re artists we‘re flaky like that.
What else – looking forward to playing in Japan in August…you guys going?
We‘ve played the Summer Sonic festival before, it‘s a great time and a great
crowd. And, I wouldn‘t be surprised if there was a third show added….
We have a new guy helping us out on the web side of things, so look for some
changes happening on our website, and check out the Myspace page too…He
might even help us to update more often. Then again..
gelukkig ik kan weer slapenquote:Huntington Beach, CA (Dexter)
05/11/07
Hey, I‘ve read a few things out there where it has been suggested that some of the songs on our new record might be older material, like outtakes or re-recordings of old songs.
So I just wanted to let you know that the songs we‘ve recorded for our upcoming CD are all completely new. We‘re not putting any songs on the new record that were previously recorded. That would be cheating, wouldn‘t it?
Ik dacht dat Atom gewoon bleef drummenquote:Op zondag 13 mei 2007 18:44 schreef Ixnay het volgende:
Zijn er nog steeds geen details?
Album titel/cover? Nummers? Release datum? Drummer?
quote:Journal Update (Dexter)
Writing lyrics....finished another one today. This one's gonna be
called 'Takes Me Nowhere'....
De titels vind ik de laatste tijd een beetje poppy klinken allemaal. Kweeniequote:
dat kun je vergeten....quote:Op maandag 21 mei 2007 14:01 schreef Kuukske het volgende:
Ik wil wel een Smash-like album.
Ik vind sowieso dat ze op elk album wel verschillende stijlen proberen.quote:Op maandag 21 mei 2007 13:50 schreef Komakie het volgende:
Waarom zou dat mogelijk zijn? Offspring maakt nog altijd voornamelijk knallende nummers en dat zullen ze ook altijd wel blijven doen.
Hoewel op Splinter er al wat meer rustigere nummers tussen zaten....
Daar was ik al wel bang voor ja.quote:
Ze maken steeds minder knal nummers. Dus het is niet onwaarschijnlijk dat het volgende album nog minder geknal wordt.quote:Op maandag 21 mei 2007 13:50 schreef Komakie het volgende:
Waarom zou dat mogelijk zijn? Offspring maakt nog altijd voornamelijk knallende nummers en dat zullen ze ook altijd wel blijven doen.
Hoewel op Splinter er al wat meer rustigere nummers tussen zaten....
Dat verklaart dan weer een hoopquote:Op dinsdag 22 mei 2007 10:47 schreef Komakie het volgende:
Dat vind jij misschien maar ik ben het er niet mee eens.
Buiten dat ik Offspring echt een vette band vind is. Is het voor mij ook nostalgie. Mijn liefde voor Rock muziek is voor mij bij Offspring begonnen en ik vind ze nog steeds top
Op een gegeven moment was trouwens deze topics gewoon 1 groot slowchat festijn
Voor mij is het allemaal ook zo'n beetje met The Offspring begonnen, maar mijn smaak is qua rock met de jaren veel breder (diverser) geworden. Maar The Offspring is daar nog steeds 100% onderdeel van.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 11:03 schreef vingerplant het volgende:
Ik heb altijd het gevoel dat Offspring-fans een beetje bij die band blijven hangen omdat ze nu eenmaal de bekendste zijn en niet echt energie steken in muzikale ontwikkeling. Nogmaals, dat is mijn gevoel, ik presenteer dit niet als een feit
quote:Op dinsdag 22 mei 2007 11:52 schreef Tackleberry het volgende:
[..]
Voor mij is het allemaal ook zo'n beetje met The Offspring begonnen, maar mijn smaak is qua rock met de jaren veel breder (diverser) geworden. Maar The Offspring is daar nog steeds 100% onderdeel van.
Minstens zo toegankelijk betekent niet minstens zo goed.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 10:14 schreef vingerplant het volgende:
16 topics over Offspring??? No offense, maar als je Offspring leuk vindt hoef je je maar een uurtje te verdiepen in het genre om betere bands te ontdekken die minstens zo toegankelijk zijn.
Als ik het mis heb, kan iemand me dan vertellen wat ik blijkbaar niet hoor en wat ze bijzonder maakt?
Overigens heb ik Ignition en Smash zelf ook, vooral Ignition vond ik destijds erg gaaf. De 1e single heb ik ook in mijn bezit, schijnen gekken nog wel eens erg veel geld voor te geven.
Beetje geholpen door greenday ?quote:Op dinsdag 22 mei 2007 23:42 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Wat ze bijzonder maakt? Ze waren gewoon de eerste band die punkmuziek echt wereldwijd aan het grote publiek kon laten horen, zonder de "kern" weg te laten.
*eensch isquote:Op woensdag 23 mei 2007 09:21 schreef Rory78 het volgende:
Sterker nog; m.i. groeit/verandert iemands muzieksmaak steeds. Ik kan natuurlijk slechts voor mezelf spreken en dan concludeer ik dat The Offspring's nieuwe albums juist steeds op het goede moment kwamen. Iedere keer hoorde ik hetzelfde herkenbare geluid, maar dan net even anders, net even wat ik op dat moment mooi vond.
Voor in de auto heb ik een compilatiecd'tje gemaakt met de m.i. beste nummers van alle albums. Ik merk dat ik bij de eerste (vroege) nummers slechts herkenbaarheid en melancholie (?) voel, terwijl die laatste nog steeds echt actueel retegoed zijn.
Juist DAAROM is The Offspring volgens mij nog steeds zo goed. De band wordt inderdaad al hooggeschat, maar volgens mij zijn ze echt nog wel onderschat door het merendeel van de doelgroep; "jaja, the Offspring: leuk, maar ik houd meer van dit onbekende bandje..."
Anyway, dit is hoe ik er over denk..
Dit geldt voor mij ookquote:Op dinsdag 22 mei 2007 23:45 schreef Nitro_YE het volgende:
Voor velen is het idd jeugdsentiment, voor mij ook overigens. Mijn muzieksmaak is hiermee begonnen en inmiddels enorm uitgebreid in de punkscene. The Offspring is een band die niet alleen de jonge tieners vermaakt, maar ook de mensen die ouder zijn. Dat is ook wel de kracht van hun populariteit denk ik.
Same herequote:Op donderdag 24 mei 2007 23:03 schreef crrrN het volgende:
Voor mij is The Offspring ook de band die mij in de punk muziek heeft gehaald. En ik zal daarom ook altijd The Offspring als een supervette band zien.
Dat is dus precies mijn punt! Je noemt Blink182 en NFG, voor hen zou hetzelfde verhaaltje kunnen opgaan als Offspring, hoewel Offspring wel duidelijk beter is dan die twee inderdaad. Het zijn de bands die mainstream zijn geworden, maar er zijn er zoveel die beter zijn maar nooit doorbreken. Daarvoor moet je dus moeite doen maar het loont! Samplers luisteren, labeltjes checken maar dan wel die punk-o-rama's laten liggen.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 23:42 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Minstens zo toegankelijk betekent niet minstens zo goed.
Wat toegankelijke punkrock betreft is The Offspring toch wel degelijk een van de beste. Verder heb je alleen bandjes als Blink 182 en New Found Glory die toch een behoorlijk niveauverschil hebben met The Offspring en ook een stuk minder volwassen muziek maken. Er is niet echt een band die vergelijkbaar is met The Offspring.
Wat ze bijzonder maakt? Ze waren gewoon de eerste band die punkmuziek echt wereldwijd aan het grote publiek kon laten horen, zonder de "kern" weg te laten.
Gedeeltelijk mee eens, maar het hele single gebeuren boeit me niet zo veel. Die liedjes vind ik vaag ook wel lachen (behalve Hit That. die vond ik wel heel erg matig). Het hoort gewoon bij Offspring. Ze zijn zich in de laatste jaren steeds meer ook met andere muziekstijlen gaan bezighouden en dan krijg je dit soort dingen er ook tussen door. Het is iig niet iets waar ik me aan stoor ofzo en vaak klinkt het wel aardig en aanstekelijk.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 10:10 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Dat is dus precies mijn punt! Je noemt Blink182 en NFG, voor hen zou hetzelfde verhaaltje kunnen opgaan als Offspring, hoewel Offspring wel duidelijk beter is dan die twee inderdaad. Het zijn de bands die mainstream zijn geworden, maar er zijn er zoveel die beter zijn maar nooit doorbreken. Daarvoor moet je dus moeite doen maar het loont! Samplers luisteren, labeltjes checken maar dan wel die punk-o-rama's laten liggen.
De band Offspring heeft wat mij betreft zijn ziel verkocht aan de commercie. Toen ze Ixnay uitbrachten en All I Want als 1e single had ik veel respect voor ze aangezien ze een snel nummer als single uitbrachten. Daarna hebben ze echter alleen maar geprobeerd te scoren met gimmicks. Dat er ook goede nummers op die nieuwere cd's staan doet daar niets aan af. Het zijn nu een stel oude knakkers die proberen een breed jong publiek aan te spreken en het lukt ze ook nog.
Verder veel respect voor Dexter en zijn Nitro-label. Dat is 1 van de goede dingen die hij heeft gedaan met het verdiende geld.
Gelukkig klonk het live wél érg goed!quote:Op zaterdag 26 mei 2007 16:37 schreef Komakie het volgende:
(behalve Hit That. die vond ik wel heel erg matig).
Staat bij mij ook in de 'hoge regionen'quote:Kids Aren't Alright blijft mijn all-time-favorite
Klonk live wel aardig ja. Vooral omdat iedereen mee begon te zingen tudutututu tudutututu tudututu tutuquote:Op zondag 27 mei 2007 12:10 schreef Tackleberry het volgende:
[..]
Gelukkig klonk het live wél érg goed!
[..]
Staat bij mij ook in de 'hoge regionen'
Mee eens. Americana heeft echt fucking goede nummers.quote:Op zondag 27 mei 2007 12:49 schreef Fiama het volgende:
Heel Americana vind ik eigenlijk best goed, wordt misschien nog wel eens geunderate door mensen. Op why don't you en feelings na vind ik eigenlijk alle nummers goed of zelfs geweldig.
Eh man, jij ook hierquote:Op maandag 28 mei 2007 02:08 schreef crrrN het volgende:
[..]
Mee eens. Americana heeft echt fucking goede nummers.
Een jaar of 2/3 geleden stonden ze op Lowlands.quote:Op donderdag 31 mei 2007 11:18 schreef MrFl0ppY het volgende:
Touren ze eigenlijk nog een beetje want ik zit al jaren te wachten op het moment dat ik ze een keer live kan zien maar iig de laatste 3 jaar heb ik ze geen 1 keer op een line up gezien van een festival dat een beetje in de buurt ligt.
quote:Recording Takes a Long Time
Working hard, it‘s just taking awhile to get everything right. Every new part you record, you‘re trying out different stuff to get just the right guitar, microphone, amp, whatever…I can tell you though, the couple songs we just finished sound like a friggin‘ freight train…trying to get finished recording in the next month or so…we‘ll keep you posted.
What do you think of this line?
Though I try to break free
The cycle breaks me
Am I ever gonna see the light?
That is just teasing you I know.
Volgens mij is dat uit een nummer van Pennywise "running like a freight train, you're going insane"quote:Op woensdag 13 juni 2007 23:55 schreef Komakie het volgende:
"friggin' freight train"
What the hell bedoelt hij daar mee
Gob - Bullyquote:Op donderdag 14 juni 2007 00:08 schreef mikezwet het volgende:
[..]
Volgens mij is dat uit een nummer van Pennywise "running like a freight train, you're going insane"![]()
Schiet me zo te binnen hoor...
Doen bands wel vaker op dat festival. Je hoort regelmatig dat Summersonic de eerste is waar nieuwe nummers gespeeld worden. Waarom zou dat zijn?quote:Op zondag 8 juli 2007 21:12 schreef Ixnay het volgende:
Over een maand treden ze op op Summersonic, dat is ergens in Japan waar ze vaker gespeeld hebben.
De kans is groot dat er nieuw spul gespeeld wordt dan.
Ik heb ook S/T met Kill the President.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 02:20 schreef Magereheinus het volgende:
Ixnay heb ik onlangs gekocht, luister al sinds ik in de 2e zit naar The offspring, maar had vroeger niet de neiging om cds te kopen... nu wel. Had ze ook al een poosje niet meer geluisterd, maar na Ixnay realiseerde ik me weer wat voor prachtband het(t/m Americana zeker)is.
Heb ook Self Titeld MET Kill The President
Ik heb die cd ook, maar dan zonder Kill the President.. Irriteer ik me nog steeds zwaar aan..quote:Op donderdag 12 juli 2007 02:05 schreef crrrN het volgende:
[..]
Ik heb ook S/T met Kill the President.
Echt belachelijk dat ze die eraf hebben gehaalt puur alleen om de titel....maarja only in America he.![]()
Euj gast!quote:Op dinsdag 10 juli 2007 02:20 schreef Magereheinus het volgende:
Ixnay heb ik onlangs gekocht, luister al sinds ik in de 2e zit naar The offspring, maar had vroeger niet de neiging om cds te kopen... nu wel. Had ze ook al een poosje niet meer geluisterd, maar na Ixnay realiseerde ik me weer wat voor prachtband het(t/m Americana zeker)is.
Heb ook Self Titeld MET Kill The President
mooi!quote:Huntington Beach, CA (Dexter)
07/18/07
Just got back from Hawaii, recording at Bob‘s. Finished two more songs. Stoked on how they turned out. Hope you like em too. Recording back in OC now.
Freight train maakt tering herrie (veel geluid) dus zij zijn op het moment ook tering herrie (heel veel geluid) aant maken.quote:Op woensdag 13 juni 2007 23:55 schreef Komakie het volgende:
"friggin' freight train"
What the hell bedoelt hij daar mee
Dat Atom wegging was al wel bekend, maar nu dus ook weer een nieuwe drummer met enige bandervaring. Josh gaat de drums van de cd op zich nemen (net als bij Splinter). O trouwens er staat 'has' dus hij heeft alles al opgenomen....Dat betekent dat ze toch al ver ermee zijn toch?quote:The Offspring have a new drummer
(07/27/07) Pete Parada has been chosen to be The Offspring‘s new drummer. The band‘s first shows with Pete will be at the Summer Sonic festival in Japan this August. Pete is a killer drummer and has spent time in Saves The Day, Face to Face, and Alkaline Trio.
In the meantime, The Offspring are continuing to put the finishing touches on a new album, no release date yet. Josh Freese (NIN, Vandals, Devo) has recorded all the drum tracks for the new record.
Atom Willard is now focusing full time on his band, Angels & Airwaves, and remains a friend of the band.
Da's weer een andere insteekquote:Op zaterdag 28 juli 2007 10:09 schreef Ixnay het volgende:
Laat de andere 3 maar Offspring invloeden meegeven aan de nieuwe plaat.
Zeg dat nou niet hardopquote:Op zaterdag 28 juli 2007 18:19 schreef crrrN het volgende:
Ach ja, een permanente drummer past misschien ook niet meer bij Offspring. Ze zijn al zo lang bezig en ik denk dat dit hun laatste CD zal zijn. Misschien de op een na laatste.
Zou best kunnen ja.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 01:36 schreef Nitro_YE het volgende:
grote update!!!!
[..]
Dat Atom wegging was al wel bekend, maar nu dus ook weer een nieuwe drummer met enige bandervaring. Josh gaat de drums van de cd op zich nemen (net als bij Splinter). O trouwens er staat 'has' dus hij heeft alles al opgenomen....Dat betekent dat ze toch al ver ermee zijn toch?
Lekker positief ben jij.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 18:19 schreef crrrN het volgende:
Ach ja, een permanente drummer past misschien ook niet meer bij Offspring. Ze zijn al zo lang bezig en ik denk dat dit hun laatste CD zal zijn. Misschien de op een na laatste.
Was dat niet NOFX?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 23:09 schreef Komakie het volgende:
Ik geloof het niet zo. Ze werden een tijdje geleden de Rolling stones van de punk genoemd. (1 of ander interview) en als ze dan net zo lang door gaan zijn we nog lang niet van ze af
eh man jij ook hier?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 18:19 schreef crrrN het volgende:
Ach ja, een permanente drummer past misschien ook niet meer bij Offspring. Ze zijn al zo lang bezig en ik denk dat dit hun laatste CD zal zijn. Misschien de op een na laatste.
Dat was een interview op Pinkpop 2001. Hier te downloaden: http://www.ipshit.com/off(...)spring.info.info.aviquote:Op zaterdag 28 juli 2007 23:09 schreef Komakie het volgende:
Ze werden een tijdje geleden de Rolling stones van de punk genoemd. (1 of ander interview) en als ze dan net zo lang door gaan zijn we nog lang niet van ze af
Noodles wilde dan Keith Richards zijn. "Ugly as hell, but damn cool!"
Mja zou wel kunnen maar het was dus het pinkpop interview van een paar jaar geleden zoals BuddyHolly al zeiquote:Op zaterdag 28 juli 2007 23:15 schreef crossover het volgende:
[..]
Was dat niet NOFX?
When your band has been a band longer than the Ramones
And critics coin you "the punk Rolling Stones"
That's when you know this is for life
NOFX - Everything In Moderation (Especially Moderation)
Volgens mij valt dat wel mee. Splinter vond ikwel een leuke plaat en ik in hoe verre maken ze albums voor de verkopen? Zolang ze het nog leuk vinden maken ze nieuwe zonder dat het ze uitmaakt hoe veel het verkoopt denk ik...quote:Op zondag 29 juli 2007 02:34 schreef Ixnay het volgende:
Als het album net zo'n flop wordt als Splinter is het de laatste cd.
Dat lijkt me duidelijk.
Volgens mij schrijft Dexter de drumlijnen ook vooral, want hij is immers ook begonnen als drummer.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 10:24 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Da's weer een andere insteek
Ik ben toch benieuwd wat ze ervan gaan maken, er zit zoveel tijd in deze plaat. Dat maakt me alleen maar bang voor allerlei onzinnige dingetjes die deze band gezien de 1e cd's helemaal niet nodig heeft. Ik hoop ook van harte dat ik hem niet hoef af te zeiken straks
ben ik met je eens. Bovendien touren ze ook niet zoveel en zijn het toch was huiselijke types dus ik geloof niet dat ze nog heel lang doorgaan.quote:Op zondag 29 juli 2007 02:34 schreef Ixnay het volgende:
Als het album net zo'n flop wordt als Splinter is het de laatste cd.
Dat lijkt me duidelijk.
Touren ze niet veel?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 03:00 schreef Nitro_YE het volgende:
[..]
Volgens mij schrijft Dexter de drumlijnen ook vooral, want hij is immers ook begonnen als drummer.
[..]
ben ik met je eens. Bovendien touren ze ook niet zoveel en zijn het toch was huiselijke types dus ik geloof niet dat ze nog heel lang doorgaan.
Moh, ik vind het nog wel meevallen. Er zijn zo veel bands die het rustig aan doen. Greenday deed er ook hardstikke lang over om het laatste album te maken en het duurt ook nog ff voordat hun nieuwe album uit komt.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 02:13 schreef Nitro_YE het volgende:
Oke true, maar ze doen het wel in hun eigen tempo. (en das niet al te snel)
quote:The Offspring In New Documentary "Punk's Not Dead"
(08/01/07) Check out The Offspring in the new documentary Punk‘s Not Dead. The Film Features an interview with Dexter along with performances and behind-the-scenes footage of some rad punk bands.
quote:Huntington Beach, CA (Dexter)
08/01/07
Dear Offspring Fans,
Atom and I wanted to drop you guys a little note, since we know people have been talking about why Atom has left the drummer seat for The Offspring.
The simple truth is that Atom had been working on a few of his own projects during our down time, including Angels & Airwaves but other things too. We think that‘s great. Unfortunately, in order for him to see those things through he isn‘t left with enough time to devote to future Offspring stuff. It was a tough choice, but we understand.
Atom‘s been a great drummer for us and we‘re sure Pete will be great too!
Dexter and Atom
Dank uquote:
wilde gok; als dat bekend zou zijn, zou dat veelvuldig in dit topic te vinden zijnquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 21:09 schreef Dribbel_ het volgende:
Hoe zit het nou met dat nieuwe album van ze wanneer wat hoe waar hoe enz wanneer wat
Het is af, en opgenomen met producer Bob Rock, zanger Dexer, gitarist Noodles, bassist Greg K, en Josh Freese van The Vandals als drummer, die ook op Splinter drumde.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 21:09 schreef Dribbel_ het volgende:
Hoe zit het nou met dat nieuwe album van ze wanneer wat hoe waar hoe enz wanneer wat
Kijk daar heb ik wat aanquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 21:26 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Het is af, en opgenomen met producer Bob Rock, zanger Dexer, gitarist Noodles, bassist Greg K, en Josh Freese van The Vandals als drummer, die ook op Splinter drumde.
De tour drummer wordt Pete Parada die een korte tijd bij Face To Face gedrumd heeft.
Verder weten de meesten hier niet meer dan dat.
Oja, de cd wordt waarschijnlijk bij Columbia uitgebacht net als de laatste cd's. Over de muziek is weinig (eigenlijk helemaal niks) bekend.
We kunnen ieder moment een grote update van The Offspring verwachten.
En morgen spelen ze op Summersonic in Japan. Mogelijk gaan daar nieuwe nrs gespeeld worden.
Er zijn nog maar een paar nummers af, en in Japan hebben ze schijnbaar 1 nieuw nummer gespeeld met de titel Hammerhead...quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 21:26 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Het is af
En morgen spelen ze op Summersonic in Japan. Mogelijk gaan daar nieuwe nrs gespeeld worden.
updatejequote:Offspring finish up Japan's Summer Sonic Festival
(08/14/07) The Offspring finished playing the third of their shows at this year‘s Summer Sonic Festival in Japan. The shows took place in Osaka and Tokyo, with an extra third club show taking place earlier tonight. The festival was attended this year by over 100,000 people. The shows mark the band‘s first live performances in over a year.
“It felt great to be back in the saddle again,“ said band guitarist Noodles, who speaks mostly in cliches. “It is what it is, you know what I‘m saying? That‘s all she wrote.”
The band returns to California to continue work on their upcoming studio album with producer Bob Rock.
Je moet is naar die setlist kijken (het nieuwsbericht is gewoon van offspring.com). Goeie lijst daar niet van, maar geen self esteem. :S Hoe cliche het natuurlijk ook is, die hoort er gewoon bij!quote:Offspring plays club gig (Dexter)
08/15/07
The Offspring played a sold out show tonight at Tokyo‘s Studio Coast club. The extra show was added after the band played the Summer Sonic Festival last weekend.
The band played material from most of their albums, as well as a few songs not often heard live. For a set list of the show, click here.
The band also debuted a new song called ‘Hammerhead‘. The song is one of 13 new songs being completed for the Offspring‘s new album, which is as yet untitled.
Finally, the band was thrilled to have as their guest tonight, international competitive eating star Takeru Kobayashi.
Op repeat? Die versie op youtube die niet om aan te horen was (slechte opname bedoel ik)quote:Op donderdag 16 augustus 2007 23:14 schreef Nitro_YE het volgende:
Hammerhead staat hier vaak op repeat, heerlijk nummertje!!
Offspring wel, Fok! niet. Een link naar Youtube is juridisch anders dan een link naar een mp3-dump.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 13:11 schreef avw1982 het volgende:
Nou ja. Ik heb hem toch al binnen. Het is gewoon een mp3 bestand van de opname van Youtube. Dat is toch niet zo'n probleem. Offspring is altijd voorstander geweest om nummers te verspreiden, zie http://3voor12.vpro.nl/artikelen/artikel/2990269.
Haha scherpquote:Op zaterdag 18 augustus 2007 19:02 schreef Nitro_YE het volgende:
Tja we willen de cd wel kopen, maar die is er gewoonweg nog niet.
Staat ie op youtube?quote:Op maandag 20 augustus 2007 18:16 schreef MMUFC het volgende:
Na eerst de baggerkwalliteit van YouTube geluisterd te hebben, vond ik later een betere versie.. waardoor ik de kwaliteit goed genoeg vind voor een live nummer
Ik vind het trouwens een heel gaaf nummer.. als de rest van het album in deze stijl wordt hoor je mij niet klagen
Ik vind het helemaal niet zo'n langzaam liedjequote:Op maandag 20 augustus 2007 16:06 schreef Nitro_YE het volgende:
Op zich zijn het dezelfde akkoorden die al heel het liedje worden gebruikt, maar het idee heeft wel wat weg van iets als Have you ever. Misschien staat Hammerhead ook op #2 na het intro op de cd, al is hij daar wel iets te langzaam nog voor denk ik.
Nee maar om een cd mee te beginnen is hij niet zo geschikt volgens mijquote:Op maandag 20 augustus 2007 19:41 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik vind het helemaal niet zo'n langzaam liedje
Het lijkt best wel op de baslijn van 'Stay Away' van Nirvanaquote:Op maandag 20 augustus 2007 09:28 schreef Fiama het volgende:
Op 2:42 in Hammerhead begint Greg K met dat basslijntje en dan na 4 maten komt die riff in vol ornaat in gitaar er over heen...van welk nummer is die riff? Hij komt me zo bekend voor dat ik me maar niet kan indenken dat Offspring hem verzonnen heeft
Is dit een vraag, of een mededeling die essentiele informatie mist?quote:Op maandag 24 september 2007 15:00 schreef Komakie het volgende:
Al wat meer details over het nieuwe album. Release date enzo
een vraagquote:Op maandag 24 september 2007 18:21 schreef Magereheinus het volgende:
[..]
Is dit een vraag, of een mededeling die essentiele informatie mist?
Ze zijn gewoon hun hele discografie opnieuw aan het opnemen plus een dubbel CD aan nieuwe nummersquote:Op zaterdag 17 november 2007 19:15 schreef Ixnay het volgende:
Volgens mij zijn die gasten een dubbel cd, of misschien wel een triple cd op aan het nemen, gezien de voortgang van die cd.
Dat ze dan op zn minst even op die site zetten dat het nog een jaar duurt, dan weten we teminste iets.
update op offspring.com!quote:Happy Holidays from The Offspring (Dexter)
12/24/07
From Noodles, Greg K, Pete and myself, here‘s to wishing you and yours a merry Christmas, a happy Hannukah, a phat Kwanzaa, a gnarly noel, or whatever your family history has predetermined for you to have this season. May your glass never empty and your hangovers be short-lived!
We‘re taking a quick break from recording right now to be with our families. Wanna know what‘s going on with the new record? Well, I‘ve got two lyrics to do, a couple more to sing, and various musical tweaks and fixes to get done. Then we‘ll be ready to mix.
We haven‘t announced a release date yet because we‘re just not quite close enough to know when we‘ll be finished. We want to thank all our fans who have been so patient, and we want you to know that we‘ve been in the studio nearly every day now for quite awhile working hard to make a great record.
We‘ll see you in 2008!
Love,
Dexter.
That's another way to put it...quote:Op dinsdag 25 december 2007 11:23 schreef Ixnay het volgende:
Geen echt nieuws dus. Behalve dat de band nog bestaat.
En niet van de domme opvullertjes als When You're In Prison...quote:Op dinsdag 25 december 2007 15:26 schreef crrrN het volgende:
Ach ja, als we em maar in 2008 krijgen ben ik allang blij, khoop alleen dat er voldoende nummers op staan. (Lees: geen 12).
Teminste laten ze even weten dat de band nog bestaat en dat ze met nieuwe muziek bezig zijn. Altijd goed dus.quote:Yes, we‘re still recording. We‘re in the studio right now. But everybody wants news, right? Even when there‘s no news? Well, okay, even though there‘s nothing new to report, we came up with some news please enjoy our notreally-news newspost.
Ah, die periode heb ik eerder deze week gehad, die komt over een week of wat wel weer een keer voorbij...quote:Op donderdag 17 januari 2008 21:31 schreef mikezwet het volgende:
Ik luister weinig offspring meer... zijn meestal van die periodes dat ik igniton weer eens draai ofzo.
Neocon was nog leuk, zeker als 'opener'. Maar When You're In Prison had niet eens op een maxi-single gehoeven...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:06 schreef Komakie het volgende:
Maar eens zien wat het wordt.
Ik kan je nu al vertellen dat het niet veel meer nummers worden dan 12.
Ik hoop alleen op iets langere nummers en geen opvulling zoals when you're in prison en neocon.
We zullen het gaan beleven!quote:Op woensdag 30 januari 2008 14:30 schreef Ixnay het volgende:
http://www.sonybmgstore.com/Untitled/A/B000ULV3DC.htm
25 maart 2008, the new untitled audio cd van The Offspring.
Geloofwaardig is het niet.
Na de tour van februari/maart door Australië zal er wel meer bekend zijn. Kan niet anders.
Hij kost ook slechts $48,99... Dan kan de dollar nog zo gunstig staan, maar dat is nog steeds veel voor (hopelijk) 40 minuten muziek...quote:Op woensdag 30 januari 2008 14:30 schreef Ixnay het volgende:
http://www.sonybmgstore.com/Untitled/A/B000ULV3DC.htm
25 maart 2008, the new untitled audio cd van The Offspring.
Geloofwaardig is het niet.
Na de tour van februari/maart door Australië zal er wel meer bekend zijn. Kan niet anders.
Jullie weten hoe groot de kans is dat ze ook even in Nederland/België langskomen.quote:The Offspring To Headline Download Festival
(02/04/08) JUST ANNOUNCED – The Offspring to headline the 2008 Download Festival on Saturday, June 14 at Donington Park, England. Tickets go on sale this Friday, February 8 at 9:00 AM local time via 0844 847 1767 (24 hrs Ticket Hotline) and
Woohooo!!!quote:Op dinsdag 5 februari 2008 15:35 schreef Ixnay het volgende:
En ze staan op 14 juni op het Download Festival in Donington, UK.
[..]
Jullie weten hoe groot de kans is dat ze ook even in Nederland/België langskomen.
vet filmpje! Volgens mij is het gewoon Greg K, want die had vroeger ook nog lang haar, maar dat is er kort daarna weer afgegaan.quote:Op maandag 4 februari 2008 01:17 schreef Ixnay het volgende:
"Jennifer Lost The War" in Atlanta, 1993
http://www.youtube.com/watch?v=V1IYrO4EORQ
Weet iemand wie de bassist is in dit filmpje?
Welke motoriekquote:Op zondag 10 februari 2008 16:30 schreef Ixnay het volgende:
Ik denk niet dat het Greg is. Vorm van het gezicht klopt niet, haarkleur niet, de motoriek is niet zoals we dat van Greg kennen.
Je weet wel. De Greg K dance. Zoals hier in 1:05 bijvoorbeeld en in de rest van het nr http://www.youtube.com/watch?v=HVeQhspYakIquote:
Dat bedoelde ikquote:Op zondag 10 februari 2008 21:19 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Je weet wel. De Greg K dance. Zoals hier in 1:05 bijvoorbeeld en in de rest van het nr http://www.youtube.com/watch?v=HVeQhspYakI
quote:Dexter Holland, frontman and brains behind The Offspring outfit has been there and done it all at this point. It's been a while between drinks in Australia, and with a new album on the way, The Offspring are kicking off 2008 by headlining the Soundwave Festival. He takes time out of his day to chat to Dexter Ramone before the long plane ride out to Australia. Read More to check out the chat.
The Offspring have managed to craft a career spanning three decades. No mean feat for a punk band in the digital media world we live in today that only the cream of the crop stick around. Whilst punk purists will insist that their last few albums have found their way into the hearts of mainstream music lovers instead of where they should have, it is hard to listen to any of their records and not admit that they know how to craft a record to almost perfection. Whilst if you ask the average person about the Offspring they'll comment on singles such as 'Pretty fly for a white guy,' 'Want you bad,' and 'Can't repeat' there is still a large amount of their work that has shaped the punk genre of today. Whether it be their earlier albums which elevated their status alongside some of the greats of the early nineties, or the apparent lesser songs on their newer mainstream albums that still bring so much to the table.
"I can't wait to get out there. Australia has always been good to us and the crowds are always fun to play in front of. We're just in the studio today getting some tracks down for the new record. Its a lot louder than the last couple. Which isn't to say we are going to be making another smash, or another Ixxnay. I think all our albums are relevant to punk when they were created, and this one will be no different. Just a different form to what we have already done, and what is out there now. I never saw the point of creating two albums that are similar. Its been done, move on and bring someting new out of yourself. Its also a case of challenging yourself to do new things or it just doesn't feel right. We try to keep the essence and identity of offspring and then mix the rest up to create a new sound."
While Holland is no stranger to Australian festivals with several Big Day Out bills under his belt, Soundwave brings their first Australian festival headlining slot.
"Its an honour thats for sure, I guess it validates our music and its relevance for current fans which is reassuring. We've toured with Incubus before and that was a good show, so it'll be good to hook up with those guys again. I'm also really looking forward to seeing Killswitch Engage, I've never had the chance to catch them and I really dig it."
With so many albums, so many different types of fans, picking a setlist is always going to be hard, especially at a festival where crowds are varied and fickle. "I think we'll try a blend, but as much as I'd like to bust out some stuff from the selftitled debut or Ignition which followed it, the majority of the fans that will be there weren't even born, and subsequently won't have known it existed in most cases. Its a catch 22."
"In any case, its going to be great to get out there. With no sideshows booked we've got plenty of time to relax and surf a lot. I want to catch some waves in each state we're visiting if its possible."
Many artists of Hollands calibre find themselves in several bands keeping different projects happy at once. After so long with the offspring Dexter is still a one band man. "I want to stay with this band as long it is fun to do so. I don't need a side project or anything else, this satisifies my needs completely as the guys are happy to record any ideas we come up with, so any side project is useless."
Australian audiences may already be salivating at the thought of moshing to 'Come out and play' and bellowing out 'Gone Away' and they have another reason to heighten interest with new drummer Pete.... in action for the first time with The Offspring. "Pete joined the band six months ago. He is a really solid drummer, definitely our most hard hitting drummer that we've had so far which I think will improve the atmosphere of the live shows even further."
Catch THE OFFSPRING headlining all SOUNDWAVE events.
Saturday 23rd February - Riverstage & Parklands, Brisbane [AA] [SOLD OUT]
Sunday 24th February - Sydney Park, Sydney [AA] [SOLD OUT]
Friday 29th February - Melbourne Showgrounds, Melbourne [AA]
Saturday 1st March - Bonython Park, Adelaide [AA]
Monday 3rd March - Bassendean Oval, Perth [AA]
Sow, die is nog versquote:Op zaterdag 1 maart 2008 08:30 schreef BuddyHolly het volgende:
Na Hammerhead het tweede nieuwe nummer, Half-Truism. Ben er zelf nog niet helemaal over uit wat ik er van vind.
http://www.youtube.com/watch?v=7GnyNEtkD4Y
Tja, The Offspring hèquote:Op zaterdag 1 maart 2008 10:06 schreef mikezwet het volgende:
[..]
Sow, die is nog vers
Ja weet ook niet wat ik ervan vind....het eerste stuk is wel oke, daarna een beetje gejengel en te hoog whoooohoho gehalte.
quote:Well, the Australian Fat Lady has sung and we‘ve set sail off into the sunset, or maybe the sunrise actually, I‘m not sure which. We‘re all pretty knackered after all the travel, but you know what they say. Two beers and Bob‘s your uncle. When in Rome. The shows went off without a hitch and all the audiences ruled. Like shootin‘ fish in a barrel only more fun and without the smell. Another new song that we played in Melbourne is up on youtube, and yes, that‘s me jumping the shark during the bridge. No brain, no pain, I always say. We‘d like to thank all our friends from the Land Down Under for being so hospitable and for treating us to such a great time. As Antipodes once said, “It‘s not the heart of the matter, rather it‘s the matter of the heart.” Amen, Brother.
Wel apart. wel erg anders idd. Begin is nog wel redelijk offspring, daarna rustiger en dan weet ik ook niet meer wat ik er van moet vinden. Nou ja, we zien welquote:Op zaterdag 1 maart 2008 08:30 schreef BuddyHolly het volgende:
Na Hammerhead het tweede nieuwe nummer, Half-Truism. Ben er zelf nog niet helemaal over uit wat ik er van vind.
http://www.youtube.com/watch?v=7GnyNEtkD4Y
Vertel maar eens wat meer over die cd.quote:The Offspring Complete Australian Soundwave Festival
(03/08/08) The Offspring have finished their first tour to Australia in over three years, headlining this year’s Soundwave festival, playing five shows to over 75,000 people.
Guitarist Noodles, who speaks mostly in cliches, has written a tour journal about the trip, which appears on this page below. Enjoy!
Rock Am Ring is in ieder geval uitverkocht...quote:Op zaterdag 22 maart 2008 12:49 schreef Nitro_YE het volgende:
Lowlands misschien, ik wil naar Rock Am Ring of Rock Im Park, maar ik snap echt niet hoe ik kaartjes via die duitse sites moet bestellen. :S
Rock im Park is dus de enige waar je nog kaarten voor kunt krijgen want RAR is al uitverkocht.quote:Op zaterdag 22 maart 2008 12:49 schreef Nitro_YE het volgende:
Lowlands misschien, ik wil naar Rock Am Ring of Rock Im Park, maar ik snap echt niet hoe ik kaartjes via die duitse sites moet bestellen. :S
Dat is ook wel een keer mooi ja. Is wel weer ff geledenquote:Op zondag 6 april 2008 12:40 schreef Ixnay het volgende:
http://www.tunelabmusic.c(...)e-new-single-in-may/
Hammerhead wordt als single in mei uitgebracht.
Mooi. Geen poppy-joke-songs als single
Nice.quote:Maui, HI (Dexter)
04/09/08
Greetings everyone,
After over a year of recording, I‘m happy to announce that we are finishing up our CD this week. We‘ve worked really hard on this and I think it‘s some of the best stuff we‘ve ever done.
Our album will be called ‘Rise and Fall, Rage and Grace‘ and will be released on June 17.
Our first single is called ‘Hammerhead‘. Listen for it on the radio starting in early May.
We have some shows coming up around the world as well. We are all looking forward to headlining the Download Festival in the UK and we will have more shows being added too, so check back here for more tour dates.
It‘s on!
Dexter.
Zou een beetje raar zijn als ze zouden zeggen "het sucks omdat er bijna geen tijd aan hebben besteed maar we brengen het toch maar uit"quote:We‘ve worked really hard on this and I think it‘s some of the best stuff we‘ve ever done.
Perfect film werk daar altijd. Eind vorig jaar veel uitgezonden op DFS (?) ivm zoveel jarig bestaan van festival.quote:
Bedoel je met DFS het Download Festivalquote:Op donderdag 10 april 2008 20:52 schreef m1155 het volgende:
[..]
Perfect film werk daar altijd. Eind vorig jaar veel uitgezonden op DFS (?) ivm zoveel jarig bestaan van festival.
Duitse optreden worden toch altijd goed gefilmd vind ik. Niet teveel flitsende beelden (kwestie van monteren natuurlijk)
Nee de zender DSF (ik haalde de letters door elkaarquote:Op vrijdag 11 april 2008 09:11 schreef Komakie het volgende:
[..]
Bedoel je met DFS het Download Festival
Had ik de zender EN het festival misquote:Op vrijdag 11 april 2008 22:38 schreef Ixnay het volgende:
Op de WDR zeden ze bij Rockpalast ook vaak optredens uit van RaR en meer van dat. Daar komt ook wel eens punkrock.
Maar volgens mij hebben ze deze zender niet overal in Nederland.
staat er al weer een paar dagen op, maar ik post het maar ff voor degene die het nog niet hadden gezien. Hammerhead is een goede keuze als eerste single inderdaad! En ja ik hoop dat ik het album zo snel mogelijk kan horen! ;-)quote:Maui, HI (Dexter)
04/09/08
Greetings everyone,
After over a year of recording, I‘m happy to announce that we are finishing up our CD this week. We‘ve worked really hard on this and I think it‘s some of the best stuff we‘ve ever done.
Our album will be called ‘Rise and Fall, Rage and Grace‘ and will be released on June 17.
Our first single is called ‘Hammerhead‘. Listen for it on the radio starting in early May.
We have some shows coming up around the world as well. We are all looking forward to headlining the Download Festival in the UK and we will have more shows being added too, so check back here for more tour dates.
It‘s on!
Dexter.
Het stond een paar posts voor jou er ook alquote:Op woensdag 16 april 2008 03:06 schreef Nitro_YE het volgende:
[..]
staat er al weer een paar dagen op, maar ik post het maar ff voor degene die het nog niet hadden gezien. Hammerhead is een goede keuze als eerste single inderdaad! En ja ik hoop dat ik het album zo snel mogelijk kan horen! ;-)
Hoe weet je nou of hammerhead een goeie keuze is als je de rest nog niet hebt gehoord ?quote:Op woensdag 16 april 2008 03:06 schreef Nitro_YE het volgende:
[..]
staat er al weer een paar dagen op, maar ik post het maar ff voor degene die het nog niet hadden gezien. Hammerhead is een goede keuze als eerste single inderdaad! En ja ik hoop dat ik het album zo snel mogelijk kan horen! ;-)
Klopt, viel me ook meteen op. Ben wel blij dat er ten minste weer wat van Smash (album) terug te horen blijkt op de nieuwe CD.quote:Op dinsdag 29 april 2008 15:46 schreef Ixnay het volgende:
Bij Trust In You, moest ik meteen denken aan het nummer "Smash".
Leuk om ze zo weer even te zien. Dexter blijft altijd wel schattigquote:Op woensdag 30 april 2008 23:31 schreef crrrN het volgende:
[..]
Klopt, viel me ook meteen op. Ben wel blij dat er ten minste weer wat van Smash (album) terug te horen blijkt op de nieuwe CD.
Hier is nog een nieuw NME filmpi over de nieuwe CD:
Dacht ik ook. Tja het nu water ipv beer hequote:Op vrijdag 2 mei 2008 00:42 schreef Ixnay het volgende:
Dexter is wel minder dik volgens mij. Eerst was het erger.
Maar dan nog heeft hij wel een beetje een dikke kopquote:Op vrijdag 2 mei 2008 00:42 schreef Ixnay het volgende:
Dexter is wel minder dik volgens mij. Eerst was het erger.
Opzich wel een goed nummer. Vind alleen het eind een beetje rommelig (tja ik moet wat te zeuren hebbenquote:
Ik vind het ook wel lekker nummertje maar idd een beetje rommelig. Ik mis op sommige stukken een beetje structuur in het nummer.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 17:31 schreef m1155 het volgende:
[..]
Opzich wel een goed nummer. Vind alleen het eind een beetje rommelig (tja ik moet wat te zeuren hebben)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |