abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_35864259
Game on!!!!!!

Ik manage de volgende ploegen

Milan
Aldershot
Monterrey
DC United
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  donderdag 9 maart 2006 @ 04:07:33 #2
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_35868129
Hoe zorg ik voor verschillende achtergronden bij het spel..
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
  Redactie Games donderdag 9 maart 2006 @ 08:57:33 #3
23535 crew  Fathom
LeChuck
pi_35869395
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 04:07 schreef VinnieJones het volgende:
Hoe zorg ik voor verschillende achtergronden bij het spel..
Bij opties.
LeChuck: I-- --am your brother!
Guybrush: No! No, that's not true! That's impossible!
LeChuck: Search your feelings, you KNOW it to be true!
Guybrush: Noooooooo!!!!
pi_35869549
Heb nu 3 competitieduels gespeeld met Hartlepool. Sta nu 17e met 3 punten.
Tegen Blackpool scoorde Boyd in de eerste helft maar kreeg ik 5 mins voor tijd de 1-1 tegen.
Port Vale en Nottingham eindigde in 0-0.

Hoop vanavond weer verder te gaan. Moet dan 1st een competitie duel en daarna in de league cup tegen Bury, dat 1 divisie lager speelt.
  donderdag 9 maart 2006 @ 13:01:37 #5
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_35875203
Scorza is niet te vinden in mijn spel.

Moet het nu doen met Bartels en Schotman. Niet dat het zo slecht is. In tien duels 29 keer gescoord. Helaas gaat het erg wisselvallig nu. De ene keer win ik met 3-0 en de andere keer verlies ik met 5-0. Ligt waarschijnlijk aan het soort spelers dat ik tijdens die wedstrijden gebruik.

Ben ook uitgeschakeld in de beker.

Heb ook dringend een DMC nodig. Mijn huidige (Mervèl) voldoet niet.
A.M.A.B
pi_35877237
Er zijn heus wel meer spelers zoals Scorza, die weinig kosten en goed worden.
pi_35877360
Ik ben in het seizoen 08-09 6e geworden met RBC
Ik ben daar zeer tevreden over alleen vind ik het jammer dat ADO de beker won en niet Feyenoord anders had ik me geplaatst voor de UEFA cup.
Mijn jeugd is 1ste geworden maar vind je het gek met allemaal italiaanse toppertjes.
Maar hebben jullie er geen last van dat wanneer je Italie selecteert dat er dan superveel goede spelers daar vandaan komen?
ik heb geen een speler uit mijn jeugd gekregen bij HSV met de alle hoogste faciliteiten en was toen ook gedwongen om een paar italianen te halen en een engelsman.
En nu bij RBC kreeg ik een aardig goede voetballer maar dat is ook logisch met goede faciliteiten.

Ik ga volgend seizoen voor de top 5, beker en de intertoto winst je moet elk seizoen je doelen hoger zetten
pi_35878778
In de italiaanse competitie spelen heel wat spelers die erg goed beoordeeld worden qua stats vind ik toch. Ik ga denkik ergens onderaan in de Serie B beginnen en probeer dan het eerste jaar een goed team neer te zetten om daarna te promoveren naar de Serie A Moet wel te doen zijn opzich
pi_35883033
Met Milan ben ik in mijn 3e jaar achtste geworden en in de 2e ronde van de Intertoto ben ik eruit gevlogen. Ook in de EC met Italie was het in de eerste ronde naar huis toe en ik snap niet waarom ik nog niet ontslagen ben bij beide.

Ik heb Oddo, Marcena, Gonzalo en Rubinho gehaald en Dida en Tuzzio(goede jonge keeper) zijn transfervrij vertrokken.

Mijn team is nu wat jonger, kijken of het nu beter gaat.
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_35893521
teejveejpeejtjuh
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_35894370
In mijn 4e competitie wedstrijd kwam eindelijk een overwinning. Hiermee verliet ik de 17e plaats.

Vervolgens werd in de league cup met 3-1 van Bury(1 divisie lager) gewonnen. Michael Proctor scoorde 2x in de 1e helft en 1x vlak voor tijd. In de 2e ronde volgt Crewe uit het Championship.

Tegen Swansea kwam ik met 0-1 achter. Adam Boyd schoot me naast Swansea waarna vlak voor tijd Enzo Scorza zijn 1e goal voor Hartlepool scoorde(mogen er veel volgen ) Vlak na de 2-1 scoorde Swansea, maar die goal ging niet door, zo werd er dus met 2-1 gewonnen. Door deze overwinning steeg ik verder naar positie 7.

Tegen de MK Dons kwam ik met 2-0 achter(25e en 63e minuut). In de 66e minuut scoorde Adam Boyd zijn 4e van het seizoen en gingen we op zoek naar de gelijk maker. Deze kwam er echter niet. En dat terwijl we minimaal een gelijkspel verdienden..
We staan nu weer 12e.
pi_35903130
mijn pc is gecrasht en ben nu al mijn data kwijt
mijn fm game kwijt 12 gb aan films/series en 1,5 gb aan muziek
pi_35903497
Het gaat bovenverwachting goed met Sport Recife. Het State Championship van Pernambuco (ofzo) werd gemakkelijk gewonnen. Alleen Santa Cruz kon bijblijven, maar die werden in de finale met 2-0 en 0-3 weggeveegd.
Dan de beker, ook daarin gaat het erg lekker. Inmiddels de kwartfinale waarin we uitkomen tegen het grote Gremio. Eerst uit, 1-1. Over een week of 2 de belangrijkste wedstrijd tot nu toe, de thuiswedstrijd.
De 2e divisie is inmiddels ook begonnen, nu het State Championship is afgelopen. De eerste wedstrijd ging ongelukkig verloren, maar werd gelukkig de week erna alweer goedgemaakt met een afgetekende 3-0 overwinning.
Er is overigens erg veel interesse in mijn spelers. Ik heb zelfs een reserve-spits voor maar liefst 2,5 miljoen kunnen verkopen! Best veel, als je weet dat ik met een budget van 50k begon..
Dan loopt er ook nog een Diego rond (AMLC) die wordt gezien als de nieuwe Alex (wsl die van Fenerbahce..). Hij heeft nu al een waarde van 3,5m euro en vele Europese clubs zitten achter hem aan. En laat hij nou net een nieuw contract geaccepteerd hebben...
pi_35910502
Dit weekend ga ik FM eens installeren op mijn nieuwe laptop en dan begin ik met een nieuwe game, die ik eens een hele tijd ga proberen vol te houden, ik ga laag beginnen en mijn streven is natuurlijk de champions league en het WK winnen
pi_35915009
Lee Bullock is een held. Heeft nu wegens blessures 3 wedstrijden als rechter centrumspits(hij is AMC) gespeeld en 5 keer gescoord. Twee keer scoorde hij tegen Bristol C. Dat werd jammergenoeg 3-3. Twee maal scoorde hij tegen Gillingham, dat werd 3-0 voor ons. Waardoor we naar plaats 7 stegen.

Tegen Crewe scoorde hij de openings treffer. Crewe, dat onze tegenstander was in de 2e ronde League Cup, speelt in het Championship. Adam Boyd wist nog voor rust de 2-0 te scoren, waardoor Crewe alles op alles moest zetten. Verder dan 2-1 kwam Crewe niet. In de 3e ronde moeten we uit aantreden tegen Championship ploeg Leeds United.

De volgende competitie wedstrijd was die tegen Hekkensluiter Rotherham.
Voor rust scoorde Adam Boyd, die gewild is door o.a. Tottenham en Wigan, zijn 7e competitiegoal van het seizoen. Vlak na rust volgde nummer 8. In blessuretijd mise Scorza een opgelegde kans op de 3-0. Het bleef 2-0.
Ondanks de overwinning bleef ik 7e.
Adam Boyd klom van de 5e naar de gedeeld 2e plaats op de topscorerslijst, 1 goal achter de topscorer.
  vrijdag 10 maart 2006 @ 18:01:08 #16
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35917486
tvp
Ik ben inmiddels overleden
pi_35922285
Ik wil een nieuw spel gaan starten. Heb even met Barca gespeeld. Dat is leuk als je veel kan kopen, maar als het even minder draait is de lol er snel van af.

Wil nu een iets lager team beginnen. Zit dan ook te twijfelen of ik een echt laag team zal doen of een middenmotor in een eerste of tweede divisie. Ik vind kopen nogal leuk en zal dan denk ik snel uitgekeken zijn bij een team waar ik niks kan. Heeft iemand tips?
pi_35923960
Ik heb zojuist mijn FM proberen te installeren op mijn laptop alleen hij herkend daar de cd niet, komt dat omdat ik emulatie-software aan heb staan? Dus Alcohol/Deamon tools
pi_35937384
Hij werkt inmiddels op de laptop, alleen ik kan het volgens mij alleen fullscreen spelen op de laptop en dan ziet het niet uit omdat de laptop een breedbeeldscherm heeft.
Als ik het vinkje fullscreen uitzet dan werkt windowed mode gewoon niet, is er ergens een manier hoe je dit wel kan forceren dat hij zo werkt?
  zaterdag 11 maart 2006 @ 13:02:08 #20
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_35937566
Ja, dat is mogelijk.

Naar de eigenschappen van de schortcut op je desktop gaan en achter de bestandsnaam het volgende plaatsen: -windowed -small_screen

Dus: "C:\pad\fm.exe" -windowed -small_screen
A.M.A.B
pi_35940068
Het is me inmiddels gelukt dus nu kan ik vanavond fijn op mijn laptop gaan spelen
pi_35940751
Mijn game met Milan begint zowaar goed te verlopen. Ik heb 'n tactiek waar de tegenstanders geen raad mee weten. Sheva en Káka scoren er op los en de verdediging staat als 'n huis met Nesta en Kompany centraal achterin

Dit is mijn opstelling:


Met Maldini, Mikel, Huntelaar, Maduro, Gilardino, Jankulovski en Kalac/Stenild op de bank heb ik een aardige selectie al zeg ik 't zelf Inzaghi, Stam, Serginho, Ambrosini, Vogel, Rui Costa en Amoroso kunnen wat mij betreft vertrekken. Ze zijn te oud en/of niet op 't niveau waarop ik wil acteren Ik wil nog wel 'n nieuwe keeper aantrekken, Akinfeev of Arenas.
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_35942023
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 12:55 schreef T1andonly het volgende:
Hij werkt inmiddels op de laptop, alleen ik kan het volgens mij alleen fullscreen spelen op de laptop en dan ziet het niet uit omdat de laptop een breedbeeldscherm heeft.
Als ik het vinkje fullscreen uitzet dan werkt windowed mode gewoon niet, is er ergens een manier hoe je dit wel kan forceren dat hij zo werkt?
Op de Windows knop drukken
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  zaterdag 11 maart 2006 @ 16:34:23 #24
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_35942833
Leuke TT Niemand die me serieus nam een paar topics terug
  zaterdag 11 maart 2006 @ 18:57:37 #25
103389 johannes1986
Voetbalfreak & PSV-Fan
pi_35947066
Ik heb zojuist mijn 1e seizoen met Fiorentina afgerond..de doelstelling was een veilig plekje in de middenmoot, maar ik heb boven verwachting gepresteerd door 6e te worden
Het had nog veel beter gekund, want ik stond tot ongeveer de 33e speeldag 4e op de ranglijst, met toen nog een reële mogelijkheid om 2e of 3e te worden. Om één of andere reden stortte mijn team helemaal in, er werden nog maar 4 punten gehaald in de laatste 5 wedstrijden, dus dat is wel teleurstellend..denk dat ze de druk niet aankonden. In de beker werd ik pas in de halve finale uitgeschakeld door Juventus ( 4-2 thuis en 1-3 uit ) , nadat ik eerder onder andere Chievo en AC Milan uit de beker had geholpen.

Al met al is Fiorentina wel een heerlijk team om mee te spelen, ze hebben de potentie om over een paar jaar kampioen te worden. Ik speelde 4-4-2, met pijltjes aan de buitenkanten van het middenveld, en mijn opstelling was als volgt:

Frey ( Lobont, Almunia )

Laurenti ( Vanden Borre )
Ujfalusi ( Dainelli )
Kröldrup ( Svensson, Paletta )
McCartney ( Limbersky )

Fiore ( Gobbi )
Pazienza ( Donadel )
Kranjcar ( Montolivo )
Jiménez ( Jörgensen )

Bojinov ( Vitti )
Toni ( Pazzini )
pi_35947443
Fiorentina heeft inderdaad genoeg goede spelers Ik heb nu de nieuwe patch ook maar daarin lijkt iedereen zo goed
Behalve de spelers van mijn team die moeten toch nog serieus aan de bak om in de serie B te blijven.
Pescara gaat het wel maken dit seizoen hoop ik
pi_35948682
Haha ik ben ook toevallig net met Fio begonnen. Erg leuk team. Doelstelling was degradatie voorkomen, dit moet met gemak lukken.
  zaterdag 11 maart 2006 @ 21:29:58 #28
103389 johannes1986
Voetbalfreak & PSV-Fan
pi_35952597
Ja dat is inderdaad de doelstelling van het bestuur, en de supporters verwachten dat je veilig in de middenmoot eindigt. Dat moet echt met gemak lukken ja, europees voetbal halen is een realistischer doel met zulke spelers ( plaatsen 8 en hoger geloof ik ) . Vooral Toni en Bojinov zijn van topklasse, superdoelman Frey is bijna het hele 1e seizoen geblesseerd helaas, dat kost punten, al heb je in Lobont een goede 2e doelman
  zaterdag 11 maart 2006 @ 21:32:42 #29
103389 johannes1986
Voetbalfreak & PSV-Fan
pi_35952706
Ik heb volgens mij nog nooit de naam Svensson voorbij zien komen in dit topic, dat is een verdedigend toptalent die je in de winterstop van het 1e seizoen gratis kan overnemen van IFK Göteborg ( die club was het geloof ik ) . Hij ontwikkelt zich heel snel tot een rots in de branding centraal achterin, en staat bij het wk al in de basis van Zweden, terwijl hij in het spel begint met 0 interlands. Hebben jullie ook zulke goeie ervaringen met hem? Bij mij haalt hij in zijn 1e seizoen al gemiddeld een dikke 7
pi_35952993
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:57 schreef johannes1986 het volgende:
Ik heb zojuist mijn 1e seizoen met Fiorentina afgerond..de doelstelling was een veilig plekje in de middenmoot, maar ik heb boven verwachting gepresteerd door 6e te worden
Het had nog veel beter gekund, want ik stond tot ongeveer de 33e speeldag 4e op de ranglijst, met toen nog een reële mogelijkheid om 2e of 3e te worden. Om één of andere reden stortte mijn team helemaal in, er werden nog maar 4 punten gehaald in de laatste 5 wedstrijden, dus dat is wel teleurstellend..denk dat ze de druk niet aankonden. In de beker werd ik pas in de halve finale uitgeschakeld door Juventus ( 4-2 thuis en 1-3 uit ) , nadat ik eerder onder andere Chievo en AC Milan uit de beker had geholpen.

Al met al is Fiorentina wel een heerlijk team om mee te spelen, ze hebben de potentie om over een paar jaar kampioen te worden. Ik speelde 4-4-2, met pijltjes aan de buitenkanten van het middenveld, en mijn opstelling was als volgt:

Frey ( Lobont, Almunia )

Laurenti ( Vanden Borre )
Ujfalusi ( Dainelli )
Kröldrup ( Svensson, Paletta )
McCartney ( Limbersky )

Fiore ( Gobbi )
Pazienza ( Donadel )
Kranjcar ( Montolivo )
Jiménez ( Jörgensen )

Bojinov ( Vitti )
Toni ( Pazzini )
Heb je niet teveel buitenlanders?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  zondag 12 maart 2006 @ 01:28:26 #31
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_35957685
Donadel is 10 x beter als Pazienza.. Vond hem echt een geweldige middenvelder.

En Fiore en Frey die lopen gewoon weg als hun contract/leenperiode afloopt.. Stelletje ondankbare honden
Jorgensen moet je de rest van 50 % ook snel kopen, anders trekken ze die ook weg.

Die Toni is echt ongelooflijk goed. Pazzini wordt trouwens ook een topper..
Daarnaast Lucarelli van Livorno = 30 goals garantie per seizoen
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
pi_35960877
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 21:32 schreef johannes1986 het volgende:
Ik heb volgens mij nog nooit de naam Svensson voorbij zien komen in dit topic, dat is een verdedigend toptalent die je in de winterstop van het 1e seizoen gratis kan overnemen van IFK Göteborg ( die club was het geloof ik ) . Hij ontwikkelt zich heel snel tot een rots in de branding centraal achterin, en staat bij het wk al in de basis van Zweden, terwijl hij in het spel begint met 0 interlands. Hebben jullie ook zulke goeie ervaringen met hem? Bij mij haalt hij in zijn 1e seizoen al gemiddeld een dikke 7
Ik haal hem ook vaak, maar dan meteen aan het begin van het seizoen al. Dan kost hij toch maar 350k geloof ik. Ik heb hem nu met Heerenveen en hij wordt alleen nog maar beter.
pi_35961197
Lucarelli van Livorno is een goede spits, zeker als je een middelmatige club in de Serie A hebt, naar m'n nieuwe club in de Serie B wil hij niet komen, daar wil voorlopig niemand van enig kaliber naartoe komen, maar ik heb m'n zaakjes goed op orde en verwacht toch wel te promoveren in het eerste seizoen.

Ik kan me volledig richten op de (drukke) competitie, want in de beker ben ik in de eerste ronde al uitgeschakeld omdat het niveau van 'n tegenstander net iets te hoog was. In de competitie sta ik nu 4e en dat vind ik wel heel netjes, aangezien ik 'n degradatie kandidaat ben.

Een groot transfer budget heb ik niet, dus ik probeer eerst alles van binnenuit zoveel mogelijk te optimaliseren en dat wil totnu vrij aardig lukken. In de jeugd spelen een aantal goede spelers, die in de Serie B later wel goed kunnen worden, maar ik ga me richten op uitbreiding van de trainingsfaciliteiten, want ik wil een goede basis krijgen voor de Serie A. Dat is toch mijn doel.

Financieel zit het gelukkig allemaal wel goed nu, als ik verlies maak vind ik het altijd lastig spelen.
pi_35961199
Svenson is bij mij trouwens al vertrokken naar Werder Bremen en die kost nu eens veel geld
  zondag 12 maart 2006 @ 13:34:47 #35
103389 johannes1986
Voetbalfreak & PSV-Fan
pi_35964157
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 21:38 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:

[..]

Heb je niet teveel buitenlanders?
Nee, je mag per seizoen 1 speler halen van buiten de EU. Ik heb nu net Mascherano gehaald, een Argentijn met een Italiaans paspoort, die geldt dan gewoon als speler van binnen de EU
  zondag 12 maart 2006 @ 13:43:16 #36
103389 johannes1986
Voetbalfreak & PSV-Fan
pi_35964424
De competitie begint over een paar dagen weer, meteen een loodzware start met een uitwedstrijd tegen kampioen, italiaanse bekerwinnaar, italiaanse supercup winnaar en halve finalist van de champions league, Inter Milan, hun team is echt ongelovelijk bruut. Proberen met veel geluk een gelijkspelletje eruit te slepen...

De opstelling is nu als volgt:

Lobont ( Almunia, Stenild )

Ujfalusi ( Laurenti )
Svensson ( Vanden Borre )
Kröldrup ( Masiello )
McCartney ( Limbersky )

Jiménez
Mascherano ( Donadel )
Kranjcar ( Amato )
Gasbarroni ( Montolivo )

Toni ( Vitti, Kitambala )
Bojinov ( Pazzini, Fossati )

Met dit team moet ik de positie van vorig seizoen ( 6e ) denk ik kunnen evenaren, of zelfs iets verbeteren. Alleen rechts op het middenveld zoek ik nog een extra optie, ik heb nog maar 12 miljoen gulden te besteden, maar door een paar overbodige spelers te verkopen hoop ik geld genoeg te krijgen om Kalou te kunnen kopen...dan heb ik echt een supermiddenveld volgens mij
pi_35964785
iemand die patch 6.0.3 al gebruikt?
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 12 maart 2006 @ 15:57:28 #38
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35967314
Ben nu bijna bij het einde van het seizoen 2016/2017 en de kans is groot dat ik met FGR weer terugkeer in de championship.

Het bestuur had in het begin van het seizoen al gezegd dat ze het stadion willen uitbreiden , dus er is nog hoop.
Ik ben inmiddels overleden
pi_35967358
Ik stop meestal na 2 seizoenen, maar nu heb k besloten door te zetten
pi_35968707
quote:
Op zondag 12 maart 2006 14:33 schreef Nick-GizMo het volgende:
iemand die patch 6.0.3 al gebruikt?
Ja, ik speel altijd met de nieuwste patches.
pi_35969479
Heb me inmiddels opgewerkt met Hartlepool naar de 3e plaats. Maar met andere clubs die wedstrijden minder hebben enzo kan ik nog wel 1 of 2 plaatsen zakken. Na onder andere een knullig verlies tegen een laaggeklasseerde en wat overwinningen kwam ik op die plaats terecht.

In de LDV Vans Trophy ben ik op lullige wijze er uit geknald door Grimsby, dat 1 divisie lage speelt. Vlak voor tijd kreeg Grimsby een rode kaart en in de 2e helft verlenging scoorde Grimsby de enige treffer.

Twee duels later moest ik in de 3e ronde League Cup aantreden tegen Leeds United. Er zaten 18.000 mensen op Elland Road(wat mij toch iets van 1,5 ton opleverde) en Hartlepool startte met Lee Bullock terug in de basis. Bullock was enige tijd geblesseerd geweest. De wedstrijd ging vrij gelijk op. In de 26e minuut scoorde Lee Bullock de 0-1. De rust werd gehaald met een 0-1. Na rust was er druk van Leeds. Het mocht niet baten want Hartlepool won(wat mijn bestuur erg leuk vond )
In de 4e ronde komt Birmingham City naar Victoria Park. Dat wordt dus hopen op een stunt tegen het Premiership elftal dat een 11e positie bezet.

Adam Boyd is mijn topscorer met 16 goals uit 21 officiele duels, waarvan 15 goals in de competitie(17 duels). Daarmee staat hij momenteel bovenaan de topscorers lijst. Ook is hij met een beoordeling van 7.71 de beste speler. De nummer 2 heeft 7.46. Wout Meulemans staat 3e met 7.44.

Zometeen staat het duel tegen Dag & Red(Conference) op het programma voor de 1e ronde FA Cup.
edit: Met 1-0 verloren...

[ Bericht 3% gewijzigd door MMUFC op 12-03-2006 17:17:58 ]
pi_35982463
Ben wel op een rot manier uit de League Cup gepleurd

Stond in de 81e nog met 2-0 voor. In de 82e, 83e en 86e minuut scoorden ze de 2-1, 2-2 en 2-3. Het werd dus geen ontmoeting met Arsenal op Highbury maar Birmingham was mijn eindstation.

Nu kan ik me wel volledig op de competitie richten, waar ik inmiddels vast in de promotie playoffs sta.

In de top 4 van beste speler staat Boyd op 1, Meulemans op 2 een speler van Port Vale 3 en Winzar op 4. Dus 3 spelers van mij.
Adam Boyd heeft zijn 1e plaats op de topscorerslijst verstevigt. Hij heeft nu 21 goals in 21 competitie duels. Hiermee staat hij 6 goals voor op de nummer 2.
  maandag 13 maart 2006 @ 09:03:02 #43
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35982545
Zoals verwacht eerste geworden in leadue one
Het bestuur had beloofd het stadion uit te breiden , maar de buurtbewoners zijn er zwaar op tegen .
DUs voorlopig geen uitbreiding van het stadion , ze gaan de optie nu nog eenkeer bekijken.
Weet iemand of waneer de buurtbewoners eenmaal tegen zijn , dat het stadion nooit uitgebreid gaat/worden ?

Nog een vraag , ik heb 2 seizoenen geleden een speler gekocht van ASWH (nederlandse amateurclub) , hij speelt elke week in de basis , maar is ongelukkig omdat hij vindt dat hij een basisplaats hoort te hebben .
Nu wilt die kneus z'n contract niet verlengen.
Is dit een bug of doe ik iets verkeerd ?
Ik ben inmiddels overleden
pi_35991410
Sommige stadions kunnen niet uitgebreid worden volgens mij, bij Palermo heb ik dat ook gehad een aantal keren omdat de buurtbewoners dat maar niets vonden.
  maandag 13 maart 2006 @ 14:54:35 #45
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_35991450
is er al info over football manager 2007 ?
pi_35995596
quote:
Op maandag 13 maart 2006 14:53 schreef T1andonly het volgende:
Sommige stadions kunnen niet uitgebreid worden volgens mij, bij Palermo heb ik dat ook gehad een aantal keren omdat de buurtbewoners dat maar niets vonden.
Dat is irritant, ja. Met Heerenveen kan ik ook nooit het stadion uitbreiden.
pi_35995614
M'n spel met 2006 staat al een paar maanden koud.
Hoi.
pi_35996753
quote:
Op maandag 13 maart 2006 09:03 schreef Enchanter het volgende:
Nog een vraag , ik heb 2 seizoenen geleden een speler gekocht van ASWH (nederlandse amateurclub) , hij speelt elke week in de basis , maar is ongelukkig omdat hij vindt dat hij een basisplaats hoort te hebben .
Nu wilt die kneus z'n contract niet verlengen.
Is dit een bug of doe ik iets verkeerd ?
Kijk eens naar de 'squad status' die je hem hebt gegeven. Misschien dat dat lager is dan een 'first team player'. Als je dat veranderd komt het misschien allemaal wel weer goed tussen jullie. ^^
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_36000218
quote:
Op maandag 13 maart 2006 17:06 schreef Nywuob het volgende:

[..]

Dat is irritant, ja. Met Heerenveen kan ik ook nooit het stadion uitbreiden.
Vanwege de knaken?

En gaat het ten koste van je spelers of transferbudget?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  maandag 13 maart 2006 @ 20:40:36 #50
59449 Finkelstein
Honing met bij-smaak
pi_36002591
quote:
Op maandag 13 maart 2006 14:53 schreef T1andonly het volgende:
Sommige stadions kunnen niet uitgebreid worden volgens mij, bij Palermo heb ik dat ook gehad een aantal keren omdat de buurtbewoners dat maar niets vonden.
klopt, dit staat al van te voren vast. Dit is echter aan te passen in de editor (tenminste in vorige versies, weet niet of dat nog steeds is). Kan soms erg frustrerend zijn, maar ja, dat hoort er ook allemaal bij...
In een vliegtuig altijd naast een negerin gaan zitten omdat men bij een ongeluk als eerste naar de zwarte doos zoekt.
pi_36005198
Gepromoveerd met Sport Recife. Na 10 wedstrijden stonden we 10 punten achter op de nummer 1 en leken we kansloos. Daarna begon het elftal als een gek te draaien en 4 wedstrijden voor het einde werd de koppositie gepakt en niet meer afgestaan.
Om tegen ploegen als Corinthians en Sao Paulo een kans te maken moest er wat ervaring bijkomen. Kom ik me toch Rivaldo tegen bij AS Roma. Transfer-listed voor maar 150k.
Zn eerste wedstrijd krult-ie er meteen 2 ballen in en staat Sport Recife al bij zn favoriete clubs. Rare kerel.
pi_36005835
quote:
Op maandag 13 maart 2006 19:36 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:

[..]

Vanwege de knaken?

En gaat het ten koste van je spelers of transferbudget?
Nee, bij Heerenveen kan het gewoon niet. Het lijkt dan eerst wel doorgang te vinden omdat het bestuur ermee instemt, maar als puntje dan bij paaltje komt dan steken omwonenden er een stokje voor.

Als het wel doorgaat, dan kost het wel geld, ja. Net als het upgraden van de trainingsfaciliteiten. Er gaat dan geld van de balans af, dus niet van het transferbudget volgens mij.
pi_36005863
quote:
Heeft die geen random potential? Hij is wel zeer goed, zeker voor zijn leeftijd.
  dinsdag 14 maart 2006 @ 00:27:12 #55
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_36010780
quote:
Op maandag 13 maart 2006 17:46 schreef EnGCatjuh het volgende:

[..]

Kijk eens naar de 'squad status' die je hem hebt gegeven. Misschien dat dat lager is dan een 'first team player'. Als je dat veranderd komt het misschien allemaal wel weer goed tussen jullie. ^^
Ja het is gelukt , hij is weer wat blijer , mijn dank is groot
Ik ben inmiddels overleden
pi_36013325
Ik ben trouwens na 2 seizoenen al gepromoveerd naar de Serie A met mijn club Pescara, nu gaan m'n beste spelers weg voor relatief veel geld en moet ik vechten tegen degradatie
pi_36014707
quote:
Op maandag 13 maart 2006 22:06 schreef Nywuob het volgende:

[..]

Heeft die geen random potential? Hij is wel zeer goed, zeker voor zijn leeftijd.
Zou best kunnen, want ik had 'm nog nooit gezien. Of hij is er met de nieuwe (data) patch pas ingekomen. Zn favoriete positie is helaas wel linksbuiten, maar voorlopig doet hij het uitstekend als diepste spits.
pi_36018378
ben hier nog coach met Milan, gaat allemaal wel redelijk, kwart finale CL, halve finale beker, en 1e in het kampioenschap. Helaas teveel geld waardoor ik grote aankopen gedaan heb, neemt een beetje de lol van het spelletje weg. Misschien aan het einde van het seizoen terug naar Nederland of alleen doorgaan met Denemarken...
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_36030473
3de promotie op rij met maidenhead, 2de op evenveel punten als de kampioen maar slechter doelpuntensaldo, en 6 punten voor op de 3de

League 1 nu, 6 "promising" spelers in mn selectie, met name scorza eindelijk te pakken gekregen en jonge enkele brazilianen en een -21 spanjaard, de rest van mn selectie aangevuld met wat in ongenade gevallen ex-premier league spelers, wat betere trainers en betere trainingsuitrusting

Ook Blondel(belgisch international en groot talent) binnegehaalt via part exchange voor een sukkelspeler, hoe ik dat gedaan heb weet ik niet, maar hij is erg welkom

Ryan Giggs zit nu in mn reserve elftal, is niet veel meer waard in 2008 maar een backup speler/coach voor maar 1.5k euro in de maand is niks

Ik schat weer directe promotie , en ik heb nu eindelijk genoeg mensen voor mn geliefde winger tactic te gebruiken
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36045648
ik weet niet of iemand ooit de zelfde bug gehad heeft maar ik had de US Cup na penalties gewonnen en bij de nieuwsberichten staat dat ik verloren heb. Bovendien prijsde ik wat spelers voor hun goede spel maar dat viel ook in de verkeerde aarde. Ik denk dat ik misschien nu wel ontslagen wordt.

Iemand die dit ook ooit meegemaakt heeft?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36056606
quote:
Op maandag 13 maart 2006 22:06 schreef Nywuob het volgende:

[..]

Heeft die geen random potential? Hij is wel zeer goed, zeker voor zijn leeftijd.
er is ook een verschil tussen welke patch 6.03 /6.02 met 6.03 schijnt scorza ook niet zo goed te zien
pi_36057108
Scorza wordt redelijk tot zeer goed. Hij heeft 150 t/m 180 potential ability, volgens mij. Variërend van spel tot spel.
pi_36061469
Wie is eigenlijk de beste speler in het hele spel?
pi_36062077
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 17:14 schreef T1andonly het volgende:
Wie is eigenlijk de beste speler in het hele spel?
hangt van spel tot spel af
Beste speler is ook relatief, ik zou eerder zeggen beste op welke positie, beste targetman, beste spelmaker

Targetman is voor mij iaquinta en eddie johnson(koop deze snel en je kunt hem na een jaar of 2 voor het tiendubbele verkopen)

in de spits henry

spelmaker die jonge zweed, ik kan niet meer op zn naam komen

keeper Cech en Buffon

de rest ligt dichter bij elkaar, en ben ik niet in gespecialiseerd
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36062954
De beste spitsen lijken mij Adriano en Ibrahimovic, zeker omdat ze een stuk jonger zijn dan bijvoorbeeld Henry en Shevchenko.
pi_36062988
Ronaldinho begint met de hoogste ability en heeft dacht ik ook het hoogste potentieel
pi_36065904
Weet iemand nog een goede RB voor me Fiorentina team>? Ujfalusi zit de hele tijd te zeiken dat ie weg wil en dan weer niet en dan weer wel. dus dies naar PSV vertrokke voor 4,5mil. VDBorre wil 60000per week en kan maar 36000 geven... heb rond de 11mil. Trasfer budget. ( Moet een Europeaan zijn)

[ Bericht 5% gewijzigd door MakaveliTheDon op 15-03-2006 19:55:40 (update) ]
-AJAX AMSTERDAM-
pi_36069259
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 19:49 schreef MakaveliTheDon het volgende:
Weet iemand nog een goede RB voor me Fiorentina team>? Ujfalusi zit de hele tijd te zeiken dat ie weg wil en dan weer niet en dan weer wel. dus dies naar PSV vertrokke voor 4,5mil. VDBorre wil 60000per week en kan maar 36000 geven... heb rond de 11mil. Trasfer budget. ( Moet een Europeaan zijn)
Nicky Hunt.

-

Heb nu een savegame waar ik begon bij Basel, daar heb ik twee jaar gezeten. Twee keer kampioen, één keer nationale beker gewonnen. Eén keer bij de laatste 16 in de Uefa Cup, een jaar daarna gekwalificeerd voor de CL-groepfase. Daarin werd ik vierde in een poule met Benfica, PSV en Chelsea. Kansloos natuurlijk, wel thuis gestunt door met 1-0 te winnen van Chelsea.

Daarna m'n biezen gepakt en naar Palermo in de Serie A vertrokkken. Ik moest ze behoeden voor degradatie, en dat lukte. Sterker nog, ik werd vijfde en dus kwalificatie voor Europa.

Maar toch na één jaar vertrokken, want Ajax toonde interesse. Zit daar nu, en ben kampioen geworden met vijf punten voorsprong op PSV. In de Uefa Cup uitgeschakeld door Real Madrid in de 8ste finale...
pi_36082494
Bij mij is Scorza qua stats niet super. Hij heeft 3 doelpunten in de competitie. Nu moet ik er wel bij zeggen dat in de competitie Adam Boyd 53 keer gescoord heeft, Lee Bullock 2e staat bij mij met 6 en Scorza met nog 2 anderen 3e op 3.

Wel heeft Scorza een van de meeste assists van de competitie. Antony Sweeney heeft er 12 en staat 1e. Scorza heeft er 11.

Heb me met Hartlepool geplaatst voor de play-offs. Hopelijk kan ik promoveren naar de Championship. Een divisie waar Hartlepool nog nooit gespeeld heeft. Het zou dus een unicum zijn!
pi_36084995
Ik ben ook met dit spel bezig, en het is echt leuk. Ik speel met Ural Yekaterinburg, 1e divisie van Rusland. Ural is gene hoogvlieger, maar het gaat best redelijk. Start van de competitie was echt een ramp, ik ik stond op een gegeven moment laatste. daarna een nieuwe linkshalf en een nieuwe keeper....dat was het euvel waarschijnlijk, want nu verlies ik niet net, maar speel ik gelijk of win ik...:D...Ik sta nu op positie 16...:)

Ik speel trouwens 4-4-2 in een ruit...Eerst volgende wedatrijd tegen de nummer 1, Kuban..ben benieuwd...:)
pi_36113707
Ik zit nu in het 3e seizoen en de kampioen van de Serie A (Parma) staat nu tegen degradatie te vechten ineens Verder doet Messina het weer verschrikkelijk goed en vind ik het best een zware competitie, maar ik verwacht dit jaar Europees voetbal te halen.
  vrijdag 17 maart 2006 @ 20:38:01 #72
120647 BadKeukenTegel
Heer ende Meester
pi_36127673
Wilhelmson is trouwens ook echt een hele goede speler voor de ¤ 4 miljoen die je voor hem moet neertellen. Toppertje. .
Al sterven er miljoenen kleine Afrikaantjes van de dorst, ik loop tenminste rond met een puik merk op m'n borst.
pi_36129333
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 19:49 schreef MakaveliTheDon het volgende:
Weet iemand nog een goede RB voor me Fiorentina team>? Ujfalusi zit de hele tijd te zeiken dat ie weg wil en dan weer niet en dan weer wel. dus dies naar PSV vertrokke voor 4,5mil. VDBorre wil 60000per week en kan maar 36000 geven... heb rond de 11mil. Trasfer budget. ( Moet een Europeaan zijn)
heitinga al geprobeerd? de jong is iets van 16 mil d8 ik maar echt super..
pi_36131152
Ik weet niet wat ik aan het doen ben met Fiorentina, maar..

Ik sta na een wedstrijdje of 18 eerste en 6 punten voor op de concurrentie. Ik heb bijna geen aankopen gedaan, alleen een paar spelers gehuurd en Kranckjar gekocht. Bovendien een extra vierde spits. Dat was het. En ik speel de sterren van de hemel...
Nu hopen dat ik met het Bosman arrest wat spelers voor volgend seizoen kan halen.
  zaterdag 18 maart 2006 @ 00:04:15 #75
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36133284
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 22:39 schreef JeroenV het volgende:
Ik weet niet wat ik aan het doen ben met Fiorentina, maar..

Ik sta na een wedstrijdje of 18 eerste en 6 punten voor op de concurrentie. Ik heb bijna geen aankopen gedaan, alleen een paar spelers gehuurd en Kranckjar gekocht. Bovendien een extra vierde spits. Dat was het. En ik speel de sterren van de hemel...
Nu hopen dat ik met het Bosman arrest wat spelers voor volgend seizoen kan halen.
waarschijnlijk lopen er ook een paar weg met dat bosman arrest

Ik wordt binnenkort waarschijnlijk weer gewoon verwacht kampioen.. 3 e keer op rij dan
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
pi_36137878
Even een update:

Speel op dit moment met Chelsea in mijn eerste seizoen: Halverwege sta ik eerste in de competitie met wat puntjes voorsprong op mijn naaste belager Newcastle... In de League Cup verloor ik in de derde ronde van Man U, wat toch wel balen was... Had het in Europa toch wel verrassend moeilijk in een poule met Inter, Schalke en Lille... pas in de laatste wedstrijd thuis tegen Schalke wist ik me te kwalificeren... Abramovich en cs. zijn desalniettemin heel erg tevreden tot nu toe...

Ik speel in een 4-4-2 Free opstelling met de volgende spelers:

Vucinic en Inquinta in de spits

Middenveld met Robben, Bodmer, Lampard en Wright Philips

Achterin met Kaladze, De Jong, Terry en Juan

In de goal staat Cech

We zitten nu bijna in januari, hoop dat Roman nog een zak geld overheeft om een links- en rechtshalf te kopen zodat ik wat breder op die posities kom te zitten
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_36139348
Zo, Brazilie weet ook weer wie Sport Recife is. Eerste wedstrijd op het hoogste niveau, uit bij Sao Paulo. Vijf minuten voor tijd komt talent Alexandre (17 jaar en nu al 20 voor finishing en composure) in het veld en diep in de blessuretijd kopt-ie de enige goal van de wedstrijd binnen.
Het is dat ik geen gladde vloer heb, anders had ik een buikschuiver door de hele kamer gemaakt.
  zaterdag 18 maart 2006 @ 16:40:45 #78
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36144866
Watta fuck.. mini crisis bij mij met Milan..

Net uit de beker gegooid door PALERMO
Tthuis 2-0 gewonnen.. Verlies ik uit met 5-2 (scoren ze in de 88. de 5e beslissende goal)

In de competitie uit tegen Lazio 4-3 en 2-1 tegen Chievo verloren achter elkaar..
Inter nadert op 4 punten nu.. Sta nog steeds wel aan kop natuurlijk , maar wordt spannend..
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
pi_36145777
quote:
ms wat late reactie

Een erg veelzijdige speler, maar waarom train je defensive skills bij een winger/spits? Dat is ability dat opgezogen wordt in skills die hij nooit gaat gebruikt tenzij je hem hertraind in een verdediger(hij zou best een stevige centrale verdediger zijn)
Dus defensive training op none zetten zou ik zegge, en het opgedane trainingsvermogen in shooting aerobics en strength als je hem spits maakt en aerobics set pieces en attacking als je hem winger maakt

Vooral door zijn matige pace kan hij nog niet mee met een topploeg

EDIT: is het trouwens een regen? ik vind hem niet in mijn large database

[ Bericht 2% gewijzigd door Genjuro op 18-03-2006 17:27:01 ]
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36147780
Nog een hint voor mensen met weinig cash maar een team in een goede competitie : check de braziliaanse regens, die zijn over het algemeen overdreven goed. Kijk gewoon naar brazilie -20 jarigen en naar het team Cruzeiro en je vind er een hoop die mee kunnen doen onderaan de Premier League

"promising" moeten ze hebben (wilt zeggen dat ze nog zeker 30 procent kunnen verbeteren) terwijl ze al superstats op het moment zelf hebben en spotgoedkoop zijn

Voorbeeldje




wat een klassebak voor 50K, release fee 160K...
Hij wilt wel ws niet naar mijn ploegje komen, een net-gepromoveerde league 1-er die in december 3 punten los bovenaan staat
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36148979
quote:
Op zaterdag 18 maart 2006 17:21 schreef Genjuro het volgende:

[..]

ms wat late reactie

Een erg veelzijdige speler, maar waarom train je defensive skills bij een winger/spits? Dat is ability dat opgezogen wordt in skills die hij nooit gaat gebruikt tenzij je hem hertraind in een verdediger(hij zou best een stevige centrale verdediger zijn)
Dus defensive training op none zetten zou ik zegge, en het opgedane trainingsvermogen in shooting aerobics en strength als je hem spits maakt en aerobics set pieces en attacking als je hem winger maakt

Vooral door zijn matige pace kan hij nog niet mee met een topploeg

EDIT: is het trouwens een regen? ik vind hem niet in mijn large database
Misschien wel een goeie ja om defending op none te zetten. Hij traint in het groepje mee van de 'creatieve spitsen' waar defending nu op light staat. Van creatieve mensen verwacht ik dat ze een man kunnen uitspelen, een goeie steekpass hebben, ze een bal kunnen voorgeven en zo nu en dan hun goaltjes meepikken. Daarom traint Campos vooral op set pieces, attacking en ball control (en aerobics medium).
Geen regen trouwens. Hij speelt in het begin bij Audax Italiano in Chili.
pi_36149570
quote:
Op zaterdag 18 maart 2006 00:04 schreef VinnieJones het volgende:

[..]

waarschijnlijk lopen er ook een paar weg met dat bosman arrest

Ik wordt binnenkort waarschijnlijk weer gewoon verwacht kampioen.. 3 e keer op rij dan
Nee, dat valt erg mee. Van de basis alleen Fiore en Frey. Belangrijke spelers, maar ik hoop ze of te kunnen behouden of goede vervangers aan te trekken. Het bestuur blijft maar extra transfergeld geven.
pi_36150832
quote:
Op zaterdag 18 maart 2006 12:20 schreef Butra het volgende:
Zo, Brazilie weet ook weer wie Sport Recife is. Eerste wedstrijd op het hoogste niveau, uit bij Sao Paulo. Vijf minuten voor tijd komt talent Alexandre (17 jaar en nu al 20 voor finishing en composure) in het veld en diep in de blessuretijd kopt-ie de enige goal van de wedstrijd binnen.
Het is dat ik geen gladde vloer heb, anders had ik een buikschuiver door de hele kamer gemaakt.
FM

Wat doe je nu Butra?
Ik ben een spel aan het spelen

"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36158543
terug gepromoveerd,op de laatste dag nog de titel verspeeld maar de 2de plek in league 1 geeft ook directe promotie, van conference south naar championship in 4 jaar, was niet gemakkelijk maar enkele goede transfers aankopen per jaar doet wonderen

Nu daarentegen, heb ik op het moment een slechter team als in league 1, een hoop van mijn beste spelers duur verkocht maar niemand nieuw wil naar mij komen, en ik krijg geen work permit voor vrije spelers die ik goed zou kunnen gebruiken... Enkele minderwaardige spelers gehaald(Dufer en LeGear, Belgische internationals die niet meer mee mochten doen in hun ploegje)

Onmogelijk om te promoveren en dus een lang, saai en hard seizoen tegemoet
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36162631
quote:
Op zondag 19 maart 2006 01:30 schreef Genjuro het volgende:
Onmogelijk om te promoveren en dus een lang, saai en hard seizoen tegemoet
Dat zijn de lastigste seizoenen, ik zit nu ook in zo'n seizoen, ik verwachtte eindelijk eens voor de titel in de Serie A mee te kunnen doen, maar doordat m'n halve verdediging vertrokken is naar de "topclubs" moet ik nu weer hard werken om niet teveel doelpunten tegen te krijgen.
Gelukkig zit het in de spits nu meer dan goed, Tevez en Kerlon moeten het daar doen. Tevez heeft zichzelf vorig succes al bewezen met 28 doelpunten in de competitie en een hele hoop assists. Kerlon is m'n nieuwe aanwinst, hij is pas 19 maar qua stats kan die zich wel meten aan Tevez.
Ik ben nu van plan 'n aantal jonge italiaanse verdedigers te kopen, die zullen het wel goed moeten doen.
Ik heb vrij veel geld over gehouden aan de verkoop van m'n 3 verdedigers, die allemaal heel graag weg wilde. Ik heb 60 miljoen daarmee verdient en daarvan kan ik er 40 uitgeven.
pi_36163066
Daar gaan we weer.

pi_36164285
mexes houd er erg van om penalties weg te geven,hier hebben trouwens wel meer roma spelers last van echt irritant
pi_36165814
quote:
Op zondag 19 maart 2006 11:21 schreef Butra het volgende:
Daar gaan we weer.

[afbeelding]
ik weet niet hoe je het voor elkaar krijgt maar met welk team ben je dan? e n heb je anders niet de trainingen te zwaar staan????
je moet schieten anders scoor je niet(Johan Cruijf)
  zondag 19 maart 2006 @ 14:15:52 #89
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36167219
Wat doen jullie eigenlijk met de berichten van de assistent manager, waarin wordt vermeld hoe bepaalde spelers hebben getraind de afgelopen maand? Geven jullie een speler die slecht heeft getraind een waarschuwing of laten jullie het gewoon zijn gang gaan?

Sta overigens tiende in de competitie op dit moment. Directie is zeer content, heb alleen een hoge schuld, die maar blijft oplopen. Heb Loval-Landre in de winterstop verkocht aan Metz voor 600K, Heije vertrekt naar Stoke. Ook al zes spelers aangetrokken op een vrije transfer:
- Thenu (AMC, Den Bosch )
- Dickhoff (DMC, Dordrecht)
- Dos Santos (AMC, Bayern Munchen II)
- Fränkel (DC, Haarlem)
- Hiep le Minh (AML, Helmond)
- Salem (AMR, De Graafschap)

Spelers die nodig zijn voor die posities, omdat mijn huidige spelers hun contract niet willen verlengen...
A.M.A.B
  zondag 19 maart 2006 @ 14:19:44 #90
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_36167333
quote:
Op zondag 19 maart 2006 14:15 schreef Cart_man het volgende:
Wat doen jullie eigenlijk met de berichten van de assistent manager, waarin wordt vermeld hoe bepaalde spelers hebben getraind de afgelopen maand? Geven jullie een speler die slecht heeft getraind een waarschuwing of laten jullie het gewoon zijn gang gaan?
gewoon een waarschuwing geven met boete

fm 2006 is wel leuk op de 360 denk
pi_36167776
quote:
Op zondag 19 maart 2006 14:15 schreef Cart_man het volgende:
Wat doen jullie eigenlijk met de berichten van de assistent manager, waarin wordt vermeld hoe bepaalde spelers hebben getraind de afgelopen maand? Geven jullie een speler die slecht heeft getraind een waarschuwing of laten jullie het gewoon zijn gang gaan?
Als mijn spelers slecht trainen, is dat meestal bij onderdelen die ze toch niet nodig hebben. Spitsen bij defending, bijvoorbeeld. Verder trainen ze altijd wel goed. Voor elk type speler heb ik een apart trainingsschema gemaakt, dat werkt heel goed.
pi_36194005
Heb voor het eerst in 1,5 seizoen een rode kaart geincasseerd..
Zit ook in zo'n saai seizoen.. sta laatste in de Championship
pi_36195385
quote:
Op maandag 20 maart 2006 10:59 schreef MMUFC het volgende:
Heb voor het eerst in 1,5 seizoen een rode kaart geincasseerd..
Gedisciplineerd team heb je.
Brazilianen zijn wat sneller aangebrand, dus bij Sport Recife kijken ze niet op een rooe kaart meer of minder. De wedstrijd is niet geslaagd zonder goed gemikte kaakslagen.
Maar zelfs met zoveel schorsingen staan we dik bovenaan. 4 punten los van Sao Paulo en 6 punten los van Internacional. Spitsen Marcelo Macedo en Nunes zijn dodelijk. Perfecte combinatie van een creatieveling en een dodelijke afmaker.
pi_36196406
Heb ook al eens in Brazilie gespeeld ja, Bij Santos. Toen had ik idd ook veel last van vele rode kaarten..

Maar meestal halen ze in europa toch ook wel 1 of 2 maal per seizoen een doorgebroken speler neer. En nu was dat pas na 1,5 seizoen Alan Stubbs die een doorgebroken speler neer haalde.
pi_36196826
heeft er iemand trouwens wel een een beroep tegen een rode kaart gewonnen?
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_36197143
quote:
Op maandag 20 maart 2006 12:37 schreef Mangoworks2002 het volgende:
heeft er iemand trouwens wel een een beroep tegen een rode kaart gewonnen?
Nee nooit. Vaak is de kaart ook wel terecht, maar ik dacht een sterke zaak te hebben toen mijn verdediger direct rood kreeg voor een handsbal op het middenveld. Maar zelfs dat beroep werd afgewezen.
pi_36221526
Kampioen van NL met Haarlem!

In 08/09 met:

Gomes
Kromkamp Alex Rozehnal Mathijsen
Selakovic Landzaat Hoogstrate Beasley
Promes Roni


tvp

[ Bericht 19% gewijzigd door Fonzarelli op 21-03-2006 03:23:30 ]
pi_36223404
Ik ben ook kampioen geworden met Stafford van de conference North
Maar op het einde spande het er nog op als ik de laatste wedstrijd van de n2 had verloren had ik play-offs moeten voetballen en ik had nog wel een 10 punten voorsprong
Ik denk eigenlijk dat ik wel kans maak in de conference national want toen ik in de beker tegen clubs van de conference moest domineerde ik altijd wel.

Edit: Ben nu ook een profcluib geworden

[ Bericht 12% gewijzigd door magic_dreamer op 21-03-2006 09:49:34 ]
pi_36223886
Ook mij kan het kampioenschap nauwelijks meer ontgaan. 9 punten voor op de concurrentie met nog 5 speelrondes te gaan. Het enige wat nog ontbreekt is het hoogste gemiddelde van 1 van mn spelers. Nota bene Michel Bastos (wie kent 'm nog ) staat bovenaan, gevolgd door 'mijn' Nunes.

In Nederland is Feyenoord trouwens te erg. Ze hebben Pazzini, Kleber en Rafinha gekocht en Bojinov gehuurd.
pi_36228434
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 09:32 schreef magic_dreamer het volgende:
Ik ben ook kampioen geworden met Stafford van de conference North
Maar op het einde spande het er nog op als ik de laatste wedstrijd van de n2 had verloren had ik play-offs moeten voetballen en ik had nog wel een 10 punten voorsprong
Ik denk eigenlijk dat ik wel kans maak in de conference national want toen ik in de beker tegen clubs van de conference moest domineerde ik altijd wel.

Edit: Ben nu ook een profcluib geworden
Dat dacht ik ook toen ik in mijn 1e seizoen 2 clubs uit het Championship uitschakelde.. nu zit ik zelf in het Championship en sta ik met nog 10 duels te gaan laatste
pi_36232143
Ik sta op het punt voor de vierde keer kampioen met Heerenveen te worden in mijn vierde seizoen. Ook sta ik in de finale van de CL en Gatorade Cup
pi_36232486
Lekker!!

Ik ben met FM geloof ik nog geen een keer kampioen geworden..

Aleen 1x wereldkampioen(met de VS) en winnaar van de OFC Nations cup(Nieuw Zeeland) en verder enkele 2e plaatsen(3x met Boca) en lager(3e(Hartlepool) 15e(PSV )
pi_36232679
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 14:48 schreef MMUFC het volgende:


Aleen 1x wereldkampioen(met de VS)
Alsof het niets is.
Lijkt me toch een behoorlijke wereldprestatie.
pi_36234224
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 14:48 schreef MMUFC het volgende:
Lekker!!

Ik ben met FM geloof ik nog geen een keer kampioen geworden..

Aleen 1x wereldkampioen(met de VS) en winnaar van de OFC Nations cup(Nieuw Zeeland) en verder enkele 2e plaatsen(3x met Boca) en lager(3e(Hartlepool) 15e(PSV )
Toen werd je zeker ontslagen of niet?
God is gewoon een denkbeeldig vriendje voor volwassenen!
Vakantie
pi_36240854
ik vraag me af of de winnaar van de League cup europees speelt in Engeland... want ik zit daar in de kwartfinales en alle echte toppers zijn al uitgeschakelt

Trouwens nog voor eind augustus nog een hoopje transfers gedaan, vooral internationals zoals Di Tulio(Canada) Diarra(Frankrijk -21) Crouch(ex-topscorer van liverpool en 2 caps, raar hoe die bij mij terecht gekomen is trouwens, hij kreeg te weinig wage op zn nieuwe contract van liverpool dus ging hij maar weg in september, ik geef hem de helft als wat hij bij liverpool verdiende en een hoop aansluitingsgeld en hij accept ), Niemi(finland) en Braatten(Denemarken)

Zo mijn team nog enorm versterkt, en op 3 punten van playoff-plaats


EDIT: door naar de halve finale van de league cup via sunderland, manchester united is het enigste Premier league-team nog in de cup, voor de rest 3 championship teams

[ Bericht 9% gewijzigd door Genjuro op 21-03-2006 19:54:34 ]
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36241887
De winnaar van de league Cup gaat inderdaad Europa in(ook de verliezer van de finale als de winnaar de CL haalt)

Is het moeilijk om met Milan kampioen te worden?

P.S. Ik ben met Aldershot al 20 wedstrijden ongeslagen en ik heb Tim Sills, een typische spits, linksbuiten gezet omdat mijn spits beter is, en dat gaat geweldig.

Het is ERG leuk als je een speler op een andere positie zet en dat lijkt te werken. Dan voel je net een tactisch genie
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36245677
league cup 2-1 gewonnen in de extra tijd tegen manchester, ongeloofelijk

ik stond voor tot 4 minuten voor tijd wanneer manchester scoort, extra tijd scoort Dufer 4 minuten voor tijd de winning goal

Wat me wel opviel, is dat manchester met een B-elftal speelde, hetzelfde heb ik ondervonden tegen sunderland en everton, de 2 andere premier-league-team die ik onderweg heb uitgeschakelt

Het spel onderschat een veel kleinere ploeg echt precies, of kijkt gewoon naar je reputatie en stelt aan de hand daarvan zijn eigen team op

In de championship zegt sta ik daarentegen maar 10de, play-offs zijn nog mogelijk maar ik denk het niet, te zwak team voor premiership
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36246652
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 21:33 schreef Genjuro het volgende:
league cup 2-1 gewonnen in de extra tijd tegen manchester, ongeloofelijk

ik stond voor tot 4 minuten voor tijd wanneer manchester scoort, extra tijd scoort Dufer 4 minuten voor tijd de winning goal

Wat me wel opviel, is dat manchester met een B-elftal speelde, hetzelfde heb ik ondervonden tegen sunderland en everton, de 2 andere premier-league-team die ik onderweg heb uitgeschakelt

Het spel onderschat een veel kleinere ploeg echt precies, of kijkt gewoon naar je reputatie en stelt aan de hand daarvan zijn eigen team op

In de championship zegt sta ik daarentegen maar 10de, play-offs zijn nog mogelijk maar ik denk het niet, te zwak team voor premiership
Maar wel sterk genoeg voor Europa
Ben heel erg wisselvallig bezig wist al wel dat mijn tacktiek niet meer super was ik speel gewoon in een 4-4-2 systeem.
Maar had gehoopt met een betere aanval dat het wel ging werken maar dat valt wel tegen mijn spits sinclair staat gedeeeltelijk 1ste in de topscorerlijst na 8 wedstrijden maar ik sta 15e
Hopelijk kan ik mijn tacktiek nog fixen zodat ik de play-offs haal ook al zie ik dit als een tussenseizoen.
pi_36250134
Speelt iemand wel eens met een met een MLS team?

Echt leuk vind ik. Competitie is goed aan elkaar gewaagd, je moet goed scouten, je mag maar een bepaald bedrag uitgeven aan spelers en maar een paar buitenlanders halen. Je moet echt goed puzzelen om een goed team te krijgen.
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36254193
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 23:26 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Speelt iemand wel eens met een met een MLS team?

Echt leuk vind ik. Competitie is goed aan elkaar gewaagd, je moet goed scouten, je mag maar een bepaald bedrag uitgeven aan spelers en maar een paar buitenlanders halen. Je moet echt goed puzzelen om een goed team te krijgen.
Nee ik heb eigenlijk nog nooit echt een game gespeeld buiten Europa.
pi_36255731
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 23:26 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Speelt iemand wel eens met een met een MLS team?

Echt leuk vind ik. Competitie is goed aan elkaar gewaagd, je moet goed scouten, je mag maar een bepaald bedrag uitgeven aan spelers en maar een paar buitenlanders halen. Je moet echt goed puzzelen om een goed team te krijgen.
Heb met FM2005 twee seizoen Chicago Fire (zo heette die club toch?) gespeeld. Werd in mijn eerste jaar meteen kampioen, maar vond de competitie niet zo interessant en een beetje vreemd. Raakte het jaar erna bijna iedereen kwijt en kon gaan bieden op een hoop vrije spelers tijdens een veiling. Heel grappig. Misschien dat ik het met FM2006 binnenkort weer een keertje probeer
We sure are cute for two ugly people.
pi_36268001
Ik kan mijn spelers met DC gewoon houden, afentoe gaat er een buitenlander weg omdat er maar een beperkt buitenlanders plaatsen zijn

Erg leuke competitie
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  woensdag 22 maart 2006 @ 17:51:12 #113
51794 Rahl
Life is just a game we play
pi_36271058
Die gekke Berlusconi
Koopt ie zomaar Christian Chivu
'Very funny Scotty, now beam down my clothes.'
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
pi_36271615
Is het mogelijk om gaanderweg 'n aantal actieve competities uit te zetten, zodat het spel niet zo zwaar loopt na 'n aantal jaar?
  woensdag 22 maart 2006 @ 19:53:28 #115
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36274858
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 17:51 schreef Rahl het volgende:
Die gekke Berlusconi
Koopt ie zomaar Christian Chivu
Fuck deed ie dat bij mij maar een keer..

Ik probeer Chivu gewoon elk seizoen te kopen.. 20 Miljoen, 25 miljoen, zelfs 28 miljoen (+speler) hebben ze geweigerd..
En meer geef ik gewoon niet( heb nog 110 Miljoen Euri transfergeld daarniet van), en hij is inmiddels al 30 geworden.

Ach Del Horno en Kaladze doen het links achter prima.. Wel heb ik nu 2 centrale verdedigers nodig..(Nesta 34 en Andrade 33 zijn al best oud, en de laatste verleng ik het contract ook niet van) En nieuw aankoop uit Brazil, Dariano (22) is niet goed genoeg..

Dus 2 centre backs nodig.. Iemand ?? (nee geen Kompany, die is inmiddels van Anderlecht-->Chelsea>Real Madrid naar Barca verkast..
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
pi_36275451
vandenborre dan? Die wordt ongeveer net zo goed bij mij meestal
pi_36275568
Of Naldo en Maduro, zijn ook geen slechte centrale verdedigers..
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36275579
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 19:53 schreef VinnieJones het volgende:

[..]

Fuck deed ie dat bij mij maar een keer..

Ik probeer Chivu gewoon elk seizoen te kopen.. 20 Miljoen, 25 miljoen, zelfs 28 miljoen (+speler) hebben ze geweigerd..
En meer geef ik gewoon niet( heb nog 110 Miljoen Euri transfergeld daarniet van), en hij is inmiddels al 30 geworden.

Ach Del Horno en Kaladze doen het links achter prima.. Wel heb ik nu 2 centrale verdedigers nodig..(Nesta 34 en Andrade 33 zijn al best oud, en de laatste verleng ik het contract ook niet van) En nieuw aankoop uit Brazil, Dariano (22) is niet goed genoeg..

Dus 2 centre backs nodig.. Iemand ?? (nee geen Kompany, die is inmiddels van Anderlecht-->Chelsea>Real Madrid naar Barca verkast..
Een Braziliaan, Gladstone genoemt, goedkoop en een echte rots vanachter, samen met Kompany was hij gewoon een muur vanachter in mn Anderlecht-team waar ik de finale van de CL bereikte

Verder was Cesar Gonzalez van Boca Juniors ook erg goed in mijn spel, nog jong en toch al een blok, zat toen wel op de bank als reserve na de andere 2

Leandro Gioda zit in mijn huidig spel nu bij chelsea, en was ook vrij goedkoop

[ Bericht 2% gewijzigd door Genjuro op 22-03-2006 20:21:51 ]
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36275807
Met Dordt weer een paar duels afgewerkt, had een lastig programma.

Eerst tegen Ajax, waar ik met 2-0 verloor. Nog niet eens slecht. Tegen AZ wel even afgedroogd met 5-1, tijdje met 10 man moeten spelen wegens 2 x geel voor Ruud Kras. Maar daarna wel sensatie tegen Feyenoord, 1-1 thuis. Was wel erg fraai natuurlijk. Feyenoord ging zelfs tijdrekken in de slotfase, nadat ze via Agustín Delgado op 0-1 waren gekomen en ik via Benjamin Martha op 1-1 was gekomen.

Ik sta nu 14e en dat is al goed genoeg als nummer één degradatiekandidaat, vind ik. Nu belangrijke duels: ADO en Heracles.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  donderdag 23 maart 2006 @ 09:29:39 #120
51794 Rahl
Life is just a game we play
pi_36288709
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 19:53 schreef VinnieJones het volgende:

[..]

Fuck deed ie dat bij mij maar een keer..

Ik probeer Chivu gewoon elk seizoen te kopen.. 20 Miljoen, 25 miljoen, zelfs 28 miljoen (+speler) hebben ze geweigerd..
En meer geef ik gewoon niet( heb nog 110 Miljoen Euri transfergeld daarniet van), en hij is inmiddels al 30 geworden.

Ach Del Horno en Kaladze doen het links achter prima.. Wel heb ik nu 2 centrale verdedigers nodig..(Nesta 34 en Andrade 33 zijn al best oud, en de laatste verleng ik het contract ook niet van) En nieuw aankoop uit Brazil, Dariano (22) is niet goed genoeg..

Dus 2 centre backs nodig.. Iemand ?? (nee geen Kompany, die is inmiddels van Anderlecht-->Chelsea>Real Madrid naar Barca verkast..
Nou heeft ie net ook Lucio gekocht van Bayern >_<
ik heb verdomme wel genoeg verdedigers onderhand, silvio

EDIT: gelukkig op het laatste moment nog afgeblazen omdat ik al 1 non-EU speler gekocht had

[ Bericht 4% gewijzigd door Rahl op 23-03-2006 09:35:40 ]
'Very funny Scotty, now beam down my clothes.'
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
pi_36293139
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 14:53 schreef Butra het volgende:

[..]

Alsof het niets is.
Lijkt me toch een behoorlijke wereldprestatie.
Het is natuurlijk wel een wereldprestatie, zij het met ontzettend veel mazzel(ter nauwernood groepsronde overleefd en 2maal via penaltys gewonnen en tegen de Fransen in de finale voor rust al rood voor Mexes)

Maar als je redelijk wat seizoenen hebt gespeeld zonder de titel(meerdere seizoenen psv(beste 3e), 3 seizoenen Boca(3x 2e), Barcelona, Hartlepool, Weston Super Mare, Fiorentina) en je hebt nog geen divisie gewonnen dan begin je toch steeds meer te hopen om een keer een nationale competitie(landskampioenschap of beker) te winnen.

Misschien volgend seizoen als ik met Hartlepool weer in de League One speel(laatste geworden in de Championship, maar wel de laatste 3 competitie duels vrij eenvoudig gewonnen).
pi_36293464
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 18:08 schreef T1andonly het volgende:
Is het mogelijk om gaanderweg 'n aantal actieve competities uit te zetten, zodat het spel niet zo zwaar loopt na 'n aantal jaar?
Nee, dat is niet mogelijk. Wat je wel kunt doen als je savegame heel groot is geworden, is de savegamecleaner downloaden. Hier kan dat. Scheelt heel erg in de grootte en werkt bij mij goed.
pi_36310440
Ben 'n nieuw seizoen begonnen met Man Utd, maar net als bij Milan krijg ik 't team maar niet aan de praat. Redelijk moeiteloos de 2e ronde CL bereikt maar ik blijf rond de 11e plaats in de PL hangen. Echt superslechte wedstrijden met af en toe 'n uitschieter tegen 'n redelijk team, waardoor ik niet te ver wegzak. Ik zit echt met de handen in 't haar, zo'n team zou in principe redelijk makkelijk op toeren moeten kunnen draaien.

Ik ben m'n magic touch helemaal kwijt
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36313985
Ik heb mn eerste seizoen met Twente erop zitten, uiteindelijk 5de geworden
Tevens de bekerfinale gehaald tegen Ajax; voor rust kwam ik door 2 doelpunten van N'Kufo op 2-0. In de tweede helft heb ik vooral verdedigd en anti-voetbal gespeeld. Ajax kreeg hierdoor weinig kansen tot in de 83 minuut, toen Juanfran zomaar door mn verdediging heenliep en de 1-2 binnenschoot. Daarna begon Ajax met een wanhoopsoffensief en in de 93ste minuut scoort Galasek met een afstandschot de 2-2. In de verlenging was Ajax oppermachtig, totdat Lobont 5 minuten voor tijd een vrije trap niet goed vasthield, waardoor de net ingevallen Bakircioclu de 3-2 intikte. Daarna de wedtrijd rustig uitgespeeld en de beker was binnen

Verder ben ik na het ontslag van Van Basten bondscoach geworden en in de JC-schaal heb ik feijenoord met 3-0 van de mat gespeeld door een hattrick van Analoti Gerk
Цой жив
  vrijdag 24 maart 2006 @ 00:00:47 #125
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36315422
Sta 13de met Go Ahead. Laatste 3 wedstrijden met 1-0 verloren, terwijl ik elke keer beter ben. Spitsen missen belachelijk veel kansen, keeper van de tegenstander is elke keer weer man of the match.

Gelukkig is het seizoen bijna afgelopen en kan ik met een schone lei beginnen.

Go Ahead onder 21 jaar doet het, met dezelfde tactiek, een stuk beter.



[ Bericht 18% gewijzigd door Cart_man op 24-03-2006 00:11:57 ]
A.M.A.B
  vrijdag 24 maart 2006 @ 11:24:59 #126
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36322535
Seizoen afgemaakt. Laatste 3 wedstrijden riant gewonnen en daardoor als negende geëindigd. Kwam net 1 punt te kort voor de laatste plek in de nacompetitie, dat is een tegenvaller. Bartels was de held in de laatste wedstrijden, 3 gespeeld 7x gescoord.

Wat me trouwens mateloos irriteert aan het spel is dat ik nog geen enkele penalty heb weten te benutten. Alles is tot nu toe tegen gehouden door de keeper. Heel irritant...
A.M.A.B
pi_36327368
Met mijn Fiorentina gaat het nu best kut. Vorig seizoen tweede geeindigd, twee punten achter Milan. In de zomerstop Sivok, Maccarone, Gasbarroni, Galletti en Svensson gehaald. Toni, Fiore en Frey gingen weg. Hiervoor kwamen Carini en Owen terug. Dus je zou moeten zeggen dat ik een goed team had staan. Nu sta ik voor de winterstop negende, en er gaan maatregelen volgen.

Bojinov, groot talent, kan niet imponeren en wordt voor zeven miljoen verkocht aan Milan. Mascherano komt van River mijn team versterken. Maccarone speelt bagger en kan naar het tweede. Tamudo van Sociedad komt over naar mijn team. Hij mag proberen Owen uit de basis te spelen, waar ik toch niet helemaal tevreden over ben. Om de verdedigng te versterken komt Pablo over van Atletico Madrid. Svensson gaat dan uit de basis. Gelukkig is het bestuur aardig, en krijg ik regelmatig nieuwe financiele injecties.
De enige aankoop van de zomer die het wel naar behoren doet is Aruna. Ik vind hem nog niet goed genoeg voor de basis, maar als hij invalt of erin staat doet hij het altijd wel goed. Heeft al aardig wat goals mee gepikt.
pi_36330632
quote:
Op vrijdag 24 maart 2006 00:00 schreef Cart_man het volgende:
Sta 13de met Go Ahead. Laatste 3 wedstrijden met 1-0 verloren, terwijl ik elke keer beter ben. Spitsen missen belachelijk veel kansen, keeper van de tegenstander is elke keer weer man of the match.

Gelukkig is het seizoen bijna afgelopen en kan ik met een schone lei beginnen.

Go Ahead onder 21 jaar doet het, met dezelfde tactiek, een stuk beter.

[afbeelding]
Wie stel je zoal op Cart_man?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  vrijdag 24 maart 2006 @ 16:01:17 #129
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36331461
quote:
Op vrijdag 24 maart 2006 15:36 schreef methodmich het volgende:

[..]

Wie stel je zoal op Cart_man?


Vijf (Tuhuteru, Heije, Kuiper, Zwolle en Schotman) gaan er weg.

Volgend jaar komen:
- Randy Thenu (AMC)
- Mischa Salden (WB/M/A R)
- Dion Dickhoff (DMC)
- Andrea Sussi (D/WB L)
- Michael van der Kruis (DC)
- Julio Daniel Dos Santos (AMC)
- Ray Gian Carlo Fränkel (DC)
- Hiep Le Minh (AM L)
- Yannick Salem (AMR)

Maar heb een beetje spijt van een paar aankopen. Zitten toch drie onnodige aankopen bij (Thanu, Salem en Fränkel)
A.M.A.B
pi_36331885
Julio Dos Santos? Dat is een wereldaankoop met GAE!!!! Die zit bij Bayern München, die jongen.

Dickhoff is ook niet gek, al stel ik die bij Dordt vooral op als linksback.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  vrijdag 24 maart 2006 @ 16:23:06 #131
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36332157
Ik begreep ook niet waarom die van Bayern naar ons wilde komen. Zo ruim zit ik niet in de financiën. Zijn stats zijn overigen niet al te denderend hoor. Hij is wat traag.

Op linksback ga ik waarschijnlijk voor Jaliens volgend seizoen, rechts Göbel. Die heeft zich goed ontwikkeld afgelopen seizoen...
A.M.A.B
pi_36332858
Heb je Sjors Brugge, de vriend van Vaduz, nog in de selectie?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  vrijdag 24 maart 2006 @ 17:02:37 #133
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36333389
Ja, ook wel een aardige speler. Niet meer dan dat.
A.M.A.B
  zaterdag 25 maart 2006 @ 11:44:06 #134
110074 Der_Michael
C.E.O of Derrari
pi_36350189
Schumacher van Atletico Paranaense doet het ook erg goed bij Ajax voor mij heeft er al 38 gemaakt in 42 wedstrijden
'in this life, to earn your place you have to fight for it' - -Shakira
'I can't really imagine life without Formula One'- Michael Schumacher
'Women - always in trouble with them, but can't live without them' -Ayrton Senna
pi_36350912
Zelden zo succesvol geweest in CM/FM als met Sport Recife nu. We hebben zo'n beetje alles gewonnen waar we aan mee deden, dat wil zeggen: Pernambuco State Championship (2x), Second Division, First Division en de bekert. In het 1e seizoen op het hoogte niveau dus meteen de dubbel weten te pakken.
Eigenlijk is een carriere opbouwen in Brazilie te makkelijk. Er lopen zóveel goeie spelers rond die voor een prikkie te halen zijn. Kijk alleen al naar mijn basisteam, qua stats zou zo'n beetje iedereen mee kunnen ballen bij de Europese top:

GK: Joaquin Irigoytia, gekomen van Aldovisi voor 350k. Is ooit wereldkampioen geweest met Argentinie U20 in Qatar (1995).
DC: Nivaldo, gratis gehaald van Coritiba. Sterke, snelle en ervaren man.
DC: André Dias, voor 1,3m gekomen van Sao Paulo, waar hij uit de gratie was geraakt. Mijn sterverdediger.
DC: Julio Santos, voor 2,1m gehaald van Goias. Gewoon een betrouwbare man achterin.
WBL: Sandro, voor maar 300k gekocht van Cruzeiro en daarmee ook de beste koop. Multifunctioneel.
WBR: Russo, zat al bij Sport Recife. Eén van de beste rechtsbacks die ik ken.
DMC: Rodolfo Suares, gratis overgekomen van Fluminense. Zou niet misstaan bij de Europese top.
DMC: Junior, uit de gratie geraakt bij Vasco en voor 2m opgepikt door Sport Recife. Wordt de nieuwe Emerson genoemd.
AMC: Rafael Gaucho, gehaald via een ruil met een jeugdspeler uit mijn B-team. Ik lach me nu nog suf. Wát een speler.
SC: Marcelo Macedo, 2,5m moest de beste man kosten, maar hij scoort aan de lopende band.
SC: Nunes, mijn duurste man. Voor 3,7m gehaald van Internacional en een uitstekend koppel met Macedo.

Voor 12m heb je in Brazilie dus een team dat alles kan winnen. Nu de Copa Libertadores nog..
pi_36351723
Ik heb mijn eerste seizoen bij Chelsea erop zitten. Heb zowel de titel (17 pnt voorsprong) als de FA Cup gewonnen. In de Champions League verloor ik in de tweede ronde van Real Madrid... thuis 1-3 en uit won ik nog wel met 0-1 maar dat mocht niet baten...

Roman is erg tevreden, heb tot 2008 bij kunnen tekenen. Op naar seizoen 2... Het WK is trouwens gewonnen door Engeland dat in de finale Nederland versloeg, die baan als bondscoach van NL zit er voorlopig dus nog niet in. heb wel gesolliciteerd naar de job van bondscoach bij de Squadra Azurri...
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_36352141
Ik ben opnieuw begonnen in de Serie B met pescara, vorige keer kon ik via de playoffs daar nog promoveren, maar dat is me dit jaar niet weten te lukken, ik viel net buiten de playoffs omdat ik op het begin van het seizoen het team nog niet op de rails had. De laatste 10 wedstrijden werden wel (overtuigend) gewonnen, dus nu hoop ik dat de degradanten uit de Serie A niet m'n promotie komen verzieken in het 2e seizoen.
pi_36353394

Цой жив
pi_36354587
Mij is het nog nooit gelukt zo'n blessuregolf te krijgen, ben er eigelijk ook blij mee ook. Maar met mijn team doe ik nu alleen mee in de competitie, de beker en europees zijn nog ver weg. In de eerste ronde van de beker vloog ik er tegen Lecce al uit, dus ik hoef niet zoveel wedstrijden te voetballen per seizoen, scheelt wel in blessures denkik.
pi_36354691
quote:
Op zaterdag 25 maart 2006 14:58 schreef T1andonly het volgende:
Mij is het nog nooit gelukt zo'n blessuregolf te krijgen, ben er eigelijk ook blij mee ook. Maar met mijn team doe ik nu alleen mee in de competitie, de beker en europees zijn nog ver weg. In de eerste ronde van de beker vloog ik er tegen Lecce al uit, dus ik hoef niet zoveel wedstrijden te voetballen per seizoen, scheelt wel in blessures denkik.
Klopt maar gauw af, ik had eerder nooit last van blessures, tot nu
Цой жив
pi_36371688
Wat is de beste patch om nu te gebruiken?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  zondag 26 maart 2006 @ 10:28:59 #142
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_36372417
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 00:27 schreef Enchanter het volgende:

[..]

Ja het is gelukt , hij is weer wat blijer , mijn dank is groot
Toch niet dus , hij blijft ongelukkig en vindt nog steeds dat hij een basisplaats waard is , terwijl hij elke wedstrijd speelt
Ik ben inmiddels overleden
pi_36372873
quote:
Op zondag 26 maart 2006 06:26 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wat is de beste patch om nu te gebruiken?
De nieuwste.
pi_36373429
Link(s)?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36382294
Leuk hoor, tegen Cruzeiro. Maar 6 keer in een seizoen is iets teveel van het goede:

pi_36387490
quote:
Op zondag 26 maart 2006 11:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Link(s)?
Kijk even op http://www.sigames.com/downloads.php?type=view&id=365
pi_36391235
De magic touch bij Man U blijft uit, ik snap echt voor geen meter dat ze me er nog niet uitgekickt hebben. Ik snap er gewoon zoiezo nix van, ik probeer verschillende stijlen maar 't werkt allemaal voor geen meter.

Ik krijg echt op de broek van de "grote" jongens, al hield ik Chelsea op 2-2 (nr. 1 in PL). CL gaat wel aardig, 0-3 tegen Ajax dus de volgende ronde moet gehaald worden (met mij aan 't roer )
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36400598
quote:
Op zondag 26 maart 2006 17:39 schreef Butra het volgende:
Leuk hoor, tegen Cruzeiro. Maar 6 keer in een seizoen is iets teveel van het goede:

[afbeelding]
2-0
3-0
0-2
0-1

Cruzeiro is Recife's bitch, dat is duidelijk.
pi_36409685
Gvd ik kan mn savegame niet meer openen Voorlopig geen zin in op opnieuw te beginnen
Цой жив
pi_36410067
quote:
Op zondag 26 maart 2006 22:56 schreef Eric_Cantona het volgende:
De magic touch bij Man U blijft uit, ik snap echt voor geen meter dat ze me er nog niet uitgekickt hebben. Ik snap er gewoon zoiezo nix van, ik probeer verschillende stijlen maar 't werkt allemaal voor geen meter.

Ik krijg echt op de broek van de "grote" jongens, al hield ik Chelsea op 2-2 (nr. 1 in PL). CL gaat wel aardig, 0-3 tegen Ajax dus de volgende ronde moet gehaald worden (met mij aan 't roer )
Wat voor opstelling speel je dan? Man U is een club die met 'n aantal goede spelers best mee moet kunnen doen voor de titel hoor.
pi_36412491
Ook leuk.

11 pingels nemen en maar 2 scoren
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36412794
ik met arsenal tegen juve , juve scoren ze allemaal ,buffon red ze allemaal...
  maandag 27 maart 2006 @ 19:35:30 #153
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36413571
quote:
Op maandag 27 maart 2006 18:58 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ook leuk.

11 pingels nemen en maar 2 scoren
Doe je dan beter dan ik. Heb er nog geen 1 weten te scoren in een seizoen.
A.M.A.B
pi_36414007
quote:
Op maandag 27 maart 2006 17:37 schreef T1andonly het volgende:

[..]

Wat voor opstelling speel je dan? Man U is een club die met 'n aantal goede spelers best mee moet kunnen doen voor de titel hoor.
Ik ben begonnen met 'n 4-4-2 vanuit de verdediging voetballend:


Daarna een wat aanvallendere opstelling met 'n man achter de spitsen:


Toen deze niet wilde lukken ben ik aan de slag gegaan met 'n opstelling die me in 't verleden met Man U veel goed heeft gedaan (counterversie):


Toen deze opstelling niet wilde werken heb ik nog 'n 5-3-2 counter geprobeerd en deze werkt nog 't beste, al heb ik nog steeds moeite met scoren:


Van Nistelrooij scoort er af en toe 2 in 'n wedstrijd maar staat vaak droog, Rooney en Tevez (aangekocht) stellen helemaal teleur. Saha is gewoon te licht in mijn ogen, hij heeft ook geen geweldige stats.

Ferdinand organiseert de gatenkaas, en dat doet ie ge-wel-dig. Zelfs v.d. Borre (als 17 jarige) is stabieler achterin. Ik heb 't manco dat ik elke keer jonge spelers aantrek die in mijn ogen meteen moeten kunnen presteren, ik denk dat ik daarmee nu op m'n bek ga. In de winterstop heb ik Mascherano aangetrokken, dat is een aardige zet geweest. Hij zorgt wat meer voor rust op 't middenveld.
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36417731
Met Man U heb je volgens mij een redelijk budget. Ik weet niet of Karl Svensson al bij 'n topclub speelt, maar dat is een degelijke speler die je zonder problemen aan zou moeten kunnen trekken. Tevez die ontwikkeld zich meestal wel goed in de loop van de tijd, ik heb nu Kerlon naast hem staan en dat is een sterk duo met 'n heel aantal doelpunten per seizoen.

Ledesma (voornaam schiet me even niet te binnen) zou een goede aanwinst op het middenveld kunnen zijn, volgens mij heeft die ook het italiaansburgerschap dus dat is gunstig qua werkvergunning.
Ik zou zo niet kunnen wijzen waar het probleem ligt bij je team, maar van Nistelrooy moet je wel aan het scoren kunnen krijgen normaal.
pi_36417999
Svensson heb ik aangetrokken maar uitgeleend aan Norwich Waar hij dus nu super speelt, ik heb alleen geen mogelijkheid om 'm tussentijds terug te halen

Ledesma heeft bij mij (nog) geen Italiaanse nationaliteit, ik zie wel dat ie nu aan z'n 5e seizoen bezig is bij Lecce, dus wie weet na dit seizoen vanwege z'n lange verblijf daar. Ik heb Maduro ook nog, al staat die vaker achterin geposteerd.

Ik heb m'n team nu omgegooid en v. Nistelrooij, v.d. Sar en Ferdinand gepasseerd. Daarvoor staan Tevez, Howard en Brown nu in de basis. De eerste wedstrijd werd meteen met 5-0 gewonnen van Charlton, die 'n paar plaatsen boven mij staan. 2e wedstrijd 1-1 tegen Spurs die 'n plaats boven me staan.
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36421156
sivok is echt goed geworden met de 6.03 patch



na 1 seizoen hem em al een tijd op reject all offers en toch blijven ze bieden...
pi_36421224
Tering speel het veels te weinig voor een houder van een FM fansite, vanaf deze week weer is meer gaan doen
West Ham supporters, check: Dutchirons
Dutch Football Manager Site!
Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
pi_36431909
quote:
Op maandag 27 maart 2006 21:45 schreef Eric_Cantona het volgende:
Svensson heb ik aangetrokken maar uitgeleend aan Norwich Waar hij dus nu super speelt, ik heb alleen geen mogelijkheid om 'm tussentijds terug te halen

Ledesma heeft bij mij (nog) geen Italiaanse nationaliteit, ik zie wel dat ie nu aan z'n 5e seizoen bezig is bij Lecce, dus wie weet na dit seizoen vanwege z'n lange verblijf daar. Ik heb Maduro ook nog, al staat die vaker achterin geposteerd.

Ik heb m'n team nu omgegooid en v. Nistelrooij, v.d. Sar en Ferdinand gepasseerd. Daarvoor staan Tevez, Howard en Brown nu in de basis. De eerste wedstrijd werd meteen met 5-0 gewonnen van Charlton, die 'n paar plaatsen boven mij staan. 2e wedstrijd 1-1 tegen Spurs die 'n plaats boven me staan.
Je moet niet zoveel van tactiek wisselen.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_36432058
quote:
Op maandag 27 maart 2006 21:37 schreef T1andonly het volgende:
Met Man U heb je volgens mij een redelijk budget. Ik weet niet of Karl Svensson al bij 'n topclub speelt, maar dat is een degelijke speler die je zonder problemen aan zou moeten kunnen trekken. Tevez die ontwikkeld zich meestal wel goed in de loop van de tijd, ik heb nu Kerlon naast hem staan en dat is een sterk duo met 'n heel aantal doelpunten per seizoen.

Ledesma (voornaam schiet me even niet te binnen) zou een goede aanwinst op het middenveld kunnen zijn, volgens mij heeft die ook het italiaansburgerschap dus dat is gunstig qua werkvergunning.
Ik zou zo niet kunnen wijzen waar het probleem ligt bij je team, maar van Nistelrooy moet je wel aan het scoren kunnen krijgen normaal.
Frolan
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36432100
ook een goede goedkope middenvelder is Heastad uit noorwegen speelt by start moet je wel large of misschien ook medium database hebben... hij is soms 1.5 mil ofzo anders is die 4 mil zijn stats zijn niet te super maar hij speelt echt goed... hij is een soort gravesen
pi_36432740
quote:
Op maandag 27 maart 2006 19:48 schreef Eric_Cantona het volgende:


Toen deze opstelling niet wilde werken heb ik nog 'n 5-3-2 counter geprobeerd en deze werkt nog 't beste, al heb ik nog steeds moeite met scoren:
[afbeelding]
Dit is een variant op mijn taktiek. Misschien eens proberen om de wingbacks wat aanvallender te laten spelen, dwz, pijltje iets meer naar voren doortrekken. Om je spitsen te ondersteunen zou je ook 1 van de middenvelder door kunnen schuiven en er een AMC van maken.
En inderdaad, niet te vaak wijzigen van taktiek, dat werkt gewoon niet.
  dinsdag 28 maart 2006 @ 14:05:17 #163
51794 Rahl
Life is just a game we play
pi_36432936
Mijn spel doet ineens raar
Kan tijdens de wedstrijd niet meer van scherm veranderen (ie. van overview naar player ratings), alleen nog maar tijdens highlights
Iemand een idee wat er mis is? 't Is gewoon onhandig zo
'Very funny Scotty, now beam down my clothes.'
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
pi_36433818
Ik speel zonder highlights. Gewoon zo snel mogelijk

Seizoen 2009/2010:

Milan: Ik heb Ramos, Mascherano, Palladino, Paletta en Sweinsteiger gekocht en ik doe het nu goed in de competitie en in de CL.
Aldershot: Ik ben gepromoveerd naar League 2 en in het begin ging het slecht en verloor na 11 pingels van Fulham voor de League Cup. De laatste 7 wedstrijden of zo win ik aan een stuk door en gaat het geweldig. Ik heb geen grote aankopen gedaan eigenlijk alleen jonge transfervrij spelers. Maar ik heb ook geen geld en kan niet meer dan 2000 man trekken
Argentinie: Al geplaatst voor het WK 2010 en meestal win ik wel de meeste wedstrijden
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  dinsdag 28 maart 2006 @ 15:11:31 #165
51794 Rahl
Life is just a game we play
pi_36434988
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 14:33 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik speel zonder highlights. Gewoon zo snel mogelijk
ik normaal ook, maar highlights zijn de enige manier om een ander schermpje te zien nu
'Very funny Scotty, now beam down my clothes.'
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
pi_36438221
Ik ben alweer bezig met mijn vijfde seizoen bij Heerenveen.

Dit is nu mijn selectie:


Ik speel al die tijd al met dezelfde tactiek en het werkt nog steeds heel goed.

Gewonnen prijzen:
2005/2006: Kampioen Eredivisie.
2006/2007: JC schaal, Kampioen Eredivisie, Beker.
2007/2008: Kampioen Eredivisie.
2008/2009: JC schaal, Kampioen Eredivisie, Champions League.

Het vijfde seizoen is alweer bijna afgelopen en ik ben heb de heenwedstrijd van de halve finale CL alweer gewonnen van Bayern uit met 4-2. Ook ben ik met nog vijf wedstrijden te spelen kampioen geworden.
pi_36438678
2 Nederlanders. Prutser
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36438699
De Copa Libertadores is binnen hier.
In de finale, die over 2 wedstrijden ging, moesten we aantreden tegen River Plate. Uit waren we stukken beter, maar kwamen we niet verder dan 1-1. Thuis was River ietsjes beter, maar stond het na 90 minuten 2-2. Godzijdank geldt de uit-doelpunten-regel niet in de CL, dus werd het verlengen en uiteindelijk strafschoppen. Keeper Irigoytia wist 1 pingel te stoppen, wat uiteindelijk beslissend was.
Overigens moet de echte competitie pas beginnen voor Recife, maar hebben we er al wel 45 (!!) officiele wedstrijden op zitten. Komen we uit op zo'n 80 wedstrijden, aan het einde van het jaar. Achterlijk veel.
pi_36438876
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 13:31 schreef EnGCatjuh het volgende:

[..]

Je moet niet zoveel van tactiek wisselen.
Ik wissel echt niet vaak hoor, tuurlijk krijgt 't team de kans om aan de formatie te wennen. Maar als na 5 tot 10 wedstrijden geen ommekeer is, dan zal ik toch iets moeten doen. Ik stond echt op 't randje van ontslag. De supporters hebben 'n groep opgericht om me eruit te werken, maar ik heb nu contractverlenging aangeboden gekregen en heb de maandelijkse prijzen (speler, talent en trainer v.d. maand) nu wel binnen. Dus ik verwacht dat 't nu bergopwaarts gaat
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36439252
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 17:00 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
2 Nederlanders. Prutser
Goede Nederlanders zijn gewoon moeilijk te krijgen. Ik ben nu bezig zoveel mogelijk jonge en talentvolle Nederlandse spelers naar Heerenveen te halen. Ook komt Biseswar in de zomerstop transfervrij. In mijn reserves heb ik al zo'n tien beloften die met veel talent.

Het is wel jammer, maar vooral Brazilianen zijn veel beter én veel goedkoper. Zonder hen had ik nooit de top kunnen halen.
pi_36440871
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 17:00 schreef Butra het volgende:
De Copa Libertadores is binnen hier.
In de finale, die over 2 wedstrijden ging, moesten we aantreden tegen River Plate. Uit waren we stukken beter, maar kwamen we niet verder dan 1-1. Thuis was River ietsjes beter, maar stond het na 90 minuten 2-2. Godzijdank geldt de uit-doelpunten-regel niet in de CL, dus werd het verlengen en uiteindelijk strafschoppen. Keeper Irigoytia wist 1 pingel te stoppen, wat uiteindelijk beslissend was.
Overigens moet de echte competitie pas beginnen voor Recife, maar hebben we er al wel 45 (!!) officiele wedstrijden op zitten. Komen we uit op zo'n 80 wedstrijden, aan het einde van het jaar. Achterlijk veel.
Das juist leuk. Je kan met 2 teams spelen
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36440883
Voor de tweede keer achter elkaar de CL gewonnen. Net als vorig seizoen weer de finale tegen Liverpool. Deze keer na penalties.

pi_36441088
Ik ben nu bezig met de patch. Hoe moet je hem openen of opslaan om hem te activeren?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36441317
Gewoon het bestand uitvoeren en instructies volgen.
pi_36441766
Ik kreeg een vraag met opslaan of openen
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36442138
Heb je het bestand gedownload? Zo nee, dan moet je het eerst opslaan en dan openen.
pi_36445901
Gelukt

Ga nu spelen met

PSV
Anderlecht
Lyon
Sao Paulo
Los Angeles Galaxy
Chelsea
Juventus
Rangers
Boca Juniors
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36445999
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 21:05 schreef DiegoArmandoMaradon... het volgende:
Gelukt

Ga nu spelen met

PSV
Anderlecht
Lyon
Sao Paulo
Los Angeles Galaxy
Chelsea
Juventus
Rangers
Boca Juniors
Allemaal tegelijk ?
  dinsdag 28 maart 2006 @ 21:26:59 #179
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_36446542
iemand die hem gaat halen voor de 360 ?
pi_36448238
Ja allemaal
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36449803
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 17:00 schreef Butra het volgende:

Overigens moet de echte competitie pas beginnen voor Recife, maar hebben we er al wel 45 (!!) officiele wedstrijden op zitten. Komen we uit op zo'n 80 wedstrijden, aan het einde van het jaar. Achterlijk veel.
Godskolere, komt er ook nog de Copa Sudamericana bij. Tel er maar 10 bij op. Duurt wel lang zo, een seizoen.
pi_36450585
Vind je het niet leuk dan?

Je kan super veel prijzen halen
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36454038
superleague patch all geprobeerd,alle topteams in 1 league..
pi_36456718
Met zoveel teams haal je iig elk seizoen wel een prijs binnen!
God is gewoon een denkbeeldig vriendje voor volwassenen!
Vakantie
pi_36458849
Ben met Hartlepool vorig seizoen gedegradeerd uit The Championship terug naar de League One. Volgend seizoen speel ik echter weer in de Championship. Tweede geworden met 5 punten voor.

Adam Boyd gaat, net zoals 2 seizoenen geleden, topscorer worden van de League One. Dit keer met 33 goals. Nummer 2(29 goals) en nummer 3 spelen bij Kampioen Doncaster. Nummer 4 bij nummer 17 Gillingham, dus is de nummer 5 de enige nog die Boyd in kan halen, want die speelt bij nummer 3 Barnsley.
Die moet dan wel in de 2 of 3(ivm het halen van de playofffinale) wedstrijden 14 keer scoren..

Verder heb ik ook mijn eerste prijs gehaald. Ik heb nadat ik in de Noordelijke Finale LDV Vans Trophy 2x Oldham versloeg een Landelijke Finaleplaats veilig gesteld. Hierin moest ik aan treden tegen Grays, uit de Conference. De finale werd met 4-0 gewonnen.
pi_36462895
Hmm, ik moet er ook weer eens tijd voor maken, ik mis het. Ben nog altijd met Milan en Denemarken...
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_36465199
TVP.
pi_36465260
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 23:07 schreef Butra het volgende:

[..]

Godskolere, komt er ook nog de Copa Sudamericana bij. Tel er maar 10 bij op. Duurt wel lang zo, een seizoen.
Waar komt Recife vandaan dan
pi_36465496
quote:
Op woensdag 29 maart 2006 16:05 schreef Jasza het volgende:

[..]

Waar komt Recife vandaan dan
Brazilie volgens mij
pi_36465567
Noord Brazilie
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  woensdag 29 maart 2006 @ 17:07:37 #191
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36467301
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 22:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ja allemaal
Lekker goedkoop elkaars spelers kopen zeker.

[ Bericht 3% gewijzigd door Cart_man op 29-03-2006 18:26:00 ]
A.M.A.B
  woensdag 29 maart 2006 @ 18:13:58 #192
51794 Rahl
Life is just a game we play
pi_36469137
Die foto's van regens
'Very funny Scotty, now beam down my clothes.'
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
pi_36481438
Binnenkort deze game op de 360, maar hoelang kun je eigenlijk doorspelen qua seizoenen enzo? En krijg je dan gewoon random nieuwe spelers ofzo na een paar jaar?
pi_36481475
Op de pc weet ik niet hoelang je door kunt spelen, maar zeker tientallen jaren. En elk jaar komen er weer nieuwe jeugdspelers bij, ja.
pi_36482665
quote:
Op donderdag 30 maart 2006 00:32 schreef Nywuob het volgende:
Op de pc weet ik niet hoelang je door kunt spelen, maar zeker tientallen jaren. En elk jaar komen er weer nieuwe jeugdspelers bij, ja.
Je kan theoretisch eeuwig doorgaan, alleen kan je pc t op t gegeven moment niet echt meer aan geloof ik en t spel wordt wat trager volgens mij.
  donderdag 30 maart 2006 @ 08:50:41 #196
51794 Rahl
Life is just a game we play
pi_36484275
Je savegame word echt huge na heel lang spelen
'Very funny Scotty, now beam down my clothes.'
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
  donderdag 30 maart 2006 @ 09:07:18 #197
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36484451
Moet je FMsave downloaden. Die haalt onnodige dingen uit je savegame. Staat op www.sortitoutsi.net.
A.M.A.B
  donderdag 30 maart 2006 @ 09:09:19 #198
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_36484478
ik zat in fm 2005 nog als regen kwam ik er bij Feyenoord bij
pi_36491628
Is ergens een website waar een turtorial staat die wat makkelijker is dan die van de game zelf, en ergens waar je hem in het nederlands kan downloaden ( niet het hele spel downloaden maar alleen de Nederlandse taal) want ik heb em alleen in het engels.
[14.gif]
pi_36497881
quote:
Op donderdag 30 maart 2006 14:09 schreef Chen het volgende:
Is ergens een website waar een turtorial staat die wat makkelijker is dan die van de game zelf, en ergens waar je hem in het nederlands kan downloaden ( niet het hele spel downloaden maar alleen de Nederlandse taal) want ik heb em alleen in het engels.
Tjek Sortitoutsi, SI-games of Dugout. Daar is vast wel meer te vinden, ik ben te lui om 'n link te geven. Google is your best friend
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36498291
quote:
Op donderdag 30 maart 2006 00:30 schreef devv05 het volgende:
Binnenkort deze game op de 360, maar hoelang kun je eigenlijk doorspelen qua seizoenen enzo? En krijg je dan gewoon random nieuwe spelers ofzo na een paar jaar?
het was tot 2030 dacht ik
pi_36499129
quote:
Op donderdag 30 maart 2006 17:35 schreef OreO het volgende:

[..]

het was tot 2030 dacht ik
Vet. Deze game moet ik echt hebben.
pi_36499352
Volgens mij kan je zolang als je zelf wil doorspelen hoor.
pi_36500737
Ik heb nu m'n formatie helemaal gevonden, ik ben los v. Nistelrooij scoort aan de lopende band en de verdediging staat degelijk



Deze opstelling heb ik in 'n counter- en wat aanvallendere versie, tot nu toe werkt 't aardig. Es kijken hoever ik nog in de PL kan komen. In de CL heb ik in de uitwedstrijd Schalke met 1-0 verslagen dus dat moet ook nog 'n ronde verder kunnen
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36519234
Goed, ben gister dus weer verder gegaan.... Nadeel van een groot team eindelijk ervaren: je bent met interlands zoveel spelers kwijt.

Mocht 3x tegen messina achter elkaar:

6-0 gewonnen voor de beker toen dus de interlands: van mijn 23 man selectie was ik er 18 kwijt...
2-0 gewonnen competitie en 1-2 gewonnen beker. Friendlies voor denemarken geregeld tegen Nederland ( ) Argentinie en Faroer Eilanden.

Goed nieuws: Rosenberg is weer beter na 6 maanden blesureleed...
Ik twijfel nog hoe ik wil spelen: heb veel dure en goede spitsen maar speel het liefst 4-3-3 waarbij Rosenberg mijn eerste keuze is. Maar dan moet je dus spelers als Shevshenko en Gildardino van 25 miljoen elk op de bank zetten.

opstelling:

---------------------Cesar------------------
Trabelsi - Kompany - Diarra - Kadladze
--------------Gatuso - Pirlo----------------
Aruna-------------Kaka----------Vd Vaart
-----------------Rosenberg----------------

Reserve: o.a. Nesta, Gilardino, Shevshenko, Mitea, Dida

Aruna en van de Vaart trekken naar de centrale aanval, Trabelsi en Kadladze lopen mee op, evenals Pirlo en Gatuso.

Soort van Opstelling als hierboven, alleen dan de vleugel middenvelders dus schuin naar voren, de mc is een amc en de vmc mee opkomend net als de vleugelverdedigers

Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_36519765
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 11:51 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Goed, ben gister dus weer verder gegaan.... Nadeel van een groot team eindelijk ervaren: je bent met interlands zoveel spelers kwijt.

Mocht 3x tegen messina achter elkaar:

6-0 gewonnen voor de beker toen dus de interlands: van mijn 23 man selectie was ik er 18 kwijt...
2-0 gewonnen competitie en 1-2 gewonnen beker. Friendlies voor denemarken geregeld tegen Nederland ( ) Argentinie en Faroer Eilanden.

Goed nieuws: Rosenberg is weer beter na 6 maanden blesureleed...
Ik twijfel nog hoe ik wil spelen: heb veel dure en goede spitsen maar speel het liefst 4-3-3 waarbij Rosenberg mijn eerste keuze is. Maar dan moet je dus spelers als Shevshenko en Gildardino van 25 miljoen elk op de bank zetten.

opstelling:

---------------------Cesar------------------
Trabelsi - Kompany - Diarra - Kadladze
--------------Gatuso - Pirlo----------------
Aruna-------------Kaka----------Vd Vaart
-----------------Rosenberg----------------

Reserve: o.a. Nesta, Gilardino, Shevshenko, Mitea, Dida

Aruna en van de Vaart trekken naar de centrale aanval, Trabelsi en Kadladze lopen mee op, evenals Pirlo en Gatuso.

Soort van Opstelling als hierboven, alleen dan de vleugel middenvelders dus schuin naar voren, de mc is een amc en de vmc mee opkomend net als de vleugelverdedigers

aruna een goede speler?????
Dat is wel vrij onrealistisch van het spel...
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36519857
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 12:07 schreef Genjuro het volgende:

[..]

aruna een goede speler?????
Dat is wel vrij onrealistisch van het spel...
Hij doet het anders prima hier, misschien heb jij wel een andere Aruna?
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_36520792
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 11:51 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Goed, ben gister dus weer verder gegaan.... Nadeel van een groot team eindelijk ervaren: je bent met interlands zoveel spelers kwijt.

Mocht 3x tegen messina achter elkaar:

6-0 gewonnen voor de beker toen dus de interlands: van mijn 23 man selectie was ik er 18 kwijt...
2-0 gewonnen competitie en 1-2 gewonnen beker. Friendlies voor denemarken geregeld tegen Nederland ( ) Argentinie en Faroer Eilanden.

Goed nieuws: Rosenberg is weer beter na 6 maanden blesureleed...
Ik twijfel nog hoe ik wil spelen: heb veel dure en goede spitsen maar speel het liefst 4-3-3 waarbij Rosenberg mijn eerste keuze is. Maar dan moet je dus spelers als Shevshenko en Gildardino van 25 miljoen elk op de bank zetten.

opstelling:

---------------------Cesar------------------
Trabelsi - Kompany - Diarra - Kadladze
--------------Gatuso - Pirlo----------------
Aruna-------------Kaka----------Vd Vaart
-----------------Rosenberg----------------

Reserve: o.a. Nesta, Gilardino, Shevshenko, Mitea, Dida

Aruna en van de Vaart trekken naar de centrale aanval, Trabelsi en Kadladze lopen mee op, evenals Pirlo en Gatuso.

Soort van Opstelling als hierboven, alleen dan de vleugel middenvelders dus schuin naar voren, de mc is een amc en de vmc mee opkomend net als de vleugelverdedigers

Rosenberg in de basis en Shevchenko en Gilardino op de bank?
pi_36520988
Waarom speel je met zulke spitsen in godsnaam geen 2 spitsen systeem?
God is gewoon een denkbeeldig vriendje voor volwassenen!
Vakantie
pi_36521861
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 12:52 schreef M3THoD_MAN het volgende:
Waarom speel je met zulke spitsen in godsnaam geen 2 spitsen systeem?
Omdat hij met 4 aanvallend ingestelde spelers speelt al?
pi_36524333
Maar als je zulke spitsen hebt, dan ga je toch niet met één spits spelen.
pi_36524669
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 14:46 schreef Nywuob het volgende:
Maar als je zulke spitsen hebt, dan ga je toch niet met één spits spelen.
Nee die kunnen vdvaart gemakkelijk uit de basis houden, dus dan zou ik gewoon een topspits erin zetten.
pi_36526019
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 14:57 schreef T1andonly het volgende:

[..]

Nee die kunnen vdvaart gemakkelijk uit de basis houden, dus dan zou ik gewoon een topspits erin zetten.
VDV word bij mij vaak de beste middenvelder van de wereld....
  vrijdag 31 maart 2006 @ 15:53:55 #214
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_36526296
Ik speel nog steeds 2005
Ben trouwens wel redelijk begaafd in het spel volgens mij
Vorige spel met Feyenoord in het seizoen 2012 ofzo al alles gewonnen wat er te winnen valt, helaas met WK's en EK's minder geluk (2x finale verloren).

Op dit moment bezig met Stoke City in the Championship, doelstelling is eindigen in de middenmotor, maar sta toch dik 4e met nog uitzicht op het kampioensschap en 4 wedstrijden te gaan

Doe het trouwens altijd met dezelfde opstelling, die ik helemaal uitgewerkt heb
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  vrijdag 31 maart 2006 @ 16:01:05 #215
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36526503
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 15:53 schreef MarkNMGN het volgende:
Doe het trouwens altijd met dezelfde opstelling, die ik helemaal uitgewerkt heb
[afbeelding]
Die heb ik nog nooit werkend gekregen met mijn team. Is ongeveer zoals de Feijenoordtactiek...
A.M.A.B
pi_36528088
quote:
Op donderdag 30 maart 2006 18:19 schreef Jasza het volgende:
Volgens mij kan je zolang als je zelf wil doorspelen hoor.
ja je hebt gelijk
pi_36528708
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 15:44 schreef magic_dreamer het volgende:

[..]

VDV word bij mij vaak de beste middenvelder van de wereld....
Hij wordt misschien gekozen tot beste middenvelder, maar dat zegt echt niet zoveel. Er zijn tientallen veel betere middenvelders in het spel.

[ Bericht 1% gewijzigd door Nywuob op 31-03-2006 17:21:01 ]
pi_36534856
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 12:07 schreef Genjuro het volgende:

[..]

aruna een goede speler?????
Dat is wel vrij onrealistisch van het spel...
Heb hem ook gekocht en hij doet het goed hoor. Staat weliswaar niet in de basis, maar heeft dan ook aardig wat voor zich.

Ik zit redelijk op de schopstoel bij Fio. Sta 7e, terwijl ik het jaar ervoor tweede werd. Ik heb geinvesteerd in topspelers, maar dat komt er niet uit.
Zit alvast na te denken wat ik wil als ik ontslagen wordt. Ik heb al veel standaardcompetities gehad, dus wil wel eens wat anders. Iemand een idee? Zat zelf aan Brazilie te denken, Corinthians ofzo. Weet niet of iemand hier ervaring mee heeft? Of Argentinie? Of een ander leuk land ergens in de wereld. Er moeten wel een beetje goede spelers rondlopen en een redelijk budget zijn.
  zaterdag 1 april 2006 @ 02:47:53 #219
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36542940
net voor de 3e keer op rij kampioen geworden met Milan..

over een weekje CL finale tegen everton , als dat geen 5-0 wordt


Ik ga maar eens hele elftal vernieuwen..
heb nu alweer 7 jonge spelers naar A team gehaald van de junioren..
Heb ook Vucinic van Lecce eindelijk weten binnen te trekken..
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
  zaterdag 1 april 2006 @ 09:11:12 #220
51794 Rahl
Life is just a game we play
pi_36544346
Ik heb nét het kampioenschap gemist aan Juve (ben Milan). Juve stond 2 punten voor, en ik moest nog een wedstrijd inhalen tegen het laaggeklasseerde Palermo. Nadat ik in de eerste helft niet scoorde voelde ik hem al aankomen, en ja hoor, in de 75ste kom ik op achterstand. 1-0 verloren en het kampioenschap gaat aan mn neus voorbij. Nog 2 wedstrijden te gaan en die zie ik juve niet verliezen


EDIT:
Terwijl ik dit typ verliest Juve van Inter en win ik van Siena. Juventus!

EDIT2:
En dan in stijl de laatste wedstrijd met 8-2 van Lecce winnen

EDIT3:
Alle awards gewonnen (behalve topscorer van de serie a), 8 van 11 spelers in het Team van het jaar zijn van mij, mijn speler heeft de mooist goal van t jaar gemaakt... hoezo totale dominatie?

* Rahl is nogal euforisch op t moment

[ Bericht 18% gewijzigd door Rahl op 01-04-2006 09:34:51 ]
'Very funny Scotty, now beam down my clothes.'
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
pi_36551716
Ik heb 't eerste seizoen bij Man Utd afgerond. Uiteindelijk 5e geworden, slechte klassering natuurlijk maar toch 'n sterke comeback van de 12e plaats met 'n indrukwekkende serie overwinningen. Daarmee 'n nieuw contract verdiend, alleen geen transferbudget. Ik moet 't doen met de opbrengsten van andere transfers
In de Champions League gestrand in de halve finale tegen PSV met 0-0 en 1-0. In de FA-cup ook de halve finale gehaald. Al met al 'n teleurstellend seizoen, maar door de goede reeks nog enigszins bevredigend geëindigd. Door de 5e plaats heb ik gelukkig nog Europees voetbal gehaald.

Es kijken hoe 't nieuwe seizoen gaat, 't zal beter gaan, dat kan haast niet anders
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36552450
Joehoe, ik snap er al wat meer van maar nog niet helemaal.... Weet er iemand waar ik een goede FAQ of Tutorial (niet die in de game) kan vinden?
[14.gif]
pi_36552490
quote:
Op zaterdag 1 april 2006 15:56 schreef Chen het volgende:
Joehoe, ik snap er al wat meer van maar nog niet helemaal.... Weet er iemand waar ik een goede FAQ of Tutorial (niet die in de game) kan vinden?
www.manutd.nl misschien wel, anders het forum daarvan
  zondag 2 april 2006 @ 01:41:27 #224
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_36567525
Ben begonnen met het almachtige Carlisle United

Sta wel stijf onderaan na een halve competitie. Terwijl ik uit de eerste 7 wedstrijden nog 10 punten haalde, daarna is het echt ontzettend bergafwaarts gegaan
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
  zondag 2 april 2006 @ 02:07:01 #225
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_36568066
Ben inmiddels in seizoen 3 met AS Roma.

1e seizoen: UEFA Cup gewonnen en 2e in de competitie.
2e seizoen: CL gewonnen, Europese supercup, Italiaanse beker en 3e in de competitie.
3e seizoen: Italiaanse supercup gewonnen..

Enige doel is dus nog om Serie A te winnen.

Belangrijkste aankopen: Marco Motta (Udinese, VVL), Daniel Niculae (Rapid Boekarest, SC) Simon Vukcevic (Saturn, AMLC) en Perea (Atletico Madrid, VC)

Selectie:
Tactiek is een simpele 4-4-2 flat.


Edit: Ik zie nu pas dat MSN schermpje sorry

[ Bericht 9% gewijzigd door DatMeenJeNiet op 02-04-2006 02:12:27 ]
pi_36580305
Iemand een oplossing voor het volgende probleem:
Ik kan tijdens de wedstrijd niks wijzigen, dus niet wisselen of tactische aanpassingen doen. En dat is erg irritant en totaal niet te doen. Ik werk trouwens met de laatste patch voor fm2006.
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
  zondag 2 april 2006 @ 16:18:51 #227
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36580561
Wat heb je met je wereldkeeper Curci gedaan ?
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
pi_36580627
quote:
Op zondag 2 april 2006 16:08 schreef SoA-Holic het volgende:
Iemand een oplossing voor het volgende probleem:
Ik kan tijdens de wedstrijd niks wijzigen, dus niet wisselen of tactische aanpassingen doen. En dat is erg irritant en totaal niet te doen. Ik werk trouwens met de laatste patch voor fm2006.
Hoezo kan dat niet
  zondag 2 april 2006 @ 16:34:20 #229
101011 Eric_Cantona
"Au Revoir"
pi_36581007
quote:
Op zondag 2 april 2006 16:08 schreef SoA-Holic het volgende:
Iemand een oplossing voor het volgende probleem:
Ik kan tijdens de wedstrijd niks wijzigen, dus niet wisselen of tactische aanpassingen doen. En dat is erg irritant en totaal niet te doen. Ik werk trouwens met de laatste patch voor fm2006.
Heb je misschien 'n verkeerde skin? Ik heb dat ook wel eens gehad en met 'n andere skin ging dat wel..
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36581051
Dat kan, maar waarom kan je niet wisselen. kan je nergens op drukken of wat?
  zondag 2 april 2006 @ 16:37:47 #231
101011 Eric_Cantona
"Au Revoir"
pi_36581091
Volgens mij valt de teamnaam dan net buiten 't beeld of zo ja, zoiets was 't bij mij als ik me niet vergis..
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36581429
quote:
Op zondag 2 april 2006 16:21 schreef Jasza het volgende:

[..]

Hoezo kan dat niet
Dat vraag ik mij dus ook af
Ik ben gewoon manager van mijn team, dus geen assistent ofzo. En nu verlies ik net met 2-1 bij Barca uit door een late goal van hun. Tja, en ik wou nog zo graag mn tactiek wijzigen.

Ik zal op een later tijdstip even een fotootje plaatsen.
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
pi_36581537
Maar je kan dus nergens op klikken ? dat is wel heel vaag.
  zondag 2 april 2006 @ 17:00:54 #234
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_36581640
quote:
Op zondag 2 april 2006 16:18 schreef VinnieJones het volgende:
Wat heb je met je wereldkeeper Curci gedaan ?
Staat normaal in de basis.. maar is (weer eens) geblesseerd( 3 maanden) dus ff bij reserves gezet, anders heb ik een te grote selectie.
pi_36581659
Ik kan alleen op hoogtepunten en weergave drukken. Die 3e optie zit er niet tussen. En ik heb zo ook geen zin meer om door te gaan, eindigde net een wedstrijd met 3 blessuregevallen.
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
pi_36581675
quote:
Op zondag 2 april 2006 17:01 schreef SoA-Holic het volgende:
Ik kan alleen op hoogtepunten en weergave drukken. Die 3e optie zit er niet tussen. En ik heb zo ook geen zin meer om door te gaan, eindigde net een wedstrijd met 3 blessuregevallen.
Andere skin al geprobeerd
  zondag 2 april 2006 @ 17:32:07 #237
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_36582449
Ik ben weg bij Forest Green Rovers , nadat voor de 3e keer , de uitbreiding van het Stadion werd tegengehouden door boze buurtbewoners .

Gelukkig zochten ze bij Omniworld nog een manager , jammer genoeg hebben die nog minder te besteden dan FGR.
Ik ben inmiddels overleden
  zondag 2 april 2006 @ 19:26:11 #238
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_36585890
Mijn hemel, in de 15e minuut een knokpartij, 2 keer rood voor mij, niks voor hun. Ja, dan ben je kansloos he, en dan nog "maar" 4-1 eraf gaan
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
  zondag 2 april 2006 @ 19:28:23 #239
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_36585953
Lol ik ben regelmatig beter met 10 man dan met 11 echt vaag.
  zondag 2 april 2006 @ 19:42:41 #240
101011 Eric_Cantona
"Au Revoir"
pi_36586376
quote:
Op zondag 2 april 2006 19:26 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Mijn hemel, in de 15e minuut een knokpartij, 2 keer rood voor mij, niks voor hun. Ja, dan ben je kansloos he, en dan nog "maar" 4-1 eraf gaan
'n knokpartij Dat heb ik nog nooit meegemaakt, zie je dan die bolletjes op elkaar springen?
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36591772
quote:
Op zondag 2 april 2006 17:02 schreef Jasza het volgende:

[..]

Andere skin al geprobeerd
Jij bent de man!
Dat was het probleem dus, mijn stone skin v1.1 functioneerde dus niet goed. Thanx
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
  zondag 2 april 2006 @ 22:29:54 #242
101011 Eric_Cantona
"Au Revoir"
pi_36592702
En bedankt

Ik was degene die deze optie aandroeg
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36597067


blessure golfje laatste wedstrijd gaf me er nog 3 bij..
pi_36597260
1-1-2006

Juve: 1e 2e ronde CL, Beler kwartfinale, Cambiasso gekocht
Anderlecht: 2e plaats, uitgeschakeld in de CL, Lovenkrands, Vayrinen en Beasley gekocht
PSV: 4e plaats, 2e ronde CL, Abraham, Pellerano en Pareja gekocht
Chelsea: 2e plaats(3 nederlagen op rij), uitgeschakeld in de league cup, 2e ronde CL
Rangers: Uitgeschakeld in CL, League Cup halve finale, gedeeld eerste met Celtic. Castelen en Emerton gekocht
Lyon: 1e plaats, 2e ronde CL, Anelka gekocht
Los Angeles: Eerste in de MLS, eerste ronde play-offs uitgeschakeld, Jean(reserve van Sao Paulo) gekocht
Sao Paulo: 4e plaats in de competitie, 1e ronde in de Sud Americana naar huis, geen spelers gekocht of verkocht
Boca: 3e plaatst, 2e ronde Sud Americana naar huis, paar talenten en Clemente Rodiguez gekocht.
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  maandag 3 april 2006 @ 01:49:33 #245
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_36597714
Gepromoveerd met Stoke City via play-offs naar The Premiership in m'n eerste seizoen

Komt voor een groot deel door goede leenspelers van topclubs uit the Premiership te hebben het hele jaar door.
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  maandag 3 april 2006 @ 01:54:58 #246
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_36597764
quote:
Op maandag 3 april 2006 01:01 schreef OreO het volgende:
[afbeelding]

blessure golfje laatste wedstrijd gaf me er nog 3 bij..
Das kut al is er 1 ding kutter en dat is je skin.
pi_36597864
nee joh mooie skin
pi_36598193
Hoe kan je voorkomen dat Aisati na het eerste jaar transfervrij weg gaat?

Hij gaat nu naar MU
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36598272
Nieuw contract?
pi_36598286
Wanneer?

Ik heb hem wel een nieuw contract aangeboden maar dat is dus schijnbaar niet goed genoeg. Volgens mij kan hij vanaf zijn 17e of 18e wel een contract tekenen maar loopt dat maar tot 2006
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36599645
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 14:46 schreef Nywuob het volgende:
Maar als je zulke spitsen hebt, dan ga je toch niet met één spits spelen.
Rosenberg legt er in mijn systeem gewoonlijk 38 in een seizoen in ( CL/Beker/comp) en kan niet goed spelen in een 4-4-2. Deed ie bij Ajax al, en hier weer... Verder heb ik liever controlerende spelers als Pirlo en Kaka en aanvallende middenvelders, die het middenveld overeind houden. Helaas heeft Rosenberg een kuitblesure gehad voor 5 maanden, waardoor ik wel met Shevshenko en Gilardino moest spelen. 4-4-2 met opkomende middenvelders. Lig inmiddels wel uit de CL (verloren van Everton 1-2 ag, waarbij Everton de winnaar van vorig jaar was) in de finale tegen Inter voor de beker... En verloren van Roma met 5-3 waardoor ik nu 2e sta.
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_36599661
Weet iemand wat de systeemeisen zijn voor dit spel, en wat in de praktijk werkbaar is
pi_36604081
praktijk goed werkbaar toch zeker 1 gig ram en een processor rond de 3000
je kan ook met 256 en 1ghz al spelen, maar het detail is dan minimaal
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36607021
so ff opnieuw begonnen

Mn toekomstig-irl amateurploegje(KSK Kallo) via de editor in de Belgische derde klasse geplaatst.

Nu 500k euro schuld doordat de club het stadion gekocht heeft, ik had maar 3 spelers in mn ploegje vanaf de start, en ik kan geen enkele echte goede transfer regelen, amper geld voor lonen.

Ondertussen wel al wat goede braziliaanse trainers binnegehaald, dus dat moet lukken. Hopelijk ga ik niet falliet en kan ik erin blijven

Dit wordt de grootste uitdaging in mn fm geschiedenis
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36607167
Je haalt eerst trainers binnen en dan spelers?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36608116
quote:
Op maandag 3 april 2006 14:17 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Je haalt eerst trainers binnen en dan spelers?
yep

Ik wil altijd eerst 4 sterren in elk compariment van de training

Dan haal ik de spelers binnen, ik heb toch gewoon elke speler die wou komen gekocht(voor 0¤) of gehuurd
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36608720
dubbel, iets te enthousiast geloof ik
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
pi_36608767
quote:
Op maandag 3 april 2006 15:10 schreef SoA-Holic het volgende:
[quote]Op zondag 2 april 2006 22:29 schreef Eric_Cantona het volgende:
En bedankt

Ik was degene die deze optie aandroeg
Dan wil ik jou ook bedanken
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
  dinsdag 4 april 2006 @ 00:05:35 #259
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36628357
Het gaat weer erg lekker bij mij..
3 seizoen bij Milan
The dubbel Serie A + CL

Wat wel kut van het spel is, er is te weinig interesse in mijn spelers.
Of het moet echt zo'n wereldspeler zijn..

Heb nu binnengehaald:
Vucinic, Ronaldinho en Andriolo (of zoiets, goede VC)

Maar wil een aantal "bank"spelers kwijt die al tegen de 30 zitten..
Ze spelen met mijn unieke rotatie systeem toch wel makkelijk zo'n 20 wedstrijden mee per seizoen, alleen wil ik deze speeltijd liever aan mijn junioren gunnen..

Niemand wil ze kopen:
Iemand geinteresseerd in Ugur Yildirim(ja hij doet 't goed! ) , Hugo Viana, Hamit Altintop en Del Horno
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
  dinsdag 4 april 2006 @ 12:39:01 #260
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_36636819
Op dit moment nog steeds bezig met Stoke City in The Premiership, en het gaat geweldig goed
Paar goede aankopen gedaan (van der Sar, Forsell) en talentjes gekocht (v/d Ouweland ?, Adu, Boutahar)
Begin v/d competitie: 6 wedstrijden gespeeld, 3 gewonnen, 2 gelijk, 1 verloren.. en sta daarom nu op een 6e plaats met degradatiekandidaar nr. 1

Ik heb trouwens door het hele jaar door veel blessures, kan ik dit het beste oplossen door m'n trainingsmethodes te verminderen (ik train nu vol door maandag t/m vrijdag)
Ik heb hem al een beetje aangepast, maar nog steeds elke week wel 2 blessures of meer


[ Bericht 26% gewijzigd door MarkNMGN op 04-04-2006 12:45:39 ]
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  dinsdag 4 april 2006 @ 15:25:29 #261
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_36641978
Gedegradeerd met Carlisle. Laatse wedstrijd moest ik winnen, nr 22 had namelijk verloren. Met rust sta ik 4-2 voor, 4 minuten voor tijd wordt het 4-4

Vervolgens ontslagen

Kijken wat ik es verder gaat doen
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
  dinsdag 4 april 2006 @ 20:44:23 #262
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_36652669
Ik ben begonnen met Utreg

Paar kleine transfers: Luwano Garcia(VVV), Mwila(Orgrypte), Ionescu (Univ. Craiova) en Zsusschen(TOP Oss).

Uitgaande: Shew A Tjon.

1e wedstrijd sta binnen 42 minuten 1-5 voor tegen NEC nu al geen zin meer
pi_36657301
Heeft deze game nou regelmatig updates met nieuwe spelers enzo of niet?
pi_36657335
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 22:39 schreef devv05 het volgende:
Heeft deze game nou regelmatig updates met nieuwe spelers enzo of niet?
Op de pc wel ja
pi_36658338
Op de 360 hopelijk ook. Als ze er maar geen geld voor gaan vragen
  dinsdag 4 april 2006 @ 23:14:47 #266
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_36658536
Op de 360 wss ook wel.. want er zullen heus nog wel patches worden uitgebracht.. en dan wss met data.
pi_36687586
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 00:05 schreef VinnieJones het volgende:
Het gaat weer erg lekker bij mij..
3 seizoen bij Milan
The dubbel Serie A + CL

Wat wel kut van het spel is, er is te weinig interesse in mijn spelers.
Of het moet echt zo'n wereldspeler zijn..

Heb nu binnengehaald:
Vucinic, Ronaldinho en Andriolo (of zoiets, goede VC)

Maar wil een aantal "bank"spelers kwijt die al tegen de 30 zitten..
Ze spelen met mijn unieke rotatie systeem toch wel makkelijk zo'n 20 wedstrijden mee per seizoen, alleen wil ik deze speeltijd liever aan mijn junioren gunnen..

Niemand wil ze kopen:
Iemand geinteresseerd in Ugur Yildirim(ja hij doet 't goed! ) , Hugo Viana, Hamit Altintop en Del Horno
Welk bedrag heb je voor Ronaldinho neergelegd? Ik vraag me af hoever ik ongeveer moet gaan voor die jongen, wil 'm toch graag eens bij Man Utd in de formatie achter Ruudje hebben
"If you're not a manc, you're a wank"
  woensdag 5 april 2006 @ 22:24:17 #268
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36691411
free !!

zijn contract liep af, en ik kon t niet laten. ook al is hij inmiddels al 31 geworden..
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
pi_36696311
quote:
Op woensdag 5 april 2006 22:24 schreef VinnieJones het volgende:
free !!

zijn contract liep af, en ik kon t niet laten. ook al is hij inmiddels al 31 geworden..
Dat heb ik nu met del piero die wil ik ook graag hebben
  donderdag 6 april 2006 @ 09:41:11 #270
51794 Rahl
Life is just a game we play
pi_36699263
quote:
Op woensdag 5 april 2006 20:46 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Welk bedrag heb je voor Ronaldinho neergelegd? Ik vraag me af hoever ik ongeveer moet gaan voor die jongen, wil 'm toch graag eens bij Man Utd in de formatie achter Ruudje hebben
Bij mijn Milan game heb ik al eens 57 miljoen geboden, maar hij wil gewoon niet weg daar

Wel gratis Beckham overgenomen, word een goeie coach ook.
'Very funny Scotty, now beam down my clothes.'
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
pi_36700950
Topspelers zijn vaak alleen weg te krijgen voor astronomische bedragen!
God is gewoon een denkbeeldig vriendje voor volwassenen!
Vakantie
  donderdag 6 april 2006 @ 13:50:47 #272
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_36706628
Ben nu met Fiorentina begonnen. 6e na 10 wedstrijden, terwijl ik tot de degradatiekandidaten behoor. Niet echt nieuwe spelers gekocht nog. Wel al 2 die ik half ownde nu helemaal. En Fiore en Frey heb ik on loan, wil ik kopen, maar die willen zelf niet
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
pi_36710300
Ben met Fiorentina als 2e geeindigd. 4-4-2 Diamand Attacking (AML & AMR worden MC)
God is gewoon een denkbeeldig vriendje voor volwassenen!
Vakantie
  donderdag 6 april 2006 @ 17:36:39 #274
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36713974
Merk dat Fiorentia heel erg in is hier.. Zal wel aan 't sfeer in Antemio Franchi liggen

Ik ben er ook begonnen aan mijn loopbaan daar niet van

Karl Svensson heb ik nu ook een bod op gedaan trouwens.. Speelt bij mij nu al 4 jaar bij Messina..
Chivu krijg ik maar niet los bij Roma.
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
  donderdag 6 april 2006 @ 18:09:06 #275
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_36714793
Fiorentina voordelen in het spel op een rijtje

- Goed spelersmateriaal voorhanden (Toni, Fiore, Frey, Ujfalusi)
- Leuke talentjes aanwezig (Pazzini, Montolivo, Bojinov, Donadel)
- Bij het begin zit je ruim onder je wagebudget, wat ervoor zorgt dat je EN mensen goed salaris kan bieden, EN voor veel winst per maand
- Die winst krijg je, althans ik, zonder te vragen available voor transfers (van 3,5 bij de start naar 8 miljoen budget na 15 wedstrijden )
- Je wordt beschouwd als serieuze degradatiekandidaat, dus veel kun je niet fout doen
- Dat paars is zoooooooo mooi
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
pi_36715116
Ik ben kampioen geworden met AZ heb heel lang 9 punten voor gestaan op Feyenoord maar op het einde verspeelde ik veel punten en moest ik hopen dat Feyenoord de laatste wedstrijd gelijk speelde en dat deden ze met 4-4 en ik won gelukkig
Beker uitgeschakeld via penelty`s tegen Feyenoord in de kwartfinale
Uefa cup ook in de kwartfinale eruit gegaan tegen Roma die duidelijk te sterk waren.

Ik heb ook in het seizoen 20 miljoen aan transfergeld verdient.
was daardoor wel bang dat ik daardoor slechter zou presteren in de competitie en dat deed ik dus ook.
Vooral een vleugelspeler die ik voor 10 miljoen had verkocht had ik pas moeten laten verkassen aan het einde van het seizoen want toen kreeg ik pas een goede vervanger voor hem weer.
Trainingsfaciliteiten zijn verbeterd en stadion word met 4209 plaatsen uitgebreid.

Ik speel ook voor het eerst in deze FM zonder echte spelers was daardoor ook verrast dat ik zoveel goede spelers zou krijgen bij AZ.
  donderdag 6 april 2006 @ 18:32:17 #277
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36715482
ik vind dat spelers verkopen en winst maken toch wel het leukste aan 't spel eerlijk gezegd.
Beetje onderhandelen enzo..

Jammer dat bij dit spel, niet zo veel interesse is in je spelers..
Wel interesse maar niemand die met een zak geld komt vragen om een speler
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
pi_36715920
quote:
Op donderdag 6 april 2006 18:32 schreef VinnieJones het volgende:
ik vind dat spelers verkopen en winst maken toch wel het leukste aan 't spel eerlijk gezegd.
Beetje onderhandelen enzo..

Jammer dat bij dit spel, niet zo veel interesse is in je spelers..
Wel interesse maar niemand die met een zak geld komt vragen om een speler
Ja daar heb ik ook last van.
Koop ook veel talenten voor de toekomst maar doordat er geen dragende spelers weggaan en mijn talenten zich doorontwikkelen krijg je na een tijdje teveel ongelukkige spelers
pi_36716327
quote:
Op donderdag 6 april 2006 18:09 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Fiorentina voordelen in het spel op een rijtje

- Goed spelersmateriaal voorhanden (Toni, Fiore, Frey, Ujfalusi)
- Leuke talentjes aanwezig (Pazzini, Montolivo, Bojinov, Donadel)
- Bij het begin zit je ruim onder je wagebudget, wat ervoor zorgt dat je EN mensen goed salaris kan bieden, EN voor veel winst per maand
- Die winst krijg je, althans ik, zonder te vragen available voor transfers (van 3,5 bij de start naar 8 miljoen budget na 15 wedstrijden )
- Je wordt beschouwd als serieuze degradatiekandidaat, dus veel kun je niet fout doen
- Dat paars is zoooooooo mooi


Inmiddels het derde seizoen ingegaan. Omdat het tweede seizoen zwaar ruk ging ik bijna ontslagen ben wat mutaties doorgevoerd. Vooral op het middenveld. Tiago aangekocht, Ricardinho aangekocht en Foggi kwam gratis binnenlopen. Hierdoor is Montolivio redelijk overbodig geworden, maar die hou ik nog even. Romagnoli mag wel naar een andere club uitzien. In de spits staan nu Owen en Tamudo samen, waar eerst deze twee afwisselden en Pazzini een vaste plaats had. Donadel is verkocht voor een paar miljoen. Tevens is Cudicini gekomen als eerste of tweede doelman. Voorlopig nog als tweede. Hitzelberger is gekomen als backup voor de linksbackpositie, die lange tijd onderbezet was. Hetzelfde gold voor de rechtsback, waar eerst Ujfalusi speelde. Hiervoor heb ik Ricksen en Gokdeniz aangekocht.

Gelukkig mag het resultaat er ook naar wezen. De competitie begint bijna, maar het gaat weer als vanouds. Alle wedstrijden ruim gewonnen, met als uitschieter de 14-0 tegen AB voor de Intertoto. Ik hoop dat dit een mooi seizoen wordt. Enige nadeel is dat Tiago er gelijk weer het halve seizoen uit ligt.

Mijn team:
Gk: Carini - Cudicini
DL: Grosso - Hitzelberger
DR: Gokdeniz - Ricksen
DC: Monsoreau - Dainelli
DC: Pablo - Ujfalusi - Svensson
MC: Sivok - Mascherano
MCL: Ricardinho - Foggi - Montolivio
MCR: Tiago - Galletti - Gasbarroni
AMC: Kranckjar - Marcelinho
FC: Owen - Aruna
FC: Tamudo - Pazzini
  donderdag 6 april 2006 @ 19:34:11 #280
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_36717463
Gokdeniz? Karadeniz?
  donderdag 6 april 2006 @ 20:11:57 #281
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_36718727
Wat is dat trouwens met keepers uitlenen in Italie

Echt elk team leent elkaars keeper zo'n beetje
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
pi_36718745
Hmm, moet Gorlitz zijn. Oud HSV speler.
pi_36732353
Ik zit nu bij FC Kopenhagen waar ik het eerste seizoen Kampioen ben geworden. Ook heb ik de Royal League gewonnen en de bekerfinale gehaald. In de Uefa Cup na de winterstop uitgeschakeld tegen Sevilla.

Nu ben ik net begonnen met het tweede seizoen en ben bezig met de kwalificatie voor de Champions League. Ik begon in de tweede kwalificatieronde tegen Artmedia, wat simpel eindigde in 12 - 0 over twee wedstrijden. De derde en laatste ronde speel ik tegen CSKA Moskou, waarvan ik de eerste wedstrijd uit al met 6 - 2 heb gewonnen.

Ik heb voor het nieuwe seizoen flink wat geld uitgegeven om goede spelers te halen. Dit is nu mijn elftal:

GK: Kameni (Olejnik)
DR: Varela (Collen)
DL: Zonneveld (Ingrao)
DC: Andreasen (Gioda)
DC: Burdisso (Hangeland)
DMC: Mascherano (Didot)
MR: Malbranque (Djuric)
ML: Blondel (Roger)
AMC: Källström (Kranjcar)
FC: Genro (Rosenberg)
FC: Roncatto (Karadas)

Een veel te goed elftal voor de Deense competitie, maar ik wil ook op Europees niveau meekunnen.
pi_36732405
is toch geen uitdaging.....
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 15:05 schreef Eric_Cantona het volgende:
Mijn game met Milan begint zowaar goed te verlopen. Ik heb 'n tactiek waar de tegenstanders geen raad mee weten. Sheva en Káka scoren er op los en de verdediging staat als 'n huis met Nesta en Kompany centraal achterin

Dit is mijn opstelling:
[afbeelding]

Met Maldini, Mikel, Huntelaar, Maduro, Gilardino, Jankulovski en Kalac/Stenild op de bank heb ik een aardige selectie al zeg ik 't zelf Inzaghi, Stam, Serginho, Ambrosini, Vogel, Rui Costa en Amoroso kunnen wat mij betreft vertrekken. Ze zijn te oud en/of niet op 't niveau waarop ik wil acteren Ik wil nog wel 'n nieuwe keeper aantrekken, Akinfeev of Arenas.
HIGH5!
pi_36732647
Ik speel met Eendracht Aalst en ben na drie seizoenen nu gepromoveerd van divisie 3B naar de eerste divisie. Club is financieel gezond en faciliteiten geupgraded. Nu ik naar de hoogste klasse ben gepromoveerd is het nu ook een full-time profclub geworden. Grootste kracht is toch wel mijn uitgebreide groep Columbianen. Voordeel in Belgie is dat er lage lonen zijn en geen restricties op buitenlanders. Daarnaast kun je wel hoge transfersommen vragen bij de vooral Franse clubs die veel shoppen in België. Is toch wel een van mijn leukste potjes deze. Ik plaats binnenkort mijn selectie wel, die nu aanzienlijk versterkt is met ondermeer de komst van Beslija en Wamfor.
Three two one I'm the bomb
And I'm ready to go off on your ship
pi_36732934
Kijk! dit lijkt mij ook een leuke uitdaging!
die ga ik ook aan! dit weekend ga ik mn potje starten
bij Eendracht Aalst word ik manager, competities: nl, bel, ........ suggesties?
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 11:03 schreef Peregrijn het volgende:
Ik speel met Eendracht Aalst en ben na drie seizoenen nu gepromoveerd van divisie 3B naar de eerste divisie. Club is financieel gezond en faciliteiten geupgraded. Nu ik naar de hoogste klasse ben gepromoveerd is het nu ook een full-time profclub geworden. Grootste kracht is toch wel mijn uitgebreide groep Columbianen. Voordeel in Belgie is dat er lage lonen zijn en geen restricties op buitenlanders. Daarnaast kun je wel hoge transfersommen vragen bij de vooral Franse clubs die veel shoppen in België. Is toch wel een van mijn leukste potjes deze. Ik plaats binnenkort mijn selectie wel, die nu aanzienlijk versterkt is met ondermeer de komst van Beslija en Wamfor.
HIGH5!
pi_36738700
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 11:15 schreef larsje_larsje het volgende:
Kijk! dit lijkt mij ook een leuke uitdaging!
die ga ik ook aan! dit weekend ga ik mn potje starten
bij Eendracht Aalst word ik manager, competities: nl, bel, ........ suggesties?
[..]
Ik speel met België, Engeland, Spanje en Italië als competities. Grootste database.
Three two one I'm the bomb
And I'm ready to go off on your ship
pi_36740514
Football Manager 2006 voor de Xbox 360 is binnen zo meteen even proberen
  vrijdag 7 april 2006 @ 15:32:35 #289
103389 johannes1986
Voetbalfreak & PSV-Fan
pi_36740515
Ik speel sinds kort met Valencia, dat is ook leuk Ze hebben een goed elftal natuurlijk, maar de Spaanse competitie is erg zwaar, denk alleen maar aan de aanwezigheid van Barcelona, Real Madrid, Deportivo La Coruna, Sevilla, Villareal, Real Betis Sevilla en Atlético Madrid, die allemaal beter of even goed zijn als Valencia. Bovendien is er weinig geld en wel schulden die afgelost moeten worden.

Via de intertoto ( Hamburger SV, Lazio Roma en Athletic Bilbao ) ben ik in de Uefa Cup gekomen, na Orlen uitgeschakeld te hebben speel in nu de groepsfase.Thuis tegen Dinamo Boekarest werd gewonnen en uit tegen Partizan Belgrado gelijkgespeeld. Daar kom ik dus wel doorheen.
Ik lig helaas al uit de beker, Lorca werd verslagen, maar Celta de Vigo counterde zich in een thuiswedstrijd naar 1-0.
In de competitie sta ik nog net 1e, met 1 punt voor op naaste belager Barcelona, alles zit nog dicht bij elkaar. Ik heb 22 punten uit 9 wedstrijden. Ik won onder meer de traditoneel lastige uitwedstrijd tegen Real Betis Sevilla met 1-3 , en uit bij Real Madrid met 1-2

Mijn opstelling:

Canizares ( Mora, Francis )

Curro Torres ( Miguel )
Ayala ( Verdonck )
Marchena ( Lombaerts )
Fábio Aurélio ( Emini )

Angulo ( Rufete, Jorge Lopez )
Albelda ( Baraja )
Aimar ( Edu )
Vicente ( Regueiro, Bravo )

Villa ( Kluivert )
Mista ( Palacio )

Emini was transfervrij, Verdonck, Lombaerts en Bravo werden voor 1 miljoen gulden of minder gekocht, en Palacio kostte me een rib uit mijn lijf met 11 miljoen gulden. Totale besteding: 12,5 miljoen gulden. Daartegenover staat het vertrek van Butelle, Moretti en Navarro, zij legden 11,25 miljoen gulden in het laatje.
pi_36748977
Ik snap er nog niet heel veel van, heb er geen boekje bij en zou eerst wel eens de basics ergens duidelijk willen leren Het begint al bij het maken van de opstelling, hoe kan ik die spelers nou qua vaardigheden met elkaar vergelijk net zoals in PES? Dat je zeg maar die twee figuren over elkaar ziet. Nu is er geen touw aan vast te knopen.
  vrijdag 7 april 2006 @ 21:58:09 #291
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36751946
wow ..

Ik dacht ik probeer met Milan iets nieuws..
Speel ik met 3-3-4

Wordt ik eerst oefenpotje 5-1 afgemaakt door ajax..
Daarna in Ittaliaanse supercup 5-1 verlies tegen Palermo
Speelde wel met veel jonkies, maar ook basisspelers kwamen in actie..

Nog weekje voor competitie start, ga maar weer terug naar het vertrouwde 4-4-2 counter..
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
  vrijdag 7 april 2006 @ 23:06:37 #292
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_36753967
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 20:15 schreef devv05 het volgende:
Ik snap er nog niet heel veel van, heb er geen boekje bij en zou eerst wel eens de basics ergens duidelijk willen leren Het begint al bij het maken van de opstelling, hoe kan ik die spelers nou qua vaardigheden met elkaar vergelijk net zoals in PES? Dat je zeg maar die twee figuren over elkaar ziet. Nu is er geen touw aan vast te knopen.
Op PC is het mogelijk om te vergelijken.. moet ook wel op XBOX360 mogelijk zijn.

Ik raad je allereerst aan het boekje te lezen die dr bij zit.
En even gidsen te lezen op www.manutd.nl
pi_36755132
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 23:06 schreef DatMeenJeNiet het volgende:

[..]

Op PC is het mogelijk om te vergelijken.. moet ook wel op XBOX360 mogelijk zijn.

Ik raad je allereerst aan het boekje te lezen die dr bij zit.
En even gidsen te lezen op www.manutd.nl
Mja, ik heb er dus geen boekje bij das het lastige Dus ik zoek meer een beginnersguide/tutorial ergens Dat vergelijken kan ik wel doen nu, maar dan zie je alleen spelers leeftijd vs leeftijd enzo, niet de vaardigheden zoals bij PES in 1 figuur zeg maar...
  zaterdag 8 april 2006 @ 00:06:00 #294
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_36755335
je bent de enige die hem op de 360 heb denk
  zaterdag 8 april 2006 @ 01:29:56 #295
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_36757152
Met Fiorentina uiteindelijk 5e geworden in het eerste seizoen, Europees voetbal dus veiliggesteld. En dat voor een degradatiekandidaat

Voor het nieuwe seizoen alweer veel van mn nieuwe transferbudget van 15 M besteed (Zo'n 11 M) .... Nieuw zijn Mido en Carboni als spitsen, de ene voor de basis (Pazzini heup gebroken, lang weg) ander als talentvolle back-up. Middenveld zijn gekocht: Borrielo, Rui Costa, Esposito en Brocchi. Borrielo als basislinksmid (Montolivo is helaas vertrokken, naar de Serie B, terwijl hij nog wel voor Italie heeft gespeeld bij mij ... en hij wou ook niet teruggekocht worden door mij ), Rui Costa en Esposito mogen vechten voor achter de spits. Brocchi als back-up. Achterin is Paolo Cannavaro erbij gekomen voor in de basis, en Frey voor op goal.

Ik ben nogal fan van spelers bij een club uit datzelfde land, misschien een tic. Anywayz, hier mijn opstelling hoe ik de Serie A en Europa ga veroveren

GK: Frey (Lupatelli)
DR: Pancaro (Maggio)
DC: Ujfalusi (Gambini)
DC: P. Cannavaro (Di Loreto)
DL: Pasqual (----)
DM: Donadel (Brocchi)
DR: Bojinov (Do Prado)
DL: Borrielo (----)
AMC: Esposito/Rui Costa
FC: Mido (Pazzini)
FC: Toni (Carboni)

Zoals je ziet, beide AMC's mogen nog uitvechten wie er basisklant wordt, en op de linkerkant kan ik zowel op het middenveld als in de verdediging nog iemand gebruiken (iemand niet dure, goede suggesties ?)

Verder nog comments, ik hoor het wel


O ja, weg zijn dus Martin Jorgensen, Nakata, Vryzas, Crejas, Montolivo en Guigou. Dusch
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
pi_36760704
Ik heb met Man Utd Frey ook aangekocht als eerste keeper, hij doet 't niet verkeerd al haalt ie geen echt hoge gemiddeldes. Voor de linker vleugel heb ik Evra en Richardson, maar in de PL viel me nog 'n andere speler op: Leighton Baines. Is misschien wat voor jou, Boezelaar.

[ Bericht 1% gewijzigd door Eric_Cantona op 08-04-2006 14:20:50 ]
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36764036
quote:
Op zaterdag 8 april 2006 00:06 schreef jorienvdherik het volgende:
je bent de enige die hem op de 360 heb denk
Beginnersguide voor de PC zal wel grotendeels hetzelfde zijn, alleen andere knoppen enzo denk. Maar bij een reviewexemplaar zit geen boekje en dat is vooral bij deze game lastig
pi_36764252
Net met Excelsior een competitie begonnen, heb net in de voorbereiding met 2-0 van Alavés gewonnen
pi_36765876
Als ik "volledig scherm" uit vink om een actief venster te krijgen krijg ik een foutmelding. Hij zegt dat ik moet kijken of mijn instellingen van mijn beeldscherm wel goed zijn. Iemand een idee hoe ik dat moet oplossen?
Ik heb een ATi Radeon X800 XT PE 256 mb video kaart
pi_36765931
Even -small_screen -windowed achter de opstartregel dumpen, dus: "c:/directory/fm.exe" -small_screen -windowed

Dan komt ie in een venster te staan
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_36766182
quote:
Op zaterdag 8 april 2006 14:41 schreef Eric_Cantona het volgende:
Even -small_screen -windowed achter de opstartregel dumpen, dus: "c:/directory/fm.exe" -small_screen -windowed

Dan komt ie in een venster te staan
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')