abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_36005198
Gepromoveerd met Sport Recife. Na 10 wedstrijden stonden we 10 punten achter op de nummer 1 en leken we kansloos. Daarna begon het elftal als een gek te draaien en 4 wedstrijden voor het einde werd de koppositie gepakt en niet meer afgestaan.
Om tegen ploegen als Corinthians en Sao Paulo een kans te maken moest er wat ervaring bijkomen. Kom ik me toch Rivaldo tegen bij AS Roma. Transfer-listed voor maar 150k.
Zn eerste wedstrijd krult-ie er meteen 2 ballen in en staat Sport Recife al bij zn favoriete clubs. Rare kerel.
pi_36005835
quote:
Op maandag 13 maart 2006 19:36 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:

[..]

Vanwege de knaken?

En gaat het ten koste van je spelers of transferbudget?
Nee, bij Heerenveen kan het gewoon niet. Het lijkt dan eerst wel doorgang te vinden omdat het bestuur ermee instemt, maar als puntje dan bij paaltje komt dan steken omwonenden er een stokje voor.

Als het wel doorgaat, dan kost het wel geld, ja. Net als het upgraden van de trainingsfaciliteiten. Er gaat dan geld van de balans af, dus niet van het transferbudget volgens mij.
pi_36005863
quote:
Heeft die geen random potential? Hij is wel zeer goed, zeker voor zijn leeftijd.
  dinsdag 14 maart 2006 @ 00:27:12 #55
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_36010780
quote:
Op maandag 13 maart 2006 17:46 schreef EnGCatjuh het volgende:

[..]

Kijk eens naar de 'squad status' die je hem hebt gegeven. Misschien dat dat lager is dan een 'first team player'. Als je dat veranderd komt het misschien allemaal wel weer goed tussen jullie. ^^
Ja het is gelukt , hij is weer wat blijer , mijn dank is groot
Ik ben inmiddels overleden
pi_36013325
Ik ben trouwens na 2 seizoenen al gepromoveerd naar de Serie A met mijn club Pescara, nu gaan m'n beste spelers weg voor relatief veel geld en moet ik vechten tegen degradatie
pi_36014707
quote:
Op maandag 13 maart 2006 22:06 schreef Nywuob het volgende:

[..]

Heeft die geen random potential? Hij is wel zeer goed, zeker voor zijn leeftijd.
Zou best kunnen, want ik had 'm nog nooit gezien. Of hij is er met de nieuwe (data) patch pas ingekomen. Zn favoriete positie is helaas wel linksbuiten, maar voorlopig doet hij het uitstekend als diepste spits.
pi_36018378
ben hier nog coach met Milan, gaat allemaal wel redelijk, kwart finale CL, halve finale beker, en 1e in het kampioenschap. Helaas teveel geld waardoor ik grote aankopen gedaan heb, neemt een beetje de lol van het spelletje weg. Misschien aan het einde van het seizoen terug naar Nederland of alleen doorgaan met Denemarken...
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_36030473
3de promotie op rij met maidenhead, 2de op evenveel punten als de kampioen maar slechter doelpuntensaldo, en 6 punten voor op de 3de

League 1 nu, 6 "promising" spelers in mn selectie, met name scorza eindelijk te pakken gekregen en jonge enkele brazilianen en een -21 spanjaard, de rest van mn selectie aangevuld met wat in ongenade gevallen ex-premier league spelers, wat betere trainers en betere trainingsuitrusting

Ook Blondel(belgisch international en groot talent) binnegehaalt via part exchange voor een sukkelspeler, hoe ik dat gedaan heb weet ik niet, maar hij is erg welkom

Ryan Giggs zit nu in mn reserve elftal, is niet veel meer waard in 2008 maar een backup speler/coach voor maar 1.5k euro in de maand is niks

Ik schat weer directe promotie , en ik heb nu eindelijk genoeg mensen voor mn geliefde winger tactic te gebruiken
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36045648
ik weet niet of iemand ooit de zelfde bug gehad heeft maar ik had de US Cup na penalties gewonnen en bij de nieuwsberichten staat dat ik verloren heb. Bovendien prijsde ik wat spelers voor hun goede spel maar dat viel ook in de verkeerde aarde. Ik denk dat ik misschien nu wel ontslagen wordt.

Iemand die dit ook ooit meegemaakt heeft?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36056606
quote:
Op maandag 13 maart 2006 22:06 schreef Nywuob het volgende:

[..]

Heeft die geen random potential? Hij is wel zeer goed, zeker voor zijn leeftijd.
er is ook een verschil tussen welke patch 6.03 /6.02 met 6.03 schijnt scorza ook niet zo goed te zien
pi_36057108
Scorza wordt redelijk tot zeer goed. Hij heeft 150 t/m 180 potential ability, volgens mij. Variërend van spel tot spel.
pi_36061469
Wie is eigenlijk de beste speler in het hele spel?
pi_36062077
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 17:14 schreef T1andonly het volgende:
Wie is eigenlijk de beste speler in het hele spel?
hangt van spel tot spel af
Beste speler is ook relatief, ik zou eerder zeggen beste op welke positie, beste targetman, beste spelmaker

Targetman is voor mij iaquinta en eddie johnson(koop deze snel en je kunt hem na een jaar of 2 voor het tiendubbele verkopen)

in de spits henry

spelmaker die jonge zweed, ik kan niet meer op zn naam komen

keeper Cech en Buffon

de rest ligt dichter bij elkaar, en ben ik niet in gespecialiseerd
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36062954
De beste spitsen lijken mij Adriano en Ibrahimovic, zeker omdat ze een stuk jonger zijn dan bijvoorbeeld Henry en Shevchenko.
pi_36062988
Ronaldinho begint met de hoogste ability en heeft dacht ik ook het hoogste potentieel
pi_36065904
Weet iemand nog een goede RB voor me Fiorentina team>? Ujfalusi zit de hele tijd te zeiken dat ie weg wil en dan weer niet en dan weer wel. dus dies naar PSV vertrokke voor 4,5mil. VDBorre wil 60000per week en kan maar 36000 geven... heb rond de 11mil. Trasfer budget. ( Moet een Europeaan zijn)

[ Bericht 5% gewijzigd door MakaveliTheDon op 15-03-2006 19:55:40 (update) ]
-AJAX AMSTERDAM-
pi_36069259
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 19:49 schreef MakaveliTheDon het volgende:
Weet iemand nog een goede RB voor me Fiorentina team>? Ujfalusi zit de hele tijd te zeiken dat ie weg wil en dan weer niet en dan weer wel. dus dies naar PSV vertrokke voor 4,5mil. VDBorre wil 60000per week en kan maar 36000 geven... heb rond de 11mil. Trasfer budget. ( Moet een Europeaan zijn)
Nicky Hunt.

-

Heb nu een savegame waar ik begon bij Basel, daar heb ik twee jaar gezeten. Twee keer kampioen, één keer nationale beker gewonnen. Eén keer bij de laatste 16 in de Uefa Cup, een jaar daarna gekwalificeerd voor de CL-groepfase. Daarin werd ik vierde in een poule met Benfica, PSV en Chelsea. Kansloos natuurlijk, wel thuis gestunt door met 1-0 te winnen van Chelsea.

Daarna m'n biezen gepakt en naar Palermo in de Serie A vertrokkken. Ik moest ze behoeden voor degradatie, en dat lukte. Sterker nog, ik werd vijfde en dus kwalificatie voor Europa.

Maar toch na één jaar vertrokken, want Ajax toonde interesse. Zit daar nu, en ben kampioen geworden met vijf punten voorsprong op PSV. In de Uefa Cup uitgeschakeld door Real Madrid in de 8ste finale...
pi_36082494
Bij mij is Scorza qua stats niet super. Hij heeft 3 doelpunten in de competitie. Nu moet ik er wel bij zeggen dat in de competitie Adam Boyd 53 keer gescoord heeft, Lee Bullock 2e staat bij mij met 6 en Scorza met nog 2 anderen 3e op 3.

Wel heeft Scorza een van de meeste assists van de competitie. Antony Sweeney heeft er 12 en staat 1e. Scorza heeft er 11.

Heb me met Hartlepool geplaatst voor de play-offs. Hopelijk kan ik promoveren naar de Championship. Een divisie waar Hartlepool nog nooit gespeeld heeft. Het zou dus een unicum zijn!
pi_36084995
Ik ben ook met dit spel bezig, en het is echt leuk. Ik speel met Ural Yekaterinburg, 1e divisie van Rusland. Ural is gene hoogvlieger, maar het gaat best redelijk. Start van de competitie was echt een ramp, ik ik stond op een gegeven moment laatste. daarna een nieuwe linkshalf en een nieuwe keeper....dat was het euvel waarschijnlijk, want nu verlies ik niet net, maar speel ik gelijk of win ik...:D...Ik sta nu op positie 16...:)

Ik speel trouwens 4-4-2 in een ruit...Eerst volgende wedatrijd tegen de nummer 1, Kuban..ben benieuwd...:)
pi_36113707
Ik zit nu in het 3e seizoen en de kampioen van de Serie A (Parma) staat nu tegen degradatie te vechten ineens Verder doet Messina het weer verschrikkelijk goed en vind ik het best een zware competitie, maar ik verwacht dit jaar Europees voetbal te halen.
  vrijdag 17 maart 2006 @ 20:38:01 #72
120647 BadKeukenTegel
Heer ende Meester
pi_36127673
Wilhelmson is trouwens ook echt een hele goede speler voor de ¤ 4 miljoen die je voor hem moet neertellen. Toppertje. .
Al sterven er miljoenen kleine Afrikaantjes van de dorst, ik loop tenminste rond met een puik merk op m'n borst.
pi_36129333
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 19:49 schreef MakaveliTheDon het volgende:
Weet iemand nog een goede RB voor me Fiorentina team>? Ujfalusi zit de hele tijd te zeiken dat ie weg wil en dan weer niet en dan weer wel. dus dies naar PSV vertrokke voor 4,5mil. VDBorre wil 60000per week en kan maar 36000 geven... heb rond de 11mil. Trasfer budget. ( Moet een Europeaan zijn)
heitinga al geprobeerd? de jong is iets van 16 mil d8 ik maar echt super..
pi_36131152
Ik weet niet wat ik aan het doen ben met Fiorentina, maar..

Ik sta na een wedstrijdje of 18 eerste en 6 punten voor op de concurrentie. Ik heb bijna geen aankopen gedaan, alleen een paar spelers gehuurd en Kranckjar gekocht. Bovendien een extra vierde spits. Dat was het. En ik speel de sterren van de hemel...
Nu hopen dat ik met het Bosman arrest wat spelers voor volgend seizoen kan halen.
  zaterdag 18 maart 2006 @ 00:04:15 #75
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36133284
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 22:39 schreef JeroenV het volgende:
Ik weet niet wat ik aan het doen ben met Fiorentina, maar..

Ik sta na een wedstrijdje of 18 eerste en 6 punten voor op de concurrentie. Ik heb bijna geen aankopen gedaan, alleen een paar spelers gehuurd en Kranckjar gekocht. Bovendien een extra vierde spits. Dat was het. En ik speel de sterren van de hemel...
Nu hopen dat ik met het Bosman arrest wat spelers voor volgend seizoen kan halen.
waarschijnlijk lopen er ook een paar weg met dat bosman arrest

Ik wordt binnenkort waarschijnlijk weer gewoon verwacht kampioen.. 3 e keer op rij dan
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
pi_36137878
Even een update:

Speel op dit moment met Chelsea in mijn eerste seizoen: Halverwege sta ik eerste in de competitie met wat puntjes voorsprong op mijn naaste belager Newcastle... In de League Cup verloor ik in de derde ronde van Man U, wat toch wel balen was... Had het in Europa toch wel verrassend moeilijk in een poule met Inter, Schalke en Lille... pas in de laatste wedstrijd thuis tegen Schalke wist ik me te kwalificeren... Abramovich en cs. zijn desalniettemin heel erg tevreden tot nu toe...

Ik speel in een 4-4-2 Free opstelling met de volgende spelers:

Vucinic en Inquinta in de spits

Middenveld met Robben, Bodmer, Lampard en Wright Philips

Achterin met Kaladze, De Jong, Terry en Juan

In de goal staat Cech

We zitten nu bijna in januari, hoop dat Roman nog een zak geld overheeft om een links- en rechtshalf te kopen zodat ik wat breder op die posities kom te zitten
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_36139348
Zo, Brazilie weet ook weer wie Sport Recife is. Eerste wedstrijd op het hoogste niveau, uit bij Sao Paulo. Vijf minuten voor tijd komt talent Alexandre (17 jaar en nu al 20 voor finishing en composure) in het veld en diep in de blessuretijd kopt-ie de enige goal van de wedstrijd binnen.
Het is dat ik geen gladde vloer heb, anders had ik een buikschuiver door de hele kamer gemaakt.
  zaterdag 18 maart 2006 @ 16:40:45 #78
97452 VinnieJones
So you're a righty?
pi_36144866
Watta fuck.. mini crisis bij mij met Milan..

Net uit de beker gegooid door PALERMO
Tthuis 2-0 gewonnen.. Verlies ik uit met 5-2 (scoren ze in de 88. de 5e beslissende goal)

In de competitie uit tegen Lazio 4-3 en 2-1 tegen Chievo verloren achter elkaar..
Inter nadert op 4 punten nu.. Sta nog steeds wel aan kop natuurlijk , maar wordt spannend..
The cardinal rule is to keep them playing and to keep them coming back. The longer they play, the more they lose, and in the end, we get it all.
pi_36145777
quote:
ms wat late reactie

Een erg veelzijdige speler, maar waarom train je defensive skills bij een winger/spits? Dat is ability dat opgezogen wordt in skills die hij nooit gaat gebruikt tenzij je hem hertraind in een verdediger(hij zou best een stevige centrale verdediger zijn)
Dus defensive training op none zetten zou ik zegge, en het opgedane trainingsvermogen in shooting aerobics en strength als je hem spits maakt en aerobics set pieces en attacking als je hem winger maakt

Vooral door zijn matige pace kan hij nog niet mee met een topploeg

EDIT: is het trouwens een regen? ik vind hem niet in mijn large database

[ Bericht 2% gewijzigd door Genjuro op 18-03-2006 17:27:01 ]
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36147780
Nog een hint voor mensen met weinig cash maar een team in een goede competitie : check de braziliaanse regens, die zijn over het algemeen overdreven goed. Kijk gewoon naar brazilie -20 jarigen en naar het team Cruzeiro en je vind er een hoop die mee kunnen doen onderaan de Premier League

"promising" moeten ze hebben (wilt zeggen dat ze nog zeker 30 procent kunnen verbeteren) terwijl ze al superstats op het moment zelf hebben en spotgoedkoop zijn

Voorbeeldje




wat een klassebak voor 50K, release fee 160K...
Hij wilt wel ws niet naar mijn ploegje komen, een net-gepromoveerde league 1-er die in december 3 punten los bovenaan staat
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36148979
quote:
Op zaterdag 18 maart 2006 17:21 schreef Genjuro het volgende:

[..]

ms wat late reactie

Een erg veelzijdige speler, maar waarom train je defensive skills bij een winger/spits? Dat is ability dat opgezogen wordt in skills die hij nooit gaat gebruikt tenzij je hem hertraind in een verdediger(hij zou best een stevige centrale verdediger zijn)
Dus defensive training op none zetten zou ik zegge, en het opgedane trainingsvermogen in shooting aerobics en strength als je hem spits maakt en aerobics set pieces en attacking als je hem winger maakt

Vooral door zijn matige pace kan hij nog niet mee met een topploeg

EDIT: is het trouwens een regen? ik vind hem niet in mijn large database
Misschien wel een goeie ja om defending op none te zetten. Hij traint in het groepje mee van de 'creatieve spitsen' waar defending nu op light staat. Van creatieve mensen verwacht ik dat ze een man kunnen uitspelen, een goeie steekpass hebben, ze een bal kunnen voorgeven en zo nu en dan hun goaltjes meepikken. Daarom traint Campos vooral op set pieces, attacking en ball control (en aerobics medium).
Geen regen trouwens. Hij speelt in het begin bij Audax Italiano in Chili.
pi_36149570
quote:
Op zaterdag 18 maart 2006 00:04 schreef VinnieJones het volgende:

[..]

waarschijnlijk lopen er ook een paar weg met dat bosman arrest

Ik wordt binnenkort waarschijnlijk weer gewoon verwacht kampioen.. 3 e keer op rij dan
Nee, dat valt erg mee. Van de basis alleen Fiore en Frey. Belangrijke spelers, maar ik hoop ze of te kunnen behouden of goede vervangers aan te trekken. Het bestuur blijft maar extra transfergeld geven.
pi_36150832
quote:
Op zaterdag 18 maart 2006 12:20 schreef Butra het volgende:
Zo, Brazilie weet ook weer wie Sport Recife is. Eerste wedstrijd op het hoogste niveau, uit bij Sao Paulo. Vijf minuten voor tijd komt talent Alexandre (17 jaar en nu al 20 voor finishing en composure) in het veld en diep in de blessuretijd kopt-ie de enige goal van de wedstrijd binnen.
Het is dat ik geen gladde vloer heb, anders had ik een buikschuiver door de hele kamer gemaakt.
FM

Wat doe je nu Butra?
Ik ben een spel aan het spelen

"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_36158543
terug gepromoveerd,op de laatste dag nog de titel verspeeld maar de 2de plek in league 1 geeft ook directe promotie, van conference south naar championship in 4 jaar, was niet gemakkelijk maar enkele goede transfers aankopen per jaar doet wonderen

Nu daarentegen, heb ik op het moment een slechter team als in league 1, een hoop van mijn beste spelers duur verkocht maar niemand nieuw wil naar mij komen, en ik krijg geen work permit voor vrije spelers die ik goed zou kunnen gebruiken... Enkele minderwaardige spelers gehaald(Dufer en LeGear, Belgische internationals die niet meer mee mochten doen in hun ploegje)

Onmogelijk om te promoveren en dus een lang, saai en hard seizoen tegemoet
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_36162631
quote:
Op zondag 19 maart 2006 01:30 schreef Genjuro het volgende:
Onmogelijk om te promoveren en dus een lang, saai en hard seizoen tegemoet
Dat zijn de lastigste seizoenen, ik zit nu ook in zo'n seizoen, ik verwachtte eindelijk eens voor de titel in de Serie A mee te kunnen doen, maar doordat m'n halve verdediging vertrokken is naar de "topclubs" moet ik nu weer hard werken om niet teveel doelpunten tegen te krijgen.
Gelukkig zit het in de spits nu meer dan goed, Tevez en Kerlon moeten het daar doen. Tevez heeft zichzelf vorig succes al bewezen met 28 doelpunten in de competitie en een hele hoop assists. Kerlon is m'n nieuwe aanwinst, hij is pas 19 maar qua stats kan die zich wel meten aan Tevez.
Ik ben nu van plan 'n aantal jonge italiaanse verdedigers te kopen, die zullen het wel goed moeten doen.
Ik heb vrij veel geld over gehouden aan de verkoop van m'n 3 verdedigers, die allemaal heel graag weg wilde. Ik heb 60 miljoen daarmee verdient en daarvan kan ik er 40 uitgeven.
pi_36163066
Daar gaan we weer.

pi_36164285
mexes houd er erg van om penalties weg te geven,hier hebben trouwens wel meer roma spelers last van echt irritant
pi_36165814
quote:
Op zondag 19 maart 2006 11:21 schreef Butra het volgende:
Daar gaan we weer.

[afbeelding]
ik weet niet hoe je het voor elkaar krijgt maar met welk team ben je dan? e n heb je anders niet de trainingen te zwaar staan????
je moet schieten anders scoor je niet(Johan Cruijf)
  zondag 19 maart 2006 @ 14:15:52 #89
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_36167219
Wat doen jullie eigenlijk met de berichten van de assistent manager, waarin wordt vermeld hoe bepaalde spelers hebben getraind de afgelopen maand? Geven jullie een speler die slecht heeft getraind een waarschuwing of laten jullie het gewoon zijn gang gaan?

Sta overigens tiende in de competitie op dit moment. Directie is zeer content, heb alleen een hoge schuld, die maar blijft oplopen. Heb Loval-Landre in de winterstop verkocht aan Metz voor 600K, Heije vertrekt naar Stoke. Ook al zes spelers aangetrokken op een vrije transfer:
- Thenu (AMC, Den Bosch )
- Dickhoff (DMC, Dordrecht)
- Dos Santos (AMC, Bayern Munchen II)
- Fränkel (DC, Haarlem)
- Hiep le Minh (AML, Helmond)
- Salem (AMR, De Graafschap)

Spelers die nodig zijn voor die posities, omdat mijn huidige spelers hun contract niet willen verlengen...
A.M.A.B
  zondag 19 maart 2006 @ 14:19:44 #90
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_36167333
quote:
Op zondag 19 maart 2006 14:15 schreef Cart_man het volgende:
Wat doen jullie eigenlijk met de berichten van de assistent manager, waarin wordt vermeld hoe bepaalde spelers hebben getraind de afgelopen maand? Geven jullie een speler die slecht heeft getraind een waarschuwing of laten jullie het gewoon zijn gang gaan?
gewoon een waarschuwing geven met boete

fm 2006 is wel leuk op de 360 denk
pi_36167776
quote:
Op zondag 19 maart 2006 14:15 schreef Cart_man het volgende:
Wat doen jullie eigenlijk met de berichten van de assistent manager, waarin wordt vermeld hoe bepaalde spelers hebben getraind de afgelopen maand? Geven jullie een speler die slecht heeft getraind een waarschuwing of laten jullie het gewoon zijn gang gaan?
Als mijn spelers slecht trainen, is dat meestal bij onderdelen die ze toch niet nodig hebben. Spitsen bij defending, bijvoorbeeld. Verder trainen ze altijd wel goed. Voor elk type speler heb ik een apart trainingsschema gemaakt, dat werkt heel goed.
pi_36194005
Heb voor het eerst in 1,5 seizoen een rode kaart geincasseerd..
Zit ook in zo'n saai seizoen.. sta laatste in de Championship
pi_36195385
quote:
Op maandag 20 maart 2006 10:59 schreef MMUFC het volgende:
Heb voor het eerst in 1,5 seizoen een rode kaart geincasseerd..
Gedisciplineerd team heb je.
Brazilianen zijn wat sneller aangebrand, dus bij Sport Recife kijken ze niet op een rooe kaart meer of minder. De wedstrijd is niet geslaagd zonder goed gemikte kaakslagen.
Maar zelfs met zoveel schorsingen staan we dik bovenaan. 4 punten los van Sao Paulo en 6 punten los van Internacional. Spitsen Marcelo Macedo en Nunes zijn dodelijk. Perfecte combinatie van een creatieveling en een dodelijke afmaker.
pi_36196406
Heb ook al eens in Brazilie gespeeld ja, Bij Santos. Toen had ik idd ook veel last van vele rode kaarten..

Maar meestal halen ze in europa toch ook wel 1 of 2 maal per seizoen een doorgebroken speler neer. En nu was dat pas na 1,5 seizoen Alan Stubbs die een doorgebroken speler neer haalde.
pi_36196826
heeft er iemand trouwens wel een een beroep tegen een rode kaart gewonnen?
Je hebt iemand nodig, stil en oprecht
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
pi_36197143
quote:
Op maandag 20 maart 2006 12:37 schreef Mangoworks2002 het volgende:
heeft er iemand trouwens wel een een beroep tegen een rode kaart gewonnen?
Nee nooit. Vaak is de kaart ook wel terecht, maar ik dacht een sterke zaak te hebben toen mijn verdediger direct rood kreeg voor een handsbal op het middenveld. Maar zelfs dat beroep werd afgewezen.
pi_36221526
Kampioen van NL met Haarlem!

In 08/09 met:

Gomes
Kromkamp Alex Rozehnal Mathijsen
Selakovic Landzaat Hoogstrate Beasley
Promes Roni


tvp

[ Bericht 19% gewijzigd door Fonzarelli op 21-03-2006 03:23:30 ]
pi_36223404
Ik ben ook kampioen geworden met Stafford van de conference North
Maar op het einde spande het er nog op als ik de laatste wedstrijd van de n2 had verloren had ik play-offs moeten voetballen en ik had nog wel een 10 punten voorsprong
Ik denk eigenlijk dat ik wel kans maak in de conference national want toen ik in de beker tegen clubs van de conference moest domineerde ik altijd wel.

Edit: Ben nu ook een profcluib geworden

[ Bericht 12% gewijzigd door magic_dreamer op 21-03-2006 09:49:34 ]
pi_36223886
Ook mij kan het kampioenschap nauwelijks meer ontgaan. 9 punten voor op de concurrentie met nog 5 speelrondes te gaan. Het enige wat nog ontbreekt is het hoogste gemiddelde van 1 van mn spelers. Nota bene Michel Bastos (wie kent 'm nog ) staat bovenaan, gevolgd door 'mijn' Nunes.

In Nederland is Feyenoord trouwens te erg. Ze hebben Pazzini, Kleber en Rafinha gekocht en Bojinov gehuurd.
pi_36228434
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 09:32 schreef magic_dreamer het volgende:
Ik ben ook kampioen geworden met Stafford van de conference North
Maar op het einde spande het er nog op als ik de laatste wedstrijd van de n2 had verloren had ik play-offs moeten voetballen en ik had nog wel een 10 punten voorsprong
Ik denk eigenlijk dat ik wel kans maak in de conference national want toen ik in de beker tegen clubs van de conference moest domineerde ik altijd wel.

Edit: Ben nu ook een profcluib geworden
Dat dacht ik ook toen ik in mijn 1e seizoen 2 clubs uit het Championship uitschakelde.. nu zit ik zelf in het Championship en sta ik met nog 10 duels te gaan laatste
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')