[..]Nee, als het concept is vastgesteld staan daarmee de beperkingen ook vast. Dat is geen persoonlijke voorkeur, dat is een kwestie van een goed verhaal kunnen schrijven of maar wat aanklooien. En bij 24 zijn we inmiddels ruimschoots aangekomen in het gebied van 'maar wat aanklooien'. En als series in dat gebied aankomen, dan kunnen ze maar beter gewoon van het scherm worden gehaald, omdat een serie die eindigt op zo'n lullige manier ook de goede herinneringen aan de eerdere sterke seizoenen verneukt.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:24 schreef -J-D- het volgende:
Ik vind dat jullie er te veel op gefocused zijn.
Natuurlijk, ze hebben voor een concept gekozen waarbij alles zich afspeelt in 24 uur. STOP. Dan houdt hier de realiteit op. Je weet van te voren dat het niet reeel zal zijn. Natuurlijk is het dus niet "echt", als ze hadden willen proberen om het echt over te laten komen, was heel de serie een stuk saaier geweest. Ze kozen voor een opzet waarin alles in 24 uur afspeelt, omdat dat de verhaallijn op een spannende manier naar voren brengt. Smeer je dit uit over 2 weken is het minder leuk, dat weet ik wel zeker.
We maken zelf wel uit waar we over zeiken. Het format is realtime, en dan hoeft t echt niet zo te zijn dat ze 4 uur in de file staan. Maar de schrijvers kunnen ook iets verzinnen waardoor ze geen file hebben. Dan moeten ze er geen realtimeconcept van maken .quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:00 schreef klossie het volgende:
ik stel voor dit hele topic alleen maar te genieten en niet te zeiken over real time!
Er is net een aanslag gepleegd op Amerika, 100.000 mensen besmet en dood, dan is t raar dat China niks wil meewerken. Bij 9/11 stond de hele wereld op zn kop, nu hoor je er niemand meer over.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:07 schreef Gremen het volgende:
Palmer belt een chinese consult, omdat hij iets van hem wilt. De consult zegt dat dit wel 2 uur kan duren en vervolgens wordt het consulaat aangevallen. Nee hoor, de usa weet van niks, hehehe
Het is helemaal geen top-serie meer. Ik twijfel steeds meer of ik m'n tijd er uberhaupt nog wel aan moet besteden. Op die manier heeft HMG wel gelijk dat ze 'm steeds later uitzenden.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:00 schreef klossie het volgende:
tsjesus niet zo zeiken allemaal zeg, het is toch een top serie, ik stel voor dit hele topic alleen maar te genieten en niet te zeiken over real time!
Ja, ook nogal onwaarschijnlijk dat de Chinezen dwars gaan liggen terwijl er net een gigantische terroristische aanslag is gepleegd.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:10 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Er is net een aanslag gepleegd op Amerika, 100.000 mensen besmet en dood, dan is t raar dat China niks wil meewerken. Bij 9/11 stond de hele wereld op zn kop, nu hoor je er niemand meer over.
Ja, dat is zijn baan.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:47 schreef PabloLopez het volgende:
En Jack is nu een hoop gezeik rijker...
Fictie moet wel geloofwaardig zijn.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:41 schreef ZeRoXcOoL het volgende:
Chinezen liggen nou eenmaal altijd dwars hoor. Ik weet niet of je een beetje op de hoogte bent van het buitenlandse beleid van China, ook op dit moment. Dat is nou niet bepaald meewerkend gewillig...
Maar zover ik weet zijn alle aanslagen die in 24 gepleegd worden niet echt gebeurd, wel? Dan zijn we het er denk ik ook over eens dat het fictie is... En laat de bedoeling van 24 vooral vermaak zijn. Kortom, voor mij blijft 24 een topserie.
Daar zullen we het dan niet over eens wordenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:54 schreef HiZ het volgende:
Fictie moet wel geloofwaardig zijn.
En het is niet geloofwaardig dat een fictie-China zich niks aantrekt van het feit dat er een fictieve aanslag is gebeurd in een fictief Amerika.
En ik snap niet dat mensen van een tv serie niet meer verwachten dan dat er wat in wordt geschoten en gerend en zo dom in elkaar zit dat je een lobotomie moet ondergaan om er nog een beetje lol aan te hebben.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:12 schreef -J-D- het volgende:
Jammer dat sommige mensen de serie zou omslachtig moeten volgen.
Zo zal je er inderdaad weinig of minder plezier aan beleven.
Volgens mij wordt het tijd dat jij deze serie niet meer bekijkt.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:42 schreef HiZ het volgende:
[..]
En ik snap niet dat mensen van een tv serie niet meer verwachten dan dat er wat in wordt geschoten en gerend en zo dom in elkaar zit dat je een lobotomie moet ondergaan om er nog een beetje lol aan te hebben.
Je kunt de vaart er toch inhouden door op een wat realistischer manier de relaties tussen de hoofdpersonen te benaderen? Dan hoef je geen filler-material met hysterische huisgenoten en dochters te maken dat de mensen voor geen centimeter interesseert.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 16:32 schreef Zombine het volgende:
Het is gewoon de schuld van de kijker die geen Kim Bauer-achtige tussenverhalen erin wilde hebben dat het real-time gebeuren niet meer zo goed klopt. Heb dit al zo vaak gezegd hier, maar niemand is het volgens mij met me eens.
Wie wel?
( tvp'tje enzo )
Ja, dat is dus het punt, of deze serie nog wel de moeite van het bekijken waard is. En JIJ mag dat geen probleem vinden, maar het betekent gewoon dat de serie kijkers kwijtraakt. Uiteindelijk is dat ook het einde van de serie.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:43 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Volgens mij wordt het tijd dat jij deze serie niet meer bekijkt.
Je doet net alsof 24 de ergste serie is die je ooit gezien hebt en dat het een verschrikking is om elke week te moeten kijken!
Succes met de andere series
Dat is onzin, ik ben juist fan geworden van de serie, mede omdat het niet realistisch is op alle punten.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:46 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ja, dat is dus het punt, of deze serie nog wel de moeite van het bekijken waard is. En JIJ mag dat geen probleem vinden, maar het betekent gewoon dat de serie kijkers kwijtraakt. Uiteindelijk is dat ook het einde van de serie.
Misschien is het je nog niet opgevallen, maar TV-series worden niet gemaakt voor kleine groepjes kijkers. Afgelopen zondag keken 300.000 mensen naar 24, dat is veel te weinig om een serie interessant te maken voor programmeurs. Er zijn wel eerder TV-series die erg populair waren bij een klein publiek door HMG gewoon uit het schema gehaald.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:48 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Dat is onzin, ik ben juist fan geworden van de serie, mede omdat het niet realistisch is op alle punten.
Dus omdat meer mensen jouw mening hebben, hoeft het niet het einde van de serie te zijn.
Dat weet je zelf natuurlijk ook wel.
De tv serie wordt niet gemakat voor NL.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:52 schreef HiZ het volgende:
[..]
Misschien is het je nog niet opgevallen, maar TV-series worden niet gemaakt voor kleine groepjes kijkers. Afgelopen zondag keken 300.000 mensen naar 24, dat is veel te weinig om een serie interessant te maken voor programmeurs. Er zijn wel eerder TV-series die erg populair waren bij een klein publiek door HMG gewoon uit het schema gehaald.
Het 24 waar wij het hier over hebben is het 24 zoals dat wordt uitgezonden door de HMG, en die heeft geen donder te maken met hoe populair de serie elders is, maar hoeveel mensen er hier naar kijken. En als dat er te weinig worden dan wordt de serie van de buis gehaald.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:54 schreef -J-D- het volgende:
[..]
De tv serie wordt niet gemakat voor NL.
NL lift mee op het succes in de VS.
Als ze deze serie op een normale tijd uitzenden, dan heb je voldoende kijkers, lijkt me zo.
Lang niet iedereen wil een serie zien die tot op de kleinste details klopt.
En daarom zeg ik: de oplossing is om de serie op een normale tijd uit te zenden.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:57 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het 24 waar wij het hier over hebben is het 24 zoals dat wordt uitgezonden door de HMG, en die heeft geen donder te maken met hoe populair de serie elders is, maar hoeveel mensen er hier naar kijken. En als dat er te weinig worden dan wordt de serie van de buis gehaald.
Waar vind je dat? Ben er wel benieuwd naar.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:21 schreef HiZ het volgende:
Het grappige is dat als je gaat kijken op het net naar hoe 24 ervoorstond bij het begin van seizoen 4 in de VS is dat je ziet dat er een dermate grote druk op de kijkcijfers stond dat Fox overwoog om het te verwijderen van prime time.
idd. Ik zelf stoor me er wel een beetje aan moet ik zeggen, maar ik zal alleen om dat punt niet zeggen dat het dan maar een waardeloos seizoen is. Nog steeds is het een ubervette serie vind ik.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:10 schreef -J-D- het volgende:
Dan overschat je het publiek in Nederland. 99% van de kijkers zal het geen fuck interesseren of Jack wel binnen 10 minuten bij CTU kan zijn.
Tis idd genieten... Het enige leuke van de late zondagavond.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:35 schreef IV_Xample het volgende:
wat kunnen mensen zich druk maken om een tv-serie..kijkcijfers..plots etc
lekker kijken en niet zeuren
ik vond het weer top (heb het vandaag eindelijk kunnen bekijken)..maar....
neej hoor niets maar...ik heb niets te zeuren..
nog mara paar aflevering te gaan...en wat was palmer weer op zijn best...
palmer for president AGAIN
Vreemd genoeg kan ik het artikel nu ik weer zoek niet meer vinden. Het artikel maakt er melding van dat er relatief weinig mensen naar 24 (seizoen 3) hadden gekeken in de VS; 10.000.000 kijkers gemiddeld per episode en dat Fox voor het eerst overwoog om het van z'n vaste slot te halen. Ik weet niet hoe seizoen 4 feitelijk is uitgepakt.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:22 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Waar vind je dat? Ben er wel benieuwd naar.
Gelukkig zijn wij in NL niet zoals in de VS.
Ach ja, gelukkig hechten de meeste Nederlander er minder waarde aan, lijkt me.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:42 schreef HiZ het volgende:
[..]
Vreemd genoeg kan ik het artikel nu ik weer zoek niet meer vinden. Het artikel maakt er melding van dat er relatief weinig mensen naar 24 (seizoen 3) hadden gekeken in de VS; 10.000.000 kijkers gemiddeld per episode en dat Fox voor het eerst overwoog om het van z'n vaste slot te halen. Ik weet niet hoe seizoen 4 feitelijk is uitgepakt.
Dat weet jij helemaal niet. Van die 300,000 kijkers zegt de helft wellicht tegen zijn partner: Nou, die Jack is altijd wel snel terug bij CTU.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:10 schreef -J-D- het volgende:
Dan overschat je het publiek in Nederland. 99% van de kijkers zal het geen fuck interesseren of Jack wel binnen 10 minuten bij CTU kan zijn.
En zoals je in dit topic kan lezen, zijn er veel kijkers het er niet mee eens.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:07 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Dat weet jij helemaal niet. Van die 300,000 kijkers zegt de helft wellicht tegen zijn partner: Nou, die Jack is altijd wel snel terug bij CTU.
Het gaat er helemaal niet om of het Echte Leven-werkelijkheid is, dat is 24 niet en CSI ook niet. Forensische detectives lossen moorden meestal op gedurende acht maanden lang, niet in 1 nachtdienst. Maar dat neemt niet weg dat CSI niet zo gemaakt kan worden dat het realistisch lijkt.
Het format van 24 is realtime. Nu mogen ze best smokkelen maar dat CTU op 10 minuten afstand is van welke plek in en om LA gaat te ver, net zoals er niemand meer praat over dat er 100.000en mensen zijn besmet na een meltdown.
Waarom hebben ze Marwan niet meteen op CNN gegooid, zoals Bin Laden. De straten zouden vol moeten zitten met bange mensen. Maar niks van dat alles. Alles gaat gewoon zn gangetje.
Misschien zeggen ze dat inderdaad wel maar denk je nou echt dat het gesprek zo gaat:quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:07 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Dat weet jij helemaal niet. Van die 300,000 kijkers zegt de helft wellicht tegen zijn partner: Nou, die Jack is altijd wel snel terug bij CTU.
Het gaat er helemaal niet om of het Echte Leven-werkelijkheid is, dat is 24 niet en CSI ook niet. Forensische detectives lossen moorden meestal op gedurende acht maanden lang, niet in 1 nachtdienst. Maar dat neemt niet weg dat CSI niet zo gemaakt kan worden dat het realistisch lijkt.
Het format van 24 is realtime. Nu mogen ze best smokkelen maar dat CTU op 10 minuten afstand is van welke plek in en om LA gaat te ver, net zoals er niemand meer praat over dat er 100.000en mensen zijn besmet na een meltdown.
Waarom hebben ze Marwan niet meteen op CNN gegooid, zoals Bin Laden. De straten zouden vol moeten zitten met bange mensen. Maar niks van dat alles. Alles gaat gewoon zn gangetje.
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:24 schreef Zombine het volgende:
[..]
Vooral omdat ik zoveel lees dat de meesten deel 4 juist het beste seizoen vinden.
In Seizoen 4 zitten een paar sterke punten. Geen Kim, Introductie van de aan lager wal geraakte Tony en terugkeer van David Palmer. En thank God geen Cherry/Shery ?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:24 schreef Zombine het volgende:
Zal wel wat meevallen denk je ook niet?
Vooral omdat ik zoveel lees dat de meesten deel 4 juist het beste seizoen vinden.
Waar je je al niet druk om kan maken. Ik snap het echt niet.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:30 schreef SunChaser het volgende:
[..]
In het begin heeft Tony een bierbuikje maar zo'n 12 uur later zit ie weer strak in het vel![]()
Jij stoort je ook vast niet als iemand in 1 scene 2 verschillende shirts aan heeft of als je een microfoon in beeld ziet hangen. Mij vallen zulke dingen op ja.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:38 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Waar je je al niet druk om kan maken. Ik snap het echt niet.
Bij 24 is dat niet het geval. En daarom stoor ik me daar dus ook niet aan.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:41 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Jij stoort je ook vast niet als iemand in 1 scene 2 verschillende shirts aan heeft of als je een microfoon in beeld ziet hangen. Mij vallen zulke dingen op ja.
Een bierbuik die na 12 uur een sixpack is is ook een continuiteitsfout.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:48 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Bij 24 is dat niet het geval. En daarom stoor ik me daar dus ook niet aan.
Vast wel. Boeiend!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:55 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Een bierbuik die na 12 uur een sixpack is is ook een continuiteitsfout.
Dat zeg je niet, maar zo komt het wel over. Je hebt het met name over die schoonheidsfoutjes en andere foutjes. Je zou haast zeggen dat je er geen bal aan vindt.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:04 schreef SunChaser het volgende:
Ik zeg toch niet dat t minder leuk is. Of mag je geen kritiek hebben op fouten in films en series?
Of Jack wel of niet binnen 10 minuten bij CTU is gaat juist over de inhoud lijkt me zo. En dat de Chinezen niet meewerken ondanks een grootse aanslag op een kerncentrale ook.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:02 schreef IV_Xample het volgende:
kap nou eens met dat gezeur over de serie en praat alleen over de inhoud ervan
word nu een beetje moe om heel de tijd dezelfde discussie te lezen over het:
Dat is niet inhoudelijk. Dat gaat over realisme.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:04 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Of Jack wel of niet binnen 10 minuten bij CTU is gaat juist over de inhoud lijkt me zo. En dat de Chinezen niet meewerken ondanks een grootse aanslag op een kerncentrale ook.
Of mogen we alleen maar zeggen dat Jack zo cool is?
gemailt:quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:14 schreef OmeRobbie het volgende:
Argumenten dat er weinig naar gekeken wordt hebben volgens mij ook te maken met het late tijdstip. Ik kijk met ontzettend veel plezier naar 24 en erger me vreselijk hieraan. Daarom heb ik onderstaand mailtje naar RTL verstuurd via de website van RTL. En uiteraard reactie hierop gekregen. Ik heb wel het idee dat de klacht serieus wordt genomen, maar dat weet je natuurlijk niet zeker... Hoewel ze het met meerdere klachten serieuzer gaan nemen... kortom mailen allemaal!
Zo denk ik er precies over. Het is absoluut beter geweest, maar je blijft toch kijken, ze maken het toch weer spannend. Al die twists en draaingen, hoe voorspelbaar soms ook, ik houd er wel van. Ik wil toch elke keer weer weten hoe het aflooptquote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:12 schreef SunChaser het volgende:
Over 4 weken bespreken we het einde wel, kijken wat iedereen vindt van het geheel. Ik heb er zo mn gedachtes over. Tis zeker niet de beste serie, maar in zn geheel blijft t lekker om naar te kijken.
En terecht vallen je zulke dingen op, want het is de essentie van 24 dat ze dat ze extreem op continuiteit letten. Ik heb in serie 2 zoiets gehad met een pleister die Tony gedurende een aflevering of 10 op zijn nek had. Dat was dan weer wel heel perfect afgewerkt.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:41 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Jij stoort je ook vast niet als iemand in 1 scene 2 verschillende shirts aan heeft of als je een microfoon in beeld ziet hangen. Mij vallen zulke dingen op ja.
Ik heb seizoen 1, 2 en 3 binnen een week gezien. Halverwege seizoen 2 begon ik iets te krijgen van 'ja, dat hebben we allemaal nou wel een keertje gehad hoor, kunnen we ook nog eens een keertje niet sjabloonmatig stom in actie komen of hoe zit dat?'quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:42 schreef Japiejooo het volgende:
Ben vorige week met Seizoen 1 begonnen. Serie is eigenlijk altijd langs me heen gegaan![]()
Maar nu ik eenmaal begonnen ben, ben ik niet meer te stoppen! Goede nieuws is dat ik seizoen 2,3 & 4 ook al klaar heb liggen!!![]()
zo direct krijg je echt aflevering uit s3quote:Op woensdag 18 januari 2006 00:46 schreef SunSun het volgende:
PPppfff RTL5 weer in de bocht! Dit zag ik op de webiste van RTL5 en in de tvgids over de aflevering van aanstaande zondag:
"Day 4: 3.00 am - 4.00 am zondag 22-01, 22:50 uur
Jack en Hector zijn allebei op zoek naar Kyle en Chase wordt op non-actief gesteld. Wayne en Palmer discussiëren over het verleden van Anne. Ramon weet op slinkse wijze een tegenstander uit te schakelen. Tony's plan om Kyle te bevrijden valt in duigen, wanneer Salazars handlanger eerder ter plaatse is."
Dat ze het tijdstip er niet goed bij kunnen zetten is al erg genoeg, maar een omschrijving van een van de eerste afleveringen van seizoen 3???
WHEHE, ik zie ze dr wel voor aanquote:Op woensdag 18 januari 2006 09:07 schreef PabloLopez het volgende:
[..]
zo direct krijg je echt aflevering uit s3![]()
Mag ik even heel erg hard lachen!quote:Op woensdag 18 januari 2006 00:19 schreef HiZ het volgende:
[..]
Als de serie echt zo perfect was geweest, dan werd ie niet om 11 uur op zondag uitgezonden maar om 20.30 op de donderdagavond.
Iedere herprogrammering van series als the Sopranos en Nip/Tuck is ingegeven door matige kijkcijfers. Maar dan niet na 1 seizoen, maar al na aflevering 2 of 3.quote:Op donderdag 19 januari 2006 00:20 schreef HiZ het volgende:
En dit kun je allemaal onderbouwen door kijkcijfers of steek je je vinger maar even in de lucht.
quote:Goedemorgen,
Hartelijk bedankt voor het mailtje.
Wij gaan bekijken of bij een vervolg van 24 een vroeger tijdstip aangehouden kan worden.
Momenteel zijn er nog maar een paar afleveringen te gaan waardoor er geen verandering meer
Kan plaatsvinden.
Met vriendelijke groet,
RTL Nederland, Publieksvoorlichting
Hij niet.quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:09 schreef CloudStrife het volgende:
@SunChaser: over realisme enzo. You watch 24 for it's drama, not for it's realism.
Zoals al eerder uitgelegd, ook drama moet zich houden aan de regels die de producenten zichzelf hebben opgelegd.quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:09 schreef CloudStrife het volgende:
@SunChaser: over realisme enzo. You watch 24 for it's drama, not for it's realism.
Precies, door je niet aan je eigen concept te houden maakt je een programma helemaal kapot.quote:Op donderdag 19 januari 2006 22:40 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Zoals al eerder uitgelegd, ook drama moet zich houden aan de regels die de producenten zichzelf hebben opgelegd.
X-Files heeft aliens. Oke, maar dat betekent niet dat Mulder kan vliegen
CSI heeft forensiche detectives die alles in 12 uur kunnen oplossen. Oke, maar dat betekent niet dat Grishom ineens in een lied uitbarst
24 lost een terrorischte daad op in een dag, realtime. Oke, maar dat betekent niet dat de hoofdpersonen honderden kilometers in 10 minuten kunnen afleggen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen de mensen die nog absoluut niks weten over seizoen één moeten het niet lezen, voor de rest is het niet schadelijk...
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 16:18 schreef Chepke het volgende:
Ik heb nog ff een vraagje over seizoen 1/ seizoen 2. Voor de zekerheid in spoilertags:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen de mensen die nog absoluut niks weten over seizoen één moeten het niet lezen, voor de rest is het niet schadelijk...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat is iig wat ik me ervan kan herinneren. Correct me if I'm wrong.Eenschquote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:11 schreef -J-D- het volgende:
HiZ: in elke post die je hier plaatst, straalt het negativisme er van af.
Ik heb een verzoek: Kan je OF ook wat positieve dingen melden ipv elke keer je punt herhalen OF je mond houden?
Lees: Het is een vriendelijk verzoek.
zeroxcool.net - 'I'm federal agent Jack Bauer, and today is the longest day of my life."
Is al eerder voorgekomen dat deze tijden werden gemeld. Maar waarschijnljk begint het gewoon om 23:40, aangezien de eindtijd (!) altijd wel geklopt heeft ( volgens mij )quote:Op zondag 22 januari 2006 20:24 schreef PabloLopez het volgende:
Hoppa,
Zondag 22 januari 2006
Tijdstip: Programma: Zender:
22:50 - 00:30 24 RTL 5
beter als 23:40 iig! wtf lijkt wel dubbelaflevering tot 00:30?
Die tijd hou ik dan ook maar (ruim geprogrammeerd) aan voor de video-opname.quote:Op zondag 22 januari 2006 20:27 schreef Ambrosius het volgende:
Op TT staat 23.39-0.30.
Spoilertags vooral.quote:
Nee, want die info was van een ander seizoen. Dus hij vertelt geen geheime dingenquote:
Ja, je loopt een jaar achter.....quote:Op zondag 22 januari 2006 20:54 schreef PabloLopez het volgende:
RTL5
Day 4: 3.00 am - 4.00 am zondag 22-01, 23:39 uur
Jack en Hector zijn allebei op zoek naar Kyle en Chase wordt op non-actief gesteld. Wayne en Palmer discussiëren over het verleden van Anne. Ramon weet op slinkse wijze een tegenstander uit te schakelen. Tony's plan om Kyle te bevrijden valt in duigen, wanneer Salazars handlanger eerder ter plaatse is.
Mis ik iets?![]()
Over een uurtje dus.quote:Op zondag 22 januari 2006 22:25 schreef Zombine het volgende:
nog 15 of 75 minuten
toch 23.40 dusquote:Op zondag 22 januari 2006 20:24 schreef PabloLopez het volgende:
Hoppa,
Zondag 22 januari 2006
Tijdstip: Programma: Zender:
22:50 - 00:30 24 RTL 5
beter als 23:40 iig! wtf lijkt wel dubbelaflevering tot 00:30?
En dan ook nog eens geen dubbelaflevering.quote:
Volgens mij was hij nergens van op de hoogte gebracht. Dus hij kon dat ook niet weten.quote:Op maandag 23 januari 2006 00:37 schreef space-kees het volgende:
denkje dat VS nog iets aan die raket kan doen?
en wat is die eddgard een )*&)^&^)&***
Ik vond de hele aflevering eigenlijk best wel spannendquote:Op maandag 23 januari 2006 00:37 schreef SHERMAN het volgende:
Fuck it.
Hele aflevering is er geen zak aan, word het net leuk moeten we een week wachten.
Marwan laat zich eerder doodmartelen dan dat ie gebroken wordt door Jack.quote:Op maandag 23 januari 2006 00:35 schreef PabloLopez het volgende:
wel cool eindelijk winnen die terroristen eensch. maar jack kan nu wel leuke dingen met marwan doen hihi
Video bekeken.quote:Op maandag 23 januari 2006 00:46 schreef speknek het volgende:
Leuk detail ook, Chloe die tegen Jack zegt dat als hij erover wil praten, dat ze dan wel wil luisteren, als vrienden onder elkaar. Zie je Jack echt kijken Huh? Zijn wij vrienden?
Is er iemand die Jack niet kan breken, dacht het niet tot nu toe bij iedereen gelukt. kan niet wachten welke trucjes hij nu weer gaat gebruiken.quote:Op maandag 23 januari 2006 00:53 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Marwan laat zich eerder doodmartelen dan dat ie gebroken wordt door Jack.![]()
Die is niet eens zo heel erg slecht bedachtquote:Op maandag 23 januari 2006 02:47 schreef Rubbadubba het volgende:
Ik denk dat het atoomwapen niet in die raket zit maar dat die raket ter afleiding is en dus het atoomwapen ergens anders tot ontploffing gebracht moet worden
verkapt tvptje![]()
Ik weet het zo net nog niet, die Marwan had wel een erg gemeen lachje op z'n gezicht.quote:Op maandag 23 januari 2006 02:47 schreef Rubbadubba het volgende:
Ik denk dat het atoomwapen niet in die raket zit maar dat die raket ter afleiding is en dus het atoomwapen ergens anders tot ontploffing gebracht moet worden
verkapt tvptje![]()
op het CTU hoofdkantoorquote:Op maandag 23 januari 2006 11:16 schreef Molline het volgende:
[..]
of dat de raket fout geprogammeerd staat of zoiets en op een verkeerde locatie terechtkomt ...
Dat zou niet leuk zijnquote:Op maandag 23 januari 2006 11:16 schreef Molline het volgende:
[..]
Ik weet het zo net nog niet, die Marwan had wel een erg gemeen lachje op z'n gezicht.
Ik denk dat ze op de een of andere manier de raket gaan onderscheppen, of dat de raket fout geprogammeerd staat of zoiets en op een verkeerde locatie terechtkomt ...
Erg he?quote:Op maandag 23 januari 2006 18:26 schreef Da_Sandman het volgende:
#*%(@#^)*&^#@%*&
Ik haat de serie eigenlijk... steeds een week wachten
quote:
Krijg je weer datzelfde festijn als seizoen 2 (toch?) met die bom. Hoe zat dat ook alweer? Of is dit een spoiler?quote:
Ik vond het juist niet voorspelbaar.quote:Op maandag 23 januari 2006 19:42 schreef IV_Xample het volgende:
ik vond het wel een leuke aflevering hoor...hebben ze eindelijk marwan te pakken zijn ze te laat..
soms best voorspelbaar maar het kan de pret niet drukken
en dan inderdaad die interactie tussen chloe en jack...vrienden? hahahaha
nog 3 afleveringen te gaan volgens mij
Dat weten we nu wel.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 08:37 schreef HiZ het volgende:
Ik overweeg serieus om mijn tijd niet meer te verspillen met deze serie; hij is afgezakt naar het niveau van een italiaanse western.
Tot ziens en veel plezier met GTST!quote:Op dinsdag 24 januari 2006 08:37 schreef HiZ het volgende:
Ik overweeg serieus om mijn tijd niet meer te verspillen met deze serie; hij is afgezakt naar het niveau van een italiaanse western.
Er is al een Day 5 topic, zoek ff.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 09:41 schreef UnleashMitch het volgende:
Wellicht niet het juiste topic maar goed om er nu een seizoen 5 topic voor te openen
Gisteren de eerste vier afleveringen kunnen zien. De eerste aflevering is meteen een klapper voor degene die de personages een beetje kennen
Met wat ?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 10:54 schreef PabloLopez het volgende:
[..]
Tot ziens en veel plezier met GTST!![]()
Was alweer dicht. Nu de laatste afleveringen van seizoen 4 nog even kijkenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 11:06 schreef SunChaser het volgende:
Er is al een Day 5 topic, zoek ff.
een nieuwe serie wat je helemaal kan afkraken...succes met zoeken...houdoe en bedankt!quote:
Ik kon m niet vindenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 13:51 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Hij bedoelt 24 (USA) deel 10 - "I'm not CTU!"
Ik vind het allemaal best, maar verlaat dit topic aub. Ik heb geen in een zeik-topic. Open maar een KLB-topic en ga daar klagen.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 21:53 schreef HiZ het volgende:
Ik ga wel kijken naar TV die wel gemaakt is door mensen die een beetje eer hebben in hun werk.
nee een HiZ-ego-opkriktopic..maar ja dat zal nooit vollopen als je zo negatief in het leven staatquote:Op dinsdag 24 januari 2006 21:54 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Ik vind het allemaal best, maar verlaat dit topic aub. Ik heb geen in een zeik-topic. Open maar een KLB-topic en ga daar klagen.
Ik denk dat je ze teveel achter elkaar hebt gezien. Ik ga me in de loop van de serie ook altijd een beetje irriteren aan ongeloofwaardige stukken, maar als ik de serie dan een tijd niet heb gezien (tussen seizoenen in), overwint de zin om te kijken dat wel. Dan valt het minder op dat ze elke keer inderdaad de geloofwaardigheid steeds verder moeten rekken om maar het vorige seizoen te overtreffen.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 22:45 schreef HiZ het volgende:
Het is wel lachwekkend als je kijkt naar hoe hartstochtelijk hier een serie wordt verdedigd die met de minuut minder geloofwaardig wordt. Is het een soort geloofsartikel dat 24 goed is en Bauer God? Het lijkt er wel op, je mag er kennelijk net zo min kritiek op hebben als bij anderen op hun geloof.
Ja, Jack Bauer is God:quote:Op dinsdag 24 januari 2006 22:45 schreef HiZ het volgende:
Het is wel lachwekkend als je kijkt naar hoe hartstochtelijk hier een serie wordt verdedigd die met de minuut minder geloofwaardig wordt. Is het een soort geloofsartikel dat 24 goed is en Bauer God? Het lijkt er wel op, je mag er kennelijk net zo min kritiek op hebben als bij anderen op hun geloof.
Je mag kritiek hebben, maar jij zeikt en zeurt in elke post. Vandaar dat er een aantal zeggen, donder opquote:Op dinsdag 24 januari 2006 22:45 schreef HiZ het volgende:
Het lijkt er wel op, je mag er kennelijk net zo min kritiek op hebben als bij anderen op hun geloof.
quote:Op woensdag 25 januari 2006 03:40 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Ja, Jack Bauer is God:
• If Jack Bauer was in a room with Hitler, Stalin, and Nina Meyers, and he had a gun with 2 bullets, he'd shoot Nina twice.
• If you wake up in the morning, it's because Jack Bauer spared your life.
• Upon hearing that he was played by Kiefer Sutherland, Jack Bauer killed Sutherland. Jack Bauer gets played by no man.
• You can lead a horse to water. Jack Bauer can make him drink.
• Jack Bauer once forgot where he put his keys. He then spent the next half-hour torturing himself until he gave up the location of the keys.
• Osama bin Laden's recent proposal for truce is a direct result of him finding out that Jack Bauer is, in fact, still alive.
• Superman wears Jack Bauer pajamas.
• Jack Bauer was never addicted to heroin. Heroin was addicted to Jack Bauer.
• Jack Bauer played Russian Roulette with a fully loaded gun and won.
• Jack Bauer is the leading cause of death in Middle Eastern men.
• 1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight.
• Every time you masturbate Jack Bauer kills a terrorist. Not because you masturbated, but because that is how often he kills terrorists.
• Jack Bauer doesn't miss. If he didn't hit you it's because he was shooting at another terrorist twelve miles away.
• Lets get one thing straight, the only reason you are conscious right now is because Jack Bauer does not feel like carrying you.
• Jack Bauer killed 93 people in just 4 days time. Wait, that is a real fact.
• Jack Bauer can get McDonald's breakfast after 10:30.
• Jack Bauer's favorite color is severe terror alert red. His second favorite color is violet, but just because it sounds like violent.
• When life gave Jack Bauer lemons, he used them to kill terrorists. Jack Bauer fucking hates lemonade.
• Simon Says should be renamed to Jack Bauer Says because if Jack Bauer says something then you better fucking do it.
• When you open a can of whoop-ass, Jack Bauer jumps out.
• Jack Bauer once won a game of Connect 4 in 3 moves.
• Killing Jack Bauer doesn't make him dead. It just makes him angry.
• Jack Bauer got Hellen Keller to talk.
• If Jack and MacGyver were locked in a room together, Jack would make a bomb out of MacGyver and get out.
• In 96 hours, Jack Bauer has killed 93 people and saved the world 4 times. What the fuck have you done with your life?
• In kindergarten, Jack Bauer killed a terrorist for Show and Tell.
• Jack Bauer has been to Mars. Thats why theres no life on Mars.
• If you send someone to kill Jack Bauer, the only thing you accomplish is supplying him a fresh set of weapons to kill you with.
• You walk into a bar and Jack Bauer's your wingman, you're probably gonna get laid.
• When the boogie man goes to sleep, he checks his closet for Jack Bauer.
quote:Op woensdag 25 januari 2006 03:40 schreef Tomaz het volgende:
Ja, Jack Bauer is God:
• Jack Bauer once forgot where he put his keys. He then spent the next half-hour torturing himself until he gave up the location of the keys.
Dat zou heel goed kunnen, ik heb seizoen 1-3 in één week gezien, gedurende het tweede kwart van deze serie, dus vlak voordat ik iets kreeg van 'yeah right'.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 23:04 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik denk dat je ze teveel achter elkaar hebt gezien. Ik ga me in de loop van de serie ook altijd een beetje irriteren aan ongeloofwaardige stukken, maar als ik de serie dan een tijd niet heb gezien (tussen seizoenen in), overwint de zin om te kijken dat wel. Dan valt het minder op dat ze elke keer inderdaad de geloofwaardigheid steeds verder moeten rekken om maar het vorige seizoen te overtreffen.
Dat is denk ik inderdaad de keyquote:Op dinsdag 24 januari 2006 23:04 schreef speknek het volgende:
Ik denk dat je ze teveel achter elkaar hebt gezien. Ik ga me in de loop van de serie ook altijd een beetje irriteren aan ongeloofwaardige stukken, maar als ik de serie dan een tijd niet heb gezien (tussen seizoenen in), overwint de zin om te kijken dat wel. Dan valt het minder op dat ze elke keer inderdaad de geloofwaardigheid steeds verder moeten rekken om maar het vorige seizoen te overtreffen.
Toen Cheng weg ging, kwam hij toevallig Edgar tegen in de gang. Audrey had vlak daarvoor tegen Cheng gezegd dat zij en Jack met Edgar samen gegevens verwerkt hadden in de tijd van de inval op het consulaat. Dit was de uitgelezen kans voor Cheng om dit te checken bij Edgar, die natuurlijk zijn mond voorbij praatte en min of meer zei dat hij helemaal niet samen met Jack had gewerkt die avond/nacht. Dus nu heeft Jack de Chinezen op zijn hielen.quote:Op donderdag 26 januari 2006 02:12 schreef Aarti het volgende:
Crap, ik heb het stuk na het laatste reclameblok gemist, iemand zin om me even een samenvatting te geven? Ik heb het gezien totdat Audrey wegliep na verhoord te zijn, en Logan Mike opdracht gaf om Cheng weg te sturen.
De serie speelt zich in 24 uur af. Als het dan zodanig realistisch moet zijn dat de Chinees 5 uur in de wacht moet staan gaat de spanning er echt vanaf hoor. De fictieve realiteit moet wel aangepast worden om het een beetje kijkbaar te houden. Anders krijg je ellenlange trage afleveringen. Moet wel zeggen dat Jack soms wel erg snel heen en weer ging ja. Gelukkig is dat in seizoen 5 in de eerste 5 afleveringen nog niet voorgekomen. Sowieso is tot nu elke aflevering van seizoen 5 imhho beter dan welke seizoen 4 aflevering dan ook. Maar dat terzijdequote:Op dinsdag 24 januari 2006 22:45 schreef HiZ het volgende:
Het is wel lachwekkend als je kijkt naar hoe hartstochtelijk hier een serie wordt verdedigd die met de minuut minder geloofwaardig wordt. Is het een soort geloofsartikel dat 24 goed is en Bauer God? Het lijkt er wel op, je mag er kennelijk net zo min kritiek op hebben als bij anderen op hun geloof.
Ja natuurlijk ga je dan dingen doen om het spannend te houden, maar doe dat dan op een geloofwaardige manier. Het was bijvoorbeeld een stuk geloofwaardiger geweest als 'toevallig' de ambassadeur van China in LA was geweest of zo. Iemand dus die die telefoontjes en dat bezoek bij CTU had kunnen afleggen zonder dat iemand die een beetje begrijpt hoe het normaal gaat zit te kijken van 'yeah, right'. Een veiligheidsbeambte van een Chinees consulaat is gewoon niet het karakter dat dit kan doen op een geloofwaardige manier.quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:25 schreef Merkie het volgende:
[..]
De serie speelt zich in 24 uur af. Als het dan zodanig realistisch moet zijn dat de Chinees 5 uur in de wacht moet staan gaat de spanning er echt vanaf hoor. De fictieve realiteit moet wel aangepast worden om het een beetje kijkbaar te houden. Anders krijg je ellenlange trage afleveringen. Moet wel zeggen dat Jack soms wel erg snel heen en weer ging ja. Gelukkig is dat in seizoen 5 in de eerste 5 afleveringen nog niet voorgekomen. Sowieso is tot nu elke aflevering van seizoen 5 imhho beter dan welke seizoen 4 aflevering dan ook. Maar dat terzijde.
Ik denk ook niet dat het gaat om de chinees die in de wachtrij moet gaan staan of dat jack bauer dan maar in de file moet zitten. Probleem wat ik vind is gewoon, de serie staat bekend om het realtime gebeuren hoe je het ook went of keert qua tijd zou het realistisch moeten zijn (en dan heb ik het niet over verhaal ofzo maar puur tijd) en dat is waar het dit seizoen mis is gegaan, naar mijn mening. Begrijp me niet verkeerd ik vind het spannend enzovoort dit seizoen maar dat Jack (en niet alleen jack) binnen 5 minuten overal is draagt imo niet bij aan het realtime gevoel en vernaggelt dat gene juist waar de serie bekend om staat. Het is me eigenlijk ook alleen iets wat me dit seizoen is opgevallen. In seizoen 5 lijkt het weer gewoon normaal te zijn dus dat is imo een pluspunt.quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:25 schreef Merkie het volgende:
[..]
De serie speelt zich in 24 uur af. Als het dan zodanig realistisch moet zijn dat de Chinees 5 uur in de wacht moet staan gaat de spanning er echt vanaf hoor. De fictieve realiteit moet wel aangepast worden om het een beetje kijkbaar te houden. Anders krijg je ellenlange trage afleveringen. Moet wel zeggen dat Jack soms wel erg snel heen en weer ging ja. Gelukkig is dat in seizoen 5 in de eerste 5 afleveringen nog niet voorgekomen. Sowieso is tot nu elke aflevering van seizoen 5 imhho beter dan welke seizoen 4 aflevering dan ook. Maar dat terzijde.
Thanks, je bent een schat!quote:Op donderdag 26 januari 2006 17:24 schreef SunSun het volgende:
[..]
Toen Cheng weg ging, kwam hij toevallig Edgar tegen in de gang. Audrey had vlak daarvoor tegen Cheng gezegd dat zij en Jack met Edgar samen gegevens verwerkt hadden in de tijd van de inval op het consulaat. Dit was de uitgelezen kans voor Cheng om dit te checken bij Edgar, die natuurlijk zijn mond voorbij praatte en min of meer zei dat hij helemaal niet samen met Jack had gewerkt die avond/nacht. Dus nu heeft Jack de Chinezen op zijn hielen.
Verder heeft die andere Chinees gepraat, bijgekomen na de operatie. Hij wist een schuilplek van Marwan te noemen. Jack met team er op af, Marwan overmeesterd, maar net te laat, want de raket was al afgeschoten.
Dit waren volgens mij de 2 belangrijkste zaken na het laatste reclameblok.
De vorige seizoenen had dat ook al hoor, ik kijk er nu niet echt meer van op (alhoewel het wel jammer blijft). Wat ik pas echt jammer vindt is dat ze niet meer zoals bij serie 1 doen dat Jack Bauer op een gegeven moment moe wordt en in slaap sukkelt. Of dat mensen naar de wc moeten en honger krijgen enzo. Dat vond ik nou juist zo leuk aan een realtime serie.quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:59 schreef Shogo het volgende:
Ik denk ook niet dat het gaat om de chinees die in de wachtrij moet gaan staan of dat jack bauer dan maar in de file moet zitten. Probleem wat ik vind is gewoon, de serie staat bekend om het realtime gebeuren hoe je het ook went of keert qua tijd zou het realistisch moeten zijn (en dan heb ik het niet over verhaal ofzo maar puur tijd) en dat is waar het dit seizoen mis is gegaan, naar mijn mening. Begrijp me niet verkeerd ik vind het spannend enzovoort dit seizoen maar dat Jack (en niet alleen jack) binnen 5 minuten overal is draagt imo niet bij aan het realtime gevoel en vernaggelt dat gene juist waar de serie bekend om staat. Het is me eigenlijk ook alleen iets wat me dit seizoen is opgevallen. In seizoen 5 lijkt het weer gewoon normaal te zijn dus dat is imo een pluspunt.![]()
Ik ben sowieso verrot 's morgens. Dus 10 of 1 uur maakt niet zoveel uit bij mijquote:Op zondag 29 januari 2006 16:45 schreef speknek het volgende:
Ik heb geen videorecorder, en moet morgen ook vroeg opstaan. Dat wordt verrot zijn dus.
Ja maar bij de vorigen viel het minder op, omdat het niet iedere keer was van even naar de woestijn en hup weer terug naar ctu en dan weer daarheen etc etc. Nu was het echt te belachelijk snel allemaal. Maar goed we kunnen nog lang en breed erover zeuren het is op die manier gefilmd en niks aan te doen.quote:Op zondag 29 januari 2006 16:45 schreef speknek het volgende:
[..]
De vorige seizoenen had dat ook al hoor, ik kijk er nu niet echt meer van op (alhoewel het wel jammer blijft). Wat ik pas echt jammer vindt is dat ze niet meer zoals bij serie 1 doen dat Jack Bauer op een gegeven moment moe wordt en in slaap sukkelt. Of dat mensen naar de wc moeten en honger krijgen enzo. Dat vond ik nou juist zo leuk aan een realtime serie.
heej, rtl travel owns jack bauer jah!!!!quote:Op zondag 29 januari 2006 18:11 schreef Repeat het volgende:
moet ik morgen om 6 uur al open dan nog tot 1 uur 24 kijken ofzo (reken maar op uitloop van al die travel rotzooi
)
Van het huiswerk is niet veel terecht gekomenquote:Op zondag 29 januari 2006 15:44 schreef Zombine het volgende:
Vind het deze keer niet zo erg, kan ik nog even met school bezig van te voren.
Heb ik nu namelijk niet zin in
neequote:Op zondag 29 januari 2006 23:43 schreef SHERMAN het volgende:
Is dit de laatste al?
Geweldig inderdaad.quote:Op maandag 30 januari 2006 00:15 schreef TC03 het volgende:
Dat toneelstukje tussen Logan en Palmert om vertrouwen te winnen.
Goed voorgevoel heb jequote:Op maandag 30 januari 2006 00:31 schreef SHERMAN het volgende:
Ik heb het gevoel dat er wat met tony gaat gebeuren..
Doelde je op die meid? Dat zag ik ook meteen!quote:
Was het maar waar!quote:Op maandag 30 januari 2006 00:40 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Komt seizoen 5 gewoon achter 4 aan? of moeten we nu eerst een half jaar herhalingen kijken?
kut!quote:Op maandag 30 januari 2006 00:42 schreef Zombine het volgende:
[..]
Was het maar waar!
waarschijnlijk begint die in september
Sterker nog, in Amerika zijn ze nu pas bij aflevering 5 van seizoen 5.quote:Op maandag 30 januari 2006 00:44 schreef Zombine het volgende:
Nope heb geen bron, maar zo is het altijd geweest met 24, in september altijd begonnen. En volgens mij draait die nu nog in amerika. En nederland is altijd wat trager enzo.
Niet in 3quote:Op maandag 30 januari 2006 02:48 schreef SunChaser het volgende:
Je bedoelt die wie het vliegtuig in deel 1 opblies? Die zit in alle vier de seizoenen.
Het feit dat seizoen 5 in Amerika nog maar net begonnen isquote:
Dat was wel te verwachten, dacht ik zo. Maar wel een goeie aflevering. Wie is nou die oude bekende waar iedereen het over heeft?quote:
zodat hij zeker blijft, immers als je dood bent is weglopen lastig....quote:Op maandag 30 januari 2006 12:41 schreef Tobbes het volgende:
Wat ik niet helemaal snapte...dat meisje zei tegen die gast: 1 iemand moet hier blijven zodat ze denken dat we er nog zijn; 1 moet naar Marwan. "Je bedoelt dat 1 van ons hier blijft en zich laat pakken?" ""Ja, dat zal jij zijn" (en ze schiet hem dood).
Waarom schiet ze dan?
Ja maar ze hadden nu toch ook meteen door dat dat meisje er vandoor was?quote:Op maandag 30 januari 2006 12:45 schreef PabloLopez het volgende:
[..]
zodat hij zeker blijft, immers als je dood bent is weglopen lastig....
?quote:Op maandag 30 januari 2006 13:25 schreef Sannydance het volgende:
Maar wel te laat, want nou is ze al weg, met tony 'at gunpoint'. Het was dus om tijd te rekken.
Ik heb ze allemaal gezien, maar ik had haar echt niet herkend.quote:Op maandag 30 januari 2006 00:36 schreef LeBeau het volgende:
[..]
Doelde je op die meid? Dat zag ik ook meteen!Mandy
de huurlinge die in seizoen 1 uit een vliegtuig sprong en aan het einde van seizoen 2 President Palmer een giftig handje gaf.
Daarom. Volgens mij, door deze gebeurtenissen en de gijzelneming van Tony, zal het een mooi spannend open einde worden.quote:Op maandag 30 januari 2006 17:15 schreef Aarti het volgende:
Ze komt elke keer even langsgehuppeld, ben benieuwd of ooit bekend wordt wat de samenhang is tussen de seizoenen.
.quote:Op maandag 30 januari 2006 17:22 schreef SlimShady het volgende:
[..]
Daarom. Volgens mij, door deze gebeurtenissen en de gijzelneming van Tony, zal het een mooi spannend open einde worden.
Zodat seizoen 5 met een 'big bang' start, dat je er naar uit gaat kijken.
Ja, maar dat is toch verboden?quote:Op maandag 30 januari 2006 18:10 schreef Merkie het volgende:
Pff, net alsof je daadwerkelijk tot september hoeft te wachten met de mogelijkheden van internet van tegenwoordig.
In t begin bij de flashback geloof ik. En ze werd genoemd ergens. In 4 kreeg ze een echt grote rol.quote:Op maandag 30 januari 2006 18:01 schreef koenimex het volgende:
Wanneer was ze dan in seizoen 3 te zien, btw?
OH ja, ik was vergeten dat hier alleen mensen mogen reageren die spontaan klaar komen als ze de naam Bauer horen.quote:Op maandag 30 januari 2006 19:15 schreef IV_Xample het volgende:
oh jee HiZ is weer in tha house...hahahaha
quote:Op maandag 30 januari 2006 20:42 schreef HiZ het volgende:
[..]
OH ja, ik was vergeten dat hier alleen mensen mogen reageren die spontaan klaar komen als ze de naam Bauer horen.
Frans?quote:Op maandag 30 januari 2006 20:42 schreef HiZ het volgende:
[..]
OH ja, ik was vergeten dat hier alleen mensen mogen reageren die spontaan klaar komen als ze de naam Bauer horen.
Ik heb trouwens seizoen 5 t/m 11 am nu maar nog niet gekeken.
Bedoel je Kim bauer?quote:Op maandag 30 januari 2006 20:42 schreef HiZ het volgende:
[..]
OH ja, ik was vergeten dat hier alleen mensen mogen reageren die spontaan klaar komen als ze de naam Bauer horen.
Ik heb trouwens seizoen 5 t/m 11 am nu maar nog niet gekeken.
Seizoen 5 t/m 11?quote:Op maandag 30 januari 2006 20:42 schreef HiZ het volgende:
[..]
OH ja, ik was vergeten dat hier alleen mensen mogen reageren die spontaan klaar komen als ze de naam Bauer horen.
Ik heb trouwens seizoen 5 t/m 11 am nu maar nog niet gekeken.
Hoe weet jij dat!quote:Op maandag 30 januari 2006 20:42 schreef HiZ het volgende:
[..]
OH ja, ik was vergeten dat hier alleen mensen mogen reageren die spontaan klaar komen als ze de naam Bauer horen.
Vind je het raar dat ik niet direct aan Frans Bauer denk?quote:Op maandag 30 januari 2006 23:48 schreef Merkie het volgende:
[..]
Hij bedoelde Frans of Jack. Niet Frans of Engels.
Jaquote:Op maandag 30 januari 2006 23:53 schreef HiZ het volgende:
[..]
Vind je het raar dat ik niet direct aan Frans Bauer denk?
Meen je dat?quote:
Ik heb Paint Shop Pro gebruiktquote:
bron: www.FilmTotaal.nlquote:24 - The Movie
Acteur Kiefer Sutherland staat te popelen van ongeduld om aan de slag te gaan met een filmversie van de populaire televisieserie 24. Zodra de opnamen voor het huidige seizoen zijn afgerond gaat hij (later dit jaar) aan de slag met de film. Sutherland zegt: "Ik denk dat het wel mogelijk is een film te maken, die compleet los staat van 24, de televisieshow. Daarmee bedoel ik, dat de karakters anders kunnen zijn, zonder dat de formule zijn kracht verliest."
Momenteel werkt het productieteam nog aan de afronding van het vijfde seizoen. De serie bestaat telkens uit 24 afleveringen van één uur. In dat ene uur wordt in 'real-time', de verrichtingen van speciaal agent Jack Bauer gevolgd.
Kiefer Sutherland won eerder deze maand een Screen Actors Guild Award in de categorie buitengewone acteerprestatie van een acteur in een dramaserie, voor zijn rol als Jack Bauer in 24. Hij heeft overigens ook gelijk gemeld, dat de opnamen van het zesde seizoen starten, zodra de werkzaamheden voor de film 24 zijn afgerond.
Mwah, het speelde al langer, maar de meningen zijn verdeeld. Ik ben er in ieder geval een voorstander van.quote:Op woensdag 1 februari 2006 00:17 schreef SlimShady het volgende:
Vers nieuws!
[..]
bron: www.FilmTotaal.nl
*proest*quote:Op woensdag 1 februari 2006 00:17 schreef SlimShady het volgende:
Vers nieuws!
[..]
bron: www.FilmTotaal.nl
Er zijn idd nog zoveel verhaallijnen dat het moeilijk wordt dit in de laatste 2 uren te laten plaatsvinden.quote:Op woensdag 1 februari 2006 00:24 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Ik vond de aflevering nogal vaag ... het ruikt wel idd erg naar een open eind. Een raket, een ontvoering en een vermiste terrorist dat red je allemaal niet in 2 uur tijd. En dan hebben we de Chinezen nog! (Met dank aan Edgar). Ben benieuwd.
De formule kan nog steeds hoor. Alleen is het dan niet nieuw meer, Phone Booth deed het bijvoorbeeld al heel aardig (met, jawel Kiefer Sutherland).quote:Op woensdag 1 februari 2006 08:15 schreef HiZ het volgende:
*proest*
over welke formule ging het hier ook al weer ?
Dát vond ik echt een vette film. Maar da's voor een ander topicquote:Op woensdag 1 februari 2006 14:17 schreef speknek het volgende:
[..]
De formule kan nog steeds hoor. Alleen is het dan niet nieuw meer, Phone Booth deed het bijvoorbeeld al heel aardig (met, jawel Kiefer Sutherland).
lange film danquote:Op woensdag 1 februari 2006 00:17 schreef SlimShady het volgende:
Vers nieuws!
[..]
bron: www.FilmTotaal.nl
Jammer dat we dan seizoen 6 pas in 2008 krijgen ofzo.quote:Op woensdag 1 februari 2006 00:17 schreef SlimShady het volgende:
Vers nieuws!
[..]
bron: www.FilmTotaal.nl
dat doen ze omdat mensen staan te popelen voor het einde van de serie en dat kan aardig wat geld opleverenquote:Op woensdag 1 februari 2006 19:51 schreef PabloLopez het volgende:
season 4 is uit op box ook raar dat ze m nu uitbrengen terijl de serie nog niet is afgelopen....
als ze 1+2+3 en 4+5+6 uitbrengen welquote:Op donderdag 2 februari 2006 18:28 schreef IV_Xample het volgende:
ik vind hem nog te duur dus ik wacht wel tot deze goedkoper wordt, want ik wil hem wel in de collectie hebben natuurlijk
wat ik wel raar vind is dat ze zo\'n box uitbrengen van s1 t/m 3 en dan s4 weer apart...zit ook geen logica in naar mijn idee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |