Tja...quote:België overweegt referendum over voortbestaan
BRUSSEL - Belgen kunnen zich wellicht in een referendum uitspreken over het voortbestaan van hun land.
Dat verduidelijkt het een en ander.. Nouja, in Nederland wordt het ook wel eens geroepen om de monarchie af te schaffen.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 22:31 schreef Sidekick het volgende:
Bron
Veel symboliek om het vertrouwen van het volk in de regering te vergroten, me dunkt.
Oy! Hoe zaterdags kan je reaktie zijn in [Uitlegtopic] Voor linkse users, over discriminatie/racisme ?quote:
www.nu.nlquote:LUCKNOW - Een tiener uit India heeft zo ongeveer zijn hele land in de maling genomen door te melden dat hij een prestigieuze wedstrijd van de ruimtevaartorganisatie NASA had gewonnen. Korte tijd werd de 17-jarige Saurabh Singh onthaald als nationale held, tot zijn verhaal in elkaar klapte.
De jongen had gemeld dat hij op de Britse Oxford-universiteit de befaamde Internationale Wetenschaps- en Ontdekkingskwis van de NASA had gewonnen. Het bestuur van de deelstaat Uttar Pradesh beloonde hem met bijna 10.000 euro. Meer dan honderd leden van de plaatselijke volksvertegenwoordiging gaven hem een dagsalaris, uit dank voor de bijzondere reclame die de jongen India en de deelstaat had bezorgd.
Maar terwijl de tiener in het presidentiële paleis wachtte tot het staatshoofd hem kon ontvangen, kwam een Indiase internetsite er via een simpel telefoontje met de NASA achter dat zo'n test helemaal niet bestaat. Een ontmoeting met de premier van India is haastig afgezegd. De jongen is weer terug in zijn dorp, alwaar de politie hem heeft ondervraagd.
Waarom kom je altijd aanzetten met oud nieuws?quote:Op zaterdag 26 februari 2005 23:33 schreef Tuana het volgende:
[..]
www.nu.nl
Het is inderdaad een ontzettend slimme jongen! (of de rest van de mensen zijn gewoon DOM)
Vlaanderen moet inderdaad af van parasietstaat Walonië. Het lijkt me veel beter voor de verstandhoudingen tussen de twee culturele en taalkundige entiteiten.quote:
Voor mij is het nieuwquote:Op zaterdag 26 februari 2005 23:46 schreef pberends het volgende:
[..]
Waarom kom je altijd aanzetten met oud nieuws?
Tja, das waar.quote:
Achterlopende cultuur.quote:
organischer kunnen we het niet maken, wel makkelijkerquote:
Ja, ik dans idd nog op klompenquote:Op zondag 27 februari 2005 00:19 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Achterlopende cultuur.
...
Afgezaagd, ik weet het.
Pff, dan heb ik liever een eurocommissaris die tegen homo's is en privé en werk zegt gescheiden te kunnen houden.quote:'Drank kopen pas vanaf achttiende jaar'
Uitgegeven: 26 februari 2005 13:23
BRUSSEL - Jongeren zouden in Europa pas vanaf hun achttiende jaar bier, wijn en sterke drank mogen kopen. De huidige grens van zestien jaar is te laag, meldde Europees Commissaris Kyprianou (Volksgezondheid) zaterdag in het Duitse weekblad Focus.
Kyprianou is bovendien voor hogere accijns op alcoholische drankjes. Fabrikanten zouden ook moeten stoppen met alcohollimonades ('alcopops'), vindt hij. Die limonades verleiden jongeren te makkelijk tot veel alcoholgebruik. Klik hier !
De eurocommmissaris kwam recent in het nieuws door zijn strijd tegen het roken. Hij wil een rookverbod in alle Europese horeca. Zo'n verbod bestaat nu alleen in Italië, Ierland en Malta.
Jij hebt verdorie ook echt de theoretische basis van een amoebe.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 23:49 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Vlaanderen moet inderdaad af van parasietstaat Walonië. Het lijkt me veel beter voor de verstandhoudingen tussen de twee culturele en taalkundige entiteiten.
Tsja, de veramerikanisering van de politiek is in volle gang.quote:Op zondag 27 februari 2005 12:32 schreef pberends het volgende:
Kamp van de VVD is voor een 2partijenstelsel![]()
![]()
.
Kamp heeft de goedwies dan ook al langere tijd goed kapotquote:Op zondag 27 februari 2005 12:32 schreef pberends het volgende:
Kamp van de VVD is voor een 2partijenstelsel![]()
![]()
.
De VVD blijft raar. Kamp die voor een 2partijenstelsel is, maar de VVD die dat niet voorstelt.quote:Op zondag 27 februari 2005 15:01 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Tsja, de veramerikanisering van de politiek is in volle gang.
Met Wouter Bos voorop.quote:Op zondag 27 februari 2005 15:01 schreef Sidekick het volgende:
Tsja, de veramerikanisering van de politiek is in volle gang.
Zoiets heet verschil van inzicht. Dat mag.quote:Op zondag 27 februari 2005 15:12 schreef pberends het volgende:
[..]
De VVD blijft raar. Kamp die voor een 2partijenstelsel is, maar de VVD die dat niet voorstelt.
En staatssecretaris Schultz van Haegen (VVD) die moeilijk doet over de privatisering van Schiphol. Ik dacht dat de VVD liberaal was? Raar partijtje.
Zeker. Dat is mijn grootste punt van kritiek op Bos.quote:
Geen woorden maar daden .... leve de koniging.quote:Veiligheidsnetten terug in Kuip
De veiligheidsnetten achter beide doelen zullen voor onbepaalde tijd terugkeren in de Kuip. Feyenoord reageert met deze maatregel op de ernstige ongeregeldhedem afgelopen donderdag tijdens de UEFA-beker wedstrijd tegen Sporting Lissabon (1-2) Voor en tijdens die wedstrijden werden er vanaf de tribune verschillende voorwerpen en vuurwerk het veld opgegooid.
Met ingang van de thuiswedstrijd tegen RBC Roosendaal zondag, zullen er langs de zijlijnen van het veld ook extra stewards worden ingezet. En tevens dient het publiek bij elke thuiswedstrijd van de Rotterdamse ploeg rekening te houden met een zeer uitgebreide fouillering.
Op hun eigen site laat Feyenoord weten dat de maatregelen van kracht blijven totdat alle mensen die donderdag vuurwerk en/of voorwerpen op het veld wierpen, zijn aangehouden.
"Zoals zo vaak lijden de goede supporters onder die paar slechte, maar we zijn het nu spuug- en spuugzat", aldus directielid Jan Willem van Dop. "Het is een trieste zaak, maar we zijn gedwongen om maatregelen te nemen om herhaling te voorkomen. We kunnen niet langer toestaan dat Feyenoord de dupe wordt. Totdat we de daders te pakken hebben, blijven de maatregelen daarom van kracht."
Bij kritiek zit jij toch meestal aan de delete-knop?quote:Op zondag 27 februari 2005 15:47 schreef Sidekick het volgende:
Zeker. Dat is mijn grootste punt van kritiek op Bos.
Deze trieste opmerking is je beste poging ooit tot grappig zijn.quote:Op zondag 27 februari 2005 18:25 schreef PJ_O_Rourke het volgende:
[..]
Bij kritiek zit jij toch meestal aan de delete-knop?
quote:Op zondag 27 februari 2005 18:35 schreef Drugshond het volgende:
[afbeelding]
Ninja-Turtles weer helemaal terug van weggeweest in het midden-oosten
quote:Op zondag 27 februari 2005 19:37 schreef Monidique het volgende:
[..]
Deze trieste opmerking is je beste poging ooit tot grappig zijn.
Ik vind PJ eigenlijk soms wel grappig. Is er nu wat mis met mij?quote:Op zondag 27 februari 2005 19:37 schreef Monidique het volgende:
[..]
Deze trieste opmerking is je beste poging ooit tot grappig zijn.
Ik zal je nu niet anders bekijken, hoor. Je had het toch al verbruid, dit kan er ook nog wel bij.quote:
Zwijnerij.quote:Op zondag 27 februari 2005 20:30 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ik zal je nu niet anders bekijken, hoor. Je had het toch al verbruid, dit kan er ook nog wel bij.
Bruno wordt weer geweldig met die Amerikanenquote:Op zondag 27 februari 2005 20:47 schreef Monidique het volgende:
Vanavond weer Ali G. Morgen mijn broertje jarig.
Axis of Evil volgens Moni-theorie: Ierland, Iran en Malesia.quote:Op zondag 27 februari 2005 21:25 schreef Monidique het volgende:
Encircle Iran, bedoelen ze, neem ik aan.
Wat valt er te halen dan in Afrika? Spiegeltjes?quote:Op zondag 27 februari 2005 21:23 schreef pberends het volgende:
Borat vind ik wat minder.
LOL @ Afrika:
[afbeelding]
Gevrijwaard van Amerikaanse tirannie.
Kofi.quote:Op zondag 27 februari 2005 21:51 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Wat valt er te halen dan in Afrika? Spiegeltjes?
Zondag is mijn sigarendagquote:Op zondag 27 februari 2005 22:07 schreef Monidique het volgende:
Peter, je zei "doch".
Elkedag bierdagquote:
Zeker alcoholvrij moslimbier.quote:Op zondag 27 februari 2005 23:49 schreef Harry_Sack het volgende:
Mensch, toen ik net 2 blikjes bij de snackbar haalde en wat semi-interesse toonde in de allochtoon die de zaak beheert, kreeg ik me toch een onbegrijpbare preek over 'het geloof' en de politiek die daar boven zweeft. Godverdomme man, ik wil alleen maar 2 blikjes bier en een prettige avond![]()
Dan heb je nog een aardige snackbarhouder. De Marokkaan die hier in de buurt (de enige) snackbar besteert is een onbeschofte bruut die zelfs weigert te wisselen voor een pakje sigaretten. "Iek heb gien kleingeld" zegt "ie iedere keer als je het toevallig even niet gepast hebt. Verder is het er een onhygienische pestbende, dus ik spring voortaan met liefde even in de auto naar de Turkse snackbar 3 km verderopquote:Op zondag 27 februari 2005 23:49 schreef Harry_Sack het volgende:
Mensch, toen ik net 2 blikjes bij de snackbar haalde en wat semi-interesse toonde in de allochtoon die de zaak beheert, kreeg ik me toch een onbegrijpbare preek over 'het geloof' en de politiek die daar boven zweeft. Godverdomme man, ik wil alleen maar 2 blikjes bier en een prettige avond![]()
Nou, de pest is dat hij zijn best doet om aardig te zijn, dus je wilt ook niet gelijk de botte klootzak zijn door te zeggen, nou dankjewel, boerenlul, hier is je geld, jij geeft nu bier, zo doen we dat in de regel.quote:Op maandag 28 februari 2005 00:02 schreef op_dreef het volgende:
[..]
Dan heb je nog een aardige snackbarhouder. De Marokkaan die hier in de buurt (de enige) snackbar besteert is een onbeschofte bruut die zelfs weigert te wisselen voor een pakje sigaretten. "Iek heb gien kleingeld" zegt "ie iedere keer als je het toevallig even niet gepast hebt. Verder is het er een onhygienische pestbende, dus ik spring voortaan met liefde even in de auto naar de Turkse snackbar 3 km verderop
Gewoon afwimpelen. Jouw tijd is ook kostbaar moet je maar denken....quote:Op maandag 28 februari 2005 00:07 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Nou, de pest is dat hij zijn best doet om aardig te zijn, dus je wilt ook niet gelijk de botte klootzak zijn door te zeggen, nou dankjewel, boerenlul, hier is je geld, jij geeft nu bier, zo doen we dat in de regel.
Ja, die cultuur is een grote veriijking voor ons land.quote:De andere snackbar staat bekend op frontpage als een turkse pizzeria die een moslimextremist in dienst had, dus daar voel ik me niet zo op mijn gemak![]()
Hmja, toen waren ze de grondleggers van de gruntbandjes enzoquote:Op maandag 28 februari 2005 00:49 schreef Monidique het volgende:
Suicidal Tendencies heb ik gezien op Dynamo Open Air 2000, maar ik vond het te punk. En ik haat punk.
"Situatie Nederland gelijk aan Weimar Republiek"quote:Op zondag 27 februari 2005 22:04 schreef pberends het volgende:
Wel interessant, doch oud artikel van het NRC, interviewtje met Maurice de Hond over de politiek:
pdfje
R.I.P.quote:Op maandag 28 februari 2005 04:52 schreef George-Butters het volgende:
Zo oma dood, hond vd ouders op de bank en daar zit je dan.
Show me the Moni, bitch.quote:Op maandag 28 februari 2005 13:38 schreef Monidique het volgende:
Goedemorgen.
Que?quote:Op maandag 28 februari 2005 01:18 schreef Monidique het volgende:
Mooi, EU=IESVS-ikoon, ExtraWaskracht,.
Ik zet 25 euro op Kemper.quote:Moslims willen Hirsi Ali via rechter aanpakken
Morgen dient in Den Haag het kort geding van een aantal Nederlandse moslims tegen Ayaan Hirsi Ali. De moslims proberen te voorkomen dat het Kamerlid de film Submission II maakt.
In NOVA blikken de advocaat van de moslims Robbert Moszkowicz en Hirsi Ali's advocaat Germ Kemper vooruit op morgen.
Ja, het doet denken aan de Joodse raad uit een duister tijdperk.quote:Op maandag 28 februari 2005 22:09 schreef Kaalhei het volgende:
Moslims die een Jood inhuren om tegen AHA te procederen, kansloos.
heb ik idd ook een stuk van gezienquote:Op maandag 28 februari 2005 21:58 schreef sizzler het volgende:
Nova
maar wel zielig voor die meisjes
Vanavond:
[..]
Ik zet 25 euro op Kemper.
Goed ideequote:Op maandag 28 februari 2005 20:18 schreef George-Butters het volgende:
Zooo, en dan nu eerst Bier
Dit bericht zie ik nu pas.quote:Imam die Duitsers vindt stinken land uit gezet
vrijdag 10 december 2004 18:30
Niet alleen de Nederlandse regering wil het terrorisme strenger aanpakken. Ook in andere landen van Europa worden harde maatregelen genomen tegen extremisten. Onlangs wees Duitsland een imam uit, die had gezegd dat Duitsers ‘stinken’.
Ook had de imam, Yakub T., gepredikt dat het Duitse volk voorbestemd is om naar de hel te gaan. Dat schrijft de Duitse krant Die Welt.
Helemaal waar.quote:Op maandag 28 februari 2005 23:11 schreef du_ke het volgende:
Nuttiger dan een identificatieplicht lijkt me.
Nut bij het voorkomen of het verhogen van de pakkans. Dat laatste lijkt me toch wel het minimale resultaat.quote:Op maandag 28 februari 2005 23:16 schreef du_ke het volgende:
Ik ook opzich. Hoewel het in engeland niet overdreven veel nut lijkt te hebben.
Mission Accomplished.quote:The insurgency in Iraq is not likely to be put down in a year or even two since history shows such uprisings can last a decade or more, the United States' top military commander said on Friday.
quote:EN HAAG, 1 MAART. De verzorgingsstaat moet op de helling. De inkomenssteun van de overheid moet uitsluitend worden gericht op degenen die dat nodig hebben. Algemene regelingen moeten verdwijnen.
Dat betekent dat er een einde zou moeten komen aan de AOW, omdat het geld dat daarvoor wordt uitgetrokken voor een groot deel terechtkomt bij mensen die voldoende daadkrachtig zijn.
Het Centraal Planbureau (CPB) schrijft dat in een gisteren verschenen notitie. Volgens P. Kooiman van het planbureau was de AOW in oorsprong bedoeld voor mensen die zonder overheidssteun niet konden rondkomen. ,,Als je het nog eens zou moeten overdoen zou je kunnen zeggen: misschien zijn er betere manieren om dat doel te bereiken dan via een algemene regeling, waarvan ook de hogere inkomens profiteren.''
Minister Brinkhorst van Economische Zaken zei in een eerste reactie dat voor het kabinet de AOW niet ter discussie staat.
Ook de regeringsfracties CDA en D66 reageren negatief. Vice-fractievoorzitter Verburg van het CDA zegt dat iedereen op zijn 65e recht moet houden op de oudedagsvoorziening. Ze wijst erop dat de hogere inkomens meer belasting betalen dan de minder daadkrachtigen en dat er op die manier sprake is van solidariteit. D66-Tweede-kamerlid Bakker zegt zich niet te kunnen voorstellen dat er ook maar iemand in de Tweede Kamer de AOW als basisvoorziening zou willen afschaffen. ,,Dat schiet voor iedere Nederlander een geweldig gat in de oudedagsvoorziening.''
GroenLinks-kamerlid Vendrik zegt dat afschaffing van de AOW als basisvoorziening een ,,ravage'' zou aanrichten in alle pensioenen in ons land. Een andere opzet van de financiering van de AOW, waarbij hogere inkomens meer bijdragen, is voor D66 en GroenLinks wel bespreekbaar.
In zijn rapport stelt het CPB dat het verminderen van inkomensverschillen - het uitgangspunt van de verzorgingsstaat - op gespannen voet staat met de noodzaak om meer mensen aan de slag te krijgen en het opleidingsniveau te verbeteren. Wie zonder overheidststeun kan, zou daarvoor dan ook niet meer in aanmerking moeten komen. De overheid zou moeten afstappen van fiscale regelingen en subsidies waarvan zowel arm als rijk profiteert. Als hogere inkomens ook recht hebben op overheidsteun, vermindert dat hun motivatie om harder te werken.
Dit betekent volgens het CPB dat het mes moet in regelingen als de hypotheekrente-aftrek en het spaarloon, omdat daarvan ook de hogere inkomens profijt hebben. (ANP)
* DoG is een vriescontainer voor GB vol aan het scheppen met wit koud spulquote:Op dinsdag 1 maart 2005 10:12 schreef George-Butters het volgende:![]()
WIT, dat moet ik ook hebben hier!
En wel heel rap.
quote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:01 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
* DoG is een vriescontainer voor GB vol aan het scheppen met wit koud spul
quote:Enkele hoofdpunten
· Meer arbeidsdeelname en een hoogwaardiger arbeidsaanbod gaan doorgaans gepaard
met minder inkomensgelijkheid en minder inkomenszekerheid. Deze dilemma’s
komen ook naar voren in voorstellen die recent zijn gedaan in het debat over een
toekomstbestendige verzorgingsstaat. De dilemma’s kunnen soms worden verzacht
door middel van meer maatwerk in instituties. Dit roept echter ook weer nieuwe
dilemma’s op die evenzeer om politieke keuzes vragen.
· De problematiek aan de onderkant van de arbeidsmarkt (armoedeval) is van
fundamentele aard. Het oplossen ervan gaat ofwel ten koste van inkomenssolidariteit
ofwel vermindert de arbeidsdeelname en scholing door de midden- en hogere
inkomens.
· Een activerende sociale zekerheid kan een hogere arbeidsparticipatie combineren met
solidariteit. Niet alle vormen van activering blijken echter effectief: sancties en
verplichtingen blijken de beste activeringsinstrumenten.
· Doelmatige beslissingen over de levensloop --zoals investeringen in kennis en
vaardigheden, de arbeidsdeelname van ouders met jonge kinderen, en de
uittredingsbeslissing van ouderen-- vragen vooral om een accommoderende overheid
die ruimte biedt voor individueel maatwerk.
* DoG douwt er ook er ook een paar flessen aquavit bijquote:
Dank je man. Doet me goed, oma net gisternacht overleden. Een toost op haar tocht naar de hemelquote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:13 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
* DoG douwt er ook er ook een paar flessen aquavit bij
quote:Liverpool-fans breken record herrie maken
De League Cup ging dan wel naar Chelsea maar Liverpool vestigde in het Millennium Stadium in Cardiff een wereldrecord, zo maakte het Guinness Book of Records bekend. De fans van The Reds produceerden de meeste herrie ooit tijdens een sportwedstrijd.
De brul van 130,7 decibel werd al binnen een minuut gemeten. Aanleiding voor de vreugde-explosie was de razendsnelle 1-0 van Liverpool. John Arne Riise knalde met een verwoestende volley na 44 seconden raak en bracht de Liverpool-aanhang daarmee in extase.
De luidruchtige supporters braken het record van hun collega's van de Denver Broncos. De fans van de American Football-club kwamen op 1 oktober 2000 tot een niveau van 128,7 decibel.
Kondoliert med skudd , kjære venner minnequote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:28 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Dank je man. Doet me goed, oma net gisternacht overleden. Een toost op haar tocht naar de hemel
zal haar goed doen.
O jee, gecondoleerd dude. Moet je veel regelen?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:28 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Dank je man. Doet me goed, oma net gisternacht overleden. Een toost op haar tocht naar de hemel
zal haar goed doen.
A Scandinavian flavoured, distilled liquor, ranging in alcohol content from about 42 to 45 percent by volume, clear to pale yellow in colour, distilled from a fermented potato or grain mash, flavored with caraway seeds or cumin seed, others that may be used are lemon or orange peel, cardamom, aniseed, and fennel.
But first, how to drink it. I found this excellent description in an old book:
There is solemnity in the ceremony of drinking aquavit.
One lifts one's glass and holds it with loving patience, while joining with the others in a bacchanal hymn, ending on as high a note as one's voice will reach.
Then one makes an all-inclusive sweep with eye and glass, drinks the aquavit in one gulp, finishes the song on an even higher "tra-la-la," and then bites into the herring previously placed on a piece of bread.
The second glass is usually served only half filled but is drunk with the same profound ceremony and there is a promise in the song of a third glass.
Ik denk dat dit ook mijn gevoelens vertolkt.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 12:24 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Kondoliert med skudd , kjære venner minne![]()
skol på liv
Er wonen toch alleen maar zwarten in dat minderwaardige gat?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 09:01 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
tering he, het ziet er gewoon wit uit in Rotjeknor, en dus niet gebroken wit tot grijs, maar echt WIT
Het zou weer gaan sneeuwen in de loop van de avond.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 16:11 schreef du_ke het volgende:
Sneeuw?die is hier toch wel ongeveer weer weg.
Boomknuffelen is echter altijd goed![]()
.
Krijg je niet genoeg zakgeld van je pappie en mammie om naar de hoeren te gaan?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 17:35 schreef sizzler het volgende:
Was weer rustig vandaag, bij het maagdenhuis. Geen student meer te zien. Jammer, had wel zin in wat actie.
Hmmm, nee, bij mij bleef het beperkt tot zak- en kleedgeld.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 17:45 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Krijg je niet genoeg zakgeld van je pappie en mammie om naar de hoeren te gaan?![]()
De moreele superioriteit is zelfs nog verder toegenomenquote:Op dinsdag 1 maart 2005 08:38 schreef du_ke het volgende:
Dan drink je je bekertje biologische melk. En je beseft dat niets een heerlijk moreel superieure dag in de weg kan staan.
Of de hoeren goedkoper.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 18:02 schreef sizzler het volgende:
[..]
Hmmm, nee, bij mij bleef het beperkt tot zak- en kleedgeld.Maar in Friesland zijn de ouders wat guller begrijp ik?
De ontwerpenquote:Keeltumor mogelijk op pakje sigaretten
Na de rouwrand en waarschuwende teksten als 'Roken is dodelijk', komen op sigarettenpakjes vanaf 2006 mogelijk ook foto’s die rokers moeten afschrikken. Minister van Volksgezondheid Hans Hoogervorst (VVD) beslist deze zomer of hij dit Europese voorstel overneemt.
Het gaat om afbeeldingen van zwartgeblakerde longen, een keeltumor of een verrot gebit. Ze maken deel uit van een reeks van 42 schokkende en ludieke foto's die de toenmalige Europees Commissaris David Byrne (Volksgezondheid) in oktober presenteerde om het roken te ontmoedigen.
Effectief
De plaatjes blijken in Canada en Australie effectief in de strijd tegen roken. Byrne vroeg Nederland en andere EU-landen dringend om de plaatjes op de pakjes sigaretten te zetten.
België heeft al besloten de foto’s op de pakjes te plaatsen. Hoogervorst wil een Europees rapport over het antirookbeleid in de Europese Unie afwachten. Eurocommissaris Markus Kyprianou (Volksgezondheid) presenteert dat waarschijnlijk deze zomer.
De eurocommissaris lanceerde vandaag een grootscheepse Europese antirookcampagne die zich vooral richt op jongeren tot dertig jaar.
Van de inwoners van de Europese lidstaten rookt gemiddeld 33 procent. In Nederland is dat 28 procent.
Soms, ben ik het compleet met je eens.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 19:00 schreef Monidique het volgende:
Wat een sneue bedoening, zeg, die zogenaamde bezetting. Belachelijke en hilarische teksten als "repressieve krachten" overtuigen mij ervan dat dat zooitje bestaat uit mensen die leuk even een uitje hadden en mislukte revolutionairen die denken dat ze nog in een of andere klassestrijd verwikkeld zijn.
En dan ook nog zeuren dat Rutte niet op komt dagen. "Rutte rot op, Rutte rot op. " "Oprutte. "
Het is voor hem een eer....voor mij is het inderdaad wel vergald ja. Zo'n misbaksel moslim noemen.....quote:Op dinsdag 1 maart 2005 20:43 schreef zakjapannertje het volgende:
de VARA beschouwt Elian als een moslim, (daarnet bij Per Seconde Wijzer) hopelijk heeft dit niet zijn TV-avondje vergald
Ik was een rechtzaak begonnen na zo'n belediging.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 20:43 schreef zakjapannertje het volgende:
de VARA beschouwt Elian als een moslim, (daarnet bij Per Seconde Wijzer) hopelijk heeft dit niet zijn TV-avondje vergald
Ze hebben wel gelijk de studenten. Maar als je daar gaat protesterenquote:Op dinsdag 1 maart 2005 22:44 schreef Kaalhei het volgende:
Wat een halve zolen die protesterende studenten bij het maagdenhuis. Beetje gaan lopen mauwen als ze een paar tikken krijgen met de lange wapenstok. Gewoon luisteren als de politie iets zegt en anders niet mauwen. Zo te zien waar de dames/heren in kwestie overigens geen studenten, ze vielen eerder in de categorie uitkeringstrekkende links-radicalen.
Ik vind het maar onzin van de studenten en ik sta er als student absoluut niet achter. Ik vind het Australische systeem van StuFi wel bijzonder aantrekkelijk.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 23:16 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Ze hebben wel gelijk de studenten. Maar als je daar gaat protesteren
moet je toch minimaal 5 goede redenen kunnen bedenken waarom je het
oneens bent met de plannen van Rutte.
De martinitoren komt morgen aanbod, nu eerst tukken.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 22:42 schreef du_ke het volgende:
Fijn plan. Nog ergens een voorkeur voor? De martinitoren in de fik ofzo?
Enlighten us.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 23:18 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Ik vind het maar onzin van de studenten en ik sta er als student absoluut niet achter. Ik vind het Australische systeem van StuFi wel bijzonder aantrekkelijk.
Jij? Waarom?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 23:56 schreef DrWolffenstein het volgende:
Leuk
Een permban op de stormfrontpage.
Ohja, we willen natuurlijk van ons rechts imago af.quote:
Mensen ophitsen.quote:Op woensdag 2 maart 2005 00:02 schreef Drugshond het volgende:
stormfrontpage.![]()
WTF ben je daar aan het doen ?!?...
quote:Beam me up Scotty no intelligent life out here.
Wat heb je gezegd? Was je te postiief over joden of zo?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 23:58 schreef DrWolffenstein het volgende:
Ik had al 30x een 48uurs ban gekregen. Ik ga morgen direct beginnen met lobby'en voor een unban. Uiteraard.
Ok dat is een dealquote:Op dinsdag 1 maart 2005 23:25 schreef George-Butters het volgende:
[..]
De martinitoren komt morgen aanbod, nu eerst tukken.
Dus om mensen op te hitsen gebruik je een specifieke (etnische ?) groep als katalysator om je betoog te kunnen houden. Wilders zal zeer trots op je zijn....en weet na vanavond dat de toekomst gewaarborgd is.quote:Op woensdag 2 maart 2005 00:15 schreef DrWolffenstein het volgende:
Nee, ik was weer eens te negatief naar knuffelmarokkkanen toe. De politieke correctheid heeft ervoor gezorgt dat ik, als volkomen onschuldig slachoffer van mensen met een ban-knop, niet kan posten op de frontlinie van domheid en oud nieuws.
Volgens mij ben je zelf een allochtoon.quote:Op woensdag 2 maart 2005 00:15 schreef DrWolffenstein het volgende:
gezorgt
Kut europa..... en daar moeten we straks voor gaan stemmen zodat we nog minder te vertellen hebben en de grote landen Fr,Du er een nog grotere puinhoop van kunnen maken..quote:Frans tekort voor derde jaar te hoog
PARIJS (AFP/ANP) - Het tekort op de begroting van Frankrijk is in 2004 voor het derde jaar op rij uitgekomen boven het voor de eurolanden geldende maximum van 3 procent van het bruto binnenlands product (bbp). Het kwam uit op 3,7 procent.
Dat blijkt uit cijfers die het Franse bureau voor statistiek dinsdag heeft doen toekomen aan de Europese Commissie.
Het tekort in 2003 is gecorrigeerd van 4,1 naar 4,2 procent van het bbp. Frankrijk heeft toegezegd dit jaar te zakken naar 2,9 procent.
Ook bij de staatsschuld voldeed het land in 2004 opnieuw niet aan de eis (maximaal 60 procent van het bbp). De schuld steeg ten opzichte van 2003 van 63,9 tot 65,6 procent van het bpp.
De staatsschuld van de Duitsers kan oplopen tot 330 % in 2050 als ze niets aan het sociale stelsel doenquote:Op woensdag 2 maart 2005 08:00 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Kut europa..... en daar moeten we straks voor gaan stemmen zodat we nog minder te vertellen hebben en de grote landen Fr,Du er een nog grotere puinhoop van kunnen maken..
Dacht het niet . Dat wordt een dikke "NEE"..
Ben benieuwd wat de reaktie van Zalm is..... zal ook wel een aanfluiting van hier tot ginder worden.
Dat is dan redelijk snel gevallen. Ik ging tegen half 2/ 2 uur naar bed en toen lag er nog maar een uiterst laf laagje. Nu ligt er wel veelquote:Op woensdag 2 maart 2005 05:40 schreef George-Butters het volgende:
Zoo non de jus!
Er ligt me hier toch een pak sneeuw! Ik geloof niet dat ik ooit vandaag op de plek van bestemming aankom. Ach ja. Dan heb ik in ieder geval een mooie tocht achter de rug...
Nee joh, die zijn sneeuwbalgevechten aan het houden. Net als vroegerquote:Op woensdag 2 maart 2005 11:17 schreef George-Butters het volgende:
Zo ik heb 4 uur voor niets gereisd. KUT SCHOOL! Als ik er kan komen, dan kunnen die jankbekken van een leerlingen ook wel op school komen.
quote:Op woensdag 2 maart 2005 11:17 schreef George-Butters het volgende:
Zo ik heb 4 uur voor niets gereisd. KUT SCHOOL! Als ik er kan komen, dan kunnen die jankbekken van een leerlingen ook wel op school komen.
lang geleden inderdaad dat er zoveel sneeuw heeft gelegen in NL.quote:Op woensdag 2 maart 2005 11:20 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Nee joh, die zijn sneeuwbalgevechten aan het houden. Net als vroeger
bij de plaatstelijke moskee zal je daar wel info over kunnen krijgen. Gellof ook dat instituten als het LOI en NTI deze taalcursus aanbieden.quote:Op woensdag 2 maart 2005 12:38 schreef DrWolffenstein het volgende:
Weet hier iemand overigens waar ik een cursus "Arabisch voor beginners" kan aandoen?
Er schuilt toch wel een soort poeet in : Geert Wilders op de Tokkietoerquote:Op woensdag 2 maart 2005 11:22 schreef du_ke het volgende:
M.H. Malhotra, Marketing Research, an applied approach, 3d edition, 2003.quote:The moderator
Qualities needed in the focus group moderator:
· Kindness with firmness
· Pennissiveness (liberality)
· Involvement, group speak happens when little debate or creativity in ideas develops, individuals
may not wish as to be seen as going against a perceived group norm.
· Incomplete understanding, to encourage to be more specific about generalised comments
· Encouragement, to encourage unresponsive members to participate
· Flexibility, must be able to improvise and alter the planned outline
· Sensitivity, to be sensitive enough to guide discussion at an intellectual as well as emotional level
· Observation, notes must be made of ideas or questions to come back to, interpretations of
particular silences or bouts of laughter, how group members interact with each other
Had je liever gehad dattie instortte?quote:Op woensdag 2 maart 2005 17:30 schreef Sidekick het volgende:
Jeutermina, het dak van de nieuwe kauwgomfabriek kon maar 28 cm sneeuw aan, maar er lag 40 cm waardoor het dak al bol stond.
Waarom moest ik nou onder een veilig dak werken vandaag...
Ik had liever dat ik ook naar huis werd gestuurd.quote:Op woensdag 2 maart 2005 17:43 schreef sizzler het volgende:
[..]
Had je liever gehad dattie instortte?
Wat voor werk doe je?quote:Op woensdag 2 maart 2005 17:55 schreef Sidekick het volgende:
Ik had liever dat ik ook naar huis werd gestuurd.
Mijn soort werk dus.quote:Op woensdag 2 maart 2005 18:10 schreef Sidekick het volgende:
Ingenieus! Een ineenstortend bedrijf overnemen. Hoe kom je erop!
Zie mijn profiel PJORourke.
Ze willen het tegwoordig gooien op een betere integratie met SAP. Ik werk daar veel mee, en daar is idd het een en ander aan te verbeteren.quote:Op woensdag 2 maart 2005 17:59 schreef sizzler het volgende:
Ik heb vandaag een bedrijfspresentatie gehad van een Engels bedrijf dat beweerde over een jaar of 10 microsoft over te nemen. Microsoft heeft de afgelopen 10-15 jaar geen succesvol nieuw product op de markt gezet. De twee producten waar ze op bouwen (windows en office) worden wel steeds ge-upgrate, maar veel verschil zit er tegenwoordig niet meer in. Bovendien kan je niet nieuwe functies toe blijven voegen. Op een gegeven moment doet een pc wat je er mee wilt doen. En dan stort microsoft in. Wat hij voorspelt althans.
Het is zeker een groots talentquote:Op woensdag 2 maart 2005 15:10 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Er schuilt toch wel een soort poeet in : Geert Wilders op de Tokkietoer
Ik dacht dat je deze ook wel in je favoriete uitspraken lijstje wilde hebben
Ik hoorde van wat ICT-vrienden dat de ICT markt weer aantrekt en dat je CV op monsterboard achterlaten zeer aan te raden is.quote:
Waren ze allemaal maar zo enthousiastquote:
Kijk hij heeft het goed met ons voor. Dat het er niet altijd even goed uitkomt is ook niet zijn fout.quote:Op woensdag 2 maart 2005 19:08 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Waren ze allemaal maar zo enthousiast![]()
Goede integratie van Microsoft-kant naar grote paketten als SAP is hetzelfde als wachten totdat een appelboom volgroeid is.quote:Op woensdag 2 maart 2005 18:16 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ze willen het tegwoordig gooien op een betere integratie met SAP. Ik werk daar veel mee, en daar is idd het een en ander aan te verbeteren.
Is waar. Het is toch een gratis goed gevoelquote:Op woensdag 2 maart 2005 19:14 schreef du_ke het volgende:
[..]
Kijk hij heeft het goed met ons voor. Dat het er niet altijd even goed uitkomt is ook niet zijn fout.
Veronica, niet?quote:Op woensdag 2 maart 2005 20:39 schreef Harry_Sack het volgende:
Allright, the last boyscout op tv
"I'll bitchslap yo ass"
"Bastard!" -"and then some"
"The girl can't breath" - "This bitch has got to blow"
Memorabele uitspraken waarbij Bruce Willis niet zo'n irritante verwaarloosde kettingroker met een drankprobleem lijkt.
Affirmative. Check ook Halle Berry in haar stoeipakjequote:
Nee jij bent mijn lieve zwijntjequote:Op woensdag 2 maart 2005 20:32 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Jij misschien, maar zij zeker niet.
Gelukkig is er voetbalquote:
''Geef altijd zoveel organen als jij geschikt zou vinden in de gegeven omstandigheden.''quote:Op woensdag 2 maart 2005 22:48 schreef Kaalhei het volgende:
Je lichaam is dus van de staat, tenzij.....
Curieus is uiteraard de naam van diegene die de motie wil gaan indienen in deze ethische kwestie.
... jezelf anders beslist. Met zo'n constructie ben je nog steeds in volledige controle van je eigen lichaam.quote:Op woensdag 2 maart 2005 22:48 schreef Kaalhei het volgende:
Je lichaam is dus van de staat, tenzij.....
Idd walgelijk communistisch systeem. Nu moet ik weer naar het gemeentehuis om te voorkomen dat zelotische artsen me meteen om m'n organen om zeep helpen. Omdat links weer dwang moet uitoefenen.quote:Op woensdag 2 maart 2005 22:48 schreef Kaalhei het volgende:
Je lichaam is dus van de staat, tenzij.....
Curieus is uiteraard de naam van diegene die de motie wil gaan indienen in deze ethische kwestie.
Als ik het goed begrijp willen ze het vreselijke Belgische systeem overnemen. In Belgie moet je special naar het gemeentehuis om het donorschap stop te zetten.quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:19 schreef du_ke het volgende:
Nee hoor waarschijnlijk kan je gewoon een briefje of mailtje opsturen huilebak.
Bij een nieuw in te voeren systeem zal men het vast praktischer aanpakken.quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:21 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Als ik het goed begrijp willen ze het vreselijke Belgische systeem overnemen. In Belgie moet je special naar het gemeentehuis om het donorschap stop te zetten.
Ja, is prima hoor. Zijn we allebei tegen dat en dit walgelijke plan.quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:22 schreef Sidekick het volgende:
Ik zou willen dat ik 1 ritje naar het gemeentehuis kon maken om mezelf uit te schrijven voor de identificatieplicht. Die dwang zal mij voor altijd worden opgelegd dankzij het rechtse kabinet met de kans dat zelotische agenten mij naar een vernietigingskamp gaan dirigeren vanwege mijn afkomst.
Voor het ritje naar huis heb je een rijbewijs nodig.quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:22 schreef Sidekick het volgende:
Ik zou willen dat ik 1 ritje naar het gemeentehuis kon maken om mezelf uit te schrijven voor de identificatieplicht. Die dwang zal mij voor altijd worden opgelegd dankzij het rechtse kabinet met de kans dat zelotische agenten mij naar een vernietigingskamp gaan dirigeren vanwege mijn afkomst.
mijn steun heb jequote:Op woensdag 2 maart 2005 23:24 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Ja, is prima hoor. Zijn we allebei tegen dat en dit walgelijke plan.
Beter dan naar het gemeentehuis moeten. Maar nog steeds slecht. Als het huidige systeem niet werkt, houden ze maar een campagne of zo. Geen reden om dwang uit te oefenen, puur en alleen omdat de nierstichting en zo geen geld wensen uit te geven, en de makkelijkste weg zoeken.quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:24 schreef du_ke het volgende:
Bij een nieuw in te voeren systeem zal men het vast praktischer aanpakken.
ideetje gelijk met de oproep voor EU referendum een registratieformulier meesturen.
Ontdoe Eindhoven liever van PSV, en die slavendrijversgloeilampenfabrikant.quote:
Kan je de junks dan ontwijken? Ik zou in Groningen een tank modig hebben.quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:30 schreef du_ke het volgende:
Overigens in Sneek is het gemeentehuis vast op de fiets te doen. Zelfs in Groningen kan het met gemak lopend.
Wat is prima? Dat ik door zelotische agenten naar een vernietigingskamp wordt gebracht?quote:
Ik wil een mogelijkheid om me 'af te melden' van de identiteitsplicht via een eenmalige actie net zoals dat zeer goede idee van actieve donorregistratie.quote:Zijn we allebei tegen dat en dit walgelijke plan.
Laten we dan gelijk alles opt-out maken zodat je dagelijks even een bezoekje kan brengen aan het gemeentehuis alwaar je een printout krijgt van je geregistreerde levenskeuzes.quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:33 schreef Sidekick het volgende:
Ik wil een mogelijkheid om me 'af te melden' van de identiteitsplicht via een eenmalige actie net zoals dat zeer goede idee van actieve donorregistratie.
't is inderdaad een uitdagingquote:Op woensdag 2 maart 2005 23:32 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Kan je de junks dan ontwijken? Ik zou in Groningen een tank modig hebben.
Is het alweer zaterdag?quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:23 schreef Sidekick het volgende:
Ik ga even verder huilen in een klein, donker hoekje.
Eindhoven heeft zo ook zijn eigen wereldberoemde jezusfreak. Doodmoe wordt je van die vent.quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:41 schreef du_ke het volgende:
't is inderdaad een uitdaging. Ach je leert snel nee te zeggen op de vraag voor een euro voro het slaaphuis. Vind dat volk dat je een krant of god aan probeert te smeren eigenlijk vervelender.
heb het hier over fatsoenlijke gekleede jongemannen die je jezus aan willen smeren op donderdagavond in de regenquote:Op woensdag 2 maart 2005 23:43 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Eindhoven heeft zo ook zijn eigen wereldberoemde jezusfreak. Doodmoe wordt je van die vent.
Je moet wat voor Hem over hebben. Zoiets heb je hier niet. We zijn dan ook katholiek hier, toch een soort gelegenheidsreligie.quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:46 schreef du_ke het volgende:
heb het hier over fatsoenlijke gekleede jongemannen die je jezus aan willen smeren op donderdagavond in de regen.
Van mijn ervaring van het weekend: Eerst Parkstad ontdoen van ajacieden. Er waren mensen die met een Ajax-sjaal op de fan-als in: tuigtribune gingen zitten. Dan ook nog verontwaardigd zijn als er opstootjes komen als ze gaan juichen bij de 0-1.quote:
Arnolquote:Op woensdag 2 maart 2005 23:43 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Eindhoven heeft zo ook zijn eigen wereldberoemde jezusfreak. Doodmoe wordt je van die vent.
Het opheffen van het verbod om in organen te handelen zou een heel groot gedeelte van het probleem oplossen. In principe is er best nog wel wat voor te zeggen.quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:29 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Beter dan naar het gemeentehuis moeten. Maar nog steeds slecht. Als het huidige systeem niet werkt, houden ze maar een campagne of zo. Geen reden om dwang uit te oefenen, puur en alleen omdat de nierstichting en zo geen geld wensen uit te geven, en de makkelijkste weg zoeken.
Amsterdamse bravoure of lokale eikels?quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:51 schreef Kaalhei het volgende:
Van mijn ervaring van het weekend: Eerst Parkstad ontdoen van ajacieden. Er waren mensen die met een Ajax-sjaal op de fan-als in: tuigtribune gingen zitten. Dan ook nog verontwaardigd zijn als er opstootjes komen als ze gaan juichen bij de 0-1.
quote:
Het tweede uiteraard. Als het Amsterdammers waren die geen kaartjes konden kopen omdat het uitvak vol was, dan zou het mij ook weinig uitmaken (Al zou een andere tribune verstandiger zijn). Nee, het zijn dan van die boeren van 14 uit Schin op Geul, uitgerust met een moelijk huidje, die Ajax-fan zijn:"Na voorruh Rafael, geef die baal aan Boekari."quote:Op woensdag 2 maart 2005 23:56 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Amsterdamse bravoure of lokale eikels?
Zelfs in Beek waar ik werk is iedereen Roda, op een verdwaalde Fortuna-supporter na.quote:Op donderdag 3 maart 2005 00:02 schreef Kaalhei het volgende:
Het tweede uiteraard. Als het Amsterdammers waren die geen kaartjes konden kopen omdat het uitvak vol was, dan zou het mij ook weinig uitmaken (Al zou een andere tribune verstandiger zijn). Nee, het zijn dan van die boeren van 14 uit Schin op Geul, uitgerust met een moelijk huidje, die Ajax-fan zijn:"Na voorruh Rafael, geef die baal aan Boekari."Kansloos, support your local team.
Ik denk dat het feit dat jij met weinig Fortuna supporters wordt geconfronteerd, vooral te maken heeft met de prestaties van de club in kwestie. Ik denk dat veel (voormalige) supporters thuis zitten met een pot prozac of opgenomen zijn in de dagbehandelingen bij de lokale RIAGG ter voorkoming van depressies. Het schijnt ook dat de treinschoonmakers in Maastricht en Sittard drukke tijden hebben.quote:Op donderdag 3 maart 2005 00:04 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Zelfs in Beek waar ik werk is iedereen Roda, op een verdwaalde Fortuna-supporter na.
Dat klopt, maar ik denk dat ook helpt dat niet zo veel mensen uit Sittard komen.quote:Op donderdag 3 maart 2005 00:09 schreef Kaalhei het volgende:
Ik denk dat het feit dat jij met weinig Fortuna supporters wordt geconfronteerd, vooral te maken heeft met de prestaties van de club in kwestie. Ik denk dat veel (voormalige) supporters thuis zitten met een pot prozac of opgenomen zijn in de dagbehandelingen bij de lokale RIAGG ter voorkoming van depressies. Het schijnt ook dat de treinschoonmakers in Maastricht en Sittard drukke tijden hebben.![]()
Deze omschrijving is bijna perfect.quote:Op donderdag 3 maart 2005 00:09 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Ik denk dat het feit dat jij met weinig Fortuna supporters wordt geconfronteerd, vooral te maken heeft met de prestaties van de club in kwestie. Ik denk dat veel (voormalige) supporters thuis zitten met een pot prozac of opgenomen zijn in de dagbehandelingen bij de lokale RIAGG ter voorkoming van depressies. Het schijnt ook dat de treinschoonmakers in Maastricht en Sittard drukke tijden hebben.![]()
Arnol Kokx ... die Jesus Freak.... wedden dat hij donderdag met -15 graden nog steeds staat te brullen voor de V&D.....quote:
Ikquote:
Die cafesjacheraar bijvoorbeed.quote:Op donderdag 3 maart 2005 00:31 schreef du_ke het volgende:
Ik.
Maar hier in Groningen lopen ook wel een stuk of wat algemeen bekende stadsnomanden rond.
Dan raakt hij met God's hulp een roestige fiets.quote:Op donderdag 3 maart 2005 00:31 schreef Drugshond het volgende:
Arnol Kokx ... die Jesus Freak.... wedden dat hij donderdag met -15 graden nog steeds staat te brullen voor de V&D.....
10 euro voor wie hem met karretje en al de dommel in flikkert.
quote:Op donderdag 3 maart 2005 00:36 schreef PJORourke het volgende:
Dan raakt hij met God's hulp een roestige fiets.![]()
Ik heb er slechte ervaringen mee. Ik ben er alleen maar geweest als er iemand in het AZG lag.quote:Op donderdag 3 maart 2005 00:40 schreef du_ke het volgende:
Met sneeuwballen vanaf je balkon op meeuwen gooien is ook een aardig vermaak.
Maar PJO wat heb jij met Groningen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |