Zeker alcoholvrij moslimbier.quote:Op zondag 27 februari 2005 23:49 schreef Harry_Sack het volgende:
Mensch, toen ik net 2 blikjes bij de snackbar haalde en wat semi-interesse toonde in de allochtoon die de zaak beheert, kreeg ik me toch een onbegrijpbare preek over 'het geloof' en de politiek die daar boven zweeft. Godverdomme man, ik wil alleen maar 2 blikjes bier en een prettige avond![]()
Dan heb je nog een aardige snackbarhouder. De Marokkaan die hier in de buurt (de enige) snackbar besteert is een onbeschofte bruut die zelfs weigert te wisselen voor een pakje sigaretten. "Iek heb gien kleingeld" zegt "ie iedere keer als je het toevallig even niet gepast hebt. Verder is het er een onhygienische pestbende, dus ik spring voortaan met liefde even in de auto naar de Turkse snackbar 3 km verderopquote:Op zondag 27 februari 2005 23:49 schreef Harry_Sack het volgende:
Mensch, toen ik net 2 blikjes bij de snackbar haalde en wat semi-interesse toonde in de allochtoon die de zaak beheert, kreeg ik me toch een onbegrijpbare preek over 'het geloof' en de politiek die daar boven zweeft. Godverdomme man, ik wil alleen maar 2 blikjes bier en een prettige avond![]()
Nou, de pest is dat hij zijn best doet om aardig te zijn, dus je wilt ook niet gelijk de botte klootzak zijn door te zeggen, nou dankjewel, boerenlul, hier is je geld, jij geeft nu bier, zo doen we dat in de regel.quote:Op maandag 28 februari 2005 00:02 schreef op_dreef het volgende:
[..]
Dan heb je nog een aardige snackbarhouder. De Marokkaan die hier in de buurt (de enige) snackbar besteert is een onbeschofte bruut die zelfs weigert te wisselen voor een pakje sigaretten. "Iek heb gien kleingeld" zegt "ie iedere keer als je het toevallig even niet gepast hebt. Verder is het er een onhygienische pestbende, dus ik spring voortaan met liefde even in de auto naar de Turkse snackbar 3 km verderop
Gewoon afwimpelen. Jouw tijd is ook kostbaar moet je maar denken....quote:Op maandag 28 februari 2005 00:07 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Nou, de pest is dat hij zijn best doet om aardig te zijn, dus je wilt ook niet gelijk de botte klootzak zijn door te zeggen, nou dankjewel, boerenlul, hier is je geld, jij geeft nu bier, zo doen we dat in de regel.
Ja, die cultuur is een grote veriijking voor ons land.quote:De andere snackbar staat bekend op frontpage als een turkse pizzeria die een moslimextremist in dienst had, dus daar voel ik me niet zo op mijn gemak![]()
Hmja, toen waren ze de grondleggers van de gruntbandjes enzoquote:Op maandag 28 februari 2005 00:49 schreef Monidique het volgende:
Suicidal Tendencies heb ik gezien op Dynamo Open Air 2000, maar ik vond het te punk. En ik haat punk.
"Situatie Nederland gelijk aan Weimar Republiek"quote:Op zondag 27 februari 2005 22:04 schreef pberends het volgende:
Wel interessant, doch oud artikel van het NRC, interviewtje met Maurice de Hond over de politiek:
pdfje
R.I.P.quote:Op maandag 28 februari 2005 04:52 schreef George-Butters het volgende:
Zo oma dood, hond vd ouders op de bank en daar zit je dan.
Show me the Moni, bitch.quote:Op maandag 28 februari 2005 13:38 schreef Monidique het volgende:
Goedemorgen.
Que?quote:Op maandag 28 februari 2005 01:18 schreef Monidique het volgende:
Mooi, EU=IESVS-ikoon, ExtraWaskracht,.
Ik zet 25 euro op Kemper.quote:Moslims willen Hirsi Ali via rechter aanpakken
Morgen dient in Den Haag het kort geding van een aantal Nederlandse moslims tegen Ayaan Hirsi Ali. De moslims proberen te voorkomen dat het Kamerlid de film Submission II maakt.
In NOVA blikken de advocaat van de moslims Robbert Moszkowicz en Hirsi Ali's advocaat Germ Kemper vooruit op morgen.
Ja, het doet denken aan de Joodse raad uit een duister tijdperk.quote:Op maandag 28 februari 2005 22:09 schreef Kaalhei het volgende:
Moslims die een Jood inhuren om tegen AHA te procederen, kansloos.
heb ik idd ook een stuk van gezienquote:Op maandag 28 februari 2005 21:58 schreef sizzler het volgende:
Nova
maar wel zielig voor die meisjes
Vanavond:
[..]
Ik zet 25 euro op Kemper.
Goed ideequote:Op maandag 28 februari 2005 20:18 schreef George-Butters het volgende:
Zooo, en dan nu eerst Bier
Dit bericht zie ik nu pas.quote:Imam die Duitsers vindt stinken land uit gezet
vrijdag 10 december 2004 18:30
Niet alleen de Nederlandse regering wil het terrorisme strenger aanpakken. Ook in andere landen van Europa worden harde maatregelen genomen tegen extremisten. Onlangs wees Duitsland een imam uit, die had gezegd dat Duitsers ‘stinken’.
Ook had de imam, Yakub T., gepredikt dat het Duitse volk voorbestemd is om naar de hel te gaan. Dat schrijft de Duitse krant Die Welt.
Helemaal waar.quote:Op maandag 28 februari 2005 23:11 schreef du_ke het volgende:
Nuttiger dan een identificatieplicht lijkt me.
Nut bij het voorkomen of het verhogen van de pakkans. Dat laatste lijkt me toch wel het minimale resultaat.quote:Op maandag 28 februari 2005 23:16 schreef du_ke het volgende:
Ik ook opzich. Hoewel het in engeland niet overdreven veel nut lijkt te hebben.
Mission Accomplished.quote:The insurgency in Iraq is not likely to be put down in a year or even two since history shows such uprisings can last a decade or more, the United States' top military commander said on Friday.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |