Bij mijn kind was het 32 graden in de klas. Naar buiten op het plein? Geen stipje schaduw.quote:Op donderdag 25 juni 2026 18:41 schreef Die_van_verderop het volgende:
[..]
Ik heb vanochtend even een uurtje geholpen op school, maar na een uurtje met 28 leerlingen in een klas waar het om 10:30 al 30 graden was, ik geef je het te doen. Dus ik gun het de leerkrachten vooral.
Zij heeft serieus problemen hoor.quote:Op donderdag 25 juni 2026 19:38 schreef Hocuspocus2 het volgende:
MCW ging van haar zelf terug vinden naar niet meer slapen en haar dagen niet hebben in minder dan een week. Ik zei het al
En ze brengt het alsof het allemaal geweldig gaat, maar ik heb het gevoel dat de trein van de rails loopt eigenlijk.quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:25 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Zij heeft serieus problemen hoor.
Geen woorden voor die 2, wat een stelletje losers bij elkaar
Nee.quote:Op donderdag 25 juni 2026 20:05 schreef Hope88 het volgende:
Sommige mensen hebben in ziekenhuizen ook hele belangrijke afspraken die ze niet willen uitstellen.. Zou dat wel eens bij Sanneke opkomen?
En Maud neemt op? Zo ja: maf.quote:Op donderdag 25 juni 2026 18:51 schreef Cyan het volgende:
Ik kijk de laatste vlog van Michelle. Wat een irritainment. Maud had een familieweekend en Michelle belt haar minimaal 10 keer.
Daarvoor een post van Roy. Dat Annick niet is vreemd gegaan en een verdere ode aan haar adres.quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:35 schreef AgnesGru het volgende:
Annick loopt weer ontzettend te zemelen op Instagram
Ja want ze zijn moequote:Op donderdag 25 juni 2026 21:58 schreef IlseMarije het volgende:
Kinderen van DBM zijn morgen wel vrij, natuurlijk met toestemming 😡
Ja of Annick had het zelf kunnen posten. Of gewoon niets erover. Dat was ook een optie hè. Ze wilden er niets over delen maar zij liet wel steeds plukjes los. Dan krijg je dus dit. Onnodige stress die ze zelf heeft veroorzaakt.quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:52 schreef Kaatje35 het volgende:
[..]
Daarvoor een post van Roy. Dat Annick niet is vreemd gegaan en een verdere ode aan haar adres.
Die mensen hoeven van mij helemaal geen enkele uitleg te geven.
Annick bleef maar vaag posten en dat is de keerzijde van je leven delen online en daarmee ook inkomen genereren.
Nu komen er posts van beide kanten voor schadebeperking. Ik denk dat als Roy die post vandaag eerder had geplaatst en Annick niet steeds zo vaag had gedaan, dat het minder gedoe had opgeleverd.
Alsof de andere kinderen uit de klas dat niet zijn, hoe creëer je snowflakes. Zou Sanneke DBM haar ideaalbeeld zijn voor de kinderen later?quote:
Hier is code rood en de school is gewoon dicht, dus we hebben geen keuze (ja noodopvang, maar die hebben wij morgen niet nodig).quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:20 schreef Geertje_G het volgende:
[..]
Bij mijn kind was het 32 graden in de klas. Naar buiten op het plein? Geen stipje schaduw.
Er waren 4 kinderen opgehaald met klachten als hoofdpijn en overgeven
Maar fijn dat hier zulke bikkels zitten die "gewoon lekker doorgaan".
Veel kritiek snap ik, maar bij code rood je kind thuis willen houden begrijp ik volledig.
Teleurstellingen horen bij het leven dus die waterpistolen, feestjes etc komen wel weer een keer.
Sanneke is te lui om elke dag naar de dokter en het ziekenhuis te gaan, dbm heeft haar rijbewijs dus die komt overal. Sanneke is afhankelijkquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:13 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Alsof de andere kinderen uit de klas dat niet zijn, hoe creëer je snowflakes. Zou Sanneke DBM haar ideaalbeeld zijn voor de kinderen later?
Gelukkig heeft ze vanmorgen nog kunnen shoppen en is ze daar niet gesmolten. Al dat gezeur al dagen van die bankklagers, die snappen toch niet dat je van blijven zeuren het nog warmer krijgt.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:15 schreef Hope88 het volgende:
Hier moeten de kinderen morgen gewoon naar school en sta ik op karakter gewoon met 38 graden op schoolplein.
Bah, wat kan ik slecht tegen dat gedrag van DBM zeg! Mn 6jarige sliep ook pas om 10 uur, zal morgen ook wel moe zijn. Haalt ze vanzelf wel weer in komende dagen.
Hier eentje een halve dag (tot 1 uur) en de andere gewoon een volle school dag 🫣quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:15 schreef Hope88 het volgende:
Hier moeten de kinderen morgen gewoon naar school en sta ik op karakter gewoon met 38 graden op schoolplein.
Bah, wat kan ik slecht tegen dat gedrag van DBM zeg! Mn 6jarige sliep ook pas om 10 uur, zal morgen ook wel moe zijn. Haalt ze vanzelf wel weer in komende dagen.
Zij heeft toestemming van de juffen dus de school is daar gewoon open.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:13 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Hier is code rood en de school is gewoon dicht, dus we hebben geen keuze (ja noodopvang, maar die hebben wij morgen niet nodig).
Het grote verschil is natuurlijk wel dat DBM haar kinderen om alles thuishoud, ze heeft niet gedeeld dat haar kinderen enorm last hebben van de warmte, anders dan het slechte slapen (join the club).
Het is in Friesland geen code rood morgen volgens mij (ja het is nog steeds t*fus heet). Met code oranje mochten wij zelf bepalen of je je kind naar school bracht, ik ging er vanuit dat dat landelijk bepaald is en dat DBM dus niet per se toestemming nodig heeft.
Ze hebben airco oa boven dus die hebben het in de nacht vast niet super heet. Daarnaast is het het einde van het schooljaar en zijn de meeste kinderen moe.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:15 schreef Hope88 het volgende:
Hier moeten de kinderen morgen gewoon naar school en sta ik op karakter gewoon met 38 graden op schoolplein.
Bah, wat kan ik slecht tegen dat gedrag van DBM zeg! Mn 6jarige sliep ook pas om 10 uur, zal morgen ook wel moe zijn. Haalt ze vanzelf wel weer in komende dagen.
Dat ook, ze moeten nog een week, maar vorig jaar was de laatste week volgens mij ook zo'n week waarin ze ze nog amper wegbracht.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:32 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Ze hebben airco oa boven dus die hebben het in de nacht vast niet super heet. Daarnaast is het het einde van het schooljaar en zijn de meeste kinderen moe.
Precies! Maar als zij van IJsland 2 dagen kan werken dan kan AM dat toch ook? (Theoretisch gezien dan). Of ziet zij werken met AM als bijbaantje.quote:Op donderdag 25 juni 2026 17:01 schreef Moppie1982 het volgende:
Am laat lekker de school van de kinderen weer eens zien! Die van IJsland is gewoon juf daar, ja ik ben gaan kijken door het bericht hier!
Ten eerste heel onprofessioneel dat je dan zo op een open kanaal gaat staan als juf! Dat je een vriendschap met een ouder opbouwt snap ik, maar laat je niet zo misbruiken door haar!
En wat zal die vrouw blij zijn dat ze vanavond kan zeggen nou jongens zie je! Gaat niet door hè en jullie die zeiden dat ik een Karen was!
Ik bedoel meer dat ze de kinderen zo opvoedt (en dan niet kwa dokters) van dat alles moeilijk en lastig is en dat ze heel makkelijk thuis mogen blijven. Kunnen geen zuchtje wind hebben. Laatst met de sneeuw, school was open,vriendje en vriendinnetje waren thuis, morgen net zo. Hoe willen ze straks meedraaien in de maatschappij? Bazen zijn echt niet blij met mensen die altijd ziek zijn.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:17 schreef Moppie1982 het volgende:
[..]
Sanneke is te lui om elke dag naar de dokter en het ziekenhuis te gaan, dbm heeft haar rijbewijs dus die komt overal. Sanneke is afhankelijk
En bij het feest op de laatste schooldag staan ze fris en fruitig klaar, let maar op!quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:37 schreef papierentas het volgende:
[..]
Dat ook, ze moeten nog een week, maar vorig jaar was de laatste week volgens mij ook zo'n week waarin ze ze nog amper wegbracht.
Besef even dat dit gewoon bijna een half jaar geleden is 🤣. De tijd gaat zo hard.. pffquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:38 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Ik bedoel meer dat ze de kinderen zo opvoedt (en dan niet kwa dokters) van dat alles moeilijk en lastig is en dat ze heel makkelijk thuis mogen blijven. Kunnen geen zuchtje wind hebben. Laatst met de sneeuw, school was open,vriendje en vriendinnetje waren thuis, morgen net zo. Hoe willen ze straks meedraaien in de maatschappij? Bazen zijn echt niet blij met mensen die altijd ziek zijn.
Mijn zoon moet morgen bij de mac werken,zal hem koude washandjes gaan brengen anders smelt dat arme jongetje 😉 (vinden zn collega's vast lief van mij 🤣)
Ze is er heilig van overtuigd dat ze nooit meer kan werken. Dat is echt haar waarheid. En zonder enige begeleiding kan zij dit ook nooit anders zien.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:42 schreef RipCity het volgende:
Ach ach het is officieel ze kan nooit meer werken vanwege haar ‘autisme’. Wat zal ze blij zijn geweest
Met de diagnose. Vrijstelling redt van haar leven om nog iets te doen
[ link | afbeelding ]
Ik denk dat de school DBM-moe is. Einde schooljaar, het is warm. De rek is er daar ook wel uit. Dan trek je zo'n miemel als DBM niet meer. Volgend schooljaar, nieuwe ronde, nieuwe kansen.quote:
Ik ging de mijne laatst een voor een de stories van AM voorlezenquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:33 schreef Hyacinth het volgende:
Ik had mijn telefoon open staan op een story van Sanneke. Mijn man: “jeetje, wat is dat voor een parel”
Triest eigenlijk. Ik zie Debbie eigenlijk ook niet meer aan het werk gaanquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:58 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Ze is er heilig van overtuigd dat ze nooit meer kan werken. Dat is echt haar waarheid. En zonder enige begeleiding kan zij dit ook nooit anders zien.
Mensen in de zorg moeten ook gewoon aan de bak in hun uniform, postbezorgers, bouwvakkers.quote:Op donderdag 25 juni 2026 18:41 schreef Die_van_verderop het volgende:
[..]
Ik heb vanochtend even een uurtje geholpen op school, maar na een uurtje met 28 leerlingen in een klas waar het om 10:30 al 30 graden was, ik geef je het te doen. Dus ik gun het de leerkrachten vooral.
Hoezo zemelen?quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:35 schreef AgnesGru het volgende:
Annick loopt weer ontzettend te zemelen op Instagram
Nou dat dus, wat een gezeur en gezever over de hitte.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:15 schreef Hope88 het volgende:
Hier moeten de kinderen morgen gewoon naar school en sta ik op karakter gewoon met 38 graden op schoolplein.
Bah, wat kan ik slecht tegen dat gedrag van DBM zeg! Mn 6jarige sliep ook pas om 10 uur, zal morgen ook wel moe zijn. Haalt ze vanzelf wel weer in komende dagen.
🙄🙄🙄quote:Op vrijdag 26 juni 2026 00:23 schreef Johanna38 het volgende:
Sanneke op die reel van AM over dat huisje met die hottub vol pis:
“Ah zou zo graag willen ❤️ nog geen nacht samen weg geweest sinds onze dreumes is geboren. En we raken elkaar een beetje kwijt. 😓 tijd samen is hard nodig. ❤️❤️”
We raken elkaar een beetje kwijt, vandaar dat we bezig zijn met een bruiloft en een tweede kind. Goede basis dan wel om zulke ingrijpende beslissingen te nemen. Dit kan toch gewoon niet meer serieus zijn.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 00:23 schreef Johanna38 het volgende:
Sanneke op die reel van AM over dat huisje met die hottub vol pis:
“Ah zou zo graag willen ❤️ nog geen nacht samen weg geweest sinds onze dreumes is geboren. En we raken elkaar een beetje kwijt. 😓 tijd samen is hard nodig. ❤️❤️”
Wat een ontzettende overkill aan MCW ook; insta, alle reclames die opgenomen worden, de podcast, een vlog. En dan klagen dat iedereen een mening heeft terwijl 'mensen niet alles zien'. Euh, afgezien van slapen, 3x per dag s*x en toiletbezoek blijft er toch gewoon niets meer over wat níet gefilmd/vastgelegd wordt?quote:Op donderdag 25 juni 2026 20:18 schreef Zomerzonnetjw het volgende:
MCW
Hoeveel oppassen heeft Mies wel niet? De huishoudster (3 x per week!) past ook op Laurens (en Tims kinderen?). Maar die stopt ermee. En Maud pastte ook op (en deed de shoot). En ma Walk doet de donderdag toch?
En dan maximaal janken omdat Lau straks naar school moet en ze hem zo zal missen. Ze heeft de kinderen maar een halve week steeds, waarvan ze de meeste tijd druk is (en anderen voor ze zorgen).
Laatste ergernis: met Laurens de klassen bij langs om broers en zus kussen te geven (en te filmen). Cringe.
Ik vind het zo vreemd dat ze meedoet met een winactie van een andere influencer. En dan met deze zielige tekst. Ze raken elkaar een beetje kwijt… Laat me niet lachen. Wederom denkt ze dat dit soort problemen opgelost worden met een nachtje weg. Ze kan ook verbinding creëren met haar vent door eens van die bank af te komen en ervoor te zorgen dat hij kan bijkomen van een dag werken in de bloedhitte. Maar nee, hij heeft een vriendin in pannetje 5 die overprikkeld is door de warmte terwijl ze de hele dag geen reet heeft gedaan.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 00:23 schreef Johanna38 het volgende:
Sanneke op die reel van AM over dat huisje met die hottub vol pis:
“Ah zou zo graag willen ❤️ nog geen nacht samen weg geweest sinds onze dreumes is geboren. En we raken elkaar een beetje kwijt. 😓 tijd samen is hard nodig. ❤️❤️”
Ik weet het, werk zelf in de zorg. En ik ben blij dat mijn werkgever waar mogelijk aanpassingen doet om het werkbaar te houden. Maar die kinderen krijgen niks van een dagje thuis, en dat gaat nou eenmaal niet op in de zorg. Dus sta ik er helemaal achter ondanks dat we in onze sector niet thuis kunnen blijven. En als ik dan lees dat kinderen met hoofdpijn en overgevend op school opgehaald worden snap ik jouw standpunt helemaal niet. Zorg voor elkaar, daar is niks mis mee.quote:Op donderdag 25 juni 2026 23:51 schreef Lipisu het volgende:
[..]
Mensen in de zorg moeten ook gewoon aan de bak in hun uniform, postbezorgers, bouwvakkers.
En toen ze laatst geen geschikte overnachting kon vinden met aparte slaapkamer voor haar kind was zonder kind weggaan geen optie.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 00:23 schreef Johanna38 het volgende:
Sanneke op die reel van AM over dat huisje met die hottub vol pis:
“Ah zou zo graag willen ❤️ nog geen nacht samen weg geweest sinds onze dreumes is geboren. En we raken elkaar een beetje kwijt. 😓 tijd samen is hard nodig. ❤️❤️”
Zij gaat nooit werken. Die gaat teren op de bijstand.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 07:13 schreef Moedervan4kids het volgende:
We raken elkaar kwijt? Nee.
Sanneke raakt haar geldschieter en slaafje kwijt. Och, stel ze gaan ooit uit elkaar. Dan moet Sanneke van de bank af, door de wind op de bakfiets naar haar werk. Wat een leven!
Het is gewoon een derde ‘persoon’ in hun bed. Een soort poly 😁quote:Op vrijdag 26 juni 2026 07:20 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Zij gaat nooit werken. Die gaat teren op de bijstand.
Ik keek net het filmpje van Sanneke over dat kussen. Hoe fijn, groot, koel, bla bla. Dion vindt het ook een heel fijn kussen. Maar ik hoor nergens dat er ook één voor hem is besteld.
Oh, en als je single bent is het ook heel fijn om mee te knuffelen. Gun Dion dan zo’n kussen!
Zou ze hem delen met Dion? Ik denk eerder dat Dion in deze driehoeksverhouding de toeschouwer is.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 07:48 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Het is gewoon een derde ‘persoon’ in hun bed. Een soort poly 😁
Zijn ze elkaar nu alweer kwijt? September moesten ze op vakantie, want ze waren elkaar kwijt. Daarna nog tig nachtjes weg voorbij zien komen. Maarja, allemaal de schuld van M. zo te lezen. Vervelend hoor een kind hebben en zelf niks willen en doen alsof je niks kunt, misschien is een 2e erbij wel leuk!quote:Op vrijdag 26 juni 2026 01:18 schreef Stillemeelezer het volgende:
[..]
We raken elkaar een beetje kwijt, vandaar dat we bezig zijn met een bruiloft en een tweede kind. Goede basis dan wel om zulke ingrijpende beslissingen te nemen. Dit kan toch gewoon niet meer serieus zijn.
😆quote:Op vrijdag 26 juni 2026 07:48 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Het is gewoon een derde ‘persoon’ in hun bed. Een soort poly 😁
Volledig eens. Mijn hemel zeg, wat laten mensen zich toch weer opfokken. In grote delen van Europa is het de hele zomer deze temperatuur, maar in Nederland moeten we weer doen alsof het een wereldprestatie is . Niet de weg op als het niet nodig is? Niet naar buiten......quote:Op vrijdag 26 juni 2026 00:08 schreef Lipisu het volgende:
[..]
Nou dat dus, wat een gezeur en gezever over de hitte.
Ja het is vreselijk heet, en ja ik vind het ook niet wat.
Maar er moet gewoon gewerkt worden, we willen allemaal boodschappen kunnen halen, post ontvangen en de zorgmedewerkers kunnen ook niet thuisblijven.
Het is een paar dagen, met een beetje aanpassen overleef je het echt wel.
Ik had een afspraak op het gemeentehuis vanmorgen, (waar volop airconditioning is), die is geannuleerd!!! Schiet mij maar lek.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 07:58 schreef Debuurvrouwvan het volgende:
[..]
Volledig eens. Mijn hemel zeg, wat laten mensen zich toch weer opfokken. In grote delen van Europa is het de hele zomer deze temperatuur, maar in Nederland moeten we weer doen alsof het een wereldprestatie is . Niet de weg op als het niet nodig is? Niet naar buiten......
Echt, doe normaal!!!
Ze wil weg zonder Mijan, maar wil niet zonder hem? Als Dion even met hem bezig is voelt ze zich buiten gesloten.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 00:23 schreef Johanna38 het volgende:
Sanneke op die reel van AM over dat huisje met die hottub vol pis:
“Ah zou zo graag willen ❤️ nog geen nacht samen weg geweest sinds onze dreumes is geboren. En we raken elkaar een beetje kwijt. 😓 tijd samen is hard nodig. ❤️❤️”
🤣🤣🤣🙈🙈quote:Op vrijdag 26 juni 2026 08:05 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
Ik had een afspraak op het gemeentehuis vanmorgen, (waar volop airconditioning is), die is geannuleerd!!! Schiet mij maar lek.
Ja, ze heeft de levering van een pakket verzet naar volgende week. Wat een fantastische vrouw is het toch.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 08:20 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Maar die dingen die Sanneke opnoemt die je voor een ander kan doen, doet ze die zelf ook?
Vast niet, want Mijan zit aan dr vastgeplakt 🤪quote:Op vrijdag 26 juni 2026 08:20 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Maar die dingen die Sanneke opnoemt die je voor een ander kan doen, doet ze die zelf ook?
Nee.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 08:20 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Maar die dingen die Sanneke opnoemt die je voor een ander kan doen, doet ze die zelf ook?
Want zij kon met haar gefrituurde brein niet bedenken dat het voor kwetsbare mensen beter was om dat gisteren te doen?quote:Op vrijdag 26 juni 2026 08:36 schreef Muisjeruisje het volgende:
Sanneke heeft in elk geval al boodschappen gedaan
Ze was energieadviseur of noemde ze het nou energiecoach?quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:06 schreef Karenwalker het volgende:
is er bekend wat Sanneke voor dagbesteding had voordat ze de diagnose autisme kreeg? want die heeft ze toch nog niet zo lang. Ik neem aan dat ze toen wel iets deed...
Ik ook. En ze is nu nog altijd niet emotioneel volwassen, waardoor ze ook het leven van haar volwassen kinderen etaleert en ophemelt.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:00 schreef Snaky het volgende:
Ik heb altijd het idee dat Jim en Julia zijn zoals zij zelf had willen zijn als ze niet zo'n sneue puber was geweest.
Op je 21e nog in een tuinbroek lopen, je middelvinger opsteken en rare dansjes doen voor de camera. Een superleuke rebelse stoere Scoutingvriend met een tatoeage van een keukenmes hebben. Lekker zonder bescherming op een motor rijden, geen opleiding afmaken en vriendin na vriendin verslijten.
Zij was een grijze muis met een tweedehands brommer en hele slechte ouders die met haar buurjongen heel jong ongewenste kinderen kreeg waardoor haar glansvolle carrière nooit van de grond kwam.
Heb je het nieuws gemist?quote:Op vrijdag 26 juni 2026 08:05 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
Ik had een afspraak op het gemeentehuis vanmorgen, (waar volop airconditioning is), die is geannuleerd!!! Schiet mij maar lek.
Ik ken haar niet anders dan dat ze niks doet en vooral op de bank zit en over eten praat. Ik volg haar al jaren.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:06 schreef Karenwalker het volgende:
is er bekend wat Sanneke voor dagbesteding had voordat ze de diagnose autisme kreeg? want die heeft ze toch nog niet zo lang. Ik neem aan dat ze toen wel iets deed...
Hier in Friesland is geen code rood.quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:20 schreef Geertje_G het volgende:
[..]
Bij mijn kind was het 32 graden in de klas. Naar buiten op het plein? Geen stipje schaduw.
Er waren 4 kinderen opgehaald met klachten als hoofdpijn en overgeven
Maar fijn dat hier zulke bikkels zitten die "gewoon lekker doorgaan".
Veel kritiek snap ik, maar bij code rood je kind thuis willen houden begrijp ik volledig.
Teleurstellingen horen bij het leven dus die waterpistolen, feestjes etc komen wel weer een keer.
Volgens haar was ze zich heel bewust van zichzelf in die podcast vanwege alle 'haat'. Normaal gesproken tettert ze nog veel vaker door Iris heen en draait ze ieder verhaal zodat het over haar gaat.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 01:21 schreef Fietsbel26 het volgende:
[..]
Wat een ontzettende overkill aan MCW ook; insta, alle reclames die opgenomen worden, de podcast, een vlog. En dan klagen dat iedereen een mening heeft terwijl 'mensen niet alles zien'. Euh, afgezien van slapen, 3x per dag s*x en toiletbezoek blijft er toch gewoon niets meer over wat níet gefilmd/vastgelegd wordt?
Ik heb deze week de "red flag/vriendschappen" podcast geluisterd. Er waren welgeteld 2 potentieel interessante vragen. Die Iris probeerde te beantwoorden. Waar MCW na ca 30seconden "ja, ik ook!" doorheen tetterde en de vraag daarmee afgehandeld was. Verder veel reclame voor hun eigen Vinted kanaal (dat op 17 juni vrijwel geruisloos (?) is gelauncht, opbrengst gaat naar een goed doel nieuwe Jimmy Choo's dat van dat goede doel heeft ze vaker beloofd, nooit meer wat van gehoord) en MCW die deze zomer een maand in Moraira gaat vertoeven. MCW is niet iemand die luistert naar een ander, zij is iemand die alleen maar wacht totdat ze zelf weer verder kan tetteren, en zelfs dat wachten lukt haar vrijwel niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |