FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2025 #108 kut SeF
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 14:40
Clc23QL.gif

[Afbeelding: @MadMaster]
[OP-tekst: @Fred_B]

De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.

Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carričre van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.

Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.

Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.

Radio 2 Top 2000: Editie 2025

Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?

Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.

Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.

yTFK7Zw.png


Wat mag ik allemaal niet missen?

A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur).
B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur.
C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1.
D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis.
E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits.
F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.

yTFK7Zw.png


Stemmen

Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
The Beatles When I'm Sixty-Four
Paul McCartney & Wings Live And Let Die
Carpenters (They Long To Be) Close To You
John Denver Thank God I'm a Country Boy
Labi Siffre (Something Inside) So Strong
Roy Orbison Oh, Pretty Woman
Johnny Cash A Thing Called Love
Jefferson Airplane Somebody To Love
Fats Domino Blueberry Hill
The Beach Boys Sloop John B
The Babys Isn't It Time
Grace Jones La Vie En Rose
Ph.D. I Won't Let You Down
Otis Redding I've Got Dreams To Remember
Chris Isaak Blue Hotel
The Kinks Waterloo Sunset
Crowded House Into Temptation
Steely Dan Do It Again
Scott McKenzie San Francisco (Be Sure To Wear Flowers In Your Hair)
Dan Hartman Relight My Fire
The Robert Cray Band Right Next Door (Because Of Me)
The Beatles Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
Nina Simone My Baby Just Cares For Me
Boudewijn de Groot Een Meisje Van 16
Gilbert Becaud Nathalie
Reinhard Mey Gute Nacht Freunde
James Taylor You've Got A Friend
Foreigner Cold As Ice
The Beatles I Am The Walrus
Joe Cocker & Jennifer Warnes Up Where We Belong
Armand Ben Ik Te Min
Ultravox Dancing With Tears In My Eyes
Boudewijn de Groot En Elly Nieman Prikkebeen
The Rolling Stones Jumpin' Jack Flash
ABBA The Name Of The Game
Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.

Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:

- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik
- @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik



yTFK7Zw.png

Staat ie in de top 2000?
Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl

Overzichtenlijstjes:
Op https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php staat de lijst van 2024, inclusief statistieken

yTFK7Zw.png


Presentatie:

00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel
02.00 – 04.00 uur Daniël Lippens
04.00 – 06.00 uur Tim Op het Broek
06.00 – 08.00 uur Tannaz Hajeby
08.00 – 10.00 uur Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 – 12.00 uur Bart Arens
12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt
14.00 – 16.00 uur Paul Rabbering
16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 – 20.00 uur Emmely de Wilt
20.00 – 22.00 uur Morad El Ouakili
22.00 – 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen

yTFK7Zw.png


Social media Radio 2:
NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

yTFK7Zw.png


Meeluisteren:
DAB+:
Op een DAB+-radio kun je NPO Radio 2 ontvangen via kanaal 12 C / 227,36 MHz.

FM-etherfrequenties
https://www.nporadio2.nl/frequenties

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

Terugluisteren kan via de site van Radio 2.

yTFK7Zw.png


De Top 2000 in beeld

NPO 1 Extra:
Vanaf 24 december 23:00 uur kan er gekeken worden naar jolige mensen in het café.

NPO 3:
Diep in de nacht. Daar kijkt dus nog steeds niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000

yTFK7Zw.png


Historie van de Radio 2 Top 2000

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino blijft een held! _O_

De Magie van 25x Top 2000:
https://npo.nl/start/seri(...)izoen-1/25x-top-2000

De eerste Top 2000 op Spotify:
Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( :')!), kun je vast wel ergens vinden.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen

SPOILER
yTFK7Zw.png

De lijst door de jaren heen:
(afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)

@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2025
@PippenScottie & @ok01 stelden samen: FOK!2000 2022
@Mexicanobakker gebruikte het jaar 2025 om alle 4851 platen die ooit in de Top 2000 stonden te reviewen. Van Johnny Reggae tot A Forest, allemaal kwamen ze aan de beurt. De eerste episode van deze monsterklus is hier te vinden.

gCKrvCn.jpeg


yTFK7Zw.png

Nog wat classics:
SPOILER
Bekijk deze YouTube-video
Bekijk deze YouTube-video

HJM heeft wel een mededeling voor iedereen die op Claudia wil stemmen:
Bekijk deze YouTube-video

Hilarisch photoshopje uit 2022, wat ArnieAlberts ruim een jaar later in zijn archief terugvond en chaos in de reeks mee veroorzaakte:
IMG-20221228-WA0026.jpg

aG1eu5E.gif
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
FH4X3HW.jpg
Dago.jpg
dago3.jpg
image.png
image.png
image.png
fb05421448991200c8fc6f0dfa83f05c.gif
4fa581c37f510284b336ffb6a7f22395.gif
6845bc9e8fd3a409a4e2bf5ddcd9e371.gif
ef98f579ac3c4e84614e492f6bd571d7.gif
042ae4072846034fffdb4ac11b8e7372.gif
image.png
giphy-downsized-large.gif
SPOILER: ArnieAlberts
SPOILER: Gretzl
Yx9AZq.jpg
LnFMyA.jpg
IMG-3149.jpg
IMG-3150.jpg
OKivs9.jpg
giphy.gif
Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
hippie.gifshalalie_draaiorgel.gifjake.gifjamiroquai.gifmetal.gifrasta.gifsmilegabber2.gifsoul.giftheking.gif

asmile.giflinkhaan.gifpunk.gifpunk2.gif

disco.gifdj_party.gif

muzieksmile.gifarmanimania_audiojoy.gifcheerlie-headset.gifdj.giffluiter.gifmuziek.gifmuziek-ani.gifmusic.gif

dance.gifdiscosmilie.gifzweef.gif

En de verzameling van @Berkery staat hier: https://www.berkery.nl/fok/00smile/top2000/
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
TheVulturezondag 28 december 2025 @ 14:41
Ik ben milder geworden over S&F
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:41
Makkelijk gezegd dat het onwerkelijk is O+
74e037b4-3895-4b1d-a18a-685d7ee1d9a7.jpg%20binary
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 14:41
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:40 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Gebeurde vroeger regelmatig als de vader overleed voor de geboorte.
Hier zit de crux
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 14:41
Ik ga even hardlopen mensen :W
Luctor.et.Emergozondag 28 december 2025 @ 14:41
Ja, dit had op zich niet in de lijst hoeven staan.
WismutVeilchen83zondag 28 december 2025 @ 14:41
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:38 schreef ChevyCaprice het volgende: [..] Op zich eenvoudig.
Dit staat dus al hoger.
Isordenzondag 28 december 2025 @ 14:41
@TT Wat heeft hun zoontje nou weer gedaan?

Die is nog zo jong.
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 14:41
Waar slaat heel de titel van dit nummer op eigenlijk, dromen doe je toch gewoon in kleur :?
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben milder geworden over S&F
Joh, zelfs gereformeerde kerkmuziek is spannender dan dit zouteloze gebral
TheVulturezondag 28 december 2025 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik ga even hardlopen mensen :W
Suc 6/7
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:41
Klinkt op zich best oké dit.
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:41
quote:
10s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]
Hier zit de crux
De huidige maatschappij is ingewikkelder geworden.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik ga even hardlopen mensen :W
Met een slappe plasser?
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 14:41
Zij heeft echt een akelige stem.
AlchemistOfSorrowszondag 28 december 2025 @ 14:41
Waarom zien S&F er trouwens altijd uit alsof ze gekleed worden door een kleuter? _O-
Isordenzondag 28 december 2025 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef TheVulture het volgende:

[..]
Suc 6/7
:R
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben milder geworden over S&F
Ik vind het triest voor Freek maar dat neemt niet weg dat de muziek nog steeds witbrood zonder beleg is.

En 15x is té veel.
Niznozondag 28 december 2025 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben milder geworden over S&F
giphy.gif
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:41
Bij kleuren moet ik altijd aan deze artiest denken Bekijk deze YouTube-video
essnhillszondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef LTVDK het volgende:
Waar slaat heel de titel van dit nummer op eigenlijk, dromen doe je toch gewoon in kleur :?
Behalve @DeZwabber
Luctor.et.Emergozondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef LTVDK het volgende:
Waar slaat heel de titel van dit nummer op eigenlijk, dromen doe je toch gewoon in kleur :?
Misschien deden zij altijd in zwart/wit dromen.
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik ga even hardlopen mensen :W
Jog ze :W
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:42 schreef essnhills het volgende:

[..]
Behalve @:dezwabber
Maar dat is een bijzondere :+
Niznozondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef Gretzl het volgende:
Bij kleuren moet ik altijd aan deze artiest denken Bekijk deze YouTube-video
K3
alle kleuren van de regenboog

Frank Boeijen Groep
denk in de kleur van je hart
Isordenzondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef LTVDK het volgende:
Waar slaat heel de titel van dit nummer op eigenlijk, dromen doe je toch gewoon in kleur :?
In welke kleur zou Stevie Wonder dromen?
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef WismutVeilchen83 het volgende:

[..]
Dit staat dus al hoger.
Ja. Dat is niet mijn schuld. Buiten het feit dat ik niet stem bij de Top 2000.
Evenstarzondag 28 december 2025 @ 14:42
kappen nu
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef LTVDK het volgende:
Waar slaat heel de titel van dit nummer op eigenlijk, dromen doe je toch gewoon in kleur :?
Ik droom altijd in zwart/wit. Over Marilyn Monroe en Jean Simmons enzo.
Isordenzondag 28 december 2025 @ 14:42
5rDxw60.jpeg
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 14:42
Gelukkig klaar met die ellende, nu de oren spoelen met Supertrampgoden _O_ _O_ _O_
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
10s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Waarom zien S&F er trouwens altijd uit alsof ze gekleed worden door een kleuter? _O-
Ze zien eruit alsof ze heel veel moeite hebben gedaan om een outfit aan te trekken die eruit ziet alsof ze er geen moeite voor hebben gedaan
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef Gretzl het volgende:
Bij kleuren moet ik altijd aan deze artiest denken Bekijk deze YouTube-video
En ik moet bij Alle Farben denken aan K3. Het kan verkeren.
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:42
quote:
10s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Waarom zien S&F er trouwens altijd uit alsof ze gekleed worden door een kleuter? _O-
Dat is gewoon de hedendaagse kledingstijl denk ik.
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 14:42
_127037977_andrewhillgeograph.jpg
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:43
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben milder geworden over S&F
Leuk!
Eightyonezondag 28 december 2025 @ 14:43
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Ik vind het triest voor Freek maar dat neemt niet weg dat de muziek nog steeds witbrood zonder beleg is.

En 15x is té veel.
Dromen in kleur. Maar het klinkt kleurloos.

quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef Diaan73 het volgende:
Zij heeft echt een akelige stem.
Het is een beetje gekerm.
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:43
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:42 schreef Isorden het volgende:

[..]
In welke kleur zou Stevie Wonder dromen?
Ebony en ivory?
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 14:43
Eindelijk een stukje Marco zo
Isordenzondag 28 december 2025 @ 14:43
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Evenstarzondag 28 december 2025 @ 14:43
Ugh nog meer ellende
Gunnerzondag 28 december 2025 @ 14:43
Hoeveel van deze miserie moeten we nog doorstaan?
Niznozondag 28 december 2025 @ 14:43
quote:
al besproken
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 14:43
Over outro genot gesproken. Ik doe de riem van mijn broekje vast los
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 14:43
quote:
10s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Waarom zien S&F er trouwens altijd uit alsof ze gekleed worden door een kleuter? _O-
Wordt voor ze uitgezocht op de dagbesteding denk ik
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 14:43
O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+ _O_ O+
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 14:43
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:41 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik ga even hardlopen mensen :W
Succes :W
peacemanzondag 28 december 2025 @ 14:43
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
Eindelijk een stukje Marco zo
hoe is het in het cafe?
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 14:43
quote:
99s.gif Op zondag 28 december 2025 14:43 schreef Nizno het volgende:

[..]
al besproken
We deden 'm eerder dit uur ook al in tweevoud
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:43
Meer trams aub.
Niznozondag 28 december 2025 @ 14:44
quote:
16s.gif Op zondag 28 december 2025 14:43 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]
We deden 'm eerder dit uur ook al in tweevoud
me does not care
al besproken
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 14:44
Genieten dit O+
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:44
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:43 schreef Dagoduck het volgende:
Meer trams aub.
Crime of the tramtury _O_
Isordenzondag 28 december 2025 @ 14:44
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:43 schreef Dagoduck het volgende:
Meer trams aub.
6hzBcDH.jpeg
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:44
20091223_375_Supertram_114.jpg
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 14:44
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Puzziezondag 28 december 2025 @ 14:44
O+
essnhillszondag 28 december 2025 @ 14:44
O+
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:44
56943_gbsheffieldsupertramtramandtramtraintonymiles_169371.jpg
Bomenverzamelingzondag 28 december 2025 @ 14:44
Muzikaal ook al zo meesterlijk _O_ _O_
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:45
giphy.gif
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:45
Dit is ook wel een prima lied
Evenstarzondag 28 december 2025 @ 14:45
Stukjes waar die niet zingt/moet poepen klinken altijd wel lekker.
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:45
nd331--sheffield-supertram-dvd.jpg
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 14:46
Dit klinkt nu nog veel lekkerder na die muzikale verkrachting van net O+
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:46
maxresdefault.jpg
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 14:46
Muzikaal is Supertramp toch wel gewoon echt heel erg goed, he?
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 14:46
Ala een outro lang duurt maar stiekem nog steeds te kort, dan is het een goddelijke outro.

Misschien wel de mooiste uit de lijst?
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:46
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:46 schreef Hamlapjes het volgende:
Muzikaal is Supertramp toch wel gewoon echt heel erg goed, he?
Bohhhhhh jaaaa _O_
Starflyerzondag 28 december 2025 @ 14:46
Paris O+
Isordenzondag 28 december 2025 @ 14:46
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:46 schreef Hamlapjes het volgende:
Muzikaal is Supertramp toch wel gewoon echt heel erg goed, he?
Om vast met het volgende nummer te spreken:

Turn it up!
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 14:47
caption.jpg?w=800&h=500&s=1
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 14:47
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:46 schreef Hamlapjes het volgende:
Muzikaal is Supertramp toch wel gewoon echt heel erg goed, he?
Qua favoriete band twijfel ik nog steeds tussen Supertramp en Pink Floyd, verder is er eigenlijk weinig beters :Y
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:47
Paul :')
Bomenverzamelingzondag 28 december 2025 @ 14:48
NEIL YOUNG
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:48
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:46 schreef Starflyer het volgende:
Paris O+
Verrassend weinig liedjes wel over Parijs in de Top, is jullie dat ook opgevallen? We hebben natuurlijk hiphopklassieker Niggas in Paris, maar welke andere tracks refereren in songtekst of titel naar de lichtstad?
Isordenzondag 28 december 2025 @ 14:48
Vcut3bM.jpeg
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:48
JAAAAAAAA
Starflyerzondag 28 december 2025 @ 14:48
Origineel van Kid Rock
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 14:48
Leuk liedje, maar in Alabama zou ik niet dood gevonden willen worden
Zwansenzondag 28 december 2025 @ 14:48
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:48 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Verrassend weinig liedjes wel over Parijs in de Top, is jullie dat ook opgevallen? We hebben natuurlijk hiphopklassieker Niggas in Paris, maar welke andere tracks refereren in songtekst of titel naar de lichtstad?
Kenny B?
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:48
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:48 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Verrassend weinig liedjes wel over Parijs in de Top, is jullie dat ook opgevallen? We hebben natuurlijk hiphopklassieker Niggas in Paris, maar welke andere tracks refereren in songtekst of titel naar de lichtstad?
Parisienne walkways of zo
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:48
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:46 schreef PippenScottie het volgende:
Ala een outro lang duurt maar stiekem nog steeds te kort, dan is het een goddelijke outro.

Misschien wel de mooiste uit de lijst?
Zou kunnen, er ontbreken wel wat nummers met geweldige outro's in de lijst.
peacemanzondag 28 december 2025 @ 14:48
quote:
88s.gif Op zondag 28 december 2025 14:48 schreef Bomenverzameling het volgende:
NEIL YOUNG
Southern man > Sweet home alabama
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 14:48
-O-
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:48
Origineel van Neil Young uiteraard.
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:48
tenor.gif
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 14:48
Wtf staat laag zeg
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:48
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:48 schreef Starflyer het volgende:
Origineel van Kid Rock
Een van de ergste artiesten ooit
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:49
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:48 schreef PippenScottie het volgende:
Leuk liedje, maar in Alabama zou ik niet dood gevonden willen worden
Ik wil sowieso niet dood gevonden worden
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 14:49
Lekker kindjes maken met de fam
Isordenzondag 28 december 2025 @ 14:49
Why is reverse cowgirl illegal in Alabama?

SPOILER
Because you don't turn your back on family
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 14:49
*O*
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:49
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:48 schreef Zwansen het volgende:

[..]
Kenny B?
Stond een paar jaar geleden nog in de KKD dacht ik, maar in de Top is ie sinds 2019 verdwenen
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:49
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:48 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Verrassend weinig liedjes wel over Parijs in de Top, is jullie dat ook opgevallen? We hebben natuurlijk hiphopklassieker Niggas in Paris, maar welke andere tracks refereren in songtekst of titel naar de lichtstad?
D'r zit een namedrop in Super Trouper toch? En je had ooit Jacques Dutronc. En Kenny B.
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 14:49
Prima plaatje voor de opvulling dit :Y
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:49
u7QmEv3.jpg
Zwansenzondag 28 december 2025 @ 14:49
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:47 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Qua favoriete band twijfel ik nog steeds tussen Supertramp en Pink Floyd, verder is er eigenlijk weinig beters :Y
Ik ga Pink Floyd maar weer eens een kans geven. Heb er helemaal niks mee. Zo weinig dat ik die nummers die altijd hoop in de top 10/20 staan niet eens ken. Het gaat blijkbaar ene oor in en andere oor uit.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 14:49
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:48 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Verrassend weinig liedjes wel over Parijs in de Top, is jullie dat ook opgevallen? We hebben natuurlijk hiphopklassieker Niggas in Paris, maar welke andere tracks refereren in songtekst of titel naar de lichtstad?
Kenny B

Ik hoorde laatst dankzij de grote podcastlas dat hij ook de vredesonderhandelingen in Suriname had geleid tussen Bouterse en die andere gast
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:50
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:49 schreef Isorden het volgende:
Why is reverse cowgirl illegal in Alabame?

SPOILER
Because you don't turn your back on family
Gelachen.
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:50
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:49 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
D'r zit een namedrop in Super Trouper toch? En je had ooit Jacques Dutronc. En Kenny B.
Tijd voor iets recenters dan
Bekijk deze YouTube-video
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:50
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:49 schreef Hamlapjes het volgende:
Lekker kindjes maken met de fam
Gemiddelde dag op Urk.
essnhillszondag 28 december 2025 @ 14:50
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:49 schreef LTVDK het volgende:
Prima plaatje voor de opvulling dit :Y
Ff bijkomen van Supertramp en righteous brothersgenot
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:50
Deze solo is wel echt heel lekker
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:51
Mooie Stratocaster sound.
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:51
Neil Young en Lynyrd Skynyrd konden gewoon goed met elkaar opschieten trouwens.
Zwansenzondag 28 december 2025 @ 14:51
Ook bijzonder dat hier meer mensen op stemmen dan op The Righteous Brothers.
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:51
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:51 schreef Dagoduck het volgende:
Neil Young en Lynyrd Skynyrd konden gewoon goed met elkaar opschieten trouwens.
Jammer. (lol) (geintje)
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:51
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:50 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Tijd voor iets recenters dan
Bekijk deze YouTube-video
Als dit wéér een bruggetje moet zijn naar niet-Topmuziek, dan noem ik the Chainsmokers even.
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:52
GADVER deze zeikplaat :r
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:52
#HOWCANIMAKETHISABOUTUS
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:52
Mooi emo P!nk
excited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gif
(godinnetje)
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 14:53
@Mexicanobakker
Wat voor outfit heb je aan?
Wat staat er op je kartonnen bord?
peacemanzondag 28 december 2025 @ 14:53
overbod!ge P!nk !s overbod!g
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:53
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:52 schreef ChevyCaprice het volgende:
#HOWCANIMAKETHISABOUTUS
HOWCANIMAKETHISABOUTEEFJEDEVISSER
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:53
Ken ik deze?
TheVulturezondag 28 december 2025 @ 14:53
P!nk-godin _O_
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:53
Oja, dit.
Starflyerzondag 28 december 2025 @ 14:53
Hier had ook How 'bout us kunnen staan :)
Bomenverzamelingzondag 28 december 2025 @ 14:54
Ik heb weinig met de artiesten van tegenwoordig. P!nk kan ik wel waarderen. Al gaat zij natuurlijk ook al even mee...
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:54
Origineel is van Michael Jackson!
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:54
Liever So What. Of het familieportret. Of de president.

OF Suzan en Freek. There I said it.
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 14:54
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:53 schreef Starflyer het volgende:
Hier had ook How 'bout us kunnen staan :)
Die champagne komt oudejaarsnacht wel.
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:54
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:53 schreef PippenScottie het volgende:
@:mexicanobakker
Wat voor outfit heb je aan?
Wat staat er op je kartonnen bord?
Jammer wel dat Mex niet al om 15-16u in 't café zit, dan had ie een vergelijkbaar bordje kunnen maken voor
SPOILER
TayTay godin en haar eerste grote radiohit in Nederland
K0Z1yI.jpg
@ieniminimuis
Whiskers2009zondag 28 december 2025 @ 14:55
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:54 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Liever So What. Of het familieportret. Of de president.

OF Suzan en Freek.
There I said it.
8)7
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:55
Ik hoorde dit lied op werk altijd via 538. Legendarisch daarom voor mij!
TheVulturezondag 28 december 2025 @ 14:55
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:54 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Liever So What. Of het familieportret. Of de president.

OF Suzan en Freek. There I said it.
So What is al jaren een stemplaat van me O+
peacemanzondag 28 december 2025 @ 14:55
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ik hoorde dit lied op werk altijd via 538. Legendarisch daarom voor mij!
oke Jeroen
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 14:55
Are you ready?
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:55
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:54 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Liever So What. Of het familieportret. Of de president.

OF Suzan en Freek. There I said it.
Stukje _O- _O- _O- van mij

SPOILER
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:56
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:54 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Jammer wel dat Mex niet al om 15-16u in 't café zit, dan had ie een vergelijkbaar bordje kunnen maken voor
SPOILER
TayTay godin en haar eerste grote radiohit in Nederland
[ afbeelding ]
@:ieniminimuis
Dat zong ze nog niet in 2009 ouwe reus.
Isordenzondag 28 december 2025 @ 14:56
906 Rehab Amy Winehouse :)
905 How Do I Say Goodbye Dean Lewis :{
904 Once In A Lifetime Talking Heads *O*
903 Easy Livin' Uriah Heep *O*
902 Knockin' On Heaven's Door Bob Dylan O+
901 Only Time Enya O+
900 Texas Sun Khruangbin & Leon Bridges :?
899 Taste Sabrina Carpenter :)
898 Love Story (Taylor's Version) Taylor Swift :)
897 Ik Kan Het Niet Alleen De Dijk O+
896 Nothing Rhymed Gilbert O'Sullivan O+ O+ O+
895 Zwart Wit Frank Boeijen Groep O+
894 Luv U More DJ Paul Elstak *O* *O* *O*
893 Home Dotan :r :r :r :r
essnhillszondag 28 december 2025 @ 14:56
Ster
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:56
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:54 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Jammer wel dat Mex niet al om 15-16u in 't café zit, dan had ie een vergelijkbaar bordje kunnen maken voor
SPOILER
TayTay godin en haar eerste grote radiohit in Nederland
[ afbeelding ]
@:ieniminimuis
Wel 15-16 uur toch.
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:56
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:55 schreef peaceman het volgende:

[..]
oke Jeroen
Ik heet geen Jeroen
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:56
Of zou je nog liever deze STUK banger horen @Pindakaasfanaticus? ;)

Bekijk deze YouTube-video

Luna godinnetje O+
peacemanzondag 28 december 2025 @ 14:56
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:56 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Ik heet geen Jeroen
dan mag je geen legendarisch zeggen
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:57
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:55 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
8)7
Niet omdat ik hun zo goed vind, maar ik vind die plaat van Pink echt gigantisch shit.
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:57
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:56 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Dat zong ze nog niet in 2009 ouwe reus.
I know, maar was vorig jaar dus op 31 december om 4:00 in 't café om All Too Well live te horen :D
quote:
Hey zag ik daar iemand met een f*** the patriarchy bordje bij de playback plek?

Gretzl
Schijnen ook beelden van te zijn hehe
essnhillszondag 28 december 2025 @ 14:57
906 Rehab Amy Winehouse :)
905 How Do I Say Goodbye Dean Lewis :?
904 Once In A Lifetime Talking Heads *O*
903 Easy Livin' Uriah Heep :?
902 Knockin' On Heaven's Door Bob Dylan O+
901 Only Time Enya O+ O+
900 Texas Sun Khruangbin & Leon Bridges :?
899 Taste Sabrina Carpenter :?
898 Love Story (Taylor's Version) Taylor Swift :?
897 Ik Kan Het Niet Alleen De Dijk O+
896 Nothing Rhymed Gilbert O'Sullivan O+ O+ O+
895 Zwart Wit Frank Boeijen Groep O+
894 Luv U More DJ Paul Elstak :?
893 Home Dotan :?
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 14:57
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:56 schreef peaceman het volgende:

[..]
dan mag je geen legendarisch zeggen
🤨
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:57
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:55 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Stukje _O- _O- _O- van mij

SPOILER
Maat wat is dít bruggetje :?
peacemanzondag 28 december 2025 @ 14:58
06 Rehab Amy Winehouse :)
905 How Do I Say Goodbye Dean Lewis :?
904 Once In A Lifetime Talking Heads *O* O+ _O_ O+ *O*
903 Easy Livin' Uriah Heep *O* *O*
902 Knockin' On Heaven's Door Bob Dylan ^O^
901 Only Time Enya :)
900 Texas Sun Khruangbin & Leon Bridges :)
899 Taste Sabrina Carpenter :?
898 Love Story (Taylor's Version) Taylor Swift :?
897 Ik Kan Het Niet Alleen De Dijk :)
896 Nothing Rhymed Gilbert O'Sullivan O+
895 Zwart Wit Frank Boeijen Groep ^O^
894 Luv U More DJ Paul Elstak :)
893 Home Dotan :)
Whiskers2009zondag 28 december 2025 @ 14:58
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:57 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Niet omdat ik hun zo goed vind, maar ik vind die plaat van Pink echt gigantisch shit.
Dat snapte ik :D
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:58
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:56 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Wel 15-16 uur toch.
Ooh misschien wel. Ik dacht dat t nog 1,5 uur duurde tot ie in Hilversum was, maar hij schreef dat bericht om 13:45. Zal wel komend uur zijn dan :D :D
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 14:58
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:57 schreef Gretzl het volgende:

[..]
I know, maar was vorig jaar dus op 31 december om 4:00 in 't café om All Too Well live te horen :D
[..]
Schijnen ook beelden van te zijn hehe
Dan is het niet haar 'eerste grote radiohit'. En anders heb je 2014 echt onder een steen gespendeerd.
Bomenverzamelingzondag 28 december 2025 @ 14:58
906 Rehab - Amy Winehouse :)
905 How Do I Say Goodbye - Dean Lewis :?
904 Once In A Lifetime - Talking Heads _O_
903 Easy Livin' - Uriah Heep _O_
902 Knockin' On Heaven's Door - Bob Dylan :)
901 Only Time - Enya :?
900 Texas Sun - Khruangbin & Leon Bridges :?
899 Taste - Sabrina Carpenter :?
898 Love Story (Taylor's Version) - Taylor Swift :?
897 Ik Kan Het Niet Alleen - De Dijk ^O^ ^O^
896 Nothing Rhymed - Gilbert O'Sullivan ^O^ ^O^
895 Zwart Wit - Frank Boeijen Groep ^O^ ^O^
894 Luv U More - DJ Paul Elstak :N :N
893 Home - Dotan :O

@essnhills ik kan het ook
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:58
Allemaal even Mex spotten!
essnhillszondag 28 december 2025 @ 14:59
quote:
88s.gif Op zondag 28 december 2025 14:58 schreef Bomenverzameling het volgende:
906 Rehab - Amy Winehouse :)
905 How Do I Say Goodbye - Dean Lewis :?
904 Once In A Lifetime - Talking Heads _O_
903 Easy Livin' - Uriah Heep _O_
902 Knockin' On Heaven's Door - Bob Dylan :)
901 Only Time - Enya :?
900 Texas Sun - Khruangbin & Leon Bridges :?
899 Taste - Sabrina Carpenter :?
898 Love Story (Taylor's Version) - Taylor Swift :?
897 Ik Kan Het Niet Alleen - De Dijk ^O^ ^O^
896 Nothing Rhymed - Gilbert O'Sullivan ^O^ ^O^
895 Zwart Wit - Frank Boeijen Groep ^O^ ^O^
894 Luv U More - DJ Paul Elstak :N :N
893 Home - Dotan :O

@:essnhills ik kan het ook
Only time van Enya :o :o :o
Niznozondag 28 december 2025 @ 14:59
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:58 schreef Dagoduck het volgende:
Allemaal even Mex spotten!
even wuiven misschien?
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:59
Polonaise!
Bomenverzamelingzondag 28 december 2025 @ 14:59
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:58 schreef Dagoduck het volgende:
Allemaal even Mex spotten!
Ik heb geen idee hoe hij er uit ziet
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 14:59
Hoop dat je geen vlag bij je hebt @Mexicanobakker, anders kun je serieus in de problemen komen :D

Dit was vorig jaar _O-

quote:
0s.gif Op dinsdag 31 december 2024 04:10 schreef Gretzl het volgende:
M’n TAYLOR VLAG AFGEPAKT _O- [ afbeelding ]
v4pQKC.jpg

@BillDauterive weet dit ook nog wel
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:59
quote:
99s.gif Op zondag 28 december 2025 14:59 schreef Nizno het volgende:

[..]
even wuiven misschien?
Die hele groep is nu aan het zwaaien.
Bomenverzamelingzondag 28 december 2025 @ 14:59
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 14:59 schreef essnhills het volgende:

[..]
Only time van Enya :o :o :o
Zal wel een Oh deze worden hoor
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 14:59
quote:
88s.gif Op zondag 28 december 2025 14:59 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
Ik heb geen idee hoe hij er uit ziet
Als een FOK!ker!
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:00
906 Rehab Amy Winehouse ^O^
905 How Do I Say Goodbye Dean Lewis :r :r :r
904 Once In A Lifetime Talking Heads *O*
903 Easy Livin' Uriah Heep _O_ *O*
902 Knockin' On Heaven's Door Bob Dylan _O_
901 Only Time Enya O+ O+
900 Texas Sun Khruangbin & Leon Bridges O+
899 Taste Sabrina Carpenter ^O^
898 Love Story (Taylor's Version) Taylor Swift :)
897 Ik Kan Het Niet Alleen De Dijk ^O^
896 Nothing Rhymed Gilbert O'Sullivan O+
895 Zwart Wit Frank Boeijen Groep ^O^
894 Luv U More DJ Paul Elstak *O*
893 Home Dotan :{
Bomenverzamelingzondag 28 december 2025 @ 15:01
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:59 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Als een FOK!ker!
Die komen nooit buiten dus HOAX
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 15:01
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:59 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Als een FOK!ker!
Maar een echte FOK!ker komt z'n zolderkamer niet af...
Niznozondag 28 december 2025 @ 15:01
Gert is er zat van
essnhillszondag 28 december 2025 @ 15:01
quote:
88s.gif Op zondag 28 december 2025 14:59 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
Zal wel een Oh deze worden hoor
Kan haast niet anders :o

Who can say where the road goes?
Where the day flows?
Only time

And who can say if your love grows
As your heart chose?
Only time


En dan zegmaar van die zweverige muziek en stemmen door elkaar te harmoniseren


Dididahdah deeheeeheeeeey
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:01
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 14:59 schreef Dagoduck het volgende:
Polonaise!
Coëfficiënten!!
essnhillszondag 28 december 2025 @ 15:01
quote:
99s.gif Op zondag 28 december 2025 15:01 schreef Nizno het volgende:
Gert is er zat van
Die heeft er stilletjes aan wel genoeg van?
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 15:02
Goed accent wel van de cafémeneer
Bomenverzamelingzondag 28 december 2025 @ 15:02
quote:
11s.gif Op zondag 28 december 2025 15:01 schreef essnhills het volgende:

[..]
Kan haast niet anders :o

Who can say where the road goes?
Where the day flows?
Only time

And who can say if your love grows
As your heart chose?
Only time

En dan zegmaar van die zweverige muziek en stemmen door elkaar te harmoniseren

Dididahdah deeheeeheeeeey
Nog geen belletje die gaat rinkelen,
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:02
quote:
11s.gif Op zondag 28 december 2025 15:01 schreef essnhills het volgende:

[..]
Kan haast niet anders :o

Who can say where the road goes?
Where the day flows?
Only time

And who can say if your love grows
As your heart chose?
Only time

En dan zegmaar van die zweverige muziek en stemmen door elkaar te harmoniseren

Dididahdah deeheeeheeeeey
Of Bosje em kent?

De tijd zal het leren :7
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 15:02
"Ik wil ook nog een keer naar Zeeland....

Wow, ze bestaan nog.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 15:02
File naar de designeroutlet in Roermond _O_
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:02
906 Rehab Amy Winehouse ^O^
905 How Do I Say Goodbye Dean Lewis :N
904 Once In A Lifetime Talking Heads *O* *G* *O*
903 Easy Livin' Uriah Heep :s)
902 Knockin' On Heaven's Door Bob Dylan _O_
901 Only Time Enya O+
900 Texas Sun Khruangbin & Leon Bridges _O_
899 Taste Sabrina Carpenter :)
898 Love Story (Taylor's Version) Taylor Swift *O* *; :9~ O+
897 Ik Kan Het Niet Alleen De Dijk ^O^
896 Nothing Rhymed Gilbert O'Sullivan ^O^
895 Zwart Wit Frank Boeijen Groep ^O^
894 Luv U More DJ Paul Elstak *G*
893 Home Dotan :O
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:03
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 14:56 schreef Gretzl het volgende:
Of zou je nog liever deze STUK banger horen @:pindakaasfanaticus? ;)

Bekijk deze YouTube-video

Luna godinnetje O+
Jonge Radio 2 zeikmuziek zangeresjes :r :r :r

MAAR WAT IS HET BRUGGETJE GRETZL IK SNAP DAT JE JE SUBLIEME MUZIEKSMAAK WIL SPAMMEN MAAR WTF IS HET BRUGGETJE NOU
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:03
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:02 schreef PippenScottie het volgende:
File naar de designeroutlet in Roermond _O_
Ook daar wil ik niet dood gevonden worden (of levend)
Gunnerzondag 28 december 2025 @ 15:03
Taylor swift guilty pleasure stemplaatje dit uur O+
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 15:04
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:02 schreef PippenScottie het volgende:
File naar de designeroutlet in Roermond _O_
Ik hou van files
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:04
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:58 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Dan is het niet haar 'eerste grote radiohit'. En anders heb je 2014 echt onder een steen gespendeerd.
Ik doelde met haar eerste grote hit natuurlijk op Love Story uit 2009 :)

https://www.top40.nl/taylor-swift/taylor-swift-love-story-20636

Ben Taylor-fan sinds de herfst van 2007, dus gelukkig niet onder die steen gezeten ;)

Een vergelijkbaar bordje voor LS ;)
Niznozondag 28 december 2025 @ 15:04
giphy.gif
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 15:04
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:04 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Ik hou van files
Zolang ik er maar niet in sta.
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:05
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 15:04 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Ik doelde met haar eerste grote hit natuurlijk op Love Story uit 2009 :)

https://www.top40.nl/taylor-swift/taylor-swift-love-story-20636

Ben Taylor-fan sinds de herfst van 2007, dus gelukkig niet onder die steen gezeten ;)

Shit ik dacht dat je het over All too Well had :')

Wel echt het OG Swiftie leven.
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 15:05
quote:
99s.gif Op zondag 28 december 2025 15:04 schreef Nizno het volgende:
[ afbeelding ]
Bedankt, Plop!
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:05
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:03 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Jonge Radio 2 zeikmuziek zangeresjes :r :r :r

MAAR WAT IS HET BRUGGETJE GRETZL IK SNAP DAT JE JE SUBLIEME MUZIEKSMAAK WIL SPAMMEN MAAR WTF IS HET BRUGGETJE NOU
Het bruggetje is natuurlijk Meau Godin die in dit warme bad ook constant wordt afgezeken, net als SeF :P
SPOILER
En P!nk blijkbaar
SPOILER
#stukjevanmij
#stukjestoekomst
n00biedoobiedoozondag 28 december 2025 @ 15:05
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:04 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Ik hou van files
Ik vind er niet veel aan, maar mensen staan ervoor in de rij
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:05
tsidT4Y.jpeg
Poppejans1.4zondag 28 december 2025 @ 15:06
*O* Amy
Bomenverzamelingzondag 28 december 2025 @ 15:06
Ik heb dit jaar de Biopic over Amy gezien. Die vond ik best mooi
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:06
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 15:05 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Het bruggetje is natuurlijk Meau Godin die in dit warme bad ook constant wordt afgezeken, net als SeF :P
Dat bruggetje is zó ontieglijk vergezocht dat ik hem letterlijk niet kan zien.
images?q=tbn:ANd9GcSSFk9uxwiElI4kD3nh-0_opheUUkEtnhW_GuE51Z2JeENCXstP2zUxAME&s=10
Gunnerzondag 28 december 2025 @ 15:06
Even doorbijten dit.
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 15:06
AmyGODIN _O_
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 15:06
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:05 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Ik vind er niet veel aan, maar mensen staan ervoor in de rij
:o _O-
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:06
Ik zag @Mexicanobakker !!!
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:06
images?q=tbn:ANd9GcTliBcWTsT-Ob5OGBP5u3N_5GohdGyJyJGRpfaFfG4uuCgenVG2awOjBPP2&s=10
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 15:06
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 15:05 schreef Isorden het volgende:
[ afbeelding ]
Was ze daar nou maar buiten gebleven, he ;(
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 15:06
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 15:05 schreef Isorden het volgende:
[ afbeelding ]
Teveel eigen voorraad geplunderd
Gunnerzondag 28 december 2025 @ 15:06
Was ze maar in rehab gegaan hohohohoho

Too soon?
Poppejans1.4zondag 28 december 2025 @ 15:06
Van mijn geboortejaar was ze
Komt wel dichtbij zo
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 15:07
@Mexicanobakker gespot
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 15:07
Amy. ;(
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 15:07
Ik heb nooit zoveel met Amy gehad, ondanks dat ze best prima nummers heeft is het niet zo mijn ding
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:07
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:05 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Shit ik dacht dat je het over All too Well had :')

Wel echt het OG Swiftie leven.
Jup, heb m'n leeftijd mee. Was ik een '99 kid geweest dan had ik Tay pas op z'n vroegst met 1989 kunnen waarderen vermoed ik.
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 15:07
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 15:06 schreef Gunner het volgende:
Was ze maar in rehab gegaan hohohohoho

Too soon?
Ja een beetje snel. Is nog maar 14 jaar geleden hč
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:07
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 15:05 schreef Isorden het volgende:
[ afbeelding ]
Daar is ie weer hoor _O_
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 15:08
Mexi, sla dat six seven kind atraks eventjes
peacemanzondag 28 december 2025 @ 15:08
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 15:06 schreef Isorden het volgende:
Ik zag @:mexicanobakker !!!
ik ook!
Gunnerzondag 28 december 2025 @ 15:08
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:07 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Ja een beetje snel. Is nog maar 14 jaar geleden hč
Voelt als gisteren.
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:08
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 15:03 schreef Gunner het volgende:
Taylor swift guilty pleasure stemplaatje dit uur O+
'Guilty'

Gewoon een absolute klepper!!

Tay is het grootste singer-songwriter genie van de 21e eeuw
Gunnerzondag 28 december 2025 @ 15:08
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 15:08 schreef Gretzl het volgende:

[..]
'Guilty'

Gewoon een absolute klepper!!

Tay is het grootste singer-songwriter genie van de 21e eeuw
Ik kende haar al voordat ze commercieel ging :+
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:08
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 15:08 schreef Gretzl het volgende:

[..]
'Guilty'

Gewoon een absolute klepper!!

Tay is het grootste singer-songwriter genie van de 21e eeuw
Oké Swiftie, leg dan maar 'it sounds cocky, but he dickmatized me' uit.
Poppejans1.4zondag 28 december 2025 @ 15:09
Jealous as fuck op @Mexicanobakker
IronMaidenman staat er namelijk ook
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 15:09
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 15:08 schreef Gunner het volgende:

[..]
Ik kende haar al voordat ze commercieel ging :+
Ik ben haar vader! :+
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 15:09
Goedemiddag :W

Onder het hardlopen lekker naar een interview met Hans Schiffers op Radio 1 geluisterd. Was fijn
Gunnerzondag 28 december 2025 @ 15:10
Nou we hebben het overleefd.

Haalt bloed uit oren.
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:10
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:09 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Jealous as fuck op @:Mexicanobakker
IronMaidenman staat er namelijk ook
Ik heb vorig jaar ook nog staan luchtgitaren in het café met de legend himself :P
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:10
Begrafenispop
peacemanzondag 28 december 2025 @ 15:10
ik hoor dit voor het eerst
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 15:10
Dit ken ik niet, had zo mogen blijven
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:10
Laatst nog gehoord op de uitvaart van de ....20 jarige..... zoon van een collega.

Toen kwam die wel ff binnen -O-
Gunnerzondag 28 december 2025 @ 15:10
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:10 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Ik heb vorig jaar ook nog staan luchtgitaren in het café met de legend himself :P
Is dat op speciale uitnodiging ofzo aangezien het voor de normale sterveling bijna onmogelijk is om kaartjes te kopen
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 15:10
Echt zo’n gevoelslied
Fred_Bzondag 28 december 2025 @ 15:10
Mexi zwaait nu met een bord dat Nederland een smakeloos land is?
AlchemistOfSorrowszondag 28 december 2025 @ 15:10
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 15:08 schreef Gretzl het volgende:

[..]
'Guilty'

Gewoon een absolute klepper!!

Tay is het grootste singer-songwriter genie van de 21e eeuw
Je kunt ook overdrijven he _O-
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:11
Lewis Capaldi ass shit. :r
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 15:11
Oh, dit.
AlchemistOfSorrowszondag 28 december 2025 @ 15:11
Vind die trilling in z'n stem hier en daar echt erg :X
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 15:11
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:11 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Lewis Capaldi ass shit. :r
En deze heeft ook al Lewis in de naam, ik zie een verband
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:11
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 15:10 schreef Gunner het volgende:

[..]
Is dat op speciale uitnodiging ofzo aangezien het voor de normale sterveling bijna onmogelijk is om kaartjes te kopen
We hebben echt geluk gehad met kaartjes vorig jaar!
Dit jaar niet ;(
essnhillszondag 28 december 2025 @ 15:12
Dit ken ik niet
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:12
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:06 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Dat bruggetje is zó ontieglijk vergezocht dat ik hem letterlijk niet kan zien.
[ afbeelding ]
Hahahaha wow, dat is de Mozesbrug _O_ Dat is vlakbij waar ik ben opgegroeid
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 15:12
Leuk die verlichte biertjes
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:12
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:12 schreef essnhills het volgende:
Dit ken ik niet
Nou...

:X :X :X
peacemanzondag 28 december 2025 @ 15:12
ik vind het niet wat
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:12
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:11 schreef LTVDK het volgende:

[..]
En deze heeft ook al Lewis in de naam, ik zie een verband
En het klinkt ook précies hetzelfde hč :')
Heeft iemand Dean en Lewis ooit in dezelfde kamer gezien? 🤔
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 15:12
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:09 schreef Scorpion_17 het volgende:
Goedemiddag :W

Onder het hardlopen lekker naar een interview met Hans Schiffers op Radio 1 geluisterd. Was fijn
Cultureel doen tijdens hardlopen. :{
Je bent ook eerder terug dan okkie
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 15:12
houdoe-new-kids.gif
essnhillszondag 28 december 2025 @ 15:12
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 15:12 schreef Isorden het volgende:

[..]
Nou...

:X :X :X
Nee nu ook niet
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 15:12
Doe maar snel de volgende
peacemanzondag 28 december 2025 @ 15:13
O+ O+ O+ O+ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:13
IV6UMmR.jpeg
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 15:13
How did I get here?
AlchemistOfSorrowszondag 28 december 2025 @ 15:13
You may ask yourself... genot _O_
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 15:13
Tokkende Hoofdjes GENOT *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G*
Fred_Bzondag 28 december 2025 @ 15:13
O+ O+ O+ O+ O+
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:13
images?q=tbn:ANd9GcRlwvJUFjvfc7iRtGlq9gzK5_nHyXlIO8NtyQ&s
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:13
cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gifcheer-orange.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-king.gifcheer-king.gifcheer-cool.gifcheerlie-kwijl.gifcheer-crazy.gifcheer-grijs.gif
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 15:13
*O* *O* *O* O+
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 15:13
Ik zou graag This Must Be the Place in de lijst zien
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 15:13
Talking Heads is ook zo'n band die ik door de jaren heen steeds meer ben gaan waarderen :Y
essnhillszondag 28 december 2025 @ 15:13
Letting the days go by
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:13
David Byrne God
Fred_Bzondag 28 december 2025 @ 15:14
Dit hoort een dag of twee hoger.
Gunnerzondag 28 december 2025 @ 15:14
Wat drinken we momenteel muziekvrienden?

Ik schenk zo een Jim Beam in met sprite en ijs
Voor mijn vrouw een Amstel bier. Al is dat al ingeschonken als je het haar vraagt.
laxus13zondag 28 december 2025 @ 15:14
Eindelijk weer muziek *O* *O* *O*
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:14
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:13 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik zou graag This Must Be the Place in de lijst zien
Jaa die is ook lekker :D
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 15:14
Leuke hook
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 15:14
Talking Heads-genot.
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 15:14
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:12 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
En het klinkt ook précies hetzelfde hč :')
Heeft iemand Dean en Lewis ooit in dezelfde kamer gezien? 🤔
Zou sowieso niet weten hoe beiden er uit zien :+
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 15:14
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 15:14 schreef Gunner het volgende:
Wat drinken we momenteel muziekvrienden?

Ik schenk zo een Jim Beam in met sprite en ijs
Voor mijn vrouw een Amstel bier. Al is dat al ingeschonken als je het haar vraagt.
Voorlopig nog even koffie
peacemanzondag 28 december 2025 @ 15:14
#22 in de peace3000
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:14
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:13 schreef Hamlapjes het volgende:
Tokkende Hoofdjes GENOT *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G*
PRATENDE HOOFDEN
*O* cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif *G* cheerlie-blauw.gif *O* cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif *G* cheerlie-blauw.gif

party0023.gifparty0023.gifparty0023.gifparty0023.gifparty0023.gifparty0023.gif
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 15:15
Unieke stem heeft deze leadzanger
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 15:15
Komop café, DANS!
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 15:15
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 15:14 schreef Gunner het volgende:
Wat drinken we momenteel muziekvrienden?

Ik schenk zo een Jim Beam in met sprite en ijs
Voor mijn vrouw een Amstel bier. Al is dat al ingeschonken als je het haar vraagt.
Spa munt is het op dit moment.
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:15
quote:
17s.gif Op zondag 28 december 2025 15:14 schreef peaceman het volgende:
#22 in de peace3000
Zeer smaakvolle keuze _O_
Fred_Bzondag 28 december 2025 @ 15:15
quote:
17s.gif Op zondag 28 december 2025 15:14 schreef peaceman het volgende:
#22 in de peace3000
Peaceland is een smaakvoller land
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:15
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:10 schreef Fred_B het volgende:
Mexi zwaait nu met een bord dat Nederland een smakeloos land is?
giphy-downsized-large.gif
Niznozondag 28 december 2025 @ 15:15
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 15:14 schreef Gunner het volgende:
Wat drinken we momenteel muziekvrienden?

Ik schenk zo een Jim Beam in met sprite en ijs
Voor mijn vrouw een Amstel bier. Al is dat al ingeschonken als je het haar vraagt.
T
essnhillszondag 28 december 2025 @ 15:15
quote:
10s.gif Op zondag 28 december 2025 15:14 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Zou sowieso niet weten hoe beiden er uit zien :+
Same

Als ie nu voorbij zou lopen dan zou ik hem niet herkennen :+
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 15:15
Ook dit uur weer chickies in het café.
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 15:15
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 15:15 schreef Gretzl het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Geniaal gifje.
essnhillszondag 28 december 2025 @ 15:16
Nog ff T zz @Nizno
AlchemistOfSorrowszondag 28 december 2025 @ 15:16
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 15:14 schreef Gunner het volgende:
Wat drinken we momenteel muziekvrienden?

Ik schenk zo een Jim Beam in met sprite en ijs
Voor mijn vrouw een Amstel bier. Al is dat al ingeschonken als je het haar vraagt.
Zit nog aan de koffie :P
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 15:16
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
Unieke stem heeft deze leadzanger
David BYRNE GOD _O_ _O_ _O_

Op DTRH18 was ie legendarisch

Bekijk deze YouTube-video

setlist-image-v1?id=33ea0cb9
Edit this setlist | More David Byrne setlists
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 15:16
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 15:14 schreef Gunner het volgende:
Wat drinken we momenteel muziekvrienden?

Ik schenk zo een Jim Beam in met sprite en ijs
Voor mijn vrouw een Amstel bier. Al is dat al ingeschonken als je het haar vraagt.
Beetje veel bier gedronken afgelopen dagen dus voorlopig even aan het water.
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 15:16
Ticketalert staan op ticketswap voor David Byrne. Was erg goed 7 jaar terug
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 15:16
Topic #106 heeft nog steeds geen TT.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 15:16
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 15:15 schreef Dagoduck het volgende:
Ook dit uur weer chickies in het café.
Het is bijna alsof 50% van de bevolking xx chromosomen heeft
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:16
talking-heads-once-in-a-lifetime.gif
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 15:17
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 15:16 schreef Dagoduck het volgende:
Topic #106 heeft nog steeds geen TT.
Assen wel.
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 15:17
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:16 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Het is bijna alsof 50% van de bevolking xx chromosomen heeft
Ik denk dat het een complot is.
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:17
Ironmaidenman gespot
peacemanzondag 28 december 2025 @ 15:17
*O* *O* *O* *O* *O*
essnhillszondag 28 december 2025 @ 15:17
Ohja dit ken ik wel :Y
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:17
*O* *O* *O* *O* *O* *O*
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 15:17
Uriah Heep goden

Hier had ook July Morning kunnen staat
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 15:17
headbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gif
Fred_Bzondag 28 december 2025 @ 15:17
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 15:17
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 15:17 schreef Isorden het volgende:
Ironmaidenman gespot
Mex en Iron Maiden-man samen in het café?! _O_
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:17
Prostaatrock genot _O_ *O*
Niznozondag 28 december 2025 @ 15:17
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:16 schreef essnhills het volgende:
Nog ff T zz @:nizno
nieuwe bestelling gedaan.
nog getwijfeld over een Tplank maar gewoon alleen voor de T gekozen
Berkeryzondag 28 december 2025 @ 15:17
headbang03.gif
Isordenzondag 28 december 2025 @ 15:17
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 15:17 schreef essnhills het volgende:
Ohja dit ken ik wel :Y
Ik ben geschokt! :7
Evenstarzondag 28 december 2025 @ 15:18
jaaaaa lekker!
Fred_Bzondag 28 december 2025 @ 15:18
Weer genot *O*
LTVDKzondag 28 december 2025 @ 15:18
Even lekker op het gitaartje jengelen *G*
ChevyCapricezondag 28 december 2025 @ 15:18
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 15:16 schreef Dagoduck het volgende:
Topic #106 heeft nog steeds geen TT.
Hij was al bijna dicht dus ik dacht ik zal hem maar niet meer wijzigen
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 15:18
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 15:17 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Mex en Iron Maiden-man samen in het café?! _O_
ik hoorde 2 uur geleden al geluiden over Mex in t café, maar je mag toch maar een half uur blijven?
Berkeryzondag 28 december 2025 @ 15:18
Vorig jaar nog gezien
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 15:18
Heeperdeheep!

*O* *O* *O*
laxus13zondag 28 december 2025 @ 15:18
The Heep _O_

Niet hun beste maar blij dat deze nog best hoog staat
Evenstarzondag 28 december 2025 @ 15:18
Stemplaat van @Viv
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 15:18
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:18 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
ik hoorde 2 uur geleden al geluiden over Mex in t café, maar je mag toch maar een half uur blijven?
Hij is er dit uur.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 15:18
Ik heb deze band wel altijd Deep Purple van Temu gevonden
Berkeryzondag 28 december 2025 @ 15:18
nice_crazy.gif
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 15:18
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 15:18 schreef Bargehassus het volgende:
Heeperdeheep!

*O* *O* *O*
Heeperdepeep huriah! *O*