veranderd wordtquote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:45 schreef Chivaz het volgende:
Het VK is een land in verval en in mijn ogen de toekomst van west Europa als er niet heel snel van koers verandert word.
Dat was wel het doel. Maar desondanks is de immigratie onverminderd doorgegaan, en daarmee het verval. Tenminste als je een relatie ziet tussen migratie en het verval. Misschien vinden sommigen wel dat het nog meevalt omdat er migratie is, anders was het nog veel erger geweest.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:52 schreef timmmmm het volgende:
Ik dacht dat de UK uit de EU ging om ongewenste migratie en economisch verval tegen te gaan?
Er spelen hier twee dingen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:42 schreef phpmystyle het volgende:
Hoe kijken jullie hier tegen aan en hoe moeten we dit duiden? En is VK ons voorland?
Referendum is niet slecht, maar het wordt wel misbruik van gemaakt.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:57 schreef RedShoe het volgende:
Brexit.
Domste fout die ze gemaakt hebben. Daarom is een referendum niet een slim plan.
Die zijn best begrijpelijk gezien de invloed die Maga op Europa probeert te krijgen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:58 schreef RotatoR het volgende:
Onder de Tories was het al een zooitje maar Labour maakt er zowaar nog een grotere puinhoop van met die rare censuur wetten.
was europa maar a la maga. Dat ze eens aan europa zelf denken ipv al dat tuig wat hier niet hoort.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 20:28 schreef Wantie het volgende:
[..]
Die zijn best begrijpelijk gezien de invloed die Maga op Europa probeert te krijgen.
Daarin speelt social media een grote rol.
Ik waardeer je humor...quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 21:00 schreef Apotheose het volgende:
[..]
was europa maar a la maga. Dat ze eens aan europa zelf denken ipv al dat tuig wat hier niet hoort.
Dat is het manco helaas met referenda. Allerlei simpele leugens roepen is makkelijker dan de genuanceerde waarheid. Daarom is het een levensgevaarlijk instrument.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 20:19 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
Referendum is niet slecht, maar het wordt wel misbruik van gemaakt.
Met juiste informatie en betoog zouden vele problemen voorkomen.
Bij Brexit zag je mensen een leugens verkopen aan volk. Doordat volk zichzelf liet gek maken. Hebben ze zelf boel verkloot.
Er wordt veel misbruik van gemaakt idd.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 20:19 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
Referendum is niet slecht, maar het wordt wel misbruik van gemaakt.
Met juiste informatie en betoog zouden vele problemen voorkomen.
Bij Brexit zag je mensen een leugens verkopen aan volk. Doordat volk zichzelf liet gek maken. Hebben ze zelf boel verkloot.
Daar trekken allochtonen zich niets van aan.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:52 schreef timmmmm het volgende:
Ik dacht dat de UK uit de EU ging om ongewenste migratie en economisch verval tegen te gaan?
Ik zie vooral veel boosheid over verkrachtte kinderen en two tier policing.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 21:05 schreef Hexagon het volgende:
Oh wat je in het VK ziet zijn de gouden bergen van de Brexit.
Iedereen met een beetje verstand van zaken voorspelde dat ook. Helaas was er een meerderheid aan debielen die niet luisteren en nooit nadenken over gevolgen van hun acties.
Ik denk dat iedereen wel tegen het verkrachten van kinderen is, dus daar hoef je volgens mij geen punt van te maken en dat er discriminatie bestaat en dat dat een slechte zaak is, is ook geen heel controversieel punt. Als beide prima gevonden, of schouderophalend geaccepteerd werden, dn was er een serieus probleem geweest.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 22:05 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Ik zie vooral veel boosheid over verkrachtte kinderen en two tier policing.
quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:53 schreef Hyaenidae het volgende:
Kom omdat hun koningin dood is, nu zijn ze stuurloos zonder een gedegen leider.
Het beeld dat je schetst klopt niet met de feiten: migratie levert de Britse economie geen “miljoenen kanslozen” op, maar levert netto juist arbeidskrachten en belastingopbrengsten op. Dat kun je gewoon nazoeken bij de OBR en de Bank of England. De echte economische schade komt van Brexit, die volledig is uitgevoerd en precies de fricties en lagere handel heeft gebracht die economen voorspelden. Dat sommige mensen radicaler klinken zegt meer over online algoritmes dan over de realiteit in het VK: het VK blijft een stabiel en veilig land, waar politieke onvrede via verkiezingen wordt geuit, niet via burgeroorlog. De stelling dat geweld onvermijdelijk is, is dus geen realistische analyse, maar goedgelovige doemretoriek.quote:Op zondag 31 augustus 2025 10:25 schreef Chivaz het volgende:
Bijzonder dat een ieder Brexit noemt als hoofdoorzaak terwijl de ongekende immigratie nauwelijks benoemd word.
De Britse kiezer is jarenlang verraden door de politieke klasse, men beloofde Brexit maar men leverde een halfbakken Brexit.
Men beloofde een halt op immigratie, wat krijgen ze terug, miljoenen kanslozen die op kosten van de belastingbetaler kunnen leven zonder wat bij te dragen.
Het is nu aan het kantelen en het word spannend de komende maanden. Als er niet heel snel een koerscorrectie komt gaan we van onschuldige protesten naar gewelddadige rellen.
Een volk dat stelselmatig genegeerd word gaat uiteindelijk gewelddadig worden en helaas ook behoorlijk onredelijk. Ik heb heel redelijke mensen al behoorlijk extreme posities zien innemen in Engeland.
De economische en migratie problemen zijn wel degelijk deels veroorzaakt door Brexit. Door Brexit is er jaarlijks een gat in de overheidsbegroting van tientallen miljarden. En sinds de Brexit is de migratie de lucht in geschoten.quote:Op zondag 31 augustus 2025 10:25 schreef Chivaz het volgende:
Bijzonder dat een ieder Brexit noemt als hoofdoorzaak terwijl de ongekende immigratie nauwelijks benoemd word.
De Britse kiezer is jarenlang verraden door de politieke klasse, men beloofde Brexit maar men leverde een halfbakken Brexit.
Men beloofde een halt op immigratie, wat krijgen ze terug, miljoenen kanslozen die op kosten van de belastingbetaler kunnen leven zonder wat bij te dragen.
Het is nu aan het kantelen en het word spannend de komende maanden. Als er niet heel snel een koerscorrectie komt gaan we van onschuldige protesten naar gewelddadige rellen.
Een volk dat stelselmatig genegeerd word gaat uiteindelijk gewelddadig worden en helaas ook behoorlijk onredelijk. Ik heb heel redelijke mensen al behoorlijk extreme posities zien innemen in Engeland.
Die ongekende immigratie komt dan ook door de Brexit. Daarna is de immigratie van buiten Europa gexplodeerd…quote:Op zondag 31 augustus 2025 10:25 schreef Chivaz het volgende:
Bijzonder dat een ieder Brexit noemt als hoofdoorzaak terwijl de ongekende immigratie nauwelijks benoemd word.
Hoezo is dit een gevolg van Brexit?quote:Op zondag 31 augustus 2025 10:48 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Die ongekende immigratie komt dan ook door de Brexit. Daarna is de immigratie van buiten Europa gexplodeerd…
Maar zou het daar niet juist beter moeten gaan door die immigratie met zoveel arbeidspotentieel? In die zin zou de Brexit toch juist een goed idee zijn.quote:Op zondag 31 augustus 2025 10:48 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Die ongekende immigratie komt dan ook door de Brexit. Daarna is de immigratie van buiten Europa gexplodeerd…
Klopt helemaal, maar dat het aan Brexit ligt is natuurlijk een belachelijke conclusie. Immigratie is geen natuurwet waar je niets aan kan doen, dat is beleid. De conservatieven hebben er voor gekozen om miljoenen kanslozen het land binnen te laten, waarom ze daar voor gekozen hebben is mij nog steeds een raadsel maar dat die keuze nu heeft geleid tot de huidige spanningen is een feit.quote:Op zondag 31 augustus 2025 10:48 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Die ongekende immigratie komt dan ook door de Brexit. Daarna is de immigratie van buiten Europa gexplodeerd…
Het werd er rap minder aantrekkelijk voor Europeanen en die zijn vervangen door mensen van buiten Europa.quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:06 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Hoezo is dit een gevolg van Brexit?
De correlatie met de Brexit is nogal sterk…quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:26 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Klopt helemaal, maar dat het aan Brexit ligt is natuurlijk een belachelijke conclusie. Immigratie is geen natuurwet waar je niets aan kan doen, dat is beleid. De conservatieven hebben er voor gekozen om miljoenen kanslozen het land binnen te laten, waarom ze daar voor gekozen hebben is mij nog steeds een raadsel maar dat die keuze nu heeft geleid tot de huidige spanningen is een feit.
Zonder die migranten zou het economisch nog veel slechter gaan. Dat lijkt me wel een veilige conclusie.quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:11 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Maar zou het daar niet juist beter moeten gaan door die immigratie met zoveel arbeidspotentieel? In die zin zou de Brexit toch juist een goed idee zijn.
Definieer geschikte werknemers, en zijn daar dan miljoenen van nodig uit alle windstreken van de wereld?quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:36 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
De correlatie met de Brexit is nogal sterk…
Net als in Nederland zijn er gewoon niet genoeg geschikte Britten voor al het werk wat er is.
Maar blijf er gerust van dromen dat het heel anders had kunnen gaan.
Ik zeg enkel dat het een direct gevolg is van de keuze voor een Brexit in deze vorm. Als je niet eerst radicaal je economie omvormt worden de Bulgaarse of Roemeense aardbeienplukkers en bouwvakkers gewoon vervangen door mensen uit Oezbekistan of India.quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:46 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Definieer geschikte werknemers, en zijn daar dan miljoenen van nodig uit alle windstreken van de wereld?
Waarom dan niet gericht zoeken naar werknemers die de gaten gaan opvullen? Je kan toch niet serieus menen dat dit de oplossing is om arbeidstekorten op te vullen?
Vind je zaken zoals sociale cohesie en democratie dan totaal niet belangrijk? Is je enige focus de economie ook al laten de feiten zien dat deze golf met immigranten weinig tot niets toevoegen?
Dus al die figuren uit alle windstreken die zijn gekomen om in de agrarische sector te werken of in de bouw? Dit geloof je toch zelf niet man, nogmaals je had gericht kunnen zoeken naar mensen om die posities in te vullen. Lukraak deze mensen binnen laten tegen de wensen van de bevolking in en dan vervolgens liegen dat je miljoenen nodig hebt omdat ze allen komen om te werken is een smerige leugen en de Engelsen hebben dat in de gaten.quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:49 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Ik zeg enkel dat het een direct gevolg is van de keuze voor een Brexit in deze vorm. Als je niet eerst radicaal je economie omvormt worden de Bulgaarse of Roemeense aardbeienplukkers en bouwvakkers gewoon vervangen door mensen uit Oezbekistan of India.
Het lijkt wel alsof je erop hoopt.quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:59 schreef Chivaz het volgende:
Het word de hoogste tijd dat politici een drastische koerswijziging maken voor dat vreedzaam protest verandert in etnische conflicten.
Het interessante is dat juist de toch nogal rechtse conservatieve regering deze keuze (net als die voor de Brexit) heeft gemaakt met als belangrijk argument het terugdringen van migratie. Toen kwamen ze achter de complexiteit van de echte wereld…quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:59 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dus al die figuren uit alle windstreken die zijn gekomen om in de agrarische sector te werken of in de bouw? Dit geloof je toch zelf niet man, nogmaals je had gericht kunnen zoeken naar mensen om die posities in te vullen. Lukraak deze mensen binnen laten tegen de wensen van de bevolking in en dan vervolgens liegen dat je miljoenen nodig hebt omdat ze allen komen om te werken is een smerige leugen en de Engelsen hebben dat in de gaten.
Het word de hoogste tijd dat politici een drastische koerswijziging maken voor dat vreedzaam protest verandert in etnische conflicten.
Duh… Er waren hier bij de rassenrellen in het VK een heel aantal mensen die stonden te juichen…quote:
Integendeel, ik waarschuw hier al jaren voor maar terwijl de rest maar blind bleef roepen dat de economie het nodig heeft.quote:
Heb je al rekening gehouden met de mogelijkheid dat je het gewoon verkeerd ziet?quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:10 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Integendeel, ik waarschuw hier al jaren voor maar terwijl de rest maar blind bleef roepen dat de economie het nodig heeft.
Zelfs nu blijven mensen volharden in die overtuiging ondanks het feit dat de landen die te maken hebben met massa immigratie er niet aantoonbaar beter op zijn geworden.
Het is mij volstrekt duidelijk geworden dat mensen geen moer geven om de sociale cohesie, democratie en het welzijn van de onderklasse die alle nadelen van deze immigratiegolf aan de lijve mogen ondervinden.
De koerscorrectie gaat hoe dan ook komen en hoe eerder die komt hoe vreedzamer/beter het is.
Blijven we op het pad waar immigratie als een natuurwet word gezien dan zullen we te maken krijgen met etnische conflicten en mogelijk extreem geweld.
Het verraad van de conservatieven in het VK moeten we niet onderschatten. Niet voor niets staan ze er niet al te best voor in de peilingen. Reform is nu nog steeds koploper maar zelfs met reform hoog in de peilingen snakken mensen naar een partij die miljoenen deportaties belooft.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:08 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Het interessante is dat juist de toch nogal rechtse conservatieve regering deze keuze (net als die voor de Brexit) heeft gemaakt met als belangrijk argument het terugdringen van migratie. Toen kwamen ze achter de complexiteit van de echte wereld…
quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:37 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Zonder die migranten zou het economisch nog veel slechter gaan. Dat lijkt me wel een veilige conclusie.
Het gedonder komt vooral doordat de Conservatieven de publieke sector vakkundig hebben gesloopt. Dat levert overal vervelend gedoe op.
Je zou verwachten dat de Uk met zoveel meer migranten het relatief beter zou doen dan andere landen. Maar dan is het beleid daar zoveel slechter dan in andere landen om dat meer dan ongedaan te maken.quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:37 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Zonder die migranten zou het economisch nog veel slechter gaan. Dat lijkt me wel een veilige conclusie.
Het gedonder komt vooral doordat de Conservatieven de publieke sector vakkundig hebben gesloopt. Dat levert overal vervelend gedoe op.
Bevolkingsgroei heeft er wel voor gezorgd dat ze het jaren relatief beter deden dan bv Frankrijk of Duitsland. Maar uiteindelijk is het wanbeleid nogal een dingetje…quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:12 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
[..]
Je zou verwachten dat de Uk met zoveel meer migranten het relatief beter zou doen dan andere landen. Maar dan is het beleid daar zoveel slechter dan in andere landen om dat meer dan ongedaan te maken.
Daar houd ik altijd rekening mee, maar goed de Engelsen zijn het in grote getallen niet eens met de opvatting dat ongecontroleerde massa immigratie een goed idee is noch geloven ze er niet in dat het een natuurwet is.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:11 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Heb je al rekening gehouden met de mogelijkheid dat je het gewoon verkeerd ziet?
op de volgende relevante verkiezingen kunnen ze nog wel bijna vier jaar wachten. Dat is niet zo bijster relevant nu. Voorlopig heeft de regering een heel ruim mandaat (en het VK een verrot kiesstelsel).quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:15 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Daar houd ik altijd rekening mee, maar goed de Engelsen zijn het in grote getallen niet eens met de opvatting dat ongecontroleerde massa immigratie een goed idee is noch geloven ze er niet in dat het een natuurwet is.
Ze zijn nu op straat aan het protesteren en overal word de Engelse vlag opgehangen. Dit sentiment gaat echt niet meer overwaaien en het ziet er naar uit dat de partijen die het volgens jou wel juist zien worden weggevaagd met de komende verkiezingen.
Ik heb persoonlijk nog nooit iemand horen zeggen dat ongecontroleerde massamigratie een goed idee is of dat het een natuurwet is. Fijn dat iedereen het daarover eens is dan.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:15 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Daar houd ik altijd rekening mee, maar goed de Engelsen zijn het in grote getallen niet eens met de opvatting dat ongecontroleerde massa immigratie een goed idee is noch geloven ze er niet in dat het een natuurwet is.
Nou, we gaan het meemaken. Spannend hoor. Hoop dat het goed komt.quote:Ze zijn nu op straat aan het protesteren en overal word de Engelse vlag opgehangen. Dit sentiment gaat echt niet meer overwaaien en het ziet er naar uit dat de partijen die het volgens jou wel juist zien worden weggevaagd met de komende verkiezingen.
Ze zullen het nooit ronduit zeggen maar elk persoon die vraagtekens omhad bij de massa immigratie werd vaker wel dan niet in de nazi hoek gezet.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:20 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ik heb persoonlijk nog nooit iemand horen zeggen dat ongecontroleerde massamigratie een goed idee is of dat het een natuurwet is. Fijn dat iedereen het daarover eens is dan.
Anders ik wel, mocht het komen tot geweld kan dat zich misschien verspreiden naar de rest van Europa en ik geloof dat echt niemand daar op zit te wachten.quote:[..]
Nou, we gaan het meemaken. Spannend hoor. Hoop dat het goed komt.
Starmer en zijn kornuiten zijn niet bepaald populair, er gaat een moment komen dat men harde maatregelen eist. Als Starmer op deze voet door gaat wat hij ideologisch ook verplicht is om te doen dan eisen de mensen straks een vroege verkiezing.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:18 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
op de volgende relevante verkiezingen kunnen ze nog wel bijna vier jaar wachten. Dat is niet zo bijster relevant nu. Voorlopig heeft de regering een heel ruim mandaat (en het VK een verrot kiesstelsel).
Eh... Dit kan ik niet volgen. Mensen zeggen het nooit, maar ze zetten anderen meestal wel in de nazihoek? Hoe weet je dat dan?quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ze zullen het nooit ronduit zeggen maar elk persoon die vraagtekens omhad bij de massa immigratie werd vaker wel dan niet in de nazi hoek gezet.
Dat is natuurlijk onzin. Daar moet je heel wat meer voor uitspoken.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ze zullen het nooit ronduit zeggen maar elk persoon die vraagtekens omhad bij de massa immigratie werd vaker wel dan niet in de nazi hoek gezet.
[..]
Dit is echt pertinente onzin.quote:Op zondag 31 augustus 2025 11:34 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Het werd er rap minder aantrekkelijk voor Europeanen en die zijn vervangen door mensen van buiten Europa.
Gemist hoe lang de vorige, zeer impopulaire en incompetente, kabinetten doormidden gaan zonder nieuwe verkiezingen? Het werkt daar gewoon anders dan hier.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:27 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Starmer en zijn kornuiten zijn niet bepaald populair, er gaat een moment komen dat men harde maatregelen eist. Als Starmer op deze voet door gaat wat hij ideologisch ook verplicht is om te doen dan eisen de mensen straks een vroege verkiezing.
Ah nu is het onzin….. ik leef al wat langer dan een paar jaar. Praten over immigratie en de problemen die het met zich meebrengt betekende een enkeltje naar de nazi hoek.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:31 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk onzin. Daar moet je heel wat meer voor uitspoken.
Het blijft toch bijzonder hoe mensen zich voor de domme houden om het vooral niet over de problemen te hebben.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:27 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Eh... Dit kan ik niet volgen. Mensen zeggen het nooit, maar ze zetten anderen meestal wel in de nazihoek? Hoe weet je dat dan?
Er zijn gewoon cijfers over beschikbaar hoor. Sinds Brexit dalen het aantal EU burgers in het VK en is er juist een sterke stijging van het aantal niet EU migrantenquote:
Ja ho even. Jij komt hier heel rare dingen verkondigen en dan houd ik me van de domme als ik het allemaal met een korreltje zout neem? Dat is de wereld op z'n kop.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:36 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het blijft toch bijzonder hoe mensen zich voor de domme houden om het vooral niet over de problemen te hebben.
Het beste wat ze kunnen krijgen is een nieuwe premier. Labour gaat geen verkiezingen uitschrijven met de huidige peilingen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:27 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Starmer en zijn kornuiten zijn niet bepaald populair, er gaat een moment komen dat men harde maatregelen eist. Als Starmer op deze voet door gaat wat hij ideologisch ook verplicht is om te doen dan eisen de mensen straks een vroege verkiezing.
"ICE is de schuld van links!"quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:34 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ah nu is het onzin….. ik leef al wat langer dan een paar jaar. Praten over immigratie en de problemen die het met zich meebrengt betekende een enkeltje naar de nazi hoek.
Er is een reden dat het midden en links er hun vingers niet aan branden met allerlei gigantische problemen tot gevolg. Als deze discussie jaren geleden op een redelijke manier was gevoerd dan had er heel wat ellende voorkomen kunnen worden.
Wel raar dan dat zo’n groot deel van de bevolking er zo op tegen is daar.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:14 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Bevolkingsgroei heeft er wel voor gezorgd dat ze het jaren relatief beter deden dan bv Frankrijk of Duitsland. Maar uiteindelijk is het wanbeleid nogal een dingetje…
Stukje revisionisme dit.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:34 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ah nu is het onzin….. ik leef al wat langer dan een paar jaar. Praten over immigratie en de problemen die het met zich meebrengt betekende een enkeltje naar de nazi hoek.
Er is een reden dat het midden en links er hun vingers niet aan branden met allerlei gigantische problemen tot gevolg. Als deze discussie jaren geleden op een redelijke manier was gevoerd dan had er heel wat ellende voorkomen kunnen worden.
Uiteraard. Maar dat doet het niet zo lekker in zijn narratief.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:38 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Er zijn gewoon cijfers over beschikbaar hoor. Sinds Brexit dalen het aantal EU burgers in het VK en is er juist een sterke stijging van het aantal niet EU migranten
https://migrationobservat(...)nding%20the%20Policy
Dat zullen ze niet doen inderdaad, tenzij de positie van Starmer echt onhoudbaar word. Starmer is dan ook aan het draaien maar het is veel te weinig. Mensen roepen nu om een totale stop en massadeportaties. Reform heeft al beloofd minimaal 600.000 te deporteren en zelfs dat vinden een hoop mensen niet genoeg.quote:Op zondag 31 augustus 2025 12:49 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Het beste wat ze kunnen krijgen is een nieuwe premier. Labour gaat geen verkiezingen uitschrijven met de huidige peilingen.
Massadeportaties. Best fucked-up als je daartoe oproept.quote:Op zondag 31 augustus 2025 13:16 schreef Chivaz het volgende:
Mensen roepen nu om een totale stop en massadeportaties. Reform heeft al beloofd minimaal 600.000 te deporteren en zelfs dat vinden een hoop mensen niet genoeg.
Is het echt zo fucked up als jarenlang massaimmigratie word toegestaan tegen de wil van de bevolking in?quote:Op zondag 31 augustus 2025 13:21 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Massadeportaties. Best fucked-up als je daartoe oproept.
We zullen hem nu wel niet meer terug zien, laat staat een duiding krijgen over wat hij bedoelt net pertinente onzin...quote:Op zondag 31 augustus 2025 13:12 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar dat doet het niet zo lekker in zijn narratief.
Ik geloof niet in die burgeroorlogfantasie. En ja, hopen op massadeportaties is gewoon echt volledig fucked-up en 'de wil van het volk' bestaat niet. Dat is een populistische denkfout.quote:Op zondag 31 augustus 2025 13:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Is het echt zo fucked up als jarenlang massaimmigratie word toegestaan tegen de wil van de bevolking in?
Het alternatief is een stuk minder fraai, dat kan ik je verzekeren.
Een populistische denkfout zegt hij, kortom verkiezingen doen er niet echt meer toe het is tekenen bij het kruisje om de boel te legitimeren en vervolgens trekken ze hun eigen plan.quote:Op zondag 31 augustus 2025 13:28 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ik geloof niet in die burgeroorlogfantasie. En ja, hopen op massadeportaties is gewoon echt volledig fucked-up en 'de wil van het volk' bestaat niet. Dat is een populistische denkfout.
Ja, inderdaad. Doen alsof de bevolking met n mond spreekt is een populistische denkfout.quote:Op zondag 31 augustus 2025 13:37 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Een populistische denkfout zegt hij,
En nog een redeneerfout: de stroman.quote:kortom verkiezingen doen er niet echt meer toe het is tekenen bij het kruisje om de boel te legitimeren en vervolgens trekken ze hun eigen plan.
Lang niet zo dramatisch als jij.quote:Je ziet het resultaat van deze opvatting nu live in het VK, hoe vind je zelf dat het gaat?
De meerderheid heeft zich al meerdere malen uitgesproken tegen massa immigratie. Dat de conservatieven diezelfde meerderheid een mes in de rug steken is ronduit kwalijk. Waarom ga je zo makkelijk voorbij aan dit punt? Nogmaals het volk heeft gesproken, dit soort rare dwalingen waar je doet alsof democratie betekent dat je vooral niet moet doen wat de meerderheid voor heeft gestemd blijf ik echt ronduit bizar vinden.quote:Op zondag 31 augustus 2025 13:39 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Doen alsof de bevolking met n mond spreekt is een populistische denkfout.
[..]
Dit is toch precies wat het is, mensen stemmen voor minder maar krijgen meer, mensen stemmen voor Brexit maar krijgen een halfbakken Brexit, ik kan zo nog wel even door gaan.quote:En nog een redeneerfout: de stroman.
[..]
Vlaggen in elke stad, protesten overal en jij denkt dat het allemaal wel meevalt? Het ziet er naar uit dat de Engelsen het terecht spuugzat zijn. Je kan het negeren zoals al jarenlang is gedaan maar dan kies je voor het alternatief en dat zijn etnische conflicten gepaard met geweld.quote:Lang niet zo dramatisch als jij.
Omdat het simpelweg niet waar is. En als je het dan ook nog brengt als 'de wil van de bevolking', dan breng je een onwaarheid in de vorm van een redeneerfout.quote:Op zondag 31 augustus 2025 13:48 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De meerderheid heeft zich al meerdere malen uitgesproken tegen massa immigratie. Dat de conservatieven diezelfde meerderheid een mes in de rug steken is ronduit kwalijk. Waarom ga je zo makkelijk voorbij aan dit punt?
Hier dus weer.quote:Nogmaals het volk heeft gesproken, dit soort rare dwalingen waar je doet alsof democratie betekent dat je vooral niet moet doen wat de meerderheid voor heeft gestemd blijf ik echt ronduit bizar vinden.
Dit is ook gewoonweg niet waar. Mensen hebben precies de Brexit gekregen die een Brexit nu eenmaal is. Dat het resultaat kut is, is het gevolg van die Brexit op zich. Niet van de halfbakken uitvoering of zo.quote:[..]
Dit is toch precies wat het is, mensen stemmen voor minder maar krijgen meer, mensen stemmen voor Brexit maar krijgen een halfbakken Brexit, ik kan zo nog wel even door gaan.
Dan herhaal ik het ook nog maar weer: ik deel die geweldsfantasie niet.quote:[..]
Vlaggen in elke stad, protesten overal en jij denkt dat het allemaal wel meevalt? Het ziet er naar uit dat de Engelsen het terecht spuugzat zijn. Je kan het negeren zoals al jarenlang is gedaan maar dan kies je voor het alternatief en dat zijn etnische conflicten gepaard met geweld.
Ik vind hem leuk verzonnen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 13:54 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Welkom in de wondere wereld van de democratie. Waar ideologen tegen de wil van de lokale bevolking mensen dwingen om samen te leven met immigranten.
Wat is er dan niet waar? Hebben de conservatieven niet beloofd de immigratie te minderen? Ga je nu serieus ontkennen dat dit niet werd beloofd?quote:Op zondag 31 augustus 2025 13:52 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Omdat het simpelweg niet waar is. En als je het dan ook nog brengt als 'de wil van de bevolking', dan breng je een onwaarheid in de vorm van een redeneerfout.
Ze zitten nog steeds met allerlei verdragen vast aan de EU. Ze hebben wat meer ruimte om zelf te beslissen wat er gebeurt maar uiteindelijk moeten ze zich houden aan bijvoorbeeld mensenrechten gedefinieerd door de EU.quote:[..]
Hier dus weer.
[..]
Dit is ook gewoonweg niet waar. Mensen hebben precies de Brexit gekregen die een Brexit nu eenmaal is. Dat het resultaat kut is, is het gevolg van die Brexit op zich. Niet van de halfbakken uitvoering of zo.
Het is een logisch gevolg van het niet luisteren naar de bevolking, uiteindelijk draait dat uit op geweld. Ik wil dat niet en daarom hoop ik ook dat er een grote koerscorrectie komt. Roepen dat het allemaal meevalt is geen oplossing, het is wachten op het onvermijdelijke.quote:[..]
Dan herhaal ik het ook nog maar weer: ik deel die geweldsfantasie niet.
Je hebt duidelijk de ontwikkelingen niet gevolgd in Epping want dat is precies wat er is gebeurt.quote:
Het is dus niet beloofd door de conservatieven?quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:03 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Wat is er dan niet waar? Hebben de conservatieven niet beloofd de immigratie te minderen? Ga je nu serieus ontkennen dat dit niet werd beloofd?
[..]
Daar hebben ze zelf voor gekozen.quote:Ze zitten nog steeds met allerlei verdragen vast aan de EU. Ze hebben wat meer ruimte om zelf te beslissen wat er gebeurt maar uiteindelijk moeten ze zich houden aan bijvoorbeeld mensenrechten gedefinieerd door de EU.
[..]
Dit is een vorm van angstzaaierij om een bepaalde koers er door te drukken.quote:Het is een logisch gevolg van het niet luisteren naar de bevolking, uiteindelijk draait dat uit op geweld. Ik wil dat niet en daarom hoop ik ook dat er een grote koerscorrectie komt. Roepen dat het allemaal meevalt is geen oplossing, het is wachten op het onvermijdelijke.
Nee, het is jouw interpretatie ervan.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je hebt duidelijk de ontwikkelingen niet gevolgd in Epping want dat is precies wat er is gebeurt.
Nou kom eens met jou interpretatie en laat eens even zien of dat enigszins strookt met de werkelijkheid.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, het is jouw interpretatie ervan.
Nu ga je van de hak op de tak. Je stelling was dat de meerderheid zich al meerdere malen heeft uitgesproken tegen massamigratie. Dat bestrijd ik. Daarna schreef je dat de conservatieven die meerderheid een mes in de rug gestoken hebben. Dat bestrijd ik ook. De conservatieven zullen vast hebben gezegd dat ze de migratie gaan verminderen en dat is ook niet heel raar, want dat zeggen zo ongeveer alle conservatieve partijen ter wereld, maar migratie is veel ingewikkelder dan het open of dicht draaien van een kraan.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:03 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Wat is er dan niet waar? Hebben de conservatieven niet beloofd de immigratie te minderen? Ga je nu serieus ontkennen dat dit niet werd beloofd?
O, op die manier! Ja, geen verdragen sluiten was ook een optie. Maar je gelooft toch niet dat het VK daar beter van was geworden?quote:[..]
Ze zitten nog steeds met allerlei verdragen vast aan de EU. Ze hebben wat meer ruimte om zelf te beslissen wat er gebeurt maar uiteindelijk moeten ze zich houden aan bijvoorbeeld mensenrechten gedefinieerd door de EU.
Ja, dat zeg je de hele tijd, maar mijns inziens is dat niets meer dan fantasie.quote:[..]
Het is een logisch gevolg van het niet luisteren naar de bevolking, uiteindelijk draait dat uit op geweld. Ik wil dat niet en daarom hoop ik ook dat er een grote koerscorrectie komt. Roepen dat het allemaal meevalt is geen oplossing, het is wachten op het onvermijdelijke.
Dit is een leugen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het is dus niet beloofd door de conservatieven?
Want het VK kende uiteraard geen enkele vorm van mensenrechten voordat de EU met dat concept aan kwam zetten.quote:[..]
Daar hebben ze zelf voor gekozen.Mensenrechten zijn natuurlijk iets vies, dus ik snap je aanklacht wel.quote:Nog een leugen, we zitten al op twee.quote:
Noem het wat je wilt, de tijd zal het leren. Mocht er geen koerscorrectie komen en het draait uit op geweld ben je dan mans genoeg om toe te geven dat je er naast zat? Waarschijnlijk niet uiteraard maar een mens mag hopen.quote:[..]
Dit is een vorm van angstzaaierij om een bepaalde koers er door te drukken.
Een bekende truuk.
Zo simpel is het dus wel, je past wat wetten aan en je laat kanslozen niet meer toe op je grondgebied. In de VS is het toch ook gelukt zonder noemenswaardige wetten aan te passen deporteren ze mensen, is de zuidelijke grens gesloten en kiezen een hoop mensen om zelf te vertrekken. Roepen dat het ingewikkeld is is slechts een opzichtige truc om vooral niet te doen wat je hebt beloofd.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:12 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nu ga je van de hak op de tak. Je stelling was dat de meerderheid zich al meerdere malen heeft uitgesproken tegen massamigratie. Dat bestrijd ik. Daarna schreef je dat de conservatieven die meerderheid een mes in de rug gestoken hebben. Dat bestrijd ik ook. De conservatieven zullen vast hebben gezegd dat ze de migratie gaan verminderen en dat is ook niet heel raar, want dat zeggen zo ongeveer alle conservatieve partijen ter wereld, maar migratie is veel ingewikkelder dan het open of dicht draaien van een kraan.
Die lui zijn het ook niet waard om te verdedigen, als je het volk jarenlang op het verkeerde been zet dan verdien je slechts electoraal verlies.quote:Ik heb verder niet de behoefte om conservatieven te gaan verdedigen, maar welkom in de realiteit.
[..]
Laten we het hopen van niet.quote:O, op die manier! Ja, geen verdragen sluiten was ook een optie. Maar je gelooft toch niet dat het VK daar beter van was geworden?
[..]
Ja, dat zeg je de hele tijd, maar mijns inziens is dat niets meer dan fantasie.
Maar we gaan het zien. Als er straks inderdaad een burgeroorlog uitbreekt tussen etnische groepen, dan ga ik tegen je zeggen: Jezus man, je had gewoon gelijk en ik heb het totaal verkeerd gezien! Maar ik heb niet het idee dat het zover komt.
Wat er momenteel in de VS gebeurt zie jij als een goed voorbeeld? Serieus?quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Zo simpel is het dus wel, je past wat wetten aan en je laat kanslozen niet meer toe op je grondgebied. In de VS is het toch ook gelukt zonder noemenswaardige wetten aan te passen deporteren ze mensen, is de zuidelijke grens gesloten en kiezen een hoop mensen om zelf te vertrekken. Roepen dat het ingewikkeld is is slechts een opzichtige truc om vooral niet te doen wat je hebt beloofd.
Ja hoor, helemaal niets mis mee. Ik snap oprecht niet waarom je illegale immigranten moet koesteren.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:24 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Wat er momenteel in de VS gebeurt zie jij als een goed voorbeeld? Serieus?
Ik ga jouw huiswerk niet doen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nou kom eens met jou interpretatie en laat eens even zien of dat enigszins strookt met de werkelijkheid.
Ik ben benieuwd naar je onderbouwing in cijfers.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Zo simpel is het dus wel, je past wat wetten aan en je laat kanslozen niet meer toe op je grondgebied. In de VS is het toch ook gelukt zonder noemenswaardige wetten aan te passen deporteren ze mensen, is de zuidelijke grens gesloten en kiezen een hoop mensen om zelf te vertrekken. Roepen dat het ingewikkeld is is slechts een opzichtige truc om vooral niet te doen wat je hebt beloofd.
[..]
Die lui zijn het ook niet waard om te verdedigen, als je het volk jarenlang op het verkeerde been zet dan verdien je slechts electoraal verlies.
[..]
Laten we het hopen van niet.
Ik herhaal wat jij zegtquote:
Toch laat je niet zien dat het VK gedwongen een verdrag met de EU heeft afgesloten over mensenrechten.quote:Nog een leugen, we zitten al op twee.
Niet iedereen is zoals jij.quote:Noem het wat je wilt, de tijd zal het leren. Mocht er geen koerscorrectie komen en het draait uit op geweld ben je dan mans genoeg om toe te geven dat je er naast zat? Waarschijnlijk niet uiteraard maar een mens mag hopen.
Ik ga je huiswerk niet doen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd naar je onderbouwing in cijfers.
Leuke poging, maar je moet je eigen argumenten onderbouwen, niet andersom.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:37 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Kortom je hebt geen idee, dan weten we dat ook weer.
Jij beweert.quote:
Moet ik soms ook onderbouwen dat water nat is? Je kan mijn rug op.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Jij beweert.
Dus het is jouw huiswerk.
Maar je hebt dus geen onderbouwing.
Niet onverwacht.
Als het zo overduidelijk is, dan was je wel met onderbouwing gekomen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:42 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Moet ik soms ook onderbouwen dat water nat is? Je kan mijn rug op.
Iedereen beweerd. Jij ook. Ik ook. Welkom in het onvolmaakte leven.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Jij beweert.
Dus het is jouw huiswerk.
Maar je hebt dus geen onderbouwing.
Niet onverwacht.
Kortom, Chivaz mag zelf aantonen welk effect Trump zijn beleid heeft.quote:Op zondag 31 augustus 2025 15:53 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Iedereen beweerd. Jij ook. Ik ook. Welkom in het onvolmaakte leven.
We hebben allemaal huiswerk. Maar men kan dat beter doen voor zichzelf.
Nooit voor een ander.
Helemaal in Trump zijn post truth politiek.quote:En in officile cijfers daar heb ik steeds minder vertrouwen in gekregen.
Geld, macht en een agenda bepalen vaak het gelijk.
Daar ga je al weer. Ik wilde niet belerend zijn. Gewoon even los zijn van de discussie ter overdenking.quote:Op zondag 31 augustus 2025 15:59 schreef Wantie het volgende:
[..]
Kortom, Chivaz mag zelf aantonen welk effect Trump zijn beleid heeft.
[..]
Helemaal in Trump zijn post truth politiek.
Ik vind het een vreemde motivatie om zonder onderbouwing iets stellig te kunnen beweren.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:02 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Daar ga je al weer. Ik wilde niet belerend zijn. Gewoon even los zijn van de discussie ter overdenking.
Die geldt net zo goed voor mij
Onderbouwingen en cijfers in deze tijden kunnen redelijk corrupt zijn.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:14 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik vind het een vreemde motivatie om zonder onderbouwing iets stellig te kunnen beweren.
Dat is niet conform de afspraken op dit forum onderdeel.
Daarvoor is plek in BNW.
Trump moest nog geboren worden, en misschien al wel zelfs reeds zo'n 2000 + jaar voor het principe over geld, macht en het absolute gelijk te claimen reeds bestond.quote:Op zondag 31 augustus 2025 15:59 schreef Wantie het volgende:
[..]
Helemaal in Trump zijn post truth politiek.
Als je wist hoe het zat hoefde je niet met zulke belachelijke vragen te komen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 14:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als het zo overduidelijk is, dan was je wel met onderbouwing gekomen.
Daarom zeg ik ook dat youtube mij de filmpjes aanbiedt met vaak een apocalyptische ondertoon. Of het echt zo ernstig is weet ik niet. Maar dat er sprake is van stagnatie achteruitgang is mij wel duidelijk.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 21:20 schreef Jigzoz het volgende:
Het VK heeft rele problemen (met name productiviteit, investeringen en woningbouw), maar “instorten” en “burgeroorlog” zijn YouTube-algoritme-praatjes. Feitelijk: de schuldquote zit rond 96% bbp (geen “100% groei”), 2024 groeide de economie met 1,1%. Dat is trage groei, maar geen krimp. Het bbp per hoofd is 2025 weer aan het aantrekken, jeugdwerkloosheid is ongeveer 14%. De NHS scoort een historisch lage tevredenheid, maar wachtlijsten dalen inmiddels en het aantal medische behandelingen staat op recordniveau. Vrijheid van meningsuiting? De Online Safety Act is omstreden, maar het VK blijft door Freedom House als vrij beoordeeld. En de claim “Polen rijker dan de UK in 2030” is geen IMF-consensus: Polen haalt het VK mogelijk in, maar “zeker voorbij het VK” is speculatie. De traagheid van de UK komt vooral door structurele productiviteitsproblemen, niet enkel door Brexit of migratie; migratie levert k arbeid en belastingopbrengsten. Dus: doemverhalen zijn onnodig, verder hervormingswerk is dat niet.
Ik accepteer je verlies.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:24 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Als je wist hoe het zat hoefde je niet met zulke belachelijke vragen te komen.
Ordo, Ab, Chao, is een mogelijkheid. Men wil niet dat het stopt. Het mag geheel escaleren.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:30 schreef phpmystyle het volgende:
Ik wil snappen waarom die migratie maar door gaat daar en waarom dat niet gestopt kan worden worden. Ik ben niet genteresseerd in de discussie of het de schuld van labour of de torries is. Beiden maken er een potje van en beiden geven geen reet om hun eigen onder- en middenklasse.
Je roept jezelf uit als winnaar? Van wat dan?quote:
Migratie is niet een specifiek VK probleem.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:30 schreef phpmystyle het volgende:
Ik wil snappen waarom die migratie maar door gaat daar en waarom dat niet gestopt kan worden worden. Ik ben niet genteresseerd in de discussie of het de schuld van labour of de torries is. Beiden maken er een potje van en beiden geven geen reet om hun eigen onder- en middenklasse.
Als iemand de discussie ombuigt naar een ad hominem, dan heeft die zijn punt verloren.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:38 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Je roept jezelf uit als winnaar? Van wat dan?![]()
Ach, ook dat past kennelijk bij deze idiote tijd waardin we leven.
Er zijn alleen maar verliezers.
Oh dat idee heb ik helemaal niet, zowel de media als de politie roepen daar het liefst niets over tenzij ze echt moeten.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:39 schreef Wantie het volgende:
[..]
Migratie is niet een specifiek VK probleem.
Het gros van de westerse wereld heeft ermee te maken.
De migrant is echter een gemakkelijke prooi om onvrede op te richten.
Daarom wordt het sterk uitvergroot.
Ook hier in Nederland.
Misschien is het jouw (1) onvermogen, of de hang naar (2) persoonlijk vermaak waardoor jij een mogelijk vanzelfsprekende onderbouwing berhaupt nodig hebt, maar die je zelf eigenlijk gemakkelijk zou kunnen concluderen of onderzoeken in het grote plaatje. Ik hoop het tweede. Dat is zoveel makkelijker te accepteren.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:40 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als iemand de discussie ombuigt naar een ad hominem, dan heeft die zijn punt verloren.
Anders had hij zijn energie wel gestoken in het onderbouwen van dat punt, ipv de vraag aan te vallen.
In heel Europa is het een probleem. Maar in VK lijkt het nu echt tot een boilingpoint te komen. Ik was vorig jaar april of mei in Londen. In de city centre alles pais en vree. Maar daarbuiten dan schrik je je echt rot: goedkope penny shops tot aan kebab tentjes, in de verzakte straatjes rijden veelal oude fordjes van 15 of 20 jaar geleden. Een onderklasse die je kan herkennen aan het gebit: er ontbreken tanden.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:39 schreef Wantie het volgende:
[..]
Migratie is niet een specifiek VK probleem.
Het gros van de westerse wereld heeft ermee te maken.
De migrant is echter een gemakkelijke prooi om onvrede op te richten.
Daarom wordt het sterk uitvergroot.
Ook hier in Nederland.
Ik ben het met jou eens hoor wat betreft dat men het niet wil stoppen. Maar men is niet bewust uit op escalatie of burgeroorlog. Je ziet de eerste bewegingen al om dat de kop in te drukken: censuur op social media.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:35 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Ordo, Ab, Chao, is een mogelijkheid. Men wil niet dat het stopt. Het mag geheel escaleren.
Alles moet ergens heen gebogen worden. En ik weet niet of iedereen daar op zit te wachten.
De burgers in het V.K. in ieder geval niet. Zo lijkt het.
Ik ga gewoon niet mee in dat gezuig van je, vooral niet omdat je pertinent weigert je eigen interpretatie van wat er is gebeurt in Epping uiteen te zetten. Iets wat je ook niet kan want je hebt totaal geen idee wat daar is gebeurt en waarom de verhoudingen zo liggen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:40 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als iemand de discussie ombuigt naar een ad hominem, dan heeft die zijn punt verloren.
Anders had hij zijn energie wel gestoken in het onderbouwen van dat punt, ipv de vraag aan te vallen.
Dat weet ik niet. We gaan het zien. Maar de benodigde zeer ingrijpende veiligheidsmaatregelen om dit zomaar 'uit het niets ontstane probleem' definitief op te lossen om de bevolking te beschermen, zullen uiteindelijk worden gebruikt de burgerbevolking, digitaal en analoog op te sluiten om hun eigen bestwil, hun welzijn, om hun vrede te kunnen bewaren uiteraard. Hulp is in die zin natuurlijk onderweg. Maar het moet nog even duren.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:49 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik ben het met jou eens hoor wat betreft dat men het niet wil stoppen. Maar men is niet bewust uit op escalatie of burgeroorlog. Je ziet de eerste bewegingen al om dat de kop in te drukken: censuur op social media.
Jij beweert heel droog dat Trump zonder noemenswaardige veranderingen in de wetgeving er wl in slaagt om migranten aan te pakken.quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik ga gewoon niet mee in dat gezuig van je, vooral niet omdat je pertinent weigert je eigen interpretatie van wat er is gebeurt in Epping uiteen te zetten. Iets wat je ook niet kan want je hebt totaal geen idee wat daar is gebeurt en waarom de verhoudingen zo liggen.
Welke wettelijke veranderingen waren daar dan voor nodig geweest? Het huidige beleid word grotendeels gevoerd op bestaande wetten.quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Jij beweert heel droog dat Trump zonder noemenswaardige veranderingen in de wetgeving er wl in slaagt om migranten aan te pakken.
Nou, dat vraagt om een onderbouwing.
Als je een keer zou nadenken dan word het misschien wel eens wat. Overigens zitten we in het topic dat gaat over de problemen in het VK. Het zou je sieren om vooral in te gaan op de problemen in het VK en in het bijzonder Epping waar je mij van beschuldigd de zaak te verdraaien zonder dat je zelf ook maar iets inbrengt.quote:En die komt er niet. In plaats daarvan een hoop kabaal.
Dat geeft bij mij te denken.
Tja, er schijnt een gewelddadige correctie vanuit de bevolking nodig te zijn, want dat gebeurt altijd in een democratie....quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:20 schreef Jigzoz het volgende:
Ok, dus we krijgen eerst censuur en dan een soort lockdown in het VK waarbij de bevolking ook afgesloten wordt van het internet en uiteindelijk een heuse burgeroorlog tussen de verschillende etnische groepen.
Misschien nog even een verwacht tijdspad noemen? Of wordt het dan allemaal te controleerbaar?
Tja, jij begint over het succes van Trump, en je kunt ondertussen geen enkele onderbouwing geven.quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:33 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Welke wettelijke veranderingen waren daar dan voor nodig geweest? Het huidige beleid word grotendeels gevoerd op bestaande wetten.
[..]
Als je een keer zou nadenken dan word het misschien wel eens wat. Overigens zitten we in het topic dat gaat over de problemen in het VK. Het zou je sieren om vooral in te gaan op de problemen in het VK en in het bijzonder Epping waar je mij van beschuldigd de zaak te verdraaien zonder dat je zelf ook maar iets inbrengt.
Ik trok een directe vergelijking dat immigratie stoppen wel degelijk heel simpel is zolang de politieke wil er maar is. Trump heeft dat bewezen door simpelweg de bestaande wetten toe te passen. Daar zal in het VK wel wat meer voor nodig zijn, maar zoals we van Europese politici die vooral pro immigranten zijn gewend zijn doen ze net alsof het een zeer ingewikkeld iets is.quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, jij begint over het succes van Trump, en je kunt ondertussen geen enkele onderbouwing geven.
Als je die niet hebt moet je zelf niet beginnen over Trump in het VK onderwerp.
Dus ik verwacht dat het bij deze is afgesloten.
Daar is het nu echt te laat voor, de geest is uit de fles. In september staat er een gigantische protest gepland in London. Dit probleem gaat niet weg doormiddel van censuur etc.quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:08 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. We gaan het zien. Maar de benodigde zeer ingrijpende veiligheidsmaatregelen om dit zomaar 'uit het niets ontstane probleem' definitief op te lossen om de bevolking te beschermen, zullen uiteindelijk worden gebruikt de burgerbevolking, digitaal en analoog op te sluiten om hun eigen bestwil, hun welzijn, om hun vrede te kunnen bewaren uiteraard. Hulp is in die zin natuurlijk onderweg. Maar het moet nog even duren.
Ik hoop ook dat het allemaal goed gaat komen maar de bedoeling is simpelweg de totale controle over de burger.quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:39 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Daar is het nu echt te laat voor, de geest is uit de fles. In september staat er een gigantische protest gepland in London. Dit probleem gaat niet weg doormiddel van censuur etc.
We hebben het voorproefje inderdaad kunnen zien in Canada waar de overheid bankrekeningen blokkeerden van mensen die daar vreedzaam aan het protesteren waren.quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:52 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat het allemaal goed gaat komen maar de bedoeling is simpelweg de totale controle over de burger.
Dat zeg ik niet. Dat is openlijk bekend. Alleen Wantie zal het waarschijnlijk allemaal niet hebben opgepikt gok ik zo.
Met een druk op de knop geen beschikking tot jouw eigen geld bij vooraf vastgelegd bij wet ingekaderde ongehoorzaamheid, of een flinke automatische boete incasso is er maar slechts 1 van.
Dat moeten we niet hebben hoor. Dat soort menselijke schaamte, logica en ontluikend geweten. Die corrupte agent kan best worden vervangen door een sympathisant die gewoon met plezier zijn werk doet.quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:57 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De agent die daar aan de deur stond schaamde zich gewoon om die boodschap over te brengen.
Hier gebeurt het toch ook al, als je iets verkeerds zegt op Twitter kun je ook de politie aan je deur verwachten. Het is vooral in de coronatijd bij meerdere mensen gebeurt dat de politie op de deur stond om een klein gesprekje te voeren.quote:Op zondag 31 augustus 2025 18:04 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Dat moeten we niet hebben hoor. Dat soort menselijke schaamte, logica en ontluikend geweten. Die corrupte agent kan best worden vervangen door een sympathisant die gewoon met plezier zijn werk doet.
Zo ging het ooit ook in Joegoslavi mis. Sektarisme, tribalisme.quote:
Toch weet je niet te onderbouwen dat Trump zijn aanpak beter werkt dan die van zijn voorgangers...quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:38 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik trok een directe vergelijking dat immigratie stoppen wel degelijk heel simpel is zolang de politieke wil er maar is. Trump heeft dat bewezen door simpelweg de bestaande wetten toe te passen. Daar zal in het VK wel wat meer voor nodig zijn, maar zoals we van Europese politici die vooral pro immigranten zijn gewend zijn doen ze net alsof het een zeer ingewikkeld iets is.
Als dat volgens de bestaande wetgeving kan, dan mag het toch?quote:Op zondag 31 augustus 2025 17:57 schreef Chivaz het volgende:
[..]
We hebben het voorproefje inderdaad kunnen zien in Canada waar de overheid bankrekeningen blokkeerden van mensen die daar vreedzaam aan het protesteren waren.
Ik heb ook beelden gezien waar mensen door de politie in het VK op de hoogte werden gesteld dat ze wisten dat er geprotesteerd zou worden en dat het protest goed in de gaten zou worden gehouden. De agent die daar aan de deur stond schaamde zich gewoon om die boodschap over te brengen.
Voor iemand die 24/7 in AMV hangt ben je behoorlijk slecht op de hoogte. Is het niet een keer voorbij gekomen dat de illegale grensoverschrijdingen op een historisch laag dieptepunt zitten? Als dat niet is voorbij gekomen dan zou ik voor info omtrent de VS en Trump niet al te veel in dat topic hangen. Je word daar behoorlijk eenzijdig “genformeerd”.quote:Op zondag 31 augustus 2025 18:33 schreef Wantie het volgende:
[..]
Toch weet je niet te onderbouwen dat Trump zijn aanpak beter werkt dan die van zijn voorgangers...
Trump maakt vooral veel lawaai, met deportaties naar Uganda en El Salvador, fun videos van migranten die behandeld worden alsof ze in een concentratiekamp zitten, uitzettingen met militaire vliegtuigen, alligator Alcatraz...
Een dergelijke intimiderende aanpak geeft op kort termijn een shock effect.
Maar of het beleid succesvol is zal op latere termijn moeten blijken.
Daarnaast wil het niet zeggen dat als Trump iets kan doen op basis van bestaande wetgeving, dat automatisch ook geldt voor Starmer
Trump voert bovendien een beleid zoals hij ook zaken doet: eerst uitvoeren en achteraf kijken of dat legaal was.
Moet het VK ook die kant op gaan?
Daar vechten die Engelsen inderdaad tegen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 18:19 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Zo ging het ooit ook in Joegoslavi mis. Sektarisme, tribalisme.
Deze zin is puur tribalisme.quote:Op zondag 31 augustus 2025 19:01 schreef ToT het volgende:
[..]
Daar vechten die Engelsen inderdaad tegen.
Och ja, de wereld is van iedereen en grenzen zijn slechts verzonnen door mensen he?quote:Op zondag 31 augustus 2025 19:08 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Deze zin is puur tribalisme.
Een imagined community neemt de wapens ("vechten") op tegen een andere nationaliteit en etniciteiten.
Bedankt - weet ik direct waar je bij hoort. Puur groepsdenken.
De realiteit is echter dat grenzen zijn ontstaan op die plaatsen waar men uit dikke ellende uiteindelijk maar is gestopt met vechten.quote:Op zondag 31 augustus 2025 19:10 schreef ToT het volgende:
[..]
Och ja, de wereld is van iedereen en grenzen zijn slechts verzonnen door mensen he?
De meeste verkrachting vindt plaats door bekenden, door blanken. Niet door onbekenden.quote:Op zondag 31 augustus 2025 19:10 schreef ToT het volgende:
[..]
Och ja, de wereld is van iedereen en grenzen zijn slechts verzonnen door mensen he?
Verandert die visie iets aan hoe vrouwen en meisjes in Engeland verkracht worden door moslim bendes?
Helaas zijn bepaalde bevolkingsgroepen wat meer geneigd om te verkrachten. Daar is nog een hele zaak van in de doofpot gestopt in het VK. Complete Pakistaanse bendes die arme meisjes verkrachten en verkochten naar andere Pakistanen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 19:13 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De meeste verkrachting vindt plaats door bekenden, door blanken. Niet door onbekenden.
Niet in de laatste plaats door het onbehouwen volk dat op Farage stemt.
Na de uitslag zag ik een reportage van iemand die op straat mensen aansprak. Een jongere zei gestemd te hebben, maar ze had totaal geen idee waarop ze voor stemde. Als ik het niet weet, doe ik niets of blanco. Bij twijfel niet doen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 20:19 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
Referendum is niet slecht, maar het wordt wel misbruik van gemaakt.
Met juiste informatie en betoog zouden vele problemen voorkomen.
Bij Brexit zag je mensen een leugens verkopen aan volk. Doordat volk zichzelf liet gek maken. Hebben ze zelf boel verkloot.
Kortom, opnieuw weet je dat niet aan te tonen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 18:51 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Voor iemand die 24/7 in AMV hangt ben je behoorlijk slecht op de hoogte. Is het niet een keer voorbij gekomen dat de illegale grensoverschrijdingen op een historisch laag dieptepunt zitten? Als dat niet is voorbij gekomen dan zou ik voor info omtrent de VS en Trump niet al te veel in dat topic hangen. Je word daar behoorlijk eenzijdig “genformeerd”.
Dat is voorbehouden aan de autochtone bevolking?quote:Op zondag 31 augustus 2025 19:10 schreef ToT het volgende:
[..]
Och ja, de wereld is van iedereen en grenzen zijn slechts verzonnen door mensen he?
Verandert die visie iets aan hoe vrouwen en meisjes in Engeland verkracht worden door moslim bendes?
PER CAPITAquote:Op zondag 31 augustus 2025 20:09 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is voorbehouden aan de autochtone bevolking?
Het staat je vrij om het op te zoeken, je zal versteld staan of misschien niet omdat je het natuurlijk al weet. Het probleem is dat TDS je gebied om vooral geen enkel succes te erkennen dat door Trump is behaald.quote:Op zondag 31 augustus 2025 20:06 schreef Wantie het volgende:
[..]
Kortom, opnieuw weet je dat niet aan te tonen.
Verder kun je niet lezen.
Wat was de functie of rol van Starmer eigenlijk ten tijde van die Pakistaanse grooming gangs? deed hij niet iets bij het OM?quote:Op zondag 31 augustus 2025 21:08 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Het enorme probleem van het VK, hier heb je dus een minister die op TV ronduit toegeeft dat de rechten van de lokale bevolking ondergeschikt zijn aan de rechten van immigranten.
Overigens kan ik het verhaal van @:teslynd bevestigen. Ik had jaren geleden een FWB en ze kwam uit het VK ze wist mij toen al te vertellen dat racisme een doodszonde was tot op het belachelijke aan toe. Het laat maar weer eens zien dat er altijd een gezond tegengeluid moet zijn tegen gevaarlijke ideologen die als je niet uitkijkt je hele samenleving om zeep helpen.
De tering. Die lui zijn echt patje af.quote:Op zondag 31 augustus 2025 21:08 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Het enorme probleem van het VK, hier heb je dus een minister die op TV ronduit toegeeft dat de rechten van de lokale bevolking ondergeschikt zijn aan de rechten van immigranten.
Overigens kan ik het verhaal van @:teslynd bevestigen. Ik had jaren geleden een FWB en ze kwam uit het VK ze wist mij toen al te vertellen dat racisme een doodszonde was tot op het belachelijke aan toe. Het laat maar weer eens zien dat er altijd een gezond tegengeluid moet zijn tegen gevaarlijke ideologen die als je niet uitkijkt je hele samenleving om zeep helpen.
Klopt, ik had vernomen dat hij daar ook een dubieuze rol heeft gespeeld. Had daar nog een hele podcast over geluisterd. Ik ben helaas vergeten welke podcast dat was.quote:Op zondag 31 augustus 2025 21:15 schreef capricia het volgende:
[..]
Wat was de functie of rol van Starmer eigenlijk ten tijde van die Pakistaanse grooming gangs? deed hij niet iets bij het OM?
Doe je eigen onderzoekquote:Op zondag 31 augustus 2025 21:03 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het staat je vrij om het op te zoeken, je zal versteld staan of misschien niet omdat je het natuurlijk al weet. Het probleem is dat TDS je gebied om vooral geen enkel succes te erkennen dat door Trump is behaald.
Wat is er mis mee om mensen terug te sturen naar het land van herkomst als zij niet beschikken over de juiste documenten? De wet moet gehandhaafd worden.quote:Op zondag 31 augustus 2025 21:36 schreef Wantie het volgende:
[..]
Doe je eigen onderzoek![]()
Ook zo'n dooddoener.
Face it, je weet geen enkel succes te onderbouwen.
En de huidige deportatie van migranten als succes te bestempelen zegt genoeg over iemand.
Doorgeschoten liberalisme.quote:Op zondag 31 augustus 2025 21:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De tering. Die lui zijn echt patje af.
Ik snap wat je zegt. Er is een soort onzichtbare maat dat racisme gelijk staat aan moord of misbruik ofzo. Alleen al als iemand je racist noemt terwijl dat helemaal niet waar hoeft te zijn. Een panische onverklaarbare angst.
Groot-Brittanni, ooit een wereldrijk vol met goede wetenschappers en promovendi. Het land dat als eerste is gaan industrialisering met alle consumenten gemakken en welvaart die daarbij kwam kijken. Britse pubs met live muziek en bier.
Het is een schim van wat het ooit was. Ik vind het pijnlijk. En echt een goede verklaring waarom men zo is gaan handelen is er niet.
Nogmaals je bent 24/7 in AMV. Of je weet het niet of je bent slecht genformeerd. En als je het echt wil weten dan is Google je vriend.quote:Op zondag 31 augustus 2025 21:36 schreef Wantie het volgende:
[..]
Doe je eigen onderzoek![]()
Ook zo'n dooddoener.
Face it, je weet geen enkel succes te onderbouwen.
En de huidige deportatie van migranten als succes te bestempelen zegt genoeg over iemand.
Als daar mee bedoeld wordt dat je in het algemeen gesproken naar velerlei bronnen, inclusief de verdacht gemaakte en geridiculiseerde, of nog erger, gecensureerde bronnen buiten de speciaal voor jou voorgeschreven lijntjes naar tegenargumenten dient te zoeken? 100% zeker. Ten alle tijde.quote:
Hier iets over de verdenkingen van destructieve krachten van binnenuit.quote:Op zondag 31 augustus 2025 21:08 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Het enorme probleem van het VK, hier heb je dus een minister die op TV ronduit toegeeft dat de rechten van de lokale bevolking ondergeschikt zijn aan de rechten van immigranten.
Overigens kan ik het verhaal van @:teslynd bevestigen. Ik had jaren geleden een FWB en ze kwam uit het VK ze wist mij toen al te vertellen dat racisme een doodszonde was tot op het belachelijke aan toe. Het laat maar weer eens zien dat er altijd een gezond tegengeluid moet zijn tegen gevaarlijke ideologen die als je niet uitkijkt je hele samenleving om zeep helpen.
Dit is een complottheorie van het niveau Joris Demmink. Het is nep.quote:Op zondag 31 augustus 2025 19:32 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Helaas zijn bepaalde bevolkingsgroepen wat meer geneigd om te verkrachten. Daar is nog een hele zaak van in de doofpot gestopt in het VK. Complete Pakistaanse bendes die arme meisjes verkrachten en verkochten naar andere Pakistanen.
Die meisjes zijn in de steek gelaten door de autoriteiten en worden wederom in de steek gelaten door de overheid die van mening is dat massa immigratie geen enkel probleem is.
[ x ]
Feiten:quote:Op zondag 31 augustus 2025 22:30 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Hier iets over de verdenkingen van destructieve krachten van binnenuit.
[ x ]
De manier waarop dat gebeurt.quote:Op zondag 31 augustus 2025 21:38 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat is er mis mee om mensen terug te sturen naar het land van herkomst als zij niet beschikken over de juiste documenten? De wet moet gehandhaafd worden.
Je bent hier niet op BNW h.quote:Op zondag 31 augustus 2025 21:56 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Als daar mee bedoeld wordt dat je in het algemeen gesproken naar velerlei bronnen, inclusief de verdacht gemaakte en geridiculiseerde, of nog erger, gecensureerde bronnen buiten de speciaal voor jou voorgeschreven lijntjes naar tegenargumenten dient te zoeken? 100% zeker. Ten alle tijde.
Als je met napapegaait moet je het wel goed doen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 21:43 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nogmaals je bent 24/7 in AMV. Of je weet het niet of je bent slecht genformeerd. En als je het echt wil weten dan is Google je vriend.
Zoals je al eerder stelde, ik ga je huiswerk niet voor je doen.
Dit betreft schijnbaar een socialistische denktank geallieerd aan de Labour Party die een geleidelijke overgang naar socialisme willen bewerkstelligen in de samenleving.quote:Op zondag 31 augustus 2025 22:30 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Hier iets over de verdenkingen van destructieve krachten van binnenuit.
[ x ]
Kortom, niet de mensen waar je mee moet willen associren.quote:The Fabian Society (/ˈfeɪbiən/[1]) is a British socialist organisation whose purpose is to advance the principles of social democracy and democratic socialism via gradualist and reformist effort in democracies, rather than by revolutionary overthrow. The Fabian Society was also historically related to some of the furthest left factions of radicalism, a left-wing liberal tradition.
Bron
Ik kreeg dit gisteren pas voor het eerst onder ogen dus ik heb mij er nog niet in verdiept. Ik weet dus miet of ik jou, of deze man geloven moet. Ik wacht af wat er verder nog uit komt. Over dat 25 jaar. Daar last hij zelf een korte pauze in als je goed luistert. Eigenlijk zegt hij: Daarvoor was het ook al "anders kut" maar de laatste paar jaar .......quote:Op zondag 31 augustus 2025 22:59 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Feiten:
- Fabian Society streeft niet naar communisme. Dat is onzin. In de tijd van de Sovjet-Unie waren velen tegen dit land en tegen communisme terwijl rechts er pragmatischer naar keek.
- "Laatste 25 jaar" - mijn hemel, Labour is pas een jaar aan de macht. En kan ook heel veel niet (City of London blijft een conservatief privilege). Met 25 jaar lang machtsposities heeft het niks van doen.
Wat rechts vooral eens moet doen is introspectie. Het verschrikkelijke aantal doden door het communisme valt in het niet in naam van conservatisme (waaronder uitroeien inheemse bevolking in VS, moedwillig hongersnoden veroorzaken in Ierland)
Bedoel je de Maga/Rusland/Aipac koers of een andere?quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:45 schreef Chivaz het volgende:
Het VK is een land in verval en in mijn ogen de toekomst van west Europa als er niet heel snel van koers verandert word.
Welke bedoel je nu precies? Je hebt het hier over drie verschillende groepen.quote:Op maandag 1 september 2025 11:20 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Bedoel je de Maga/Rusland/Aipac koers of een andere?
Welke kies je?quote:Op maandag 1 september 2025 12:33 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Welke bedoel je nu precies? Je hebt het hier over drie verschillende groepen.
Voorstander van Brexit, actief campagne gevoerd voor Brexit, zoekt nu een zondebok voor alle ellende dankzij Brexit.quote:Op maandag 1 september 2025 09:34 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Wist je nog dat ik hier poste dat heel redelijke mensen extreme posities beginnen in te nemen? Hier is weer zo’n voorbeeld, er is iets definitief geknakt in het VK.
Die val is er al:quote:Op maandag 1 september 2025 12:50 schreef klaasweetalles het volgende:
Elon Musk zijn autto's zullen nu in groot brittannie nu ook een verkoop val krijgen
erg mooi
wat een debiel blijft het ook
de man komt aandacht tekort net als trump
in de vs durft hij niets meer te zeggen nu gaat hij maar over VK lullen
Ik had zulke cijfers ook al mee gekregenquote:Op maandag 1 september 2025 12:55 schreef Wantie het volgende:
[..]
Die val is er al:
In juli daalde de verkoop met bijna 60% ten opzichte van juli 2024, van 2.462 naar 987 eenheden.
Dat krijg je als je 2 verschillende gebeurtenissen zo aan elkaar koppelt.quote:Op maandag 1 september 2025 13:00 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Dit helpt natuurlijk ook niet mee, de politie die onverbiddelijk is en je arresteert als je notabene de nationale vlag ophangt. De Palestijnse vlag kan uiteraard wel gehangen worden zonder enige gevolgen. Mensen zien dit en merken terecht op dat de staat vooral bezig is het nieuwe stemvee te bevoorrechten. Ik ben zeer benieuwd hoe dat protest in September gaat verlopen.
Ok ik speel wel even mee, wat is hier precies het verschil behalve dat de een een nationale vlag is en de andere niet?quote:Op maandag 1 september 2025 13:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat krijg je als je 2 verschillende gebeurtenissen zo aan elkaar koppelt.
Mensen,jij incluis, trappen daar kennelijk in.
Is het op exact dezelfde locatie?quote:Op maandag 1 september 2025 13:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ok ik speel wel even mee, wat is hier precies het verschil behalve dat de een een nationale vlag is en de andere niet?
lol check ditquote:Op maandag 1 september 2025 13:00 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Dit helpt natuurlijk ook niet mee, de politie die onverbiddelijk is en je arresteert als je notabene de nationale vlag ophangt. De Palestijnse vlag kan uiteraard wel gehangen worden zonder enige gevolgen. Mensen zien dit en merken terecht op dat de staat vooral bezig is het nieuwe stemvee te bevoorrechten. Ik ben zeer benieuwd hoe dat protest in September gaat verlopen.
Fucking hell man……quote:Op maandag 1 september 2025 13:09 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
lol check dit
https://youtube.com/shorts/I04aPCPKL9w?si=9c_RCbUrDa3wQAUb
quote:Op maandag 1 september 2025 13:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Fucking hell man……
Pas geleden was een Labour politicus nog vrijgesproken toen hij een oproep tot moord deed.
https://www.bbc.com/news/articles/cjeykklwn7vo
quote:Op maandag 1 september 2025 13:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Fucking hell man……
Pas geleden was een Labour politicus nog vrijgesproken toen hij een oproep tot moord deed.
https://www.bbc.com/news/articles/cjeykklwn7vo
quote:A Labour councillor who called for far-right activists' throats to be cut at an anti-racism rally has been found not guilty of encouraging violent disorder by a jury.
Wat maakt dit een heel redelijke man? Als ik het zo snel zie is dat gewoon een vrij radicaal type. Anti moslim en pro Rusland e.d.quote:Op maandag 1 september 2025 09:34 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Wist je nog dat ik hier poste dat heel redelijke mensen extreme posities beginnen in te nemen? Hier is weer zo’n voorbeeld, er is iets definitief geknakt in het VK.
Ja, dat snap ik.quote:
Klopt, en pro Brexit en tegen de coronamaatregelen.quote:Op maandag 1 september 2025 13:29 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Wat maakt dit een heel redelijke man? Als ik het zo snel zie is dat gewoon een vrij radicaal type. Anti moslim en pro Rusland e.d.
quote:Op maandag 1 september 2025 13:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Fucking hell man……
Pas geleden was een Labour politicus nog vrijgesproken toen hij een oproep tot moord deed.
https://www.bbc.com/news/articles/cjeykklwn7vo
Dat is heel normaal gedrag natuurlijk...quote:Mr Jones said his remarks were directed towards far-right activists who he said had left stickers on a train with razor blades hidden behind them,[..]
Politie bevestigt scheermessen achter ‘Free Palestine’-stickers. Op twee openbare locaties in Amsterdam zijn scheermesjes ontdekt achter stickers met pro-Palestijnse uitingen. En van deze stickers, waar scheermesjes achter waren geplakt, werd aangetroffen nabij het Holocaustmuseum.quote:Op maandag 1 september 2025 16:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
[..]
Dat is heel normaal gedrag natuurlijk...
Misschien was hij redelijker toen hij nog geen verdiensten ontving uit de hoeken die hem aansporen om dat pad eens verder te verkennen.quote:Op maandag 1 september 2025 13:29 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Wat maakt dit een heel redelijke man? Als ik het zo snel zie is dat gewoon een vrij radicaal type. Anti moslim en pro Rusland e.d.
en dan is een oproep tot moord te rechtvaardigen?quote:Op maandag 1 september 2025 16:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
[..]
Dat is heel normaal gedrag natuurlijk...
knettergekquote:Op maandag 1 september 2025 16:03 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Politie bevestigt scheermessen achter ‘Free Palestine’-stickers. Op twee openbare locaties in Amsterdam zijn scheermesjes ontdekt achter stickers met pro-Palestijnse uitingen. En van deze stickers, waar scheermesjes achter waren geplakt, werd aangetroffen nabij het Holocaustmuseum.
Pot, ketel. Maar omdat HAMAS aanhangers het doen is het prima.
Zeker van een politicus. zo rolt die kant, al decennia. Met diverse daadwerkelijke moorden tot gevolg.quote:Op maandag 1 september 2025 16:08 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
en dan is een oproep tot moord te rechtvaardigen?
Die is niet gedaan. Dus.quote:Op maandag 1 september 2025 16:08 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
en dan is een oproep tot moord te rechtvaardigen?
Nee idd, je loopt gewoon weg met een doorgesneden keel. Da's waar, niets aan de hand!quote:
Tja, dit is helaas hoe sommigen in de linkse contreien het graag zien. De vrijheid van meningsuiting wordt alleen toegepast voor de eigen kliek, voor alles dat men aks politieke tegenstanders ziet wordt harde censuur toegepast en elk woord dat ook maar enigszins op een negatieve manier kan worden genterpreteerd, dient meteen hard te worden bestraft.quote:Op maandag 1 september 2025 13:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Fucking hell man……
Pas geleden was een Labour politicus nog vrijgesproken toen hij een oproep tot moord deed.
https://www.bbc.com/news/articles/cjeykklwn7vo
Er is geen oproep gedaan tot moord.quote:Op maandag 1 september 2025 16:10 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee idd, je loopt gewoon weg met een doorgesneden keel. Da's waar, niets aan de hand!
"who called for far-right activists' throats to be cut "..quote:
Maar dat heeft ie niet gedaan. Dus ja.quote:Op maandag 1 september 2025 16:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
"who called for far-right activists' throats to be cut "..
En dat maakt het uiteraard helemaal goed. Lucy Connoly heeft voor een tweet 31 maanden gevangenisstraf gekregen.quote:Op maandag 1 september 2025 16:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
[..]
Dat is heel normaal gedrag natuurlijk...
Slechts letterlijk, maar volgens jou niet. Nou, bedankt verderquote:Op maandag 1 september 2025 16:15 schreef VoMy het volgende:
[..]
Maar dat heeft ie niet gedaan. Dus ja.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op maandag 1 september 2025 16:15 schreef VoMy het volgende:
[..]
Maar dat heeft ie niet gedaan. Dus ja.
Weet je waarom hij niet veroordeeld is voor het oproepen tot moord? Omdat hij niet opriep tot moord.quote:
Je moet toch behoorlijk wat mentale gymnastiek toepassen om dit niet te zien als een oproep tot moord.quote:Op maandag 1 september 2025 16:20 schreef VoMy het volgende:
[..]
Weet je waarom hij niet veroordeeld is voor het oproepen tot moord? Omdat hij niet opriep tot moord.
Integendeel. Zijn uitleg is prima te volgen en hij is dan ook niet veroordeeld.quote:Op maandag 1 september 2025 16:22 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je moet toch behoorlijk wat mentale gymnastiek toepassen om dit niet te zien als een oproep tot moord.
wat roept die in het filmpje dan?quote:Op maandag 1 september 2025 16:20 schreef VoMy het volgende:
[..]
Weet je waarom hij niet veroordeeld is voor het oproepen tot moord? Omdat hij niet opriep tot moord.
Geen oproep tot moord, zoveel is duidelijk.quote:Op maandag 1 september 2025 16:24 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
wat roept die in het filmpje dan?
Die is niet gerechtvaardigd.quote:Op maandag 1 september 2025 16:08 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
en dan is een oproep tot moord te rechtvaardigen?
dat vraag ik nietquote:Op maandag 1 september 2025 16:25 schreef VoMy het volgende:
[..]
Geen oproep tot moord, zoveel is duidelijk.
Er is vast ergens een transcript te vinden als je het woord voor woord wil lezen. Geen idee waarom, want er gebeurt eigenlijk niets boeiends.quote:
quote:Op maandag 1 september 2025 16:29 schreef FlippingCoin het volgende:
heel eng gedachtegoed hier ik wil hier niets mee te maken hebben
“They don’t give a s*** about who they hurt,” he said.quote:Op maandag 1 september 2025 16:24 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
wat roept die in het filmpje dan?
Hij riep niet op tot moord. Daarom is hij ook niet veroordeeld voor het oproepen tot moord.quote:Op maandag 1 september 2025 16:34 schreef Chivaz het volgende:
[..]
“They don’t give a s*** about who they hurt,” he said.
“They are disgusting Nazi fascists. We need to cut all their throats and get rid of them all.”
He also drew his finger across his throat as he spoke to the crowd.
Hij refereerde naar de mensen die stickers hebben geplakt met scheermesjes eronder.
Blijkbaar is het dus toegestaan in de UK om op te roepen tot moord zodra iemand een misdaad begaat.
Tja, vervelend een opgewonden linkse politicus die iets te enthousiast is. Voor de rest weer gewoon de doodnormale dagelijkse leugens van onze rechts-extremistische fundamentalist, beter bekend als Dejann.quote:Op maandag 1 september 2025 16:10 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, dit is helaas hoe sommigen in de linkse contreien het graag zien. De vrijheid van meningsuiting wordt alleen toegepast voor de eigen kliek, voor alles dat men aks politieke tegenstanders ziet wordt harde censuur toegepast en elk woord dat ook maar enigszins op een negatieve manier kan worden genterpreteerd, dient meteen hard te worden bestraft.
Dan eindig je dus met mensen die worden opgepakt omdat ze op de sociale media kritiek hebben geuit op migranten of de Islam, maar tegelijkertijd een linkse politicus die vrij spel krijgt als die zegt dat politieke tegenstanders de keel moet worden doorgesneden.
Weer 2 totaal verschillende zaken met elkaar vergelijken...quote:Op maandag 1 september 2025 16:17 schreef Chivaz het volgende:
[..]
En dat maakt het uiteraard helemaal goed. Lucy Connoly heeft voor een tweet 31 maanden gevangenisstraf gekregen.
Let wel dit is een dame die al een kind heeft verloren en dus emotioneel reageerde op de moord van 3 kleine meisjes door een gestoorde mafketel.
Een tweet die zij overigens zelf heeft verwijderd na een aantal uur.
Daar heb je wel een klein puntje, de een riep op tot moord op een microfoon in een menigte als politicus.quote:Op maandag 1 september 2025 16:50 schreef Wantie het volgende:
[..]
Weer 2 totaal verschillende zaken met elkaar vergelijken...
Niet dus.quote:Op maandag 1 september 2025 16:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Daar heb je wel een klein puntje, de een riep op een tot moord
Kom op, je kunt beter.quote:Op maandag 1 september 2025 16:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Daar heb je wel een klein puntje, de een riep op tot moord op een microfoon in een menigte als politicus.
En de ander deed het als een burger op Twitter.
Uiteraard verdient de laatste dan 31 maanden gevangenisstraf…..
Het is inderdaad schrikbarend om te zien dat mensen zulke uitspraken bagatelliseren enkel vanwege de politieke affiliatie.quote:Op maandag 1 september 2025 16:41 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
iets te enthousiast
wat lopen hier voor mensen joh, lijkt wel een inrichting
Trolololollquote:Op maandag 1 september 2025 22:01 schreef mcmlxiv het volgende:
Goh, misschien was brexit dan toch niet zo’n goed idee?
Brexit heeft niets opgeleverd qua bestrijding migratie, maar wel de economie en de positie van de onderkant van de samenleving verneukt. Perfecte omstandigheden om een totale shitshow te krijgen.quote:Op maandag 1 september 2025 22:02 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Trololololl
Alsof migratie pas is begonnen na brexit
De UK is het land van de Stiff Upper Lip en de miljoenen straatarme immigranten zonder huisvestingquote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:42 schreef phpmystyle het volgende:
Ik krijg steeds meer filmpjes over "Uk is callapsing" "UK on the brink of civil war" op mijn youtube kanaalpagina. Dat zal deels komen omdat het algoritme zo is afgesteld, anderzijds zijn er enorme hoeveelheden filmpjes die recent gemaakt worden om duiding te geven aan de financile, economische, en maatschappelijke problematiek. Wat daarbij ook opvalt is dat ook de traditionele media outlet hierover berichten.
Even wat feitjes:
Overheidsschuld 100% groei 2024 1,1 % gecorrigeerd voor inflatie. De volume groei komt vooral de immigratie, het (rele) bnp per capita in 2023 was 47.251 en in 2024 47.265. Werkeloosheid van 16-24 circa 14%
Echter stagneert de economie al vl langer. En hoewel subjectief om te noemen maar als je buiten Londen city centre komt dan zie je duidelijk een land in verval.
Filmpje die het kijken waard is
Daarnaast de vele verhalen dat het NHS of punt van instorten staat, de verhalen dat Starmer zijn regering steeds explicieter onwelgevallige meningen/haat onderdrukt dmv vervolging. The Telegraph rapporteert dat in 2030 Polen rijker is dan UK.
De oorzaak zal niet alleen brexit zijn (het verval is al vele decennia gaande), en de enorme migratie helpt ook niet, maar er moet meer zijn. Misschien de totaal gefinancialiseerde economie waarbij sommige mensen huizen bezitten, om die vervolgens duur te verhuren. De cultuur...
Ik ben benieuwd wat jullie vinden.
Om in de sfeer te komen:
[ afbeelding ]
Hoe kijken jullie hier tegen aan en hoe moeten we dit duiden? En is VK ons voorland?
quote:AI-overzicht
In 2022/23, over 1 in 5 people (14.3 million) in the UK were living in poverty, with children and working-age adults being particularly affected. Key causes of poverty include structural inequalities in the job market, lack of affordable housing, and inadequate social security systems. Factors such as a disability, family type (especially single-parent households), and being a member of an ethnic minority group are also associated with a higher risk of poverty.
Who is in poverty?
Children: Have the highest poverty rates, with over 3 in 10 children in poverty.
Working-age Adults: Around 2 in 10 working-age adults are in poverty.
En die tegenstelling is door brexit geperfectioneerd. Maar he, laten we vooral de EU verlaten.quote:Op maandag 1 september 2025 22:23 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
De UK is het land van de Stiff Upper Lip en de miljoenen straatarme immigranten zonder huisvesting
[ [url=https://qz.com/cdn-cgi/image/width=1920,quality=85,format=auto/https://assets.qz.com/med(...)20900.jpg]afbeelding[/url] ]
en vooral geen woningen bouwen in weilanden want die zijn groenquote:Op maandag 1 september 2025 22:28 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
En die tegenstelling is door brexit geperfectioneerd. Maar he, laten we vooral de EU verlaten.
Als Brexit (o.a) dat moest en kon bewerkstelligen komt bij mij dan wel automatisch de vraag op:quote:Op maandag 1 september 2025 22:05 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Brexit heeft niets opgeleverd qua bestrijding migratie.
Dat is inderdaad het geval, het Brexit kamp heeft een verkeerde voorstelling van zaken gegeven van wat een Brexit zal opleveren en de oppositie wist niet te overtuigen dat de verwachtingen niet kloppen.quote:Op maandag 1 september 2025 22:49 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Als Brexit (o.a) dat moest en kon bewerkstelligen komt bij mij dan wel automatisch de vraag op:
Waarom of waardoor heeft men het niet bestreden? Geschrokken van de uitslag lijkt Brexit op die manier niets meer dan een luchtkasteel om het volk dat daar destijds voor koos om de tuin te leiden.
Ja we zien allemaal (en denken te weten) hoe het ongeveer loopt.quote:Op dinsdag 2 september 2025 06:29 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is inderdaad het geval, het Brexit kamp heeft een verkeerde voorstelling van zaken gegeven van wat een Brexit zal opleveren en de oppositie wist niet te overtuigen dat de verwachtingen niet kloppen.
Regeringen blijven migratie vaak toestaan, ondanks toenemende onvrede, omdat er structurele noodzaak is: vergrijzing en hardnekkige tekorten op de arbeidsmarkt. Bedrijven en sectoren die afhankelijk zijn van extra arbeidskrachten lobbyen bovendien actief voor instroom.quote:Op dinsdag 2 september 2025 06:53 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Ja we zien allemaal (en denken te weten) hoe het ongeveer loopt.
Wat ik me blijf afvragen. Waarom en waardoor heeft men de immigratie niet bestreden?
Door wie, wat, waarom en hoe.
Grotendeels eens met deze post, wat dus weer eens bewijst dat de conservatieven stelselmatig hebben zitten liegen om kiezers aan zich te binden.quote:Op dinsdag 2 september 2025 07:28 schreef Perrin het volgende:
[..]
Regeringen blijven migratie vaak toestaan, ondanks toenemende onvrede, omdat er structurele noodzaak is: vergrijzing en hardnekkige tekorten op de arbeidsmarkt. Bedrijven en sectoren die afhankelijk zijn van extra arbeidskrachten lobbyen bovendien actief voor instroom.
Tegelijkertijd beperken juridische verplichtingen en internationale verdragen de beleidsruimte, terwijl een volledige afsluiting praktisch onhaalbaar is zonder extreem dure, onpopulaire of zelfs onwettige maatregelen. Alternatieven zijn eveneens politiek risicovol: minder migratie kan leiden tot hogere prijzen, onvervulde vacatures en felle weerstand van werkgevers.
De spanningen ontstaan doordat de voordelen van migratie (extra belastinginkomsten, economische groei en stijgende huizenprijzen voor woningeigenaren) diffuus zijn en zich pas op langere termijn manifesteren, terwijl de nadelen (druk op de woningmarkt, culturele spanningen en concurrentie om laagbetaalde banen) onmiddellijk voelbaar zijn. Dat biedt vruchtbare grond voor populistische partijen. Het publieke debat wordt daarbij vaak gedomineerd door emoties in plaats van cijfers.
Een extra complicatie is dat veel landen migratie toelieten zonder robuust integratiebeleid, waardoor de maatschappelijke draagkracht verder afnam.
Tja, het aantal niet westerse migranten is kennelijk toegenomen na Brexit.quote:Op dinsdag 2 september 2025 10:00 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Die verdraaide Brexit ook, als ze in de EU waren gebleven dan was dit uiteraard allemaal niet gebeurt.
Oproepen tot geweld is natuurlijk heel normaal...quote:Op dinsdag 2 september 2025 13:32 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
En weer een gevalletje van de overheid die zich gedraagt als een tiran.
Ja het eerlijke debat dat wil natuurlijk niemand.quote:Op dinsdag 2 september 2025 16:36 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, het aantal niet westerse migranten is kennelijk toegenomen na Brexit.
Toch vervelend, al die nadelige gevolgen van de uittreding.
Er moet dus flink gespind worden door de voorstanders ervan.
is nog niet veroordeeldquote:Op dinsdag 2 september 2025 16:40 schreef Wantie het volgende:
[..]
Oproepen tot geweld is natuurlijk heel normaal...
Dan laat je die bedrijven failliet gaan en zet je in op de meest waardevolle bedrijvenquote:Op zondag 31 augustus 2025 11:36 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
De correlatie met de Brexit is nogal sterk…
Net als in Nederland zijn er gewoon niet genoeg geschikte Britten voor al het werk wat er is.
Maar blijf er gerust van dromen dat het heel anders had kunnen gaan.
Nogmaals immigratie is een keuze geen natuurwet. Voorbeelden te over van landen die dit soort ongein simpelweg niet tolereren.quote:Op dinsdag 2 september 2025 16:36 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, het aantal niet westerse migranten is kennelijk toegenomen na Brexit.
Toch vervelend, al die nadelige gevolgen van de uittreding.
Er moet dus flink gespind worden door de voorstanders ervan.
En nog wat extra duiding op geenstijl.quote:Op dinsdag 2 september 2025 13:32 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
En weer een gevalletje van de overheid die zich gedraagt als een tiran.
Dat soort bedrijven kunnen ook inzetten op het opleiden van geschikte werknemers en als dat niet kan dan kun je gericht zoeken in het buitenland. Er is geen enkel excuus om ongelimiteerd ongeschoolde immigranten toe te laten.quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:43 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dan laat je die bedrijven failliet gaan en zet je in op de meest waardevolle bedrijven
We hebben een overschot aan bedrijven.
De lange mars door de instituties is blijkbaar erg succesvol geweest in het VK.quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:48 schreef quo_ het volgende:
[..]
En nog wat extra duiding op geenstijl.
https://www.geenstijl.nl/(...)t-twitterverbod#fold
quote:He mentioned “trans people”. I asked him what he meant by the phrase. “People who feel their gender is different than what was assigned at birth.” I said “Assigned at birth? Our sex isn’t assigned.” He called it semantics, I told him he was using activist language."
Ware het niet dat juist in die “overbodige” sectoren met veel arbeidsmigranten de steun voor de Brexit vrij groot was.quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:43 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dan laat je die bedrijven failliet gaan en zet je in op de meest waardevolle bedrijven
We hebben een overschot aan bedrijven.
Nou, kom eens met voorbeelden.quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:46 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nogmaals immigratie is een keuze geen natuurwet. Voorbeelden te over van landen die dit soort ongein simpelweg niet tolereren.
Welke geschoolde immigrant gaat onder erbarmelijke omstandigheden tegen een hongerloon aardbeien plukken?quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat soort bedrijven kunnen ook inzetten op het opleiden van geschikte werknemers en als dat niet kan dan kun je gericht zoeken in het buitenland. Er is geen enkel excuus om ongelimiteerd ongeschoolde immigranten toe te laten.
Nee, daar woont inderdaad geen enkele migrantquote:
Ah, al die ongeschoolde immigranten komen aardbeien plukken en aspergers steken? Heb je daar 2,5 miljoen immigranten voor nodig?quote:Op dinsdag 2 september 2025 18:29 schreef Wantie het volgende:
[..]
Welke geschoolde immigrant gaat onder erbarmelijke omstandigheden tegen een hongerloon aardbeien plukken?
De domheid regeert weer eens.quote:Op dinsdag 2 september 2025 18:37 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, daar woont inderdaad geen enkele migrant![]()
Zelfs de president heeft een importbruid...
Wat is jouw bron voor 2,5 miljoen ongeschoolde migranten?quote:Op dinsdag 2 september 2025 18:37 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ah, al die ongeschoolde immigranten komen aardbeien plukken en aspergers steken? Heb je daar 2,5 miljoen immigranten voor nodig?
Ja, dat laat je stelselmatig zien.quote:
Exact.quote:Op dinsdag 2 september 2025 17:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat soort bedrijven kunnen ook inzetten op het opleiden van geschikte werknemers en als dat niet kan dan kun je gericht zoeken in het buitenland. Er is geen enkel excuus om ongelimiteerd ongeschoolde immigranten toe te laten.
Je weet toch dat de Donald dat probleem volledig onder controle heeft?quote:Op dinsdag 2 september 2025 18:41 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, dat laat je stelselmatig zien.
Je doet net alsof de VS geen migranten probleem heeft.
Dank voor je uiteenzetting en uitleg. Dit is dan de idealistische belofte en filosofie.quote:Op dinsdag 2 september 2025 07:28 schreef Perrin het volgende:
[..]
Regeringen blijven migratie vaak toestaan, ondanks toenemende onvrede, omdat er structurele noodzaak is: vergrijzing en hardnekkige tekorten op de arbeidsmarkt. Bedrijven en sectoren die afhankelijk zijn van extra arbeidskrachten lobbyen bovendien actief voor instroom.
Tegelijkertijd beperken juridische verplichtingen en internationale verdragen de beleidsruimte, terwijl een volledige afsluiting praktisch onhaalbaar is zonder extreem dure, onpopulaire of zelfs onwettige maatregelen. Alternatieven zijn eveneens politiek risicovol: minder migratie kan leiden tot hogere prijzen, onvervulde vacatures en felle weerstand van werkgevers.
De spanningen ontstaan doordat de voordelen van migratie (extra belastinginkomsten, economische groei en stijgende huizenprijzen voor woningeigenaren) diffuus zijn en zich pas op langere termijn manifesteren, terwijl de nadelen (druk op de woningmarkt, culturele spanningen en concurrentie om laagbetaalde banen) onmiddellijk voelbaar zijn. Dat biedt vruchtbare grond voor populistische partijen. Het publieke debat wordt daarbij vaak gedomineerd door emoties in plaats van cijfers.
Een extra complicatie is dat veel landen migratie toelieten zonder robuust integratiebeleid, waardoor de maatschappelijke draagkracht verder afnam.
Maar is dan de migrantenstroom niet een symptoom dat onder een vergrootglas ligt om een groter probleem te verhullen?quote:Op dinsdag 2 september 2025 19:32 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Dank voor je uiteenzetting en uitleg. Dit is dan de idealistische belofte en filosofie.
We zien nu aan de gebeurtenissen dat dit ideaal aan de bevolking te willen verkopen zinloos is gebleken, en ook dat er in de praktijk maar weinig goeds van komt. Hebben deze immigranten inmiddels allemaal een baan? En zo niet wat doen ze dan de hele dag? En nacht? De asielstromen gaan evengoed onverminderd door. De emoties die we nu zien ontstaan meestal uit machteloosheid niet gehoord te worden. Deze emoties worden opgewekt door wanbeleid en zijn gevolgen die men had kunnen verwachten. Ze worden m.i. niet opgewekt door (alleen maar) populistische taal maar door ervaring. Brexit zou een keerpunt zijn in deze kwestie maar werd dat niet. Het bleek een valse belofte. Logisch dat er dan emoties ontstaan en de bom eens barst.
Haha graag gedaan, dank je voor de jouwe.quote:Op dinsdag 2 september 2025 19:32 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Dank voor je uiteenzetting en uitleg. Dit is dan de idealistische belofte en filosofie.
We zien nu aan de gebeurtenissen dat dit ideaal aan de bevolking te willen verkopen zinloos is gebleken, en ook dat er in de praktijk maar weinig goeds van komt. Hebben deze immigranten inmiddels allemaal een baan? En zo niet wat doen ze dan de hele dag? En nacht? De asielstromen gaan evengoed onverminderd door. De emoties die we nu zien ontstaan meestal uit machteloosheid niet gehoord te worden. Deze emoties worden opgewekt door wanbeleid en zijn gevolgen die men had kunnen verwachten. Ze worden m.i. niet opgewekt door (alleen maar) populistische taal maar door ervaring. Brexit zou een keerpunt zijn in deze kwestie maar werd dat niet. Het bleek een valse belofte. Logisch dat er dan emoties ontstaan en de bom eens barst.
Ik vrees dat ik je niet helemaal begrijp. Misschien is het beter niet mijn gehele bericht te quoten, maar de zin die bij jou, jouw vraag heeft opgewekt.quote:Op dinsdag 2 september 2025 19:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar is dan de migrantenstroom niet een symptoom dat onder een vergrootglas ligt om een groter probleem te verhullen?
Nee, gewoon per decreet gaan regeren en elke tegenstander opsluiten in tentenkampen in een moeras met krokodillen.quote:Op dinsdag 2 september 2025 22:17 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Keir Starmer reageert steeds meer op de zeer terechte woede van de Britse bevolking. Helaas staat deze reactie haaks op het beleid van de Britse regering die er alles aan doen om zoveel mogelijk hotels af te huren om al die immigranten op te vangen.
Dat zijn approval rating nu op 11% zit maakt zijn positie eigenlijk compleet onhoudbaar. Keir zit nu gevangen tussen de ideologen in zijn partij die geloven dat er geen limiet mag zijn op immigratie en de woede van de Britse bevolking.
Het enige wat er nu nog rest is nieuwe verkiezingen houden.
Wat zijn dat dan voor totaalidioten in de regering die niet luisteren naar de originele burgers.quote:Op dinsdag 2 september 2025 22:17 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Keir Starmer reageert steeds meer op de zeer terechte woede van de Britse bevolking. Helaas staat deze reactie haaks op het beleid van de Britse regering die er alles aan doen om zoveel mogelijk hotels af te huren om al die immigranten op te vangen.
Dat zijn approval rating nu op 11% zit maakt zijn positie eigenlijk compleet onhoudbaar. Keir zit nu gevangen tussen de ideologen in zijn partij die geloven dat er geen limiet mag zijn op immigratie en de woede van de Britse bevolking.
Het enige wat er nu nog rest is nieuwe verkiezingen houden.
Dit speelt echt al jaren, nadat de Britse kiezers thuis zijn gebleven tijdens de laatste verkiezingen is Starmer de figuurlijke kampioen van de armoede.quote:Op dinsdag 2 september 2025 22:22 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat zijn dat dan voor totaalidioten in de regering die niet luisteren naar de originele burgers.
The OC’s
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |